слайдер червоний вуха жіночий

червоний вуха повзунок 18 жінок в рік, в перший раз, має чорний розширеної пробкою, часом 1 & 1/2 дюймів. довгі, під хвостом Вт/ 4 елементів, зібраних в його кінці. Вони яйця і що ми можемо зробити, щоб допомогти отримати їх?

+740
stephenmurdoch 7 лип. 2018 р., 19:58:35
32 відповідей

Процес може бути неактуальна з-за розміру мозку/нездатності відчувати біль, як вказав у відповідь @MSU_Bulldog по.

Оскільки точне вирізування з гострим лезом у мозок-це не варіант, так як це для риби, залишається

 • можливість вводити мозок/нервової системи смерть через холод. Які могли б привести до думки, що просто будь-який процес заморожування буде робити роботу. Оригінальна ідея-заморозити повністю насиченого розчинення солі (створюється класти сіль у киплячу воду, поки вона не починає падати на землю контейнер) і поставити в будинку. Він буде легко приймати температуру морозильника, яка зазвичай -21 до -18°C час перебування рідини. Смерть-це миттєвий на відміну від хай час терпить поки бултыхаюсь в морозилці довго, перш ніж померти від холоду.
 • передозування анестетика, як евгенол

Обидва методи рекомендуються також для Риб.

+956
konradb 03 февр. '09 в 4:24

Може хто-небудь розуміє, що цей пес раси? Схоже, Піт-Буль. Якщо не те, що за собака така? Це небезпечно, коли воно росте на моїх кішок?

enter image description here

+954
Dave D 6 трав. 2012 р., 11:31:16
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Одним словом "ні".

Багато фитотоксины є дуже руйнівними / токсично для облигатный хижак, як кішка. Люди можуть з'їсти велику різноманітність рослинного сировини без яких-небудь наслідків (і насправді багато гарних ефектів), для кішок це навпаки.

Я ніколи не дозволю мої кішки їдять все, що я їм. Я ж їх їм тільки те, що я даю їм, і ніколи не приймати моє харчування (я вегетаріанка і моя дієта може вбити їх досить швидко). Навіть якщо ви віддасте їм речі, як м'ясо без спецій чи соусу, що б заохочувати їх, щоб подивитися вашу їжу, як у них і навіть від вас, коли ви не запропонували (сказати, що ти їси ти знаєш, руйнівно діє на них, як: часник, гриби, шоколад, або будь-якої з речей, перерахованих вище). Якщо ви хочете, щоб ваш кіт, щоб довго жити і бути здоровим, я б швидко відбити цю звичку.

+946
Jon Cox 12 лип. 2016 р., 13:20:51

Жінка-Собака їдять кал своїх цуценят. Вона починається, як тільки нещодавно народжених цуценят починають виробляти стілець і це продовжується до тих пір, поки цуценята були залишені на своїх нових господарів. У разі, якщо щеня залишається з матір'ю гаденькая може тривати досить тривалий час. Я бачив матір-собака ще їсть какашки її цуценя, коли щеняті було п'ять місяців, будучи майже такого ж розміру, як і її мати.

Причиною цього є, щоб запобігти хижаків від знаходження її цуценят, запах їх какашок.

Дорослі собаки мітять свою територію сечею, але і фекаліями. Це може бути те, що їсть інша собака, какашки б статися, щоб відмовитися від територіальних прав, та інші собаки, але у мене немає жодних доказів, щоб підтримати це як допустимий варіант. Інших відповідей на ваше питання, схоже, більше довіри, коли справа доходить до собаки їдять старі засохлі какашки.

+903
MuhsinFatih 27 лип. 2012 р., 23:09:11

У мене старенька кішка, яка має історію проблеми з травленням. Пару місяців тому у нього з'явились сильні запори, яких він попередив, щоб я на паскудив на підлогу в коробку, а не в саму коробку. Знадобилося деякий час, щоб скорегувати свій раціон, щоб виправити запор питання, які прояснилися.

На жаль, я знаю це, тому що він як і раніше какає на підлогу, і тепер це трохи складніше прибирати після.

Він досі ходить в лоток, і я підозрюю, що він просто звик какати на підлогу або біль пов'язує з запором в туалет тощо. Я намагався замінити коробку сора з одним це легше потрапити, а також зміни виду підстилки використовується, щоб побачити, якщо це порушує асоціації, але це теж не допомогло.

На жаль, немає ніде в моєму будинку, що будь на його ящик для сміття, тому зміна його місцезнаходження неможливо (і взагалі, він буде йти в потрібну кімнату).

Що ще я можу спробувати зупинити шваброю мию підлогу у ванній кімнаті кожен день?

Редагувати: вперше я спіймав його на гарячому зробити це. Він почав, стоячи в полі, почали охоплювати вниз, а потім рушив вперед, як покакати вийшов. Отже, ясно, що він починаючи в ящик для сміття; завдання-змусити його залишитися там.

+866
Sayed Islam 16 лист. 2015 р., 13:22:41

Повернутися до ветеринара і пояснити проблему або шукати іншого ветеринара, якщо ви втратили віру в це.

Здається швидше за все, що вет недооцінив серйозність ситуації. Якщо ти кіт не їв 5 днів, що допомоги, що вимагає уваги.

Також, я б порадив попросити електролітів, так що ваша кішка може отримати деякі важливі харчування, пити його.

+823
Sonika 25 вер. 2010 р., 21:18:26

Вибачте, я не носій мови, тому, будь ласка, голі зі мною :) У мене є 3-х років Жінка-кішка.

2 місяці тому вона пішла в тепло, як завжди, але вона розробила нову звичку в цей раз...

Вона весь час нявкає весь день (нічого незвичайного досі), поки я не забрати її і дати їй животик(який вона раніше багато ненависті), то вона розслаблюється і спить у мене на колінах.

Ця звичка стала більш дивно, за 2 місяці вона слід за мною всюди в моєму будинку голосно нявкати (особливо вночі). Вона навіть схоплюється і відкриває двері моєї спальні, потім пробирається під ковдру і будить мене з якимось закушує або стукає в моїй голові, поки я тру її живіт, потім вона спить, поки я тру її живіт.

Я знаю, що настільки прив'язалася до мене, але що мене турбує, це те, що вона завжди лиже її живота, розтирання (або між втирає) до нижньої соски червоні і, здається, роздратований)

Ветеринар сказав, що звичайні речі, як спробуйте змінити свою дієту і він вказав на те, що це може бути від нудьги.

Я дуже боюся, що там може біль в цій області, що йде тимчасово, коли я терти її живіт.

Це те, що я повинен бути дійсно хвилює?

+800
hammady 1 вер. 2016 р., 03:46:39

Як кажуть, чекати нещасного випадку, рухатися далі і не карайте собаку за те, що по суті не його вина.

Це занадто великий термін для будь-якого соціальне тварина під замком і не справедливо. Я не хочу вам в особистих ситуаціях, але створюється враження, що щеня не був гарною ідеєю, якщо більшість свого дня провів у закритому ящику. Особисто я б запропонував внести корективи у своє життя, щоб костюм тварини для навчання і гри, цей вік, коли вони вбирають більшість інформації і підібрати гарні звички.

Ви близькі до вашого дому, коли ви знаходитесь на роботі? Чи Можете ви взяти собаку працювати з вами, щоб мати принаймні його поруч? Є друзі або родичі, які можуть доглядати за твариною? Тому що в цьому віці, так, це ще щеня і повинен бути замкнений весь день буде абсолютно незрозумілим для тварин.

Я прошу вибачення, що перервав, але я відчуваю, що важливі речі не були враховані. Я сподіваюся, що я помиляюся, але це не життя для цуценяти, або будь-яка тварина насправді.

+707
user132796 4 вер. 2010 р., 16:15:45

Дивлячись на коментар для цього конкретного продукту я вважаю, що продукт залежить від місця, мало якщо який-небудь контроль якості. Це не можливо, щоб сказати, якщо це безпечно чи ні, навіть якщо ви купуєте сумку, і це добре, наступного разу його може і не бути. Це, здається, не мають яких-небудь добавок в ньому, що добре. Багато продукти грунтом мають добавки, які є небезпечними. Зрештою, якщо ви відчуваєте кожного лота, ви не можете знати, що знаходиться в сумці

Ви на 100% праві в тому, що копати поле дозволить поліпшити якість життя вашого вихованця кролика. Питання мій кролик риє на килим в кутку вітальні, що я повинен робити? включає в себе деякі інші переваги, а також відповісти на деякі фотографії з різних риття конструкції коробки.

Ваш кролик буде використовувати риття ящик як ящик для сміття та бруду не є оптимальним субстратом для критих лотків. Я рекомендую використовувати одного посліду риття коробки, які можна використовувати в ящик для сміття, або якщо це неможливо, використовуйте одну з коржі видах див. За Що потрібно враховувати при покупці підстилка для кролика?

Магазин купив ґрунтах не буде хорошим вибором для риття полі. Я рекомендую використовувати приблизно 5 літрів наповнювача в нижній частині. Я змінив нашу кожен день, з 2-3 кроликів, використовуючи його.

+675
Will Rebuild 23 лип. 2018 р., 03:46:38

Будь ласка, дайте мені назви інгредієнтів, так що я можу бачити, що купувати.

Я живу у Великобританії, тому мені потрібні інгредієнти, а не просто бренд-ім'я, яке може бути недоступний тут. Спасибі.

+613
Bruce M Campbell 7 серп. 2019 р., 19:21:48

Якщо ви заподіювати біль на вашу кішку, то це зловживання. Навчити вашу кішку, щоб бути ніжним, бути ніжним для вашої кішки. Ваша кішка буде в кінцевому підсумку ненавидіти тебе, якщо ти продовжиш мстити тощо.

+602
grepper 14 лист. 2013 р., 13:58:48

Схоже, нічого, що, швидше за все, буде дуже швидко прогресувати, так що ми збираємося зберегти його ногою на кілька тижнів у випадку, якщо це був новий перелом і нехай вет візьме ще один рентген. Я не думаю, що там буде значно змінюватися протягом минулого тижня тепер, так що не так багато, щоб вчитися тут. всі тести, як видається, спрямовані на постанову з-за ненормального образу, а не за моїх симптомів собак. Зараз, здається, що речі ветеринара стурбовані вимагає величезного лікування(видалення кісток) або курси антибіотиків. Так як чим більше процедур, здається, не рідня ми його зараз або через місяць, і наша собака щаслива, ми маємо намір почекати кілька тижнів і знову рентген. Якщо він починає вести себе хворими або ненормальними, ми повертаємося до ветеринара.

+553
Sally Clithead 7 бер. 2018 р., 04:06:43

Ви ніколи не повинні робити це. Немає авторитетної організації по захисту тварин або відповідальний власник буде потурати цій практиці.

Rabbit Welfare Association and Fund, one of UK's leading rabbit welfare organisations had some information on this.

+535
Mina Adel 18 черв. 2015 р., 04:51:43

У німецькомовних країнах (Німеччина, Швейцарія, Австрія і Нідерланди, напевно, теж) є поняття "Gnadenbrot" (буквально "хліб милості"). Це відбувається з середньовіччя, коли старі люди, які були занадто старі для роботи, але працював добре молодший раз-таки отримав оплату у вигляді хліба.

Ця концепція зараз застосовується для сільськогосподарських тварин, які занадто старі або хворі, щоб працювати і, як правило, переб'ються. Ці ферми називають "Gnadenhof" (ферми милосердя) і зазвичай досить маленькі, бігали активісти із захисту навколишнього середовища або тварин і абсолютно залежною від пожертвувань. Є дуже небагато з цих ферм у Німеччині.

І є факт, що закони Про захист тварин у Німеччині забороняють будь-яке укриття, щоб убити тварин будь-якої іншої причини, ніж важка, невиліковна хвороба або ненормальна поведінка, що заподіює страждання тваринам.

+532
Ray Zane 27 бер. 2010 р., 03:17:49

Дитячі мізинець мишей на жирну їжу і для бородатих драконів. Хоча вони повинні бути живі, коли споювали для бородатих драконів, тому деякі люди відмовляються використовувати їх. Ви також можете відгодувати цвіркунів, тарганів і т. д. що ви годуєте його. Ви хочете віддати тварин (як у Їжа для бородатого дракона) свіжі фрукти, щоб відгодувати. Я б уникнути за допомогою борошняні черв'яки, тому що бородаті дракони часто стають залежними від них і відмовляються їсти що-небудь ще.

+489
Briansmcgowan 28 лист. 2016 р., 01:25:35

Коли утримання домашніх тварин, які живуть в тераріумах або акваріумах, як правило, вважають мінімальна кількість простору вони потребують їх вольєр, щоб тварина, щоб бути щасливим.

Мені було цікаво, якщо існує подібного роду орієнтиром для кішок?

Мені здається, що він згадується у кот любитель Асоціація сайт , що їх мінімальний розмір розсадника для одного, 4 фунта, кіт 30 квадратних метрів.

Чи є керівництво про те, як багато місця кішки повинен мати, якщо тримати їх в будинку/квартирі?

+481
Mateus Mercer 24 квіт. 2017 р., 04:48:40

Просто як питання говорить У мого кота волосся, вийшовши з її дупи. Людських волосся. Нашою помилкою. Там какашки висять на волоссі. У кішки є кошенята, вона повинна повернутися, і я тримаю її у ванній, поки щось станеться. Деякі сказали, що я повинен залишити кота видалити його, але я не бачу, як це відбувається. Це стає хворим, це змушує мене нервувати навіть більше, ніж бідного кота. Може і немає. Він хворий. Будь ласка, допоможіть. Кошенята не Арн плаче, але мама хоче піти до них. Що я повинен робити? Я не можу дозволити їй витирати какашки в будинку.

+474
Alex Hajnal 5 бер. 2015 р., 04:50:40

Нещодавно я усиновила двох кошенят (обидва є братами і сестрами) і з ними я помітив, що вони дуже нервують і бояться. Вони виходять тільки коли нікого немає вдома, і я намагаюся привчити їх до мене.

Я встановив їх в одній кімнаті з ліжка кота (його в капюшоні, один за яке-небудь укриття) сміття коробка підноса і води.

Я намагалася годувати їх два рази в день, і коли я роблю, я намагаюся зробити дуже низько до землі (іноді я просто лягла на нього) і мають різні миски по кімнаті, щоб вони могли досліджувати кімнату зі мною. Або, я їду в своє ліжко і просто лежав подалі від них.

Один з кошенят, з'їсть зі мною в кімнаті. Він буде вилазити з ліжка кота, і він навіть подорожувати через всю кімнату, щоб використовувати ящик для сміття або нюхати речі, коли я поруч. Однак інші Кітті не сдвинешь з ліжка кота. Я намагався помістити миски як можна ближче до ліжка, і вона досі не сунути голову достатньо, щоб поїсти.

В цей момент я дуже хвилююся і хочу, щоб вона що-небудь з'їсти. Але я не знаючи, як змусити її поїсти. Я повинен був захопити їх, як тільки з свого ліжка і я знаю його дуже погано, щоб продовжувати робити те, що і так я намагаюся уникнути будь-якою ціною. Але, якщо я просто кладу більше миски біля ліжка, зрештою, сміливіше Кітті замість того, щоб з'їсти їжу. Якщо у когось є якісь пропозиції, я буду радий почути це.

+463
Dr Coconut 6 серп. 2016 р., 23:28:53

Щоб додати ще деякі поради, які я роблю в моїх акваріумів:

 1. Не забудьте додати трохи більше їжі після того, як ви вставили ці нові види риб. Легко забути і зберегти з тією ж кількістю, що може підкреслити ваших старих риб (так як з'являться нові роти сперечався з ними)

 2. Бережіть старих /слабких рибок: якщо рибки трохи старі або не в доброму здоров'ї (не тільки хворі, але ослаблених або інакше) вони можуть полювати на цих нових риб, якщо вони сперечаються територію, їжу, місце під сонцем...

 3. Я б поставив їх в ніч, мало світла або світло, якщо деякі старі/нові нічні риби

 4. Додати деякі рослини (якщо у вас немає багато) так що в акваріумі змінюється незначно, і не тільки нових риб в новинах є.

+433
Azik 28 бер. 2010 р., 05:17:47

Моя кішка 4-місячного гімалайського ганчіркова лялька. Ми взяли її, коли їй було 2 місяці. У неї був милий, приємний і ніжний. Але зараз вона продовжує руйнувати так багато речей, коли ми не там.

Вона також дряпаються і кусаються іноді нам. Вона час від часу нападати на нас так само

Ми пробували розпорошувати її з водою, кричав на неї, і струшуючи її ніс, і нічого, здається, працює. Що я повинен робити?

+388
henryadams 8 жовт. 2018 р., 15:58:20

У мене є цвіркуни, які відкладають яйця в грязі Бен. Я помітив крихітні яйця, які виглядають, як супер дрібного зерна напівпрозорий рис. Мені цікаво, чи можливо, що самка цвіркуна може закласти безплідні яйця (не запліднені)? Деякі тварини я знаю, буде лежати безплідні яйця незалежно від того, чи є вони розплодилися (не пов'язаних між собою, але кури-найбільш відомий приклад), а також інших комах, і особливо деякі з рептилій я продовжую. Я не зміг знайти жодної інформації про це в інтернеті, тому я сподіваюся, що всі яйця вони відкладають дійсно запліднена.

Жодних підстав для підозр виходить з того, що, як тільки я поклала невелику ємність вологу бруд у відро для сміття, самки відразу засунули свої ovipositors в грязі і вони були тільки разом протягом п'яти хвилин після того, як я взяв їх додому з рептилій магазин, який є трохи підозрілим.

Будь-яке розуміння буде високо цінується!

+356
R0tten 14 бер. 2011 р., 22:51:42

Я використовую дитячий шампунь, щоб очистити мої очі вона не щипет..я розбавити його в теплій воді, щоб прибрати сміття з моїх очей, викликаних блокуванням мейбомієвих залоз я використовую невикористовувані кисті туш на мої вії і ватні тампони на повіки

+342
Undertheradar 27 трав. 2019 р., 23:42:44

Це не означає, що ти шукаєш кота, або навіть нагороджуючи його з їжею. Його господарі нехай за межами, і, ймовірно, знаєте, він живе краща кішка життя в світі. Було б інакше, якби ви купили йому нашийник, нехай у ваш дім, і відмовився дозволити йому повернутися до своєї первісної батьківщини.

Немає великої біди в тому, погладжуючи кошеня, коли він прийде у ваш двір, якщо господарі явно задати не можна. Якщо вони вдома не часто і це їх єдина домашня тварина, цілком імовірно, що йому трохи самотньо і ви заповнюєте цю порожнечу в його життя кішки.

+304
phobie 10 лип. 2015 р., 03:04:37

Коли насінники розвиваються легко сказати, але це не так спочатку.

Самка має два отвори там, і це характерний візерунок. Так що на початку краще шукати жіночий шаблон - якщо ви не бачите, це кіт-чоловік.

гуглі "як визначити стать кошеня" і ви побачите фотографії і відео, які можуть допомогти вам.

+299
user624256 23 лист. 2017 р., 22:05:50

Послідовність є ключовим. Ви абсолютно праві, що великий пік або западина в температура може чинити негативний вплив на риб та іноді називають температурного шоку.

Ви хочете зробити все можливе, щоб уникнути великих коливань температури, pH, GH і т. д. Бо риба боротися, щоб адаптуватися до нього (у тому числі заміна води - нова вода повинна бути як можна більш близькими до старої води).

Щоб знову зупинити цей процес, зробити обігрівач для вашого танка, який має регульований термостат так, що коли температура води досягає потрібного рівня, він вимикається. Ви також хочете розташовуйте поблизу опалювального приладу на виході фільтра, так що є розумна швидкість потоку, щоб забезпечити температуру води в баку і ні "гарячих точок".

Після шоку, деякі риби не можуть з'їсти протягом дня або так - просто переконайтеся, що ваша вода найчистіша, щоб допомогти їм і не перегодовувати, щоб компенсувати.

Взагалі, чим більше простору ви можете давати рибу, тим краще це буде зробити у вашій турботі. Я б сказав, що, на мій погляд, 2 літрів занадто малий, щоб зберігати рибу, і я б напевно в не менш 5 -7 літрів.

+281
user246119 2 серп. 2013 р., 22:05:21

Я впевнений, якщо вік дельти роблять великої різниці.

Я відчуваю себе молодий кіт, швидше за все, приймають іншого кота, ніж старий кіт (але я не впевнений в цьому), але основний фактор-це як особистостей є ненадійність роботи один з одним.

У мене самої 4 Кішки за один раз. Перших двох відрегулювати кішки відносно легко, я думаю, їх темпераменту і вони були відносно молоді (менше 3 років). Наступні дві кішки у мене, коли всі були старші і коригуванню не так добре.

Кішка #3 хотів лякати кішок 1 & 2 в виходячи з дому. Кішка 1 з'ясували 3 був паперовим тигром і хотів зателефонувати блеф, кіт 2 завжди був у шрамах від 3. Кіт 4-це хитрий і веселий, але в результаті 3, 2 4 займає надто серйозно, 1-це просто хитрий 4 але не особливо заморочуючись. Тому я думаю, що найбільший фактор залучених осіб.

+228
Mark Osborne 15 вер. 2017 р., 06:14:55

В 6 тижнів щеня повинен бути ще з матір'ю, братами і сестрами, з розвитком вони не зовсім готові покинути гніздо.

6 тиждень старий цуценя зазвичай багато сплять і будуть спати всі скупчилися разом зі своїми братами і сестрами. Це є однією з причин, рекомендується тільки окремі цуценя в 8 тижнів.

Це нам не допоможе в вашому випадку!

Цілком імовірно, що ваш щеня дуже тривожно спати по ночах, особливо якщо вона відносно спокійно протягом дня, і ви даєте їй багато уваги. Ось деякі ідеї, щоб допомогти їй заспокоїтися:

 • Перенести її ліжечко поряд з вашою ліжком. Це не повинні бути постійними, а це означає, що ви можете досягти за заспокоїти її без необхідності вставати з ліжка. Вона також буде спокійніше, знаючи, що ви є.
 • Дайте їй доброзичлива собака м'які іграшки у своєму ліжечку в обнімку з (без пищалками, якщо вона знаходиться у вашій спальні).
 • Оберніть пляшку з гарячою водою або теплу подушку в рушник і поклала її в ліжечко. (Переконайтеся, що вона не зможе розгризти його!)
 • Зробити деякі смачні жувальні іграшки, які вона отримує тільки вночі, який дасть їй дорогу заспокоювати себе, якщо вона прокинеться тривожно.

Детальніше:

+218
uncleMatuesz 18 трав. 2016 р., 17:30:52

Схоже, що у вашої собаки (припускаючи, що ваш вихованець-собака, тому що якщо б це була ігуана, він, ймовірно, не зміг би зжувати чохли на стільці) - це нудно, і знищення речей являє собою цікавий спосіб, щоб скоротати час.

Речі, щоб розглянути:

Ваша собака має відповідні речі, щоб жувати?

Ваша собака має досить збагачення/розумової стимуляції?

 • Опудало Гонконг робить чудеса, щоб зайняти і втомити нудьгуючої собаки. Змішайте собак, регулярний корм з яблучним соусом, арахісовим маслом, і т. д. і використовувати замість чаші під час їжі. Ви також можете думати про класі навчання. Багато собаки люблять вчитися і це може забезпечити таку необхідну стимуляції (пошук тренінг-клуб поруч з вами тут).
+216
Madeline Trotter 13 лют. 2018 р., 08:53:37

У мене було кілька ветеринарів, і всі вони кажуть, що на основі кукурудзи їжа погана. Це може бути упереджене думку, оскільки кожен з них продають якусь спеціальність фірмового корму.

Їх пояснення полягає в тому, що в той час як домашні собаки можуть з'їсти кукурудзи їжу, тому що вони звикають до нього, їх травна система, побудована для обробки м'яса. Коли я запитав, що інших марок, крім тих, що продають вони рекомендують, майже всі вони сказали нутро - це найкращий бренд, щоб годувати собаку.

Переваги включають в себе:

 • Це легше для них, щоб перетравити, тому вони менше гадять
 • Їх шерсть стала краще
 • Вони пролили менше

Коли я перемкнув мої собаки в нутро, я був свідком тих результатів, за винятком линьки менше, так як мої собаки не линяють. Майте на увазі, що нутро може бути дорогої покупки.

+128
Jamesjones 21 жовт. 2012 р., 04:39:45

У нас є 6-7 річний підшлункової американських ескімосів, які були симптом-вільні протягом декількох місяців. Кілька тижнів тому ми отримали сорочку Грім в якості подарунка, та вона взагалі, здається, подобається носити його (наприклад, вона не рухається ніяково, а носити його). Але на цьому тижні, після того, як носити його безперервно протягом декількох днів підряд, її вирвало. Крім того, вона вела себе трохи не в дусі За останні два дні, перебуваючи у своїй клітці і ухиляючись від спроби погладити її і т. д.

Ми суворо дотримуючись її харчові потреби, Не годувати її що-небудь, якщо його гарантований аналіз показує сирого жиру не більше 9% або менше (звичайну їжу на 4% максимум), тому ми не думаємо, що це може бути пов'язано харчування.

Коли я взяв Грім сорочку сьогодні вранці, вона, здавалося, трохи оживити, сиділа зі мною на дивані, і навіть представив її живіт на деякий час, і в цей момент я помітив, шлунково-тип звуків, що виходять з її живота через рівні проміжки часу - може бути, кожні п'ять секунд або близько того. Я припустив, що носіння сорочки Грім протягом декількох днів можна було стискати одну з її внутрішніх органів, і тепер, коли я видалив його, що б то не стало, раптово звужені почав робити все, що вона повинна була робити. Але моя дружина сказала, що це просто звук наближається проносу і не відноситься до сорочки Грім.

Може Грім сорочка викликали або сприяли, моя собака захворіла? Або вона просто почала вести себе більш нормальним після того, як я зняв її, тому що вона вже відчувала себе краще після того як мене вирвало, і час було просто збіг?

+68
Brandy Bennet 6 жовт. 2016 р., 01:59:32

Моя собака (піт-мікс) останнім часом трохи моя дочка (1yo) в обличчя і в гніві, і я вважаю, що страх схопив її за шкірку і вдарив її з моєї долоні три рази.

Я знаю, я не повинен був бити її в гнів, якщо хтось відчуває необхідність вирішувати, що.

Я не бачу ніяких явних ознак пошкодження наші стосунки, вона все одно приходить, коли називається, лиже мене в обличчя з любов'ю, і т. д, Але я хочу переконатися, що ніякого збитку я виправляю як можу. У мене була ця собака близько 4 років, так як вона була маленьким цуценям, і я був би убитий горем, якщо я зруйнував відносини у нас були.

+59
Cole Phillipson 20 лист. 2011 р., 19:15:14

Моя собака в основному в клітці. Коли відпустили з деякими членами родини він веде себе правильно, але моя проблема в тому, коли він хай безкоштовно нікого навколо, він робить всілякі капості стукіт все поза домом і бруднить диван та підлогу.

Він становить 6 місяців. Як мені навчити його правильно себе вести, коли відпустить безкоштовно?

+51
Jim VdPas 5 груд. 2011 р., 17:28:43

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil