туалет проблеми з моїм котом

У мене є 18-місячний Калик кішка. У мене на роботі протягом дня, тому я залишаю їй розгулятися і не замкнути її в якісь певні номери. Вона закритий кота, який використовує котячого туалету, який очищається кожен раз, коли вона використовує його.

За останній місяць вона вже один раз накакав і колись пописати на мене кидатися, на мій диван, де я сиджу. У неї дитину у ванній теж отвір минулого тижня, поки я був у сортирі сам. Я в моєму кінці дотепності з ним зараз і не мають ні найменшого уявлення, чому вона це робить. Може хто-небудь дати мені які-небудь ідеї, як зупинити її від цього, і дати мені кілька порад про те, що робити?

Мій інший кошеня, який у мене був для 18years(який помер 5 років тому зараз) ніколи не робив нічого подібного, тому я не знаю, чому моя кішечка робить це зараз.

+337
FAYVICTORIA 23 лют. 2012 р., 12:54:11
28 відповідей

Я зазвичай даю мої чотири коти, дві банки смачного частування вологий корм вранці, що приблизно половина вологий корм за кішку, плюс сухий корм у них завжди є в будинку.

Сьогодні у мене була тільки одна кішка вологий корм, тому я вирішила змішати його з тунцем.

З точки зору dieat і здоров'я, моє питання: Що корисніше, тільки дві банки смачного частування чи можна в корм для кішок і тунцем?

До речі, я знаю, що натуральний котячий раціон м'ясоїдних, а не консерви та/або сухий корм. Просто хотів, щоб отримати це з шляху.

Спасибі.

+967
atisarfa 03 февр. '09 в 4:24

Ваш кіт, мабуть, не піднімалася в тісному контакті з морськими свинками. Так кіт не знає як реагувати і боїться реакції, коли вони занадто близько.

Якщо це не була морська свинка, але вовк цілком ймовірно, що кішка буде сприймати це як загрозу весь час. Але ось як морська свинка маленька кішка намагається підійти.

Просто хай все йде, як вони, і вони звикнуть один до одного.

enter image description here

+961
Thaddee Tyl 24 лист. 2012 р., 10:29:40
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я натрапив на нитку, Щоб не давати домашніх тварин, щоб сумнівні люди, не обов'язково люди, які катують тварин, але повернути їх навколо і перепродують їх.

Якщо у вас є домашня тварина, яку потрібно покласти на усиновлення з будь-якого приводу, і не хочу, щоб покласти їх у притулок, як ви переконаєтеся, що вихованець буде гарний будинок?

+960
leo of borg 26 лют. 2018 р., 21:02:55

Я купив страховку для моєї кішки від ВПІ. Що потрібно розібратися зі страховою полягає в тому, що в середньому ви будете втрачати гроші на операцію. Я працював в страховій за перші 6 років кар'єри розробка програмного забезпечення на носій, агент. Pet страхування не особливо організованої, так що ви зазвичай не отримати знижки у ветеринара, як ви робите з медичними страховками. Це просто страхування ризиків, пом'якшення наслідків.

Якщо ви зекономили гроші за життя вашого вихованця рівнозначно тому, що ви заплатите за страховку, він повинен в середньому по часу менше, ніж страхові внески. Отже, якщо це так погано, чому я його отримав?

З двох причин, По-перше, немає ніякої гарантії, що мій вихованець буде мати тільки медичні проблеми пізніше в житті. Один з моїх вихованців були медичні проблеми з його очей і ступінь охоплення допомогли з оплатою за що і покрив більше, ніж ми заплатили за цю кішку (хоча і не більше, ніж ми заплатили за обидва).

Другий, велика причина одна того, щоб помістити значення в житті мого вихованця. Скажи мені зберегти мої гроші у фонд, щоб піклуватися про домашнього улюбленця. Мій кіт отримує в 18 років, стає ближче до кінця свого життя і потребує $2000 процедури. Якщо б я збирав усе це час, у мене є купа грошей, які мені доведеться витратити купу, щоб піклуватися про нього за те, що не може бути набагато більше часу. У мене є інші витрати і важка вибору, якщо я дійсно хочу, щоб використовувати цю економію на мого вихованця.

Якщо, замість цього, я платив за страховку всі разом, у мене немає величезної кількості грошей, я витрачаючи в 19 років, а платять за те, що всі проблеми приходять всі разом. Легко вирішите робити процедуру, тому що мені нема чого втрачати.

Домашнє тварина страхування робить це так, що я не доведеться турбуватися про малоймовірному подія з основних медичних витрат зараз і означає, що я не доведеться турбуватися про важкі рішення про витрати на капітальний медичних витрат у більш пізньому віці. Це дозволяє мені зосередитися на тому, що краще для мого вихованця не турбуючись про непередбачуваних витрат і я надаю страхової компанії деякі додаткові зверху за турботу, вважаючи, що ризик для мене.

+933
Abdelilah Niagui 20 вер. 2011 р., 23:37:58

У моїх батьків кішки є дві урни. Одна кішка-діабетик, а інший буркотун про коробку.

До першої кішки стали діабетиками, не було б жодних проблем з будь-якої з них, використовуючи ящики. Якщо він занадто брудний, вони обидва відмовляються його використовувати. Після того, як вона стала диабетиком, їх терпимість до Полі бути чисті різко опускається і вони зазвичай ходять по підлозі, якщо було що-небудь у поле. Ми також виявили, що якщо кішки щось засмутило (наприклад. мої батьки їдуть на кілька днів), вони будуть прагнути використовувати підлогу.

Ми боротися з цим кількома способами. У нас є великі коробки, що-небудь підкласти під них, щоб зробити в області, як правило, більш чистий, і є також додаткові поля. Ми виявили, що вони були набагато щасливіше з цим. Інша ідея полягає в тому, щоб мати ще одну коробку подалі. Вони могли б отримати преференції, які вони хочуть використовувати, і в кінцевому підсумку, мають свої власні.

Остання порада, яку я можу дати трохи килимок, щоб покласти в коробку. Я поклав цей маленький килимок, призначений для отримання шматочків посліду з лапами, у лоток моєї кішки і вона набагато комфортніше. Вона використовується, щоб отримати занадто наголосив, про поле і це астрономічно допоміг їй.

Тл;ін:

  1. Зробити великі коробки
  2. Отримати більше коробки
  3. Зберігати коробки так чисті, як ви можете
  4. Зробити килимок, щоб вийти на вулицю і навколо коробки, щоб забезпечити чистоту ділянки та психологічна допомога.
+915
capote1789 5 жовт. 2019 р., 22:07:33

Я рухаюся будинку і на відвідування оглянути майно перед переїздом, собака сусідів гавкав би дуже агресивно, коли я вийшов на подвір'я. Собака не гавкає, коли я перебуваю всередині будинку. Є великий паркан між будинками так, щоб собака мене не бачить і я не можу бачити собаку і собака може не пережити.

Що я можу зробити, щоб зупинити цей гавкіт? Це тільки у випадку "впровадження" себе собака і як попросити сусіда, щоб влаштувати це.

Крім того, я сподіваюся отримати нову собаку, так що я повинен зробити щось подібне з цієї нової собаки?

Я не буду приймати будь-які відповіді, хоча поки свято пройшло, і це може бути деякий час у процесі становлення.

+907
teferi 13 лют. 2016 р., 23:12:33

Чому моя собака п'є свою сечу, коли він мочиться всередині?

Пити сечу собаки може бути ознакою дещо різні речі:

  • проблеми зі здоров'ям
  • проблема поведінки
  • неправильне привчання до туалету
  • простий етап, що деякі собаки проходять через як молоді собаки, і це природно проходить

Цей відповідь пов'язаний з цим постом , Як я повинен виправити мою собаку, коли я ловлю його пити свою сечу?.

Всередині вашого будинку буде притон і в'ючних тварин, природно, хотілося зберегти свої нори в чистоті. Вони хочуть, щоб скинути з себе якомога далі від місця, де вони їдять і сплять.

Від wolfcountry.net

Під час годування мати чистими цуценят, стимулює у них акти сечовипускання і дефекації, облизуючи геніталії. Вона ковтає їх виділення, обліку площа пологах чистий і без запаху.

У вовчих зграях весь пакет захищає матір і день і допоможе підняти цуценят.

Враховуючи, що він не робить цього, коли він перебуває за межами, я не розцінюю це як проблему, по суті, він робить те, що приходить природно і очищення.

Чому собака круги своя сеча

Одна з причин полягає в тому, що сеча не вбирається у лінолеум, плитка або готову деревину, як це відбувається в грязі, трави і бетону. Залишилося у пул на підлогу, спокусливо цікавість собаки. Інша причина що, поки собака не може бути приручений, вона може знати, що мочиться всередину заборонено. Він буде пити свою сечу, щоб приховати докази.

Висновок:

Ви сказали, ваша собака приїхала від заводчика, що він був добре піклуються, як щеня; так що навряд чи це пов'язано з синдромом собаки в обмеженому просторі, вчаться їсти і пити власні відходи.

Дали інформацію, що це відбувається тільки в тому випадку, коли ви забули взяти його на ніч або коли лягаєте спати рано (так він тримається довше на ніч) я б сказав, що це просто ваша собака намагається виправити виправити казус і не велика проблема.

Моя пропозиція полягає в тому, що причина проблеми звучить так:

  • Його потрібно приймати частіше.
+887
JanSGNm 7 бер. 2017 р., 06:52:58

Ну, ти так не говорив, але я припускаю, що у вас є термометр всередині бака, ні? Або виміряти температуру, використовуючи переносний, тимчасовий? Оскільки ваш танк знаходиться всередині вашого будинку, його не прямо на сонце, можливо, деякі Бриз був на ньому, і т. д...

Для рішень, оскільки це відбувається лише кілька разів на рік, я б кубики льоду з попередньо очищеної води. або як @Барна запропонував, вода, яку ви взяли з свого акваріума (хоча це може зробити.. смердючі... коли ви заморозити і розморозити, так як ви будете вбивати деякі бактерії) . Оскільки вони не мають хімічних речовин, які шкідливі для Риб, його можна використовувати без проблем.

Оскільки його необхідно деяку кількість енергії , щоб перетворити лід у воду, лід буде "вкрасти" цю енергію з води, охолоджуючи весь танк. І з-за конвекції, холодна вода навколо кубика льоду піде на дно бака, а більш тепла вода буде йти до вершини, перебуваючи в контакті з кубика льоду, і робити цикл.

Вам просто потрібно зробити речі повільно (щоб вам не змінювати температуру води дуже швидко, в результаті чого деякі холодового шоку на рибу). Термометр буде вашим другом тут...

+867
Torvero 15 лют. 2018 р., 02:36:39

Там не зовсім набір вік для прийняття бородатого дракона, тому що як і більшість рептилій, вони не піклуються про своїх молодих після того, як вони вилупляться. Що ви збираєтеся хочете, щоб розглянути, скільки часу ви повинні піклуватися про нього, і ваш досвід з рептиліями.

По справах неповнолітніх бородаті дракони потребують більшого догляду, ніж дорослі бородаті дракони, тому що вони більш крихкі, Такі маленькі. Вам доведеться проявляти особливу обережність, як вони ростуть і скидають стару шкіру, переконавшись, що все йде добре і ніщо не залишається позаду.

Вони також повинні харчуватися більше, ніж дорослі, і більше комах. Поки дорослі в основному травоїдні, пташенята будуть в основному хижі і потрібно годувати три рази на день до двох разів дорослої людини в день.

Якщо у вас є вже досвід роботи з рептиліями, і є час, щоб присвятити їх, усіма засобами отримати дитину бородатого дракона, вони досить чарівні, коли вони маленькі. Але якщо це перша рептилія ви отримуєте, або ви не впевнені, що у вас є час, щоб піклуватися про них стільки, то я хотів би запропонувати покупку одного, що ближче до 10 дюймів у довжину, так що будуть молоді і трохи легше в догляді.

+823
Ted Spradley 25 бер. 2017 р., 03:38:40

Для людини, узагальнення дуже просте, але для собак це досить складно. Наприклад, "сидіти" на кухні-це не те ж саме, що "сидіти" на задвірках або "сидіти" в парку для собак. Те ж саме відноситься і для походу в туалет.

З якоїсь причини, ваша собака думає, що двір-це гарне місце, щоб робити свою роботу, коли вона без повідка, але вона не ОК, коли повідець лежить на. Є ряд речей, які могли б спровокувати таку поведінку (наприклад, вона чекає, щоб вийти на вулицю, у неї був поганий досвід, маючи повідець і робиш #2 і так далі).

Що ви повинні спробувати навчити правильній поведінці в більш дрібні кроки і створити сприятливе середовище так собака швидше зрозуміє, що ви хочете їй робити.

Я, наприклад, хотів створити собаку на ніч і приймати додатковий час вранці, перш ніж отримати її, для того, щоб бути впевненим, що собака повинна робити свою справу. Тоді, якщо вона не нормально одягнути хомут, надіти на себе нашийник і дати їй розгулятися на подвір'ї. Після 15 хвилин або близько того, я хотів трохи пограти з собакою, потім забрати її і знову створити її. Через годину або близько того, я повторюю, поки вона не #2 у дворі.

Якщо вона не носить нашийник, просто прикріпіть шматок мотузки до нашийника і повторіть описану вище процедуру. Коли вона в порядку з мотузкою, почати схопивши мотузку, коли ви спочатку взяти її, як ніби це повідець. Через пару днів, поміняти його на нормальний повідець і що необхідно зробити речі легше для неї, щоб зрозуміти, що це ОК, щоб зробити #2 у дворі, коли повідець лежить на.

Очевидно, після того, як вона робить #2 ви повинні хвалити її багато, кинути в задоволення, а потім почати гру в перетягування або те, що вона дійсно любить.

+807
Harrison Fourn 16 серп. 2015 р., 22:37:19

Технічно це можливо, але це вимагає крайньої обачності. Що сказав, у список, зокрема, передбачає певні амінокислоти (наприклад, таурин), які знаходяться тільки в тваринних продуктах, так що ви могли б, ймовірно, зійде з вегетаріанцем (фрукти, овочі, гриби, вітамінні добавки, але не тільки овочі) дієта, Якщо ви зробите це надзвичайно обережно.

На ваше останнє питання, типу собаки не має значення; маленькі хитрощі, які можуть бути необхідні для боротьби порода-конкретні питання.

+783
Sanjeet Kamble 26 лют. 2014 р., 14:30:53

Схоже на територіальне поведінку. Всупереч поширеній думці, кішки будуть територіально розпилення, а також самці, але це рідше. Кішок більше бризок, коли у них стрес, як і коли вони на новій території, або їх територія руйнується, як якщо б там хто-то или что-то в ньому, що не було раніше. Так що це дуже ймовірно, пов'язано з тим, що він живе у гуртожитку, де нові люди заходять і виходять постійно. Важко сказати, чому кішки вибрати конкретне плям вони з Марком. Він може просто прийти з особистими уподобаннями.

Я рекомендую продовжувати тримати кішок з вашої кімнати. Інша справа, що може допомогти, щоб отримати кішку з феромонами, відомий як feliway, який іноді допомагає заспокоїти кішок, коли у них стрес і маркування територіально. Також рекомендується ретельно очистити з миючими засобами, які призначені для видалення запаху кішки, щоб перешкоджати кішок від звички маркування, що плями з-за запаху.

+730
mbxtr 2 бер. 2017 р., 23:49:47

Я купив самку Імператорського Скорпіона. Я чув, що вони мають довгі періоди вагітності і часто вагітних, коли купувала. Як я можу дізнатися, якщо мій Скорпіон вагітна?

+728
Arjun Krishna 3 жовт. 2015 р., 16:09:19

Мій ~10-річний кіт (кобель, кастрована, критий тільки) нещодавно було зниження апетиту і втрата ваги. Ми були у ветеринара, зробили рентген, аналізи крові (в нормі), зробили УЗД, і чекає можливості біопсії лімфатичних вузлів в/в-кишковому тракті (як показали збільшену на УЗД), але перший-ліпший призначення становить кілька тижнів. Тим часом, я шукаю способи, щоб заохочувати його, щоб з'їсти більше.

Коли я кладу вологий корм він їсть кілька ковтків, а потім втрачає інтерес. Я пробував різні консервовані продукти, як паштет і шматочки в соусі, і в тому числі рецепт їжі спеціалізований для проблеми GI. У кота алергія на рибу, так що консервований тунець-не варіант (якщо я вам настільки відчайдушним, що "їжа" козирі "алергічна реакція потому"). Сухий корм доступний весь час. Він з'їсть трохи ласки, якщо я годую їх йому по одній за раз, але ні, якщо я поставив купу відразу. Прісна вода доступна в будь-який час (в кількох місцях, замінював пару раз в день).

Я зазвичай корм вологий корм в маленьких тарілках; мій ветеринар запропонував тарілку замість цього, який не з'являвся до цих пір. Вона також запропонувала порцію консервів при кімнатній температурі, а не прямо з холодильника, який я роблю.

Мій ветеринар наказано низьку дозу антидепресанту (так, дійсно!) тому що побічним ефектом є стимуляція апетиту. Здавалося, щоб зробити різницю в перший день, але не багато з тих пір (вже тиждень, як ми почали це).

Він повинен був мати три зуба близько семи тижнів тому внаслідок резорбтивної ураження в роті. Мій ветеринар оглянув його так і не знайшли ніяких подальших проблем у роті-і, по суті, він їв нормально після такої операції. Втрата апетиту є набагато більш пізні.

Як я можу змусити його їсти більше? Чи є якісь продукти, які могли б працювати краще? (Я гнучка, про що я його годувати, крім риби, якщо він буде отримувати більше поживних речовин у ньому.)

Очевидно, що потрібно виявити і вирішити основні медичні проблеми. Це не те, що це питання, хоча думка про це-Ласкаво просимо теж.

+611
kashflow009 2 лип. 2018 р., 00:51:32

Коли щеня зазвичай клює? Під час ігор, під час відпочинку, коли ви даєте команду?

Під час гри: Якщо ваш щеня не реагує на пронизливий вереск/оуч звук вам доведеться її вчити, що кусатися робить задоволення зупинитися. Коли вона тебе вкусить (навіть якщо це виглядає як нещасний випадок), зробити високий пронизливий вереск звук, потім відразу встати і піти від неї. Ігнорувати її протягом 3-5 хвилин, не важливо, що вона робить. Потім повернутися до гри. Якщо вона знову кусає, прополоскати і повторити. Потрібно послідовність і терпіння, але вона буде в кінцевому підсумку дізнатися, що кусатися = немає більше задоволення. Це (більше або менше), як інших собак, навчити цуценя не кусати.

Коли даю команду: Знову ж таки, тримати високої тональності вереск у відповідь. Не ховатися, якщо він болить. По-друге, ви повинні мати маркер на слово, коли ваш щеня не зумів належним чином відреагувати на команду. Слово, яке я використовую з моїми собаками "упс", але вибрати, що вам подобається (я не рекомендую "ні" з багатьох причин). Використовуйте свій маркер Слово і повторіть команду. Припускаючи, що вона кусає руки, намагайтеся тримати руки поза досяжності, навіть якщо злегка. Промити і повторювати до 3 разів. Якщо вона не правильно відреагувала на команду на 3-й раунд, спробувати іншу команду, вона більш надійна і винагородити її, якщо вона проявляє бажану поведінку. Якщо вона отримає право на 2-й або 3-й раз (не кусатися + відображати бажане поведінка) нагороду і похвалу, як божевільний! Завжди закінчується навчання на високій ноті, так що ваш щеня пов'язує навчання з розвагою, а нагороди і любов, не тільки з усім разу вона промахнулися.

Під час відпочинку Якщо ваш щеня жує на вас, коли відпочиває, це скоріше пережиток приймаються занадто рано з посліду. Ви повинні передати її на безпечну і відповідну іграшку. Знову ж таки, це вимагає послідовності і терпіння, але вона буде вчитися.

Ви повинні отримати ваш щеня в навчальний клас цуценят як можна швидше. Будучи соціалізовані з іншими цуценятами такого ж віку допоможе безмірно з викладанням речі, як укус інгібування та інших основних поводжень.

+566
Madsen 30 бер. 2016 р., 10:13:04

У мене є 3-річний кіт, який було кастровано. Його звуть Мяу Мяу і я був, так як він був близько 3 або 4 тижнів. Ми були дуже близько і дуже добре приклеюється. Я ніколи не була далеко від нього довше, ніж звичайний 8-годинний робочий день.., може бути, день або два, коли я буду спати кудись.

Проблема в тому, що я залишив на 6 грудня, щоб піти в Порт Елізабет на весіллі моєї сестри. Це в 10 годинах їзди від місця, де я живу, і я повернувся на 14 грудня (8 днів). Після повернення я виявив, що Мяу просто зник. Хоча інші мої 3 кішки все ще тут. У мене була подруга, яка приходила щоранку, щоб випускати кішок з дому і годувати їх. Вона повернеться пізно ввечері, щоб нагодувати їх і дозволимо їм повернутися в будинок.

Вона сказала мені Мяу був там в неділю вранці, але коли я повернувся додому в неділю вдень його вже не було. Він ніколи не буде більше, ніж кілька годин, але пройшло всього 5 днів.

Я починаю думати, що він пішов, тому що він думав, я не повернуся. Це можливо? Кішки ведуть себе і мислять такими категоріями?

+507
Dragoness 22 лист. 2017 р., 10:56:29

Після стрижки моєї собаки нігті, я випадково залишила банку з кровоспинну порошком на ніч. За цей час воно ввібрало в себе воду з атмосфери, так що верхній шар злегка вологі й злипалися. Мене турбує, що п'є воду в кровоспинний дозволить розвиватися бактеріям.

Це злегка вологий шар раніше безпечний для використання на моїх собак? Якщо ні, то про порошок, який був під поверхневого шару, що раніше сухий? Я можу зробити що-небудь, щоб висохнути, як це м'яко опалення на час?

+503
George Miller 25 вер. 2019 р., 20:59:51

Але мого кота в його перевізник 'зворотному'. Процедури я використовую наступні:

0> знизити до мінімуму місця, він може сховатися в 1> закрити всі тікає 2> залучити перевізника 3> принести кота в закритій кімнаті 4> обережно потягніть кота в кар'єрі тримаючи голову в руці.

+484
Jaynjayn 22 лист. 2018 р., 18:32:10

ми просуваємо собака з наміром прийняття. У нас була наша перша собака за рік і декілька місяців. Вона кілька собак реагувати, але отримав разом з моїми батьками собаки.

Наш новий щеня дуже спокійний. Кожен раз, коли він намагається перейти до нової частини будинку, наші перші випади цуценя, гарчить і гавкає на нього, майже як вона накинулася на нього.

Це просто територіальне річ? Як я можу допомогти зупинити її? Спасибі!

+467
Vijay Ivaturi 11 лип. 2017 р., 10:20:17

У цій статті є кілька хороших пропозицій для потенційних Бетта tankmates. Він також згадує:

Будь ласка, пам'ятайте, що ідеї нижче пропозиції. Ваш Бетта може прекрасно ладнають з усіма цими новими tankmates, або він може вбити і з'їсти їх. Кожен Бетта різні, і це всього лише загальні рекомендації.

Це звучить як ваш Бетта потенційно агресивної, тому, будь ласка, не намагайтеся спілкуватися з нею без нагляду. Моя Бетта ніколи не намагався з'їсти його tankmates кількох місяців, які є равлики зебри і чотири креветки Привид в п'яти-літровий акваріум. Здається, що більш детальна інформація може бути корисною: який розмір бака у вас є, і ви знаєте видів равликів ви намагаєтеся ввести?

+398
Richie086 21 бер. 2013 р., 13:17:55

Я стримав своє Бетта вже 5 років. Проте одна річ, яку я помітив, полягає в тому, що вони не повинні зберігатися в будь-якій тарі не більше 5 літрів.

Багато магазини використовують виправдання, що півники живуть у калюжах та інші відмазки на кшталт того, щоб спробувати продати товар. Проте з досвіду знаю, що півники можуть жити в чому-небудь менш ніж 5 галонів правильно. Вони не мають достатньо місця, щоб плавати, так що вони можуть почати, які страждають від жиру печінки. Якість води дуже швидко стає погано і починає спалювати свої зябра.

Крім того, такі невеликі установки вимагає 100% міняти воду, принаймні щотижня, і це великий стрес для Риб. Тому, будь ласка, неважливо, що ви робите, переконайтеся, що ваш Бетта не менше 5 літрів і він буде Вам вдячний. Ви помітите, що вони дуже розумні і кожен з них має унікальну особистість. Деякі Півники буде мати занадто багато місця занепокоєння, тому я б запропонував розмір від 5 до 10 літрів. Моя довга вітальня Бетта в даний час живе в 15 галонів акваріума. Сподіваюся, що це допомогло.

Редагувати: зустрічаючи суперника насправді добре для півників і не буде підкреслювати їх(поки вони ровесники). Сприймайте це як вправа, яке їм потрібно. Я знайшов свою Півники жити довше і бути набагато більш інтерактивними, коли вони були маленькі рибки (як неонові тетр), що вони могли б переслідувати. Так що якщо у кого-то вони можуть спалахнути зябра все краще. Так я і кажу, Так, безумовно, піти на це. Ваші Риби будуть вдячні Вам за це. Просто переконаєтеся, що розмір акваріума добре і що ви йти в ногу зі змінами води. Єдина проблема буде, якщо різниця у віці велика. Якщо Півники того ж віку, то вони будуть відблиски і намагаються погрожувати один одному. Але я помітила, що коли я поклав мій 3-річний з малоліткою то малолітка насправді сховався в кутку резервуара і був стрес. Однак якщо ви покладіть ваші півники з великої золотої риби.

+393
BentOnCoding 20 бер. 2016 р., 14:58:57

Абсолютно незалежно від зовнішності і розміру, який є, як багато людей вибрати акваріум, різних риб різні вимоги.

Деякі види потрібно багато вертикального простору, інші з радістю сидять біля дна або поверхні весь час. Вам буде потрібно більш високий стовп води для першої групи, для другої потрібна велика площа.

Скажімо, ви йдете для моделювання мілкий струмок в джунглях, з деяких мешканців дна, як основний окупанти. Велике, дрібне, танк буде танком вибір.

Якщо ви збираєтеся на крутий обрив схилу скелі вимагається високий танк, але на поверхні може бути меншим фактором.

Звичайно ви будете потребувати для правильної фільтрації та аерації в обох випадках.

+362
jjh 4 січ. 2019 р., 19:52:26

Якщо ви просто хочете, щоб бути безпечним, я б вам звичайну синю іграшку. Будь-які кольори, як зелений, жовтий (трохи жовтого-добре, якщо досить динамічний), і помаранчевий буде трохи більш важким для вашої собаки, щоб знайти в траві. Синій дуже яскраве і ваша собака буде знайти його легко, особливо, якщо вони мають які-небудь проблеми із зором. Бірюзовий (синьо-зелений) і пурпурний виглядають більш біло-сірій, так що якщо ви хотіли б один з цих кольорів, вони також відрізняються від того, як собаки сприймають зелений колір, таким чином, легко визначити!

+329
Maks2712 13 вер. 2018 р., 20:41:21

Чай-це вже доросла кішка, але ніколи не було нормальних шкребок, так що вся меблі в будинку повно подряпин.

Ми знаємо, що це суто наша вина (нещасна суміш лінь і невігластво), але хіба можна до чаю взяти тепер звичка використовувати скребок?

Особисто я боюся, що просто опустивши його в будинку не буде заохочувати її, щоб зупинити подряпин на стільці і диван, так що є якісь поради, щоб зробити дорослу кішку змінити звички?

+272
deepak yadav 29 черв. 2012 р., 04:24:09

Це як стейк тартар проти Макдональдса гамбургер яловичини, чому різниця у вартості є? Як яловичина? Недорогі бренди прагнуть бути "нездорової їжі" корми світі.

Однак вартість-це ще не все. Багато брендів стягувати премію за те, що "зерно" або "органічний", коли немає ніяких переконливих наукових доказів на підтримку твердження, що вони здоровіші для домашніх тварин.

Є багато основних брендів, прекрасна якість, щоб годувати вашу кішку. Я звичайно рекомендую наукова дієта Хілла, але є багато інших.

Ви можете порівняти інгредієнти, наприклад, консерви м'ясні шматочки курки в соусі:

Води достатньо для обробки, курка, печінка, пшенична клейковина, м'ясних субпродуктів індички, соєве борошно, кукурудзяний крохмаль модифікований, штучні та натуральні ароматизатори, трикальційфосфат, калію хлорид, таурин, додав колір, сіль, холіну хлорид, моно-і дикальцію фосфат, тіамін мононітрат, вітамін Е добавки, сульфат цинку, сульфат заліза, ніацин, кальцію пантотенат, вітамін А, сульфат міді, менадіона натрію бісульфіт комплекс (вітамін K), сульфат марганцю, піридоксину гідрохлорид, рибофлавін доповнення, Вітамін B-12 добавки, біотин, фолієва кислота, вітамін D-3 добавки йодиду калію.

Порівняно з hill's наука дієта курка Вечеря:

Вода, курка, свиняча печінка, Пшеничне борошно, пшенична клейковина, декстроза, рисовий крохмаль модифікований, вівсяна клітковина, яєчний білок, ароматизатор курячої печінки, соєва олія, двоокис титану, Дикальцийфосфат, хлорид калію, риб'ячий жир, хлорид Холіну, L-лізин, карбонат кальцію, вітаміни (Вітамін Е доповнення, тіаміну мононітрат, аскорбінова кислота (джерело вітаміну C), ніацин доповнення, піридоксину гідрохлорид, кальцію пантотенат, вітамін В12, рибофлавін добавки, біотин, вітамін D3 добавки фолієвої кислоти), Йодована сіль, гуарова камедь, хлорид кальцію, барвник, мінеральні речовини (оксид цинку, сульфат заліза, сульфат міді, оксид марганцю, йодат кальцію), бета-каротин.

Ви можете бачити, що, не дивно, що багато інгредієнти ті ж. Не все м'ясо створені рівними, і хоча я не можу сказати, де консерви джерел їх м'ясо, по-моєму наука дієти, ймовірно, буде більш високої якості.

Ви, звичайно, платити більше за ветеринарні дієти, які розроблено для певних захворювань – тобто з низьким вмістом білка при хворобі нирок, низький рівень магнію для профілактики сечокам'яної хвороби, низкоуглеводная при цукровому діабеті, і т. д.

+240
Webist 30 лип. 2015 р., 13:12:59

Я вирощую на шкурки кроликів і м'ясо. Я давно хотів зробити змія, але я хотів би зберегти шкури для моєї подушки і ковдри. Б давав пітон шкурою тварини? чи їм потрібно, що шкіра і волосся? Є властивості харчування вони потребують цього?

+227
Hashir Mohamed 7 серп. 2011 р., 11:19:07

Тому що місяць насправді не дуже довго. Кошеня трохи більше місяця і судячи по звуках він був покинутий матір'ю, це дійсно не дивно, що це трохи насторожує.

Продовжувати годувати кошеня і зробити якомога більше, щоб здаватися не загрозливим. Роблячи тільки хороші, повільні рухи і намагаючись триматися низько до Землі (думаю, як високий навіть коротка людська повинна виглядати новонароджене кошеня!) це добре. До речі, про їжу: ви говорите, що ви даєте молоко, то коров'яче молоко? Якщо це так, це може бути, краще, як багато кішки не переносять лактозу - це не проблема, коли вони ще, що молодий, але ви б краще отримати деякі правильного "кошеня молоком" замість.

+222
rodi 25 трав. 2019 р., 00:47:32
Використовуйте цей тег для питань взаємодії з ветеринарним лікарем (кваліфікованим лікарем, включаючи лікарів, хірургів, і фахівців, і їх об'єктів). На питання про конкретні травм або захворювань, використовувати ці теги.
+162
BnJ 21 квіт. 2015 р., 01:12:11

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil