Це право мати цуценят заблокована?

Ми знайшли 4 осиротілих цуценят, які 1-2 місяці. Ми побудували невеликий будинок для них з водою всередині нього. Під час 9 - ї вечора- 7 ранку, ніхто не може тримати очей на них, і вони бродять навколо, так що ми закрили запис.

Це нормально? Буде це шкідливо? Що ще ми можемо зробити? Якщо вони бродять навколо, вони заблукали або загинули.

Я перебуваю в Індії.

+878
Kathleen Gaspar 3 груд. 2016 р., 13:28:23
27 відповідей

У мене молодий самець папугу. Йому близько 7-8 місяців. Він імітує всякими свистелками вже як свист вовка, піп іде ласка, безкоштовно!, і частина вступних пісня Дарта Вейдера, він навіть свистить тоді, коли я граю на піаніно (не завжди в ноти, але співає частина відбивних, коли я сиджу за піаніно, перш ніж я навіть почати) .... Він не повторює будь-які слова, які я повторюю регулярно з ним, Привіт птах, досить птах, його ім'я - Джоуї, Спокійної ночі, поцілунок і т. д.. його гребеню йде вгору, і він киває головою так що я знаю, що він слухає і зацікавлений і я знаю, що це простіше для них, щоб вивчити два складу слова, але він не. Це звучить, як він намагається. Іноді це звучить як бурмотіння майже як дорослі у Чарлі Браун мультфільм.

Давним-давно мені сказали, якщо ви навчите свого папугу як свистіти, що вони, швидше за все, не навчиться говорити, що вони більше задовольнятися тим, що простіше і що стане їх спосіб спілкування з вами. Хто-небудь чув про це? Це правда? Будь-яке розуміння або рада допомагає. Я не можу знайти в інтернеті інформація, що підтримують це в будь-якому випадку про корелл. Я навіть знайшов сайти кажуть, що вони ніколи не будуть говорити що я знаю, це не правда, так що я в глухому куті. Чому він не повторює слова і фрази?

+993
SikoFly 03 февр. '09 в 4:24
Питання, пов'язані з акт міняючи воду, найчастіше посилаючись на акваріуми.
+943
shahid ilyas 31 лип. 2011 р., 11:41:00
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Кілька днів тому я знайшов кілька равликів в моєму акваріумі. Як це виглядає схоже, вони Tarebia granifera видів.

Коли я подивився їх, я знайшов досить багато речей про них, але одне я нічого не знайшов про їх максимальну тривалість життя.

Так скільки років вони можуть стати?

+821
Eloise 26 серп. 2019 р., 03:56:05

enter image description here Його вже як кілька днів, так як він показав, як я ставлюся до нього, Їм щільно на бюджет, теж мені червона рибка померла сьогодні, і yesterdaay я купив акваріум з фільтром, обсяг був 6л на старого тепер 40 я думаю? Правка: це був всього лише віддзеркалення води. enter image description here

+801
rokeesh 31 груд. 2011 р., 12:27:11

Це в основному генетика і варіюється від людини до людини, кіт для кішки, і собаки до собаки. Наприклад, моя собака і я не дуже привабливими для комарів, але моя сестра кусає весь час. Він дійсно йде по кожній справі для кожного індивідуума і немає однозначної відповіді, чи кішки, собаки, або люди є найбільш привабливими для комарів.

Ось корисна стаття, що пояснює деякі сучасні дослідження на комарів, людей і домашніх тварин і хто/ що їх приваблює: москітна магніти

+753
Sharon Heila Peixoto 26 вер. 2010 р., 16:06:04

enter image description here

Читав все і на кожному сайті я можу знайти мого жіночого плати виглядає величезним, тепер думаю, що вона вагітна, а коли я купив рибу я купив 3, що там, де вже вагітна за даними зоомагазині. На знімку-плати запитання отримав величезний і проявляє агресію до інших рибам і вона ховається безліч, а також не виходив за їжу. Може хто-небудь мені поради, що мені робити, як я мав проблеми в минулому з рибою з цього магазину. enter image description here

+714
Vlycop Doo 22 січ. 2011 р., 17:40:20

Я припускаю, що чаша вашої собаки наливається водопровідна вода, яка містить хлор, в той час як ставок містить неочищену воду (або в першу чергу неочищеної води, в залежності від того, що знаходиться в баку, який вас до цього.) Деяким собакам не подобається смак або запах хлору.

Є свідчення, що кішки еволюціонували воліють рухомої води в стоячій воді, тому що колишній, як правило, безпечніше пити, це може також відноситися і до собак (або декілька собак) і ставок.

+651
Diego Dias 31 трав. 2016 р., 02:13:55

Звучить дуже схоже на погані зуби. Шнауцери, як правило, мають проблеми, і, чесно кажучи, він пенсіонер, і тому подібне трапиться більше.

У нашому випадку близько 13, наш шнауцер хрест були дуже схожі симптоми. Наш ветеринар його приспав і вивезено близько 7 зубів, і він був краще. Ви також будете хотіти зробити щорічної перевірки і чищення зубів щодня, якщо ви цього ще не зробили.

Ви, звичайно, захочете зробити ветеринар, щоб перевірити його.

+624
Rick9004 18 лют. 2017 р., 18:35:11

На додаток до Джон Каван у відповідь, якщо ви виключили будь-які медичні проблеми, ваша собака, швидше за все, виє на літак, щоб зробити його піти - і це працює!

The power of barking

Якщо літаки проходять над вашому будинку досить часто, ви хочете, щоб знижувати чутливість своєї собаки до шуму.

Спробуйте пошукати шуми літака на YouTube і грати їх у тому, що ваша собака комфортно. Нагорода з щедрими частуваннями і похвали.

Збільшити обсяги дуже маленькі кроки, як ви будете гальмувати роботу, якщо ви недооцінюєте межі вашої собаки, і він почне вити.

Мати багато терпіння, це може зайняти деякий час для вашої собаки, щоб звикнути до шуму і пов'язати його з хороших речей відбувається(ТМ).

+610
user65165 8 вер. 2015 р., 07:31:01

Я думаю, ви безумовно можете взяти свою собаку на пляж з вами, якщо ви тримати деякі речі на увазі. З наявністю прісної води і тіні навколо ви вже знаходитесь на досить хороший спосіб.

Я знайшов цей сайт , щоб бути дуже корисним і перерахую деякі важливі речі, вони кажуть:

 • Як ви згадали води (прохолодною водою) дуже важливо, щоб мати миску під рукою буде хороший.
 • Тіні; на парасольку, рушник чи дійсно все під рукою
 • Оскільки кондиціонер не варіант, ви можете взяти лід, покласти її в рушник і сорочку або ковдру і ваша собака може охолонути лежачи на ньому.
 • Охолодження з рушником-це теж варіант, просто промокнути рушником і вашої собаки порівняно з ним; що буде регулювати температуру тіла.
 • Ігри у воді-це варіант, звичайно, будьте обережні та не залишайтеся на сонці занадто довго або ваша собака дуже активна
 • Якщо ваш вихованець має якісь інші проблеми зі здоров'ям, не забудьте проконсультуватися з ветеринаром про те, як впоратися з цими поєднанні зі спекою.
 • Захист вашої собаки лапи на асфальт, а пісок так само, як ми всі відчули пісок може виявитися занадто жарко для нас, щоб йти на настільки чутливі собаки це не принесе задоволення.
 • Нарешті, не морди вашої собаки, так як це може перешкодити йому, важко дихаючи.

На цій сторінці , а також інші також пояснює, як лікувати і бачити симптоми теплового удару, але це те, що ми намагаємося уникнути, так що перевірити це, але я не буду заглиблюватися в глибину.

+556
Xmila 6 лип. 2012 р., 19:27:11

Посередництва, підготовки кадрів собаки в значній мірі посилити ліквідації в місці, яке бажано для вас, і заперечуючи свої можливості собаки до практики ліквідації в небажаних місцях. Ваша собака не дбає, так чи інакше про цих областях ви хочете захистити від забруднення сечею

Просто як би ви не дозволили голого новонародженого з повним сечовим міхуром, щоб сісти на дорогі меблі, не захищаючи їх, ви можете контролювати доступ вашої собаки до областей, які ви хочете захистити від його сечі. Якщо ви вважаєте, що ваша собака якось стрес або інакше спрацьовує мочитися в присутності інших собак, вважають, що таким чином, що запобігає проблеми - жодна інша собака контактна, поки ваша собака не є порожнім? Привести його в затверджених місцях (на повідку) і залишитися з ним, щоб ефективно підсилюють сечовиділення, де ви хотіли б, щоб це було.

Є відмінний клікер навчальні ресурси доступні в інтернеті. clickertraining.com один. Карен Прайор і інші написані гори книг про процесі, але це просто чіткий спосіб спілкування з вашої собакою, що він повинен зробити, щоб отримати щось (лікувати) він хоче.

+554
Muhd Azri 27 трав. 2012 р., 16:51:47

Ви не пробували міркувати з ним? Гаразд, якщо серйозно, то термін "істотно більше" - досить розпливчасто. Тому я буду розглядати дві можливості:

 1. Кошеня перетворився на кота. Не багато ви можете зробити про це.

 2. Кішка має надлишкову вагу. Якщо це так, то ви, ймовірно, годувати його занадто багато. Багато людей просто заповніть миску і нехай кішки їдять його в будь-який час, але для жирного кота, вам доведеться обмежити свій раціон. Дотримуйтесь рекомендацій на їжу ви даєте йому, і не залишайте їжу на весь день.

Розміщення фото кішки буде корисно. Якщо ви схожі на більшість людей, ви, ймовірно, є сотні фотографій тепер....

+490
Peter Moore 11 черв. 2011 р., 01:30:53

У мене бедлінгтон-тер'єри, які мають витке, не линяти пальто. Я користуюся фурминатором в обох напрямках і у мене є гребінець з нержавіючої сталі, щоб перевірити через пальто. Навіть розчісування також можете залишити мати і розчешіть волосся проти росту волосся, перевірте, що ви отримали всі ковтуни. Важливі для якої-небудь довге волосся або кучеряве собак. Килимки, напевно, не буде проблемою з короткою стрижкою собаки, але я б все-таки використовувати фурминатором.

+456
peasantspring 29 вер. 2015 р., 17:39:31

Я впевнений, що ти вже вирішив цю проблему, зараз, але моє рішення за собаку, яка просто робить деякий шум вночі, але це нормально в номері, в іншому - беруші! Вони не блокують стільки шуму, що я все ще можете почути незвичайні побутові шуми, що мені потрібно, щоб бути попереджені, щоб від сну (або мій ранковий будильник), але блоки досить шуму, що я не чую, щоб собака змінюється, лизати, і т. д... вночі.

+390
user654628 28 вер. 2012 р., 04:36:51

Я тримаю дві дитячі коляски в двадцять галонів завдання разом, обидві вони жінки і завжди прекрасно обходилася. Я знайшов їх приховують часто обнімаються і т. д. Я годую їх обох мізинцем щотижня у той же час, і у них є накладні джерел тепла. Я приходжу додому з роботи сьогодні, щоб знайти поменше на краю мертві клітини. Вона була пом'ята, її тіло так возитися і назад весь шлях вниз. Її тіло не розгинає, коли я підняв її. Це свідчить про якоїсь певної причини смерті змій? Я хочу знати, що сталося з нею, щоб захистити іншого.

+367
bfdbnfdbj 23 лют. 2015 р., 02:15:37

Я не хвилювався б про це. Мої собаки отримали бородавки, оскільки вони старіють. Це абсолютно нормально. (Мої шовковисті близько 6 тепер в різних місцях. Мої йорки були близько 12.) Єдиний раз, коли ви повинні бути стурбовані, якщо він діє як пухлина на людину: росте швидко, і т. д.

+363
Michael Walters 1 лют. 2013 р., 21:26:21

У мене три кішки, самець червоний Таббі (ED) і дві чорні кішки, батько (Бу) і дочка. Всі три кішки прожили разом більшу частину свого життя (13-ти років). Вони чудово ладнали, крім звичайного ранкового ватин в мисці між самцями. Вони були поруч і співіснують цілком успішно.

Я тільки що повернувся з тижневої відпустки. У нас в розпліднику всі три наші кішки у ветеринара. Не було ніяких проблем повідомили.

При звільненні всі три кішки в нашому домі, мій Ред-теббі - Ед - почав шипіти на чорний чоловік - Бу. Потім він втік і швидко спробував розпорошити на полі. Обидва Ед і Бу розпорошується раніше, але це звичка, яку ми порушили. Ед продовжував намагатися розпорошувати на кілька інших поверхонь.

Коли окремо від Бу, Ед діє абсолютно нормально. Він намагається обнюхати всі - абсолютно очікувано - але крім того, що він реагує на мене і муркоче просто відмінно. Коли він бачить, ніби чорна кішка - ку або його дочка - він намагається втекти і бризок на чомусь. Якщо він загнаний в кут, він буде гарчати або шипіти на них, як він проноситься мимо.

Чому це, і що я можу вдіяти?

Тримати кішок окремо-це тимчасовий варіант, але він не працює дуже добре відразу, як кішки, безсумнівно, хочете, щоб бродити навколо будинку по ночах, і голосно скаржитися, якщо вони не можуть. Не дуже сприятливою для сну. Чи є спосіб я можу переконати Еда, що йому не слід захищати свою територію від БОО (я припускаю, що це відбувається)?

Цікаво, що ні бо, ні його дочка не мають однакову поведінку. Вони просто нюхають і все поступово повертається до нормального життя. Вони виявляють ніякого іншого дивного поведінки, і діяти поряд Ед.

Редагувати: на ранок після, Ед зараз нявкає без угаву. Всю ніч він нявчав без зупинки, почекав 10-20 хвилин, завелася, знову зупинився - всю ніч. Він почав робити це тільки після того, як ми його привезли і він отримав свої підшипники.

Нявкання трохи сьогодні вранці зменшилася, хоча він як і раніше робить це часто. Він принюхувався дочка-Бу і, здається, добре з нею. Бо був відділений всю ніч.

+320
Conlan Navin 30 трав. 2010 р., 22:07:49

У мурах виявляв жодних ознак горя (або інші людські емоції з цього питання, тобто прихильність..) таких як сумує про втрату інших від їх колонії, ховаючи своїх мертвих, або намагається допомогти постраждалим? І так далі..

Можливо, це звучить як дурне запитання, але коли ви отримуєте право вниз на це, вони з'являються, щоб бути досить складними і соціальними істотами.

Я часто помічаю мурах, несучих своїх полеглих товаришів. Один раз я сунувся в одну і кинув АНТ він віз і вони обоє втекли. Кілька разів я зробив те ж саме, але тільки одна втекла, а інша була мертва.

+273
dasco144 7 вер. 2010 р., 13:54:15

Набравши на комп'ютері, тільки зараз (пізно ввечері), я чхнула кілька разів. Мій кіт прибіг з іншої кімнати і кусає мене за руку. Я кричав на нього, досить голосно, щоб розбудити сусідів зверху, які все-таки вище мене.

Чому він напав на мене, коли я чхаю? Чи є спосіб, щоб навчити його зупинити?

+243
Loreta 20 квіт. 2012 р., 10:11:49

Собаки повинні бути в основному м'ясо основі дієти, хоча іноді інші продукти (навіть квасолю, грецький йогурт тощо). Кілька причин, ваша собака може раптом виявитися незацікавленим у варені боби він раніше їв без проблем:

Нудьга - Це здорово, все перемішати, додавши вареної квасолі, овочі, м'ясо або рибу, щоб ваших собак, регулярний корм - втім, як і люди, собаки можуть набриднути ту ж їжу знову і знову. Якщо вам подобається ідея давати вашій собаці свіжих продуктів в якості доповнення до його дробити, попросіть вашого ветеринара (або зробити деякі погуглити), щоб з'ясувати, що підходить для собак (деякі безпечні ставки варене м'ясо і риба без кісток, морква, цвітна капуста, або звичайний несолодкий грецький йогурт).

Смак - Оскільки ви сказали, що ваша собака їла квасоля і нещодавно перестав, це, ймовірно, безпечно сказати, що він любив їх досить добре. Ви не повинні годувати цуценя все, що було досвідчений (тобто з сіллю, часник і т. д.) - але якщо ви були годувати його невитриманого боби і намагався додати приправи він може не сподобатися, що ви покладете на бобах.

Рівень голоду - Деякі собаки їдять корм вони не особливо люблять (тобто вареної квасолі), якщо вони особливо голодний в той момент. Якщо щеня отримував більше вправ, ніж зазвичай, або якщо сталися чергові зміни способу життя, які, можливо, сприяли його готовності до вживання в їжу його не турбувало.

+229
Kaselier 14 бер. 2017 р., 12:49:44

Моя мама купила 2 малі (дитячі) corydra Джулі очей із зоомагазину в понеділок. У п'ятницю, коли я приїхала до неї на вихідні, я помітив, що один з них пропав безвісти, як 2 Усика і все це виглядає трохи білого (не пухнастий) і трохи опухла (трохи).

Моя мама сказала, що він їсть, але я не думаю, що він, як він не їсть взагалі тепер і його боку на худий бік. Не знаю, що робити, ніколи не було раніше.

+229
Aryansingh0126 20 бер. 2016 р., 13:51:19

ми struggeling з наш прекрасний кіт вже майже півтора року зараз, так що я просто спробую викласти коротко історію того, що відбувалося в минулому, що сталося, щоб пояснити ситуацію.

Ми отримали наш кіт 'манго' більше 3 років тому, коли йому було 6 років. Він був caponized, жив з іншою подругою нас в основному одна, іноді з іншими домашніми улюбленцями. Він був вдома, залишаючись кішкою. Все це здорово. Він британський короткі волосся кішки.

У грудні минулого року в 2017 році ми отримали ще один кіт, Мімі. Жінка-кішка, вік 2,5 року, теж вдома залишуся кішкою. перші дні були схожі на божевільних, але незабаром все пройшло гладко - звичайно, вони самі полюють на щоденній basisor вона хоче грати трохи грубо з ним, але насправді від того, що ми можемо бачити не належало. Вони можуть лежати поруч один з одним - нікого не чіпаючи - але ніяких проблем на дивані або на ліжку. Незалежно від того, якщо ми вдома чи ні. Вона знаходиться в європейських короткі волосся Cat.

Приблизно через 3 місяці ми думали, що все чудово - вони не самотні - це виглядало дійсно хорошим для нас. Але з небес - Mango почав припинити використання ящик для сміття кішки. У тому, що він почав було писати прямо в коробку. Ми були в той час дві коробки, і це не має значення. Ми не обміняємо нутрощі або що-небудь ще.

Просто деякі тижня він став какати прямо перед ним.

Ми купили додатковий ящик для сміття і поставив її на іншій стороні квартири. Але нічого не змінилося.

Чого ми домоглися, - це, що іноді ми приймаємо його в коробку, поклав його всередину, і він працює на даний момент. Ми також маємо ту ситуацію, яка у дуже рідкісних випадках він використовує ящик для сміття самим. Але біля 98% часу він його ігнорує. Через деякий час він також почав використовувати ванну або душ, щоб попісяти чи покакати в цьому (ну, принаймні, його легше чистити..) але на мій погляд така ж ситуація.

Лоток завжди чистий - ми чистимо вранці і ввечері. Ми обмінюємося нутрощі як наповнювач для котячого туалету і повністю очистити його кожні 3-4 тижні, як ми це робили до цього ситуацію.

Ми не знаємо, що ми можемо зробити, щоб допомогти йому або для виявлення проблем ми не бачимо. Ветеринар каже, що він здоровий.

+211
ermal 13 серп. 2018 р., 07:48:48

Арахісове і я повернулися з нашого день тривалу прогулянку, і вона зник у мене на колінах. Вона 2 з половиною років середній стандартний жіночий такса. Як вона спала, я перевірив її лапи, нігті, подушечки і т. д. щоб побачити, якщо вона необхідна стрижка пазурів (вона не.)

Як я робила це, я помітив, що її колодки є дещо, Ну, грубі латки. Зараз, як правило, її подушечки гладка в одному напрямку (ззаду наперед) і злегка шорсткою, або чіпка в інший (спереду назад) і я не зовсім впевнений, чому це відбувається, але це нормально.

Сьогодні, однак, один з її колодки, лівий передній основний (або центр) майданчик, є виправлення нерівностей, що я можу відчувати себе в будь-якому напрямку. Я повинен бути стурбований? Якщо це так, що б я робив (крім поїздки вет, який я при необхідності, але швидше домашнє засіб це)?

Як собаки колодки турботу, взагалі кажучи, або ж ми просто залишити їх у спокої?

+198
Marti Waddell 27 жовт. 2017 р., 05:44:08

Що б я зробив, що я хотів рушити плескає двері вгору і тримати їх зі стрічки.

Коли обидва клапани відкриті назвати свою кішку через двері та пред'явіть його добре лікують, я впевнений, він зробить це через двері, коли він чує, що він може потрапити на іншу сторону.

Одним своїм котам пройти через двері без будь-яких проблем ви можете зняти постукав ляскає дверима, щоб взяти їх до наступного рівня, який є просто штовхати вперед і, пройшовши через, щоб отримати задоволення.

Як і будь-яка інша тренування, вона вимагає терпіння, не засмучуйтесь, якщо вони не роблять це прямо зараз і зробити це в малі провали від 10 до 20 хв. По 2-3 рази в день. Ви побачите цей вирішено протягом кількох днів.

Не хвилюйтеся, якщо вони не роблять це відразу, не будьте занадто наполегливі з навчанням, я знаю, що кішки дуже цікаві за своєю природою і я впевнена, що ви не будете мати ніяких проблем з навчанням двері кішка.

+191
shaneonabike 22 груд. 2017 р., 04:26:20

Крок один:

Не залишайте цуценя без нагляду протягом тривалого періоду часу.

 • Щеня не може тримати її занадто довго (ось чому там пісяєш і какаешь навколо вашого будинку)
 • Ви не можете навчити його, якщо так довго
 • Обрешітка не допоможе, якщо ти там, щоб навчити його, що ти не.

Крок два:

Намагаюся бути скоєно на собаку, завести собаку-це величезна відповідальність, він перебуває під вашою опікою. Ви несли відповідальність за поведінку собаки. Любити собаку-це не тільки бути там, щоб дати його живіт треться і лікує, це також в змозі забезпечити йому здоровий і стабільний спосіб життя, це проходить через навчання, а іноді і дисциплінувати собаку.

Якщо немає проблем з вашим графіком(відвідування в обідній час, "дитячий садок", корисна сусідів), я дуже рекомендую вам розглянути повторно самонаведення вашого цуценя, це більше неприємно/підкреслюючи для собаки, чим для вас, весь час він проводить на самоті, як щеня.

+77
Paul J Richardson 31 груд. 2013 р., 02:10:49

Дієта посилається на те, що навмисно згодовують домашнім тваринам.

Вибір продуктів харчування може мати величезний вплив на , щастя, і навіть тваринного.

Питання відносяться до методів відбору харчових продуктів, порційна, контроль ваги через правильне харчування, та використання харчових добавок, таких як вітаміни.

Для заклопотаність з приводу закону Про забезпечення продуктами харчування для споживання, застосовувати .

Для заклопотаності з приводу закону про домашніх тварин, що споживають їжу (недоречні або ні), застосуйте .

Як і можуть бути використані в поєднанні з по мірі необхідності.

+42
Altaula 6 бер. 2015 р., 09:56:51

У мене Королева з виводком з 4-тижні-старий (в неділю) кошенят, і один з кошенят має проблеми з шкірою. Я зв'язався з моїм звичайним ветеринарам (у мене 2), і вони не змогли допомогти.

Отже, у мене є кілька питань.

Можна зробити грибкової і/або бактеріальної тест-культури дому? Як? Я знаю майже нічого про цій сфері, але я швидко вчуся. Немає мікроскопа, який може бути проблемою, але я постараюся, щоб отримати доступ до одного.

Що ще може бути в стороні від грибкової/бактеріальної інфекції? Як це перевірити? Є один більш-менш пристойної лабораторії вет тут, що можна зробити елементарні аналізи, але я повинна знати які аналізи здавати.

Я більш або менш змирився, щоб бути моєю кішки вет (крім юридичного персоналу, як сертифікати, вет і операцій), але мені потрібно якийсь керівництво, напрямок, де шукати наступний.

Симптоми.

Постраждав тільки один кошеня. Її підстилка товаришів і мама в порядку.

Вона розробила скоринка на кінчику її хвоста, коли їй було близько 1 тижня, і трохи лупи трохи далі на хвості. Я не звертав особливої уваги на час, просто помітив, що він був там. Коли їй було рівно 2 тижні тому, коли я фоткала кошенят, я помітив, що її хвіст був трохи деформоване, але замість того, щоб шкоди здоров'ю був просто звалялася з боків, з волоссям, помітно тонше в одну сторону, а скоринки ще є на кінчику її хвоста. Я зв'язався з одним із своїх ветеринарів, вона сказала мені, щоб зупинити перебільшуєш. Я почекав пару днів, потім помітив сплутані районі з тонкими волоссям на нижній кошеня повернувся, а в іншому районі, просто починаю матова, трохи подалі на спині. На цей раз мій ветеринар сказав мені, щоб покласти Мірамістин на ньому два рази в день, і це все. Подальші контакти Вет в результаті їх чемно гортати мене.

На даний момент кошеня лисий кінчик хвоста де земна кора використовується, щоб бути (мені вдалося зробити це самому), лисий, розташованих далі на хвості, матований ділянку на її нижній частині спини з волосками зламано кілька мм від шкіри, ще меншу площу, як, що трохи далі по спині, і ще один куточок з обламаними волосками на її стегно. Кінчик хвоста трохи набрякли, але крім цього там, здається, не бути будь-набряк або почервоніння. Вона, здається, сверблять лапи і вуха, хоча ніяких видимих ознак нічого немає. Крім цього, вона активна, добре їсть (принаймні наскільки я можу сказати ... вона досі годує грудьми, не реагує на тверду їжу поки що), стабільно набирає вагу, і взагалі, здається, ну, не рахуючи випадкових подряпин.

Сьогодні я взяв УФ ліхтарик і переглянув усі кошенята, їх мама, і показати притулок, де я їх зберігаю. Була пара флуоресцентні відблиски на кішок (хоча і не зелений), але ніщо зовні або всередині укриття. Я знаю, що це про 60/40 точності, але принаймні це щось.

Крім того, мої кішки в приміщенні без доступу зовні взагалі. Королева правильно щеплені, проведена дегельмінтизація була не задовго до селекції, і в останній раз вона була на шоу було в квітні, в своєму шоу притулок, і я вимив його з chlorhexidile, коли ми повернулися додому. І все постільна білизна кошеня вимитий і ретельно випрасуваний, і регулярно змінюється. Навряд чи у мене є гості, і я потрапив у звичку мити підлогу біля входу і навколо урни з хлоргексидином кожні два тижні з-за мого покійного нирки кішки.

Фото:

upper back

lower back

thigh

tail tip

tail

+22
Alex Nauda 26 квіт. 2011 р., 12:27:21

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil