Які гарні іграшки для кішок збагачення?

У нас є куля з отворами, куди ми кладемо корм для кішок ст. Наші кішки дійсно люблять це, штовхаючи м'яч, щоб дістатися до їжі, навіть якщо їжа доступна.

Які інші хороші збагачення кішка (іграшки)? Саморобні або купили не важливо.

+551
vinse 3 лют. 2010 р., 20:12:44
27 відповідей

Парвовірус найбільш часто вражає нещеплених цуценят менше 6 місяців. Однак, жодна вакцина не є ефективною на 100%, і щеплені дорослі собаки можуть набагато рідше бути заражені.

Хоча ризик може бути низьким вакцинированной собаки, я б все-таки прийняти вашу собаку, щоб побачити ветеринар. Вони можуть виконувати парвовірус Snap-тест. Якщо ваша собака знаходиться на ранній стадії інфекції, він не може линяти вірусу у великих кількостях у фекаліях ще. У цьому випадку ваш ветеринар може рекомендувати аналіз крові (повний аналіз крові). Так як парвовірус зазвичай вражає кістки кісткового мозку, низька кількість білих клітин крові може бути ранньою ознакою інфекції.

Парвовірус може жити в навколишньому середовищі протягом багатьох місяців, тому переконайтеся, що для очищення та дезінфекції всіх поверхонь з розведеним розчином відбілювача, особливо іграшки, миски і т. д.

+995
Vovan1985 03 февр. '09 в 4:24

У мене 3 собаки(з девіантною поведінкою), які не будуть мочитися на килим. Я пробувала оцет і харчову соду, це просто, здавалося, зробити його гірше чи не на всіх. Запах дуже сильний і неприємний! Що ще може мені допомогти?!? Я не хочу витрачати $$ на магазині продуктів, які можуть або не можуть працювати.

+932
Madi Saab 21 січ. 2018 р., 07:40:04
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Якщо у вас є стурбованість з приводу введення існуючого вихованця(и) на потенційного вихованця(и), ви повинні обов'язково поговорити з вашим рятувальної групи/притулку. Для деяких видів тварин, знайомство на нейтральній території-це корисно і може бути хорошим індикатором того, наскільки добре вони ладнають. Для інших видів, видалення від обстановки в сім'ї може бути настільки напружений, що ви отримаєте ніякої корисної інформації (і може нашкодити початку відносин).

Крім того, якщо у вас вже є вихованець, дуже важко ладнати, я раджу шукати порятунку організації, яка займається велика домашня виховання і відповідні особистості.

Багато тварин не ведуть себе, як себе в середовищі укриття з великою кількістю інших тварин, шуми, сторонніх, та інші загальні фактори стресу. Така тварина, як це робить краще за все в будинок (цілодобово) середовище, де він може розслабитися і показати свою індивідуальність. Тоді, коли ви звертаєтеся до порятунку і описати існуючі вихованця, вони можуть погортати нотатки зберігаються в поточному сприяє і знайдіть того, хто швидше за все підходять особистості. Це більш тривалий процес (особливо, якщо ви хочете конкретного кольору/підлоги/іншого атрибута), але це має тенденцію працювати краще в довгостроковій перспективі.

Рятувальні групи, з якими я працював, іноді робити "пробні", де вони дозволять вам взяти кішку додому на час, так як вони не знаєте, як він буде реагувати при певних обставинах.

Нарешті, порятунок повинен проінструктувати вас, як інтегрувати ваш новий вихованець і поради в процесі. Рятувальній групі я працював передбачає, дозволяючи принаймні 6 місяців для інтеграції кішок. Іноді це займає більше часу (ми зберегли імбир замкнули в спальні, коли нас не було вдома протягом декількох років, перш ніж вона навчилася ладити з усіма).

+918
Ko Na 4 груд. 2016 р., 19:00:32

Моєю 3 місяці 30 фунтів великі породи на горщик(не справжнє ім'я) може тримати її пописати. Ми провели один з вихідних днів, постійно контролюючи її пописати ситуації, і вона не була в аварії один раз в будинку. Потім протягом тижня, перебуваючи на роботі, вона попісяла в будинку. І ми приходимо додому, що здається, ніби річка сеча з какашками острова.

Ми намагалися використовувати пописати колодки, але не вийшло, в основному тому, що я ніколи не використовував пописати колодки перед і наплутав навчання.

Наші варіанти:

 • Вам буде вигулювати собаку, хто приходить за 20 хвилин 3 рази в день за Ка-Ка (60 $/добу)
 • Навчити на горщик на пописати в кутку, використовуючи пописати колодки, то спробуйте виправити її через 3 місяці, як вона буде маленькою конячкою розміру.
 • Страждати

Перша прогулянка вранці о 6:30 ранку. Я йду на роботу близько 8:30. Вона має в компанії 9-ти місячного жіночий 80lb собакою(привчена до лотка), і є собака ходок йде близько 2-3 годин дня. Я повернувся в 7:30 і відразу взяти її. Потім, я сплю поруч з нею ящик у вітальні, і вставати в 11:00 вечора, 2:00 і перезавантажте день в 6:30 ранку.

Досі я був обмеживши споживання їжі два рази на день. Моя дівчина вважає, що це не виходить, так як там ще какашки в будинку, і думає, що мокра дивиться недоїдають.

+899
Ian Madden 21 бер. 2011 р., 22:33:57

У нас є норвезька лісовий кіт, хто часто потрапляє на килимки і багато їдалень.

Я підтримую відповіді вище щадних методів для надання допомоги вашій кішці акуратно почистити. Якщо у вас є проблема, де какашки не виходив на руці, однак, ви можете хотіти розглядати ванна.

Ми виконайте наступні дії, щоб очистити його, коли він занадто багато для нас, щоб "перечекати" процес самоочищення. (Примітка: Я не професійний! Наступне, що я роблю, і не може бути краще для вашої кішки! Приймати або змінювати ці кроки, необхідні для вашої ситуації!)*

Підготувати себе наступне:

 • Дитячий шампунь (ми використовуємо Джонсонс без сліз)
 • Великий пластиковий стаканчик
 • Велика ванна кімната рушник (у нас є один виділений для кішки використовувати для ванн - вони будуть дірявити/і т. д. тому я рекомендую великі, дешеві рушник ви не доклали до)
 • Додатково: рушник для рук
 • Додатково: фен з прохолодній обстановці
 • Додатково: дві людини - помічник може зробити цей процес набагато легше.
 • Додатково: щітка для волосся (тип волосся залежить від кішки/кота пестити переваги)
 • Додатково: товсті шкіряні рукавички (якщо у вас виключно складна кішка/потребують захисту... але в такому випадку, може бути, краще шукати грумера або ветеринара для допомоги, а не отримання роздер)

Кроків, сподіваюся, ванна успішним

 1. Отримайте ванну, наповнену теплою кімнатній температурі, приблизно до 1-2 сантиметрів.
 2. Додати дитячий шампунь у воді і отримує якісь бульбашки будуть. Я також упевніться, щоб мати великий пластиковий стаканчик поруч і запасне рушник для рук залежно від характеру безлад.
 3. Ми тоді візьми Кота, принести його в ванну, і переконатися, що двері закриті за нами, щоб повідомити, що втеча - це не вихід для нас, даючи зрозуміти, що немає втеча варіантів допомагає йому прийняти, що це час ванну і заспокоїтися.
 4. Повільно опустіть кішку в ванну, міцно тримаючи за шкірку, якщо він намагається втекти, і використовувати великий пластиковий стаканчик з кришкою кішка з мильною водою. Це допомагає робити це повільно і спокійно, наскільки це можливо. Ви дізнаєтесь, що має сенс для вашої кішки, чим більше ви це робите. Крім того, використовувати рушник для рук, щоб отримати якісь особливо веселі районах. Я намагаюся поговорити з кішкою, як заспокійливий, як можна протягом начебто більш корисно, чим більше ви знаєте один одного.
 5. Якщо можливо, запустіть води трохи більше, щоб заповнити чашку з мильною водою для полоскання. Якщо проточна вода проблема/причини психувати, візьміть глечик і наповніть його водою кімнатної температури з іншої кімнати (кухня, ванна кімната) та повернути його протягом промийте. Наші кішки іноді психував з-за цього, але це не проблема зараз.
 6. Коли кішка ретельно промити, забрати кота і помістити його на великий рушник. Зазвичай у нас рушник на колінах, сидячи на унітазі з сидіння вниз. Як тільки кішка поміщається (у нас хапати за шкірку, як правило) з ванни на колінах з рушником, відразу ж взяти рушник і "буріто" кот. Взяти з обох сторін рушник і загорніть з боків кішки. Це допомагає кішці ворушити менш, як ви масаж рушник навколо, щоб допомогти з процесом сушіння.
 7. Додатково: ми використовуємо фен низькою, крутий параметр, щоб допомогти з сушки котячий волосся. Ми впевнені, щоб покрити вуха кішки як можна сильніше, звук не засмучує/пошкодження.
 8. Після того, як кішка досить сухий (не мокрий, ще вологі-це нормально), то нехай кішку у ванній, щоб струсити більше зайвої води.
 9. Додатково: на даний момент, можна чистити волосся вашої кішки, якщо це необхідно. Ми ніколи не робимо, так як наша кішка воліє, щоб забрати решту процес відходу звідси, але ваша ситуація може бути різною.

На даний момент, ми, як правило, випустити кішку з ванної, щоб він міг відпочити в іншій частині будинку без нас. Він, як правило, йде на місце, щоб надалі висушити/завершити процес залицяння.

Я сподіваюся, що ваш рятує кошенят заспокоїтися і потрапити в деякі здорові звички самостійного чищення. Сподіваюся, час і терпіння принесе щасливою, чистої кішки, перш ніж ви це знаєте.

+881
Vallie 23 вер. 2015 р., 07:44:54

Моя собака стає старше, але коли він вважається старшим?

Я знаю, що людський 1 рік прирівнюється до 7 собачих років.

+881
Perra Jonasson 30 лип. 2016 р., 21:30:03

У більшості стерилізації та випуску програм, кішки повернулися в тому ж місці вони були знайдені.

Я думаю, що в деяких випадках вихідна область є небажаним. У цьому випадку можна звільнити здичавілий кіт, в новому районі, що дозволяє йому залишатися фера?

Якщо так, то необхідно тримати кішку в загальну площу звільнити?

Моя основна думка полягає в тому, що є зовнішній ні кішок в нашому районі і я був би готовий надати їжу та дах, якщо захопили здичавілі потрібно нове місце.

+830
trimstray 14 трав. 2010 р., 08:53:03

Їх мета може бути вашої собаки. В основному корови хоче зберегти дивна собака, як звірі від них.

Корів, які нещодавно народили телят або корів, які в період доставки зазвичай агресивний на собак, як тварин, так і на чужих. Це пов'язано з мотивом спасіння свого теляти.

І впевнений, корів(крім телят), не буде грати з незнайомцем.

Така поведінка з індійськими коровами породи(особливо кангаяме порода'), можливо, вона існує у всіх корів, але не впевнений, що інші країни ферми.

+760
solareweapon 13 жовт. 2015 р., 05:30:52

у мене 8 неонів в акваріумі з однією самкою Бетта, вони всі ладнають. ми використовуємо тільки pellats Бетта. але Бетта і їх частка, я думаю, що жінка Бетта на відміну від чоловіків, то вони набагато менш агресивні

+728
Mike Bretz 28 січ. 2015 р., 21:42:51

Годування

Кошенята вчаться їсти нові продукти з плином часу. Взагалі кажучи, вони хронологічно вчитися є:

 1. Молоко (з народження)
 2. Вологий корм
 3. Сухий корм

По суті, вони вчаться їсти м'яку їжу до більш твердої їжі. Але це не абсолют. Я бачив кішок, які відмовляються їсти вологий корм (або корм), період.

Враховуючи їх вік, я завжди буду тримати кішку в молоко. Якщо у них є проблеми з іншої їжі, вони завжди можуть повернутися до молока.

Я ще не чув яєчний жовток з маслом. На основі білків (яєчко) і жирів (масла) зміст, я думаю, що це замінник молока (що теж по суті лише білків і жирів, зважених в рідині).
Я б очікував, що кошеня молоко так само добре, яйце-олія комбо. Ви завжди можете спробувати дати їм обом і бачачи, що вони віддають перевагу. Дати їм молоко за їжу, потім дати їм яйце-олія наступного прийому їжі, а потім зробити обидва варіанти в наявності. Вони знають обидва варіанти, так що ви повинні швидко помітити, якщо вони користь одного над іншим.

Але я думаю, в цілому, найкращим підходом було б нехай спробують речі. Дати їм молоко та яйця-масло комбо. Подивитися, які з них користь. Взяти до відома їх послід, переконайтеся, що вони не мають більше diarrhaea, ніж один або два рази після включення.

Те ж вірно і для сухий і вологий корм. Коли ви думаєте, що вони готові до цього (або коли ви просто не знаєте), просто пропоную його як альтернативу. Якщо вони не приймають, то це їх вибір. Якщо вони погано реагують на нього (не переварюю його), потім забрати його і спробуйте ще раз на більш пізньому етапі.

Я не думаю, що вони готові на сухий корм, але можна спробувати з вологий корм.


Притулок

Мені подобається ваше рішення покласти їх у глибоку коробку, щоб переконатися, що їх мати знаходить їх знову. Однак у середині осені і з наближенням зими, я хотів би спробувати, щоб тримати їх усередині. Особливо, якщо ви вже стурбовані їх сила.

Ви все ще можете покласти щось зовні, що пахне кошенят (наприклад, на зелений килим у вашому зображенні).
Якщо ви хочете більш ефективний засіб, також зберегти деякі з їх послід на вулицю (бажано у відкритому контейнері, але я розумію, що це не завжди варіант).

В ідеалі, ви хочете, щоб кошенята видимий від того, де ви залишаєте ковдра/послід. Мама підходів для запаху, а потім подивіться навколо, щоб знайти кошенят. Як тільки вона побачить кошенят, вона, ймовірно, палицею навколо вашого будинку, щоб отримати їх назад.

Я доглядав за кошенятами, що я знайшов вчора ввечері, що мати, схоже, відмовилася від, що я думав, було один місяць.

Якщо ви праві, що мати навмисно відмовилися від них, малоймовірно, що вона повернеться до них.

Але немає ніякої шкоди в спробі.

+706
Anik Mitra 28 вер. 2018 р., 20:11:59

Так, ви можете використовувати поводок на кішку; я роблю це все час. Краще всього почати їх у більш молодому віці, але навіть якщо вони дорослі кішки, вони все одно можуть бути натреновані за допомогою проводів і поводок. Спробуйте почати повільно, як гуляти з ними по двору з собою шлею і поводок. На якийсь час, вони можуть просто перекинутися або лягти; просто забрати її і помістити їх в стоячому положенні. Я т займає деякий час, щоб звикнути до шлею і поводок. Кішка лікує, можуть сприяти хорошим відповіддю.

+686
kieranbenton 24 квіт. 2012 р., 07:29:15

Якийсь час мій чоловік Собака (блакитний хілер) попросить монтуватися моя собака (блакитний хілер лабораторії суміші). Він терся об неї, а потім підштовхнути його прикладом в обличчя. Він буде робити це кілька разів, поки вона сідлає його. Він всього лише рік і кілька місяців і ще не nuterd. Це дуже дивно, і він буде робити це багато разів за ніч.

+683
Stuart Wilkie 26 лип. 2019 р., 09:02:23

Звичайно, найбільш ефективним рішення буде залежати від індивідуальних кішка, але кілька речей, щоб спробувати (що я вже робив сам) досить прості:

 • Підвернути стілець коли не у використанні—звичайно, це залежить від спритності кішки і висота столу (мій кіт продовжував використовувати його, щоб перейти на робочий стіл; без нього вона не може досить високо стрибати).
 • Переконайтеся, що там не інші предмети поблизу, які вони можуть використовувати (її кіт-окунь був досить близько, що вона буде стрибати на моєму столі; переміщення трохи далі полагодили).
 • Видалити що-небудь приваблива з-за столу (я використовував, щоб тримати сумку в кішки-частування на стіл, тому звичайно вона буде намагатися дістатися до нього; витягувати, що прибрали мотивації).

І додати пару речей вже згадувалося:

 • Видаліть всі крихкі. Це досить очевидно; якщо кішка робить це там, незважаючи на всі ваші зусилля, то це не проблема, якщо у вас немає нічого світлого або тендітний, що може бути випали або зламаних.
 • Покладіть окуня або ліжко або що-то поруч, так що вони взяти на себе відповідальність, що й інстинктивно вирушили туди.

Ці поради йдуть на будь-яку поверхню або куточок, який ви хочете тримати кішку (або інша тварина) з. Наприклад, ми дізналися важкий шлях, коли ми виявили, що наш кіт використав стілець у підвалі, щоб застрибнути на стіл, де ми поставили кілька лотків свіжоспечений міні-чізкейки охолодити ніч. Точно також, коли вона стрибнула на кілька речей, щоб зробити свій шлях вгору на тарілку закуску на полиці в їдальні.

Тепер ми завжди переконатися, що у неї немає фізичного доступу в будь-якому місці, вона не повинна бути. Крім того, ми намагаємося правильно зберігати всі продукти, тому що навіть якщо вона не може дістатися до нього, було б жорстоко змушувати її запах всю ніч.

+602
Lee Alexander 3 бер. 2012 р., 15:04:29

Боязнь тіней називається Sciophobia це фобія, яка є типом тривожного розладу, як правило, визначається як постійний страх об'єкта або ситуації, в яких хворий робить величезні зусилля, уникаючи, як правило, не співмірні з реальною небезпекою, часто визнається нераціональним.

Існує кілька видів лікування , доступних для людей зі статком, але найбільш проблематичні для використання на час без високий рівень знання мови. Найбільш ефективним методом лікування, швидше за все, працювати на собаку-це когнітивно-поведінкова терапія. Є ліки, які можуть допомогти, ви повинні поговорити з вашим ветеринаром про них.

Модифікація поведінки може приймати різні форми, і повинні бути адаптовані в процесі лікування. Коротше ідея в тому, щоб створити позитивний вплив при наближенні до страху викликає річ. Є кілька подібних рішень, доступних в інтернеті, тут зона пару прикладів 1, 2 , але ви також може хочете поглянути на інші, так як кожен підхід має конкретним постачальником (вами) і клієнтом (ваша собака).

+538
skybidy 21 черв. 2015 р., 07:15:22

По-перше, я гадаю, вам відомо, що кішки не лижуть соціально як собаки роблять. Вони доглядають один за одним, якщо вони особливо дружні/довірчі, але за межами, що вони більш правоподобны для того щоб протерти проти чогось/комусь вони подобаються, або штовхати їх обличчях проти нього-в основному, запах-позначивши його як "мені подобається це, це моє". Якщо кішка лиже вас, ви повинні відчувати себе вдоволений або цікаво, який смак або запах спіймав його увагу,

Тому для більшості кішок, не лизати-це дійсно не дивно.

Крім того, деякі кішки просто трохи заплутався щодо пестити річ. Один з моїх людей почне її мову, а потім на диво багато часу, щоб з'ясувати, що вона, ймовірно, слід застосувати його до чогось. Ще я знаю іноді ретельно змочіть його лапу, потім вимити обличчя з іншого лапою. Неодноразово.

Прищіпка/захоплення є, швидше за все, грати в реслінг, якщо він кусає досить сильно, щоб заподіяти біль. Якщо вам не подобається, зробіть дратують шуми і штовхати кота і підійняти його на деякий час, і він зрозуміє, що це те, чого ти не хочеш, щоб він зробив. Мій друг кішка любить цю гру, і, оскільки він обережно, щоб не вкусити я не відчував ніякої необхідності, щоб відбити її. (Як це відбувається, він також єдиний, хто іноді буде вирішувати, я гладжу його досить довго, і це для нього час, щоб мити мої пальці.)

В принципі, схоже, немає нічого, що потрібно виправити тут. Якщо ви дійсно, дійсно хочете навчати вашу кішку лизати пальці, спробуй вмочати їх у тунця воді або якесь інше задоволення.

+502
0DAYanc 16 лип. 2014 р., 15:39:27

Лікує не єдині нагороди, які можна використовувати, і деякі собаки можуть навчити вас багато про мотивації (наприклад, лайки). Якщо частування не працюють зараз, думати про те, що він любить. Залежно від собаки це може бути що завгодно з куль, буксири, карбування, бігають, домашні тварини, похвалу і т. д. Я впевнений, що є щось, що він любить (навіть якщо це щось погане).

Ви можете навчити вільному повідку гуляє з іграшками, але це вимагає дуже ретельного розміщення нагороду, і це допомагає, якщо в нього хороша "залиш" / "дістати" команду.

Якщо у вас є, ви можете почати використовувати премаков принцип передавати свою радість в інших речах або принаймні більш адекватні речі. У ній говориться, що більш імовірним поведінки підвищує вірогідність менш ймовірні поведінки.

Практично, це означає, що якщо він любить ганяти білок і дати йому ласощі, а потім нехай ганяють білку, він теж полюбить ласощі. Або давати йому більш низьку вартість лікування, а потім шматок стейка в кінцевому підсумку підвищити вартість нижча вартості лікування.

Що стосується інших методів підвищення харчової мотивації, я б порекомендував не безкоштовне харчування (якщо ви не) і дати йому обмежений час, щоб поїсти. Якщо він починає розуміти, що їжа-це обмежений товар, він буде ставати більш цінним. Ви також можете перевірити, щоб побачити, якщо він отримує потрібну кількість їжі. Я не пропоную вам голодувати йому, але якщо він повний, вам буде потрібно використовувати щось інше, як іграшка для нагородження. (Принаймні для хаскі. Інші породи завжди може мати місце для більш.)

Ви також можете спробувати використовувати їжу в якості нагороди. Якщо він голодний і чекає свою вечерю, він може бути більш готові працювати.

Нарешті, не забувайте про простий вареної курки, сиру, або більш екзотичних задоволень, таких як алігатор.

+492
Ron Caselman 19 трав. 2015 р., 23:26:15

У мене є серед інших видів риб, а також два папуги кров, один з них потрапляє на інший, акваріум досить великий (50gal) і оформлені так, кожен може мати свою власну укриття.

Як тільки я робив якісь збереження, так що я зняв їх в 5gal акваріум на пару днів з однієї тільки прикраси пластикові дерева в ньому. Тепер, що акваріум маленький, він потрапляє на всі їх час, так що він почав чіплятися до власної вниз головою в дерево, як ніби вона була частиною його.

Пізніше, коли я поклав їх назад в акваріум, він зберіг ті ж звички, навіть коли ніхто не навколо нього. Я спробував покласти його назад в 5gal, щоб побачити, якщо його ефект інших риб, але мій папуга крові буде дотримуватися його власної інт дерево і буквально не рухатися взагалі. Тепер я залишу його в спокої, без прикрас взагалі.

Примітка: стан води завжди був хороший, і єдиний раз він був стурбований іншим папугу кров, коли вони залишилися одні в невеликій ємності на пару днів.

Хто-небудь знає в чому може бути причина такої поведінки і що можна зробити, щоб повернути його у великий акваріум?

+471
Tenpel 6 серп. 2012 р., 07:43:15

Змішувати консерви в свій звичайний корм може зробити ваш щеня більш зацікавлені в їжі. Крім того, міняє свій корм на щось більш привабливе або доповненні зі свіжими продуктами можуть мати той же ефект.

Ви цуценя може бути нудно зі своєю їжею. Це звучить, як ви залишите їжу йому в миску для нього, щоб поїсти, коли йому заманеться. Ви могли б розглянути начинку Конг з сумішшю сухого корму, столову ложку або дві з вологий корм, і трохи свіжого вареного м'яса/риби/овочів і пропонуючи, що під час їжі.

Більш серйозне питання, вологий і сухий корм зводиться до харчування. Більшість вологих кормів мають менше калорій, білка і жиру, ніж сухий корм. Вам необхідно збалансувати годування вашого собаки що йому подобається і задовольняти його потреби в харчуванні. Власний курячий Ньюмана і рисом, консервовані продукти харчування (В) лише 10% білків, 5,5% жирів і 1% клітковини, тоді як власні формули для дорослих Ньюмана дробити і 21% білка, 12% жиру, 4,5 відсотка клітковини на чашку. Більшість собак потребують більшої кількості білка і жиру, ніж консерви надає.

+449
pgruetter 11 січ. 2019 р., 07:54:40

Додавання точки я не помітив у попередніх відповідях:. Видалення кігтів у може викликати тривалі неприємні відчуття.

Мої нинішні кішки (зітхання) віддаленими кігтями перш, ніж я прийняв їх. Хоча це було зроблено належним чином, використання в даний час переважний хірургічний метод, один з них був залишений з собою, по суті, невиліковними разі тендиніт, оскільки частина сухожилля, які повинні були функціонувати кігті більше не треба нічого тягнути проти. Вона у мене на кілька Бади для управління (додаткові глюкозамін тощо) і вони дійсно знижують симптоми... але вона досі вказує, що одна лапа болить.

Немає. Серйозно.

+378
Sue Soto 20 жовт. 2017 р., 06:37:52

Чи є різниця між сечовим такий мокрий корм для кішок і сечовивідних сухий корм для кішок, мій кіт кристалів і ветеринар сказав, щоб дати йому вологий корм, як це краще для нього, я був просто цікаво, якщо це була його особиста думка, або якщо вологий корм дійсно краще для нього, ніж сухий корм

+275
Soda 20 квіт. 2011 р., 10:30:19

Зараженість личинок можна вилікувати. Це цілком природно, що тваринам не підпустять вас це не гостра біль, як опариші постійно харчуватися його плоттю, шкіру та органи. Тому спочатку треба вбити опаришів. Отримати лікувальні скипидарні олії з ветеринарного магазину медицини. Вилийте ковпачок або два олії на рану залежно від розміру і глибини ураженої ділянки. Після 8 годин ви побачите, що всі личинки мертві, і вони намагалися вийти із зараженої зони.

+246
Romal Zadran 13 серп. 2019 р., 01:40:06

Я їхав в машині і побачив на дорозі що-то, я збирався продовжувати, але потім перевірив ще раз і зрозумів, що це маленька черепаха, тому я взяв його і приніс його додому.

У будь-якому випадку, це було тут протягом кількох днів, і він не хоче їсти. Я намагався запропонувати це латуку, капусти і Сток різні листя і трави, і вона не хоче відкритися б то ні було рот.
Я живу в невеликому селищі і найближчий ветеринар знаходиться далеко і мені було цікаво, якщо я можу зробити що-небудь, перш ніж давати в день працювати, щоб це з'їсти.
Він може померти від голоду або зневоднення, якщо завжди є їжа і вода навколо?

+233
smoky6 12 черв. 2011 р., 00:05:53

Голосне нявчання дуже часто в глухих кішок. Якщо вона, здається, зміст, вважаю, плачучи, викликаного її глухоту. На жаль, я не знаю жодного способу, щоб зупинити це поведінка, оскільки кішка є, ймовірно, не знають про це. Додавши трохи шумоізоляції в кімнату, вона спить може бути єдиним варіантом.

+226
Acook 7 груд. 2012 р., 14:45:37

Якщо це відбувається тільки коли ви берете його до грумеру, це швидше за все алергія на один з продуктів, які вони використовують. Спробуйте більш чутливі, на основі вівсянки шампунь Earthbath ароматизаторів вівсянки і алое. Також можливо, що грумер не все пробувала і осад досі на його шкірі, яка дратує. Ваш ветеринар повинен був спробувати це перед призначенням стероїдів.

Якщо він свербить весь час, незалежно від того, були доглянуті нещодавно це вже зовсім інша історія. Ти веть повинна бути перевірка на бліх на проділ в декількох місцях і перевіряти свою шкіру на блошиних екскрементів. Якщо вет не робите це, ви можете робити це за допомогою гребінця. Крім того, ваша собака повинна бути на блошиний профілактичне.

Ви можете спробувати анти-свербіж спрей (як правило, масло чайного дерева і вівсянка - не гіркий спрей яблуко або інші стримуючі фактори). Якщо це не спрацює, ви можете спробувати таблетки (доза 1 мг за фунт, так що якщо ваша собака 10 кг доза становить 10 мг). Переконайтеся, що таблетки не мають яких-небудь додаткових кашель або холодної медицини, змішані. Нарешті ви можете подивитися на вашу собаку вибір їжі - можливо, у нього алергія на що-то він їсть.

Сподіваюся, що ваш щеня відчуває себе тільки краще.

+92
Ibrahim Jan 25 лют. 2019 р., 02:18:01

Кішки в дикій природі воліють проточну воду. Ще вода може мати листя і накип на ньому, а кішки навчаться очистити поверхню лапою. Ті, де цей інстинкт сильний може зробити великий безлад.

Хороший спосіб, щоб замінити воду тарілку з циркуляційного фонтану, щоб створити постійний потік. Це також буде заохочувати вашу кішку, щоб напій, який може допомогти в боротьбі із захворюваннями нирок в подальшому житті.

+91
Saifiction 18 січ. 2014 р., 16:00:08

У вас є кілька варіантів. Ви можете зробити пошук на Amazon "перевізник птах". Вони мають тенденцію бути трохи дорогувато, але побудовані спеціально для птахів.

Крім того, ви можете купити переноска для дрібних тварин або сама маленька кішка перевізник ви можете знайти. В ідеалі це має бути жорсткий носій, так що ви можете ременів безпеки в автомобілі. Купити мотузка окунь, або який-небудь окунь, що ви можете змусити кінці з боків. Мета-це міцний контейнер з твердим окуня для птахів, щоб зрозуміти. У мене була краща удача з мотузкою окунів. Місце паперові рушники або газети на підлозі перевізника і все готово!

Кришка перевізник ковдрою або рушником. Птах буде спати в машині так довго, як стемніє.

Щоб перемістити птицю в утримувач, зробити це першим хвостом. Є птах сидить на одному з ваших рук, а потім погладити її шию, іншою рукою підтримуючи його в тримач. Помістіть його на окуня, прибрати руки, і закрийте перевізника. Якщо ти птах, тобто менша ймовірність паніки або спроб до втечі.

Якщо ви можете, повільно ввести перевізником птах помістивши хороша їжа і частування у перевізника і здача птицю і з нього стільки, скільки він хоче на деякий час - хоча б пару тижнів.

Я перемістив цей спосіб кілька дрібних птахів. Я зробив один перевізник, що мені довелося змінити деякі з оргскла, бо птиця могла вмістити голову через ґрати, але не вийти. Тримати очей поза для цього. Більшість птахів ніколи не дбав, щоб спробувати, але я був один, який намагався бігти в ту сторону. У надзвичайних ситуаціях, кусачки йдуть дуже легко за допомогою дроту.

+87
Brian B 26 серп. 2010 р., 19:34:59

Не Комарі Нападають На Тварин?

Абсолютно!

Мій Вихованець В Небезпеці?

Та й немає - звичайна і не так часто (залежить від місця розташування) захворювання, яке передається на кішок і собак є серцевого хробака хвороби. По суті, коли комарі брати їжу крові, вони передають інвазійних стадії личинок в кров ваших вихованців, після ~6 місяців вони повністю вирощених дорослих круглих черв'яків. Ці черви можуть викликати пошкодження серця і легенів, якщо вбив занадто швидко, вони можуть засмітити артерії, що спричинило смерть для вашого вихованця.

Хробака хвороби частіше зустрічається у собак, ніж кішок, хоча вважається, що ветеринари по-діагностувати кішок, тому що методи випробувань не є адекватними.

Як Я Можу Захистити Свого Вихованця?

Щомісячні heartworm профілактики протягом сезону хробака (знову ж таки, залежить від місця розташування) - це ваш кращий ставку разом з тестуванням вашого вихованця щороку кожен другий рік хвороби. Обговоріть з вашим ветеринаром для ідеального продукту та тривалість для захисту вашого вихованця. Деякі загальні ветеринарні дозволених продуктів є:

 • Перевага Мульти
 • Heartgard
 • Перехоплювач
 • Революції

Тримайте в приміщенні домашніх тварин під час піку москітна рази (вранці і ввечері) і мають москітні сітки, екрани на вікна, щоб запобігти їх від приходу в закритому приміщенні.

enter image description here

+77
Yana2004 8 вер. 2014 р., 23:12:16

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil