Некерований аміаку в яблучна равлик акваріум

У мене три ампуллярии в 10-літровий акваріум і аміаку залишається поза конкуренцією. Я тільки тримають від семи до восьми літрів води в акваріумі так, щоб верхня частина скла доступні для них, щоб відкласти яйця. Равлики кожен менше, ніж м'ячик для пінг-понгу. Підкладка 1,5 дюйма піску. Немає рибка в акваріумі. Танк більше одного місяця.

Аміак тестів 4.0-8.0 мг кожен раз, коли я перевірити його. Я використовую тест-системи API для прісної води.

У мене є міні-циліндр губки фільтра, що я переїхав з встановленою ємності. Я роблю 50% підміни води в тиждень і я додати API водопровідної води кондиціонер кожен раз.

Я додав Imagitarium біологічний підсилювач в два рази, після підміни води.

Я додаю прем'єр-кожні кілька днів, щоб спробувати нейтралізувати аміак.

Що я роблю не так?

+371
Mohamed Esam 26 лист. 2014 р., 18:21:37
32 відповідей

Я живу в Індії, де налічується значна кількість місцевих собак, які потребують усиновлення в люблячі будинку. Однак багато людей хочуть отримати собаку, замість цього більше зосереджені на купівлю лабрадорів, золотистих ретриверів і німецьких вівчарок.

Чи є якісь стратегії я можу використовувати, щоб спонукати людей розглянути і прийняти місцеві собаки?

+994
dagrsk 03 февр. '09 в 4:24

Будь-який спосіб запобігти що?

Із курс вона намагається взяти конус, вона не має поняття, чому ви її носите це дратує, і вона, звичайно, не хочуть цього робити. Ви б теж заперечую, якщо хтось поклав на тебе без пояснень можна зрозуміти.

Але це краще для неї, щоб бути засмученим і трохи незручно на деякий час, ніж ризикувати її втручання в процес лікування.

Ви можете спробувати, щоб відвернути її від думок про конус, але реально відповідь така, що вона буде тільки носити його протягом короткого часу, не варто намагатися занадто міцно. Дати їй додаткову обіймів і/або лікує, якщо хочеш, але їй доведеться миритися з конусом поки лікар сказав, що вона має.

+986
Longmont Ron 13 квіт. 2013 р., 01:09:07
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

З вашого опису це звучить як якщо проблема ізольовані на це копито, і я припускаю, що це не загальна проблема з франками копит.

Може бути, було б розумно зробити рентген робиться на проблемні копита, щоб дізнатися, чи немає певний сміття (можливо навіть металевий) або щось викликає нарив, щоб повернутися на одне копито. Довгий час (і неодноразове застосування антибіотиків несе ризик бактеріальної резистентності, і як тільки ви там все стає набагато складніше лікувати.

Деякі ветеринари мобільний рентген, так що вся процедура не дуже складна або напружена і доступним.

+936
monark 23 квіт. 2019 р., 06:33:32

Аналізи дійсно дуже активна порода. Але майте на увазі, що, коли вони були використані для waterfowling, вони не стимулювали весь день. Їм часто доводилося залишатися в розпліднику протягом декількох годин доти, поки полювання почалося. І навіть активні собаки, наприклад, в лабораторії повинен спати від 15 до 20 годин в добу. Вони не роблять цього відразу, але вони потребують короткі дрімоти протягом дня. Так що це дуже малоймовірно, що ваша собака не досить стимулюється.

+882
user3306356 19 жовт. 2015 р., 12:01:57

Спробуйте використовувати трохи більше носій, так що ви можете покласти його легше. Немає необхідності, щоб накачати кішку.

+821
DirteeDees 6 жовт. 2012 р., 10:57:28

Якщо ви тримаєте мопса здоровим, він міг би, ймовірно, останній на пристойний похід, але 15 км-це максимум. Пам'ятайте, що мопси маленькі і не дихається нормально. Плюс, Моська буде, наприклад, 10 разів кількість кроків ви приймаєте, і може бути складно орієнтуватися в скелястому/нерівній місцевості.

Якщо ви регулярно гуляти з ним, не перегодовуйте його, чим далі ваш мопс буде ходити довше. (Ожиріння поширене у мопсів.) Менші собаки також більш легко сприйнятливі до тепла і холоду, тому переконайтеся, що ви приносите багато води, і не похід в екстремальних погодних умовах.

Найголовніше, щоб мати на увазі мопсів з їх диханням. На жаль, мопси були виведені для їх тицьнула особи, і це серйозно обмежує їх здатності дихати (багато мопси вимагають ручного очищення носової порожнини). Вони не розводять їх для легкої атлетики, але і для їх погляди, як собаки-компаньйони, щоб бути зіпсованим. Їх коротка морда, що також обмежує їх відсапуючись, тому вони не так гарні на регулювання їх температури, як і інші собаки.

Якщо ви вирішили взяти мопса на походи, просто треба знати температуру, рельєф місцевості та відстань. Завжди беріть з собою воду, та розглянути можливість отримання улюбленця Carrier оновлення , щоб тримати мопса, якщо він не надто втомився (що на 15км похід). Мопси, звичайно, можуть спортивне і вони люблять бігати, просто усвідомлювати межі свого маленького хлопця.

+806
Ashley Sakai 25 черв. 2010 р., 17:53:25

Я тільки що отримав кролика близько двох тижнів тому. У мене кошеня близько трьох місяців/ кішка/кошеня шести місяців. Їм було добре разом, але тепер вони, здається, боротися. Кіт ганяється за кроликом, але кролик теж ганяє кота і кішка накинулася на кролика. Мені було цікаво, що я міг зробити, щоб перестати поведінкою кішка намагається напасти на кролика, будь-які пропозиції про те, як їм ужитися?

+799
Jeremy Worboys 27 лют. 2012 р., 23:41:27
Питання, що належать до аспектів змісту коней в якості домашніх улюбленців, не для консультацій з утримання коней для професійного використання, такі як гонки.
+784
cousiyvan 6 квіт. 2010 р., 05:00:23

Пропозицію я чув такої ситуації намагається повернути своїх кішок. Ви відокремити ваші кішки, і повільно їх назад, щоб бути разом, як якщо б кішки були абсолютно незнайомими. Стаття з докладним описом методики: http://www.catbehaviorassociates.com/pams-think-like-a-cat-reintroduction-method/

Інша річ, яку ви могли б спробувати обертається кішок, де їх розборонити, але регулярно міняти що кішка в меншому просторі, так що вони можуть насолоджуватися більшої площі час від часу.

Це звучить як проблема території. Можливо ваші кішки тільки формально ладнали, тому що вони були створені територій в будинку, і в цьому новому місці, їх території немає. Це може бути, що Ваша нова квартира є просто занадто малий, щоб щасливо проживати як кішки.

+763
xitnesscomplex 21 лют. 2016 р., 21:37:33

Це 2-я зима його життя в цей час і він дійсно страждає. Тільки сьогодні вранці він випорожнився і знудило на веранді. Нещодавно, він був досить нудним і неактивним. Раніше я надів його футболку, але він рвав, що через тиждень.

Як це пов'язано з зимою: ну щось подібне сталося в минулому році. Зима зазвичай приносить період млявості і неактивність в мою собаку

Редагувати Тронда Хансен це де ВП знаходиться : https://en.wikipedia.org/wiki/Nagpur

+735
SimMac 27 лют. 2019 р., 05:30:32

У мене ротвейлер, самка, близько 2 років.

Я пробував всякого роду іграшку. Тільки вона не може руйнувати, є кремній зробив, але кремнію м'яч занадто важкий для неї, і вона занудиться.

У вас є які-небудь рекомендації про те, які іграшки грати, що вона може погризти, але це наполеглива багато?

Я шукав щось, я можу кинути, якщо це можливо, так що вона може використовувати його як будинку, так і зовні.

Вона любить кульки більше, ніж кісток, з підробленими кістками вона набридне через кілька днів / годин.

+698
Tahir Shaikh 26 січ. 2015 р., 06:30:49

Схоже, що її рот йде в одну сторону. Я не знаю, що робити. Вона ніколи не був поранений, що ми усвідомлюємо. Вона завжди залишається в своїй клітці, і вона в змозі з'їсти.

Що ви порадите?

+697
yandlab 30 вер. 2012 р., 03:41:48

Це все про навчання вашої собаки, а також, використовуючи зворотний психологію:

Я з собаками з дитинства виріс на фермі, де собаки є робочий партнер в нашому світі. Я врятував багато червоних собак готовий на евтаназію і не підведу!

Головна проблема полягає в тому, що в даний час, собаки нудьгують, і відсутність підготовки. Я знаю, ви хочете відсортувати його, коли ви сказали обробляти вашої собакою, коли правильно себе ведеш.

Ти на правильному шляху.

По-перше, ви повинні мати правильні відносини з вашої собакою. Як і дитина, собака потребує кордонах. Ваша собака повинна зрозуміти, що правила існують для того, щоб поважати, як ви хочете йому/їй себе вести.

Це не означає, що насильство, як думає більшість людей. Ви повинні дивитися на те, що ваша собака робить щодня і запитайте себе, якщо ви з нею згодні чи ні, якщо вам потрібно поставити правила.

Приклад, який я завжди використовую-сісти на диван. На мій погляд, собаки можуть забиратися на диван, поки я дозволяю їм йти. Моя собака ніколи не отримає, якщо я запросив її на це.

Вам потрібно подивитися на ваших собак поведінки і запитати себе, що він/вона буде робити без вашого дозволу?

Навчання:

Ви не згодні з поведінкою, скажімо"ні!" І це мав на увазі! Це все у ваших намірах. Собака кине виклик вам. Ви повинні залишатися сильними. Це битва буде.

Ви не згодні з поведінкою, але це тривіально: ігнорувати собаку.

Що б ви не робили, вона повинна Після поведінки заміни: "ні!" Це те, що ви зробили. Якщо ви отримаєте його, ви одержите нагороду за гарну поведінку.

Пасивної тренування також відмінно підходить: якщо ваша собака робить щось ви погоджуєтесь з, природно, винагорода відразу. Собаки дивляться на нас і єдині тварини, які можуть імітувати, дізнатися і зрозуміти поведінку людини.

Ви зробите це, ви почнете, щоб мати хороші відносини з вашої собакою. Це дозволить вирішити агресії вашої собаки, взявши на себе ініціативу. І до речі, ваша собака, ймовірно, провідним, тому що ти не.

Чим більше тренувань, тим цікавіше ваші відносини з вашої собакою буде.

Для дзвони, наймати допомогу від одного. Змусити їх дзвонити в дзвін, нехай ваша собака робити те, що він робить і сказати"ні" і розумію це. Створити зону, навколо двері, що за вами і вимагати їх як свої власні. Це займе практиці. Переконайтеся, що собака розуміє, що це ваше простір. Якщо собака хоче увійти в простір, ви стверджуєте, що він повинен чекати, що ти в порядку.

Згідно з психології, якщо ви хочете, щоб зупинити вашу собаку від гавкоту, навчити його гавкати по команді.

Існує безліч книг про навчання.

+648
fasil shambel 23 квіт. 2014 р., 04:29:51

Кілька місяців тому ми захопили власності невеликий акваріум (з рибками) від їх нинішній власник. Вони тримали риб протягом багатьох років без проблем, і сказали нам, що вони міняли воду кожні 2-3 тижні, а картридж фільтр кожні 2 місяці.

Я не знаю, який розмір бака-це точно, але вимір води і показує 25-30 літрів. В даний час є 4 маленьких (розмір плати) риби в ньому. Ми намагаємося годувати їх тільки мінімальну суму, як пропонувалося попереднім власником.

Ми виявили, що вода стає кислою і дуже швидко після зміни води. Ми ставимося до водопровідній воді з добавкою, яка робить його "безпечним для риби" і ще один, який повинен зберегти баланс. Вода з крана рН близько 7, і залишається рН 7 після того, як вони додаються.

Однак протягом 2-3 днів, рН впав до 5,5-6. Я не впевнений, якщо це погано для риби чи ні, але так як володіючи риби, дві померли (їх було шість спочатку), хоча це може бути старість. Одна риба все-таки виник, що виглядало як червоний хворе місце, але це відступило, так як ми почали міняючи воду частіше.

Я зрозумів, що потрібно міняти воду частіше, ніж раз на тиждень, я не впевнений, я б погодився з рибою. Це частота зміни води, типові для танка такого розміру, має кислий рН, прийнятні для більшості риб, і якщо ні, то що я можу зробити, щоб спробувати зберегти здоровий рН довше?

+601
khanh2107 14 трав. 2010 р., 19:17:34

Повний "Як приручити собаку" буде виходить за рамки тут, так що я буду швидко вирішувати три проблеми, які ви згадуєте.

1) те, що працює в більшості випадків: коли ви граєте, завжди спрямовуєш на іграшку, щоб гризти і жувати. Коли він кусає плоть -> гра закінчилася. Якщо вона як і раніше намагається вкусити, перенаправити. Як ви реагуєте, якщо що -, як і раніше не працює насправді залежить від вашого спосіб, щоб встановити дисципліну. Але, насамперед, установити чітке "НІ!" команді! Це допоможе у всіх місцях, де ви хочете, щоб зупинити вашу собаку щось робити.

2) Ваша собака ще дитина і просто відокремився від його сім'ї. Нехай вона спить з тобою, нехай вона буде у всьому вам буде тільки кілька коротких тижнів, поки вона не відчуває себе достатньо безпечно на деяку відстань. Це хороший знак, що вона відчуває себе досить безпечно з тобою спати, коли ви там!

3) Ви можете почати навчання її зараз, винагороджуючи її кожен покакати і пописати на вулиці, але не очікував, що вона повністю привчена до туалету на кілька місяців ще. Він може бути до року, і зараз, навіть якщо б вона хотіла, вона не має повного контролю над сечовим міхуром ще! Коли вона нагадит, просто прибирати і рухатися далі, не карай її! Якщо ви негайно покарати її, вона може навчитися "какати-це погано", що не дуже корисно, - > ви хочете, щоб вона дізналася, що какає поза приголомшлива, тому вона є! Якщо ви покарати її навіть через хвилину після того, вона поняття не маю, чому ви сердитесь на неї.

Нарешті, деякі загальні рекомендації: Увага-тривалість собак дуже короткий, цуценята подвійно. Будь-яка похвала за те, що вона зробила добре, треба буде відразу після цього факту. Не соромтеся нагороджувати і хвалити її за кожну дрібницю, що вона робить правильно, і вона буде намагатися це повторити.
Не забудьте нагородити речі, як "спокійно чекати" або "залишитися у вашому виді спорту протягом декількох хвилин" або "звертати на тебе увагу!". Це ті, здавалося б, дрібниці, які допомагають багато, щоб зробити вашу собаку вести себе так, як ви хочете.
Не перестарайтеся покарання. Встановити тверде "ні!" команда, ігнорувати погану поведінку, коли ви можете, і хвалити все, що ви хочете їй робити.
Любити її і мати багато веселощів!


+583
ExochassE7 31 жовт. 2017 р., 01:03:29

Я хочу собаку. Дуже багато. Але:

Фон:

 • Я збираюся закінчити навчання в університеті в наступному році, а потім почати досить добре оплачувану роботу, щоб підтримувати вихованця. Я, ймовірно, доведеться працювати більше 8 годин на день.

 • Моя подруга вивчає медицину і буде ще гірше годин. у випадкові моменти часу. (Нічна і т. д.)

 • Ми хочемо, щоб врешті-решт діти.

 • Моя мама алергіків на шерсть тварин (чи як там, ось що вона каже, в будь-якому випадку, вона з гіпоалергенних матеріалів для СТГ. але я чула, що є собаки, які не викликають алергії) (вона не живе з нами, але я хочу взяти собаку з собою при відвідуванні, може бути, вони можуть піклуватися про собаку, на свята тощо).

 • Це повинна бути собака більше, ніж футбол, але менше, ніж поні.

На моє запитання, з цьому тлі стає собака в найближчі роки реально? І якої породи (або тварини) треба віддати перевагу? Я припускаю, що цуценя-це не найкраща ідея, добре навчений собака імхо краще підійде. Але що я повинен пам'ятати, де я можу отримати таку собаку відповідність з моїм досить високим етичним стандартам з цього питання (ви знаєте, давайте просто припустимо, що стандарти захисник тварин або трохи нижче).

Я буду правити у відповіді на питання в коментарях, якщо потрібно. Спасибі!


Дякую за корисні відповіді і зауваження. Буде отримувати дві ДГС дійсно рішення, залишивши собаку(ів) будинку? І скільки часу вдома на самоті-це "занадто багато часу?

+559
Herbert Tabin 18 квіт. 2016 р., 11:38:33

Якщо я не помиляюся, собака не знає міру в їжі (я ніколи не був один, тому я не можу бути впевнений).

А що щодо кішок? Якщо я беру велику миску з смачною шукає рибу і залишити його в передній частині кота, кішки їдять його або поки немає їжі?

+550
stity 22 вер. 2014 р., 06:45:26

Я намагаюся створити "природний" перегляд клітку. Я хочу створити стільки збагачення, як можна з допомогою каменів, моху, деревини, листя, піску, бруду та інших елементів, які були б природними для (карликових) хом'ячків.

Я бачив клітини з рослинами у них, але я не дуже знайомий з видами рослин, тому я поняття не маю, що б бути безпечними для хом'ячка, якщо він вирішить його з'їсти.

Багато трави було б безпечно, але я знаю, що мій хом'як не любить запах деяких трав (м'ята і базилік), тому я не хочу докучати йому, що постійний запах у своїй клітці. Рослини не повинні бути смачним/приємним для нього, але я в порядку якщо це так, я не заперечую, замінюючи його час від часу.

Поряд з, що він не буде перебувати в постійному прямих сонячних променів, оскільки я не хочу піддавати хом'як постійних прямих сонячних променів. Однак природне світло в кімнаті і клітці.

+531
Samuel Cottrell 26 черв. 2012 р., 21:32:01

Звичайно, вона повинна мочитися на день раніше? Якщо припустити, що нарада не обов'язково сьогодні ПОО (тільки самі останні ПНО), почати економити ложки напередодні, і замінити попередні совок з останньої совок, як ти приїхати.

+527
Van Will 10 квіт. 2012 р., 11:51:33

Ні, ви повинні уникати робити це. Ви повинні, принаймні, змусити когось відвідати кішки два рази в день. Це помилка, що кішка може жити на самоті протягом багатьох днів, але це не правда. Домашні кішки можуть впадати в депресію і навіть захворіти. Ще кілька проблем може включати:

Кіт, який розвивається в сечовивідних шляхів інфекція може стати тяжкохворих менш ніж 24 годин. Тому, якщо ви навіть планування просто короткого відпочинку у вихідні дні, вихованця або одного повинні дивлячись на кота, принаймні, два рази в день. Цей чоловік повинен плануєте залишитися як мінімум протягом однієї години, щоб вони могли спостерігати за кішкою і зверніть увагу на будь-які відхилення у поведінці (у ідеалі, він повинен бути хтось, хто досить добре знає кота, так краще помітять, якщо щось змінилося). Звичайно, вихователь повинен бути надана контактна інформація для власника, а також телефон номер найближчої швидкої ветеринарної клініки та копії всіх медична карта тварини. (Джерело: http://www.pawschicago.org/)

+524
vijaya kumar 26 трав. 2018 р., 13:32:41

У мене 4 тиждень виховати цуценя з переломом гомілки і його шини/литі і зісковзнула в два рази. Він не рухається або що він просто спить і він відривається. Ветеринар у притулку не знаю, що робити і думати ампутувати ногу. Що нам робити?

+441
Untitled 20 черв. 2015 р., 17:10:09

Карен в цілому, в своїй книзі Керівництво по клінічній поведінкової медицини для собак і кішок описані деякі загальні цифри:

 • До статевої зрілості-це етап у відношенні неповнолітніх/щеня
 • 6-9 місяців статевої зрілості і отроцтва
 • 12-18 місяців є початком соціальної зрілості і закінчується близько 24 до 36 місяців, коли собака вважається дорослою.
 • 6-10 років виповнюється вступаючи в старший територію

У певному сенсі це буде залежати від того, що ви розумієте під "дорослим", тому що, як з людьми, це не зовсім річ вік. Ми можемо назвати людину дорослим у 18 років, але мало рідко насправді, це юридична позначення.

Так, залежно від породи, ви говорите про соціальної зрілості і це приблизно на 2 роки, плюс-мінус. Це дійсно має відхилення породи, так що середня тривалість життя породи в порівнянні б на місці будь-якого собаки в якийсь момент в цих межах і можна використовувати як керівництво для вашої собаки.

Описані періоди описані в цій статті: собака віків і собака етапів , яка спирається на наукові дані Карен цілому книгу.

+437
Malax 10 жовт. 2013 р., 09:11:57

Так як ви недавно сказали, що ви переїхали, якщо немає інших зацікавлених медичних питань, ви, ймовірно, є суміш стресу і пригніченості викликає проблему. Як вже сказали, кішки дуже не люблять змін.

Я хотів би запропонувати, починаючи з колекції невеликих, одноразові урни навколо будинку (це тимчасово, для того щоб отримати кішка пісяє там, де вона повинна знову). Ось, до речі, завжди поруч. Коли у мене був 5-тижневих кошеня, я використовував старі картонні коробки (з вкладишами, де це необхідно) і кинув все, коли сміття потрібно змінити.

Як тільки ви бачите кішку ходити в присяд з її хвостом вгору, акуратно візьміть її на руки й поставив її в найближчий ящик для сміття, тоді залишитися з нею і поговорити з нею - знову ж таки, м'яко і хвалячи її, поки вона йде. Як тільки вона зробила, дай їй багато уваги за те, що така гарна кішка і туди, де вона повинна. Вона повинна швидко отримати (або знову отримати) думка про те, що коробка, де вона призначається, щоб зробити свій бізнес.

Вам обов'язково потрібно прибирати все, що вона потрапила з нейтралізатором запаху (якщо це можливо, прибрати весь будинок з ним кілька разів, адже навіть чорний світло не буде шукати все з мого досвіду).

Як тільки вона надійно, використовуючи ящики для сміття, ви можете почати поступово переходять в малі до основної коробці. Будь-які коробки, вона не може йти взагалі, але ті, що вона використовує потрібно рухатися, може бути, нога в день, так що вони поруч з основним місцем. Ідея в тому, щоб поступово послабити її засирает головну площу (тому що неважливо, що ти будеш чистячі бродячих котячого туалету і інші речі з різних часових ящиків - скільки інших речей залежить від того, як вона енергійно подряпин, чи використовуєте ви комкующихся наповнювачів чи ні, і якість підстилки). Тримати нейтралізатор запахів зручний і використовувати його на місці, коробку використовували, щоб бути кожен раз, коли ви переміщаєте його.

Те, що ви робите, не карайте її писати, де вона не повинна. Як Zaralynda каже, вона не кидає виклик вам: вона розгублена і налякана, і вона хоче, щоб її заспокоїти. Маючи взяти її туди, де вона повинна йти і метушитися їй допоможе її заспокоїти (навіть якщо ви не встигли вчасно, і вона в кінцевому підсумку відбувається навколо тебе... ти зрозумієш, сигнали швидше в наступний раз!).

+381
Maria Harapcea 4 січ. 2016 р., 01:36:09

Є водні рослини, званого Людвіга inclinada або кучеряве торнадо, який відповідає вашому опису. Я додав фотку, хоча вона і не може бути, що ти згадуєш. Я спочатку думав, що це меч, можливо, завод Везувій меч, але з листям, здається, ширше, ніж описано, другий і 3-й фото Везувію меч.

Curly Tornado Ludwiga

Vesuvius Sword

Also ves.sword

+349
Passageo 21 квіт. 2010 р., 12:01:40

У мене дві собаки і великий задній двір, і мій сусід також має дві собаки. Давно, коли я грав з моїми собаками на задньому дворі, одна з їхніх собак скиглить, бо хоче грати. Кілька місяців тому, вона викопала під парканом в різних місцях уздовж лінії паркану. Мій сусід полінувався і не зробив нічого, щоб запобігти його (він не тренує її або навіть взяти її на прогулянках, тому, природно, вона хоче приїхати в мій двір, тому що їй нудно). Щоб виправити покопавшись, я поклав шлакоблоки уздовж усього паркану, де вона копала під. Він працював деякий час, але минулого тижня їй вдалося перестрибнути через паркан, поки я грав. Дві мої собаки були зі мною, і вона побилася з одним з моїх та поранив її. З тих пір собака дуже рішуче, щоб прийти тепер, коли вона знає, що вона може перестрибнути через паркан. Мій сусід йде у відмову, що вона стрибає, хоч я особисто був свідком його зараз в два рази. Я сказав йому кілька разів, що вона повинна бути виведена на прогулянки, щоб вона не так нудно. У будь-якому випадку, це стає настільки погано, що я не можу дозволити мої собаки у дворі без собаки приїду. Просто зараз, я дозволю мій пес і був сдвинусь з місця, і в одну хвилину я побачив свою собаку стрибати через паркан. Вона побилася з моєю собакою, але, на щастя, мій чоловік-це більше, і він виставляти свою собаку на її місце і тоді я зміг би зв'язати її. Інша моя собака ще не оговталася від своєї травми. Я боюся випустити її на вулицю, тому що їх собака, але вона дуже пригнічена від сидячого усередині.

Хто-небудь знає, які юридичні дії я можу зробити (в Каліфорнії), щоб вирішити цю? Розмова з ним ні до чого не привели - він явно не дбає і не хоче слухати мою пропозицію, або покласти її на довгому повідку у дворі або тримати її в будинку. Чи можу я взяти свою собаку на тварин і керувати, якщо вона приходить в мій двір? Чи можу я отримати свою собаку забрали від них? Мені шкода свою собаку, бо вона не винна - їй нудно і знехтувати і її господар безвідповідальний. Вона також має поведінкові проблеми, які будуть тільки посилюватися. Вона молода ще, так що навчання вона може бути велика собака, а її господарі встановлюють її на невдачу. Що я можу зробити?

+344
ALO MALO 13 бер. 2012 р., 09:28:21

Деякі важливі фактори, коли створення безпечних і здорових відкритий життєве місце для кролика включають в себе:

Захист від хижаків. Це включає захист від примусу триматися в безпосередній близькості до хижака без прикриття. Навіть якщо кролик не може постраждати фізично, стресу не уникнути може бути шкідливим. Надаємо гніздо коробка або будиночок для вашого кролика може сховатися.

Захист від елементів. Кролики явно потребують в захисті від холоду, але спека насправді ще більш небезпечним і може заподіяти шкоду. Коли температура близько 80f (трохи менше 27° за Цельсієм), швидше за все, вам доведеться докладати особливих зусиль, щоб зберегти ваші кролики класні, як встановлювати вентилятори, лід кілька разів на день і т. д.

Вони повинні бути в змозі залишитися сухим, коли йде дощ, щоб не стояти дуже довго на дуже мокрій або брудній землі, і доступ до тіні на всі часи. Вони також потребують адекватної вентиляції і захисту від сильних вітрів або протягів.

Вміння висловити нормальною поведінкою кроликів потрібно розжовувати, потрібен простір, щоб бігати і стрибати, і корпус повинен бути достатньо високим для них, щоб сидіти на корточках з вух, не зачепивши стелю. Їм потрібна територія, що охороняється, щоб відпочити. Їм потрібен куточок, щоб справити потребу, не надто близько до їх їжею і водою.

Уникнути фізичного болю/хвороби/травми кроликів потрібно зручне місце, щоб сидіти, і не повинна стояти або сидіти на дроті дном клітці весь день. Це може вилитися в болю плюсни' (травма стопи, схильної до загрозливої інфекції). Вони також потребують чистого навколишнього середовища. Скупчення сечі і калу в клітці може призвести до Ваш кролик захворів або інфекція шкіри або дихальних шляхів. Конструкція будки, так що це не надто важко прибирати.

Правильне харчування кроликів повинні мати доступ до свіжої води і необмежену кількість свіжого сіна. Вони також потребують свіжої зелені. Пам'ятайте, що ви повинні бути дуже обережні, якщо ви зберігаєте сіно на відкритому повітрі, його можна легко вирощувати отруйну цвіль, якщо вона стає вологою.

Відповідної соціалізації кролика, який зберігається на відкритому повітрі, отримує набагато менше своїх соціальних потреб людини, так здорово, що ви плануєте зробити двома зайцями. Ви повинні отримати кроликів, які приклеюються, або соціалізувати їх, щоб вони могли бути розміщені разом, якщо це взагалі можливо. Якщо це не вдається і вони не ладнають досить добре, щоб поділитися програми, ви повинні налаштувати своє житло, щоб вони могли взаємодіяти, а не боротися, можливо, розділені дротяною сіткою. Кролики зазвичай не боротися до смерті або що-небудь, але потенційно можуть нашкодити один одному, або просто страждати багато турбуватися про територіальні суперечки.

Фізична Безпека В залежності від того, де ви живете, або вік дітей у вашому районі, ви можете хотіти помістити замочок або кодовий замок на клітку кролика, щоб запобігти перешкоди, злодійство, навіть дитина, відкриваючи клітку і випадково даючи ваш кролик втечу.

+320
HOUNDJO Camel Romarique 27 черв. 2014 р., 13:06:42

Блохи лікування для вашого кролика

 • Розчісувати кролика регулярно з гребінцем.

 • Якщо ваш кролик залишається у будинку, то цілком можливо, що ваш будинок може також бути заражені, так ще й лікувати свій будинок.

 • Крім того, бліх знайти запах оцту дуже прикро, і це також робить навколишнє середовище дуже кисла для них, так що догляд за шерстю кролика з оцтом, змішаним з водою також не допустити бліх

 • Якщо ваш кролик знаходиться в клітці, переконайтеся, що клітина очищається (з гарячою водою бажано) і регулярно пилососити навколо клітини.

На додаток до оцет, і деякі інші речі, які відлякують блішки, масло перцевої м'яти, кориці, лимонної трави.

Також дивіться в цій статті Як зробити саморобний блохоловку.

+259
Mohammad Mahmudul Hasan 30 жовт. 2011 р., 16:42:15

Більшість чоловіків Півники будуть боротися з усім, що хоч віддалено нагадує інший чоловік у finnage чи фарбування. Деякі будуть атакувати будь-яку рибу без розбору, незалежно від його зовнішності. Це спочатку ризиковано Півники будинок з іншої риби. Деякі Півники занадто агресивні, щоб бути з будь-яких видів, і багатьох громадських видів зашкодить finnage Бетта. Цей вид краще всього, коли тримали відокремлено з-за його спеціальних екологічних і соціальних потреб.

Однак, зберігаючи спільноти можна з ретельним контролем і відповідної танк товаришів, якщо особистість Бетта дозволу. Комунальне житло завжди слід підходити в кожному конкретному випадку індивідуально!

- Плесід самці і самки часто можуть бути розміщені в добре посаджені загальному акваріумі з м'яким, тьмяно-кольорові риби, а також водних безхребетних або амфібій. Ретельного контролю вимагає, і плюси і мінуси житлової ситуації повинні бути ретельно оцінені перед змішуванням видів, але загальний Бетта-це не неможливо.

По черзі, або спільно з іншими рибами, пропонуємо розглянути дзеркало як надійний компаньйон.

+212
Anil Malav 16 вер. 2017 р., 21:49:54

Моя дружина знаходиться на 7 місяці вагітності і у нас є більшість з нашого розплідника (це в нашій спальні) налаштування.

Отже, наш 4-річний 18LB Мейн-Кун встає і спати в дитячу люльку.

Моя дружина турбується, що він зашкодить дитині, як тільки він приїжджає, його подряпати або гірше.

Кішки в даний час спати в нашій кімнаті на котяче дерево. Лоток і їжа в нашій ванній кімнаті. Кішки завжди був вільний хід з нашої кімнати та іншої меблів, так як я можу стримати або запобігти кішку від лазіння або на нову дитячу меблі?

+202
ShionKyoya 9 жовт. 2012 р., 17:30:30

Я любительці кішок , але не саджати людину. Я кажу просто немає рослини. Навіщо?

Але у мене є сім'я з кішками і рослинами. Обоє батьків кішка з критим/відкритим кішок. Вони не сильно турбують. У мене був закритий тільки кішок, ніколи не відчував необхідності у рослини знати будь-яку інформацію про неї. Але якщо в будинку, що може бути дивовижне місце, щоб попустувати, навіщо давати їм це?

Критий або Відкритий, це просто, немає заводу. Якщо ви хочете зробити її спеціально для вашої кішки, а потім отримати їх у траву і подивитися, якщо це працює для тебе чи ні.

+201
angela trujillo 10 лист. 2019 р., 23:47:26

Наш щеня любить гризти пластикові контейнери, як хрускоту, шуму вони роблять це весело! Наш друг був шоколадний лабрадор, який одержимий пластикових пляшок безалкогольних напоїв з тієї ж причини. Також в товщі пластмаси зробити веселий шум, коли вони дряпають підлогу.

На замітку, собаки люблять гризти пластик або що-небудь ще, особливо якщо їх зуби розвиваються... деякі виростають з цього, деякі ні. Наші старі шавки, які пройшли кілька років тому любила пластику йогурту. Собак, познайомитися з їх рот, так що все по-різному твердості і текстури зміни в тканинах і т. д. Для собак є привабливою, особливо в цуценя етапів.

Для собаки така молода єдина причина, я можу бачити його спіткало розчарування, тому що вона така нова і в ідеалі, коли не відмовилися, в місяць щеня повинен бути з мамою в теплій м'якій середовища, так як він зазвичай не мають навіть закінченого Роланд Вининг в цьому віці. Так що це може бути, що він до цих пір не впевнені, що ця кружка, як грати з ним і т. д., І мама не там, щоб показати йому.

Ви можете насправді (і зараз у нас) купити гумові кістки іграшки, які роблять такий же тріск як пластикові пляшки, що наш малюк любить його, і це безпечна альтернатива для будь пластмаси, яка може розколотися при розжовуванні.

+115
Mustash 9 квіт. 2014 р., 12:05:30

Відповідь: це не легко сказати

З мого досвіду, це важко остаточно сказати, чи беруть участь плавниковая гниль чи ні. Це, звичайно, можливо, що ваша риба розірвав її ребра в баку, але вас буде очікувати один Ріп на відміну від кілька відсутніх кривих. Мій сом іноді відірвати їм хвости на дровах в баку, але це, як правило, кілька довгих розриває довжина хвоста і це заживе досить швидко.

Плавниковая гниль може бути заохочений Рип в ребра, так що він, можливо, почали як один ріп і плавниковая гниль починає роз'їдати фін. Як і більшість рибних хвороб, можливі захворювання майже завжди в бак води, але коли вони страйк, це може бути покажчиком на інші проблеми, як погане якість води, риба стресу або інших факторів. Здорова риба в здоровому танк повинен бути здатний боротися з плавниковой гнилі, перш ніж він може взяти.

Цілком можливо, що гравій може мати рвані плавці, а рибу б суспільства, силового контакту з гравієм, якщо це було щось типу ич і намагалася почухати.

Колючий хвіст також може виглядати трохи, як плавниковая гниль. Однак, як ви сказали, у вас немає ніяких інших риб в акваріумі, я не буду продовжувати цей варіант.

Не все втрачено!

Є дві речі, щоб сказати тут:

 1. У чистої, здорової акваріума, риба може зрости приємним округлим хвостовим плавцем на спині. Я мав особистий досвід, коли я успадкував врізав гурамі, хто хвіст повністю відновився від голодранців.
 2. Ви зловили його відносно рано, тому у вас набагато менше нерівностей для лікування.

У плані лікування, в залежності від вашого населеного пункту, ви зможете отримати позабіржовому антибіотиків для такого роду речей. Ви також можете спробувати акваріум солі , які можуть допомогти вирішити проблему.

З мого досвіду, ви можете отримати дуже хороші результати тільки завдяки тому, що якість води відмінне. Немає аміаку, нітритів, нітратів не більше 30ppm і регулярна підміна води. Це також допоможе зупинити риб, що мають інші проблеми в майбутньому з подібними захворюваннями. Забезпечення хорошої якості води не буде підкреслювати риби стільки, як зміна параметрів води через ліків, можливо. У деяких випадках, просто залишивши рибу, щоб зцілити саме по собі може бути найефективнішим рішенням, але ви повинні бути впевнені, що ваш танк параметри до нуля або хвороба буде тримати.

Тримати добрі годинник на ребра (можливо фотографувати щодня, так що ви можете побачити зміни) і якщо вона погіршується, ви могли б прийняти більш агресивні дії лікування.

+32
JD PARK 30 трав. 2011 р., 22:10:29

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil