Чи є наслідки для здоров'я якщо я не стерилізував мою кішку?

Я подумую про стерилізацію своєї кішки почуття більшість людей припускають, що я зробив так. Але я не впевнений, чому я повинен це робити. У моєї кішки немає проблем з поведінкою, вона веде себе як звичайний кіт, вона добра до людей і не любить багато кішок, за винятком, коли вона готова до спаровування. Я хочу, щоб її віддали кошенят в якийсь момент у її житті, і я хотів би допомогти піклуватися про них. Люди все ще запитують мене, щоб спай і кажуть, що це краще, якщо зробити.

Так що моє запитання, чому стерилізація, що важливо, якщо ви згодні, щоб ваші кішки були кошенята і наворачиваем, щоб піклуватися про них? Чи є наслідки для здоров'я не стерилізувати вашу кішку?

+740
Jorn 14 лип. 2014 р., 01:00:45
31 відповідей

Так. Ви "помилкова вагітність", або прочитати Джеймс життя-це ветеринар Хэрриот книги, або задати свій власний вет. Я вважаю, що якщо це справжня помилкова вагітність, а не просто грай, гормон постріл може розірвати ремонту, що є ще однією причиною, щоб задати ветеринара. (Деякі тварини піти так далеко, як починаю лактату, який буде досить солідно діагностики.)

+959
Donna C Willeby 03 февр. '09 в 4:24

Я помітив, що коли мої сусіди годують своїх цуценят, цуценя буде брати в рот сухий корм (але не розжовувати або ковтати), потім піти зі своєї миски, і впустити тебе на землю. Потім він буде ходити і їсти кожен окремий шматок кругляка, що він падає на землю.

Сухий корм, який буквально буде поширюватися по всій кімнаті, і він блукає навколо їдять всі окремі частини, поки це все пішло.

Чому щеня це зробити? Я не сильно переживаю, тому що в кінці кінців він все з'їсть. Мені просто цікаво, що викликає таку поведінку.

+918
user2879844 22 серп. 2018 р., 19:03:27
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Які безпечні матеріали для внутрішньої водної акваріум черепах? Я бачив плани, використовуючи ПВХ, бетон, пиломатеріали і т. д. але побоююся хімічних речовин.

+916
LCW 1 бер. 2015 р., 07:50:22

Мій партнер і у мене є 6-місячний хлопчик кролик, який дуже доброзичливий. Він живе поза більшу частину часу, але він добирається, щоб увійти всередину щодня і грати у вітальні + кухня, принаймні, пару годин, які він любить, і він любить бути навколо людей.

Що йому не подобається те, що підібрали. Коли ми повинні забрати його, він буде дуже конкретним про те, як він відбувся, але він ще явно незручно (хоча і не агресивний). Ми розуміємо, чому він не любить, коли його підібрали (інстинкт і т. д.), Але ми не розуміємо, що відбувається далі.

Після того як ми покласти його вниз, він буде блукати в середині вітальні і зробити великий флопі ми коли-небудь бачили. Зазвичай це означає, що він зробить повний 270 градусів крену з стоячи, лежачи на протилежному боці він почав прокатки з. Моє розуміння кролик поведінки (я досить новий на гіг) полягає в тому, що флоп-це знак достатку, але він явно дуже сердитий про інцидент. Що це дає?

+856
crazymage 21 жовт. 2012 р., 16:41:46

Лише останні кілька років, що ми жили в квартирі і зіткнувся з дилемою, з появою підвищену щільність забудови у багатьох містах світу це дуже хороше питання.

По-перше, здоровий видресирувати дорослу собаку має різні вимоги до цуценяті, хворий або літня собаки.


Здоровий видресирувати дорослу собаку.

Як мінімум собаки повинні бути прийняті не менше трьох разів на день. Вранці, коли вони вперше прокинутися, як знає більшість людей, це час сечовий міхур накопичує рідини і зазвичай найбільш гостру необхідність, щоб піти. Вдень, після обіду і перед сном. Люди (включаючи мене) успішно розміщений собак з цим типом рутини.

Коли собака береться за такий невеликий перерва, перерва повинен включити хв ходьби, принаймні, кожен раз, це дає можливість собаці відпочити і самі знімають кілька разів, перш ніж повернутися всередину.

Винятком буде, якщо собака показує, що вона повинна вийти, або собака нездорові, чи відбулися зміни в процедурі годування.

Щенята.

Скільки разів щеня повинен бути вивезені дуже залежить від віку (для цієї мети я припускаю, що цуценя активно видресирувати). Почнемо з того, що молоді цуценята 8-12 тижневому віці, повинні бути прийняті кожен раз, коли вони прокидаються від сну, після того як вони їдять і коли вони обнюхати, таким чином, який вказує, що вони повинні справляти нужду.

Це може бути скорочено як вони отримують контроль над сечовим міхуром. Найбільша річ з цуценят ходити в туалет, коли вони прокидаються від сну, начебто час, коли перше, що вони хочуть зробити, це помочитися. Це також ключовий момент, щоб допомогти успішно будинок навчити цуценя.

Хворі собаки.

В залежності від захворювання, може собака відновлюється після операції або хворий в деякому роді, зазвичай це збільшить їх потрібно справити нужду. Краще всього піти на консультацію з ветеринаром і сигнали від собаки, коли їм потрібно справити нужду. Як цуценята, нездужання собаки часто мочитися, коли вони прокидаються від сну.

Літніх собак.

Як контролювати сечовий міхур знижується і собака не в змозі утримувати для сечовипускання або дефекації, краще взяти стару собаку в туалет частіше. Для початку собака буде проявляти ознаки, зайшовши в двері з проханням вийти, що вони не справляються з раніше успішний режим туалету.

Отже, собаку, яка раніше була щаслива нехай три рази в день в туалет, може знову знадобиться два туалетних перерв протягом дня, або рано ввечері, то нічний перерву. Це щось, що розвивається поступово, і не можна сказати напевно, [багато] breaks-це магічне число. Ключ повинен знати свою собаку і читати його сигнали.

+824
xiaohuamao 18 лист. 2012 р., 03:38:40

Жінка-кішка повинна бути стерилізована до того, як вона смітить. Існує занадто багато непотрібних кішок у світі.

Щоб стерилізувати її зараз, зверніться до ветеринара.

+820
Sachin Vaidya 14 серп. 2012 р., 16:44:50

Зазвичай, коли собака веде себе агресивно, він відчуває себе під загрозою. Дивлячись прямо на собаку змушують його відчувати себе, але як і раніше тримати в стороні дивитися на собаку в разі, якщо він тягнеться до вас. Я пропоную дати йому простір і час дивитися на вас. Я сидів у кімнаті, спокійно читав або спокійно розмовляючи, поки господар пестить собака може допомогти. Також, це може допомогти, якщо власник може представити вам - не пестьте собаку по голові (домінуючий) але дозвольте собаці обнюхати свою руку (давати ласощі-це добре, якщо все в порядку з власником).

+815
mack mullins 23 лист. 2011 р., 16:34:51

У мене є критий лоток, який я прибираю два рази в тиждень. Коли я зняти кришку, щоб очистити його, мій кіт стрибає у неї і починає використовувати його (мочиться/випорожнюється) переді мною, коли я намагаюся очистити його.

Це відбувається майже весь час. Чому він це робить?

+798
Viggenboy 24 вер. 2014 р., 22:50:22

Сечові камені у кішок утворюються в результаті поєднання двох основних факторів: рН сечі та концентрації сечі. Кристали і форма каменів сечі, що містить високі концентрації кристаллогенные речовин, таких як магній, фосфат і кальцій. Загальні кристалів струвіту (магнію-амонію фосфату) і оксалату кальцію. Ці звичайні кристали й каміння занепокоєння у кішок буде формуватися при лужної реакції сечі (високий рН).

Як власники домашніх тварин може вплинути на їх кішок рН сечі та концентрації з:

 • Дієта: рецепт сечовидільної дієти, такі як Хілл З/D або Роял Канін так містити знижене кількість магнію, фосфат, і кальцій, і допомагають підтримувати рН сечі низький. Хілл З/D також містить цитрат калію, щоб запобігти утворення оксалатних каменів, і тому зазвичай мій перший вибір, коли покласти хворого на рецепт сечовидільної дієти. Дієти шлунково-кишкового тракту не сформульовані, щоб запобігти сечових каменів і не підходить у випадку вашої кішки.
 • Води: переконавшись, що є безліч водних джерел має важливе значення, в тому числі фонтани. Вологі продукти допомагають збільшити споживання води. Більше споживання води, тим менше концентровану сечу, що зменшує ризик виникнення кристалів і каменів.

Є ліки, які ваш ветеринар може рекомендувати для подальшого зниження рН сечі, такі як метіонін (Methigel).

Часто сечові камені і кристали зустрічаються в поєднанні з інфекціями сечовивідних шляхів, тому що бактерії процвітають у лужній сечі. Отже, антибіотики-це важливо в початковій управління сечових каменів.

Кішок, схильних до циститу і сечовивідних перешкоди на користь від низької напруги оточення, тому, використовуючи інструменти, такі як Feliway (натуральний кіт pheremones), щоб впоратися зі своїм стресом. Це не є, однак, безпосередньо впливає на сечові камені форма.

Основна проблема з сечових каменів є те, що вони будуть проходити в сечовипускальний канал і призвести до обструкції сечових – життя або смерті. Тому важливо, щоб кішки, які мають в анамнезі камені ставляться на відповідний рецепт сечовидільної дієти. На мій погляд, дієта-це найпростіше, що ви можете зробити, щоб запобігти камені від формування.

+783
Aleftina 2 січ. 2016 р., 15:23:32

Я отримав мій неприрученный аратинга близько місяця тому. Через де ми його взяли (дуже брудні, в маленькій клітці з 3 інших і немає сили Приборкання) я думав, що це буде тривати вічно....але я наполегливий Я починала з звичайного, але він просто втік, злякався. Потім я відступив і дав йому пшоно лікує (єдине, що він навіть спробувати ) протягом 2 днів кілька разів в день. Одного разу я побачила, що він був зручним, я почав, щоб надалі поставити просо так би він досягти більшого. Потім я поклав його так, що йому доведеться підніматися на мій палець, щоб вийти і покласти мій палець на його улюбленої жердинці. 10 днів....він знає, крок вперед!!!! Тепер ми працюємо на себе комфортно з руки поза клітини Удачі

+747
Otto Abnormalverbraucher 18 бер. 2015 р., 16:51:13

По-перше, не кастрація кота-це жорстоке поводження з тваринами або це неминуче призведе до жорстоке поводження з тваринами.

По-друге, не тільки коти мають території, менша ступінь, і у самок.

По-третє, вона не знає, що пісяє на підстилку кошеня-це вимога, тому що ви не можете їй пояснити. Вона використовувала його тільки тому, що завжди це вже пописати запах. Вона не знає, навіщо бути які-небудь проблеми зі зміною місця в інше місце.

 • Їй потрібно зрозуміти, де знаходиться туалет. На деякий час, не очистити його після використання, робити це тільки після другого.
 • Будьте обережні, при цьому на туалет, і через деякий час, виключно позитивні враження повинно статися, щоб вона!
 • Якщо ви знайдете її сечі/фекалій в іншому місці, відведіть його на те місце і перемістити її носом в "це". Не чіпай його, це буде жорстоко, але важливо, щоб відчувати себе сильніше запах, як вона хотіла б це. "Пояснити" ось це ти зараз дуже злий. Штовхати її вниз (не заподіюють біль! Але ви можете зробити його неприємним), дати загрозливі голоси, а ви як і раніше тримати її.
 • Якщо ви бачите, що їй потрібно в туалет, перенести її на підстилку і дайте їй багато любові, поки вона не робить її "завдань". Мислення кішки дуже розташування-орієнтованої. Якщо ви перемістіть її в будь-яке місце, вона дуже добре розуміє, що ви хочете, вона повинна бути на цьому місці. Вони не бачать причин, щоб виконати ваші бажання занадто довго, але вони це розуміють. Якщо ви рухаєте її до носилок, поки бачу хоче в туалет, вона дуже добре розумію: ви хочете, щоб вона пописати на підстилку.
 • Будь-який час після того, як вона використовує звичайний туалет, дати їй багато любові. (Не чіпайте або навіть біля неї, а вона на ньому!)

Тому він буде працювати, не хвилюйся, я ніколи не кішок, які досі не зрозуміли, першого уроку" дуже добре. Я бачив на них. По-перше, вони просто не хочуть, щоб попісяти (з*) на деякий час. Після того, як вони не можу тримати його більше, вони почнуть думати, що робити. Вони шукають місце, щоб попісяти, і вони дивляться на тебе. Він видно на них, як вони вчаться: пісяє на наповнювач для котячого туалету не призведе до поганих подією з вами. Тільки пісяє поруч з ліжком. І вони йдуть на наповнювач для котячого туалету.

Головне: вони не розуміють, чому це важливо для вас. Вони не думають, що "чому". На них, мочитися поруч з ліжком буде добре, вони не знають, що погано в ньому.

Але, чесно кажучи, вже 3-4 тиждень старий кошеня користуватися туалетом з себе, і вони дізнаються від запаху - де те місце, де вони повинні пописати (з*).

+743
Anto Jesudoss 9 лип. 2019 р., 00:22:08

Коли хтось говорить мені, що у них є собака, я завжди цікавлюся в яку, будь то яка порода, або те, що в цілому група (тер'єри, вівчарки), або суміші, якщо він знаходиться в суміші. Але є небезпека образити людей, передає враження від снобізму (з якої породи він?"), можливо, з поблажливістю (з якої породи він? Або яку суміш, якщо він суміш?").

Будь ввічливий і поважний спосіб задати?

+740
licht 12 черв. 2015 р., 21:15:20

Як зазначає Джон Кавана, це звичайна для літніх кішок, але ми не в даний час відомо, що причиною тиреотоксикозу. Я опишу деякі з актуальних напрямків дослідження тут.

Дослідження ще не остаточні ні за що (і часом суперечливі!), але ці шляхи, що медична наука вивчає.

Їжа Викликає

Дане дослідження представляє собою широкий огляд (263 кішки), щоб спробувати визначити відмінності між гіпертиреоз і звичайних кішок.

Джей Я Вет Мед ДОЦ. 2000 15 вересня;217(6):853-6. Оцінки харчових та екологічних чинників ризику розвитку гіпотиреозу у кішок. Мартін КМ1, Россинг Ма, Райленд ЛМ, DiGiacomo РФ, Фрейтаг ва. веб-абстрактні

Випадку кішки були значно менш ймовірно, нещодавно народилися чим контролювати кішок. Житла; вплив добрива, гербіциди, або завод пестицидів; регулярне використання блошиний продукції; наявність і курець в будинку не були значно пов'язані з підвищеним ризик захворювання, але кішки, які воліли рибу або печінку і потрухи смак консервованого котячого корму, підвищується ризик.


Діагноз гіпотиреозу починаючи стають все більш поширеними в 1970-х роках.

Дж Котячих Мед Surg. Вересня 2010;12(9):672-9. Дой: 10.1016/j.jfms.2010.07.011. Кішок гіпертиреоз: потенційна зв'язок з вимогами добавка йоду комерційних кормах. Едінборо ч1, Скотт-Монкрифф ЙК, Глікман ЛТ. веб-абстрактні

Огляд історичних рекомендацій йоду показав, що одиниці добавки йоду змінилося в 1970-х роках. Враховуючи це зміна, харчовими продуктами, мінімально доповнено з кінця 1970-х було йодним дефіцитом для більшості кішок.

Практична значимість: забезпеченість йодом комерційних кормах повинні бути оцінені у світлі рекомендацій йоду переглянуті в 2006 році. Продукти харчування можуть залишатися дефіцитом йоду, якщо доповнити на мінімальна рекомендована концентрація, можливо, сприяє розвиток FН.


Це дослідження подивився на концентрацію йоду в різних комерційних продуктів.

Дж Котячих Мед Surg. Серпня 2013;15(8):717-24. Дої: 10.1177/1098612X13477855. Epub 2013 25 Лютого. Концентрація йоду в комерційних кормах з трьох регіонів США, 2008-2009. Едінборо ч1, Пірс власної, Піно з Браверман Ле. веб-абстрактні

Драматичні варіації серед консервів (у результаті чого всередину приблизно 49-9639 мкг йоду/добу) свідчить про те, що відмінності в концентрації йоду може призвести до розвитку вузликової гіперплазії і, пізніше, клінічний гіпертиреоз, якщо кішки споживають дієти, які на перший йод-дефіцитних і пізніше містять надлишок йоду. Виробниками рекомендується забезпечувати адекватний йодом по всім продуктам та регіонах США.


Антипірени (ПБДЕ)

Арки Окру Заражену Піт Toxicol. Липня 2012;63(1):161-8. Дої: 10.1007/s00244-012-9750-р. Epub, 2012 5 Лютого. Декабромдифенил, полібромовані дифениловые ефіри, і вмістом фенольних сполук в сироватці крові кішок з діагнозом ендокринного захворювання кішок гіпертиреоз. Norrgran і j1, Джонс Б Ліндквіст НГ, Бергман А. веб-абстрактні

Примітно, що ВВ-209, 6-ий-BDE47, і 2,4,6-tribromophenol всі припустили, що ендокринну систему хімічних речовин, присутніх у високих концентраціях у сироватці кішка


Від J Toxicol Окру Здоров'я А. 2012;75(4):201-12. Дої: 10.1080/15287394.2012.652054. Котячих щитовидної залози: модель ендокринні порушення полибромированных дифениловых ефірів (ПБДЕ)? Mensching і DA1, Слейтер м, Скотт ЮП, Фергюсон постійного струму, Біслі ВР. веб-абстрактні

У пилу від будинків гіпертиреоз кішок загальні концентрації ПБДЕ були значно вище, починаючи від 1100 до 95 000 нг/р. Пил ПБДЕ і сироватці крові концентрація загального Т4 також були суттєво пов'язані.


Энвирон Toxicol Ніж. Лютого 2012;31(2):301-6. Дої: 10.1002/і т. д. 1700. Epub, В 2011 29 Грудня. Високий рівень полибромированных дифеніл ефірів в Каліфорнії Кошкін будинок: будинок пилу первинний джерело? ГУО В1, парк Ж. С., ван г, Гарднер з Пек з, Petreas м, Хупер к. веб-абстрактні

Автори не знайшли жодних доказів, які пов'язували рівні ПБДЕ, ПХБ або хоп з гіпертиреозом. Це може бути із-за малого розміру вибірки, конкуруючих або супутніх факторів ризику, або складні причинні механізми.


Джессіка Norrgran, Бернта Джонс, Андерс Bignert, Іоанніс Athanassiadis, і Аке Бергман Більш високі концентрації ПБДЕ в сироватці може бути пов'язано з кішок гіпертиреоз кішок в Швеції Энвирон. ТСМ. Технол., 2015, 49 (8), пп 5107-5114, як doi: 10.1021/САУ.є.5b00234, Дата публікації (веб): 25 березня 2015 р. веб-абстрактні

гіпертиреоз порівняно з эутиреозом кішки мають більш високі концентрації в сироватці крові для деяких з досліджених ПБДЕ (БДЭ-99, БДЭ-153, БДЭ-183) та CB-153 на жировій основі ваги.

Інші Дослідження

Чесно кажучи, я не можу зробити орел або решка, але я в тому числі, для повноти

Джей Вет Інтерн Мед. Вересня-Жовтня 2011 Року;25(5):1057-65. Дої: 10.1111/Дж.1939-1676.2011.00790.х. Epub З 30 Серпня 2011 Року. Оцінка предикторів для діагностики гіпотиреозу у кішок. Колумбія wakeling і j1, Елліот Джей, Сайм Х. веб-абстрактні


Цей реферат не скаже, але я підозрюю, що зміст статті було б дуже цікаво:

Дж Котячих Мед Surg. Листопада 2012;14(11):804-18. Дої: 10.1177/1098612X12464462. Гіпертиреоз у кішок: що викликає цю епідемія захворювань щитовидної залози і чи можна запобігти? Петерсон М. веб-абстрактні

+721
Rezwan Khan 28 черв. 2018 р., 16:27:45

У мене 26 - х 52-ніг (8 - х 16-м) ставок, з глибиною 1,5 метра, в який я маю намір складі тілапії. Скільки може такий водойма пристосувати?

Другий-22 - х 45 футів (7 х 14-м) і я збираюся наповнити його сома. Скільки може такий водойма пристосувати?

+703
Adam Poyser 1 черв. 2015 р., 20:58:18

у просторі, дрібних, ви, ймовірно, не хочу ніяких тварин взагалі. Так, ми всі любимо тварин, але якщо ви робите, ви повинні розуміти, коли ви не можете забезпечити їм відповідні умови для життя.
І втискивались між шафою і стіною-не найкраще місце для вихованця, це теж клаустрофобія.

Якщо ви наполягаєте, дрібні гризуни, ймовірно, ваш кращий варіант насправді. Але так, багато ведуть нічний спосіб життя, що означає, вони не, що великі компанії протягом дня. Але коли у моєї сестри був хом'як років тому) вони не дуже галасливий (якщо ви не дати їм hamsterwheel, що пищить).
Я сам більше турбує запах, пил і інші речі, які ви просто не помітили, як багато в більший простір. Гризун клітина може пахнути досить сильно поблизу, навіть якщо ви ретельно очищайте його кілька разів на тиждень, а в кімнаті, що запах може бути переважною.

+690
Seaboss 31 жовт. 2014 р., 01:43:42

Я годувала мого кота (3 роки, кастрований британський короткошерстий) з сухою і іноді вологий (але я віддаю перевагу в основному сухий корм ветеринар поради, щоб зберегти зуби здоровими) їжу з однієї з найдорожчих кішок бренд, так як він був 2 місяці.

Я відчуваю, що їдять ту ж їжу весь час не може бути здоровим і спробуйте дати йому трохи свіжого страви. Що мене дивує, що він майже не проявляє ніякого інтересу в спробі свіжа приготовлена їжа, курка, яловичина або риба, звичайна бродяча кішка б. Він просто відчуває запах їжі я пропоную його і подивіться на моє обличчя, як “ти жартуєш? Невже ви думаєте, що я їм цю хрень?". Я також пробував готувати м'ясо без солі і спецій, але ще не працював з ним.

За даними деяких сайтів, готових продуктів харчування "розпорошуються з фірмовою суміші смакових підсилювачів". У мене немає проблем з цим, поки вони не нездорові. Однак, я задаюся питанням, якщо комерційні продукти мають всі поживні речовини та вітаміни мої потреби кішки.

Тепер питання:

 • Як я можу змінити звичку мого кота, що він їсть і свіже приготоване м'ясо? На думку деяких власників кішок, кішка буде що-небудь поїсти, якщо ви не годуєте його день (або два) довго, але я не можу цього зробити.
 • Або це абсолютно нормально, якщо кішка їсть готових продуктів?
+662
icando 14 вер. 2012 р., 12:26:34

Взагалі кажучи, якщо ви не знайомі з джерелом води, не дозволяйте вашої собаці пити з неї.

Лептоспір, що бактерії в сечі хворих тварин, можуть зберігатися протягом багатьох місяців у водні шляху, тому наш ветеринар рекомендував, щоб у доповнення до своєї звичайної щорічної пострілів, він також робив щеплення від лептоспірозу.

За додатковою щеплення, наш ветеринар не показав хоч яких-небудь серйозних проблем. Тим не менш, це завжди бажано проконсультуватися з вашим ветеринаром, так як там можуть бути хвороботворні мікроорганізми, які є загальними для водних шляхів, де ви живете.

+642
Asmi 7 груд. 2017 р., 05:21:36

Я хочу завести домашню тварину змія. Які аспекти слід враховувати при виборі одного і готується тримати її, дбати про неї?

+517
D Townley 8 бер. 2012 р., 22:54:35

Ви завжди можете спробувати встановити живі пастки, де сусіди часто бачили її. Це прозвучить смішно, але в KFC працює дуже добре для лову кішок, мій колега зробив це, щоб зловити її, кішка (її зловили в той же день). Ви також можете залишити їжі і води зовні, а також, щоб спонукати її повернутися.

Так, це можливо для критий кішки ловлять диких тварин (не означає, що вони будуть успішними).

Удачі вашій кішці!

+508
Aakash Balani 1 трав. 2017 р., 23:31:11

Коли кішка хворіє, вона часто цілком очевидні для його власника, але іноді не все так однозначно. Що робити, якщо кішка була в жахливому головний біль або ще щось? Які ознаки шукати, коли я підозрюю, що моя кішка знаходиться в болю, але не кровотеча, слинотеча, блювання, невелике хаотично або показувати інші явні ознаки?

+429
andresperezcba 27 січ. 2011 р., 13:17:31

Іноді деякі собаки не так сильно боїться кошенят, але боюся, що буде, якщо вони кривдять кошенят. В їх умах вони можуть сильно хочу їсти або кусати кошенят, але вони знають, що ви будете засмучені або у них будуть серйозні неприємності. Собака, яка боїться інших тварин дитини слід дуже уважно спостерігати, щоб захистити дрібних або дитинчати тварини і запобігти лиха та нещастя. Деякі собаки просто їх хочуть убити дрібних тварин і там майже нічого не поробиш. Будь ласка, захистіть ваших кошенят і познайомити їх з вашої собаки повільно, і не залишайте їх самих удома разом не створювало або окремо в різних кімнатах. Удачі!

+413
user16831 15 лют. 2011 р., 04:30:18

Це спроба затвердити свою перевагу над іншими собаками.

У світі собака, прості дії, які використовуються для відображення домінування один над одним. Наприклад, ви коли-небудь бачили двох собак один на одного дивитися, поки ніхто не дивиться? Вони залякують один одного, щоб створити ієрархії.

Інших агресивних і домінуючих моделей поведінки, які відображають собак (і ви можете спостерігати за ними)

 • Йде попереду значить ти бос
 • Стоячи або штовхає людей/собак
 • контакт очей або "смотрящими"
 • сношается з іншими собаками-це знак домінування (навіть жінки будуть робити це)

Є багато інших, дивіться за цим посиланням для більш докладної інформації

+330
zotherstupidguy 19 бер. 2015 р., 21:30:19

Я знаю, що ви не хочете обмежити вашу собаку в ящик, але це дуже важливо, що ви робите, принаймні, спочатку.

Латами підготовки, сприятимуть привчання до горщика, решетування повинна бути досить великою, щоб встати, лягти, сісти і розвернутися. Не повинно бути ніякого простору для його/її в туалет в одному кутку, а спати в іншому.

Привчання до клітини-це добре з наступних причин:

 1. Обрешітка дозволяє вихованця, щоб мати безпечний простір - ніколи не використовуйте ящик в якості покарання.
 2. При посадці або похід в перукарню, дитячий сад песик, ветеринарна клініка і т. д. ваш вихованець не буде мати високої тривожності, коли kenneled. Це відбувається багато занепокоєння і може закінчиться тим, що 8+ годин безперервного гавкоту, дерлися на розплідник зриваючи нігті або жувати в розпліднику поломка/знос зубів. Я відчуваю себе дуже сумно для цих собак, як це легко запобігти за допомогою правильного виховання.
 3. Запобігти ваш новий щеня від забруднення/пошкодження вашого майна, а також запобігти його від заподіяння шкоди самому собі.
 4. Коли збирається спальне місце цуценя в скриньку, вона допоможе навчити самостійності - чим більше ви показуєте вашу собаку, тим більше поведінкових проблем ви отримаєте (я.е поділ тривожності й агресії).

Перший тиждень може бути жорстким, він буде плакати і гавкати - не піддавайтеся, якщо у вас він буде продовжувати робити це - ви не винагороджуючи поведінку таким чином, щоб зміцнювати його. Він буде використовувати її в часі і в кінцевому підсумку насолоджуючись ящику, тому що він буде вважати це його безпечне місце.

Цуценята не повинні залишатися одні вдома весь день, якщо ви не можете бути там, щоб впустити його зовні, то найняти когось для цього принести в собачий дитячий сад або прийти додому на обід. 3-4 години максимум. Через 15 хвилин після їжі взяти цуценя на вулицю, як вони повинні йти. Завжди дарувати подарунки і багато похвали за поведінку, що ви хочете, я б читати на клікер підготовки.

Якщо ви хочете, щоб він бути привчена до лотка, як кішка, потім використовувати пописати подушечки всередині ящик для сміття, щоб почати можна додати собачий послід, бажано паперових. Використовуючи пописати подушечки, щоб навчити собаку, щоб попісяти, подовжує процес привчання до горщика, як ти вчиш його всередині грунту.

Удачи з вашим новим щеням, перший однозначно крива навчання!

+327
pv morozoff 25 жовт. 2012 р., 08:46:05

Кішки зазвичай перегодовувати себе (завжди є винятки), від асоціації для вихованця ожиріння, в 2016 році

Близько 59% кішок і 54% собак в США Надмірна вага або ожиріння.

Велика частина (якщо не всі) з раціон кішки повинен бути вологим, так як вологий дорого більшість власників будуть доповнювати сухим, щоб скоротити витрати. В залежності від їжі, яку ви виберете і скільки важить ваш вихованець, він слід годувати певну кількість в день. Коли починаю нову їжу зважувати тварина раз в 2 тижні, щоб переконатися, що він не втрачає або набирає вагу (якщо кошеня ми хочемо, щоб вигоди, звичайно).

Як підмайстер згадав, купуючи автоматична харчування диспенсер великий! Кішки травоїдні і вигоду від того, щоб з'їсти невеликими порціями протягом дня проти всіх відразу.

Для дозування вологого корму переконайтеся, що продукт може тримати їжу в холодильнику до використання. Кішки зазвичай люблять теплу їжу, так як запах став набагато сильніше, їх смак є подпаритетом порівняно з нами, вони в значній мірі спираються на запах.

Якщо ви не хочете, щоб автоматична харчування диспенсер ви можете годувати його два рази в день, денна порція 1/2 вранці і 1/2 ввечері.

Інший клієнт StackExchange питання, які можуть допомогти вам:

+317
Thecal714 26 лип. 2012 р., 19:04:15
Посилається на закритому місці, відведених для кішок або кроликів, щоб зайнятися своїми справами.
+282
01000110 13 черв. 2017 р., 02:11:49

Будь-якому зоомагазині повинні мати кілька марок фермент на основі ПЕТ запах скасовуючи рідин. Ці хімічно з'єднуються з летючих органічних речовин, зупиняє їх від випаровування в першу чергу, і таким чином фактично припиняючи запаху, а не маскуючи його.

+179
Identical Twinny 11 бер. 2014 р., 04:02:15

Я переїхав в нову квартиру. Єдине місце на 40 Гал. танк стоїть через кімнату від вікна (виходять на північ, сонця немає).

Я зараз виникли проблеми з водоростями, які не були раніше. Вогні на таймер і режим годування такий же, як на старому місці.

Я припускаю, що проблема з бака близько до вікна, хто-небудь використовував УФ плівка з боків акваріума?

+143
jasonJacob 5 вер. 2017 р., 17:43:07

Щоб зробити кошеня з укриття спробуйте змусити її грати. Вудка, іграшка є кращим, тому що ви можете мати деяку відстань до кота, щоб він не злякався.

Коли ви починаєте грати з нею намагаюся робити це поки ви сидите і розслаблені. Грати це хороший спосіб, щоб змусити її забути, як вона боїться.

Той факт, що у вас є доросла кішка у вашому будинку буде кошеня наляканий, тому він може зайняти деякий час, перш ніж вона вийде з укриття. Поки вона їсть і п'є і використовує ящик для сміття, вона буде добре.

Кошеня кличе маму і відчуває себе самотнім прямо зараз, так що ви повинні відповісти, щоб заспокоїти її і допомогти їй адаптуватися до нового життя з вами.

Ви повинні бути заміною матері для неї зараз. І це час кошеня потребує вас самої, щоб відчувати себе в безпеці в новій обстановці.

Miaoing назад у кошеняти, ймовірно, не річ, щоб зробити, але ви можете відповісти на кошеня і показати їй, що ви там для неї.

Це час кошеня навчається знаю, ви і ви пізнаєте її, так що це час, коли облігації побудувати між вами і кішкою.

+95
Travisprand 25 січ. 2018 р., 09:46:30

Іноді цуценята люблять грати з ногами і кусати їх або лапу всередині їх ротів.

Гризти/лизати надмірно в лапи з іншого боку може вказувати на алергію або щось дратує лапки (наприклад, лід або сіль). Схоже, у вас є пітбуль, я настійно рекомендую отримувати страхування домашніх тварин, так як вони дуже схильні до алергії, так як вони отримують Старе - алергії буде дуже важко по гаманцю. Я б навіть піти так далеко, як покласти його на Дієта при алергії і принесе користь шкірі та шерсті. Ветеринарні дерматологи, як використовувати Іаск До/Про дієту , А головне джерело білка-це кенгуру, який не є загальним алергеном.

Удачі! :)

+84
Tayler Hampton STUDENT 20 вер. 2014 р., 16:40:08

Я бачив, як мій кіт безкоштовно на мене здалеку, а в бік тікати. Він просто зупиняється, коли він досягає мене. Я читала, це називається "тіло зволожуючий лосьйон" і деякі говорять, що він виглядає страхітливо, інші кажуть, що він просто бавився, а може бути і так, і так, як я підозрюю, справа ... вони роблять це в дикій природі з реальними супротивниками, щоб залякати їх? Я думаю, що він просто грає, але мені цікаво, чи буде це механізм інстинктивної оборони в дикій обстановці.

+68
Zoltan Szilagyi 6 жовт. 2010 р., 08:07:28

Мені завжди говорили, що я повинен мати стільки урн, як я кішок. Я цікаво, якщо це з медичної точки зору або це особисті уподобання вихованця (як я чув, що деякі кішки просто не поділитися коробок з іншими кішками).

+41
user2025747 10 бер. 2016 р., 02:32:07

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil