Як я можу навчити мого цуценя не гавкати, коли ми вийшли з кімнати?

У нас новий цуценя самоїд, і він вокальний маленький хлопець. Я можу ігнорувати його, якщо ми не були в квартирі, але він гавкає. Багато.

Це в найгіршому його прояві, коли він бачить нас покинути кімнату, будинок, або прокидається вночі і розуміє, що нас немає в кімнаті. Коли це відбувається, я просто йду спати на підлозі біля його клітини на деякий час.

Я знаю, ми можемо вирішити по-ночах проблеми назавжди, поставивши його в наш номер, але я не думаю, що наш житель собака готова до цього.

Вчу його "зам'яти" це свого роду важко в цьому випадку, як тільки він дійсно цікавиться гавкає, коли ми йдемо.

Отже, що є кращим стримуючим фактором, щоб утримати його від гавкоту, коли ми намагаємося залишити його погляду?

+232
JEuz 3 квіт. 2014 р., 13:52:12
34 відповідей

Це те, що я подумав, перш ніж про кішок і собак, але коли мій кіт вирішив стрибнути на мене, щоб дістатися до іншої сторони ліжка, в якій вона випадково подряпав мій шлунок на шляху вниз (він зламався шкіри) — мені стало цікаво: домашні тварини відомі випадкові травми, спричинені ним?

Я не зміг знайти нічого в інтернеті про це, а може бути, це дивне питання взагалі, але я досить цікавий, щоб запитати.

+933
jamewilli 03 февр. '09 в 4:24

Власник коня повинен мати кілька різних комплектів, які прикривають. Я буду називати не тільки ті речі, які власник коня оренда в сараї з багатьма іншими людьми, але і ті, які стабільно рук в нагоді. Під час моєї роботи на стайні нам потрібно більшість з них, і я не хочу пропустити жодного з його де-небудь у стайні. Список може бути неповним.

 • коні проходять
 • Ніж
 • Ножичний
 • Недоуздки
 • Мотузки
 • Hoofpick
 • Кисті, м'які, тверді, ...
 • гумки
 • деякі речі будь-якого роду для захисту від мух і інших комах
 • відра (принаймні, два або три, один для води, один для медперсоналу, для очищення ..)
 • губки. я рекомендую як мінімум 2 коні (геніталії <> голови), 1 для медичного персоналу (замінити після використання), 1 для чищення
 • сіно чистий
 • кусачки (у разі підкови), всі види інструментів в цілому, які можуть знадобитися, щоб звільнити кінь від того, що ваша стайня побудована з
 • Памперси (вони роблять відмінні копита-бинти)
 • Перша допомога-речі для людини, так і коні
 • цинкова мазь (принаймні, я би рекомендував трохи)
 • для змащення
 • Телефони екстрених служб і адреси (!)
 • Дезінфікуючий речовина, як йод, але і інші варіації, які дозволяють шити пізніше (медицини-лексикон під рукою завжди гарна річ)
 • Килимки. Як мінімум, краще два, так що ви можете змінити їх
 • Рушники (нормальна тканина, але і ті, стерильні)
 • термометр з мотузкою (!)
 • рукавички. всякі. теплі, зручні, для роботи, медичних, shoulderlong для заводчиків, ...
 • може, наркотики, такі як Vetranquil (якщо ви досить досвідчені, щоб знати, як з цим впоратися і не залежать від того, є вет там досить швидко на надзвичайні ситуації)
 • транспорт-пов'язані речі у разі надзвичайної ситуації
 • матеріал та інструменти, необхідні для ремонту речі, особливо для парканів.
 • запасні лошам молозива і молока у випадку, якщо ви займаєтеся розведенням. кобила може померти або не здатний давати молоко з іншої причини. у цьому випадку, багато рушників, і ОВН.
 • сумно відзначити, але у разі, якщо ви живете далеко від медикаментозного лікування, деякі гармати можуть стати в нагоді іноді, ви не хочете чекати коні, щоб спливати кров'ю, коли він відірвав копита і вет не може приїхати вчасно з будь-якої причини :-/

..

Залежно від стабільних багато речей можуть бути розділені, але важливо мати доступ до всіх цьому випадку надзвичайної ситуації.

+899
reesy 24 квіт. 2019 р., 13:47:25
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я згоден з попереднім відповіддю, є кілька прекрасних рішень, але ви повинні думати про тренінг.

Якщо ви батько, щеня/собака повинна бути навчені, що є правильним чи неправильним поведінкою, як дитина.

Собак люблю рутину і кордонів, Він дає їм ціль. З цією метою посилюється викладання базових команд, які включає в себе відпочинок і команда холодок, особливо для цуценяти. Діти хочуть спати всю ніч, але ми знаємо, що вони потребують відпочинку, а іноді і повинні бути розказані інші.

Що стосується підготовки клітку, ось що я намагаюся робити:

Є кілька способів привчити цуценя використовувати решетування, але це те, що я зробив:

Спочатку зробити його комфортним з ковдрами і старими ковдрами. Ящик повинен мати ковдра зверху, як дах, щоб імітувати умови Ден.

Вам потрібно зробити цуценяті зрозуміти вище, зв'язавши ящик з позитивним досвідом. Харчування є найкращою нагородою. Тримати ящик відкритим, і прикорм вашого цуценя ближче і ближче. У підсумку поставивши частування на обрешітку. Повторіть кілька разів, поки цуценя відчуває себе комфортно чи йде самостійно. Команди можуть бути додані пізніше. Це може повторюватися кілька разів. Якщо щеня потрапляє в ящик, отримувати обійми і метушня в ящику-це дуже корисно, щоб підкреслити безпека. Я теж годувала свою собаку в ньому.

Якщо ви хочете, щоб закрити двері, ви можете сидіти поруч з руїною, коли ваш щеня, поки вони почнуть сну і відпочинку. Потім я повільно закрив двері і залишився там під час читання, підвищення спокій. Робив це кілька разів в день до зачинених дверей не турбувало собаку. Тоді я почала рухатися в бік, на кілька футів в той час, поки я не можу нічого робити по дому. Не йти занадто швидко. Не бійтеся повернутися на крок. Найбільш ефективні тренування для цуценя, щоб розібратися з вашим керівництвом. Ніколи не змушуйте собаку робити щось, ящик не повинен бути пов'язаний з негативними переживаннями.

Що стосується загальної підготовки, це те, що я завжди робив:

Моє ставлення до собаки завжди було те ж саме: вони стайня тварини і потрібно якесь керівництво. Навіть якщо людина і собака використовуються нові думки з цього приводу.

Ваш вибір:

1) ігнорувати погану поведінку, не проявляють інтерес або емоції, коли це поведінка виникає(для помірний випадок)

2) визнати, що поведінка-це погано, що він повинен "негативного" втручання. В принципі не згоден з собакою і використовувати щось просте на кшталт:"ні!"

3) аналогічно 2), але найбільш ефективний з усіх: почати з 2), а потім використовувати те, що називається замісної терапії поведінки. В основному говорять "Ні", я не згоден, а потім замінити, що поведінка команди, як"сидіти", за яким слід нагорода.

Ви повинні вирішити, що до чого і як ви хочете, щоб ваша собака вела себе. Позитивне підкріплення-це завжди кращі(третій варіант), однак не завжди це можливо. Це де йде навчання. Всі основні команди(сидіти, стояти...). Це дасть вам і вашій структури собаки і відмінні зв'язку. Це також дуже корисно для вас обох і збільшити ваші зобов'язання. Бути чутливим і почати з малого, в номері ваша собака комфортно кілька відволікаючих факторів і побудувати звідти.

Щоб навчити собаку, це як 3). Потрібне терпіння. Ви ніколи не примушуйте собаку в поведінку, ви дозволяєте йому працювати. Чекати поведінки, а потім винагородити його. Є багато книг, доступних, щоб допомогти вам. Ваша собака потребує лідера. Якщо він не один, він буде змушений вести і давайте дивитися правді в очі, бути лідером може бути напруженим і складним. Якщо собака не має іншого літніх собак показують, що йому робити, він зробить це і вона взагалі перетворюється на агресію.

Собаки завжди працював з людьми. Історично, вважається, що вовки стали ближче до людей, щоб отримати більш простою їжею. В обмін на їжу і захист, вони охороняли, полювали, пасли і так далі. У ці дні, вони не працюють і важко мати мету. Вам потрібно зробити вашу роботу собаку за винагороду.

Нагороди-це не тільки їжа, а це велика частина підготовки(коригування ваших собак дієта, щоб компенсувати ласощі, але і обнімашки, обнімашки, іграшки, все, що відбувається, щоб збагатити своє життя треба заслужити, а не дають безкоштовно.

Це книга використовується багатьма тренерами: https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/81H3RZUhYyL._AC_UL320_SR208,320_.jpg

Я б також прочитати статті від Сесар Мілан кінцевої собачником.

Удачі!

+891
CyL0 21 серп. 2018 р., 16:55:02

Як Тронд каже, ви шукаєте електромагнітний клапан. У той час як він буде робити те, що ви хочете, ви можете бути краще з простий потік управління, як це один1. Замість використання дорогих клапан для включення і виключення потоку, ви можете просто збалансувати всю систему і запустіть її.

Це просто як система опалення гарячої води, де кожен радіатор забирає тепло з системи. Якщо перший радіатор, він ідеально приймає все тепло, далі в ланцюзі не буде жарко. Якщо ви регулюєте потік всі радіатори правильно, ви можете збалансувати систему так, всі радіатори прогріваються з тією ж швидкістю2.

Це, безумовно, не так добре рішення як з допомогою будь-якого автоматизованого клапанів, але це може бути набагато більш дешевою альтернативою.

1 я не можу поручитися за цей продукт, це перше, що я виявив, що показали, що я мав на увазі

2 гаразд, це не так просто, як це в реальному житті, тому що вода може обійти радіатор, але це ж ідея.

+830
Natalie932 5 лют. 2010 р., 14:47:25

Деякі статті, які я знайшов кажуть, що це 3-5 разів на день, деякі кажуть, що 2-3 рази в день не більше 8-12 годин між разу, коли собака виходить.

Собака моєї мами (Англійська спрінгер спаніель) використовується для бути вивезені 2 рази в день. В 7-8 ранку і до 11 вечора. Він тільки паскудить вранці. Він, здається, звик до цього графіку, він схоже не вранці і ввечері занадто нужденним.

Я думаю, моє питання, два рази на день не вистачає і це боляче собаці в довгостроковій перспективі?

Або я повинен переконати мою маму, що потрібно 3 рази?

+828
Bang Olafson 5 лип. 2016 р., 01:33:32

А я не можу знайти будь-який поважаючий себе ветеринарний джерела, що держави або пояснює це, я можу сказати вам, що фермери використовують карбонат кальцію (гашене вапно) для лікування кислий грунт. Ідея полягає в тому, що кальцій замінює кислотний, у разі вашого кролика, азот, і азот реагує з карбонатом, щоб створити вуглекислий газ і воду. У цьому випадку грунт повинна бути більш лужною

Цей принцип докладно виклав тут: Виправлення кислотності грунту

Що стосується боротьби з Високий пучок:

Хоча я не ветеринар, але я б запропонував вам оцінити, що ви годуєте вашого кролика.

Будь-яка їжа з високим вмістом білка, такі як сіно люцерни, призведе до його плюшка зросте, тому що Колобок-це побічний продукт організму розщеплювати і з допомогою білків.

Кролики не дуже добре обробляти молочні продукти. Було б краще, щоб уникнути шлунково-прикро, якщо є ниркові проблеми.

Довге стебло волокна допоможуть зберегти кишечнику кролика від переходу в стазис (не рухається).

В цілому, кращий спосіб боротьби з нирковими проблемами або невдача при використанні в харчуванні. Якщо бадилля буряка і кульбаби зелений виявиться неефективним, ви можете попросити вашого ветеринара про азоту обов'язкові ліки, як він може бути доступний для кроликів.

+820
DRock 14 вер. 2010 р., 02:06:33

Кішки тільки сплять коли їм заманеться, вони не слідують розкладом, як це робимо ми, вони можуть грати в один момент, а потім просто ліг подрімати наступного. Так що це не стільки про "навчання" їх спати, це більше про те, як їх рутини з їх власниками. У моєму випадку, мої кішки воліють мовчати поруч/згори, а не грати і стрибати. Незалежно від того, якщо вдень або вночі.

+796
user149408 8 лют. 2014 р., 07:31:34

Собак шалено сильно покладатися на свій нюх, в тому числі для виявлення людей. Коли хтось захворіє, в залежності від їх захворювання, їх запах стає абсолютно різні. Можливо, ви чули собак винюхувати рак і т. д. На жаль, це не нечуване, що собаки поводяться по-іншому навколо людей, які хворіють. Іноді вони стають апатичними, іноді більш спокійний, іноді вони стають агресивними. Точну причину важко придавити, але агресія, як правило, заснована на страху або територіальної, так що може збентежити вашого родича пахнуть різних або захисту своїх власників.

+672
tinymothbrain 12 бер. 2018 р., 07:31:16

У мене мопс/чихуахуа/Померанський шпіц суміш, що ми миємося раз в тиждень. Це занадто часто? Я вважаю, що якщо ми залишимо її без ванни вже більше півтора тижні вона починає виробляти слабкий запах (не переважна).

Я чув, що це може бути шкідливо для вовни собак, якщо ви занадто часто купати їх, і я боюся, що ми робимо їй більше шкоди, ніж користі.

+662
denck007 7 серп. 2013 р., 07:29:41

Я був на роботі і моя двері була закрита. Моя сестра відкрила двері і кішка і м'яв його. Кіт зламав відкрити дах і атакував хвіст гекона і взяв його ногу зчистити! Яку першу допомогу я повинен робити?

+639
GeneralNero 28 лип. 2013 р., 11:18:19

Я думала завести собаку в своїй квартирі. Перебуваючи у висотному будинку, це буде багато часу, щоб собака на вулиці, тому він повинен бути розплановано (тобто песик двері не буде працювати).

Як часто треба собаку випускають кожен день, щоб уникнути дискомфорт від повного сечового міхура? Чи існують якісь дослідження, і залежить це від породи?

+628
ProxxiM 1 лип. 2016 р., 17:15:02

Привіт просто у чау-чау цуценя. Все чудово, крім брудної питної. У кого-небудь є поради, щоб перешкодити йому занурювати свою гриву в його питну воду?

+609
Anastasia Williams 13 жовт. 2019 р., 12:57:00

Про Вет:

Початкова фраза з дослідження "Вплив стерилізації і часу стерилізації на виживаність собак з mammary карцинома" є причиною, чому більшість ветеринарів поради стерилізація самки собаки:

Ризик розвитку пухлин молочної залози у собак значно знизилася овариогистерэктомия в ранньому віці.

Крім того, в ньому йдеться:

Були проаналізовані Signalment, стан спай спай і вік, пухлина ознаки, лікування, виживання і причини смерті 137 собак з раком молочної залози. Собаки були розділені на 3 групи в залежності від стану і спай спай час: інтактних собак, собак стерилізувати менше 2-х років перед операцією з видалення пухлини (спай 1), і стерилізовані собаки більше 2 років, перш ніж їх хірургічне видалення пухлин (спай 2). Собаки в спай 1 групи жили значно довше, ніж собаки в спай 2 і інтактних собак (медіана виживаності 755 днів, порівняно з 301 і 286 днів, відповідно, Р= .02 і .03). Після коригування на відмінності між спай груп з урахуванням віку, гістологічної диференціювання і судинної інвазії, стерилізація 1 собаки вижили 45% більше порівняно з собаками, які були або залишаються у спай 2 група (ОР = .55; 95% Ді .32–93; р= .03). Це дослідження показує, овариогистерэктомия, щоб бути ефективним при видаленні пухлини у собак з раком молочної залози і те, що терміни овариогистерэктомия є важливим, що впливає на виживання.

Pro і contra стерилізація

Зв'язок нетримання сечі до початку стерилізації у сук:

Він до цих пір залишається спірним, чи є суку треба стерилізувати до або після першої тічки. Хотілося б стерилізація суки у віці, які зведуть до мінімуму побічні ефекти кастрації. Що стосується ризику пухлин молочної, рання стерилізація повинна бути рекомендована, оскільки частота виникнення пухлин значно знижується. Метою цього дослідження було визначити, чи є рання стерилізація знижує ризик нетримання сечі.
[...]
Нетримання сечі після стерилізації відбулося у 9,7% дітей. Ця частота становить приблизно половина, що стерилізація після першої тічки. Нетримання сечі впливає 12.5% дітей, які мають велику вагу (> 20 кг маси тіла) і 5,1% дітей, які мають невелику вагу тіла (< 20 кг маси тіла). Хірургічні процедуру (оваріоектомія проти овариогистерэктомия) не мали жодного впливу на захворюваність, або на період між стерилізація і виникненням нетримання сечі.
[...]
Однак, порівняно з пізнім стерилізація клінічні ознаки нетримання сечі були більш виразними після попередньої стерилізації.Наслідки стерилізації та кастрації на собачому поведінці:

Стерилізація самки собаки видаляє джерело естрогену і прогестерону.Естрогену і прогестерону збільшується чи зменшується в циклах.
[...]
Виникає найбільш відчутна проблема, коли собака охороняє предмети материнському. Інші проблеми можуть включати дратівливість, конфліктність з іншими собаками і зменшення енергії. "Охороняють іграшки,ляльки, костюми, тапочки або що-небудь ще, що може бути проведена ще одна поширена behavioralconsequence зростання прогестерону".
[...]
Жіночі особини мають підвищений ризик захворювання, якщо вони не можуть відчувати theirfirst тепла. З цієї причини часто передбачається, що собака стерилізована до 6міс віку. Здавалося б, що собаки, які демонструють комплекс управління агресією(агресія домінування ака) у бік господарів до 6-місячного віку в forbecoming ризик більш агресивним після овариогистерэктомии. Якщо собака демонструє significantpropensity для управління складними агресії він може бути мудрим, щоб уникнути стерилізації цих собак.Контра Стерилізації:

Стерилізація‐індукованої пальто змінами встановлено, що стерилізація може привести до негативних змін у хутро:

Хоча стерилізація може привести до якісних змін шерсть у собак, вплив стерилізації на цикл росту волосся ніколи не було описано. [...] Стерилізація призвело до збільшення концентрації в плазмі гонадотропінів і підвищеного анагену : співвідношення телогену у волосяних фолікулах, але тільки 20% собак розроблені зміни пальто.


Трохи загальних порад: Якщо ви шукаєте наукових праць чи статей, використовувати https://scholar.google.com/ замість "нормального" пошуку Google.

+606
Simon Ernst 28 черв. 2017 р., 00:46:05

Комарі точно не кусають гади, але як правило, вони воліють йти після ссавців. Комарі, ймовірно, оберуть для вас і залишити свій черепаху або змію . Крім того, комарі можуть переносити хвороби черепах, насправді, всі дослідники турбуються про ризики комарів на рідкісних черепах.

Дослідники Галапагоські острови все частіше турбуються про це явище пов'язано із збільшенням популяції комарів: який кусає комар турист з інфекційним захворюванням, може передати його в місцевий рептилія населення джерело.

Дивіться також нова загроза для галапагоські черепахи: комарині укуси

Так як ваше черепаха закритий черепаха, це менш сприйнятливі до укусів комарів. Єдине, що я знаю, що може привернути комарів, щоб ваша черепаха була б ще воду з посуду, особливо якщо воду не міняти часто. Очевидно, єдине рішення або часткове рішення це часта зміна води.

Багато рептилії з задоволенням приготуємо страву з комарі, так що навіть комарі можуть вкусити їх,рептилій, ймовірно, з'їсти їх, як вони прибувають.

Західного Нілу або еее може бути передана рептилій, хоча і не так часто, як ссавці. Тут є докладний PDF про еее, включаючи види, які страждають від цього захворювання.

Ви дійсно не мають багато, щоб турбуватися про вашої черепахи, коли справа доходить до комарів, і як обстрілює тварин, там дійсно менше, шкіра на москіта вкусити за; комарі б цілі ви. Деякі інші рептилії їдять комарі. Єдиний реальний ризик полягає в Галапагос, оскільки вид знаходиться під загрозою зникнення. Ви можете очікувати деякі рішення для проблем, москітна з відкритим черепахи, коли робиться захист зникаючих рептилій Галапагосов.

Ось деякі форуми і sitesfor додаткового читання:

 1. Комарів на TortoiseForum.
 2. У Комарів Кусаються Делікти?
 3. Наскільки шкідливі комарі для черепах?
+602
user3547416 18 квіт. 2012 р., 02:45:10

Я не знаю про інших кішок, але я можу відповісти, грунтуючись на моєму досвіді з моїм котом.

Під час подорожі, якщо ми посадимо її в клітку, вона стає надто наголосив, і постійно потребує нашої уваги. Якщо ми накрийте клітку рушником, вона стає ще більш напруженим.

Вона є повним кішечку. Єдине, що може послабити її лежить на колінах з нашим запевнивши на неї руку. Вона може навіть спокійно спати потім.

Що стосується ліквідації, вона знає, що вона повинна повідомити про її потрібно усунути. Ми можемо зрозуміти це і діяти відповідно.

+600
ChrisWGerber 16 черв. 2016 р., 16:30:32

У мене є 2-річний кіт, який любить грати в кішки-мишки зі мною і моєю подругою. Якщо я йду із моєї спальні в моїй вітальні, він стає грайливим і він женеться за мною і намагається схопити мене за ногу з м'яким прикусом, і після цього він тікає і звільняє мене, щоб запустити його.

Коли граєш з моєю дівчиною, іноді він голосно нявкає на неї. Схоже, що він сердиться, тому що вона не піймає його, але після того, як вона зупиняється, він повернеться і спровокувати її, щоб почати іншу жартівливу боротьбу.

Зараз ми не розуміємо, якщо він розсердиться під час гри або якщо він нявкає, тому що він схвильований, щоб грати. В іншій ситуації, він не дуже балакучий кіт.

Що ви думаєте про це ?

+596
Jaace 6 вер. 2019 р., 00:51:51

Я стурбований, тому що моя собака не буде їсти її їжу, якщо я handfeed один раз. Я залишив їжу в мисці, а вона понюхала і пішла(вона зробила це кілька разів протягом 10 хвилин). Я намагалася залишити її на підлогу і вона зробила те ж саме. Я сів, сподіваючись, що моя присутність щось змінить, але вона просто сиділа поруч зі мною. Тому я зателефонував їй і почав годувати її дробити по одному, який працював. На півдорозі через, я поклав усі корми в руці, сподіваючись, що вона є, але вона тут же перестала їсти, тому я продовжила handfeeding(кінчиками пальців). Коли було всього кілька баддя пішла, я намагався ставити їх у моїх руках знову, але вона перестала їсти і пішла після перехоплення. Я поклав їх все вниз і (підійшов до неї) дала їй одну, але вона насправді виплюнути. Тоді я покликала її до мене і годувала її останні кілька.

Я не помітив жодних нетипова поведінка (наприклад, лежить у кутку, не беручи ніякої зацікавленості в чому-небудь). Вона зробила це за 1-й і 2-й їду сьогодні(не дали їй 3-й) і тим вона збуджено бігав навколо і грати зі своїми іграшками. Вона не спить більше, ніж вона зазвичай робить. Вона теж досі гавкає на двері, коли вона щось чує. Що стосується її поведінки по відношенню до їжі: вона, здається, завжди потрібна їжа і це перший раз, коли я бачив її проявляти байдужість до їжі або будь-яка згадка про нього. Однак, коли я їв їжу сьогодні, вона була як і раніше зацікавлені в ньому. Я чув порада від тренера собаки(дали іншу собаку), який сказав, щоб не бути стурбовані, якщо їх собака не їсть, тому що він був великий пес і, ймовірно, не був голодний, але моя собака невеликий породи. Я не знаю, що робити, тому що це виглядає дуже нетипово, хоча інші її поведінка не змінилася. Що я повинен зробити, щоб вирішити цю? Чи може це бути пов'язано з їжею або чаша? Я нічого не змінилося за останні кілька днів, і вона завжди цінували її їжу. Я повинен відвезти її до ветеринара?

Редагувати: їй 10 місяців

+572
Mark13412 14 груд. 2011 р., 08:13:26

Кішки активні, в основному, пізно увечері і рано вранці, але це можна змінити це

Що потрібно зробити, щоб зробити режим гри з ваш кіт так він використовує енергію, що накопичилися за день, а також намагайтеся, щоб ваша кішка не спить, а працює більше дня.

Якщо ваш кіт відкритий кіт він також допомагає, якщо він залишається протягом більш тривалого часу протягом дня, перш ніж випускати його назад.

Отримувати або робити якісь іграшки для вашої кішки також може допомогти, це легко зробити іграшки для вашої кішки, як кульки з невеликий отвір і ласощі або сухий корм всередині.

Якщо ви зміните кількість частин сухого корму в іграшки, я пропоную легко щоб переконатися, що ваша кішка використовує більше енергії, граючи з ними, ніж вони отримують від поїдання сухого корму в них.

Кіт ялинки, встановленої на вікні, так що він може побачити вулицю і його птахи і тварини також можуть допомогти зберегти вашу кішку активної і розважали протягом дня.

За кожну секунду дня ваш кіт активний, він дає вам ще одну секунду, щоб принаймні спати.

Доведеться йти моя кішка є миша і мені потрібно навести порядок.

+502
Mazeryt 29 груд. 2012 р., 08:07:43

Мій кіт має цю інфекцію і, коли він бачить їжу, він піде на це (він не відмовляється від ідеї ), але він намагається його запах, а потім нічого .. він вже 4 дні до сих пір .. хто-небудь сказати мені, що робити т зробити це через цей період, поки інфекція і антибіотик природно кінець і вам, щоб бути ефективним .. і ще якісь способи змусити його з'їсти або зробити його чистити ніс

+471
puli chandana 15 груд. 2017 р., 23:44:02

Я не роблю цього, я і не планую (з-за агресивного характеру чоловік Півники). Але мені було цікаво, якщо можна було б вдома кілька чоловічих Півники в 200+ літровий акваріум? Безумовно, Я думаю, що було б багато роботи, і багато рослин з приховати плями. Але це реально?

Думки?

+437
selectstriker2 13 лют. 2017 р., 00:22:11

Не швидше за все ваш фільтр. Я б ніколи не використовуйте відбілювач або будь-який хімікат на все, що пов'язане акваріум. Для того щоб очистити, я кип'ятив безліч прикрас, каміння, дерева і пластика рослин і т. д.; Я розморозив кілька рослин, але це краще, ніж мертві мешканці акваріума. Я ось теж вкладені в набір щіток для очищення невеликих площ на декларантів, НКТ, ет. Йоршики також працювати. А я умиваю руки і зброю, перш ніж я піду туди. В. Мені важко, але я дізнався, з дня запуску вашого акваріума нічого не буде невинно чистим. Кисті ссылке: https://www.amazon.com/gp/product/B07DYQ21C4/ref=oh_aui_search_asin_title?ie=UTF8&psc=1

+411
echosystemname 16 трав. 2017 р., 00:44:00
 1. Це не здається, що я переживаю після цього довгий час.
 2. вони не виживуть, я намагався дати їх одному, але він не здається, вони будуть продовжувати там
+402
paul benson 16 бер. 2012 р., 08:48:32

Вибачте, але немає простої можливості привчити собаку не заходити на кухню, коли ви не вдома і немає ніякої підготовки, яка буде працювати на 100 %. Ви вже навчених собак, щоб не увійти, коли ви не навколо, Собака поважає вас, але у вас немає можливості контролювати свої рухи, коли ви не там. Собака не розуміє, якщо ти покараєш його, коли ви приходите додому і дізнаєтеся, що він був на кухні. Ви не можете пояснити це.

Проблеми навчання - приклад

Можна спробувати зловити собаку. Залиште в спокої собаку, і почекати перед дверима. Використовуйте камеру, щоб подивитися, якщо собака входить на кухню. Якщо він це зробить, негайно зайдіть всередину і рант. Але є три проблеми з такого роду навчання:

 1. Терміни. Швидше за все, ви не зможете відкрити двері досить швидко, перш ніж собака дізнається вас і вийде з кухні, щоб вітати вас. Якщо ви кричите на собаку, він не буде асоціювати свою поведінку з ним на кухні, але з вітати вас.

 2. Неправильна асоціація. Навіть якщо ви досить швидко, собака може вивчити що-то неправильно. Він може зв'язати: "якщо я піду на кухню, коли "хазяїн" немає вдома, він повернеться зараз." Ви не хочете цього, тому що тоді собака може зайшовши на кухню частіше, і може отримати розчарування, якщо ти не підеш зараз і може щось зруйнувати, тому що розчарування (в залежності від характеру собаки).

 3. Собаки не дурні. Навіть якщо у вас ідеальний час і собака не пов'язує непотрібні речі, він навчиться досить швидко, що ви не зловити його весь час. Собаки є майстрами в тому, щоб мати почуття часу, коли господарі їдуть або повертаються регулярно, в інтерпретації настрою і ситуації. Він буде вчитися, якщо ви їдете по роботі або для навчання дуже скоро. Цілком можливо, що через деякий час ви думаєте, що він більше не буде заходити на кухню, через тренування, але він все одно виходить на кухню, коли ви знаходитесь далеко протягом тривалого часу.

Іншим можливим рішенням

Є деякі інші можливості, як невидимі паркани. Собака отримує електрошок, якщо він входить на кухню. Перевага полягає в тому, що собака тренується сам, навіть якщо ви не вдома. Але такого роду "навчання" має деякі недоліки, занадто.

 1. Витрати. Це рішення не найдешевше і вимагає деяких зусиль для установки кабелю.

 2. Небажані арретирования. Собака може заходити на кухню і отримує шок. Він боїться і стрибає. Але не назад, а на кухню. Потім він хоче покинути кухню. Він більш обережний, отримує удар і стрибає назад. Собака не сміє виходити з кухні. Не саме той результат, який ви хотіли мати.

Але якщо ви спробуєте це, найчастіше, собака повинна навчитися не заходити на кухню. Ви могли б дати йому спробувати.

Мій особисто волів можливості мати фізичну перешкоду як паркан або зробити кухню нудною для собаки. Не залишайте немитий посуд або їжу лежачи і завжди чисто на кухні, так що собаку нічим годувати і вилизувати.

+402
nunu 20 лип. 2014 р., 09:33:22

Я не знаю, як нудьга вашої собаки може бути пов'язано з зубної хірургії, але я впевнений, що ви робите те, що ви можете, щоб тримати її щасливою :)

Я б запропонував:

 1. Переконайтеся, що вона не відчуває болю. Це має бути вашим пріоритетом номер один на найближчі кілька тижнів. Переконайтеся, що вона не їсть твердої їжі і слідкуйте за кровотеча в яснах. Якщо ваш лікар дав вам якісь креми, застосовувати їх до місця, де зуби були витягнені.

 2. Як ви згадуєте у вашому питанні, більше ходить-це чудова ідея. Додати деякі зміни у вашому повсякденному житті, прийняти її в нове і цікаве місце. Собаки люблять досліджувати і я впевнений, що вона буде подобається бігати (і описали ;)) новий парк або вулицю.

 3. Навіть якщо вона не може працювати безкоштовно, немає ніяких причин, щоб не грати з нею, як ви звикли. Якщо вона активна Собака, візьміть її на поводок, якщо це необхідно. Тримати своє тіло активним є першим активним, щоб тримати її розум активний.

Удачі, і бажаю, щоб ваші собаки кращі!

+352
mokanul 7 бер. 2012 р., 09:52:01

Два дуже молодих котів (брати і сестри) переїхала у мій двір і околиці. Вперше вони з'явилися, коли вони були близько 3-4 місяців(?) і вони, напевно, зараз 5-6 місяців. Я хотів би взяти їх. Вони виглядають здоровими і активними; на жаль, вони не з'являються, щоб бути соціалізованими — принаймні, вони не дозволять мені бути поруч із ними (поки). Я не знаю, якщо їх батьки були здичавілими, але я знаю, що кошенята, народжені в здичавілі кішки можуть бути соціалізовані в ранньому віці.

Я почала годувати приблизно тиждень тому. Вони все одно тікають, коли я виходжу на вулицю, але вони повертаються протягом декількох хвилин тепер, коли я залишаю їм їжу на регулярній основі. Я поклав їх миски поруч із великий розсувних скляних дверей, що ведуть у нашу вітальню, тому вони стають все більш звикли бачити мене ходить по хаті. Вони починають сидіти біля дверей ввечері чекає вечеря, але, коли я підходжу до дверей, вони тікають.

Як я повинен вчинити? Є прийоми, щоб допомогти їм звикнути до мене і (сподіваюся) більш соціалізовані? Є що-небудь ще я можу зробити?

Ми стали дуже любив їх, і я хочу дати їм всі шанси.


Оновлення, однією з кішок обережно підійшов до мене, коли я сидів сьогодні свою їжу. Я простягнула руку, і вона потерлася про нього і зрештою дозволив мені погладити її трохи. Вона трохи переживала, але я сиділа тихо і спокійно і вона почала муркотіти і наспівувати небагато. Інший кіт ще більше вередувати.

+348
Slack Undertow 15 лют. 2016 р., 12:36:17

У мене є кішка, яка не дружить зовсім і займає багато часу, щоб зігрітися нікому. У мене був співмешканець, і через деякий час ми розлучилися і не бачили один одного протягом року. Потім ми возз'єдналися, і він уперше повернувся додому, мій недружній кіт став над ним, ніби він ніколи не залишав. Ваші кішки будуть пам'ятати вас.

+276
kinomanija 14 лип. 2013 р., 20:28:41

Так що моя собака знайшла цю пташку, яка впала з середини польоту або, може бути, вона сиділа на гілці, я не знаю, і приніс його мені. Моя собака не вкусить його або пошкодити його яким-небудь іншим способом.
Це дуже маленька пташка, ледь наповнює долоні. Я бачив, як він не міг нормально літати і навіть сідати у вертикальному положенні, так що я взяв його. Після перевірки я зрозумів, що ніготь/ кіготь на одній з його ніг третя цифра відсутня. Ніяких інших видимих тілесних ушкоджень та його крила працюють просто відмінно. Так що я думаю, з-за відсутності цвяха він не може триматися за що-небудь і, можливо, це також робить його втратити рівновагу під час польоту.

Я дійсно не мають ніякої ідеї, що я повинен робити, щоб допомогти йому. Зараз я просто тримаю її в імпровізовану клітку, дав йому м'яке місце, щоб відпочити і трохи їжі і води, я не міг просто залишити його, тому що є багато кішок в окрузі.

Я був би дуже вдячний за допомогу та поради, що мені робити з ним.

Крім того, якщо птахи втрачають свої нігті/ кігті, як це роблять вони відростуть до потрібної довжини?

Я дуже турбувався про це, так що будь-який ваш внесок вітається.

*Оновлення: він не може навіть правильно літати, як у кількох метрах на максимум

P. S. : Ви можете за цим посиланням подивитися, що це за птах: http://www.ngkenya.com/fauna/lonchura_cucullata.html

+268
walrus0001 6 трав. 2014 р., 08:07:14

Для більшості моїх я роблю те, що Кайл не витримує несе на кінці і помістити кішку в попереку-перша. Я також зробити це в маленькій кімнаті (Ванна кімната), так що якщо кішка звивається в моїх руках я все ще можу зловити його знову.

Одна з моїх кішок просто не перейде в стандартний носій, навіть великий. (Єдиний раз, коли він був один, так як я отримав його, був на шляху додому з притулку для тварин, і я не той, хто завантажив у нього). Для нього я використовую м'які стінки перевізник з блискавки зверху; я поклав його зверху, однією рукою його тримати (я намагаюся його погладити, а робити цього), і використовувати іншу руку, щоб застебнути верхню більшу частину шляху. Тоді я просто повинен узгодити остаточні кілька сантиметрів, витягаючи руку, поки застібав. Тоді він зазвичай знає, що він хоч і програв. Весь час ми робимо це я ласкаво розмовляйте з кішкою (як я роблю іноді, коли він сидить у мене на колінах); я не знаю, якщо це робить різницю.

carrier; no cats were inconvenienced in the making of this photo

Це дійсно стає легше з плином часу, особливо як кішки вік. За останні кілька років свого життя мої три літніх кішок буде просто ходити в утримувач, коли я привіз її. Вони були soemtimes бачачи ветеринара кожен місяць або два, так що це стало рутиною.

+194
Ben Cull 14 вер. 2017 р., 17:10:53

Дві мої кішки обидва вони мають третє повіку, показуючи. Звідки мені знати, якщо це інфекція очей або щось ще

+144
Taran Agnew 27 лют. 2019 р., 17:29:48

Моя собака заліз у відро для сміття і з'їла 4 половинки кукурудзи в качанах вчора вранці. Там були деякі жували залишки на підлогу, але, оскільки я поняття не мав, якби вона проковтнула будь качанів цілому, я приніс її до ветеринара.

Тому що я отримав її відразу ж, вони насправді викликали у нього блювання з допомогою морфіну (перекис не працював) і було випущено невелику кількість кукурудзяного качана шматки. Ветеринар супроводжуватися рентген і вона побачила, що там був ще якийсь мозолі залишили в її животі, але вона була впевнена, що вони були зжував штук і сподівається, що вони пройдуть.

Після впливу морфіну стерлася, моя собака виглядала досить щасливою і грайливою. Вона була голодна, і вона була питна вода. Вона мала деякі труднощі проходячи повз її стільця, але я не впевнений, якщо це пов'язано з морфіну, яке може викликати запор. Табурет вона містить багато кукурудзи, вона просто не проходячи багато в даний момент часу.

Вона є 5-річна кордону суміш коллі і важить 70 кг У кого-небудь є поради про те, що я можу зробити, щоб допомогти їй пройти легше її стільцем? Чи це можливо, що вона знаходиться на початку фази непрохідності.

+136
d3vnulldroid 18 бер. 2013 р., 20:48:04

За останні кілька місяців, я намагався з'ясувати відмінності між двома чорними кішками у мене було близько 5 місяців. Вони близько 8 місяців, і вони приходять з того ж посліду.

Місяць, набагато менше, трохи тихіше, ніж в Чилі, на мій запит про. Місяць нявкає, коли їй треба, на відміну від Чилі, і в цілому веде себе як і всі наші минулі кішок.

Однак чіллі привернуло мою увагу через речі;

 • Швидко відкривши рот - уявіть собі собаку ловити ласощі повітрі - тільки, щоб закрити його, не маючи жодних реальних підстав. Вона робить це по 5 раз в півгодини, якщо нічого у вітальні відбувається і кожен член будинку зайняті своїми справами.
 • Коли я поглаживаю її по голові, вона отримує так схвильований, що вона відкриває рот. Іноді, вона навіть тримає рот відкритим протягом наступних двох хвилин, навіть коли я вже перестав пестити її.
 • На відміну від Місяця, Чилі часто робить подорож на кухню і частенько потрапляє їв недоїдки з тарілки в раковину. Ми часто їмо спагетті і ще Чилі бачить, що ми закінчили з плити, вона збуджено підстрибує і облизує залишки соусу поки що немає жодного залишеного. (Ми не їмо спагетті з будь-яким видом м'яса)
 • Вона ніколи не треться про кого-небудь з членів будинку, або її сестра, або меблі, ні навіть стіни. Не від того, що я бачив принаймні. Однак Місяць робить це дуже часто.

Крім цих дій, стручковий перець веде себе так само, як наше минуле кішки. Питання в тому, чи варто мені хвилюватися? Чи це нормально для неї, щоб бути такою, враховуючи, що кожна кішка може бути різною?

+136
yozzy 29 трав. 2018 р., 21:30:08

Я залишився в гуртожитку і ми купили у бродячих кішок, щоб жити в гуртожитку, як він був залишений своєю матір'ю. Його вже більше 4 місяців і він знаходиться приблизно в тому ж віці ( 4-5 місяців).

У мене є ще одна кішка ( обидва вони є свого роду зальотні, як вони приходять до мене на страви, і любов, і коли-небудь для сну). Вона вже більше 4 років.

Проблема вона завжди атакувати цей юнак і нещодавно, зіткнення було настільки погано, що він трохи не помре від травм. Я не розумію, чому вона так поводиться. Ми тримали його ізолювати для його зцілення, а також для захисту від чергового нападу.

Є в будь-якому випадку, щоб зупинити це.

+125
Victoria Aguiar 18 черв. 2016 р., 05:15:34

Проблеми з шкірою повинні бути оглянуті ветеринаром, все, що ви читати онлайн буде спекулятивним і не бетон, як випробування, можливо, буде потрібно побіг (я.е вишкрібання шкіри або біопсії), ліки повинні бути прописані і іспит ділянки повинен бути в людині (перевірка на інфекції).

Це може бути цілий ряд речей:

 • Алергії
 • Травма, яка не гоїться від постійного жування
 • Травма спини (хребта), що викликає дискомфорт і робить його жувати (ви згадали труднощі, скорчившись виділяти його надрах)
 • Паразити
 • Дріжджовий або бактеріальної інфекції (гаряча точка)

Що ветеринар може відправити вас додому з:

 • Стероїди для свербіж і запалення
 • Антибіотики або протигрибкові препарати
 • Електронний нашийник для запобігання подальшого шкоди
 • Антипаразитарный
+83
user4719569 13 груд. 2011 р., 08:30:29

Ваш найкращий варіант полягає у роботі з вашої кішки інстинкти, а не проти них. У кішок є інстинкт нуля, тому потрібно забезпечити відповідні об'єкти для них подряпини, які є більш привабливими, ніж ваші меблі. Купіть (або зробіть кілька когтеточки, принади їх з котячою м'ятою, і розмістити їх по всьому будинку. Кішки люблять дряпати, коли вони прокинуться, то поставте когтеточку поруч кохана спить плям. Ще одне гарне місце знаходиться поруч в будь-яке місце ваша кішка має схильність до подряпин (як руку диван).

Нагорода ваш кошеня (з частуваннями або хвалити) за використання когтеточки, і вона буде будувати гарні асоціації з sratching там. Вона навчиться воліють подряпин на поверхнях, які ви надаєте, а не вашу меблі.

+36
moodtraffic 7 жовт. 2011 р., 08:02:45

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil