Антибіотики змішати з йогуртом на Sinclac, що містять культури бактерій?

Мені було цікаво, оскільки антибіотики в боротьбі з бактеріями, якщо я даю мою щура антибіотик змішують з кисляком (містить, наприклад, болгарська паличка) або Нестле Sinlac (містить біфідобактерії) він робить мій антибіотик слабше, так як там більше бактерій воювати?

+350
mcvov 8 бер. 2016 р., 07:29:28
32 відповідей

При переїзді вона впливає на нас всіх, включаючи домашніх тварин.

Це може зайняти людей, щоб відчувати себе щасливим в новому будинку.

Як довго це нормально, перш ніж собака повертається до своєї впевненої старого поведінки?

+1000
Arceli Cano 03 февр. '09 в 4:24

Коли я прийняла моєї кішки в минулому році, хлопці в притулку запитав мене, якщо я б розглянути питання про прийняття деяких з своїх котячих Immunodeficieny вірусу (ІНВІТРО)-позитивні кішки, оскільки у мене не було ніяких інших кішок в той час. До спеціаліста з питань усиновлення, і я коротко розглянули, що це потягне за собою, але оскільки я тільки що приїхав з 6+ років в лікуванні складних захворювань старшої кішки, я не був готовий до вирішення цієї задачі в той час.

Але радник, брошура, вона дала мені, і я провів багато часу в Google не дав мені дуже глибоке розуміння проблеми. Так, тому що це питання може піднятися знову в майбутньому, я хотів би знати, які практичні питання щодо догляду за Вик-інфікованих кішок. День-на-День життя майже так само, як і для інших кішок, поки кішка підросте? Якщо ні, то в чому різниця? (Дієта, ліки, більш часті відвідування ветеринара?) Коли хвороба починає виробляти ефект на здоров'я кішки, що потрібно робити, щоб кішка комфортно і як можна більш здоровим?

Я розумію, що кожна кішка відрізняється і, наскільки це можливо, я шукаю те, що типовий і скільки там варіацій.

+987
Kyle Cronin 9 лют. 2018 р., 03:15:02
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Кішка нашого сусіда відвідав. Він пробув близько трьох тижнів(ще тут), і це чорне речовина виходить із його носа, і з боків його очі. Він почав з очима тільки він, тому ми подумали, що це був тільки bugers очей, відчуття це чисто біла кішка і ми бачили, що багато білих кішок, і відчуття сусіди не поробиш. Я не повезу його до ветеринара,тому що це все одно не схоже, що зараз великий, що пройшло вже три тижні і кішка веде себе нормально. Я можу взяти, хоча, якщо б я, виявивши в ній потребує. Я думаю, що це може бути пов'язано з відсутністю сонячного світла, може бути. На картинці буде показано нижче, у випадку, якщо я не досить ясно.

Тепер проблема тут в тому; 1 - ми прибирали навколо очей з cutips, але він продовжує повертатися. 2 - приблизно через 3 тижні мій кіт почав отримувати його з боків носа. Що мене дійсно турбує.

Але якщо це була якась хвороба заразна чому моя кішка тільки спіймати його через 3 тижні? Може це як-то заразно для людей? Що це може привести до двох кішок? Якщо я прибираю свій ніс (і очей) з антибактеріальним милом (дуже уважно)вона ще повернеться? Я б defeniately спасибі за допомогу,надана інформація про грубі.

Ветеринар вже обходиться нам багато протягом деякого часу і стає на наших нервах. Якщо є якісь домашні кошти, щоб вирішити проблему, я б працювала на кішок 24/7, я не заперечую. Я просто сподіваюся, щоб отримати це зробити без того, щоб платити багато, хоча якщо це необхідно, я, можливо, доведеться. Я поняття не маю, що це і я починаю хвилюватися.

Для отримання більш докладної інформації, першого кота, щоб він мав його тільки на це очі, (і я починаю думати, що це було тільки на один, але не впевнений), але потім зрозумів з боків носа, а також. Моя сестра сказала мені, що це було кілька лихоманку (вона не ветеринар або подібного) кожен зараз і потім, але вона не відчуває його більше. Два дристать, але не головна. Вони щасливі і ведеш себе нормально, грають разом, як там нічого немає. І, нарешті, найважливіший факт, я підозрюю, що моя кішка вагітна, вона почала займатися цим протягом двох днів зараз. Це може вплинути на неї?

enter image description here

+971
Seth M 2 січ. 2020 р., 05:26:04

Я думаю, що ідея Sobrique є місцем для початку. Одна з перших речей, які ви повинні навчити будь-яку собаку дивитися на вас по команді. Clicker навчання є дійсно хорошою технікою, а їх багато там сайтах. Карен Прайор-один з оригіналів, щоб неповадно було в наш час, але вона сходить принаймні Павлов. Можливо, ви чули про собак Павлова. Він дзвонив у дзвоник перед годуванням своїх собак і через деякий час, він буде дзвонити у дзвін і вони будуть пускати слину. Це також називається оперантной обумовленості і про те, як зв'язати дві речі, сигналу і поведінки з мосту. Жест чи слово може бути сигналом, поведінка-це те, що ви намагаєтеся досягти, будь то дія або часткове дій будівлю до основного дії, і натиснувши шум пристрій мосту.

Багато використовують клікер, тому що це легше, але з іншим знаком зі своїм голосом, бо завжди з ними. Ви можете сказати "так" і домогтися таких же результатів, як довго, як ви говорите це щоразу однаково. Ключ у тому, щоб визначити точне поведінку, другий трапляється. Традиційний спосіб навчити сидіти, тримати ласощі за голову собаки, поки він не почне сидіти, сказати "сидіти", як він сидить, і коли він робить, сказати "хороший хлопчик" і ставляться до них. Проблема в тому, що тварини, не розуміючи людської мови, пов'язати винагороду з тим, що вони робили в тугіше секунду вони були винагороджені. Навіть в цьому випадку, де ти стоїш прямо над ними, вони могли б зробити будь-яку кількість речей, перш ніж лікувати вводить їх в рот. Вони можуть бути починаючи вставати з сидять і думають, що ти поощряешь це.

Так що клікер сліди ту хвилину вони роблять дія, яку ви хочете, і робить його набагато простіше для них, щоб зрозуміти. Думаю, що якщо ти в чужій країні і не розмовляти мовою. Якщо хтось попросив вас сісти в крісло, яке, здається, тупо просто, тобі не зрозуміти. Якщо вони сидять у вас в кріслі і зробити позитивні шуми, ви зрозумієте, що вони просили, навіть якщо ви не розумієте похвалу, і ви будете знати, що сигнали шукати в наступний раз.

Перша вправа зазвичай вчать з кликером називається "зарядний пристрій". Ви натискаєте і сили вашої собаці ласощі. Ви повторюєте це знову і знову, поки собака розуміє, що клацання одно отримую задоволення. Це часто спостерігається, коли вони починають роздивлятися або перебирала клацання руку замість тієї, що тримає ласощі. Ви можете отримати їх, дивлячись на вас, а не клікер, просто чекати. Вони в кінцевому підсумку отримати розчаровані тим, що лікує не прийдуть і глянути на твоє обличчя. Натисніть і лікувати. Вони можуть думати, що це випадковість, але з повторенням, вони зрозуміють, дивлячись на ваше обличчя отримує команду і, отже, подібне ласощі. Вони почнуть дивитися на тебе. Ви не повинні чекати їх, щоб відвести погляд. Якщо вони дивляться на вас, натиснути і ще раз лікувати.

Коли будь-яка поведінка-це вниз надійно, ви можете почати додавати словесні репліки, як поведінка здійснюється. Як кажуть, "сидіти", як ви натиснете. Тоді це від спини, так ти кажеш, що це трохи раніше, ніж вони сидять. Якщо вони коли-небудь заплутатися, відійдіть і працюйте над основами. Візьміть кроки дитини. На 1% приросту кожен день 100% прибутку на 100 днів. Крім того, завжди починайте з не відволікатися і працювати з ними поступово. Ви не можете навчити його, щоб зосередитися на вас за один день і чекати, щоб він зробив це, коли ви берете його на вулицю, де є білок. Ви також не можете очікувати, що він хоче схопити шматочок корму за вмістом білку, тому пропонують хот-доги в цих ситуаціях. Нагорода, яку ви повинні бути краще, ніж він думає, що він збирається зробити.

Використовувати ці ж методи, щоб навчити його приносити до повідця. Покладіть невеликий тиск на повідець, просячи його рухатися в будь-якому напрямку. Коли він рухається, щоб послабити тиск, навіть півкроку, натисніть і лікувати. повторюйте, поки він не відійде від тиску, потім, коли ви йдете з ним і він рухається вперед, просто застосувати тиск, поки він не потрапляє туди, де він повинен бути. Удачі.

+865
Sarah Rash 12 лип. 2011 р., 05:46:04

З тих пір, як вона була кошеням, мій кіт взагалі воліє тягнути її їжу з її миски шматок і з'їсти їх з підлоги. Вона також має схильність до вживання її водою шляхом занурення в неї лапами і лиже воду.

Вона відображає таку поведінку приблизно половину часу. Наскільки я можу судити, це звичайно, коли вона більш спокійна і лінива, але немає помітного малюнка, з якого я можу робити висновки.

Іноді вона лаундж з однією рукою навколо сухий корм, миски, тягне їжу з іншою лапою, ніби вона з'їла пачку чіпсів.

+858
MrsL61210 7 бер. 2013 р., 21:06:34

Я мав справу з тривалою хворобою і не піклуючись про моє танку, крім мінімумів, і це рослина-переросток скрізь в моєму солоною водою бак. Це дуже зелена рослина (не знаю, чому картинка виглядає так жовтий).

Який вигляд це? Є вид риб, які їдять цю рослину, а також коралові доброзичливий?

+838
Jonathan De Badrihaye 3 квіт. 2011 р., 03:28:06
 • Не розпорошуйте я б не радила розпорошувати вашу кішку, коли вона знаходиться на вашому столі, ризик пошкодження електронного устаткування занадто велика.

 • Їжа й питво джерела: видалити частування зі свого робочого ящика, він може тільки допомогти. Я зберігаю всі джерела живлення від чого-небудь я не хочу бути пошкоджена продуктів харчування, рідин, домашніх тварин, дітей або шкідників (наприклад ми маємо мурашки вторгнення і вони нещодавно зруйнували мою каву машину - в результаті крайньої втоми і кисле настрій, але це настрій буде тільки гірше, якщо б вони вторглися в мій ноутбук).

 • Завзятість, все, що ви можете зробити, це постійно машинально підібрав його і сказати йому немає, як ви робите тому, коли ви бачите його там.

 • Мишей буде грати, коли кішки далеко , в кінцевому рахунку, ви не можете контролювати ваші кішки поведінка (поза всякого роду складної електронної апаратури відеоспостереження), коли ви відсутні. Це завжди дилема для власників домашніх тварин і батьків підлітків.

 • Кішка докази реєстрації домашні тварини можуть бути схожими на які мають немовлят та малюків расстойки будинку. Розвантажити ваш робочий стіл. Кішки славляться стукати речі знову в їх дослідженнях. Видалити що-небудь з вашої реєстрації, що ви не можете дозволити собі бути перекинув. Це може означати, тримаючи ручки в ящику столу, на відміну від тримач чашки ручка. Як правило, я ніколи не тримати напої на тій же поверхні як на ПК, я припускаю, що це може бути перекинув, у мене завжди є мої напої на окремому полі електронного обладнання, книг цього негайно полегшити деякі зі стресу рівні).

 • Іншої відповіді абсолютно правий, він хоче вашої уваги, плюс це цікава пригода. Ви можете зайняти позицію наступним:

  • Реалістичні очікування погоджуючись з тим, що він кіт і це їх природа бути дослідниками. Кішка расстойки як можна більше, тим самим обмежуючи наслідки, його поведінка буде менш дратівливим.
  • Точки зору це комплімент він хоче бути у ваш бізнес і Вашу увагу. Змініть свою поведінку, це допоможе вам впоратися зі стресом і поповнити ваш терпіння.

редагувати
Ще одна думка, щоб заохочувати вашу кішку сидіти на колінах, коли він лізе на стіл, поки ви сидите на ньому.

+812
nikargou 19 січ. 2015 р., 13:41:56

Відповідно до інструкції, розміщеній на будинок Кролик суспільство, цукру (з фруктів і т. д.) споживання повинно бути обмежене для кроликів. Коментар в питанні про кролика дієтичне припустив, що кролики, які більш активні, можуть мати більш високий відсоток цукру в своєму раціоні, чим менше активних кроликів.

Чи можна безпечно збільшити солодких продуктів віддається кролик, якщо вони більш активні? Якщо так, то як ви визначили, що рівень активності співвідношення цукру?

+777
CaesarPlus 1 трав. 2010 р., 04:38:54

Нещодавно я почав намагатися зробити свій власний вологий корм. Однак, у той час як моя кішка завжди тягне в магазин-купив одні, вона не з'їла ні крихти з того, що я роблю після його пахнуть.

Я пробував досі -

 1. запечена (варена) курка, з сирої
 2. відварений (вареної) курки, з сирого
 3. м'ясо (розморожене і підігріте) куряче філе, із замороженого

Але я все ж мати якийсь успіх.

Що я можу зробити, щоб зробити моє домашнє вологий корм більш апетитним і привабливим?

+753
b10z 10 бер. 2019 р., 19:54:20

Мій покійний, багато-пропустив Рафаель був відомий за цієї раптової кусатися-більше, ніж коли він вкусить мене по носі і кров!

Після того як вкусив мене, він тут же торохнути, пов'язуючи себе вдарив, знаючи, що він зробив неправильно (або, може бути, він був просто припускаючи, оборонна поза), як якщо б він прийняв невірне рішення за частку секунди, і знав, що буде резонанс.

З часом мені довелося визнати, що був просто частиною його натури (я не можу сказати, чому, можливо, над ним знущалися, перш ніж я прийняв його на 6 місяців), і не міг себе контролювати. Навіть якщо ми були в обнімку, і я пішов, щоб дати йому поцілунок в ніс, він просто не любив мене покласти моє обличчя занадто близько, щоб його ні за яких обставин.

Всі інші ознаки припустив, що він дуже любив мене. Так що єдиний вихід був взяти великій дорозі, і робити те, що я міг тримати себе в руках: я переконався, що не надто суну свій ніс близько до його обличчя, він був занадто привабливим об'єктом для нього. Я припинив чмокать його після того, як він це зробив (не занадто сильно, звичайно, просто наслідок того, що вказав, що він зробив погане дію). Я намагалася не ставити його в ситуацію, коли він зробить неправильний вибір. Він просто не хотів дізнатися чи змінити цю поведінку.

Мені довелося визнати, що він не збирався відмовитися від цієї шкідливої звички і продовжувати любити і приймати його таким, яким він був, неспровоковано кусає і все.

+732
abol 23 серп. 2019 р., 02:58:01

Моя довгошерста кішка сильно линяє, так що я був цікаво, якщо є спосіб, щоб зменшити, наскільки сильно він линяє. Я чищу його майже щодня, і це, здається, щоб допомогти зберегти линяє від потрапляння скрізь, але чи є спосіб, щоб уповільнити процес линьки в першу чергу?

Примітка: вони псячі сухої їжі, щоб поїсти протягом дня, і я даю їм може псячі вологий корм для вечері.

+732
Mohd Rafeeq 7 лист. 2012 р., 14:48:13

Моя кішка 3 років (внутрішні короткі волосся). Ми взяли її на початку січня. Вона має надмірну вагу, раніше відкритий/критий кішки (не тільки в приміщенні), і дуже харчової мотивації.

Вона ніколи не була дуже грайлива кішка. Не подобається вона проходить. Коли ви вибираєте її форма Землі і утримати її, вона буде нявкати, шипіти і кусатися. Іноді вона буде спати на ліжку, але зараз вона в основному спить на підлозі. Вона досить агресивна часом. Вона трохи людей, кілька разів (рисунок крові всього кілька разів). Вона буде також атакувати ноги. Я граю з нею дуже часто. Щодня, два рази в день ми граємо. Я намагаюся, щоб отримати її енергію, так що вона буде менш агресивною.

Там було багато разів, коли я буду на моєму ліжку, і вона буде стрибати, подивись на мене, як на абсолютно незнайому людину і почати відбивати свої пазурі в мене. Їй здалося, що вона на повному-на режимі атаки!

Я завжди хотіла плюшеву кішечку, і я знаю, що це не реалістична мета для моєї ситуації...але я хотів би знати, якщо є якась надія для мого кота. Я чула про кішок, які отримують м'якше з віком і стають лагіднішими. Але з іншого боку я чув, що кішки, які залишаються незмінними.

Як ти мені пропонуєш боротися з агресивною поведінкою.

Крім того, я хотів би знати, якщо хтось може запропонувати кроки, які я зробити, щоб поліпшити свою поведінку і зробити її більш лагідною.

+725
BarryG 20 квіт. 2012 р., 00:08:01

Кішки, як правило, мають достатньо здорового глузду, щоб не вийти/залишитися зовні, коли це небезпечно холодно, якщо вони не мають. Так що, якщо ви змушуєте кота на вулицю, або в вашому будинку холодніше, ніж більшість і у вас є сфінкс порода або набагато холодніше, ніж більшість, це не повинно бути проблемою.

В основному, більшість котів не потрібно носити одяг інших, ніж їх хутра. Пам'ятайте, здичавілі кішки примудряються виживати в широкому діапазоні кліматичних умов.

+707
Brian Clapper 20 трав. 2015 р., 00:12:51

Нещодавно я чув про суміші/дизайнерська порода відома як італійський Greagle, італійський грейхаунд і суміш бігля. Вони дуже красиві собаки, з елегантністю італійського грейхаунда, але з трохи більше заповнена будувати. На моє запитання скільки італійські гени грейхаунд мінімізувати постійні "Бігл" вокаліз? Іншими словами, вони досить тихо, квартира для проживання або ж вони зберігають дуже багато генів бігль?

+686
julia189 31 груд. 2011 р., 21:51:50

Моя кішка завжди кусає члена сім'ї. Він(член сім'ї) завжди був грубий з Кіт і моя кішка любить його. Але останнім часом вона(моя кішка) стала більш грубою, поки він хоче припинити брутальне поводження з нею. Вона періодично брати кров, як вона прагне його вкусити важче.

Так що він, як правило, сердитися, коли вона кусає, вона зараз втече в очікуванні його гніву, але все одно продовжують кусати його.

Що я можу/що член сім'ї зробити, щоб зупинити її від укусів або дати їй зрозуміти, що він не хоче більше грати в цю "гру"?

+674
Dratha 14 лют. 2019 р., 07:53:31

Я помітив, що гумка моя собака, і вона не виглядає здоровою.

Я точно не знаю, що це здорові ясна, так що я поняття не маю, якщо це нормально або якщо є інфекція.

Гумку не рожева, а сіра. І та частина, де зубів починається, його контур чорного кольору.

Це нормально чи здоровий? Я дуже турбуюся.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Інформація про мою собаці :

Порода - Корейська Джиндо

Вік - 2 роки і 5 місяців

Колір - Коричневий

Стать - чоловік

+666
Activist Nutritionist 18 груд. 2017 р., 19:49:58

Є багато препарувати тут, так що тут йде...

"моя молодша почала нападати на мого старшого, коли він був поруч з нею їжа"

Це абсолютно нормальна поведінка для собаки, але їжа-це найбільший ескалатор проблем та конфліктів. Годувати їх окремо. Різних кімнатах або в приміщеннях будинку, поки вони не краще один одного. Ознака зрілості тепер молодший стає старше, вони стають менш терпимими і встановлювати межі для старшого.

або коли ми даємо йому більше уваги.

Знову ж, нормальна поведінка, ви повинні дати обом рівну кількість уваги або інший буде ревнувати. Рівне увагу і гуляти з ними окремо на деякий час. Якщо інший намагається скрутити або атака/оснащення, тверде "ні!" повинен зробити це, якщо не відправити його до свого ліжка і т. д.

Він не відіграється

Це останнє, що ви хочете, боротьба за владу, помста буде провокувати сварки і проблеми, ви повинні зупинити його, перш ніж він навіть отримує на це. Роблячи їм комфортно один з одним допоможе в цьому.

Вона навіть бере його кістки, і він дозволяє їй.

Це де ви повинні втрутитися, як тільки він бере кістка з іншого, йти по головах, видалити кістки і тверде "ні!" і повернути його на інший. Якщо вона збережеться, то відправити його на своє ліжко/ящик.

Йдучи поруч із нею її гарчання.

Знову ж таки, нормальний, просто бути власником свого кістки, але дотримуйтесь вище, якщо приймати його з іншими.

Я вважаю, що у мого молодшого є проблеми з самоповагою і хоче бути коханим, і ми любимо її. Я даю їй перший пріоритет, коли я виходжу на вулицю (вони перебування на свіжому повітрі) цілує її, обіймає всякі дрібниці, то мій найстарішим. Але вона, здається, хоче все увагу. Коли я йду до мого найстаріший і дати йому увагу мій молодший йде поруч зі мною.

Я б сказав, що таке поведінка є встановлення його вище інших в ієрархії, дати обом однакову увагу, не більше і не менше.

Тиждень тому моя молодша половина лікування, і збирався дати їй решта, але віддав його моєї старшої. Вона стала дуже агресивною і почали кусати його.

Це потрібно припинити, так як це викликає тертя і ревнощі, обидві собаки рівні, ви-лідер пакету в сценарії. Ви повинні ставитися до них однаково, немає вибране.

Кожен раз, коли я тримав її дуже міцно вниз, інакше вона може вислизнути і почати знову нападаючи на нього.

Обмеження може призвести до собаки, щоб отримати більше працював і оборонні, як він вийшов з-під контролю свого власного тіла, і він буде відчувати себе вразливим. Замість того, щоб їх опис, іграшки, їжа, гра, увагу, бути веселою, підвищеного тону голосу, ви не більше задоволення, ніж те, що вони збираються зробити, це зосередити свою увагу на вас.

Вам потрібно, щоб їм комфортно один з одним, це займає багато часу і наполегливості.

+657
ABC 7 лип. 2017 р., 09:59:47

Існують величезні відмінності між трьома основними типами альбінізму в геконів леопарда? Які основні ознаки, які потрібно подивитися, щоб визначити відмінності?

Я знаю, що Альбіно рецесивна ознака; є все, що може дати підказку, скажімо, нормальний хет дзвін, що означало б, що вони несуть ознака одного з типів?

+632
Finetune Mechanics 15 квіт. 2012 р., 19:55:21

Поки це здається дуже весело для моєї собаки (просто одна з моїх трьох собак любить воду шланг) і мені, він може отримати трохи погано, коли я не хочу грати я просто хочу, щоб мити машину або поливати рослини.

Пару місяців в моєму житті цуценя, ми помітили, що він хотів вкусити води з шланга, коли ми використовували його, і в той час я вважав, що це було досить забавно в той час; я також помітив, що він трохи зациклений на клювання воді і бажаючи промокнути.

Мій щеня що представляється собою суміш боксер, пітбуль з натяком на шарпей, я думаю (у нього зморшкувате обличчя)... він найменший зі зграї (7 місяців), він поділяє наші будинки з двома жінками собак, вони все виправили. Він дійсно тільки один гіперактивний (навіть у його віці більше, ніж інші мої дві собаки).

Моє питання:

Як я можу навчити його не кусати воду? Проблема в тому, що якщо він не кусається воду, він почне кусати шланг, як я перетягніть його.

Я намагалася залишити його вдома, але він буде скаржитись трохи і хочу, щоб він був поза псувати зі шлангом. Я намагалася посадити його на поводок, прив'язану до стовпа, поки я роблю мої речі на вулицю, але я отримую ту ж реакцію.

Тому, я не заперечував би, якби він знав, коли треба зупинитися і не робити цього, поки я не дозволю. Я шукаю, щоб побачити, якщо у когось є метод навчання або психології я можу використовувати, щоб спробувати виправити таку поведінку; я успішно навчав його в багатьох інших речах, але шланг-це одна з тих речей, яка просто змушує її сходити з розуму виходить з-під контролю.

Не моя собака, але приклад того, що відбувається: A dachshund's poor reaction to a hose

+581
Neil Agarwal 7 жовт. 2011 р., 06:34:42

Здається, ви покладете гарне кількість зусиль у створенні танка параметрами підходить, але не в кожному домашньому акваріумі і ОРС танка мають однакові параметри. Як ви помістіть риб в акваріумі? Найпоширеніший спосіб-це розмістити риба мішок у бак, щоб допомогти тваринництва накопичити до температури, але є й інші фактори. Інший спосіб помістити рибу в баку за допомогою методу крапельного лінії. Цей метод повільно змішує бак води риба була в ОРС, переконавшись, що він буде використаний для інших параметрів, таких як РН. Ви повинні спробувати це з черговою рибою, яку ви купуєте.

Ще одним фактором можуть бути зміни води. Ви згадали, що ваша місцева вода є трохи жорсткою, і ваш танк вода має рН 7. Які методи ви використовуєте, щоб зменшити РН? Так здається на ваш Corydoras трохи чутлива, я рекомендую зробити невеликі зміни води. Якщо ви хочете бути дуже обережні, зміни рН води зверху, перш ніж додати його в бак.

Ви згадали проблеми з одним Моллі їжі. З пластівцями, просто спробувати щось інше. Якщо Моллі теж їдять гранули для Кари, може бути, ви повинні спробувати відвернути Моллі спочатку лущиться. В іншому випадку, купити деякі овочеві вкладки для Кари, так як вони не можуть з'їсти в один укус і, як правило, загальний.

Я б не дуже турбувався про смерть першого Моллі. Вони слабкі риби і обов'язково є один кубик з партії. Я також не рекомендую використовувати тест-смужки. Просто отримати API прісноводна майстер набір і ви встановлені протягом п'яти років.

+556
shubham bhindwal 20 квіт. 2013 р., 13:29:54

Все моє життя у мене було одне улюблене тварина: анаконда. Я читала досить багато інформації про них, але час минав, я забув більшість його і не знайшли час, щоб читати знову про них.

Однак, це завжди було мрією для мене Анаконда в якості домашнього вихованця, однак через його розміру, я припускаю, що існує чимало труднощів, щоб один не беруть участь зі зміями постійно.

Так що моє питання зводиться до: Як варіант(не впевнений, що я використовую правильне слово тут - якщо такі є - було б найменш клопітно транспорт і будинок в Європі (я додаю "в Європі", тому що я не знаю, якщо є який-небудь анаконди розводять за межами Південної Америки)

Спасибі заздалегідь

ЗИ: бонусні очки того, хто скаже мені деякі менш відомі факти про анаконд ;)

Редагувати: я живу в Бельгії, Брюгге, щоб бути точним.

+523
Laureano 1 лип. 2013 р., 19:19:15

Поки я не знайшов ніяких достовірних посилань, які ставлять його так само сміливо, як питання, навряд чи можна сумніватися в тому, що кролики не фарт.

Давайте почнемо, дивлячись на кроликів травного тракту.

enter image description here

Зображення з Вікісховища

Зверніть увагу, що живіт дуже рано в травному тракті, це звичайна проблема області відзначили для скупчення газів у навернув. Потім слід тонкий кишечник, і на початку товстої кишки є сліпий/сліпої кишки.

Кролик сліпої кишки набагато більш розвинена, ніж у більшості інших тварин. Харчовими продуктами, припинити сліпий і закваска (поживна екології жуйних Пітер Дж. Ван Суста стор 67) як правило, залишаючись там до ночі, з газу в якості одного з продуктів бродіння. Кролик сліпої кишки описаний у ветеринарній візуалізації посилань як "великий газовій камері, яка містить суміш харчових продуктів і газу" (діагностична візуалізація екзотичних тварин: птахів, дрібних ссавців, плазунів, Марія-Елізабет Krautwald-Junghanns, Майкл пісяє, Свен Різ, Томаса Тулла), який особливо відзначив його складність зображення (тобто рентген і т. д.)

Порушення перистальтики сліпої кишки називається "cecolith" і може бути діагностовано збільшення кількості газу в сліпу кишку. (Тхорів, кроликів і гризунів: клінічної медицини та хірургії Кетрін Quesenberry, Джеймс У. Карпентер).

Тому ми знаємо, що газ видобувається в сліпу кишку, і якщо там знижена рухливість газу збільшується, логічний висновок полягає в тому, що у здорових кроликів газ триває до товстої кишки і виводиться назовні з ануса. На даний момент не існує сумнівів у тому, що здорові кролики пукати.

Одним з визнаних методів лікування газу у кроликів є Симетикон, анти-піноутворювача, який допомагає в проходженні газу (Кролик охорону здоров'я в 21 столітті: керівництво для зайчика батьків Кеті Сміт). Зверніть увагу, що скупчення газів у кролики потенційно (часто) фатальним, тому запобігання накопичення надзвичайно важливо.

+506
Lava java 27 жовт. 2014 р., 14:27:39

Я бачу людей, кажучи, що вони використовують мінеральні масла, щоб убити і видалити кліщів від змії, але я не впевнений, що це мінеральне масло для використання. Коли я подивився мінеральне масло я бачив там різних видів. Може хтось будь ласка, скажіть мені, будь використовувати?

+417
sasuke uchiha 6 лист. 2019 р., 16:44:20

У мене 2 кореллі самець (1рік), а інший-жіночий (~2yr), які заклали 4 яйця. Пройшло півтора місяця і сьогодні я знайшов дірку в одному з яєць. Я розумію, що вони беруть близько 28 днів, щоб вилупитися, яйця ОК або вони мертві? Я намагалася свічку яйця, але все, що я побачив, були темні плями всередині.

+395
mnu 9 січ. 2015 р., 10:05:51

Деякі кішки (насправді багато, з мого досвіду) важко сидіти або стояти, коли їх пестять. Ці кішки зазвичай ходити взад і вперед. Це може бути неприємно, коли ви намагаєтеся погладити їх, і вони просто продовжують рухатися поза досяжності, але це не означає, що кішка нещасна, або навіть недовірою.

У нас був кіт, який був врятований, перш ніж повністю відучилися. Вона була дуже ніжною, і солодкої природою.

Однак, вона постійно демонструє точно таку ж поведінку, яке ви описуєте (і показати). Вона хотіла підійти до вас, явно просячи, щоб їх погладили, а коли ти починаєш гладити її, вона б просто поза досяжності, сісти і повернутися, щоб дивитися на вас через плече, немов вона не могла зрозуміти, чому ти перестав пестити її.

Це не питання довіри, а вона буде з задоволенням сидіти на наших колінах, або навіть нехай мені (і тільки мені) нести її.

Я помітила, що інші своєрідні поведінки з нею, що в кінцевому підсумку призвело до "рішення". Вона дуже явно подобалося, коли її гладять в певних місцях або при визначених умовах. Це звучить дивно, але вона сиділа досить сито в одному місці, а ви гладите її, якщо будь-яка з таких умов:

 • Вона була на верхній сходинці сходів, що ведуть у підвал
 • Вона була в кошику (будь-який тип корзини; ми тримали кілька навколо будинку на ній), або картонну коробку.
 • Вона лежала у вікні окуня ми встановили для нашої кішки
 • Вона лежала або сиділа на листку паперу

Останній був одним з найбільш корисних. Всякий раз, коли вона пішла в будні ходити, коли її гладять, а потім гуляти просто поза досяжності, я брав аркуш паперу, покласти його на землю переді мною, і вона тут же підійти й сісти, щоб я міг її погладити. Поведінка декількох кроках припиниться, як тільки папір пішла вниз.

Ось що я пропоную, що ви звернете увагу на поведінку кота твоєї дівчини, шукаю моделей, де вона здається найбільш зручною. Якщо вона, здається, є улюблені місця, спробуйте перемістити туди всякий раз, коли вона ніби просить, щоб її гладили, і подивитися, якщо це змінює поведінку.

Після того, як ви визначили, що вона шукає (якщо припустити, що це схожа ситуація з моєю кішкою), спробувати відтворити елементи в більш зручні місця. Якщо їй подобається бути на певному ковдру (один з моїх нинішніх кішок є улюблене ковдру), принести ковдру, де ви хочете, щоб погладити її. Якщо вона любить лежати на кухонній підлозі, спробуйте чого картонну коробку або приставка. Експериментуйте, і ви можете виявити, що вона просто намагається влаштуватися зручніше, поки вона насолоджується, коли їх гладять.

+302
user18256 5 трав. 2018 р., 22:21:24

Я випадково залишив свою кішку будинку на 4 дні без їжі і води. Вона виглядає добре, але я повинен відвезти її до ветеринара?

+249
Pedro Junior 24 груд. 2012 р., 15:42:26

ОК, собаки вже переїхали, так що я збираюся дати відповідь виходячи з досвіду в мене було так далеко, і спробувати поліпшити його, як проходить час і я помічаю нову поведінку.

Коли залишилися одні в Новий Двір, перше, що зробили собаки, щоб позначити свою територію по всьому периметру, обидва вони, використовуючи свої задні ноги, щоб поширювати свій запах. Дві жінки Фокс-тер'єри, підійшов до паркану в загрозливому шляху, так як вони, ймовірно, відчули загрозу, а також відзначити свою територію і встановити межі. Мої собаки підійшли до них з повагою і показав їм, що вони ніякої загрози. Через деякий час, Фокс-тер'єри не гавкають, навіть коли собаки підходили близько до їх паркану.

У першу ніч бігль було нормальне поведінка, спить в своєму новому будинку собаки, він досить добре адаптувався. Ротвейлер багато плакала, але вранці я знайшла його вже в своєму будинку. Другу ніч він плакав набагато менше, і пішов спати раніше.

Досі собаки навіть втратили шкідливих звичок, які вони мали, коли жили з моїми батьками: вони не намагаються увійти в будинок, подряпати або стрибати на двері або вікна або гавкати, просячи їжі. Це все справа встановлювати нові правила і дотримуватися їх, який я не міг, коли жив з батьками, оскільки всі відгукнулися собаки в іншу сторону, створюючи шкідливих звичок. Я не знаю, якщо це нове поведінка буде продовжуватися (я сподіваюся).

Як в дощ, у нас були в останні пару днів і це не було проблемою. Вони залишаються в їхньому будинку і сухий. Я до сих пір будівля площа даху, щоб вони могли їсти, пити воду і розтягнути без промокання. Я запитала у ветеринара і він сказав мені, що старі собаки пристосовуються набагато краще, ніж нові зміни у середовищі, що дощу не повинно бути проблемою.

Щоб підвести підсумок і відповісти на загальне питання:

 • Їх здатність адаптуватися до змін залежить від породи і віку (чим старше, тим краще)
 • Адаптація до дощ-не проблема для літніх собак,вони вже знають, що вони не повинні промокнути. Ви повинні тримати в сухому місці для їжі, води і розтягування.
 • Зміни в навколишньому середовищі-це хороша можливість виправити деякі шкідливі звички. Нові правила повинні будинки бути налаштований рішуче і відразу.
 • Пояснити ситуацію з вашими сусідами і познайомити собак, якщо у вас є шанс.
 • Дозвольте їм досліджувати свої нові території і кордони знаю.
 • Зрозуміти собаку, він переживає великі зміни, але він може і звикне, і ти теж.
+205
Marc Esadrian 16 груд. 2014 р., 10:34:33

Це мій перший перс ПЕТ і я зробив жахливу помилку, миття кішки з людським шампунем. Після цього ми ніколи не бачили здорову шерсть і кішка має постійне випадання волосся. Я дізнався, що це щось пов'язане з рН не знаю, що саме. Буде реакція рН бути скасовано, якщо я мити кота з шампунем кішку ? Пройшло 3 місяці, що кошеня гірше пальто і так маленький волосся.

+189
JoshuaF 9 трав. 2016 р., 21:33:39

Моя перша думка полягає в тому, що ваше повернення насоса не досить сильні. Переливний злив швидше, ніж вода закачується назад в резервуар. Просте рішення, щоб отримати більше потужності насоса або сповільнити дренажні труби від переливу, хоча це було б складніше.

+174
Kourtnee 7 груд. 2012 р., 15:17:30

Район, де я живу надзвичайно летально для домашньої кішки. Є скорпіони, тарантули, отруйні змії, собаки, лисиці, орли, грифи, великі дикі кішки породи, і навіть іноді леопарди. Мій кіт (Bhutu) тільки має досвід перебування поза повернувшись у місто, де вулиці мали тільки слабкі і голодні бродячі собаки, як тільки небезпека для кішки (яка все-таки була серйозна небезпека).

Наш будинок величезний двоповерховий будинок, в якому ми живемо тільки в частині першого поверху. Зовсім недавно, Bhutu вдалося потрапити на похилій, слизькій металевим дахом. Якби вона впала з такої висоти, він міг бути смертельним. Ми завжди тримаємо всі вікна закриті і більшість з них у минулі часи дерев'яні вікна без скла. Так що світло завжди повинен бути включений, що призводить до збільшення рахунків за електрику.

Крім того, немає дверей у головного входу нашій частині на першому поверсі. Замість цього є величезний складні ворота, через які кішка може легко пройти.

У минулому ми завжди тримали її на повідку, щоб обмежувати її свободу пересування, але кішці не сподобається. Ми також пробували інші методи, як покласти великий об'єкт, що кішка боїться (як плюшевий ведмедик) поряд з входом, але вона завжди має тенденцію виходити на вулицю.

Як я можу переконатися, що мій кіт залишиться всередині без повідка?

+125
Jessica Jean Pierre 25 бер. 2010 р., 22:41:11

Я сподіваюся, що хтось більш досвідчений з кішками і птахами дасть кращий відповідь на це питання, "Як" напрямку. Але ось частина відповіді.

Кішки, природно, звертається до типів рухів, що птахи (і тварини взагалі) зробити, нічого ви можете зробити, щоб зупинити їх від того, що інтерес до птахів. Незалежно від виду (див. огляди) впроваджується, кожен член вашої родини (чоловіка або іншим чином) буде потрібна якась запланована зустріч та організація візитів благополучно жити разом.

Кішки і собаки мають здатність відрізняти членів сім'ї від осіб, що не входять до складу домоволодіння. Але це до вас, щоб забезпечити навчання. В мого кролика добровольчого потенціалу я отримую багато питань про Cross видів взаємодії, один з моїх повторюваних прикладів, що тільки тому, що собака гавкає на листоношу, не означає, зрозуміло, вони будуть агресивні до всіх людей...

Пару десятків років тому, я жив на кілька акрів, безліч тварин. У мене був кіт, який був безкоштовний роумінг, в першу чергу, щоб зберегти сім'ю тварі (тобто миша) від зерна. У той же час у мене був безкоштовний роумінг курей і багато курчат. Мати курей і себе зуміли переконати кішок, курчат-сім'я. Одного разу навесні у мене було кілька птенчики в загоні, і один кіт, зокрема, мав сильний потяг до спостерігаючи за ними. Він хотів залишити дитину курей в спокої, і ніколи не піде вбивати. Але він буде сидіти за ручку, спостерігаючи за тими індиків протягом декількох годин, його хвіст смикався в ту сторону, що означає, що він думає про те, щоб ці індики.

Ну один день, коли індики були вдвічі більші його, я підхопив його на руки і дозволити йому приєднатися до мене в Туреччині перо. Він вирішив, що він дійсно не мав бажання бути "в загоні" з Туреччиною і його бажання бути на іншій стороні дроту, дуже зрозуміло, дуже швидко. Я дозволила йому відступити, і через кілька хвилин він повернувся, спостерігаючи індички з хвостом робити це сіпання.

Так що моя частина відповіді; а мисливський інстинкт не може бути неосвіченим, він може бути направлений. Кішка може навчитися, крім птахів, як частина родини. Це не буде тримати його від йти після диких птахів, але ті в загальний простір, що "сім'я" може бути безпечним.

+90
Rodolfo Garcia 19 черв. 2019 р., 06:45:30

Немає. Іди пошуку життєвого циклу lungworm щур. Він і більшість інших паразитичних організмів мають дуже конкретні етапи і вектори передаються, у цьому випадку lungworm щур спеціально проніс через наземних равликів і слимаків життєвого циклу, з використанням щурів в якості перевізника на один з цих етапів.

З цим, як говориться, я ще не їв слимаків або що-небудь з прісної води будинку або іншого закритій системі теплій воді акваріума. Є багато потенційних патогенів, таких як амеби і нематод, які могли б легко існувати в домашньому акваріумі.

+82
Krateng 21 січ. 2017 р., 23:06:02

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil