Кілька бурманские кішки більш схильні до діабету, ніж інші породи?

У мене Бірманська кіт, який був діагностований з діабетом майже 10 років тому. Через два рази в день ін'єкції інсуліну і контрольованої дієти, зараз йому майже 16 років.

Мені сказали, що бірманські кішки є більш схильними до діабету, ніж інші породи.

Чи є докази на підтримку цього твердження?

+54
Elyas Nategh 4 жовт. 2017 р., 17:49:41
30 відповідей

Вона повинна бути видний відразу ж ветлікар. Ці симптоми можуть бути будь-які захворювання, які впливають на цуценят.

+933
Jaky Bo 03 февр. '09 в 4:24

Більшість кішок ви знайдете кілька сумішей, які визначені колір і довжина хутра потім породи.

Якщо ваш кошеня був приїхати у ветеринарну лікарню, він буде позначений як внутрішні коротке волосся (ДШ), Таббі або Таббі-бязь (схоже, він був білий, помаранчевий і чорний?).

+926
Pablo Tirado 26 вер. 2014 р., 09:14:24
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Як @Zaralynda прокоментував, частина відповіді можна знайти у цей питання: Як я можу сказати, якщо моя кішка знає його ім'я?

Однак я не думаю, що ви розглядаєте право проблеми. Немає ніякої різниці між вчити собаку новим ім'ям і навчити собаку його ім'ям. Що таке "навчання" в першу чергу?

Той факт, що ми повинні вчити/переучувати свою назву собака насправді говорить різниця між собакою і людиною: собаки, дізнатися їх назва асоціації (звук, пов'язаний з іншими діями з нашого боку, він вчиться виконувати дію за своєю власною), а ми знаємо наше ім'я. Вся ця концепція абсолютно інша, собаки не мають такий же рівень самосвідомості як у нас (посилання, зокрема і цитованих в книзі).

Так, як собаки не розуміють вербального мови і вчитися по асоціації це досить легко, щоб навчати їм своє ім'я, як тільки ви визначили, що ви очікуєте їх робити (зазвичай дивляться на вас), див. Інше питання згаданих вище і моя відповідь.

Все це передбачає також, що ми зазвичай зловживайте наші собаки ім'я. В залежності від того, як ми це говоримо/кричи, ми очікуємо, що собаки, щоб розбиратися в тонкощах, таких як "не роби цього", "іди сюди" і т. д. Якщо собака пов'язує його ім'я чітко, він не зможе здогадатися, що ми маємо на увазі, якщо він чітко розуміє інтонацію нашого голосу, його ім'я стає частиною навколишнього шуму.

Тому ми не повинні сказати своє ім'я, коли ми хочемо оголосити йому догану. Звичайно, ми використовуємо його, коли ми його погладити, і т. д. так що це хороша практика, щоб посилити дію на нас дивляться, коли ми говоримо його ім'ям (він, як правило, починаються тренування з декількох повторень цієї вправи кожен день, або коли удосконалюючи свій повідець-навчання).

+910
yttrium 15 січ. 2016 р., 09:28:44

як і все вказує, ніякої різниці насправді,

щоб привернути увагу, вам доведеться змінити звукові хвилі іншого типу (як плескали і тупотіли) викликають хвилі тиску повітря, до якого кішки мають відносну чутливість (плющить на мій погляд краще);

Хоча одне застереження-не дозволяйте кішці ходити віддам без нагляду, так як він набагато частіше стають жертвами нещасних випадків всякого роду.

Інша справа, панікувати, якщо щось лякає ваша кішка дуже погано, він буде панікувати з більш тривалим ефектом, так як слух не може сказати йому, якщо він женеться і т. д. так що потрібно трохи чутливість на цю тему

Як попередник писав, глухі кішки буде більше шансів на канапі кіт, як він буде любити сенсорних відчуттів від ласки, щоб замінити відсутні сенсорні дані від слуху.

+888
Vance Street 6 квіт. 2012 р., 07:04:46

Неможливо визначити вік кошеня тільки глянувши на фото.

Тим не менш, ми можемо оцінити, і я згоден, що 3-5 місяців-це швидше за все правильний вибір.

Найнадійніший спосіб вік кошенят, щоб подивитися на їхні зуби. Всі молочні зуби будуть присутні близько 2 місяців. Молочні зуби дрібніше і гостріше, ніж у дорослих зубів. Всі дорослі прорізуватися зуби близько 6 місяців у більшості випадків. Там будуть природні розбіжності в часі, але це дає уявлення. Це корисний графік для визначення кошеня вік прорізування зубів (натисніть для збільшення):

enter image description here

Вага і стан тіла також можуть бути розглянуті в процесі старіння кошеня, але ми не знаємо, якщо це кошеня чоловічої або жіночої статі, стерилізувати або каструвати, недогодовують або адекватне стан тіла. Важко сказати, чи є цей кошеня виглядає досить тонким, просто тому, що він швидко дозріває, або тому, що він був неохайний. Як дуже груба цифра у мене 1 кг в місяць у віці, наприклад, 4 фунти за 4 місяці, але там буде величезний розкид в залежності від кошеня.

Якщо ви прийняли цей кошеня, ветеринар знадобиться, щоб поглянути, виконати всі необхідні щеплення, проглистогонить і стерилізувати або каструвати, коли прийде час. Вони зможуть порадити краще на вік повністю вивчивши кошеня.

+881
xeoN6077 7 груд. 2011 р., 04:33:13

Не карайте її, вона не буде працювати.

Переконайтеся, що наповнювач для котячого туалету є привабливим для кішки (вони можуть мати свої стандарти - наприклад, очистити сміття)

Якщо ви не досвідчений власник кішки зробити досвідчений власник кішки, щоб перевірити послід.

+877
SonicDH 12 бер. 2011 р., 03:54:11

В якості фону, у мого чоловіка є схожі хобі електроніка і я шию. Ми жили в будинку, де ми зробили наші захоплення у вітальні протягом декількох років, але в підсумку переїхали в будинок настільки великий, що у кожного з нас є хобі в номер і закрити двері, щоб тримати кішок. Я щиро вірю, що це найкраще довгострокове рішення.

Поки ми жили в нашому маленькому будинку, ми спиралися на самодисципліну, контроль і навчання.

Самодисципліна

В принципі, якщо ми активно працюємо над проектом, всі небезпечні ділянки повинні бути прибрані в контейнери, що коти не могли відкрити або проковтнути.

Один із способів зробити це простіше (особливо якщо у вас є речі, витіювато розкладені), ви можете працювати в кришка скриньки ліжковий. Коли настав час, щоб покласти речі, поставити корпус коробки зверху і сподіватися, що кішка не стукає все зі свого столу. Я б порекомендував коробка з замок кришки.

Нагляд

Переконайтеся, що ви можете легко побачити всі ваші небезпечні ділянки у всі часи, так що ви можете злякати кота, перш ніж він починає неприємні речі.

Один спосіб ми використовували для відволікання тримати великий запас іграшок поблизу. Коли кішка починає цікавитися небезпечна річ, кинути іграшку в сусідню кімнату. Котяча м'ята мишей оптом хороший варіант для відволікання.

Навчання

Поїзд вашу кішку, щоб не потрапити на робочу поверхню.

По-перше, ви повинні переконатися, що ви надаєте інші поверхні, які задовольняють ті ж потреби (як правило, по висоті, цікаві іграшки, і зручного взаємодії з вами).

Тоді вам потрібна якась система дисципліни, які не пов'язані з вами. Ми використовуємо ssscat, який використовує детектор руху, щоб стріляти дмухнуло на кота. Люди також іноді використовують килим протектори розміщують вузликами вгору.

Нарешті, коли ви працюєте, якщо кішка стрибає на своєму робочому місці, потрібно швидко, рішуче, і без емоцій, поклав кішку на підлогу. Після того, як кішка на підлозі (або їх власного прилеглі поверхні), потім погладити кішку або дати йому ласощі. Крім того, коли він поруч (на своїй поверхні або підлоги), ви повинні дати йому ласощі або ласки.

+843
Fabiano Oliveira 23 трав. 2019 р., 04:37:52

Це звучить, як ви зробили хорошу роботу досі, забезпечуючи базові можливості для взаємодії. У мене є дві підказки, які ви, можливо, не подумали.

Заручитися Допомогою

Якщо ви живете в житловому комплексі або мікрорайоні, там можуть бути старші діти навколо, хто хотів би, щоб бовтатися з вашою кішкою безкоштовно або дуже дешево. 10-15-літні ідеально підходять для цього, особливо якщо ви знаєте їх батьків. Студенти коледжу є ще одним відмінним вибором. Ви могли б залучити молодого сусіда, щоб прийти в той час як ви робите деякі роботи, готую вечерю, і т. д. або навіть перш ніж ви отримаєте приїхавши додому, ти їм довіряєш. Вони можуть витратити півгодини грав і взагалі проводив час зі своєю кішкою.

Залучення гостей має кілька переваг. Очевидно, це вирішує проблему, не маючи достатньо часу, щоб грати кожен день. Але крім того, новий людина приносить нові запахи і нові способи спілкування. Їх присутність стимулює сама по собі.

Трюк Навчання

Люди не часто думають про навчання як розвага для тварини, особливо кішки. Але насправді, навчання вашу кішку робити трюки або поведінки може бути цікава гра для всіх. З точки зору кішки, це загадка, де вони отримують, щоб з'ясувати, як отримати вас, щоб дати їм, чого вони хочуть. З вашої точки зору, ви добираєтеся, щоб навчити вашу кішку, щоб робити класні, смішні, або дивні речі.

Ключ у тому, щоб переконати кішку, щоб грати в цю гру, щоб з'ясувати, що ними рухає. Для більшості тварин, їжа-це хороший мотиватор, хоча ви повинні знайти те, що вони дійсно хочуть і що вони не одержують на інший час. Є багато кішок ласощі для продажу в зоомагазинах, але деякі кішки не настільки в захваті від старих. Шматочки свіжого м'яса часто працюють, або крихітні шматочки хот-дога чи риби. Думаю про улюблені продукти вашої кішки і з'ясувати, які надихають ваш кіт прибіжить. Це те, що ви хочете використовувати.

З правильною мотивацією, ви можете тренувати більшість кішок робити майже все, що собака може дізнатися і тоді деякі, хоча багато кішки повинні бути в правильному настрої, щоб слідувати вказівкам. Але 15 хвилин в день граючи в гру "як ти можеш змусити мене дати вам цю смачну закуску" гра додає багато психічних варіація для вашої кішки життя.

+835
102 4 вер. 2010 р., 16:47:31

Цілком можливо, що він готується до линяння.

Богомол нічого не їсть кілька днів, перш ніж він буде після линьки (линяння). Це нормально. Після линьки він почне знову їсти. Коли богомол не буде їсти, хоча його не потрібно линька, це може допомогти, щоб запропонувати йому різні види видобутку. Не турбуйтеся надто багато, гнида можуть прожити 2 тижні без їжі.

За кілька днів до линьки, богомол буде висіти догори ногами і не з'їсть. Іноді білий наліт-як шар можна побачити у всьому тілі богомола. Це шкіра стає більш пухкою. Коли богомол стає випадковим або ставши дорослою, ви можете побачити, що крило бутони (місце, звідки крила ростуть, коли богомол ще німфа) опухли.

Не впевнений, якщо чорні лінії є частиною його, але раз вже ти сказав, що він не їсть, а на картинці він висить вниз головою, я б його початку линяння циклу. Як повідомляється на сайті, якщо ви не думаєте, що він готується до линяння, спробуйте переключитися з чим його їдять через кілька днів. Здається, вони можуть піти довгий час без їжі.

+814
Peter Gyongyosi 26 груд. 2016 р., 22:31:35

Моя 5-місячна кішка робить це, вона була віднята від матері до 8 тижнів, я не впевнений, якщо це надто рано чи ні. Нещодавно я отримав з штучного хутра кинути ковдру, і вона любить харчуватися на ньому. Є така річ, яка називається catsifier і м'якій формі кішки що з сосками, що кішки можуть харчуватися, якщо ви не хочете, щоб вони на підсосі що-небудь ще. Ось посилання на їх сайт: https://www.catsifier.com/

+792
Basil K Y 5 вер. 2019 р., 07:19:01

Коли я можу забрати кошеня, волосся линяє (без залисин) - це нормально?

Яка підійде дієта для 3-місячне кошеня, що може допомогти його линяти? Він повинен бути купалися?

+791
Shani Dev 17 лип. 2013 р., 06:20:26

Деякий час тому моя кішка народила 3 кошенят, один з яких були деформовані ноги. Спочатку мама тягала 2-х інших кошенят подалі і втупився на кошеня з дефектом в дивній манері.

Мені пощастило, і мама вирішила доглядати за кошеням, але я чув, що бувають ситуації, коли мама-кішка кине/відхилити безпорадного кошеня з-за дефектів. Я великий кошатник, тому я впевнений в майбутньому, я буду знову схиляючись до носилок.

Що робити, якщо мати відмовляється від жодного з своїх кошенят?

+761
qwerty994 12 груд. 2018 р., 22:05:25

В основному все, що вам потрібно зробити, це очистити територію дійсно добре з сечею Remover або що-небудь у тебе вдома,просто переконайтеся, що він достатньо сильний, щоб видалити запах сечі чихуахуа з пенальті. І почати говорити собаці "ні", коли він намагається зробити це там. І візьміть собаку на вулицю і заохочувати його, щоб попісяти туди.Також може бути тому, що ви використовували, щоб дресирувати свою собаку (коли вона була цуценям), щоб використовувати це місце як горщик? Якщо так, то, ймовірно, буде важче навчити його, щоб зупинити з допомогою плями. Ще чистка зони дійсно добре буде перешкоджати його використовувати на місці. Дати собаці ласощі, коли вона виходить за пописати, і сказати йому немає або повністю ігнорувати його, коли воно використовується в певному місці.

Візьміть його до ветеринара, перш ніж ви вважаєте, що це проблема поведінки, тому що він також може бути здоровим. Спасибі.

Ох, якщо ви хочете причин:

1 - це може бути проблемою охорони здоров'я.

2 - він може бути навчені, перш ніж питання поведінки.

3 - це може бути із-за собаки, бажаючи місце для нього, можливо, тому що він має деякі хороші собаки.

4 - це може бути просто тому, що це зараз собаки рутини.

5 - це може бути тому, що ви йдете до неї кожен раз, коли він пісяє там і так пов'язували мочитися з уваги від вас.

+666
Manuunath 6 січ. 2015 р., 11:15:24

Моя собака також робить те ж поведінку, але коли одна людина вже в хаті, і нова людина входить. Ми просимо одного з наших друзів, хто приймає проблемних собак протягом багатьох років, хто сказав, що це захист, а він навіть не гавкати на будівельників, якщо хтось вже був у будинку. це може бути, чому ваша собака не гавкає і раді, коли ви і ваша дружина прийде в дім в той же час і вона тільки посилюється з дружиною був у захваті, коли хтось інший вже в палаті, який може бути, чому собака стає більш збудженим.

+655
Randy 18 квіт. 2011 р., 02:25:47

З одного боку, є велика ймовірність, що як тільки дитина (галасливий смердючий, що ваша кішка буде думати, що вона є) починає займати ліжко, кішка більше не хочу мати нічого спільного з постіллю. Крім того, ваші побоювання з приводу удушення, швидше за все, перебільшені.

З іншого боку, ви чітко повинні не допустити цього і почати зараз, навіть якщо тільки заради чистоти в дитячому ліжечку.

Одним з варіантів може бути стиснене повітря. Я навчив свого кота тримати від Куріона полиці вручну, даючи йому затягнутися. Є моделі, які мають датчик руху на вершині, а також. Можливо, почати помістивши одну біля самої основи, так що кішка отримує "постріл" перш ніж він навіть потрапляє наскільки біля ліжка.

Іншим варіантом було б розмістити щось в ліжку, коли дитина не є, що кішка не любить. Деякі люди кажуть, що їх кішки не ті плівки пластичний підлогу з шипами на нижній стороні, якщо повернулася вістрями вгору. Це не працює для мене, але це може для вас.

+590
Poramet Wairotphan 18 груд. 2017 р., 16:29:23

Типи кота/котячого туалету можна зробити в різних магазинах.

 1. Звичайний абсорбент, як правило, білий/сірий і легкий вага, однак, іноді частинки тверді і гострі (деякі кішки не люблять, як це виглядає). Цей тип наповнювача зроблені з обпаленої глини.

 2. Тепло пресована глина - круглі частинки, дуже легка вага, високою всмоктуючою здатністю і більш високою ціною, ніж більшість інших видів (кілька кішок знайти цього типу послід занадто легкий, щоб окопатися).

 3. комкующихся наповнювачів - широкий спектр типів і широкий діапазон вартості, більшість видів містить бентоніту, природного глинистого мінералу. Він досить важкий, але використовує менше його (видалити великі грудки замість або звалюючи все) багато кішки люблять такі підстилки, як він відчуває себе м'якою і прохолодною, щоб ходити.

 4. Силікатна наповнювач для котячого туалету поглинає відходи кращих і часто ароматів, багато кішок такий тип наповнювача. Це насправді силікагель, один і той же продукт використовується, щоб тримати електронні продукти сухої під час транспортування (невеликі сумки з написом силікагель не їм) не токсичні.

 5. біо-degradable наповнювач виготовлений з рослинного волокна у вигляді гранул, він поглинає рідини. Більшість кішок любить цей тип наповнювача, в якості бонусу його можна компостувати

Типи можна отримати безкоштовно або за низькою вартістю.

 1. Регулярні грунту/бруд не вбирає рідини, не займе багато часу, перш ніж вона пахне. Може містити небажані бактерії і паразити, вам доведеться використовувати більшу кількість його (природно для кішки поритися в).

 2. Торф (сфагнум) повинен бути сухим, перш ніж використовувати його, повільно вбирає рідину і може містити небажані бактерії і паразити.

 3. Тирсу вбирають рідину добре, ясно, не треба використовувати багато, і це має деякий антибактеріальну дію. Іноді вона може містити небезпечні хімічні речовини, якщо вони зроблені з обробленого дерева.

 4. Звичайний пісок має погану здатність вбирати рідини і може містити небезпечні бактерії і паразити. Вона розвивається запах досить швидко і краще уникати, використовуючи тільки в крайніх випадках.

 5. Подрібнені папір вбирає рідини і легкі. Ви повинні використовувати більший об'єм для того, щоб бути ефективною, так що краще використовувати це тільки для кошенят.

+572
Nicholas Hayes 21 груд. 2012 р., 05:25:12

Я (давно віру) мають жовтий пузатий слайдер сам. У них "Г" позначити на своїй щоці. Цей червоно-вухатий-повзунків немає! Смуга червоного вухатий горизонтальний, смуга з жовтих пузатих вертикальний.

На жаль, ви можете отримати безліч гібридів в зоомагазинах. Може бути, тому, що ваш вет пише тільки "Trachemis скрипта". Може бути, він не може вирішити, якщо це чистопородний Т. З. скрипта, Т. З. Елеганс або Т. З. troostii. Всі три можуть розмножуватися один з одним.

+560
user313879 29 черв. 2015 р., 00:01:02

Я думаю, що хороші іграшки в очі кішки. У мене є купа куплених іграшок, що моя кішка грає з іноді (його улюблену люльку, дивлячись набите тварина з пером на кінці), але його найулюбленіших речей, щоб грати просто випадкові речі, які він знаходить навколо будинку. Він любить м'яті квитанції і він знайде самих випадкових привнести в свою маленьку заначку. Він бере шматки картону і навіть великі коробки і кажани їх на всіх навколо (і я маю на увазі всі) годин в день. Він також краде поліетиленових пакетів дуже багато, так що я повинен або поставити їх високі або вирізати ручки, так він не захлинеться сам. Він вміє знаходити такі дрібниці, як перев'язку, що я випадково упустите потім зберегти їх для подальшого в місця, які я не знаю, або не можу досягти.

Я думаю, це дійсно залежить від кішки. Особисто я купую іграшки-це ті пернаті, бо я помітив, що мій кіт, здається, лизати їх, коли я не вдома, як він доглядає за ними. Я теж пару рядків іграшок з пушком на мотузці, прикріпленій до палиці, що він любить і я люблю, тому що ці автошини мого кота з найбільш. Вони досить легко по неуважності хвилі під час перегляду фільму або що-то занадто. Я б запропонував просто отримуєте пристойну суму з різних дешеві іграшки і давати вашим кішкам "ігрова зона" у ваш дім, де вони можуть вибрати, що вони хочуть робити. Просто як собака, якщо у вас є енергійний кіт ви особисто повинні витрачати більше часу на тренування

+472
Please help me 10 черв. 2012 р., 04:13:38

Можна або потрібно додати приманка для сухий або вологий корм для кішок, щоб отримати вашу кішку, щоб з'їсти його? Ви повинні намагатися зробити це? Якщо немає ніяких замін, що ви можете порекомендувати? Не всі кішки люблять котячу м'яту, але більшість з них.

+335
Rosario Escobedo 1 черв. 2017 р., 01:12:17

Так нещодавно моя Бетта лежав на дні свого танка я спробував більшість речей, щоб допомогти, але нічого не виходило і його живіт надувся. Що це означає?

+293
J Kennedy 18 серп. 2014 р., 01:20:20

Це для двору, або ви шукаєте вікна окунь catio стиль?

Якщо у вас є відкритий простір, ви могли б спробувати отримати що-то готові, які можна прикріпити до вікна за допомогою невеликої пандус (вих. цього).

Якщо ви шукаєте вікна стиль окунь установки вам буде потрібно наступне:

 • Дерев'яні дошки для каркаса і підлоги (оброблених під тиском деревини є найдешевшим, але cedat або Редвуд розпаду стійких).
 • Оцинкованого сталевого дроту сітки для бічних стінок і даху
 • Гвинти сталеві скоби, степлер, ножиці, свердла і пили (в деяких магазинах типу home відділ будуть скорочувати матеріали для вас безкоштовно або за невелику плату, так що подивитися).

Ваш найкращий вибір для збереження кладки свердла в бетон, а не фактичного цегли. Коли ви виходите, ви можете заповнити отвори назад в легко. Вам потрібні конкретні кріплення, щоб переконатися, що все залишається на місці. Цей сайт дає хороший огляд різних конкретних деталей, ви можете вибирати, який доречно, засновані на вагу catio.

+291
Dwright Lee 13 серп. 2015 р., 07:22:50

Ви повинні проявляти терпіння і розуміння. Деякі кішки дуже легко розбите серце. Я кажу образно, звичайно. Деякі події залишають глибокі кроки в їх душах, удар може бути не забуто, що впливає на поведінку. Кішки не можуть говорити, у них немає лікарів, які могли б допомогти їм подолати свої проблеми.

Я думаю, що зрада його з перших рук, живучи на вулиці (=майже бомж), хвороби та багато маніпуляцій, що ветеринар зробив з його лікування - всі ці ліво крок у його особистості. Сховавшись під стіл або диван-це свого роду неусвідомлений відповідь.

Ви не повинні турбуватися. Це він. Іноді навіть старі колишні бездомні кішки стають вітчизняні і тендер дуже швидко. Іноді, після того, як зрадив домашні тварини ніколи не зможуть стати "нормальними".

Я б рекомендував вам намагатися, щоб "захистити" його. Якщо ваш будинок великий, купіть йому будиночок спеціальний котячий, невелике місце, де він міг почувати себе в безпеці і комфортно. Продовжуйте торкатися, говорити (так!) і погладжуючи його. Якщо ви наполегливий, але м'який, ви будете мати успіх. Але будьте готові до того, що він залишиться страх. Це не означає, що він не люблю тебе або відчуваю себе небезпечно чи він нещасний. Це просто означає, що минуле не може залишити його. Тільки любов (він відчуває це) і терпіння допоможуть вам.

Удачі.

+260
Mwesigwa Gilbert 29 квіт. 2016 р., 22:18:02

Це дуже схоже на отруєння хлором, якщо тільки тому, що дія захопило настільки швидко. Наслідки такої поведінки можуть бути схожі на отруєння аміаком, але я не очікував, що це стане проблемою в просторі хвилин, як ви описали. Риба з отруєнням хлору пошкодження зябрових мембран, так і дихають на поверхні для того, щоб підвищити їх рівень споживання кисню.

API-інтерфейс швидкий старт - це не dechlorinator, так що це не той продукт для періодичної зміни води. Що ви повинні використовувати це стрес, пальто або іншу dechlorinator, якщо ти поповнював через водопровідну воду.

+255
Koelli91 3 лип. 2014 р., 07:34:05

Абсолютно найкраще, що я коли-небудь знаходив він працює як диво моє Йорка суміші важких дріжджових проблем прояснилося так швидко, що я такий віруючий я купила універсальний варіант Міконазол 7 в Walmart я поклав його між її ніг, вуха та її руку ями скрізь і використання антибактеріального шампуню пройшло близько тижня, і вона повністю зажила, будь ласка, все, що має дріжджі проблемою у собак використовувати його

+248
Ron Davis 26 трав. 2019 р., 23:28:11

Наступного разу ви робите часткову підміну води, візьміть зливний шланг і сифон воду до підняття трубки. Це повинно забезпечити достатньо для ефективного всмоктування "вакуум", що малюк в свої стічні води. Чим більше шланг, тим краще, тому що чим швидше водний потік збільшить ваші шанси ловити його. Це може зайняти кілька спроб, але ви отримаєте його в кінці кінців. Але переконайтеся, що ви збирати воду у відро чи інший контейнер, щоб випадково не розрядити свою рибу коту під хвіст.

+243
user1187427 16 серп. 2013 р., 00:11:45

Будь-які зміни в дієту поступово краще.

Раціон сухий корм ви даєте їм би поживно звук. Я думаю, що собаки люблять міняти текстури на їх смак, і включення свіжих продуктів також сприяє збільшенню їх різноманітності. Це не з точки зору поживної цінності, а тільки точки зору задоволення.

Він не згадав, що частина їх дієти, ви хочете стати вологий корм. Для цілей як впровадити зміни, не має значення, так як процес той же.

Розрив кожного каналу на дві підмножини каналів. Це займає трохи більше часу, щоб нагодувати їх, але буде допомагати в переході працювати гладко.

 • Змішайте одну чверть сухий корм для однієї стрічки (1/8 склянки) з двох ложок вологого корму.

Годуйте цим своїх собак. Коли вони закінчили їжу додати інші сухі корми (який буде в сукупності менше, ніж 1/2 чашки) в мисці.

Зробити це за тиждень. В це час ви можете слідкувати за своїм стільцем, як введення консерви, швидше за все, зробити їх більш водянистою, якщо будь-яка зміна буде відбуватися.

Якщо в табурети послідовні і здоровими. Збільшення инкремента.

 • Змішайте половину сухого корму на один канал (який буде менше, ніж 1/4 чашки) з 4 мірні ложки вологого корму.

І повторити процес. Збільшення і налаштування балансу сухих і вологих кормів для управління своїми вагами, поки його можна подавати як дві страви без підмножин.

Технічно ці суми можуть бути розбиті на відсотки або фактичного обсягу, ваги, однак, як правило, не надто важко слідувати. Як вони тільки здаються трохи приріст невеликий, але в реальності принцип пропорції будуть однаковими для великих собак.

Як ви, напевно, знаєте, є старший сумішей для літніх собак і різних продуктів, щоб задовольнити різні типи собак.

 • Важливо не змішувати вологий і сухий корм, не вживають в один присід. Як вологий корм зволожує сухі корми, і залишили в протягом декількох годин, це може розмножуватися бактерії. Якщо вживати одразу ж, Я завжди подаю мокрі, сухі та свіжі продукти в окремі тарілки.

 • Нотатки про зуби, сирі кістки гарні для чищення зубів.

Я планую придбати найближчим часом корм; мій інстинкт полягає в купівлі деяких вологих науки дієта Марка їжу, якщо вона доступна.

Продукти

Хороший гід по рейтингу понад 300 псиной харчових продуктів.

Кращий Вологий Корм Рейтинги Собака

 • Наука Дієта Для Дорослих Просунутий Фітнес-Гурманів Туреччина Блюдо

 • Сезар Буржуйське Філе Філе Міньйон Смак

 • Пурину Про План Яловичина І Коричневий Рис Блюдо Класичний

 • Пурину Один Здоровий Вага Корисне Блюдо

 • Іамс Ветеринарна Формула З Низьким Залишків Кишечника, Собачі Консерви Формула

Відмова від відповідальності

Я не схвалюю ці продукти просто пропоную висновки з деяких ринків/наукові дослідження.

+205
Andranik Galstyan 5 серп. 2018 р., 04:36:26

Я сподіваюся потрапити на прийом до вас мій один-річний хлопчик робив на цьому тижні... як він почав пристрілювати свого маленького 2-х місячного сестри, які живуть в одному під'їзді... не приємно.

Я турбуватися про не в змозі годувати його на ніч перед операцією. Я прочитала в інтернеті, що вони повинні припинити є до півночі в ніч перед, але мій Вет говорить, що ми повинні перестати годувати його з 6 вечора напередодні! Абсолютно різні і дуже стресовий сценарій від півночі одна. Хто правий? в 500 статей в інтернеті або мій ветеринар? Я не можу отримати другу думку... я живу у невеликої країни, що розвивається, і він в цьому центрі або нічого.

Чи буде мій хлопець бути травмовані період очікування? Я знаю, що навіть якщо я запишуся на 9 ранку, і вони беруть його в клітинах в очікуванні, це може бути годину або близько того, поки він не бачив і я не може бути з ним. Я знаю, що після ОП він буде або прокинутися у себе вдома... або прокинутися в клітинах, але занадто слабкий, щоб зрозуміти, де він знаходиться... незалежно від того, що я вбила собі в голову, він буде так травмовано, що навіть коли я приніс його додому, він не може дізнатися він удома, в безпеці, і будемо намагатися і бігти. Це звучить нерозумно, коли я вимовляю це вголос, але я не знаю, чого очікувати.

Я повинен взяти відгул на роботі за свій період відновлення? Якщо, наприклад, я збираю його в 4 години дня у нього була операція... я не повинна йти на роботу на наступний день?

+188
Amie Lein 14 лют. 2012 р., 01:16:26

У випадку, якщо хтось ще є подібні питання, відповіді, засновані на моєму досвіді з моєю собакою.

Собаки "звикнути" до фуросемід?

Так. Пояснено нижче.

Чи сечовипускання зменшити актуальність, так як вони пристосувати себе до цього препарату?

Та, з часом, моя собака, здається, навчилися тримати його краще протягом 3-4 год блоки, що він один вдома. Сечовипускання начебто високий, приблизно через 2-3 години після кожної дози. Інші 6-10 годин після першого проходу сечовипускання без позивів, потребують не більше 2 поїздок за межами.

Хіба терміни дозування має значення?

Так. Ми йому дозу в 8 ранку до 6 вечора. Він робить це в обідній час без пригод, і спить всю ніч без будь-яких пригод.

+179
Krushan Sai AB 6 груд. 2014 р., 17:37:26

В 12 тижнів більшість кошенят вже вивчили більшість речей про те, щоб кішку від своєї матері.

Навчання кошеня про полювання і вбиває здобич, зазвичай займає близько двох тижнів.Це серйозно мама-кішка.

Так що якщо ви хочете критий кішки, 12 тижнів повинно бути прекрасно, але якщо ви хочете відкритий кіт, 14 тижнів краще.

+123
Jiayao Zhang 25 лип. 2013 р., 20:25:54

Я не знаю конкретно про Англії, але тут у Німеччині багато притулків шукаємо добровольців, хто (регулярно) взяти собак на прогулянку. Навіть якщо вони можуть не мати конкретної породи, взаємодіючи з різними собаками, навчить вас багато про них, і це дозволить вам перевірити, якщо ви дійсно в захваті від щоденний догляд за собакою повинен.

+20
tohil 21 19 жовт. 2014 р., 14:51:19

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil