Моя Австралійська вівчарка боїться снігоприбиральних машин і сміттєвозів

Трохи передісторії, моя собака-Австралійська вівчарка і ми врятували його, коли він був 2 років від SPCA. Він приїхав з Вірджинії і має багато примх, але одним з найскладніших є те, що він боїться снігоприбиральних машин та сміттєвозів. Ми гуляємо з ним 2 миль в день, тому ми вступаємо в контакт з цими вантажівок часто. Я сподівався, що в кінці кінців він би просто дізнатися, що вантажівки не завдам йому шкоди. Він поштовхів на них і гавкає на все горло, поки вони не вийшли з сайту. Я не хочу йому догану за те, що боїться, але я також не хочу, щоб спокусити його, даючи йому позитивне увагу. Що є кращим способом, щоб зробити його не бояться, не заохочуючи погану поведінку? Спасибі!

+983
user54537 17 серп. 2014 р., 11:51:14
31 відповідей

Перш за все, я хочу сказати "молодець" за перемогу ця сума довіри від вашого кота лише за півтора тижня. Коли я прийняв дві кішки з одного посліду, вони були трохи молодші, можливо, вони були 4-5 місяців, однак їх попередній власник звертався з ними дуже погано. Нам потрібно якийсь час, щоб привчити їх до нас і нашого дому, нехай вони знають, що вони не повинні ходити з їх низькою ноги на землю. (Ні, вони не були в спеку, вони просто злякався нової обстановки)

Оскільки кішка не повністю довіряти вам, я пропоную, щоб дозволити йому звикнути, як він любить. Всякий раз, коли він вилазить з-під ліжка, переконайтеся, що грати з ним - купити іграшки для котів у випадку, якщо ви не - але коли справа доходить до перетягування його з ліжка, не робити це занадто часто. Нехай знає кішка, ви дозволяєте йому його власній території. Як keshlam мудро сказав, стоячи людські гігантів, може бути, занадто багато для маленького кошеняти.

Крім того, кішки відомі відчуття захисту в закритих приміщеннях, таких як ліжка, коробок і т. д. і т. п. В моєму випадку, я поклав коробку разом і вирізати кілька квадратних отворів для моєї кішки, щоб увійти. Всякий раз, коли мої кішки на переміну, вони зазвичай йдуть у коробці і спокушати їх зі своїми іграшками. Зазвичай палиця з шматком мотузки і іграшки, і т. д. і т. п.

Повертаючись до моєї точці, багато кішки могли б показати цей незручний поведінку до певної міри, є у них достатньо часу, щоб відкрити їх власникам чи ні. І достатньо часу, це може бути навіть півроку. Продовжуйте спостерігати і помічати, які інші характеристики вашої кішки. Я впевнений, що він буде відкритий до вас, і він стане більш впевненим у собі, коли хто стоїть поруч з ним. І бачачи, що ви зробили так багато прогресу з вашою кішкою всього за один тиждень, я бачу тільки, що він буде ставати все краще і краще.

Удачі!

+951
loveread N 03 февр. '09 в 4:24

У мене дві кішки, які є братами, Таї і ТЗ, і вони 13 років. Вони завжди дуже добре ладнала. Вони доглядають один за одним, грати, боротися, і не мають проблем зі сном у тих номерах і загальне приміщення, урни, і їжа. Великий, Тай приблизно в два рази розмір свого брата ТК, і зазвичай домінують. Він завжди закінчується на вершині, коли вони борються. Останнім часом, тай переслідував ТК навколо будинку. Він не бачив, як добре грати. Що може бути причиною цього і що я повинен робити?

+922
Tuhls 11 квіт. 2017 р., 21:21:43
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Ви можете. Вони смачні і прекрасно підходять для підтримання їх зубами зачищається. Вуха свині дуже, дуже жирні для них, хоча, так що майте це на увазі. Борошняних черв'яків занадто великі, як смачний джерело білка, живих або сушених. Вони також можуть мати інші живі продукти, такі як цвіркуни і т. д., Хоча я віддаю перевагу годувати тільки цими сушать, як щурі, як правило, щоб заховати їжу, і ви можете виявити купу борошняні черв'яки, що живуть у своїй клітці. Він може заплутатися. Я б рекомендував тільки живуть у малих дозах і в той час, коли ви можете переконатися, що щурів не ховати!

Кістки це мій улюблений, я дала їм курячу тушку сьогодні насправді.

+902
Giacomo Marciani 23 трав. 2013 р., 03:38:12

Запитайте у авіакомпанії. Це їх політика, це їх вирок, це їх обов'язок пояснити це для вас, якщо вони хочуть, щоб ви купити квиток.

Якщо вам не подобається одна авіакомпанія, спробуйте інші.

+895
Tony Croy 7 лип. 2015 р., 06:43:06

Є те, що називається ПАБС - PetAntiBreedi gSystem... це в основному задня частина проводів і пелюшки вашому жінка може носити, щоб захистити її. Вони всі різних розмірів і килимок може бути послизнувся в наданий слот для подальшого використання, коли вона починає йти в тепло, щоб тримати безлад до мінімуму. Я не впевнений, що ви плануєте на майбутнє, але як тільки вони досить старі/за статевої зрілості (самки зазвичай починають перший заплив близько 6міс, таким чином, можливість завагітніти потім). Існують і інші варіанти, в тому числі: стерилізація/кастрація, і для тих, хто цікавиться хірургією чи може хочете надалі розводити вниз по дорозі є песик протизаплідні, прописали ветеринари. Якщо страх тільки шкодить їй, спробуйте ПАБС онлайн або місцевому зоомагазині. На поштовхи в його віці, не є рідкістю, тому не думаю, що ви зробили нічого поганого або дивного, якщо він ненормальний - абсолютно нормально в цьому віці, то поштовхи будуть продовжуватися, якщо хоча непостійний.

+881
Santiago Perez Chavez 31 трав. 2015 р., 22:23:53

Я задавав це питання, але не отримав відповіді, тому я думав, я хотів би спробувати тут.

Моя собака померла кілька днів тому. Він втік з дому рано вранці, і до моменту, коли ми його знайшли це було пізно ввечері, і він був дуже слабкий, на грані смерті. Незабаром після того, як ми привезли його додому, він задрімав і перестав дихати.

Я відчував себе дуже жахливо думати про те, що може статися з ним протягом декількох годин, перш ніж ми знайшли його, і що він ще може бути живий, якщо ми якимось чином завадило йому втекти. Але кілька людей втішив мене, сказавши, що багато старих собак тікають з дому, коли його час, щоб померти. Можливо, вони хотіли б померти на самоті?

Я цікаво, якщо є правда в цьому?

Особливість: http://www.ehow.com/info_12047757_dogs-run-away-dying.html

+831
robertkin 17 квіт. 2016 р., 03:38:05

У мене два кота дві кішки. Проблема в тому, що старший кіт ображає його 6-місячне кошеня.
Що я повинен зробити, щоб зупинити старша від цього ?

+815
ip20263 20 трав. 2010 р., 20:54:06

Ну моя подруга і у мене є жінка бордер-коллі по імені Лейсі. Вона є собакою-рятувальником, який був насильству протягом тривалого часу. Від того, що ми сказали, вона була собакою приманки, чиї зуби були витягнуті, щоб вона не могла зашкодити бійцівських собак. Сам господар знущався над нею і, коли вона спробувала напасти на нього, її "вкусити" нічого не зробив йому, а він знущався над нею ще трохи. Ну вперед, вона була в притулку, де вона буде в безпеці. Ми розшукали її і хлопця, який врятував їй розповів, що я тобі сказав. Моя подруга хотіла її, тому я попросив його докладніше і тоді я сказав йому, що ми хотіли її. Ну він сказав, що так вона намагалася напасти на нього й не було її зброя (зуби), вона не агресивна.

Так проходили дні і після підписання документів на право власності, ми вирішили відвезти її до ветеринара. Я сказав йому те ж саме, і він сказав, що оскільки у неї немає зубів, вона не знає, як себе захистити. Собаки будуть кусати як попередження, а так як її укус не заподіє ніякої шкоди вам наступне, що вона буде робити-це бігти. Так ми приїхали додому і я спробував зателефонувати їй, але вона тільки гляне на мене. Коли я встав, щоб прийти до неї, вона вискнула і побігла за подругою.

За два місяці вона зробила це, але прийшла в гості разу наші друзі і забрали сина. Вони намагалися крокувати в ній, але вона або голосно плакати і бігати в кімнаті під ліжком або вона піде в кут. Як вони пестили її, вона буде кричати, як вони мучать її. Тому я зателефонувала ветеринара, щоб призначити зустріч і моя подруга взяла її. Вони повернулися назад і моя подруга сказала, Вони нічого не знайшли неправильно.

Я спробував погладити її, але вона знову втекла. Ми просили про допомогу, але всі ми попросили сказати, що це нове поведінка, і питає, якщо вона напала на мене. Одного разу я був наодинці з нею, (ГФ пішов на роботу), і Лейсі дивилася на неї і плакала, коли вона її не знайшов. Прийшли мої друзі (хлопці), як я пішов, щоб перевірити її. Вона побачила мене і почала плакати. Я навіть залежне становище, і вона не зрушила з місця. Мій друг пішов і схопив її, і вона почала гортати з. Вона не кусалася, але продовжували плакати і, коли він поклав її вниз вона просто відійшла у кут і схилила свою голову.

Коли я даю їй їжу в її миску, мені доведеться йти туди, де вона не побачить мене для неї є. Я подивився на інтернет, щоб з'ясувати, чому це відбувається і один чоловік сказав, що їх собака так відреагувала, її чоловіком, тому що попередній власник його собака (хлопець) жорстоко поводяться з ним. Лейсі навіть не їсть з руки та й не буде нападати на мене або будь-якого іншого хлопця. Я бачив те ж саме скрізь, і люди говорили те ж саме. Собака без зубів і образливих фон переходить в агресію тоді, якщо це не спрацює, він стає полохливим і буде мати неспокій.

Я доторкнувся до неї якось і я перевіряв її вуст, коли мій палець увійшов в її рот. Я посміхнулася, коли це сталося і вона продовжувала кричати, але на цей раз вона намагається їй важче піти від мене. Вона рухалася її голова, і дико рухатися, щоб піти. Всі двері були закриті, так що вона була в основному зі мною в кімнаті, скиглячи, тремтячи і втупившись на мене, поки я дивлюся на неї, то вона дивиться в бік. Коли моя дівчина повернулася, і вона почула її голос, вона плаче і намагається вибратися.

Будь ласка, допоможіть мені я не знаю, що робити. Зробили видалення зубів, зробити її менш агресивною, або ж той факт, що вона не могла напасти на монстра, який жорстоко з нею зробити її більш полохливі? Люди постійно говорила, що вона відчуває зараз вразлива, що вона знає, що вона не має зубів і не може себе захистити. Вибач, що пишу все це, але мені потрібні відповіді, і ніхто не допоміг мені дійсно зрозуміти, тому що я був добрий до неї. Він відчуває себе так нереально для мене.

+806
gcorp 17 квіт. 2018 р., 10:51:14

Не використовуйте щось на новонароджених кошенят і їх мати, поки кошенята живляться від неї!!

Кішки в приміщенні? тоді у вас може виникнути проблема з блохами..

Вони зовні? Зачекайте, поки вони відповідного віку і використовувати анти-блошиний лікування, яке ви отримали від фармацевта.

+748
kachek58 12 лист. 2014 р., 01:49:07

Після прочитання Це кровоспинний порошок добре використовувати після того, як вона стає вологою? Я задавався питанням, чому люди будуть використовувати такий продукт. Для деяких тварин можуть бути стан здоров'я, що б привести нігті кровоточать при вирізуванні, але для цілей цього питання, я маю на увазі здорову собаку.

Мені набагато більше подобається ідея не різати мої собаки нігті так глибоко, як малювати кров.

  • Які методи існують, щоб допомогти запобігти різання швидка цвяхи собаки?
  • Воно заподіяти шкоду або собаці біль при різанні у швидка?
+739
Mast Malang 21 січ. 2020 р., 20:00:21

Я хочу додати деякі камені і гілки дерев у моєму акваріумі для прикраси. Якщо я поставлю їх у духовку і готуйте їх, чи будуть вони безпечні для Риб? Яка температура і тривалість часу достатньо?

+711
MarcelWeidum 20 квіт. 2019 р., 04:06:26

Самостійного відповіді на те, що я вирішив зробити:

За вихідні я стежила за нею, дозволивши їй бродити як зазвичай протягом дня. Е-комір робить її трохи незграбно, але інакше вона не отримала будь-яких тривожних ситуаціях і був біг і стрибки з приводу (незважаючи на всі мої зусилля в перші пару днів) при цьому немає ніякого дискомфорту або травми.

Так, я відчуваю себе спокійно, залишаючи її тепер замість будинку-інтернату.

Факторами, що сприяють цьому рішенню:

  • Вона була в чудовому стані, як кошеня, і видужує після операції
  • Е-комір тримається проти всіх спроб отримати його
  • Я кошеня з доробком досить добре, що вона не застрягли десь з-за електронного нашийника
  • Їй було дуже неприємно перебувати у ванній кімнаті навіть на ніч, тому я впевнений, що встромивши її в невеликий розсадник, з дивними запахами і шумами було б набагато гірше

Ще один варіант, який був запропонований завів подругу зупинитися в моїй квартирі з нею, або їй залишитися у них на вихідні. Це було б моїм першим вибором, якщо я відчував, що вона потребує більш пильному спостереженні. На жаль, я не маю кому я могла попросити це зробити, але це те, що може добре працювати для інших.

+702
hsyn tr 18 серп. 2015 р., 19:31:57

У вас є чудові відповіді, але я хотів попередити тебе, порошити насправді може зробити гірше. У той час як корисно в зниженні помилку контакту з алергеном через дотики пил покриває поверхні, процес запилення причин пилу розчиняться в повітрі.

Кращий спосіб боротьби з пилом на ньому, щоб запустити фільтр HEPA, особливо при обпилюванні, і спробуй тільки пил, коли ваша дружина вийде з дому і тривалий час. Крім того, якщо у вас "запечатаний HEPA-фільтр" пилосос, використовувати його в пил.

Якщо у вас немає "запечатаний HEPA фільтр" варто купити. Я розпечатав один я, і це дійсно допомагає, Але зрозуміло, що частина пилу потрапляє назад у повітря, таким чином я економлю на запечатана версія.

Будьте дуже обережні при чищенні / заміні вакуум-фільтрів, у мене одного разу був випадок, коли видалення одного відправила мене в кабінеті лікаря, щоб отримати пострілів, щоб заспокоїти мої алергії.

Крім того, Коментарі Oldcat на породи-це важливо, і слід зазначити, що зараз існує генетично модифікованих кішок, які мали основний білок алерген в їх лупа змінили такі, що це не проблема. Закуповувати ГМО гіпоалергенні кішки, однак, обійдеться вам близько $5000, і, таким чином, це може зробити більше сенсу, щоб знайти порятунок альтернативний тварин, таких як кролик, а не. ;-)

+647
Hesam NoorAliZade 21 серп. 2011 р., 11:44:12

Ми нещодавно успадкував ангорських кіз з кузиною, як їй довелося переїхати і у нас є досить великий двір (1 акр).

Ми годували її недоїдки, картопляні очистки, залишки овочів і фруктів і навіть хліба кірки (не м'ясо).

Я цікаво, якщо це корисно для кіз і дійсно, який раціон повинен бути на цього козла?

+633
Keith Greenberg 29 вер. 2014 р., 19:00:33

Привіт у мене є кішка, їй близько 6 місяців. Вчора вона була здорова. Вона пішла в Хіддінк минулої ночі. Я знайшов її сьогодні. І вона, здається, дійсно хворий. Її поведінка є абсолютно іншим. Її задні ноги здається дуже болить. Вона не буде їсти або пити. І її дихання набагато швидше, ніж це припускають, щоб бути. Будь ласка, допоможіть мені допомогти їй.

+530
alostr 27 черв. 2014 р., 19:26:55

Unspayed самки собаки насправді на більш високий ризик розвитку пухлин молочної залози (рак грудей), ніж стерилізувати собак. Як з будь-яким типом раку, немає ніякої гарантії, що unspayed собака буде розвивати його або що розпилюється собака ніколи не буде його розвивати.

Тут ви можете докладніше: https://m.petmd.com/dog/conditions/cancer/c_dg_mammary_gland_tumor

Доброякісні та злоякісні пухлини молочних залоз зустрічаються досить часто в unspayed самки собаки, насправді, вони є найбільш поширеним типом пухлини в групі. Стерилізація може в значній мірі знизити ризик розвитку цього типу раку, особливо якщо собака стерилізована, перш ніж він має можливість потрапити в тепло.

Генетичну основу можна в деяких породах, і там часто якісь гени, які можуть бути виявлені в собак, які мають схильність до розвитку раку молочних залоз. Наприклад, [...] німецькі вівчарки, болонки та йоркширських тер'єрів, як повідомляється, мають підвищений ризик розвитку пухлин молочної залози або молочної залози в порівнянні з іншими породами.

Редагувати

Маріо прав, сам акт спаровування і розмноження не має ніякого впливу на ризик раку. Собаки в спеку виробляють багато гормонів. У жінок ці гормони часто викликають вироблення молока, навіть якщо вона не приятель. Це, напевно, те, що викликає рак молочної залози.

Стерилізація самки собаки перешкоджає виробництва гормонів, так що більше вона не перейде в тепло.

+497
user23490 23 жовт. 2014 р., 12:45:21

Якщо ви знаєте, ваша кішка нявкає щось вимагати його не повинні, ви можете змінити цю поведінку, ігноруючи мяу. Я бачив, що такого роду роботи. Якщо мої кішки вимагають їжі і я відчуваю, що я дав їм їжу, яку вони потрібні, я ігнорувати наступні запити для їжі. Я бачу, що поки вони ще нявкати на мене за їжу, вони набагато більш імовірно, щоб зосередитися цю проблему на кого-то, хто вони думають, що будуть реагувати на їх запити.

+493
Vanya 29 лип. 2011 р., 02:25:17
Молоді кішки, як правило, молодше, ніж 1 рік віку.
+461
Steven Arzberger 2 черв. 2019 р., 05:49:55

Вряди просто не буде їсти їжу, якщо вона занадто холодна, вони знають, що їх метаболізм не повністю функціональна, і тому вони не могли обробляти їжу. Які, ймовірно, сяде на дно і осетра (якщо голодний) придумають.

Просто годувати помірно, і жодна зі страв не впаде на коі, не те, що вони б все одно цікаво.

Якщо вряди-раніше активним, а не сидіти в теплі води, то обмін речовин ще досить функціонувати для них, щоб поїсти, якщо вони цього хочуть. Якщо вони справді підуть через нього, то так, годувати осетра так далеко від них, наскільки це можливо, одне драже за раз.

+389
Lehooo 20 груд. 2019 р., 20:13:38

Добрий вечір! Ні, не у всіх собак така реакція. Я вважаю, що деякі окремі особини більш чутливі на ці та інші стресори, що по цілому ряду причин. Для собак, які чутливі до звуків/запахів/ударної хвилі піротехніки, я думаю, що це дуже загрозливий досвід, щоб бути відкритими для звук феєрверку. Тому що ми знаємо, так сказати, які частини досвіду індивідуума собака може або не може зареєструватися в якості загрози, ми повинні враховувати, що звуки, запахи, візуальні ефекти - будь-який компонент досвіду - може викликати страшні реакції, навіть на низьких рівнях (нижче нам можливість виявити за допомогою наших органів почуттів), або на відстані з низькою інтенсивністю феєрверк.

Під час штормів, ми не зовсім розумію, що викликає деякі собаки. Це можуть бути зміни барометричного тиску, то це може бути грім, - знову, на відстані або у тому, що ми можемо не помічати. Я взагалі вважаю, що більш чутливі типи собак (без конкретних кроків по виявленню осіб певних порід, наприклад) частіше зазнають помітних проблем навколо грози і феєрверків. Є багато собак, які не звертають уваги на грім, феєрверк і т. д. Це незвично для собаки з дуже твердим темпераментом, з солідною історією соціалізації на різні подразники, як це раптом стане реактивним. На жаль, багато людей ненавмисно і несвідомо вибираємо вихованців, які схильні до дисплей страх або нужденним поведінку.

Коли ми вибираємо собак, як потенційних кандидатів обслуговування тварин (наприклад) або домашні тварини, ми намагаємося уникати собак, які на всіх боязкий, нервовий і надмірно нужденним. Впевнений, собаки більш легко і безпечно інтегрується у різні середовища без великих проблем, регулювання, пов'язані з звукової чутливості, погода і т. д. Ці проблеми відволікають від задоволення вихованця батьківський досвід і, в залежності від того, наскільки тяжким і частим звукової чутливості є проблемою, вони можуть дуже негативно вплинути на якість життя собаки, а також.

Сподіваюся, що це допомогло!

Доброї ночі...

ДПО

+359
Jharwood 10 серп. 2011 р., 10:17:49

Моя дочка і син були грати і якось випадково кинув жуйку в акваріумі мого хлопця. Перш ніж я зміг його дістати, він вже впав за камені. Я боюся сказати йому, але я теж боюся не занадто! Будь ласка, допоможіть...

+340
Bmoon 5 вер. 2019 р., 06:07:22

Я був один, в той же час маючи двох кішок, які не віддаленими кігтями. В основному вони були налякані гігантським м'ячем, тому в мене ніколи не було з цим проблем. У самому справі, з деяких досліджень, здається, найбільш поширена реакція на м'яч, як це страх і уникнення.

Однак, я читав, що на кількість людей, баланс кулі були атаковані кішками і здувся. Вони не попса (я знаю це від випадкового проколювання з канцелярською), вони просто здується. Теоретично ви можете відновити її за допомогою комплект для ремонту шин, як ви могли б використовувати для велосипедних шин, але, як і більшість рішень щодо ремонту будинку, ви робите це на свій страх і ризик.

Наскільки ризик для вашої кішки, максимум, що я бачу насправді, вони викликають її викачати, і вони вдарили з повітря шипіння, але я не можу побачити, що дійсно шкідливо, крім, мабуть, є стримуючим фактором від взаємодії з м'ячем.

Крім того, для чого це коштує, коли я зробив кілька коротких пошуків, бренд-м'яч у вашій картині настає самий рекомендували люди в інтернеті, у кого є кішки і є м'яч. Там були стверджує, що це кішка докази, але не маючи ніяких реальних доказів у виробника, або точні науки, щоб підтримати це, я припускаю, що будь-куля може бути в небезпеці дефляції від котячої атаки.

+323
Myloti 30 трав. 2012 р., 05:45:41

Є домашня тварина-тіло-перевірити вагу сторінок, як це один на ПЕТ МД. Перевірка самостійного опису:

Занадто худа: ребра, хребет і кісткові виступи добре видно. Кішка втратила м'язову масу і не спостерігається жиру. Боні і голодував за зовнішнім виглядом.

Вага: ребра, хребет і інші кістки легко прощупуються. Кішка має очевидних талії, якщо дивитися зверху і заправити в животі. Тонкий або худий вигляд.

Ідеал: ребра і хребет легко прощупуються, але не обов'язково видно. Кішка має талії при погляді зверху і черевце піднімається, не валиться, якщо дивитися з боку.

Надмірна вага: ребра і хребет важко відчути під жиру. Роздутий або грушоподібної талії, якщо дивитися зверху. Черевце провисає при погляді з боку.

Ожиріння: великі жирові відкладення на грудях, спині і хвості бази і задніх кінцівок. Живіт помітно провисає і немає талії, якщо дивитися зверху.

+284
joaopauloribeiro 7 трав. 2012 р., 16:59:53

Кожен раз, коли моя кішка коробка працює, щоб очистити один з наших котів, здається, в надзвичайних ситуаціях, щоб покакати.. кіт коробка може сидіти весь день і не чистий, але в момент, коли це починається, він повинен покакати. Я зазвичай замкнемо його у ванній, щоб він не бігати з пошуком місця для какашок. Це відбувається тільки тоді, коли кішка Джина виконує цикл очищення. Я спробував встановити його в різний час доби, але це не спрацює. Не маючи його працювати на ніч, він ще раз какашки на одязі або подушці. Як я сказав, що він єдиний. У мене є інша кішка, яка чекає, поки це робиться прибирання.

+283
John Boss 30 серп. 2015 р., 03:07:04

Є багато інформації про маркування, але є також деякі інші причини собак Wipe або копати після випорожнень.

Собаки ведуть себе різні типи поведінки в залежності від свого оточення, чи то в громадському місці, що містяться в обмеженому просторі і на їх фоні. Як показали тварини з переповнені і негуманно цуценя млина. Так що спостережувана поведінка може бути відхилення від природного поведінки, а іноді і адаптація тримають у полоні. Це природно і правильно вивести поведінці тварин від це природний стан у світі, але поведінка у контексті полону не завжди можуть бути однозначно пояснені. А з лапою на землю з ліквідацією і дефекації.

Собаки теж будуть шкребти або витирати лапи, або зробити підкоп дії після ліквідації або дефекації з причин гігієни.

Одна з причин собак схрести лапами після сечовипускання або дефекації, щоб очистити їх лапи, а інший, щоб покрити свої відходи. Схожі на кішок, що покривають їх безлад, але не ретельно. Ви також знайдете їх зішкребти з боку будь-якої їжі або води джерела або місця, які вони сплять.

Якщо ви помітите, що собака не член його чи її ногу, щоб помочитися, калюжі сечі і, як правило, собака буде продовжити їх задніми ногами на екран, як вони витирають лапи чисті.

Є відмінності між тим, як собаки шкребти і копати після походу в туалет, в залежності від поверхні землі, і як вони звільнили себе. Іноді вони будуть більше копати з передніми лапами, включених у спробі прикрити фекалій, інший раз лапи будуть подряпини тому через бардак у спробах стерти сечі з них. Коли є багато землі і листя матерія на землі, собака стане краще спроба приховування фекалії, ніж добре знімають себе на галявині. Тоді буде більше театральних вишкрібання, яке відповідає маркуванню.

В дикій природі, ікла такі, як вовки, дінго і лисиці можуть штовхнути землю після ліквідації з санітарних міркувань. Вони просто приховують безлад ..

+206
jayeshsolanki93 24 лют. 2015 р., 22:40:35

У мене є 3-річна кішка, кого я повинен поставити до решетування (велика кліть собаки) вночі або коли я йду з дому, бо в іншому випадку вона буде виривати шнури і зробити на лічильники всередині будинку.

Це мочитися в ящик почалося близько півтора року тому. Ми почали ставити навчання цуценя колодки в її будку, щоб допомогти з безладом, і нам все одно доведеться.

Ми дізналися, що у неї була інфекція сечових шляхів після прийняття її до ветеринара, але так як це лікується. Але вона продовжує робити це!

Я боюся, що використовувати цуценя колодки в її розпліднику (ми пробували без запаху і запашні) вже навчила її думати, що це нормально для неї, щоб попісяти туди. Як тільки я поклав її в розплідник, щоб лягти спати або вийти, вона мочилася на майданчик протягом 5 хвилин. Я не знаю, якщо це навчальний питання або якщо мені потрібно відвезти її до ветеринара знову, але це стає досить складно.

Я знаю, що це негігієнічно для неї, хоча її ліжко піднімається і ми продовжуємо колодки у великій послід каструлю, щоб утримувати безлад. Мало того, вона часто залишає запах у буді і мені не дуже приємно чистити її два рази в день.

Якщо хтось може запропонувати які-небудь поради про те, що робити, я високо ціную його. Я не знаю, що робити.

+200
Jeroen Fisscher 20 серп. 2012 р., 13:13:25

У мене було 3 яйця, проткнути кішки, розтягуючи і мимоволі розминаючи кігті в той час як я сидів на них! Останній м'яч навіть у "важких" шкіри. Протікає повільно, але відновити не вдалося. Я, нарешті, порозумнішав і тепер драпірувати ковдру на м'яч навіть під час використання.

+194
mimuller 29 жовт. 2011 р., 02:19:58

У мене snapping черепаха, хто має 3-дюймовий Панцир, розташований в 40 літровий акваріум заводчик. Мені подобається тримати живі рослини в акваріумі з нею, так як вона допомагає з якістю води. Мені цікаво, якщо хто-небудь знайшов хороший спосіб захисту рослин. Вона не їсть їх, але вона буде ходити все над ними і іноді кусаються на них. Вона також любить використовувати їх, щоб приховати під. Будь-які ідеї гарні рослини і способи захисту рослин від неї буде корисним. (Я знаю, що вона руйнівна і більшість людей не можуть утримати рослини з snapping черепахи).

+190
Yamar69 9 вер. 2019 р., 14:17:48

З того, що я бачив, там не багато осіли наука про внутрішнє життя Риб. Це не зовсім очевидно, можна у них навіть досвіду емоційних станів як нудьга, таким чином ми могли б визнати. Більшість досліджень у цій області поведінки тварин зосереджено на великих хребетних від того, що я можу сказати.

Коли ми говоримо про нудьгуючої тварина, що ми в основному говоримо про те, чи є навколишнє середовище ми пропонуємо пропонує досить стимуляції для задоволення своїх поведінкових потреб. Іншими словами, як ми дізнаємося, коли ми ненароком викликати стрес, утримуючи тварина від взаємодії з навколишнім середовищем у відносинах це інстинктивно готові?

Як і багато тварин, незвичайна поведінка є одним з найбільш помітних показників стресу у Риб. Зміни в поведінці такі речі, як погана якість води або захворювання зазвичай буває достатньо легко виявити, але підкреслює, що ми пов'язані з Тут, як правило, викликають хронічні проблеми. Виявлення цих коштів, знаючи, що це типова поведінка для виду, і визнаючи, коли людина діє із характеру. Що може означати агресію мирної риби, в ній страху і переляку відповідей в спокійній, або постійно ховатися жирним, наприклад. Якщо риба, як відомо, легко розмножуються у здорових умовах, вона, ймовірно, не буде, коли він під значним стресом. Фішка в тому, що всі ці речі може бути викликана більш актуальною фізичної проблеми, але якщо ваші параметри води хороші і не очевидне захворювання являє собою з плином часу, стрес може бути і психологічним.

У багатьох випадках це не дуже важко визначити джерело проблеми. Риба поводиться агресивно, можливо, буде потрібно великий школі, чи може знадобитися більш потайні місця він знає, що вона може відступити. Такі потреби часто відомі про тварин; якщо у вас є щось нове в торгівлі, вам може знадобитися, щоб подивитися на те, що відомо про подібних видів, або навіть краще, його природного поведінки в природі.

Як правило, такого роду речі називають екологічної збагачення, і моя власна думка така, що це допоможе звести до мінімуму стрес для більшості полонених тварин, водних чи інакше. Багато акваріумісти дають якійсь мірі це вже. Ми тримаємо спільноти танків, так що багато між - і внутрішньовидового взаємодії. Ми тримаємо рослини і корчі та інші декорації, які можуть бути вищипані, приховані під землею, і стверджував, Як території. Ми (сподіваємося) забезпечити достатню фізичну місця для риби, щоб дослідити і бути активною протягом. Всі ці речі присутні в нашій рибу з регулярними "природні" події, щоб ініціювати або відповідати на.

Є більш активні речі, ми можемо зробити так само. Їжа взагалі є одним з найкращих підходів ми маємо: якщо ви можете уявити його в шляхово який передражнює, як риба би зіткнутися в дикій природі, як ганятися їжу в товщі води або годування в субстраті. (На щастя, це велика частина брендингу для багатьох готових продуктах.) Жива їжа, яка повинна бути полювали-це здорово, але просто різноманітне харчування корисно. Видів, які мають відмінні репродуктивного поведінки, такі, як батьківська турбота або складні ритуали залицяння, слід рекомендувати породу, якщо ви можете вмістити це. Загалом, виглядають у вигляді головоломки риб є спеціалізованими для вирішення ... як "вся моя їжа живе в піску" або "мені потрібно захистити своє маленьке королівство близько 30 см в діаметрі", - і намагаються забезпечити безпечні можливості для них, щоб вирішити ці головоломки. Я підозрюю, що це в чому причина "нудьги" на домашніх тварин і навіть людей, в кінцевому рахунку, зводиться до того.

На жаль, дослідження я знайшов на це, в основному, paywalled, і по більшій частині я можу отримати тільки тези. Ось деякі найбільш цікаві шматки:

+125
Selman Tosun 8 лют. 2010 р., 22:47:26

Це залежить - якщо сухий корм йде вниз, не будучи жував (який більшу частину часу з мого досвіду), то це не буде робити для собаки або кішки зуби, ніж все інше.

Ветеринари, з ким я розмовляв, теж говорить, що сухий корм не обов'язково буде значно допомогти з обліку чистити зуби - вони рекомендують сирі курячі кістки для кішок. Для собак, є цілий ряд жує ви можете отримати їх, або ви можете просто дати їм іграшки, щоб знищити (або переконати обидві собаки і кіт, що вони, як ти чистиш зуби).

+80
FredoAR 7 лист. 2013 р., 20:09:54

Дві речі я можу думати, судячи з аваторе:

  • Просто хапаючи свіже повітря. Ампуллярии є свого роду трубка, які вони використовують для дихання повітря з поверхні. Ви можете побачити його в правій частині картини.
  • Намагається з'їсти гидоту з поверхні води. Якщо ви подивитеся на поверхню води під кутом, можна побачити тонкий, злегка замазаних, майже масло-як дивитися фільм на поверхні води, що складається з водоростей, бактерій та інших мікроорганізмів. Равлик намагається з'їсти це. Дрібні равлики можуть навіть бути в змозі "Парус" прямо під поверхнею, але дорослі ампуллярии просто занадто важкий.
+39
Yuri Karabanov 10 черв. 2015 р., 03:37:03

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil