Передаю свою рибу.

Моя Бетта знаходиться в 5 літровий акваріум. Я купив Fluvalбыл краю 6 галонів для свого нового будинку. Його танк був, очевидно задіяна, але, на жаль, Fluvalбыл краю має різну вбудований фільтр, ніж той, що мій нинішній танк. Тому я не думаю, що зможу перекласти картридж на новий фільтр для використання бактерій. Я теж буду з іншого субстрат в новий танк, а не гравій.

Я думав просто, використовуючи, може бути, половину своєї старої акваріумної води, щоб заповнити новий і замінити всю воду з свіжих дехлорування води. Однак, я не впевнений, якщо це достатньо для бактерій, щоб перенести. Що ви думаєте?

+744
Kari Ingram 21 жовт. 2010 р., 02:30:15
32 відповідей

Ми взяли кошеня деякий час назад. Їй було близько 8 тижнів. У нас був її ящик для сміття внизу, але в кінці кінців перенесли його нагору, тому що вона придумала, як піти наверх і проводив весь свій час там. Перенесемося на декілька тижнів і вона молодець. Вона стала менше боятися в нашому домі і дуже любить увагу і грати. Раптом вона почала какати в нашій їдальні. Це не щодня, але штовхає на тиждень. Коли я зловлю її, після того, як це станеться (як тільки ми його запах), я поклав її на це подивитися/понюхати, а потім взяти її в ящик для сміття у ванну і закрила двері. Що ще я можу зробити, щоб зупинити це відбувається?

+931
Slavka UA 03 февр. '09 в 4:24

Це абсолютно варто перевірити з ветеринаром, оскільки у тварин є проблеми з дуже різних речовин, ніж люди, і багато речей маси тіла залежить.

Деякі з ваших приміщень є неправильними, хоча

вплив сонячного світла. Людей, що знаходяться в приміщенні, як правило, позбавлені вітаміну D. А що кішки їдять в природі: вітамінів і сонячного світла... вони і не сидіти в приміщенні весь день їсть вітаміни позбавлені м'ясних

Кішки насправді не прийняти вітамін D в їхню шкіру від сонячних променів, як ми робимо. Високі рівні можуть також бути смертельною

риб'ячий жир є, напевно, не погано для вашої кішки (хоча я поняття не маю, як однієї таблетки кіт). Деякі ветеринари також рекомендують його для artitis (наші собаки на ньому). І знову ж, ці речі набагато більш концентрованим, ніж, і риби, і може мати побічні ефекти.

Ваша кішка навряд чи потрібна В6 добавки, і якщо я не помиляюся, в якості водорозчинних поживних речовин, швидше за все, виділяється в надлишку. Крім того, не впевнений, чому це було б розумніше вашого кота".

Я не можу знайти яких-небудь конкретних прикладів 5-гідроксітріптофан, будучи добре/погано для кішок, але, мабуть, його смертельна для собак - не перевірити з ветеринаром. Однак, хімічно заспокоєння вашого компаньйона звучить як погана ідея, і ви могли швидше розібратися, що насправді у неї стрес.

Крім основної речовини, що ви згадали, іншому як підсолоджувачі і наповнювачі будуть потенційно отруйним, якщо його продукція призначена для людей.

+895
bogidark 29 квіт. 2018 р., 08:35:36
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Ну, є способи зробити це. Деякі з них можуть бути дорогими, але вони дуже ефективні. Перше, що я б порекомендував-це фідер чи sureflap. Це свого роду важко пояснити. Основна передумова, ви можете на живильник або живильники для виявлення кішок чи sureflap ідентифікатор комір або мікрочіп. (Якщо ви не знаєте, якщо ваші кішки мікрочіп попросити вашого ветеринара. Якщо їх не буде, я рекомендую його.) Я залишу посилання на нього тут:

https://www.sureflap.com/en-us/pet-feeder/microchip-pet-feeder

Це дуже рекомендується для вашої ситуації. Люди з журналу Catster, (колишня любительці кішок) сучасний журнал Кіт і багато інших, люблю цей продукт. Це, безумовно, кращий спосіб робити речі. Інші способи включають в себе: налаштування Arduino для цього; годування кішок в різний час, наприклад ви годуєте блакитний, а інший кіт в іншій кімнаті, а потім зробити те ж саме з Зо, синій-в іншу кімнату. Це те, що я думаю, що кращі способи це зробити, ви можете зробити деякі DIY-ING і придумати щось, що важить ваша кішка і тоді відкривається, якщо ваша кішка є правильний вагу. Я не збираюся йти в глибину, але якщо ви така людина, дайте йому шанс. Якщо ви в кінцевому підсумку робить це, будь ласка, дайте мені знати, як деякі.

+884
Mohit Chauhan 4 лют. 2013 р., 05:47:35

Ці лампи/трубки виробляють UVA і UVB. Один і той же тип труби використовуються в шезлонги і морських танків

Щоб справити UVA, ртуті всередині трубки реагує з газом і електрикою. Ось чому ви ніколи не повинні руйнувати труби, тому що ви можете отримати отруєння ртуть і повинні бути утилізовані належним чином. Ртуть буде поступово перестати реагувати як і очікувалося, пробка буде виробляти більше УВБ. Нам не потрібна УФ-адже більшість з них отримує зупинив озону і атмосфери. УФ використовується в бактерицидних ламп і немає переваги у живій матерії.

Це дуже помітно в солярій сектора, коли старі лампи починають горіти шкіра, а не засмага. Це дуже нездорово на все живе, як він безпосередньо пошкоджує ДНК.

Для точного вимірювання труб вам потрібен UVA і UVB метрів. Як правило, продаються окремо і коштують в районі 100 доларів кожен за низької якості. Все, що дешевше-це непотріб, який просто робить номери.

Якщо ви запустите пробки/світу 8 годин в день, то це характерно для їх заміни 6~8 місяців, так як це буде тримати ваших тварин або рослин набагато здоровіше. Ви будете краще інвестувати гроші в нові фари, а не в випробувальне обладнання ви будете використовувати кілька разів лише.

+837
user9511 31 січ. 2017 р., 08:32:42

У мене собака боксер близько 6 років.

Я хотів би дати йому напівфабрикати (наприклад котлети родоводу). Останнім часом мені дали шматочки курки (найдешевший я знайшов) готовий, але це набагато дорожче, ніж дати крокети, і це в основному тому, що вона надто багато їсть курку (як ніби він не їв кілька днів!), на відміну від крокетів. Я даю йому стільки, скільки він хоче, так що він не відчуває себе погано (як і люди, якщо ви не їсте достатньо, почувати себе ніяково і не добре)

Будь-які пропозиції, які ви можете дати мені, будь ласка?

Дякую

+829
tricia nelson 9 груд. 2014 р., 20:49:29

Для чого це коштує, мій друг зламав свою кішку від цієї звички мене виховувати його протягом декількох тижнів. Між його не знаючи, що я дозволю йому піти і моє бажання повністю ігнорувати його вимоги, він перестав намагатися і не відновиться, коли він повернувся додому.

Я не міг зробити це тепер, коли я знову моїх власних котів.

+787
MK18 18 лют. 2017 р., 06:08:08

Я думаю, що ти, можливо, дивлячись на неправильні речі - це насправді досить важко навчити собаку не робити чогось, тому що вони не дуже розуміють, як не зробити це, і більше того, що ви маєте на увазі, коли ви говорите 'вистачить'.

Як ви заводите собаку, щоб не робити що-то поїзд несумісне поведінку. Але щоб зробити це, вам потрібно знати, кий, і навчати їх, щоб зробити щось несумісне на цю репліку. Схоже, з цим ти не знаєш, що з києм. Чесно кажучи це може бути що завгодно - почуття собаки нюху і слуху, як правило, краще, ніж люди, і тому деякі звук, який ви не можете почути досить легко може бути причиною.

На щастя, гавкіт-це одне, що у вас є шанс - гуманне суспільство передбачає: http://www.humanesociety.org/animals/dogs/tips/how_to_stop_barking.html

Але одним з найцікавіших з них є - можливо, лічильник інтуїтивно - навчити собаку гавкати по команді. Як тільки ви зробите це, то стає набагато легше навчити зупинити вашу собаку гавкати'.

http://dogs.about.com/od/basiccommands/ht/speakquiet.htm

Який є, мабуть, одним із самих надійних способів зробити це. Один недолік щоправда - з будь-яким режимом навчання, немає миттєвої відповіді боюся. Можливо, вам доведеться витратити якийсь час, щоб бути трохи більш активну відвернути увагу вашої собаки, коли гавкають починається з високої вартості ласощів.

+705
Sameer Shemna 6 квіт. 2014 р., 19:30:03

Я читаю "загорівся, скаженіє і сказилася" Лаура VanArdendonk Бо.

На 23 стор. вона описує клацнувши процесу наступні кроки:

 1. Натисніть

 2. Пауза

 3. Переміщення лікувати руку

 4. Доставку

Так що з цієї "паузи" крок?

Я займаюся клікер-тренінг для деякий час тепер (і я думаю, що це працює) але я роблю це виходячи з того, що я повинен доставити ласощі протягом 3 секунд натисніть кнопку для того, щоб собака для підключення. І чим раніше, тим краще так: краще доставити лікувати відразу після кліка (це можливо протягом однієї секунди).

Моє питання:

Є клікер підготовки фахівців і бажано хтось з тварина використовувані градусів там, хто може сказати мені, якщо ця пауза крок у книзі помилка?

+702
Trevor Giddings 19 лют. 2017 р., 09:17:43

Ах так, кліщі-справжня проблема для собак. Деякі захворювання, які можуть передаватися через кліщів включають в себе:

Багато з цих питань пов'язаних може також впливає на людей, якщо такти передачі від собаки до людини. Так що, будьте дуже обережні будьте пильними й у підтримці вашої собаки кліща безкоштовно.

Більш локалізованого впливу полягає в тому, що кліщ може покинути маленький прищик-начебто Кургану, який повинен піти протягом дня або два. Може бути трохи свербить. Якщо це не пройде через пару днів, взяти собаку до ветеринара. Після видалення кліща, уважно спостерігайте вашу собаку на наявність ознак хвороби (наприклад, не їсть, блювання та ін).

+692
SHPAndroid 24 лип. 2019 р., 08:13:57

Ми взяли прийомних собака 4 дні тому, і він був у депресії, не їсть майже досить, неважливо, яку їжу ми даємо йому, але в цілому він дуже спокійний і тихий. Він навчений і робить трюки, а не насильством, навіть до котів. Повільно він почав грати з нами і наблизитися до нас.

Він метис вівчарка, близько 40 кг, 4 років і був узятий в будинок собаку кілька днів, перш ніж ми почали виховувати його.

Сьогодні ми відвезли його до кави шланга (не перший раз) і люди підходили, щоб погладити його (не перший раз) і раптом з нізвідки, він напав на них насильницьким чином ми ніколи не бачили раніше. Ніяких пошкоджень не було зроблено, але він відкусив хлопцеві штани і зробила невеликий сцени.

Кілька питань:

 • Будь-які ідеї, чому це може статися?
 • Ми можемо очікувати більше реакцій, як це з нізвідки?
 • Як реагувати на таку поведінку
 • Ми можемо бачити це йде?
 • Що ще більш важливо - ми були розглядає питання про прийняття його після прийомних час закінчився і ми в роздумах, чи є спосіб ми може знати, якщо він небезпечний для нас?

Зараз ми трохи побоювалися, не через самої реакції, але тому що це було настільки раптовим і несподіваним.

+690
mapto 24 вер. 2019 р., 21:16:19

Я дав багато кішок, багато доз підшкірних рідин і до тих пір, як мішки зберігаються на рівній, середньої кімнатної температури і тримають в легенях, рідина буде добре.

Однак, якщо ви помітили навіть незначне помутніння або milkiness в сумку, кинь її відразу.

Як минув медіації в цілому. Більшість medicat6ions будуть діяти далеко за позначені дати. Насправді, військові проводив дослідження і вони тримають великі запаси деяких видів прострочених ліків, тому що вони знають, що вони будуть безпечними та ефективними.

Коли Ілай Ліллі Хумулін стрічці інсуліну припинено в 2005 році, ми запаслися, зберігала його в холодильнику, а використовувати інсулін, який був протягом останніх п'яти років "термін придатності" дати. Я думаю, ми накопичили щось на зразок двадцяти ампул цього препарату інсуліну, перш ніж ми могли знайти більше немає на ринку.

Більшість, якщо не всі, ліки не перетворитися на отруту з плином часу, якщо вони змінюються, вони просто стають менш ефективними або неефективними.

Ми були впевнені з простроченим інсуліном, тому що ми завжди робимо вимірювання глюкози в крові діабетика кішка, перш ніж давати Інсулін та інші вибіркові перевірки в різний час, в різні дні. Якщо інсуліну скорочується в ефективності, ми б знали відразу, зміни в цифрах.

Але, повернемося до рідини - зберігати їх акуратно і викинути будь-який, навіть трохи помутніння і ви і ваша кішка повинна бути просто чудово.

SimonT

+667
Julian Wergieluk 8 трав. 2015 р., 23:08:48

В теорії так, в реальності немає

Сови можуть, і, в дуже рідкісних випадках нападають собаки. Кілька перевірених повідомлень цього існує. У тих випадках, вона є найбільшою сови, такі як великий рогата сови нападають на дуже маленьких собак.

Варіанти Захисту

В реальності ви дійсно не потрібно нічого робити. Ймовірність нападу сови вкрай малі. По всій імовірності, сова ви бачили не досить великий, щоб бути небезпечним для вашої собаки.

Якщо ви хочете, хоча, ви можете поставити щось на кшталт "нічна охорона" або інший стробоскоп тип стримуючим фактором. Вони виробляють невеликі спалахи світла при спрацьовуванні повітряного руху. У реальності це, напевно, перебір. Якщо ви дійсно стурбовані, то виходячи на вулицю зі своєю собакою ввечері, ймовірно, самий безпечний і простий спосіб дій.

+653
plooms 5 вер. 2019 р., 04:25:42

Я зазвичай годую молока для новонародженої бродячих щенят, як тільки я дізналася про їх існування в моєму районі. Однак, коли цуценята виростають досить, вони починають битися.

14 днів тому

Останнім часом серед цуценят, я виявив, що один щеня був побитий іншими цуценятами. Що песик став сумним і протягом двох днів він не п'є молоко або що-небудь, тому я переїхала в іншу область з іншого чаші. Але проблема була не було нічого їсти.

Після 3 днів

Я взяв його в лікарню, ветеринар і ветеринар зробив їй уколи і пляшка з розчином глюкози. Після того, як щеня пив з пляшки, він мав деяку енергію і почав пити воду. За два дні я дав йому дала сироп від вет а годувати його окремо від інших цуценят.

Після 4 днів

Через 4 дні, він почав пити молоко, але вона як і раніше нічого не їсть. На жаль, хоча здавалося, що вона зараз сильно зацікавлені в групі з іншими цуценятами знову. Він почав пити молоко, яке було дано окремо в його особистій мисці і почав йти до чаші для інших цуценят.

Інших цуценят, побачивши його, почав гавкати, і знову атакував його, і він знову став нещасним. Вона знову почала не їсти нічого, пити нічого.

З-за сиропу медицини, він був сильно голодний, і досі не п'є молоко, що було в його мисці, а натомість намагається пити з чаші та інші цуценята'. Так що всі вони стрибали на нього і гавкати. Один з них отримали поранення і травми в зоні біля свого вуха і очі, малюючи кров. Це сталося в мою відсутність, але мій друг розповів мені, що сталося. Всі цуценята щеплені.

Тепер я відчуваю, що навіть якщо я роблю якісь ліки, він не буде працювати. Пляшки глюкози не працює. Я провів багато часу з цуценям, щоб зробити його відчувати себе в безпеці - він спить на моїх ногах, він грає зі мною, але коли справа доходить до їжі, вона все одно йде на інших цуценят, щоб бути знущаються. Він відчуває себе дуже сумним і голодним, але ще не їдять окремо, а це ще цікавить знущаються.

Що важливіше? Даючи цуценяті зв'язок з іншими цуценятами, або переконавшись, що він їсть?


Оновлення: сьогодні, я побачив, що цуценя був знову атакований іншими цуценятами і знову був змушений покинути територію. Я зробив її окремій зоні, безпечному місці поблизу. Він, нарешті, з'їв сьогодні їду окремо, але зараз це страшно. Він досі відвідує інші цуценята, коли ми поїхали. Інші щенята не гавкають на нього, поки не намагається поїсти з їх миски. Так що боротьба за миску, а не для їжі. Сьогодні я поклав занадто багато їжі на тарілках - обидві чаші були повні, і їжа була в основному даремно.

Як ми можемо допомогти цьому песику?

+636
Marie Pichova 23 лют. 2017 р., 08:13:09

Ваш щеня ще зовсім молодий, так що більш-вправа не добре для нього на даному етапі

Злегка залежно від породи, цуценя скелет не повністю зрілі, і зони росту не зливаються, поки цуценя 18 місяців і старше. Зони росту, які є частиною структури кісток, зазвичай запобіжник в десятий цуценя місяць, але після цього скелет продовжує змінюватися, кістки адаптуватися до різних навантажень поставити на них. Скелет повністю не сформувався і кістки не зачерствіли до 18 місяців, або пізніше.

Перед початком зростання пластини близько, занадто багато вправ може банку і ослабляйте трохи суглобів, та стресу для скелета, який може призвести до необоротного пошкодження, в тому числі ліктьових і дисплазія кульшового суглоба, проблеми з суглобами, і зростання порушень в хрящі, що може призвести до болю і кульгавість. (Джерело : як далеко і як довго потрібно ходити вашого цуценя?)

Відстань і час ваш щеня повинен ходити, варіюється в залежності від породи. Тому рекомендується завжди дивитися за своєю собакою, коли ви берете його на прогулянку і постарайтеся помітити, коли він втомився, напевно, коли його швидкість зменшується і т. д. Коли ви помітите, що він втомився, припиніть ходити, щоб не за-проявляти його.

Однак, як вказує моя Собаче життя,

Є 5 хвилин правило, яке в принципі 5 хвилин ходьби в день, за місяць цуценя життя, тому в 3 місяці цуценя можна дійти за 15 хвилин і 4 місячного щеняти за 20 хвилин, що є орієнтиром, але в якості власника зробити своє власне судження про цуценят повинен кожного щеняти різна.

Важливо, щоб вигуляти песика кожен день, щоб допомогти з навчанням, плюс під час прогулянки він/вона придбає соціальні навички, розумової стимуляції і фізичних вправ. Як ваш щеня зростає, ви можете продовжити час кожної прогулянки і не забути про різних прогулянках з новими оточуючих і аромати, які будуть більш стимулюючим для вашого цуценя, плюс більш приємним для вас, як ви зустрінете нових людей, выгуливающих собак під час прогулянки.

Крім того, коли ви хочете взяти його на прогулянку, бажано, можна перейти до чистої навколишньому середовищі, вільному від бруду, собачих какашок і т. д. Також ви можете взяти з собою крокомір , так що ви можете виміряти кількість кроків вашого взяв цуценя, перш ніж він втомився. Потім ви можете застосувати це до вашого іншому ходить.

+634
Eamonn McEvoy 25 трав. 2014 р., 02:24:48

У нас є домашня тварина скласти 4 тижні тому і з тих пір мій 8-річний shaffy не з'їсти або випити, якщо я годую її. Вона не піде гуляти, вона дивиться на стіни, застряють в кутах, а кристалів багато. І ходить з головою висить вниз, як вона сумна і спить багато, допоможіть плз

+629
MonicaK 12 вер. 2010 р., 09:47:47

(Ця інформація відноситься до усіх соціальних гризунів і не-гризунів, включаючи мишей, піщанок і дегу.)

Це питання коротко говорили про тут.

Хоча ніхто не знає напевно, що тварини розуміють про смерть, гризунів розумію, відсутність, наприклад: мій друг зник. Просто як вони раді бачити, що ви через деякий час, вони раді бачити cagemates після відвідування ветеринара, наприклад. Якщо один з ваших щурів вмирає, перебуваючи далеко від інших щурів, вони будуть знати, що він відсутній.

Щурів та інших гризунів) відчувають горе. Я знаю щура, по суті, померти від горя, і була ще одна щур, хто втратив значну кількість ваги після смерті її сестри. Симптоми можуть відрізнятися вони можуть бути трохи "вниз", а потім повернутися до нормального життя, вони можуть перестати пестити себе або відмовитися від їжі вони використовували, щоб любити, або вони можуть не реагувати взагалі. Вона варіюється. Гризуни можуть впадати в депресію, і симптоми такі ж як і у людей. Якщо ваша щур сумує, обов'язково стежте за зараження кліщем, який може спалахнути, якщо щур перестає піклуватися про себе.

Щоб полегшити симптоми, то краще всього зробити це, щоб показати вашу щури тіла. Коли показали тіло cagemate пацюки будуть постійно нюхати його рот і ніс, можливо, відтягуючи губи нюхати рот. Поки немає ніяких доказів, я твердо вірю, що вони перевіряють на дихання і зрозуміти, що немає дихання (шимпанзе робити те ж саме). Вони розуміють, що їх друг пішов, а не просто "на час". Вони можуть доглядати за тілом, або стояти на ньому, щоб викликати реакцію. Вони в кінцевому підсумку втрачають інтерес, це може бути кілька хвилин або кілька годин. Ви ніколи не повинні залишити свій дохлого щура з їх без нагляду; це, на жаль, жертвою тваринного інстинкту 'розпоряджатися' тіла, так як це може залучити хижаків.

Після того, як було показано тіло, ваш щурів більше не буде чекати свого друга, щоб повернутися. Вони може ще тужити, і ви можете допомогти, веде себе, як нормальний - не залишити їх у спокої, щоб дати їм час, щоб горювати', ви є частиною їхньої зграї, і вони хочуть тебе бачити, і вони повинні залишатися активними і стимулювали. Насправді, дати їм додаткову увагу і додаткові вкусняшки. Шоколад допомагає людям, яким сумно, і це підвищує енергію у щурів теж. Переконайтеся, що вони їдять правильно і не втратити вагу. Пам'ятайте, що мікоплазма може спалахнути під час стресу.

Якщо, після смерті, у вас залишається тільки один щур, настійно рекомендуємо Вам якомога швидше іншу щура. Не дають щури час - вони, природно, живуть у великих групах і мають потребу в дружньому спілкуванні. Вони не хочуть, щоб один раз як людина може. Додавання самотності на горі-це не дуже гарна ідея. Вони обробляють речі в групах і приймати поведінкові сигнали один від одного, і вони потребують розради один одного.


Заключна (дуже сумно) джерела на загальній тваринного горює.

+580
Dark Eve 26 груд. 2010 р., 09:43:52

5 місяців тому у мене перс 5-місячного білого кошеняти від заводчика. Він не дуже довго, щоб отримати разом з моїм старшим котом, хоча він, здається, не любить мене. Він боявся, що якщо я проходжу повз, як ноги його лякати, хоча він буде зі мною спати або забиратися на коліна, щоб її гладили іноді й інші часи він боїться. Іноді він навіть не приймати частування від мене.

Я не знаю, якщо він наляканий, тому що мені доведеться забрати його, мити його кожні пару тижнів, і він має велике гній очей, який повинен чистити, інакше очі червоніють і заводчиці вона сказала, що чистити їх кожен день. Плюс вона показала йому, хоча вона йому так вона купала його і використовувати фен на нього.

Все, що він тягнеться, коли я намагаюся зробити це з ним. Я не знаю, що робити, і він, здається, все більше і більше лякає мене кожен день, а не стає дружелюбніше. Я припускаю, що всі залицяння-це його лякаєш, хоча я не знаю, чому він боїться моїх ніг, якщо я йду поруч з ним.

Я навіть ліг на підлогу з моєї руки всю дорогу з частуваннями (як я думала, всі кішки, де їжа ґрунті), але він або не брати будь-який, чи він буде швидко схопити одну з них і піти в іншу кімнату, щоб з'їсти його і не повернутися за іншим, в той час як моя старша кішка їсть його цілу жменю.

Я не годую кошенят ласощі для старшого, тому що я хочу, щоб він дізнався, що одна рука для нього інший для кошеняти. Вони здаються вам разом добре, поки я не в одній кімнаті. Потім вони влаштуються на мене. Дивно, з тих пір котеня не хоче, щоб я в інший раз. Я дуже хвилююся, тому що він стає все більш страшно кожен день.

Іноді, якщо я намагаюся поговорити з ним він закриває очі, щоб заткнути мене і прикидатися, що мене не існує і підтримує себе в кут. Я намагаюся якомога менше його выгуливаете. Але з персами ви не можете повністю зупинити. Будь-які пропозиції від перської власник?

+558
Canpakes 16 квіт. 2019 р., 08:16:46

Ми врешті-решт вирішили дати їй свободу в будинку, вночі, з великою подушці в нашій спальні, на якій вона тепер спить кожну ніч, і оскільки вона перестала плакати. Однак, ми ніколи не дізнаємося, чому у неї така поведінка спочатку, коли її клітка була в підвалі.

+550
Rahil Wazir 4 серп. 2011 р., 11:09:55

Хммм. Я б взяв її до ветеринара. Оскільки кошти щільно, зробити деякі дослідження в інтернеті, щоб знайти недорогий ветеринари у вашому районі. Є багато ресурсів для людей з обмеженими доходами з домашніми тваринами. Ви також можете спробувати бездомних ресурсів у вашому регіоні-так багато бездомних людей є домашні тварини, є дуже хороші ветеринари, які обслуговують бездомних співтовариства, які можуть бути готові працювати з вашим фінансовим можливостям. З деяких досліджень, я впевнений, ви можете знайти когось, щоб працювати в рамках вашого бюджету.

+478
Kimmo 7 трав. 2017 р., 16:06:58

У тетр буде добре. Але я дійсно думаю, що для інших ви будете хотіти, принаймні в два рази, що розмір бака. Мене турбує те, що навантаження від 3 гурамі і 2 bristlenose plecos буде занадто багато для 45л бак коли вони досягають розміру дорослої особини. Plecos, зокрема, генерувати багато відходів.

Я безумовно не додавати їх всі відразу. Це відразу ж перевантажувати бак.

+476
Monica Killensworth 16 серп. 2010 р., 01:03:40

На жаль, мій кіт (11yr, чоловік кастрована) нещодавно поставили діагноз помірне запалення кишечника (IBD) і виразка шлунка. Що пояснює його іноді блювота за останні пару місяців, що раптово збільшився до точки, де він відмовляється від їжі і знаходиться на штучному харчуванні. Довгострокові блювання швидше за все через ІБД, але відразі до їжі і блювота швидше за все, виразки (за словами ветеринара, який робив ендоскопію). Принаймні, це не рак, здається?

Моя кішка зараз на ряд протиблювотних препаратів (метоклопрамід, cerenia, і ондансетрон), а також виразка препарати (сукральфат). Всі речі нудота, тільки метоклопрамід, здається, насправді багато, що робить його 4-5год тривалість досить невдалим (він изрыгнул на сухі пориви, незважаючи на два інших, хоча лише 2 дози ondansatron досі). В основному, він просто ховається погане самопочуття та його єдина радість-це підборіддя подряпин.

Хто-небудь ще був кіт з виразкою шлунка і мають уявлення про типовий процес загоєння? Мені особливо цікаво, як довго процес одужання швидше за все буде. Я в ідеалі повинна вводити продукти, щоб поїсти, але немає сенсу зараз, коли його основна місія в житті в даний час "ховатися за диваном і намагайтеся не рвати на собі". Однак, наскільки я розумію, апетит у нього, ймовірно, слід повернутися після того, як виразка вирішене. У кого є розуміння або поради про типовий успішний процес лікування (наприклад, препарат питання, дієтичний, скільки це займає виразкова хвороба шлунка, лікувати)?

Оновлення Примітка: це може бути сукральфат, що це єдине, що робить більше, ніж метоклопрамід. Я намагаюся доставити їх дози близько один до одного, і їх тривалість схожі. Коли я нещодавно дав sucralate трохи пізніше, він розсварив тут свою вечерю, незважаючи на метоклопрамід в дозі.

Оновлення 2: на жаль, бідний хлопчик не вийде. Виразки, що не загоюються чомусь, що призводить до стійкої анемії і смерті. Недолік вітаміну В12 з-за його ранніх блювота може бути фактором (він є шанс, але мабуть пізно). Як Примітка, перехід від Хіллс а/д на Роял Канін горох-качка була допомогти йому зупинити блювоту і тримати їжу вниз, але він був дуже слабкий і не зміг відновити. Якщо я зможу це зробити в подібній ситуації (виразки, викликані ІБД), було б:

 1. Відразу перемкнутися на висококалорійну рідко-білкова дієта (горох-дак це добре, близько 190/може, в той час як оленина і кролик зниженою калорійністю, хоча б на Роял Канін)
 2. Почати на тиждень вітамін В12 в якості превентивного заходу (вони дешеві і не заважало нічого, навіть якщо непотрібні), і
 3. Зробити звичайний аналіз крові зробити, так що ви можете відслідковувати тенденції для загоєння виразки (принаймні один раз в тиждень).
 4. Слюні - ми попереджаємо, що надмірна слинотеча може бути з-за нудоти, але може бути з-за анемії теж.
 5. Задні слабкість в ногах, слід пам'ятати, що слабкі задні ноги часто пов'язані з проблемами нервової системи, такі як ті, що пов'язані з дефіцитом В12 (яке може бути викликане блювотою, проносом, або відсутність поглинання через поганий ІБД).
 6. Розглянути питання про перехід їжу, як тільки жовчю нудити починає збільшуватися (наприклад, блювання майже на голодний шлунок, а не під час або відразу після годування), починаючи з Кітті імунної системи, можливо, почали відкидати цей вид їжі (здається, що могло б статися з Хіллс а/д, який працював протягом 2 днів і потім швидко пішов під гору). ІБД іноді означає котячий кишечник буде вчитися відмовлятися від деяких продуктів харчування, так просто тому, що їжа добре працювали в одній точці, не означає, що він буде хорошим навіть через кілька днів.

Все це в доповнення до стандарту уважності (наприклад, сукральфат). Все це, в кінцевому рахунку, були використані для моєї кішки, але не всі з них були негайно (і вони могли б в теорії все було пущено-стійка). Є ще непоганий шанс, що мій кіт не зробив би, так як виразка не загоюється, але це може дати трохи більший шанс.

+449
Dr Scott 17 жовт. 2011 р., 17:16:41

Ти повинен змиритися з тим, що навантаження рибу, так довго, як ви виконаєте щотижневі або хоча б двотижневі часткової підміни води (10-20%) і гравію пилососити. Якщо ви хочете отримати справжній ботанік забрати тестові набори для нітритів, нітратів і аміаку, і контролювати їх рівні (все погано позначається на здоров'ї риб...). Зміни води розвести ці та гравію пилососом видаляє відходи життєдіяльності риб, що викликає їх накопичення. Також ви можете перевірити ваш джерело води для цих забруднюючих речовин - іноді хороша вода (і навіть міський водогін...) можуть бути з високим вмістом нітратів з самого початку, так що ваш базовий рівень нітратів не буде нуль...!

Я рекомендую якомога більше води в баку. Чим більше води в системі акваріума, тим більш стабільно буде працювати. Може бути, є гарна причина, ваш танк кілька дюймів менше його, але якщо не довести воду до самої вершини.

+435
argelird1 Rd 27 січ. 2012 р., 12:49:19

Наш кошеня був успішно привчений до горщика за тиждень 8. Зараз йому 5 місяців і у нас завжди є 2 урни для нього, я змінюю їх обох, повністю, щодня.

Я помітив приблизно місяць тому, він би вам дуже метушливий про використання лотка, який він відчував, був повний, але, схоже, не повний для мене. Це станеться приблизно 4 години, перш ніж він повинен був змінити. За цей час мені доведеться суворо наглядати за ним, тому що він буде намагатися йти в кутах, а іноді супер непарних місцях, як на моїй сумці для ноутбука.

Приблизно 1,5 тижні тому він був з diarrea і ось коли вона потрапила в вентилятор, буквально. Це станеться так несподівано і вибуховий, він буде мати мало часу, щоб знайти де-небудь підходящий, щоб піти. Ветеринар дав нам антибіотики і нам треба було 2 дні, щоб зрозуміти, що вони не працювали, тому що проблема була в глистах. 4 години після таблетки черв'як і він був завзяті світлі і щасливі... 24 години, і його корму стала більш здоровий колір, але все одно м'який. Через три дні його пронос був, як і раніше висить навколо, хоча і не вибуховою, якщо він одного разу пішов у лотка, він не хотів би використовувати його знову, що означає, якщо у нього був свій шлях, я б міняти його 5 разів на день. Я взяв його з антибіотиками повністю 2 дні тому, а його какашками почав зміцнення, але далеко не міцною і здоровою.

Близько 3 днів тому ми почали дозволяти йому вільно бродити по саду, коли він хотів,(після кількох тижнів стежити за ним, в ньому) в прагненні до нього, щоб мати можливість використовувати його в якості свого туалету. Я ніколи не бачив його зробити це. У той же час, наші сусіди (ми в багатоквартирному будинку з двором), хто володіє його мати, дала йому візит зовсім небагато, відразу на повний день, коли я був на роботі, і вона не раз він намагався сходити в туалет в будинку.

Він досі какає і пісяє за межами лотка, в нашому будинку навіть з його положенням табурета не настільки претензійний! Це дійсно дратує і викликає напруження у сім'ї. Я не тільки змінюється 2 урни іноді два рази в день (це було 3 коробки, коли він був хворий), але я не можу розслабитися, коли він в будинку, тому що я намагаюся зупинити його, перш ніж він може піти на що завгодно. Він не туалет в нашому будинку сусіди, але в його власному будинку, тому що його будинок пахне туалетом, коли він був хворий, і скрізь рвуться?

Наш будинок сусідів я помітив, immacculate, а у нас завжди на брудній стороні, так як ми працюємо повний робочий день. Наш сусід весь день вдома.

Інша справа, що я помітив, що це не парадоксально, полягає у тому, що якщо я можу сказати, що він повинен йти в туалет, я йому місце на лотка і він відчуває, що вона занадто повна і мені доведеться його знайти свіже рішення, але в той же час, якщо я порожній, що лотка і він знаходить мішок для сміття з забруднених піском - він буде відразу йти в туалет на пісок або на верхній частині мішка.

+361
basti 31 січ. 2019 р., 22:59:46

Чудові фото!

Ваш ОГД є чоловік. Пси мітять свою територію, як частину свого "повсякденного" поведінки. Мічення території-це механізм, використовувати собак, щоб інші собаки знали, хто вони і допомагає створювати ієрархію видів серед собак на певній території, залишковий неприборканого поведінки від часу, коли собаки зграями бігали і переміщалися з місця території.

Розміщення какашки на стіну або дерево й інший спосіб для вашого ОГД залишити своє повідомлення для інших собак.

Його акробатика, хоча і незвичайні, є його засобом забезпечення його повідомлення є помітним.

На жаль, це також означає, що його послання може бути більш важко очистити.

Я пропоную вашій єдиною турботою буде прибирати його какашки-це проблема. Якщо прибирати його какашки-це проблема, ви могли б розглянути деякі способи, щоб контролювати цю поведінку. З задоволенням уточнив.

+360
Montaigne 24 бер. 2012 р., 20:34:52

Вашою головною турботою повинна стати безпека. Німецька вівчарка дуже велика порода, і той, який, як відомо, мають також проблеми агресії. Той факт, що Юнона була покусали людей, а також собак є дуже серйозною проблемою. Цю ситуацію не слід сприймати легковажно.

Юнона повинна бути відокремлена від інших собак, поки ви не розберетеся з цим. Поки Юнона ведеться агресивна до інших собака, вона більше для людей так само небезпечно, як вони цілком могли б наздогнав між ними, як і те, що вже відбулося. Тому не тільки для безпеки вашої собаки, але і ваша, Юнона повинна знаходитися подалі від них.

Після цього, Вам необхідно найняти тренера, який має досвід з обробкою агресивних собак. Я не рекомендую намагатися впоратися з цим самостійно. В той час як ви знаходитесь на свій власний, намагаючись дізнатися, як з цим боротися, іншої людини або тварини може бути поранений. Краще мати нагляд за кимось, хто може втрутитися, якщо щось піде не так, і ви не знаєте як зупинити це.

Хоча зазвичай я не прихильник пошук господарів, я роблю виключення для тих випадків, коли нинішні господарі можуть бути не в змозі правильно доглядати за твариною. Це може бути, що це неможливо коли-небудь повністю довіряти Юнона, щоб бути навколо інших собак. Це може бути краще для неї, щоб йти в будинок без інших тварин і власник дуже досвідчений з важкими тваринами.

+296
Olivier Georg 2 лист. 2012 р., 12:21:51

Не садять самку і самця разом, див. Ця відповідь для більш докладної інформації , коли чоловік монтує жінка вона випустить яйця, і завагітніти. Вірогідність цього дуже висока, близько 100%

Є гормональні зміни після операції, то краще почекати 30 днів після операції перед введенням кролики один з одним.

Зміна гормону з видаляють яєчники/середнього роду можуть бути значними, що будь-які зустрічі до операції не забезпечують хороший датчик, для майбутніх зустрічей.

На випадок, брат і сестра кролики, які завжди жили разом почнуть бойові дії і повинні бути розділені назавжди після видаляють яєчники/середнього роду.

+238
Beach Miles 2 квіт. 2015 р., 23:56:02

Існує два основних види субстратів для бородатих драконів, є плюси і мінуси обох, і він зводиться до того, що ви вважаєте безпечним для вашого бородатого дракона, і те, що ви відчуваєте, що ви можете управляти для чищення.

Коротше, підкладки частинок дозволяють бородатий дракон копати, чого вони не роблять, але дає ризик вклинення від ковтання субстрату. Це теж можна вважати важким, або дратує, щоб тримати чистим, і повинен бути замінений на регулярній основі.

Між тим номери-частинок субстрату зняти ризик вклинення, але, швидше за все, зажадає від вас надати інші засоби, що дозволяють вашим бородатий дракон копати. Штучних покриттів може бути важким для бородатих Драконів, щоб йти далі, або ловити їх кігтями, або надто слизькими, щоб забезпечити тягу.


Підкладки Частинок:


Пісок

Я повинен зізнатися, у мене є особисте упередження проти піску, коли я пишу це, але пісок думку багатьох любителів рептилій як поганий вибір для підкладки з-за його численних ризиків для здоров'я, які розглядаються як фактори переважують її переваги.

Пісок-це найпоширеніший субстрат продається в правильний субстрат для бородатих драконів. Тому що бородаті дракони приходять з пустелі, це легко на ринку піску в якості субстрату пустелі. По правді кажучи, природний субстрат бородатого дракона буде представляти собою суміш твердої бруду, глини і каміння.

Пісок можна вважати поганий вибір для субстрату бородатий дракон з наступних причин: 1. Бородаті дракони є брудні їдці, так що якщо ви годуєте їх у тераріумі, вони неминуче будете ковтати трохи піску. Тому що пісок перетравлюється, вона створює ризик вклинення, медичне стан, при якому кишечник бородатого дракона блокуються, викликаючи параліч і смерть. 2. Бородаті дракони "знайомства" з їх вуст. Це означає, що навіть якщо ви не годуєте їх в тераріум, ризик для вклинення як і раніше існує. Моя досі облизуюся речі в його корпусі, які були там з тих пір, як я поставив його. 3. Пісок порошить, що може призвести до дихальні проблеми, якщо бородатий дракон вдихає його. Або викликати інфекції, якщо він потрапить в їх вік. 4. Це залежить від людини піклуватися про тераріумі, але пісок може бути дуже складно, або дратує, щоб тримати чистим. Якщо фекалії залишилося позаду, пісок охоче бактерії, що викликають тераріум для запаху. Якщо він не дотримувався санітарно-ваша рептилія піддається більшому ризику інфекцій/паразитів.

З іншого боку, вологий пісок може бути одним з кращих субстратів для вагітної жінки, як вона захоче поховати свої яйця.

Кальцій-Пісок

Є нові типу "пісок" штовхають, що це має бути добре для бородатих драконів. Ідея полягає в тому, що якщо бородаті дракони збираються, щоб поїсти деякі з субстрату, то він може також має кальцій в ньому, щоб зробити його краще для них.

Погана частина є те, що це насправді не пісок, але карбонат кальцію зустрічається в вапняк та крейда, і насправді є провідним компонентом в таблетки. Побічні ефекти це буде означати, що ваш бородатий дракон буде важче перетравлювати їжу з-за ефекту в нейтралізації кислот шлунка. І якщо бородатий дракон відчуває, що він має більше кальцію в її дієті і їсть більше піску, то ефект буде тільки гірше.

З цієї причини, кальцит пісок слід уникати в користь звичайного піску.

Кольоровий-Пісок

У комплекті з кальцієм-пісок пісок, пофарбовані різними кольорами. Проблема з барвником є те, що він постійно бруднить бородатий дракон шкіри. Я не про якісь медичні проблеми, які були хоч і пов'язані з барвниками знаю. Моя рекомендація буде знову дотримуватися звичайного піску.

Утрамбований Грунт

Як я сказав, більш природний субстрат для бородатих драконів ущільнюється грунт. Я чув про людей, імітуючи цей тип підкладки, використовуючи суміш приблизно 50/50 грунту і піску (з тих що можна купити для дитячих пісочниць).

Перевага цього полягає в тому, що на ущільненої бруду менше шансів потрапити всередину, і навіть якщо це станеться, бруд має менше шансів викликати здавлення саме по собі, і він зберігає пісок від злипання разом, що і викликає непрохідність.

Недоліком цього субстрату є, як і всі підкладки частинок, що може бути складно/дратує в чистоті і повинен бути замінений на регулярній основі.

Подрібнений Горіх

Ви можете знайти основу, виготовлену з подрібненої шкаралупи горіха в деяких зоомагазинах. Цей субстрат ніколи не повинен бути використаний для бородатих драконів. Подрібнені раковини мають дуже гострі краї, і може призвести до пошкодження внутрішніх органів бородатого дракона, якщо його проковтнути.

Кокосове Волокно

Цей субстрат призначений для тропічних рептилій, з-за його здатності утримувати вологу. У тераріумі пустелі, де кількість вологи не потрібно, сухе кокосове волокно містить занадто багато пилу, щоб бути безпечним.

Тріска

Деревна стружка представляє подібний ризик для бородатих драконів, як подрібнений горіх. Хоча і не так послідовно, гострі, вони ще можуть призвести до пошкодження бородаті дракони внутрішніх органів при ковтанні.


Не-Частка Підкладки:


Рептилія Килим

Рептилія килим є простий альтернативою частинок підкладки. Вона поставляється в рулон з повсті тканини, які можна скласти на дно тераріуму. Позитивна сторона рептилій килим, який легко чиститься; можна просто взяти і прополоскати його. Недоліком є те, що бородаті дракони' кігті були відомі, щоб потрапити в волокнах.

Нещодавно я бачив нові форми рептилій килим, що замість повсті, вони почали імітувати текстуру піску. Що б ефективно усуває кігті бородатий дракон застрягне на килим. Моє єдине занепокоєння було б зашкодити, що бородатий дракон міг зробити на килимі, намагаючись відкопати в ній, може знадобитися килим повинен бути замінений кожен так часто.

Паперові Рушники

Ви можете використовувати паперові рушники, і тоді вам не доведеться турбуватися про кігті бородатий дракон застрягне, як ви б з килимом, але як тільки паперовому рушнику брудниться, ви будете мати, щоб замінити його. Це може бути досить дорогим залежно від вартості паперові рушники у вашому магазині.

Шифер Плитки

Плитки шиферу-це те, що особисто я вважаю кращим субстратом, бачачи, як я його використовувати.

Як і інші не-частинок субстратів, легко для того, щоб очистити, і не має ніякої ризик вклинення. Але, він також має переваги утримувати тепло добре, і він навіть допомагає тримати їх кігті сточуються природним шляхом, тому вам не доведеться турбуватися про врівноважуючи їх самі.

Тому що ви можете придбати шифер плитки у вашому місцевому господарському магазині, ви можете знайти багато різновидів квітів, ніж для рептилія килим, і кольори виглядають ближче до природного кольору підкладкою (ви можете, ймовірно, знайти пісок кольорової плитки, Якщо ви віддаєте перевагу шукати пісок).

Деякі люди йдуть так далеко, щоб додати затірку, я вирішила не так, що я міг би взяти плиток, щоб прибрати їх, але затирка має перевагу тримати бруд від попадання в простір між плитами. Це дійсно до вас, який метод ви віддаєте перевагу.

+188
Vsplit 2 лют. 2018 р., 19:29:47

Кусатися дуже часто в такому віці, як вони досі кордону навчання. В даний час ми маємо справу з прорізуванням зубів, балакучий двох місяців, а також і коли він базікає з нами, ми направимо його гризти іграшку або погризти. Якщо він щипає занадто сильно (щеня зуби гострі!) Я просто відповідаєш гучний вереск шум, і його злегка натисніть на шум з мого пальця і він зупиняється.

Я буду працювати над виправленням mouthiness зараз, хоча її не агресивна поведінка, він може легко перерости в прикру звичку і ніхто не хоче мати справу з дорослим псом, який не зупинити з допомогою своїх зубів.

+187
adminMIRA 28 груд. 2017 р., 13:47:08

Якщо ваш головний пріоритет-безпека, одним з найбільш безпечних інсектицидів-це пральний порошок під назвою Бура. Його застосовують в більшості продуктових магазинів. Це часто використовується в якості обробки деревини в підвалах, тому що він вбиває і відштовхує як комахи і цвіль [наприклад, див: http://www.publish.csiro.au/paper/CH10132.htm]. ("Секрет" обробка деревини, використовувані термітами і цвіллю компаній найчастіше бури.) Ви також можете додати його у воду і використовувати його в якості миючого засобу домогосподарств, хоча там можуть бути деякі незначні зміни кольору з залишків солей.

Бури-це просто борної солі, які можуть бути метаболизированы ссавців, так що це майже повністю безпечно для людей і домашніх тварин, хоча я б не стала додавати його в їжу. Лист даних з безпеки матеріалів перераховані його як небезпека для здоров'я 1 і помірну спазмолітичну подразник, приблизно так само, як содою [http://www.sciencelab.com/msds.php?msdsId=9924967].

enter image description here

Те, що я зробити, це купити пачку цих і кидати їх під холодильник, посуд. машина, і будь-які інші крихітні куточки на кухню. Що, здається, працює, тому що моя кухня не бездоганний, але я ніколи не мав проблем із нашестя мурашок.

enter image description here

+180
zapik 1 серп. 2018 р., 22:50:36

Я виріс в приміській зоні. Наші найближчі сусіди були коні на пів-акра землі, і вони здавалися досить щасливими. Якщо б мені довелося доглядати за кіньми, скільки землі мені потрібно, щоб вони мали здоровий спосіб життя? Залежить це від типу або кількості коней?

+115
Viena 25 лют. 2011 р., 01:43:02

Це важко назвати. Це завжди дуже складне рішення, але я спробувати і переконатися, що я зробив все, що міг, щоб допомогти, перш ніж приймати остаточне рішення. Ось мій список:

Якість Води

Переконайтеся, що ваша вода так добре, як це може бути. Ні аміаку, ні нітритів і нітратів, ймовірно, нижче, ніж близько 40 сторінок. Переконайтеся, що ви слідкувати за технічне обслуговування. Відмінна якість води може піти довгий шлях до зцілення хворої рибою.

Діагностувати проблему

Спробувати з'ясувати, що сталося з рибою. Це звучить з вашого питання, як ваша риба має якусь плавати випуску сечового міхура, тому що він не може тримати рівень. Сем пропонує використовувати горох, який може допомогти зменшити ризик накрутити, але я не впевнений, що дійсно допоможе в цій ситуації.

Ліки

Я виявив, що Melafix і Pimafix для низку питань, але ця риба може бути занадто далеко для цього, щоб допомогти. Очевидно, якщо ви можете його краще окремо рибу і лікувати менший бак, щоб інші не постраждали.

Мій досвід

З мого досвіду, тетри можуть бути досить слабкими, тому що вони сильно розплодилися за їх кольору, який може означати, що інші аспекти рибою ігноруються. Якщо ви зробили все, що можна і рибу робити ніяких поліпшень, ви, можливо, побажає прийняти рішення. Схоже, у вас є хороші настройки, тому що ви не втратили будь-якої іншої риби. Це прикра частина хобі.

+109
user1628449 30 груд. 2010 р., 14:19:14

Нещодавно я взяв собаку з Товариства порятунку тварин. Поки вона значилася як розводити суміш х на сайті порятунку суспільства, її ветеринарних документів показує "яму суміш", як її переважаючої породи. Хоча у неї є кілька особливостей, які можуть запропонувати пітбуль, на мій недосвідчений погляд, вона виглядає, наприклад, більше подобається Х. порода, вона має набагато більш довгу морду, ніж будь пітбулів, які я бачив. Наскільки я читав, виявлення змішаних порід на око все одно багато помилок. "Піт-мікс" обмежує позначення, де ми можемо орендувати і навіть які містечка ми можемо жити, тому ми хотіли б, щоб спробувати змінити його. Дозвольте мені додати, що вона має дуже спокійним і лагідним характером, і що ми плануємо піти на професійне навчання з нею. Ми живемо в середньозахідному американському штаті. Чи є у кого досвід зміни собаки позначенням породи. Це просто питання знайти співчуваючого ветеринар?

+43
Abdoul Kader Ouedraogo 4 січ. 2010 р., 21:26:56

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil