Що це за Біла Куля, зростаючий на мій liferock?

Сьогодні я помітив білий кулю, зростаючий на мій liverock в моєму акваріумі. Він з'являється тільки на той шматок, який був раніше в моїй відстійник, чи варто турбуватися?enter image description hereenter image description here

enter image description here enter image description here

+690
pooh2 26 лип. 2011 р., 04:05:43
40 відповідей

Так що... я зробив невелике дослідження. Існує в світі замінник шоколаду, що песик в безпеці: кероб. Це набагато менш солодкий і не має токсичної речовини (теобромін), що робить шоколад небезпечний для собак. Навіть у білому шоколаді, хоча і цю проблему, набагато менше. і страждає від обсягу цукру.

В принципі, взяти 3 склянки стружки білого кероб і танути. Додати 1 столову ложку рослинного масла і який-небудь потрібний харчовий барвник і ретельно перемішати. Діп, розповсюдження, або труби зледеніння на частування і дати охолонути. Кероб знову тверднуть при охолодженні.

Ви повинні бути в змозі знайти ці чіпи в магазинах здорової їжі або, можливо, онлайн у разі необхідності.

Джерело: песик бістро і песик десерт шеф-кухар

+990
Obromios 03 февр. '09 в 4:24

Ви могли б спробувати покласти його в ящик на ніч (в спальні). Таким чином, собака не заборонили з кімнати, і, в кінцевому рахунку, від вас. Це потребує відповідної підготовки решетування, звичайно, якщо вже не встановлено.

Якщо обрешітка не для вас, ідея ворота, згадані jalynn2 також буде працювати так само добре.

Крім того, я не пропоную розпорошувати його з чим-небудь, щоб змусити його зупинити гавкіт. Це може мати неприємні наслідки, та замість цього він може зв'язати негативний досвід з вами і не факт, що він гавкає.

+970
Nathan Lord 28 черв. 2013 р., 18:45:34
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Все, що я читав про Discus сказав, що вони воліють м'яку, кислу воду - мінімум розчинених солей. Я друге речення знайти Дискус чат / дошка оголошень.

+966
wsad597 13 квіт. 2019 р., 18:27:13

Це траплялося двічі за останні два місяці. Я впустила жінка, 1 рік, стерилізована собака на кордоні на тиждень. Коли я підібрав її, вона була млявою (тільки укладання), гарячими і спітнілими, і був нежить. Я думаю, що її подих пахне mucusy, як у людини, коли у них є холод.

Перший раз, це поїхав через кілька днів. Я пояснив це, щоб бути в постійному тісному контакті з багатьма іншими собаками, вперше в її житті. Але, я просто взяла її сьогодні, і це сталося знову.

Цей сноуборд має "відкриту" посадку. Вони не кліть, а нехай вони бігають в приміщенні з бетонною підлогою весь день. Я припускаю, що вони сплять на підлозі. Квартирант працює 24/7. Працівники здаються хорошими. Місце має хороші відгуки в інтернеті.

Це нормально? Б собаки часто хворіють через тиждень посадки (постійно грати, контакту з іншими собаками, спить на підлозі)? Можливо, вона була занадто холодної ночі? Чи може щось бути не так?

Редагувати: вона млявим протягом декількох днів після повернення додому з розплідника, обидва рази я залишила її там на тиждень. Це дивно, тому що ми можемо подивитися її на веб-камеру грати і веселитися, що вона, здається, не часто.

+936
0nf 20 лип. 2014 р., 22:29:55

У мене є друг, який використовували хрест павука зафіксувати положення упору [diadematus хрестовик] в її будинок в якості домашнього улюбленця.

enter image description here

На сайті http://www.spiders.us/species/araneus-diadematus/ є деталі на цей вид. Оскільки цей загальний вид на сад або трав'янистих місцях, небезпечних для людини, а залишається на місці в одному місці після того, як він побудував веб, це може бути те, що ви шукаєте. Павук, здається, щоб бути щасливим будинок її всередині в підлозі-затіненому верхніх кутах віконних рам. Вікна з висока рослина може зробити її більш привабливою для павуків. Крім обприскування Веб з водою, вони приймають практично ніякої допомоги.

Після того як ви знайдіть павутину, визначити місце розташування павутинки трьох опорних точок. Зламати дно якір. Павук почне збирати в інтернеті матеріал. Коли вона має більшість матеріалів, зібраних в кулю, зламати обидві верхні веб-якоря і використати один з якорів в нижній павука в контейнер з кришкою і потім закрийте його. Тепер перемістіть контейнер у ваш будинок, щоб вікна ви хочете, щоб вона жила в відкрийте контейнер і залишити її в спокої, щоб вибратися і виберіть свій новий веб-сайт. Ці павуки зазвичай не живуть довше року або близько того, оскільки вони зазвичай відкладають яйця і потім гинуть за зиму.

Оновлення: мій друг тримав її павук на чотири роки, так що, мабуть, ці павуки можуть тривати кілька років при оптимальних умовах (наприклад, не встигнувши пережити мінусові температури на вулиці).

+936
user5531485 7 черв. 2013 р., 11:40:05

В даний час я використовую мій малиновий Пі в поєднанні з ІЧ-модуль камери в якості камери на Livestream будинку мого хом'яка на мій мобільний телефон. Тепер, ІЧ-камера сама по собі не виводить будь-які гарні знімки в нічний час без додаткового джерела світла ІК.

Я думав зробити щось на зразок цього: IR LED Light Ring Board

Переглядаючи інтернет, я натрапив на твердження, що ІЧ-випромінювання може завдати шкоди, особливо для очей, але й іншими частинами тіла (які я не врахував раніше, але звучить досить логічно зараз).

Мені от цікаво, чи зможе мій хом'як буде у безпеці, якщо він постійно стикався з такою ІК джерело світла? Або б ніякої шкоди, навіть найменшого, з ним робити?

+858
Pinion 28 лип. 2012 р., 09:42:30

Є тест там типу "23 і я", за винятком домашніх тварин? Є навіть щось там такий? Я б платити топ-долар вже це зробили. Я б хотів побачити, якщо мій кіт має якісь Чита в ній.

+849
john toone 24 серп. 2013 р., 16:23:13

Так у мене 4 рибки в моєму акваріумі, і циганка-це мій маленький Чорний мавр. Вона була досить боязкою раз в баку з іншим, залишаючись в одній області за раз, але прийде і з'їсть, коли це час годування з іншим, або з'ясувати, де вона підходить.

На її лівій стороні, я думаю, що є маленька біла пляма, але я не знаю, якщо це її масштаб або щось ще. Вона, здається, не турбує його, але мене трохи турбує. Її старий приятель бака (Чорний мавр по імені отримав) Не ну деякий час назад; у нього було щось схоже на ич, але він був настільки малий, що просто взяв над ним, у кілька днів, і я не хочу, щоб те ж саме відбувається тут. Але я не впевнений, що це я параноїк, як я прибрав її, поки він лікувався.

Всього два дні тому, я переїхала циганка в цей новий танк зі своїм новим товаришам, і все здається, ну, бар це почуття у мене щодо цього пороку.

Якщо ви подивіться на фото нижче ви можете побачити трохи бульбашок білі плями в її бік. Можливо, потрібно збільшити в кращих фото, що я зміг зробити.

Будь-які поради про те, що я повинен робити?

Температури бака-в 24,8 с - трохи більше 100 л з фільтром У2 і два повітря камінь насоса і нагрівача. Інші споріднені риби двох інших телескопів (Магма і наживка для акули) і звичайних золотих рибок (назва Flash).

enter image description here

+843
Michel Uncini 20 лют. 2014 р., 11:31:00

Нещодавно у мене з'явилася нова кішечка і мій дорослий кіт нарешті комфортно з нею і годувала її і тримає поруч з нею.

Проте нещодавно мій кошеня вибрався з дому і був доставлений в сусіди протягом приблизно 10 хвилин. З тих пір, як мій кошеня був удома, і був наш запах потертої на ній моя доросла кішка гарчить на неї й напав на неї.Нещодавно він уже схопив її за шию і тягне її в бік передпокою до вхідних дверей, я і мій чоловік ніколи не дозволить йому затягнути її занадто далеко, тому ми не впевнені на 100% де він намагається взяти її.

Будь ласка, допоможіть мені, як я не впевнений у тому, Мій кошеня безпечна залишитися самотнім з дорослим котом.

+836
valioiv 12 лип. 2011 р., 01:33:47

Багато Риби люблять ховатися, коли вони сплять, тому що коли вони найбільш уразливі. Немає нічого неправильно з цим, і ви хочете зробити все, щоб зменшити стрес вашої риби. Може бути, покласти що-небудь для них, щоб сховатися. Я використовую дешеві фітинги ПВХ в моєму карантинному акваріумі.

Другий може допомогти йому відчувати себе більш захищеними, поки вони активні, але я сумніваюся, що він зробить що-небудь для нічного часу рутина. Вони воліють бути в школах 6 або більше, але ваші 3 Гал трохи мала для цього.

Як Примітка сторони, риба буде лежати на дні на боку, якщо вони не можуть знайти підходящий схованку. Я не думаю, що належить вам, але субстрат існування риба також лежав би на дні, якщо вони не могли потрапити під грубий субстрат/гравій.

+768
wogong 22 груд. 2014 р., 05:44:53

По-перше, я не згоден з методом навчання, що на сайті ви знайшли передбачено. У мене проблеми з гавкотом з моєї нинішньої собакою, і коли говорив з тренером про це, було запропоновано наступне (У мене є стаття, може бути, я можу спробувати знайти його пізніше). Зараз я напишу трохи псевдо-статті нижче.

Позитивно виправлення "гавкіт собак

Корекція гавкоту тенденцій собаки часто важко. Багато разів, люди намагаються кричати, говорити або заспокоювати свою собаку, коли він гавкає. Як правило, всі ці три дивно контрпродуктивно. Собаки харчуються увагу, неважливо яку. Якщо вони дізнаються що гавкання отримує їм яку-небудь увагу, вони могли б також не стоп. Виконайте наступні дії, щоб навчитися позитивно виправити собака.

  1. По-перше, вибрати мовчазну команду. Багато людей починають кричати "тихіше" або "не гавкати" на своїх собак, і тепер їх собака звикне ця команда, що робить його марним. Вибрати іншу командув у цьому випадку. Ви можете вибрати "тишу" або "увага". Якщо жоден з ті, резонувати, йти з другим мовою-просто не використовувати щось ви вже повторно використані знову і знову.

  2. Вчити цю команду, щоб ваша собака випадково протягом дня, вимовивши команду і давати їм ласощі. Нічого більше. Просто сказати команда, годувати, лікувати. Робити це кілька разів протягом однієї години, взяти перерва, зробити це знову, і т. д... Коли ваша собака отримує до точки, де ви можна сказати, команди з однієї кімнати і він перкі вуха і виглядає на вас чекаю новин з сусідньої кімнати, робити це у принаймні на кілька годин. Це отримує його дуже, дуже звик до нього. Потім перейти до наступного кроку.

  3. Починають говорити команду, коли він гавкає. Проте, робити це тільки в незначних ситуаціях. Якщо ви знаходитесь в будинку, і він випадково випускає одна кора, негайно промовте команду і дати йому ласощі, коли він дивиться на тебе. Повторіть це протягом декількох днів. Одного разу він отримує його, перейти на наступний крок.

  4. Зараз кажуть, команди у важких ситуаціях. Спробуйте його, коли він бачить білку або якщо хтось дзвонить у двері. Якщо це працює, ви можете починають намагатися використовувати його на прогулянці.

  5. Після довгого, довгого, довгого часу зробити це, він не буде гавкати стільки, і все треба знову спокій у районі.

Найважливіша частина цього методу, щоб дати йому завжди лікує. Ніколи не використовуйте команди якщо у вас немає частування, поки Крок 5. Ви не можете очікувати, що йому слухати, якщо у вас немає частування. Один раз він округлий, знає, що не можна гавкати, і знає команду, ви можете сказати це без частування. Але це не буде якийсь час.

Тим часом, пропоную їй познайомитися з кількома сусідами. На вихідні може бути, взяти її на прогулянку і познайомити її з сусідами, який ви зазвичай бачите ранок. Поясніть, що вона дуже щаслива і рада бачити всіх, але іноді вона замінює хвилювання з гавкотом, який неприємний. Можна припустити, що для того, щоб допомогти вам, оскільки вона познайомилася з сусідами і знає, що вони круті, перш ніж вона починає на них гавкати, вони трохи хвилі і сказати Привіт (не обов'язково прийде, але вітаючи її здалеку, даючи їй зрозуміти, що вони друзі). Важливо зробити це до того, як вона гавкає, а коли вона починає гавкати, вона може зв'язати гавкіт з отриманням зустріли.

У будь-якому випадку, скажіть мені, як це звучить і залишити питання; деякі з них може здатися дивним.

+760
rbrown 4 лют. 2015 р., 13:53:57

Небагато. Кургани ви описуєте, - це дійсно знак, що він трохи пухкий. Хоча це і не виглядало занадто важким. Ваги як і раніше чудово поєднуватися. Ви не повинні бути в змозі бачити шкіру між лусочками, якщо ви не дивіться за межами "загин".

Він як і раніше має повний інтерес до їжі

Це поширена помилка. Змій в дикій природі дуже опортуністичні мисливці. Вони можуть вижити протягом тривалого часу без їжі і, швидше за все, взагалі обходитися без їжі, поки їх наступна їжа надходить від. Це означає, що вони (як правило) накинутися на будь-який шанс, щоб нагодувати. Вони не знають, коли наступний прийом їжі буде, в кінці кінців.

Тепер помістіть змію в неволі, де вони не повинні турбуватися про хижацтві і коли їх наступна їжа буде чи не прийде. Їх регулярно годують, але змія не обов'язково розуміти, що. Вони потім все одно приймати будь-яку їжу вони можуть отримати, на всякий випадок.

Звичайно, не кожна змія є тією ж, мій м'яч Python буде відмовлятися від їжі, якщо його остання трапеза була дуже близько, але кулі, як відомо, прискіпливих їдців. З іншого боку, мій удав, я переконаний, хотів з'їсти себе до смерті, якщо б випала можливість. Навіть через годину після їжі вона знову веде себе як вона хоче їжі (і я їй вірю).

Іншими словами, тільки тому, що змія поводиться як вони хочуть (за допомогою пошуку) або просто тому, що змія з захопленням їсть, не означає, що вони насправді потребують їжі.

Так що якщо ви відчуваєте, як змія має надмірну вагу і не вимагає стільки їжі, скільки вони зараз отримують, не бійтеся трохи збільшити час між прийомами їжі.

+751
JoAnn 11 груд. 2018 р., 05:20:27

Я чув, що деякі люди припускають, що тварини в притулках перебуває менше ніж досконалим. Хіба той факт, що тварину в притулок щось не так з ним? Навіщо тварину в притулок, якщо немає нічого поганого з ним?

+714
BlackB 24 лип. 2017 р., 07:00:25

Насправді, так як кішки не плюються механізм, отримуючи ліки за мову десьдостатньо. Те, що я зробити, це вставити кінчик шприца між щік і зубів (переважно між щокою позаду останнього моляра якщо шприца досить довго), немає необхідності відкриваючи рот. Просто переконайтеся, що кішка стримана, або стоячи, або на його/її назад, так що ви не в кінцевому підсумку бризкали йому в очі стрімко віддаляється кішку.

Як тільки ви отримаєте добре, на цьому можна в принципі потрапити всередину, затримати кішку, бризки і безпечно піти близько 15 секунд.

Як тільки це зроблено, і ви пережили без серйозних тілесних ушкоджень, дати хабар і переконайтеся, що у вас не залишається ніяких гострих предметів поруч з ліжком, перш ніж подрімати.

+645
amesaul 10 квіт. 2013 р., 14:38:37

Нещодавно ми отримали 8-місячного кота у заводчика, вона жила його жити в клітці з іншими в посліді до цього моменту. Автомобіль подорож додому було близько години і весь цей час я тримав свою руку в переноску і гладив її ніжно. Вона не боїться зовсім, і не робив ніяких спроб покинути перевізника.

Коли ми дісталися до квартири, я зробив помилку, не обмежуючи її тільки один номер, і я думаю, що вона трохи розгублено. Довгий час вона просто сиділа в перенесенні і не рухатися. Мені вдалося підняти її тримати її без будь-яких видимих проблем.

В ту ніч вона попісяла і покакала на диван :-( тому ми вирішили замкнути її на кухні з все, що потрібно. Втім, це тепер неможливо було підібратися до неї на кухню. Ми двічі намагалися загнати в кут її і забрати її, але це просто мої руки всі подряпані і вона ховалася під диван. Моя дружина і я починаю трохи в розпачі.

У підсумку нам вдалося "стадо" її на кухню без того, щоб отримати надто близько. Однак, я думаю, що невдалих спроб "захопити" її вже травмував її і зробив її дійсно бояться нас.

Вона провела наступні кілька днів на кухні, мабуть, нормально. Вона добре їла і її бізнес в кюветі, але завжди тікав і ховався, коли хто-небудь з нас увійшов на кухню. Через тиждень на кухні (і ретельно чистити диван!) ми дозволили їй бродити по вітальні / їдальні, яка є досить великою. Вона, здається, добре з цим (і не пописав, де вона не повинна). Ми також встиг пограти з нею паличкою з пір'ям на кінці, але як тільки ми підберемося трохи ближче вона тікає. Ласки її практично неможливо.

Що ми можемо зробити так, що вона перестає боятися нас? Вона чудова кішка і я просто хочу, щоб вона муркоче у мене на колінах, а я дивлюся телевізор, і що здається, що це ніколи не трапиться зараз справи йдуть саме так.

Подальші дії: близько 3 тижнів після рознесення це питання, без будь-хто з нас робить щось конкретне, просто в основному ігноруючи кішку і намагаючись не потрапити в свій шлях, вона поступово ставала все більш і більш доброзичливою по відношенню до тієї точки, де вона тепер завжди слід за нами навколо будинку і мурчати до нескінченності, як ми її гладять. Тепер вона не боїться нас взагалі. Я думаю, це дійсно був просто питання часу!

+643
Chippman 5 січ. 2013 р., 10:20:05

Компаньйон спорту набирає популярність у всьому світі, але навколо були як мінімум з 1800-х років. Деякі популярні види спорту включають зганяє, Родео, виїздка, пастуших, курсинг, і аджиліті для собак, кішок і навіть курей. Більшість видів спорту передбачає значну підготовку до змагань з участю у вітчизняній практиці, класи та семінари.

Існує кілька рівнів конкуренції в більшість популярних видів спорту, включаючи місцеві змагання, аж до світових змаганнях для занять спортом, як показують, спритність і пас.

+642
Chris Cleeland 14 черв. 2018 р., 11:25:44

Хороші і погані новини. Добре, що добрі люди взяли як кошенят моєї кішки разом, не розділяючи їх.

Погані: хтось мені сказав 6 тижнів був досить старий, але тепер я дізнався, що 8-це фактичний мінімальний приблизний вік і деякі люди siggest більше.

Кошенята вже їдять тверду їжу і використовуючи ящик для сміття близько 4 днів. Вони будуть добре прийнятий разом, хоча вони всього лише шість тижнів тому? Нові господарі дбали про кошенят в минулому, і вони думали, що шість тижнів буде в порядку.

+636
user137684 21 квіт. 2018 р., 19:18:04

З мого особистого досвіду з цією хворобою, я б не виключав синдром гіперчутливості кішок/СЗХ/гіперестезії, тому що вона не завдавати собі каліцтва.

Мій кіт кілька років тому розробили відкат річ шкіри, і хоча вона, здавалося, турбували його я проігнорував проблему кілька місяців, тому що це не викликало жодних проблем у той час. Проте одного разу вранці я прокинувся і побачив величезне криваве місиво, тому що вона була разжевана до підстави її хвоста абсолютно на рівному місці. Я звичайно ж узяв її до ветеринара, але проблема з FHS полягає в тому, що це не завжди очевидно, що вони не байдужі. Мій бідний котик зробив зовсім трохи потерпіти під час цього випробування, все стало настільки погано, що їй довелося надіти конус і дитячий одяг 24/7, тому що вона була така нервова і навіть напади. Ветеринар сказав, що блошині укуси зазвичай викликають, але це може бути буквально будь змінної середовища, які можуть бути пусковим неврологічний синдром. Я настійно рекомендую нашийники seresto щоб усунути можливість блошині укуси (тільки бліх я знайшов 100% успіх з моїми котами). Моя бідна Кітті не чутливі до блохи, хоча, в результаті, ми виявляємо, що вона має серйозні харчові алергії і поставивши її на спеціальну дієту, вирішити всі її симптоми і домоглася повного відновлення.

Я буду тримати закрити очі на неї і не виключаю можливість цього захворювання. Я не можу рекомендувати достатньо отримувати повний аналіз на алергію зробити, якщо її симптоми стають гірше, і ви на 100% впевнені, що це не блохи. Я прострочив отримання аналіз крові на моїй кішечці зробили тому що у мене не дуже багато грошей, в той час, але я дуже хочу, щоб це сталося рано, тому що вона дуже страждала від цього.

+561
David A Lucero 12 бер. 2011 р., 21:13:57

Чесно кажучи, у тебе все добре з 8 тижнів, я ні разу не бачила кошенят прийти до 12 тижнів з новими власниками - 8 тижнів з Нуль проблем. У вас також є люди кошенят в 6 тижнів та віком в залежності від ситуації (відказ, кішки тощо). без реальних серйозних проблем. Ви можете отримати кошенят, які все ще вигодовують на речі, коли вони привозять додому надто молоді чи кошенята, які не знають, як грати правильно (занадто сильно кусаються).

Більшість кошенят ми бачимо, приходять в для перевірки ТССН здоров'я або дворняг, які виявляються милі кішки, як вони стали старше, незважаючи на те забирають від мами в молодому віці. Ви можете дочекатися 12 тижнів, ніякої шкоди в цьому, але 8 тижнів це теж добре.

Feliway - це відмінний продукт, щоб допомогти переходу кішок у свій новий будинок, я настійно рекомендую вам спробувати його!

+556
Vincentlord Prodigo 28 вер. 2019 р., 00:14:59

Назва в принципі говорить все це. Я шукаю пропозиції для задоволення, стимулюючи іграшки собаки, що моя собака може грати поодинці (тобто без мене робити нічого, щоб отримати іграшку, а не коли вона одна без нагляду). Б волів, щоб вони були маленькі, і легко прибрати в шафу або на скриню, коли він не використовується. Ми живемо в Манхеттені, в 1-кімнатна квартира без двору, тому такі речі, як автоматична кулькова метальники не будуть працювати. Моя квартира не маленька мірками Нью-Йорку, але я, звичайно, не вистачає місця, щоб встановити що-небудь значну від стіни/стеля/і т. д.

Передісторія: У мене є 10-місячний Кеесхондов , хто не любить грати з іграшками сама. Вона буде з радістю грати в перетягування (і подібні ігри) зі мною, любить бігати з іншими собаками в парку, і пропонує тренінги (ми робимо з послуху і аджиліті). Вона також любить жувати, і має кілька Benebones, а також стабільні поставки гімалайський собака жує. У нас є кілька іграшок, які, в теорії, вона може грати поодинці (Гонконг Котским, приховувати-білка, і такі), а також в основному всі види Гонконгу , який я використовую для всіх її страв. Вона любить іграшки, наповнені їжею, і я спробувати багато різних рецептів в Конга, але я залишаю за Конга, коли вона сама (тобто коли я йду на роботу).

Будь-які пропозиції вітаються.

+548
Jose Carte 16 жовт. 2017 р., 16:34:28

Існує кілька можливих потепління рішень, в тому числі пальто або светр на вашого кота (покупної або саморобний), електричний потепління ліжко або грілку (використовувати типу, призначених для людей з обережністю-вони можуть перегріватися і горіти ваша кішка), або закритому притулок як коробка, обгороджена ліжко або Котячий будинок з теплими ковдрами всередині. Він повинен мати невеликі отвори і бути не більше, ніж кошеня для максимального збереження тепла тіла.

Ви можете також, якщо можливо, поліпшити внутрішній комфорт за рахунок зниження чернетки-- переконайтеся, що вікна і двері були добре запечатані, або використовувати який-небудь калькувати, проект пробки або важких драпірують вікно, яке має сенс для вашого будинку.

Також будьте впевнені, щоб розмістити якомога більше важливих ресурсів вашої кішки (наприклад, ящик для сміття, місць для відпочинку, миска з водою, дряпаючи поверхню) у самий теплий і найменш протязі частини будинку.

+491
Puput234 7 січ. 2010 р., 16:49:38

ТЛ;ІН

У мене 10.5-річна собака з пухлиною, яка була вилучена до того, що відросте. Пухлина прорвало, і він пахне зовсім жахливо. Запах пухлини мають на увазі, що у зв'язку з умертвінням тварини?


У мене пітбуль / чорний лабораторії суміші, який становить 10,5 років. Близько 3 років тому вона почала рости пухлина на нижній стороні хвоста. Ми зробили операцію з видалення пухлини, але ми не перевірили чи щось, оскільки це не змінило б те, як ми її лікували (я не вірю в давати хімію, щоб собака, яка стара, і я теж не можу собі це дозволити).

Після того, як ми видалили пухлину, і вона була зцілена від операції, вона виглядала нормально. Флеш-вперед близько шести місяців, і пухлина почала зростати знову на тому ж місці. Ми знали, що це, ймовірно, сталося, тому що ветеринар сказав нам, що він не міг отримати всю пухлину без пошкодження її анус (він був на нижній поверхні основи хвоста). Ну, я не міг дозволити, щоб видалити пухлину кожні шість місяців, так що я вирішив залишити його в спокої, і вона видаляється кожен рік на півтора року. Колись вона була нова пухлина на півтора року, вона здорова (крім починає злегка кульгати, який я представляю, не рідкість для 9-річна собака), і я вирішив залишити пухлина в спокої. Я не знаю, якщо він був Ракової, і вона була у порядку протягом більше року, так як вона спочатку виросла пухлина. Це може або не може бути помилка, але ось що сталося.

Ну, вчора пухлина розірвалася. Вона, здавалося, відразу бути в багато болю, і кровотеча. Я почала нервувати, тому що (Зупиніть тут, Якщо ви не бридливі) всередині пухлини схоже на відбивну, і запах був нестерпний. Я негайно зв'язався з моїм ветеринаром, і вона у мене заплановані для хірургії, щоб видалити пухлину. Після того, як уважно стежить за останню добу, вона діє абсолютно різні (що логічно з-за болю). Вона кульгає набагато більше, вона задихається постійно, вона не їсть, коли я погладити її, вона не реагує. Дуже важко дивитися на неї таку. Вона на знеболюючих ліків, але навіть при тому, що їй просто здається, що вона в жахливій формі.


Ось моє питання:

Запах, що виходить від її пухлини, означає, що стосовно її присипляють. Я в жаху від ідеї видалення пухлини, покласти її через стільки стресу і болю, просто приспати її через місяць. Я теж в шоці від ідеї її смерть, коли видалення пухлини міг би вирішити кілька питань, і зберегла їй життя ще на рік або два.

Я знаю, що ніхто не може відповісти, чи є чи не я повинен приспати прямо зараз. Тому я конкретно питаю про запах. Я тільки нюхав таку собаку один раз, і він був з собакою, яка була так багато болю від раку, що мені було огидно бачити його. Будь-яке знання цінується.

+470
abbiensjuria 8 січ. 2010 р., 19:36:44

Я тільки що придбала 2/3 річний ОГД, хто серйозно потребує в навчанні експертів, я вже домовився. Тренер стверджує, що собак не слід годувати вранці, а опівдні або рано ввечері. Ця дама має сорокарічний досвід у поведінці та дресирування собак. Я думаю, що частина причини полягає в тому, що собака потім буде більше цікавили ласощі в якості винагороди в рамках режиму навчання. Сподіваюся, що це допомагає. Дейв.

+444
zaharovaMS 1 вер. 2010 р., 02:51:47

Наскільки я бачив, равлики вводять в акваріумах як прибиральників для водоростей, а не рибних відходів. Равлики також додати багато сміття, але водоростей дуже велика проблема для багатьох акваріумів. Равлики дуже важко працювати і буде допомагати в прибиранні водоростей.

+432
LoGiE 5 черв. 2013 р., 17:09:01

Курей у сусіда завжди клювання нашого квітучих рослин і трав. Ми пробували фехтування і все ж вони ще якось вдається дістатися до рослин. Чи є спосіб, щоб запобігти їх від поїдання рослин? Репелент або щось, що буде працювати?

+409
Gnanasekar Velu 27 лист. 2010 р., 02:55:04

У нас є домашня тварина папугу. Я чув, що можуть вирости знову після того, як обрізається тільки певні пір'я.

Які пір'я безпечний кліп, щоб тимчасово зупинити птаха в польоті?

+393
maxnk 5 лют. 2019 р., 05:39:33

ІМО зберегти їх використання багато в чому залежить від фактичної міцності собаки, вага і поведінку. Ніколи не використовуйте таких висувний повідці для сильних і великих собак (вівчарок, лайок і т. д.).

Це в основному із-за сили цих повідці (або їх відсутність).

Нормальні повідці, як правило, продається в двох або трьох варіаціях для різного ваги собаки, наприклад, для тих, хто молодший або вище 20 кг. Але навіть самі тонкі повідці, як правило, будуть більш надійними і товщі, ніж багато втягуються.

Вони можуть просто відірвати і/або їх підшипників може зламатися.

Кращому випадку ви будете застряг з прив'язі, що більше не витягнути. Гіршому випадку повідець може літати і заподіяти вам шкоду й/або собаку. Також не забувайте, собака може вирватися або бігти в машину (або будь-який інший).

Так Коротше я б не став використовувати висувний повідці для будь-яких собак, якщо тільки це дійсно просто щось маленьке, наприклад, пуделя або таксу.


Якщо у вас є сильний і/або велику собаку і хочете дати йому більше свободи, подивитися в покупці таурупе/setline. Ви можете використовувати їх для дрібних порід, тільки майте на увазі, що у них є певний вагу так само і собака буде тягнути з цим. Переконайтеся, щоб отримати якісний хоча.

Ті, як правило, довжиною 5-20 метрів (старт з 10 метрів, якщо ви не знаєте) і вони дозволять вам, щоб дати вашій собаці більше або менше свободи майже так само просто, як і з висувною лінії. Їм потрібно якийсь час, щоб звикнути і вони можуть бути не настільки зручні у використанні, але вони більш гнучкі, і без мінусів. Просто переконайтеся, що ваша собака не дивує вас тільки тому, що він бачить щось цікаве десь (але от схожі з іншими повідці так само).

+391
user280047 11 вер. 2010 р., 10:00:09

Моя дружина тільки що дізнався, що вона має стан, яке ускладнюється багатьма видами алергенів, як шерсть птах. У нас є 5 папуг, 1 ананас зелений аратинга щоку, і папугу.

У папуги виробляє найбільшу кількість терпіння, коли він закінчиться, але ми його на 10 років і він близько 15 років тому моя дружина не хоче, щоб підшукати йому новий будинок.

Що я можу зробити, щоб зменшити кількість лупи птах?

Я розглядаю блок очищення повітря, але я чув з новин, що багато з них не так ефективні, як кажуть вони. Я зацікавлений у знаючи, що люди переживають з блоками очищення повітря, використовуваного навколо птахів. Є що-небудь ще я можу зробити, щоб контролювати кількість лупи птах?

+375
Ajeesh 13 вер. 2018 р., 01:18:14

Хоча "дикі" повинен відрізнятися від "зальотних" в тому, що бродячі раніше у власника, дикі кішки мають різну ступінь комфорту навколо люди в основному в залежності від типу місця, де вони виросли (міські/приміські/села/і т. д.). Є дикі кішки, які люблять бути навколо людей більше, в основному тому, що хтось залишав їжу для них, навіть граючи з ними, хоча вони ніколи не жили в приміщенні. Є також домашні кішки, які не були належним чином соціалізовані і займався, що буде діяти більш дикі, ніж кішки класифікуються як "здичавілі".

Кошенята, як всі діти, вчать, як поводитися на своїх матерів. Це включає в себе довіряти/не довіряти людям. Якщо ваш сусід вважає, що статус здичавілі пов'язано з доступом або відсутністю доступу до зонами на відкритому повітрі, вони помиляються. Це контакт з людиною, що "приборкує" кішки, так легше, коли вони ще дуже молоді, не критий/відкритий статус.

Вони будуть мати більше шансів стати дружелюбніше/більш звичні до людей, навіть якщо вони були зовні (скажімо, в саду), але в ідеалі в безпечне місце, де вони можуть спостерігати і спілкуватися з людьми, бачити людей, даючи їм їжу, і, можливо, більш важливо, запах людей і бачу, що вони не представляють ніякої загрози.

Якщо ваш сусід наполягає на збереженні в гаражі, вони повинні принаймні взяти час, щоб уявити себе кішкою і кошенятами, з тим, щоб привчити їх до людей.

+277
Jallar 16 груд. 2013 р., 03:24:06

Якщо чесно, я думаю, ти ставиш неправильний питання. Рішення не в тому, щоб зробити молодого кота, щоб прийняти грати ганяти старшого кота. Чим старше кіт повинен більше грати, ніж молодше кішка готова брати участь у, і це не зміниться через час або все, що ви можете зробити.

Що ви можете зробити, це грати з більш старшими кота собі, так що він має менше шансів мати енергію, щоб переслідувати молодого кота. Я рекомендую інтерактивні іграшки як та птиця і щодня грати час, поки старша кішка вже втомилися (звичайно 15-45 хвилин, в залежності від вашої кішки енергетичні рівні). Це гарний час зв'язок між вами і вашою кішкою, а також виконання мисливські інстинкти вашої кішки (тому він не полює за молодшою кішкою).

Якщо у вас є цю зміну, то відразу йти на вечерю, то ви будете активувати свою полювання-жерти-наречений-цикл сну, який також допоможе переконатися, що він не мучити молодого кота (він буде дуже зайнятий їжею/догляд/спати хочеться пограти знову).

+251
MintFire 14 лют. 2010 р., 20:08:07

Які породи домашніх кішок розводять в першу чергу для їх розвідки? Якщо так, то якої породи(с)?

За "інтелект", я маю на увазі здатність до вирішення завдань. Це буде включати такі речі, як кішка намагається відкрити двері за допомогою ручки, де інші кішки б просто "мяу", щоб пропустити через себе, або включення світла вкл/викл, або навчання, наприклад, спостерігаючи за інший кішки або людини виконати завдання.

"В першу чергу", я маю на увазі, що після розгляду здоров'я кошенят, батьки не обрані за їх розум і їх поява є лише після цього, якщо це питання здоров'я породи.

Я знаю, що порід, як абиссины, бенгалы і сіамські кішки відомі своїм інтелектом, але інтелект будь-якого з цих або інших, за загальним думку розумних порід випадкове, вторинною по відношенню до зовнішності, і в першу чергу вибраний для?

+247
RobV 6 січ. 2017 р., 02:03:02

Близько шести місяців тому, я взяла дві кішки з місцевого притулку, які є світлом мого життя. Одна з моїх кішок, "професор лапи", здається, схильна до алергії і мають тенденцію до зуд шкіри. Коли я вперше отримав його, ветеринар діагностував у нього блохи алергія, і інфекції, де він почесывался. Ми зверталися, і я даю мої кішки регулярно блошиний процедури, навіть якщо вони є критий кішки. Він також мав невелику проблему з метеоризмом, але я переключив його на корм для кішок, які страждають алергією або чутливих шлунків, і все це пішло.

Так що здоров'я проф. лапи це добре, але він все одно подряпини трохи частіше, ніж зазвичай. Це м'яка проблема, що людина може вирішити, ймовірно, з рідкісними вівсяну ванну (але кішка була не оціните!). Є багато харчові добавки для кішок, які стверджують, що поліпшити стан шкіри; які інгредієнти я повинен шукати, щоб допомогти з сверблячкою?

+240
mamemumo 3 трав. 2019 р., 03:50:29

Це, здається, досить звичайна поведінка для корелл, особливо коли вони линяють. Голови та шиї є найбільш поширеними напрямками, вони не можуть зв'язатися з їх дзьоб, так що вони використовують свої ноги, щоб почухати ці ділянки або натирати їх проти чогось. Вони також покрасуватися друг: ти почешешь спинку мені, я почешу тобі. Я відчуваю, що вони також спілкуються один з одним (і з нами) через свербіти!

Що сказав, це мудро, щоб досліджувати території на червоні шкіри, рани, кліщі або що-небудь вказують на особливі умови і хвороби.

+228
Vadivel Chinnasamy 25 лист. 2011 р., 03:54:47

мій леопард гекон прийшов, щоб пролити її шкіри білого кольору .пройти 15 хвилин у неї нормальна шкіра . Я не бачу, що вона shedsing раніше. її тіло-це нормально. Немає шкіра від линьки

+218
Tim Tolbert 12 жовт. 2014 р., 19:17:00

Можливості, які відбуваються зі мною, зокрема, немає порядку:

  1. Ви чує кішка (або пахне) щось ви не можете. Це може бути інша тварина поруч, або високий звук. Можливо, у вас є новий сусід з домашнім тваринам, або інші тварини здатні наблизитися до вашій квартирі.

  2. Щось налякали вашого кота, і тепер він боїться чогось, що він асоціюється з страшним подією. Це може бути розташування, звук, рух, наприклад. Але якщо я правильно зрозумів ваше опис, то два рази, коли кішка злякалася не багато спільного, хіба що обидві події були у вітальні, але, може бути, ви можете придумати зв'язок.

  3. Ваша кішка має проблеми зі здоров'ям. Будь-яке нове, незвичайне поведінку тварини означає, що відвідування ветеринара може бути в порядку. Я не знаю, наскільки серйозна "психувати" крім того, що ви сказали, що ваш кіт був пижиться і шипіння. Кішки роблять такі речі саме в той час, але два епізоди з короткими перервами буде стосуватися мене. Якщо третя сталося, я б обов'язково йти до ветеринара. І якщо там було більше, ніж пихкаючи і сичачи, наприклад, якщо кішка, здається, приголомшений, його очі расфокусированы, він, здається, нервує протягом деякого часу після інциденту, або ще щось про нього, здається, "вимкн.", щоб ви, я хотів би запропонувати поїздку до ветеринара Зараз.

+147
Mohamed Abo Badawy 20 лют. 2010 р., 22:27:33

Коли мій зайчик бігає по дому, я іноді бачу її смикають її за хвіст.

Вона намагається, можливо, виляти хвостом, як собака, або це відбувається з іншої причини?

+100
user2645029 6 бер. 2010 р., 09:22:26

Чесно кажучи, це звучить так, як ніби тобі не коштувало кішку прямо зараз. Там ніколи не будь-який привід, щоб марно не образити тварину і, у той час як ваші критичні записи до вашого власного поведінки-це старт, це, звичайно, не допомогти тварині, якого ображали. З випадків, які ви описали, кіт міг отримати серйозні травми і повинен бути обстежений ветеринаром негайно , особливо, як вона молода.

Що мене найбільше турбує, що після цього прозріння щодо вашої поведінки, ви потім продовжив лаяти тварина, коли воно не те, чого ви хотіли. Я не можу допомогти вам із зміною своєї власної поведінки.

В той час як ви можете змінити почуття кота до тебе, це звучить так, як ніби ваша власна поведінка буде обмежуючим фактором. Навчання і передачі знань будь-якої тварини є складною, повторюваною і часто розчаровують зусилля. Якщо ви не можете покластися на себе, щоб забезпечити такий рівень турботи і доброти, найкраща річ, щоб зробити, це віддати кішку в рятувальний центр , де він буде отримувати лікування його вимагає.

Просто для контексту – я не знаю, де ви знаходитесь – якщо ви зловили робити це з кішкою у Великобританії, ви, ймовірно, буде порушено кримінальну справу за жорстоке поводження з тваринами.

+67
Martho Hajji 26 вер. 2010 р., 07:56:08

Діяти лише на гідратацію.

Зневоднення є велике занепокоєння - вони не мають багато на шляху запасів. Ми ледь не втратили два після прийому їх додому майже 6 тижнів (нам сказали, що 8, але я вірю ветеринара, а не продавець). Вони закінчили тим, що потрібно крапельницю і початку хвороби, може внести свій внесок у проблеми зі здоров'ям, один з них пізніше.

Багато спати-це нормально для кішок різного віку, і діти з найбільш звичних видів ссавців сплять більше, ніж дорослі (і в непарні часи), так що менше переживай.

Ви можете отримати спеціальне молоко для кошенят (у всіх великих супермаркетах, а також зоотовари сюди) що може бути варто спробувати дати йому рідини і харчування. Якщо ви не можете змусити його приймати тільки відповідними рідинами, розраховувати на отримання його до ветеринара.

+53
save master 9 бер. 2016 р., 06:19:14

У вашому коментарі ви говорите: "Я залишив її з диби на кілька днів, то через кілька днів, коли я бачив, як вона намагається зробити гніздо. Я відділив бак".

У "домашніх кроликів, подвійний Pregnacies, і тримати Бакс в ДНЗ" , залишивши бека в ДНЗ для більш ніж кілька хвилин, які він приймає для першої установки станеться, це дуже контр продуктивно.

Подвійна вагітність, поглинання і/або переривання вагітності, загрозливою життя депресії, все дуже реальні ризики.

Ви погано справляється ваш кролик Уоррен, а не займатися фундаментальними дослідженнями, перш ніж почати програму розведення. Це те, що неправильно.

+41
shivam pal 20 черв. 2017 р., 01:08:23

У неї сьогодні операція, стерилізувати, ми спробували конуса, щоб запобігти вилизування. Ну, вона вийшла з нього, тому ми підтягнулися туди, де ми повинні були б видалити його без ковзання і вимикати. Ну, вона знову втекла... або жорсткі і я боюся, це буде занадто туго, так що я спробував шийний бандаж річ. Ну, те ж саме...

Залишилося не так багато, щоб зробити і я не хочу, щоб видалити зайві 50$, якщо вона розриває шви відкриті і я не хочу, щоб вона отримати інфекцію. Будь ласка, у мене немає ідей, втомленим і стурбованим. Я можу що-небудь зробити?

+11
bin yahaya 22 січ. 2015 р., 03:31:23

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil