Як запобігти у моєї собаки слюні

Мій 6-річний Бігль-це практично ідеальне домашня тварина - він рідко гавкає, дуже грайлива і дуже слухняна

Все що стосується жеребкування, коли це час годування. Він пускає слину стільки в очікуванні годують, і залишає калюжі слин всюди калюжі. Це не означає, що він не досить годували - він майже завжди в кроці від ожиріння. Я впевнений, що він не може перестати їсти, поки він фізично не в змозі !

Я так сподівався, що це слину буде зменшуватися з віком, а навпаки, він, здається, збільшується

Я знаю, що це була помилка, але прибирання після нього взявши мита. Ветеринари мені говорили, щоб не запропонувати будь-яку допомогу

Хотілося б почути від людей тут (ЗИ: це він на моїй Аватарі)

+143
Jack Strichman 8 лют. 2018 р., 01:00:28
25 відповідей

Фон

Ми нещодавно придбали 3-місячний жіночий перського кошеня, який народився у серпні минулого року.
У нас вже є однорічний хлопчик бордер-коллі.

Обидва тварин зростала зі своїми колегами у своїх початкових сімей (місце, де вони народилися). Тобто : щеня любив грати з коротким ефір кішка і кошеня любив спати з Бішон.

Проблема

Моя собака в два рази більше, ніж бішон мій кіт знав. Коли моя собака бачить кошеня, він бігав за нею (але не гарчить або щетина це волосся). Він також закінчує плакати, якщо він не може під'їхати мій кошеня (або тому, що дивитися через вікно в сад або тому що мій кошеня на шафі).
Справжня проблема-кошеня : він повністю в жаху від бордер-коллі. її арки спину і постійно намагається захистити свою собаку, коли вона знаходиться в будинку.

Цього вікна в наступній ситуації :

 • Кошеня примудряється залізти на шафу, щоб уникнути. Це робить бордер-коллі плакала так багато, що мені потрібно поставити його в саду.
 • Собака примудряється куті кішка в домі і сидіти перед ним, не торкаючись його (в цьому випадку він не плаче), але кошеня так боявся, що вона не намагається трохи або подряпини на бордер-коллі. В результаті, собаку не впізнати, вона повинна залишити кішку в спокої.

Обидва з них можуть тривати кілька годин (собака не рухається від дюйма). В обох випадках, мій жіночий перська кошеня ще це серце пульсує дуже швидко після цих годин.

Результат

1 місяць протистояння з feliway® і felifriend®, здається, зробив страх мій кіт сильніше (у той же час він не має жодних проблем з іншими людьми, навіть тих, хто не знає). Я не намагаюся змусити їх стосунки, я залишаю їх у спокої, коли вони разом.
Це проблематично, оскільки я очікую, кішка полювати на диких птахів, які харчуються плодами мій сад всі дні разом наступним літом.

У мене немає ідеї про те, що я повинен робити в цей момент. Принаймні, якщо моя кішка буде менше страху, вона могла б навчити собаку не грати з ним, щоб вони могли уникнути взаємно.

+989
sina rahbari 03 февр. '09 в 4:24

Ви дійсно не описати вокалізація, так дайте мені знати, якщо я далеко від істини.

Приклад кішки стукають

Кішки "тараторити" - це типова реакція вокалізації, коли кішка бачить пташку або гризуна за вікном. Вважається, що вони базікають в очікуванні чи, можливо, розчарування у відповідь на сплеск адреналіну.

Нещодавнє дослідження передбачає кішок може бути намагаючись імітувати різні звуки, які вони чують, як спосіб полювання.

Кішки, що копіювати і наслідувати іншим тваринам

На ютубі повно відео, кішки випадково або навмисно намагається зробити людини як звуки. Хто знає, може бути, він намагається сказати вам, щоб зупинити beotching на нього стільки <оскал>.

+898
TrollFaes 30 черв. 2013 р., 07:47:41
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Можливо, це просто питання різних рутину з вами.

У вас є команда, щоб покакати? Можливо, ваша подруга каже їй, щоб какашки не так багато слів, що ваша собака навчилася як команда. Йти з нею і слухати її.

Якщо ні, почніть використовувати один. (У мене це "йти".) Коли твоя дівчина чекає, що їй корми, вона може подивитися її і сказати "йди зараз" (якщо вона вже не має фраза ваша собака підбирає на), коли собак починає в положенні, у будь-який час. Скоро собака буде ставитися до командної діяльності.

Коли ви берете її, не використовувати команду, якщо ви просто втомилися або їй пора йти. Якщо ви бачите її початок, щоб увійти в позицію, використовувати команду.

Якщо вона не какає, привези її, і взяти її знову пізніше. Це буде простіше, коли ви обидва використовують ту ж команду для дії.

Зрештою, ви можете отримати їх, щоб срати на команду.

+854
mdwhatcott 8 трав. 2018 р., 17:19:58

Кращий спосіб запобігти вашу кішку від боротьби з іншими сусідськими котами, щоб утримати його всередині.

Якщо він нещодавно кастрована, бої/агресія може впасти протягом наступних 1-6 місяців, як його зміна гормонального рівня, але цілком можливо, що бойові дії в звичку, тепер і не впливає на гормони.

+811
user3082156 18 груд. 2010 р., 04:35:04

Я маю на увазі робити кішка теорій, переконань, бажань і намірів власників людини, як ми маємо про інших людей?

+781
user1512263 8 бер. 2015 р., 04:07:00

Сьогодні мій батько і я купала свого кота. Він буде 1 рік через пару місяців і цей день ми помітили, що його спина (вся задня половина його тіла) почав сіпатися. Іноді легкі спазми, але іноді вони настільки сильні, що здається, що він вибухне.

Я знайома з котячої гіперестезії, так як це єдине, що я міг знайти в інтернеті.

Я не знаю, якщо він гіперактивний (він завжди був, якщо чесно). Я зауважив йому лизати, як тільки його назад (декілька секунд тому), він не працює, або прокатки, або якщо він зробив я не бачу. Моя мама каже, що він не може мовчати сьогодні.

Через кілька годин після ванної, я помітив, що його шкіра була дуже теплою, напевно, гарячковою, але я не знаю, якщо б він був перед лазнею. Я не бачила його сьогодні, бо мені треба готуватися до тестів, які відбудуться завтра.

Ми візьмемо його до ветеринара, як тільки ми можемо, але я хотів би деякі ідеї про те, що це може бути.

Правка: додаткові відомості, які можуть допомогти

 • Я зауважив сьогодні під час купання йому, що його нижній живіт здувся, як ніби там рідина в ній, мій батько помітив це давно, але через його хутра, Я не.

 • Ми зазвичай граю трохи агресивно, що я його гладила, коли він ліг в ігровій формі і зазвичай він бере мою руку і починає лизати і дряпати, кусати і т. д., Вона зазвичай не болить але не так сильно, адже він не робить це навмисне. Однак, зараз, коли я гладжу його, він схопив мене за руку так, що надто багато, майже як ніби він намагався захиститися.

Правка 2: забув згадати, спазми постійні, вони зупиняються, але через 3 секунди вони повернулися.

 • Я просто помітила, що він дихає дуже швидко, і він просто стрибнув на стіл і влігся на мій килимок (він ніколи не робить цього) і він зараз спить де моя миша повинна бути, він закриває очі, але потім дуже сильні спазми будить його (це відбувається, як я пишу це) він, здається, дуже втомився, але не можу заснути із-за судом

У нього була історія octodetes cynotis близько 2 місяців тому, і я помітив, що його вухо посмикування, яке є симптомом тоді.

Я можу зробити все, щоб позбавити його від цього дискомфорту?

Редагувати 3: Хлопці, щось не так, він не рухався, наче він дуже втомився. Я підібрав його і, як правило, він ненавидить його, але зараз він нічого не робить, він просто залишиться, як я поклав його.

+744
user4710829 2 квіт. 2013 р., 21:25:09

Вуса кішки є фактично сенсорних рецепторів. Вони мають сенсорний орган по закінченні їх вуса, що називається propriceptor. У propriceptor фактично посилає сигнали в мозок кішки і нервової системи, пов'язане з положенням тіла та кінцівок. Це допомагає їм приймати рішення про своєму наступному русі і дозволить їм визначити, коли вони будуть, чи не будуть в змозі вписатися в невеликий простір, не бачачи його. Без своїх вусів вони не змогли б візуально виміряти відстань, тобто Стрибки на щось дуже вузьке.

Вони також використовують свої вуса, коли вони женуться за здобиччю, тому що вуса є досить чутливим, щоб забрати вібрації в повітрі. Вони також дозволяють кішці бачити в темряві і уникати хижаків. Коли кішка треться свої вуса проти об'єкта, вони можуть визначити точні розміри, текстуру та розташування конкретного об'єкта.

Підводячи підсумок, кішки, використовуючи свої вуса, щоб отримувати інформацію про навколишній обстановці, прямо на чутливі нерви кішки, що дозволяє їм реагувати на зміни, що відбуваються в їх оточенні.

+724
fedesg 12 груд. 2013 р., 09:32:54

Чохли є для запобігання попадання в. Мої кішки будуть пити з відкритого акваріума. Крім того, він запобігає поширенню бруду і іншого сміття (як мої кішки волосся) від потрапляння у воду.

+668
Maryilla Martinez 20 січ. 2018 р., 08:21:23

Кролики можуть виразно фарт

Побачити його тут

Газ треба буде кудись вигнали, і цілком ймовірно, що якщо вони можуть покакати, що вони зможуть фарт також.

На думку багатьох веб-сайтах, журі, здається, на те, чи це звичайна для кроликів ригати (і це буде свідчити про проблеми шлунково-кишкового тракту.) Інтуїтивно, тому що кролики можуть не вирве, вони, ймовірно, відчувають деякі труднощі з відрижкою, а також.

За даними цього сайту, відрижка-це можливо, але рідкість.

+666
Adrian Svendsen 22 лист. 2014 р., 02:18:34

Ви повинні отримати слово (реклама або еквівалент, як у попередній відповіді).

Я хотів підкреслити переваги прийняття та недоліки покупки (частково розглянуто в попередньому пості)

принимающ переваги:

 • дає бездомним тваринам будинок
 • сприяє здоровій генетикою виду в питання (бо місця продаж часто використовують заводчики, які мають схильність до інбридинг на норм виглядає)
 • ймовірно, більш дружнім і більш жив тварин для власника (інбредні або частково інбредних тварин у заводчиків, напевно, менш доброзичливі і здоровий, ніж звичайний генетичної суміші внаслідок генетичних дефектів)
 • зменшує популяцію безпритульних тварин
 • більш гуманний (заводчики не завжди приємно своїх тварин)
 • зберігає новий власник грошей (прийняття витрат менше)
+625
Philip Peterson 15 січ. 2013 р., 14:03:15

Напевно затоварені.

Ця стаття тримає на 1 дюйм риби на галон. Це схоже на раду, який я зазвичай чую, поки я живий (1см риби на літр).

Але як йдеться в статті, є безліч речей, які можуть змінити цю кількість.

Для більш риб в акваріумі:

 • рослини
 • хороша фільтрація
 • Хороші поповнення води

Менше риби в акваріумі:

 • Протилежністю вище.

Для більш точних спосіб дізнатися, якщо ваш акваріум затоварений, будь ласка, відвідайте цей сайт і заповнити цифри. Що дасть вам кращий відповідь, то ми можемо.

+554
Jay Wang 23 лип. 2019 р., 07:31:54

Ні, не кажу, що насправді в її свідомості, але у мене є дві думки для вас. Одним з них є запах. Ви повинні використовувати спеціальний очищувач, щоб отримати всі пописати запаху. Якщо ні, тоді її природний інстинкт, щоб піти в те ж місце, запах зникає до "зауваження" її території.

Інша теорія полягає в тому, що вона пов'язує, що типу ліжко з місця, щоб піти в ванну. Я б спробувати видалити ці стилі спальних місць і купити ту, що по-іншому і подивитися, що відбувається. Вона може просто зв'язати штучної вовни подушки з сечовипусканням. Я хотів би спробувати тканина з боків. Ви отримуєте ідею. Змінити розташування ліжка стиль ліжка і зробити домашнє тварина сеча чистіше нещасних випадків.

Одного разу вона розуміє, що їй не варто пісяє на постільну білизну, ви можете, ймовірно, використовувати його знову.

+539
gausaw 12 квіт. 2012 р., 22:01:51

Товщина хутра-це окрема змінна з довжиною хутра. У мене два короткошерстих братів і сестер, і один має трохи більше охоронець-шару волоса, ніж інше-настільки, що я можу розрізнити їх на дотик. Аналогічним чином, товщина підшерстя варіюється від породи до породи і кормами для тварин. Між двома, деякі тварини не пролити більше, ніж інші. Я бачив деякі, де ви могли б вичистити досить хутра, щоб зробити вам цікаво, чому кішки не помітно скоротилася.

Поки кішка не вставати і йти, це досить безпечно припустити, що ви не пошкоджуючи їх.

+534
Cramer 11 серп. 2017 р., 06:55:22
Питання є специфічним для американського і бурманской породи кішок.
+496
avaerya 13 серп. 2018 р., 00:40:02

У нас є агресивна жуйна тварина, так само і я знаходив трохи гризе, що вона не зруйнує занадто швидко:

 • Гімалайська жує : багато зоомагазини продають в декількох різних розмірів в залежності від розмірів собаки. Це Як-молочні продукти, але не вилікувати, так що вони не викликають проблем, нетерпимості, які, як правило, сир не для собак. Їм дуже важко, і це займає тижні собаку йти через одну.
 • Petedge : якщо ви шукаєте панти, спробуйте Petedge. Я купую у них часто для мого бізнесу, і я вам панти для нашої собаки там, коли я потребую них.
 • Мозку кісток від м'ясника : для більш тримати собак зайнятий на деякий час. Як тільки вони отримують все мозку, вони ще є кістки, щоб гризти. Наша собака любить їх, але ви повинні бути обережні щодо того, щоб дозволити їм мати їх на килим. Вони можуть бути брудними.
+461
user289058 14 жовт. 2010 р., 23:43:24

Я не думаю, що це ненормально для кішки, щоб думати іграшка-кошеня. Моя жінка використовуйте кішку, щоб зробити це з якогось опудала тварин іграшки у нас були (в моєму випадку, це був дельфін). Вона буде носити його з ось іноді (зазвичай пізно вночі) і ви почуєте її нявчання з ним. Вона ніколи не "караул", хоча це.

Цілком можливо, що це материнський інстинкт так проявляється, але це також може бути просто те, що вона відчуває, як це робити. Пошук в інтернеті повертає кілька результатів люди обговорюють це. Деякі причини включають в себе:

 • Материнський Інстинкт
 • А несправжня вагітність (рідкісна і можливо як у стаціонарному, так і інтактних котів).
 • Ваша кішка може просто це забавляє
+357
Neel Sanghvi 18 черв. 2015 р., 07:21:53

Від того, що я бачив, багато кішок, природно, привертає до неживих предметів, що нагадує хутро, облизуючи їх, і жувати на "волосся" незалежно від того, який об'єкт. Це не обов'язково тільки для речей, які вони люблять грати. Я думаю, що вони, природно, звертається до облизувався на волосся. Але крім того, кішки, як відомо, є поведінка, схожими на догляд, де їх облизувати і покусувати за шерсть або пір'я на їх видобуток, щоб витягувати з хутра або пір'я, а не жерти все, що.

+318
Michel43 4 серп. 2014 р., 10:31:56

Я годую свою кішку два рази в день: один раз вранці і один раз ввечері. Він типу, яка завжди готова поїсти, тому я намагаюся підтримувати суворий графік годування, годуючи його рівно в 7 ранку і знову в 6:30. В результаті, він, як правило, бути дуже гучним в ті часи.

Як потемніє восени, я помітив, що він думає, що прийшов час, щоб поїсти набагато раніше, ніж зазвичай. Оскільки він не може сказати, я не думаю, що він справді дбає про літній час. Після заходу Сонця, ймовірно, змушує його думати, що це пізніше, ніж насправді, я повинен змінити його графік є, коли годинник міняти? Хіба схід/захід має ніякого ефекту, коли я повинна годувати мою кішку?

+251
user11833 17 квіт. 2017 р., 12:00:03

Надто багато незрозумілого тут. Будь-які структурні суглоба вимагає ретельної підготовки, правильні матеріали і правильні процедури. Якщо ви заплуталися ви можете втратити свою рибу, ризик не варто того.

+245
Brent Faust 4 бер. 2018 р., 00:28:31

Коли я погладити мою кішку, вона муркоче і витоків крихітних крапель прозорої рідини від основи носа. Коли вона дуже задоволена собою, вона може просочитися крапля або дві кожну хвилину.

Моє перше припущення полягає в тому, що це може бути феромони, але, схоже, витік з вомероназальный орган...

Хто-небудь знає, що цей стік знаходиться? Це нормально, чи це ознака того, що моя кішка повинна бачити Veteranarian?

+229
user7370 30 груд. 2012 р., 18:14:49

Причин такої поведінки може бути так багато, що тільки лікар може діагностувати і лікувати кота.

Ваша ідея годувати його деякі молоко було добрим, але абсолютно шкідливо! Це насправді добре, що кішка відмовилася пити його.

Майже всі дорослі тварини (за винятком людини) не переносять лактозу. Годування молоком або вершками для кішок-це популярний міф, але це може викликати їх diarhea і дискомфорт. Якщо кішці була malnurished і слабкі, diarhea б завдати ще більше шкоди.

Якщо ви знову знайти кішку, будь ласка, відвезіть її до ветеринара як можна швидше.

Якщо ви коли-небудь в подібній ситуації, будь ласка, пропонуйте чисту воду і корм (або вологий корм або корм розмочений у воді), невыдержал відвареного м'яса або невыдержал пюре. Там повинні бути абсолютно без цибулі або часнику в їжу.

+229
notsure 3 січ. 2014 р., 12:31:42

Напевно, не найдешевше рішення, але я чув про різних системах, що буде блокування/розблокування мисці, використовуючи комір схожий на деяких Pet двері (деякі навіть використовують такі двері для початку).

Погугливши навколо, я знайшов MeowSpace кішка фідер, який якщо чесно виглядає як домашнє рішення. Я не впевнений, що це хоч щось для вашої кішки.

Інша система називається бездротовий вуса звучить цікаво. Відкритий доступ (не встигнувши пролізти в двері) може бути краще підходить для вашої кішки.

Не обов'язково брати ці два приклади, як рекомендація. Я не використовував або рішення, я просто взяв два хороших прикладів обох підходів, які я міг знайти.

+161
Rodrigo Gonzalez 29 бер. 2010 р., 11:17:54

У вас є речі для них, щоб жувати (наприклад, дерев'яні блоки, гризти палиці і т. д.?)? Морських свинок зуби ростуть постійно і якщо вони не мають щось жувати весь час, що вони перебувають у стресі та їх зуби можуть зарастить. Більшість зоомагазинах є багато дерев'яних речей для дрібних тварин. Удачі!

+132
Juliya2662 25 січ. 2012 р., 17:05:47

Я завжди, здається, є ця проблема.

Мій кошеня призначення їй другий лікар прийде (другий раунд пострілів), і мені ще потрібно зробити їм аналіз калу на огляд, бажано не старше 3 годин.

Закон Мерфі говорить, що, коли табурет зразка не потрібно, кішка не буде какати вранці до лікаря; за винятком, звичайно, один раз кіт паскудить за 10 хвилин до, в цьому випадку він заявляє ви забудете захопити його.

Що я можу зробити, щоб заохотити кошеня в какашки? Є тип харчування я можу годувати її раніше часу? Я можу що-небудь зробити, щоб заохочувати її, щоб зробити її бізнес протягом кількох годин до призначення?

Це особливо важливо, що я отримую зразок стільця, тому що її стілець ще не була випробувана (я удочерила її кілька тижнів тому), і нам потрібно переконатися, що вона геть до доброго початку.

+78
wideblue 29 серп. 2015 р., 06:15:07

Сьогодні мені сказали в вет розглянути питання про стерилізацію нашої майже 3-річна собака Джиндо. Ми не стерилізували собаку з чотирьох причин:

 1. Деякий час назад, роблячи деяке світло дослідження на Google (тобто я прочитав тільки перші кілька результатів пошуку) показали, що стерилізація приносить свій власний набір проблем, і не знайшов ні в статті, зокрема наукових, що штовхає стерилізація від "рекомендував" "ви повинні."
 2. Я просто знаходжу, що це важко, що продукт еволюції призвів до видів з так багато проблем зі здоров'ям. У той час як багато сучасних собак, особливо тих, хто з "розвинених" країн були виведені для певних ознак протягом багатьох поколінь, що іноді призводить до overbreeding, що призводить до більш витягнуті такси або хропіння у мопсів, Чиндо собак, наскільки я розумію, не пройшли через такі втручання людини і просто слідував "виживає найсильніший" правило.
 3. Моя собака, без особливих зусиль з мого боку, була здоровою: вона добре їсть, добре ходить, бігає добре, гальмує здорового білка женеться за поведінку собаки, і залишається обрізати все на собі. Як мінімум, я її 40 хвилин в день до години кожен день. Досі вона бачила трьох різних ветеринарів в три різних місця, де ми жили, і вони всі сказали, вона здорова. У поєднанні з Причина № 2, я знайти його важко повірити, що таке здорова собака буде просто почати розвиватися проблеми, тому що подібні проблеми притаманні для видів.
 4. Нарешті, я не хочу змінювати її в будь-якому випадку, якщо необхідно. Це медична процедура, і ми зв'язалися з біологією. Більше всього, це етична проблема; моя собака може не вміти розмовляти, але вона має право на своє власне тіло. Якщо який-небудь невідкладної медичної допомоги, я хочу поважати це право.

Я сподіваюся, що я не зустріти, як якісь маргінали анти-vaxx, телевізор з плоским землянин така людина, висловлюючи своє скептичне ставлення до загальноприйнятих практики стерилізації та кастрації. На мій погляд частково пофарбовані тим, що я знаю, ветклініки та притулки для тварин рекомендують це з тієї причини, контролювати популяцію тварин. (моя собака на повідку 100% часу вона вже тут, за винятком рідкісних випадків, коли ми ходимо в собачий парк, який ми не підемо, якщо ми на 100% переконані в тому, що вона не в її теплового циклу).

Все що задати питання: де я можу знайти якісь певні, достовірні статистичні дані про медичні наслідки стерилізації собак? Я знаю, що це важко знайти статті на такі універсальні теми, так що якщо я можу отримати деякі джерела про вплив стерилізації на рак молочної залози, або деякі інші великі загрожують життю проблем у інтактних собак, я дійсно ціную це.

Згідно з цією статтею (https://onlinelibrary.wiley.com/doi/full/10.1111/j.1748-5827.2011.01220.xу висновку), це питання, мабуть, не вчилася, так як за курсом рекомендації мали б вас вірити.

+67
pkdevil 1 вер. 2018 р., 08:58:10

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil