Як перевезти акваріум?

Коли людина хоче перемістити акваріум (скажімо, в межах 10 хвилин ходьби/балансова відстань, але відповіді з натяком на далекі відстані (> 1 день подорожі на машині) вітаються так само), є, напевно, речі, щоб розглянути стосовно благополуччя обивателя і потенційного пошкодження акваріума (будь то в транспорті або non-видимою для довготривалого шкоди (microfissure, ламаючи силіконових сполук)). Які заходи повинні бути вжиті? Як довго мені доведеться планувати заздалегідь?

+457
Mr Black 13 черв. 2013 р., 00:52:56
26 відповідей

Я пропоную обидві миски з нержавіючої сталі і питний фонтан для моїх двох кішок (двох різних місцях будинку). Я помітила Аннабель, моя дворічна Американська короткошерста, воліє проточну воду і насправді навіть не п'ють з миски, але замість цього використовувати його, щоб грати. Якщо фонтан порожній або не працює вона насправді було на грані в мій будинок, щоб запропонувати себе питною водою. Клео, мій, принаймні, 15-річний довговолосий сорочка змішаної породи, будуть пити або в залежності від того, де вона знаходиться. Вона, здається, не надто перебірливі і будуть пити навіть після того, як собака, яка жила в тому ж будинку, що їй вже 7 років. (вона жила з моєю сестрою і собакою, але приїхав жити зі мною після того, як вона взяла мій батько, як і її власник). Я особисто віддаю перевагу сам фонтан, як здається, щоб тримати пилосос, а миска завжди здається таким брудним і отримує цих будівель в ньому. Фонтан виглядає вражаюче чистим (напевно через фільтра), навіть після 3 днів, коли я чищу його тільки трохи волосся нарощування, а чашу я ловлю себе освіжаючий її хоча б раз на день, якщо не до 3 (днями собака відвідувань).

+981
Marschal 03 февр. '09 в 4:24
Нагорода, як правило, закуску, приведений до домашнім тваринам; використовується для навчання позитивному підкріпленні бажаного поведінки.
+947
Gottfried Ulrich Fronkin 5 лист. 2010 р., 10:43:10
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Розміщення рослин, таких як рослина-павук в клітці птах не завдає шкоди птиці, і більш ймовірно, що птах буде завдати їй шкоди. Листя на павука рослина, які могли бути порушені птах може бути легко виправлена, якщо ви регулярно обрізати його. Павук рослини недорогі і прості у догляді, так що це ідеальний вибір рослин місце в клітці з птахом.

Однак, будьте обережні, якщо ви повинні були використовувати пестициди на рослини, так як деякі пестициди можуть бути токсичними для птахів. Вони включають системні пестициди, які часто змішуються з водою або грунтом і прийняти структуру заводу, у свою чергу, робить рослину отруйних для комах і, швидше за все, птахів.

Перед покупкою рослин, поставити, щоб переконатися, що пестициди, які використовуються на заводі заздалегідь безпечні. Якщо ви не на 100% впевнений, що вони, промийте листя і пересаджувати рослини. Якщо ви все ще стурбовані, тримайте рослина подалі від вашої птиці, і нехай рослини ростуть протягом декількох місяців, перш ніж помістити його усередину.

+919
norrland 13 жовт. 2015 р., 21:35:19

Подібні зміни в Зовнішній вигляд і поведінка дуже часто побачити проблема heakth.

Краща консультація ветеринара перевірити її.

Такі речі можуть бути незначними, але вони також можуть бути великими. Речей може працювати від алергії до діабету до ниркової недостатності.

Її потрібно перевірити.

+908
zunior 26 лют. 2017 р., 21:31:18

Я живу в Пенсільванії і мені було цікаво, якщо я можу мати один? Я готовий заплатити будь-яку суму і вік не має значення. Будь-яка інформація буде прекрасно, дякую.

+842
David Nickel 6 бер. 2013 р., 11:12:37

Моя мама купила нового щенок Йорки тер'єр. Я зайшов в гугл і шукав Йорки тер'єр і знайшла ці картинки

enter image description here

Шахта виглядає так, як на лівій, але йому лише місяць.

Мені цікаво, якщо все Йорки будуть мати такі ж волосся, як і дорослі, або якщо я повинен проявляти особливу обережність, щоб зробити його схожим на другий. Або вони всі різні Йорки?

Є кілька порад, щоб поліпшити його волосся, щоб він виглядав як середній? Я не хочу, щоб спробувати що-небудь я не впевнений, що в разі, якщо я забезпечую поганий догляд і він закінчує дивлячись, як той, що праворуч.

+720
Murali Krishna Hari 2 трав. 2018 р., 02:09:49

Кішки не мають фіксованого соціальної структури або фіксованих способів боротьби з людьми.

Поведінкові відмінності, які ви бачите, >90%, ймовірно, через навколишнього середовища. Тобто вони ведуть себе по-іншому, ніж те, що ви очікуєте, тому що середовище, в Японії, напевно, дуже різні, ніж у Британії.

В Англії і США деякі кішки будуть дикі/бродячі і неприступною / втомлений, інші будуть дружні, як вони володіють і користуються в добрих людей. Крім того, щільність населення, ймовірно, такий, що дикі можуть боротися за свій власний простір.

Японські кішки можуть намагатися уникати людей, якщо вони тільки могли настільки звикли, що люди навколо (але не обов'язково звик до людей по-дружньому), що вони вважають їх нешкідливі. Крім того, кішки скупченості може зробити це занадто клопітно, щоб постійно боротися за територію. У деяких районах з високою популяції бездомних в США відбувається те ж саме.

На відміну від собак (які мають схильність до ієрархічних соціальних груп) як кішки ведуть себе соціально дуже динамічна і сильно залежить від умов навколишнього середовища.

+684
user3510681 14 вер. 2013 р., 19:50:31

Я в коледжі протягом більшої частини року.

Спочатку, коли я повернувся, мій кіт, здавалося, був непривітний до мене і хотів мати зі мною нічого спільного. Навіть іноді вона буде гарчати або шипіти на мене. Але ж коли-то вона, як правило, приходять навколо мене.

Останнім часом, за останні 2 разу я прийшов додому з коледжу, вона навіть не прийшла до мене через деякий час. І сьогодні, коли я йшов через мій будинок, вона зашипіла і загарчала на мене.

Хто-небудь знає, чому це може відбуватися і що я можу вдіяти?

+684
hito 15 бер. 2013 р., 10:33:12

На початку жовтня ми отримали нову 12-тижневих бігль, мідь. Ми привезли його додому до наших ще дві собачки, Рудий (1,5 однорічному блутик) і Lucky (14-річний бігль). Спочатку все чудово, але в один прекрасний день, коли всі вони були поза міді намагався грати з Lucky. Пощастило, що не хочу грати і розлютилася з міддю і почав гарчати і клацати. Потім рости почав боротися з пощастило, тому що він хотів захистити мідь. Це було приблизно через тиждень або два після того, як ми отримали міді. Тепер, ми не можемо дозволити всі три собаки будуть один з одним, тому що пощастило, не любить мідь. Якщо мідь не намагався грати з Лаки все буде добре, але все мідні хоче грати з усіма. Міді зараз становить близько 6,5 місяців і пощастило, досі його не любить.

Як я можу навчити мідь перестати намагатися грати з Lucky, або поїзд, щоб не злитися на мідь, і поїзд іржавий не воювати з Лаки, коли Лаки злиться?

Крім того, пощастило, ніколи не було соціалізовані, як цуценя, так він не ладнає з дуже багато собак.

+651
Jonathan Marcus 13 бер. 2010 р., 04:34:17

У мене було дві черепахи (самець і самка) і п'ять золотих рибок в одному 2.5х1.5 акваріум, який був заповнений водою до 1 фути заввишки. Я годував їх раз у день, кожен день вранці з протеїном тоя продуктів харчування (риби теж подобається). Але одного разу ввечері одна з моїх черепах, їли один з золота рибка і залишили його труп позаду (кілька місяців тому навіть труп не був знайдений у воді, коли риби було мало).

Чому вони нападають на риб, коли я годував їх щодня? Як я можу зупинити це? У мене немає місця, щоб відповідати інший акваріум для черепахи або для рибок. Я повинен принести ще більше видів, як жаба або риба побільше, яка може охороняти золоту рибку? Черепаха, хто їли рибу, також нападає на інших черепах на ноги і шию.

+620
Iz01 3 груд. 2012 р., 02:39:29

Шерсть кішки еволюціонували не тільки, щоб тримати кішку в теплі в холодні ночі в пустелі, але, щоб зберегти тепло під час випічки температура в пустелі в день.

Але ізолюючі хутра не можуть тримати кішку прохолодно, тому кішки прагнуть тіні і лежав животом вниз на твердий грунт для передачі тепла від тіла людини,тому кішки часто вважає за краще спати на бетонній або кам'яній підлозі.

Так що хутро кішки знижують як швидко він нагрівається зовні температура,якщо збрити хутро зняти ізолюючий шар повітря, що забезпечує хутро.

щоб дізнатися більше про кішок, будь ласка, подивіться тут http://learnonline.cats.org.uk/content/ufo/index.html багато інформації про кішок можна знайти тут.

+582
JoyceLynne 4 лист. 2018 р., 12:38:00

Чесно кажучи, ви можете тренувати кішок в будь-який час ви хочете, поки ви будете послідовні про це.

Мій чоловік легкого спального місця, ніж я, і більш легко дратують кішки. Вони часто його розбудити в 6 ранку. Коли його немає вдома вони не починають мене діставати як мінімум до 9 ранку, тому що коли я сплю, я мертвий для світу, і вони знають, що я заважаю їм нічого не дасть.

+581
Marty Coleman 16 жовт. 2011 р., 21:40:41
Равлики молюски живуть на суші або на воді. Питання про равликів тримають як домашніх тварин. Сухопутні равлики зазвичай міститься в тераріумах у той час як вода равлики містяться в ставках або акваріумах.
+561
mhmsa 9 лип. 2013 р., 12:47:16

Моя 6.5 річна собака (кастрований Лейкленд тер'єр чоловік) мастурбує на щоденній основі. Видовище і звуки його сильно турбує мене, як ви розумієте (або немає). Найгірша частина-це його оболонка застряє, вимагаючи від мене, щоб "розкрутити" його. Він зазвичай це робить поки я сплю, тому у мене навіть немає шансу зупинити його на гарячому, але навіть тоді це надто пізно, оскільки він вже застряг у положенні помади.

Я читав рекомендації використовувати конус або гіркий спрей, але це виглядає як тимчасове рішення. Є щось постійне, щоб зупинити ці спонукання (ліки)?

+551
Shrikanth Narayan 23 жовт. 2018 р., 16:35:24

Я шукав наукову довідку, але там не так багато певних про кроликів. Щури добре проглядається і тестується, так що, можливо, можна передавати деякі висновки з них.

Перша: "ім'я" проти "сенсу"

Кролики здатні вивчити своє ім'я. Але це не прямий шлях, вони пам'ятають усі. Вони визначають кролів/людей/речі її форму, звук і запах. Тому я припускаю, що вони будуть пам'ятати, форму, звуки і запахи своїх власників довше, ніж звук їх імен.

Другий: "пам'ять" проти "асоціації пам'яті"

Я припускаю, що кролики, як і інші "втеча тварин" (тварини, які тікають, щоб зберегти в живих) сильний асоціювання пам'яті. Немає часу згадувати і думати, якщо ви сидите лицем до лиця з хижаком! Коні тут добре дотримані. Вони пам'ятають такі речі (не тільки, але майже) просто якщо вони стикаються з такими ж обставинами. Вони не бачать у майбутньому ", якщо я вів до парковці ненависний транспортер" або аналогічним чином. Вони пам'ятають погано з пам'яттю про минуле транспорту немає, поки що вони залишаються в тому ж місці, в цій пам'яті, і не відразу (наприклад, втекти), щоб здивувати господарів.

Тому я прийшла до висновку, про пам'ять, що залишиться, нарешті, про його власника буде щось на зразок ритуалу від колишньої життя, пов'язаний з формою/запах/звук власника.

Як довго ця пам'ять залишиться, я не можу взяти. Але я читала кілька історій про "визнання власника" після періоду одного року.

+535
yohoprashant 29 бер. 2015 р., 22:18:11

У мене є самотня золота рибка, комета, довжиною близько 10 см від кінчика до хвоста. Я хочу купити другу рибу і мені цікаво про розмір.

Це ОК, щоб ввести набагато менший золота рибка, або, може бути, три невеликих рибки; тому вони мало захищені групи, а не непарна кількість,я не хочу їм залишитися. Чи це краще, щоб отримати риба схожа на існуючу рибу?

Я шукаю деякі поради експертів.

Не звертаючи уваги на розмір ставка, що загальні керівні принципи, що стосуються підбору риби, як це зробити?

Чи є небезпека, менші рибки можуть з'їсти велику золоту рибку?

редагувати

Я хочу знати про комбінаційної золота рибка (в цьому випадку комети), на противагу тому, що буде чи не буде вписуватися в мій ставок. Розміри мої горщики були виховані в коментарях, але це не відповідає на моє запитання про сумісності риб з урахуванням величини (в даному випадку, комет).

правка 2

Я вже розслідує ставків протягом останніх 4 років. Тим часом мої сусіди дали мені свою золоту рибку. Я хотів дізнатися про риб, до покупки великий ставок з рибою.

+463
acrwc 4 груд. 2015 р., 10:57:56

Хороші якісні фітболи виготовлені з порівняно товстого матеріалу з ПВХ (вініловою) найважливіший, якщо не єдиний інгредієнт, в суміш. Матеріал призначений не лопне навіть при проколі.

У кішки кігті як голки. Прокол, якщо вони коли-небудь вдасться повністю досягнути через кульку матеріалу, буде просто здуватися повільно м'яч не гучне шипіння, не гучне "Ура" і, звичайно, не Толік валяється.

Вправа з м'ячем (або швейцарський м'яч, баланс м'яч, фітнес м'яч, М'яч для пілатесу) виробники не рекомендують ремонтувати проколоті кулька з міркувань безпеки. Зламаний кулька повинні бути замінені новими. М'яч призначений, щоб дозволити вам робити всі ваші вправи безпечно і без остраху кулька, вирвавшись з-під вас, і будуть цілком безпечні для ваших кішок теж.

+420
Dayanand Waghmare 20 січ. 2013 р., 12:38:19

Кішки повинні бути тільки в приміщенні або на відкритому повітрі під наглядом

Ви праві, щоб бути стурбовані, дозволяючи вашу кішку на вулицю без нагляду. Підтримка вашої кішки в приміщенні, захищає від багатьох проблем, які може зробити ваша кішка хвора або вмирає! За даними американського гуманного суспільства, кішки, які або неповний або повний робочий день дозволено гуляти самостійно, стикаються з наступними ризиками:

 • Хвороба (лейкемія кішок (ВЛК), котячий СНІД (Фів),ФІП (котячий інфекційний перитоніт), котяча чума (панлейкопенія), верхній респіраторні інфекції (або URI))
 • Паразитів (бліх, кліщів, вушних кліщів, глистів, лишай (грибкова інфекція))
 • Автомобіль вражає
 • Жорстоке поводження з тваринами (сусідських дітей)
 • Травми від інших тварин (як диких, так і внутрішніх)
 • Токсини і poisions (в доповнення до родентицид, антифриз солодкий і смачний, але смертельно!)
 • Дерева (якщо кішка не може/не спустіться, він буде зневоднений і слабкий, в кінці кінців)

Крім того, у дослідженні підкреслюється Національна федерація охорони дикої фауни знайшли

 • За деякими оцінками, відкритий кішки в США вбивають кожен день в середньому більше 1 млн. птахів. Інші дослідження припускають кількість загиблих сягає 1 млрд на рік.
 • Зовнішньої кішки передають сказ, токсоплазмоз, висипний тиф, чума та інші вірусні та паразитарні захворювання диких тварин і людини.

Кішки можуть бути утримання в приміщенні з достатньою стимуляції

Ваш кіт не повинен бути фізично переслідуючи здобич, щоб бути морально стимулюється його. В Анти-жорстокість суспільство держав:

Навіть якщо кішка не ганяє, стрибає або інакше дуже фізично займається ментальної частини гри вигідно.

Ваша кішка стимулюється дивився у вікно. Одним із способів підтримки цієї взаємодії є додавання годівниці для птахів у вашому дворі, як Джоан McGonagle з найдрібніших Тигра зробив.

Важливо розуміти, що тільки тому, що ваша кішка захоплюється, що відбувається за вікном, він може насправді не хочу виходити на вулицю. Всі мої кішки люблять спостерігати за птахами і білками через наші вікна, але коли ми поставили джгут на мисливця і вивели його на вулицю (в нашому дворі, що він бачить кожен день) він абсолютно ненавидів його і хотів повернутися всередину.

Зовнішнього Контролю

Якщо ви все ще хочете взяти вашу кішку на вулиці, є кілька методів, описаних в як зробити критий кішки мають деякі відкритий час безпечно?

+413
Odys 22 квіт. 2010 р., 22:53:18

З мого досвіду, спроби зупинити кішок від дряпання речі, як правило, не. Тому я вважаю, що найкращий варіант-це обрізати кішки кігті кожні пару тижнів , щоб не нашкодити:

 • Обрізки не те, що дуже сильно звикаєш до нього з більшістю кішок. Просто почекайте, поки вони знаходяться в спокійному стані
 • Ви, напевно, тільки робити їх передні кігті ( це те, що вони дряпають речі, і назад, як правило, природно нудно)

Будь ласка, не вважають видалення кігтів у кішок - Багато хто вважає, що це негуманно, і це може призвести до проблем поведінки.

+379
Jordan Beach 31 бер. 2015 р., 20:55:58

Я в даний час намагається (і програє), щоб інтегрувати зовнішній кроликів. Мій перший кролик (Дієго) - це кастрований 1 року в Lionhead, він дуже доброзичливий, впевнений у собі і зазвичай вів себе дуже добре і ніколи нікого не кусав (людини!) коли-небудь. Мій другий кролик (йоду) - це кастрований кіт 6 місяців Нідерланди карлик (він був даний мені як подарунок-сюрприз) він дуже боязкий і дуже сором'язливий, але дуже доброзичливий і не кусається небудь.

Тепер я знаю, той факт, що велика різниця в породах/розмір і той факт, що вони обидва самці-це найважливіший фактор тут, перш ніж перейти до цього.

Не інтегруючи їх це не кінець світу, а я просто в них живу окремо, але я думав, що це може бути добре для моїх кроликів, щоб мати можливість бути "друзі", і в компанії. Я пробував кілька разів, щоб поступово познайомити їх один з одним на нейтральній території протягом 10 хвилин за один раз, перші кілька разів було нормально (багато нюхають і пестити один одного), однак він став тільки гірше. Йоду дуже допитливий про Дієго і нюхати, лизати, а іноді і насправді він лише обтикатиметься носом у Дієго нижній області, але Дієго зараз відмовляється вам разом з Йодой і буде намагатися вкусити і (по одному випадку) гарчить, як тільки це станеться, вони тут же знову розділені і йоду перевірений. Я також намагався ставити йоду у велику клітку кожен день, і покласти його в Дієго бігати за Дієго, щоб побачити, що Йоду там і дізнаємося, що він думає про нього, Дієго буде допитливим про нього і іноді лежав, наречений сам і їсти поруч з кліткою з Йодой.

Мої головні питання вони просто занадто різні? Може він коли-небудь працювати, незважаючи на проблеми статі/розміру? Чи є у вас які-небудь поради або трюки для інтеграції?

(один трюк я чув, і все ж спробувати поставити ванільну есенцію на їх носи, щоб нібито змусити їх думати, що вони пахнуть так само..?)

+375
Shankar Gurav 17 груд. 2015 р., 23:43:41

Вона є спільною для собак без історії вакцинації або без доказів того, що вакцини були дані, щоб отримати цуценя від сказу, а також другий (зазвичай за рік), як на уколи. Це не небезпечно для вашої собаки, собаки-рятувальники, які, можливо, вже отримали щеплення дають вакцину два рази за весь час, випадково чи так не може бути законним/паперове доказ того, що вакцини дають. Це не небезпечно. Як правило, щоб отримати 2 в одному місяці або протягом 2-3 місяців. 2 тижні між ними може бути трохи близько один до одного, але не завдасть шкоди вашому собаці, якщо є алергія на щеплення та/або інгредієнтів в ньому.

+368
Timothy Schoonover 28 трав. 2017 р., 18:05:05

Мій 1 1/2-річний оздоблений черепаха має м'яку оболонку. Також він не підріс він ще 4см довгою. Я впевнений, що я даю йому правильне харчування, тому що я дуже добре вивчені. А для освітлення я проживаю в Греції, так це висвітлення він отримав би в дикій природі. Якісь поради? Ось картинка з його корпусу enter image description here

+342
Vladimir Zavedyaev 19 лип. 2017 р., 09:15:43

Стерилізація-це технічно називається овариогистерэктомия.

Чому не тільки яєчники, а не матка, вилучений у стерилізації кішки?

+204
user3656474 21 трав. 2011 р., 11:02:50

Це може бути важко для собаки і власника!

Я можу порекомендувати деякі речі, які можуть допомогти:

 • Стимуляція розумової діяльності: навчальні та тренувальні ігри напевно також допомагають втомлювати собаку. Зосередитися на речах, що змусити його думати, як вгадати, під яким склянкою їжа під'. Для тренування, чому б не спробувати викладати такі речі, як перебування, ліжко й навіть перевернутися які тримають тиск на ногу.
 • Вийти з дому: якщо він використовується для виходу ви повинні спробувати думати про те, що дасть йому ще бачити навколишній світ. Деякі варіанти можуть бути, щоб взяти його на диски, щоб собака-дружніх ресторанів, просто сидіти і дивитися на світ їхати. Ймовірно, уникнути собачого парку, тому що він був надто схвильований.
 • Навчити його жувати: якщо ви ще не встигли прожувати-навчання, але зараз гарний час, щоб почати. Жую в основному цуценяті-Ксанакс так що отримати деякі жувати іграшки для нього. Фарш Kong-це відмінний спосіб, щоб почати. Я використовую мої собаки гранул змішаних з деякими лікує, потім наливаю трохи окропу для розм'якшення і заморозити його. Це здоровіше, ніж деякі з інших варіантів.

Напевно дивитися його ваги - він буде набагато менше вправ, тому, можливо, скоротити його споживання їжі трохи, а також.

Удачі!

+201
raymelfrancisco 14 квіт. 2011 р., 23:15:29

Моя подруга сиділа з мого 6-місячного щеняти бульдога і використовував собаки DIY серветки ванна. Рецепт від 2 до 3 склянки води, 1 столова ложка "друг мого вихованця" вівсянка посилений дезодоруючий шампунь, 1/4 склянки кокосового масла органічні і 1 краплю чистого масла чайного дерева.

Моя собака вилизує себе після того, як вона витерла його. Я повинен відвести його до ветеринара? Буде він захворіти? Це вироби токсичний? Спасибі.

+173
KINGSLEY 19 лист. 2010 р., 04:36:42

Мені не вистачає наших кроликів, вони великі тварини,... в якості частування, я виявила, що овочі робило їх щасливими, завжди. У нас були коржі для них, яка прагне зробити їх повними, але наші кролики воліли свіжі овочі, особливо морквяну бадилля (вони люблять зелений колір більш помаранчевий частина, оскільки для Багз Банні) і свіжого сіна.

Одна річ, щоб дійсно уникнути селери, струни в акції могли душити свого кролика. Як правило, морква, кульбаба і салат ромен були великими фаворитами для наших хлопців і добре для них.

+92
c4i 18 лют. 2019 р., 20:54:37

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil