Кусатися і хутра потягнути під час гри

Я наглядаю за собакою 7-річний лабрадор. Він любить грати з нашими сусідами собака і вони відмінно ладнають до недавнього часу. Наша собака нещодавно було кастровано і з того часу він став кусатися наших сусідів собака. Спочатку ми думали, що це була просто гра кусатися до вчорашнього дня, коли він почав виривати її хутра. Наші собаки-це стандартного розміру і наші сусіди-мініатюрна вівчарка.

Їх собаки завжди був основним, який завжди був добре з нашою собакою. Схоже, тепер все змінилося і часом їх собака, здається, боїться нашу собаку. Як я можу зупинити це поведінка, що вони зможуть знову стати друзями?

+920
Uday Sekhri 22 серп. 2019 р., 19:09:35
32 відповідей

Я чув, що собака повинна бути готова і щаслива робити те, що ви запитаєте їх, в тому числі відкривати рот або тримати на їх лапу/и/. Снупі навчилася легко ходити, але до цих пір намагається витягнути. Він більше не буде навіть зробити зоровий контакт зі мною, якщо він чогось хоче. Впевнений, що він підпорядковується основним правилам, але він завжди був рідкісний, що його вуха завжди були вперед і, природно, і світ відкритий і розширений.

Я знаю, що після читання деяких більше, що я був занадто суворий і йому страшно, коли намагаються навчити його ходити. Я просто хочу знати, що він міг би поважати і довіряти мені, інакше який сенс тримати його. Я працюю з ним вже більше року, ближче до двох і я думаю, що він тільки терпів тільки мене. Я переглядаючи мої тони і мови тіла, емоції і т. д. але я просто хочу собаку довіряти і робити це охоче без мене так голосно віддаючи команду, що сусіди вікна брязкальце, щоб привернути його увагу, як, дивлячись на моє обличчя (очі зокрема), щоб підтвердити, що він зі мною, перш ніж ми зможемо рухатися вперед.

Я знаю, як змінити мою поведінку, але це не збирається робити нічого, щоб повернути його довіру і повагу. Він зазвичай показує свій живіт до мене, як правило, охоче, тепер він буде спонтанний, але більше зі страху, я думаю. Можна подумати, що я напав на нього. Я впевнений, що я отримаю відповідь або два, але в основному, просто набравши мої розчарування.

Як мені повернути його довіру?

+930
ShoooRiK 03 февр. '09 в 4:24

Для Норвегії

Я відправив питання щодо захисту тварин тут в Норвегії. Відповідь я отримав сьогодні, немає приватної або варіанти державою безкоштовно або за низькою вартістю ветеринарної довідки наскільки вони могли сказати.

Це до ветеринара, якщо він/вона може допомогти вам і вашому вихованцеві.

Додаткова інформація.

Ветеринари тут є, щоб допомогти пораненим тваринам, як тварина поранено в результаті ДТП, але вони повинні заповнити форму, щоб отримати витрати, що покриваються, і це охоплює лише основи укладання тварина або простий спосіб лікування (це в основному для поранених диких тварин або тварин з невідомим власником).

Якщо у когось є більш повна інформація про опціони безкоштовно/низька вартість ветеринарна допомога в Норвегії, будь ласка, напишіть його!

+913
sergiofbsilva 7 січ. 2018 р., 14:30:52
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я консультувалася з ветеринаром вони сказали, що це був результат важкого холоду в цій області.

+906
masil 5 квіт. 2015 р., 14:49:56

В продовження мого питання зробити акваріум черепахи вимагають купаються кожен день?

 1. Я купити УФ лампи для черепах, але який з них слід придбати УФ-А, УФ або УФ?
 2. Яку відстань я повинен тримати між гігантської області (поверхневі води) і лампи? Я не хочу, щоб їх м'якої шкіри буде спалено.
  Поки відстань між поверхнею води і один КЛЛ (8 Вт) майже 12 до 15 дюймів.
+895
Aryasher 29 черв. 2014 р., 05:37:50

У мене сіни на мій танк, тому що я люблю тримати кішку і рибу. Але, мабуть, мої західні blacknose Єлець користується головні болі. Він постійно стрибає і стукается головою навіс. Кілька разів я бачив Єлець і мій центральний stoneroller минноу з отшелушившейся шкіри на верхній частині голови. У spotfin чистильників, здається, трохи розумніші. Нижче мої стрибуни.

Тим не менш, навіс не впливає на аерацію вашого акваріума, Якщо ви закрили його міцно. Краще мати навіс, щоб зберегти стрибуни у баку.enter image description here

+863
Kitmap 26 квіт. 2010 р., 04:24:31
Помісних тварин є результатом схрещування двох різних порід (такса, хаскі) одного і того ж виду (собаки). Синоніми включають в себе "мікс", "полукровка", "помісь", "гібрид" і "конструктор улюбленця".
+819
klutt 1 квіт. 2013 р., 00:21:49

Нещодавно я помітив, що Білі каміння в мій акваріум починають щось коричневе, зростаючі на них, і, як я підозрюю, щоб бути цвілі/водоростей. Цвілі/водоростей також поступово збільшується з плином часу.

 1. Як видалити плісняву і водорості?
 2. І як не допустити цвілі/водоростей від повернення?

Редагувати

Ось фото мого акваріума. У нас є фільтр, який можна частково побачити на спині. Можна бачити, що Білі камені були якісь коричневі штуки. але що цікаво це відбувається тільки на деяких з каменів. Акваріум також має кілька коричневих плям.

enter image description here

+814
premb Bairwa 5 жовт. 2013 р., 06:57:24

Я помітив, що вище гавкає часто вимагають собаку відкрити рот. Поле вашої собаки змінюється, тому що вона не в змозі відкрити рот, маючи палицю в цьому.

+709
nollyvenon 10 груд. 2019 р., 20:03:03

Моя кішка вылизала майже весь хутро з її живота і вниз між її внутрішньої задньої ноги, крім невеликих плям на руках. Може бути, вона робить це тому, що я вже повністю оброблену рибу з своєї дієти? Мої інші кішки алергія на рибу, тому я взяв рибу.

+682
shirk3y 8 черв. 2016 р., 12:18:18

Наш собак дуже люблю ці Stagbar собака жує. Вони тільки лікувати я можу знайти що тримає наші собаки цікаві і досить міцний, щоб тривати більше декількох годин (великі зазвичай тривають кілька тижнів). Один з наших двох собак також має серйозні проблеми з переварюванням звичайної кістки/сиром'ятної шкіри лікує, але вони, здається, не має яких-небудь побічних ефектів на всіх.

Проте останнім часом, наш місцевий зоомагазин перестав запасати їх. Мені було цікаво, якщо там може бути щось не так з ними, що вони перестали їх продавати? Вони також, здається, бути дуже низьким на складі на Amazon.

Чи є подібні альтернативи?

правка: взяв Ешлі консультацію і по електронній пошті постачальнику - вони відповіли наступне:

З-за популярності продукту, ми побачили величезний сплеск попиту Вересня/жовтня минулого року. В результаті ми провели весь Європейський запас перед Новим сарай рогів прилітають у квітні. Як ви знаєте, це натуральний продукт і ми не можемо виробляти стільки, скільки ми хочемо. Ми сподіваємося, що тварини вдома поповнюються в березні і вже отримані деякі роги з Південного півкулі, але це займає багато часу, щоб отримати от і отримаєте всі необхідні державні документи на місці. Так сподіваюся, в березні ви повинні побачити повернення до нормального життя, але в а якщо вам потрібні ми тримаємо невеликий запас

Що є гарною новиною і усуває будь-які проблеми, які я мав про продукт, але я все ж хотів би знати, якщо є якісь схожі альтернативи, враховуючи явний дефіцит пропозиції.

+677
KimAnh Ngo 16 жовт. 2015 р., 07:08:31

Мій друг сказав мені, що кішки показують свої емоції за допомогою хвоста.

У мене є кішки, які зляться "струсити" свої хвости, але це правда для всіх своїх емоцій?

+612
avg598 12 лют. 2017 р., 19:20:52

Це медичне розлад порядку називається "піку" (люди можуть мати його так само). Ви знайдете безліч порад погуглити для піку у кішок. У мене пайка кота собі і, на жаль, я не думаю, що ви можете позбутися від цієї поведінки.

Однак це може бути пов'язано з недоїданням, а якщо не робите так вже, подаючи високу якість корм для кішок може допомогти, а не нашкодити вашої кішки в будь-якому випадку. Високоякісні корми для кішок, це зовсім інша тема, хоча, але, для початку, уникати будь-якої їжі з цукром.

+546
Akriti Tandon 14 лют. 2010 р., 11:04:03

Я і мій так хотів би взяти кішку, але у нас є деякі побоювання:

 • У її батьків є кішка (Російська блакитна) і у мене алергія на це
 • Мій ніс починає працювати
 • Мої очі червоніють і свербіти

Я використовував свою кішку багато років тому, коли я жив з батьками, однак це було село, і кішка більшу частину часу, obiviously, жив на відкритому повітрі. Не було ніяких проблем.

Єдине, що я можу думати після того, як малював і погуглити навколо буде алергія на їх лупа (вибачте, якщо це не правильне слово).

Є будь-який вид (мені порадили взяти Сибірська кішка), що я могла жити з цим?

Інші речі, які варто згадати:

 • Ми живемо в 35М2 квартира
 • Я голову проблеми з диханням з 7 років
 • Я використовую сальбутамол на щоденній основі. В основному один раз в день

Є що-небудь ще я повинен розглянути, перш ніж приймати?

+516
tanantish 18 лист. 2010 р., 01:43:14

Ми купили папугу 11 місяців тому, чому пір'я не відросли?

enter image description here

+485
questy 13 серп. 2010 р., 15:06:21

У мене є жіночий англійська Лоп, що почали добре рости і на здоровому шляху до досягнення нормальну вагу. Вона отримала стрес і перестала їсти і пити. Ми змогли запобігти загальний гі Статис з йогуртом і знову її їдять. Але її зростання припинилося. Нормальна вага для дорослої жінки англійською ЛОП становить 10,5 фунтів, але вона застопорилася близько 9 кілограмів, коли їй було 7 місяців і зараз досягає 12 місяців.

Ми безкоштовно годувати(скільки захоче) 16%-18% професійні шоу корм для кроликів в даний час. Ми пропонуємо їй сіно, але це тому, що вона буде їсти тільки сіно і гранули уникнути, якщо ми дозволимо їй. Ми також намагаємося доповнити свіжою петрушкою щотижня.

Немає ніяких реальних ознак яких-небудь проблем зі здоров'ям. Вона їсть і п'є достатньо, щоб підтримувати свою вагу. Її випорожнення і сечі з'являються нормальними і у відповідній кількості. У неї не було ніяких виділень слизу, і наша регулярна фізична експертиза показує ніяких проблемних областях. Її вага не шкідливі, хоча вона не є повним і м'ясистим, як вона була в 6 місяців, вона ще чудово складена.

Є що-небудь безпечне і природне, що ми можемо зробити, щоб стимулювати її зростання?

+461
Sylvia Gray 13 бер. 2017 р., 03:30:35

Якщо ви знаєте, що у кішки атопічний дерматит (діагноз ветеринара), як ви можете знати, що його провокує? Як ви можете знати, якщо тригер знаходиться всередині або зовні, в їжі або щось ще, може бути, це всього лише частина раціону, як ви говорите? Наскільки я можу судити, це може зайняти кілька днів або тижнів, перш ніж симптоми будуть помітні.

+434
carbroker 17 вер. 2019 р., 18:26:15

Сьогодні (28 листопада 2013 р.) День Подяки в Америці, День подяки, ми їмо багато індиків. В даний час традицією для президента США дати "президентське помилування" в Туреччині. Життя в Туреччині зберігається і живе через день.

Що відбувається з амністували Туреччина після Дня Подяки?

Це продовжувати жити гультяйське життя в якості домашнього улюбленця?

Я можу взяти одну з цих помилуваних індичок?

+409
Cronax 24 лип. 2011 р., 12:26:57

Так як у мене є моя собака, я перевірю його на кліщів , коли ми повернулися з прогулянки в беккантрі. Тому сьогодні я помітив одну, потім ретельно перевіривши ще один. Сподіваюся, ні іншого.

Отже, питання: що я повинен зробити, щоб видалити його ?

Мені довелося трохи імпровізувати. Я використовував пінцет, намагаючись зробити його як можна ближче до шкіри, як це можливо (щоб видалити весь звір). Чи є кращий спосіб ?

Ось що я зняв.

enter image description here

+369
Andrey Shohalevich 7 груд. 2010 р., 18:17:45

Я чув недавно , що деякі підлогу теплотраси кришки можуть травми деякі з тваринами. Що я повинен шукати, щоб знати, які з них можуть бути шкідливі і як зробити їх тварину в безпеці?

+362
lostgradstudent 21 черв. 2017 р., 14:52:22

Я думаю, що psycoatde проробили гарну роботу, відповідаючи, але я хотів би додати кілька речей. Одна полягає в тому, що якщо рослини дійсно отруйні для кішок, не приводь його в будинок. Невелика кількість повітрообмін, що завод дасть вам нічого не коштуватиме завдати шкоди вашій кішки, просто купити очищувач повітря.

По-друге, ви повинні зробити деякі дослідження і з'ясувати, які рослини насправді є отруйними, а які ні. Наприклад, я чув, що ви не повинні мати пуансеттія в будинку, якщо у вас є домашні тварини, тому що, якщо вони їдять їх, вони помруть. Нещодавно, вони сказали, що вони тільки дратують вихованця, викликає блювання або пронос у гіршому випадку, і у них є багато, щоб мати, що сталося. Ось посилання на статтю про нього: Пет отрута телефон довіри. Так Ви рослини не можуть бути такими ж токсичними, як ви думаєте.

Psycoatde був правий у тому, що ваші кішки просто порада. Тварини потребують стимулу, людина включена. У вас є телевізор, комп'ютер, телефон, книги і т. д... Ви виходите, ви бачите людей, ви їсти в різних ресторанах, і т. д... ваші домашні тварини не зрозумій що. Люди часто не замислюються про це або взяти його досить серйозно, тому що у них була купа стимулів через день на роботі або в школі. Вони готові заспокоїтися і зменшили стимул. Однак, ваш вихованець був вдома, де він так довго був, що він знає кожен закуток, щілина, і тісно запаху. Ти йдеш додому або пошту людини, що йде до дверей невеликої кількості стимулів нудний день. Я нічого не кажу про вас конкретно, але я думаю, що люди в цілому будуть мати краще уявлення про те, що їх вихованець проходить на повсякденній основі, якщо вони провели один день у своїй спальні без стимулу. Немає телевізора, телефону, книги, що завгодно. Залишатися там протягом 24 годин. Тільки приходять, щоб їсти, пити, або використовувати у ванній кімнаті в два рази. Ви повинні тримати його в штанях інакше. Дивіться, якщо здається, як незручно взяти свого улюбленця або зробити що-то.

Це не гучні слова в ваш або кого-небудь, що його просто щось я не думаю, що люди вважають достатньою. Так що в принципі, ваші кішки потребують більше стимулів. Якщо вони як пензлика на мітлі, зробити їх пензликом іграшка кішка. Якщо він хоче пожувати рослини, дайте йому трохи котячої м'яти або навіть кішка, трава. Ще непогано б створити кішку ручку зовні.

enter image description here

Або покласти їх на повідку і гуляти з ними.

enter image description here

Це все дозвольте вашої кішки, щоб отримати, що додатковий стимул їм потрібен. Ви також можете грати з ними, з іграшками ви робите бігати і стрибати, поки вони не зношені.

Нарешті, я читав, що на відміну від собак, кішки не асоціюють корекції з законом, а з людиною. Це означає, що коли вони жують щось і лаяти їх, вони не розуміють наганяй жують рослини. Вони просто знають, що ти зійшов з розуму. У таких випадках найкращий спосіб я бачив в боротьбі з них-це щось на зразок цього: повітряний бластер. Це рух активоване повітря. Тому, коли кішка отримує десь-то він не повинен, він натиснув на датчик руху, і це робить йому дмухнуло. Потім площа буде анафема йому і він це робить ви зловити його на гарячому чи ні.

+270
yalavrenova 21 лют. 2011 р., 11:49:21

Ви можете використовувати рушник і замінити його, щоб бути більш екологічно свідомими? Або я повинен зробити замість вкладиша? Їм відомі деякі паперові рушники, але його не завжди рекомендується? мох б бути в порядку?

+266
mkarp 23 лип. 2010 р., 01:41:44

У мене є внутрішні довге волосся, які приблизно 11 років і майже 24lbs.

Близько 6-7 місяців тому, він перестав їсти і втрачати вагу (близько 12 фунтів). Спочатку, коли я кладу їжу, він лиже її трохи, але не їсть/жує. Схоже, він хоче їсти але не може. Поступово, він перестав їсти.

Я думав, що це може бути проблеми з зубами і взяв його до стоматолога. Стоматолог знайшов резорбції зуба і видалив його (не потрібно робити кореневого каналу). Через пару днів після операції, він ще не їв і втрачав вагу. У цей момент, я теж помітила скупчення рідини в черевній порожнині.

Перший ветеринар взяв його, щоб зробили УЗД, дали йому антибіотики, і сказала, що УЗД показало якесь запалення в кишечнику.

Другий вет теж зробили УЗД і виявили пухлину в тонкому кишечнику. Вони вилучили деякі з маси за допомогою голки для аналізу. Вони сказали мені, що аналіз покаже, якщо у нього була лімфома чи ні. На жаль, вчора прийшли результати аналізів як "діагностичний" (я думаю, це означає, що тест не був підтверджений). Вони також додали трубку для годування.

Обидва ветеринари зробили великий аналіз крові, нічого не знайшли, крім низького рівня альбуміну.

Вчора він став таким слабким і схвильованим, я відвіз його в лікарню. Лікар там сказав, що виходячи з попередньої історії, що 2 інших ветеринарів факсом, є 95% шанс, що він Рак і що він має spreadout протягом кишечника.

Вони сказали, що знають його spreadout, тому що вони можуть сказати з рідини, а тому що інші кишки не поглинати вітаміни/харчування правильно.

Вони говорили, що з УЗД в 2 інших ветеринари зробили, вони бачать, що "маса" охопила всі навколо тонкої кишки.

Вони призначили його на операцію сьогодні, де вони будуть піти і видалити масу з тонкої кишки і будуть робити діагностичну операцію. Тоді вони будуть робити аналіз на щоглу, щоб побачити, який вигляд це раку.

Вони сказали, що навіть з хірургією, він не буде їсти і буде чахнути.

Є шанс, що це може бути доброякісна пухлина....або навіть просто чужий блокування об'єкта?

Як вони можуть бути впевнені, що він поширився по всьому кишечнику?

Від мого дослідження, схоже, що кішки можуть мати скупчення рідини, якщо вони не їдять. Я сказала про це ветеринара, але вони сказали, що в даному конкретному випадку, це пов'язано з раком.

Який вірогідний прогноз?

+237
Testoultra 14 лют. 2015 р., 04:40:53

Це нудно і шукає стимуляції від вас. Мої коти роблять це весь час.

Якщо це не їжа, що б бути ймовірною причиною.

Якщо в ньому є іграшки, але іграшки більше задоволення, коли ви залучені, що є ймовірною причиною.

Якщо жоден з цих, тоді, можливо, він хоче бути карбування, грати в хованки, є їжа викидається, і т. д. - що особистість ваша кішка воліє.

+171
Bill p 26 трав. 2012 р., 11:00:22

Конформації шоу-змагань, де тварини судять проти письмового стандарту породи чи сорту. Тварина, яка найбільш близько відповідає стандарту, вважається переможцем.

Переможець отримує бали в залежності від кількості тварин, що переміг у конкурсі, з кінцевою метою досягнення звання "Чемпіон".

Зовнішні посилання

Собаки

+146
ayz4sci 1 лип. 2016 р., 11:09:54

В описі є таке:

-Падіння планшета в різних місцях акваріума, для більш рівномірного розподілу СО2

-2 таблетки на кожні 10 л води, доза 2 рази в тиждень

Так здається, що це ОК, щоб просто кинути їх у вашому акваріумі.
Але я вже теж бачила набори, як цей, де був невеликий кошиком в комплекті з присосками, де можна було поставити планшет.
Це може бути безпечніше, так що ваша риба не плутати з харчової таблетки.

Крім того, не хвилюйтеся про те, щоб убити ваші рослини. Але тримати очей поза для ваших риб. Висока концентрація CO2 означає менше кисню у вашому акваріумі. Так що якщо ви бачите, що ваші Риби не вистачало повітря, ви повинні зменшити дозу додати.

На відповідну записку, Ви також можете придбати 'рідина' СО2. В моєму акваріумі нано я використовую з EasyLife Карбо. Дуже хороший продукт, і я думаю, що в підсумку це буде дешевше, ніж цих таблиць. Процвітати Excel-це інший продукт (але у мене немає досвіду з цим).

Ви також можете спробувати установці DIY.
Я використовую це для моєї великий бак (180 літрів), і вона працює дуже добре. Я слідував в цьому керівництві: http://www.hobbykwekers.nl/artikelen/item/co2-verhogen-met-omgekeerd-bakje (на голландською, але картинки зрозумілі і ви можете в гуглі перевести. І якщо ви погуглите, я впевнений, ти знайдеш схожі гідів англійською мовою)
Ось перевернуть контейнер гарантує, що ви не отримаєте занадто багато СО2 у вашому акваріумі (що поверхні контейнера повинна бути приблизно 10% від поверхні резервуара).

Для мого танка нано я знайшов його важко отримати дебіт пристойний 'СО2'. Здавалося, що багато СО2 пішло у відходи з-за невеликого контейнера.
Але якщо ви граєте навколо з цієї суміші ви можете знайти те, що працює для вас (менше цукру, дріжджі).


+121
Jerf Altair 8 серп. 2019 р., 12:30:05

Я думаю, ти зробив правильно, швидко заважати і відокремлювати собак, перш ніж вона загострилася через трохи кричачи. Я не думаю, що вам потрібно продовжувати ігнорувати собаку, коли ви повернетеся додому, тому що, тоді він не буде як і раніше буде пов'язувати покарання з інцидентом. Собак немає причинно-наслідкового до такої міри, щоб він не може навіть знати, чому ви ігноруєте його на цьому етапі, який є) користі для собаки та б) його нічому не вчиш.

Коротка відповідь на ваше питання: звертатися з собакою спокійним авторитет після подібних інцидентів, які, здається, те, що ви зробили.

Хоча у мене є ще одна пропозиція, щоб запобігти проблемам у майбутньому і зміцнити хорошу поведінку:

Мою пропозицію було б почати, як ви зробили поділ собаки. Але з цієї точки, а не ходьби від парку, ходять вони повільно віддаляються один від одного, поки вони не заспокояться.

Як тільки вони заспокоїлися, попросіть іншого власника, якщо ви можете трохи прогулятися з ними. Поясніть, що ви хочете їх взаємодії до кінця на спокійній позитивній ноті, так що якщо вони знову зустрінуться, то не миттєво мають негативні асоціації і реакції один одного. Сподіваюся, що інший власник буде кооперативу.

Гуляють вони разом, паралельно один одного, і обидва на повідку, без яєць або іграшки або ласощі, щоб сперечатися. Залиште стільки місця, скільки ви обидва відчуваєте себе комфортно, залишаючи, але мета, щоб переконатися, що собаки досить близько, щоб знати це спільна діяльність. Гуляють вони разом, і якщо ви відчуваєте себе комфортно дозволяйте їм наблизитися один до одного.

Вони не повинні бути найкращими друзями до кінця цієї прогулянки, він може бути менше 2 хвилин, а потім ви можете піти на вашому шляху. Чи можна продовжувати так довго, як ви б у кінцевому підсумку дозволити їм відірватися в рахунку, щоб знову грати разом, якщо ви вважаєте, що це вдалий час.

Кажуть в низьких, м'яких тонах, зберегти всі спокій. Хвалити їх обох ніжно, але тільки якщо вони обоє залишаються хорошими і спокійними.

Таким чином, вони вже забули цей інцидент і наступного разу вони зустрінуться це буде позитивна асоціація.

Плюс, вам не доведеться продовжувати покарання ігнорування або корми довше, ніж це бере, щоб йти додому.

Редагувати: я думаю, що вище буде працювати, тільки якщо бійка не переросла в криваву бійню. Якщо б це був справжній бій з цим кусатися (іноді званий червоний пояс) ваша собака може бути високою на адреналіні днів. Ніяка корекція або позитивне підкріплення буде тонути, і краще всього взяти його додому і уникнути надмірної стимуляції своїх почуттів протягом декількох годин / днів.

+103
Patrick Scheffer 11 жовт. 2013 р., 06:29:49

Ця інформація свідчить, що африканські товстий хвіст геконів в стані розмножуватися, коли статевої зрілості, яка відбувається в період з 15 до 18-місячного віку, хоча, може бути молодше. Варто також відзначити, що африканські товстий хвіст геконів рекомендується розводять між навесні і восени, щоб домогтися найкращих результатів.

Поки що немає обмеження на вік для породи, я б особисто дав тобі сумую з-за можливого безпліддя або підвищений відсоток 'Дуд яйця як рекомендована тривалість життя становить від 10 до 25 років за даними Вікіпедії.

+102
Tehseen 31 трав. 2015 р., 16:37:29

12 тижнів назад я купив британський короткі волосся кішки. Я бачив її в розпліднику у заводчиків розплідника в нижній частині саду, ну я думаю, що я зробив, але кота вона обніматися і цілуватися було набагато більше. Коли я повернувся додому, мій друг отримав її з корпусу і побігла в мою спальню, вона досі витрачає масу часу. З тих пір я змусив її перестати ховатися весь час і проводить час зі мною.

У мене було кілька кішок, але завжди в них кастровані. Але в цей раз я не можу дістатися, щоб забрати її, щоб покласти її носій. Я поставив їжу і частування, але їй все одно не потрапити у перевізника.

Я інвалід і ходити проблема, тому я не можу обійти добре. Вона не дозволить мені погладити або забрати її. Інші люди намагалися отримати її підібрали, але його неможливо так що немає ніякого способу, я можу відвезти її до ветеринара.

Також ветеринар зробить це тільки з тепла. Вона перша плавка на тиждень, півтора тижні у неї тічка знову і голосніше, і його буде більше. Я поговорю з нею, коли вона крики і закриває її трохи.

Коли у неї тічка, вона мене зупиняє і намагається зблизитися з нею, а іноді вона стає її переляканий погляд, який вона мала в першого. Я не хочу, щоб вона була, як вона була, але її засмучує, що всі проти, що вона виправлена.

Як я можу змусити її заспокоїтися і отримати її в утримувач, тому я можу вам її стерилізувати?

+88
Naveen Aechan 27 лист. 2011 р., 03:15:27

У мене є самка собаки, що зараз тічка. Минулої ночі її і мій пес застряг і вона почала плескати.

Це нормально?

+59
user140598 16 лют. 2014 р., 23:29:49

Я хотів би купити кота (моя перша) і я перевірив її на інбридинг а ось його батьки - https://pawpeds.com/db/?a=p&ids=3:1340035;2:1340037 і G=5&р=Сіб а&o=ajgrep

Моє питання, наскільки це безпечно? Тому що з 4 покоління є 0%, а з 5-го покоління 2.34% і потім продовжувати піднімати.

Дякую за відповіді, Девід

+31
Ivan Zaqqa 13 бер. 2013 р., 14:46:18

Подивіться в місцевих рятувальних організацій або гуманне суспільство/притулки для тварин. У цих місцях часто мати можливість взяти на роботу пошук господарів для кішки і для вас, і як мінімум зможуть надати вам ресурси, щоб допомогти вам благополучно відправляємо їх.

Для благополуччя кішки, дуже важливо, що будинок, де вони поміщаються бути оцінені в якійсь мірі. З аварійно-рятувальними організаціями, часто це поєднання аплікації, інтерв'ю з потенційним усиновлювачем і одну або кілька посилань, і іноді домашній візит або інтерв'ю з ветеринаром потенційного усиновителя. Там теж комісії у зв'язку з прийняттям, яка допомагає фінансувати подальші рятувальні роботи і допомагає знизити ризик для кішки, якщо усиновлювач готовий віддати $100-$200 взяти кота додому, вони будуть набагато більш імовірно, щоб піклуватися про цю тварину, ніж той, хто бере його безкоштовно. Крім того, типовою рятувальної договору містять положення про те, що тварина має бути повернуто те, що порятунок (для безпечний пошук господарів), якщо усиновлювач не може більше за ним доглядати, і що якщо з'ясується, що тварина піддається насильству або нехтують, порятунок має законне право конфіскувати тварина і повернути його до спасіння.

Тварини, які віддані безкоштовно, як часто в кінцевому підсумку в якості "наживки" тварин (для собачих боїв), годують інших тварин, що використовуються у випробувальній лабораторії, перепродати на прибуток, бездоглядними, або може виявитися в ситуації, накопичення. Немає ніяких перевірок, щоб забезпечити особа, яка приймає тварина буде надавати ветеринарну допомогу, або не був законно відсторонений від володіння домашнім тваринам (що відбувається в випадках крайньої жорстокості по відношенню до тварин або недбалості).

+15
Vladik65 21 бер. 2013 р., 07:04:25

Хижаки, ймовірно, перевірте із сечею і калом, щоб отримати запах своєї здобичі, перш ніж почати полювання. Ваша кішка довіряє вам, а не кому-небудь ще, оскільки вони можуть бути хижаками.

+14
AymenDaoudi 20 лип. 2013 р., 15:13:05

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil