Як покарати агресивну погану поведінку цуценя?

Мої батьки всиновили цуценя(Нора) місяць тому, їй близько 3 місяців. У мене виникли проблеми з дисципліною, коли вона хуліганить.

Вона не ладнає з іншими домашніми тваринами. Під цим я розумію, що вона майже постійно турбує їх. Вона кусається і стрибає на нашу стару собаку, вона біжить за наших кішок і захопити їх. Інша собака претендує на те, щоб злобно вкусити її, але нещирість-це все, що він може зробити, тому він, як правило, закінчується гавкотом і скулежом про допомогу. Наша доросла кішка не соромтеся, щоб вдарити її, якщо вона підійде занадто близько, вона навіть подряпала цуценяті один раз. Але Нора не здається, щоб отримати які-небудь повідомлення і зберігає їх турбує.

Коли вона робить це, я зазвичай кажу їй "ні", якщо подібна поведінка буде продовжуватися я піднімаю мій голос і якщо вона продовжує, що трапляється досить часто, я б покарав її, поставивши її одну в кімнаті на деякий час.

Проблема : як я можу зробити це, коли вона тікає від мене? Вона в основному просто тримайся подалі від моєї досяжності і продовжувати її проступок, якщо це можливо! І якщо мені вдасться зловити її, вона намагається вибратися з моєї хватки, посилено кривлячи, катався по підлозі і намагався вкусити мене! Як я можу впоратися з цим? Вона так схвильований, що я боялася, що вона відкусить мені обличчя, якщо я намагаюся нести її.

Я більше любительці кішок, тому я знаю, що я може бути упередженим. Але я знаходжу її надто грубою, щоб з іншими тваринами. Я живу в страху, що вона може ображати моїх кошенят. Я боюся, що дорослий кіт може зашкодити її назавжди.

Мій батько проживає весь день, але він дуже пасивний, і я знаю, що він не робить нічого, щоб реально виховувати/навчати її. Так що в принципі до мене і мою матір, щоб зробити це. Зайве говорити, що, прийшовши додому після довгого дня роботи на непокору цуценя залишає нам дуже мало терпіння.

Чесно кажучи, якщо справи не підуть на краще, я вважаю, припускаючи, що ми позбавимося від неї. Але я б волів уникнути цього. Я вже давно беру до безпритульних кішок і я не відчуваю, що роблю це норі.

+788
natsucule 5 січ. 2011 р., 00:37:14
31 відповідей

Налаштування Прийому Їжі/Суми

Вона буде поступово дізнаються, що їжа буде дано їй, коли вона має потребу в ньому. Ви можете допомогти їй навчитися цьому швидше, переконавшись, що їжу дають за розкладом (ви можете використовувати тимчасовий живильника, якщо вам потрібно, я мав гарний успіх з CatMate К50).

Вона також може допомогти годувати невеликими порціями частіше (знову ж таки, тимчасовий фідер допомагає з цим!). Отак вона не як голодні між прийомами їжі так, що старий відповідь з голоду від її днів як очманіла ногами.

Сповільнюючи Її Їдять

Мій досвід з годівниці головоломки (і повільної подачі куль) згадувалося в інших відповідей залежить від особистості кішки. Вони гарні для Ромео, тому що, коли він був бездомний, він звик копирсатися в усьому, щоб роздобути для їжі, і він до цих пір іноді гундосить навколо будинку "жебрацтво" (він вчить нас, щоб тримати наші брудні тарілки прибирали!). З іншого боку, Джульєтта виросла в будинку Плюшкіна, а також тривожність їжі, але вона так і не навчилася це "крадіжка" звичка. Вона навчилася їсти з годівниці головоломки від перегляду іншими кішками, але це не впливає на її поведінку.

Вправи/Ігри

Інший ключ в управлінні її вага переконавшись, що вона отримує достатню фізичне навантаження. Ви можете включити харчування в свій режим вправи, щоб зробити його більш для неї цікавим. Одна легка гра, щоб грати, щоб взяти невелику жменю сухого корму і кидати їх через кімнату її ловити (по одному). Включивши харчування та інтерактивні ігри будуть посилювати, що ви-джерело їжі.

+956
Paul Ramian 03 февр. '09 в 4:24

По темі: я можу годувати кішку молоком?

Я читав, що деякі дорослі кішки може обробляти коров'яче молоко (незбиране молоко), та інших кішок не може (пронос).

Моє питання полягає в наступному: кішка знає, що добре для нього, вірно?

Якщо молоко викликає проблеми або дискомфорт для кішки в минулому, кіт буде знати, він і не буде пити молоко, так?

- особливо дворовий кіт, або напівдиким котом, вірно?

Моя кохана половинка-дика кішка здається дуже обережні у відношенні нових продуктів. Він намагається гризти, йде і повертається через кілька годин, мабуть, після того, як він визначив, що новий елемент живлення в порядку.


Я можу поставити запитання?

Я бачив по ТБ показують : хардкор "навички виживання", хлопці кажуть, що вони роблять, щоб побачити, якщо це дикі фрукти безпечно вживати в їжу-вони перший рік його по відношенню до шкіри (чекати кілька годин), з'їсти невелику частину (кілька годин), є клювання (чекати кілька годин), то це безпечно, щоб поїсти. - або щось подібне.

... У диких кішок це зробити ?

+941
user3023585 20 січ. 2014 р., 21:04:47
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Ось короткий опис з Вікіпедії:

Мокриці шкідники

Хоча мокриці, як дощові черв'яки, як правило, вважається корисним у садах за їх роль в боротьбі з шкідниками, робити компост і перевертання ґрунту, крім того, їм було відомо, харчуються на культурних рослинах, таких як дозрівання полуниці і ніжні паростки.

Мокриці також можуть проникати у будинки масово в пошуках вологи, і їх присутність може вказувати на проблеми вогкості. Вони, як правило, не розглядається в якості серйозної побутових шкідників, так як вони не поширюють хвороби і не пошкодити звук дерева або структури.

Якщо вони тікають, то вони можуть потрапити в будь компостної ви вдома в приміщенні, можливо, сміття, і, можливо, виявити витоки у вашому домі :)

+892
Judy Sartin 14 лист. 2014 р., 22:46:37

У моїх батьків є жіночий прикордонний коллі 5 або 6 років. Я жила з батьками (і бордер-коллі) до недавнього часу. У мене є своє місце зараз. Вона гостює, поки батьки у відпустці.

Вона знає, як попросити сходити в туалет. Вона наштовхує вас з її носа і проходить кілька кроків до дверей. Проблема в тому, що вона показує точно таку ж поведінку або досить схожий поведінка, що я не можу сказати різницю, якщо вона хоче повернутися додому. Вона робить це майже постійно, навіть розбудив мене в ночі.

Як я можу вам її показати мені чітку різницю між проханням повернутися додому і просити для туалету?

Кілька уточнень:

 • Вона любить прогулянки. І вона любить море. Я живу на пляжі, мої батьки живуть далеко від моря.
 • Вона регулярно ходив, за півгодини до години. Перш ніж я поїду на роботу, коли я повернуся з роботи, після вечері, перед сном. Вона отримує зовсім небагато вправ і ігор теж.
 • Вона отримує вечеря один раз в день, в той же час, як я обідаю, як вет рекомендував. Вона має чиста вода доступна в будь-який час. У моїх батьків є свіжа проточна вода, але вона просто занадто миску.
 • Вона насправді насьцяв усередину в перший день. Вона захворіла після купання в морі. Вона повністю усвідомлюю, що це не добре, хоча. Вона підійшла до мене і відразу ж подав, я не можу нічого сказати. Вона показує ознаки того, що вона хотіла піти, але я ігнорував їх, оскільки вона була дві години раніше.
 • Вона жила з моїми батьками і мною протягом 5 років і я з'їхала. Я думаю, вона хоче, щоб я пішов назад в пакет.
 • Вона ніколи не була в моєму будинку раніше, так що це місце незнайоме її.
 • Вона щаслива, коли зовні, але неспокійний, коли ми зупиняємося. У будинку моїх батьків вона буде спати більшу частину часу вона не ходить і не грає. Вона, здається, не готовий грати стільки, зараз як зазвичай.
 • У мене немає саду або іншого місця її дозволено робити свій бізнес, що я можу залишити її.
 • У мене є зимовий сад. Це не так уже й погано, якщо вона робить свої справи там, але не коханої. Вона знає, що це не нормально вести свою справу в приміщенні. Моя головна турбота полягає в тому, що вона не робить свій бізнес на килимі, зовні середня.
 • Я насправді замкнув її в зимовому саду на ніч, тому що вона постійно турбує мій сон. Я відчував себе дійсно погано про це. У моїх батьків є будинок з сходами, що вона не лізе, так що вони ніколи не турбували вночі. Вона хотіла розбудити людей, що спали на дивані, облизуючи їх особи. Вона ніколи не залазить на диван чи ліжко, якщо не запросили.
 • Вона, здається, подобається консерваторії. Вона наполягла, щоб спати там. Підлога там досить холодно і дме вітерець, що дуже приємно за нинішньої спеки.
+850
Jesse Wiatrak 2 лют. 2018 р., 23:25:21

У Чихуахуа, гена розведення (синюватий або темно-сіре пальто) може викликати тонкий пальто або навіть облисіння в певних ділянках тіла - я бачив, що на стороні задніх ніг. Проте, обоє батьків повинні мати цей ген в першу чергу. Якщо це так, ви не зможете повністю вилікувати.

Алергія може бути й інша причина. Одна з моїх собак алергія на блошиний укус, і кількома собачими шампунями. Шкіра отримує червоний колір, появі лупи і специфічний запах, пов'язаний з ним. Лікування спочатку позбутися від бліх, а потім використовувати гіпоалергенним шампунем для собак.

Крім цього, я використовую масло лосося в якості доповнення до основного прийому їжі. Деякі інструкції також згадати пряме застосування на площі (я не впевнений, що це працює). Є й інші спеціальні продукти (рослинні олії) для нанесення на шкіру, я використовував їх, але я не можу сказати, якщо вони насправді працюють (не називаючи бренду, як тут місцевим продуктом в Чехії).

Сподіваюся, що це хоча б частково допомагає.

+849
user13706 12 серп. 2014 р., 08:11:53

У мене було 5 раків-пустельників і пішов, щоб очистити клітини і перетворити в пісок і мені не вистачає краба! Я обережно перевірив скрізь, але не краб або будь-яких доказів його їли..немає ніякого способу, він може вийти..вони в скляному акваріумі..допоможіть!

+811
Stephanie Cameron Vaught 8 вер. 2019 р., 07:26:43

Наші кролики живуть у приміщенні, але в хороший рік ми приймаємо їх кемпінг та інші заходи на свіжому повітрі. Щоб захистити їх, ми даємо революції бліх і кліщів протягом 6 місяців від погодних умов.

Іноді, коли у нас є хороший покрив снігу, цікаво, якщо anybunny хотіли б пограти в неї на короткий час, а там холодно). Але я не хочу, щоб доза їх за те, що могло виявитися лише кілька хвилин, і в той же час я не хочу, щоб вони отримали бліх.

Я знаю, що немає ніяких абсолютів, але це з упевненістю припустити, що свіжий безрейкового покриття від снігу блоха безкоштовно?

+783
James Harr 9 лист. 2018 р., 23:10:58

У мене є шалена сімейства котячих і годувати їх, коли я можу, це безпечно, щоб нагодувати їх яловиче фарш? Будуть добре годувати її і кошенят яловичину кілька разів на тиждень?

+751
davey 10 лист. 2014 р., 08:56:19

Всім хто любить своїх вихованців і закінчилися варіанти для повторного самонаведення хотів би бути в змозі розмістити їх в обмеженому відкрити притулок, де вони можуть бути впевнені, що тварину додому, поки він новий назавжди додому можна знайти. На жаль, це не завжди можливо. Обмежений доступ до житла у нашому районі повідомляє, що він має простір для 250 тварин і отримує 300 запитів для розміщення в тиждень. Будь-кількість факторів може запобігти вашого вихованця від бути прийнятим у притулку, він може або не може бути можливим, щоб впливати на розміщення

Місцева реклама розміщені таким чином, ви можете повторно ваш вихованець відразу, може не принести результатів. Навіть якщо люди не відповідають, вони не можуть бути прийнятні.

Якщо ваш вихованець старше, знайти хороший будинок може бути вкрай проблематично. Два варіанти, щоб розглянути довгострокові інтернат, або евтаназія обидва ці варіанти мають суттєві наслідки і буде ваш останній варіанти.

Якщо ваш вихованець обклеїв чистої породи, або дивиться, як вони чистої породи, звернувшись в організації, які спеціалізуються в цій порода/вид може привести вас в список людей, зацікавлених у вашого вихованця, але немає коштів для купівлі.

Використання ваших особистих і професійних контактів для пошуку людей, розглядаючи тварина. Великий відсоток повторного будинків один до одного, один одного.

Нарешті, не виключаю відчинені двері притулку, відкрити двері не може означати, що ви думаєте, він робить. Якщо ви дійсно хочете взяти вашого вихованця до відкритого укриття двері ви можете поліпшити ваших улюбленців взяти-здатність включати Bio лист, що говорить про їх хороших якостях, і чому ви повинні бути відокремлені від них. Якщо є кілька відкритих притулків двері в вашому районі, відвідати їх, подивитися, як вони виглядають, ті, з великою кількістю волонтерів буде безпечніше. Запитайте конкретно про те, що вас турбує. У деяких притулках будуть містити дату прийому на описі тварин (я знаю, що у нас робить). Якщо ви бачите впускного дати, тижні і місяці назад, і ви побачите, волонтери беруть собак для прогулянок в обнімку з кішками, і з кроликами для галасливих ігор ви можете впевнені, що робиться все можливе для того, щоб забезпечити позитивний повторного самонаведення відбувається.

+710
kladius 10 вер. 2014 р., 02:03:56

Як і в інших відповідей, я закликаю вас не замикайте вашу кішку. Взагалі, кішки не дуже багато чому навчитися від "дисциплінованого", а вони діють тому що вони потребують.

Якщо ваша кішка має гарне здоров'я, я настійно рекомендую додати ще один ящик для сміття для вашого будинку і, бачачи, якщо це допомагає. Рекомендована кількість урн для будинку з кішками кіт 1,5 відсотка (з округленням до 2 на 1 кішку).

Дивіться це посилання для офіційній документації.

Навіть якщо лоток у вас здається чистим і досить доступні, можуть бути фактори, заходячи в гру, що відмовити кота від його використання в певний час протягом дня. Надання іншого місця може допомогти в цьому випадку.

+640
Juan Pablo Alvis C 7 квіт. 2017 р., 18:43:34

ТЛ:ІН кроленят важко сказати підлогу. Якщо ви отримуєте дві, 50% шанс, що ви будете мати кроленята як вам перша підказка, що ви не отримаєте два в одного і того ж статі. Якщо ви тримаєте їх окремо, що підриває ідею їх відповідності один одному компанію. Шлях двох кроленят повний потенціал для неприємностей.

Проста відповідь: так, стерилізація може мати позитивний вплив на здоров'я кроликів і поведінка так само, як і з собаками і кішками.

Але це не так просто, ви хочете придбати два нових молодих/молодих кроликів. Що призводить до ряду труднощів.

 • Кролики стають статевозрілими (можливість мати дітей) дуже рано, і часто до досить старий, щоб бути стерилізувати або каструвати. Це змушує тримати їх разом, поки молоді chalanging.

 • Зайченята дуже складно визначити стать, подивитися огляди , що викликає кролики мимовільно міняють стать? і як сказати секс і видаляють яєчники/каструвати кролика?

 • Двох кроликів, які живуть щасливо разом "кабальним", цей зв'язок дуже тісний, якщо відокремити їх, вони можуть померти. Подивимося, може кабальний кролики вмирають від самотності?

 • Стерилізуйте або кастрируйте зміни поведінки, що суттєво може змінити облігацій. Це не є незвичайним для кабального кроликів, щоб почати боротьбу і повинні бути відокремлені після того, як один або обидва стерилізовані або кастровані. Це зазвичай рекомендується не кролики Бонд, поки вони не були стерилізовані або кастровані, принаймні 30 днів.

 • Інтактних кролів, які об'єднані в одне місце і це не є зв'язок, може і буде гризти частини тіла один від одного, вуха, пальці, брови, деякі кролики навіть вбиті в результаті бойових дій. Бачите чи кролики б'ються один з одним до смерті?

Сценарій: ви отримуєте дві дитини кроликів, вони молоді і з одного посліду, вони щасливі разом, все чудово. Потім проходить час

 • А. виявляється, вони не однієї статі: це дійсно, дійсно велика ймовірність. Перша підказка буде "мама" будує гніздо, незабаром купка кроленята подивимося, як швидко у кроликів порода насправді? і в якому віці можна/потрібно кроленя (комплект) бути розлучена зі своєю матір'ю?

 • Б. Вони обидва однієї статі: Як виростити старшого брата знижує толерантність і жити щасливо чи ні

  • БА: якщо вони щасливі разом, добре це занадто пізно, щоб стерилізують або кастрируйте не відкладаючи облігацій на ризик.

  • ББ: якщо вони не люблять один одного, вони почнуть бойові дії. Найпростіше рішення-розділити їх. Як вони не склеюються, такий поділ не повинно заподіяти їм шкоду. = У вас є два кролика, які вимагають, щоб окремі житлові квартали.

+635
srobert 11 черв. 2018 р., 13:47:11

Нещодавно я вирішила змінити корм з-за виробника припинення його виробництва. Моя кішка підсіла на марку і була єдина їжа, що він вилизана в його миску. Я пробував багато різних марок і навіть домашню їжу, проте він, схоже, не зрушиться з місця. Він обнюхує іншу їжу і відмовляється її повністю відкидаючи його. Я змушений дати йому попередній бренд. У мене тільки 3 тижні стоїть їжа і я поняття не маю, як мені переключити його уподобання до нової їжі. Хто-небудь може допомогти будь ласка мені зрозуміти як мені допомогти моїй кішці спробувати нові продукти і я можу вирішити цю проблему, перш ніж мої запаси вичерпаються, і моя кішка залишилася голодною.

+631
Geeocode 25 січ. 2017 р., 04:14:49

Цуценята проходять фази як людські діти. Оскільки це новий на сьогоднішній день, вона, ймовірно, пройде. Якщо здається здоровим, може бути, дати йому кілька днів або тиждень, і якщо це все-таки проблема взяти його до ветеринара.

+609
stelle 22 груд. 2013 р., 07:55:47

Я планую зробити подібну клітку в якийсь момент і я подумаю над цим. Що я зробити, це спуск, дивлячись зовнішній матеріал, як ніби ти дерево, а потім покласти оргскло, акрил, або скло зсередини. Ви можете зробити невеликі аркуші і всі ріжучі інструменти у вашому місцевому великому полі, за розумною ціною. Робимо каркас з чого хочеш, те й лінія всередині, принаймні, в районах, які можуть бути розжовано, зі склом. Ви можете приклеїти її в кутах і по краях з нетоксическим акваріум силікону, також знайшли у магазині сказав.

Одним з переваг такого способу є те, що ви можете зробити його декоративним різьбленням або розписом дерева за склом, зробити перегородки, де вони можуть бачити один одного, і т. д... Є багато можливостей. Я в даний час заблокований Ютуб на роботі, але є відео, ви повинні легко знайти, де дівчині зробили ігровий майданчик для її хом'ячки з пофарбованими в білий колір фанери на дні і трьох сторін. Вона пішла на фронт тільки акрил.

Єдине, що я хотів мати на увазі, що ви повинні вибрати, який матеріал ви використовуєте з очікуваним зносом на увазі. Скло легко розбивається і може поранити тебе, якщо ти впадеш у неї (я не думаю, що маленьке тварина може зламати його, навіть кролик). З іншого боку, акрил більш гнучкий, але легко дряпається і може знадобитися заміна. Це може бути трохи дорожче, але думаю, що час і вартість розбирати всю клітку, щоб замінити прожувати зіпсовану дошку.

Нарешті, тримайте в голові. Ви не хочете, щоб ваша клітина буде душно і незатишно. Він також може бути нездоровим, якщо диму, як аміак з сечі, повісити біля Землі. Якщо я хвилювався з приводу вентиляції, я міг би спорудити на місці з дротяною решіткою як звичайна клітина і є вентилятор ПК додані в іншу сторону, вступив на періодично і циркуляцію повітря. Удачі з ним.

+596
MrWuB 6 січ. 2018 р., 10:12:35

Наш критий кошеня, як і будь, дуже грайлива. Або він грає або спить. Коли ми йдемо в спальню і закрити двері, він дряпає і нявкає, щоб дозволити йому, і підпустивши, просто грає перед нами, так йому самотньо без уваги.

Є деякі проблеми в його поведінці, і деякі з відповідей на різні ресурси "він шукає уваги". Я думаю, що ми граємо багато з них, кілька разів на день протягом приблизно 10 хвилин кожен, і якщо ми вдома, як на вихідні, більше. Крім власне гри, ми з ним поговорити, погладити його, подивитися, як він грає сам з собою, так що я б не став розраховувати йому не вистачає уваги.

Все-таки це перший кошеня в моєму житті, так що ми не знаємо, скільки ігор і уваги має бути достатньо?

+507
AdamR 27 бер. 2016 р., 12:21:10

Моя сім'я і я щасливий володар двох прекрасних ангелів, Дейзі(8 років) і Далми(5 років). Обидва з них є німецькі вівчарки. Далми-дочка Дейзі. Вони дружелюбні з людьми і особливо з дітьми, але вони люті для кішок і людей, які їх бояться. Вони не покусали кого-небудь. Тепер, моя мати і сестра хоче усиновити мопса, але деякі люди говорять не включати мопса в будинок з двома німецькими вівчарками.

У німецьких вівчарок не любите мопсів? Я в змозі принести мопса в нашу сім'ю.

+494
aditya yelgawakar 31 січ. 2018 р., 07:55:44

Щоб відповісти на мій власний питання:

Я додав три нових тетр, ідентичні за забарвленням до оригіналу три тетри. Доповнення були меншими, ніж існуючі.

Протягом двох днів, всі три нових доповнення були мертві. Я не впевнений, що інші спільноти риб (гуппі, сомика-альбіноса, риби-ангели) були головними винуватцями. Я бачив оригінальний неони іноді турбують новоприбулих, як і гуппі.

Ускладнює фактором є те, що я мав, раніше в той же день, переїхали в акваріум з однієї кімнати в іншу. Я чекав протягом шести годин після переміщення танка дозволяють рибі заспокоїтися. Всі оригінальні води зберігається й повертається в бак після переїзду. Я припустив, що танк на значний термін дозволило б рибу, щоб відновити, перш ніж додавати нових риб. Можливо, я був неправий.

Я також додав два химерних хвоста гуппі в бак одночасно з трьох неонів. Це все добре.

Редагувати: я додав ще три неонових тетр, який я вибрав, щоб бути якомога ближче до величини початкових трьох. Через місяць, ці нові доповнення продовжують це робити добре.

+470
13013SwagR 11 лют. 2011 р., 09:54:11

Причина в тому, що завуальоване хамелеон буде їсти листя, і такі не для дієти, для води, і я не думаю, що в полоні вона буде поганий доступ до води. Отже, дієта-мудрий, це комахоїдна і слід годувати комахами, як правило, цвіркуни, за його дієтичні потреби. У всякому разі, він може або не може з'їсти запропонували фрукти, але було б краще від цвіркунів (і інших комах), завантажений на такого роду речі, а не хамелеон.

+467
Diego Alonso 26 груд. 2011 р., 20:56:05

Мої діти швидко наближається той вік, коли вони почнуть стає досить відповідальний, щоб керувати твариною самостійно. Моя дружина і я хочу сприяти цьому, щоб допомогти навчити їх піклуватися про когось іншого, щоб поставити потреби іншої вище власних.

Однак вони поки ще не там. Вони проявляють інтерес до годівлі наша собака (іноді) і як правило своїй діяльності беруть верх, коли вони просять допомогти з собакою.

Які ознаки треба шукати в моїх дітей, щоб знати, коли це відповідний час, так що ми не до кінця піклуватись про це самі.

+446
Francisco Mariz Rodrigues 24 жовт. 2017 р., 00:46:01

Іноді з собаками, які його прибрали там крихітний клаптик волосся відсутня там, де рубцева тканина не дозволяла хвіст ріст волосся/хутра. Можливо, вам доведеться відступити хутра трохи, щоб знайти шрам або дрібний загартований шматок шкіри, де він був у шрамах.

Ви можете перевірити цей список.

Це може допомогти вам визначити його породу, щоб сказати, якщо це порода, яка має генетично стаб решка.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Natural_bobtail

Ми не можемо допомогти з ідентифікацією породи тут, оскільки є дуже багато варіантів, міксів, припущення і виявлення якостей і т. д..

+428
Matthew Coming 10 серп. 2017 р., 00:45:20

Я точно знаю, що ви маєте на увазі. Моя кішка робить те ж саме. Це може бути з двох причин. 1. Кішки є домінуючими в певних областях, на відміну від собак. Більшість собак або домінуючою, або не домінує в усіх сферах. Кішки є домінуючими в певних областях, таких як ящик для сміття. Залишивши ПНО розкрили один спосіб показати домінування.
2. Один з ваших інших кішок домінує над коробку. Те, що ви можете думати, це може бути один з ваших інших кішок чекає в засідці свою кішку (не покриваючи), коли ваша кішка покине лоток.. це насправді моя ситуація. Так моя кішка поспішає і використовує ящик для сміття і не може взяти час, щоб покрити, тому що вона хоче зробити і раніше інших зауважує кішку, вона в коробці. Крім того, запах її какашок втішає її. У будь-якому випадку, розберемося з цим запахом!

Мені пощастило, тому що мій чоловік дуже винахідливі, коли справа доходить до цих речей. Ми перетворили невелику гардеробну в коробку кімнати. Він встановив низької потужності корпус комп'ютера вентилятор у стіну між урною кімната і гараж. Вентилятор тихий і завжди. Він постійно всмоктує повітря з туалету в номер і в гараж.

Однак, якщо ви можете отримати ваші кішки, щоб прийняти його, у мене є краще рішення ---два слова: кішка Джина! Це найдивовижніше коробку ви коли-небудь бачили. Це відносно недорогий для неймовірні речі, які він робить. Це вимагає, однак, щоб перемістити ящик для сміття біля води, наприклад у ванній кімнаті або підсобному приміщенні. (Будьте обережні з цим: якщо ви використовуєте ваш підсобне приміщення велике, це може бути надто шумно для кішок.)

Лоток використовує гранули, які зовсім як звичайний кіт. Після того, як ваша кішка використовує лоток, послідовність буде почати через кілька хвилин Кітті була з коробки (або у встановлений час). Кішка Джина омиває гранули, розчиняє будь-які крупні частинки і змиває їх через водовипуск, ставить гранули назад в коробку, і сушить їх - чисті, запах-безкоштовно, і готові знову використовувати.

Я дуже рекомендую його. Ви можете доставила прямо до вашого дому, коли ви працюєте з низьким гранул або чистіше. Це не багато (якщо будь -) дорожче, ніж використовуючи звичайну підстилку. І уявіть собі...ніколи не викидайте наповнювач і ніколи не приходять додому до котячої сечі/ПУ знову запах! Ось посилання для вас, щоб перевірити : www.catgenie.com

+411
Kelyn Ferguson 16 груд. 2018 р., 01:57:45

Ви можете прикріпити ультразвукові датчики на робочу станцію і встановити сигналізацію, якщо ваша кішка наближається в цій області. Це допоможе вам тримати очі на кота, навіть якщо вас там не буде. Крім того, це дуже легко тренувати свій автомобіль у відповідності з звуковий сигнал .

+401
user1441224 21 січ. 2015 р., 23:20:49

У мене кореллі, які завжди літають з татом, а іноді й дідусі. Вони рідко літали до моєї мами або мені - тільки коли у нас є їжа. Ми думаємо, це тому, що попередній власник був чоловік. Але як же вони визнають господаря? Вони визнають статі? Вона заснована більше на слуховий, ніж зорової введення? Бере участь нюх?

+395
superGokuN 23 вер. 2011 р., 12:13:09

Мій чотирьох річний жовтий пузатий слайдер має деякі дивні лінії на його пластрон. Я не міг сказати, як довго ті були, думаю, надовго, може бути, навіть років, але це те, що починає турбувати мене трохи.

Сам пластрон на дотик жорсткі і тверді, ретельно притискаючи її не дає взагалі, навіть при помірному тиску.

Крім цього він виглядає (і веде себе) здорово.

Lines in turtle plastron

Можна побачити прямі лінії, які перетинають нижню жучок з боку в бік. Вони більш жовті, ніж інші пластрон, з рожевим ореолом навколо них.

color corrected version

Я підкреслив колір в цій картині, щоб зробити лінії більш очевидним.

+290
Hneri 18 квіт. 2016 р., 18:54:24

Нюанс: це все засновано на моєму досвіді з кішками.

Вони можуть навчитися асоціювати певні звуки (слова) з певним поняттям. Мої кішки знають, що слово "корм для котів" маю на увазі. Важко сказати, що їх ефективне словниковий запас, але вони розуміють деякі слова.

Вони також дуже чутливі до тону голосу і мови тіла - з урахуванням того, скільки спілкування кішки відбувається через мову тіла, це не дивно. Кожен кіт я жила знав, коли його дражнили або сміялися, і всі вони ненавиділи його (я думаю, саме тому люди кажуть, що кішки "пишатися" - вони дуже не люблять, коли їх дражнили або сміялися).

Якщо б мені довелося вгадувати, я б сказав, що ваша кішка розпізнає вашу мову тіла і тон

 1. Ти говориш в/про нього; і
 2. Ти дражниш.

Йому це не подобається.

(Ох, всіх котів я розібрався досить швидко, що "я вибачаюся" означає, що я намагаюся зробити з ними. Я не знаю, як це перекладається на повідомлення і психічних станів, але насправді сказати "Пробач" мене пробачили (вони вистачить уникати мене чи боячись мене) кішка на мене образилася швидше, ніж не кажу).

+253
Holly Molly 26 трав. 2018 р., 16:10:01

Нещодавно ми отримали нову вівчарку і тепер mycat. боїться ходити в котячий лоток. Вона вирішила покакати під ліжком. Є спрей або продукт там, які зроблять її зупинити. вона stressd, але має бути щось, що ми можемо зробити.

+155
filyatima 15 бер. 2015 р., 04:57:20

Ви перейшли на швидкий для нього. Кішки завжди дотримуємося суворим процедурам, і ваша кішка має місця, як у "туалет" так, слідуючи заведеним порядком, вашої кішки "туалети" там. Ви не можете просто перемістити ящик для сміття кішки, це сильно плутає їх. Насамперед, ви повинні поставити коробку туди, де вона була. (він завжди "туалету".) Потім кожен день поступово перемістити його ближче до місця ви хочете. Ваша кішка знає (або повинен знати), щоб піти в поле, щоб робити свою справу. Хитрість полягає в тому, щоб перемістити його занадто далеко, але не перемістити його так мало, що це займе три місяці, щоб отримати його, де ви хочете його. В кінці кінців, ви будете мати поле (ПУ) прямо там, де ви хочете його! Я майже забув згадати, навіть з повільного переміщення, якщо ваша кішка наполегливо продовжує какати поза ящик для сміття або в місцях він не раніше, зверніться до ветеринара. Постійно какає поза ящик для сміття може бути індикатором для деяких досить серйозних проблем. безумовно спробувати мою пропозицію, перш ніж робити які-небудь висновки про те, хоча приймати його до ветеринара, так як більшу частину часу, проблеми зі здоров'ям-це не так просто зробив крок, щоб швидко.

+150
Michelle Sayyed 28 груд. 2019 р., 04:04:46

Якщо ваша кішка блює, тому що вона захворіла (або навіть якщо вона має деякі захворювання, які не мають відношення до блювота), то можливо для її брата, щоб забрати хворобу від їжі її нудить, так це взагалі не рекомендується. З мого досвіду, кішки все одно будуть ділитися своїми хворобами, так що це не велика турбота.

Замість того щоб зосередитися на запобігання другий кіт від їжі блювання перша кішка, ви могли б вирішити цю проблему за рахунок зменшення кількості блювоту, що ваша кішка робить. Як я можу зупинити мій кіт їв дуже швидко і рвало? усуває причини ви підозрюєте, що у вашої кішки блювота, і може допомогти.

+116
user284592 25 вер. 2010 р., 03:23:15

Собаки не можуть дізнатися (або не впізнати) поведінка "постфактум". Як тільки ваша собака принесла щось всередині, ви не можете виправити свою поведінку - можна тільки виправити або навчити собаку, коли небажана поведінка відбувається. Тому для того, щоб виправити таку поведінку, ви будете мати, щоб зловити собаку на місці злочину.

Я б порадив спостерігати за собакою, коли вона грає на вулиці і прийшли. Потрібні собачу двері, дозволяючи вашій незалежності собаку у вихід і в - але як тільки вона дізналася, яка поведінка ви від неї хочете, вона буде застосовувати його весь час, навіть коли без нагляду.

Коли ваша собака виходить на вулицю, ходили дивитися її і зупинитися біля дверей собачка. Дозвольте їй зробити свою справу за межами. Коли вона прямує до дверей собачка з об'єктом ви не хочете всередині, зупинити її і змусити її видалити об'єкт. Коли вона це зробить, похваліть її та/або ставитися до неї, і відпустити її всередині.

Після того, як вона "отримує" те, що ви просите її зробити, вона повинна зробити об'єкт "крапля перед дверима собачка = хороша собака" зв'язок і зробити це самостійно. Ви можете в кінцевому підсумку з купою об'єктів права поза собачка двері, яка насправді може бути зручно, коли настав час прибирати двір!


Відредагований, щоб додати: мені здається, що ця підготовка може зробити вашу собаку думати, що гарне поведінка приносить предмети з двору до тебе, не опускаючи їх за собачі двері. Ви будете знати, якщо це відбувається, якщо ви перестаєте контролювати собаку і вона починає приносити речі в будинок і знайшовши вас, щоб покласти їх вниз - або якщо ви не вдома, поміщаючи їх десь вона асоціюється з ви (як і ваша взуття, ваше улюблене крісло або ліжко).

Якщо це відбудеться, може бути, спробувати покласти коробку або ящик якийсь за дверима собачка. Вона отримує задоволення, коли вона ставить об'єкт у полі. Це може запобігти її від того, щоб плутати про те, що ви від неї хочете. (Вона може також мати додаткову перевагу вчу її прибирати двір сама - хто знає?)

+110
rdhar86 10 черв. 2012 р., 22:33:41

Вони, безумовно, залишилися, але, як правило, загальне зоомагазині (або будь-яка велика корпорація ІМО) буде ставитися до риби як інший продукт на полиці.

Авторитетний магазин

 1. Знаю багато про конкретних риб та хобі в цілому.
 2. Знаю, де рибу (тобто дикі ловлять або розводять у неволі).
 3. Танки з'являться в хорошій формі і риба з'явиться активний/здоровий. Нові надходження будуть в стресі від перевезення, але будь-яку рибу, яка була протягом кількох днів повинна бути регулювання. Крім того, деякі риби просто захворіти. Це повинно вирішуватися, а не тихо вмирати в кутку.
  • Однак, якщо я бачу в морських акваріумах з ціано, надмірне водоростей, задихаючись або хворий риби і т. д.; Я не куплю навіть найздоровіший перегляд одного лота. Вони також повинні бути готові годувати його перед вами, щоб довести це.
 4. Магазин буде намагатися не просто продати вам рибу, яку ви не можете впоратися або не сумісний з вашої установки. Всім я займаюся насправді хвилює, якщо риба живе, коли ви берете його додому.

Це не вичерпний список. Для розгляду вашої проблеми переповненості: Та всі говорили про великі фільтрів, але чогось не вистачає в більшості рибних магазинів мають великий суспільний водойма загальний серед танків. Подумайте про великий танк на відміну від декілька більш дрібних (додавати до того ж обсягу) і трубопроводів їх разом. Є, звичайно, інші фактори, щоб розглянути в тому, що являє собою правильна настройка, але що б перетворити цю відповідь у книзі.

Чим більше різниця в останньому випадку є забезпечення Риби мають достатньо місця, щоб бути щасливим/здоровим. Але знову ж, це, сподіваюся, короткострокового будинок для риби.

+33
user190421 18 лют. 2017 р., 07:41:57

Я виявив, що моя кішка була вагітна лише тиждень, перш ніж вона народить кошенят.

Яка поведінка або ознаки могли б показати мені рано, що вона була вагітна?

+13
user30942 22 трав. 2013 р., 10:14:54

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil