Мій кіт будить мене ночами, перебираючи в мої двері

Мій кіт лапи в мої двері вночі і будить мене. Я знаю, що легка річ, щоб зробити, це залишити двері відкритими, але я не можу спати з відкритою.чи є спосіб, щоб тримати її від подряпин в мої двері?

+484
Janell 5 жовт. 2012 р., 16:24:14
38 відповідей

Я чув, що птахів потрібно виключити кожні 10 до 20 хвилин. Я також чув, що деякі птахи можуть бути навчені, щоб срати на команду. Ми розглядаємо птицю в будинок, і вас цікавить, які види домашніх птахів можуть бути привчені?

+969
mikePietsch 03 февр. '09 в 4:24

Ок, давайте спробуємо, щоб отримати вашу собаку, щоб відступити трохи! По-перше, це дійсно більше схоже на покровительство, і, можливо, трохи невпевненості, ніж серйозною агресії. Добре для вас, тому що як серйозний акт агресії і серйозного страху, дуже важко обробляти, але те, що ви описали звучить зручно. Крім того, переставши грати і відвертаючись: добре!

Перший: ваша собака буде потрібно власне місце, щоб лягти, почекати і відпочити. Ковдра працює просто відмінно, і як тільки собака зробила з'єднання, ви можете навіть бути в змозі перемістити ковдру, щоб перемістити місце собаки! Навчити її, що це її місце, і це дивовижне місце! Вона лікує там, ніхто не дратує її, і вона не повинна хвилювати себе, що відбувається навколо неї. Це не місце, де вона йде, щоб бути покарані, це її особистий простір спокою і миру. Навчити її команді лежати там.
Процес тут є технічно простий, але вимагає терпіння, терпіння і терпіння. По-перше, ви взяти її в ковдру, скажи їй, щоб вона лягла, нагородіть її. Якщо ви можете піти кілька кроків, і вона залишається, нагородіть її. Спробуйте відправити її на відстані. Якщо він працює, нагородіть її. Ви отримуєте ідею. Мета полягає в тому, що в кінці кінців, вона знає, де її місце, скажи їй, щоб піти туди з будь-якого місця у вашому будинку, і вона йде прямо там, якісь кладе на неї ковдру.
Коли вона знаходиться на ньому, ви не можете пропонувати ігри або що-небудь подібне. Для ігор, прогулянок, і так далі, ви називаєте її ви, з неї ковдру, і робити все, що було заплановано. Дуже важливо: це стосується дітей!!! Насправді, всі ці правила повинні використовуватися дітьми, наскільки вони можуть керувати. На щастя, правила, застосовувані для собак повинні бути дуже зрозуміла і проста, тому навчання дітей повинно бути дуже можливо, теж.

По-друге: тепер у неї є "її" місце. Якщо те, що відбувається у вашому будинку перетворити її захисний, або нервової, відправити її на місце. Як вона реагує на гостей? В ідеалі, якщо відвідувач приходить, вона просто спокійна і залишає речі. Якщо вона прагне бути захисною, коли відвідувачі приходять, відправити її на місце, коли лунає дзвінок у двері, а потім отримати ваш відвідувач. Все це просто, щоб зробити речі легше для неї: їй не потрібно, щоб захистити вас, коли вона є! Так, в її розум, вам, сподіваюся, перетворитися на когось, хто не потребує захисту все, або принаймні дуже дуже рідко.

Третє: тримайте перестаючи грати, якщо все піде не так. Також: після перестаючи грати, нехай кілька хвилин пройти, так що вона розуміє, що "гри за", привернути її увагу, відправити її на місце.

Все це в основному призводить до її почувати себе більш безпечною, і ви в змозі до кінця гри без того, щоб покарати її.

Отже, Частина 2: Знайти безпечні ігри для вас, ваших дітей і вашої собаки. У вас є молодий і фізично дуже сильна собака. Груба гра з нею буде, швидше за все, завжди буде ризикованим. Але з лабрадором, вона може бути неймовірно щасливий грати в "принеси" гри. В даному випадку, це означає, відкинувши все, що вона любить принести, і навчити її, щоб привести його до вас, покладіть його вниз, і чекати наступного кидка. Вона може спалити фізичної енергії, стрибає і буде стрибати не треба нікому. Крім того, перевірте, якщо вона може подобатися аджиліті-який вид діяльності!
Вдома, ви можете кинути виклик їй подумки: навчити її новим командам, навчити її приносити речі, щось подібне.
Коли ви граєте більше фізично з дітьми, відправити її на місце першого, якщо це можливо. Якщо вона залишається, навіть коли люди біжать повз неї? Джекпот! Улюблені ласощі, багато обіймів, що вона любить найбільше!

Будемо сподіватися, що вона заспокоїться, як вона старіє, і ви зможете її просто стрибати з дітьми і ви в кінцевому підсумку, але зараз це має поставити вас в положення, де ви, діти і собака можуть бути щасливі без ризику аварій.
Враховуючи, що вона-рятувальне з невідомою історією і не обов'язково суміш, яка піддається легкій обробці, схоже, вона чудова дівчина, які просто потрібно трохи спокою і безпеці в своєму домі :).

+930
kinodroid 6 лип. 2018 р., 11:55:00

Кішка, звичайно, може бути природно худим. Я знаю, хто був найслабшим в посліді і була дуже худа все життя, до точки, де ви можете легко перерахувати кожну кісточку. Зараз їй 17 років, відслуживши два інших кішок в цій родині, так це, звичайно, не втримав її.

+905
funivan 1 квіт. 2014 р., 08:33:43

У нас є диван, сидячи перед вікном вітальні, з фіранками за ним, і роз'єм для правого ліхтаря посередині. З мого досвіду, якщо кролик має темно-безпечне місце, він, ймовірно, гризти і тертися об околицях, які можуть бути небезпечними для їх здоров'я. Зайчики норних істот, тому оформлення території, як за диваном зайчик докази турбота.

Що це хороший спосіб, щоб зайчик доказ цій сфері?

+877
Veg Anon 29 квіт. 2012 р., 05:28:40
Це відноситься до фекалії, відходи від домашніх тварин. Це також процес дефекації.
+866
ThN 5 жовт. 2019 р., 22:10:04

Родич собаки, які тільки знаю я трохи, підуть за мною на прогулянку, але на виході залишиться позаду, і тоді, як тільки я повернутися додому буде йти вперед. Це просто покірне/поведінка безпеки, тримати бігти додому ясно?

+845
user95936 26 лют. 2016 р., 01:48:17

Як тільки кішка доросла (близько 8 місяців) ти не можеш сказати свій вік за зовнішнім виглядом. Вона може бути одна або десять і виглядає так само.

Припускаючи, що у кота немає господаря, який хапає її, було б здорово, якби ви могли надати люблячий дім для неї.

Кігті

Кігті-це природна частина кішки. Вони поняття не мають, що вони можуть нашкодити людям з ними. Для кішок, їх кігті просто спосіб відбирання речей. Будьте терплячими! Не дай їй видалили кігті. Видалення кігтів у ампутирует кожен палець/пальця на останній цифрі, жорстоко калічачи кішку. Я вважаю, що ця практика є незаконною в Австралії і якщо це варіант вашу країну, я раджу вам від імені вашого кота, не робити цього.

Чим менше воно, тим гостріша її кігтів буде. Тим не менш, великі кішки є більш потужними, так що все ще може створити ненавмисні пошкодження. Якщо вона буде всередині більшу частину часу, зробити їй когтеточку. Ви також можете отримати тример кіготь, що ножиці гострі частини руки від. Деякі кішки дуже добре переносять це. Інші кішки сходити з розуму. Не обрізати кігті занадто далеко назад, або ви будете заподіювати їй біль і кров. Щоб уникнути рожевий куточок (живої тканини).

Навіть якщо обрізати їй кігті, вона все одно доведеться з нуля, чи то на дерева або всередині на когтеточку (або ваші меблі, Якщо ви не надасте когтеточку!). Подряпин видаляє зовнішній шар кігтя, коли вона стала вільною, розкриваючи свіжий, гострий кіготь під ним. Свіжі кіготь поступово bluntens як кіт йде по своїх справах, поки ще один готовий.

Поведінка

Ви повинні будете застосувати деякі котячу психологію. Чому вона лізла вгору по нозі? Одна з моїх котів робить це, коли вона хоче пообійматися (і вона не буде приймати ніяких за відповідь!) Одна з маминих кішок, які використовуються для цього, коли він хотів харчовими продуктами (людини або кішки!) Моя мати спочатку думала, що це мило, поки він не став мучити її на регулярній основі.

Я зазвичай ношу джинси, тому кігті не роби мені боляче, але вони тягнути нитки на моєму одязі, яку я волів би, щоб вони не. Можливо, вам доведеться носити товсті штани, намагаючись відбити її від сходження вгору. Це вимагає часу, і вона, швидше за все, ніколи не зупинити його повністю.

Кішки навчитися грати, як кошенята. Люди будуть або навчити їх грати грубо (лапи, відразу напад) або м'яким (кігті, в основному, не атакуючи). Хитрість полягає в тому, щоб не заохочувати атакуючий поведінки, а не різко приберіть руку, якщо напали (це так!). Якщо ви знімаєте свої сили, які стають частиною гри, і вона буде насолоджуватися "перемога", піймавши свою руку, мимоволі чухаючи одночасно.

Якщо вона почне атакувати вас ніжно і ви можете нести його, залишити свої руки абсолютно нерухомо і безвольно. Це швидко стає нудним для неї (вона цього і чекає) і якщо Вам пощастить, вона буде вчитися, щоб не напасти на вас у грі. З усіма моїми трьома кішками, я можу швидко дістатися вниз і потирають животики, коли вони на спині, не побоюючись нападу! Деякі інші кішки б миттєво атакувати, але це в основному навчилися поведінку, а не інстинктивне. Чим більше вона довіряє вам, щоб зробити це, і вона любить його, тим менше у неї шансів використовувати свої кігті на вас, навіть у грі.

Паразити

Існує безліч процедур на ринку. Деякі ви можете отримати від вет, деякі із зоомагазину. Хоча вони дорогі, вони зазвичай мають кілька доз, так що вартість буде зберігатися протягом багатьох місяців. Це не допоможе, якщо у вас дуже мало грошей зараз, однак!

Блохи воліють кішок і собак, але можуть кусати людей, якщо вони не можуть знайти пухнастого господаря. Укуси бліх болючі. Я знаю з особистого досвіду! Блохи чудових маленьких істот з багатьох стратегій виживання. Якщо у неї є блохи, а у вас є килим, в залежності від сезону, ви вже яйця бліх у вашому домі.

Блошині яйця можуть вижити протягом шести місяців і, як правило, в стані спокою протягом зими, тому ви повинні тримати очі на ситуацію. Пилососити-це хороший спосіб позбавлення від самих яєць, біда в тому, що ви не знаєте, де вони знаходяться, так що ви повинні бути дуже ретельним. Навіть якщо так, ви могли б пропустити плями, що блохи можуть потрапити до вас не можу. Якщо вона виходить на вулицю взагалі, ви повинні тримати її лікували від бліх. У моєї кішки є блохи від втраченого кошеня, що я врятував (перш ніж я знайшов його вдома) і мені знадобилося два роки, щоб отримати їх повністю блоха-знову безкоштовно.

Ви можете отримати безкоштовні місцеві ради в зоомагазині, хоча ветеринар може дати вам кращу інформацію (залежить від зоомагазину і вет).

Рідкі виділення з очей

Інфекції очей дуже поширені у кішок. Деякі серйозні, деякі не дуже. Він міг би прояснити сам по собі, або це може потребують лікування. Вона повинна бути оглянута ветеринаром, щоб визначити найкращий курс дій. Деякі процедури ефективно в менш серйозних випадках, використовуючи речі, які ви вже маєте у вашому домі. Вона може знадобитися медицині. Тільки ветеринар може порадити вам.

Дитина

Ви не повинні дозволити кішці мати неконтрольований доступ до дитини, як для їх блага. Кішки, як правило, добре з дітьми, визнаючи, що вони знаходяться в дитячому віці, і не цілком раціонально. Ріс, у нас був поганий кіт. Він би не вагаючись, щоб вкусити вас або нападати на вас при найменшій провокації. Проте, він ніколи не образить дитину, не важливо, скільки він був спровокований.

Якщо ця кішка має деякі травми, можливо, вона викликає, що ваша дитина (або ви) вирушили випадково. Це може зайняти кілька місяців, поки вона не спрацьовує, або вона може бути психічно не здоровий і це не проблема. Вона більше шансів отримати спрацьовує, як вам більш комфортно, а ви випадково робите щось невинне, ти думаєш, що вона буде в порядку, але вона погано реагує. Або вона не має яких-небудь тригерів. Покаже тільки час.

Одна з моїх кішок (Колишня бездомна) не подобається мені, торкаючись її голову за перші пару років (деякі невідомі раніше травми), але зараз я їй довіряю і вона любить його!

Стерилізація

Переконайтеся, що стерилізується. Якщо вона вже зроблена, то ви знаєте, що вона приходить від когось вдома, що дуже ймовірно, враховуючи, наскільки доброзичливі ви описали її. Очевидно, що тільки ветеринар може зробити це для вас і ви не хочете, щоб у неї був послід (або кілька виводків) кошенят, які ви повинні знайти будинки для, так це зайвий привід для отримання її до ветеринара як можна швидше. Ветеринари в Австралії не desex вагітна кішка, але у вашій країні можуть відрізнятися (не рекомендується).

Витрати

Якщо все піде добре, вона стане частиною вашої родини. Якщо ваша дитина була хвора, ви б чекати, поки ви не могли дозволити собі лікування, щоб взяти його до лікаря? Дивитися на те, як кішка може отримати лікування зараз, перш ніж які-небудь недіагностовані проблеми стають серйозними. Як згадувалося в коментарях, я не можу собі дозволити вет лікування, які у мене варіанти? може бути в змозі допомогти вам. Довгостроковій перспективі, власникам кішок була для мене цілком прийнятною. Я думаю, їжа буде АУ 20$в місяць, профілактичні процедури АУ$10 в місяць, плюс щорічні медичні огляди і періодичні хвороби (по одному на трьох кішок в рік).

Удачі! Вона звучить чудово і досить щасливі, щоб знайти сім'ю, яка готова прийняти її. Я сподіваюся, що вона пухнаста радість на довгі роки!

+843
Paresh99 21 квіт. 2019 р., 05:50:34

Слизові і кров у калі може виникати по ряду причин, якщо це нормально для її є в асортименті речі зовні, то цілком можливо, що вона потрапила в те, що роздратований кишечник.

Дієта (гамбургер + рис) протягом 24 годин, при відсутності поліпшення слід відвідати ветеринара, щоб виключити деякі причини (паразити, дисбактеріоз, запальні захворювання кишечника і т. д.) і потрапити на потрібні їм ліки.

+782
stivlo 12 вер. 2012 р., 03:11:25

Ви можете легко використовувати ті ж правила, що і з кошеням, хоча ванна кімната може бути дуже малий для дорослої кішки дуже довго.

Я використовую запасний кімнаті, де немає ліжка. Перебуваючи під речі втішає, я волів би бути в змозі отримати доступ до нервової кішки. Є гардероб, де кішка може "сховати", але я можу його погладити. Я поставила їжу і воду в одному кутку, туалет в іншому, і нехай їх розпакувати за кілька годин.

Потім ви починаєте розділяти час, залишаючись з новою кішкою, поки вони, здається, комфортно в номері, і підбадьорливо старої кішки в інший раз. Через деякий час (від кількох годин до доби) можна приступати до процесу впровадження, але новий кіт, принаймні, має базову станцію, щоб повернутися до його власний лотка.

Єдина проблема, з більшого простору, як підвал, що ви могли б у кінцевому підсумку з новими кішками просто, щоб залишатися там весь час, а не змішування в кінцевому підсумку і злиття з іншим. Як для кошеняти проти дорослих, він часто мити. Кошеня віддається більш млявою та менш домінуючим, ніж доросла людина, але з іншого боку часто шкідника з-за високої енергії. Дорослі можуть шипіти один на одного більше на перший, але, як правило, розділити будинок місця досить добре в кінці.

+744
Manoj Shivhare 14 лют. 2012 р., 13:32:00

Я зіткнувся з цією проблемою постійно з кіньми. Вони мають неймовірний знос на місцях вони часто (зазвичай там, де вони годують руки). Це вимагає певної міри прихильності зберегти трави, дивлячись добре, коли зіткнулися з високим зносом. Найкорисніший спосіб збереження газону, щоб вона відпочивала.

Я запропонував тут кілька пропозицій, які можуть бути переплутані.

Відпочиває на траві

Я б рекомендував розділяти частини двору (далекої від будинку), як пропонується на схемі. Створення зони 1 і зони 2, яка може повертатися на м'яч ловити грати. Це не життєво важливо, щоб тримати їх поза зоною відпочинку у всі часи, але під час гри. Тому єдиний надійний паркан вам потрібен між районами, так як ви можете просто кинути м'яч у кут використовується.

З кіньми це гарна ідея, щоб відпочити загонах протягом 6 тижнів. Я б рекомендував проб і помилок з собаками. Ви можете знайти один тиждень і вимикати зупиняє газон був дуже пошкоджений. Як здається, є вже невеликі ушкодження, ви могли б навіть спробувати 3 місцях, щоб повернути, поки її відремонтують.

enter image description here

Як такої я рекомендував простий і дешевий вид огорожі для розділення областей і інший тимчасовий паркан, який може бути використаний для огородження зони відпочинку.

Використовуючи зірки пікети, пікети зірки шапки (для захисту від пошкоджень) і собака провід. Ви завжди можете вирощувати на ній виноград (він виживає).

Ви можете використовувати електричний паркан Полі протектора на посадах для тимчасового паркану, з тяжами polytape, щоб відгородити зону відпочинку (не електризується!) оточити зону відпочинку. Ви також можете використовувати електричний паркан, щоб відгородити відпочиває, але ці кошти переносить спостерігаючи за собаками бувають шоковані. Незабаром вони дізнаються. Типу електропастуха, які будуть корисні запропоновані або плетіння цыплятины. Це залежить від того, наскільки енергійно ви хочете відпочити цій області.

зірка пікети
enter image description here
зірка пікети шапки
enter image description here
собака проводів
enter image description here
Полі протектора на посаді
enter image description here
polytape
enter image description here
плетіння цыплятины
enter image description here


Сітка

Ви також можете скласти сітки по траві - пластик не проводу (щоб лапи не боляче). Є два типи. Один, що дозволить траві рости - тінь тип тканини. Ту, що не буде.

Пластикові сітки, що дозволить траві рости.
enter image description here

Сітка, яка зупинить трава росте.

enter image description here

Дробарка пил або гравій

Інша річ, яку ви могли зробити, це покласти дробарки пилу або дрібного гравію в зонах високого зносу. Хоча це може носити на лапах собаки. Трава все ще може зрости через нього, але в цілому там не буде газону. Я використовую його для мого загін для коней, де є проблеми бруду і зносу. Він пакується добре.

До пилу дробарки:
enter image description here
Після дробарки пилу: enter image description hereenter image description here

Штучна трава

Якщо припре можна використовувати штучну траву в спеціально відведеному місці ви кинути м'яч.

Це може бути вам потрібні тільки ці виправлення, поки він молодий. Як тільки він дозріває, ви можете знайти площу варіант.

+720
Jan Willem B 18 трав. 2013 р., 00:11:23

Пару існуючі питання, відповіді та коментарі , як я можу навчити моїх котів їдять тільки зі своєї миски? & Кішки можуть бачити оптичні ілюзії так само, як ми можемо? пов'язано з кольором кішок сприйняття. Кішки мають однаковий діапазон колірного сприйняття як люди? Якщо не чим вона відрізняється? Які кольори, що я бачу, як інший, була кішка бачить як же?

+675
francois P 29 груд. 2012 р., 10:00:33

Вас можуть спостерігати вашу кішку, мають hypnic ривків.

Від http://en.wikipedia.org/wiki/Hypnic_jerk

У hypnic ривок, гіпнагогічний ривок, почати спати, сіпатися сну або вночі старт-це мимовільне посмикування, яке виникає, просто як людина почала засипати, часто змушуючи їх прокинутися раптом на момент. Фізично, hypnic ривки нагадують "стрибок" відчуває людина, коли стрепенулися, часто супроводжується падінням чутливості.

+670
Mubashsher 7 січ. 2012 р., 18:36:04

Немає. Якщо вам подобається Галапагоських стільки черепаха, ти залишиш її там, де вона належить, так як це вимираючий вид.

Крім того, згідно Вікіпедії: https://en.m.wikipedia.org/wiki/Galápagos_tortoise

"Повільні темпи зростання, пізнім статевим дозріванням і острівної ендемізм прийняти черепахи особливо схильні до вимирання без допомоги природи".

Особин довгоіснуючих, повільно розмножуються видів, як галапагоські черепахи набагато більш важливе значення для загального виживання виду, ніж індивідуальне тварина недовго, швидко розмножуються. Іншими словами, кожна людина галапагоські черепахи дуже важливий, і повинен залишатися у загальній чисельності населення.

Крім того, як вже згадувалося у статті, Галапагоські острови належать країні Еквадор, який був прийнятий закон, що забороняє зняття будь-яких видів з острова, в тому числі і галапагоські черепахи. Це в принципі неможливо придбати один легально.

+664
Quantumboredom 8 квіт. 2011 р., 14:04:52

Я не маю права коментувати, тому я не можу прокоментувати відповідь mhwombat, але я згоден, що обрізання кігтів має допомогти чи можливо вирішити цю проблему. Я підстригати кішки кігті приблизно раз на місяць. Один з моїх котів часто її кігті застрягли в килимі навіть при ходьбі нормально, і тримати її підстрижені пазурі завадило те, що сталося. Коли я вперше почав врівноважувати її кігтів, вона дала мені дуже важкий час, але я думаю, що частково причина була, тому що її пальці розпухли від зачеплення на речі; вона була набагато більше часу згодом.

+660
Jihad Johnson 10 квіт. 2013 р., 08:01:40

Мені здається, я бачила таку поведінку в смішні кішки відео YouTube, де кіт вигинає спину і біжить боком якимось дивним чином, і в коментарях на YouTube було роз'яснено, що це не смішно - це хвороба.

Ну, може бути, це дурниця, але у мене є 2-3 місячне кошеня, що зробив щось схоже те ж саме. Це було дуже дивно і не виглядало розрахували.

Вона вигнула спину і боком вперся у стіну і меблі кілька разів, без причини.

Це симптом якоїсь хвороби?

Я буду брати кошеня до ветеринара сьогодні, просто запитав можливо За швидку відповідь.

+608
Macasourous 22 лют. 2010 р., 16:21:39

Це звучить як небажану поведінку до мене.

Ось основні проблеми на мій погляд:

 1. Кішка може потрапити в танк, пошкодити черепаха, танк, сплеск води на електричні деталі і т. д.
 2. Черепахи, як відомо, холодно. Якщо соски вашої кішки ви змогли відкрити себе у будь ряд проблем для обох сторін.
 3. Вода у вашому акваріумі може не підходити для вашої кішки. Наприклад, вам може знадобитися використовувати медикаменти в майбутньому, яка може завдати шкоди вашої кішки.
 4. Ваша кішка може перенести бактерії в бак, який може негативно позначитися на вашому акваріумі і поставити під загрозу вашу черепашка.

Гаразд, але що я можу зробити?

Я б спочатку поставив кришку або покриття на танк, щоб зупинити прямий доступ, що кішка вже є. Якщо це не можливо, тому що фільтр все одно будуть викриті, ви можете спробувати навчання ваша кішка не ходити туди.

Якщо кішка любить тільки проточну воду ви також можете зробити це питний фонтан (це перший, який я знайшов онлайн - YMMV). Кішка буде мати можливість пити з джерела води працює без потреби турбувати акваріум.

+605
frederica75 1 груд. 2012 р., 17:23:15

Я намагаюся утримати свою собаку від поїдання власних випорожнень. Я чув, що додавати шпинат або ананас або гарбуза в свій раціон може допомогти містити проблему, запобігаючи цей закон, зробивши какашки непривабливим.

 1. Це правда, і є наукові докази, щоб підтримати це, чи це тільки поодинокі?

 2. Якщо це правда, яку слід використовувати? Я припускаю, що сума може змінюватись в залежності від ваги собаки, але я хочу, щоб керівництво.

 3. Не консервовані або свіжі краще працювати? Я припускаю, що консерви для гарбуза, але я не знаю про ананасі.

 4. Для ананаса, я повинен просто додати сік, шматочки чи як?

 5. Для шпинату (по пропозиції коментаря нижче), я повинен використовувати свіжий або заморожений шпинат (явно не з вершками)? Я повинен приготувати в першу чергу?

+604
Marcoser123321 3 квіт. 2011 р., 09:01:26

Як і попередній відповідь каже, що ви можете купити живі пастки. Вони є в багатьох будівельних магазинах, як це один в Lowes. Вони продають у багатьох "не убий" або "Pet безпечний" формати. Я бачив отрута, пастка, де миша отруїлася всередині пастки, так що це все-таки "тварина безпечний", тому що отрута не підлягає тварина. Якщо вам повинні бути дорогими, я відправляю деякі посилання на саморобні мишоловки. В залежності від того, як цікава кішка, вони можуть або не можуть працювати для ваших цілей

Якщо вам потрібна дешева альтернатива з предметів навколо будинку, ось кілька пропозицій: це один використовуючи кухоль і нікелю (який я використовував раніше, і це працює на подив добре) , якщо ваша кішка не носи достатньо, щоб збити його, що це хороша дешева альтернатива купив пастку. Нюанс полягає в тому, що гуртка повинна бути досить дрібною (для миші, щоб досягти) і досить важкий, щоб зловити мишку під.

Ось відео про те, як зробити водяний сифон для миші/щури. Ive ніколи не використовував це, тому я не можу перевірити, що це працює, але це варіант.

Це одне показує вам фотографії через корзину і рулон картону це не так добре для кішки, тому що кішка може просто стрибнути в неї і атакувати мишкою, або стукати ловити контейнер для гри з мишкою. Їм поставити тут для довідки.

Якщо ні один з них не працює, ви завжди можете зробити клацання мишоловки, то обов'язково помістіть її в місцях свого кота не можу отримати (за холодильником, і т. д.)

+554
Chains 30 черв. 2016 р., 01:03:06

Моя доросла самка РЕЗ впала на підлогу з раковини. Її раковина дуже маленька тріщинка і кров. Кровотеча зупинити, як я поклав ліки і зробив першу допомогу. Я роздумую, якщо я як і раніше повинні прийняти її до ветеринара, бо у нас навіть немає ветеринара для рептилій тут. Мені дуже потрібна порада про те, як піклуватися про неї вдома. І яким має правильний догляд мені потрібен.

+506
udushu 29 лип. 2016 р., 06:12:08

Бігати після їжі може викликати здуття в більш великі собаки, так що це потенційно більш важливим, ніж ви спочатку думали! лол. Я б порадив рухається друга прогулянка, щоб після того, як він їсть, або додавання 3-й ходити приблизно через півгодини після їжі-не важкий, запущений, звичайно. Їли стукіт травній системі Оль в рух, так би мовити, так що собаки швидше за все потрібно робити ду через деякий час після їжі.

Моя собака також отримує дуже раді після їжі. Він все протирав особа на його ліжко і принести всі свої іграшки і схопити, а лапи і гавкати, ви знаєте. Я все одно буду грати з ним, але тільки з моїх рук і передня половина його тіла. Тобто, не працює. В основному грав з його вуст, я думаю.

Він також зупиниться, якщо я скажу йому, щоб він не може бути настільки ж схвильований, як і твій дружок. Незважаючи на це, я міг би запропонувати сильний, порожниста куля з дуже хорошим оговтатися після укусу, Янно? Нехай заженуть його щелепи, не його потрухами (або підлогу).

Удачі!

+488
user646093 4 трав. 2016 р., 00:38:08

Пам'ятайте, кішки є облігатними хижаками і вони не повинні їсти нічого, що не м'ясо.

Перевірити це питання Для довідки.

Якщо ваша кішка рве речі, він не повинен з'їсти його і що є ознакою того, що ви повинні негайно припинити.

Якщо ваша кішка потребує лікує, сублімованих м'ясних ласощів є більшими в міру. В іншому випадку, не давайте їм що-небудь поїсти, що не є їжею.

+473
PeterL 3 трав. 2018 р., 08:55:09

Ви повинні вирізати рядок, як тільки він виходить зі своєї попки. Не тягніть її, вирізати тільки рядок від, принаймні, половину дюйма від їх дупи. Не витрачайте гроші на ветеринара, якщо ваша кішка знаходиться в болю, і повірте, вони дадуть вам знати. Собаки, з іншого боку, приховувати свій біль.

+471
Bertie 12 лют. 2012 р., 12:08:43

Вони будуть їсти тверду їжу самостійно, без необхідності бути відучила від рук. МСИО це відбувається приблизно через 4-6 тижнів. Вони повинні бути видалені потім.

+413
Jezibelle 19 лют. 2018 р., 19:31:18

Я помітив, що ласощі та корми з високим вмістом злаків можуть мати цей ефект. Я думаю, це тому, що сухий матеріал поглинає багато води, як тільки проковтнув.

Спробуйте переключитися на щось інше, як лікують, наприклад, сублімовані шматочки риби або нарізані курку. Я знайшов такий підхід значно зменшив проблеми блювоту з моїх шести кішок.

+396
rfLo 24 бер. 2016 р., 04:07:14
Папуги-це птахи, які можуть імітувати звуки. Їх іноді називають балакучі птахи.
+367
Milan Saha 10 серп. 2010 р., 17:31:59

При годуванні комах до ящірок, це звичайна практика в кишечнику-завантажити їх для того, щоб доставити поживні речовини до ящера. Дієта з комах можуть бути змінені, щоб дати їм максимально можливу поживну цінність для ящірки.

Можна зробити те ж саме з мишкою? Якщо я хочу, щоб переконатися, що змія отримує хорошу дозу кальцію з харчовими продуктами, я могла б годувати кальцієм миші добавки за день або два до подачі його в змію? Або це не має ніякого значення?

Чи можна годувати мишку спеціальну дієту, щоб дати йому максимально можливу поживну цінність для Змії?

Я не припускаю, що миші не є достатніми самі по собі, а у відношенні неповнолітніх змія вигоди від вітаміну і кальцію, поки вона зростає. Особливо з неповнолітніми мишей є майже половина вмісту кальцію, що дорослих мишей (див. стор 12). Заморожених мишей, куплені в магазині, зазвичай вводять вітаміни і добавки, так що якщо я керую моєї змії дієта я міг би бути зниклих без вести на цих добавок.

Я б вважав за краще не мати, щоб спробувати годувати змію добавки напряму, умовити його в їжу летючої миші або керувати дози для доповнення вливання в себе миша. Так що я був цікаво, чи справді ці добавки можуть бути передані за допомогою дієти миші, подібно до того, як це робиться з комахами.

+355
Jose Angel Castro 1 бер. 2017 р., 12:41:23

Я бачив, як вони встановлені на дверях гаража... листя трохи буфер від плутанини і помилок на відкритому повітрі та у приміщенні... або робить для тінисте простір, якщо гараж не додається.

+348
maclir 30 лип. 2012 р., 10:56:23

З мого досвіду, більшість котів не добре пристосовуються до перекидають. Приймаючи вашу кішку виходили з оточення, він знає ... і зі своїм народом не навколо, або! - швидше за все, буде напруженим. І якщо є домашні тварини або діти в будинку, що цілком може зробити його гірше.

Я залишила свою, орієнтованих на людей, кішки на тиждень або близько того раз в день або двічі в день поїздки і не мав проблем, але, можливо, ваша кішка більш нужденним. Б сусіди готові проводити більше часу у вашому домі? Якщо вони збиралися дивитися телевізор або читати або переглядати вдома вечорами, можливо, вони були б готові зробити деякі, що у вашому будинку кожен зараз і потім?

Все що сказав, Є кілька кішок, які регулюють добре переноситься. Згадайте, коли ви отримали вашу кішку; як все пройшло? Ви пробували короткі візити в іншому місці? У мене одного разу кішка з якимось особливим медичні проблеми, які потрібно деякий додаткову увагу, так що я хотів відвезти його до одного додому для короткої поїздки (кілька днів), щоб побачити, як це пішло. Вона дала йому свій номер телефону і він зробив добре, тому ми продовжували, що для більш тривалих відпусток (але не більше ніж на тиждень за раз). Аналогічно, одна з її кішок потрібно додаткову увагу і мені вдалося привести його в мій будинок на тиждень. Обидві ці кішки дуже спокійний і м'який, щоб почати з, і ми ставилися до цього як прийняття точки зору давши кішці суспільства, безпечне довкілля, щоб почати с. (З плином часу обидві кішки було вдома.) Але не робити це в перший раз за три тижні у відпустку; якщо речі не йдуть добре, ви не в змозі відрегулювати. (Ну, якщо тільки ваш сусід може принести кішку додому, поки тебе немає, і робити регулярні візити, і ви обидва погодилися з цим.)

+331
teonistor 3 бер. 2019 р., 20:15:33

Так у мене бак близько 15 літрів і у мене були Даніо і гуппі на рік. Рівень нітратів у воді низька і немає ніякого аміаку, а також рН води в нормі. Мого брата годували даніо,золота рибка гранули і вона як-то вона перетравлюється. Вона виглядає жахливо, і з одного боку схоже, що її шлунок ось-ось вибухне, і якщо ви бачите, є якась коричнева штука всередині нього. enter image description here

+295
Jianping Liu 30 черв. 2012 р., 14:13:17

Жорстокі покарання-це не рішення для собак, які тікають. Вони поєднують у собі покарання повертатися і не тікає. (Жорстокі покарання-не вихід взагалі!)

Єдине рішення-зробити базову підготовку собаки.

 1. Почніть з дресирування на послух з повідцем на. Поїзд дивитися на вас по команді і сідати.
 2. Потім подовжити повідець так, що вони можуть бродити на кілька метрів. Поїзд, що вони приходять до вас впритул і сісти поруч з вами, коли ви їх називаєте.
 3. Якщо вони роблять це чудово починати нехай з повідка. Просто одна собака відразу і не дозволяйте їм бігти за довгий шлях. Через кілька метрів передзвонити вам і нехай сідають.
 4. Потім продовжити час, коли вони можуть вільно ходити, не передзвонили. Коли вони прекрасно слухається, ви можете їх відпустити повідець разом.
+285
Silicabello 10 січ. 2019 р., 12:03:47

Для майбутніх годувань, ви могли б хотіти розглянути Гут-навантажувати (або Вікі як) цвіркунів перший. Навантажувати живіт-це практика включення в продукт харчування, як мишей або коників в даному випадку, є добавки для ПЕТ. Таким чином, добавки дістатися до вихованця в гарній упаковці", а не на пункт харчування, де такого роду нещасні випадки можуть статися.

Цвіркуни їдять практично нічого, входить сухе молоко. Якщо ви хочете додати кальцію в раціон вашого гекона, то можна годувати цвіркунами сухого молока 12 годин, перед подачею їх в Гекко. Це дозволить запобігти необхідність в пил цвіркунів, який запобігає нещасні випадки, такі як цей.

+213
doublehelix 29 груд. 2013 р., 09:31:24

Одна з двох моїх котів намагається копати через підлогу, коли вона п'є воду з її миски. У мене є дерев'яні підлоги, а колись обожнюваний поведінка перетворилося в щось дійсно неприємно. живемо в дуже погано шум ізольована квартира, вона будить мене ночами дряпали підлогу, коли вона п'є воду. Я можу зробити що завгодно, щоб витягнути її з цього милого, але нерозумного поведінки?

+213
user78115 17 черв. 2011 р., 05:04:56

Є кілька способів, щоб знизити частоту підмін води для черепах. Просто майте на увазі, що не тікають від підмін води.

 • Ефективний біологічний фільтр: Це дуже очевидний спосіб, напевно, найважливіший. Я не особливо впевнений щодо фільтра у вас є, але по суті черепаха танки ви хочете цикл води по принаймні три рази на годину, так як ви тримаєте черепаху в 70л акваріум, вам потрібен насос, що цикли 210л в годину. Майте на увазі, багато насоси просто претендує на цикл, так що поки впускний не зіпсує черепаха, чим сильніше, тим краще. Також переконайтеся, що ваш фільтр має ефективний біо медіа, як керамічні кільця і біо-кулі. Губки тільки фільтри, як правило, не надто багато біологічну фільтрацію.

 • Збільшити обсяг води: Це те, що я особисто дуже хочу, тому що це не тільки допоможе вам з вашими змінами води, але це буде більш ефективно черепаху. Вам більше резервуар, тим більше бак, тим більше розводять відходів, тим менша необхідність підмін води. Основне правило-це 10 літрів води на кожен дюйм з панцира черепахи. Я б додатково вказати на поверхні, так як глибина води не настільки важлива для черепах: не менше 600см в квадраті на сантиметр черепашачий панцир. Я розумію, що великі танки дорого, але черепаха дійсно не хвилює, якщо це акваріум; це також може бути будь-який, тримаючи контейнер для води, як дитячий басейн або резервуар запасу.

 • Не перегодовуйте: Черепашки клянчити їжу весь день, вони дуже опортуністичні і з'їсть все, що ви пропонуєте їм. Інстинкт каже їм, щоб урвати кожну можливість, тому що, принаймні, в дикій природі вони ніколи не знають, коли зможе поїсти в наступний раз. Не тільки перегодовування брудні швидко свій танк, але це також шкідливо для черепахи, що ведуть до гігієнічних питань та поліорганної недостатності. Просто до відома тут, для дорослих черепах не слід годувати щодня, ви можете годувати черепах 3-4 рази в тиждень.

 • У деяких водних рослин: Водні рослини споживають хімічні речовини, токсичні для черепах, на жаль для вас, це буде дуже важко вирощувати в невеликій ємності з потенційно хижі черепахи. Отримавши більший корпус, знову ж таки, не тільки розбавити відходів і дати номер вашої черепахи, але це також потенційно дозволяє вирощувати водні рослини та інші організми в акваріумі.

 • Виконайте часткова заміна води: Ви можете замість того, щоб поміняти воду повністю кожні два тижні або так, міняти 20% води кожні кілька днів. А про раз на рік міняти, це не варіант, Хто сказав, що він робить це або неправильно, або має дуже великий корпус з дуже ефективний фільтр.

 • Годувати черепаху в окремій ємності: Ви можете просто мають відносно невелику миску або контейнер, щоб нагодувати черепашку ст. Ви можете просто заповнити його з невеликою кількістю води і запропонувати свою черепашку яку-небудь їжу. І для того, щоб змінити воду в процесі, ви можете взяти воду з бака і замінити його. Таким чином, ви будете робити поступовий води також змінюється.

  Як додавати рибу, черепаху, ймовірно, з'їсти їх все, особливо якщо він бачить, що ти кинув її в бак, він може безпосередньо вважати це їжею. І якщо це не так, він може зловити його, коли йому нудно або голодно. Не забувайте, що риба теж виробляти свої власні відходи.

  Як Примітка сторони, переконайтеся, що лампа для черепахи УФ лампа, так як це важливо для здоров'я черепах, також, не очищайте фільтр ЗМІ занадто часто і енергійно, як я чув, що це може видалити деякі нітрифікуючих бактерій звідти.

+205
Yash Sodha 30 жовт. 2019 р., 08:04:21

В даний час у мене дві собаки, Один 13-річний чоловік та 1-річної жінки. Жіночий цуценя має дуже характерним відношенням до кожного вона оточена, або кого-то вона тільки що зустрілися або хтось Новий, вона починає лизати все, що можна (взуття, одяг, руки, обличчя і т. д.), навіть об'єкти, хтось взаємодіє з, хороший приклад стався днями, коли я був купання 13-річна, вона піднялася на деяку меблі, щоб дістатися до мене і почав лизати мило я використовував.

Вона зазвичай більш схильні лизати шкірі людей, але вона лизнути що-небудь ще, вона може досягти, коли вона "відмовлено в доступі" до шкіри.

Чому вона лиже весь час?

Примітка: Я помітив її, поки вони знаходяться в спокої у дворі і вона не лиже нічого, якщо хтось (людини) є.

+126
moshiuramit 21 квіт. 2013 р., 23:15:22

Собаки мрію як було заявлено раніше. Вони будуть ІП і спокійно кори під час сну уві сні і буде рухатися свої ноги, посмикування або як працює. Це абсолютно нормально і просто, як людина робить те ж уві сні. Там немає необхідності, щоб розбудити їх або порушити їх. Вони просто насолоджуються гарною сниться погоня або поплавати.

+115
StaticBug 20 лист. 2012 р., 22:23:19

Я використовую техніку бризки пляшки, трохи бризки води не зашкодить їм, але це бентежить поведінку. Втім, може, це просто, що мої кішки особливо незговірливим, але це зазвичай короткочасне стримування в моєму досвіді. Просто переконайтеся, що вони не бачать ви видавіть їх, то це може вплинути на їх реакцію.

+89
wdy 18 груд. 2019 р., 02:53:25

Фіпроніл є актуальною бліх та інших паразитів лікування для домашніх тварин.

Чи є докази на підтримку здоров'я людей або тварин з застосування фипронила для лікування бліх? Яка дозування курс/додатки описана як безпечно або небезпечно?

+69
Bao Nguyen 20 лист. 2017 р., 17:29:15

Швидше за все це просто ковтунів. Вони можуть бути викликані чесати в цій галузі, і може бути посилено, якщо шерсть собаки стає мокрою, коли вона виходить на вулицю. Як тільки вони почали, вони, як правило, швидко ростуть, тому ви повинні піклуватися про них, або ви будете в кінцевому підсумку з короткошерстной собаки!

Ви можете розірвати їх на частини, потягнувши обидві сторони від них. Зроби так, щоб ти не вириваючи з собачої шкіри, який їй не подобається. Якщо тягнути паралельно шкіри собаки, вони майже не відчуєш його. Повторіть з шматочками мата, поки вони всі досить маленькі.

Як тільки вони розлучилися трохи, користуватися фурминатором, щоб вивезти великі грудки, потім прочесати місцевість, щоб вивезти залишилися ковтуни. Переконайтеся, що ви отримуєте право вниз на шкіру в якості зв'язок можуть почати їсти форма (і навіть гірше, тому що клубок буде тягнути на шкіру, що може зробити собаку більше нуля).

Вам необхідно регулярно вичісувати собаку, щоб тримати їх знову формувати. Це легше, якщо ви робите це, коли її шерсть сухий. Завжди чистіть нею шерсть перед купанням її, в іншому випадку ви будете робити будь-які ковтуни гірше. Використання кондиціонера під час купання вона може допомогти ... я знайшов його ефективним на деяких собак, але марно на інших.

+59
khandelwaldeval 28 жовт. 2016 р., 22:05:21

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil