Як я можу сказати, якщо мій кіт знущався над її сестрою і що я можу зробити для боротьби з цією проблемою?

У мене дві кішки з одного посліду, яку я прийняв, коли вони були близько 12 тижнів. Вони будуть через рік, старі через два дні, і останнім часом я був цікаво, якщо щось не так.

Чилі є набагато більш доступною, в той час як Місяць дуже тихо, маленька і, як правило, дозволяє її сестра буде першим в себе безліч аспектів.

Чилі останнім часом почали займати улюблені спальні місця Місяць - прасувальна дошка, зверху шафа, крісло. Це буде видно з різних приводів, і Місяць буде рідко спати або відпочивати в ці місця після.

Я теж ловив котів - від чого це виглядало як - playfighting, як і будь-які інші кішки будуть робити, проте я помітив, що це в основному Перець, що "атака", її перший і вона теж в основному їй, що буде продовжена через кілька секунд паузи. Сьогодні, я роблю мої речі у ванній, коли раптом Місяць нявкнув, досить імовірно, просять мене, щоб відкрити двері для неї. Через кілька секунд я відкрив двері, тільки щоб виявити, що Chilli був буквально сидить на ній і лизав її обличчя. Місяць виглядала вкрай незручно і вистрибнув з хватки Чилі в лічені секунди. У ряді випадків гострий наблизиться Місяць і намагатися очистити її, проте Місяць, як правило, вдаватися до втечі.

Хоча бувають випадки, коли навіть Місяць проживають поруч з Чилі і очищає її, я повинен бути стурбований тим, як Місяць лікував її сестру? І так, я вважаю, що корисно сказати, що Місяць-це кішка, яка треться об члени Будинку ноги і деякі інші меблів, поки перець не зробити це на всіх. Нарешті, моя мати помітила, що вони рідко їдять разом, коли дали вологий корм, і це те, чого раніше не було. Чилі стає незацікавленим з їжею, коли вона бачить, що Місяць їсть. Перець, як правило, їдять після того, як Місяць зникла, а не в околицях.

В цілому, що говорить про те, що моя кішка ображає її сестру, і якщо так, то що я можу зробити, щоб підійти до цієї проблеми?

+422
Lokesh Pant 25 жовт. 2011 р., 08:45:13
38 відповідей

Навчити собаку ловити і вчити, що Собака любить грати з іграшками-це дві окремі, але взаємопов'язані речі. Оскільки ваш заголовок питання конкретно про іграшки, я відповім, що ніхто. Якщо вас цікавить навчання одержання, ви можете перевірити це питання.

Я рекомендую робити сеанси з іншими собаками в іншій кімнаті, щоб не заважати йому в першу чергу. Ви можете додати їх пізніше, як відволікання, коли йому стане краще.

Що ваша собака любить, щоб покласти зуби на?

Коли ви починаєте навчати собаку любити грати з іграшками, почнемо з того, що він вже любить класти зуби на. Це може бути що завгодно, включаючи речі, які не можуть зазвичай вважатися "необхідними". Зараз ми просто зосереджені на веселощі з речами в рот. Ось кілька стартових ідей:

 • Плетений фліс
 • Старий носок з папером всередині
 • Скрутила паперовий мішок
 • Банджі-перетягування іграшки
 • Жувати іграшки
 • Жувати кістка
 • Великий м'яч
 • Лиш

Очевидно те, що вже буде простіше для вас, але якщо ваша собака не подобається, то ті використовувати те, що працює для вашої собаки.

Заохочуйте ігри з безладними рухами.

Тепер, коли ви знайшли щось він любить, заохочувати його, щоб грати в перетягування з вами. Переміщайте іграшку в нестійкої форми, тому він діє як здобич. Кролики не рухатися у бік собаки, так що не варто свої іграшки.

Переконайтеся в тому, щоб припинити гру, якщо він коли-небудь отримує вас замість іграшки. На цьому етапі він, напевно, не означає, що це так, він повинен підібрати досить швидко, що мета-це іграшка. Ви також можете втекти від нього з іграшкою, тримаючи іграшку в прямій лінії так легше для нього мети.

Продовжувати працювати над цим в різних середовищах, поки він буде перетягування на свою улюблену річ в будь-якому місці. Тримати буксири дуже короткою (до 5 секунд), тому він завжди хоче ще більше. Якщо він не має команди "вихід / крапля", тримати іграшку дуже ще в шляху, який не дозволить йому грати з нею. Як тільки він відпускає і пропонує контроль (сидіти / вниз / тощо) відпустіть його, щоб повернути іграшку.

Подібні іграшки, одні й ті ж ігри

Тепер, коли він грає з вами і іграшкою, починайте вводити нові іграшки з подібне почуття. Він любить жорсткий гантелі тип іграшки? Може бути, він любить м'які м'які речі або речі, які роблять кумедні звуки.

Перемикач іграшки і вимагати, щоб він завжди грає з іграшкою, яка у вас є. Ти не хочеш, щоб він втік з іграшками (повірте, це дуже важко подолати після їх початку). Кинути велику купу іграшок на землі і попросити його, щоб грати з одним в руці. Потім кинути його і забрати нову і попросити його замість того, щоб грати з ним. Пройти різноманітні іграшки. Він Не тільки навчитися любити різних іграшок, він дізнається, що у вас завжди є найкумедніші з них.

Відмови

Один із способів, щоб допомогти собаці навчитися любити іграшки, щоб попросити їх тугрики, перш ніж вони зробити щось ще. Запитати для швидкого (5 секунд або менше) ігри перетягування, а потім бігти і робити деякі речі, послух, який він любить робити.

Важливо пам'ятати, що, як тільки ви почали питати за гуж, не здавайтеся. Якщо ви поступаєтеся, він буде вчитися, він не повинен тягнути, якщо він не хоче. Якщо це займає дуже багато часу, зверніть увагу, що ви, ймовірно, не варто було запрошувати на буксир у цій ситуації поки немає.

Іграшки та їжа

Деякі собаки просто не люблять іграшки для початку. В такому випадку, я рекомендую спробувати дуже жорсткий в'ялене м'ясо типу лікування або дивлячись на щось на зразок TugIt іграшки. Вони спеціально розроблені для собак, які просто хочуть потрапити в їжу тільки корисним для хороших буксирів. Чим краще вони грають, тим більше харчування вони отримують.

Витяг

Деякі з ранніх вилучення роботи (до 1 фута на відстані) може бути зроблено незалежно від своєї любові до іграшок, але як тільки ви починаєте додавати відстань, ви хочете, щоб переконайтеся, що ви використовуєте щось, що він любить достатньо, щоб зробити, але не достатньо, щоб тримати. Удачі!

+990
Lemonade 03 февр. '09 в 4:24

Моя чихуахуа постійно і я маю на увазі постійно лиже її геніталії цуценят, а не його ззаду, але інша його частина, і вона, здається, не лизати в іншому місці!

+956
Legendary 10 черв. 2015 р., 21:03:14
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Ваша кішка буде в порядку так довго, як це має їжі і води. Причина для давати вологий корм, щоб тримати вашу кішку добре зволоженою, але пропускаючи вологий корм на пару днів-не проблема.

Ви повинні бути впевнені, що автоматичний фідер працює, так що ваша кішка отримує їжу в звичайний час кожен день.

Вибачте за короткий відповідь.

+931
sujon hordar 4 вер. 2019 р., 08:41:12

Я хочу використовувати Тома внутрішній фільтр, який є внутрішнім багатоступінчатий фільтр, але я не впевнений, якщо я візьму будь оксигенації.

Передісторія: зараз у мене три балони і я намагаюся з'ясувати, що з ним робити. Рослини, Креветки, равлики і, можливо, Бетта. Я буду на велосипеді танк з гравієм і рослинами протягом місяця, перш ніж я додати що-небудь інше, ніж на пару креветки червона вишня. Я намагаюся уникнути занадто багато речей/проводи в/навколо танка. Вже потрібні дроти, фільтр, термометр, обігрівач і світло, я не хочу, щоб додати барботер в список, якщо я можу допомогти йому.

+917
anraj 23 жовт. 2019 р., 20:17:25

Привчання до туалету-це все про позитивне підкріплення. Це звучить як ваш щеня освоївся, використовуючи певне місце в туалет добре і швидко, і це здорово. Що вам потрібно зробити зараз, це отримати його змінити, де знаходиться це місце. Привчання до туалету вимагає багато терпіння і пильності з вашої сторони, і послідовність є ключовим. Всякий раз, коли ви знаходитесь вдома і з вашої собакою, отримати у звичку приймаючи його на регулярній основі і починають використовувати ключові слова, щоб спонукати до туалету. Як і всі тренування, він не визнає це, як спочатку нічого, але коли він робить туалет на вулиці на вас із використанням вказаного сайту, хвалити і заохочувати його. Він почне асоціювати з туалетом на вулиці добре. З песенятами, це завжди важливо пам'ятати, що їм потрібно в туалет багато, просто після того, як вони поїли, тільки після того, як вони прокидаються, і практично кожну годину, ви збираєтеся хочете, щоб зробити його на вулицю і пройти через рухів з допомогою вашого сайту і окрилює його.

Стосовно зміни, що він вже упізнав, коли ви перебуваєте не вдома, використовуючи ящик може бути великий туалет навчальний посібник, як собаки, як правило, не хочуть в туалет, де вони сплять. Якщо ви знаходитесь далеко протягом короткого періоду часу, скажімо, кілька годин, закрив його в клітці без горщик, і він повинен тримати його в туалет. Як тільки ви повернетеся, вам його і використовуйте ключове слово і нагородження. Це буде сприяти подальшій реалізації в голові, що за межами туалету-це добре. Якщо ви їдете довше, ніж на кілька годин, можна залишити горщик з ним, тому що він знає, а ви не хочете йому доведеться утримувати його занадто довго.

Золоте правило для привчання до туалету в тому, щоб не карати всіх аварій собака, потрібно реально працювати з вашою собакою і допомогти йому у прийнятті рішення в туалет на вулицю.

За моїм особистим досвідом роботи з собаками, туалет тренувальні педи або горщики насправді все ускладнювати, як ви сказали, що собака стає не впевнені, де він може в туалет. Ви в принципі хочете навчити його, що виходячи на вулицю-це завжди добре, і всередині отримує ніякої реакції від вас на всіх. Бути готовим до аварій, як цуценята непередбачувані, але зосередитися тільки на позитивних поводжень. Ви також почнете вчитися у вашої собаки мова тіла, коли йому потрібно в туалет; вони часто виглядають відволікатися і нюхати підлогу в кола, а іноді і головою до дверей, так що будьте напоготові в будь-який час і працювати з вашим щеням, не забуваючи акцентувати увагу тільки на хорошу поведінку.

+873
Lolpg 15 лют. 2018 р., 20:57:18

Мій кролик тепер є помилки, такі як цвіркуни і ті речі. Вона не виявила жодних ознак проблем зі здоров'ям, в той час як вона їх з'їла, але я не впевнений, якщо вони здорові на все заради неї. Цвіркуни лише в нашому звичайному дворі, і кожен раз, коли вона проходить по двору, вона їсть комах, особливо коників. Вона, мабуть, хоче з'їсти з нею нормальні годування. Вони живуть в моєму дворі і вона з'їла деякі з них всередині своїй норі, щоб "захистити" її норі. Б помилки нашкодить їй?

+873
Najimwoo 31 жовт. 2010 р., 05:47:17

Один мій кошеня покидає мене. Я хочу поставити ім'я тега або GPS-трекер.

Однак, я боюся, що комір може зробити його "застрягання" на окремих місцях або навіть убити його.

Я чув, що є проводка або щось. Чи буде це працювати? Це було б краще?

+855
Mats Petersson 29 черв. 2015 р., 14:36:22

Коли я прочитав Ваше запитання, я подумав про дві речі: Стрес може виразно активізувати базових або попередньо існуючі умови. Як сказано у Вікіпедії по посиланню вище, "з нуля refex-це відповідь на активацію сенсорних нейронів, чиї периферійні термінали, розташовані на поверхні тіла." Якщо ваш щеня має основне захворювання, будь то помітно чи ні (в будь-якому місці від укусу комахи, але не обмежуючись сухої шкіри, алергічний дерматит, дріжджі, стригучий лишай, алопеція); стрес-реакції в його організмі будуть стимулювати neurofibrils ака нервових волокон вже впливає на стан шкіри, викликаючи свербіж, або зробити його гірше. Це також може статися, якщо немає попереднього стану. Стрес і тривога, в кінцевому рахунку, впливає на нервову систему вашого цуценя. Коли ваша собака відчуває занепокоєння, які вони виробляють гормони стресу, такі як допамін і адреналін. Ці речовини посилають повідомлення через нервову систему через нервові клітини. Нервові клітини спілкуються з м'язової клітини і м'язової взаємодіяти з клітинами шкіри, викликаючи рефлекторний нуля ви говорите. Деякі з моїх відповідей про стресових гормонів у собак були знайдені тут: http://www.doglistener.tv/2015/05/stress-in-dogs-what-we-cant-see/

Ще одна ідея, яка у мене викликає алергії за рахунок зміни: є ряд речей, які в нових умовах, які можуть викликати алергічну реакцію, тобто випадкових подряпин. Ваша собака може бути піддана allergins це проникнення або обмін на інших собак корм або ласощі, шампуні, спреї, актуальні ліки, або кошти на постільні приналежності. Там також може бути цвілі і борошнистої роси в будинку, бліх або кліщів, що залишилися від попереднього орендаря або інша собака. Навколишнє середовище за межами будинку, можливо, буде відрізнятися від попередніх більш широкий спектр дії на трави, пилок, полинолистої і т. д. (Не впевнений, якщо ви переїхали в інший район, місто чи держава). Це може бути незначна, також пояснюючи, чому це не постійне дряпання. Ось посилання на дод. алергенів і що робити, якщо ваша собака має алергію: https://www.cesarsway.com/dog-care/allergies/allergies-what-you-need-to-know Більшість алергічних реакцій не обмежується певному місці (якщо він тільки рефлекс подряпини на його задній, наприклад), але блошиний дерматит або починається короста почнеться в певну зону його тіла.

Хоча я впевнений, що перша частина моєї відповіді, реакції на стрес, що ти собака має справу, вона може бути цікава, щоб досліджувати інші можливості. Хороший і цікавий питання!

+839
Gabriel Scavassa 18 лист. 2017 р., 17:27:15

Я схильний думати, що ваш щеня-це просто проблеми адаптації до нового середовища. Вимкніть світло перед сном, потім дивлюся і слухаю. Спробуйте випробувати будинку, як ваша собака робить.

Якщо штори відкриті, тіні будуть кинуті в кімнаті? Робити тіні? Думаю, що гілки дерева за межами реагуючи на вітер. Ваша собака може не зрозуміти, що це і це може його відлякати.

Що щодо шумів? Коли будинок знаходиться в Тихому, ви можете почути водонагрівач? Система HVAC? Льодогенератор? Ті речі, які ми схильні ігнорувати, тому що ми можемо пояснити їх. Ваша собака може просто бути знайомі з новими звуками... і, як наслідок, трохи турбувався про них.

Як тільки ви визначите причину, ви можете заспокоїти його. Якщо ваша собака, здається, насторожило, коли ОВК штовхає його, просто скажіть йому, що це нормально. Якщо тіні грають по килиму і зникає під ліжком, закрити штори. Якщо номери занадто темно, поставив пару низьких світлодіодні нічні вогні в різних місцях по всьому будинку.

Якщо ви не можете з'ясувати, що може бути питання, то вважайте зовнішнього середовища. Сусідський кіт може бути примостившись на підвіконні, дивлячись ст. Єнот може бути годування через сміттєві баки трубку. Не очевидно для нас, але речі, які можуть зробити вашу собаку думати, що він повинен захищати тебе.

Я впевнена, що ваша собака реагує на щось. Просто зайняти деякий час, щоб спробувати з'ясувати, що це таке.

+797
Bernd Konfuzius 23 жовт. 2014 р., 20:25:30

Я не думаю, що це щось загадкове. Собака, мабуть, любить тебе і хоче провести з тобою час або цікаво про те, куди ви збираєтеся. Якщо ваш родич не забере його, скільки він може так само як і компанія - тер'єрів, хоча і невеликий, є багато витривалості і любите проводити час біг або ходьба з дверей.

Коли ви йдете на прогулянку, він не знає, де ви збираєтеся, і тому повинен слідувати. Коли ви перебуваєте на шляху додому, він знає шлях, і так він може йти вперед.

Це може бути як простий, як це.

Якщо він прагне тримати його на відстані і ви хотіли б його дотримуватися ближче до вас, спробувати несучи частування та нагородження них наближається.

+766
Larivact 19 бер. 2015 р., 23:48:58

Найбільш точну відповідь я можу придумати, полягає в тому, що ваша кішка жіночий і не чоловічий, а також той факт, що вона є критий кішки.

Цитую з сайту сечі маркування кішки тільки 5% від критий кішки спрей.

У разі затирання себе від меблів, мета схожа на обприскування.

Як зазначено на сайті, Чому кішки труться об ноги і меблі

Кішки мають запах залоз на кілька місць на тілі, у тому числі їх обличчя і ноги. На обличчі, залози, розташовані навколо очей, нижче вух і на підборідді. Потерши своє обличчя на різних об'єктах, таких як ноги і меблів, вони залишають свій запах.

Як кішки не схильні спрей, (що робиться, щоб позначити територію і залучити котів) вона теж не сама тертися об меблі.

На мою особисту думку, той факт, який також відповідає за її поведінку, що вона є сиротою кішку і підняли її так, що її очі відкриті. Це вплинуло на неї психологічно. Це кішка-мати, яка не вчить своїх дітей кожну дрібницю, і особливо після відкриття очей, це мати, яка є єдиним провідником в цьому дивному світі.

+759
Dmitri Sosnik 10 черв. 2017 р., 10:12:59

Всякий раз, коли нам потрібно прийняти один з наших котів в машині (зазвичай до ветеринара, але не завжди), в салоні драми досить інтенсивний з виття і навіть блювота (у рідкісних випадках на короткий час). Чому кішки, на відміну від собак, ненавиджу їзду на автомобілях? Чи є спосіб, щоб зробити це краще для них?

+727
Daren Newland 30 вер. 2017 р., 21:47:24

Я тільки що купив акваріум 10 галонів. У мене один самець Бетта і 3 тетр.

Дві тетри плавають разом, але один з них залишається в нижній частині бака в кутку, й дивиться, як він пливе, але він нікуди не дінеться. Я сказала дама в магазин, що було б добре, щоб не покататися на танку, перш ніж додавати їх.

Будь-які ідеї про те, чому він це робить? Або якісь способи йому допомогти?

+715
Senthi Sri 12 жовт. 2015 р., 12:26:50

Є стара приказка, яка говорить, що зміна харчування собаки може зробити його хворим до його живота. І що якщо ви хочете змінити собачий корм, ви повинні повільно вводити його, змішуючи його в збільшенні частки зі старими їжу, поки він їсть тільки нову їжу.

Однак, з мого досвіду, це не так. Собака моєї дружини звикли отримувати все на продаж, коли він був щеням і ніколи не показував якихось проблем. Його дієти з тих пір стабілізувалася, тому його сухий корм не сильно зміниться, але ми робимо перемикач на вологий корм кожен зараз і потім, що йде на продаж (він отримує тільки ложку або 2 сирих харчових продуктів з кожним прийомом їжі, тому його раціон в основному сухий корм). Всі інші собаки у мене були не показали будь-яких ознак проблеми, після різкої зміни раціону.

Мої батьки, однак, завжди дотримувалася цієї ідеї, тому вони свято отримаєте ту ж їжу весь час, і в тих рідкісних випадках, вимикач, повільно ввести його протягом декількох тижнів.

Так що моє запитання, чи є правда в ця ідея або це старий хвіст дружин?

+711
rich huisinga 15 бер. 2019 р., 20:55:13

Ключовий момент: це залежить від собаки, щоб вирішити, якщо що-то є фактичне винагороду чи ні.

Тому ви повинні знати вашу собаку і подивитися, якщо він працює "захоплено" чи ні. Якщо він відволікся, разнюхивать, приймаючи частування, не звертаючи уваги на вас і повертається до своїх бізнес-це означає, що вартість лікування недостатньо висока.

Зробити це варто і працюєте для вас.

Мені легше працювати з домашнім собачі ласощі: шматочки курки або іншого виду м'яса, шматки хот-доги і т. д. Навіть якщо собаки не обов'язково хижаки, білки-це завжди хороший вибір, курка не мати занадто багато жиру, і Ви маєте повний контроль над якістю. Потім можна зменшити обсяг сухий/мокрий корм, ви годуєте його.

Щоб бути більш конкретним щодо вашого питання: це дуже легко, щоб мати деяку різноманітність, і, з особистого досвіду, я думаю, що це завжди допомагає, тому що він отримує додаткову мотивацію виявивши, що сьогодні нового. Ви

Я купую різні види комерційної лікує просто для власної зручності: не треба нічого готувати, я купую тільки сухі ласощі, які легко носити з собою в кишенях і т. д. Дивлячись на інгредієнти, входячи у підготовці цих ласощів я ніколи не був в змозі зробити висновок, що деякі з них дійсно здоровіше, ніж інші, так що я просто купую навмання, подивитися, якщо йому це подобається і в будь-якому випадку я дійсно обмежити використання цих ласощів: немає сенсу годувати його відмінна якість їжі, а потім дати йому занадто багато комерційних ласощів "випадковий" склад.

Примітки щодо інших видів винагород: так, хвалити і іграшки хороші нагороди, але я використовую це тільки для неофіційних тренувань (коли я часто не звертається зі мною) або нагородити великого ланцюга поведінкою (наприклад: якщо ваша собака кренить правильно, ви можете виконати якусь складну домашнє завдання, і нагорода його з іграшкою на кінці). Але лікує дійсно нагорода, тому що це зручно, він не надто відволікати собаку, і т. д.

Додати цитату Карен в цілому за Керівництво по клінічній поведінкової медицини для собак і кішок:

Продукти з високим вмістом білка може допомогти викликати зміни в хімії мозку, що допомогти собаці розслабитися, так що вибрати протеїн лікування протягом вуглеводного.

+638
Mira31 27 лист. 2018 р., 04:50:05

У мене геріатричний Банні (11 років), у якого виникли труднощі, потрапляючи в і з коробки, сміття, іноді, коли він не відчуває себе добре він буде писати в своєму ліжку, і він отримує всі мокрі. Сечі обшпарити може стати серйозною проблемою для інвалідів кроликів. Провід дно клітки просто міняти один негативний сценарій для іншої, так що дроти стать не є життєздатним варіантом. Як вегетаріанці кролика какашки з усіх, але дуже хворий зайчик складається із сухих гранул, є не суттєвою проблемою, якщо вологи в навколишньому середовищі, що контролюється.

Я шукаю рішення(S) для кроликів будинок, але рішення, які не конкретних видів вітаються.

+611
Gwyneth Steadman 25 жовт. 2015 р., 00:54:22

Якщо у вас поганий кишів мурахами, потрібно викликати фахівця, щоб вийти і обробити всередині і зовні вашого будинку. Більшість хімічних речовин буде домашня тварина безпечний після певної кількості часу. Ви можете просто взяти вашу собаку і провести день де-небудь ще.

Якщо у вас районах ви дійсно думаєте, що тварина буде потрапити на регулярній основі, як навколо своєї миски, то можна використовувати діатоміт. Це натуральний продукт, який виглядає як білий порошок. Це абсолютно безпечно для людини є домашні тварини. Насправді деякі люди годувати своїх тварин як природний dewormer, хоча у мене є сумніви в ефективності її в цьому випадку. Я навіть чув, що деякі люди ковтають іноді кількість його для тієї ж мети, в деяких місцях.

Я розумію, що це працює, що зерна пилу насправді, як мікроскопічні маленькі ножі. Не зашкодить ніжну істоти, як ви, ваша собака, глисти, і т. д., тому що Нікс настільки малі, і ми лікуємо. Однак, мовляв, будь-комаха з екзоскелет отримує надривами і він ріже їх екзоскелет. Це призводить до їх зневоднення, тому що вони не мають шкіру, яка швидко запечатує. Вони вмирають від зневоднення.

Знову ж таки, це білий порошок, так що він не збирається залишатися в зонах високих руху дуже довго, але ви можете покласти його вниз в будь-якому місці ви хочете, і це абсолютно безпечно, навіть якщо ваша собака і лиже його. Це буде тривати набагато довше, якщо його в місця, які ви зазвичай не заважають, як свої шафи блюдо, під оздоблення, під ваша пральна машина і сушарка, і т. д...

Я впевнений, що ви можете замовити онлайн. Це важко для мене, щоб вирішити, де я перебуваю, тому що маленькі сумки в інтернеті коштують дорожче, а сумки я можу знайти локально коштують дешевше, але вони хочуть продати вам як 50 фунтів за один раз. Це що-то можна розглянути, хоча, що може вирішити вашу проблему.

+604
user3799813 8 трав. 2014 р., 21:42:16

У нас є 3-річний кастрированную грейхаунд. Вона була вихована в розпліднику з іншими собаками-гончаками протягом перших двох років її життя.

Всякий раз, коли ми були і приходжу додому і іноді, коли ми готуємося їй стане одним з її пухнасті іграшки і носити його навколо будинку в роті.

Вона завжди щаслива і схвильована, коли вона робить це, виляючи хвостом, і вона виглядає так мило. Вона нагадує мені маленьку дитину.

Мені цікаво, чому вона це робить?

Я не шукаю думки людей, мені цікаво, якщо є якісь дослідження на цей рахунок.

Фотку нашої собаки з її улюбленими іграшками - вона взяла їх на балкон з нею, а потім привіз їх назад, коли вона повернулася в кімнату.

enter image description here

+597
Kseniya Snelson 16 лют. 2018 р., 08:01:15

Я отримав багато скарг про моє гавкіт собаки, і я отримав, що під контролем, так що я рада знайшла, може також працювати для вас. Якщо ваша собака гавкає через розлуки, ви можете спробувати наступне:

 1. візьміть його на прогулянку якраз перед вашим від'їздом. Нічого супер захоплюючого, просто бродити і нюхати хода.
 2. покладіть вашу собаку в меншому просторі. Для мене, я покладу в спальню з мискою води. Це зручно, і подалі від гамірного коридору. Це має 2 Переваги - гавкає її менш дратівливою для інших, а також їх приглушений шум, і менш імовірно, щоб зробити її хочуть, гавкають. Це має бути передбачено, тихе, безпечне місце.
 3. тримайте до побачення мінімальний - просто погладити по голові. Причиною цього є те, що тривалий на прощання міг би турбуватися, ваша собака, що ви не повернеться додому, але холодок 'побачимося' створюється враження, що це нормальне явище, і турбуватися не про що.

Я теж купив дешевий сайту Wyze камери і встановити звукову сигналізацію - це допомагає мені знати, якщо моя тактика працює. Знадобилося тиждень або близько того, перш ніж моя собака заспокоїлася, і тепер, коли я перевірити в моєму телефоні, вона в основному спить. Я вірю, що ви можете говорити через камеру, але я не рекомендую, якщо ви дали вище правильний спробувати, тому що це може викликати більше турбуватися, а не допомагає.

+594
manou 26 груд. 2014 р., 17:33:35

Лікувати риб від отруєння аміаком

Якщо який-небудь відрізок часу, коли ви прийняли всі гравій, фільтр, воду і замінити їх, потрібно зробити дві речі:

 1. Перевірте рівень аміаку у вашому акваріумі
 2. Лікувати танка, якщо рівень аміаку високі

Що сталося?

При промиванні фільтра і щебінь в гарячу воду, швидше за все, ви вбили всі корисні бактерії, які живуть в субстраті (гравій) і фільтр (у вигляді губки / фільтр ЗМІ), що означає, що там нічого не залишилося для перетворення аміаку в нітрит і нітрат. Ви, напевно, хочете дізнатися про азотного циклу тут (відео).

Рибу, можливо, страждає від отруєння аміаком до початку. Пам'ятайте, що будь-кількість аміаку у воді є потенційно смертельними для Риб. Ви повинні уникати робити 100% підміни води, тому що зазвичай вона не потрібна, а якщо параметри води змінилися, то ваша риба буде адаптуватися до нього дуже швидко, що може бути стрес. Існує багато суперечок про те, скільки води ви повинні змінюватись, але зазвичай він знаходиться десь між 20 - 40% у тиждень.

Що тепер?

 • Перевірити параметри води за допомогою тест-набору
 • Розглянути питання про зміну вашого планове технічне обслуговування.
 • Додати деякі продукти 'швидкий старт' акваріум, щоб збільшити корисні рівні бактерій в баку.
 • Будьте дуже обережні, видаляючи всі гравію або фільтруючим матеріалом, тому що вони містять бактерії, які кров з акваріума.
+562
jjr2000 1 січ. 2020 р., 18:03:49

Я нещодавно зустрів сім'ю з рибки і я хочу, щоб заохочувати їх, щоб бути інтерактивним. Вони можуть бути навчені?


Фон:

У мене 3 золоті рибки комети.

При переході до їх танк, я, мабуть, налякав їх. Здавалося, що вони мали ПТСР протягом декількох днів, завжди спливати від знаходяться поруч людей і "ховатися" в дальній кут.

Я хочу, щоб вони любили мене, і я думаю, їжа-це найкращий спосіб. Мій план полягає в тому, щоб провести пальцями по воді на деякий час до і після годування, щоб вони пов'язати свої пальці з їжею.

У свій час, вони прийдуть до мене і слідкуйте за моїми пальцями навколо танка, навіть якщо я не тримаю їжу.

Це можливо?

+534
Fredy Frankle 15 груд. 2012 р., 06:15:24

Моя собака-це порятунок. Вона має дуже примхлива, покірна особистість-вона лякається на речі досить легко, але зазвичай я можу хоча б з'ясувати чому. Але останнім часом вона уникала приходити у вітальню до зовнішньої стіни (я в маленькій над землею, квартири). Я пішов весь день на роботі, і якщо б мені довелося гадати, чому вона раптом злякалася, що буде так як птиця влетіла у вікно, або обслуговування може було робити деякі роботи на даху до стіни. Неясно точно, що вона боїться, але вона соромиться, коли приходить в кімнату, дивиться в бік вікна/стіни (не завжди в одному і тому ж місці), а потім вирішує розвернутися і втекти назад в спальню.

Що є кращим способом, щоб отримати її назад, щоб не мати страху в стіну?

+526
Waffler 3 лип. 2018 р., 21:57:25

Це ОК, щоб покласти рибу назад в бак після того, як я вилікував силіконової, але вона досі пахне трохи оцту?

+512
memowe 6 трав. 2017 р., 14:27:27

Є багато причин: деякі з найбільш поширених з них є те, що вони не мають потрібну кількість мокрій бруду вони потрібні. Ви повинні мати 28 літрів бруду на свиню.

Ще один полягає в тому, що вони занадто багато рухатися, поки вони ще дитину. Ви повинні протерти м'язи.

Останнє, але не найменш, вони мають інфекцію на свої м'язи і повинні бути прийняті дуже скоро до ветеринара. Препарату становить близько 500 доларів за 200 таблеток, і ви повинні дати їм кожні 1 місяць.

+510
Priyanka Kochhar 4 січ. 2012 р., 12:31:06

Відбулися зміни в нашій сім'ї в минулому році, моя внучка переїхала до мене у вересні 2015 року, і як я врятувала 2 кошенят з серпня 2015. Тигги почали це негативне поведінка близько 4 місяців тому. Я в совку часто на litterbox щодня, але це не допомогло. Я вважала, поставивши лотка в моїй спальні, але я не в захваті від цієї ідеї, хоча, можливо, я повинен. Які-небудь пропозиції?

+444
smkrn110 14 січ. 2013 р., 22:51:38

В мене 1.5 галон акриловий акваріум, який я нещодавно зробив помилку чищення з синьою губкою scotchbrite (дурна ідея, я знаю, але я не знала, що губки міститься шкідливих хімічних речовин в той час). Зараз я намагаюся виправити те, що я зробив, і видалити всі сліди шкідливих хімічних речовин з бака. Мені сказали на іншому форумі, що акрил танки були більш правоподобны для того щоб зберегти хімічних речовин, тому що вони більш пористі, ніж скляний. Що я повинен робити? Хотів замочування танк в оцті допомогти? Якщо так, то як я повинен це зробити (якої концентрації і як довго)? Будь-які інші пропозиції? Я вже промиті, ретельно мій танк і я в даний час витримувати його і Bettasafe води, який, як передбачається, щоб видалити важкі метали. У мене немає риб в акваріумі на даний момент. Спасибі за будь-яку допомогу!

+369
Pete Brown 7 лип. 2013 р., 23:00:55

Привіт, мене плати народила одного малька 4 дн. тому я намагався ловити мальків купити, як я відвів очі від нього, він зник, ймовірно, з'їв. Я зловив мати і поставити її у ванній не було коробки розведення, я чекав годину або близько того, але вона не більше, я думаю, це тому, що я підкреслив її. Я бачу, що вона все ще вагітна, а живіт такий же, і в неї вагітний місці і досі робить поведінку вагітна риба. На моє запитання коли вона буде у решти? Дякую, я теж трохи натиснути, щоб заохотити її

+348
Learned Man 24 бер. 2012 р., 12:05:27

Я скористався тим, що у мене в руках у перший день. Я використовував Каламин лосьйон в перший день, щоб допомогти полегшити свербіж. У поєднанні з саморобним літати репелент і антисептичний засіб, що складається з дитяче масло, масло чайного дерева, Масло евкаліпта і цітронелли. Я потім порізаний її з комбо килим, щоб покрити її шию і тіло. Також важливо, щоб килим на застосування олії, так як це може призвести до шкіри, щоб спалити на сонці.

Я купив і потім наносять розведений розчин перметрин , заснований репелент. Продовжив домашнє масло на основі літати репелент в якості антисептика і заспокоює шкіру. Крім того, я застосував на цинковій основі лосьйону, щоб допомогти захистити відкриті виразки. Я також застосував муха маска для захисту вух і опитування. Я наказав їй повний комбінований плед з капюшоном, щоб повністю захистити її від мошки.

Я буду продовжувати з розчином перметрина на день протягом 7 днів, потім застосовувати щотижня, щоб допомогти зберегти мошок від неї. Я буду продовжувати застосовувати цинкову змішати вершки, поки у вас є відкриті рани і підтримувати її міцний, а на вулиці спека і комахи з.

Я повторно застосувати дитяче масло репелент два рази в тиждень. Зосередившись на її гриви та хвоста, де вона особливо дратувала, а шкіра була перетертої.

Її стан прояснилося величезна лікування.

Поліпшення

enter image description here

Застосування цинку змішати крем

enter image description here

Робоча цинку через гриву, щоб дістатися до шкіри.

enter image description here

Клео в її новий килим.

enter image description here Зверніть увагу на вільні ремінь під живіт підтягнувся після прийому цього рис.

У наступному сезоні я постараюся вловити якісь ознаки Квінсленда свербіти початку і килимових її. Мені не подобається килим їх без крайньої необхідності, так як килими підвищити ймовірність випадкових травм.

+325
user1694 20 серп. 2015 р., 03:40:17

Можливо, вона буде реагувати на звуки (або запахи, якщо застосовно) лікує. Якщо це в її кулінарних інтересів, вона прибіжить до тебе? Або це хованки гра важливіша для неї?

Якщо це не спрацює (і я визнаю це оптимістично), ви повинні зробити його легше знайти її. Оскільки це вночі, ви намагалися використовувати світяться ручки на неї ошийник?

Для більш технологічний підхід, спробуйте використовуючи RFID наклейка на ній позначку плюс детектор (приклади. Можна, як я розумію, використовувати спеціальні наклейки і свій смартфон, щоб відстежувати вашу собаку, якщо вона десь поруч. Це не допоможе з втікачем, який, можливо, пішов на деякій відстані, але якщо вона ховається поблизу, це може зробити трюк. (Я бачив відгуки та рекламу цих пристроїв, але у мене немає особистого досвіду з ними.)

+317
Monokh 9 лип. 2019 р., 04:43:02

Вологий кашель у собак-це потенційно дуже серйозний, це дійсно не просто отримати їх до ветеринара як можна швидше всього.

Я не хочу вас лякати, але причини вологого кашлю пройти весь шлях до серцевої недостатності!

+292
dld 31 січ. 2015 р., 09:14:12

У мене немає посилання, але у мене є кілька років досвіду підтримки прісноводних акваріумів. Коли я вперше почав я не знав про сіль. І я звернув увагу на рідкісні випадки, коли я ввів нову рибу, або при зміні сезону (особливо навесні) моя риба буде ловити ич. І якщо він у вас був, ви б знали, як це дратує. Однак потім я вирішив почати додавати одну чайну ложку солі на кожні три галони. І з тих пір жодного випадку ич спалах відбувся. Це може бути або сіллю, які тримали достатньо риби здорові, щоб не потрапити на ич, або що у мене більше досвіду. Я не знаю, але просто думав, я хотів би залишити мої два центи з вами.

+292
silvo 10 лют. 2018 р., 21:16:10

Є багато поведінки собаки, що є "добре відомим" власникам, але не насправді ретельно вивчав. Наприклад, тільки в минулому році, що собаки показали себе з заздрістю. Оскільки у нас є собака, і піклувалися про те, що хтось ще минулого тижня, це було цілком очевидно.

Звичайно, з мого досвіду, наші собаки будуть відчувати наш настрій, притискаючись, якщо один з нас відчуває себе особливо втомленою/підкреслив/сад, намагаючись змусити нас грати, коли ми активні. Вона менш гарна в цьому, коли вона особливо хвилювався. Було показано, що собаки реагують на неврологічно подібним чином для людей, коли вони чують емоційні звуки й тони людського голосу.. В іншому дослідженні, собаки продемонстрували здатність розрізняти щасливі/ради і гидко виразу обличчя, щоб визначити, яке поле демонстратор подивився в містяться краща їжа.

Це демонструє собаки можуть мати здатність розрізняти наші емоції. Будь або не вони співчутливо поставилися до них це інше питання, яке, напевно, складніше вивчати емпірично. Багато власників, звичайно, стверджувати, що вони роблять, я в тому числі, але власники особливо погано для лікування своїх собак як і у людей, і, бачачи, що вони хочуть бачити. (Є дослідження, що демонструють, що теж, може бути, я додам деякі посилання пізніше).

Я думаю, що це також хороший час, щоб згадати благотворний собак діє на людей, які страждають від депресії і емоційних проблем, або навіть коли ти просто був поганий день на роботі. Наприклад, істотним розповідає про те, як домашні тварини можуть допомогти з депресією, і діти переживають емоційні проблеми вдома відчувати себе в безпеці, розмовляючи з твариною.

Редагувати:

Опубліковані в останні пару днів: нове дослідження показує, що собаки можуть розпізнавати собака, людські емоції (новини, статті міститься посилання на науковий журнал).

+274
GIRIDHARAN 10 жовт. 2019 р., 16:16:16

У мене теж був кіт, який почав мочитися в раковину у ванній і саму ванну. Відвідування ветеринара знайшли кристали в сечовивідних шляхах. Спільного з котами.

+262
SpreadYourWings 14 вер. 2018 р., 10:22:40

Повідці на питання про повідки, нашийники, повідці, шлейки, недоуздки і т. д. Зазвичай мають на увазі продукт, а не поведінка вихованця при зіткненні/за допомогою пункту.

Якщо питання тварина поведінку, коли на повідку, або Як правильно ходити з вашим вихованцем, звертайтеся до замість.

+252
Pham Nhuy 29 груд. 2015 р., 05:35:36

Мій щеня досить великий для свого віку. Він спить зі свого ящика вночі, в 9 ранку, покладіть в ящик близько 2:30 вечора для мене, щоб піти в школу, нехай з клітини в 9 вечора, коли я повернуся. Це шість його будять годин в день проводите в ящик. Я приймаю його близько тридцяти хвилин щоранку, якщо це сходження і по вихідних я беру його в парк, іноді по два рази у вихідні на годинку і він отримує високі енергії тренування.

Мої сусіди по кімнаті кажуть, що я їм нехтуєш. Це може бути тому, що коли я йду в школу, вони тільки що прийшов з роботи додому, а він у шухляді, поки я не повернуся. Але іноді вони дійсно змушують мене відчувати себе жахливо цього і я не знаю, якби я поводився з ним.

Це те, що мої батьки зробили з нашими собаками, і я думав, що всі інші теж. Одного разу він може обробляти, що зі свого ящика з сусідами зверху вдома я йому блукати цілий день, але зараз він не може витримати більше двох годин і ось тільки якщо ніхто нагорі шуміти. ІДК.

+219
Erhan Demirci 30 лип. 2017 р., 13:27:04

У нас собака кілька днів тому. Він у віці 1 року Чесапікська затока/Лабораторія змішати з вет. Він був знайдений кинутим в країні, врятували, зробили це для нас в кінці кінців. Він ще не кастрована, ми збираємося змінити це. Він починає ходити в школу послуху в два тижні, але він вже знає деякі команди (приходити, сидіти, лапу, лежати). Він ящик, як добре навчений. Він отримує як мінімум одну, іноді дві, тривалі прогулянки кожен день і у нас є пристойних розмірів двір.

Коли він у дворі він спокійний. Він буде радісно грати, або лежати на сонці або в тіні, або просто дивитися на проїжджаючі машини. Він гавкає іноді, але коли сказали не слухає. Зовні він приголомшливий.

Всередині це зовсім інша історія. Коли він всередині, він завжди кидався і задихався надмірно, іноді він ниє. Він не може заспокоїтися. Іноді він приходить і кидає його вагу проти мене (в мене багато неприємностей). Він також доставлений в гонитві за кішок, яких ми намагаємося придушити в зародку.

Є кілька факторів, що я можу бачити, сприяє цьому, але я не знаю, як ще допомогти.

 1. У нас є кішка і кошеня. Кішки часто шиплять, гарчать, або інакше висловити своє невдоволення кожен раз, коли він бачить собаку. Це здається, що завести собаку. Кошеня більше його боїться, і собака вже придавила його і перевіряв його кілька разів. Ми хочемо переконатися, що кішки не постраждали. Я бачу, як кішки можуть бути точкою стрес для нього.
 2. Мій чоловік далекий від собак. Він хоче сказати собаці "ні" або "назад" і захищати кішок, але що є межа його взаємодії з собакою. Коли є людина поруч, він не може взаємодіяти з також, здається, робить його напруженим.
 3. Він не може бачити з будь-якого вікна всередині. Це поєднання висота вікон і розташування меблів. Я намагався переставити меблі, щоб дати йому відкрити вікно, але досі він, схоже, не зацікавлена. Я не впевнений, наскільки це великий фактор.
 4. Він не має купу часу на даний момент. Заповнений кістка, Конг, два невеликих опудала тварин, "unstuffed" скрипучий тварин, тенісний м'ячик і перетягування каната. Я дуже відкритий до того, щоб йому більше іграшок, я просто не впевнений, що йому і скільки він повинен.

Я знаю, що у нас не було його дуже довго, і все налагодиться, коли у нас почнуться заняття з послуху; але я б дуже хотів, щоб зробити його життя краще, в той же час, якщо я можу.

Що я можу зробити, щоб змусити його відчувати себе більш комфортно всередині? Чи є в когось поради з навчання йому, що я його людини і чоловіка немає?

ТЛ;ІН: собака спокійна за межами будинку, але підкреслив і тривожно всередині. Як я можу допомогти йому?

+76
Huw Rowlands 26 січ. 2019 р., 17:28:09

Ви повинні переконатися, що годуючої матері на дієті. Я дізнався в корм для тварин бізнес, що годуючі матері мають найвищу потребу в харчуванні за всі інші етапи життя. Також, Коли ви починаєте цуценят на тверду їжу, спробуйте змочування спочатку їжу і переконайтеся, що вказаний раціоні цуценя. Всі етапи життя-їжа добре, але не оптимальною для калорій і будівельний блок цуценята поживні речовини потрібні. Також великий цуценя породи харчування відрізняється від маленької собаки цуценя їжі, тому я хотів піти в зоомагазин і попросити, щоб переконатися, що вони отримують правильне харчування.

+63
Fiona Qiong Wu 20 бер. 2011 р., 20:32:53

Є дослідження, яке показує, що собаки більш довірливі до людей, які є корисними для їх власників. Я впевнений, що ти не образливим по відношенню до своєї дівчини, а констатую очевидне, що бути гарним/корисним їй допоможе завоювати довіру собаки.

Склеювання діяльності також корисні, як клас зі свого місцевого клубу собаківників, годування/лікування собаки, прогулянки, відвідування парку, або про те, як хороший розслабляючий масаж гуа? Не забувайте посміхатися! Собаки читають вирази і посміхається величезний.

Це не те, що відбувається відразу, так що це може зайняти кілька місяців.

+23
ytxmobile 24 серп. 2019 р., 00:15:28

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil