Безпечно годувати кішку в холодильнику залишки консервований корм для кішок?

Що є кращим способом, щоб розігріти залишилося може котячий корм, я не думаю, що моя кішка любить його прямо з холодильника і я не впевнений, що це корисно для нього

+204
ryanwc 9 черв. 2013 р., 06:18:18
33 відповідей

У мене цуценя - Преса Канаріо 3,5 місяці жінки. Вона ходить кожні 3,5 години. Спить в клітині протягом ночі.

Вона не розуміє, що вона не повинна пописати всередині - я беру її на вулиці, вона заходить всередину, через півгодини вона і пісяє і какає. Не схоже, що вона не повинна робити це всередині.

Вона сканується в кліть, але я можу тільки кліть її так довго.

Якісь поради?

+988
srigi 03 февр. '09 в 4:24

Ця проблема в кінцевому підсумку вирішувала сама, думаю, після того як вони отримали досить голодний, щоб ганятися за їжею. Я також зробив редирект на виході насоса до точки ближче до поверхні води, щоб залучити скляний сомик в школу ближче до нього.

Я утримаюся від прийняття мій власний відповідь, у випадку, якщо хто-то краще (або більш глибокі) один.

+980
Peter Briggs 12 лип. 2010 р., 21:37:54
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я не прошу рекомендацій з питань охорони здоров'я, як я вже ветеринара після цього протягом багатьох років, щоб переконатися, що це не респіраторної, але це більше підійде він природної історії тварин" питання.

У мене Редфут черепаха, яка прагне зробити підглядання або свистячий звук, коли вона дихає, особливо коли вона "щаслива" (я сприймаю її, щоб насолодитися, коли люди навколо, як вона хоче, щоб її годували). Це звичайна поведінка для черепах взагалі виставляти? Це якась виклику використовується для сигналу достаток або навіть тривогу?

+968
WashingtonDC 19 черв. 2010 р., 23:40:26

Від поведінки ви описуєте, я думаю, ваша кішка дуже подобається чистити. Я пропоную вам робити це частіше, так як це хороший досвід зв'язування між вами і вашою кішкою. Кішки доглядають один за одним, щоб зміцнити їхні стосунки, і більшість кішок з задоволенням будуть доглянуті їх людей. Деякі кішки навіть "наречений" своїх людей.

Якщо вашій кішці не подобається чистити, я впевнений, що вона буде намагатися втекти від вас.

+963
igoryonya 13 лист. 2010 р., 12:26:35

Як кішки старіють їх потреба в їжі змінюється,літні кішки часто менш активні, тому має сенс починати давати нижчий тип енергії їжі це в основному, щоб уникнути збільшення ваги.

Літні кішки часто починають пити менше води, так, щоб компенсувати це і як це може позначитися на кішок нирки,старший менше продуктів за вмістом мінералів.

Старший вологий корм для кішок часто мають більш високий вміст води, щоб допомогти функції нирок краще.

Знижений вміст мінеральних речовин, знижує ризик захворювань нирок і камені в сечовому міхурі,В додаток до зниженим вмістом мінеральних літніх кішок часто містять добавки, щоб зробити сечу більш кислою, щоб було розчиняти і видаляти жовчні камені і камені сечового міхура.

Старший корм для кішок часто містять більше клітковини, щоб допомогти травленню і допомогти хутряних кульок, щоб пройти більш легко.

Деякі речі я згадую тут вживається в їжу занадто addult кішок для здоров'я сечовивідних і для здоров'я нирок.

https://pets.webmd.com/cats/guide/feeding-your-senior-cat#

Я пропоную вам поговорити з вашим ветеринаром, щоб знайти тип харчування, який підходить вашій кішці найкращий на кожному етапі життя,немає двох кішок такі ж, дорослих кішок та повинен до ветеринара кожен рік так, так як запитати, коли ви бачите ветеринара.

+920
VarunAgrawal 6 груд. 2016 р., 18:04:56

Мені потрібно дати моїй кішці вухо ліки, тому що у нього і раніше були вушних кліщів (до та після усиновлення, він був бездомний), і його очі ліки, тому що у нього герпес-індукованих кон'юнктивіт, не серйозне, але час від часу ви можете зробити він закриває один трохи більше іншого.

Я подивився відео, які я зміг знайти через Google, і зрозуміти основну техніку "косинку" для фіксації кішки, використовуючи рушник. Питання у мене виникли:

 1. Моя кішка дуже навіть не мало цікавить сидіти на рушник-я заберу його, і помістити його в середині розкладають рушник, і він вже намагається стрибати геть.

 2. Я намагалася давати йому ласощі, коли він плюхається на рушник, але як тільки я починаю обертати, він добре на своєму шляху до пагонам

 3. "Ъ" тримати палець на шиї не отримає його до цих пір, як я намагаюся його загорнути

Мій погляд на це питання полягає в тому, що мої стосунки з ним все ще є новою: я тільки прийняв його близько 10 днів тому. Він був повний вибух досі: звикла до нового дому протягом декількох днів (він почав грати зі мною в його кімнату в першу годину він був удома!), використовує лоток як миленька, любить лащиться і грається, їсть їжу, п'є воду, не залишає у спокої людей, коли вони сплять-загалом, робить все без будь-яких труднощів, я був попереджений про це.

Тим не менш, він все ще не довіряє мені, здається, з огляду на його поведінку з рушником...так що, може, це натяк, що ми ще "нового"? Що я повинен робити, якщо він дійсно потребує його ліки? Як мені змусити його зрозуміти, що я обіцяю, що б не нашкодити йому? Я не можу. Він не розуміє слів.

Моя теорія про те, що у нові відносини з кішкою, вірно? Я не думаю, що це тому, що ветеринари вміють робити те, що їм потрібно, щоб з новими тваринами весь час, але я просто не мають підготовки в ПОВ. Які у мене варіанти?

+919
Hermann Klecker 26 жовт. 2019 р., 17:28:04

Ви повинні обов'язково взяти з собою кішку. Кішка залежна від вас для їжі, так як ви були її годувати. Якщо ви турбуєтеся про ваших кішок, прояв агресивності по відношенню до залітним, я хотів би запропонувати, що ви дозволяєте їй бути відкритою КПП (в залежності від того, куди ви йдете, якщо ви переїжджаєте в Приміському районі, який має велику кількість трафіку або великі хижаки, ви, можливо, доведеться знайти кого-небудь подбати про неї, як критий кішки).

+902
Martik 17 лют. 2011 р., 08:23:09

У мене три дорослі кішки, всі знайшли як дворняг. Перші дві я знайшов, як кошенята, так вони тепер ведуть себе як звичайні домашні кішки. Третій я знайшов рік потому, як дорослий. Я інтегрували її з двох інших і немає майже ніяких особистих розборок, звичайно, нічого не викликають будь-яких поведінкових проблем.

Однак, коли я зустрів її, вона була дуже виснажена і два з її власних кошенят. Я віддала кошенят, але тримав її. З плином часу вона заповнювала, але став надмірна вага. Тепер я ретельно контролювати її їжу і вона є підходящим вагою для її розміру. Проблема в тому, що за її тлі вона думає, що їжі завжди мало, і вона думає, що вона завжди голодна.

В ідеалі я хотів би бути в змозі прогодувати всіх трьох кішок одночасно в одній кімнаті без неї вага зростає. Якщо я зроблю це на даний момент вона їсть стільки, скільки вона може і зупиняється в двох інших від їжі, поки вона закінчить. Решта двоє їли з однієї миски одночасно. Якщо я годую їх в окремі миски, в той же час вона заковтує свою порцію і з'їдає інших кішок їжу, перш ніж вони закінчили.

Що я можу зробити, щоб зменшити її занепокоєння харчовими продуктами, зберігаючи свою вагу під контроль?

+875
Timothy Quade 27 лип. 2012 р., 01:17:20

При прийнятті рішення про ласощі для вашої кішки, пам'ятайте, що вони є облігатними хижаками і не повинні їсти багато іншого, ніж м'ясо. Якщо ви хочете дати вашої кішці відноситься, спробуйте пошукати заморожування-висушене сире м'ясо, печінка яловича та куряча. Вони зазвичай дешеві і моя кішка їх любить.

Будь-які овочі, молочні продукти, цукерки тощо слід уникати, і, ймовірно, ніколи не годувала свою кішку.

У цій статті перераховані багато продукти, які ви не повинні дати вашій кішці. Є багато інших джерел, доступних через Гугл.

Поширена помилка про кішок є те, що молоко корисне для них. Молоко можна давати кішкам.

Як і люди, кішки можуть бути непереносимість лактози. І хоча ми схильні думати, що це проблема, це насправді абсолютно нормально

Я зрозумів, що є схожий відповідь про молоко тут.

+857
TheGhostHeart 22 трав. 2017 р., 02:32:43

Тому що собака так молоді, я думаю, що це дуже ймовірно, що ви можете поступово привчити її до міської прогулянки. Я думаю, природна реакція, коли ви бачите маленьку собаку боягузливою або wimpering в страху, щоб утішити їх або погладити. Це не ефективний спосіб відмовити страх. Краще ігнорувати вашу собаку і не годувати її страшні емоції. [див. нижче]

Я думаю, що найкраще, щоб навчити вашу собаку, що ходити в міській місцевості-це задоволення. Приносьте солодощі й іграшки, ходити в смішний непередбачуваний шлях, ідіть за короткий burts спринтів і т. д. Ваша собака буде в кінцевому підсумку починають асоціювати міських прогулянок з задоволення разів і господаря в гарному настрої.

 • Це не універсально узгоджених між тренерами. Деякі вважають, що це правда, інші вважають, гладить страшна собака не робить ніякої шкоди до процедури навчання. Я особисто прихильник теорії, що ви повинні тільки погладити і похвалити собаку, коли вона робить те, що ви хочете їй робити.
+839
Loknath Dhar 24 січ. 2020 р., 18:00:28

Дослідження в Університеті Квінсленда
За подання бурманских кішок з цукровим діабетом. Ренд та ін.:

Бурманские кішки були значно перепредставлены серед кішок з цукровим діабетом. Незалежно від породи, ризик розвитку цукрового діабету у популяції збільшується з віком.

Тобто, це, напевно, свідчить про його.

+806
TorridInsite 17 груд. 2016 р., 06:30:58

У мене троє бродячих кішок тому намагається захопити територію біля мого будинку (всередині і зовні). У мене 2 кастрованих бірманські жінки трохи нервував в їх присутності.

Як я можу залучити їх чи хоча б одного з них в пастку. Вони, здається, щоб бути дуже обережними в цьому.

+757
kevin hanna 6 лют. 2010 р., 19:25:44

Спробуйте переглянути після Хеллоуїна, багато притулки не приймають чорних кошенят з-за культів, використовуючи їх для жертвоприношень. Притулок я зголосився хоч би не постили, що у них були в жовтні місяці.

+733
Jennifer Mensink Jenn 11 лют. 2017 р., 07:29:55

Моя собака теж тільки що діагностували діабет і я колю йому два рази в день до 12 годин. Я вважаю, що краще вколоти, поки він його їсть, а потім він відволікається . Я назбирала за шкірку шкіри на спині під коміром, натисніть у центрі щоб зробити паз і вставити тут (наша ветеринарна медсестра навчила мене цьому) на сьогоднішній день його робота і він переносить його. Поговоріть з вашим ветеринарам і отримати деякі поради .

+694
Vishrut Jha 13 трав. 2014 р., 05:27:42

Ні, не строго внутрішньої/оральний препарат, який може бути використаний для лікування опариші, що живуть в живу собаку. Цей стан називається літати удару або бліх це може бути смертельним, якщо його не лікувати, спостерігається певний успіх в усній формі з Івермектин в лікуванні великої рогатої худоби, але є деякі ознаки того, що гинуть личинки виділяють токсини, які можуть бути фатальними, тому пильне спостереження за твариною обов'язкове.

Більшість коштів передбачають фізичне видалення опаришів, з подальшою обробкою на питання.

+518
Mehdi Laribi 5 трав. 2013 р., 20:46:15

У мене була кішка, яка мала таку ж поведінку. Він раптом почав іноді какати поза ящик для сміття. Потім я помітив, що він іноді плакав, коли він пісяє в лоток з наповнювачем. Так що я взяв його до ветеринара, який поставив діагноз, що у нього інфекція сечовивідних шляхів. Деякі кішки схильні до інфекції сечових шляхів і ветеринар рекомендується спеціальне харчування, щоб уникнути його. Він повільно зупинився випорожнюючись на підлогу і повернувся до нормального поведінки не більше проблем. Можливо, ви захочете взяти вашу кішку до ветеринара.

+474
dmclap 3 лют. 2012 р., 08:03:48

Ряд речей може викликати кашель у собак, не багато ви можете зробити без остаточного діагнозу.

Деякі приклади:

 • Бордетеллы Bronchiseptica
 • Черв'як Фокс легенів
 • Собачого Грипу
 • Пневмонія/Бронхіт
 • Грибкова інфекція
 • Хробака

Іноді собаки підберуть трохи вірусна інфекція, яка викликає кашель і пройде протягом 2 тижнів.

Я б не став турбуватися про печиво застрявати в їх трахеї, здебільшого собаки можуть мати блювотний рефлекс від жувальної палички або кістки, які застрягли в стравоході. Для кількох цуценят, щоб мати такі ж симптоми, це швидше за все вірусна або паразитів.

+421
Carole mcguinness 2 лист. 2017 р., 06:58:01

На додаток до відмінні пропозиції Ребекка РВТ, я б порекомендував практично будь-яка тара або пакувальні матеріали.Кішки славляться своєю любов'ю до коробок!Я без вагань можу сказати, що багато моїх кішок на протязі багатьох років практично завжди вибирається "вільно" кішка іграшки як коробки або який-небудь кульку-то; папір, фольга, мотузка і все, що вони можуть бути більш дорогі кішки забавах.

Моє улюблене рішення для активної, молодий кіт: картонна коробка, гофрований пакувальний матеріал (для подряпин), куля з паперу і будь-яке високе місце вони можуть легко отримати доступ. Скрізь, де я жив, я завжди додавав деякі килимове покриття полиць над сутичкою, де мої кішечки можуть почувати себе в безпеці і "мисливець-у".

Перш за все, переконайтеся, що він має доступ до уваги, любові і десь має бути "вище всього цього". Удачі!

+390
Adrian Gherasim 21 січ. 2014 р., 18:18:35

У мене було багато півників і завжди знаходилися окремо. Вони не той тип риби, яку ви хотіли б танк з іншими рибами. Тепер, якщо ви бажаєте, щоб будинок їх з іншими рибами, переконайтеся, що вони не одного виду або барвисті на всіх. Також хороший спосіб перевірити, наскільки ваш Бетта буде реагувати, посадили в танк з іншої риби, щоб отримати дві окремі ємності або бака з розкол куль. Це робить обидва відчувають риби, як ніби вони знаходяться в одному і тому ж танку, але також запобігає їх ображаючи один одного. Поспостерігайте за ними, якщо Риби намагаються атакувати з-за скла або показувати якісь тривожні територіальної або агресивні сигнали, то його не дуже хороша ідея. Особисто я робив це багато разів і всі Півники отримали агресивний, але можливо я просто не знайшла той вид, що вони готові терпіти.

+352
Alan Plum 26 лют. 2010 р., 08:15:52

Якщо кошенята не ображаючи один одного, краще дати їм побитися. Якщо ви турбуєтеся про Міссі бути надмірно агресивні, це може бути випадок, що їм потрібна додаткова стимуляція. Грати з Міссі більше, купіть їй іграшки, переконайтеся, що вони ламають дерева, додайте приманка для її іграшки, якщо вона, здається, безкорисливо. Можливо, взяти її на поводок, щоб грати на вулиці, якщо жоден з них не працює.

Якщо здається, що вона насправді шкодить персони (хутро летить, кров, вереск) ви повинні виразно розділити їх на кілька тижнів. Повернути їх так, ніби вони нові кішки, повільно.

+257
user201745 29 січ. 2012 р., 08:05:05

Ми всі бачили цих пристроїв. Вони присоски затискачі використовуються, щоб прикріпити опалювачі, повітрозабірники фільтр, трубки, і інші пристрої всередині акваріума.

enter image description here

Але присоски швидко зіпсуватися і не перестане липнути, хомути послабити, і незабаром будь-який момент на електротоварами ламає все втратити і залишає їх висіти у воді. Це робить танк схожим на це завжди потрібно "покласти назад разом."

У мене танк практично так, як я хочу залишитися. Чи є більш надійне рішення, щоб затискні пристосування усередині резервуарів, тому вони не починають погіршуватися тижні після їх установки? Може, щось розроблено, щоб бути трохи більш "полупостоянная". Я думаю, що-то приклеїв або як-то затискається або побудовані в рамках самого танка.

+248
Sreelal S 17 бер. 2019 р., 02:33:55

Моя сестра отримала нову собаку німецьку вівчарку по імені Юнона. Вона показала агресію і покусав вже 2 осіб.

У мене є інша собака Лексі, який тільки що переніс операцію. Юнона намагалася вкусити, де її стібки. Також всякий раз, коли Лексі лежить зі мною, вона піде і почала гарчати на неї.

Сьогодні моя сестра гуляла з собаками і Лексі відмовилася увійти всередину. Тому, коли сестра схопила її, Юно скочив на Лексі і вкусити її негарно. Потім я побіг до дверей і схопив Джуно зі спини, як моя сестра тягне їх один від одного, то Юнона біт моя сестра і я бігав і в той же час моя сестра кричала і Джуно знову накинувся і вкусив її за Лексі в горлі. Я штовхнув Джуно в обличчя і схопив Лексі і швидко, як I️ може.

На моє запитання, чому так Юно хотіла Лексі, але хороший для інших моїх собак і був такий добрий, що до недавнього часу?

+205
Sagar Raj 11 груд. 2014 р., 12:18:36

Моя кішка не напаскудила на 2 дні. Як довго кішки часто какає? Як довго я повинен чекати, перш ніж я відвезу його до ветеринара?

Він кастрований внутрішніх коротких волоссі, близько трьох років і хороше здоров'я.

+198
usonianhorizon 8 лют. 2019 р., 10:39:16

Мої коні їдять різні сторони подавалися частування, включаючи хліб. Вони їли білий хліб і мульти-зерновий хліб.

У мене трохи залишилося султана хліба або "тост з родзинками" хліб (це не фактичне тост, хліб для тостів). Моє питання: це для них, щоб з'їсти кілька шматочків цього сейфа?

+194
Haritsinh Gohil 27 бер. 2012 р., 09:29:37

У мене два кошеняти з різних приплодів. Вони постійно намагаються медсестра з моєї (і не пов'язані) чоловік дорослий кіт. Це шкідливо для будь-якої бере участь?

+141
kelviN 5 жовт. 2014 р., 03:16:09

Я подумую про те, щоб завести собаку, але я читала, що собаки є соціальними і в'ючних тварин, так що я був цікаво, якщо б були якісь короткострокові і довгострокові проблеми, з собакою не маючи людей навколо будинку.

Є якісь короткі або довгострокові проблеми виглядати в разі наявності тільки однієї собаки?

Додаткова інформація : я буду жити поодинці і я буду працювати 8-5 вечора.

+109
StyMaar 13 вер. 2017 р., 17:53:03

Пройшло 2 дні з моменту мого кота ходити в лоток, але ніякого сміття в коробці. Кожен раз, він буде сидіти всередині протягом тривалого часу і діяти, як він испражнялся, мочився, але як я сказав нічого не виробляється. Я не впевнений, якщо він відчуває труднощі пописати або какати. Але я перевірю, що там фекалії і форма і колір нормальний і він випорожнюється два або 3 рази на день як зазвичай. Тому мені цікаво, якщо у нього виникають проблеми з сечовипусканням.

Більше засмучує те, що він раптом пописав, а сидіти в мене на колінах. Це було 2 рази. Цікаво, що станеться з ним, тому що цього ніколи не станеться до того, як він завжди використовувати ящик для сміття.

+95
Natalie Caleb 23 бер. 2015 р., 14:54:48

Я хочу купити новий диван для вітальні. Після того, як я купити його, я на 100% впевнений, що мої кішки теж хочуть сидіти в новий диван і точити свої кігті новий диван і зруйнувати новий диван. Я говорив з ними про цю проблему, але вони, здається, мене ігнорують.

Я думаю, моє питання: який тип дивана я повинен купити, щоб зменшити це? Або що я можу зробити так, щоб вони трималися подалі від дивана? Є конкретний матеріал, що кішки особливо не люблять?

У вітальні немає двері, тому що відгороджують це не варіант. Я теж волію не обприскувати диван.

+86
hypers 6 серп. 2018 р., 20:59:03

Ну, по-перше, майте на увазі, що натуральний раціон кішки-це м'ясоїдні, а цей тип дієти рідко висушені коржі. :)

Загалом, сухі і вологі продукти, в ці дні, цілком на одному рівні з точки зору якості харчування. У минулому, можуть бути ускладнення від деяких сортів продуктів, що містять велику кількість золи, яка може призвести до ниркової недостатності (у нас пропала кішка як наслідок цього), але хорошої якості джерел живлення в ці дні зняли цей ризик. У будь-якому випадку, чому ви можете годувати вологі продукти:

 1. Ближче до їх природної їжі.
 2. Служить джерелом вологи. Кішки часто легко п'є і багато будуть вам тільки їх вологи з їжі.
 3. Дозволяє контролювати обсяг їжі краще уникати переїдання.

Чому ви хочете годувати сухими кормами:

 1. Зручний, дозволяє кішці пащі, як хотілося б.
 2. Здоров'я зубів, біти, хрусткі дає деякі переваги чищення зубів.

Я не знайшов жодних доказів, щоб припустити, що немає ніяких побічних проблем з годуванням обидві форми харчування вашої кішки як частина регулярної дієти і вона може бути рекомендована (посилання) в деяких випадках. Загалом, якщо припустити, що вони не переїдання і ожиріння, ви можете отримати переваги обох форм їжі, якщо кішки з задоволенням їдять їх.

Я б, однак, зробити все можливе, щоб запобігти обмін продуктів харчування, Якщо ви досі лікуємося. Як з людьми, ділячись ліки-це не хороша річ, щоб робити або допустити.

+69
charliepark 6 січ. 2016 р., 05:32:37

Ім'я-це дійсно просто приклад для універсального "звернути увагу" поведінку. Мої собаки, відповідь може варіюватися від біжать назустріч мені, повертаючи голову до мене, іноді просто струшуючи ухо до мене, в залежності від рівня їх активності у той час. Я очікував побачити таку ж реакцію на коні.

Цілком можливо, що коні іноді не розвиватися як сильна реакція на їхні імена, тому що ми не говоримо їм, як ми робимо, щоб собака або кішка, і більше покладатися на фізичні підказки, а не словесні сигнали, коли ми їх навчаємо. Вони також не хотіли отримати як можна більше повторень ім'я=армування сполучення, як тварина, яка живе у будинку свого господаря, особливо тому, що багато коні не зробити велике позитивне підкріплення від їх власників.

Немає у мене своя кінь, але коли я був дитиною, я брала уроки верхової їзди і у мене немає сумнівів в тому, що коні в школі верхової їзди знали їх імена. На жаль для коня, це не "звернути увагу" биток стільки як "продовжуйте робити це, і я покараю тебе" Кий. Інструктори будуть кричати ім'я до групи коней, і тільки цільова кінь показують страшні реакції.

+51
WetSavannaAnimal 5 груд. 2016 р., 11:20:08

У понеділок, 21 серпня 2017 року, США материк буде спостерігатися повне затемнення вперше за кілька десятиліть.

Є щось особливе, що мені потрібно зробити, щоб підготувати моїх вихованців? Чи вони будуть турбуватися про затемнення? Що якщо я не вдома під час затемнення?

+45
sengs 6 січ. 2010 р., 11:33:51

Кішки (та інші тварини) поведінка перебуває під впливом багатьох, часом суперечливі, спонукання. Ви можете бачити таку ж поведінку людей, коли вони хочуть, щоб спати з якихось причин, але дуже короткий сон; коли вони починають засипати їх голову падає, а вони потім ламають свої голови вгору і спроба залишитися знову прокинувся.

Кішки воліють спати в місцях, які вони вважають безпечним; якщо з якихось причин вони знаходяться в такому місці, де вони відчувають загрозу або можливу здобич, вони хочуть, щоб спати, але якщо їм потрібно спати, вони виявляють таку поведінку. Я помітив таку засинаючи намагається не заснути поведінка частіше зустрічається у кошенят, ніж у дорослих кішок.

До речі, Ваш приклад відео по посиланню вже не працює, але я знайшов ще один в https://www.youtube.com/watch?v=2CNd6OGdMO8.

+16
Ashe the human 8 бер. 2012 р., 17:47:03

Як хтось вже сказав, Є деякі продукти, які ви можете використовувати у пляшки. Хоча мій вет сказав, що я не повинен поставити рідина всередині моїх собак вуха і використовувати бавовна, щоб очистити його, замість того, щоб замочити одну марлеву пов'язку з рідиною, і одним пальцем він проник у мою собаку за вуха і очистити його, ви будете почувати себе, як глибоко ви можете піти. Якщо марлеві пов'язки стає чорним, після того як ви очищені, ви повинні шукати ветеринара, це може бути вушна інфекція.

+10
ahaswer 6 лист. 2011 р., 02:57:49

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil