Нещепленої цуценя в перевізника

Наш новий щеня 8 тижнів і має деякі, але не всі, обходив її щеплення. Перш ніж вона прийшла додому ми купили старий пластиковій основі переноска з секонд хенду. Ми прибрали його з 409, але дізнавшись більш детально про право і т. д. ми не використовували решетування подорожі. Сьогодні у нас багато справ і обрешітку подорож буде ідеальним для використання. Є ризик передачі захворювання від використаних ящиків?

+217
user94820 16 трав. 2019 р., 01:50:02
27 відповідей

Якщо вона вагітна, вона буде нормально тримати зчеплення яйця, а потім вилупилися малюків нижче її задніх плавців.

Приклад: Pregnant Ghost Shrimp

+997
J Wolf 03 февр. '09 в 4:24

Я б сказав, що ви відповіли на своє питання прямо з цієї фрази:

...і для решти дня, спати або дивитися на мене, або телевізор.

Якщо ваші собаки повинні спалювати більше енергії, вони б так не вчинили.

У нас дві лайки (так навіть більше енергії), і ви можете легко сказати, що у них занадто багато енергії протягом дня, коли вони починають бігати/грати всередині будинку у вечірній час.

Собак занадто багато енергії не просто сидіти і спостерігати за тобою.

+912
Newcastle 15 черв. 2018 р., 15:41:37
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Який вид папуг самий розумний і зробити кращий домашня тварина?

+863
Matthew Jaskula 4 січ. 2020 р., 08:08:01

Я знаю, що це дуже ризиковано, щоб зробити кролика каструвати. Моя дитина дикий, але діє дуже одомашнені. Він має свою власну спальню, і він знаходиться прямо поруч з моєю спальнею. Він отримує купу уваги і багато обробки. Я люблю його дуже сильно і він це знає. Він отримує багато задоволень, багато розмовляє, багато розчісуванні і дуже дуже дуже сильно люблю . Він не розпорошує, він дуже рідко кусається і він дозволить мені поводитися з ним, як і будь-який інший Кролик жінка. Він дуже любить і доброзичливий, і дуже комічно. Я не бачу причин, щоб його каструвати, так як її поведінка чудово так, як воно є. Я нервую, що ризик, пов'язаний з його каструвати не варто, так як у мене немає поведінкові проблеми з ним. Якщо у мене не буде його каструвати, це значно збільшить його шанси захворіти на рак? Я знаю, що це так у собак і кішок, тому що я дуже досвідчений у всіх різних видів тварин і у мене все моє життя. Я вірю в кастрації всіх моїх тварин, але я знаю, що це вкрай ризиковано в кастрації кроликів, особливо дикого кролика і я не хочу ризикувати. Які ваші думки?

+825
RIKKER73 20 лип. 2011 р., 03:34:14

Це трапилося зі мною один раз. Я придивився і її собачих зуб втратити. Мені довелося негайно відвезти її до ветеринара, щоб він міг бути вилучений. Я сподіваюся, він скоро видужає! Відправка міцного здоров'я тобі!

+824
Adam Woolsey 24 бер. 2015 р., 07:05:57

Тварини, звичайно, є "уподобання".

Колір підкладки може означати багато чого, одне є той факт, що вони можуть "сховати" поруч з ним чи ні. Темна риба буде "камуфльований", якщо це поруч з темною основою, і бліда риба буде складніше плямою на блідому тлі. Риби знають про це і тому може бути більш підкреслив, коли вони єдине світле або темне пляма в районі. Камуфляж захищає їх від хижаків. Рослини і ґрунту, крім вкладу у хімічний склад води, напевно, є щось, що відповідає показнику "запах" або "смак", яке ваші Риби можуть оцінити, чи ні. Зверніть увагу, що ваш попередній субстраті містяться бактерії, до яких вони звикли, а новий, ймовірно, має запах нової машини. (лол) пам'ятаю не тільки колір змінився, сама земля змінилася. Вони помічають, що.

Рибки відразу усвідомлюють своє оточення, у них є очі, щоб бачити. Їх пам'ять теж набагато краще, ніж 10 секунд, як деякі державні міфи. Риби будуть взаємодіяти один з одним, і ви помітите різницю в поведінці при введенні різних риб один з одним. Деякі вважають за краще бути на самоті. Деякі узагальнення можна говорити про різновиди, наприклад Півники будуть менше схильні до стресу, коли поодинці. Однак, кожна риба унікальна, і ви можете дійсно зауважити, що один є кращий друг, в залежності від типу риби. Можна є улюблене місце в акваріумі, улюблену рослину, щоб повісити навколо. Це може також ставитися до ідеї "території".

По посиланню, зазначеної в коментарі до Тронд Хансен стверджує, що золоті рибки мають пам'ять не менше 3 місяців і може розпізнавати обличчя людей. http://thegoldfishtank.com/goldfish-facts/ З досвіду знаю, що вони знають людину, яка їх годує і зрозумієте, що це час годування, коли ви до них.

Щоб запитати, якщо вони мають думки-це трохи ризиковане... стрес є реальністю для них, але у них є ідеї? У свідомості людини, ми не можемо судити про свідомості інших організмів. Тварини, схоже, "думають" набагато менше, ніж люди, однак вони ще дуже розумні. Риба не буде витрачати свій час думаючи, як нова ґрунт краще чи гірше, ніж минулого разу. Проте їх рівень комфорту або дискомфорту з змінами і в нинішніх умовах буде помітний. Психічне і фізичне здоров'я дуже тісно пов'язане, тим більше у тварин, ніж у людини.

Тварини і Риби можуть мати естетичні уподобання, наприклад, коли вибирав собі другу половинку. Віддаючи шматок декору на основі його колірної або "дивитися" тільки тому, що це виглядає здорово на них? Може бути. Ви, напевно, чули історію про птаха, яка була "в любові" з пластиковою репліки свого виду. У них є інстинкти реагувати на різні подразники, інстинкти, яким можна маніпулювати в якійсь мірі.

Вони, звичайно, можуть є улюблені страви, які можуть відрізнятися від однієї риби до іншої, навіть у тих же видів.

Риб може бути пригнічений (в'ялий) або щасливий (активна, допитлива) з-за їх оточення. Тварини можуть зійти з розуму від нудьги в маленькому нестимулирующие проживання. Вони відчувають емоції, як смуток, гнів, так само як і ми? Немає ніякого способу, щоб сказати.

Питання дуже загальний і майже метафізичне, а мені мої знання і досвід роботи з рибою, і спробували розкопати деякі цікаві питання. Я також спробував відповісти на ваше запитання про ґрунті (колір) зміна.

Я не занадто багато для вас факти, а факти це не моя мета при обговоренні психології та вимірювання свідомості тварин. Дуже цікаве питання, просто цікаво обговорити, що

+811
Ajaykumar 25 серп. 2019 р., 14:16:45

Кішки не потрібна ванна на всіх, якщо вони вам щось на них, як жир або олію і потенційно токсичних речовин.

Так що якщо це так, ви не потрібно давати ніякого кота у ванній.

Даючи кішкам ванна видаляє природні захисні масла на шкірі вашої кішки і може викликати серйозні проблеми шкіри.

+799
CraniumRat 16 трав. 2011 р., 12:51:25

Хом'яки це пустельні тварини і створені, щоб жити в середовищі набагато менше вологи в ньому. Що призводить до пару міркувань:

 1. Вони повинні бути теплими. Незважаючи на хутро, вони не холодні температури тварин і так є вразливими до холоду.

 2. Вони не природно водних істот, враховуючи походження пустелі, і тому ніхто не очікував, що купатися у воді.

 3. Мокрий хутро може знизити температуру тіла, особливо як вона випаровується, так що отримати їх вологий може призвести до досить холод, щоб викликати хворобу, тому що вони потребують тепла.

Мій хом'ячок, Джек, був дуже чистим, а його шерсть завжди була м'якою. У мене ніколи не було занепокоєння, що йому потрібно купати чи був "брудним" в результаті його зусиль.

+697
Greg Reynolds 30 жовт. 2017 р., 07:46:00

У мене 9 або 10 річний кокер-спанієль суміш. Є звичайно деякі пудель в нього. Як довго він буде жити?

+684
topo Reinstate Monica 8 трав. 2012 р., 08:18:06

У мене ciclids і гуппі і африканських жаб в 30gal танк. Я в цій справі новачок і не розумію, що я повинен був карантину нових риб до їх введення. Я представив ciclid з ich, не знаючи його. Тепер мої інші ciclids в ич.

Я читала, що поєднання ІК медицини і тепло (84F) може вирішити ич.

1) чи можуть ці риби та жаби вижити 84F? В цілому, загальний риба не може вижити 84F? Я припускаю, що я просто нагрійте його повільно.

2) чи Потрібно мені лікувати 30gal танк, чи передавати рибу в менший бак (наповненою водою з великим баком) і їх там лікують?

3) у майбутньому під час карантину, перш ніж вводити нову рибу, я просто стежити за ним? Або я можу поставити невеликий хімічний коктейль (як і деякі ич медицини) у воді протягом декількох днів, щоб вбити будь-які помилки? Якщо останнє, які хімічні речовини/ліки ви рекомендуєте?

Спасибі!

+657
Ridd 4 вер. 2011 р., 12:58:59

Насамперед кролики мають потребу у великій кількості сіно - що типу залежить від віку кролика - ось це відмінне джерело для кролячої дієті: http://rabbit.org/what-to-feed-your-rabbit/

Наш вам необмежену сіно "шведський стіл" в саду трава, Тимофіївка і трохи трави вівса, а потім ложку гранули люцерни. Випадковий куб люцерни як іграшку/ласощі. Вони отримують щоденний "зайчик куль" наповнений зелень і улюблені продукти - вони як свіжі яблука, брокколі, морква. Вибраний зайчика частування для наших трьох bunns-це сушені яблука з трейдер Джос.

+549
luix 2 січ. 2019 р., 04:39:34

Коли у мене була кішка з тяжкою (anaphylaxtic удару важкої) алергія, ми були в змозі мати ветеринара зробити аналіз крові, який дав нам список продуктів, які нам довелося уникнути. Це було, безумовно, легше, ніж випадково вгадати, яка їжа, щоб спробувати наступний.

+476
Kaizendad 19 лют. 2017 р., 16:40:48

У Великобританії, у той час як деякі вет хірургії пропонують екстрені консультації і завжди стоїть виклик, щоб побачити, якщо вони мають справу з надзвичайними ситуаціями, існує сервіс під назвою ветеринари зараз. Вони мають 53-х аварійних клініки відкриті по всій країні, головним чином в Мідлендсі і на півдні Англії, відкрити, коли звичайні ветеринари закриті.

Крім того, Сайт RSPCA,

Vetfone є 24-годинне обслуговування, яке працює як НГС прямі для домашніх тварин, і будь-який бажаючий може зателефонувати. Він працює виключно у Великобританії-кваліфіковані ветеринарні медперсонал з багаторічним досвідом роботи.

Ви можете оплатити заздалегідь або телефонуйте знята з вашого рахунку, і вартість зазвичай не перевищує первинну консультацію.

Відвідайте www.vetfone.co.uk для отримання додаткової інформації.

Вони допоможуть вам вирішити, що кращий курс дій, особливо якщо ви живете занадто далеко від ветеринарів зараз в клініці, або не впевнені, якщо ваш вихованець потребує термінової вет.

+462
user96968 14 серп. 2016 р., 01:51:55

У кішок є деякі дивно тонкі нюанси в тому, як вони виражають себе. Від того, як вони проводять свій хвіст, щоб, як вони роблять зоровий контакт, або навіть як голосно вони нявкають, є широкий вибір засобів зв'язку.

Є дослідження на основі книги хто-небудь може порадити, що пояснює кота соціальних взаємодій і комунікації в глибину?

+456
mokib avo 4 січ. 2020 р., 04:12:25

По-перше, визнати, що кішки мають різні уподобання подряпин. Вони можуть віддавати перевагу певні матеріали, орієнтації і розташування. Якщо ви отримуєте кілька скребки і вона їх не використовує, не здавайся! Шукати шкребки з різними характеристиками і дати цим спробу.

Ви, ймовірно, є кращий успіх, якщо ви починаєте з скребки схожий на те, що вона вже шкребеться. Якщо вона чеше у бік дивана, подивіться на вертикальний скребок. Якщо вона дряпає підлогу, шукати горизонтальний скребок.

Помістіть скребок поруч з ким би вона була розчісуванні. Ви хочете, щоб зробити його легким для переходу на шкребок, але у неї вже є звичка ходити в це місце почухати. Якщо вона як і раніше віддає перевагу старі плями (можливо, оскільки це її запах!) ви можете покрити її клейкою стрічкою або поліетиленовою плівкою.

Потім, злегка пилу скребок з кошачей м'ятою. Іноді я выцарапаю нігтями по ньому, поки кішка поруч, не дивляться. Це робить звук, який зазвичай спрацьовує, щоб вони прийшли з'ясувати, що я роблю.

Нарешті, ніколи не кричати на вашу кішку, не використовувати скребок. Іноді люди фізично перемістити кішку в "правильному" місці, але я віддаю перевагу цього не робити (я б дуже прикро, якщо хтось перервав мої розтяжки!). Якщо ваша кішка ще не використовуючи шкребок, прийміть це як виклик. Що-то ще не в порядку і мені потрібен інший шкребок, щоб звернутися до моєї кішці!

Іноді це може зайняти деякий час, щоб з'ясувати переваги кішки. У мене був кіт, який вперто дряпається на пуфик протягом декількох місяців, поки ми не з'ясували, що пости у нас не досить досить високий. Одного разу ми купили найвищий пост, який ми змогли знайти (який був вище, ніж Османська), він перейшов на 90% подряпин пост.

+432
annielouisn 28 квіт. 2014 р., 19:51:51

При догляді за шерстю кішки моєї подруги з пензлем, вона дуже часто намагається штовхнути її мордою в кисті. Попередня щітка була прямокутною, і вона буде прагнути з нею ніс у одному куті. У мене склалося враження, що вона намагається очистити ніс з ним.

Тепер у нас є пара Каррі гребінця валяються і одного разу спробував один з них, щоб почистити її. Кішка, здається, подобається, але все одно намагається штовхати її обличчя і голову від кисті. Я теж їй чухають за вухами, але вона завжди буде намагатися зловити кисть і тисніть на нього. Намагалася щіткою іноді їй стає неможливо, так як вона змусить її голову між пензлем і її інші хутра.

І на цьому не зупиняється після пари раз, вона робить це і далі, як це:

https://www.youtube.com/watch?v=AXPEkg6TjSc

Вона намагається сказати мені щось і я просто не отримати його? Або вона просто подобається це відчуття? Є все, що я повинен робити по-іншому?

+398
sumit roy 1 бер. 2017 р., 11:27:49

Якщо ветеринар задоволений своєю вагою, він не надто тонкий. Ви повинні бути в змозі відчувати себе окремими кістками хребта за допомогою котячої шкіри.

(У подруги кіт приймає це до крайності; вона була найменшою в посліді і ніколи не важив значно більше, ніж 6 фунтів на важкі. У цей момент вона майже скелетом ходити в шубі.... і їй 19 років і досі йде, переживши братів і сестер. Ваша дитина, ймовірно, не така худа, як тобі здається!)

+373
Abdo Belk 2 трав. 2011 р., 20:34:04

Якщо ваш Бетта лежить на дні резервуара, його ребра зажали? Це свідчить про якусь хворобу.

Бак занадто маленький. Тримати рибу в обмеженому просторі не є правильним. Маленький танк має менший буфера для змін параметрів води. Півники-тропічні, тому потрібно тропічному діапазоні температур.

Також пам'ятайте, що в understocked бака, підміна води не повинно бути частим. Риби, як і Бетта, які зазвичай процвітають у рисові і рисові поля, використовуються для води з високою загальною твердість.до.гр. Ви можете домогтися цього, не використовуючи дистильовану воду, або шляхом розчинення всього одне рисове зернятко розміром кристала кам'яної солі, у склянці-де-хлорованої води, а потім додавши його в резервуар для води.

Використовувати деякі субстрат, як невеликі камінчики або кілька каменів, щоб дати можливість корисним бактеріям колонізувати ваш танк.

Також пам'ятайте, що не можна повністю міняти воду. Завжди виконуйте ПВК або частково зміна води, до 20% тільки.

+287
Girdhari Lal Kumawat 19 груд. 2017 р., 23:22:47

Я виявив, що маючи існуючі зубного каменю на зубах є найгіршим винуватцем смердюче дихання.

Я використав, щоб зробити зуби моєї собаки чистити щорічно на ветеринара, але мій власний досвід показує, частота відвідувань може бути знижена при регулярному чищенні. Я виявив, що регулярне розчісування навіть, здається, очистити від проблемного зубного каменю і бруду, особливо якщо постійно протягом довгого часу.

Ви врахуйте, що зубна паста коштує дорого, але ви вважали, що це залежить від (1) Як / де ви купуєте його, (2) обсяг зубної пасти придбання і (3) кількість зубної пасти, ви використовуєте?

Я використовую ферментативний собаки зубною пастою (сет птиці-ароматизованої зубною пастою, мої собаки не подобаються ванільні зі смаком) придбати оптом (3 трубки) в інтернет-магазині (Амазон); мій ветеринар був значно дорожче на ТБ-пробка основі. Ви повинні тільки потрібно кількість розміром з горошину на зубну щітку. Не тільки, використовуючи зменшена кількість за кожен випадок розширити свої поставки, кількості розміром з горошину-це те, що рекомендується для людини чищення зубів, всупереч тому, що так сказати вам!

Крім того, мої собаки абсолютно люблю родоводу дихання порушників; евкаліптовий запах цілком привабливим та інші ласощі я дав їм, і він робить дуже добре, але чистити щодня (один раз вранці, 3 рази в тиждень має бути в порядку) досі мій улюблений спосіб робити речі.

Враховуючи всі обставини, нічого не вилікувати проблему, як хороший зуб масштабування в вет. У мене була одна собака, яка так сильно зубного каменю на зубах, що я був в змозі очистити його вручну з моїми пальцями. Один раз мені почистили всі зуби, що, до речі, і поки він був спокійний, я ніколи не дозволяла йому повернутися до того стану корозії.

+279
tattybojangler 2 жовт. 2016 р., 11:15:04

Кращий спосіб отримати діагноз астма, щоб зняти відео вашого кота до ветеринара. В іншому випадку, ви покладаєтеся на кота напад астми в той час як в офісі ветеринара, і це може зайняти кілька візитів.

Важливо, що ви йдете до ветеринара для діагностики і лікування. За словами Річард Гольдштейн, ДВМ, доцент звірятко медицини Корнельського університету коледжу ветеринарної медицини,

ветеринарний адвоката слід шукати на самій ранній стадії. “Якщо перші ознаки задишки [утруднене дихання] ігноруються", - зазначає він, "стан може швидко прогресувати в більш важку стадію. Тоді кіт може померти без термінового лікування це виходить відразу".

Існує два види лікування, які я знаю, ваш ветеринар може вибрати один або обидва, залежно від тяжкості астми. Легких випадках може зажадати використання інгалятора (з bronchodiliator) за кожну атаку. У більш важких випадках використовується поєднання регулярне використання інгалятора і систематичні стероїди (таблетки).

Мета цих препаратів-зменшити набряк в дихальних шляхах, щоб дозволити кішці легше дихати. Інгалятори (при гарній переносимості), як правило, краще, ніж таблетки, так як стероїди можуть викликати ряд побічних ефектів у кішок при тривалому використанні.

При призначенні інгалятора у кішки, вам буде надана палата з маскою. Маска надівається на котячий ніс і рот, і інгалятор сидить на протилежному кінці палати. Є маленький щиток на камеру, так що ви можете сказати, що кішка дихає, і ви будете вважати кількість вдихів і видихів, щоб переконатися, що ваша кішка вдихнула досить препарату (або ваш ветеринар або виготовлення камери дасть вам вказівки про кількість вдихів і видихів).

Існує два основних типи масок, які я бачив, використовується з кішками: невелика дитяча маска і спеціальний ветеринарний маска (Aerokat). Для кішок, ветеринарні маска забезпечені значно краще підходить (тому ми були впевнені, що він був дихання ліки), але ви повинні замовити його онлайн. Дитячі маски/камери доступні за рецептом в будь-якій аптеці.

Я бачив багатьох людей зайняти кілька тижнів, щоб отримати їх кішка інгалятор, але мої кішки звикли, що я тикаю їх, обрізки нігтів і т. д., і не протестувати занадто багато, тому ми просто шубовснула на нього. Якщо у вас є кіт, який не терпить бути стриманим або зіпсував, то ви хочете, щоб зайняти кілька тижнів, щоб поступово привчити його до нього (з купою ласощів і похвали).

+258
Oliver Schaub 5 січ. 2020 р., 12:23:51

У мене колись була кішка, яка мала жодної аварії, і це було, очевидно, результатом кіт переплутавши іграшковий ящик для лотка, з-за певної подібності з лотка (в бік, сформована коробка, іграшки б покрити чим-небудь.). Я думаю, що є шанс, що ваш кіт, можливо, зробив аналогічну помилку.

Пропозиції:

 1. Щоб виключити проблеми зі здоров'ям, візьміть кішку до ветеринара. Ви повинні прийняти нових вихованців до ветеринара відразу в будь-якому випадку.

 2. Ретельно очистіть мішок з миючими засобами, призначеними для зняття запаху. Це повинно допомогти уникнути повторення подій.

 3. Нічого лотка-як поза досяжності. Коробки і сумки з предметами у них, особливо.

 4. Розглянути можливість отримання додаткових коробок. Якщо більш ідеальне місце поблизу, кіт буде, ймовірно, використовувати їх.

Пам'ятайте також, що це лише тиждень. Кішка досі, напевно, оселитися, і це, можливо, не звикли собі в коробку ще.

+254
kstratis 1 груд. 2012 р., 04:59:11

Моя подруга і я були останнім часом якісь неприємності, і я впевнений, що ми збираємося розбити в наступному місяці. У кого-небудь є пропозиції, як допомогти моїй собаці через відділення?

Моїй собаці 8, але я тільки її протягом приблизно 8 місяців. Моя собака, звикла до моєї дівчини проживанні більшість ночей на тиждень у мене вдома і, як правило, здається, бути в поганому настрої, принаймні, день після моєї GF листя зупинитися в її будинку.

Моя подруга була в основному її другий батько з самого початку і, безумовно, її улюблене з 2 з нас. Я дуже турбуюся про те, як вона звикне до того, лише навколо мене.

Будь-які пропозиції про полегшення переходу?

+207
Alastair Gilchrist 27 лист. 2012 р., 18:41:52

У нас є три чихуахуа в нашій родині, два з яких не можуть ходити вниз по сходах, так що я часто знаходжу того, щоб носити їх на вулиці. Вони не люблять нічого робити зовні, якщо вся група не існує, і я не хочу залишати їх на вулиці без нагляду, навіть на мить. Отже, я вважаю себе того, щоб нести їх обох на одному диханні, по одному на кожну руку.

Що б бути оптимальний спосіб носити їх так, щоб вони відчували себе максимально комфортно на дорозі? Я дійсно повинен приймати їх на вулицю по одному, замість того, щоб, залишивши два інших без нагляду на мить, в той час як я ношу третій?

+206
fellow traveler 1 лют. 2010 р., 09:55:36

Якщо така поведінка відбувається тільки у воді, я дійсно зрозумів, що це значить. Як довго це триватиме, якщо інша собака це терпить і що відбувається після?

Але що ви можете зробити, це не так вже відрізняється від будь-якої іншої (на суші) поведінка, що ви хочете підірвати: передзвонити їй. Миттєво. Коли вона починає плавати у бік іншої собаки, вона повинна повернутися. Взаємодій з іншими собаками для неї буде обмежуватися межами води. Коли вона не повернулася, сьогодні не буде більше кулі будуть кинуті. Весело робиться, коли ви робите це "весело" для інших собак/людей. Може бути, в якийсь момент Ви можете тренувати її з допомогою собаки, що б терпіти її поведінку. (Але тільки в тому місці, де вона б напевно миттєво повернуться до вас, якщо покличуть.) Тоді ви можете дозволити їй підійти, але знову передзвонити їй, коли вона виявляє ані найменшого бажання доторкнутися до іншої собаці на шию. Це етап, на якому ви навчити її "правильно", дружнього спілкування-це добре, все інше знову зупинити всі веселощі миттєво.

+204
robotspacer 22 серп. 2016 р., 16:53:30

Ах, я пам'ятаю ці дні... ;)

Ось кілька речей, які мені дуже допомогли (в доповнення до Дж Хатчисона, пропозиції):

 • Якщо можливо, розташуйте ящик поруч із ліжком. Якщо це неможливо, принесе ваш матрац до решетування. Це не назавжди, а лише на одну або два тижні.
 • Перш ніж покласти собаку в машину, вийти на вулицю трохи. Навіть п'ять хвилин допоможе і приладдям щеня просто трохи.
 • Повернувшись всередину, поставте цуценя в ящик і провести деякий час поруч з кліттю або закрити (я дивилася одну або дві серії якогось телешоу близько 1 м).
 • Потім ще коротка поїздка за межами.
 • Повернутися назад, цуцика назад в ящик, і спробувати спати поруч або близько до решетування.
 • Якщо щеня починає плакати, говорити що-то, може бути, доторкнутися до решетування і дайте йому обнюхати вашу руку, просто не відкривай двері. (За винятком вбиральні звичайно.)

Хоча це звучить нудно, в нашому випадку (8-9 тижнів від народження, чоловічої статі) плакати перестав майже відразу. Він був прекрасно сидіти там з тих пір, він побачив мене на вулиці і знав, що хтось є.

Близько однієї або двох тижнів через його навіть не хвилює, не бачачи мене (кут ліжка між мною і обрешітку). Якщо він почав нити трохи, я б сказав одне або два слова, і він був би щасливий. На даному етапі ми по суті пропустили "в шухляду під час перегляду телевізора" крок і йому було дозволено спати поруч зі мною в ліжку, а я буду дивитися що-то.

Ще одну або два тижні, я раптом вирішила навіть пропустити останню тару. Ми вийшли на вулицю, я просто сказав: "Давай сідай, тобі дозволено бути в ліжку" - він не міг зрозуміти його в цілому, але він явно загорівся ідеєю якось, оскільки з цього дня я вже не потрібний ящик, він спав поруч зі мною чи моєю подушкою. (Звичайно, це вимагає доступному місці для цуценяти-безпечний.)

Кілька тижнів потому, що був вже не питання, і він почав спати самостійно за свій вибрав місце на сходах (ніхто з нас не тікає , не проходячи його).

Хоча це звучить нудно (це дійсно може бути), це дійсно того варто, адже ви заощадите багато часу і проблем надалі, якщо ви знаєте, ваша собака вам довіряє і не зіпсувати свій інвентар тільки тому, що він один на кілька хвилин (або за ящик протягом ночі).


Також, просто бажаючи сказати, що просто щоб бути впевненим:

Ніколи не забувайте, собаки-стайня тварини і особливо лайки мають дуже сильне почуття зграї. (Наші два хлопчика буквально додати практично будь-який сторонній або інші собаки до нього.) Ви і ваша сім'я є частиною пакету, може бути, навіть деякі сусіди. Щеня не хоче бути один (природний інстинкт, щоб бути безпечним і т. д.), так вона буде плакати через тебе. Хоча це прекрасно, щоб навчити цуценя, що ви не просто приходьте всякий раз, коли він плаче, ви не повинні повністю ігнорувати що-небудь.

Також відзначимо, що "щеня гіперактивний і не хоче залишатися в клітці або спати" може бути індикатором для цуценяти дійсно не досить втомився. :)

О, і ще одне, оскільки ми також взяли молоду собаку (наш другий... пакет менталітет та інше), який створив велику частину дня і зростання проблеми: не засуджую тебе, але, будь ласка, переконайтеся, що ваш ящик, достатньо великий для вашої собаки, щоб бути зручним. В ідеалі ви могли б просто зробити ящик, достатньо великий для дорослого хаскі відразу (сейфи вас від покупки ще пізніше, наприклад, для відвідування ветеринара або в разі яких-небудь медичних проблем). Вона повинна бути близько 100-120 см в довжину і 60 см в ширину і високий, в ідеалі виготовлений з міцного металу (навіть не намагайтеся кліть Хаскі в тканину або пластик).

+100
Benjimaestro 28 серп. 2019 р., 06:41:59

Кошенята у притулку

В АСКОЕ держав

Кішки входячи в притулки, прийняв приблизно 37 відсотків, 41% присипляють, і менше 5% кішок, які прийшли, як збивається повертаються їх власникам.

Однак, я не зміг знайти статистики про долю кошенят (і дорослих кішок). Як правило, котенята вважаються більш прийнятними. Для дорослих кішок, які перебувають у притулках іноді мають проблеми з поведінкою чи здоров'ям, що робить їх більш важко прийняти.

Я очікую, що кошенята будуть приспані, по більш низькій ставці, ніж у загальній популяції кішок.

Здичавілі Кошенята

Для кошенят, які були вигодувані здичавілими матері, дослідження існуючих на інноваційної архітектурі сайт повідомляє:

Дані виживаності були доступні по 169 кошенят. В цілому, 127 169 (75%) котенята померли (п = 87) або пропав (40) до 6 місяців вік. ...Вісімдесят-один із 169 (48%) котенята померли або зникли раніше вони були 100 днів.

Причини смерті були встановлені по 41 з 87 (47%) кошенят помер. Тридцять сім із 41 (90%) помер у результаті травми, з нападу бродячих і власником собак (п = 18) і ДТП (10) є найбільш поширеними типами травма. Інша травма, яка призвела до > 1 смерть включеними падає з сеновалы (п = 2), що наступив на коней або людей (3), і підозрював епізод дітовбивства (3).

Причина смерті не була визначено 46 87 (53%) повідомили, котенята померли, але багато хто, за повідомленнями, мали ознаки захворювання, у тому числі верхніх дихальних шляхів хвороби кишкового тракту і пронос, до смерті.

Кошенята, які зникли б перейшов на іншій території, але також імовірно, що вони були з'їдені хижими тваринами (тому їх тіла не могли бути відновлені) і/або вони були хворі і знайшли тихе місце, щоб приховати в той час як вони померли (їх трупів важко знайти).

Приручити Кошенят Випустили

Я не зміг знайти які-небудь відомості про долю приручити кошенят, які випущені (часто званий "демпінг"). Ці кошенята можуть бути краще, ніж здичавілі кошенята (тому що вони вже кілька тижнів гарного харчування/догляду до того, щоб добувати собі), але може також брак важливих навичок (наприклад, де шукати їжу і як полювати).

Вони, ймовірно, підкоряються тим же джерел травма як здичавілі кошенята в дослідженні, але можуть мати різні показники хвороби.

Резюме

Ми знаємо, що кошенят в притулок. буде захищений від інших тварин і від автомобіля вражає. Ми знаємо, що кошенята, хворі в притулку буде переданий ветеринарної лікування. Ми знаємо, що кошенята, які перебувають у притулку будуть давати достатньо їжі. Ми не знаємо, які з цих речей про кошенят, які випускаються, і є хороші підстави вважати, що багато з цих речей все-таки випустили кошенят.

Важко робити висновки про якій ситуації є більш смертоносним, але ясно, що ситуація більш гуманно. Навіть коли кішка притулок присипляти, це робиться без болю та страждань.

+33
Sledge Hammer 6 лип. 2013 р., 16:29:23

Існує кілька можливостей. Як він отримує протягом 10 років, я думаю, ми, ймовірно, можемо виключити плоскоклітинний рак в лапах, серед інших параметрів рака, але незлокачественных-плюсом включають в себе:

 1. Шкірний ріг - які можуть бути пов'язані з деякими серйозними проблемами, але може бути доброякісною. Вони можуть бути видалені хірургічним шляхом і має бути розглянуто в ветклініку на першопричини.

 2. Фіброма - що це доброякісне, але ви можете видалити хірургічним шляхом, якщо це викликає дискомфорт. Біопсія буде необхідна для підтвердження, хоча я не думаю, що це поширено на майданчик.

 3. Гіперкератоз - у кішок, це може бути викликано пухирчатка foliaceus , що тягне збільшення кератину на килимок для ніг, але там цілком могли бути й інші причини для його (люди називають це "рогата лапа"). Також слід мати вет покриву для боротьби з, якщо це необхідно.

Є деякі більш небезпечні причини, хоча, як я помітив, в історії запропонував би вкрай малоймовірно. Він також може бути ніхто з перерахованих вище, це дійсно важко сказати, але збільшився кератину з тієї чи іншої причини здається цілком імовірним.

На довгий розповідь короткий передній... ви не повинні видалити його самостійно.

+29
Pritha B 6 груд. 2017 р., 11:19:54

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil