Моя собака наполягає, перебуваючи всередині будинку

У мене є три-місяць собаки. Він був зі мною близько 3 тижнів. У дружини алергія, тому ми уникаємо його, щоб потрапити в будинок. Крім того, ми стурбовані гігієною. Ми не думаємо, що це хороша ідея собаки, перебуваючи всередині будинку, однак він має дуже великий ділянка за будинком.

Тепер, кожен раз, коли хтось відкриває двері кухні, він хоче увійти. Спочатку, коли я сказав "Іди!", він зупинився. Однак, тепер собаку не підкорятися. Він дуже хоче бути всередині.

Він намагається пройти всередину поповзом. Це насправді смішно. Це типу, що він думає, що я його не бачу. Мені доведеться натиснути на нього, в іншому випадку він отримає своє.

+590
jilako 1 бер. 2016 р., 02:44:44
32 відповідей

Чи це нормально, однак не консервованого тунця. Консервований тунець має масу солі, з тунця або лосося було б ідеально, хоча і дорого. У Омеги в рибі чудова добавка в ваш раціон кішки.

Це, як кажуть в загальному, ми завжди вважаємо за краще, щоб вони були на консерви, це істотно допомагає профілактиці кристалів і утворення каменів в сечовому міхурі (також добре для здоров'я нирок). Це високий вміст води робить вашу кішку хочу ще пописати дозволяючи сечовий міхур повинен бути очищений частіше.

+932
robinwilliam123 03 февр. '09 в 4:24

Представляється, біла німецька вівчарка, суміш, або пастух/самоїд змішані. Чудові собаки, людина, яка живе за кілька будинків від мене є собака, схоже чия мама самоїд і тато німецька вівчарка.

Визначення порід собак і безпородних собак дуже складно і моя відповідь як інші повинні бути прийняті з обережністю. Я хочу, щоб ти породи або укласти схильні проблеми зі здоров'ям, грунтуючись на моєму припускаю, що це хто-небудь з цього питання. Навіть більшість відділень ветеринари беруть загальні припущення документи "лабораторії мікс", "гонча суміш" і т. д...

Ви можете придбати кит Онлайн для приблизно 50-$$рівні usd60, в якому біль безкоштовно, мийні комплект ротом ДНК для вашої собаки, що ви посилаєте в пакет передоплати. Він скаже вам породи собак до 4 або 5 порід, якщо це поколіннями змішаної породи.

+926
Tiffany Velasquez 8 бер. 2014 р., 10:35:39
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Кішки не володіють високим інтелектом. Але кішки можуть легко відрізнити рухому машину і великих тварин, таких як корови або буйвола. Ясно видно, що кішки бояться корів або зайняти оборонну позицію, побачивши корову. Але вони не піклуються про переміщення транспортних засобів. Як ніби вони знають, що машини не живі об'єкти.

Тепер, враховуючи обмежені інтелектуальні здібності кішок, як це можливо для них, щоб зробити так?

+907
sonata101010 17 квіт. 2018 р., 15:57:17

У мене є пара німецьких вівчарок. Жінка народила 5 цуценят перший раз. Але вона з'їла 3 її цуценят і вбив іншого 2. Чому вона їсть її цуценят? Що робити в наступний раз вона народить?

+891
MoSCoW 15 груд. 2010 р., 05:22:00

Дуже простий спосіб, ви могли б зупинити вашу кішку від цього, втирання невеликої кількості соку лимона навколо нижньої частини скла. Коти не люблять цитрусовий запах, і не сунуть ніс проти неї. Якщо це тільки вода ваша кішка в цей час, переконайтеся, що не перестаратися з лимонним соком, і тільки поклав його біля дна, інакше ваша кішка може не пити воду.

+887
Matt Linton 30 жовт. 2016 р., 08:13:24

Моєму коту 3 місяці, він з нами вже місяць, але останнім часом я помітив, що іноді, коли він хоче спати або засинає, він починає трястися, як у нього холодно, як озноб. Я подумала, Може, в нього є лихоманка або щось подібне, ми відвезли його до ветеринара, але він сказав, що нічого не було, що це, напевно, нормально.

Я не сумніваюся в його професіоналізмі (або знаю), але це поведінка просто дивно для мене (це перший раз, коли я була домашня). Він тільки тремтить, коли він намагається спати. Це нормально? Як я вже сказав, він трясеться, як у нього озноб.

Редагувати:

Я знаю, що це нормально для нього, щоб потиснути, коли він повністю спав. Це відбувається, перш ніж він потрапить в рем

+886
Skorpion 25 жовт. 2016 р., 22:01:37

Це один трюк, який працював з моїм черепах, у мене черепахи в юному віці, але це може також працювати з дорослими черепахами. Купити близько чотирьох десятків гамбузом (дуже дешево) і кинути їх в бак. Якщо черепахи їдять їх потім постійно купувати більше, врешті-решт, черепашки стануть зацікавлені в рибу, і ви можете почати додавати інші риби, у вашому випадку рибки. Крім того, ви знаєте проклейки в тому, що танк жахливий. Тут дозвольте мені допомогти вам. Припускаючи, що ви тримаєте черепах до повноліття вам буде потрібно як мінімум 80-100 літровий акваріум Рибки мають потребу у великій кількості простору занадто всупереч поширеній віру Одна комета (всього) золота рибка: 30 літрів додайте десяти літрів на кожну рибку додав після цього Один золотих рибок: 20 галонів додати десять літрів за кожну рибу додав після цього Будь ласка, зробити правильний розмір акваріума, якою б маленькою тварина досі вважається зловживанням.

+864
Pepper58 18 лист. 2010 р., 21:52:18

Крім того, щоб відповісти на фрісбі, ви можете також додати деякі плюшеві іграшки або формою своєму ліжку так, щоб створити гніздо для цуценяти і заправити ліжко, відчувати себе менш порожнім. Коли щенята сплять разом, вони всі в упаковці; якщо ліжко вашого цуценя є квартира або комерційна ліжко, не вітаючи його і часто занадто великий. Забудьте про мила собака ліжка і зробити його комфортним для нього першим.

Як вже пропонувалося, якщо цуценя не може спати в одній кімнаті з вами на деякий час, додати трохи старого одягу, що ви носили, щоб додати свій запах до навколишнього його середовищі. Це дійсно легше, якби ви могли просто дайте цуценяті спати біля вашого ліжка чи кімнаті, і поступово перемістити його в іншу кімнату; але в цілому, собаки, як і раніше хочуть бути ближче до свого пана, незалежно від їх віку! І нехай ліжко вам деякі з запах цуценя; потреби цуценя є кілька способів, щоб визнати своє оточення, щоб відчути себе "як вдома" і, щоб знизити його занепокоєння. Без необхідності, не занадто часто мити його, до тих пір, поки цуценя відчувати себе більш комфортно в своїй новій середовищі.

Хороший трюк:

Додавання грілку при дуже низькій температурі може теж допомогти. Один фокус в тому, щоб заповнити невеликі пластикові пляшки з гарячою водою і помістити їх в ліжко цуценяти, та додати грілку поруч з ними. З грілкою, вона зберігає ці пляшки досить тепло, щоб зробити його відчувати, що він спить поруч з іншою щеня або мати.

Ці речі допоможуть, але немає ніякого дива; ви повинні бути терплячими, він відчуває себе самотнім і що він робить, це абсолютно нормально.

6 тижнів для цуценя дуже молодий, щоб бути відокремлена від сміття.

http://m.humanesociety.org/animals/dogs/tips/puppy_behavior_basics.html


Редагувати:

Точності про електрогрілка:

Є прості способи, щоб покрити грілку дроту або вироби з гумовою трубкою або покупки обкладинки для цієї мети.

У разі, якщо це не зрозуміло, вона повинна бути покрита; ви не покладіть грілку або що-небудь, які можуть бути токсичними чи небезпечними легко дістатися зі щеням. Ви не кладете цуценя прямо на килимок, все одно це не комфортно і може бути дуже жарко насправді...! У цьому віці щенята не "зариваються" багато, хоча, тому що вони навіть не вистачає сил для цього; товсте складене одіяло, що покриває майданчик або залишає майданчик за межами скриньки буде досить безпечно, як довго це принаймні стосується пляшки з водою, щоб зігріти їх небагато. Ви, ймовірно, потрібно тільки використовувати це протягом декількох днів до 2-3 тижнів. Не тільки це допомагає йому не відчувати себе самотнім, але в молодому віці, цуценятами або будь-ссавець мати важкий час тримати себе в теплі в молодому віці.

Є ті, бесшнуровой, зерна з них і навіть кемпінг електрогрілка стиль, який може тривати протягом декількох годин. І щоб запобігти жування будь несмачний пластик, в ідеалі просто зробити смачні жувальні іграшки легко доступні в будь-який час.

Джерело:

http://www.hartz.com/Dogs/Hartz_Puppy/lets_get_warm.aspx

Ви можете тримати цуценя в теплі, використовуючи:

Грілку. Виробники грілок для людей, не рекомендую використовувати на тварин. Навіть на "Low", температура може доходити до небезпечної гарячої рівнів, що вимагає майже постійного контролю. Прокладки для тварин не отримати так жарко, і, як правило, мають низьку напругу живлення.

Пляшку з гарячою водою. Або імпровізувати одному з шампуню або для полоскання рота пляшки. Оберніть товсте рушник навколо пляшки, так що щеня не може прийти в безпосередній контакт з ним. Як за допомогою грілки, переконайтеся, що він може відійти від пляшки, якщо він стає занадто спекотно.

Лампи тепло буде зігрівати його, але вони можуть бути зневоднення, і важко регулювати. Він легко може стати перегрітий можливості вирватися. В надзвичайній ситуації ви можете заповнити важкий носок з ½ склянки сирого рису. Тепло в мікрохвильовій печі протягом 60 секунд. Рис заповнених носок повинен залишатися теплим протягом трьох годин. Перевірити його, щоб переконатися, що це не дуже жарко. Можливо, вам доведеться обернути його в рушник

http://www.peteducation.com/article.cfm?c=2+2099&допомогу=863

Щоб залишатися здоровим, щенята повинні зберігатися при належній температурі навколишнього середовища. Молоді щенята не можуть зберегти тепло тіла або тремтіти, щоб створити тепло. Поставка штучних джерел тепла, таких як інкубатор, тепла лампи, теплий водяний подушки або килимок електричне опалення допоможе цуценята залишаються при правильній температурі тіла.

+853
Carlos Cervantes 7 груд. 2014 р., 04:34:05

Проблема, здається, що я не можу знайти будь-яких належних постільних речей для моєї миші.

Я спробував з допомогою рвані газети. Це було прекрасно, поки запахи почали виходити. Я знав, що вона ховає її екскрементами там, так я прибрав його і замість того, щоб поставити бруду. Вона не любить його надзвичайно, тому що вона не в змозі приховати від нас, чи від гучних звуків навколо неї. Вона змушена використовувати вдома у мене для неї або туалетний папір, але не приховати її досить добре.

З іншого боку, використання бруду дозволяє мені більше сконцентруватися на неї і подивитися, чим вона займається що дуже корисно для мене, як я панікую, коли не бачу нічого в клітці і нічого не чую.

Іноді мені доводиться її будити просто так, я знаю, що їй добре. Тепер я очищений від бруду, тому що я дізнався, що вона приймає його за межами клітини в знак протесту або у спробі зробити отвір.

Мені потрібен рекомендація, на які клітини підлогу і постільні.

+813
Halking 8 серп. 2014 р., 20:02:28

Не сильно переживати з цього приводу, пару днів без ніжиться або плавання не позначитися на його здоров'ї. Це буде незручно, це правда, але він буде однаковий для всієї родини.

Картон-це не дуже хороша ідея, він порве його в найкоротші терміни, і вам доведеться полювати на нього в машині (ви не хочете цього робити, повір).

Використовувати пластиковий контейнер для їжі, пробивати кілька отворів в кришці (згладити їх, він буде намагатися тиснути головою там і може пошкодити шкіру). Покрити дно контейнера з мокрим рушником і помістіть пристосування в підлозі автомобіля. Чим вона нижче, тим менше коливання, коли автомобіль рухається, і тьмяне світло допоможе заспокоїти його. Просто переконайтеся, що кришка надійно кріпиться (знову ж таки, черепаха на волі в машині щось вам не подобається)

Неважливо, що ви робите, це буде незручно і напряжно для нього. Якщо він любить вас, регулюючи його, ви можете хотіти обійняти його на кожній зупинці.

Ось як я переміщаю мою жовтих пузатих повзунків і досі так добре. Моя тривала поїздка була Мадрида до Лондона, усього за один день значно коротше, ніж твоя.

+770
zbyszek26104 9 лип. 2013 р., 00:24:32

Це, здається, більше питання етики, а не необхідність з'ясувати причини. Ця відповідь-це набір підходів, які працювали для мене в минулому.


Паразитів кішок з громовідводами

Одне з основних відмінностей між кішками та собаками полягає в тому, що собака слухає ваші команди, але кішка діє на основі того, що перед ним. Ти не можеш наказувати своєї кішки, але ви можете керувати його поведінкою.

Якщо ваша кішка має особливе місце вони люблять дряпати, спробуйте перенести когтеточку туди. Всякий раз, коли вони йдуть в цьому місці, когтеточке сидить там, як громовідвід для увагу кішки. Якщо він любить дряпати когтеточку більше, то замість нуля когтеточке.

Чим далі ви поставите когтеточку від подряпини пляма, тим менш ефективним воно стає в якості громовідводу.

Це, в поєднанні з послідовною негативного зворотного зв'язку з приводу подряпин інші речі, як правило, достатньо, щоб направити поведінку кішки в напрямку ви хочете.


Ви не розважали?

Ваша кішка звучить так, ніби йому нудно. Як і будь-яка істота, кішки мають кінцеве кількість енергії. Якщо вам перенаправити свою енергію до (дозволяється) грати, пустувати грати буде зменшити (чи припинити).

Грати з вашою кішкою. Його вимотати. Ми не заперечуємо, що наші коти бігають, але це трохи дратує, коли ми лягаємо в ліжко. Так ми граємо з ними тільки перед сном, щоб втомити їх, тому вони навряд чи захочуть бігати перші кілька годин після гри з нами.

У нього є кіт вежа, яка включає в себе подряпати пост, і подряпина пост, який висить іграшки на ньому.

Не кожна кішка любить всі іграшки. Може бути, ваша кішка просто не любить іграшки, які він має.

Придбати різноманітні іграшки і подивитися, що вони готові грати з собою. Наприклад, наші кішки люблять лазера, але вони є лише цікавить автоматична лазерна іграшка (вона не рухається так цікаво, як коли я роблю це). Деякі іграшки користуються величезною популярністю, коли я граю з ними, але сумую, коли кіт пішов грати сам по собі. Деякі інші іграшки, проте, величезний хіт з точки зору кішки грають самі по собі.

Це питання проб і помилок.


Як навчити вашу кішку

Є багато землі, щоб покрити тут, і я не можу перераховувати все це. Це більш вичерпну відповідь мій , що копається в Як приручити кота поведінку. В основному Глава 4 застосовується, але я думаю, що інші пункти застосовні до вашого нагоди, а також.

Купити обприскувач рослин може робити чудеса для тренування кота, але ви повинні використовувати його правильно. Якщо ви просто використовувати його в якості негайного покарання без будь-яке усне попередження, ти не вчиш свого кота нічого.

Що працює набагато краще-це серія ескалації:

 • Ім'я кішки.
 • Повторювати ім'я кішки, але голосніше. Стежити за чітким "ні".
 • Вийняти розпилювач і переформулювати назва/"ні".
 • Спрей кіт. Це не повинно бути пряме попадання, але він повинен зустріти, як наміряючись ударити.
 • Якщо кішка упирається, спокійно їх забрати, привести їх в іншу кімнату, і покласти їх вниз.

Завжди починайте зверху. Якщо кішка не зупинити те, що він робить, візьміть його на наступний рівень. Коли кішка дає, ви виконайте скидання годин і почати з верху в наступний раз це відбудеться, навіть якщо це всього кілька хвилин.

Мета полягає в тому, щоб навчити кота шаблон прогресії. Спочатку, він не розуміє ваші словесні відгуки. Але після кількох дослідів, він почне прикидати, що ці словесні сигнали є прекурсором до покарання, що він дійсно хоче уникнути (= розпилення).

Зрештою, ваша кішка буде дізнатися, що якщо вона не поступиться, коли він чує словесні репліки, це збираюся отримати розпорошується. І оскільки він не хоче розпорошуватися, він дає, і ваше навчання успішно.


Конкретні відгуки

У нас є багато високих вікон, що він любить стрибати, але в кінцевому підсумку стирання фарби на наших стінах (ми орендуємо), коли він стрибає туди.

Цей конкретний екземпляр видається питання ненавмисні наслідки. Я не особливо винна кішка. Або знайти спосіб, щоб захистити стіни (ми скотчем картон до стіни), навчити кішку не стрибати вгору (Більш докладно про те, як навчати кішку пізніше) або просто заповнити підвіконня до точки, де кішка не може бути більше.

У будь-який час я поклав мою їжу/напої або дійсно щось на столі або барній стійці, він підходить до неї і намагається "зачистити", ніби в його коробку. Це зазвичай призводить до ножі падають лічильники, мої напої проливається, його лапи в мою їжу, і т. д.

Це закопування поведінка виникає з котів намагається приховати свої залишки їжі, тому що він приховує свій запах, і кішки мають природний інстинкт, щоб хотіти, щоб приховати свою присутність в районі (який теж, чому вони закопують свої екскременти).

Ви не можете навчити кішку, що це неправильно, тому що їх інстинкт змушує їх робити це. У кращому випадку, ви можете навчати їх, щоб знати, що ви засмучені з ними для цього.

Він зараз намагається стрибати на наших полицях, що не дуже безпечно і досить великою для нього, тому, коли він зрештою не туди, я знаю, що полки будуть розривати стіни також викликає величезні дірки і стукають важкі скляні предмети, що може нашкодити комусь, сидячи під ними.

Це звучить як ваш будинок не досить catproof. Кішки люблять висоту, ви не можете змінити це. Якщо ваші полиці досить крихкий, що котячий вага буквально розривати їх з стіни, а ви кладіть важкі скляні предмети на них, що це рецепт катастрофи.

Ви не можете очікувати, що ваш кіт повністю адаптувати себе до того, що вам дозволяють і не дозволять. Кішок не хвилює, що ви хочете, вони піклуються про те, що вони хочуть.

Та й він намагається вирватися з будинку в будь-який час ми відкриємо двері. Він вийшов багато разів, але, на щастя, ми змогли зловити його, перш ніж він піде куди-небудь.

Це не погану поведінку. Якщо ви не хочете, щоб ваша кішка, щоб вийти, і він хоче вийти, це до вас, щоб запобігти його від робити так.

Ми намагаємося спати з закритими дверима в спальню, так що він може мати будинок, але він закінчує дряпати фарбу і деревину від нашої двері і іноді тягне килим.

Закриваючи двері "у нього вдома" звучить як неправильна. Навіть з відкритими дверима, вони все ще можуть бути в хаті, коли вони хочуть бути. Є приховані причини, чому ви не бажаючи його в спальні.

Ваш кіт явно хоче бути в спальні. Ви явно не хочете це є. Щось має дати. Ви можете спробувати навчити вашу кішку, щоб зупинити намагається зробити, але це не буде легко або гарантований успіх.

Це може бути набагато легше вирішити проблему, яка веде до вас не хочу кота в спальні.

+715
marian juriya 25 черв. 2014 р., 09:02:59

Я б сказав, є, можливо, блохи на ньому, взяти цуценя до ветеринара, але переконайтеся, що ви носите рукавички або щось, щоб захистити вас, як щеня може бути хворий чи хвора (чим чорт не жартує) сходити до ветеринара і запитати для лікування, але і пояснити, що ви його знайшли і ви не можете тримати дорогою, ветеринари можуть взяти цуценя, лікувати його, то будьте готові йти в укриття або просто прийнятий, розмір залежить від того, якої породи собака.

+682
Moe Epo 4 квіт. 2018 р., 21:55:40

Я зі Сполучених Штатів. Я разом з моїм другом в невеликій стартап-індустрії в рідне село в Південній Індії.

Я відвідую 2-3 рази в рік. Є невеликий вуличний пес, по імені Taiku, на нашому заводі, який був прийнятий персоналу об'єкта і робить чудову роботу, тримає годинник за місце на ніч.

Проблема, в той час як він використовується для місцевих жителів він завжди дуже насторожено ставилася до мене, коли я приїхав на завод. Чи можу я приїхати на службовій машині, пішки, або на задній частині мотоцикла мого партнера, він буде погрожувати мені, як тільки він помічає мене, тримаючи свою землю і випускаючи нескінченний гортанний гарчання. Це відбувається кожен раз, коли я приїжджаю, кожен день, кожен раз, коли я відвідую.

Я звик миритися з агресивних собак, які будуть гавкати і огризатися, коли вони намагаються встановити відвадити сторонніх. Однак, Taiku воліє низький рик і холодний погляд, який нас завжди вчили поважати як серйозне попередження.

Іноземці не знаходять, що дуже часто в село, і він веде себе таким чином з ким я приніс разом зі мною. Я думаю, що це видовище нам, можливо, наші білошкірі особи, а не наш запах, що ставить його, як він не повинен вести себе таким чином навколо мене весь час.

Наприклад, коли я в офісі, як правило, немає драми. Насправді, він в даний час сидить в двох метрах від моїх ніг. Був один випадок, коли він навіть ласкаво стояв між моїх ніг. Я думав у цей момент, можливо, ми зробили прорив. Я взяв його просто на хвилинку і дозволь йому робити свою справу, і пару хвилин (після того, як я був поза діапазону щелепи), я привернув його увагу, зробивши ввічлива мова-тах і пропонуючи свою руку на його запах. Однак, як тільки він помітив моє обличчя, почав гарчати, в якийсь момент він повинен був бути випровадив з офісу.

Він у своєму неприйнятті мене дуже наполегливий. Він буде продовжувати гарчати на мене навіть з руки мого напарника тримаючи за комір, або навіть в той час, зіткнувшись з піднятою палицею на одного із співробітників, (які він в іншому випадку поважаю і буду представляти переконливо).

Мої щоденні надходження, як правило, фіаско співробітників танцює між нами, кричати і ганятися за нею з дрючком. Я завжди триматися на місці і спокійно йти всередину. Я ніколи не реагував на страх і він не виконав своїх погроз. Я не особливо турбувався про насправді отримав трохи, але мені цікаво, якщо було б більш мирним шляхом, щоб прибути.

Має хтось досвід з собакою такий? Ніколи ні будь-які спроби познайомитися зі мною, просто миттєвий, постійні агресії, яка, здається, повністю відвернути його від усього іншого навколо нього. Я можу що-небудь зробити, щоб помиритися?

+676
aston 13 лип. 2013 р., 09:44:55

Якщо у мене є риба і у мене немає навичок та/або обладнання для тестування води в моєму акваріумі, я можу взяти пробу з акваріума, щоб рибка/зоомагазин здати аналізи?

Якщо так, то якщо якісь особливі міркування є?

+671
tinku verma 21 трав. 2017 р., 00:55:20

Як не допустити розвиток грибка на мої камінці і печера в моїй Бетта танк? Я просто вичистив бак, тому що там був чорний грибок на камінчики і зелені вкриті цвіллю печери. У мене тільки одна Бетта риб, що живуть у ньому. Бак 1 галон і має фільтр і світло. Крім того, всякий раз, коли я міняю воду, я тримати танк в гаражі за 1 годину, так що вода не надто холодно для мого Бетта.

+666
Ibrahim Darwish 17 лют. 2019 р., 10:35:05

У мене 3-пустельників (5 місяців). Дві мої краби зариваються 1 місяць тому і ніякої мертвий запах. Наші будинки витримують 69 градусів вдень і 67 ночі. Звідки мені знати, що мої краби не вмирають повільною болісною смертю і не линька? Я справді турбуватися про це.

+657
Walid Ell 13 вер. 2017 р., 04:28:16

Я ловлю мій кіт облизував вікна і нещодавно деякі стіни. Сумнівним перевагою є те, що нижня половина мого вікна не туман, але чому вона це робить? Це шкідливо для маленької істоти? Я повинен відбити її зробити це, і якщо так, то як?

+633
user3144374 5 груд. 2017 р., 14:37:05

Кішки в дикій природі проводять свої дні, але кисть джунглі і т. п., які є втулка дію, видаляючи зайві волосся.

Хоча ви бачите свої волосся на всьому протязі вашого дому, будинку кішки не отримують такий же рівень екологічної видалення волосся, тому вони повинні бути матовий або вони будуть споживати більше волосся, ніж вони можуть вмістити.

Ви повинні чистити короткі волосся кішки принаймні раз на тиждень. А довгошерсті кішки, принаймні, два рази в тиждень. Якщо у вас кішка все ще котяра спробуй чистити їх частіше і більш ретельно. Мені подобається використовувати цю кисть, так як вона дійсно витягує мертві волосся, як це на Амазонці.

Ви повинні бути ніжним, коли з його допомогою. Деяким кішкам не подобається, як я відчуваю себе, так що ви, можливо, доведеться знайти інший тип кисті.

Деякі кішки м'яко кашлі грудочки шерсті, деякі просто зробити трохи хрипящий звук, який насправді блювотина. Блювота може бути через бути фізіологічна особливість конкретного кота. Це не боляче, щоб мати вет погляньте на вашу кішку, щоб переконатися, немає нічого поганого. У мене було кілька кішок, що б рвати, а не кашель. Ветеринари могли знайти нічого поганого, і обидві кішки жили близько 17.

+530
Morgan Wise 28 січ. 2019 р., 14:35:14

Деякі думки до роздумів:

Ви даєте їм спеціальний корм кошеняті? Є більше калорій і більше білка в корм кошеняті, ніж у звичайних кішок. Якщо калорій в їжі не вистачає, вони можуть відчувати необхідність медсестра.

Ви впевнені, що ваша кішка раніше виробляти молоко? Якось У мене була кішка, яка "годувала" ковдра для комфорту. Це може бути соціальна поведінка без участі будь-якого молока. Обережно гладжу кішок живота або спостерігати за кошенятами і подивитися, якщо є молоко тече. Якщо ні, ви не повинні карати їх пульверизатором.

Якщо вона досі виробляє молоко і фактично лягає на медсестру, а не встаючи і потискуючи її кошенят, ви можете спробувати гірких яблук. Це натуральний екстракт з кислого / горького яблука, які не шкодять кошенят, але вони хочуть смак. Він може бути знайдений в більшості аптек і іноді в добре обладнаний аптеках або зоомагазинах. Змочіть ватяний кулька, реклама поза надмірна кількість води і декілька крапель гіркої яблуко на ньому. Проведіть матерів соски з ватним тампоном і кошенята повинні перестати підсосі.

Іншим рішенням є, щоб покрити соски вашої кішки з гнучким бинтом. Можна навіть спробувати відрізати ноги широкий носок і потягніть залишилися рукава на животі. Будьте обережні, щоб не перемістити покриттями проти напрямки її хутром або дискомфорт викличе її, щоб видалити його. Цей метод має ту перевагу, що кошенята ще можуть "сухий медсестра" на ній за розрадою.

У будь-якому випадку, я раджу вам звернутися до ветеринара. Якщо мама, як і раніше виробляти молоко, ліки може допомогти їй більше, ніж спрей пляшки. Може бути, вона виграє також від деяких вітамінів. У будь-якому випадку, здорова кішка не буде збільшувати вагу за лічені тижні або двох. Дати їй час.

+479
Keith Taylor 4 груд. 2019 р., 01:13:14

У мене є дозвіл на ретрансляцію цього обміну, і, безумовно, буде намагатися це.

enter image description here

+377
Len Shera 4 лют. 2014 р., 16:57:07

Визначення

Іонофорез - це медична процедура для адміністрування рідкого препарату в шкіру і більш глибокі тканини без використання шприца. Препарат транспортують через шкіру за допомогою електричного струму. Адміністрація прокаїну в суглобах є одним з найбільш поширених сценаріїв, де використовується іонофорез-це.

Ефективність

Іонофорез як видається, широко використовується для лікування ревматичних, зубний біль у суглобах і він вказаний у багатьох дослідженнях в якості лікування призначають хворому. Але я не міг знайти багато досліджень, що вивчали ефективність самого іонофорез.

Дослідження "клінічна оцінка та лікування грижі поперекового диска" говорить:

Використання або ультразвуку (фонофорез) або електрики (іонофорез) по області ін'єкцій можуть забезпечити додаткове полегшення, хоча переваги цих методів не доведена.

У той час як "деякі медикаменти, які використовуються для іонофорезу" говорить:

Іонофорез дозволяє доставка приблизно 10-2000 разів більш полярні гідрофільні терапевтичних молекул, ніж типове застосування лікарської речовини до поверхні шкіри.
[...]
З'ясувалося, що 2% лідокаїну з епінефрином може бути доставлено до 5 мм нижче поверхні шкіри.
[...]
Дексаметазон/дексаметазону фосфату може бути доставлений на глибину до 12 мм.Це означає, що він більш ефективний, ніж втирання крему на шкіру. Але 5 мм-це не дуже глибоко і в залежності від розмірів вашої собаки він може бути достатньо глибоким, щоб заглушити біль, викликану хребта диска. (Щоб бути абсолютно технічно правильно тут слід підкреслити, що лідокаїн це різні субстанції, ніж прокаїну і може реагувати по-різному, але навіть 12 мм не дуже глибоко, якщо ви хочете дістатися до спинного мозку.)

Той факт, що іонофорез широко застосовується в терапії болю говорить про те, що він дійсно працює. Є навіть дослідження, наскільки ефективні іонофорез для перевезення місцевих анестетиків, хоча я не знаю, який результат насправді означає для вашого конкретного випадку...

Наші результати показують, що з досліджених властивостей, кращими предикторами для лікарського електрофорезу будь-перевезення місцеві анестетики іонної рухливості (або пка) і молекулярного розміру.

Переваги

Немає ліків без побічних ефектів. Ваша собака може проковтнути таблетку від головного болю, але на відміну від таблеток іонофорез транспортує препарат до місця, де він повинен працювати, а не поширювати його по всьому тілу. Вам потрібно менше ліків, щоб мати той же ефект.

Всі таблетки болю є досить агресивний для шлунка і/або печінки і може викликати серйозні органічні ушкодження при прийомі протягом тривалого періоду часу. Coxib, як відомо, менш агресивна для шлунка, ніж більшість таблеток, але не настільки відчутно. Іонофорез має негативний вплив на шлунок і набагато краще для печінки, тому що кількість вводяться препаратів значно менше.

І немає ніяких голок. Можна вводити препарат в хворобливу область, але в цьому випадку існують дуже тонкі і крихкі структури, як спинний мозок поруч. Якщо собака рухається під час ін'єкції, він може травмуватися.

Недоліки

Іонофорез-це метод адміністрування місцевий анестетик, але не вилікувати захворювання міжхребцевого диска.

Я не впевнений, наскільки добре працює ця терапія, якщо хутро не поголився, де електроди містяться. Якщо електроди не достатньо вологе, щоб замочити шерсть шкіри, вона не може працювати взагалі. Якщо терапевт зробив безлад і мокрі, що з'єднує обидва електрода, струм проходить по поверхні шкіри, а не з нею і препарат не всмоктується взагалі.

Одне дослідження, в якому вимірювали, наскільки глибоко анестетик, схожими на новокаїн може бути доставлено в тканини знайшли максимальну глибину 5 мм. Це не може бути достатньо глибоко, щоб заглушити біль, викликану хребта диска.

Альтернативи?

Наскільки я розумію, ваша собака отримує 2 види знеболюючих:

 • Прокаїну як місцевого анестетика, щоб знеболити
 • Coxib в якості протизапального і добре переноситься знеболювальне

Якщо поточний стан викликається запаленням, це, сподіваюся, можна вилікувати протягом декількох тижнів, і ви можете припинити лікування. Але, якщо вона викликана грижею міжхребцевого диска, вашій собаці потрібні знеболювальні протягом тривалого часу.

Ви можете:

 • Зупинити іонофорез лікування і спостерігати, якщо ваша собака показує більше ознак болю
 • Попросіть вашого ветеринара для іншої довгострокової пероральної форми препарату, як краплі опіатів
 • Розглянемо операції
+365
1222537 18 січ. 2015 р., 22:23:33

Якщо ваша кішка виявляє дивацтва в поведінці або в разі "літунів", вона може просто випустити деякі збережені енергія пролежавши весь день.

Нічого не сталося з нею, так що не бійтеся! Це абсолютно нормальна поведінка для всіх тварин, особливо маленьких собачок і кішок.

http://www.petful.com/behaviors/why-does-my-cat-go-crazy-and-run-around/

+309
joshnpowell 20 бер. 2013 р., 18:49:47

Оскільки я не можу вирощувати кульбаби для моїх свинок, я заберу їх відтіля, де вони ростуть, переконавшись, що я забрати їх з ізоляції і не поблизу будь-яких очевидних джерел забруднення.

Моє питання полягає в наступному: чи Можуть рослини взагалі і кульбаби зокрема, поглинають забруднення, або я можу просто мити їх у воді, щоб зробити їх безпечними?

+297
Lemking 24 січ. 2013 р., 03:36:27

Моя дружина і я хочу усиновити двох кошенят, проте у неї є алергія на кішок і на даний момент не змогла б жити з ними. Група усиновлення давайте Фостер (з планом на усиновлення) пара короткошерстих tabbys, що вона закохалася ст. Ми хотіли б зберегти їх, але думаю, що це погане рішення.

Ми не хочемо брати кошенят, і їй жити з алергією, і ми не хочемо спробувати те, що працює тільки протягом короткого періоду часу. Так ми можемо що-небудь зробити, щоб тримати кошенят без моїй дружині жити з алергічними реакціями весь час?

Досі ми використовували інші стратегії, щоб допомогти з питанням, як часто тирса і тримати їх у спальню, але ми шукаємо більш постійне рішення.

Читати онлайн здається, що імунотерапія-це можливість допомогти в лікуванні алергії, так що вона зможе жити з ними. Я сподівався на якусь подобається таке звернення, але я не знаю, наскільки ефективно це, або якщо б навіть допомогти. Які у мене варіанти?

+290
koreshOK 20 квіт. 2017 р., 01:18:37

Мій щеня, який становить близько 4 місяців, дуже агресивними і ворожими по відношенню до матері і іншим собакам в цілому. Він часто гавкає на собак 3-4 рази його розмір (без винятку мами).

Така агресивність у ньому часто змушує нас закувати його в протягом тривалих періодів часу він повинен бігти і нашкодити собі в песик війни. Я сам не люблю ланцюжка собаці, але це здається неминучим злом. Які добрі і гуманні альтернативи заковуючи мої собаки протягом тривалого періоду часу

+290
GGarciam 29 вер. 2013 р., 11:32:17

Я недавно купив заморив коня. Вона буде мати результат тіло приблизно 1.5 / 5. Їй 18 років, 15 1 ДХ, чистокровний і це стан, здається, були в більш пізні часи, як в минулому вона була дебела. Вона (з іронією) регулярно вивідав і щеплені. Шерсть у неї напрочуд глянцева, хоча це убого виглядає в цій картині, і це весна тут, так що її зимове пальто линяє.

У неї немає інших проблем зі здоров'ям. Немає паразитів, інфекцій, ногами і зубами все в порядку.
Вона сидить на дієті з одного бісквіта низької якості сіно і тверді корму в день.

Попередження будьте обережні, щоб не навести курсор на зображення, ненавмисно, як на картинці-це малюнок.


Наступний знімок був зроблений після довгого поплавок поїздки, вона була дуже пітною й її шерсть жорстка, що робить її зовнішній вигляд ще гірше. Будь ласка, тільки подивіться на це, якщо ви можете впоратися з цим, вона має дуже маленьку вагу.

Photography of horse


ось фото з неї воду відрами. Немає прісної води доступні для неї.

Photography of water buckets

Як я можу спокійно годувати її до стану хороше здоров'я і здоровий вагу тіла?

+264
kamazeuci 19 лип. 2011 р., 02:21:54

У мене дві качки і крижня. Десять днів тому, я знайшов яйце на землі, в курнику. Сьогодні я знайшов ще один, десь ще.

 • Качку укладають інші яйця в ці десять днів? Пробіг дуже великий і я не можу знайти там нічого.

 • Я можу зробити що-небудь, так що вона лежить в коробці?

+182
evgenyidf 8 груд. 2012 р., 04:44:07

Сьогодні ми будемо підбирати двох старших кішок (11 і 13 років), що довелося відмовитися від їх попереднього власника.

Ці дві кішки годують іншу марку сухого корму, ніж те, що ми даємо іншим кішкам, і їжа-це "старший" формула. Інші наші кішки отримують "світло" сухий корм (тільки один з них потребує "легкої" їжі, але так як вона краде їжу в інших кішок, вони все це отримують).

Ми будемо робити звичайну "карантин" з новим кішки, ізолювати їх у підвалі, поки ми можемо поступово звикнути до нового середовища, та інших наших кішок.

Я не впевнений, як ми будемо підходити до годівлі, коли коти починають змішуючись.

Я неохоче нехай наші молоді кішки мають доступ до вищої їжа, і перехід з однієї марки корму на інший раптом мене хвилює (див. Цей відповідь), але я не впевнений, як цього можна уникнути. У той же час, я боюся, що зміни в навколишньому середовищі (двох, насправді, так як вони перейшли з свого будинку, щоб вихованець продовольчого магазину, до нашого будинку) в поєднанні із зміною раціону харчування буде занадто напруженою, особливо для літніх кішок.

Що б бути кращим рішенням для годування?

Редагувати: мої вибачення, але я залишив важливий фактор Наша кішка кому потрібна легка їжа в ній потребує, тому що вона має проблеми з їжею. Зокрема, вона виснажена, як немовля, і, як наслідок, стає дуже переживала, якби у неї не було їжі у всі часи. Навіть майже порожнє блюдо їжі приведе її в ПАРЄ, плакати, благати. Так що сухий корм буде доступний 24/7, ймовірно, буде необхідність.

+152
Larry Weaver 4 жовт. 2012 р., 05:48:11

Я пробував наступні методи:

 • Розплідник у моїй кімнаті - він вийшов, порвав всі, і ссал скрізь.
 • Розплідник зовні - він вийшов, і втік для короткого періоду часу (я повинна була знайти його приблизно в милі від мого будинку).
 • Вісім ніг, огороджена територія - він якось переліз через паркан, не копати нижче його.

Примітка: він вийшов з усіх цих "пасток" протягом години. Я може розглянути питання про перейменування його "Гудіні".

Серйозно, я поняття не маю, що робити в цей момент. Я живу в сільській місцевості і не існує який-небудь тип собаки-няньки, які мені вдалося знайти. Чи є спосіб я можу навчити його залишатися на одному місці і бути спокійним, поки я не повернуся?

Йому близько 5 місяців, я його близько 4 місяців. Він боксер перемішати. Він не фіксується.

+93
Anish 14 вер. 2015 р., 22:31:36

Цієї інформації у мене (Блеквелл консультації) залежить від лікування...

 • Преднізолон (пригнічення імунітету) всього: 2 місяців
 • КС/ЧОП основі хімії: 6-9 міс
 • Доксорубіцину на основі хімії: 3.5-17.5 місяців (медіана залежно від статусу котячої лейкемії), але розташування анатомо також є фактором:
  • Нирок: 6.5 - 11.5 місяців (медіана залежно від статусу котячої лейкемії)
  • Назальний: 1,5 - 2,5 року (опромінення і хіміотерапія)

Клас пухлини також впливає так само з 2 місяців до 2 років залежно від ремісії. Там досить багато відхилень і гойдалки в цьому, тому індивідуальний діагноз стане дуже важливо. У будь-якому випадку, інформація від вашого ветеринара, здається, у відповідності з моєю книжкою.

Щоб записати деякі моменти часу в перспективі, якщо середня тривалість життя домашньої кішки становить 14-16 років , 2 роки для кішки еквівалентно приблизно 10 років для людини по відношенню до тривалості життя після лікування. Це порівнянно або краще, стосовно схожі на людину (перша посилання неходжкінської а другий-Ходжкинс).

Як Примітка боку, для собак, принаймні, лікування і виживання різна.

+64
LuckyPal 1 січ. 2017 р., 17:06:40

Огорожа з металевої сітки є одним з кращих стилів фехтування для собак. Ви потрапили у відповідь по голові, коли ти сказав, що з тих пір як ти дозволяєш їм частіше вони зупинили його.

Собаки потребують стимуляції. В даному випадку це звучить як ніби вони на грунті нудьги і руйнівні, щоб спробувати знайти більше інтересу в їх житті, тобто бродять за межами обгородженої зони. Деякі породи вимагають більшої активності, ніж інші, і це потрібно враховувати.

Інша річ, яку ви можете зробити, це додати деякі іграшки у двір і кістки - якщо вони не сперечаються про них.

Що стосується фехтування, то я не рекомендував би лісоматеріалами. Визначено собак може дряпнути і жувати їх шлях через ліси, в тому числі і дерев'яні двері.

Можливо розглянути тип огорожі, який використовується для басейнів, де є металеві стовпи, розташовані достатньо близько для того щоб запобігти собак від втечі. І ще є проблема собак копати, щоб потрапити під паркан. Тільки так можна запобігти з допомогою бетону, каміння або копати олово вниз, у землю, щоб запобігти риття. Бетон навколо бази паркан є, ймовірно, самим надійним і безпечним. копаємо олово в землі може привести до травми.

Однак, найбільш безпечним варіантом є, щоб тримати їх зайнятими і стимулювали, це самий оптимальний спосіб, щоб уникнути травм.

+40
bala2289 15 груд. 2010 р., 18:23:22

У мене є кішка, яка любить починати свій день раніше (наприклад, 5 ранку), де він починає ватин елементи (коробки я залишаю за ним і іграшки, а іноді і предмети, які йому не повинні), біг з однієї кімнати в іншу, і намагається почухати дверні рами (попередня сім'я, я прийняв його від видалені кігті, так що це не проблема, але він може бути гучним досі). Він також стрибає на моє ліжко і притулився своїм обличчям до моєї руку і кладе на мою голову. Чи є якийсь спосіб, щоб перешкоджати йому прокинутися так рано або принаймні гіпер вранці?

+16
Jermoe 12 черв. 2011 р., 15:51:40

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil