Я повинен видалити гумки з поставлених полум'я мох?

Я купив деякі полум'я Мосс онлайн вперше і він прибув гумкою в сітку. Я просто кинути його в такий танк, або мені доведеться зняти гумки?

+735
Oleg1985 2 трав. 2015 р., 08:03:44
36 відповідей

Кішки дуже розбірливі з тим, що вони їдять. Хоча серця є багато хороших поживних речовин для кішок, Якщо кішка не любить або текстуру смак, він може просто відхилити його. Кішки, швидше за все, не їдять пір'я або хвости, так як вони важче перетравлюються, але іноді може з'їсти кілька.

Хоча це не має відношення, а не поточна проблема для вас-це дозволить запобігти майбутні стреси. Пам'ятайте, щоб отримати вашу кішку регулярно перевіряв ветеринар. Мишей і птахів можуть переносити хвороби.

+985
kalak4a 03 февр. '09 в 4:24

Є шанс, що ваша кішка поранена сама, поки тебе не час в останні 72 години перед поведінка почалося? Це звучить неврологічні. Якщо не було ніяких невдач, він також може бути пухлина або ще що-небудь шкоди центральній нервовій системі (ЦНС головного та спинного мозку), як паразитів або патогенів. Там явно щось відбувається, ви не можете бачити, ні психологічно, фізично і/або функціонально.

Мозок/мозочок травми можуть викликати божевільна поведінка. Пошкодження ЦНС може сильно впливає здатність кішки відчувати його околиці (в тому числі Будинки, меблів, людей і т. д.). Це також може викликати поведінку, включаючи, але не обмежуючись: ходьбу, біг по колу, втрата рівноваги, втрата слуху, нюху і пам'яті, яка включає в себе нездатність згадати її господаря будинку.

Паразити(навіть якщо не в ЦНС) може призвести кішку, щоб йти неосудним, як можуть деякі ліки. Якщо ви недавно поміняли або почали нові ліки, ви, можливо, хочете, щоб припинити використання, поки ваш кошеня вже оглянув ветеринар. Не всі тварини мають однакову реакцію на прості ліки вам не дав багато думав (приклад - я виховав підлітка кота, який не міг бути надано перевагу мульти, тому що він хотів змусити її спіткнутися і втратити рівновагу протягом кількох днів після прийому, а просто як її мозок реагував на один, якщо хімікати в ній, але вона впоралася на революції).

Ваша кішка може мати ряд хвороб, які можуть викликати лихоманку. Лихоманка може викликати галюцинації у кішок, або шок, який також призведе кішку в дію, поведінку якого ви описуєте.

Просто перелічимо деякі хвороби, які можуть викликати жар, як знайти на petmd (див. нижче більш детально), є: Бактеріальних,грибкових або паразитарних інфекцій.
Метаболічні або ендокринні захворювання.
Наркотики або токсини.
Пухлини.
Віруси.
Ряд запальних захворювань.
Інформація, представлена в частині: https://www.merckvetmanual.com/cat-owners/brain,-spinal-cord,-and-nerve-disorders-of-cats/nervous-system-disorders-and-effects-of-injuries-in-cats

І

http://www.vet.cornell.edu/fhc/Health_Information/neurologicdisorders.cfm

І

http://m.petmd.com/cat/conditions/immune/c_ct_fever

Я б перевірив ці 3 сайту, Читати далі, і у вашого кошеняти відвезли до ветеринара.

Це травма або фізичне здоров'я або психологічний неспокій, план лікування може бути поставити на місце.

Просто подумайте про це: якщо є новий сусід по кімнаті або член сім'ї і т. д.. живуть у вашому будинку або тимчасово перебувають (або вихід), або меблі переставити або видалити нового вихованця або додані будь-які нові зміни можна придумати у вашому будинку, які можуть бути джерелом стресу для вашої кішки; така поведінка може піти або заспокоїтися на час. Але (навіть якщо є зміни способу життя ви можете вказати як стресора) я б не став ризикувати і чекати, щоб дізнатися. Якщо це фізична та/або неврологічних, вона може знадобитися екстрена допомога, а в очікуванні може бути шкідливим для відновлення або план лікування.

Удачі, і тримайте нас в курсі, коментар або додавати оновлення в оригінальний пост.

+965
w3techie 7 квіт. 2019 р., 21:46:15
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Мої кролики їдять копати їжу, якщо вони мають доступ до нього. Можна було б навіть вигнати собаку з його обіду агресивно для того, щоб з'їсти його корм. Вони не привертають консерви для собак. Це тому, що собака корм має дуже високу пластівці і зерна за змістом. Це, як кажуть, це не добре для них, оскільки вона містить протеїни та жири додані, а також інших похідних, високий вміст жиру, вітамінів і мінералів, які зазвичай не обов'язково входити до складу раціону кролика. Я занепокоїлася, якщо мої кролики вживати будь-які великі або регулярні суми, але незначну кількість, вони іноді вдавалося вкрасти не доставив нам ніяких проблем.

+949
shlomia 2 груд. 2015 р., 11:30:10

Отже, що сталося називається невизнання агресії.

Так і уявляю, як погрожуючи, він повинен бути для кота, який залишився вдома, щоб бачу кішку, залишивши перевізник, у свою територію, хто несучий незнайомі запахи. У самому справі, коли справа доходить до не пахнуть як її нормально, ситуація ще гірше, тому що аромати ті дуже небезпечною (з точки зору Кітті)

Повернення кота не пахне і насправді несе аромати, Повернення кота асоціюється зі страхом. Не багато кішки Дивитися чекаю візиту до ветеринара. Маючи свій супутник кіт насправді приносячи ці загрозливі запахи на вашу територію? Час паніка!

Відповідна стаття (від Пем Джонсон-Беннетт, біхевіористи кішок, які працюють рекомендую), включає в себе деякі поради, як уникнути цієї ситуації, але оскільки ви вже 3 місяці, я не знаю, що вони будуть працювати.

Я підозрюю, що вам необхідно дати їм охолонути термін, щоб забути агресію. Замок один з них в спальні (з їжею, водою, підстилкою) для досить довго, що ви думаєте, вони забудуть, що вони засмучені один з одним. Клітці не буде працювати, тому що вони зможуть побачити один одного.

Потім почати вводити їх, неначе вони ніколи не зустрічалися раніше. Беремо ковдру, що Ката поклав на і поставити його в кімнаті CatB, і навпаки. Поставити CatB в іншу кімнату і нехай Ката дослідити кімнату CatB і т. д. Коли вони починають взаємодіяти разом, переконайтеся, що у вас є іграшки грати зручно, так що якщо вони дивляться хреста, ви можете перенаправити цю енергію в гру.

Це, ймовірно, займе кілька місяців, щоб отримати їх благополучно сожительствуют разом, як вони були раніше, але будьте терплячі і ви можете зробити це.

+921
sutee lamaunnuam 27 квіт. 2016 р., 20:16:45

Я прийнявши сьогодні жінка Бик мастиф 1,5 років. Я люблю її, але вона була дуже захисної з її рук і підозрювати мене, у тому числі гавкаючі і ричать (ми зустрілися рано вранці на порожній вулиці). Її робота, я думаю.

Як мені завоювати її?

+886
user3633626 18 трав. 2016 р., 14:25:41

Я не думаю, що є хороший спосіб, щоб передбачити, що її реакція на клікер буде з часом. Очевидно, вона або не подобається звук або пов'язує його з чимось поганим.

Ви можете почати використовувати клікер МКС частина кличе її на вечерю. Але тут нічого надприродного кліки, вони просто зручно легко почути і коротко, щоб вони могли бути чітко прив'язані до певної дії. Іншу кнопку, або пихкати на dogwhistle, або що-небудь ще з тими характеристиками, може бути варто спробувати.

+883
krvolok 8 квіт. 2010 р., 16:41:45

Запах набагато більш значний сенс для кішок, то це для людини, вони набагато більше нюхових рецепторів у носі, ніж у нас і є Сошникову у верхньому рота, а також. Тому їх нюхова картина світу набагато більш детальним та повним, то у нас, і вони використовують його для спілкування, для визнання, для полювання, для оборони, для склеювання і далі за списком!

Так що якщо щось змінюється в їх оточенні або щось нове додається отримувати всебічний огляд запах це одна з перших речей, які вони роблять, і це абсолютно нормально. Протягом часу вони принюхуватися ну в залежності від того, наскільки складним або цікавим ароматом, що процес може зайняти деякий час. Я не впевнений, наскільки точно вам вдалося знайти його, щоб отримати ваш "кількох годин" фігуру, але я бачив, як мій дай щось цікаве хорошу шморгаю на-І-офф протягом понад години, звичайно.

+877
aweeey 28 лют. 2019 р., 15:04:03

ТЛ;ІН

Я розумію, що більшість повинна бути м'ясного білка.

Будь ласка, не годуйте просто м'ясом для вашої собаки. Це дозволить скинути необхідний кальцій/фосфор співвідношення, і буде відсутній ряд інших макроелементів, що собаки вимагають.

Сирі дієти може бути складно, і там багато суперечливої науки (і багато поганих порад) там. Тим не менше, більшість сировинних годівниць скаже вам, що дієта повинна приблизний зміст і співвідношення присутніх в цілому худий тушкою.

Скільки потрібно годувати

Вимоги залежать від рівні тренування, калорійність продуктів харчування, і якість біологічно доступних поживних речовин, в якій би ти годуєш. В цілому, хоча:

Приблизний споживання їжі керівництво, засноване на сирі м'ясисті кістки, для середнього вихованець кішка або собака 15 до 20 відсотків маси тіла на один тиждень або 2 до 3 відсотків в день....Утили таблиці повинні подаватися в якості додаткового компонента раціону харчування.
Доктор Тому Londsdale керівництво на сире годування. Londsdale 2006,.

Для вашого 23-кілограмова собака, що означає годування близько 1/2 до 3/4 фунта сирої їжі в день. Вам доведеться трохи поекспериментувати, щоб з'ясувати, що оптимальним для вашої собаки.

Макроелементи

За даними розблокування предків дієта (Стів Браун, 2010) сира дієта повинна виглядати приблизно так:

 • Білка: 49%
 • Жир: 44%
 • Вуглеводи: 6%

Інші джерела рекомендують до 30% вуглеводів, але все сире годівниці я знаю особисто схильні впадати в низкоуглеводная табір. Ваш пробіг може змінюватись.

Співвідношення Кальцій/Фосфор

Собакам потрібно кальцій/фосфор у співвідношенні приблизно 1,3:1. На практиці, якщо ви годуєте цілі тушки, це означає, що ви повинні нагодувати близько 10-25% кісткової тканини в середньому, на додаток до рекреаційної кістки.

Особисто я можу домогтися цього співвідношення шляхом подачі товарів з високим вмістом кісток, як і курячі крильця (близько до 50/50 кістки і м'ясо) і доповнення субпродуктів і невелика кількість протертих овочів, але є і інші способи, щоб отримати там.

Дієт Перемикання

Деякі собаки потребують допомоги переходу на сироїдіння, якщо вони живуть на хріновий ферментативно оброблених харчових продуктів. Хороший пробіотик і фермент добавки можуть допомогти; я думаю добре про Wysong AddLife в якості доповнення. Я також використовував чистий оборотний капітал = Разом-Зимів, щоб підвищити травлення з дорослими собаками, і переконайтеся, що годувати багато кефіру або кисляку, коли собаки раціон змінюється.

Подальше Читання

Сирі дієти чудово підходять для багатьох собак. Я годувала обох домашніх тварин і птиці на сирій дієті більше 10 років з великим успіхом. Однак, немає ніякої заміни для власних вишукувань. Є ряд чудових книг на сирі дієти; пошук "сирі м'ясисті кістки" або "барф дієта" на Amazon з'явиться чимало хороших. Класика включає:

 • Гігієнічний раціон (сирого корми для собак і кішок з використанням еволюційних принципів). Ян Billinghurst Встановіть 2001.
 • Сирі М'ясні Кістки, Сприяють Зміцненню Здоров'я. Тому Лонсдейл, 2001.

Обидва є корисними для початку, принаймні дасть вам основи для оцінки інших книг на цю тему.

+839
Alan Berg 9 вер. 2018 р., 16:09:57

Дійсно неможливо сказати точно, оскільки ми не можемо просити собаку. Здоровий і проникливий собак і кішок, які добре скріплені їх люди повинні знати і реагувати на ваш емоційний стан і поведінка. Коли вони дивляться тобі в обличчя чи в очі, вони спостерігають ви, як ви могли б дивитися іншої людини, щоб побачити, як вони відчувають або реагувати на що-то.

Очі в тваринному світі (включаючи людей) можна розглядати як агресивний в деяких контекстах і тварини часто підходити до цього з обережністю. Ви можете помітити деякі собаки роблять зоровий контакт, надаючи швидкий, скромний-здавалося, погляд відверніться. Це нормальний знак поваги / підпорядкування. Інші часи, ви можете побачити невелику собаку, яка боїться вас, і вона дивиться на тебе і постійно гавкає, демонструючи дуже агресивну поведінку. Тоді просто як з людьми, є дивні люди, які не дотримуються норми і може дивитися на вас закоханими-удаваним, протягом кількох годин, як порід вважається більш человекоугодие, наприклад, в лабораторії.

Деякі собаки і кішки будуть дивитися тобі в очі більше, ніж інші. Дивись може бути агресивною або знак сильний bonding тому важко відповісти на питання #2. Якщо ви ставите питанням про конкретну собаці, ви повинні бути в змозі отримати уявлення про їх особистості, просто спостерігаючи за ними.

Як і більшість поводжень є, ймовірно, під впливом як дізнався і генетичні фактори.

Це можна вивчати, спостерігаючи за братом вихованці, які виросли разом, однаково. Відмінності в поведінці припустити генетичні фактори (в той час як аналогічні, братів і сестер гени різні і можуть вести себе і виглядати по-різному). Дізнався стороні поведінки речей, які можуть бути вивчені шляхом навчання собаки дивляться на вас більше або менше, винагороджуючи їх після бажаного поведінки.

+815
Fenrah Greenleaf 7 лют. 2019 р., 06:59:14

Всі хороші поради. Підсумок: відвідати ветеринара як можна швидше. Вона знаходиться в болю і при відсутності лікування, кожен день її стан майже напевно погіршується.

+754
Bas Wiebing 4 січ. 2017 р., 23:05:17

Мій син дивився відео змія народжує живих дитинчат. Я був під враженням, що рептилії відкладали яйця.

Змії народжують живих дитинчат або відкладають яйця?

+752
GrafOrlov 12 вер. 2016 р., 03:03:45

Так, ці паразитичні кліщі можуть бути переносниками хвороби, тому що вони ефективно подавати на змію. Вони білі, коли молодий, але стане темною, коли вони годують, і стане легше побачити, але вони також будуть дратувати змію зовсім небагато.

У пов'язаної статті є інформація про лікування, яке в основному купати змію і, можливо, також масло Ним. Ви також повинні ставитися до житловій зоні для видалення кліщів. Деякі хороша інформація про лікування вашого змія може бути в цій статті: справу з зміїним кліщем.

+723
Juan Pedro 14 черв. 2012 р., 17:20:25

У стосується будь-яких питань, пов'язаних з проблемами з калом, або до домашніх тварин проблеми звільнивши себе.

+679
1234511042015A 5 вер. 2017 р., 21:54:48

У мене є 2-річний JackChi на ім'я Саша, яка дуже любить солодке і увагою, однак вона є монстром, коли вона зовні. Я живу з бабусею і іноді вона забуде закрити двері, і Саша вибіг і обійти околиці нюхають і займалася своїми справами, перш ніж вона повернеться до моїх дверей (я намагаюся уникнути цього, але іноді я нічого не можу зробити, щоб зупинити мої бабуся з забувши закрити двері.) Коли вона зовні, вона буде гавкати на всіх і все, і вона лякає дітей і посилює собак та їх власників. Це дійсно ганьба, бачачи це 13 фунт собака гавкає їй голову на все з дівчиною, біжу за нею, цікаво, чому її зазвичай слухняна собака її не послухає.

Головне мене бентежить, як вона гавкає на людей. Вона гавкає на них з певної відстані і почне слідувати за ними, поки вона не втрачає інтерес і переходить до наступної жертві. Вона не нападає на людей, але вона не підбігти до них і зупиняється в декількох футах. З собаками вона підбігає до них, і це посилює їх, так що вони потрапляють в гавкіт підходять. Тоді вона увійде всередину, як ніби нічого не сталося.

Я намагався виправити таку поведінку, але, звичайно, я не раз. Вхід на це буде прийнята з вдячністю!

+674
dksadmsaklaslksald 26 трав. 2016 р., 23:50:05

Є кілька речей навколо самій коробці ви можете спробувати:

 1. Якщо це можливо, коробку регулярно прибирати. Це не звучить як він ставиться до вашої ситуації, але для загального випадку.
 2. Отримати велику лотка. Кішки можуть йти з боків, тому що коробка занадто мала.
 3. Спробуйте різне сміття, такий як кристалічний послід. Кристал посліду-адсорбції, швидко висихає відходів, і я знайшов значно знижує запах, принаймні до точки насичення, коли вона вже не може поглинути. Змінюється все засирать досить регулярно, допоможе вам уникнути цієї проблеми.
 4. Більше урн. Приплодів може тільки поглинати так швидко, так що якщо ваш кіт ходить в декількох місцях, це може дати в посліді більше шансів зробити свою роботу.
 5. Спробуйте по-різному конструювали коробку. Там закритих коробках, і коробки з фільтрами, які можуть допомогти.
 6. Помістіть коробку в краще провітрюваному приміщенні. Ви навіть можете помістити його у вашій ванній кімнаті і залишити свій вентилятор ванна кімната на. Я знаю, що в деяких ванних кімнатах навіть є таймери для своїх шанувальників, тому ти можеш використовувати це, якщо у вас це є.

Як і було запропоновано, ви також можете звернутися за запахом. Проконсультуйтеся з вашим ветеринаром, і якщо немає нічого поганого, спробувати різні дієти, щоб побачити, якщо це допомагає.

+655
user206470 30 квіт. 2014 р., 02:52:35

Відмінності в калорійності щільності

Вологий корм має досить великий розкид в щільності калорій (скільки калорій в заданій 5.5 унцій їжі). Котячий корм харчування графік зібраний Ліза А. Пірсон, ДВМ показує продукти від 50-250 ккал на 5.5 унцій (зверніть увагу, що цей графік не оновлювався 5 років, я просто включити його теж показують діапазон калорій щільності).

Тому, якщо вам потрібна ваша кішка, щоб набрати вагу і ваш кіт їсть той же об'єм їжі кожен день, Ви можете перейти до більш висококалорійна їжа. Якщо вам потрібно вашій кішці, щоб схуднути, ви можете переключитися на менш висококалорійна їжа.

Крім того, при сортуванні списку вище щільності калорій, я не бачу ніякого зв'язку між дешевими/дорогими стравами.

Вологий корм не вимагає вуглеводів для виробництва

Щоб зробити сухий корм, щоб тримати свою форму при сушінні, вона повинна містити вуглеводи. Навіть сухий корм з написом "зерно-безкоштовно" буде містити вуглеводи (картопля і горох часто використовується).

Кішки не можуть переварити багато рослин, тому багато людей намагаються уникати годування їжею з високим вмістом вуглеводів.

Хоча є вологі продукти з високим відсотком вуглеводів, ви можете знайти вологі продукти з низькими вуглеводами, ніж будь сухої їжі (навіть у продуктовому магазині). Наприклад, найнижчий вуглеводів сухий корм я в курсі Ево (13%). Дивлячись на (старий) графік я пов'язаний вище, багато незвичайні сорти свята 0-5% (у сухій речовині) діапазон змісту вуглеводів.

Питання Води

Кішки немає природної жаги диск і замість еволюціонували, щоб зробити більшу частину вологи, що їм потрібно від своєї здобичі. За словами Лізи А. Пірсон, ДВМ:

Нормальні кішки видобуток становить близько 70% води. Консерви ~78% води. Сухий їжа ~5-10% води. Кішки мають низький привід спрага і вони не заповнюють дефіцит води в миску. Вони призначені для отримання води з їх їжі.

Кішок на консерви, як було показано, щоб споживати принаймні вдвічі кількість загальної води в порівнянні з сухим кормом-годувати кішок, коли всі розглянуто джерела води (їжі і води чаші) є.

Є також допоміжна дослідження впливу харчових водозабору на діурезу, питомої ваги і відносного пересичення для утворення оксалатних і струвитных у Кот. Катерина М. Ф. Buckleya, Аманда Hawthornea, Елісон Colyera і Ебігейл Е. Stevensona. Британський журнал харчування / обсяг 106 / додаток С1 / жовтень 2011 р., стор S128-розділ 130

Мій особистий досвід узгоджується з цими твердженнями. Ми, як правило, харчуються вологим кормом, але сухий корм на руку (мій чоловік любить, щоб покласти велику купу сухого корму на ніч, так що ми можемо спати без голодного кота сигналізації). Ми б іноді працювати з вологий корм і тільки сухий корм протягом декількох днів, поки ми не дісталися до магазину.

Як тільки ми отримали Ромео, ми повинні змінити цю звичку. Якщо він їв близько 3 днів сухого корму, він би зневоднюються і зробити блок в його сечовивідних шляхів. Заблокований сечовивідних шляхів-це дуже дорого надзвичайної ситуації. Веть якщо не лікувати негайно блокований кішка, у кішки сечовий міхур може розірватися, і кішка може померти.

Коли ми годували поєднання вологого і сухого, у нього були часті проблеми з сечовипусканням. Перехід на сухий протягом кількох днів майже вбив його. Він тепер дозволяється сушити тільки в п'ятницю ввечері, і він не мав ніяких проблем з тих пір.

+628
arkiaamu 23 жовт. 2012 р., 00:58:47

У мене 12 тиждень старий кошеня, і кожен раз він намагається нявкати, схоже, що він втратив голос і не можу нічого добитися. Я повинен бути стурбований?

+608
raindance 12 трав. 2017 р., 14:09:47
 1. Дієта: переконайтеся, що ваш краби отримують хорошу дієту заздалегідь-линька. Різноманітні дієти, включаючи багато високих енергій і молочних продуктів. Натуральне арахісове масло, мед, каракатиці кістки, і насіння кунжуту є гарним вибором. Свіжі або сушені фрукти і овочі або навіть невыдержал м'ясної обрізі можуть бути додані до цього, щоб допомогти закруглити речі.

 2. Вологість: 80% відносної вологості рекомендується для більшості видів раків-самітників. Це особливо важливо під час линьки. Деякі види, такі як полуниця рак-відлюдник з Австралії, вимагають ще більш високій вологості. 90% відносної вологості зазвичай достатньо для них.

 3. Субстрат: важливо, що раки-відлюдники бути вказана з субстратом, що вони можуть зариватися. Знову ж таки, це особливо важливо під час линьки, як поверхня линяє майже завжди виявиться летальним. Субстрат повинен бути легким і досить вільні для крабів, щоб копатися в, але також повинні бути в змозі тримати свою форму, так що тунелі крабів не звернути на них. Гладкий, круглий-грубозернистого піску, такі як грати піску можуть працювати добре. Додати достатньо води, щоб зробити його "замок з піску" консистенції. EcoEarth (подрібненої лушпиння кокосового горіха) теж відмінний вибір. Я вважаю, що він утримує вологу краще, ніж грати в пісок, має приємну текстуру і допомагає зберегти вологість в тераріумі до.

 4. Температура: 80F взагалі хороша температура, щоб стріляти для. Полуниця, як правило, подобається його трохи тепліше (85-90F). Ви можете досягти цього з УТ (під бак нагрівач) та/або інфрачервону лампу. Спробуємо створити градієнт в тераріум, щоб допомогти краби термо-регулювання.

Крім цього, намагайтеся не порушувати свій крабів, коли вони линяють. Не підкреслюйте їх. І просто залишимо їх, поки вони знову поверхню самостійно. Іноді і старше, великих крабів можуть зникнути на деякий час, кілька місяців. У будь-якому випадку, вони повинні з'явитися знову просто відмінно!

ЕТА:

Води: важливо, щоб забезпечити воду для раків-пустельників. Страва має бути досить глибоким для крабів, щоб поринути в, але досить дрібною, щоб їх можна було легко вибратися. Водопровідна вода відмінно використовувати так довго, як це здійснюється в першу чергу. Використовувати крабик або Формула гада на дехлорируйте як більшість риб/dechlorinaters акваріум містити слиз, пальто та інші добавки, які можуть бути шкідливі для вашого краби.

В ідеалі солоною водою повинні бути забезпечені, а також. Це повинно бути зроблено шляхом змішування дехлорування води з морською сіллю формули (наприклад. Миттєвий Океан).

Прісної і солоної води може бути отриманий в натуральному і розподілити як треба. Надання страву кожного дозволяє краби для регулювання осмотичного балансу їх оболонки води. Тим не менш, деякі люди вважають за краще віддавати свої краби щотижневі ванни з солоною водою, а не тримати в тераріумі з ними дві страви. Обидва підходи, здається, працюють.

+603
Igor Nikitin 12 лип. 2014 р., 23:02:06

Всі але струму відповіді говорять про "насильно" покласти тварина на перевізника. Я не вважаю, що це хороша практика, тому що це може привести тварини є погані асоціації з перевізником (або просто додати до існуючих неохота).

Відмова від відповідальності: мій досвід був виключно з кошенятами, необхідні способи (результати) на дорослу кішку (або будь-яка тварина) може змінюватися.

Кращий спосіб з мого досвіду, який займає більше. Тренування, тренування, тренування.

Цей спосіб потребує часу. Ви будете мати, щоб почати задовго до того, як ви насправді потрібно використовувати авіаносець по-справжньому.

 1. Розмістити тварин, миску з їжею поряд з перевізником (але не занадто близько спочатку).
 2. Протягом наступних кількох ритуалів годування, починають рухати їжу ближче і ближче до перевізника, нарешті, помістивши його поруч з (навіть не торкаючись) перевізник.
 3. Коли ваша тварина звикне до їжі, перебуваючи в безпосередній близькості від перевізника ви можете розмістити чашу біля входу. Дайте тварині звикнути до кожної позиції, залишаючи її там на кілька днів (я говорив, що це займе час, ні?).
 4. Наступна позиція повинна бути всередині носія, але як можна ближче до входу (або виходу, в очах тварини ;) ) наскільки це можливо. Для сумка перевізник, ви можете розмістити його на боці або у вертикальному положенні так, що тварина може фактично зупинитися.
  Це може бути гарною ідеєю на цьому етапі зробити внутрішню перевізника незабутнім. Ви могли б добитися цього шляхом розміщення деякі м'які ковдри та іграшки, які мають знайомий запах.
 5. Заключний крок, щоб поставити миску прямо на спині носія. Це зажадає тварини, щоб ввести перевізник до кінця. До цього часу тварина вже повинно бути незатишно поряд з перевізником і не треба вішати занадто багато метушні.

Я використав термін "тварина" у цій відповіді, тому що я вважаю, що той же метод може бути використаний для будь-якого вихованця. Багато хто не хоче потрапити в таке маленьке простір, але майже все доведеться пережити цей досвід на якомусь етапі. Його краще починати як можна раніше, щоб уникнути "силових" методів, які можуть навіть перебільшувати перевізник крип!

+588
Audrey Henderson 1 лип. 2018 р., 09:07:34

Мій чоловік Гімалайські кішки дуже незалежні, але він терпить мої обійми і стала більш лагідною з віком. Він ділить свій час сну між моїм ліжком і своїй вбиральні. Вчора у мене була жахлива головний біль майже весь день і ледве піднявся, щоб не робити нічого іншого, чим його годувати та прибирати його лоток. Як тільки він прокинувся вранці і побачив мене, він одразу ж схопився на моє ліжко і залишився зі мною, поки я не відчув себе краще. Він притулився до мене і, коли я перейшов на іншу сторону, він відразу ж переїхав у цьому напрямку. Він постійно дивився на мене, і я бачу заклопотаність на його личку. Я рідко відчуваю себе погано, тому було дуже легко помітити зміни в його поведінці. І я повинен сказати, що будучи 16 1/2 років, у нього є своя біль, яку він відклав для моєї користі. Він мій перший і єдиний вихованець, і я не можу собі уявити, ніколи не будучи в змозі замінити його або мають дуже тісний зв'язок з іншим тваринам.

+574
Thomas Meli 8 вер. 2011 р., 00:16:31

Мій молодий Бретані і внутрішня частина вух бруднитися досить легко.

Це не погано пахнути і немає гною. Так що я думаю, їм просто потрібен звичайний догляд.

Коли я повинний вирішити, що вони повинні бути очищені? Як правильно їх чистити?

Я боюся, що якщо все зроблено неправильно, це може підштовхнути речі, крім того, всередині" і це може призвести до зараження...

+568
RealDogBoy 3 квіт. 2016 р., 14:19:34

Найкраще рішення для вашої проблеми, щоб отримати хорошу когтеточку для вашої кішки.

Якщо ви отримуєте когтеточка своїми кішками, як вони не будуть використовувати свій диван взагалі точити кігті.

Бог когтеточка повинна бути важкою, так що ваша кішка не зможе рухатися це означає, що він повинен важити 15-20 кг і більше,дряпаючи поверхня повинна бути виготовлена з сизалю або пеньки мотузки таким чином, ваша кішка може використовувати свою повну силу, коли ламають.

Один листям може витримати вагу кішки, так вони сильні.

Для вашої кішки, сидячи на дивані, можна використовувати складений рушник для них, щоб лежати/сидіти.

+539
Venkat Ramana 7 лист. 2012 р., 14:37:11

Спробуйте розбити вашу проблему на безліч дрібних простих кроків і робота над кожним окремо.

Наприклад, щоб спробувати отримати вашу собаку, щоб подолати страх шуми з самого початку ТБ з телевізора на дуже низькій гучності. Грати в кіно, і гуляти з вашої собакою, годувати її смачними неодноразово лікує. Переконайтеся, що ви починаєте з дуже низьким рівнем гучності і високою частотою нагород. На даний момент Ви намагаєтеся отримати вашу собаку, щоб зосередитися на їжі і не шум, так це штраф дають багато ласощів (використовувати щось дешеве, а розбити його на невеликі, горошину, розміром, біти. Один хороший варіант-це сир порізати на дрібні шматочки). Повільно знизити ставку винагороди. Ви можете дістатися до точки, в якій ви тільки дайте йому ласощі раз в 10 секунд? 30? 60? Збільште гучність трохи, і повернутися до швидкої нагороди. Продовжуйте, поки вона нормально з нормальною гучність телевізора.

Якщо в якийсь момент вона починає показувати ознаки стресу/страху (зіщулившись, облизуючи губи, і т. д.) повернутися на крок - зменшити обсяг і надати більше нагород.

Для прогулянок на вулиці. Знову ж таки, розбити проблему на маленькі кроки. Отримання повідець, виходить двері, стоїть ближче до будинку і спостерігаючи, як машини їздять, стоячи на тротуарі, що йдуть по тротуару, і так далі. сильно винагороди за кожен маленький крок на перший.

Ви намагаєтеся побудувати зв'язку в розум вашої собаки між цими дивними (можливо, страшно) шуми, до гарних речей, а саме лікує.

+495
Nitesh Singh 23 вер. 2017 р., 07:17:30

Ти сказав, що це відбувається, коли ви знаходитесь, дивлячись на ваших кішок обличчя.. як людини, який є хороша річ, але для кішки і особливо шалена очі або stareing є ознакою агресії і що ви збираєтеся напасти. Щоб знешкодити кішку потрібно повільно моргати і відводити очі. Не дивися на їхні обличчя.

+481
Roger Verhoeven 5 черв. 2014 р., 10:44:04

Там не достатньо інформації у вашому пості, щоб забезпечити дійсну клінічну картину. Все поведінки, які ви згадали, є природною собаки поведінки , які можуть виникнути в багатьох ситуаціях.

Контекст Має Значення

Вважають, що риття може бути власне-нагородження грати або інстинкту, або це може бути стрес-зміщення поведінки. "Стрибати" у бадьорий шлях взагалі ігрового поведінки, але, як правило, буде грати в парі з бантиками і інші сигнали, якщо все це було в задоволення. "Гавкіт" має низку значень, але швидкі сплески гавкіт з надувними мова тіла-це швидше за все хвилювання і увагу шукає поведінку.

"Тільки факти, мем"

Зосередитися на факти:

 1. Ваша собака втрачає інтерес до прогулянці (або отримує інтерес у чомусь іншому) через певну відстань або тимчасової інтервал.

  Експеримент. Спробуйте більш короткі відстані або інтервали часу. Намагайтеся уникати конкретних областях, які викликають збудження. Дізнатися більше про собака мова тіла, і поважати сигнали вашої собаки, що він втомився, нудно, або занадто збуджена.

 2. Ваша собака втрачає укус інгібування, коли збуджений.

  Уникайте ситуацій, які викликають надмірне збудження. Навчися читати сигнали, що ваша собака возбудишься, перш ніж він потрапляє на 1-ом. Ви можете також тренувати альтернативне поведінка (як вниз-зупинитися), який призначений для зниження збудження.

Зосередивши увагу на спостерігається поведінка, а не намагатися здогадатися про внутрішні процеси вашої собаки, ви можете уникнути або керувати практично будь-яку поведінку. Ваша собака явно намагається спілкуватися з вами; проте, дізнавшись , що він намагається спілкуватися вимагає часу, зусиль і досліджень по вашій частині.

+390
Desultore 22 лют. 2014 р., 01:56:03

Близько двох місяців тому я купила моєї кішки паличка іграшка, з тканиною, серце, наповнене шурхіт пластику і котяча м'ята в кінці. Він не надто піклується про інших своїх іграшок, якщо я спрей з котячою м'ятою, тоді він буде котитися з них і пускаю слюні. Здорово, але не зробити його про бігу, тому я вирішив, що паличка іграшка буде великий, як він не здогадається, (і ще не), що він мене тягне саме про.

Іграшка мала великий успіх, але, на жаль, занадто багато. Вранці коли я встаю я годую його вологим кормом, потім я сідаю працювати. Я, може бути, годину або близько того, перш ніж він стрибає на мій стіл і вимагає уваги. Він буде бігати по всьому і натисніть головою, я промасажую його запах. Це ніколи не було проблемою раніше, коли у мене є іграшка. Він зазвичай пестило трохи і бути задоволеним і скласти, щоб дати мені роботу. Тепер замість цього він кладе свої вуха, голосно нявкає на мене розлад порядок, і починає кусатися або дряпатися в мої руки та обличчя. Коли я встаю, щоб підняти мій зріст вище його, він втік на кухню, де іграшки зберігаються.

У минулому я здався і грав з ним, але я розумію, що я може посилювати поведінку і хотів би спробувати і виправити її. В даний час, коли він кігтів або укусів я підібрав його і поклав його на підлогу. Однак він демонстративно повернутися назад і зробити більш вороже. Тоді я беру його на руки і покласти його в коридор і закрити двері. Він буде голосно протестувати і натисніть на двері (бігти своїми лапами, але без кігтів слава богу). Я залишаю його, поки він знову спокійний, тоді я відкриваю двері. Іноді він буде вести себе потім, але інший раз він прийде і все почнеться знову.

Зазначу також, що, оскільки він отримав нову іграшку, він більше не хоче, щоб його інші іграшки розпорошується з котячою м'ятою. Він буде активно ігнорувати їх, але вказують, що він хоче грати. У мене є лазерна указка, але він також зрозумів це, і, здається, засмучений він не може зловити точку. Тільки інші іграшки він любить кулька з отвором, що краплі лікує, коли розгардіяш. Він отримує тільки, що кожні кілька днів, хоча, як я не хочу його набирати занадто велику вагу. Крім того, я живу в квартирі, тому я повинен допомогти йому бути активним. Іншим його улюбленим заняттям є спостереження за птахами або людьми з його котячих дерев, він був один на фронті з видом на вулицю, і один в задній з видом на сад.

Моє питання: що я можу зробити, щоб виправити цю ситуацію? Я повинен тримати його в коридорі, якщо він це означає, що і грати тільки з ним, коли йому добре? Чи було б краще, якщо б я активно грав з ним, як тільки він отримав його сніданок, або навіть раніше?

Редагувати: забув сказати, що я отримав Feliway близько півтора тижня тому, але дотепер я не бачив ніяких змін поведінки. Не впевнений, якщо це необхідно більше часу для роботи або він просто не впливає на мою кішку.

+364
morep 21 січ. 2011 р., 09:11:50

Кішки кусаються з різних причин. Не всі з них є предметом незрілості або агресії.

 • У нас є 7 місячний кіт, який неймовірно енергійний. Всякий раз, коли він грає, викладається (нігті і зуби). Він став краще уникнути використання нігті/зуби, коли грає зі мною (я перестану грати, коли йому боляче), але коли він хвилюється, він все одно забуває час від часу.
 • У нас також є 16-місячний кіт, який кусається, як спосіб показати прихильність до людини. Я дозволив їй вкусити мене, і вона насъ ніколи не ображав ні мене, ні зламаних моїй шкірі. Вона вкусити важче, коли вона більш ласкава, але її укуси на суму не більш ніж щіпка.
 • Наш третій кіт теж 16 місяців (вони сестри). Поки вона не кусає, вона кусає її сестра на шиї, коли вони закутані (обіймаються, лижуть одне одного, ...). Сестра любить його, і ми вважаємо, що це, навіщо вона, в свою чергу, кусає нас, тому що вона знає його як знак симпатії.

Я пропоную дивлячись в кусательные, дозволяючи кішці робити те, що він хоче зробити, не попередивши їх. Спостерігайте, що вони намагаються досягти.

 • Що емоційний стан кошеня? Грайливий, ласкавий, переляканий, злий, ...
 • Коли не вимовляються, кошеня досить вкусити важко розірвати шкіру або пошкодити одержувача укусу?
 • Кошеня має намір образити одержувача? (навіть якщо вони не можуть кусати важко, він може намагатися вкусити так сильно, як вони можуть)

Виходячи з цього, ви можете змінити свій підхід:

 • Якщо кошеня добре, а одержувач не постраждає: залиште його в спокої. Це швидше за все питання надання прихильність або грати.
 • Якщо кошеня добре, але в кінцевому підсумку шкодить одержувача: Скажи його за це. Якщо вона вкусить людину, то людина повинна перестати залучати кошеня, коли він перетинає поріг , що це прийнятно кусатися. Не говори з ним поки це не переступає поріг; не здійснювати його після того, як він перетнув його. Будьте послідовні, і кошеня повинен дізнатися межі того, що прийнятно.
 • Якщо кошеня не значить добре: Навіть якщо зараз це не боляче, якщо така поведінка буде продовжуватися, то вони в кінцевому підсумку почнуть робити тобі боляче.
  • З'ясувати, чому кошеня засмучений. Фіксацію джерела є найкращим рішенням.
  • Якщо ви вважаєте, що це гормональне, то це швидше за все тимчасові проблеми (пов'язані з дитинством/пубертатний період). Передай їм, що за погану поведінку, але не занадто сильно карати або ostracise їх, якщо вони не активно обирають для себе цей шлях (це посилає невірний сигнал, коли вони не хотів бути агресивним).
  • Використовувати загальні методи навчання, щоб навчити їх не робити цього. Пропоную перегляд домашніх тварин.ЮВ, є багато відповідей, які вникають в методики навчання для кішок.
+355
Michael Pedder 1 лист. 2015 р., 16:52:38

Я починаю дивуватися, якщо моє бачення на мого кролика не в змозі. Ми були з нею 3 роки і вона, здається, здригнулася, коли я підійшов до неї. Я, напевно, здогадуюся, що вона не бачила мене спочатку, але коли я прямо перед нею, вона бачить мене і вона спиною, як вона здригнулася. Ми можемо сказати, якщо кролика зір підводить? Якщо так, то як?

+311
Flo 25 лист. 2012 р., 02:56:45

Я мав саме з такою проблемою, у мене один одомашнена кішка і є нова кішка дика кішка я йому допоміг, але це не допомогло він все одно наздоганяли і боляче мій друг кішка я годувати їх у двох різних місцях, щоб спробувати уникнути бійки. Цей зайшов так далеко, щоб мій первісний кішка втрачає багато ваги в той час як здичавілі отримати багато ваги, йому було близько 8 років, коли я отримав його.він був дуже милий кіт в мою сторону, але кошмар, щоб інший кіт.Я намагався зробити все, щоб змусити його працювати протягом року.

Щоб заманити вашу кішку взяти картонну коробку заклеїти закриті і вирізати отвір в одному з торців коробки і поставити деякі продукти харчування (тунець) всередині, почекайте, поки ваша кішка надходить це може зайняти деякий час і кілька спроб. Коли кішка знаходиться всередині нахиляйте коробку відкривати і закривати отвір з книгою чи використовуєте більше, ніж отвір, так що йому не врятуватися, місце ваш носій клітку до стіни, тому він не може рухатися, вихід і відкрити потім помістити в картонну коробку відносно перевізника видалити книгу, тому кішка може увійти перевізник Кейдж коли кішка входить використовувати книгу, щоб закрити отвір в клітці, поки ви його закриває, це, мабуть, можливо працювати.

Моя здичавіла кішка, яку не зміг пристосуватися, тому мені довелося взяти його вниз. Я кажу це, щоб ви знали, що ви могли б робити, якщо це не спрацює для вас і кішки.

+307
carrino 12 трав. 2018 р., 17:58:53

Є все, що ви хотіли б робити в 3 години ночі, коли ти прокинувся від вашої кішки?

Щоб припинити таку поведінку, я б запропонував закривати двері спальні на ніч. Вам ваша кішка звикла до того, що ваша спальня є забороненій зоні вночі. Як тільки він звик до цього, можна спробувати почати знову залишив двері відчиненими.


Якщо ви не хочете, щоб повністю ізолювати вашу кішку з спальні вночі, ви могли б спробувати конфіскації звичайний "принеси" іграшки перед сном.

+299
frielp 3 квіт. 2011 р., 08:34:26

Це не водорості, це діатомові. Це частина природного процесу велоспорт і, як правило, показник високого бактерії якщо ви дозування вуглецю (харчується надлишок бактерій) або твердих тіл disoolved (ТДС) у вашій воді.

Якщо ви знаходитесь дозування вуглекислого газу, скоротити його назад повільно (або при використанні біо-гранули, можливо, ви використовуєте занадто багато). На танк, який ще не дозріла, або робиш вуглецю повинно бути мінімальним.

Ви повинні уважно дивитися на якість води, яку ви додаєте в бак для заміни води і початочек. Все, що вище 0 ТДС дасть поживу для діатомових водоростей. Переконайтеся, що використовуєте води Ro, який є чистим (запуск через Ді) і Ді не витрачається.

+218
ashed 26 лют. 2013 р., 11:29:11

Ваша риба, швидше за все, помирати, тому що танк не циклічно, перед додаванням риби. Вам потрібно спертися про азотного циклу, наприклад http://kb.rspca.org.au/Why-is-an-understanding-of-the-nitrogen-cycle-important-when-setting-up-a-fish-aquarium_454.html

У той же час у вас є надзвичайна ситуація, і потрібно терміново видалити аміак. Піти в рибний магазин і отримаєте щось на зразок патрони-замок.

+196
maratemp 28 січ. 2016 р., 14:57:55

Коли я прийняв мій аратинга близько року тому, багато її пір'я були в поганому стані: їх краю були рваними і вони були безбарвні. Я сподівався, що вона замінить їх усіх під час її щорічної линьки, але вона все ще має багато з цих пір'я. Вона, однак, має багато нових здорових.

У папуги замінити тільки деякі з їх пір'я кожен рік?

+161
Vinamy 20 квіт. 2010 р., 13:55:19

У мене здичавілим кошеням(5 міс), хто живе в нашому будинку з 3 місяців (хоча вона їсть з моїх рук вона все одно лякається і тікає, коли я намагаюся її погладити або потримати її) . Нещодавно мені привезли 2 братів і сестер кошеня(2 міс.) . Тепер коли підросте кошеня бачить цих 2, вона тікає і не повертається протягом кількох годин.

Так ось декілька питань:

я) як мені отримати, що здичавілого кошеня довіряти, так що я можу погладити її і потримати її?

II), так чому вона не готова потрапляєш навіть коли вона зупинилася і харчування у нас з 3 місяців (вона підійде тільки, щоб поїсти, а потім виходить і сідає в картонній коробці)?

III), так як я роблю її з нових кошенят?

+97
Metaphor 16 черв. 2017 р., 03:32:23

Маріо наговорилися на відповідь, але просто щоб додати ще один голос в міксі.

У нас був сенбернар протягом 8 років, перш ніж він помер, і ми його купали, як може бути, раз на рік, коли ми поміняли деякі речі в сад він піде в безумство і бардак з купою бруду він знайде і вам всі мутять - от коли він його мив.

Сенбернар чисті собаки, хоча по природі. Якщо ноги/ніг стала каламутною, він буде лизати їх у чистоті і його ноги будуть біліше, ніж його обличчя.

Я трохи здивована тим, що ти сказав про жирного нальоту під хутром. Мої собаки ніколи не було щось схоже, але він був короткий haired СБ. У моєї дружини коллі зростала і вона говорить, що вони не купали його, якщо він дійсно мутний.

+90
Ezy M 24 жовт. 2018 р., 01:37:41

вам не потрібно мити кота, якщо він прийшов в контакт з чимось, що прилипає до шерсті.

через 3 місяці шампунь вже давно немає, так що це повинно бути щось ще неправильно з мех/шкіру вашої кішки,проблема людини видах шампунь це зроблено, щоб видалити видах жиру на нашій шкірі, і це висушить ваші кішки шкіру і пошкодити його.

на подібні питання до цього вже є відповіді на цьому сайті, так що ви можете знайти більше інформації про це тут, може я купаю свою кішку з шампунем?

це може бути цілий ряд речей, як алергія-блохи-воші або навіть просто сухої шкіри.так що вам потрібно, щоб ваш ветеринар огляне вашу кішку, щоб знайти причину проблеми.

є пара речей, які ви можете спробувати,зробити кисть кішки і щіткою кішку два рази в тиждень і не поспішайте, поступово кисті і видалити старі волосся, як ви йдете.

щіткою стимулює кровообіг в шкірі і зробити будь-які пошкодження заживають швидше.

ви також можете почати давати вашій кішці риб'ячий жир(не CODLIVER Oil)ви можете отримати риб'ячий жир зоомагазини,ветеринари або онлайн,дотримуйтесь рекомендованій дозі.

риб'ячий жир може мати позитивний вплив на ваших кішок шкіри і шерсті та загального здоров'я, даючи вашої кішки омега-3 і інші ефірної олії і деякі живильні речовини.

+79
itripn 4 черв. 2016 р., 08:13:34

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil