Чому в моєму дитинстві коти роблять це?

Коли я був молодший, я мав цю кішку я назвала Королева. Мені довелося допомогти мамі і татові переїхати в різних будинках, і я приніс її в дім мого батька, який мав кілька комор, будинок, старий сарай,сінної сарай, курник, і великий пензлем купи. Королева народила послід кошенят за два місяці до сніжної зими, я помітив, що тиждень або два в зиму старий сарай, що у неї з'явилися кошенята і затребувана, так як її було кілька великих хутряних гнізда, які відповідають королеви хутра кольору я спостерігав, як вона підійшла і згорнулася в одному з кількох гнізд і її кошенят в інші, і всі вони втратили кінчики їхніх вух, як я вважаю, було дуже поганим обмороження, але що мене бентежить, це те, що сарай був найтеплішим місцем на майно, відмінне від будинку і сінником, а також Королева була, ймовірно, близько 9 чи 10 років, так що вона повинна знати краще, ніж бути на вулиці в мороз досить довго, щоб отримати обмороження. І у неї було приплодів кошенят раніше і всі вони були прекрасні ну вчать бути добрими кішок, так що відбулося, щоб зробити її і весь її послід їх вільні кінці вуха до обмороження?

+442
Huahua 10 черв. 2015 р., 02:48:27
40 відповідей

Він не зашкодить вашій жаби. Це просто означає, ваша жаба-самець. Не знаю, що ці плями (які насправді залози) використовуються для.

Ось картинка!

Image of a frog showing a pink bump behind the front leg, with the text "The little bump behind the arm. This shows the frog is male.

+998
smawell 03 февр. '09 в 4:24

Вона, очевидно, знає, що це погано. Вона зазвичай ховається під диван до наступного дня, і вона буде активно уникати нас, якщо вона спробує вийти для їжі і води. Перші кілька разів вона це зробила, я привіз її, щоб показати їй, що какає на ліжку був неправий, але я не знаю, якщо він залишив гарне враження.

Я можу майже гарантувати, що це залишилося неправильне враження. Той факт, що вона намагається уникати вас і ховатися від вас означає, що вона боїться, що станеться, якщо ви зловити її. Вона знає, що після походу на ліжку, щось трапиться, що їй не подобається, не те що відбувається це погано. Існує поширена помилка, що собаки і кішки можуть знати, коли вони роблять щось погане чи добре, коли вони не можуть, але вони можуть зв'язати події, які приходять за своїми діями.

Ця ідея лежить в основі позитивного армуванні, що він будує зв'язку між дією і отримуючи позитивного підкріплення після. Знову ж таки, це не означає, що вони знають, що вони роблять добре, вони просто знають, що хороші речі трапляються, якщо вони це роблять.

Собаки дуже стараються догодити, коли вони знають, що вони хочуть отримати нагороду за покору, але, на жаль, кішки не були вибірково розводили на послух у собак. Люди хочуть кішки бути незалежною. Але все це просто означає, що він вимагає більше зусиль і терпіння, щоб навчити їх, а не що це неможливо.

По-перше, я думаю, що є дві речі, тут відбувається.

  1. Вона використовує те ж саме місце, тому що він пахне її сечею. Котячої сечі дуже висока в аміаку, тому це дуже важко повністю очистити. Також вважаю, що навіть якщо ви не могли бути в змозі відчувати запах його, ваша кішка все ще може. Кішки схильні для виявлення котячої сечі, так як вони використовують його для відправки повідомлень на такі речі як межі території, а коли вони в теплі.

  2. Підкреслив, кішки, як правило, уникнути урни. Є багато причин, чому це так, і я не досить добре розбираюся в Кот поведінка сказати чому, але з якоїсь причини, кішки, як правило, йдуть поза ящик для сміття, коли вони під напругою. Враховуючи, як вона веде себе страшно протягом декількох днів після, я думаю, можна з упевненістю сказати, що є якийсь стрес бути причиною її побоюючись, що будь-яке покарання, яке вона отримує для виїзду на ліжко. Але, важливо зазначити, що це також може бути стрес від медичною проблемою, як, скажімо, інфекції сечовивідних шляхів, і ви хотіли б взяти її до ветеринара, щоб переконатися.

Моя вам порада, щоб переконатися, що котяча сеча очищається від простирадла і матрац повністю. Використовувати сильне тварина чистіше, як диво природи, щоб напасти на матрац. На щастя, у нас є ще одне питання, яке просили про видалення сечі з матраца: як я можу отримати старий запах котячої сечі з матраца?

Це також може бути гарна ідея, якщо це можливо, щоб обмежити доступ вашої кішки до спальні. Тримати двері закритими протягом тижня або два і подивитися, якщо вона не може повернутися в звичку з допомогою лотка.

Абсолютно найскладніша частина це (повірте мені, я через це теж), коли ти знаходиш безлад, ви повинні повністю ігнорувати її. Ти повинен діяти, як ніби нічого не сталося, так що вона розуміє, що все, що вона боїться, що після того, як вона йде не про що вона має бути наголосив, про що. Він буде випробовувати ваше терпіння, бо пройде зовсім небагато часу, щоб це сталося, але після того, як вона перестає бути підкреслив, що вона повинна бути більш комфортною знову використовуючи її лотка.

Я припускаю, що вона в тебе вже деякий час, тому вона повинна знати, де її лотка знаходиться, але це може не боляче, щоб заново познайомити її з ним. Якщо ваша спальня знаходиться ближче туди, де вона зазвичай проводить свій час, ніж її лотка, ніж може їй важко дістатися до лотка вчасно. Це може бути ознакою медичної проблеми, і знову ви хочете, щоб вона подивилася на ветеринара.

Якщо це не медична проблема, ви можете лікувати його так само, як ви б з кошеням. Ти хочеш, щоб вона переучуватися, скільки часу їй знадобилося, щоб дістатися до лотка з різних приміщеннях будинку. Так кажуть лотка в підвалі, ви хотіли б, щоб вона залишилася в підвалі на тиждень або два, і одного разу вона дізнається, як довго це бере, щоб дістатися до лотка номер або два, то ви можете дозволити їй піти трохи далі, поки вона не знає, як скоро вона повинна зробити свій шлях до лотка, з найдальшої точки в хаті, щоб зробити його вчасно.

Це не може бути поганою ідеєю, щоб мати другого лотка на іншу сторону будинку, що іншого лотка хоч. В залежності від того, скільки місця ви маєте справу з Звичайно. Можливо, немає необхідності в маленькій квартирі.

Ви, можливо, захочете випробувати різні види котячих туалетів. Кішки дуже вередливі і люблять діти і овочів, їх переваги можуть змінюватися. Можливо послід не замаскувати запах від їх сечі/фекалій достатньо, або навіть навпаки, де запах посліду занадто сильний.

Нарешті, те, що може допомогти в навчанні, і заспокоївшись департаменту стрес. Є безліч кішок заспокійливе Сніду в наявності. Щось на зразок ComfortZone дифузор, припускаючи, що це працює, допомагаючи контролювати стрес і занепокоєння вашої кішки може бути, було б корисно використовувати, якщо ви можете визначити, коли ваша кішка діє найбільш підкреслив. Розлука для прикладу занепокоєння, ви могли б включити його, як ви підете, і повільно набрати його назад, як ви працюєте на тренуванні по боротьбі з тривожністю.

+935
user80977 5 лип. 2011 р., 14:15:54
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

"Морські мавпи" - це назва бренду дано Артемії продаються в якості домашнього улюбленця. Розсіл креветки, яйця, як правило, упаковані в набори, які включають харчування, пластиковий резервуар, інструкції і іноді додаткових аксесуарів.
+931
Semion Nadezhdin 18 бер. 2016 р., 00:56:46

Це легко. Ви просто повинні ставитися до тварин більше, як людини. Якщо у людини були на сечовипускання та/або дефекацію у вашій вітальні, вам буде огидно, і вашою першою реакцією буде мимовільний; вісцеральний. Таким чином, який відображає ваше ставлення. Аналогічно, якщо собака робить те ж саме, то реагувати в натурі. Якщо тобі гидко; потім відраза; закон проти; чесно висловити свою відразу. Собаки, як правило, дуже чутливі, і емпатичних розуміють. Немає необхідності у надмірній фізичної конфронтації або кричати, тому що вони гиперчувствительны до почуттів, як вина, сором, ненависть, розчарування і т. д.

+892
wiratama 14 трав. 2011 р., 07:08:18

Коли моя кішка робить те, що він знає погано, як намагаються гризти квіти, я клацну пальцями і сказати його ім'я і він буде балаканина на мене. Він перестане робити це, але я просто цікаво, чому він стрекоче на мене.

+875
Cheryl lynn Kalbfleisch 23 вер. 2012 р., 22:43:35

Труднощі в тому, ви були годувати їх, і вони, принаймні, частково залежить від вас, особливо якщо у неї кошенята, вона збирається потрібна вся допомога вона може отримати, щоб нагодувати кошенят.

Це спірно, є чи не ви повинні нести моральну відповідальність за кішок, але тебе хвилює, що дуже важливо і похвально. Просто рухатися і залишати все як є не кращий варіант. Вони можуть вижити, але вони будуть продовжувати розведення і проблема бездомних кішок тільки зростає.

Одна пара undesexed кішки можуть експоненціально нести відповідальність за 420,000 кошенят, протягом 7 років.

Ліга захисту тварин

За залучення рятувальної організації, це те, що потребує трохи роботи з вашого боку.

Це відповідь, заснований на досвіді.

По-перше, зробити все можливе, щоб знайти, де котенята. Після того, як ви змогли знайти кошенят, мати і кіт можуть бути перехоплені, використовуючи клітку, з допомогою їжі. Деякі рятувальні організації можуть бути в змозі допомогти з кліткою. Я не впевнений, як скоро ви рухаєтеся, але якщо ви не можете знайти кошенят, вам справді вдасться зловити кошенят і, коли вони стають старше, вони зможуть прийти і знайти їжу. Це буде поетапний процес, звичайно, не спіймати всіх кішок разом, він буде, швидше за все, буде на один раз.

Друг мого друга годували місцевих бродячих і вона побачила, що її вже один послід і після другого посліду вона вирішила втрутитися. Вона поступово зловили всіх кошенят і матері, з допомогою їжі і клітина пастка. У неї були місця для них. Кошенята будуть шипіти на людей, тому що мати навчила їх робити.

Вона кастрированную мати і тримав її і тримав один з кошенят, повторно самонаведення залишилися кошенят.

Ми взяли двох кошенят і досі ним чотири роки.

Це пік їх ще врятувати кота ми самі. Вони сірі хлопчики.

enter image description here

Якщо вони здичавілі кішки, вони краще підійдуть в пастку середнього роду повернення (ТНР) програми, як дикі кішки можуть постояти за себе досить добре (1).

(1) Оцінка впливу довгостроковій відлов-стерилізація-повернення та затвердження програми на вільному вигулі популяція кішок, Леві і співавт.

http://avmajournals.avma.org/doi/abs/10.2460/javma.2003.222.42

+829
Regdor 28 бер. 2013 р., 23:42:34

Як ви вже помітили, кращий курс дій для карантину риб. Якщо ви дійсно не можете зробити це, то вам необхідно бути обережним з ліками, якщо у вас виникли безхребетні (молюски, креветки) або риби без луски (Bristlenose сом, В'юн та ін).

У кінцевому рахунку, це зводиться до читання етикеток препарату. Є такий "шведський стіл" із різних препаратів, які дуже складно поставити жорстке правило, за яким (вони майже завжди попередить вас про риб, які можуть негативно реагувати). Читаючи етикетку, ви безумовно хочете, щоб переконатися, що медицина "не нашкодь фільтр" і в той час як багато хто стверджує, вони не будуть, є шанс, що це може негативно вплинути на ваші корисні бактерії в будь-якому випадку.

Пам'ятайте, що коли ви додаєте ліки в танку, ви змінити те, що у воді міститься. Це може бути стрес для риб, які є здоровими або вже борються з проблемою. Я мав великий успіх з Melafix і Pimafix разом як 'лікування' і мої сомики, равлики і гольця не було ніяких проблем. Чи це буде працювати в будь-якому разі водянки на стару рибу, це важко сказати.

Як завжди, мій найголовнішим рада буде тримати ваші якості води так чисті й послідовні, як ви можливо в періоди хвороби. Послідовність важлива, тому що великих змін у вашій воді може схилити хворих риб через край.

Нарешті, літні або стрес Риби стають більше сприйнятливими до захворювань, які могли б пояснити, чому водянка (зазвичай відбуваються в умовах поганої води) відбулося в резервуарі з гарною якістю.

Після думки: пам'ятаю вартість цього! Лікуємося цілий танк можна значно дорожче, ніж ліками меншого бака.

+788
Chandra BF 10 лист. 2018 р., 09:31:16

Просто як і люди, тварини можуть мати власні особисті реакції на стрес.

Простий приклад, у нас прийнято дві сестри, які схильні до тривожності, коли незнайомі люди знаходяться поблизу. Один заїдає стрес, інша є стресом швидше.

Цілком можливо, що ваша кішка п'є при стресі. Крім того, можливо, що вона передбачається, Мишко збирався прийти і вимагати все для себе, щоб вона доконала, що вона може. Ми не можемо знати, що коїться в мізках у вашої кішки. Наскільки я в курсі, що питна вода є не відомий універсальний кішок реакція на стрес.

Оновлення може бути непрямою зв'язку в тому, що страшні події змусили його бігти дуже швидко, що потім змусило її потрібно пити після.

+748
vanek 23 черв. 2016 р., 21:12:08

Я збираюся спробувати дати на це, але у кожної собаки різний.

Я б дав йому пару тижнів з сином. Ви не збираєтеся, щоб видалити всі запахи від собаки, так що не спробувати. Видаляють будь-які предмети (ліжко, миску, іграшки ....) від старої собаки. Не сказати стара назва собаки. Дати собаці нову іграшку і надавати багато уваги.

У мене була пара, які не були рідними братами, і це зайняло кілька днів для собаки. Мені знадобилося набагато більше часу.

+669
izne 6 січ. 2015 р., 12:45:56

Моя дружина і я думаю про перехід на новий (інший) сирої корм дієту для нашої собаки. В даний час вона їсть початкова Формула, але ми чули, що Дарвін-це теж добре. Однак, ми зіткнулися в цій статті:

http://www.poisonedpets.com/darwins-dog-food/

У кого-небудь є досвід роботи з ними? Ви знайшли неплавким біти в ньому?

+647
Jan Yoder 19 бер. 2019 р., 00:37:38

Є деякі помилки, в якій з'явилося або виділяючи токсини, які могли б в теорії ссавців шкоду, якщо потрапляє досить багато. Приклади сонечок або зелений щит помилки.

Але це, як правило, не буває. Токсини, що виробляються помилки є еволюційне призначення. Це, щоб запобігти хижаків від поїдання комах. Так що найкраща стратегія для баг для запобігання поїдання використовуючи токсин?

  1. Токсин може непомітно нашкодити хижакові, наприклад, ушкодження органів, таких як печінка або нирки. Якщо хижак з'їв достатньо помилок, він захворіє і помре в кінці кінців

  2. Токсин може вбити хижака миттєво.

  3. Токсин може смак дуже погано або є миттєвий ефект дратівливий. Тільки дуже тривале споживання може призвести до істотних ризиків для здоров'я хижака.

Найкраща стратегія-це номер 3 за різних причин. NR. 1 це найстрашніше. НР. 1 не запобігає помилки від поїдання, ні ініціювати процес навчання на хижака. Напевно, велика купа багів буде з'їдений один хижак і liftetime хижака або може бути істотно скорочені. Особливо якщо помилка відноситься до рідкісних видів.

НР. 2-це трохи краще, але буде легко марним, як і більшість хижаків, як правило, розмножуються в разі достатньої кількості корму. Еволюційна ефект (хижаки починають пом'якшувати помилка) буде мати місце лише, якщо помилки можуть бути дискриміновані по хижаку від інших видів. Зазвичай це досягається шляхом попередження забарвлення.

Номер 3 найкращий, тому що він зазвичай приймає тільки один контакт помилки з хижаком, щоб запобігти будь-які подальші напади від людини. Він навіть відкриває можливість виживання окремих помилок, тому що його відпустять, перш ніж проковтнути. Хижак вижити і зайняти екологічну нішу, запобігання інших хижаків зі схожими звичками паразитувати на помилки. Якщо соціальні навички хижака досить висока, вона буде пройти навіть мем для свого потомства. Супроводжується попереджувальним забарвленням схожі на сонечок, ця опція збільшує ймовірність будучи не з'їденим цей вид хижаків.

Саме тому більшість allomones вироблено помилки в першу чергу подразником або стримуючого ефекту, який замінює собою небезпеку для здоров'я хижака за величиною. Обидва, жертва і хижак прибуток від цієї стратегії.

Так що ви можете сміливо припустити, ваша кішка буде смак тільки некритической частини нездорових помилки.

+631
marjorie 16 лип. 2010 р., 11:14:53

Моя двох-річна собака, здається, тільки бути в змозі її утримати сечу протягом приблизно шести годин, що, на жаль, менше, ніж кількість сну мені потрібно зробити в ніч. Ми на горщик її, перш ніж ми вирушимо в ліжко, але вона все одно постійно прокидаюся в годину або так, перш ніж я роблю, неважливо, в який час ми лягаємо спати. Як у, я намагалася спати раніше і вставати раніше, щоб взяти її, але вона тільки встала ще раніше.

Тепер, коли вона це робила трохи, вона також почне нити за свій сніданок. Я ненавиджу давати його їй, тому що я знаю, що це тільки навчання їй вставати рано, і є; але я також не можу змиритися з її ниттям протягом півгодини, поки я намагаюся спати.

Як ми можемо навчати її, щоб бути краще, чекають нас, щоб вставати вранці? Наприклад, не давати їй воду через певний час? Я не наважувався спробувати це на моєму власному тому що я вже турбуватися, ми не дамо їй достатньо води.

Крім цього, інакше вона вихована дуже добре. Я не думаю, що вона мала в денний час аварії протягом кількох місяців.

+618
user14823 1 лют. 2014 р., 06:03:18

Як ви вже зазначили, копрофагов (технічний термін для кал-ел) може, як грязі, їжі, бути відповідь на харчову потреба (часто речі, як відсутні ферменти і як в їх раціоні). Якщо собака їсть сухий корм тільки дієтичні, вони будуть відсутні деякі речі, які можуть зробити їх більш схильні до пошуку корму, як спосіб заповнення, що необхідно для травних ферментів.

Це також може бути реакція на стрес - собаки, які тривогу або стрес, мають тенденцію є какашки частіше, як це роблять собаки, які були надмірно покарані за заворушення в будинку, наприклад.

Шукає уваги також можуть вплинути на неї, а також - негативне увагу, як і раніше увага в кінці кінців! Я теж можу просто бути оральна фіксація, яка, як правило, може бути вирішена з собакою щось краще жувати, ніж какашки.

Є кілька речей, які ви можете зробити, щоб зупинити поведінку. Якщо ви знаєте, собака їсть свої власні какашки, є продукти, які ви можете додати в свою їжу, щоб зробити какашки на смак небажано. Ви також можете працювати з вашою собакою, щоб навчити його "покинути команду", але якщо собака на вулиці без вас уявити, це буде менш ефективним, оскільки тоді ви не будете навколо, щоб зупинити собаку від поїдання його. Є також речі (такі як гірке яблуко і гіркий апельсин спрей), які ви можете одягти на себе какашки, щоб зробити його менш цікавим для собаки.

Загалом, найкращі пропозиції будуть тримати у дворі какашки-безкоштовно, або дресирувати свою собаку, щоб залишити всі як по команді.

+599
James Shapiro 24 лип. 2014 р., 19:50:14

Якщо м'яч не занадто малий, ви можете змусити дрібних камінчиків всередині нього, щоб зважити його вниз. Поки камінці не великі, порівняно з мох м'яч, м'яч мох буде рости навколо камінчиків з часом. Ви також можете посипати м'яч з дрібним піском, для більш м'якого підходу, але пісок може впасти через деякий час.

+580
Albert Cortada 3 лист. 2018 р., 10:27:10

Який тип лікування? Велику частину часу кондиціонер для води просто позбутися від хлору, як риба, зелена і reptisafe цього. З того, що я читав на форумах, здається, що reptisafe і більшість риб машина чудово підходить для всіх тварин так довго, як ви слідувати інструкціям.

Примітка сторони, переконайтеся, що рівень рН, необхідний для ваших риб це не шкідливо для рептилій у вас.

+559
TryingToImproveMyCooking 23 черв. 2018 р., 19:44:48

У нас є 2 африканські сірі папуги; коли ми беремо їх з клітини ( зазвичай вранці) , в першу чергу потрібно поставити їх на "какашки стенд", де вони майже завжди відразу какає. Я думаю, ми почали не вбивати їх до тих пір, поки після того, як вони втомилися, ні нагороди або покарання. Як я пам'ятаю, вони зібрали його дуже швидко.

+490
Sushil Tiwari 22 квіт. 2010 р., 18:27:20

Коли ми говоримо "ні" нашим котом, він стає гіпер і починає бігати навколо будинку, стукати речі знову. Які є методи, щоб заспокоїти кішку?

+469
Dailin 4 трав. 2016 р., 12:24:35

У мене бамбук в моєму дворі з великою кількістю гарного росту круглий рік. Я хочу знати, якщо листя і пагони можна вживати в їжу кроликів?

У мене немає поки ніяких кроликів, але я намагаюся рамки концепції про те, що я можу прийняти його можливим для Купити Хатч і підняти кілька більш економічним способом, використовуючи зростання у мене на даний момент у моєму дворі. І звичайно, використовуючи кролика гній, щоб підживлювати свої рослини теж.

+450
THeParadigmShifter 11 жовт. 2019 р., 20:36:54

Ось деякі з факторів, щоб розглянути, перш ніж ваша кішка отримати живі дієтичне харчування.

Законність

У деяких країнах це незаконно, щоб годувати живих мишей (або незаконно годувати живим кормом, коли тварина буде їсти мертву їжу). Закони, як правило, пишуться з рептиліями на увазі, але може застосовуватися для кішок в залежності від того, як вони написані.

Готовність вашої кішки, щоб убити живих мишей

З живою здобиччю, ви повинні розглянути, як ви будете пропонувати миші кота таким чином, щоб запобігти його від втечі у вашому будинку, якщо ваша кішка не зацікавлений або не вбиває миша відразу.

Це жорстоке поводження з тваринами?

Якщо ви купуєте заморожених мишей, мишей були швидко вбиті. Якщо ви запропонуєте своїй кішці живу мишу, ви даєте його розумової стимуляції/збагачення за рахунок психічного благополуччя миші.

Ваше бажання очистити залишки

На відміну від рептилії, кішки не ковтають мишей цілком і може залишити шматочки для вас, щоб очистити. Я читав деякі рахунку (при дослідженні nutitrion), що кішки часто залишають кишечника нез'їдені шлунка. Чи готові ви прибирати?

Здоров'я фідер мишей

Там були деякі акаунти вихованця-магазин мишей наявність паразитів та інших захворювань transmissable, тому що вони перебувають в такому тісному контакті один з одним. Ви можете/готові повністю перевірити здоров'я вашого джерела живлення?

Моніторинг здоров'я вашої кішки

Ви розраховуєте на мишей, щоб мати всі необхідні поживні речовини, що кішки потребують (наприклад, таурин), що ти supplimenting прямо зараз. Якщо ви плануєте годувати виключно живим кормом, ви повинні знати ознаки дефіциту і переконайтеся, що ваша кішка має регулярний ветеринарний огляд ДБЖ у разі мишей не вистачає в деякому роді.

Мій досвід

Мої коти не їдять нічого, що не схожий на котячий корм. Я експериментував із продукти, як сирі курячі шиї, і мої кішки, здається, не визнати, що це їжа (вони думають, що це іграшка). Перед здійсненням стрибка в їжі, я запропонував би спробувати подібні предмети (вже мертвих мишей, наприклад), щоб побачити, якщо вони визнають його в якості їжі.

+444
Eswar Limbakar 24 лип. 2012 р., 15:57:42

це питання завжди буде з'являтися в моїй свідомості, що те, що мої вихованці будуть думати чи робити, вони теж думають, як ми робимо. я знаю, що тварини також відчувають емоції, але я не знаю, якщо у них також є здатність мислити чи ні. Ви коли-небудь замислювалися, що відбувається у тварини на думці? Які думки його, або ж він може бути сумним або щасливим? Вони думають люди?

+379
Pekka Nikander 22 серп. 2012 р., 19:35:25

У мене старий кіт (16+ років), який з'ясував, як кришка багажника собак Собака-двері (двері самоконтрящаяся двері для собаки можна відкрити за допомогою ключа на комір). Це не турбувало нас занадто багато, так як наш задній двір обгороджений і він не скаче він. Проте, він дістав у звичку мочитися на кришку барбекю на нашій палубі-тільки зовні кухонних дверей.

Колода плитка палуби підлоги з пластмасовим дренажем, тому сеча капає з кришки і може вбиратися в плитку або він просто провалюється і сідає в пластикову ємність-смердить на балконі, на кухні і з допомогою барбекю (або просто сидіти на палубі) особливо приємним.

Ми використовували кілька чистячі засоби вихованця, щоб усунути запахи, але не знайшов той, який відмовляє його від повернення. Ми хотіли зупинити його, що це можливо, але не розібралася як це зробити без утруднюючи можливість собаки використовувати свої двері.

У кого-небудь є пропозиції про те, як ми могли б краще відвадити кішку від сечовипускання на барбекю кришкою, коли він утік на вулицю?

+377
milkdoes 3 квіт. 2011 р., 12:04:21

Пульт дистанційного керування комір навчання перестане поведінку майже відразу. Багато людей спочатку проти ідеї з використанням ударних покарання. На мій погляд, з багаторічного досвіду, ефективність у боротьбі з поганим поведінкою і тим, що вона зазвичай вимагає лише кілька виправлень (іноді 1 або 2) робить його цінним інструментом.

Обраний, короткі односкладові команди, такі як "Тихий", повинен бути пов'язаний з поведінкою, якого ви хочете тренувати. Вимовити її кличку, потім команду. Якщо ви не отримаєте правильну відповідь, повторити ім'я/команду, а потім дати корекції натисканням кнопки на пульті.

У багатьох випадках, усунення поганого поведінки, використовуючи цей метод набагато гуманніший, тому що це дозволяє для швидкого, успішного навчання та здорові стосунки між вами і вашою собакою. Це означає, що собака залишиться поруч і не буде покинутий через поганий, 'бездарний поведінки.

Редагувати: перш за все дозвольте мені сказати, що я люблю собак, більше, ніж більшість людей. У мене було багато їх за все життя (55 років) і вони становлять значну частину мого життя вважали мою сім'ю. Я подумав, що буде звичайний негативну відповідь на підготовку покарання. Я, звичайно, не проти позитивного підкріплення методів навчання і я часто використовую їх. Але виходячи з досвіду реального світу протягом багатьох років, люди часто мають аналогічну реакцію на ті, які показані тут, але потім абсолютно вражений тим, як швидко поведінку можна змінити, правильно використовуючи тренувальний нашийник. Собаки негайно встановити зв'язок між поведінкою і виправленням. Це не єдиний спосіб і не завжди найкращий спосіб. Але багато разів, коли справа доходить до бійки, це метод, який працює.

+355
Roger Mort 13 вер. 2015 р., 14:28:15

Як ви сказали, це дійсно залежить від породи, скільки волосся тварина линяє. Це також залежить від розміру тварини (більш великі тварини мають більш волосся, так що середня сума, яку вони пролили вище, очевидно)

Я можу собі уявити, воно може також залежати від того, як ви годуєте своїх тварин і як це здоровий. Я знаю, це як з кіньми.

І останнє, але не менш він також залежить від самої тварини. Ви могли б мати два однакових за розміром кішки з тієї ж породи, і можна було б пролити, скажімо, вдвічі більше волосся, як інші.

Так що в цілому я думаю, що ви не можете сказати, що один вид проливає більше або менше волосся, ніж інша. Ви також повинні розглянути, якщо тварина може вийти на вулицю, тому що тоді вона втратить волосся теж і менше його в вашому домі.

Звичайно, довгошерсті породи пролити більше волосся, ніж короткі волосся порід, але я думаю, що це очевидно ;-)

+339
henq 16 січ. 2015 р., 19:31:57

Вдалий час для початку дня ви отримали його.

Вночі у мене німецька вівчарка я дав йому трохи, що у мене в будинку, щоб навчити його сидіти, планують зробити якийсь більш серйозної підготовки на наступний день.

На наступний день він вже вмів сидіти. Мої тренувальні плани були зруйновані. Я ненавиджу розумних студентів, вони роблять вчитель схожий на дебіла.

+326
May 8 черв. 2012 р., 20:44:57

Моя подруга і я тільки що отримав домашні щури в минулі вихідні, однак ми з'ясували, що нам доведеться піти на майбутні довгі вихідні. Що краще б не лякаєш їх/з ними возитися звикає до нас: залишити їх одних в квартирі на вихідні, або з винесенням їх на ~1 година їзди на машині і мати їх залишитися з нами на вихідні?

+297
md sajid alam 12 жовт. 2018 р., 07:25:30

Так наш лоток стоїть в кутку вітальні в нашій квартирі. Крім одержимо дивна поведінка (подряпин і ховати на 10+ хвилин після використання ящик для сміття, або перебирала в воді, поки вона його п'є), вона негайно використовує ящик для сміття майже кожен раз, коли я проходжу у вітальню. Як я стою на кухні, бачу її, пройдіть у вітальню, і вона вбігає і відразу ж використовує ящик для сміття. У мене є ще одна кішка, і є 2 урни, і там ніколи не було бійок з приводу використання. Вона була врятувати кота, але я не знаю, що могло викликати такого роду поведінки.

+292
Karan Veer 24 лип. 2015 р., 09:07:27

Я тільки нещодавно отримав шпорцеві жаби, яких я врятував від розсічені. Він звик жити у великий пластиковий контейнер з 3 іншими жабами і іноді я бачу, як вони поклевывают один одного. Він тримає лапою в скло акваріума в обидва кінця особливо в кутах і іноді судорожно бахнути в бак знову і знову, ніби він намагається пробитися на іншу сторону? Він робить це все час. Спочатку я думала, що він просто намагаєтеся знайти більше простору для плавання і хоче, щоб його танк був більше, або що в нього поганий зір. Але це починає мене турбувати. Він, здається, задоволений. Він просто нападає на його відображення? Я повинен перевірити на хвороби?

+282
Anastasia S 2 жовт. 2012 р., 14:35:06

Я студент коледжу в Індії. У мене чотиримісячний лабрадор. Я просто хочу знати про значення фізичних вправ для цієї породи. Може хто-небудь допомогти мені?

+260
JJ starr 11 лют. 2014 р., 09:44:26

Проблема тут не в її робочий графік, це те, що ви реагуєте на її гавкіт.

Це дуже проста думка:

  • Увагу (погладжуванням або грою) = добре
  • Лай = отримує увагу
  • Лай = добре

Вам потрібно розірвати це коло, не винагороджуючи її за будь гавкіт. Всякий раз, коли вона починає гавкати за вашу увагу, відвернутися від неї і не реагувати на все, що вона робить, поки вона тихо.

Ви повинні відвернутися, щоб сигналізувати, що вона насправді втрачає свою увагу, а не отримувати його. Відвертаються рівно один раз, не перетворити його в гру "ку-ку".

Ігноруючи її буде важко спочатку. Вона буде голосно, вона може стрибнути на вас або почати нити у вухо розщеплення смол. Не дивися на неї, не рухатися, руки або ноги, не розмовляйте з нею. Ви повинні повністю ігнорувати її, поки вона не видала жодного звуку протягом 20-30 секунд. Потім винагороджувати її рясно.

Повторюйте, поки її поведінка змінилася. Кожен член сім'ї повинен ігнорувати її гавкіт. Ви, ймовірно, потрібно повторіть це лікування кілька разів, і вона може розвиватися заміщує поведінки. Ви повинні ставитися до вашої іншого собаки точно так само, так як вони розуміють, що на гавкіт уваги-це погано.

Зверніть увагу, що гавкіт під час гри - це природна поведінка, і не повинен бути покараний. Це рівноцінно тому, щоб діти сміялися і кричали під час гри.

+249
Osidan 20 лист. 2017 р., 12:52:51

enter image description here

Що може бути причиною припухлих губ? Будь-які ідеї та поради для лікування? Ми не хотіли б давати йому ліки для цього.

+236
Kirsty Ford 22 квіт. 2018 р., 08:34:02

Нав'язлива поведінка може бути складною для діагностики. Ви можете або не можете бути в змозі визначити причину і змінити поведінку. В той час як ви працюєте на те, щоб полегшити ваше життя, захистити область, яка знаходиться в центрі уваги.

Отримайте шматок 'ясний плексиглас-це більше, ніж площа. Просвердлите отвори в кутах і, можливо, інші місця по краях (залежить від розміру). Поставив Моллі кріплення в стіні, де отвір в ясний плексиглас і покрити площу з ясного плексигласу. Це буде виглядати до тих пір, поки оргскло не подряпався, але це буде набагато легше замінити плексиглас, ніж фіксувати до стіни.

В Google 'оргскла, протектор для багато продуктів та ідей для застосування.

+208
Diesel only 13 лют. 2010 р., 21:33:43

Якщо ваша кішка вирішує мати трохи смаку, всі ці рослини повинні бути безпечні. Але після того, як ви вибираєте ваш город, ви можете перевірити конкретні рослини тут.

Дві трави, щоб не упустити весняну зелень петрушки і іспанська чебрець, але не плутайте їх з більш поширеними формами петрушки і чебрецю, які добре. (Джерело)

Поки цибуля не насправді є травою (і було б дуже навряд чи знайдете в закритий сад трав, враховуючи, що вам доведеться їх викорчовувати), їх необхідно уникати, так як частина з цибулевого сімейства вони можуть бути м'яко-до помірно токсичних для собак і кішок. (Джерело.) Крім того, їх леза виглядають заманливо для кішок.

+159
shepPettibone 2 серп. 2018 р., 14:42:54

На додаток до відмінної інформації Скіппі, одна річ, я помітив, що є набагато більш висока ймовірність гормональних проблем з Пізніше-стерилізовані тварини. Якщо кішка або собака є зрілим, коли операція відбувається, гормональний баланс, як правило, "заморозити" в тому місці, де вони були стерилізовані або кастровані.

Я бачив, що це призведе до компульсивного переїдання, постійна "тічка" поведінки, і інші подібні питання.

Кішок я жила з цим були виправлені до настання строку погашення (зазвичай до 4 місяців - ветеринарів я пішов би стерилізація кішок від 12 тижнів, і середнього роду "як тільки яєчка достатньо, щоб їх побачити" (це був мій швагро, який є в даний час ветеринаром у Брісбені, Австралія площа)) ніколи не виникало таких питань.

Крім того, кішки у мене жили, ким були закріплені молоді, як правило, більш лагідний і грайливий як кошеня на протязі всього свого життя, де ці фіксовані старше, як правило, менш схильні сильну зв'язок з людьми.

+152
George Fitz 22 січ. 2018 р., 02:43:45

Кішки насправді не хвилює радують своїх господарів, але вони можуть бути навчені. Як і з будь-яким тваринам потрібно знайти, що їх мотивує, що демотивує їх і що найефективніший спосіб застосовувати ці. Велику частину часу я вважаю, що це питання завзятості.

Хороший приклад-мій Джек Рассел. Вона має ящик вона спить по ночах. Я дав їй на початку, але я повинен прийняти її перед сном. Вона тепла і знаю, що це буде холодно, так вона робить вигляд, що не чуєш мене, бере її час вставання, чи навіть висить ззаду і намагається проникнути назад в ліжко. Це засмучує мене і змушує мене хотіти, щоб огризнутися, але я дивлюся на це з її точки зору та усвідомити, що кожен раз, коли вона кориться, відбувається щось негативне (тобто виходити на холод).

Вздовж цих ліній є кілька варіантів. Ви не можете мати їжу в доступному місці, але практично в будь-якому місці доступна для кішки. Ти можеш зробити один плакат і запропонував спробувати змусити її думати, що це бридко, але вона вже знає, що це було добре раніше. Іншим варіантом є, щоб утримати її від попадання туди в першу чергу. Два хороших способу зробити це стає одним з тих, пластичні циновки автомобіля за маленькі пластикові затиски, щоб тримати його від ковзання на килимі і перевертаючи на прилавку. Вони не образити кота, але це незручно на ногах. Вздовж тих же ліній, використовуючи двосторонній скотч. Імовірно, це займе всього кілька разів з кожною з них, перш ніж вони не хочуть потрапити на поверхню. Килимок працює на диванах, ліжках, або що-небудь ще і завжди працює, де стрічка може втратити свою клейкість.

Головне в будь-якому навчанні-це бути послідовним. Ви зможете втратити тижні або місяці зусиль, якщо ви дозволите кішці виграти один раз, тому що це зміцнює ідею, щоб намагатися, по обличчю не отримувати задоволення, тому що ви можете отримати кожен раз в той час. Ви бачите, як люди роблять це спеціально, коли відбирання навчені собаки від ласощів. Один із способів постійно бути послідовною, щоб отримати пристрій від Amazon, який кріпиться до верхньої частини балона зі стисненим повітрям. Він має датчик руху на нього і, коли він відчуває рух, він посилає струмінь повітря, пуф кішка з поверхні. Це працює ви звернули увагу або немає, або навіть в кімнаті. Я також бачив щось схоже, що добре від татів. Він сказав, що кішки не роблять асоціації, як собаки роблять, і що якщо ви караєте собаку за те, щоб отримати їжу, він розуміє, що, намагаючись отримати продукти харчування викликали корекцію. Якщо ви, наприклад, спрей кіт з пляшкою води для одержання на прилавку, він не вважає, що потрапляння на прилавок завдала спрей, він просто думає, що ти дупа. Я сподіваюся, це допоможе вам.

+151
Jonathan maquiran 24 черв. 2018 р., 14:36:52

Якщо вони зберуться в одній або іншій сфері, вони можуть відчувати інших-це загроза і хочете захистити свої області або рук. Я не знаю, якщо інший власник прагне до неї приходитимуть друзі, але, можливо, вводячи їх у нейтральну зону і можна використовувати намордники на короткий термін, щоб не образити один одного і можете отримати гарне почуття і запах аромат цих двох дисциплін. Я не знавець собак, а деякі знаходять в наморднику, щоб бути маю на увазі. Я просто даю вам ідею, яка може або не може працювати. Удачі.

+137
Doug Wollison 25 лип. 2016 р., 22:54:46

Тут вам доведеться йти повільно наближатися.

Розглянемо такий приклад -

Припустимо, ви приймаєте дуже солона їжа звичайна дієта. Лікар каже, що ви повинні скоротити вживання солі. Це буде майже неможливо для вас, щоб зробити це на один стрибок. Ви берете повільно підходити. Ви починаєте поступово скорочувати сіль в їжу щодня. На це потрібен час. Але в кінцевому підсумку з низьким вмістом солі, їжа теж буде прийнятним.

Тепер, повертаючись до кота -

Зламати приготовану їжу на дрібні шматочки. Потім почати змішування невеликої кількості приготовленої їжі з магазину-привезли свого кота їжу. Повільно зростає частка вареної їжі в суміші кожен день. В кінцевому підсумку прийде час, коли ваша кішка більше не буде відмовлятися від їжі приготовленої їжі.

Примітка:

Під час процесу випічки соки капати з м'яса. М'ясо багате як вітамін B і С. Але як бути водорозчинні відвикає від крапель соку. Збір цього соку і подавати її з м'ясом може звести до мінімуму втрати.

Також після відварювання м'ясо, кип'ячену воду не повинні бути викинуті, але подається з аналогічної причини.

І ніколи не давати кішці заморожені ніжне м'ясо. Це абсолютно шкідлива їжа для кішки. Він поставляється з насичений жир покласти серце вашої кішки в групі ризику і високим натрію нирки вашої кішки в небезпеці.

+136
Kuldeep Singh Rathore 25 груд. 2011 р., 06:59:58

Я помітив щось дивне з моїм котом.

Коли він щасливий (зазвичай, коли він муркоче) його хутро дуже м'який і шовковистий.

Однак, коли він був наляканий або нещасний (коли є феєрверк, або у нього була сварка) його хутро сухим і майже жорстким.

Кішки змінюють свої хутра м'якість залежно від емоцій, і якщо це так, чому?

+90
user144936 7 лип. 2019 р., 05:09:55

Якщо ви шукаєте екологічно чистий, зручний і ефективний спосіб , щоб прибирати за своєю собакою відходи, є кілька продуктів для цього.

Є продукти, які побудовані для прихованого і зручного видалення відходів. Вони в основному маленька текстильна сумка з кількома відділеннями, як правило, один, щоб тримати свіжі мішків і інший, щоб тримати пакети з сміттям в них. Їх можна закріпити на ремінь, повідець і т. д. Ось продукт, а ось інший.

Це також задовольняє екологічно чистий аспект вашого питання, тому що це дозволяє вам завантажувати ваші власні мішків або крену мішків. Ці мішки можуть бути екологічно чистими і biodegradeable. Ці сумки не тільки в цьому.

Цитата з опису продукту:

GreenNPack екологічно чисті продукти призначені, щоб перетворити пластик матеріал, який має зовсім іншу молекулярну структуру, що вона має властивість засвоюватися у відкритому середовищі, схожими на розкладання листя.

Якщо ці варіанти не зручні для вас, ви можете заглянути в портативний розподільник мішки для відходів тваринного походження, хоча це може бути важче для вас, щоб знайти біорозкладані пакети для цього.

Наскільки розправившись із сумками, якщо ви використовуєте біорозкладані пакети, ви могли б помістити їх у кошик, і вони в кінцевому підсумку розкладається, як будь-яка органіка буде. Ви могли б також розглянути можливість використання відходів для цілей садівництва (компост).

Якщо ви хотіли викинути відходи в ліс з насінням, це може бути трохи складніше. Ви могли б взяти великий аркуш (якщо це можливо, де ви живете), і завжди є деякі насіння в сумка мішок з тканини. Використовуючи пакет як рукавичку, візьміть великий аркуш, забрати відходи, вільною рукою посипати насінням на ньому, оберніть відходів лист, закрити мішок за все, зав'язуйте його так, що ви можете зробити його скасувати, і тоді, коли ви знаходитесь в лісі, порожній лист з мішка в лісі. Це може бути складним, але це тільки припущення.

+38
BorisovaYulya 9 бер. 2015 р., 22:03:21

Мій кіт майже завжди тихо і спокійно, але часом його учнів делат, він дивиться на мене пильно, потім піднімає на задніх лапах, щоб досягти моїх руках, поки я сиджу в кріслі і б'є мене лапою. Страйк не особливо важко, але його кігті назовні. Він не грайливий — якщо я намагаюся взяти його в руки, він звивається, дряпає, кусає. Ці періоди агресію дуже короткі і не трапляються надто часто, але дратує і насторожує.

Я намагався перетворити цей бій в гру, кидаючи м'ячі, і це майже працює, але я боюся, що це навчить його, що бити мене буде результат в грі, і я, мабуть, як цього уникнути.

Мій кіт кастрована, я граю з ним часто, так що я не розумію, чому це відбувається. Як зупинити мій кіт не агресивний?

+33
ZACK 8 січ. 2016 р., 09:06:48

Черепахи можуть відкладати яйця, не бачив самця черепахи. Як курчата, які вони виробляють незапліднених яєць в цьому випадку.

Спроба свою черепашку я вважаю, щоб отримати більше місця на наземної частини. Це може бути краще розвернутися в "екстрених випадках", якщо він хоче отримати швидко у воду. Або це може бути пошук кращого місця, щоб закласти яйця. Третя можливість полягає в шлюбний сезон, де черепах взагалі хочете "ходити миль, щоб знайти собі пару" і мають багато енергії.

Випадок 1: краще аварійного виходу

Черепахи в природі місць для ванни в сонячному світлі, що дуже близько і трохи вище води (як глибше, як краще). Так що, якщо вони помічають якусь небезпеку, вони кроплять себе і безпеки в лічені секунди. Якщо в них є такі місця для відпочинку на сонці (під лампи) вони відчувають себе в безпеці.

Випадок 2: вагітний, пошук для відкладання яєць

Будь ласка, див. Це питання більш докладно: мій жіночий Червоний Вухатий повзунок, наскільки я розумію, вагітний

Випадок 3: хочу ходити миль для любові

Я знаю деяких людей, які дозволяють своїм черепаху йти в цей раз... у їх город, в їх кімнати і так далі. Це має бути зроблено з обережністю (наприклад, якщо черепах з мокрими, або у холодне повітря, вони мерзнуть дуже швидко і захворів.), але це може бути рішенням для щасливого черепахою.

+11
beannshie 12 лют. 2018 р., 18:09:39

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil