Чому мій кіт буквально проковтнув все, що нитка вона отримує?

Я помітив це дивна поведінка поведінка мого кота. Вона просто любить які-нитка, чи є це бавовняна нитка, вовняна нитка або пластикова нитка. Вона починається жування і ковтання нитка.

Сьогодні я знайшов її жував довгу вовняну нитку. Я відразу ж вилаяла її і почали витягувати на вовняну нитку з її вуст. На мій подив, я витягнув буквально 3 метрів вовняної нитки з її рота. (Ймовірно, з її шлунка. Мені довелося тягти нитку з силою. Але я в той час не заглянути всередину її рота.)

Так чому ж вона показує дивну поведінку? Чи шкідливо це? Якщо шкідливо, як змінити свою поведінку так, що вона більше не робить цього?

+365
qasaymeh 31 бер. 2016 р., 12:44:34
39 відповідей

Я просто звільнив мою Моллі застрягла між фільтром салону і скла акваріума на невідомий час (хвилин до 12 годин):

enter image description here

На зображенні видно, що плавець overstreched і після 30 хв звільнившись, він не використовувати його. Він може направити своє плавання, коли ганяються за самками і стояти "на ногах". Шкіра показує якісь порушення, ймовірно, відсутні ваги виведені з Місце креветки, відкритих ран немає.

Які рекомендовані форми лікування (я знаю, там, напевно, не "найкраще" рішення)?

Фільтр стерилізатор JBL CristalProfi GreenLine можна і60 і ця історія робить його сумнівним для використання в акваріумі з трусами, як основних мешканців.

+988
Solmayra Linares Escapa 03 февр. '09 в 4:24

Я знайшов деякі питання з цього приводу, але це зазвичай про бардак кішки роблять, коли вони копали всередині.

Моя кішка буде поза посліду, не тоді, коли вона робить свої справи, і вона почне копати підстилку з коробки, з її передніми лапами. Вона буде отримувати стільки ж сміття, як вона може зробити. Іноді вона тягає речі, інші, ніж її какашки (дуже рідко)

Вона лише кішка і я думаю, що вона щаслива і дуже стабільного даного поведінки

+983
Divyansh Singh tanwar 1 черв. 2013 р., 00:38:40
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

У нас є молодий кобель хаскі/німецька вівчарка змішаної породи. Близько року, досить гарного розміру. Назвемо його Тобіас. У нього є друг, літній чоловік аляскінський маламут, по імені Титан, який складає близько 5 років. Вони залишаються в будинку більшу частину дня, і виходити разом близько 3 разів на день.

Часто, коли вони знаходяться за межами, Тобіас почне гавкати протягом тривалого періоду часу і без видимих причин, що, звичайно, часто закінчується привабливі титановий корою. Ми в'їхали в досить великий район кілька місяців тому, і ми боїмося, ми почнемо отримувати скарги.

Ми постаралися звузити до того, що викликає Тобіас гавкати, але поки не дуже успішно. Іноді це пропускаючи пішохода чи велосипеда, але навіть щось настільки тривіальний, як газетна сторінка або пластиковий мішок у дворі, дме вітер викличе гавкіт.

Тобіас стає дуже легко порушити, хоча він не мав на увазі. Він навіть не кривдили кішок в будинку. Зовні, він на мотузці, яка охоплює близько 30 ярдів. Титан знаходиться на стаціонарній лінії пов'язана з сусіднього дерева. Вони досить довго для них, щоб зустрітися і грати, або розходяться один від одного досяжності. Я зробив швидкий малюнок.

tobias-titan

Попереднього місця проживання був на фермі, і вони залишалися зовні майже весь час, великий обгороджений ділянку з будинком собака досить великий для обох. Я пам'ятаю, як він гавкав на оленя та інших тварин досить часто, що таку поведінку я б очікувати, а Титан це зробив, перш ніж ми отримали Тобіас там. Площа не була близько до дороги і не бачив багато пішоходів.

Ми не впевнені, що це пов'язано з породою Тобіаса, якщо він просто нервовий або якщо нам потрібно змінити своє позиціонування. Будь-які пропозиції про те, як це змінити поведінку високо цінується!

+963
Cithel 12 лют. 2014 р., 18:36:49

Наприклад, є істотна різниця в поширеності собака власності в США серед білого, чорного та латиноамериканського населення, або в Британії серед білих англійських, чорних англійських і Великобританії пакистанського населення?

Зверніть увагу, що я питаю лише про домашніх собак, а не про собак тримають в основному для особистого захисту або інші роботи.

+871
Analiza Endriga Oliver 5 серп. 2016 р., 10:44:44

Леопардові гекони-хижаки, тому вони, напевно, навіть не вважають, їдять будь-яку рослинність ви поклали на них. Якщо ви турбуєтеся про вітаміни, кишечнику-завантажений цвіркуни самий простий і самий кращий варіант на мій погляд. Якщо ви не можете купити цвіркунів, що вже Гут-завантажується в вашому місцевому зоомагазині, ви можете Гут-завантаження на будь цвіркунів купівлі, подаючи їм Fluker крикет їжі (я використовую помаранчеві кубики). Це гарна ідея для продовження вже годування живіт-завантажується цвіркуни це продовольство в будь-якому випадку, так як після їжі вони давали перетравлюється, будь-які блага губляться.

Я також пил моїх цвіркунів з кальцієм іноді. Просто достатньо, щоб допомогти з росту кісток, вони вимагають значно менше кальцію, коли зміцнів.

Ви також можете помістити трохи вітаміну/порошок кальцію у воду і більшість леопарда геконів буде пити.

Я не чув, щоб хто годує своїх геконів леопарда сарана, але я не бачу в цьому нічого поганого. Можливо, ви захочете подивитися свою поживну цінність проти цвіркунів, щоб побачити, де вони стоять. Наскільки waxworms йти, особисто я кажу, що це добре, що вони не подобаються. Waxworms з високим вмістом жиру, і їх екзоскелети складно для рептилій, щоб переварити. Так що насправді вони не кращі продукти, щоб запропонувати.

Я знаю, що це не частина питання, але я відділяю підлог з моїх тварин, якщо я не хочу їх розводити. Там ви нічого не можете зробити, щоб запобігти чоловік, підкреслюючи жінка, і їй нікуди тікати увагу в тераріумі. Вони обидва добре в окремих тераріумах 10 галонів, і якщо ви турбуєтеся про витрати з новими фарами вони не потребують УФ лампи, так як вони були виведені в неволі так довго. Хоча деякі невеликі дослідження показали, що навіть у рептилій, які не вимагають ультрафіолетового світла можуть скористатися невеликі суми, тому я рекомендую його.

+857
moyra 6 бер. 2012 р., 01:00:09
Акваріуми призначені, щоб тримати більше, ніж один вид тварин. Більшість питань акваріума, ймовірно, залучати громадськість для танків, але цей тег має сенс тільки якщо питання конкретно стосується деяких аспектів обліку декількох видів.
+852
vaid 8 вер. 2015 р., 11:13:09

Моєю 5 місяців старий сліпе кошеня звичайної кішки в більшості аспектів, але є кілька сліпих-кішка закидони. Він інстинктивно знає, як використовувати ящик для сміття. Більше або менше.

 • Іноді він робить свою справу поруч із лоток, а не в ньому.
 • Він ніколи не зариваються в підстилку, як і інші кішки (включаючи його брата) робити. Замість цього він кігтями стіну або будь-який предмет поруч із ящик для сміття.
 • Його дупа не завжди чисті після робити свою справу.

У нас є дві урни і дві кішки. Ми нещодавно замінили урни і окатиші. Вони як відкриті, так і без дверей (Піві EcoMinor) і використовувати деревні гранули, бо вони пахнуть менше. Він (зрячих) брат взяв на нові урни відразу. Мочитися поряд з проблемою ящик для сміття почалися після того, як нові коробки, інші проблеми вже існували.

Я пробував різні види сміття. Він їсть кристалічний послід, я припинила використовувати. Сорі злипання працює нормально-іш, але пахне жахливо. Дерев'яні коржі, здається, працюють краще.

Як я можу навчити його (можливо, через його брата, що знає), щоб використовувати ящик для сміття належним чином?

+796
Andrew Stein 12 вер. 2011 р., 16:14:08

Тхори були спочатку одомашнені і розводяться за "тхорів", що значить іти в норах гризунів і прогнания житель щурів/мишей/кролів/ETC в пастки.

Я живу на майно, яке має безліч ховрахів, а їх дірки прикрість і небезпека для коней моєї сім'ї. Вся моя родина, здається, гадаєш, що вбивати їх цілком прийнятна, в той час як я вважаю, він повинен бути морально кшталт масового вбивства. Я волів би знайти більш гуманний спосіб видалення ховрахів, і переведення їх в живих, звичайно, буде поліпшення.

У мене немає тхора, але я планував отримати найближчим часом.

Я міг би поїзд мій (майбутній) тхора ганяти ховрахів зі своїх нір? Якщо так, то як я повинен піти про це і/або якими ресурсами я повинен посилатися?

+793
T Eom 25 лист. 2013 р., 06:36:36

Я зв'язався з Меріал з вашим питанням і це те, що відповідь була.

Дякуємо за ваш електронний лист з приводу Фронтлайн комбо©. У відповідь на ваше запитання, після застосування за призначенням, Фронтлайн комбо® швидко розчиняється у ліпідній(жировий)-багаті структури шкіри. Потім вона поширюється на всі ділянки поверхні тіла шляхом дифузії по градієнту концентрації, далеко від місця програми, з допомогою поверхневих ліпідів (жирів) протягом 24 годин. Цей процес сприяє нормальному руху тіла тварин.

Фіпроніл (діюча речовина в Фронтлайн комбо®) концентрується в сальних залоз в шкірі. Сальні залози постійно виділяють шкірне сало (олія знайшли на шкіру і волосся), і з цим, фіпроніл виділяється для покриття шкіри і волосся. Ця тривала секреція після застосування пояснює довгострокові активність щодо бліх і кліщів, Фронтлайн Комбо містить.

Фронтлайн Комбо® має несистемний спосіб дії, який означає, що він вбиває паразитів на контакт, а не через домашніх тварин в крові, і тому вони не повинні кусати або годувати домашніх тварин для того, щоб бути вбитим. Я не впевнений, як це роблять ваші кішки поведінка змінюється. Може я пропоную вам обговорити ваші проблеми з вашим ветеринарним лікарем, які можуть допомогти вам у подальшому.

Щоб поставити це у терміни неспеціаліста, цей препарат не повинен проникати через гематоенцефалічний бар'єр, викликають зміни особистості психоделічні ефекти, як це не йде у кров тварин трансляція - він залишається в шарах шкіри.

Цей препарат повинен стримувати вошей і кліщів на місяць (хоча мій кіт ще є воші!).

Якщо у вас є зараження у вашому будинку або великих обсягах бліх зовні ( я знаю, що на півдні США є велика проблема з блохами) ви будете все ще бачити випадковий один на вашого вихованця, ліки вб'є його з часом.

+682
user3779493 12 лип. 2017 р., 13:46:00

Судячи з вашого опису мови тіла, він, ймовірно, не дуже впевнена в собі собака так захищає себе, бути агресивним. Ногами вгору бруд-це форма розмітки. Скільки років вашій собаці і він кастровано? Те, що я хотів зробити, це використовувати ланцюги дроселя виправити, якщо правильно одягати, це дуже ефективний спосіб, щоб виправити небажану поведінку повідку. Я б йому прямо на моїй стороні і коли він намагається тягнути або починає звертати увагу на відволікання, наведу простий швидкий ривок на повідку, щоб привернути його увагу. Я буду продовжувати ходити з ним щодня протягом принаймні 30 хвилин на день. Я б не сказав, що це домінантне поведінку, я б сказав, що це більше схоже на непевну собаку. У мене був бик породи, які вели себе точно так само і йому знадобився час і вплив, але ми змогли насолоджуватися приємній невимушеній прогулянки без нього рвалася або стрес.

+678
Apod 9 квіт. 2011 р., 02:39:47

Початкові дослідження вказують на те, що немає ніякої кореляції між володінням кішок і договірних toxomoplasmosis.

Захворюваність на рак мозку мабуть, зросте, коли люди піддаються впливу токсоплазм (більш ранні дослідження пов'язали зростання антитіл в популяції на більш високі рівні раку мозку), тому дослідження проводилося у Великобританії , щоб побачити, якщо кішку господарі мали більш високий рівень раку мозку, ніж власники кішок.

У загальній складності 626 454 жінок у віці 64 років в середньому на початку дослідження були включені у аналізи, серед яких, 114 614 (18%) належить принаймні однієї кішки.

Захворюваність на рак мозку не збільшений у жінок, що живуть з кішкою (ОР = 0.88, 95% Ді = 0.62–1.24), коли в порівнянні з жінками, що живуть без тварин. Аналогічно, ніяка асоціація не спостерігалася для всіх пухлин ЦНС, або на вказаний гліома або менінгіома (табл. 1). На закінчення, власники кішок в когорті жінок середнього віку у Великобританії не мають підвищений ризик розвитку раку мозку, коли порівняно з non-власники кішок. Це, однак, не виключає можливості того, що Т. гондий інфекції з іншого джерела, може бути пов'язано із захворюваністю на рак мозку.

Він припустив, що значним джерелом т. gondii інфекції можуть бути з іншого джерела, ніж кішки самі. Неправильно приготоване м'ясо, немиті овочі та фрукти, а обробку забрудненого грунту (в саду) всі відомі фактори ризику, які можуть відігравати велику роль у передачі т. gondii для людини.

+669
Yeikel 5 лист. 2016 р., 01:27:01

Ви (майже напевно) прийняла дві дикі кішки. Нехай їх буде вуличних кішок. Вони вправні в ньому і з'являються більш зручні з безкоштовним роумінгом. Запропонувати їм корм, але не спокушайтеся. Вони задовольняють свої мисливські птахи, комахи (і, можливо, мишей). Одна кішка явно демонструючи домінування поведінка (поштовхи і борючись з іншими), що може бути ознакою того, що жінка в спеку (десь поруч). Ви не зможете згорнути його інстинкт до спаровування, і вона не йде з nuetering. Це, зрештою, виживає найсильніший. Якщо ви знаходитесь в холодному кліматі він буде уважним, щоб створити щось подібне до собачої будки, де вони зможуть вийти з погоди, якщо вони хочуть, але кішки дуже добре знаходити затишні куточки для цього.

Сусіди: купити ПЕТ двері, замок з магнітною смугою для ваших сусідів (і встановити його для них - якщо вони приємні в спілкуванні) як спосіб вибачення за ваших кішок, вламываясь в їх будинку, і заважати їй у майбутньому.

Дружина і дочка: обговорити це з ними. Кожен повинен бути на тій же сторінці. Пропоную тримати кішок, але тримати їх зовні.

Будинок: початку інвентаризації про те, що необхідно відремонтувати і замінити збиток, який вони зробили (всередині). І робота його в ваші вихідні та бюджету. Про! Потім закрийте двері кішку, щоб вони більше не закритий доступ.

+651
nivesh shastri 6 січ. 2012 р., 14:49:36

Якщо вас турбують якісь термінові проблеми здоров'я з вашим вихованцем, ви повинні викликати ветеринара.

Незважаючи на це, кішки-мисливці і їдять дрібних тварин, включаючи гризунів, птахів, комах і ящірок. Якщо ви не помітили нічого незвичайного з вашою кішкою, там, ймовірно, не про що турбуватися. Але знову ж, якщо ви турбуєтеся, зателефонуйте своєму ветеринара.

+581
Julio Mendoza 25 лют. 2011 р., 10:50:17

Якщо ваша кішка хоче, щоб ти простежив за нею, і ти не відчуваєш його, не дотримуватися її. Вона буде в порядку.

Якщо ваша кішка має чиста підстилка, їжа і вода, і вона регулярно отримує від вас уваги і тренування через гру, і у неї є зручне місце для сну, ваша кішка нормально (за винятком проблем зі здоров'ям). Вона, напевно, хоче, щоб ви йшли за нею, тому що вона хоче заволодіти вашою увагою. (Багато кішки не люблять, коли їх люди звертають увагу на інші речі.) Якщо ви не виконаєте її і вона як і раніше хоче вашої уваги, вона врешті-решт повернеться - або набридне і піде.

Куди вона йде, коли ви стежите за нею? Якщо вона веде вас до її мисці, вона намагається годувати її. Якщо вона веде вас до дверей, вона хоче бути на іншій стороні його. У цих випадках, і скрізь, де вона приймає вас, якщо вона веде вас до чогось, що вона хоче, що ви не хочете віддавати її, не дати їй.

Кішки славляться намагаються підкупити своїх людей муркотіння і ласкою, щоб отримати те, чого вони хочуть. Не піддавайтеся на це! Приймаємо милої увагу від вашого котячого одного, а потім стежити за дотриманням правил, як вам подобається. Ти-бос!

Однак, якщо ваша кішка починає поводитися дивно, взяти до відома. Якщо вона веде вас в місце, де незрозуміло, що вона хоче, вона може пахнути або почути те, що не можна виявити. У мене була кішка, яка вела себе, як це і змусило мене піти за нею у певний кабінет, який, здавалося, не було нічого, що кіт хоче... поки в один прекрасний день я виявив мишачий послід там. Вона відчула запах миші і хотіла, щоб я впустила її, щоб вона могла полювати на них.

В основному, вона хоче вашої уваги. Якщо вона намагається привернути твою увагу, коли це зручно для вас, це прекрасно, щоб ігнорувати її, оскільки вона, як правило, отримують достатньо уваги від вас, щоб бути щасливим Кітті.

+556
Strez 17 лют. 2019 р., 07:08:19

Можуть бути наслідки для здоров'я. Наприклад, ваша кішка може закінчитися пиометрой, який є інфекція матки, яка трапляється в unspayed кішок, що не до кінця вагітності. https://vcahospitals.com/know-your-pet/pyometra-in-cats ймовірно, існують і інші умови, які перешкоджають стерилізації також.

+545
Belanchuk 23 січ. 2017 р., 00:41:36

Кішки зазвичай нічого не знають про ненавмисних травм, які вони завдають іншим людям. Проблема, яку ми часто зустрічаємо в притулку є кішки, які люблять погризти. Іноді дружньому покусувати мимоволі стає вкусити (і 2-тижневого карантину). Кішки часто стрибають, щоб дістатися з точки А в точку Б і приземляється на втручання людини, викликаючи подряпини. Також, досить часто, кішки будуть сидіти на колінах, коли щось душмани їх. Кігті, кішка біжить, і подряпини слід.

У нас є для усунення поведінки. Нехай кішки знають, що гризти і причепилися немає-ніс. І робити найкраще, що ми можемо тримати їх злякали.

Я ніколи не бачив знак, що кішки, що причиною таких травм знають, що вони зробили це.

+537
Izazur Rahman 1 трав. 2016 р., 17:25:53

Моя собака:

 • Пол: Жіночий
 • Порода: Чихуахуа/Французький Пудель
 • Вік: 9
 • Була операція на пухлину молочної залози півтора року тому. Немає жодних ознак пухлини.

Колишнє Місце:

 • Будинок матері
 • 4 спальні (3 осіб)
 • Кринична вода
 • Великий двір

Поточне Місце Розташування:

 • Оренда Будинку
 • 5 спальнями (6 осіб)
 • Міський Водопровід
 • Задворк

Фон:

Я жив із моя собака за все своє життя, за винятком останніх двох років, коли я поїхав через державу, щоб поступити у коледж, за цей час, моя мати і сестра спостерігала за нею. Я людина, вона завжди воліла прийти за їжу, пограти або погуляти, навіть за той час, що я була в гостях і не живуть там. Я нещодавно переїхав в місце поруч з моїм коледжем, що дозволяє собак. Однак я помітив, що у моєї собаки були проблеми регулювання .

Питання:

Перший день (близько двох тижнів тому), їй було дуже страшно, як я очікував, що вона може бути переїзд у новий будинок, і з тих пір, як ми переїхали я зробив все, що можу, щоб допомогти їй пристосуватися. У неї завжди є їжа і вода доступні для неї в моїй кімнаті, я беру її на прогулянку раз на день поруч парк, і я беру її на задньому дворі, коли їй потрібно зробити її бізнес або хоче грати.

 1. В даний час я не працюю, а в перервах між семестрами, так що я не залишаю вдома сильно або дуже довго, але коли я це роблю, вона починає виття, поки мене не буде. Я намагалася залишити її в кімнаті з їжею, вода і іграшки, і я також намагався дозволити їй бродити по будинку, поки Я далеко, але вона наполягає на виття. Мої сусіди кажуть, що вона йде навколо будинку, як ніби вона шукає мене, хоча вона бачила я йду за двері. Я думаю, що вона думає, що я залишив на тривалий час, оскільки більшість вона бачила мене останні два років, коли я відвідую раз в місяць або два на тиждень. Я не знаєте, як впоратися з нею розлуки. Пропозиції або розуміння будуть оцінені.
 2. Тільки на цьому тижні я помітила, що моя собака почала втрачати вагу, не виявляються візуально, але я помітив, коли я її поглаживаю і я починаю турбуватися. Я хочу зупинити його, перш ніж він стає проблема. Я читала, що втрата ваги у собак можуть бути пов'язані з стрес, прямо зараз, це те, що я в це вірю, але я знаю, що я міг бути не так, і мені цікаво, що інші речі, втрата ваги симптом. У будь-якому випадку, я не знаю, що робити про це. Я планую взяти її до ветеринара на цьому тижні, але зараз я планую подаючи їй трохи макаронів без масла або соусу. Знову ж таки, пропозиції або розуміння вітаються.
 3. Моя собака стає менш цікаво грати. Вона не грає з іграшками, які вона завжди використовувала, щоб грати (фаршировані іграшка Собака тварина, фальшиві кістки, в гонитві за лазерною указкою). Вона досі любить ходити, хоча ходить. Не впевнений, що думати про це. Не впевнений, якщо це пов'язано зі стресом. Пропозиції або проникливість?

Мій Поточний План:

Як я вже сказав, я планую брати її до ветеринара на цьому тижні з цими питаннями. Я планую взяти її на ліки хробака, на всякий випадок. І я планую брати її на дві прогулянки в день, замість однієї, оскільки вона не хоче більше грати з іграшками. Якщо потрібна інформація або може допомогти, я з радістю її надамо.

+536
zackchan 28 січ. 2016 р., 10:58:07

А наша кішка мужньо їсть її крові-зниження тиску таблетки самостійно (мабуть вони смачні), вона всіляко ухилялася від прийняття інших (антибіотики я думаю) з-за їх дегустації жахливо. На деякий час, ховаючи таблетки в лікує дуже добре працював, і я сподівався, що Павлов її зв'язати прийом таблетки з отриманням частування, але в кінцевому підсумку вона все зрозуміла і виплюнути таблетку.

У кінцевому рахунку, розтирала таблетки і змішувати їх з її улюбленої їжі - риба...

+512
sunil 17 лют. 2012 р., 17:32:31

Нещодавно я взяв кішку з притулку, який, здається, не хочете. Вона любить, коли їх гладять по голові і почухав у підстави хвоста, але не любить контакту з іншою частиною її тіла. Навіть маневруючи руки в позицію для підбору її викличе її, щоб ухилитися в сторону. Я не хочу бути занадто агресивним у своїх спробах, тому що вона, ймовірно, не буде вище, дають попередження вкусити, якщо засланий.

Будь-які пропозиції про те, як я можу привчити її підхопили?

+479
chibs 6 черв. 2019 р., 19:52:41

Я б годувати вологими, поки він трохи не підросте, якщо йому важко жувати. Ці маленькі зуби в 1 місяць може мати важкий час, він буде кращим в будь-якому віці :).

4 тижні-це час, коли вони починають жерти інших речей, крім їх матерів молоко, процес навчання.

+462
Michael Crookes 12 лют. 2012 р., 16:47:25

Я думав про отримання Newfypoo (помісь Ньюфаундленду і пуделя) цуценя. Скільки щодня зміну і навчання робить Newfypoo потрібно в середньому?

+457
Rajkanna Kaliyaperumal 7 лют. 2011 р., 20:56:20

Я шукаю виду риби, що я міг тримати в 10 галон акваріум прісноводних, що не з'явиться, - небудь, тому що я міг легко тримати всі однієї статі, або тому що риба вимагає особливих умов для нересту. Я знаю, що у багатьох риб, таких як неони тетри, мають дуже високий рівень смертності серед мальків, але це не зовсім те, що я шукаю - я хочу, щоб уникнути появи в першу чергу. Я не можу винести ідея мальків гинуть в мій танк.

В ідеалі, ці риби будуть креветки-безпечний і навчання, але всі пропозиції вітаються!

В даний час відомо риб:

Гуппі; може тримати все однієї статі, які не відвідують школу, креветки-безпечний
Бетта; може тримати все однієї статі, які не відвідують школу, не креветки-безпечний

+451
fisseha zerihun 14 серп. 2019 р., 19:26:47

П'ять років кішка середнього віку, так що ви не повинні бачити ознаки похилий вік, у неї, як кіт менш активний або починає більше спати.

Якщо ваша кішка поведінка змінюється, починає ховатися більше, ніж зазвичай, змінює її їсть/п'є, або змінює застосування лотка, вам потрібно відвезти її до ветеринара, щоб дізнатися причину цього.

Нормальна вага здорової кішки становить близько 4,5 кг, але це буде змінюватись в залежності від розміру, породи кішок, просто так як він в люди, деякі кішки від природи худі, а інші ні.

Якщо ваша кішка починає втрачати вагу, ви повинні прийняти її до ветеринара, щоб з'ясувати причину. Одна з найпоширеніших причин для кішки, щоб схуднути-це кишкові паразити/глисти, але це легко виправити за допомогою ліків, що ви можете дати вашу кішку самостійно (або нехай ваш ветеринар зробить це).

Якщо ваша кішка живе поза частини свого життя потрібно проглистогонить її два рази на рік або більше.

Будь-кіт повинен бути щеплений, щоб уникнути найбільш поширених і часто смертельних захворювань, і якщо ваша кішка гуляє на свободі за це подвійно важливо.

Щоб уникнути ваша кішка захворіти раком яєчників або молочної залози, ви повинні отримати її стерилізувати. Ветеринари часто є тижня, де вони пропонують цю послугу за зниженою вартістю.

Посилання https://www.cathealth.com/cat-care/weight-management/1255-cat-check-weight ви повинні взяти це з зерном солі,кішок тіла змінюється залежно від того, наскільки він старий(шкіра стає слабкішим на старих кішок), так щоб бути впевненим, краще важити ваша кішка час від часу.

+440
TeeceOR 23 вер. 2016 р., 07:00:23

Перший відмова, це потенційні проблеми здоров'я, які ви повинні обговорити з вашим ветеринаром під час свого щорічного обстеження. Як зміна відбувалася повільно, протягом 3 років, це, ймовірно, не заслуговує пильної уваги, але якщо ви звернули увагу на різкі зміни, або споживання води зменшується в порівнянні з існуючим рівнем, зверніться до ветеринара.

Ми часто бачимо врятованих кроликів, які мають високе споживання води, коли вони вперше врятували. Літр води-це багато для кролика. Часто вони не були добре піклуються і будуть пити, це, як правило, сповільнюється понаднормові, як ви описали. Літр води міцного кролика 4 дні на нижньому кінці водозабору, але по суті не погано. Зокрема, якщо ваш кролик отримує гарне кількість рідини високого овочі, такі як салат або свіжі трави, мало що викликає стурбованість з таким рівнем рідини.

Більшою проблемою є високе споживання рідини, кролі сприйнятливі до поліурія/полідипсія-симптом захворювань нирок. Я б сказав більше ніж один фахівець кролика, що надмірне вживання алкоголю у кроликів може призвести до пошкодження нирок, у деяких випадках кролики повинні мати споживання води обмежена. Я не пам'ятаю слово для цього в даний час і хороша посилання про неї не накинувся на мене.

Я припускаю, що ви фактично змінюючи воду щодня або через день, очищення пляшки і соски регулярно, щоб допомогти запобігти хворобам, що передаються через воду.

Дроти дні клітки, може дати хибне враження про підвищення рівня використання води, якщо вода просочується ніпель може не залишити слід. Кролики п'ють з чаші, вони, як правило, не протікати і легше чистити потім соски на пляшки з водою.

В резюме, наглядати за її споживання води, її високе споживання води, коли ви отримали її більш тривожним потім її низьке споживання зараз. Зміни температури і дієта також може вплинути на споживання води, приймати ті його до розгляду, а також.

+421
Goterfan 5 вер. 2015 р., 23:33:15

Мій крихітний crabbie, Пипбой, був линьки на деякий час. Сьогодні вранці я знайшов її оболонка, а всередині порожнистої оболонки, але ніяких ознак раку в будь-якому місці! Можливо, що вона приховує? Може бути, вона сама себе закопала? Мої інші краби намагалися заподіяти їй шкоду, якщо вона не в її оболонці? Будь ласка, допоможіть

+399
jhickner 29 серп. 2016 р., 15:56:42

Єдине дослідження, яке я бачив на розмір кішок, пов'язані з кастрацією говорить зворотне. Якщо каструвати кота в ранньому віці, їх кістки дійсно отримуєте трохи більше, так як він затримує закриття циклу розвитку їхніх кісток. (ЕФЕКТ PREPUBERAL І POSTPUBERAL GONADECTOMY НА РАДІАЛЬНО PHYSEAL ЗАСТІБКА У ЧОЛОВІЧИХ І ЖІНОЧИХ ДОМАШНІХ КІШОК)

Якщо каструвати до статевого дозрівання щоки не великі, хоча ростуть.

+398
Matthew Rosendin 25 вер. 2016 р., 21:26:03

Кішки Линяють. Більшість кішок мають шерсть більше одного кольору, щоб вони могли помітно пролити на що-небудь.

Пилососити, особливо вакуум, який має невеликий калатала-щітка для оббивки, може допомогти.

Велюр знімачі хутра, Velour lint brush

[червона тканина на щітку піднімає шерсть з меблів або килима]

липкий знімачі хутра, Sticky lint brush

[волосся палички для скотч-стрічки, як на поверхні]

або пестити рукавички

Pet grooming glove

[поверхню схожою на гуму і піднімає волосся, коли гладите кішку]

все це може допомогти.

Тримаючи одяг в шафи і комоди зможуть допомогти. Вибираючи одяг, на якій є кольори і візерунки, які приховують хутро може допомогти більше.

Особисто я здався давним-давно. Крім формальної одягу, я просто приймаю, що я буду носити доказів того, що у мене є кішка, і якщо когось це зачіпає, що це їх проблема, а не моя. Формальна одяг зберігається в сумках, перевірена на новий хутро, перш ніж я вийду, і знову упакували відразу після хімчистки.

(Люди теж линяють, але у нас є волосся, а не хутро, і він веде себе трохи по-іншому.)

+393
Erkan Demirel 5 трав. 2010 р., 10:50:06

У мене є кішка, яка демонструє кілька переривчастий подих, і я підозрюю, що це носоглоточные поліпи. Для підтвердження цього мені потрібно дивитися за м'якого неба. Як я можу це зробити?

P. S. Мій кіт поводиться дуже добре, довіряє мені і відповідає, так що відкриваючи рот не проблема. Я регулярно чистіть зуби і йому це подобається. Мені потрібно знати техніка для прибирання м'яких палітри.

(будь ласка, не пишіть "візьміть його до ветеринара"; я знаю, що це не питання; питання: як я можу перевірити за м'яке піднебіння кішки)

+384
user8810618 6 бер. 2016 р., 05:50:40

При пошуку ГІПОАЛЕРГЕННИЙ вологий корм для кішок їжа часто я бачу один білкові продукти, що з'являються в результатах, які не мають термін "ГІПОАЛЕРГЕННИЙ". Цікаво, якщо це конструктивний недолік при такому використанні сайти "синонім" пошукових термінів (групування що-небудь спеціальну дієту разом), або якщо умови дійсно синоніми.

+372
Thanh Thao 4 груд. 2017 р., 14:46:30

"Кішки можуть їсти сире м'ясо і не хворіють" - це не те ж, що "кішки їдять сире м'ясо і ніколи не хворіють від нього".

Люди теж можуть їсти сире м'ясо і не хворіють, однак все це займає один забруднене шматок м'яса, який ви не зможете сказати, поки після того як ви з'їли його, щоб зруйнувати вашу тиждень, або гірше.

"Мого брата дружини дядька одного двоюрідного брата дружини син один раз дав своїй кішці сиру яловичину і вона була просто прекрасна!" - це не об'єктивні докази.

Сире м'ясо дієта не представляє ризику для здоров'я, незалежно від людини і котячих. Якщо ви хочете зберегти ваших вихованців від захворювання, приготувати перше м'ясо. Сальмонеллезными інфекціями, зокрема, можуть бути смертельно небезпечні.

+354
apple741 5 черв. 2012 р., 02:00:31

У мене є кулька зі слонової кістки пітона ще в березні, і хоча його нижня щелепа була трохи деформована (це було трохи коротше, ніж його кінчик, але він все ще був в змозі прогодувати і правильно) ми любили його.

На жаль, він помер сьогодні від готелю, а в його поле вологості, який є тривожним, оскільки він був у сараї і він знає, як легко зробити з коробки. У всякому разі, він не рухався, і я знав, що в цей момент він зник. Він не був спалений або що-небудь, але мій чоловік і я помітила нікель невелике коло темно-зелений на його черево. Я не можу знайти нічого на Google, що схоже, він не був масштабним гнити. Ми просто хочемо, закриття, в основному, знаючи, що якщо він, можливо, також була хвороба разом зі своїм дивним щелепи.

+319
user12297 26 січ. 2015 р., 06:11:09

Тому багато сімейні собаки відмовилися, коли їхні попередні власники втомилися від догляду за твариною.

Так багато боїв / гонок / розведенні собак заплановані на евтаназію, коли їх власники вважають їх непотрібними.

Будь ласка, розглянути питання про прийняття собаку з притулку або організації, виділеного для розміщення екс селекції / гонки / бійки собак в хороших будинках з люблячими сім'ями. Так багато красивих собак чекає додому з таким характером.

Якщо ви подивитеся в інтернеті, хтось більше, ви повинні знайти, в залежності від вашого місця розташування, організацій, подивіться для захисту всіх видів собак і розміщувати їх з будь-новим власникам.

+317
Naqash Malik 7 бер. 2013 р., 19:11:52

Щоб перенаправити енергію вашого молодого кота з старого, вам знадобиться дуже багато варіантів, куди перенаправити його. Ви згадали коментарі, що у вас є паличка іграшка для нього, отримати більше. Запропонувати йому різні (і якщо він схильний пошкоджуючи їх, коли залишається без нагляду, знайти місце, щоб сховатися їм, що недоступна ... я особисто використовую важкі ящики комода мій кіт не може відкрити). Є багато варіантів паличка іграшки на ринку-пернаті, стрічки ті, пружинисті ті, хто з видобуванням іграшками на кінці, і так далі.

Якщо він любить тих, заглядати в подібні іграшки, так само; є підстави і когтеточки з іграшками на "пружини," кіт вежами, бовтаються іграшки вкладеннями (а також мають перевагу давати йому щось у гонці вгору і вниз, або можливе притулок для іншої кішки), іграшки, які звисають з ручки, і іграшки на резинці, які вішають від дверних рам.

Спробуйте лазерною указкою з ним. Незважаючи на повідомлення, що вони жорстокі," кожен кіт я коли-небудь спілкувався з щиро любить погоні і не хвилює, що не зміг "зловити" іграшку. Це один з найшвидших способів спалити зайвий котячої енергії, і може бути цікавим для вас, особливо якщо у вас дерев'яний або кахельну підлогу.

Спробуйте різні види кульок. У моєї кішки є вибір жорсткий, плюшева, шурхіт, дзвін, "комом" (з непередбачуваним руху), і помпон кульки, щоб грати. На м'якими, можна замаринувати їх в котячою м'ятою, щоб зробити їх додатковим привабливим і спалити більше енергії. Ви також можете отримати на рейках кулі, які кулями замкнені в більший шматок, і що кішки користуються ватин навколо, як вони намагаються втрать її.

Пропонуємо різні розміри "видобутку" іграшки. Не просто класичний маленький миша, але крупніше "Кікер" стилі,-між розмірами та різної форми. Спробуйте різну кількість котячої м'яти, різні текстури, і іграшки З або без "crinklers" всередині.

Періодично, пересунути диван і кидати всі іграшки, які зникали під його назад в кімнату, щоб бути "свіжим" стимуляції. Часто, вони були втрачені так довго, що вони відчули себе новими для вашої кішки.

По суті, ви хочете зробити все можливе, щоб перевозбудить вашого молодого кота. Дати йому так багато варіантів, що завжди є якийсь спосіб, щоб перенаправити його, коли старі кішки хоче, щоб його залишили в спокої. З безпечними іграшками, можна навіть залишити їх там, поки ви на роботі і дати йому згоріти енергії, поки ви у від'їзді-хоча ви завжди повинні переконатися, що всі деталі надійно прикріплені і немає ніяких пошкоджень, перш ніж дати іграшку бути самостійною іграшкою.

+209
TechnicalMan88 29 січ. 2012 р., 15:41:36

Коротка відповідь на це питання "так", але вже одне це досить логічно, якщо трохи подумати. В принципі, просто про будь-яку тварину може напасти або вкусити людину на основі одного або кількох умов, таких як:

 1. Боїться загнаним у кут, тим самим залишаючи ніякого реального вибору, крім як атакувати, а не бігти.

 2. Дуже голодні, і тепер став більш безрозсудним, намагаючись дістати їжу. Крім того, у них є їжа і стурбовані тим, що ви можете спробувати взяти його від них. Голод-це потужний мотиватор.

 3. Хвора або поранена, і ви отримаєте дуже близько. Ветеринари освоїти прийоми роботи з тваринами в такому стані, але навіть дуже ручні, можуть реагувати з зубами і кігтями, коли ви намагаєтеся допомогти їм.

 4. Ви реагуєте з більш сильний страх. Бігти спиною до тварина, залишаючи вас уразливими і тому вони можуть ганяти.

 5. Вам в'їхати на їх територію (наприклад, лігва або укриття) і вони тепер захищали його від зараження.

Там, напевно, навіть більше умов, але тих, які я можу придумати. На самому серці це все, то краще, щоб уникнути шумів і невідомих тварин, незалежно від вашого неспокою за нього. Більшість тварин буде уникати прямого взаємодії з людьми дається вибір.

+191
Ngoc Pham 20 бер. 2013 р., 10:44:36

У моєї собаки така ж проблема. Він є 9-річний хлопчик жесткошерстного фокстер'єра і він просто любить вилизувати себе, щоб скоротати час. У нього немає проблем, він дуже спокійний, спокійну собаку, але він любить, завжди буде лизати щось. Якщо це не його лапи, і нічого навколо не існує, він буде лизати покривало! У будь-якому випадку, лапи нашої собаки повинна бути гірше вашої собаки, і хоча він був круглий анти-грибкові ліки, він досі не загоїлася. Бачиш, він нещодавно обсмоктували їх так сильно, зовнішній шар його ніг колодки почали від'єднання. Так що, ветеринар не зовсім впевнений, що відбувається, і ми ніколи не виключаю демодикоз кліщів, так що це можливо. У будь-якому випадку, призначення антибіотиків і анти-fungals не допоміг. Так що я лікував його з природних домашніх засобів -- лазні бури, а також Эпсом сіллю ножні ванни. Його ноги приблизно на 30% краще, після трьох тижнів такого. Як до жополизам імпульс, ми відламавши його від цієї звички, просто кажучи йому "ні", коли він починає підніматися. Я повинен додати щось важливе ... ми замовили стиль кошик намордник для нашої собаки з інтернету і ми на нього вночі, а також коли виходимо з дому. Це обов'язково!! У нас також є стрічка під нижню частину маски, тому він не може бути свій язик туди і лизнути себе (він був робити це крадькома). У будь-якому разі, я сподіваюся, що це допомагає. Я б хотів знати, як ваша собака робить. Я знаю, що це складна проблема і дуже дорого!

+136
user12140 21 лип. 2012 р., 07:10:34

Аміак міг бути або не міг використовувати фільтровану воду, в першу чергу. Вони також будуть способом людно в миску. Або чотири.

+119
Edward Rosentel 16 лист. 2011 р., 02:14:45

Як заявив Deirdra Strangio, якщо гекон може і ще є, поки в сарай, це не дуже серйозна проблема. Одна річ ви можете зробити, щоб допомогти прискорити процес линьки це включають у себе "вологою" приховати. Це дає невеликий приріст до вологості і допомогти гекона, щоб видалити його сарай.

Вологою заховати можна зробити з чашки Deli з кришкою, деякі сфагнум або паперовим рушником і розпорошити його вниз з водою. Ми використовуємо цей метод для наших геконів леопарда, а це різко зменшує час скидання і полегшує стрес для тварини.

+47
Eric Mentele 2 лют. 2016 р., 19:29:29

З коментарів ветеринарів, я підозрюю, що це не-кастрованих чоловіків? Якщо так, дивіться, якщо ви можете собі дозволити каструє його, якщо ветеринар радить.
Про собаку зараз: він буде сприймати настрій-зміни до вас. Собаки гарні на дуже тонкі сигнали, особливо від "своїх" людей. Ви коли-небудь тримали пильну увагу до собаки, можливо, зміна поведінки до зміни настрою?
Я запитую, тому що ви дійсно не можете мати, щоб дати вашій собаці, але розглянути питання про надання йому власний простір у вашому будинку, і зробити обрешітку-trainign для цього місця. Якщо ви знаєте, ваш настрій буде зсув, який собака може Кий вам, ви відправляєте його в місце його, де він буде відчувати себе зберегти. Таким чином, ви можете уникнути лякати або навіть бити його в поганій фазі.

Золотий каракулі зазвичай дуже хворий собаки, від його поведінки, я підозрюю, що у нього прив'язана до тебе, і тільки твоє питання показує, наскільки ви дбаєте для нього, і знає, що там може бути проблема. Спробувати залишитися на вершині, постарайтеся захистити собаку від поганої фаз, і насолоджуватися прекрасні моменти він може дати вам гарні дні. Крім того, використовувати їх для навчання та світі склеювання особливо!

І, ще трохи більше порад про Вас, ніж ваша собака: не поспішайте з серйозними рішеннями, як відмова від вашої собаки. Ваше сприйняття проблеми можуть бути зміщені гірше, ніж зі своєї власної держави. Подаруйте собі та своїй собаки. І: удачі і всього найкращого.

+38
Lam H 9 трав. 2016 р., 07:42:22

У мене є пес, який нещодавно розробив звичку виходити вночі. Одного разу Я простежила за ним і помітила, він зазвичай йде назустріч собака в іншому будинку.

Я прикую його так, але це не допомагає, як він плаче всю ніч.

Що я можу зробити?

+22
Ogre55 8 лип. 2018 р., 22:01:31

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil