Я думаю, що мій кіт зламав ногу

Мій кіт отримав свою ногу в пастці в двері і його нога опухла. Це нога у верхній частині картини. Коли це сталося в перший раз, він міг би покласти трохи тиск на нього, але тепер його опухлі і не тиснути на нього. Я дав йому трохи їжі і він може ходити, але він кульгає. Він, здається, не бути болю, але коли я торкаюся його ноги, він кричить. З цієї причини я не відчував ногу, щоб побачити, якщо вона зламана. Він також має невеликий розріз на боці ноги, де він зловив її в дверях. Мені було цікаво, якщо хто-те може сказати мені, якщо він зламаний і скажи, що мені зробити, крім як відвезти його до ветеринара завтра.enter image description here

+932
Nicola Lamacchia 24 трав. 2015 р., 04:56:08
27 відповідей

У мене мягкошерстный пшеничний тер'єр і він дуже реактивний, коли на тренуванні мені сказали в очі проблема з собаками (вони дивляться йому в очі і починається проблема) але це не єдина його проблема, він реагує гавкає ззовні, стає гіпер, коли він бачить дітей, тому що він хоче "грати" (на кшталт боротьбі, якщо я не обережні), раніше тявкнул і втупився на хом'яка він, імовірно, хотів з'їсти, і не реагує, як очікувалося, коли він бачить, як кішка тікає на вулицю (він хоче ганятися).

Таким чином, я знаю, що він має сильний мисливський інстинкт, і я знаю, що він відчайдушно потребує, щоб бути соціалізовані, і я хочу поспілкуватися з ним (коли отримаєте його назад, він зараз з моїми батьками)

Так, станом на зараз у мене будуть приймальні собаки і я дуже люблю сприяння, але мені не зовсім комфортно мати прийомних пес з ним, тому що він може розвертатися на місці з собакою. Наприклад, що він любить моїх батьків собаки, але тому, що вона гавкає на нього, коли він на взводі, він вкусив її (як-то.. не погано достатньо для ветеринара, але помітив кров), щоб дати їй відсіч (він ніколи не здається, що його метою було завдати шкоди, але тому, що вона була в його обличчя, коли він був стурбований, він її вкусив).

Таким чином, я цікаво, якщо я міг би виховати кішку замість собаки. Я думаю, що це допомогло б спілкуватися з ним і бути вельми корисним для обох наших життів. У мене кухня відокремлена з кішкою дружні ворота (відкривається і закривається Людина і кішка "двері" занадто мала для нього) і був теоретизування мати корм і лоток туди разом із ліжком або якось так, що на початку кіт хотів би залишитися в цій кімнаті, поки ми були всі зручності відкриття коту двері, щоб дозволити йому взаємодіяти з ним, і тоді він буде на повідку, а кішка змогла б бігти до "безпеки", якщо він відчував загрозу. Чесно кажучи, я поняття не маю, якщо він буде навіть піклуватися про кота, але найстрашніше, що він хотів зробити, це наздогнати його і погавкати на нього, але як-то спокою я думаю, що він може навчитися бути "хорошим". Я просто хочу думки від власників кішок і собак, якщо це безумство, або несправедливо по відношенню до кішці. (не хочете робити це протягом 4 місяців)

+981
user59066 03 февр. '09 в 4:24

Мені було запропоновано залишити це питання, тому що собака (чиє ім'я Чіко) перший підійшов до мене, щоб впустити мене погладити йому без господаря в той день. Здається, у мене зараз зламаний лід з Чіко, і він приходить, щоб погладили досить часто, іноді занадто вимоглива про це.

Однак чим ближче я дістатися до нього, тим більше він хоче взаємодіяти, що і хороше і погане. Коли я перестав гладити його, він одразу ж підвівся і втік в тривожному темпі. Він не агресивні собаки, але він має величезну кількість енергії і швидкість, з якою він біжить, повертає і зупиняється прямо перед вами досить тривожна. Я думаю, саме тому дитина був наляканий.

Він дуже хоче, щоб я приєднався до його гри, але я ніяк не міг наздогнати, навіть якщо б захотів. Я намагалася влаштувати йому що-небудь принести, але він не міг знайти його, і став ще більш збудливим, так що я не спробувати його знову.

Мені доведеться визнати, що він-собака, а я людина, і нехай тішимо себе все і вся. Це було дуже цікаво, коли два байка їздити за межами моєї землі. Чіко бігала взад і вперед вздовж паркану і вони були як забавляє його, як я був.

Мені просто доведеться змиритися, що він буде мочитися на все. Він жив у полі всю свою життя, і він ніколи не вчили не мочитися на рукотворні об'єкти. Між цим і його енергія, там зараз, напевно, не зміг жити в будинку, як і всі інші собаки, яких я зустрічала. Я можу вам клітку для мого генератора, на зауваження фрісбі.

Це сумно, що чим ближче я до нього, тим більше він буде бігти попереду моєї машини, коли я піду. Якщо я не використовую рогу, він може провести багато часу, і все, що я бачу, це його хвіст погойдується вгору і вниз. Мені все ще потрібно рішення для цього, і я поняття не маю, що з цим робити. Навчання йому сидіти і триматися буде величезний обсяг роботи, і він навряд чи буде мати якоїсь дисципліни, враховуючи, що моє прибуття і вибуття такі цікаві події з ним. Він знає, коли я збираюся поїхати, бо я почну класти речі у машину, і починає працювати сам в нестямі про це. Я думаю, я просто повинні бути терплячими, як дістатися до воріт. Я хотів би там бути якийсь спосіб стримування його від автомобіля, що наближається, як я йду, але я дійсно не хочете, щоб розглянути щось жорстоке, як ультразвукової сирени. Я цікаво, якщо є який-небудь спосіб відвернути його.

Що стосується зауважень про те, хто його годує: господар приходить кожен день і проводить близько 10 хвилин з собаками, які, як правило, дозволяє його спокійно погладити. Він обіймає господаря ноги з його передніми лапами, робить велику частину часу власник там взаємодіяти таким чином, що людям подобається, і робить відносно небагато спринті навколо. Якщо я тут це єдиний контакт, який він буде мати.

+945
user74713 30 квіт. 2018 р., 19:05:51
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Це сумно і жахливо, але я знайшла свою собаку мертвою на узбіччі траси вночі, і я не знаю, чи повинен я просто залишити його там і нехай природа розпорядитися тим, що залишилося, або спробувати.. я думаю, зішкрібати його останки і поховати.

Я думаю повагу до нього, і, можливо, етику, залишивши його на узбіччі дороги для сусідів, щоб бачити. Хто-небудь мав справу з цим раніше?

Це прямо поруч з моїм під'їздом, ми живемо на шосе.

Оновлення: собака була зарита, для тих, кому цікаво. Я рекомендую закопування собака для тих, хто вважає себе у цій ситуації. Там закриття в ньому, і образи починають йти зі своїм вихованцем на вулиці і шанобливо поховані. Це важко, і мені потрібна допомога з ним, але це варто зробити.

+940
edwintedrow 15 лист. 2016 р., 02:14:12

Під час чищення наш 5-річний шнауцер-пудель ми виявили лисе пляма. Ми не помітили, як він намагається лизнути або це місце року. Вона абсолютно плоска, і виглядає ось так:

enter image description here

Будь-які ідеї про те, що це може бути?

+917
Fabiano Taioli 27 серп. 2012 р., 12:59:49

Моя собака близько 2,5 років, і я отримав його, коли йому було близько 6 місяців. Спочатку він дуже боявся мене і моєї дружини, але з часом він навчився довіряти нам. Він часто грайливий і він спить з нами в нашій ліжка.

Однак, останнім часом він іноді діє, як ніби він боїться мене - він не піде поруч зі мною і якщо я йому кажу сидіти, він тікає і ховається під ліжко.
Він особливо боїться кліща/бігти запобігання ампулах. Всякий раз, коли він бачить їх, він відразу тікає й ховається. У таких ситуаціях він не реагує на частування і не "клюнув". Я вчора був петинг (він був спокійний і сидить з нами на дивані), і я відчував себе кліща. Я пішов, щоб принести туалетний папір, щоб видалити його, і він відчув недобре, так що він знову сховав. Він не дозволив мені йти поруч з ним, коли я намагаюся видалити його.

Якщо я намагаюся змусити ампула на нього, він гарчить на мене, і він начебто жорстоким і бояться.

Як я можу отримати мою собаку, щоб довіряти мені?

+862
Robear 18 січ. 2020 р., 11:12:59

Цей відповідь полягає в припущенні, що ви маєте на увазі рибу тільки морський танк, зазвичай званий вважаєте (риба тільки з живої рок) танк. Кораловий риф танк потребує значно більше навичок і землеробство, ніж вважаєте танк, але з точки зору біології, акваріуми всі працюють однаково незалежно від солоності води.

Фільтрація

Біологічні відмінності між 2 танків дуже мало. Обидва типи фільтрації акваріума спирається на нитрифицирующие бактерії перетворюють аміак (з рибних відходів) в нітрит, а потім в менш токсичний нітрат. Прісноводних акваріумах зазвичай використовують повісити на спину, каністру, або undergravel фільтр для бактерій нитрификаторов. Морський танки зазвичай покладаються на бактерії, заселяючи скелі і піску, а не з окремого фільтру. У прісноводних акваріумах, нітрати, як правило, видаляється тільки через зміну води. Морські акваріуми мають перевагу його можливим для досягнення істинного денітрифікації, яка завершує цикл азоту. Це вкрай складно, якщо не неможливо, щоб отримати денітрифікації у більшості прісноводних акваріумах. У морських, денітрифікація здійснюється через глибокі піщані пласти або інших анаеробних середовищах, де денитрифицирующих бактерій можна встановити навіть в живій скелі. Слід зазначити, що це не завжди бажано з ряду причин не завжди досить ефективною для посадки в танк, але його часто можна. Як з прісною водою, надлишок нітратів, що танк не може опрацювати самостійно, повинні бути видалені за допомогою води.

Обладнання та ремонт

В галузі рослинництва це буде майже так само, з очевидним винятком є вимога солоною водою замість прісної води. Випаровування повинні бути складені з прісною водою. Як правило, зворотним осмосом або дистильованої води використаний для того щоб запобігти додавання додаткових елементів і поживних речовин до танка, який сприяє небажаного росту водоростей. РВ або дистильованої води повинен бути використаний для того, щоб змішати з солоною водою з тих же причин. Деякі люди можуть успішно використовувати оброблену водопровідну воду, але це значно складніше і, як правило, працює тільки з певними настройками.

Морською водою обладнання часто накопичується кальцій, який уповільнює руху води і може повністю зупинити насоси. Як правило, щорічно або раз в два роки вимочити в білому оцті дбає про це.

В морських акваріумах часто використовувати флотатор, який необхідно регулярно спорожняти, коли чаша переповнена.

Якщо танк використовує піни або фільтр носка, вони повинні бути замінені кожні кілька тижнів або за необхідності для них, щоб тримати воду ясно.

Панчоха

Наскільки панчіх, морська риба набагато дорожче, ніж прісноводні риби. Деякі з них дуже чутливі і важко доглядати. Морський танки не можуть бути забезпечені на такому високому рівні, як резервуари прісної води. Є кілька причин, головна з яких риба агресії набагато більше проблем з морських видів. У природі, більшість морських риб створити територію і захищатиме її. Коли цей режим застосовується до невеликої закритому середовищі, як риба бак, навіть, здавалося б, мирної або дуже дрібна риба може стати загрозливим до точки, де вони вбивають інших мешканців в акваріумі. Затоварення морський бак буде майже гарантувати високий вміст каша з водоростей і загиблої риби. Нарешті, багато морські риби дуже активні і подорожують багато миль в день в дикій природі. У затоварені або низькорослі танк вони проживають коротке і підкреслив життя.

Ризики

Морський танк є кілька ризиків для риби і риби зберігачі, що ви не побачите в більшості прісноводних акваріумах.

На відміну від прісноводних акваріумах, де вони присутні середовищах денитрифицирующих як глибокий піщаний шар може представляти серйозну небезпеку для танка і навіть для людей, якщо вони зберігалися неправильно або якщо порушується. Вони можуть убити всі в танку або випустити сірководню в повітрі, що є надзвичайно токсичним. На щастя, він пахне дуже сильно сірки, так що це нормально очевидно, якщо це станеться.

Працюючи в морській танк також створює ризики, такі як інфекції, алергічні реакції і піддаються впливу отруйних мешканців акваріума. Багато коралів і актиній, які можуть подорожувати автостопом в бак можуть вжалити і деякі з них надзвичайно отруйні. Багато морські риби отруйні і не просто очевидно, як крилатка. Риба агресії також може поширюватися на риб, захищаючи свою територію від людей, які в разі деяких риб або вугрів може викликати деякі неприємні укуси. Існує ряд безхребетних, які можуть вжалити кого-небудь працює в баку. Завжди краще використовувати рукавички при переїзді кам'яної або взагалі в будь-який час роботи в баку.

+797
Hellion X 21 черв. 2017 р., 13:03:11

З мого досвіду, і з розмов з ветеринарами, стерилізація дорослої кішки, як правило, "заморозити" їх гормональний баланс. Кота, який стерилізувати або найближчому сезоні може провести все своє життя діяв, як ніби вона в сезон. Кішку стерилізувати перед нею перший сезон фактично ще кошеня і залишиться все своє життя.

Кішки, які стерилізовані, перш ніж у них сезон, як правило, більш мале в їх поведінці - більш ласкава і більш терпимо ставляться до іншим кішкам (це, очевидно, також впливає кішка терпимо ставиться до інших чи ні, а також чи є вона звикла жити з іншими кішками - я знайшла жінка-кішка, швидше за все, приймають чоловіки, ніж інша жінка, наприклад, але якщо вони однопометніков, які ростуть разом або вводяться, як кошенят, дві самки можуть потрапити на штраф).

Кішки, у яких були кошенята більш схильні до прийняття дуже молодий котик (А, як відомо, виробляють молоко для unweaned кошенят, навіть якщо вони не Матері). Вони також більш схильні до розвитку проблем при стерилізована, таких як неконтрольована їжа (у мене був один, хто повинен був це питання) із-за схильності гормонального циклу застигнути на місці.

Кожен веть я говорив, воліє спай перед тим, як кішка дозріває через більш високого шансу гормону-питання, пов'язані зі здоров'ям, коли доросла кішка стерилізована. Що сказав, Кожен веть я говорив скоріше спай королевою в будь-якому віці, ніж не спай, тому що кількість кошенят, які можуть бути зроблені: є непоганий розрахунок за about.com (http://cats.about.com/od/faqspregnancyandbirth/f/How-Many-Times-Could-My-Cat-Become-Pregnant-In-A-Year.htm).

+733
Hugh McMurray 24 черв. 2011 р., 00:11:00

Загалом, собака досить легко. Під час їжі і коли чаша повна з їжею, вона стає дуже агресивною, гарчала, готова вкусити навіть господаря! І це відбувається кожен раз (двічі на день)! Це приблизно рік.

Кілька методи були випробувані без успіху, наприклад, забираючи миску на деякий час або навіть не вистачає їжі. Як може в цій ситуації бути?

+729
Roger Schmidt 5 вер. 2015 р., 20:16:50

Мій кіт багато пукає. Крім того, його живіт здається жорсткою, як ніби він повний газ.

Я повинен бути стурбований цим метеоризм?

+653
Piotrek Nowakowski 5 черв. 2011 р., 19:28:12

Будь-які крики або покарання, як правило, не працює на кішках. Вони не можуть зрозуміти, чому їх покарано і швидше за все думаю, що ви просто грубите. Як правило, будь-яке втручання вимагає вашої присутності вчить кішку, щоб просто уникнути, коли ти поруч. Не повністю уникнути його.

Для вашої конкретної ситуації, щось на зразок SSSCat буде більш ефективним. Це реакція на рух повітря, який випускає хмарка будь-який час повітря ваша кішка виходить на площу вона не повинна бути.

Це абсолютно нешкідливо, але лякає кішку досить добре, щоб навчити її це не місце, де вона повинна йти. І так як вам не потрібно бути поруч для того, щоб працювати, вона легко вчиться асоціювати поведінка (вихід на балкон) з наслідками (подув повітря). Ви могли б поставити його в дверний отвір, тому вона йде в будь-який час вона намагається вийти на балкон. В залежності від ширини вашої двері відкриває вам може знадобитися одному для кожної сторони дверей.


Додаткові тимчасові ризикованих місцях (наприклад, очищення хімічних речовин, фарб і т. д.) Я також мав успіх з обліку мого кота геть нарізав лимон, але це лише тимчасове рішення (перестає працювати після того, як лимони висихають і втрачають аромат) і не може бути ефективною, якщо вона занадто орієнтована на полювання на птахів. Я тримаю мішок найдешевший лимони я можу знайти в моєму холодильнику в будь-який час мені потрібно, щоб тримати мою кішку від чого-то тимчасово.

+648
mphizi 13 лип. 2017 р., 22:39:15

Ви повинні отримати його, щоб грати небагато, тому він забуває, як він наляканий,він плаче, тому що він нудьгував по своїй матері, так він потребує вас, щоб допомогти йому відчувати себе в безпеці,він часто зайняти деякий час, перш ніж молода кішка комфортно в новому будинку.

Спробуйте приголубити його трохи, коли він вилазить з укриття, але не слідувати за ним, як це може зробити він вас боявся,через деякий час ви можете підняти його, коли він приходить до тебе і посадив його на коліна, а не тримати його міцно дайте йому вдасться піти, якщо він хоче.

Це як ніби ви робите все правильно, тому вам потрібно тільки, щоб дати йому деякий час все буде ОК,деяким кошенятам потрібно кілька тижнів, щоб звикнути до вас.

Купуючи кошеня гра важлива,коти не вміють грати і боятися одночасно.

Якщо у вас є кішка дерево можна помістити туди кішку на підвищеному місці, щоб він міг бачити, що відбувається.

+639
Haim Raman 3 лют. 2012 р., 20:18:41

У мене є кішка, яка любить грати у вибірку. Велику частину часу вона принесе мені іграшку і ми будемо грати на гарному 20-40 хвилин. Проте останнім часом вона стала лінива з доведенням іграшка всю дорогу, замість того, щоб випустити пару метрів. Вона, здається, не розуміють, що я не збираюся вставати кожен раз, коли вона робить це, але я не впевнений, як я можу її виховувати, що вона повинна принести іграшку мені.

Я вже клікер готували її, коли вона може відпочити у мене на колінах, а також коли вона може і не мати уваги. Правда це допомагає при подальшому навчанні, наприклад, коли граю за мене.

+626
user84189 29 лип. 2011 р., 09:17:26

Це залежить від кішки.

У нашому випадку, ми взяли двох дуже сором'язливі кішки, які мали невеликий досвід З домашня тварина (вони були нещодавно перекваліфікувався диких кішок - але "здичавілі" - це не описовий характер). Основним напрямком для здачі їх в одній кімнаті було, щоб перешкодити їм ховатися від нас. Будинок досить великий, з великою кількістю затишних куточках і тріщинах, і ми побоювалися, що вони ніколи не виходять.

Через два тижні, ми дали їм сходи (прилеглий простір). Вони не могли бути стурбовані, щоб перевірити його, поки ще через тиждень.

Коли ми врешті-решт відкрили будинок для них, їм знадобилося кілька місяців, щоб фактично жити в інших номерах, а не тільки їдять там свою їжу.


Так що питання дійсно залежить від вашої кішки. Якщо вони дуже активні і грайливі, дати їм достатньо місця. В ідеалі достатньо місця, щоб бігти по прямій лінії, але не у багатьох будинках є номери для розміщення, що так навряд чи можливо.

Наші кішки були боязкими і спокійними. Ми дали їм вище середнього спальнею, і це було більше, ніж достатньо великий для них.

Пізніше, ми також розміщується молодого кота, який був (і залишається) не перестаючи грайливо. Ми спочатку дав йому той же стартовий номер, але потім переселили його в невелике приміщення спеціально для того, щоб змусити його перестати бігати нонстоп.

Жоден кіт не постраждав від будь-яких інших кімнат. Особливо якщо ви дозволите їм один раз в деякий час (ми б перекласти простору, даючи молодша кішка в коридорі по кілька годин щодня).

У нас будуть іграшки, їжа, вода, урни, і кішка вежа для них. Є також вікна - і ми будемо прийти і провести час з ними протягом цього перехідного періоду.

Поки у них є все необхідне (їжа, вода, спальні місця, потайні місця, іграшки, бажано у вікно, візити від вас), вони повинні бути в порядку. Схоже, ви все передбачили.

Якщо у вас є деякі, картонних коробок завжди приємне доповнення до кімнаті (для кішки).


менша спальня, яка використовується як офіс. Ми будемо рухатися за комп'ютером та письмовим столом, позволяющ більше кімнати,

Якщо вам це потрібно, ви, можливо, захочете, щоб тримати стіл. Вона збільшує площу за рахунок додавання площі столу на його, плюс він дає певну вертикальність у кімнату, яка кішок взагалі люблю.

Я не хочу 2, 3-річних, щоб злитися із-за дуже малого простору під час роботи познайомити кішок один до одного.

Приймати їх почуття до уваги похвально, але "злий" не зовсім очікуваний результат. Кішки не мають соціальних очікувань. Поки у них є достатньо місця, щоб задовольнити свої потреби (що більшою мірою відноситься до гри), вони будуть в порядку.

Щоб підтвердити точку зору, ми будемо приймати наші кішки з використанням якщо ми виїдемо за кордон. Кішки будуть подорожі в коробках протягом 12-15 днів (закладення). Поки це буде стрес для них, це не шкідливо для них.
Порівняно, номер ви забезпечуєте їх будуть масово більш розкішним.

Це добре, що ви дбаєте, але ви повинні бути в порядку. Якщо ця кімната занадто тісною.

+610
kedarps 22 жовт. 2019 р., 03:30:24

Я купила лису кішку. Це зима і дуже холодно. Також всередині холодно, як у нас поки немає термостата.

Я помітила, що кішка часто трясе. Я намагаюся, щоб покласти ковдру на нього, але він повинен ходити іноді.

Є гетри або що-то просто для кішок?

+547
Hugehornet 29 вер. 2012 р., 05:44:04

У мене пара кішок вдома, деякі з них хочуть бути проведена в той час як інші. Важко визначити, в чому причина цього - деякі кішки, можливо, зазнали травми і вони лякаються навіть від свого господаря, який про них піклується весь час. Дай трохи часу і я впевнений, що це буде тільки добре.

+466
Jodyra 26 лют. 2017 р., 12:24:59

моя Бенгальська кішка вийшла на балкон. Я навіть не знала, що він вийшов. На наступний ранок ми не могли знайти його у будинку, і я згадала, що двері на балкон на 10 хвилин. Ми пішли шукати його і знайшли його в передній, під кущами. Зараз це було в суботу вранці і вдень у понеділок. Він їсть мало і облизує лапи. Він ходить добре і може стрибати. Він просто не той самий. Він не грайливий, не більш божевільний масштабування сесій. Він нявчав, коли я повернувся додому і зустрічаєш мене біля дверей. Я знаю, коли кішки стрес проходить день або 2, щоб отримати краще, але це 3 дні. У мене є влучне. з ветеринаром на завтра на всякий випадок. спасибі!

+455
magnum87 22 лип. 2017 р., 11:58:17

Якщо ви надаєте вас кішка з великою кількістю чистої води, щоб пити я підозрюю, що ця кішка просто грала з водою. Одна з моїх котів схильні багато грати з водою, коли вона була молода. Як правило, це передбачає вмочуючи іграшки або інші дрібні предмети в миску з водою. Увагу і грати окремо, можна дати кішці багато любові та уваги, а кішка все одно може знадобитися віддушина для його поведінки грати. Пропозиція Zaralynda на стимулювання ігрового часу може знизити його інтерес в ці чашки рідини. У той же час він може бути дуже захоплений собою і як і раніше хочете спілкуватися з ними навіть з додатковим часом гри. Остаточне рішення буде просто переконавшись, що ці чашки не в межах його досяжності. Удачі.

+397
user73409 6 бер. 2017 р., 02:42:21

У Ветеринарної Гігієни Порожнини Рота Рада

існує розпізнавати продукти, які відповідають попередньо встановленої норми нальоту і каменю (тартар) відсталості у собак і кішок. Продукція нагороджена у VOHC друк приймання після аналізу даних випробувань проводиться за протоколами VOHC. У VOHC не тестує продукцію сам.

Їх протоколи здатися досить суворої (велика частина моєї роботи, дослідно-конструкторські), і список дозволених продуктів є відносно невеликим (чи це тому, що вони відкидають деякі програми або тому, що промисловість не звертати увагу, не дуже зрозуміло). Я б оцінив, що будь-який продукт, який вони будуть затверджені, будуть, принаймні, "найкращий у класі" для просування гігієни порожнини рота.

Є тільки одна компанія, додається у воду продукти, схвалені по VOHC, HealthyMouth і їх кота:необхідні. Цей продукт призначений для видалення зубний наліт, але не зубний камінь. VOHC визначає різницю в якості:

Зубний наліт: м'які, бактерії-багатий шар, який швидко утворює на поверхню зубів якщо зуби не часто жувати або матовий чисті.

Тартар: солі кальцію секретується в слину, осідають на поверхню зубів тверді речовини, стійкі до видалення жування або чищення зубів.

Однак критика досліджень використані для VOHC схвалення цього продукту зазначив, що експерименти не розглядався, рандомізоване, або знає (термін, який означає, що людина працює тест знав, який набір тварин ставало кожне звернення, тому, можливо (навіть випадково) вплинуло на результати).

Доктор Фрейзер Хейл, ДВМ, FAVD, DiplAVDC Ради сертифікованих ветеринарної стоматологічної спеціаліст, Примітки:

Моя оцінка (і VOHC) є те, що поки немає диво-продукти там, healthymouth™ на водній добавки та актуальних гелі можуть бути цінним інструментом у постійному прагненні підтримувати добрі гігієна порожнини рота та стан періодонту при використанні в якості частини комплексна програма догляду за порожниною рота.

+367
Mohanad Mohsen 8 лист. 2019 р., 01:23:06

Це, безумовно, можна тренуватися на кішках, вам просто потрібно взяти трохи більше терпіння з ними і намагайтеся не використовувати ті ж методи, що і при роботі з собакою. Кішки не мають тривалість концентрації уваги на тренуваннях, що собаки роблять, так що це набагато ефективніше пасивно навчати їх, щоб зробити речі, які ви хочете. Думаючи про це на базовому рівні, все навчання-це асоціація між командуванням і поведінки. Так що якщо ви бачите поведінка, яке ви хочете розвиватися в чомусь вони будуть робити по команді, зміцнити її якомога більше.

Наприклад, моя старша кішка прийде до мене, коли я терти мої руки. Він робить це тому, що всякий раз, коли я його гладила, я спочатку потирає руки або пальці разом, щоб почути цей звук означає, що він збирається привернути увагу. Вона розвивалася на своїй власній, зараз, де він буде стрибати на мою руку, щоб витягнути його ближче до нього, якщо я не прасуйте його, коли він прийде.

Тепер це залежить від моєї великий кіт ласий на увагу. Моя маленька кішка не любить уваги, якщо вона ініціює його, так що, незважаючи на мої спроби одні і ті ж речі з нею, найкраще, що я можу зробити, це привернути її увагу.

Сидячи досить легко, це одна команда, що ви можете тренувати їх, щоб зробити схожими на навчання собаки. Я просто працював над нею щоранку, перш ніж я дав їм їжу. Як тільки вони сіли, у них є їжа.

Я дійсно не знаю, як почати з наступною мішенню, але змусити їх піти на певному місці досить просто. Тримайте вашу кішку в той час як ви поклали їжу або ласощі, що він дуже любить місце, де ви хочете піти, коли ви говорите йому. Візьміть його на пару кроків назад і відпустити його. Як він йде, щоб отримати їжу, ви хочете сказати вашій команді. Просто зв'язати команду з збираюся зробити смачно перекусити у це місце.

Як він починає вловити, що відбувається, ви можете почати працювати над установка лікувати, поки він не зможе побачити його, і дати йому команду, щоб перейти до лікування. Як тільки ви його встановили, що вашу команду їхати на місце і він отримує задоволення, ви можете почати говорити команду, коли там не лікують іноді. Я думаю, що коти втрачають інтерес у наступному напрямку, якщо вони не хвалили після кожного часу.

Рішення, де ви не повинні помістити ласощі вниз заздалегідь, це робота, в якій він повертається до вас для лікування. Таким чином, ви можете сказати йому, щоб піти, і сказати йому, щоб прийти для його лікування після того, як він зробив це.

+366
LhSandi 11 січ. 2012 р., 04:42:01

Тримінг кішок нігтів може допомогти вам від майстерності подряпин на вашого вихованця. Ви можете робити це один раз на тиждень або щодня по вашій темпів зростання домашніх тварин. Обнімашек буде багато легше якщо не точити кігті вашого вихованця.

+363
LordZardeck 28 січ. 2011 р., 01:25:19

Наскільки я можу судити, звітності є абсолютно добровільним.

FDA не рекомендує ветлікарів і власників тварин, щоб повідомити несприятливі наркотиками досвідом і дефектів продукту пов'язаних з твариною ліками або тваринного пристроїв соусом emphisis шахти

Немає жодних вимог для виробників ліків і ветеринарів, щоб повідомити про побічні ефекти.

Ви не можете довести протилежне, тому це питання залишається відкритим. Я з радістю змінити або видалити цю відповідь, якщо надійні джерела для обов'язкового інформування не знайдено.

+350
user1850720 15 лип. 2017 р., 05:08:55

Не натовпу собаки. Нехай це прийде до вас, чи ні, так як він вважає за потрібне. Уникайте різких рухів і несподіваних звуків. Розглянемо сидячи на підлозі, на деякий час, або, принаймні, якщо стілець; стоячи люди виглядають більш загрозливими, ніж ті, хто знаходяться ближче до рівня очей. Якщо гладите собаку, простягнути руку, щоб бути спочатку понюхав, потім спробуйте потираючи груди під шию собаки, це дозволяє уникнути ненавмисного відправивши сильніше домінування сигнали перед псом вирішили, що тобі можна довіряти.

Іншими словами, підхід спочатку собака, як би ти підійшов до кішці...

+295
Dan Kraepelin 9 січ. 2010 р., 09:12:49

Я не впевнений, що з цією відповіддю, це просто пропозиція. Було б добре побачити що мову його тіла, коли він кусає інших собак. Це стрес? Агресія? Страх? Але ви можете зробити тест, якщо він спрацьовує на плач звуки.

Є іграшки для собак, які роблять сумні звуки при натисненні, як скрипучий качки. Як він реагує з нею?

У нас була собака, яка не перший сподобалося. Якби ми грали з нею і цю іграшку і кожен раз, коли плаче звук підняв, вона відразу перестала грати з ним. Вона була, природно, інгібування нашкодити комусь, навіть іграшки. Ми думали, що це нерозумно і одушевляло її в будь-якому випадку грати з ним. І через деякий час вона любила його до нестями. Вона була дуже зациклена на нього і почав кусати цю іграшку ще важче, коли він плакав. Вона була так захоплена, що ми ледве могли перешкодити їй вкусити цю іграшку. Тому ми взяли цю іграшку з неї, тому що ми не хотіли, щоб позбавити її. Вона повинна перестати грати/гризти/що б вона не робила, якщо хтось плаче і не почати кусатися ще сильніше.

Так що, можливо, ваша собака навчилася кусатися і він спрацьовує на плач звуки. Якщо це так, ви можете тренуватися з тими іграшками, щоб зупинити його або сенсибілізувати його.

+219
Boy Mark 9 серп. 2019 р., 09:09:30

Я мав цю проблему з моїм метис Акіта/німецька Шепард, я знайшов, що робить його довше ходить і робить його сидіти і чекати, поки там збалансовані між собою і він працював відмінно. Моїм єдиним недоліком є те, що він навчений бути поліцейської собакою. Але я пригладив поради від обробника поліцейська собака і це працювало, як зараз він чекає від мене підходити до інших собакам або піти від них. Сподіваємося, що ви можете використовувати це з вашої власної собаки

+98
dakota ziells 9 квіт. 2010 р., 12:08:27

Вчора купив фільтр (фільтр): Морська зірка НХ-1480 м, з Ф. Макс 2800L/H (що це означає, що вона рухається послід 2800 води в годину).

Я встановив

  • 1 шар килимка многоволокно внизу,
  • суміш нітрату килимок для зняття і фосфат видалення тампона на наступний шар, потім зверху
  • фільтр торф/торф (будь-яку річ, яку ви називаєте його, я отримав слово з тексту на коробці, він говорить, що це знижує рН і кн), який власник назвав субстрат, або щось подібне.

Вранці я читав поле торф, і він сказав: "після механічної та біологічної фільтрації, або повісити прямо в netbag акваріум"., так Я відео я вирішила зробити кліп, чи можна мені їй зловживати.

Я теж не потрапляють бактерії, ЗМІ.

Питання:

Чи повинен я замінити всі ці фільтраційні шари помісячно, або просто килимок? Я зіткнувся з ростом витрат з-за валютних курсів при імпорті цих товарів.

Фільтр має великий обсяг, так що я не можу поставити деякі з моїх ЗМІ без килимка над ним, інакше вони обходять мережі, і заходите всередину акваріума.)

Також фільтр досить повний, що мені робити, якщо я хочу додати бактерій ЗМІ?


Редагування (2017/20/04)


previewsly я використав, щоб покласти речі нижче, і многоволокно, то анти-фосфат та інші предмети, а потім все інше як є.

завдяки вашій відповіді, я дозамовлення сьогодні мій фільтр: enter image description here Мішок містить рН-х дерновини, і іншого поруч з ним, як ви бачите, ви знаєте краще, я не дуже добре знаю. enter image description here тоді анти-анти-фосфат і нітрат enter image description here тоді многоволокно, так як там були старі і за квартиру над поверхнею, вони не підійшли на весь район, але я думаю, що це нормально зараз... а потім скласти їх разом.. enter image description here чи правильно це?

+81
angad savane 11 лют. 2012 р., 19:34:32

У мене є 15-річний пекінес, що ми врятували близько 5 років тому. Він завжди мав при харчової і лікарської алергії, і ми були обережні про те, що шампуні, які ми використовуємо, і що ми дамо йому поїсти. За останній рік його шкіра стала зовсім погано. Він змушує його свербіти майже постійно, який створив кілька больових точок. Він отримав за літо так погано, що він все свалял і ми були змушені вирізати дуже коротке волосся. Коли ми зробили, ми бачили, як погано його шкіра дійсно була. Є кілька великих плями дуже суха шкіра, він зумів отримати сировину.

Ми пробували конопляний лосьйон, який допомагає деяким (в основному тому, що я вважаю, це не дає йому лиже його), але один (собака) ненавидить його сенс, якщо він бачить пляшку, він біжить в інший бік. Є все, що може бути зроблено, щоб зробити його більш комфортним?

+68
Leonidcat 28 черв. 2014 р., 19:42:55

У мене ця черепаха "Jabuti" (Червоний прудконогий черепаха), на 20 років, його оболонка була не чистити, тому що він завжди жив в саду з брудом. Я читав про черепаха догляд, запропонувавши очистити їх оболонки, але чому? Люди схильні бути гігієнічною про своїх вихованців?

+62
pkozlov 27 трав. 2017 р., 07:40:49

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil