Кішка раптом злякається і не прийде

Мій кіт, Калі, були здичавілі після того, як сусіди відмовилися від неї. Я думаю, що вони зловживали їй. Вона потихеньку пробралася в наш будинок через рік лякливість і тікаєш, поки ми годували її межами. Ми жили на Гаваях, де на відкритому повітрі був безпечним. Калі поступово стали більш лагідними, і, здавалося, хотів бути домашнім котом після того, як завжди на відкритому повітрі, виходити на 15 хвилин щодня в самих.

Два місяці тому ми перевезли її в Каліфорнію і тримав її в приміщенні. Він, здавалося, йшло добре. Вона навчилася використовувати ящик для сміття і почав добровільно лізти в мої коліна і спить з нами вночі. Але станом на кілька тижнів тому, вона хотіла вийти на вулицю і прослизнув в один день. Після цього, вона плакала не перестаючи, весь день і всю ніч, щоб його випустили. Я намагався утримати її, але вона зводила мене з розуму з постійними, постійні голосно кричати, щоб я дозволив її протягом дня, за умови, що вона повернеться за їжу, що вона і зробила, а потім залишити її на ніч.

Вона збиралася піти до ветеринара для стоматологічної хірургії сьогодні. Я її випустив перед сніданком вчора, так вона плакала з 5 ранку, припускаючи, що вона повернеться до вживання як завжди. Але в перший раз, вона не повернулася до вживання. Я зробила величезну помилку. Я пішла шукати її, приносили їжу до неї, і коли вона їла, я намагалася її забрати, щоб повернути її в будинок, так вона на операцію. Вона сказилася, подряпав мене і втік. І з тих пір вона ховалася. Вона сховалася за весь день вчора, і минулої ночі я поклав її харчування зсередини двері у вітальню, і вона забилася в його отримати, але вискочив, як тільки вона бачила мене, підійшовши закрити двері. Вона провела ніч на вулиці і сховав сьогодні весь день (пропущені операції).

Я хвилювався, тому що вона не їла весь вчорашній день, тому я залишив їжу зовні на ґанку сьогодні вранці я бачив, як вона їсть, тому я знаю, що вона поруч, хоча вона ховалася весь день. Я дзвоню їй кожні кілька годин, і вона не прийде, так що я знову залишив їду сьогодні ввечері. Він пішов, так що я припускаю, що вона його з'їла, але вона не прийде або показати себе, навіть якщо це стає дійсно холодно.

Щоб зробити справи гірші, ми повинні рухатися протягом декількох тижнів. Калі повинна була залишитися з моїм другом протягом 8 днів, поки мій чоловік і я їздив по всій країні, і я купив мій друг квитка, щоб вона могла літати Калі до нас, несучи її в каюту. Тепер я відчуваю, що, може бути, я повинен просто спробувати знайти когось, щоб удочерити її, щоб вона не пройти більше травм, а також тому, що вона дійсно не може бути відкритим Кітті, куди ми прямуємо.

Допоможіть!!!! Якісь поради????

+257
Khaeljy 13 січ. 2020 р., 10:15:23
32 відповідей

[ВЕТЕРИНАР] Це виглядає як ніготь був зірваний, і під тканина піддається некрозу. Я пропоную бачити ветеринара, він виглядає трохи опухлою, так що він, напевно, заразив.

+985
AnrI sss 03 февр. '09 в 4:24

Цей пост трохи затримався після того, як ваш вихідний питання, але я не міг допомогти, щоб закінчити це для тих, хто бачить це питання! Ви повинні спробувати класти деревні гранули (або будь-який м'який тварин постільних речей, яку ви використовуєте) на верхній частині газети, що дозволить зробити клітку легше чистити, і він буде більш комфортним для вашого cavy. :) Чистка клітини дуже часто не буде шкідливо взагалі в свій cavy, просто переконайтеся, що він отримав гарне місце в той час як ви чисті. Що стосується верхнього покриття для підлоги з пластмас, спробуйте покласти старе рушник на ньому! Що робить її більш м'якою, вбирати сечі, і зробити його простим для очищення! Ваш cavy напевно, не має дефект, який запобігає його від прибирання, він просто лінується... моя морська свинка Джульєтта така ж проблема. хD Щоб тримати його в чистоті, ви можете спробувати купати його кожен місяць, але не більше, можна використовувати дитяче мило або мило маленьке тварина. Якщо він свербить надмірно ви можете побачити, якщо у нього блохи у ветеринара, або подивитися, якщо є спосіб, щоб з'ясувати, чи є у нього блохи себе.

+925
Shyam Prasad Murarka 7 трав. 2015 р., 20:03:47
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Завжди доведеться щось робити з породою. Деякі породи зроблені для стрибків, деякі для роботи, а в деяких є так багато порід змішаного в це не має значення! Вона також має щось робити з мамою-кішкою. Переваги та навички мама буде грати роль у визначенні стилю полювання на її дітей. Це також пов'язано з вашою кішкою. Якщо ваша кішка дуже грайлива і енергійна, вони будуть бігати і переслідувати! Якщо ваша кішка старше, і артрит, і такі, вони можуть просто насолоджуватися пару пійло на іграшку рухається перед ними.

+919
secondcapital 29 вер. 2014 р., 05:42:46

Мені одного разу довелося допомагати "будинок-поїзд" дикі кошенята і їх матері, перш ніж вони будуть віддані на затвердження місцевих захисників.

Спочатку всі кошенята будуть шипіти і плюватися на всіх, хто буде намагатися йти поруч з ними або втекти і сховатися.

Вам потрібно грати з ними, використовуючи кошеня-чарівник (вудкою з еластичним шнуром і пухнасті іграшки за ними ганятися). Потім вони відволіклися на хутряну іграшку і не заморочуючись про те, обробляються або сходження на людей. Час годування-це найкращий спосіб соціалізувати їх для людини. Коли вони зайняті п'є молоко або їсть корм, ви можете погладити їх.

+913
LL3 28 січ. 2016 р., 04:49:00

Отже,моєї 16-річної сестри є собака...чорний персиковий коричневий Шпіц. Так що мій батько міг би дати їй сардельку, потім вона тікає, ховається під моїм сестрам ліжку. Потім через деякий час вона бере його на вулицю з нею, залишаючи її там,залишаючи її через день. До того моменту це жорсткий рок,я дійсно не знаю, що відбувається.

+912
Denis Rozhnev 22 бер. 2019 р., 04:16:40

Я бачив кілька лізуть собаки парканів протягом багатьох років (в основному бордер-коллі), який є, чому мені подобається фехтування, який йде вгору і над. Хоча те, що я бачу, найбільше собаки риють під парканом і виліз. Маючи паркан, який йде глибоко під землю або цементну підставу з огорожею навколо неї можуть стати гарним вибором.

6 футів-це здорово, якщо ви можете керувати, що (+ кілька зайвих метрів у землю). Мого тата золоті вилізло багато разів від риття під парканом, і вона тільки почала робити це пізніше в житті.

+900
Behzad Sedighzadeh 10 лют. 2018 р., 07:02:37

Я мав справу з подібною проблемою після того, як я прийняв мій щеня. Гарна новина полягає в тому, що він стає кращим. Ось те, що працював для мене:

 • Почніть з поступовою десенсибілізації: незнання часто є джерелом страху. Почніть поступово виставляючи свою собаку до інших людей, надаючи позитивні асоціації з ним. Дайте вашій собаці високої вартості лікує, повільно вводячи інших людей здалеку і поступово збільшуйте витримку. Травлення, активують парасимпатичну нервову систему, яка пов'язана з розслабленому стані. Примітка: Якщо ваша собака показує ознаки занепокоєння, заспокойтеся! Ви йдете занадто швидко.

 • Вправа допомагає: ще один спосіб зменшити страх і занепокоєння у собак-це отримати фізичний. Він буде випускати "почувати себе добре" гормонів та зменшення додаткової енергії, що може сприяти занепокоєння вашої собаки. Зобов'язуємося 20 до 30 хвилин в день, і ваша собака буде дякувати вас.

 • Ліки можуть бути хорошим тимчасовим варіантом: це слід розглядати тільки після того, як ви вичерпали свої варіанти. Це спірно, але це зробило велику різницю для моєї собаки. Ваш ветеринар може порекомендувати ліки, які можуть допомогти заспокоїти собаку вниз. Тимчасово зв'язування ліків з тренінгу десенсибілізації допоміг мені здобути мою собаку за її фаворитом зустрічі.

Перенесемося в сьогодні, мої собаки не потрібні ліки або ласощі і не боїться сторонніх. Це велика робота і вимагає терпіння, але воно того варто. Удачі!

+826
user41001 8 січ. 2016 р., 12:39:37

Він може принаймні бути більш безпечним, ніж цуценята блукала на самоті. Як ви сказали, у вас немає тварин-притулок у вашому районі, хто-небудь поруч з вами є собака, можливо, навіть один із тих, хто були раніше цуценята, або зараз є якісь? Якщо так, зібрати їх разом може бути добре для соціалізації цуценят.
Якщо ви можете також запропонувати, принаймні, сухий корм протягом дня. Звичайно, я б сказала вологий корм для цуценят, але від враження я отримую, гризунів і комах втягування може бути проблемою, якщо ви залишити вологий корм. Сухий корм повинен викликати менше проблем в цій області.
І, так, я згоден з user508439: знайти їм будинок як можна швидше, їм потрібен соціальний контакт і когось вчити їх, як поводитися.
Найкращі побажання вам і щенятам!


+820
Jurassic Jordan TheBajanScott 4 лип. 2011 р., 12:51:01

Коротка відповідь на це питання-так. Кліщ хвилюватися Cheyletiella parasitivorax який найчастіше зустрічається на кроликів, собак, кішок, нам... втім, не тільки цієї групи, вони також можуть бути знайдені на морських свинок. Так, розглядаючи вашу допомогу і, принаймні, тримати його подалі від кроликів до завершення лікування було б мудро.

Є й інші кліщі, які в принципі нешкідливі, але продемонстрував, що деякі підсихають, я не відчуваю, що це нешкідливий вид. Вони могли б бути, але маленька обережність може врятувати від біди і витрати вище.

Як Примітка, будь ласка, не використовуйте стандартні процедури для морських свинок або кроликів, нехай вет зробить. Від продуктів шельфу більше, як правило, спрямовані на більш великих тварин і може пошкодити ваші домашні тварини, якщо використовується неправильно.

+762
Emmyd 25 вер. 2018 р., 06:54:42

У мене 4 рибки в моєму акваріумі (два Danios Зебра і 2 інших такого ж розміру, але я не знаю, що вони є). Кожні кілька днів безліч дрібних пухирців з'являються у верхній частині акваріума. При видаленні вони з'являються протягом 2 днів.

Акваріум в 15-20 літрів один. Це чистити кожні кілька місяців і не має фільтра. Вони зазвичай годували потрібну кількість.

Бульбашки були там кілька днів і тонкий темний шар, утворений на вершині:

layer

Фото знизу вид танка:

bottom view

Вода нижче є чистою.

Це шкодить рибі? Що можна зробити, щоб запобігти цьому?

Будь-яка допомога вітається.

+760
Om mishra 13 жовт. 2016 р., 17:38:54

Просто покласти в картонну коробку або якогось подібного ваги, навпроти на розі петель (в залежності від тур двері) може бути достатньо, щоб заблокувати доступ для кота без істотного протидії людей.

+750
Geoluv 11 черв. 2013 р., 23:21:37

У мене кішка з подібною проблемою, також перевіряється ветеринаром, щоб не бути інфекція. Він є частиною перської і побічний ефект коротше рилом деякі проблеми зі сльозами стікати в горло всередині очі. Це просто побічний ефект агресивного тіла селекціонери зробили.

Колір є нормальним для зайві сльози плюс пил вимивати.

Я намагаюся використовувати тканину, щоб витерти куточок і очистити crustyness щодня, але в іншому випадку це не було проблемою

+732
Martin Duys 10 серп. 2012 р., 22:00:13

Один з моїх котів зокрема (моя гордість і радість, які завжди на колінах, пестить мене, постійно працює, щоб випередити мене, тільки так вона може плюхнутися на спину і представити її живіт, кожен раз, коли я дзвоню їй, а також грає в це) робить це кожен раз, коли я душ. І тому, як вона реагує на різні речі я зробив, хоча в душі я впевнена, що у мене є відповідь, чому вони нявкають, поки ти там. Всі мої кішки настільки звикли, що я навколо них весь час, що я вірю, що вона просто хоче упевнитися, що я все ще там, хоча вона не може бачити мене. Ви навчитеся розпізнавати емоції за різними нявкає. Душа нявкає завжди дуже нервую, як вона налякана. Зазвичай займає 3 або 4 раз мене тикати в мою голову, гладить її і заспокоює її, що я ще до того, як вона затихає і зупиняється.

+728
ElFIKI 10 лист. 2011 р., 04:31:45

Собаки з людьми набагато-набагато більше, ніж кішок, і вони потребують маршрут майже весь час в жорсткій/незнайомих і т. д. ситуаціях. Повідець-це відмінний спосіб спілкуватися з собакою при ходьбі. Кішки більш незалежні і не потрібно. Сказавши, що ви можете навчити вихованця робити все що завгодно (в межах лімітів). Думати про Шепард собак, які піклуються про поголів'я практично без яких-небудь напрямків від людини... але це не середовищі мегаполісу. На смішні сторони: мій кіт був вихований Йорки тер'єр і вона вибирає іграшки, як і раніше, навіть пройшов кілька років тому. Тепер у нас є Scotie, які я регулярно беру на прогулянку. Кіт теж приймає ранкову прогулянку з нами!!! Хоча, вона ховається в кущах, треки всіх нас навколо кварталу, іноді вистрибуючи і назад в підпіллі, граючи мисливцем і помолитися напевно.

+710
CalamityAdam 16 жовт. 2016 р., 19:00:52

6 місяців тому я врятував дві червоні вухаті повзунки, які були кинуті їх попереднього власника. Пару тижнів тому один з моїх нових черепахи почали відкладати яйця.

Після робити деякі дослідження, я створив місце для неї, щоб відкласти яйця близько 8 дюймів грунту. Вона, здається, воліють відкладати яйця у воді, де вона швидко з'їдає їх, перш ніж я зможу їх витягнути. Вона робила це протягом декількох тижнів тепер і мені цікаво:

 1. Скільки яєць вона лежала?
 2. Скільки часу знадобиться їй, щоб закласти їх?
 3. Як можна або потрібно перенаправити її класти у воду для укладання в грунт?
 4. Як я можу сказати, коли вона збирається покласти ще одне яйце?
+655
Mike Andrianov 6 серп. 2015 р., 13:15:54

Я хочу дещо додати до відмінний відповідь дав @Флатер

Схоже, що інбридинг може призвести до агресивна поведінка у кішок.

Я мав на увазі якісь недоліки інбридингу кішок?

Як зазначила Дженні Бальфура про його/її кішка Тигруля

Він притиснутися до них і вони повинні прокинутися і спробувати змити його, він буде терпіти її протягом декількох секунд і потім напасти на них.
Він з'їсть будь-який корм, який поклав перед ним і, якщо там не достатньо на його пластині, він буде нападати на інші 2 кішки, прогнати їх з своєї їжі, і швидко зжерти його.
В цей день він буде адресована будь-яка кішка, яка наважиться перетнути лінію власність і боротися з ними.
Ви не можете погладити його занадто довго, оскільки він overstimulates йому і він вкусить.
Він також має дуже різні особистості від будь-якої іншої кішки я володів (і я вже власник кішки все життя). Він більше тварина-орієнтованої, ніж він є на благо людини. Скільки це у зв'язку з набранням з здичавілої колонії & скільки з-за того, інбредних, я не можу сказати точно.

Тут я бачу чимало схожостей між поведінкою Тигруля і двох твоїх кошенят.

На сайті проблеми, пов'язані з інбрідінгом кішок

Відзначається, що інбридинг може призвести до психічних проблем для кішок.

Любителів кішок Асоціації Америки відзначає, що інбридинг може призвести до імунної недостатності, більше вроджених аномалій і кішок, які не ростуть в їх потенціал.

На сайті розумової відсталості у кішок також згадує, що інбридинг може призвести до психічних захворювань.

На сайті відсталість у кішок є причиною психічних захворювань у кішок.

Всі кішки можуть успадковувати хвороби, якщо обоє батьків мають той же генна мутація, але ймовірність більше, серед породистих кішок, виведених з обмеженого генофонду

Як замітка на полях:

Ви згадали у своєму запитанні, що

Один з них нещодавно проколов очей до точки, де рідина почала сочиться після того, як він намагався з'їсти його.

Тому регулярна стрижка кігтів-це, безумовно, доцільно.

+650
caddy yadav 10 бер. 2017 р., 07:17:49

Я зараз годую свого собаку сумішшю сухого корму (вранці) і різні види homecook рагу (вечір).

Я цікаво, якщо є якийсь природний інгредієнт, який буде корисним для собаки, як додавати вітаміни. Я про додавання наприклад апельсиновий сік, думаючи.

Вони мають потребу у вітамінах точно так само, як ми робимо?

+561
ThisWillDoIt 9 квіт. 2018 р., 19:47:48

Я живу в будинку, який включає в себе 4 людини і 5 собак. Цієї групи, один з людей і 3 собаки відносно новий: новий сусід переїхав і привіз племінну пару хв-пінів, і ми тримали один з цуценят з їх посліду.

Наймолодша собака, хв-контактний щеня, виробили у себе звичку гавкати на одного з людей, хто живе в будинку. Просто щоб прояснити: цуценяті трохи більше року, народився в будинку, і людина, яка задає її живе тут вже майже 5 років. Так він був членом сім'ї, так як вона народилася. З якоїсь причини, це одна собака була зосереджена на цьому одній людині, і кожен раз, коли вона бачить, як він ходить по хаті, вона заходить на посадку.

Як правило, він залишить свій номер і вступити в одну з громадських місцях (кухня, вітальня, Ден, і т. д.), І вона буде гавкати дуже сердито на нього, поки хтось її заспокоює. Це звичайно вимагає, щоб хтось підійти до неї і заспокоїти її, перш ніж вона зупиняється, вона ніколи не реагувала на голосові команди, коли в такому стані. (Зазначу, що вона не агресивна, коли в ці настрої-не гарчати або кусатися, тощо). Після цього, поки він залишається в громадському місці, вона виявляє нормальне поведінка по відношенню до нього. Але як тільки він йде, (йде у ванну, або назад у свою кімнату, і т. д.) і повертається, то знову починається.

Я знаю, що рішення небажаний гавкіт, це спробувати навчити її, щоб зробити щось ще (несумісні), але я в подиві намагаюся з'ясувати, в чому ж причина її поведінки в першу чергу. Наскільки мені відомо, він ніколи не робив нічого з нею, що б змусити її діяти таким чином. Вона бачить його по багато годин на день кожний день тижня, він грає з нею, допускається розміщення домашніх її, дає їй ласощі, бере її на вулицю, щоб зробити свій бізнес і т. д. Іноді він навіть підійти до неї, коли вона гавкає, і вона заспокоїться, хоча в інший раз вона буде гальмувати, якщо він спробує.

Навіщо вона це зрозуміла-що вона не підібрати від інших 3 з нас, і що решта 4 собаки ігнорують-і як я можу навчити її по-іншому реагувати на це?

+547
Ashok Kumari 21 трав. 2014 р., 14:13:03

Кажу з досвіду кролика, які мають багато спільного з кіньми.

Дієтичні зміни можуть бути важко. Протягом перших декількох тижнів я буду продовжувати пропонувати годує вона використовується для їжі. Якщо ви можете отримати їх, щоб доставити пару тюків її поточне сіно, коли вони приносять їй, що було б добре.

Оптимально, забезпечити її історичного дієти як вибір, а також більш здорові варіанти (без поняття що це може бути). Її колишній раціон харчування може змінюватися цікава для існуючих коней, тому, враховуючи, як забезпечити їй доступ до нього, не викликаючи у інших, щоб за їх споживати.

З кроликами у нас зазвичай рекомендують дієтичні зміни за 4 тижні, стежити за здоров'ям і травлення тісно протягом перехідного періоду, можливо, буде потрібно більше тижня між етапами в деяких випадках.

 • Тиждень 1 = 25% нового і 75% старого
 • Тиждень 2 = 50% нового і 50% старого
 • Тиждень 3 = 75% нового і 25% старого
 • Тиждень 4 = 100% новий
+526
user77562 25 лист. 2014 р., 19:39:25

Не схоже, що це можливо для сканування мікро-чіпи у тварин з допомогою смарт-телефону. Я шукав і знайшов кілька записів у блогах, що запропонував це було б гарною ідеєю, але нічого не говорять про його існування. Саме близьке, що я знайшов, де хтось серйозно дивиться в неї і чому це не робота цей пост на клієнт StackExchange

Чіпів з яким я найбільше знайомий в США це Avid, у них є додаток, але воно не читає чіпи, вона буде зчитувати штрих-код з яким ви можете взаємодіяти з завзятим базі якщо у вас є аккаунт. Але немає згадки про читанні чіпа.

Ви не можете довести, що щось не існує, але все, що я знаходжу, говорить про те, що це неможливо в даний момент.

+463
gabx 20 серп. 2017 р., 23:26:31

Собаки живуть у даний момент. Вони дійсно не мають поняття часу. Вони не здатні аналізувати ситуацію і вирішивши, що ви не роздумуючи покидають їх, і вони повинні помститися, тому що ви спізнюєтеся і повинні бути покарані. Швидше за все, ви вийшли ємність сечового міхура у собаки і їй довелося зняти з себе. Якщо собака гризе і руйнує щось, напевно, тому що їм стало нудно і голодно.

+453
Reza Nedamati 25 лип. 2017 р., 05:26:28

Ви праві--струму пір'я свої аратинга залишиться, поки його наступної линьки. Я трохи стурбований тим, що він на дієті майже повністю окатишів. Папуги, як і потрібно різноманітність у своєму раціоні. Мій зелений-щока вам LaFeber за Nutriberries для папуги (які теж цікаво добування їжі), Ecotrition основи папугу їжею, і він любить червоний листовий салат, терта морква і темний виноград (а він бурмоче гидоти на мене, якщо я даю йому зелений безнасінні сорти). Коли він знову линяє, ви можете також спробувати додати відмінна вітамінна добавка під назвою Featherrific за ВІД avitech.

Який світло у нього? Повного спектру світла також допомагає у створенні та обробці вітамінів, який необхідний для того, щоб зробити гарний колір пера.

Будьте впевнені, він отримує гарну ванну, коли він теж хоче. (Ми все зробити ванну, коли Джері, мій аратинга приймає ванну-він вода бризкає скрізь.)

Це добре, що він веселий і щасливий. Можливо, йому просто потрібно трохи коригування в дієту і, можливо, освітлення.

+415
H0WARD 22 бер. 2014 р., 01:48:35

У нас є дві кішки, яким послід навчені, але один з них іноді пісяє на килими або постільна білизна замість. За словами моя наречена, кіт був випадково туалет навчання на рушник, як кошеня, і тепер вона любить пописати на рушники й подібні речі, як килими та ковдри. У той час як їй вдалося перевчити кішку, щоб використовувати послід, кішка повернеться до іноді пісяє на постільну білизну, особливо в періоди стресу. Як ми можемо зміцнити котячий послід навчання і відбити пісяє на килими та постільну білизну?

Зверніть увагу, що ми вже зняли всі килими з дому, так що кішка не має багато можливостей, щоб попісяти на них. Однак, у ванній кімнаті стає проблемою, так як ми потрібні рушники або килимки на підлогу під час купання, а кіт насьцяв на них двічі на цьому тижні. Дивно, але кішка, здається, залишити підлогу на кухні одні матюки – я не знаю, що по-іншому про них.

Крім того, ми тримаємо двері в спальню закрив, коли ми не в ній, так що кішка не може попісяти на ліжко. На жаль, це стає проблемою теж, як кішки іноді буде ховатися в спальні, так що ми не можемо зупинити їх. Це все було б набагато простіше, якби ми тільки могли довіряти коти не ссут на тканину – тим більше, що весь будинок має жорсткий підлогу, і це більш зручно з килимками.

Я не знаю, наскільки це актуально, але кіт зробив це прямо переді мною кілька разів. На жаль, я знаю достатньо, щоб розпізнати, коли кішка збирається попісяти, але зараз, як це зупинити. Я виросла з собаками і знаю, як прогнати їх, перш ніж вони пісяють, але це не бентежило цю кішку.

По темі: "Як можна зупинити мою дорослу кішку від сечовипускання в недозволених місцях?" але в цьому випадку поведінка не нова, а кіт був випадково навчені справляти нужду в невідповідному місці.

+371
pitbul 9 вер. 2018 р., 17:08:50

Встановіть деякі скринінгу або решітки під палубою, щоб запобігти їх від йти під ним. Вони, ймовірно, переходити на інші місця, якщо ваша їжа пішла.

+327
dedekindCuttage 25 лют. 2015 р., 04:04:33

Ідіть до ветеринара. Вам потрібна професійна консультація , рекомендації та лікування.

+314
Kei Otori 28 січ. 2019 р., 19:47:10

Основні Хвороби

Як правило, захворювання Півники, як правило, впливають на ласти/зябра, а також тіла. Дивлячись на фотографії ласти виглядати абсолютно здоровим. Це не означає, що риба напевно не має поширене захворювання, але його можна сміливо відкидати.

Зміни забарвлення Півники

Чому Півники змінюють колір? З опорою на картинку, що головне питання ми намагаємося відповісти. Півники, звичайно, змінюють колір від хвороб, а як згадувалося вище, плавники і зябра виглядають чудово. Три прості речі, які викликають Півники зміна кольору стрес, аміак і втирання в речі. Треться про речі, як правило, викликають ваг у свою чергу срібний колір, а не червоний. Стрес та аміаку опіки теж в основному викликати кольору, щоб перетворити срібло, якщо Бетта має червоний пігмент під шкіру. Ви можете перевірити це червоний пігмент, дивлячись через ребра ззаду джерело світла, щоб побачити, якщо є будь-червоний присутній у ласти.

Висновок

На підставі інформації, наданої найімовірнішою причиною є стрес або аміаку опіки або комбінація обох. Аміак, викликаних брудною водою або неочищеної води. Поки ви можете отримати ліки, так як найдешевший спосіб буде виконати змінює воду, використовуючи очищену воду і дають ховається Бетта місця в баку.

+301
luvitab 16 лист. 2012 р., 05:01:18

Спробуйте зробити її м'якою їжі, такі як вологий корм. Існує два види вологого корму. Вид, який має шматки і який здається розбив всі разом. Останній повинен бути ваш вибір.

+300
BryEsch 4 жовт. 2016 р., 14:55:33

Крита/відкрита дискусія слизький, тому я не буду йти туди (хоча я категорично проти того, щоб дозволити домашньої кішки бродять за межами вільно).

Після інциденту собака ваша кішка пов'язує природу з небезпекою, тому ви повинні переконати її, що це безпечно. (І, будь ласка, переконатися, що це дійсно безпечно для неї, я припускаю, що ви не хочете, щоб ваша кішка, щоб бути розірваним на шматки собак) поставили слід обробляє на поріг, що ведуть назовні, і бути там, щоб заспокоїти і похвалити вашу кішку. Спробуйте гуляти з кішкою на повідку, наскільки їй зручно їхати в такий час (не змусити її!). Не замикайте вашу кішку, будьте близькі і доступні, так що вона відчуває себе безпечніше (якщо вона асоціюється у вас з безпекою).

+280
MrR 22 трав. 2014 р., 00:05:27

Вони є братами і сестрами. Їх матері гарні очі.Схоже, що очі двох інших братів і сестер-це добре, але з цими двома щось не так.

enter image description here

enter image description here

+273
itaicoffee 22 жовт. 2013 р., 02:42:31

Мій Досвід Thundershirt

Моя кішка Джульєтта сильна тривога така, що це дає їй інтерстиціальний цистит (це стан сечового міхура, що вони думають, що це викликано стресом). Вона дуже сильно боїться всього що рухається.

Я купив Thundershirt і спробував його на ній кілька разів, але процес її це засмутило її настільки, що я відразу видалив його кожен раз. Ми в кінцевому підсумку покласти її на amitryptaline за неї занепокоєння.

Впоратися з хвилюванням автомобіля

Інша кішка, руда, дуже засмутилася, коли нам довелося взяти її до дерматолога (її вирвало в перенесенні кожен раз). У нас, звичайно, немає проблем, тому що це нормально 1 хвилина до ветеринара, але дерматолог був в годині їзди.

Я не пробував Thundershirt на імбир (вона, напевно, занадто великий для одного я купив для коханої в будь-якому випадку), але ми кладемо імбир в джгут з прив'язі і я сиділа на задньому сидінні з нею в машині і вона відмінно на свій наступний похід до дерматолога.

+184
sogeking 6 лют. 2012 р., 14:44:26
Одомашнених собак часто тримали в якості домашніх тварин. Будь ласка, вкажіть порода / стать / вік на ваше запитання, якщо ви відчуваєте, це може допомогти в отриманні більш конкретної відповіді.
+178
vadamad 29 лист. 2016 р., 02:47:38

У мене є лев з лютого. Його звуть Елвіс (я думаю, що це чоловік) останні два тижні він був дуже млявим і повільно не їла, а тепер зовсім недавно він не какає. це почалося, коли у нього були проблеми линяти. я почекав кілька днів, поки я не допоміг йому. мені довелося замочити його в теплій воді і використовуйте Q-наконечник. я повністю вичистила його клітку, свіжі цвіркуни і борошняні черв'яки. але досі нічого. зараз він не накакав близько 4 днів. він ледве рухається, і коли він робить її повільно, він навіть не багато, коли я відкриваю його клітку і доторкнутися до нього. він починає втрачати вагу, і я дуже турбуюся про нього.

+117
wangburger 9 груд. 2019 р., 03:40:54

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil