Чому мій царствений/страйкбольный Python, але не їдять?

Мій королівський пітон в даний час дуже прискіпливий їдець. Учора ввечері мені вдалося вмовити його на разючу відповідного розміру щур, він пропустив тричі. Потім я залишив його на ніч в темній комірці з пацюком (мозком в цей момент), щоб він не доторкався до неї до ранку.

Чому мій пітон удару, але потім втрачає інтерес, коли видобуток буквально виклав перед ним?

Я думав, що їх мисливські механізми в основному задіяні тепло і запах, а не рух.

+494
LiamF 2 бер. 2018 р., 14:39:16
37 відповідей

В мій новий акваріум, білі крапки з'являються через замет дерев'яну поверхню. Я не знаю, що це і не знаю, як цього уникнути. Його нещодавно посадили в акваріум без риб. Я не завезених риб в неї ще. Будь ласка, хто-небудь сказати мені, як зупинити це білі крапки я не хочу псувати мої налаштування.

+978
Mostafa 03 февр. '09 в 4:24

6-дюймовий принести

Ви пробували просто працювати на неї навести свої сили окремо від вибірки? Наприклад, почати в дуже маленькій кімнаті або області і попросити її посидіти / вниз / і т. д. а потім покласти кульку (або щось ще) між вами і їй і відпустити її. Коли вона отримує м'яч і кладе його під рукою, і нагорода з частуваннями / гривня / і т. д. Продовжуйте робити це, поки вона регулярно класти товар назад у вашу руку. Точність залежить від вас. Для нашої собаки, я вимагають, щоб вона поклала його в моїй руці навіть якщо я випадково впустив його. Ви можете в кінцевому підсумку покласти це на биток (отримати його, принеси мені, принести).

Потім починайте повільно збільшуючи відстань в 1 фут, 3 фути, поки вона принесе речі назад. Не забувайте використовувати різні предмети і використовувати кий або вона може почати приносити вам задоволення. Роботи різних відстанях і в різних місцях. Просто тому, що вона може принести на 6 футів у вашій вітальні, не означає, що вона зможе зробити те ж саме у парку.

Два-Гра З М'ячем

Ще одна гра, ви можете грати в "два м'ячі" гри. Ви можете знайти відео в інтернеті, але це дійсно просто кидати м'яч, а потім кинувши ще один в іншому напрямку, коли вона повернеться. Від випадкової напрямку, ви можете мотивувати її, щоб повернутися і почекати, так як вона не буде знати, в якому напрямку наступний шар буде відбуватися. Він також показує їй, що принісши м'яч назад не закінчується веселощі.

Гавкіт

Що стосується гавкоту, толлерс відомі, гавкіт і якщо вона вже гавкає, це буде важка битва. Не чекайте змін протягом ночі. Кращий рада, яку я знаю, просто щоб переконатися, що ви ніколи не здаватися на її гавкіт. Ви можете почекати, поки вона тихо і потім почати гру. Ти можеш опинитися з собакою, яка сидить і тихо благає, але це поліпшення в порівнянні гавкіт.

+960
ahmed elbagoury 30 трав. 2015 р., 05:44:31
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

багато людей проти цього, але спробуй пошукати в інтернеті, деякі люди виставляють оголошення по ДТП приплодів або тваринами, вони не піклуються більше, так це перевірити.. теж спробувати піти до вашого місцевого ветеринара, іноді вони знають про прийомних собак, які потребують житло

+928
mas joko 7 лют. 2012 р., 15:37:14

Я звичайно не використовувати аератор для мого акваріума, але я також, як правило, немає моїх акваріумах скрізь майже повні риби.

Я створив недавно новий акваріум, з планом, щоб мати співтовариство/стайня рибки, і тому я б хотів мати його, як повний, як мені комфортно.

Зберігаючи параметри води стабільне легко, але що мене турбує-це рівень кисню в баку. Вода не буде рухатися, як у мене в інший танк, тому я хочу бути в змозі виміряти рівні кисню, щоб переконатися, що вони не отримують занадто низькою, і якщо мені потрібно встановити систему аерації.

Чи є спосіб я можу перевірити рівні кисню в мій акваріум?

+862
AJeezy9 27 трав. 2010 р., 18:35:41

Ми знаємо, що потрібно, щоб будинок зламати кролика? що ящик для сміття підготовку кролик дуже схожий на кота. Ми знаємо, як я тренуюся мій кіт в туалет? що кішки можуть бути навчені, щоб використовувати туалет.

З особистого досвіду я знаю, що кролики не так комфортно з ноги на слизьких поверхнях, як кішка, так що який-не-ковзання сидіння потрібно. Я також знаю, що вони будуть легко застрибнути на стілець або диван висотою, так що здається можливим в теорії.

Є задокументовані випадки зайчика, використовуючи в туалет? Чи є у кого перший досвід людини у спробі?

+852
reverseapachemaster 30 вер. 2018 р., 02:08:37

Апное сну-це не розлад, яке зводиться до просто людям. Собаки також можуть бути порушені цим розладом.

Випадки апное сну у собак призведе до падіння рівня кисню в крові і перерваний сон. Це саме по собі не життя або смерті, але якщо це збережеться, то це може привести до набагато більш серйозних захворювань, таких як цукровий діабет, гіпертонія, ожиріння і хвороби серця.

Помітні симптоми апное сну включають в себе

 • Похлинувшись/задихається під час сну
 • Гучний хронічний хропіння
 • Переривається дихання з тривалими затримками між дихає
 • Сонливість протягом дня
 • Дратівливість

Кінолог апное сну також найчастіше у собак з більш плоскими особами. Наприклад, англійських бульдогів, мопсів і бостон тер'єрів. Надмірна вага собаки також мають більш високі шанси мати апное сну.

Джерело Собачого Апное Сну

+824
HDmedien 3 бер. 2011 р., 19:35:09

Ваша прихильність до цієї кішці не має ніякого відношення. Це в інтересах тварини.

Кращі відсотки цієї кішки, щоб бути подалі від ви і в турботі і постійному будинку. Кішка навряд чи вам довіряти найближчим часом і, можливо, ніколи. Моє найбільше занепокоєння полягає в тому, що ви здатні повторити це поведінка.

Не можна їсти тварини, поки у вас є деякі інтенсивної психіатричної допомоги. Як ви лікувати це тварина не в порядку, ніколи не буде добре і немає ніякого виправдання за це.

Якщо ви хочете кішку, щоб відновити і зцілити, будь ласка, знайти доброго, турботливого і люблячого господаря. З людьми, які є стабільними і не зловживати розумними істотами, коли вони втрачають контроль над собою.

Як ви перебуваєте під 18, ви можете жити зі своїми батьками, попросіть їх переміщення кіт. Я не знаю яка у вас ситуація така життя, але я закликаю вас допомогти зараз.

Єдине похвальне діло про це питання-це ваше бажання бути чесним і бажання позитивних змін. Це просто занадто рано і занадто далеко зайшов на цьому етапі, щоб налагодити справи між вами і цієї кішки.

+815
0verdose 8 лист. 2015 р., 04:30:07

Я ставлю таємниця равлики з моїм Бетта, коли я читав, що вони хороші чистильники танк і у мене була проблема з водоростями. Він тривав близько тижня, перш ніж я побачив рибу вбити його. Равлик була на вершині невеликий бак нагрівача і Бета атакував і збив його. Я не впевнений, що саме він зробив, але він деф викликало сплеск який є, чому я подивився. Равлик не рухалася після того, що не впевнений, якщо він помер відразу, але через пару днів мене зазвичай дуже активний равлик просто лежав на тому ж місці, я взяв його, так як він був мертвий :(

+813
maigari dalhatu 15 груд. 2014 р., 15:45:38

Я переїжджаю в свою нову квартиру в +/- 2 роки, і я планую взяти кішку, так як я завжди хотів, але ніколи не міг із-за нашої собаки (яких я теж люблю).

Але потім я зрозумів, що його час годівлі буде "неправильним". Я виходжу з дому, щоб йти на роботу о 6:40 ранку і повернулися тільки в 5 вечора.

Отже, я міг би дати йому розумну кількість їжі, перш ніж покинути будинок, і тоді він їсть те, що йому потрібно? Або він перегодовувати себе? Які ще варіанти у мене є?

+792
Krip4yk 5 бер. 2013 р., 09:33:39

Мій 3-річний нефіксоване чоловік собака випадково почав лизати що-небудь з собакою сечі на ньому.

Його встановив 4-річний чоловік брати собаці лапи, пеніса, на підлозі, де він ходить після приходу в і намагається нагнути його. Я залишив сьогодні і коли я прийшла додому він написав на своїх братів, особа і підлога на кухні (повірте, щоб їздити по своїм братам особою). Ніколи не робив нічого подібного і я цікаво, якщо його проблеми зі здоров'ям, тому що я в зв'язку з нашим першим дитиною на 2 тижні і хочу, щоб мої хлопчики, щоб бути здоровим, перш ніж дитина приходить.

Він не здається, щоб бути в біль, їсть, п'є, пісяє какає регулярно, а також які проживають за межами його ніч без проблем, але постійно слідувати за братом навколо, намагаючись вилизати все, що з сечею пахне.

+777
PyreneesJim 5 груд. 2015 р., 15:13:06

Ось питання. Мої кішки приносять мишей в будинок (ми живемо в сільській місцевості і вона приносить лісових мишей), і вона приносить їм майже завжди живі. Це стає серйозною проблемою, оскільки вона "грає" з ними, і ушкоджує їх таким чином, приховуючи від неї вони вмирають і починає розкладатися всередині будинку (?!). Якщо я вдома, я намагаюся прийняти їх, як тільки вона приносить, але поки ми на роботі вона втомлюється і приносить додому бог знає скільки. Вчора ми виявили 3 мертвих мишей, одна з яких була близько 2 тижнів тому помер і ховався в самих віддалених куточках будинку, і був пахне дуже погано(ось тільки тому нам вдалося знайти його). Я намагався ставити нашийник з дзвіночком на ній, сподіваючись, що вони почують її і втекти, але це не допомогло. Видалення кігтів у б допомогти, або що ще можна зробити, щоб зупинити її від цього вчинку.

+758
Bod4ik 5 серп. 2010 р., 06:50:27

На жаль, собака не піде, як кішка. Я вважаю, що це може бути територіальної, але він також є частиною особистості собаки. Я дуже сумніваюся, що собаку можна навчити ходити, як кішка. Це може бути варто постріл, але не дивуйтеся, якщо собака не отримує його.

+684
UnknownDeveloper 17 квіт. 2016 р., 00:50:00

Отже, моя дружина і я думали про комплект (дитяче руда лисиця), але моя дружина теж хоче мініатюрних пузатих свиней. У мене була свиня, коли я був молодий, тому я знаю як за ним доглядати, але це буде безпечно з лисицею? З минулого досвіду, виховує двох вихованців разом, можуть ліквідувати "зв'язок хижак-жертва" (наприклад, виховання кішки і собаки разом). Чи буде це працювати? Спасибі, і дайте мені знати, якщо вам потрібна додаткова інформація.

P. S. Ми також будемо мати німецьку вівчарку.

+672
STARWARSFAN 23 трав. 2019 р., 10:43:01

моя семирічна кролик нещодавно перестав їсти як зазвичай (він бере трохи, але не у величезних кількостях). Я думав, що це може бути застуда якась, тому що у нього нежить. Він трохи схуд. Я почав класти цукор в його води, щоб допомогти дати йому енергію. Він згинався в м'яч, коли я видалити його з Хатч, наприклад, принести в будинок, але веде себе нормально в Хатч. Сьогодні вранці я помітив, як він пройшов слизові речовини в його какашки. Там були кулі нормально мочитися поруч з ним/додається до нього. Він п'є, як звичайно, і я бачив його помочитися. Мій тато не хоче, щоб я взяв його до ветеринара, як він хвилюється, він буде вас пригнічувати, що я знаю, я, напевно, правильно, як я є певний досвід роботи. Він, здається, підняв за останні кілька днів і, здається, в його здорових, однак це просто слизова табуретки, які мене хвилюють. Він вибагливий їдець і не торкнеться який-небудь фрукт або овоч, йому сіно, але він використовує це, як втім постільних речей я помітила його з'їв. Я думав, що він, можливо, пішов в Гі статики і слизових причини із-за відсутності cecotrophs. Тому що він почав їсти трохи більше тепер я думав, що це може бути нагадили, тому що його нутрощі були в них знову трохи їжі. Допомога буде прийнята з вдячністю. Він хапає його різців, однак він все ще міг харчуватися і підтримувати здоровий вагу, перш ніж але ви не впевнені, моляри, так як він не був перевірений, але я не думаю, що це зубні, як він показував симптоми застуди.

+599
krab1k 11 лип. 2010 р., 02:10:31

У відстійнику в основному тільки низький резервуар, який збирає воду, як це виснажує від чого-то вище за нього. Коли ви чуєте термін, використовуваний в акваріумі, він має на увазі резервуар, який знаходиться під основним дисплеєм бака. Викачують воду з відстійника в резервуар, а потім стікає через перелив назад у відстійник. Таким чином, ви можете думати відстійник як щось на зразок величезної, гнучкою і доступною каністру фільтра.

Є багато переваг для цього виду установки:

 • Ви можете поставити свій котел, фільтрації та іншого обладнання для підтримки життя в сампа, а не в бак. Це робить його легше для їх обслуговування, і приховує їх від подання. Це зручне місце для дози добавок, які ви використовуєте, або беруть воду для тестування якості води.
 • Це нерідко виявляється ефективним для побудови механічної та біологічної фільтрації у відстійник, тому що у вас так багато простору для роботи. Відстійники, як правило, набагато більше, ніж будь-фільтр адсорбера можна купити в зоомагазині, так що, навіть використовуючи частину однієї Цей спосіб дає щодо величезна кількість фільтрації. Це часто, чому люди використовують відстійник в першу чергу.
 • Це збільшує загальний об'єм води в системі, яка допомагає зберегти якість води стабільно.
 • Тому що в сампа активно заливаю воду в бак, в будь-яку воду, яка залишає систему ефективного зливу піддону замість танка. Це означає, що рівень води в акваріумі, не краплю від випаровування, і це дозволяє робити підміну води, не турбуючи ваш танк.
 • Ви можете виділити небагато місця у відстійнику для тварин. (Ви могли чути, як люди ставляться до цього простору, як рефугиум, хоча люди не завжди мав на увазі, що частина піддона.) Це може бути рости-поза простору, ізоляції, акліматизації і т. д. Майте на увазі, що відстійник не може використовуватися в якості лікарні або карантинному акваріумі, так як це частина основної системи. Крім того, ви можете вирощувати рослини та водорості в сампа. Це може бути зроблено, щоб тримати нітрати, або просто більше рости простір.
 • Ви дійсно можете мати відстійник поставки більше ніж один танк, якщо ви не проти ним поділитися тими ж параметрами води.

Відстійники мають деякі потенційні ризики, які ви повинні думати о.

 • Якщо переповнення просто відкритим стоком, ви хочете, екран якийсь, щоб тримати рибу з вигрібної ями...
 • ... але ви також повинні тримати переповнення забиті у всі часи. В іншому випадку, ви будете закачує воду в бак швидше, ніж він може злити переповнення, і які можуть швидко перетворитися у флуд, якщо ви не зловити його.
 • Треба мати мінімальний об'єм води в відстійник для життєзабезпечення роботи, зокрема, насосів і нагрівачів або щось ще, що не можу спокійно працювати, коли сухий. Тому ви повинні бути обережні, коли ви робите гравію вакуум -- це легко втратити слід того, скільки води ви зробили, так як води в бак не падає.
 • Відстійник не повинен бути заповнений 100%, у випадку, якщо насос зупиняється, кров з якихось причин. Він повинен бути в змозі утримувати зайву воду, яка буде стікати з бака, коли це станеться-який, ймовірно, не буде багато, але пам'ятайте, що води потрібно йти кудись.
 • І взагалі кажучи, будь-яка точка в системі, де дві речі призначені для зберігання води зібралися разом, це потенційно може текти. Відстійники додати цілу купу цих точок: не помістилося в бак, яку сантехніку на сток або поставки і т. д.

Складність і вартість відстійник не робить багато сенсу з невеликих ємкостях. Я б не став турбуватися якщо у вас були налаштування бак настільки великий, що мені потрібен кілька фільтрів каністра для забезпечення адекватної фільтрації. Але в тих випадках, можна їх дійсно варто зусиль. Я бачив вбудованих відстійників для продажу, але вони не дешеві, я насправді не вважав, але підозрюю, що більшість людей, які хоч трохи згодився б заощадити гроші вироби ING його-є проекти по всьому інтернету.

Немає ніяких причин, ви не можете використовувати піддон на прісній воді, але найчастіше ви будете їх бачити у великих морських установок -- солона вода систем часто мають більше життя допоміжного обладнання, ніж прісноводні, як білка скімери, УФ стерилізатори, та все ускладнюється намагаюся працювати все це без приямка. І більшість домашніх акваріумів невеликих прісноводних акваріумах, які добре і без одного.

+596
student1232 18 груд. 2018 р., 07:16:05

Немає собаки не більш або менш чутливим до звуків, ніж люди (собаки взагалі не чув про те ж звуковому діапазоні частот як у нас), але їх слух краще, так це не про звук, це швидше про тип звуку.

Це rumbelling звук, коли ви їдете по автомагістралі, яка може мати заспокійливий ефект на вашу собаку, це таке ж заспокійливу дію на дітей, якщо вони відмовляється спати, багато (в розпачі) батьки ведуть своїх дітей на дисках, якщо вони мають важкий час засинання.

Собака або дитина буде відпочити від постійного rumbelling звук автомобіля, що рухається, якщо ви знаходитесь вдома, ви навіть можете почати свій вакуумний і дати йому попрацювати протягом деякого часу, поки собака або дитина засинає.

Ось посилання з приводу звуку https://www.earq.com/hearing-loss/decibels як ви бачите, 65 дБ-це не дуже голосно, так що це безпечно.

Я повинен сказати, що у мене є деякі сумніви щодо осудності особи, виставляючи собаку або будь-яке інше жива істота на рівень шуму 87 дБ плином часу, як це дуже руйнівно не тільки фізично, але і психічно теж (я втратив слух в результаті гучних звуків там, де я працював).

+584
yassinux fantome 11 лист. 2011 р., 12:26:41

У мене у вільному вигулі (не в клітці, привчений до горщика) ~5У старий кролик. Я б хотіла взяти кішку з притулку, але я турбуюся про них ладнали.

Мій кролик дуже спокійний і щасливий Колобок, він в основному просто lazying навколо поруч і дуже доброзичливі по відношенню до людей (лиже руки, сідає в коло і т. д.).

Мій кролик не сприймає подруга Банні - вона була занадто владної, і це сильно засмутило його. Однак, він отримує штраф з батьків кішки і собаки, коли ми відвідуємо. Він дозволяє собаки лижуть його і воліє лежати поруч. Він боїться старим котом, але взаємний інтерес до іншої. Вони лежать разом в ліжку і моя зайка бере ініціативу в свої руки - приходить кіт спочатку обнюхує його, і т. д. Кішка, як правило, просто ігнорує його. Вони завжди під наглядом.

Я живу в однокімнатній квартирі і працювати з дому, але мені все одно страшно залишати їх без нагляду на ніч, коли не вдома. Мене могли замкнути зайчик в свою стару клітку, коли я поїду (він вічно відкритий, він бовтається в ньому), але я відчуваю, що це буде несправедливість по відношенню до них, навіть якщо він там спить більшу частину часу.

Моя ідея буде подзвонити в притулок і шукати доросла, спокійна кішка, яка не проявляючи агресії/без досвіду полювання. Я б попросив, щоб виховати кішку на пару тижнів і подивитися, як вона йде. Але я все ще не впевнений, що вийде.

Я боюся, що мій зайчик може постраждати в якийсь момент, без попередження.

Це погана ідея, щоб тримати кіт і кролик разом? Може хтось має досвід з цим?

Заздалегідь спасибі!

+567
rustik2587 24 лют. 2012 р., 13:42:46

Від абстрактного до дилатації шлунка і кишкової непрохідності у 76 кроликів (Ф. М. Харкорт-коричневий, ветеринарна запис 2007 року;161:409-414):

Вісімдесят чотири інцидентів дилатації шлунка (здуття), були досліджені в 76 погладити кроликів і кишкової непрохідності був підтверджений у 64 їх. У 49 засмічення був з-за гранул стисненого волосся, чотири робінії насіння квасолі, в п'яти до неоплазії, в два postspay спайки, а в одному випадку кожен килим волокна, глисти цисти, а защемленою грижею та дивертикульоз. У всіх чотирьох випадках непрохідність в тонкому кишечнику.

Моя перша думка була, що ви зможете знизити ризик виникнення цього захворювання при регулярному чищенні, зважаючи на велику кількість вовни, автор знайшов. Хтось, хто має досвід з кроликами і доступ до повного папери (у мене теж немає), можливо, більш глибоке розуміння даного дослідження.

+540
Anth12 9 лют. 2010 р., 23:37:34

Моє перше припущення було б непрозорим. Але це неправильно, з цієї статті.

Як кішка, щоб мати можливість бачити навколо, коли робив свої туалет річ:

Закритий ящики для сміття може бути ідеальним для людей, але не так багато для кішки. Вони мають установок для засідки. Кішечки, інстинктивно, не хочете бути в тих місцях, де вони потенційно можуть виявитися в пастці. Навіть якщо немає інших погроз або проживають з тваринами, інстинкт перемагає.

Вони не в саме конфіденційності, або. Люди. Кішок волію бути безпечним у відкритій коробці, так що вони можуть побачити потенційні загрози і уникнути їх.

+529
Musketeer Gaming and reactions 30 вер. 2013 р., 12:09:06

У мене була моя собака, так як він був 6wks старий, він зараз 7yrs. Він любить лежати у мене на колінах, доторкнутися до мене, але якщо я тварина, забрати його, він веде себе лячно, немов він міг вкусити мене, але він ніколи не має. Я використовував заспокійливі ліки, але безуспішно, він був у кофті грім, він здається трохи більш розслабленим з цим, злегка. Я хотів би бути в змозі обійняти його, але він не хоче брати участь у цьому... є надія?

+521
Cassiopeia 9 вер. 2017 р., 15:48:28

Кілька годин тому алмаз, мій вихованець папуга (Pionus бронзового крилатого, майже 2 років) вибігла за двері. Я кажу "втік", тому що він не був втрачений або наляканий, але, схоже, навмисно залишили в дуже невластиве дію.

Я знаю, що розумні тварини, будь-якого виду, зможете зробити це. Кішки кочовий по своїй природі і це не таємниця, що хтось може просто відчуваю, як рухатися далі. Собаки є територіальними і сильно прив'язані до будинку і сім'ї. Коли я був дитиною, моя собака іноді загубився але більше схоже, що вона просто хотіла залишитися або бігати більше, ніж я, ніколи не проти. У моєї сестри була одна собака, яка відірветься при будь-якому зручному випадку, але був зацікавлений в роумінг околиці і одного разу був спійманий (по фунту собачник) по сусідству. Гей, той факт, що роботу називають "ловець собак", навіть не існує, це наводить на роздуми.

Алмаз, папуга, живе в будинку і ніколи не виходить на вулицю. Він прагне тримати на кілька затишних зон, а не просто потусуватися або погуляти де-небудь: його проживання в кухні, ззаду один диван, стелаж для просушування прального (також на кухні). Він буде сидіти на моєму плечі, але не хоче приєднатися до мене нагору в моєму домашньому офісі. Він ніколи не халявникам, чи вистачає їжу звідки-то, навіть якщо ясно видно. Але, пролетівши коло навколо суміжні кімнати на першому поверсі, як він вказує на те, що він хоче їжі (або щось інше, від чого вже в тарілці). Я думав, може бути, це інстинктивне означає, що, пролетівши від їжі-збіднена область в свіжий грунт природний сенс координувати стадо. Але, він робить тільки те, що переді мною (або моєї дружини), не коли я нагорі. Він привертає увагу, дзижчання нам, не хочеться кудись їхати. (Коли ми не вниз, він буде дзвонити за увагу).

Так що б заволодіти його просто вилітаю з дверей? Це так не схоже на нього! Моя дружина прийшла upmthe ходити з продуктами і я відкрив його просто, як вона вийшла на ганок. Алмаз був у своєму "замку", його основна безпечне місце, і він просто взяв і свист. Я думав, що він повинен був піти з одним з нас, але він пролетів і повз неї, не стежили за нею. Тоді я думав, що він повинен бути тільки зовні, лякає дивна ситуація: але він був ніде не знайти.

Навіщо в домі тварину просто встати і піти, проти усього, у своїй звичайній моделі поведінки?

+488
pradipta 15 лист. 2016 р., 09:07:28

Я нещодавно врятували самку Індійського черепаха flapshell. Я тримав його в моєму акваріумі за кілька днів. Я знайшов 9 яйця сьогодні мій танк. Чи можу я розраховувати діти з яєць? Як потрібно доглядати за яйцями?

+396
user321627 19 черв. 2018 р., 00:22:15
Аджиліті-це спорт, де собаки і людини переїхати через перешкоду грубозернистий разом. Собака виконує перешкод у послідовності за вказівкою обробника. Курси звичайно між 13 і 25 перешкод наступних видах: стрибок, тунелів, переплетення-поляки, приладдям, стіл, рама, собака, прогулянка, жолоб, гойдалки, подвійний стрибок, потрійний стрибок, стрибок... і інші!
+379
Andrew Balliet 8 лип. 2018 р., 10:37:50

Якщо вони, здавалося, занадто великий для неї вони, можливо, розбудувати її живіт, іноді буває, що помилки не належним чином переварити. Не соромтеся годувати її трохи зелені, трохи легше засвоюється.

Інша річ, щоб розглянути це паразити, завжди добре, щоб принести фекальний зразок до вашого ветеринарну лікарню, щоб перевірити, я до сих пір дивлюся на зразок без паразитів. Ці маленькі педерасти призведе до проблем шлунково-кишкового тракту, млявість і innapitence.

Не соромтеся, щоб відправити фотографію вашого Beardie і цвіркуни, якщо ви не впевнені, якщо вони занадто великі чи ні. Типове правило-це не більше, ніж ширина голови.

+377
Musa Oseni 13 бер. 2014 р., 05:16:47

Наші 3 міс. цуценя такси став дуже добре в ящику близько години на півтори години протягом дня. У нас ніколи не було неприємностей у нічний час. Він буде спати 8+ годин і не нити вранці, він просто чекає, поки ми його випустимо. Протягом дня я записав його багато разів під час їзди, щоб побачити, як він отримує. Він іноді буду скиглити/гавкати протягом перших 5-10 хвилин мені покласти його в розпліднику і йду, але потім заспокоюється, принаймні годину. Потім він почне скиглити і гавкати, і буде продовжуватися, поки не випустили(поки 40 хвилин гавкати на основі моїх записів). Я знаю, що я випадково нагородив його раніше, думаючи, що було тихо, коли я прийшов додому, а потім зрозумівши, слухаючи запис, що він був лай/скиглення, поки він не почув. Це неприємно, тому що він так добре на годину-півтора. Я підозрюю, що він спить, що перший годину-півтора, а потім починає гавкати й скавчати, коли він прокинеться. Що я повинен робити? Якщо я можу тихо підійти і почути його гавкіт я повинен чекати його, навіть якщо він триває протягом принаймні годину? Я поки не знаю як довго, перш ніж він знову зупиняється, або якщо він навіть буде.

Спасибі, Райан

+337
prajakta kulkarni 3 лют. 2019 р., 04:15:23

Я віддаю перевагу використовувати обидва - нашийник при натягу не допускається і палять, коли це. Наприклад, якщо мій великий пес хоче допомогти витягти мене нагору, це здорово! Або, може бути, ми підемо skijouring коли-небудь.

Для собак, які тягнуть багато, я віддаю перевагу з допомогою простої ходьби проводів - якщо його належним чином відповідає собака (я бачив одну або дві собаки, які просто не можуть бути встановлені правильно в один.) Але в будь-якому випадку, використовувати звичайну шлейку для прогулянок, коли ви не будете активно тренуються не тягне і нашийник або шлею, покликані знизити потягнути, коли ви знаходитесь. Таким чином, ви не посилюючи, що це нормально, коли ви просто намагаєтеся отримати вашу собаку, щоб пописати або отримати деякі вправи.

+323
Tom Jefferys 16 лют. 2019 р., 13:02:34
 • Хороша річ-це відвідувати "щеня класів".

Існує багато варіантів, але треба шукати заняття, де щенята можуть грати разом в безпечній зоні (на мій собачий клуб це обгороджена територія поруч з головним тренувальне поле).

Відповідальна особа повинні знайти баланс між дозволяючи цуценята грати поодинці і керувати ними. Якщо два цуценя йдете груба, то можна втручатися (їх відвернути, або просто розділяючи їх).

Він також відмінно підходить, коли є одна/дві спокійні і добре поводяться дорослі собаки, які готові грати з цуценятами.

 • Є реальний план соціалізації

Спробуйте скласти план заздалегідь, так що ви не схильні пропустити соціалізація "тренування" з простої ходьби.

Коли моєму щеняті було 2,5 до 3,5 місяців я зробив щось дійсно нове для нього два рази в тиждень: сісти на автобус/потяг/трамвай, що йде в снігу, бачачи, як інші тварини (коні і т. д.), і т. д.

 • Не змішуйте навчання з соціалізацією спочатку

Якщо ви принесли цуценя в невідомому місці і потрібен нашийник/повідець, переконайтеся, що ви "тренували" його, перш ніж бути зручними з ним. Ж з походом до ветеринара і беру собаку для поїздки автомобіль.

Не зв'язати різні потенційно тривожним досвідом.

+312
Pramuka 8 трав. 2010 р., 03:47:31

Це досить поширена проблема.

Я хотів зробити гру з вибірки м'яч. Ви в основному хочете, щоб собака, щоб бути в приводі, її принести, відібрати м'яч і зробити її ще раз знайти.

Ви можете зробити це:

 1. Побудувати їзди, отримуючи її схвилювало м'яч. Я думаю, що це не повинно бути складно, так як вона любить м'яч. Важливо, що вона знаходиться в диск, чим більше, тим краще. Якщо вам потрібно побудувати їзди, ви можете показати їй м'яч, захопитися метання м'яча, фейк кидати м'яч...
 2. Після того, як вона вибирає, отримати м'яч назад від неї
 3. Але як тільки ви це зробите, створити диск знову і знову її принести.

Повторіть ці 3 кроки, поки вона не розуміє, що, віддавши м'яч, вона отримає його знову і знову.

Коли ви готові припинити гру, йти вперед і дати їй м'яч на деякий час. Зрештою вона дізнається, що ця гра більше задоволення, ніж просто тримати м'яч.

Сподіваюся, що це допомагає.

+294
Kate Appleby 30 квіт. 2017 р., 09:09:46

Я живу в цокольному поверсі. Моя кішка показала, що вона може прийти і пройти через будь відкрите вікно в моїй квартирі - навіть високо в верхній частині віконної рами. Іноді, однак, вона буде сидіти або лежати) на землі перед вікном вітальні, для залучення уваги. Якщо я піду на всьому шляху, вона, як правило, болти всередині. Якщо я підійду до вікна і привернути її увагу вона просто продовжує кричати на мене.

Вона знає, як повернутися в так що ж вона просила?

+265
ranter 11 лип. 2012 р., 16:38:19

Може хто-небудь підкаже, як зробити глазур/Глазур для прикраси собаки, не використовуйте цукор кондитерів, але все одно твердне, як королівської глазурі? Я купив деякі зледеніння, що ви просто додати води, який працює дуже добре, але може виявитися дорогим для прикраси багато частувань. Глазур я купив був на основі йогурту, але більшість з йогурту-рецепти я знайшов сказати, глазур не затвердіє.

+252
marscher 19 лист. 2018 р., 19:25:48

В даний час мій леопард гекон має десять літровий акваріум. Вона робить прекрасно, але я хочу, щоб у неї було більше місця, так що вона може бути настільки щасливим, наскільки це можливо. Я дивлюся на створення другий поверх для неї корпусом. Я б як танк Топпер / висотні доповнення, такі як цей https://www.amazon.com/You-Me-Small-Animal-Topper/dp/B01MYOQ1QR.

Це провід топпер добре для мого гекона? У мене є рішення для будь-яких потенційних проблем, я думаю, що я перерахую тут:

Спека: я використовую УТ для мого леопарда гекона, і її освітлення може надає додаткове тепло необхідно. В УТ залишиться там, де вона і світильники будуть розташовані по обидві сторони від похилій форми на даху цього танка (можна використовувати лампу кліпи і додати підтримку, щоб тримати їх на місці за допомогою хомутів при необхідності).

Вологість: у той час як я використовую Еко-Земля на перший поверх свого танка на даний момент, другий поверх може бути покрита якийсь гад килим у мене. Я можу скоротити його, щоб відповідати підлозі, і це допоможе зберегти вологість у нижній частині. Крім того, Еко земля добре тримає вологу. Якщо потрібно, я міг би додати волога шкури на другий поверх клітини.

Живильники втечі: я рідко годувати більше мого леопарда геконів цвіркунами, і ніхто з її годівниці змогла б втекти через другий поверх, так як вона їсть в основному борошняні черв'яки від тарілки. З нагоди того, що я годую її цвіркунами, я намагаюся годувати її в окремій зоні, а не в її ємності, так цвіркуни люблять ховатися усередині неї дерево і майже неможливо знайти.

Падіння: танк топпер я дивлюся на отримання повноцінного поверху, тільки з одним отвором для трапа літака, і я не можу думати про будь-якому разі вона буде падати з другого поверху. Немає ніяких причин, чому вона буде падати по трапу, але, якщо трапилася аварія, вона б тільки пару сантиметрів на її Еко субстрат Землі. Їй не буде боляче. Вона теж дуже сильний альпініст і любить залазити на дерево, у неї всередині бака і на все інше, коли я її з бака.

Будь ласка, дайте мені знати, що якщо ви бачите які-небудь проблеми з цією ідеєю. Я хочу переконатися, що я роблю правильне рішення і забезпечення безпечного і щасливого корпус для неї з великою кількістю простору.

+246
twax 27 квіт. 2016 р., 08:13:25

Використовуючи гербіцид, такі як облава на вашому газоні, а також інсектициди, які не тільки шкідливі для навколишнього середовища в цілому, але особливо шкідливі для собак та інших домашніх тварин через газон.

Домашні тварини та використання пестицидів інформаційний бюлетень: http://npic.orst.edu/factsheets/petspest.pdf

Тварини можуть піддаватися впливу пестицидів, коли вони дихають в продукті, вбирає їх через шкіру, або ковтати продукт. Ризик вашого вихованця розвиваються проблем зі здоров'ям залежить від того, скільки пестицидів ваш улюбленець наражається та токсичності пестицид для цього конкретного виду тварини. Власники домашніх тварин можуть зменшити шанси свого вихованця мати проблеми з наступним вказівками на етикетці, вибравши більш низьку токсичність пестицидів, і зводячи до мінімуму вплив їх вихованець має пестицид під час і після застосування.

Нове дослідження також показало, що ці хімічні речовини можуть передаватися від собак до їх господарям :

"Розлад шлунково-кишкового тракту є найбільш частим ознакою бачив, коли прийом всередину мінеральних добрив і гербіцидів відбувається", - говорить вона. "Однак, якщо великі обсяги або концентрованих продуктів не потрапляє, ветеринарне втручання може бути необхідним. Крім того, дуже молодих, дуже старих і ослаблених тварин можуть бути більш чутливі до дії".

Є інші, більш безпечні способи боротьби з бур'янами та інші проблеми у вашій галявині, такі як органічні суміші (концентрований оцет і розчин солі), а також спот-розпилювач бур'янів вбивці, тому він не впливає на весь ваш газон і буде в цілому здоровіше для вас і вашого вихованця.

http://www.lawnsmith.co.uk/lawn-care-advice/lawn-faqs/kids-pets-wildlife-safety/

enter image description here

+237
Changela 12 лип. 2018 р., 03:42:15

Я бачив, як собаки роблять це. Тварини іноді перетягувати їх убиває, щоб захистити свою їжу від інших тварин. Здичавілі кішки іноді вирву шматок м'яса з тушки і втекла з ним, щоб інші кішки від його прийому. Вовки та інші тварини часто є замовлення їжі і нижніх чинів тварина може спробувати вкрасти трохи їжі з черги і побіг з нею до вживання, щоб уникнути наслідків.

Вашу собаку можуть проявлятися інстинкт уздовж цих ліній. Також ваша собака може відчувати себе більш безпечно в цьому районі, він рухається своєї їжі. Може бути, це менш відкритою і більш тихий.

+233
Talifhani Mavhaga 22 жовт. 2014 р., 21:44:52

У мене була схожа проблема з однією з моїх собак (дворняга). Ветеринар припустив, що це може бути пов'язано з їжею, тому я почала процес ліквідації. Виявилося, що вона була не дуже добре для червоного м'яса. Після того, як я змінила свою дієту для баранини (кращою для собак з алергіями і проблемами травлення) і куркою, кров в калі і пронос припинилися. Спробуйте переключити харчування вашої собаки на деякий час. Якщо це не допоможе, УЗД може бути наступний крок.

Якщо ваша собака є знімач, може бути, це може пояснити кашель. Ще один з моїх поранилася при використанні нашийника і був подібний кашель, справи пішли на краще, коли я використовував упряжі.

+188
Leandro Paulo 16 трав. 2013 р., 15:51:44

Я б додав невелика кількість, скажімо, чверть чашки випарюють морську сіль. Після 50/0 міняти воду два рази в рік. Він зупиняється паразитів і рибу люблю його, він тримає свій рівень стресу вниз. Але рослини не так не надто подобається.
У мене була така ж 5 коі за 18 років і 10 золотих рибок у цьому ставку, близько 5000 літрів без втрати або хвороба, або помилки .. я їх годую 3 соус кришки їжі вранці та 3 в післяобідній час влітку, а взимку тільки одне годування вранці.
Очистити фільтр, коли вода починає сповільнюватися на потік і переконайтеся, що вилив води в ставку є оцінкою повітря в ставок. Не просто закласти повернутися у воду. І ваші Риби будуть любити вас.
Не просто продовжувати додавати сіль без води, так як він ніколи не йде і може накопичуватися солі.


+139
AJ Batac 9 січ. 2020 р., 12:00:42

Ваш перший інстинкт приносити щось позитивне від зовні до всередині дуже хороше. Але я думаю, тобі варто перестати нести її.

 1. Поставте їй воду та їжу так близько до неї, що вона може їсти і пити без руху.

 2. Сидіти поруч з нею на 10 хвилин, але ігнорувати її спочатку. Якщо вона приходить до вас, заохотите її з вашим голосом і погладити її. Тоді запропонуйте їй іграшку, яку вона любить і грати з нею. Непомітно перемістити вашу гру подалі від неї ковдру.

 3. Потримати кілька шматочків ковбаси або сиру в руці. Це повинен бути запах, вона не може ігнорувати. Якщо вона рухає головою до вас, дайте їй один шматок, потім перемістіть крихітному відстані від неї. Дозвольте їй рухатися у напрямку до вас і винагородить її за це.

 4. Не носіть її на вулиці. Нести її до дверей, вийти на вулицю і подзвонити їй.

Ви повинні зробити типовий "грати смичком" жест. Собаки стрибають тільки з їх передні ноги витягнуті далеко вперед. Як людину ви повинні вклонитися вперед, хлопок руками перед собою і кивнув їй. Дивіться приклад на YouTube: https://youtu.be/fzAX65hpyXY

 1. Коли вона почне довіряти вам, дайте їй встати і обережно штовхнув її вперед. Нагорода їй через кожні кілька кроків вона бере з ковбасою або собаки
+133
redkcir 13 черв. 2010 р., 14:38:06

По-перше, я не експерт, але тримали папужок. Інші, ніж трохи "линяє", вони ніколи не втрачали пір'я у великих кількостях і тільки лисиною я бачив була велика пухлина на літній хвилястий папужка (під хвіст). Навіть коли вони линных, здавалося, що вони втратили цілий хвилястих папужок-варто з пір'я, але не лисий.

Як давно це "нещодавно"? Досить довго, щоб пір'я відрощувати? Деякі види папуг знаю виривати свої пір'я через нудьгу. Мозок нарівні з малюком, але тільки в клітці весь день може зробити це. Враховуючи, що ваша птах має тепер компанії і приємній обстановці, я не думаю, що він буде тепер нудно. Життя в зоомагазині, з іншого боку, можливо, заподіяли йому досить стресу, щоб вирвати кілька пір'я, і вони просто ще не відросли.

На вашому місці, я б побачити, якщо я міг би говорити з пташиного ветеринара. Перевірити шкіру, якщо ви можете, і якщо він виглядає здоровим, і птах з блискучими очима і, здається, Здоровий (літати і пересуватися ОК - пухлина на моєму птах була важка для нього), спробуйте отримати консультацію по телефону. Якщо у вас є які-небудь сумніви на всіх, взяти птицю в обличчя. Кореллі досить довго жив, так що він ще дуже молодий.

+26
Janzell Jurilla 13 черв. 2017 р., 07:05:12

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil