Нудно кішок, шкребеться в стіни

У мене двоє котів, обидва близько 1,5 років, повинні бути братами, але я не знаю, якщо це дійсно правда =)

Вони живуть зі мною в моєму 50м2 квартира, іноді я виходжу з ними на задньому дворі, коли погода хороша. У них там купа іграшок і 4 scrathcing посад/ кішка деревами, великий, один великий і два малих і велике шафами лазити і ховатися =)

У мене є відчуття, що вони досить нудно. Звичайно, вони часто бувають одні вдома, але ось чому я отримав два з них. Вони грають один з одним і іноді грати зі своїми іграшками, але вони здаються досить нецікавою для них. Приходь до мене, коли вони хочуть обніматися і йти, коли їм вистачає.

Але одна проблема, вони ламають багато... дуже багато, на стінах і на дверях (відкриваються двері) у мене іноді відчуття, що вони роблять це просто, щоб спровокувати мене або привернути мою увагу. Вони отримують достатньо, щоб поїсти (я вважаю... 2х 100г вологий корм в день, стабільні поставки сухого корму, води і солодощів) і вони отримують багато уваги від мене... але це, здається, не вистачає. Один з них особливо завзято зліть мене, він дряпає стіну або двері і дивиться прямо в мою сторону і, як тільки я відвертаюся або підвищувати голос або проявляти яку-небудь реакцію на нього, він тікає. Поки мій брелок це хороший спосіб, щоб переконати їх залишити двері в спокої... але навіть більш суворе покарання, здається, не працювати (нічого серйозного, просто середня по спині плескати, гучний голос і т. д.) Він напевно знає, що він робить щось не так, і негайно ховається, коли я сказала йому припинити, що робить її досить складно, щоб показати йому, де він може подряпати. Коли я знову сідав, іноді він відразу йде до дверей і подряпини знову, але я не хочу, щоб зробити цю гру для нього. Вони також scrath, коли я не вдома і вони одні.

Я завжди намагаюся розважати їх, коли я приходжу додому, намагатися грати з ними, зробити для них нові іграшки. Вони зацікавлені одна або дві хвилини, але потім він, здається, набридає і вони просто йдуть або сидять переді мною з виглядом "чого ти хочеш від мене, придурок" так, я не знаю, що робити, щоб тримати їх розважали більше.

У вас є кілька порад, що треба зробити, щоб тримати їх розважали і переконати їх припинити свербіти все. Вони вже зробили деякі серйозні пошкодження мої стіни і моя дверних рам. Будь-яка допомога вітається.

+335
madhukar korakandla 25 квіт. 2013 р., 01:59:06
27 відповідей

Це дійсно звучить, як ви повинні реалізувати структурований графік з тренування рано вранці, потім заспокоюється час ви отримаєте готовий до роботи. Час ящик або невеликої кімнати, в той час як ви знаходитесь далеко, так що собака знає, що це період спокою. Ви повинні мати тільки жувати підходящих речей існуючих в цьому просторі, так що тару дійсно ідеально. Потім довгий час навчання, яке включає в себе як фізичну і розумову діяльність, коли ви повернетеся додому. Коли у вас є регулярний графік подобається, що ваша собака буде вчитися, відпочивати, поки ви знаходитесь далеко замість того, щоб бути руйнівним. Для жування в той час як ви пішли кістками м'ясника добре працювати, тому що вони останні, вони чистять зуби, і надати кальцію.

Додавання додаткових автоматизованих речей, поки вас немає вдома може бути проблематично. Ви не хочете, щоб зробити вашу собаку більш схвильований, і ви хочете, щоб заохочувати спокійне ставлення, поки ви знаходитесь далеко. Пережовування заспокійливу дію, бігають наввипередки речі.

+918
MaksimTaran159 03 февр. '09 в 4:24

Для псів, це не важливо. Деякі типи поведінки будуть реагувати на кастрацію, інші-немає, незалежно від віку собаки:

Кастрація була найбільш ефективною в зміні неугодних роблячи сечу, монтаж та роумінг. З різними типами агресивної поведінки, включаючи агресію по відношенню до членів сім'ї людини, кастрація може бути ефективним у зниженні агресії у деяких собак, але не менше ніж на третину можна очікувати помітне поліпшення. Вік собаки або тривалість проблемне поведінка не має значення прогнозу, слід кастрація буде мати позитивний ефект. (Нільсон і співавт., 1997)

Для самки собаки, проте, здається, що стерилізація їх на початок пов'язано з підвищеним ризиком інфекцій сечовивідних шляхів:

Тому що earlyage gonadectomy, здається, пропонують більше переваг, ніж ризиків для псів, притулки для тварин можна сміливо gonadectomize псів в юному віці і практикуючі ветеринарні лікарі повинні рекомендувати рутинну gonadectomy для клієнта пробігом псів до традиційний вік від 6 до 8 місяців. Для самки собаки, однак, збільшення нетримання сечі свідчить про те, що затягування gonadectomy як мінімум до 3-місячного віку може бути корисним. (Іспанія і співавт., 2004)

Посилання

+862
Krishna Kanth Yenumula 5 вер. 2013 р., 19:42:19
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

На жаль, не існує медичних методів лікування бродяга павуки, і немає ніякої протиотрути щодо пестицидів комах, які ви зможете застосовувати павук дикий Бродяга.

Кращим варіантом є, щоб перемістити його подалі від оброблену зону (що ви вже зробили) і сподіватися на краще.

Крім того, якщо ви думаєте, що павук-це страждання, ви могли б приспати його.

Це один з недоліків розбризкуючи отрута навколо вашого будинку; разом з вашою наміченої мети, це вплине на інші дикі тварини.

Зверніть увагу, що я не стверджую, що це неправильно використовувати спрей навколо вашого будинку. Однак, якщо вас турбує благополуччя природи навколо вашого будинку (як вам здається), це необхідно враховувати при прийнятті рішення.

+699
lcoptero 1 лист. 2018 р., 07:37:52

Ось картинка, що показує різницю в форми ребра між чоловічою і жіночою плати.

enter image description here

Зазвичай, коли жінка збирається народжувати, живіт стає трохи площі, як немовлята зміна позиції, при підготовці до пологів. Самка починає мати немовлят протягом 24 годин після того, як ви бачите це, і це, як правило, більш короткі строки, ніж це.

Я не думаю, що вона все ще вагітна. Я просто думаю, що Платіс все одно трохи мешковата, як моллінезіі. Це тонка різниця і як це ваша перша рибка, то може просто ще схоже, що вона вагітна. Темні плями, які ви бачите, ймовірно, просто кишечник видно через тонку шкіру.

Я не думаю, що тобі обов'язково потрібно більше риби, але може отримати їх, якщо вам подобається. Це більш важливо, що у вас є безліч рослин, де риб, які хочете приховати, можна приховати. Ми зможемо дати більш точну відповідь, якщо ви в змозі отримати фотографії риб. Бажано з боку, мертвий. Крім того, пряма і рівна зі спини риби, щоб ми могли бачити форму і стан шлунка.

Редагувати: те, що риба, безумовно, виглядає вагітною. Я ще ніколи не їла рибу народити, а потім зупинити протягом декількох днів. Однак я зробив трохи дослідження і знайшов сторінку тут: http://www.ornamental-fishes.com/2010/05/ornamental-fish-platy-birth-babies-fry.html. Він каже, що якщо плати буде стресу, то вони можуть затримати народження. Вони сказали, що є шанс, що затягування пологів може вбити немовлят. Мати або почати все заново народження живих немовлят, народження мертвих або, в деяких випадках може померти. У будь-якому разі, ви нічого не можете зробити, і це жодною мірою не ваша вина. Більш ніж ймовірно, ваша риба буде тягнути через. Якщо ні, не звинувачуй себе. Просто зробити іншу рибу, і ви будете знати, що шукати в наступний раз. Більшість людей у якесь хобі, розведення риби включено, вивчати шляхом спостереження і багато робить помилок. Удачі і сподіваюся, що ваша риба викарабкається.

+698
Mehmet Namiduru 19 лют. 2019 р., 08:21:02

Використовуйте руки теплою водою рушник і трохи часу. Немає мила або інших інгредієнтів, необхідних.

Промокніть частина серветкою в руці теплою водою і застосувати його до загартованої комашки. Хитрість полягає в тому, щоб тримати його вологим. Робіть це кожні кілька хвилин, і ви знайдете всю грязь розм'якне, і ви зможете отримати його втратити.

Вазелін може працювати, але я хотів би спробувати його з рук спочатку теплою водою.

+648
kokko1G 13 вер. 2014 р., 19:41:28

У той час як кішки зазвичай люблять гризуни, моє розуміння полягає в тому, що кішки не особливо люблять їх поїдати. Більшість кішок вважали за краще грати з ними, ніж з'їсти їх, і я не думаю, що є якийсь практичний спосіб для вас, щоб навчити їх вбивати. І не те, що ти запропонував це, але було б жорстоко позбавити її їжі, щоб спробувати повернути її, щоб убити їх. Я думаю, що б примушувати кого-то, щоб вижити на квасолю або брюссельську капусту. ;^)

Якщо вона коли-небудь убити гризуна, ви можете дати їй багато похвали, і, можливо, вона буде мотивований, щоб продовжувати робити це. Але тоді ви, ймовірно, буде представлений з гризунами трупи, коли ти найменше цього очікуєш... люблю, коли ти спиш. Будьте обережні, що ви хочете.

+636
user1896549 29 черв. 2011 р., 07:39:35

Ніколи не віддавайте тварин людських ліків, якщо це не рекомендовано вашим місцевим ветеринаром.

Люди можуть бути уговорены для того, щоб спробувати і заощадити гроші, минаючи поїздка до ветеринара або платити за дорогі ветеринарні препарати і продукти. На жаль, вартість за наших вихованців може бути високою, але, щоб спробувати допомогти нашим вихованцям з благими намірами ярлики, з допомогою людини продукти і ліки не є життєздатним рішенням.

Тварини метаболізують препарати по-різному з людьми і по-різному між видами. Що може бути ефективним в людській істоті, можуть бути шкідливі або потенційно смертельним для кішки.

Звичайна Кішка Отрут

Ліки

Аспірин: ...
Ознаками отруєння аспірином у кішок є доза-залежними і можуть включати анорексію, блювання, кровотеча шлунка, анемії і гіпертермії.

Парацетамол (також відомий як ацетамінофен):
Кішки надзвичайно чутливі до токсичності парацетамолу. ...

Ібупрофен: ...
Ознаки токсичності ібупрофену у кішки блювання, депресія, анорексія та діарея. ...

Інші ліки, які не можна давати кішці, так як вони можуть бути потенційно летальними, навіть у малих дозах, включають:

Антидепресанти – може викликати блювоту і млявість з певними типами ведуть до розвитку серотонінового синдрому.
СДУГ ліки – діяти як стимулятор і небезпечно підняти частоту серцевих скорочень, артеріальний тиск і тіла температури.
Анти-ліки від раку.
Анти-діабетиків – справа серйозне падіння рівень цукру в крові, викликають дезорієнтацію, відсутність координації та вилучень.
Ліки від застуди – діє як стимулятор, викликає підвищення серцевого ціни, артеріального тиску, температури тіла і судом.
Вітамін D деривативи – є причиною небезпечних для життя стрибків у рівнях кальцію в крові з тваринами, які можуть призвести до ниркової недостатності. Таблетки для схуднення.
М'язові релаксанти – може пошкодити центральну нервову систему і може призвести до смерті. (1)

Як і ліки для людини, деяких ветеринарних препаратів, не призначені для кішок, також можуть бути шкідливі для вашої кішки.

у п'ятірку найпоширеніших токсинів, що викликало надзвичайних ситуацій:

 • Актуальні спот-інсектициди
 • Побутові миючі засоби
 • Антидепресанти
 • Отруйні рослини
 • Людини і ветеринарії НПЗЗ

Актуальні спот-інсектициди

Концентрований актуальні бліх і кліщів ліки, зроблені для собак містять піретрини або піретроїди, які досить токсичні для кішок. Отруєння у кішок можуть виникати, коли власники тварин використовують інсектициди собаки своїх кішок, або коли кішки вилизують ліки з собаками. Кішки можуть страждати від серйозних слинотеча, тремор і небезпечним для життя судом.


Єдине виключення:

На письмовий висновок ветеринара:
Наприклад, візьміть вашу собаку до ветеринара і ветеринар дасть вам письмові інструкції по використанню будь позабіржовому ліки з явними дозування посібників.


Посилання:

 • Департамент охорони навколишнього середовища та добувної промисловості (depi) Вікторіанська Уряд Штату Австралії (1)

 • ПЕТ Отрута Телефон Довіри
  США, Канада, Кариби (2)

+622
Admin BTCTXAccelerator 20 лист. 2013 р., 22:31:40

На жаль, немає ніякого способу, щоб правильно тримати Лорі в якості домашньої тварини.

Це відбувається з кількох причин: як нічні тварини з величезними очима, яскравими вогнями людських будинків заподіяти їм біль. Як тварини часто на ходу, будучи замкнені в одній клітці знаходиться в непрацездатному стані. Навіть лоскоту поведінки, які ви згадуєте-це не так мило--повільний Лоріс піднімає його руки, коли він наляканий і намагається захиститися. Крім того, поки ви не вкажете ваше місце розташування, дуже малоймовірно, що вони є законними, щоб зберігати там, де ви живете, так як багато країн не допускають збереження зникаючих видів в якості домашніх тварин.

Ось деякі ресурси, щоб в реальності мати тварина повільно Лоріс.

Міжнародні організації з порятунку тварин, володіє хорошою інформації про небезпеку володіння один:

Повільний лорі мають отруйним укусом, який шкідливий для людини. Як правило, зуби підрізали, але якщо свої зуби ще цілі вони змішують отрути, що виділяється із залоз всередині верхньої рукоятки зі слиною, щоб доставити отруйним укусом. Це може викликати анафілактичний шок і навіть смерть людини.

Національного географічного товариства є ресурси на залучення в покупку одного:

Перш ніж [тварини] продано, більшість проходять хворобливий процес, щоб видалити свої гострі зуби—і обставини не покращаться звідти. У дослідженні 2016, дослідники з Оксфорда вивчили сотні онлайн відео ПЕТ Лорі і прийшов до висновку, що всі тварини були истомлены, хворі або схильні неприродним умов.

У той час як повільний лорі чарівні тварин, і я розумію, чому ви були б зацікавлені в одному заснований на відео в інтернеті, важливо розуміти, що ці відео насправді показують акти тварина бездоглядності і те, що Лорі не робить хорошу домашню тварину. Я рекомендую робити дослідження на інші види, а не--є багато чудових ссавців, які живуть у неволі, і покупка якого не сприяють проблеми, пов'язані з повільною торгівля Лоріс.

+589
user310400 10 трав. 2010 р., 21:08:15

Немає необхідності турбуватися. Якщо ваш Бетта був поранений або плавниковая гниль це в процесі зцілення. Білий finnage-це фактично нова тканина росте, так це здорово.

+542
ReneGAED 20 січ. 2013 р., 17:01:10

Я десенсибілізації ввести 9 місяць моєї 5-річною.

Кішки покладаються на свій нюх і так це відбувається у вигляді поступового введення через сайт "заміна", дозволяючи їм обом звикнути до запаху один одного, не даючи їм безпосередньо взаємодіяти. Після того, як новий кіт звик бути в кімнаті поменше, я б відкривати і закривати різні частини житла, щоб новий кіт, щоб дослідити і літніх кішок запах нового кота.

Друга рекомендація полягає в тому, щоб годувати їх на протилежних сторонах дверей, так що вони отримують позитивне підкріплення. Ви хочете, щоб поступово перемістити пластини ближче один до одного з плином часу, вони можуть чути і відчувати запах один одного, щоб вони знали, інші-ні. Ще один ключ, щоб переконатися, що всі тварини привертають увагу і грають. Грати, важливо отримати будь-яку агресію.

На наступному етапі необхідно було поставити в двері, так що вони могли бачити і нюхають один одного, але не б'ються. Потім вони були введені без дверей для прогресивно більш тривалих періодів часу.

Це не завжди гладкий процес і кількість часу для кожного етапу залежить від віку і статі кішки. Загальна рекомендація-йти близько тижня крізь міцну двері, заміна тиждень сайт, через тиждень з екраном. Це залежить від того, які ви помітите у вашій конкретній кішки. Якщо речі починають нагріватися, зробити крок назад і почати знову (наприклад, я спочатку пропустив у двері, але мені довелося повернутися і встановити його, і це зробило світ відмінності).

+531
MOSIII 14 квіт. 2010 р., 20:36:54

enter image description here

Привіт, У мене була Бетта і деякі тетр в 30litre бака близько 5 місяців. Все було добре, вони всі живуть, їдять нормально, не воюють і такі, до сьогоднішнього ранку я помітив, що моя Бетта 'шиї' області є збільшення. Він усе ще поводиться нормальний і живий, його масштаби не як шишка, а він їсть нормально, так що нічого не змінилося в плані поведінки, просто за зовнішнім виглядом, але навіть тоді я міг би бути, уява розігралася. Всі інші риби нормально. Мені просто цікаво, чи Варто мені починати лікувати його, або якщо це буде просто зробити її гірше, якщо він не в змозі. Я досить регулярно міняти воду і перевірити рН/Нітрату і спробувати в цілому, щоб піклуватися про мою рибку. Будь-які думки про те, як я повинна вчинити?

Спасибі, Емма

+521
MR WKP 8 трав. 2015 р., 07:44:23

Джеймс дав вам добру пораду по техніці, так що я збираюся зосередитися на психології, психології, більше, ніж Норберт.

По-перше, я хочу, щоб ви зрозуміли, що це буде набагато менш важливо для Norbert, ніж ви. Я не медсестра або ветеринар або нічого, але в ході мого життя я дав уколи для людей, котів, собак і навіть альпаки. Тварини здаються досить байдужими пострілами. Хоча вони іноді заперечити проти того, що "зловили", у мене ніколи не було тваринного реагувати на сам удар. Я думаю, що тварини знаходять пострілів набагато менш напружений, ніж таблетки. Так що постарайтеся не відчувати себе винуватою і боялася, що ви викликати біль Норберт; це дуже малоймовірно.

Норберт візьмемо приклад з вас. Якщо ви спокійні, він буде більш розслабленим. Тримайте ваше дихання рівне і розслаблений. Я вважаю, що найпростіший спосіб зробити це-поговорити з твариною, поки ви даєте уприскування.

Мені подобається робити ритуал весь процес, так що тварина знає, що його чекає. Це може здатися нелогічним, але невідомість страшніше відомого. Норберт буде більш розслабленим, знаючи, що удар йде, ніж якщо він не розуміє, що сталося. Так я і кажу "час пострілу", нехай він побачить пляшку, і т. д. Дати багато любові під час процесу, і Норберт можуть навіть не помітити постріл!

Одна порада техніка: Норберт спробуйте тримати під рукою, використовуючи свій лікоть, щоб підштовхнути його задні кінцівки проти твоїй стороні. Це допоможе тримати його, поки ви візьміть лижі і зробити укол.

+455
Om Verma 7 лист. 2016 р., 22:32:04

Я не знаю, що є безпечна висота. Падає неправильно з дуже низькій висоті може мати фатальні наслідки. Сказав, що кошенята досить низька маса і їх кістки досить гнучкі. Я не здивуюся, чути, як люди розповідають історії, побачивши кошеня падіння з 10 футів або більше без яких-небудь побічних ефектів. Як завжди це не те ж саме, як кажуть, він є безпечним для кошеняти, щоб впасти з 10 метрів. Якщо кошеня впаде, але, здається, піти з жодних побічних ефектів я б не турбуватися про це. Але я також не пішов би заохочуючи кошеня стрибати з балкона або опускаючи по одному, крім як у випадку екстрених ситуацій, коли альтернативою є смерть.

+424
TechnoScore Web Design Service 1 черв. 2012 р., 18:16:53
З питань, що стосуються беручи вашого вихованця з вами, коли ви рухаєтеся.
+361
user1753 11 серп. 2013 р., 17:35:49

Я думаю, найпростіший відповідь полягає в тому, що (A) собаки, швидше за все, будуть активно агресивними по відношенню до інших домашніх тварин і худобу, і по відношенню до людей, і (б) все більше людей відчувають загрозу з боку собаки, ніж кішки, так що (з) це вважається більш необхідним, щоб тримати собак під контролем і (D) повідець закони пишуть для собак, а не котів.

Собаки, будучи в'ючних тварин, і піклуються більше про те, ще один член їхньої зграї з ними; кішок, враховуючи їх вибір, швидше за все, щоб дослідити поодинці. Насправді я вже йшов кішок/гуляв з кішками (неясно, хто супроводжував, хто) в рази, як правило, без повідка. І якщо ви подорожуєте з кішкою у мене іноді застосовується легкий поводок, але це більше для заспокоєння кішки, і мені, і скажи всім, хто нам належати не тому, що я очікував, що це буде необхідно.

У сільській місцевості, я підозрюю, вуличних собак і кішок дозволено майже рівної свободи.

Інший фактор, звичайно, що собаки повинні бути зовні. Кішки, у яких є інстинкт закопувати свої відходи, коли вони не альфа у своїй галузі, набагато охочіше використовувати litterboxes-одне з найбільших винаходів людства.

+359
Sushil kumar 26 лип. 2012 р., 08:01:01

Моїй собаці 15 років і звик гризти взуття, коли вона була молодшою. На щастя, ми зупинилися, що поведінка, але я помітив, що вона як і раніше любить брати взуття (за відсутністю кращого слова) обійняти їх.

Вона жила в будинку у одного із членів сім'ї протягом останніх двох років, але нещодавно прийшов, щоб залишитися зі мною на тиждень. Вона спить унизу, а мій шафа черевика біля її ліжка. Я помітила, що коли я спускався вранці вона буде одна або обидві мої черевики, розташований в її ліжку з нею; я зазвичай ставлю взуття на взуття стійку, але вона виходить з її шляху, щоб витягнути їх і взяти їх в свою постіль (один раз вона докладе достатньо зусиль в нього, що вона випадково збив взуття стійку). Один раз, коли я дивився телевізор і забув поставити своє взуття на взуттєву полку, я помітив, що вона спить з її головою підпирали на взуття.

Це не обов'язково погана поведінка, що я хочу приборкати (крім, може бути, вона тягне мої туфлі від стійки), а в її віці це, напевно, занадто пізно, щоб зупинити його. Однак, мені цікаво, чому вона це робить. Ці черевики добре носяться, так що моя теорія полягає в тому, що мій запах глибоко в'їлася в них, що радує її; чи, може, вона просто хоче щось інше її голову, поки вона спить.

+355
jassar 19 квіт. 2017 р., 12:31:22

Нещодавно мені довелося переїхати до батьків з різних причин, але одна з яких, щоб накопити на покупку будинку. Цей процес займе приблизно рік або близько того. У мене немає нікого зі мною, щоб мої кішки (2 кішки-брат і сестра близько року зараз) також провів свій останній рік зі мною з 10 годин, що мене немає поруч кожен день протягом тижня. У моєї мами 4 кішки і мої батьки працюють з будинку або витрачати більшу частину свого часу в будинку. Я боюся, що якщо я дозволю їм йти про моїх батьків будинок, вони будуть використовувати, щоб мати всі ці інші кішки і люди навколо, і коли я йду, щоб знову переїхати, у них можуть бути проблеми повернутися до тихої простий життя.

В даний час я тримаю їх у моїй спальні протягом дня. Він набагато просторіше, ніж більшість, що може поміститися двоспальне ліжко плюс Меблі плюс велике котяче дерево і номери достатньо, щоб грати на підлозі, а також. У них є вікно в моєму номері, який виходить на задній двір сусіда (який завжди зайнятий і речі для них, щоб дивитися з собаками бігає) крім того, він виглядає так добре в пустелі. Вони також мають один з їх лотків в мою спальню і обидві їхні миски для корму та води, так що вони можуть мати все, що їм потрібно в моїй кімнаті. Коли я приходжу з роботи додому вночі, я нехай їх бродять по будинку для 6ish годин, перш ніж я йду спати і повернути їх на мій номер, але, по суті, дотриманням графіка, коли вони навколо людей, і коли вони не. Більшу частину часу вони йдуть за мною про будинку в будь-якому випадку наші тусуються зі мною, коли я на своєму ПК.

Я відчуваю себе погано, тому що мої кішки, напевно, нудно бути замкненим у моїй кімнаті. Вони використовують, щоб квартиру на себе, хоча моя квартира була не набагато більше, ніж моя спальня в будь-якому випадку (в основному 2 із спалень). Б це бути здоровим/безпечне, щоб тримати їх у моїй кімнаті таким чином протягом тривалого періоду часу? Вони все ще були досить молоді, коли я знову з'їхати, але я не хочу, щоб насолити своїм комфортом, маючи їх вже нікому 1000 речей відбувається, щоб ніхто навколо знову. Я також не хочу, щоб мої кішки в кінцевому підсумку лінь від нудьги і лайна теж. Інший головне питання полягає в тому, що моя мама схильна приймати за турботу про моїх вихованців. Що я маю на увазі.... якщо я не навколо, вона візьме це на себе, щоб нагодувати їх або потайки звертається до них, коли я спеціально прошу її не. Вона також дозволяє їм вийти із моєї спальні, поки я вас додому або піде в моє ліжко, щоб грати з ними кілька разів у день. Це турбує мене, бо знову втрачається сенс мене тримати їх у кімнаті, і я не хочу, щоб вони стали залежними від неї.

+352
wlmeng11 13 лист. 2014 р., 18:59:49

Судячи по цій фотці, може хто-небудь сказати мені, коли моя мама плитчатых збирається народжувати? Я поставив її на своїх 3-х літровий акваріум, тому що інший чоловік Риби В загальному акваріумі переслідує її, і я боюся, що вони все з'їдять мальків, як тільки вони вийшли. Моя мама плитчатых переховувався внизу за пару днів. Я боюся, що вона нервує, і я не знаю, що робити. Окрім завмер, коли вона буде народжувати, може ви зможете надати деякі поради про те, що робити після того, як мальки з'являться?enter image description hereenter image description here

+334
Arpan Sharma 9 груд. 2013 р., 23:46:12

У нас було відключення електроенергії на 2 дні від шторму, і з тих пір мої два акваріума нагрівачі не працюють( я знаю, що це займе кілька годин, щоб зігрітися і світло тільки включається і вимикається, коли тепло потрапляє в точку...) Але це було тиждень і я не бачив світ прийшов в один з двох моїх танків, і у мене немає термометра, щоб перевірити тепло.. і моїх равликів так повільно і майже вийшли зі своєї мушлі.. і у мене 2 вагітні гуппі готова народити, але я не думаю, що вони будуть в цьому pipnt, тому що це занадто холодно? Такі обігрівачі мертвий? Як це могло статися? ПС. Я знаю, що потрібно зробити термометрів.. Плз допоможіть!

+300
David Griffiths 10 серп. 2010 р., 19:19:52

Я згоден, що кішка няня може бути кращим варіантом у багатьох випадках, але дивлячись в деталі розсадники можуть бути корисні.

На цьому сайті є список огляду, а також різних речей, щоб зробити для того, щоб побачити, якщо розплідник є правильним для вас. Просто дивлячись на одній з цих частин, відвідавши розплідник, може допомогти вам дізнатися, що ви могли б шукати, коли ви відвідуєте.

Відвідайте розплідник

Важливо відвідування розплідника ваша кішка буде знаходитися ще до того, як кіт для свого відпочинку... ви не хочете, щоб поткнутися годин перед Ви з-за струменя у відпустку, знайти зал не те, що ви очікували і нікуди борту вашого кота, поки ви знаходитесь далеко.

Будь-який хороший розплідник буде радий, що ви відвідуєте і подивитися розплідник. Перевірити з розплідника, чи є у них час роботи ви можете відвідати без попередження під час чи потрібно записуватися на прийом, але не дай необхідності зустріну вас. В більшості випадків це не тому, що вони хочуть обійти і перші Чисті, просто вони не хочуть, щоб відвідувачі в часи, коли вони хотіли перервати процедури, як годування або розселення в нові надходження.

Проживання

Загалом розплідника повинні бути чистими, охайними, легкими та добре вентильованими. Ручки повинні бути надійними, добре збудований і доглянутий. ...

Список Швидка Реєстрація Розплідника

Хороший розплідник відповість ствердно на наступні питання:

 • Персонал доброзичливий, уважний і досвідчений?
 • Таке житло безпечно і з хорошим ремонтом?
 • Є адекватна вентиляція, освітлення та опалення?
 • Вони наполягають кішки щеплені?
 • Ви просили інформацію про вашої кішки і її потреби?
 • Є у них ветеринар за викликом 24/7?
 • Вони можуть впоратися з якоїсь спеціальної дієти, медичних або грумінгу?
 • Якщо необхідно, та інші види домашніх тварин тримали поза полем зору/слуху (мінімізувати стрес)?
 • Є у них ліцензії?

джерело

Ви в основному повинні переконатися, що місце, яке ви відвідуєте "почуває себе добре" для вас. Якщо він має все, що потрібно, але персонал змушує вас незручно, це нормально. Швидкий пошук в інтернеті показав велику розплідники у вашому районі. Просто продовжуйте шукати, поки не знайдете один. Ви можете думати, що закритий краще, але після огляду розплідника, який знаходиться як всередині, так і зовні корпусу, ви можете передумати. Ви також повинні переконатися, щоб подивитися на кішок, які там знаходяться. Якщо вони виглядають спокійними, це дуже хороший знак.

З іншої статті про вибір розплідника:

При відвідуванні розплідника (ви завжди повинні відвідати, щоб побачити для себе) задавати питання... Побачити, якщо він чистий і кішок в розпліднику виглядати спокійною і щасливою. Якщо власник не дозволить вам побачити, де кішки містяться потім піти в інше місце – хороший господар не буде мати нічого, щоб приховати і буде радий показати вам свої розплідника.

джерело

Це, як кажуть, остаточний варіант з вами. Оскільки ваша кішка старше, можливо, вони б не бути вдома з тобою пішов. Можливо, вони хотіли б пригода, кожна кішка відрізняється.

+252
Sam in Oakland 22 жовт. 2016 р., 23:26:52

Перший джгут навчання кролика досить легко. Дивіться наш питання , як поводок дресирувати кролика? для всіх як.

Друге і найважливіше у мене є пару великих турбот про ваших планах та сподіваннях.

 1. Коли домашні кролики знаходяться зовні, вони не вільно бігати. Вони дуже територіальні, і повільно вперед. Якщо ви встановлюєте домашній кролик вниз в середині поля, вони підуть в 10 - 50 метрів (1 - 15 метрів) і повернутися. Це зовсім не так, як брали собаку для прогулянки. Вони вважають за краще лежати в тіні або під прикриттям і їдять траву.

 2. Блохи і паразити-це велике питання, коли ви берете кролика на вулиці. Побачити наші питання Як позбутися бліх на мого кролика? & Як точний 30-денний період при застосуванні революція бліх треба? Революція-це препарат, який ви повинні використовувати його потребує рецепта і це досить дорого.

Я підозрюю, що більшість питань, які ви опишете з отриманням упряж, розглядаються в цій цитаті з моєї відповіді в тому, як поводок дресирувати кролика?

Найбільшим перешкодою стає джгута надійно, не порушуючи ваш зайчик. Ви повинні закріпити в своїй шиї, і це Банні найменш улюблене місце, щоб бути оброблені. Як тільки він включений, ви в порядку. Деякі можуть спробувати жувати на це, але більшість буде ігнорувати його, коли він буде на місці

+249
vasilisdmr 20 серп. 2011 р., 10:42:36

Я вважаю, що це засвоєне поведінка. Хтось помахав рукою й ударив кішку випадково. Це може спровокувати кішку на самооборону. Кішки не мають значної пам'яттю, так що це може бути, коли він був кошеням.

Це дуже важко відучитися, така поведінка у кішок.

У мене була кішка, яка ходила в режим вбити, якщо хтось вказав на нього, як далеко вони були.

+247
The man they call Jayne 13 лип. 2011 р., 21:57:08

По-перше, це, напевно, важливо розуміти, яким чином кожен з них працює і поквитатися з ними...

Оральний

 • Як правило, працюють на прийом. Іншими словами паразит вкусить, як це було, і отруює себе.
 • Ніяких проблем з речовиною, передаємо для вас або дитини, не всі люди добре реагують на актуальні ліки, включаючи немовлят.
 • Деякі варіанти є більш чи менш ефективними. Використання вбиває все і триває 30 днів. Nitenpyram вбиває дорослих і Луфенурон гарний на надання яйця і личинки неефективними.

Актуальні

 • Нейротоксин, вплив на контакт. Поширене використання натуральних олій в хутра.
 • Ефективно для запобігання відкладання яєць і темпи росту личинок.
 • Потенціал фізичного контакту з хімічними речовинами, потенційно небезпечними для дітей , які можуть погладити тварин, а потім покласти руки в рот.

Так, що це означає?

Відповідь на ваше запитання... це залежить. З дітьми навколо, усний варіант безпечніше, але вам потрібен правильний, щоб отримати кращий ефект. З актуальним, він більш ефективний, особливо на запобігання наступного покоління, але несе ризики з дітьми навколо.

+228
user10558963 1 бер. 2012 р., 19:05:00

На жаль, і як ви, напевно, здогадуєтесь, єдине, що відбувається, щоб допомогти з коректуванням часу...

Він був за старим графіком протягом тривалого часу, щоб звикнути до нового графіку збирається зайняти деякий час.

Якщо ви хочете замінити 6-7 ранку годування з чимось ще, я рекомендую догляд. У день чищення, ласки і масаж, повинні зберегти його інтерес надовго. Через деякий час ми дізнаємося, що розбудив тебе в 6 ранку призводить до грумингу не їжа. Їжею відбувається в 9 ранку. Він буде регулювати.

+141
Nick Pascucci 20 груд. 2012 р., 07:52:43

Я чув багато людей говорять, що ви повинні чекати, поки собаки "зростання таблички" Зачинено до виправлення їх. Що це означає? Наскільки я розумію, це не зовсім кісткової структури називають зростання тарілку, але більше площі, в кінці кістки, яка пов'язана з довжиною або швидкістю, що кістка росте... це правда? Я хотів би знати, що він насправді мав на увазі.

Я була слухати лекцію про те, що шар стовбурових клітин за кістку, що викликає кістки, щоб зцілити і це змушує мене задатися питанням, якщо це пов'язано.

+90
Eirini Polyhroniou 16 лист. 2017 р., 06:38:43

Всякий раз, коли вона жувати на речі, є невеликий і досить нешкідливий води в пляшці з розпилювачем. Межа їх надійності і дати невелике дисципліни. Купити багато занадто жувати іграшки! Собаки мають багато звичок, як це, коли їх щеня. Жувати речі для цуценят іноді може бути неконтрольованою, тому що я була така ж проблема з моїм шнауцером. Слід уникати продуктів, які мають токсичні фарби або інгредієнти до собак, особливо пластикові миски!

+72
tattoli 6 січ. 2015 р., 01:50:22

У нас є жіночий чихуахуа/тер'єр суміш, близько року, і у неї є проблеми з дисципліною сечового міхура. Вона пісяє, коли я підключити її до провідної, щоб вона могла вийти на вулицю. Вона пісяє, коли вона схвильована. Вона пісяє, коли вона думає, що вона в біді. Вона пісяє, коли я кажу їй, щоб прийти. Іноді вона просто пісяє випадково.

Це дійшли до точки, де я дійсно не хочу з нею спілкуватися в будь-якому випадку, тому що я не хочу, щоб попісяти на підлогу.

+52
ArneHugo 18 трав. 2011 р., 19:55:38

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil