Кішки з хронічною діареєю

У мене є 6-річний кіт, я підняв кошеня. На скільки я пам'ятаю, у неї була хронічна діарея, принаймні за останні 4 роки. Я взяв її до ветеринара і ми пробували антибіотики і лікуйте її від кокцидій. Я поставив її на Форті флора для відрізків часу. Нічого не допомагало. Схоже, це просто її нормальний рух кишечника. Це, здається, не зневоднює її і викликає інші симптоми. У мене є її ізолювати прямо зараз, тому що я лікував у неї цистит. Я даю їй вологий корм і корм для чутливих шлунків разом з Форті флора знову. Вона, здається, кілька разів пронос в день. Я був просто цікаво, якщо хто-то тут вже був подібний питання і, можливо, ставилися до неї нестандартно або має будь-яку ідею, що проблема може бути. Було б непогано вирішити це за неї. (У мене маленька кішка святилище в Техас-Хілл кантрі.)

+970
mydeve 7 лип. 2016 р., 10:25:49
33 відповідей

Дивіться на себе з точки зору кішки. Кішки не звикли до зміни їх оточення. Я ніколи не бачив кішку рухатися постільних речей навколо, вони просто сплять там, де вони відчувають себе комфортно. Наскільки вони її сприймають, будинок в якому ви живете-це природне середовище, яка завжди була і завжди буде там.

Тому, коли ви переміщаєте навколо вашого білизни, пеленальним збилася простирадла, ковдри та подушки на рівній поверхні, покритій, вони бачать у своєму світі міняти в більшу сторону. Вони повинні знайти його захоплюючим! Чому б їм не бути досить цікаво хоч дивитися? Я б здивувався, якщо б вони не.

+950
sasha198826 03 февр. '09 в 4:24

Кішки відомі тим, що дуже товста шкіра, так що, може бути, змія не може прокол дуже глибоко в плоть і отрута вводиться тільки в/під шкіру, а не м'язи. Якщо отрута не в м'язи (там, де великі кровоносні судини) вона не відразу несла до органів. Це дає час для організму, щоб боротися проти отрути.

Також кішки реагують набагато швидше, ніж у собак або людей, так що вони могли б відскочити, коли вони відчувають зуби, проникаючи в шкіру. Так що змії не мають достатньо часу для введення повної дози.

Disclaimer: я не фахівець. це просто мій дилетантський-клас відгук.
Цікаві статті: Що робити, якщо ваш кіт покусав: http://www.wikihow.com/Treat-a-Cat-for-Snakebite

+922
Wiina Fazean 16 вер. 2016 р., 20:43:31
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

По-перше, не треба тримати риб і черепах разом, місць проживання, занадто різні, щоб бути правильно відтворена в домашній обстановці (ви ніколи не будете мати достатньо місця і укриттів для них, наприклад).

Якщо ви відчуваєте, що ви повинні дати корм, вони повинні зберігатися окремо до годівлі, так що ви можете переконайтеся, що вони вільні від інфекції (як і багато подачі рибних запасів знаходяться в поганому стані і, можливо, лікуватися, що не було б добре для вашої черепахи).

Як черепаха вже поїв, немає нічого ви можете зробити зараз інші, ніж тримати очей на ваших черепах, переконайтеся, що це чистої води і ви тримаєте в курсі всіх ремонт бака.

В той час як ви можете знайти джерела, які говорять, таке годування фідер риба-це добре, також ви можете знайти багато чого кажуть, це погана ідея. Мої джерела в основному від спілкування з людьми, я сподіваюся, на цю тему, Проте ось деякі посилання, які я знайшов корисними:

Їжі для червоних повзунків

Чому не неволі черепахи їдять рослини?

Я можу тримати разом черепах і риб?

Які риби можна тримати з черепахою?

+920
Dody 6 квіт. 2010 р., 12:11:33

Схоже на грибкову інфекцію. Промити області з 0,9% фізіологічним розчином і застосовувати актуальні рішення на 0,8% кетоконазол. Якщо симптоми тривають протягом вибраного періоду для лікування 48 годин, проконсультуйтеся з дерматологом.

+917
CDP 1 лют. 2018 р., 15:49:46

Я думаю, це буде важко, так як бажаючих потрібно маялися і хоче повернутися виглядає дуже схожий. Якщо ви можете сказати різницю, або якщо благати повернутися виникає тільки в нічний час, я б пішов з корисним(напевно, те, що вона дуже любить), коли вона говорить про необхідність ходити в туалет, і нічого, коли це інша справа. Межі дійсно розумні і є шанс, що вона зрозуміє, що він працював добре, але бажання повернутися не дає нагороду.

Якщо це не на довгий період, ви можете також спробувати спеціальні підстилки для собак, і показати, що вона може попісяти там, але вас не хотілося б, що

+881
Milovan 12 трав. 2015 р., 23:46:55

Я не знаю, якщо там дійсно хороший спосіб, щоб зупинити його повністю, особливо якщо ваша кішка дійсно любить поштовхати сміття навколо, як мій кіт. Але я знайшов кілька способів, щоб звести його до мінімуму, так що це не проблема для мене.

У мене є система впорядкованості кішки вітерець, який був величезний крок вперед в порівнянні з традиційними урни.

Tidy Cats Breeze

Найбільше поліпшення я думаю, походить від застосування гранул замість порошкоподібної глини традиційних дробинок. У той час як все ще схильні виганяють, це було менше, ніж глини для сміття, бо немає пилу отримувати люлей в повітря, його легше чистити, тільки з мітлою, і не прилипає до їх вовни і простежити далі, ніж ящик для сміття. В якості додаткового бонусу, це також не пахне наповнювач для котячого туалету як глина робить, і так як він не має пилу, що б потрапити в мій котячий волосся, він також не пахне, як сміття.

Я уявляю, що то ж саме відноситься, якщо ви просто використовували гранули в нормальну коробку. Я бачив, коржі посліду у видах, як "вчорашня новина", яку стиснули газету, і деякі види пресованої деревини/шкаралупи горіха.


В минулому, при використанні глини посліду, у мене був ящик для сміття, які були свого роду "кришка", що додає зігнув губи в каструлю.

Litter box

Він ніколи не повністю вирішена проблема для мене, моя одна кішка все-таки вдалося вигнати сміття. Але це були значні суми менше, ніж було раніше. Губи зловили сміття, що він попихали, і все інше було так мало, що він залишився тільки ящик для сміття, не відстежується за межами кімнати.

+794
Blessing jemimahmustapha 17 жовт. 2019 р., 11:03:01

Оскільки мене попросили... я зміню мій коментар до відповіді. :)

Один з найбільш простих способів поїзд через повторювані механічне поведінку. Наприклад, коли ми годуємо наших кішок, вони обидва чекати на тому ж місці, щоб зробити свої страви і завжди почати з того ж місця. Вони рухаються навколо пізніше, коли вони повернулися на другий укус, і це тому, що вони можуть. Що змушує мене вважати щось на зразок чудо-чаша селективний Фідер улюбленця , як хороший спосіб, щоб зміцнити концепцію, чиє блюдо якого. Якщо кішка може лише кожен отримає живлення від одне конкретне блюдо, а не інакше, то це зміцнить їх у думці, що вони повинні йти до цієї страви і тільки ця страва.

З повагою до думки, що інша кішка може прийти в той час як перший досі годує це був мій досвід, що кішки не дуже терпимі до неї. Не повністю неможливо, але якщо перша кішка блукає геть, як наслідок, страва закривається в будь-якому випадку.

+732
Sofy 3 трав. 2019 р., 18:05:12

Моя подруга і я обидва працюємо, але розглядаємо кішці. Я цікаво, якщо це прийнятно, а якщо є якісь конкретні міркування, які повинні бути зроблені для благополуччя кішки.

Читати онлайн, я бачив, що деякі породи не дуже добре підходять для цієї і деяких кішок може бути краще в пар, щоб дати їм одному протягом дня, коли всі на роботі.

У нас невеликий будинок і може дати доступ в сад/на вулицю.

Що я повинен розглянути? Є все, що мені треба робити або чого слід уникати/робиш?

+712
baraznji 18 бер. 2018 р., 18:11:32

Я, безумовно, згоден з пропозицією Елісон, щоб отримати трохи старше кішка, яка потім вже бути підготовлені. У самому справі, як ти весь день, я пропоную два (більшість притулків у пари кішок вони хотіли б бачити йдуть разом), таким чином, вони можуть скласти один одному компанію, поки ти.

Переконайтеся, що вони мають у місці, яке природно для них, від їх їжі і води. Дві наші полюбляють бруд під чагарники в нашому саду - одна хитрість полягає в тому, що, коли ви будете готові випустити (після трьох тижнів або близько того, в залежності від того, як швидко вони акліматизуються), посипати використаного наповнювача в область, яку ви хотіли б їм йти, тому що він має свій запах - тоді вони знають, що побувати там і не в вашого сусіда призові троянди!

+682
adamvolvan 4 вер. 2013 р., 12:48:01

Як правило, газета-це те, що люди будуть використовувати, але ви насправді можете купити шкурки як листи із зоомагазину для використання з папугою і дрібних папуг клітини. Вони коричневого кольору і розміром з аркуш паперу (сезон 8 епізод 11").

+681
Gayatri Nair 26 лют. 2018 р., 23:39:49

Хто-небудь знає, чи є ліки для інфекції spiorocerca лупи (конкретний черв'як зустрічається в Південній США, а також субтропічних районах світу) у собак або якщо є будь-яка робота, до знаходити лікування у найближчому майбутньому?

Дякую

+663
nevetS 10 лип. 2010 р., 03:27:25

Насправді, є спосіб, як підготувати вашу кішку для залучення новачків. Я допомагаю бездомним котам, так що іноді у мене та ж проблема - як поставити в Контакті мої домашні кішки з новим.

Запахи відіграють величезну роль в житті кішки. Взяти іграшку або плед або миску або навіть ящик для сміття нового кота й принести в ваш старий. Він/вона повинен звикнути до його запаху. Коли ваш малюк приходить його запах буде знайомий вашій кішці і менш чутливою.

Другий етап-в день їх зустрічі. Не ставте їх на перший-другий. Поставив новий один в закритій кімнаті, але нехай ваш старий кіт безкоштовно. Він вдома, це його територія, він жив тут все своє життя і має всі права. Він повинен звикнути до звуків, що новий робить, у його присутності. Якщо старі не агресивні, можна відкрити двері всього за кілька годин. Вони обидва шиплять і нявкають агресивно. Але це природна поведінка. Якщо ви боїтеся, що вас можуть скоротити свої clows, щоб вони не поранили один одного, якщо хочете з'ясувати, хто сильніший.

Не дозволяйте новим поїсти від старої блюдо, грати зі своїми іграшками або спить на своїх улюблених місцях. Ваша стара кішка повинна відчувати себе в безпеці в своєму домі. Доторкнутися до нього, погладити його, люблю його. Не показуйте йому, що він замінюється новим, що є ще один улюблений дитина.

Але в той же час грати з новим, щоб він не заважав старий, і інсульт і його. він Элсона повинен відчувати вашу любов. В перший раз ви можете залишити їх у різних кімнатах, коли ви залишаєте будинок. Але рано чи пізно, я впевнений, що вони стануть друзями. Це може зайняти деякий час, але не назавжди :)

Удачі :)

+639
Haroldgene Shepherd 9 лют. 2012 р., 04:18:44

Я не думаю, що вони будуть намагатися і рибку з'їсти какашки, якщо вони голодують. Вони їдять водорості зі скла і (гладка) каменів, і хоча дерево велике. Я б напевно зробити деякі потопаючі таблетки або коржі типу живлення для них, просто щоб переконатися, що потрапляє на дно, повз моллінезіі.

В pleco також, ймовірно, любити тебе кидати в якийсь заморожений мотиль.

+624
Dilrukshika Rajapakshe 31 груд. 2011 р., 19:28:13

Я повинен пояснити мою ситуацію. Я виріс на фермі, і в мене є великий досвід з тваринами. Маючи курей, корів, коня, кілька десятків собак і багато кішок, я відчуваю, як ніби я приготував для птиці. Я відбилася від птахів, тому що вони дуже розумні—розумні тварини є біль, деякі з яких живуть так само довго, як і люди, і вони дуже вокальні.

Мій ідеал птах-ворон, але я відмовляюся, щоб отримати один, з очевидної причини, що вони практично некерованою при нормальних обставинах.

Я хочу, щоб птиця, яка не більше, ніж Какаду.

Враховуючи, що я досвідчений власник тварини, але зовсім недосвідчених з птахами (зверніть більше уваги на останнього, ніж колишні), які там птахи є придатними для мене?

Я не хочу бути поганим господарем вихованця, і мені здається, що це досить легко запороти володіючи птах. Вони, здається, дуже чутливі.

Редагувати: я відчуваю як я повинен сказати це, тому що я впевнений, що його будуть запитувати: у мене є весь час в світі, щоб витратити з моїми птахами. Моя робота як письменника і я заробляю пристойну суму грошей. Я можу дозволити собі витрачати час і гроші для більшості птахів. Таким чином, це не буде проблемою, що, скажімо, Какаду вимагає багато уваги.

+615
AnnT 19 вер. 2015 р., 19:03:36

Речі, щоб пам'ятати/думати про:

 • Ви тільки що отримали її зі звичного середовища.
 • Фаза зв'язування, де собаки вчаться спілкуватися і жити з людьми вже давно закінчилася. Схоже, вона не багато взаємодії з людьми?
 • 5 місяців-це скоріше підліток, як цуценя. Підготуватися до важко виміряти в тижнів/місяців, а не годин/днів.

Що робити:

 • Залишатися спокійним.
 • Не дозволяйте їй увійти в дивані після того, як ви вирішили цей шлях (ІМХО невдале рішення, але надто пізно), уникаючи насильства.
 • Переконайтеся, що є інші ігри окрім "хто може увійти в дивані", так що вона може мати позитивний досвід з вами та вашим партнером. Уникнути, що "вони мене не відпустять на дивані" є єдиним або домінуючим досвід, який вона робить.
 • Посилити/нагорода кожного хорошого поведінки.
 • Переконайтеся, що вона не отримує якого-небудь успіху кусатися.
 • Годувати її в певний час і від руки тільки поки ви не побудувати відносини. Годування слід припинити на продовження проступок (тобто кусатися, намагаючись дістати їжу силою). Ви можете зробити це добре, даючи більше в наступний раз, або годувати частіше.

З мого досвіду я можу сказати, що собаки в цьому віці, здається, є необмежена кількість енергії, а значить, вона може робити, що дивані грі протягом декількох годин. Заходи, про які я говорив вище, думав), щоб направити цю енергію в позитивне русло б) дати зрозуміти, що ви контролюєте найважливіший ресурс - продукти харчування. Собаки люблять людей, які дають їм їжу. Собаки вчаться дуже швидко, умови, які повинні бути дотримані, щоб отримати їжу.

П. С. необмежений доступ до їжі у будь-який час, не як природне право для собак.

+584
Jon Friedman 1 трав. 2016 р., 22:07:42

Я думав про кілька речей:

 1. Це може бути бактеріальна інфекція на шкірі, а гаряча точка. Бактерії в нормі, але іноді він може вийти з-під контролю, що може призвести до свербіж і такі речі, як мокнучі плями, де хутро стає почухав геть. Удар від вет може допомогти з цим. Одна з моїх собак потрібен постріл більше одного разу для такого роду речі. Я зазвичай намагаюся Sulfodene спочатку на місці; це допоможе зупинити свербіж, а також висушити пляма. Ви можете знайти його в Petco/ветеринара. Переконайтеся, що ви обрізати шерсть навколо плями, перш ніж застосовувати, бо можуть застрягти в місці, як вона висохне.
 2. Часто харчова алергія проявляється в свербінні для собак. Такі речі, як лущення шкіри кажуть, що є щось в раціоні, що ваша собака має алергію на. У моєї собаки алергія на кукурудзу, я переключив його в науку дієті і це було нон-стоп свербіж і запори, поки я не поміняв його на щось інше. Я б спробував робити кукурудза-безкоштовний корм для собак і подивитися, якщо це допомагає.
 3. Безумовно, Я думаю, що ви повинні прийняти її до ветеринара, просто щоб переконатися, що там нічого серйозного відбувається. Ви згадали кліща, пов'язаних з висипом; я не знайомий з тими, але якщо б це був я, я б просто хочу, щоб перевірити з ветеринаром з цього приводу, тим більше, що описані вами коричневі речі.
 4. Також переконайтеся, що ви не переймаєтесь занадто часто ваша собака, вона може висохнути шкірі. І, використовуючи шампунь вівсянка заспокоює свербіж.
+544
Dijon Kock 28 серп. 2012 р., 11:45:17

Відповідь проста: потрібно йому догану, коли він хапається за ноги іншого собаки. Будь ласка, погляньте на це питання: який ефективний спосіб виховання собаки?.

Складна частина полягає в тому, що якась нагорода або покарання є найбільш ефективним протягом максимум 2 секунд після того поведінки, яке ви хочете заохотити або покарати. Ви повинні мати прямий зв'язок з вашої собакою, щоб мати можливість йому догану будь-яку секунду в собачий парк. Якщо ви починаєте працювати з ним, коли він хапається за іншу собаку, ви починаєте різну поведінку (швидше за все грати) замість того, щоб перешкоджати його попередня поведінка.

Також важливо: не чекайте з вашим доганою, поки після того, як ваша собака вже схопила за ноги. Зараз ви бачите, як він схиляється до собаки ноги або відкрити своє рило, щоб захопити їх, називати своє ім'я і грізно сказати йому "ні!". Не зробити його дружнім "я був би дуже вдячний, якщо ви не зробити це" але подивіться на нього зі злістю і сказати йому "ні" в строгий голос, тому не може бути ніякого сумніву в ваш розум собаки, що вам не подобається, що він робить прямо зараз.

Можливо, вам доведеться відбити його поведінку у фізичному сенсі теж. Це ніколи не означає бити чи іншим чином зашкодити вашому собаці. Більшість собак просто так зосереджені на їх грати і взаємодіяти з іншими собаками, що вони ігнорують голосові команди свого власника. Шляхом додавання у фізичний контакт, ви витягнете його з його попередньої думки і змусити його помітити тебе.


Рішення довгому повідку. Вони приходять в довжину 20 або навіть 30 метрів і може стати досить громіздким. Крім того, якщо ваша собака знаходиться в 20 метрах від вас, у вас все одно немає шансів вичитував його у часі, навіть якщо він на повідку. Тому, будь ласка, використовувати повідець з 5 - 10 метрів. Що дає вашій собаці достатню свободу руху, щоб грати з іншими людьми, зберігаючи при цьому його досить близько, щоб дати вам можливість взаємодіяти з ним в будь-яку секунду. Короткий тягнути на повідку і в потрібний час може виступати в якості фізичного стимулу, щоб витягнути його з гри і помічаєте, що ваш догану.

Альтернатива-це дистанційно керовані ударні або вібраційні комір. Я настійно не рекомендуємо використовувати електричний шок нашийники , так як вони дуже сильні і електроди розташовані безпосередньо у troat. Більшість власників собак, яких я знаю, був хороший досвід з простим вібраційний нашийник, і навіть ці вібрації часто занадто сильні для чутливих собак.

Почніть з відключення електричним струмом (якщо Коллором) і параметри вібрації до найнижчого рівня. Потім закріпіть нашийник на шиї вашої собаки. Вона не повинна обмежувати руху або дихання, але не повинні сидіти занадто losely. Як правило бухати ви повинні бути в змозі легко поміщається 2 пальця між шиєю і коміром.

Потім погуляти з вашої собакою або спостерігати за його діями у себе вдома. Всякий раз, коли він робить щось погане, активувати вібрацію комір і подивитися, як він реагує. Цього достатньо для того, щоб бути переляканий або збентежений і зупинити його поведінку. Це все, що вам дійсно потрібно. Якщо він ігнорує комір, вібрація буде занадто м'яким, якщо він верещить і панікує, він дуже сильний.

Майте на увазі, що активація комір собі - це не покарання. Це просто фізичний стимул, щоб зупинити небажану поведінку і зробити собаку невідчутні для вашого догани. Вам все одно доведеться розповісти йому свій голос, що вам не подобається, що він робить.


Деякі люди воліють навчати своїх альтернативних поведінку собаки, а не вичитували за погану поведінку. Я чесно не можу зрозуміти, як можна реалізувати альтернативне поведінку захоплення іншої ноги собаки, не роблячи ваша собака не грає з іншими собаками...

+539
Justin C 28 груд. 2019 р., 02:38:26

У мене новий 7 тиждень старий кошеня і 1-річного кота. Мій кіт прийшов до точки, де вона буде чистити мій кошеня (коли він дозволяє) і грає з ним. Мій кошеня ще не кастровано. Коли вони грають свої хвости вгору або у відповідність з їх тіла (прямо), а вуха, як правило, обличчям вперед. Вони не активно шукати один одного, але вони також не грати або нападати кожен раз, коли вони бачать один одного. Іноді здається, що вони грають дуже грубо, а один з них пищить або нявкає або шипить, але це відбувається не часто. Як мені сказати, якщо вони б'ються або грають? Я не хочу відмовляти їх від гри, якщо я розглядаю це як боротьбу.

+527
vikram g n v r 8 лют. 2010 р., 09:25:28

Бачив кінолог? Сезар повний рад по використанню спокійний енергії. Ось це супер-дистильована резюме:

 1. Починають з вправами, щоб спалити надлишки собаки енергії. Зробити це, перш ніж намагатися навчити так, що він/вона не буде надто схвильований, щоб звертати на тебе увагу. (Майте хоча вашу собаку гідратованих!)

 2. Підтримувати стан спокою в собі. Собаки дуже чутливі, тому, коли вони помічають ваше спокійне стан, це буде легко для них, щоб досягти його самі.

 3. Не дають нагороду, якщо собака знаходиться в спокійному стані. Якщо він сидить спокійно, але схоплюється, коли бачить ласощі, витягти його назад! Він повинен зрозуміти, що він не приймати частування від вас, ви дайте ласощі для нього.

+404
Jason Gautreaux 30 трав. 2019 р., 05:15:09

Моя собака дуже хороший і ніколи не виявляв агресії далеко від дому. Він любить ходити зі мною на роботу, їздити в машині і піти куди завгодно. Він дуже скромний, добре вихований і ніколи не виявляв жодних ознак агресії далеко від дому. Коли ми повернемося додому, це зовсім інше. Я не можу навіть погладити його без його спалювання губу і показуючи йому зуби. У нас є ворота, які тримають його прикутим до сімейний номер і кухня (що дуже великі простору), і коли я крок через ворота він зазвичай гавкає і біжить на мене гавкати і гарчати. Багато інші речі, які можуть розлютити його будинку, наприклад, дивлячись на нього занадто довго, підбираючи з підлоги, питаючи його, якщо він хотів би вийти на вулицю, а іноді навіть годувати його або наливати воду в його мисці. Він являє собою поєднання багатьох порід, в тому числі щурячий тер'єр, Джек Рассел, чихуахуа і коргі.

+396
zkilnbqi 28 лист. 2017 р., 18:53:46

Коли я пошук в інтернеті з приводу цього питання існує багато різних думок про правильному інтервал для фільтрації змін у звичайний резервуар прісної води.

На упаковці різних медіа-фільтр, інтервал заміни носія змінюється на хорошу суму. Звичайно, компанія з виробництва фільтруючих засобів становлять більший інтерес, щоб зробити прибуток, ніж те, що залишилося в моїй кишені, тому для них чим більше я змінити ЗМІ, тим краще.

Досі я не міняв фільтр ЗМІ мій фільтр. Приблизно раз на місяць я розібрати фільтр і очистіть його в старий резервуар для води (зміни води). Я буду чистити губкою, охоплює впускний (у мене креветки так немає дитини у фільтр) чим відрізняються медіа від фільтра (ще одна губка, мішок маленький камінь і вугілля мішок). Щоб очищати ті частини, я їх акуратно прополоскати у воді, поки там не так багато виходить, а потім поставити все назад разом.

Я не дуже зацікавлена у вухо про вугілля так як приблизно через два тижні він дійсно не мають ніякого впливу на хімічні речовини, але, оскільки я не використовую ні в танк не потрібно мати будь-які фільтруються.

Так чому я повинен змінюватися (або ні) мої засоби фільтрації?

+394
user2695827 5 жовт. 2015 р., 09:11:14

Це абсолютно нормально для кішки втрачають грайливості з віком. Дорослим людям не витрачати їх вдень працює в саду так само, як дитина робить.

Хоча там може бути медицина/приховані причини поведінки кішки змінюється, в тому числі грайливість; ваше питання не дає мені ніяких підстав припускати, що це так. 3 роки звучить про право вік, щоб більше не бути грайливим як кошеня.

Якщо зміни в поведінці було так неймовірно швидко, ви можете взяти її до ветеринара, щоб переконатися.

Крім цього, намагаємося надати іграшки і безперервного відтворення, що ви знаєте, що вона використовується як (або купувати нові - залежить від особистості кота), але в кінці кінців це кішка підходить вона як і раніше хоче грати чи ні.

+372
Bob Eager 2 вер. 2017 р., 19:26:19

Я не згоден з іншими відповідями. Я не думаю, що це навіть віддалено не гуманно. Ваша собака має можливість міркування малюка, і для всіх причин ви не помістіть нашийник на малюка, ви не повинні покласти один на собаку.

Ваша собака довіряє вам і думає про вас, як частину його сім'ї. Якщо ви образили вашу собаку, ти зрадив це довіра. Це не про рівень болю, так само як і систематичного зловживання довірою вашої собаки.

Більш принципово, хоча - негативне підкріплення дуже ненадійний, з тієї простої причини, що ви не можете контролювати те, що ви собака асоціює, що негативне підкріплення с. Це не має значення, якщо це шок комір або дотримуватися його.

Якщо собака гавкає або скиглить, вони не роблять так просто випадково, не більше, ніж дитина кричить просто, щоб позлити тебе. Він робить це у відповідь на щось. Якщо ви караєте собаку, реагуючи на щось, то це просто, як може зв'язати покарання з тим, що вони реагують. Або ви. Або якийсь екологічний фактор. Ви просто не контролюєте, що вони думають, що вони були покарані. Або ще гірше - вони не можуть зрозуміти взагалі, вони сприймають це просто як випадкова біль, і став дуже схвильований і напружений (і, можливо, не думаю, що ви не любите навіть більше).

Розглянути, якщо ви - собака гавкає на листоношу. Ви на електричному стільці вашої собаки, щоб зробити його зупинити. Ти тільки що навчив його не гавкати, чи ти вже переконав його, що він був прав, і листоноша-це загроза? Ти можеш опинитися в дуже швидкому спіралі і оборонна агресія дуже легко, до точки, де ви будете робити такі величезні психологічні травми для вашої собаки, що вона більше не може довіряти, бо він дізнався, з деяким дуже сильним подразником, що існує загроза не правильно зрозуміти.

Так що ні, я не думаю, що це хороша ідея - він може працювати швидко, але це масове зрадництво довіри та значно й надовго зашкодити вашій собаки психічне здоров'я.

Якщо ваша собака робить те, що ви хочете його зупинити, то найбільш ефективним підходом є м'яким позитивне підкріплення несумісного поведінки. Якщо ваша собака схильна до погоні, навчіть його сидіти. Він не може робити обидві, і тому він буде робити те, що є найбільш позитивним. Дресирувати собаку можна в 'Тихому' - це не просто, тому що він не робить що-то - спочатку потрібно навчити 'шуміти' (часто 'говорити'), тому що тоді ви можете передбачити зупинка і повторюємо/посилюючи.

Гуманне суспільство має деякі пропозиції для такого роду речі: http://www.humanesociety.org/animals/dogs/tips/how_to_stop_barking.html

Посилання:

"Я прийшов до висновку, що собаки мали розумові здібності приблизно еквівалентні людини два-річний. Подальші роботи привели мене до думки, що самі розумні собаки можуть мати розумові здібності, схожими на людину в двох-з-половиною-річної дитини"

Ті, хто застосовує aversives при навчанні собака має мати дуже чітке розуміння того, що вони роблять і як/чому це працює. Aversives застосовуватися без знання і вміння призвести до всіх видів проблем, від поганих результатів підготовки до агресивних форм поведінки.

Ми проти використання будь-якого негативного методу навчання або пристрій і вважаю, що їх використання є безвідповідальним і неефективним.

"Як собака не буде мати жодного уявлення про те, що заподіяв біль, це набагато більш імовірно, щоб пов'язати його з чимось у своєму найближчому оточенні, ніж з'єднати його з його власної поведінки в той час."

У той час як трохи 'учений' висновок - загальні висновки Р31:

Поєднання відмінності в індивідуальних собака"з сприйняттям подразників, інший стимул, сила і характеристики коміри різних марок, відмінності між миттєвим і безперервним стимули, відмінності між рекомендаціями на навчання в навчальні посібники, відмінності в власник розуміння підходів до навчання і як власникам використовувати пристрої в самих різних обставинах можуть призвести до широкий спектр навчальних досвідом для домашніх собак.

-

Немає ніякої різниці у власника сприйманий успіх або легкість навчання між E-коміри та інші методи навчання

-

Ці дані свідчать про те, що досвід стимулу досить відраза, принаймні, частина собак для них, щоб відчувати негативні емоції, коли тренувався в ситуації що може передбачити, використовувати нашийник.

Так що - не більш ефективні, і стресом для вашої собаки.

Я також рекомендую для читання:

"На захист собак" - тут також містяться цитати, однак я процитував прямо:

Представляється досить імовірним, що ці собаки були зв'язавши потрясінь з їх наставниками, а також з помилками собак, що викликало потрясіння. Коли шок не правильно заміряв, страх собаки і тривожності може стати ще гірше.

Реф: Маттіс Шильдер і Джоан Ван дер Борг, навчання собак з допомогою ударної комір: короткострокові та довгострокові поведінкові ефекти, що застосовуються поведінку тварин науки, 85 (2004), стор 319– 34.

Брэдшо, Джон (2011-07-11). На захист собак: Чому собаки потребують нашому розумінні (розпалює місцях 5060-5062). Пінгвін Книги Лтд. Kindle Видання.

зростаючий обсяг даних свідчить про те, що у недосвідчених руках фізичне покарання не тільки не може завдати шкоди собаці, але є неефективним, а також. Два окремих опитування власникам собак було виявлено, що собаки, навчені з покаранням, як правило, менш слухняними і страшніші, ніж ті, хто навчається з нагородою.

(Реф: Еллі Hiby, Нікола Руні і Джон Бредшоу, методи дресирування собак: їх використання, ефективності і взаємодії з поведінки і соціального забезпечення, захисту тварин, 13 (2004), стор 63– 9.)

Брэдшо, Джон (2011-07-11). На захист собак: Чому собаки потребують нашому розумінні (розпалює місцях 2090-2092). Пінгвін Книги Лтд. Kindle Видання.

І, можливо, дещо фривольно, але тому що я думаю, що це досить весело (і трохи більш легким серцем значення, ніж все інше перераховане вище:

"Що Шаму навчив мене, про щасливий шлюб" - принаймні, підкріплюючим стимулом'.

+318
Sameer Ali 20 трав. 2015 р., 12:04:40

Я сумніваюся в кут 45 градусів для введення голки для підшкірних ін'єкцій. У мене були натреновані для того щоб забезпечити голці паралельно тваринного організму при внутрішньовенному введенні - паралельно поверхні шкіри на спині. Якщо вам занадто багато під кутом, ви можете ввести в м'яз, що йдуть через шкіру на протилежній стороні, або вставити свій власний пальчик. І я виявив, що якщо скіс голки повинен бути звернений вгору ц допомагає. Я знаю, що у людини ми використовуємо кутом 45 градусів вставок, але не з собаками.

+290
shaun k 5 жовт. 2018 р., 15:55:45

Так, 70 л становить 18,5 літрів. 40 гуппі-це тонна риби для танка такого розміру. Здатні ви розділити їх між двома танками? Якщо ви берете воду і рибу, розділити між двома танками з правильно обробленої води, це буде величезний старт. Якщо ні, то знайти вдома або зоомагазин, щоб забрати щось?? Якщо ви не видалите деякі з риб, противна вода може залишатися постійною проблемою-аміак шок, нітритів і нітратів шипи. Для продуктів, які я б сказав вам гравійної змінного струму, кондиціонер для води для води всі ці зміни, деякі прісноводний акваріум солі (допомагає вбити бактерії і допомагає у фін розмноження і хвороби, додавання електролітів до води) і, нарешті, корисні живі бактерії, таким як API StressZyme або Seachem стабільності, просто назвати декілька... свої втрати корисних бактерій властивостями, а також погано, коли ви робите підмін води.

+261
Neal Caffery 24 бер. 2010 р., 12:53:47

Два чоловічих кошенята (брати) народилися під мою кухню палуба майже 5 років тому.

Один дозволив собі бути проведено протягом тривалих періодів часу. Інші не так багато, але слід за мною, коли я перебуваю зовні. Вони сидять на веранді, але зробити подорож в моїй сільській місцевості. Обидва вони були кастровані. Вони обидва знають свої імена і розуміє хорошу суму моєї мови.

Мій чоловік і я буду прагне до їх безпечний прохід і допоможе їм утвердитися в районі багато, як там, де вони зараз.

Так це можна зробити?

+251
abuhuraira360 aasik 2 бер. 2019 р., 00:52:39

У серпні минулого року я вирішив купити новий 10 літровий акваріум і купити нову Бета. Я встановив мій танк і пішов в місцевий джерело, де люди отримують питну воду з труби, що виходить з гори. У мене був тест рибний магазин і налаштувати мій танк і мій прекрасний Бетта помирає протягом декількох днів.

Так що просто очистити бак. Я підтримував їх весь цей час без риби просто шматок топляк і одного живого рослини. Потім я залив дистильовану воду. Я повинен додати в акваріум сіль? І як довго треба чекати, перш ніж додавати мій Бетта?

Крім того, у мене є великий шматок реального топляк купив в рибному магазині в баку. Я розумію таніни корисні.

+248
JaeKwon 14 лист. 2015 р., 15:28:31

Мені так шкода втратив свого маленького друга. Я знаю, як погано це може пошкодити. Відкритий кішок (і тварин) часто живуть дуже жорсткою і короткого життя.

Існує цілий ряд захворювань, таких як ФІП, які можуть вплинути на кота нервову систему, викликаючи параліч, спазми і судоми. Вони можуть зловити цих хвороб з іншими кішками, іншими тваринами або просто зовнішнього середовища.

Деякі з них можуть впливати на кота, як мало, як один день.

Якщо ваша кішка заразилася одна з цих хвороб вони часто перестають приймати їжу, яка може призвести до анемії. Ці захворювання можуть бути смертельними. Кішки також не терпимі до голодування взагалі. Вони можуть стрімко швидко розвивається хвороба і ниркову недостатність через кілька днів не їли.

Ви можете прийняти розраду в тому, що ви допомогли цій дитині вижити, і не відчувати кожен день біль від голоду.

+228
Amalandu Das 16 лют. 2012 р., 00:13:01

Нещодавно Я просто поміняв на другу зміну, а я теж навчалася на денному відділенні, так що я поїду рано вранці, і, як правило, не приходьте додому, поки після 10 вечора. Моя дружина повертається додому після 5 і немає ніякої проблеми, коли вона повернеться додому. Я повернуся додому і собаки вам дуже раді, тим менше собака люто нападати на великих собак погода я даю їм увагу чи ні. Здається, щоб бути випадковим. У нас є собака двері з заднього двору. Вони бігають і грають і у них все добре. Я намагаюся грати з ними в моє обмежений вільний час і взяти їх більше гуляти, думаючи, що може бути наболіло вже про більш часто може бути причиною проблеми, але нічого не допомогло. Я зробив деякі читання і більшість із них вказує на просто навчання собаки в цілому. Є що-небудь я можу зробити для собаки в такій ситуації?

+98
SilverFrog 7 жовт. 2013 р., 12:17:11

Я знаю, що є і інші пости на цю тему, але ситуація у моєї собаки трохи відрізняється.

У мене стара собака (10-літній мікс чихуахуа) і новий дитина (5). Собака важить 10 фунтів і любить свій простір. У нас є "кімнати" створений для нього, де він може піти і не турбувати її. Ми сказали їй: "відійди від собаки", "ніколи не поклав своє обличчя в його особі", "залиште його в спокої або він зжере тебе" і т. д. і т. п. Вони здебільшого під наглядом. Ми не дозволяйте їй грати з ним за межами вибірки (яку він любить).

Він ніколи не дає будь-якого попередження. В один момент він спокійний як удав, то в наступному він огризається і кусає її. Немає гарчання або напруженої поведінки. Це робить його дуже важко передбачити. Єдина закономірність, яку ми помітили, він буде влаштуватися спокійно зі своєю дружиною, і моя дочка приходить і отримує занадто близько до нього, коли він відчуває, що "склеювання з дружиною" він лопне. Це сталося вже 3 рази і поки моя дочка ще не були серйозно поранені з-за його розміру, він не надає будь-яких попереджень, щоб ми могли втрутитися. Не гарчить або навіть попередження НПВ. Він кусається з наміром заподіяти шкоду їй.

У нас є інша неагресивна собака, яка чудово ладнає з нашою дочкою і вони грають часто без будь-яких проблем, тому 99% часу моя дочка грає з "веселі тварини" і залишає одного у спокої. Однак ми хочемо виправити кусючі собаки поведінки. Все, що я читав онлайн близько не приносить собака в будинок, або стандартні речі, ми вже пробували.

У 2 роки у нас було 3 випадки. Він не поганий собака більшу частину часу, і зазвичай просто витрачає свій час в його кімнату", де вона не може до неї дістатися, і навіть коли він бігає про те, що вона зазвичай залишає його в спокої і він залишить її у спокої. Справа навіть не в тому, що він не любить її. Він підбігає і дає їй поцілунки, коли ми повернемося додому кожен день.

Він має деякі соціальні питання, і моторошно боюся великих собак, але ми зробили багато тренуватися з ним. Важко правильно бояться поведінку на основі позитивних повторного виконання. Навіть моя дочка його робити трюки і дає йому ласощі. Моя донька теж годує його кожен день, щоб налагодити позитивні зв'язки.

Він насправді не як сторонній собак, але у нас є великий двір, який повністю обгороджений і двері для собаки, щоб він отримує достатню фізичне навантаження, і нам пограти з ним в м'ячик (він гарний виходить) кожен день.

Я не хочу його приспати, а я думаю, що це може бути складним, щоб повторно додому собаку з історією рухів. Ми хочемо бути кращими собаківниками ми можемо, але клювання не в порядку.

Будь порада допоможе.

+67
Clayton McCullough 30 бер. 2012 р., 15:32:57

Більшість місць мають повідку закони, які застосовуються до всіх домашнім тваринам, у більшості районів вони застосовуються тільки на собаках. В районі з пташиним заповідником, це може дуже добре застосовуватися також для кішок.

Ризики переміщення вас кішка, поруч з пташиним заповідником, не може бути тільки для місцевих птахів.

 • Перевірте, чи місцеві закони та їх виконання, штрафів і втрати вашої кішки можливо.

 • Читайте наш пост тримати кішок, що містяться

+50
Jane Walker 14 лист. 2015 р., 10:04:25

Отже, у вас собака бігає без повідка і той, який не дозволить вам упіймати його?

Я пропоную брати якийсь із інших користувачів сказав дуже серйозно, але ще одна річ, що ви хочете зробити, це те, що я треную своїх собак робити: любити їде машина.

Кожна собака мене коли-небудь була в моєму житті був навчений, щоб потрапити в машину без повідка. Ви можете зробити це за допомогою ласощів, якщо необхідно, але більшу частину часу це не так. Якщо вони коли-небудь вийти і почати бігати, можна просто відкрити двері автомобіля, і вони прийдуть. Якщо вони вам не вірю, просто сідай в машину. Вони зрозуміють, що ви серйозно.

Редагувати

Одна річ, яку я хотів додати. Ви можете навіть не потрібно дресирувати свою собаку. Спробуйте його в вашому дворі або де-небудь у парку. Просто залишити свій автомобіль на зеленій і вийти і грати з ним протягом декількох хвилин, будучи впевненим, щоб отримати його всі збуджені і схвильовані, щоб грати в хованки. Потім різко зупинитися і почати йти до своєї машини з повідця і кричати "Давай! Машині часу" чи щось, що впливає на ... бути впевнені, що ви вирішите, що ваші команди:

 1. Має два складу (тобто "давай машину!") . Тварини краще реагують на слова з двома складами, з деяких причин. У мене немає ніяких емпіричних доказів на підтримку цього, але за допомогою простого спостереження ви можете ясно бачити його.
 2. Коли ви кричите певну команду, кричать ті ж точні команди, знову і знову, і в підвищенні тонусу і високим тоном; Так, підвищення тону відповідають щасливі вираження і високий голос відповідає хвилювання.
 3. Якщо у вас є команди, які можна використати, як "клітина" або "розплідник" (що означає "потрапити в __") ви можете спробувати використовувати цю команду, якщо собака добре реагує на це. Можна додати слово "автомобілів" в "клітку", але не "розплідник", тому що це буде порушувати два правила красномовства.

Кожна собака, що я коли-небудь володів був навчений не тільки "розплідник" і "автомобіль", але і гуляти без повідка. Це неминуче, що собака буде бігти іноді. Це пояснюється тим, що ельзасці можуть бути особливо небезпечні, особливо, коли погоня інстинкт вмирає, і я не хочу їх калічити невинних дітей. Силою вони можуть вкусити може розбити стегнову кістку, - я бачив їх зробити це.

На менш серйозній ноті, автомобіль їде в цікаві місця-це дуже хороший мотиватор змусити їх перейти в машину. Просто, як і все інше, ви повинні використовувати оперантного кондиціонування для забезпечення собака буде вести себе так, як хотілося. Ви можете зробити це, навіть якщо це суперечить інтуїтивним, такі як годування річ.

Я одного разу навчених собак, щоб не з'їсти свою їжу, поки я не скажу. Називайте мене жорстокою, але я відразу поставив миску з їжею на землю і складена білизна на півгодини. Я повернувся в калюжу слин на підлозі і їжі не вистачає. Вони знали, що якщо вони чекали, що я дам зайвий шматочок бекону або ласощі в доповнення до їх можна.

Це все оперантного кондиціонування: послух приносить позитивні реакції, непослух приносить негативну реакцію в десять разів серйозна, як нагорода за позитивні дії. Удачі, ви можете зробити це!

+32
sullivanwdc 19 лип. 2015 р., 23:00:46

Ми взяли два маленьких кошеняти в 5 тижнів. Я думаю, що дама у нас вони з якоїсь Плюшкін кіт чи вона був захоплення фералс ззовні і пошук господарів для них.

У будь-якому випадку, котенята два брата. Вони були солодкі, але трохи полохливий, коли ми вперше отримали їх, чого і слід було очікувати. Я зауважив, що вони обидва з'їли агресивно і один, Цинна, був деф більше домінувати. Я подумав, що це мине, але зараз їм 8 місяців і були кастровані. Цинна, як ніби прогрівся до нас трохи більше і більше не діє домінуючим. Але інший кошеня, оливкова, веде себе більш агресивно і домінує з фіксованою. Він не дозволить нам забрати його або погладити його. Він все-таки тікає від нас, коли він нас побачить, якщо ми не годуємо його звичайно. Єдиний раз, коли він буде поруч, якщо я лежу в ліжку і він буде повзти вгору на мене і змусити мене його погладити, як він виявляє якесь домінантне поведінку.

Але найцікавіше про цих двох, оливкова більше, ніж Цинна, що вони, здається, були проблеми зі шлунком. Вони постійно хочуть їсти. Оливкова буде Вовк свою їжу так швидко, що він, як правило, кидають його протягом 5 або 10 хвилин. Вони теж сміття мого дому, як маленькі діти. Якщо є що-небудь з них потрапиш у неї і розірвати. Як сьогодні вранці я прокинувся і побачив розбиту тарілку і ложку на підлогу, який був трохи соусу для спагетті і вони їли з допомогою пакета булочок і з'їв кілька булочок. Вони також знайшли мішок приховані і запечатані кішка лікує і гриз через пакет, коли я прокинувся. Така поведінка-це щоденна боротьба. Вони потрапляють у сміття і перетягніть будь-яку дрібницю вони можуть знайти. Мій будинок постійно покриті в мотлох з-за цих двох.

Цинна, я думаю, буде добре в цілому, але це було 6/7 місяців і Оливковою, здається, стало гірше. Я не знаю, як йому допомогти. Мій єдиний інший варіант-це відправляємо їх (або просто оливкова може бути), але я ненавиджу це робити. Я пробував всі пропозиції від мого ветеринара та інформація, яку я знайшов в інтернеті. Будь трохи допомогти вітається.

Редагування Додаткових Відомостей

@BadComputer спасибі. Так, я годувала їх в окремі миски, так як вони були немовлятами. Вони не б'ються, але просто неввічливе поводження по відношенню один до одного, коли справа доходить до їжі. За останній тиждень я стала сидіти з ними на підлозі з частуваннями і, коли хтось проривається інший для його лікування я м'яко поклав руку між ними і штовхати його назад. Це, здається, трохи допомагає. Я більше хвилююся за їх психіку з цієї ситуації є. Вони показують ознаки обсесивно розлади харчування та піка. Я думаю, леді, ми отримали їх від накопичення кішок. Вона сказала, що два інших приплодів і один на шляху. Вона перенаправляти їх, коли вони були тільки 5 тижнів від народження і я не думаю, що вони є контакт людини або склеювання. Плюс вона сказала, що вони повністю віднімають від грудей і їсть сухий корм...на п'ять тижнів. Тому я думаю, що вони просто воюють за їжу, щоб вижити, коли ми отримали їх. Я їх одержав правильну формулу кошеня і ми їх годували цілодобово, протягом декількох тижнів, поки вони були більшими і здоровіше. ...але зараз ми маємо справу з ними їсть все як сарана і жувати речі. Вони в буквальному сенсі покопатися в смітнику, не обов'язково на їжу, а на речі, щоб просто пожувати. У мене були кішки все життя і я ніколи не бачив нічого подібного. Ми думали, що ми поставили всі минулої ночі, але вони все-таки зуміли знайти м'які тако, загорнутий на прилавку, що було упущено. Ми прокинулися розкидані по всьому будинку. Я боюся, що вони можуть в кінцевому підсумку щось їдять і викликають непрохідність якась.

Ми граємо з ними зовсім небагато, що їм подобається, але здається, що коли ми встаємо, і вежі над ними, коли вони стають примхливими. Я думаю, що наш розмір їх залякує. Крім того, коли ми отримали їх, дама сказала, що їй треба заманити їх у пастку в своїй ванній кімнаті, просто щоб зловити їх. Я помітив тиждень в них, що самий кінчик хвоста Оли була зігнута так, наче була зламана. Я даремно його не закрили двері або, коли вона намагалася схопити їх. Дійсно, метання ця жінка була накопичення кішок або просто ловити Фералс за межами і пошук господарів для них за окрему плату.

У будь-якому випадку, у вас є відмінні поради, але я боюся, що вони емоційно шрамами і психологічний збиток. Я сподівався знайти когось, хто може знати більше про проблеми кота психіки

+19
Oosaka 22 лист. 2015 р., 00:49:01

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil