Це нормально для вагітної гуппі це знак?

enter image description here Моя вагітна гуппі какає жовтим, то чорним, то жовтим ПУ це нормально ? Це знак, що вона збирається народжувати?

+984
Hiromichan 11 жовт. 2016 р., 07:56:25
32 відповідей

Мої друзі собака 4-х років. Вона є складовою і лабораторії змішувати. Вона хворіє вже близько року. Вона випускає неприємний запах. Запах схожий на концентрований людської слини. Вона була взята до двох ветеринарам. Вони перевірені на панелі кліща, нирок і крові, калу та сечі аналіз. Все в нормі.

Відео 1: ходьба в U-подібну форму. Ззаду виглядає трохи горбатою.

Чи це може бути проблемою хребта?

Відео 2: Укладання. Не піднімайте шию вгору, щоб подивитися на мене. Нігті довгі і не покусали.

enter image description here

Близько року тому, коли почалися симптоми, вона була навколо деяких інсектицидів близько 3 годин після нанесення. Вона в даний час приймає таблетки черв'як, Trifexis. Ніяких інших ліків. Вона рухається дуже повільно. У неї сильна втрата волосся навколо живота.

Це висока енергія дуже exciteable собака, яка була скорочена до рівнів енергії дуже старших собак.

+990
tryan 03 февр. '09 в 4:24

У мене піт/боксер суміші. Йому всього рік і я його врятувала місяць тому, якщо не більше. Я беру його в парк часто в моєму будинку. Він дуже покірне більшість собак. У мене є проблема з ЖКБ , два насправді і кане корсо змовилися проти нього. Одним з ЖКБ завжди укуси на моїй шиї собаки і спочатку це було весело, але поступово стала для мене більш агресивним .

Сьогодні він кусав мою собаку, щоб я міг почути його хрипи. Я витягнув мою собаку і дайте їм заспокоїтися відпусти його, а потім інший ЖКБ і кане корсо ополчилися на нього тыкаешь на нього, а інший ЖКБ знову билося моїй шиї собаки тим часом моя собака лежить і не катається і ногами .

Коротше кажучи, я потрапив у з улюбленцем батьків, тому що я трохи штовхнув її собаку від мого, бо я знову схопив його, і собака покусивала за мою собаку і мене вистачило. Вона сказала, що вони грають, але в моїх очах вони піддаються агресивним з моєю собакою, хто має подряпини на ньому.

Я намагаюся з усіх сил, щоб захистити свою собаку, тому що його порода і люди не розуміють , що я не хочу його грати певним чином або збирання шкідливих звичок, тому що якщо моя собака, щоб робити ті речі, вони будуть першими, хто кажуть, що моя собака веде себе агресивно

+892
luisantonio 2 трав. 2012 р., 06:23:56
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Існує ряд седушек і навіть мішок відпочинку, наявні в продажі і призначені для зниження тварина (або дитина) на землю. Ваш бюджет, темпераменту собаки і ваші фізичні здібності вплинуть на ваше рішення про покупку.

Кілька речей, щоб розглянути.

 1. Тривога ваша сім'я і ваші домашні тварини, швидше за все, буде зведений під час пожежі. Чим більше ви практикуєте, тим легше це буде. Заняття з пожежної сигналізації дзвін, а також в мирі і спокої, все буде корисно.

 2. За допомогою системи шківів, щоб знизити велику вихованця буде гарним вибором. Ви, ймовірно, не хочете піддавати вихованця, щоб насправді бути знижений від вікна до реальної небезпеки, так як він може викликати необґрунтоване тривогу (використовуйте ваше судження). Але ви хочете, щоб практикувати знижувати вагу, рівний вашому вихованцеві.

 3. Якщо можна два рятувальники повинні бути використані: один на землі, щоб знизити ПЕТ (систему блоків) і один нагорі, і спустившись по людям тікати, щоб вести вихованця. Якщо ваш час, практика становить більше хвилини, від ліжка до кожного на Землі, вважають, що вдихання диму-це великий ризик. Є план, отже, все не вмирає, намагаючись врятувати одного.

 4. Домашнє тварина, хто боїться, буде більш імовірно, щоб випадково не нашкодити своєму рятівникові з кігтями або зубами, тому пристрої, які захищають тварина може бути більш підходящим, ніж простий джгут.

 5. Якщо є нижній поверх вікна, під вікно втеча, чекали, що там може бути полум'я виходить з них. Пожежної сигналізації, які взаємодіють один з одним забезпечують більш раннього попередження, зниження ризиків, що виникають під час втечі. Якщо шляхи виходу не повинні перетинати в нижньому вікні, розгляньте рольставні здатні забезпечити пожежі блоку та/або пожежі відповідний одяг (наприклад, пожежні зносу).

Для дрібних домашніх тварин, як кішок, кроликів і маленьких собак. Використовуйте наволочку в якості аварійного перевезення домашніх тварин. Візьміть подушку з корпусу, акуратно ковзнув вихованця в наволочку. Великі наволочки ви можете зв'язати вузол у відкритий кінець, для малих наволочки зверху обв'язати мотузкою або одягом.

Це також може бути використаний для того щоб знизити домашніх тварин з висоти (з мотузкою) або транспортування до ветеринара. Більшості випадків тканина подушка забезпечувати достатню циркуляцію повітря, для вихованця дихання. Не використовуйте пластикові мішки, або важкі водонепроникні мішки без циркуляції повітря.

Я використовував (давно) наволочку для порятунку кішок з дерев, а також для коротких перевезень до ветеринара.

+882
Dharmaputhiran 8 черв. 2011 р., 14:12:13

Домінуючий білий кіт з блакитними очима кажуть , що вони піддаються високому ризику бути глухим. (Тут "домінантою" мається на увазі білий колір гена, а не поведінка.) У разі білий кіт з дивними очима, що вухо на боці з голубими очима можуть бути глухими, хоча в деяких рідкісних випадках разноглазых кішок також може бути повністю глухий.

My cat with Heterochromia iridum

Це одна з кішок у мене. Абсолютно білий хутро, рожеві подушечки і вуха, і дивні очі. Я протестував її на слух і здається цілком очевидним, що вона чує, але вона чує тільки одне вухо або два? Як би мені перевірити, якщо вона глуха на одне вухо на синій стороні?

+869
dabadie 21 груд. 2018 р., 00:52:39

Все начебто нормально, навіть є запас.За винятком , відкривши рот.

У мене був кіт, Арсалан, раніше він їв усе, що ми їли, наприклад, шоколад (пізніше я дізнався, що її не добре для них), банан, pomogranate, яблуко, макарони, локшина, хліб (дріжджі не є добре для них),bhajji, кебаби, нічого з масала і пряні (даю рідко-це добре, але не дуже часто) і т. д. Він не любив простого вареного м'яса, але він любив її з трохи солі і смаку.

Але, тримаючи рот відкритим-це не дуже хороший знак, вона може бути захворювання верхніх дихальних шляхів, який є дуже поширеним явищем у кішок, краще відвідати ветеринара. Якщо лікувати на ранніх стадіях він має набагато більше шансів на одужання. Крім того, перевірте, якщо його важко дихаючи, і пити більше води, ніж зазвичай,тягнути її з шкіри в проміжок її лопатку, якщо вона триває довше, ніж зазвичай, щоб досягти свого первісного стану, вона може бути збезводненої.

+865
Serega Iaslo 29 черв. 2013 р., 14:26:17

Тхори люблять гризти гумові речі. Якщо ви не можете тримати проводу поза межами їх досяжності або приховувати їх, спробувати знайти деякі планування або провідника, що ви можете поставити навколо проводів. Спробувати полювання навколо вашого місцевого магазину або авто магазині. Я бачив гнучкі жорсткі пластикові тубуси для проводів, які можуть допомогти зберегти дроти.

+853
Roziene Freire 12 січ. 2020 р., 19:03:47

У мене є тільки свердловини в моєму будинку, тому я купив 8 ступінчастий водоочисник з РА та УФ, який додає мінерали у воді. Остаточне води TDS-це 44. Я тримав тропічних рибок, таких як гуппі і риба-ангел.

Я можу використовувати його, щоб заповнити мій акваріум / ставок? Це буде викликати ніяких проблем для Риб?

+783
Eden Mae 26 черв. 2019 р., 06:46:34

У мене є 20 галонів бак віварій, який не наповнений водою і лише 1/5, наповнених субстратом, скелі і т. д. Я тримаю мій танк на моїй книжковій полиці поруч з моїм вікном, а іноді і перемістити його на мій стіл, де зовнішнє повітря може надходити в бак.

Нещодавно я помітила, що лінії формуються в середині бака кожух (чорна частина бака знаходиться на верхній і нижній частині бака). Я вважаю, що ця лінія утворюється з-за мого переїзду в танк навколо і так тиск, коли я перемістити танк накопичується в середній частині бака.

Мій танк тріснути і вибухнути, якщо я продовжую робити це? Я дивився декілька відео в інтернеті і читав деякі інші посади, заявивши, що силікон може ослабнути, якщо ви перемістіть ваш танк навколо занадто багато. Це правда?

+778
James I 27 квіт. 2014 р., 10:00:26

Півники дуже територіальні і неважливо, якої статі ви тримаєте разом вони будуть боротися. Самці ведуть одиночний спосіб життя в природі ( як у слонів), в той час як самки можуть жити в школах/малих групах. Самці і самки збираються разом, щоб тільки розмножуватися.

Це не мудро, щоб зберегти будь-якій формі Півників разом, особливо самці, вони будуть битися і вбивати один одного.

+748
Huiru He 17 бер. 2010 р., 09:06:13

Кішки, природно, народжуються хижаки, вони полюють не має значення, вони лише слідують своїм природним інстинктам. Більшість побутових комах не отруйні, так що вони не робити ніякої шкоди вашій кішці, але є кілька отруйних жучків, які можуть завдати шкоди вашій кішки, якщо вона їсть їх. Ви повинні перешкодити їй з'їсти.

Погляньте на цей список отруйних жучків.

+712
rhileighalmgren 15 лют. 2016 р., 11:20:05

За словами тренера моєї собаки, клацання мови є наступна найкраща річ до реальної клікер. Схожість на навчання клікер може бути, чому.

Чи це просто дивний, смішний звук і собака хоче розслідувати.

+697
Jobster Vijay 11 груд. 2010 р., 07:30:49

Ще однією причиною такої поведінки може бути стрес. Може щось змінилося? Інші тварини / люди, які не подобаються вашій кішці? І врахуйте, що у кішок є інші стандарти, ніж люди, так що може бути щось просте, на зразок цього: я знаю кішку, яка уникала її туалет після вибуху на повітряній кулі поруч з ним.

Якщо ваша кішка не має проблем зі здоров'ям і ви не можете знайти іншу причину - може бути, ви могли б тренувати її. Е. Р. поставити лоток в тому місці, ваша кішка використовує зараз і тягнути його назад у вихідне місце крок за кроком - коротке відстань кожен день.

+697
zhuli19901106 22 трав. 2014 р., 09:17:53

Мої Мальтезе дуже вередливі і важко догодити з їжею. Я даю йому недоїдки зі столу, і я годував його природний баланс, як зараз.

+688
Demian 12 січ. 2013 р., 19:00:07

Є дуже хороший шанс, що пелети ваш кролик як годують до його прийняття було по-іншому. Поки він їсть сіно і п'є воду у тебе все добре. Я б спробував, щоб переконатися, що у нього стільки сіна, скільки він з'їсть. Побачити цей відповідь на інше питання для одержання додаткової інформації про те, як краще перевести кролика на новий корм.

Якщо ви припиніть давати йому ставитися до їжі зрештою він почати харчуватися регулярно гранул. Зараз пелети не те, що кишка у нього було раніше, так це може зайняти деякий час для його живота, щоб пристосуватися. Зберегти безкоштовно годувати його сіном, і переконайтеся, що сіно і гранули єдина їжа у нього є. Як тільки він починає їсти катишки регулярно я хотів почати лікування з листя кульбаби і/або петрушки. Це гарна легка їжа для кролика і кого він буде любити.

+672
notsosuperuser 9 лист. 2011 р., 09:52:50

Якщо у нього чутлива шкіра, то він може бути алергія на продукти, які вони використовують в перукарню. Моя собака може тільки використовувати гіпоалергенний шампунь і все інше, змушує його чесати так сильно, що його кліть вкрита хутром. Поширений спосіб позбавитися від сухості шкіри для собак, щоб нагодувати їх чайній ложці або так оливкової олії. Додаткова інформація про оливкова олія: http://thebark.com/content/winterizing-your-dogs-coat

+603
Vonwelzen 3 трав. 2016 р., 03:16:10

Атопічна має найгірший смак! Моя кішка теж ненавидів його з пристрастю, але це допомогло його алергії набагато більше, ніж все інше. Та насправді я спробував це, я хотів дізнатися, чому моя кішка вела себе так, коли він узяв її і я тільки покласти невелику кількість - навіть не крапля - на моєму мовою, і це було просто жахливо. Я не рекомендую пробувати це...
Я не зміг використовувати таблетки версії, як це відбувається тільки в дозах, що значно перевищує мої потреби кішки і вона не може бути поділена.
Я нарешті знайшов спосіб, щоб тримати мою кішку від того, щоб хоча спробувати атопічна. Я купила порожні капсули таблеток, і я використовую дозування шприц, щоб виміряти його ліки в порожню капсулу, а потім просто віддати його йому, як і будь-які інші таблетки. Так що йому не потрібно його пробувати на все. Я навіть знайшов сайт, який робить ароматизовані порожні капсули для ПЕТ ліки, так він маскує смак ще більше. Тільки будьте обережні, щоб не отримати будь-який з атопічна рідини на зовнішній поверхні капсули, при спринцюванні, її, Інакше вони можуть спробувати його на смак.

+591
Chechenka 8 вер. 2012 р., 13:55:59

Підгруддя (надлишкова шкіра або шкіра ляскаючи навколо горла) також може бути викликана травмою, такі як бійки собак або укусу змії або притопити комір, і т. д... Що тоді заражається тим самим викликаючи накопичення рідини вгору. Інфекція могла б поширитися на кровотік, нирок, головного мозку і/або хребта загрожує життю собаки і звички в їжі. Якщо він був хворий з-за інфекції, це може вбити його від голоду, лихоманки, або сама інфекція.

+572
banalism 4 лист. 2014 р., 03:26:47

Ми намагалися покласти чоловічий Бетта в загальному акваріумі один раз. Ми були стурбовані тим, що Бетта почне нападати на інших риб, так що ми тримати закрити очі на це. Замість цього сталося протилежне: Бета пішов до куті бака у верхній частині, а не плавати навколо багато на всіх. Він виглядав дуже незатишно в суспільстві інших риб.

Я не знаю, що й інша риба сказала йому, але він не був щасливий. :)

Хоча це може бути можливим, щоб тримати їх у загальному акваріумі, з мого досвіду вони кращі самі по собі.

+509
falkonmen 2 серп. 2019 р., 00:16:29

Ви говорите атаку, але це дійсно не звучить як агресію до мене. Як правило, агресія прийде з попередженням першому. З бородатими драконами, які будуть їх надуваючи шию, показуючи, що виглядає як луската борода (звідки їхня назва), які зазвичай також стає чорним. Так що, якщо щось відбувається, я б сказав, що він просто занадто схвильований, що прийшов час годування.

Бородаті дракони мають досить поганий зір, тому вони люблять, щоб досліджувати шляхом дегустації речі (тому пісок і інші підкладки частинок є погано для них). Крім того, можливо, що він пахне мило на ваших руках і не впевнений, що з цим робити, так це він перевіряє, щоб побачити, що це таке.

Моя пропозиція полягає в тому, щоб переконатися, що ви регулярно взаємодіють і ручки вашого бородатого дракона в неробочий час годування, щоб допомогти йому відрізнити свою руку від їжі. Таким чином, навіть якщо він до цих пір асоціюється з їжею, яку я не сумніваюся, він буде краще отримувати їжу з руки.

 • Це може допомогти годувати її в окремій ємності, таким чином, ваша рука транспортер для їжі, а не в контейнер для їжі. Які не мають незаконного збуджені соски.
 • Якщо ви годуєте його в окремий контейнер, ви, можливо, захочете спробувати класти їжу на першій, потім переходити до додавання їжі надалі.

  Крім того, якщо ви хочете годувати його в тераріум, ви могли б підібрати його однією рукою, поклав його їжу, а потім покласти його назад в його їжу.

 • Принаймні, варто спробувати класти їжу на протилежній стороні контейнера ваш бородатий дракон знаходиться. Я зазвичай кладу навпаки ніжачись лампа, в будь-якому випадку, таким чином, зелень не висохне занадто швидко.

Пам'ятайте, що кінцева мета-зробити так, щоб він не наїзд зв'язати свої сили з виготовлення їжі з'являються, а те, що він почне робити, коли він голодний.

Навіть якщо ви думаєте, що це більше агресії, ніж хвилювання, я думаю, найкраще, що збираюся виправити це просто звернення.


Я припускаю, що ви мали його протягом досить довгого часу, але для людей з новими драконами, керованість стає легше, якщо вони вперше використані, щоб твій запах. Розміщення носили футболки у верхній частині бака на ніч або дві-це простий спосіб зробити це.


Взяти його на руки і просто потусуватися з ним на пару хвилин кожен день, якщо це можливо. Гарний час, щоб робити це перед годуванням, таким чином, він пов'язує свої сили з заїдуть, і коли він поклав, що їжа з'являється.

Бородаті дракони, як переміщення кольорів, тому вони роблять досить хороші компаньйони, коли ви на вашому комп'ютері або дивіться фільм, а вони будуть сидіти і дивитися кольору по більшій частині. Шахта буде працювати і спробувати зловити що-небудь, що робить різкий рух на екрані мого комп'ютера кожен так часто, так що будьте готові, що можливо.

Це не повинно зайняти надто довго з частою обробки, де він повинен почати визнавати, що ваша рука не їжа та/або не хочуть їй нашкодити.

+506
MrPromethee 21 груд. 2017 р., 21:26:19

Я працюю в невеликому офісі з восьми чоловік, один з яких купив кокапу щеня рік тому. У головному це велика установка (для Twiglet і США), але останнім часом у нас були деякі проблеми, які ми знаходимо важко вирішити, зробили ще гірше, деякі люди в офісі не 'собачники'.

Twiglet це мила собака, зовсім маленька, з прекрасним ставленням до людей та інших собак. Він не гіпер, але у нього багато енергії, яку він використовує, граючи і бігаючи в парку по сусідству в наших офісах, що різні люди від компанії, гуляти з ним протягом дня. Коли він у офісі хтось часто буде сидіти і грати з ним на деякий час, ховаючи ласощі чи іграшки і змусити їх знайти, навчити його трюки, і т. д. Я знаю, що проблеми understimulation пов'язаних з наявністю собак в робочому середовищі, але я дійсно думаю, що він робить добре на цьому фронті.

ПРОБЛЕМИ

Більшість людей в офісі подобається мати його навколо і взаємодіючи з ним, але останнім часом він демонструє дві моделі поведінки все більше і більше: стрибки вгору за увагу і нестерпно ниє, коли його власник, Джеккі, або чоловік на ім'я Ед, якому він розробив незрозумілу прихильність, виходить з кімнати, навіть щоб сходити в туалет.

Проблема #1

Я думаю, що розумію причини Першою проблемою: деякі люди люблять його, підхоплюючись і заохочувати його, обіймати і гладити його. Ми ясно дали зрозуміти в канцелярії, що це не було дозволено, і в головному він стає краще. Але є одна жінка, яка не любить собак на всіх, хто просто не розуміє, і які, штовхаючи його досить сильно, коли він підстрибує, робить його набагато гірше, порушуючи його. Я просто не можу пробитися до неї чемненько, що їй потрібно зробити для того, щоб зупинити його. Вона просто не може допомогти їй: вона досить добре натягнуті. Співчуваю, але я просто не знаю, що робити. Якщо вона не може приєднатися до решти нас, не нагороджуючи його увагу, коли він схоплюється, я не все зміниться. В той же час ця дама і решта з нас дуже напруженою та нервовою, як вона може не відчувати його приходу і він дає їй страшенно злякався. Вона досить стара, можливо, не в років (я думаю, що вона менше, ніж на сімдесят), але трохи тендітна.

Проблема #2

Незважаючи на те, що щаслива в офісі і бути хорошими друзями, з усіма нами, Twiglet тільки правда про Джекі (власник) і Ед (один). Коли один з них проявляє ознаки виходу з кімнати, як, втім, і їм доводиться, часто в той же час, за приводи роботи, або просто, щоб сходити в туалет, Twiglet йде трохи божевільний. Він скиглить, часто перетворюється в гавкає, бігає навколо офісу, виглядаючи з вікон... це трохи складно. Що ми повинні робити, коли це відбувається? Ми повинні спробувати ігнорувати його? Зазвичай ми сидимо з ним і спробувати заспокоїти його, погладжуючи його, або змусити його робити трюки, такі як лапи або лягти, що трохи відволікає його. Але я боюся, що це корисний поведінку з увагою. Однак, це поведінка, проблема, або емоційний стан? Будь-які поради з цього було б дуже корисно.

ПИТАННЯ В ЦІЙ

 1. Як боротися з такою ситуацією: навчання собаки не стрибати на людей, в той час як вони працюють, коли один з цих людей не розуміє і не цінує, ігноруючи собаку. Вона просто реагує швидко і до такої міри люто штовхаючи його вниз, що змушує його збуджуватися і призводить до більш стрибки. Дуже напружена ситуація зі всіх сторін.

 2. Як боротися з собакою, яка скиглить нестерпно, коли його господар або друг, якого він має вкладення з листям офісі. Ми повинні дати йому увагу? Ігнорувати його? Є що-небудь ще ми можемо зробити?

+460
user99327 9 жовт. 2016 р., 13:18:03

Це проблема поведінки, або матеріальні проблеми? Мені потрібно, щоб змінити те, що я решетування з? Або вона вередує? Вона не в клітці, більшу частину часу. Я поклав її туди, коли я приймаю душ, або сходити в магазин. Потім вона зриває рушники на шматки!

+452
Ben Griffiths 11 серп. 2013 р., 00:33:31

Моя змія і ці маленькі чорні жучки дивлячись на це, вони дуже легко розчавити, я знаю, що вони не блохи. Цікаво, про кращий спосіб позбутися від них ?

+437
Antonio Zunic 1 лип. 2016 р., 21:00:39

У коледжі, у мене була домашня ящірка, яка їла цвіркунів. Тим не менш, кімната в гуртожитку була досить невеликий, і тримати цвіркунів під рукою виявилося проблематично, так як їх щебетання вночі дратує, і заважав мені спати.

Є щось, що я міг зробити, щоб тримати їх тихо вночі?

+317
jeherve 20 лют. 2019 р., 07:16:00

За словами elmy не, а самоїд-це мисливська порода. Собаки люблять ганятися за речами, загалом, і мисливської породи, як самоїд, безумовно, піти за живе, щоб убити їх. Агресивних порід такої необхідності широкої підготовки для поведінкового контролю.

Ви пробували його лаяти, але він зберігає своє спокій на деякий час. Він повернеться до своєї звичайної черговий раз після деякого періоду. Я пропоную професійне навчання для вашої собаки, де він може мати відмінний кондиціонер за свою поведінку.

Собака потребує середовищі, де він відчуває себе менш напруженим і можете займатися іншими справами. Продовжувати годувати вашу собаку, щоб переконатися, що він не голодний. Голод може викликати деякі несподіване поведінку.

І є багато інших речей, щоб спробувати. Але вони не може працювати відмінно або результат може бути не так ефективним, так як ми не фахівці в цій справі. Те, що я вважав за краще стає моя собака навчання від професіоналів, як табір Гав-гав Middlesex (де я послав свою собаку на навчання), тому що вони знають, що вони роблять і моя собака буде так, як я хочу, щоб він після їх підготовки.

+239
Blair Reyes 12 черв. 2016 р., 11:35:09

Я думаю, що це пов'язано з їх інстинктом. Вони відчувають, що коли вони повинні йти, вони повинні йти на м'який куточок soily і ось що з урною повторності (пам'ятайте, що кішки люблять, щоб покрити площу з брудом після того, як вони закінчать??). В будинку, немає іншої області, щоб котячий туалет є першим місцем, яке вони підуть.

+177
C Berry 25 жовт. 2019 р., 21:59:47

Мій кіт (10 років.про'.) проходить через цю процедуру щоранку:

 • вода, перш ніж я прокидаюся
 • Я годую її звичайної порції сухого корму (1/3 її щоденний загальний)
 • вона п'є багато води
 • 5-10 хвилин потому вона підкидала від 1 до 3 разів
 • до того часу я закінчила прибирання, вона випрошує їжу

Я можу вирішити цю проблему, подаючи її на чверть порції, чекали годину, а потім ще чверть порції, потім вона пропускає половину порції, тому що я звідти. Потім я годую її дві чергові порції за вечір, не знудило.

Іноді вона вирве навіть через чверть порції.

Це, здається, приходять з ялини вологий корм занадто швидко, але пити занадто багато води після сухого сніданку (але не в інший час). Я можу що-небудь змінити, щоб зупинити це?

+167
Frank Koehl 18 груд. 2010 р., 17:42:41

Навіть всередині будь-якої породи, собаки будуть різні особистості. Так, "ця порода добре працює з цим діапазон віку" - відповісти неможливо, особливо не знаючи більше про сім'ю. Сім'я, яка зовні хутро бігати і грати, принаймні, годину кожен день буде потрібна інша собака, ніж сидіти вдома сім'я, в кінці кінців.
Вам потрібна собака з особистістю, яка добре вписується в вашу сім'ю. З 3 і 5 років, я підозрюю, потрібна дуже терпляча собака перш за все!
Замість того, щоб шукати відповідне породи, зв'язатися з порятунку собак, і шукати цуценя з правом особистості! Швидше за все, ви будете в кінцевому підсумку з невеликим і середнього розміру змішати :).

+156
scott marriott 14 лют. 2019 р., 18:58:24

Мій 2-річний кіт перестав їсти, пити, і не вставати, щоб сходити в туалет. Я везу його до ветеринара вранці. Чи існують які-небудь пропозиції про те, що я повинна зробити, щоб йому допомогти? Я не знав, що робити.

+151
Nadia Lobti 14 жовт. 2014 р., 14:57:01

У мене нідерландських карликових кролика і у нього було пошкодження нерва перед. Я взяв його до ветеринара, і вони показали мені, як робити Банні ПТ & яке ліки, щоб отримати його. Вони також сказали вирізати 81 мг аспірину в 4-й, поклав його всередині чорниця і годувати його. Він працював і протягом місяця він був повністю знов використовуючи свою руку. Зараз він позбувся нігтів. Він стрибнув униз і приземлився неправильно, змушуючи його розірвати. Здається, що він дуже якщо біль і що це допомагає. Він є і регулярно какає(:

+117
Bruce Savage 12 серп. 2011 р., 16:18:16

У мене є старша кішка з "поганий рот". Вона має два ікла і немає інших реальних зубів. Її десни трохи збуджені (ветеринар показав мені, що, коли він відкрив рот). У той час він запропонував видалити залишки зуба, який може бути запалення ясен.

Я відчував себе дуже хитрий, тому що вона стара кішка (скажімо 18-20 років або близько того). У неї був жахливий рот більшу частину свого життя (її попередній власник помітив на що). Так що я не впевнений, що ця процедура має важливе значення. Було б непогано дати їй якесь полегшення і допомогти їй десни, але тоді я не впевнена, що це спрацює, і я відчуваю себе страшно про те, поставити її під седацією.

Я приблизно на 95% вирішила не робити стоматологічні процедури (враховуючи її вік і той факт, що вона пішла так довго без нього). Я хочу, щоб вона відчувати себе на висоті, але в той же час не хотів ризикувати втратити її на те, що не гостро.

Які думки?

+89
nihal 12 лип. 2013 р., 02:17:14

Питання про домашніх тварин, мічення території, часто сечовипускання, але і іншими способами.

Деякі з тваринами будуть випорожнюватися, крен, розжовувати або руйнувати те, що у спробі позначити свою територію.

+80
user1286440 20 бер. 2019 р., 15:00:03

Я просто знайшов тремтячого маленького безпритульного кошеняти всередині будівлі кондиціонером і думав, що це повинно бути холодно, так що я взяв на сонці, а потім у підсумку просто принесла його додому.

Його очі дивно і, схоже, прикрили чимось. Будь ласка, погляньте на зображення нижче.

cat with covered eyes

cat with covered eyes (close-up)

Він сліпий, або заражений? Я не мати легкий доступ до ветеринара, це місце зараз! Так що будь-яка кішка-думки експертів? Якщо це інфекція, чи є спосіб, щоб допомогти йому вилікувати в своєму власному темпі, використовуючи мед може бути? (До речі, що мед допомагає вилікувати кашель/холод-тип інфекцій теж з людьми).

Що мені робити з цим кошеням? І це дійсно брудний, але я боюся, щоб дати йому ванну, тому що вона тремтіла в будівлю, і якщо це застуда, я не хочу, щоб він помер.

Оновлення

Я не змогла потрапити в будь-яку вет відразу, так що я намагався зцілити її будинку. А потім вона почала поліпшуватися. Виявилося, це дійсно було багато бруду і поганий інфекції. Я обережно погладив його з мокрою ганчіркою і обережно втирають його. Але її очі продовжували формувати нитки гною і продовжував швидко наповнити його.

Я шукав в інтернеті і знайшов таке, щоб бути дуже ефективним:

 • Теплий компрес. Тримати теплий рушник на очі протягом 2-3 хвилин.
 • Медово-водний-сольовий розчин. Змішайте чайну ложку меду зі столовою ложкою води. Потім додати щіпку солі. Мабуть, якщо мед відсутня, молоко може бути використаний в якості заміни, хоча і не так добре. У будь-якому випадку я використовувала мед, і очі кошеняти стало набагато краще, вона більш тривалих періодів часу без гною формуючи в її очах. Потім ми знайшли антибактеріальні краплі для очей і її очі дійсно очищаються після цього. Ось крупним планом її очі після 5-6 днів:

enter image description here

Вибачте за погане зображення, це було ясніше, в реальному житті, але я не дуже вмію фотографувати.

Отже, як ви бачите, вона виглядала нормально! З її очима все гаразд, і її загальний фізичний стан уявного поліпшення (тому що вона почала їсти більше і приймає розрахункову стрибає навколо будинку), я збирався відвезти її назад у районі, де я знайшов її, в основному в декількох кварталах вниз від мого будинку.

Але потім сталася трагедія... я не знаю, що пішло не так. Вона не їла багато за один день, і коли ми перевірили її на наступний ранок, вона була така вимучена і важко дихаючи, вона не могла тримати голову прямо. Ми спробували отримати надзвичайних подій до найближчої вет. Був один, але прийомні години ще не почалися. І вона померла, перш ніж ми могли дістатися туди.

Це було дуже сумно. Я не знаю, що пішло не так. Хто-то в моїй родині (не знаючи, що кошенята дуже чутливі) ставимо її в душ на пару хвилин за день до її смерті. Але ми сушили її відразу після цього і вона, здавалося, занадто добре, всі пухнасті і тонкі і сидять з нами.

Може бути, вона вже була хвора і страждає від чого-то... чи може кошеня дійсно помирає від душ?

+12
Phillip Van Breda 8 лип. 2011 р., 17:15:54

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil