Собаки в автомобіль - який є більш безпечним; джгут або решетування?

Коли ви відправляєтеся з собакою в автомобілі, який є більш безпечним:

собака проводів для використання з ременями безпеки?

або решетування?

Мій щеня-близько 14 фунтів, і ми використовували ящик для подорожей. Я схильний думати, що це безпечніше, так як він тримає собаку в закритому просторі.

Думки?

+724
Obby 2 січ. 2016 р., 08:43:11
37 відповідей

Собаки не дальтонік. Замість того, щоб сприймати рівні (інтенсивність) з 3-х кольорів як у нас (червоний, зелений і синій) вони сприймають тільки два кольори: синій і жовтий. Наприклад, червоний колір сприймається як різні рівні сірого. У собак є свого роду "червоно-зеленої кольорової сліпоти".

Так що я б сказав, що синій і жовтий є самим простим.

Я не знаю, якщо це робить великої різниці, але я використовую чистий синій і жовтий тільки для моїх цілей.

+991
Heniam 03 февр. '09 в 4:24

Лікує може бути дуже важливою частиною підготовки вашого кролика. Як і багато тварини, кролі можуть бути мотивовані уваги та/або частування, тому використання ласощі може стати відмінним тренажером.

Будь з високим вмістом цукру як фрукти повинні становити лише невелику частину зайчиків дієти, так що помірність важлива. Було рекомендовано, що плодів не більше 10% від зайчиків дієта.

Морква (також з високим вмістом цукру) рекомендується не більше 15% раціону.

Для моїх вихованців, я намагаюся тримати високий цукор лікує не більше 5%; іноді дні проходять без додавання цукру. Це робить нагороду більш ефективним і краще для здоров'я кролика.

Залежно від метаболізму і/або пропорційно овочі, необхідно обмежити кількість гранул ваш кролик отримує від 1/4 до 1/2 чашки гранул в 6 фунтів. (2,7 кг) ваги тіла. Частина цієї добовій нормі осад може бути використаний в якості лікування, загальної поведінки і навчання.

Для великих заходів, що вимагають високої мотивації, я використовую родзинки. Вони тримають добре і досить малі, що я можу дати аж 3 рази в день для дійсно складних завдань.

Ваш кролик дуже добре піддається дресируванню , тому з допомогою сайту, коли дзвонить твоя зайка для лікування може бути дуже корисним для вас обох.

Коли дзвоню їм, ми використовуємо слово "швидка" з подальшим ім'ям. Вам не треба мати високого цукру ласощі кожен раз, коли вони приходять по команді. Вони були впевнені, якщо нагорода буде високий цукор, забезпечуючи коржі або тварина підвищить оперативність (ось чому азартні ігри можуть бути так звикання).

Пам'ятайте, ніяка кількість лікування буде заманити кролика в ситуацію, яка змушує їх відчувати себе під загрозою. Соціалізація Банні і модерації відвідувачі поведінки є важливими частинами взаємодія, і це звучить, як ви робите велику роботу, щоб зробити цю частину процесу.

+966
borjab 6 груд. 2010 р., 13:34:01
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Руху собак хвороба найчастіше спостерігається у цуценят і молодих собак ніж у дорослих собак, так як заколише страждає більше дітей, ніж дорослих. Причина цього в тому, що структури внутрішнього вуха використовується для баланс не повністю розвиненими у цуценят.

Якщо перші кілька поїздок на машині з життя вашої собаки залишили його підтошнювало, він, можливо, були привчені ототожнювати подорожі з блювотою, навіть після того, як вуха повністю дозрів.

Стрес також може додати для заколисування, так що якщо ваша собака має тільки коли-небудь сідали в машину, щоб їхати до ветеринара, він може буквально турбуватися себе хворим на дорозі. (1)

У вашому випадку виявилося, що ваша собака стала звичним для заколисування навіть в зрілому віці, може бути з-за стресу і т. д. Його схожі на людей, іноді мало людей стало звичною для заколисування.

Кращий спосіб для запобігання переміщення собаки хвороби є поїздка на автомобілі як зручний, як це можливо для вашої собаки.

Ви можете зробити це, даючи йому комфортну їзду, як багато ви можете. Відкрив половину вікна можуть бути корисні, щоб пропускати повітря через вухо. Давши йому компанію в поїздці, а водій може бути корисним. Спробуйте змінити своє місце спереду або навпаки ( або міняти машину, якщо це можливо). Якщо нічого не допомагає, тоді допомогти ветеринари можуть бути прийняті, є якісь ліки для нього, але які слід приймати тільки після консультації лікарів.

Додаткові поради повинні (1) собаки і заколисування тварин.webmd.com

+909
Un Charlie 16 серп. 2017 р., 02:47:58

Темпи зростання і того, наскільки великий вони отримують, залежить від їх оточення і роду. Багатьох може зрости приблизно 1" протягом шести місяців або так, то ростуть звідти. Вона є спільною для багатьох равликів, щоб не триватиме довго.

+894
habr100 16 лют. 2011 р., 03:20:07

Моя собака будучи бесполой, як я пишу.

Він знаходиться в Бретані, 21 рік старий і досить невелику вагу (15,5 кг). У нього досить велике домашнє завдання, не менше 3 годин в день без повідка в собачому парку або в лісі.

Що я повинен чекати в термін набрати вагу? Я повинен звернути пильну увагу в найближчі тижні/місяці?

+889
Edward Rosentel 24 трав. 2017 р., 23:23:29

Я взяв 2-річний Холланд ЛОП два місяці назад від переданої родині, хто готується до переїзду і не зміг взяти кролика з собою. Я ніколи не володів кролика раніше, але у мене є багато досвіду з іншими тваринами я не думаю, що це буде проблемою. Попередні господарі сказали, що кролик хотів дозволити їм погладити її, якщо вони давали їй їжу, але в іншому не дбав за те, що чіпав і ніколи не подобався проходить. (Я прочитала в інтернеті, що це трохи незвично, але не дивно для кролика.)

З тих пір, я зробив чудовий прогрес з кроликом. Вона користується іншими тваринами в будинку (особливо вона любить ганяти котів) і любить стрибати на дивані з нами, поки ми дивимося телевізор. Вона добре з нами ласки її так довго, як вона, побачивши нас, вона, здається, любить голову втирати. Але вона ще напевно не в порядку з нами, тримаючи її.

Чи є якісь тренування я можу зробити, щоб зробити її менш страшною і врешті-решт, може бути, давайте проводити її? Це не так, як ми хочемо обійматися з нею весь час ... ми могли б дати їй вільно бродити більше зон вдома, якби у нас була хоча б можливість забрати її на ПМЖ її з небезпечної зони. Крім того, я зробив з неї палять, а тому, що вона ненавидить думка, що у нас її заберу, я не можу покласти його на ній, так що немає ніяких шансів її у дворі з нами.

+889
Felicia G 6 бер. 2013 р., 11:35:26

Уточніть у свого ветеринара (мабуть, людини застосовує вакцину), але я думаю, що це краще годувати після тренування. Якщо годування до тренування, може бути, годувати невеликими порціями або використовуйте ребристою посуді, щоб вони не ковтає їжу і жувати належним чином? Якщо ваша собака облевала під час тренування ви безумовно будете хотіти, щоб прогодувати після, а не до. Як свого цуценя, я впевнений, що вони будуть мати багато енергії :)

+843
jlehtoma 18 жовт. 2016 р., 03:26:56

Коли кішка здохла, жир переміщається в печінку для переробки. Але печінка кішки не можуть впоратися з цим, і в основному руйнує себе. Це "жирова хвороба печінки".

Так що ви не хочете голодувати кішки, так як результати можуть бути серйозними.

Я пропоную рішення для полегшення поступово в зміну.

+835
DirkSchmid 8 квіт. 2012 р., 14:47:34

Якщо ви збираєтеся використовувати повторно для себе, абсолютно робити прибирання хлоркою! Хоча з санітарних міркувань я хотів би придбати другу намітку індички для себе і тримати однієї крові черв'яків виключно для вашого аксолотля.

Якщо він збирається залишитися строго для вашого аксолотля, то регулярне чищення з м'яким милом блюдо і гарячої води (обов'язково добре промити!).

Аксолотль, як і інші земноводні, можуть нести шкідливі бактерії, паразити або найпростіші, які можуть змусити нас хворий, якщо його проковтнути.

+828
gagnon 21 груд. 2017 р., 18:38:03

В плані того, що потрібно шукати, багато чого буде залежати від домашніх тварин в питанні, але якщо говорити про домашніх тварин, таких як кішки, собаки, кролики, як більш імовірно, щоб бродити, це про розмір отвору. Стандартні вентиляційні решітки для підлоги, як правило, гратчастий вид з дуже тонкими отворами і це безпечний, але нудний, тому багато хто з нас замінити їх на більш складні і цікаві конструкції, оскільки, ну, вони повинні бути видні і приємний оку бонус. Отже, якщо ви йти цим шляхом:

 1. Подивіться на форму і розмір отвору в конструкціях. Деяким може здатися зовсім невеликим, але якщо вони є вигнуті моделі вони можуть бути більше, ніж вони дивляться на випадковий погляд.
 2. Дайте собі вимірювальний інструмент якийсь, це може бути навіть ваш палець, якщо ваші руки досить великий, але те, що ви можете вставити і тестування.
 3. Це може бути можливим, щоб знайти ті, які мають сітку або фільтр, який є, щоб запобігти дрібні предмети від падіння, це також допомогло б з невеликими лапами.

Крім того, якщо я сам його зараз, я б, ймовірно, використовувати сітку для вікон і дверей. У цій ситуації:

 1. Вирізати сітки розмір екрану
 2. Відкрийте нижню частину вент і нанесіть валик клею навколо внутрішнього краю
 3. Керівництво, сітка всередині вентиляційні установки кришки і
 4. Натисніть твердо в клей і видаліть надлишки з видимої сторони
 5. Дайте висохнути перед заміною на підлогу

Можуть бути і додаткові способи для того щоб зробити сітку екрана більш міцно прикріплені, мабуть, з розпірки утворює уздовж внутрішнього краю або щось вздовж цієї лінії. Ви хочете, щоб бути достатньо твердим, щоб тримати деякі коротко ваги, але ви повинні перевірити на регулярній основі, щоб переконатися, що він все ще на місці.

Для себе Я замінив кватирки, так як я хотів оновлений зовнішній вигляд у будь-якому випадку. На щастя, мені вдалося знайти хороший набір на дому депо, який мав гарний візерунок з дрібних квадратиків. :)

+685
Reilly Vanniekerk 12 трав. 2010 р., 22:54:03

Я б так думати. Лайки використовуються для холодної погоди, тому спекотна погода призведе до втрати волосся, щоб охолонути. І якщо вет каже, що його нічого, щоб хвилюватися про, тоді я дійсно не

+679
Tomer Michael 23 лип. 2016 р., 16:02:44

Мій кіт не любить їсти з тарілки. Вона любить поїсти від підлоги.

У разі великих страв, таких як шматок риби, вона буде штовхати їжу на тарілку кілька разів. Потім вона бере шматок з рота і кладе його на підлогу. Потім вона піде на ногами, їв, знову штовхається, і так далі. У цьому процесі вона буде робити всю підлогу брудний.

У разі твердої їжі, як тунець, приправлений Віскас, вона буде використовувати її лапи, щоб принести одну з крихітних шматочків на підлогу. Потім вона буде грати у футбол. Потім вона з'їдає його. У цьому процесі багато деталей залишаються лежати тут і там і дорогої їжі витрачається. Крім того, існує проблема червоних мурашок, які в повній мірі їжа лежить тут і там.

Так чому моя кішка робить це? Чи є спосіб, щоб навчити її не робити цього?

У неї багато іграшок. Це не означає, що вона не буде грати.

+637
thewltr 28 лют. 2013 р., 06:06:24
Що-небудь домашню тварину може носити для захисту, прикраси або контролю. Включає в себе одяг (трикотаж), костюми і нашийники.
+597
Eamon Nerbonne 5 серп. 2013 р., 02:34:05

Наскільки освоїтися з коміром йде: кожна кішка спочатку ненавидить нашийники. Подумайте, як би ви себе почували, якщо б хтось наполягав, щоб ви носити краватку і ви ніколи не бачили ... "це дивно. Він відчуває себе дивно. Геть!"

Можна спробувати стандартний тренувальний режим, нагородження кішка кожен раз, коли ви надіти на себе нашийник і поступово подовжуючи затримку між коміром і нагорода. Або ви могли б взяти традиційний підхід: кішка носить нашийник, поки він звикне до думки і перестає скаржитися; зробити все невдоволення відразу, але справа з похмурого кота на кілька днів.

Мій попередній кіт знав, що комір був важливим кроком у моїй випускаючи її з дому. ("Ти не підеш гола, юна леді!") Вона не принесе мені комір просити, щоб їй було дозволено оглянути, але вона чекала біля відчинених дверей, поки нашийник був. Звичайно, у неї був сіамський; meezers зазвичай легше тренуватися, тому що вони більше дбають про схвалення, ніж більшість кішок.

Зверніть увагу, що вам не доведеться зняти нашийник в приміщенні; багато людей. З іншого боку, ви не зобов'язані пускати кішку бігати по вулицях; багато людей. Мої нинішні діти допускаються на веранді (з дозволу), але от як на відкритому повітрі, як вони отримують.

+596
saul 23 жовт. 2015 р., 18:25:08

Собаки соціальні тварини і вони завжди люблять компанію. Без компанії, вони хочуть щось робити, копати може бути одним з них. Щоб контролювати це, використовуючи ввічливий спосіб є кращим, за відволікаючи його від дій цих речей.

Якщо ви бачите ваша собака риє, відвернути його, давши йому якісь іграшки або грати з ним і т. д. Давати йому більше вашої компанії буде краще. Втратити партнера може бути причиною такої поведінки.

+540
V r e d i n a 21 жовт. 2015 р., 13:52:38

Ім'я цієї проблеми - "Цицеро". Найчастіше кішки тягнуться до вовни або ковдри, але у мене є той, хто любить гризти пластикові (у нього більше немає зубів, тому він просто нього Десна).

Пайка може бути результатом медичної проблеми (пухлини головного мозку, Фів, харчової дисбаланс, психічні проблеми, як примус і т. д.), Тому ви повинні отримати вашу кішку перевірили на ветеринара, якщо ви ще цього не зробили.

Як тільки медичні проблеми виключені, процедури для пайки, як правило,

 1. Видалити матеріал (якомога більше)

 2. Зробити матеріал неїстівні (гіркі спреї, які не працюють у вашому випадку)

 3. Забезпечують стимуляцію (це може бути викликано нудьгою) з великою кількістю інтерактивні ігри

 4. Забезпечити безпечний жувальна альтернатив (яловки, іграшки, сирі курячі шиї і т. д.)

 5. Видалити або зменшити які-небудь фактори навколишнього середовища, які можуть викликати стрес.

Я не знав ні про які проблеми конкретно від піку з папером, але загальні ризики піку, що матеріал може створити закупорки в його травну систему і вимагають хірургічного втручання, щоб виправити. Крім того, якщо паперовий матеріал має скоби, що може бути додаткова небезпека.

Я визнаю, що деякі жорсткі пластикові елементи ми просто нехай мисливець гризти, тому що ми знаємо, що він ніяк не може зробити досить ушкоджень, щоб змушувати будь-яку його частину, щоб бути проковтнутої, але це унікальна ситуація. Кожен раз, коли кішка ковтає не-харчовий продукт, який ви повинні задуматися і спробувати виправити ситуацію.

+469
Mikey1996 13 вер. 2019 р., 23:21:46

На основі цих фото я думаю, ви не отримаєте однозначної відповіді тут.
Але просто дивлячись на тебе Бетта я б сказав, що це чоловік:

 • Це все ще досить яскраво
 • Це робить гнізда
 • Плавці не такі короткі...

Але найкращий спосіб перевірити, якщо це самка, дивлячись на біла пляма (пляма яйце) між передньою/бокових плавників і їх нижні плавці.
Кілька інших кроків, щоб зробити ідентифікацію згадані тут: https://www.wikihow.com/Determine-the-Sex-of-a-Betta-Fish

Майте на увазі, є також короткі ребристі Бетті: Бета плакати.
Один раз в зоомагазині продали мені одну з цих кажу, що це була жінка. Через пару місяців він став більше, яскравіше і також став агресивним по відношенню до іншої мій чоловік Бетта (спойлер: це не закінчиться добре для мого друга Бетта :-( ).

+457
Galende 18 трав. 2016 р., 12:44:30

Купивши багато котячих дерев, і навіть зробила кілька, я вважаю, що довговічність залежить від товщини з сизалю мотузка. Тому ви можете або ремонт дерево з товстим тросом, або придбати нову, більш товстою мотузкою. Якщо ви вирішите відремонтувати його, або зробити новий, дивіться за посиланням Джеймс припустив, що це безпечні матеріали для ремонту когтеточку?.

У той час як ковролін-це один з варіантів, як keshlam запропонував, я пропоную дотримуватися сизаль з двох причин: 1) Ваш кіт явно щасливий з нею, та 2) килим може мати клеїв та інших хімічних речовин, які не обов'язково кішка-безпечний. Я б так не турбувалася про килим, що кіт в основному лежить, але якщо килим буде подряпана на шматочки, ці шматочки будуть більш правоподобны для того щоб вставити в хутро, і під час грумінга. Але якщо ви все-таки вирішили піти з килима, я пропоную повертаючи його навколо так, що бек є те, що кішка шкребе, а не купу. Це буде тривати довше, таким чином.

+455
Cocoduf 13 груд. 2014 р., 12:39:33

У мене є кішка, яка буде це робити, коли я встаю з ліжка, щоб сходити в туалет. Для нього це спосіб, що претендують на місце і встановлення панування над своїм котячим сестра. Тому що він робить це тільки в одному місці, це місце соціально дуже значима, я впевнений, що це не пов'язано з проблемою здоров'я.

Так от як мені впоратися з цим; це може дати вам деякі ідеї. По-перше, коли я вам зараз з ліжка, я запрошую його у ванну зі мною. (Часто я ношу його, тому що він любить везуть.) У ванній, я даю йому багато уваги. Є спеціальні батарейках іграшка кішка, яку я приношу на свято в якості спеціального лікування.

По-друге, коли я виходжу з ліжка, прибрати подушки і складіть простирадла і підковдри, так що більшість пристосований лист піддається. Мого кота не було спокуси пописати на ліжко, тому що він не може нічого тягнути за нього, щоб покрити його пописати.

В резюме, я зрозумів, коли він міг попісяти в ліжко і відволікали його в ті часи, і я зробив менш привабливою для писати. Ви повинні також отримати водонепроникний наматрацник, щоб поставити під свій лист. Мусорка в спальні, принаймні, тимчасово, може бути дуже корисно. Але, звичайно, переконайтеся, що лоток не занадто далеко від спальні.

+450
user34835 2 бер. 2011 р., 20:37:25

Оскільки він має довгу історію болю, він збирається зайняти багато часу для нього, щоб бути комфортно з речами ближче до шиї і обличчя.

По суті, ви можете використовувати класичне обумовлення, щоб показати йому, що речі поряд з вухом все в порядку.

Але перед тим як почати, ви повинні переконатися, що з вашим ветеринаром, що його вухо не турбує його. Якщо це так, все це не буде працювати, оскільки він все ще в болі. Якщо вам потрібно дати йому вушні краплі або щось, покінчимо з цим як можна швидше (можливо, мордою), а потім дати йому вечерю. Коли він не в болі, ви повинні помітити значне поліпшення.

Ви хочете, щоб рухатися дуже повільно і читати його сигнали, особливо зараз, коли він змушений використовувати прив'язки. Це нормально (і добре), щоб виштовхнути його з його зони комфорту, але переконайтеся, що він знає, що він може довіряти вам. Ось кілька порад/ігор.

Практика приносити речі близько до цієї області, а потім винагороджуючи його за це. На початку, ви можете бути в змозі отримати пару метрів. Ви також можете спробувати просто приносять частування від незручного кута, а потім все ближче, як він отримує довіру.

Візьміть багато перерв! Це буде дуже напружений, так що розбити його з задоволення від гри в перетягування/принеси/боротися або що він любить. Це не тільки допоможе побудувати ваші стосунки, але і допомогти йому ігнорувати ці страшні речі поруч з його вухом.

Думаю про іншої діяльності, яку він любить, в які залучені близькі до нього об'єкти, такі як надіти повідець.

Поважаю його гарчання. Це він каже, що йому незручно належним чином і ви не хочете його вчити, що він не працює (що призводить до огризаючись, як ви помітили). Повернутися і спробувати знову далі, або спробувати вилікувати його, перш ніж він починає гурчати.

Якщо його поведінка продовжує погіршуватися, щоб не погладшати, ви будете хотіти, щоб отримати його перевірили на ветеринара і на консультації психолог собак, який зможе допомогти придумати план, характерні для нього.

+411
Rick Runowski 8 серп. 2014 р., 18:04:47

Питання з тегом "сре" - це ті, які включають ваш вихованець робить свою справу.

+410
BlaDav 14 лют. 2010 р., 21:47:04

"Є хутро захистить кролика від спеки або зробити його гаряче?" Обидва, насправді. Хутро є діелектриком, що означає, що він перешкоджає теплообміну в будь-якому напрямку. Тобто, тепло повільніше, щоб залишити тіло кролика, у разі, якщо на вулиці холодно, а зовні тепло поглинається кролик повільніше, як у випадку з кроликом в прямих сонячних променів влітку.

Навіть якщо зовнішнє середовище прохолодніше, ніж температура тіла ссавців може відчувати себе занадто спекотно, тому що їх організм постійно виробляє тепло, і вони розроблені, щоб мати певну кількість тепла, яке втрачається назовні. Якщо це досить тепло зовні, хутро може перешкодити занадто багато руху тепла, що робить його відчувати себе занадто тепло, і знявши хутряний гоління може допомогти прискорити його, зробити кролика трохи прохолодніше. Є й інші переваги хутра, однак, такі як захист шкіри від сонячних опіків і травм. Тому я проконсультувалася з ветеринаром.

+394
IAbstract 8 трав. 2016 р., 03:10:14

Буде добре, витягуючи перо кров'ю тільки болючі на мить.

+319
leptinella 21 лип. 2015 р., 18:22:52

Нагадування: собака не знає різниці між розставанням і один з вас збирається в тривале відрядження. Вони більше реагують на людину настрої, ніж все інше.

+282
Crone 14 жовт. 2019 р., 22:57:41

Мій 12 1/2 рік старий пес почав випорожнення на її кліті і в будинку на свято. В її захист її брата, який був усыплен з-за численних медичних проблем (1 місяць тому) робив те ж саме протягом приблизно 1 рік, перш ніж він був пригнічений, так що я думаю, що такої поведінки від нього дізналися. Вона завжди була чистою собаки. Я сподівався, що після того, як ми відпустили його, що вона хотіла зупинити поведінку, але вона не. Я зменшив розмір її скриньку, щоб дати достатньо місця, щоб стояти і повертатися (це було б жорстоко, якщо б я пішов ні менше з них). Вона також піду в хату, якщо вона не дозволить за кожні 3-4 години. Цю частину я можу мати справу з тим, коли хтось вдома вдень, поки на роботі. Його какати в ящик, який відчуваєш моє терпіння. Вона не робить це кожну ніч.. але принаймні 2-3 рази в тиждень. Я знаю, як дресирувати собаку.. у мене не багато, але здається, нічого не працює. Вона виходить перед сном і т. д. єдине, я не пробував (я тільки почав сьогодні) годувала її вранці, на відміну від вечері. Якщо це не допоможе, я буду на моєму кінці дотепності. Будь-які інші речі, ви могли припустити, я намагаюся зламати її цієї неприємної звички? Вона здорова в іншому. Вона на преднізолон щодня на питання кашель, але інші, ніж, що у неї немає інших проблем. Допоможіть!

+269
Crazy girl 28 жовт. 2018 р., 05:43:33

У мене є 2 1/2-річного бульмастифа. Я годувала його синій буйвол, так як я отримав його в 8 тижнів. Він дуже худий і активний для бульмастифа. Я годую його приблизно 3-4 склянки двічі на день, що становить близько 130.00 місяць.

Дуже важливо, що ви можете собі дозволити цю породу. Я просто повинен був взяти мою до ветеринара, тому що він виробив щось на кшталт алергії на шкірі, очі і вуха, і Білл вет був $210.00 з усіма його ліки. Це не варіант, мені довелося зробити йому всі свої ліки, або йому стало б гірше. Вони просто люблять своїх дітей, ви можете очікувати речі, щоб прийти і ви повинні бути в змозі піклуватися про них.

+260
user2426320 22 квіт. 2014 р., 13:33:06

Якщо ви використовуєте силіконові наповнювачі для туалету, їх звичайна рекомендація-просіяти-і-поповнення щодня, і робити повну заміну, щоб переконатися в тому, що біти втечу. Я ніколи не був упевнений в необхідності останнього, але це, звичайно, не зашкодить нічого, крім вашого гаманця.

У рідко використовуваних полі, я б сказав, що регулювання коефіцієнта заміщення пропорційно здається розумним. Але Я Не Ветеринар.

+257
migott 19 бер. 2019 р., 23:38:41

Нещодавно я взяв кошеня, який криве. Вона, здається, щоб компенсувати його досить добре, як вона вміє стрибати на речі без проблем більшу частину часу, і я думаю, що вона стане ще краще з часом.

Але мені було цікаво вчора, як це може вплинути на її нічне бачення.

Я тримати урни в підвалі, тому що це плитка і легше прибирати послід, який буде штовхати з коробки, в той час як кішки копають. Це не було проблемою для моїх двох інших кішок, у мене є нічні лампи підключений до розетки, працює від сходів до урни, так що завжди є світло в дорозі.

Прямо зараз я тільки що залишив внизу світло, тому що я не хочу, щоб вона спотикалася і падала вниз по сходах, намагаючись зробити його в середині ночі. Але це не зовсім те, що я можу робити все час, тому що у мене є шиншила, на якій буде турбувати занадто багато світла вночі (вони нічні).

Мені було цікаво, якщо там було щось, щоб показати, що кішки з хрестом-очі бачать по-різному в темряві, у випадку мені потрібно, щоб створити кращий шлях для неї.

+228
DoctorPenguin 14 лист. 2014 р., 20:57:20

Тьху кліщів не страшні!!! Я схильний спробувати і лікувати своїх тварин як можна більш природно. Досі це літо я використовую собак, природно, все природний кліщів репеленти. Я можу сказати, що досі він працював дивно добре. Я рекомендую спробувати деякі з цих рецептів, перш ніж дати що-небудь з магазину для вашої собаки. Ці ніжні і ви можете втирати їх в ваш щеня не лякаючи його за допомогою спрею або таблеток. Ефірне масло, що я використовую і моя собака любить його.,

Я рекомендую вам уникнути агресивні хімікати для бліх/кліща прфилактики як Nexgard. Багато людей відчувають неприємну реакцію від своїх собак і навіть смерті. Гарна новина полягає в тому, що є так багато природних кліщів репелентами, які насправді працюють.

+181
TheTretheway 31 лип. 2019 р., 04:26:04

У мене є кішка, яка, здається, засмучуватися кожен раз, коли я жартую про надання йому далеко. Він навіть не постане поруч зі мною і він не дозволить мені нести його.

Вони, як, читайте наші мови тіла або що-то?

+166
Emilio Gort 12 черв. 2017 р., 08:02:27

Я пробую новий спосіб годування моя черепаха шляхом змішування різних овочів з куркою та/або креветками. Я роблю це за допомогою м'ясорубки все, потім об'єднуючи їх і розчавивши їх разом. Потім я їх в кульки.

Проблема в тому, що вони коли-то розмежуватися поміщають у воду. Я знаю, що зневоднення може бути рішенням, але у мене немає дегідратору, і я думаю, розміщуючи їх на сонці отримуєте небажаних організмів, їли їх і, ймовірно, забруднюючи їх.

Чи є інші способи запобігання дисоціації? І якщо ні, то що є кращим способом дегідратації, що зводить до мінімуму втрати поживних речовин і уникнути зараження?

+144
azro 16 бер. 2017 р., 08:16:44

Це звучить, як молодий кіт, що вам показали її живіт може бути в спеку (естрального) та інші кішки намагаються злучитися з нею. Оскільки вони є перешкодами, найкраще, що ти можеш зробити, це взяти молода жінка та її стерилізувати. Бродячих тварин, які відтворюють зробити більше бродячих тварин. Запитайте навколо вашого району, часто можна знайти ветеринарів, які роблять низьку вартість видаляють яєчники/середнього роду служб і організацій, які збирають гроші на оплату операції, особливо для диких або бродячих кішок.

Ви явно небайдужа людина, допомогти цій молодій кошеня і скорочення чисельності небажаних компаньйонів. Спасибі за турботу!

+127
SRINIWAS PRASAD 14 жовт. 2019 р., 06:52:43

Відповідь досить проста: вимкніть фільтри/води, що протікає протягом короткого періоду часу.

+104
RATHEESH KUMAR 26 січ. 2014 р., 00:11:59

У мене були дві німецькі shepards. Дейзі і Далми. Дейзі мати Далми по. Від народження Далми жив з компаньйоном, її мати, Дейзі. Хоча мені і моїй родині це теж частина їх життя, до цих пір думаю, в той час як дві собаки залишається один одного весь час, що грає різну роль в їх житті. У минулий вівторок Дейзі померла. Поки я не знайшов яких-небудь видимих травм у Далми. Але може цей інцидент і satying без Дейзі, шкоди в будь-якому випадку Далми? Як я повинен тримати її щасливою і захистити її від будь-якого роду травм?

+73
Shah Honey 11 трав. 2012 р., 02:53:54

У вас не було ніяких відповідей, так що тут є ідеальним.

Взяти полегшена упаковка піни. Не міхур матеріал - полегшена піна. Можна навіть використовувати газети. Замочіть його в гірке яблуко або чилі влади або ... і обгорнути ноги.

Щітка порошку чилі також здається гарною ідеєю.

+54
e2a 18 лип. 2019 р., 01:25:21

Мій зелений блакитний неон і блакитний Неон хвороби і мені цікаво, якщо я можу приспати його, тому що він не їсть і він плаває під дивним кутом. Якщо ви можете знайти якісь шляхи, що я можу гуманно його приспати, що б бути дуже високо.

+33
viliml 6 лист. 2018 р., 09:24:47

Тому я просто зайшов у власності мексиканська дерев'яна черепаха. Це довга історія, але, як правило, щось на зразок цього я зробив багато досліджень, перш ніж взяти на себе відповідальність. В цьому випадку у мене не було шансів.

Він близько 4 років

Мені сказали, що він дуже вибагливий у їжі, але любить живі борошняні черв'яки, так що у нас є.

Як часто їх треба годувати?

Нам дали "чаша" для нього, щоб поїсти, проте все, що я читав в інтернеті, здається, приводять до думки, що як черепаха він корм у воді; але, наскільки я розумію, вони люблять копати і полювати на комах. Як я повинен дати йому жити борошняних хробаків? Чи повинна я кинути їх у своєму ставку за нього, або я повинен помістити їх в неглибоку миску і нехай він їх звідти? Я турбуюся, що вони можуть виповзти в субстрат - це питання?

+11
Brendan Jennings 7 січ. 2011 р., 17:27:50

Показати питання з тегом