Чому мої Риби завжди страшно?

У мене є танк з чотирма 1.5" Shubunkins, які я мав протягом одного місяця. Немає інших риб. Це зі скляним дном бака без підкладки (для легкого чищення), і багато плаваючих рослин для них, щоб сховатися. Танк оснащений тільки фільтр AquaClear і автоматическ-фідера.

Всякий раз, коли хтось підходить до танку, всі риби нарватися на рослини, і не виходить. Вони плавають тільки коли вони не бачать тих, хто поруч. Я ніколи не бачив будь-якої іншої риби ведуть себе подібним чином, за винятком, можливо, сома.

Чому риба завжди боятися? Це знак, що щось не так з танком?

+681
Pyrogirl0925 21 груд. 2011 р., 05:46:04
30 відповідей

Міконазол (Monistat активний інгредієнт) є широко використовуваним актуальні протигрибкові. Це безпечно застосовувати, щоб лапи вашої собаки в невеликій кількості. Ретельно очистіть і висушіть лапи перед застосуванням невелику кількість Monistat між ніг.

Очевидно, це не ідеально, якщо він лиже її – ліки не встигне і, поки він навряд чи досить проковтнути, щоб викликати отруєння завжди є невеликий ризик. Токсичність більше занепокоєння якщо собака жує весь тюбик, але поки я бачив, як собаки гризти багато речей тюбик Monistat-це ще не одна з них. Якщо він ковтати невелика кількість, я підозрюю найгірше, що він б у розлад шлунка, але важко сказати напевно.

Я б порекомендував собаку носити електронний нашийник, на даний момент, щоб запобігти подальшому пошкодження до лап, а також для запобігання попадання всередину яких-небудь місцевого лікування.

Він може бути собакою, які виграють від носіння чобіт в короткостроковій перспективі, але не тоді, коли його ноги дріжджових інфекцій.

Я рекомендую приймати його до ветеринара (хто буде, будь-ласка, перевірте ноги), т. к. в той час як Monistat може принести деяке полегшення її просто маскують проблему.

+963
Michael Koeris 03 февр. '09 в 4:24

я думаю, що це завод імені африканської елодеї(lagarosiphon muscoides), це гарна рослина киснем.

іншу аналогічну рослин (елодеї канадської)американський/елодея канадська. треба жити в дикій природі, де я живу, ми називаємо це (Васс шкідниками в Норвегії) воду з шкідниками так як вона може захопити весь водойму протягом короткого часу,це дуже добре oxigenating заводу.

є також бразильські водорості (Эгерия денсу) це часто використовується як рослина oxgenating в акваріумах.

якщо помістити будь-якого з цих рослин у скляну банку з водою і помістити його в сонячному світлі він починає пузиритися киснем протягом дуже короткого часу.

якщо є проблема водорості ці рослини рішення, але пам'ятайте, ці рослини перебувають під забороною в деяких країнах, так як вони можуть поширюватися як лісова пожежа, якщо тільки малесенький шматочок стебла закінчується в природі.

+899
wbl 2 вер. 2010 р., 10:18:01
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я робив деякі дослідження по використанню азіатських молюсків в якості механічних фільтрів і прибирати зайві харчовими продуктами у відстійнику/рефугиум мій танк 90 Гал mbuna. Прісноводні молюски не фотосинтезируют, як морська гігантських молюсків і, отже, не менше нітратів, нітритів або аміаку. Вони також потребують додаткового фільтрі подачі їжі. В іншому випадку я згоден з попереднім відповіддю. Я маю намір у будь-якому випадку спробувати їх. може бути, я буду оновлювати, якщо вони працюють.

+886
Melgurth 26 лист. 2014 р., 18:08:24

Я б не надто турбуватися про равликів сечового міхура. Вони майже так нешкідливі, як равлики може бути. Вони не можуть пошкодити ваші живі рослини або інших тварин у вашому акваріумі і їх населення, як правило, сама себе контролює.

Замість цього вони допоможуть зберегти воду чистою і збалансованою. Якщо дійсно є дуже багато хто з них по своєму смаку, ви напевно перегодовування риб. Там ніколи не повинно бути проблемою для равликів голодуючому рибу, тому що вони, як правило, набагато зручніше і швидше, набираючи їжу.

Представляємо хижаки, такі як assassin's равлики можуть допомогти, але майте на увазі, "хто спостерігає за сторожами?", оскільки вбивця равликів можуть полювати повільніше, риби і інших тварин, крім інших равликів (залежно від виду).

Що стосується суми, щоб нагодувати: експериментувати з ним. Ваші Риби повинні бути в змозі з'їсти протягом декількох хвилин. Якщо це займає значно більше часу, як 30 хвилин або більше, це звичайно перебір.

Майте на увазі, що Риби будуть просто продовжувати їсти поки є їжа, Навіть якщо у них було достатньо.

+852
Swakkhar Shatabda 20 квіт. 2011 р., 23:37:23

Я помітив, що за останні кілька днів, моя собака виє в ночі. Я спочатку думав, що це було, тому що я забув дати йому їжу перед сном, але вчора і позавчора, я впевнений, що я зробив (і навіть залишив трохи їжі в свою тарілку).

Тим не менш, він ще завив багато протягом всієї ночі. Що я можу зробити, щоб зупинити це?

+831
Petr Dudko 11 квіт. 2019 р., 19:23:19

Сьогодні я зустріла в моєму домі, що я вважаю дитини Токай. За розмірами він невеликий спільний дім гекона, але чорний з ледь вловимими білими крапками і менше соромляться.

В даний час під моїм диваном.

Це щось потрібно? Я повинен дати чашу води? Ковбасить? Куряче яйце? У мене немає ніяких черв'яків, цвіркунів, мух тощо. (Є, ймовірно, кілька мурашок під диван.) Я повинен краще женіть його на вулицю (я в Таїланді, так там тепло), або залишити його там?

Я не планую тримати її як домашня тварина, але я не проти залишитись зі мною на кілька днів.

+821
Ativ 26 черв. 2018 р., 09:35:01
За питання безпеки, що стосуються охорони тварин, а також безпеки людей від тварин.
+786
bitcointime btc 23 вер. 2012 р., 08:08:34

Мій 2-річний йоркширського тер'єра дуже любить бути доглянутою, і з кількістю волосся у Йорків, це не добре. За моїми даними, у нього не було погане минуле не доглядають, якщо це сталося, перш ніж ми прийняли його за 6 тижнів. Коли я намагаюся його гребінцем з рідкими зубами, він буде кусати гребінець, звиватися, і я не можу закінчити розчісувати його. Я не можу отримати припаси, готувати його правильно, тому я беру його до грумеру раз в місяць. Я хотів би його вести себе за доглядають, але впевнений, що "навчати" його зробити це.

Як я можу навчити свою собаку вести себе під час залицяння?

+714
fgjhfghj 18 лют. 2013 р., 08:57:34

Як весело ідея, як це кішки не в музику, принаймні, не людська музика, хоча деякі ранні дослідження показують, що музика більше підходить для кішок почуттів є привабливим для них.

Людська музика-це взагалі занадто голосно і бас-р для кішок, щоб насолоджуватися, і частина того, що звертається до людей в музиці-це темп, будучи, як б'ється серце людини. Кішка слуху працює в різних діапазонах нашим, і набагато більш чутливі.

Є деяка гарна інформація тут https://www.purina.co.uk/cats/behaviour-and-training/understanding-cat-behaviour/do-cats-like-music

+689
Kamal Deep Singh 5 жовт. 2017 р., 15:21:07

По-перше, як сказали всі інші, якщо це нове зміна/поступове зміна, запитайте в вет.

Інакше деякі ідеї для підходів:

Спочатку це може бути дуже важко загнати деякі собаки. Але спробувати. Пам'ятайте, що втома-це психічне (думати про те, коли ви концентруєтеся багато), а також фізико - наприклад, навчаючи собаку йти по сліду може бути дуже психічно утомливо для них і тим більше не до вас. Переконайтеся, що заняття стомлює. Вам з собою їжу в рюкзак і нехай вона пронесе свої води або зайвої ваги на прогулянці, роблячи її більш інтенсивних фізичних навантажень і більш утомливо для такої ж відстані (не достатньо, щоб зробити його хворобливим або шкідливим, і не якщо у собаки суглоба або подібні питання. зовсім небагато, тому що це потребує більше зусиль і пологих похилих поверхнях зайняти трохи більше роботи, трохи схоже, як деякі бігуни використовувати малі ваги на щиколотках і зап'ястях).

Інший варіант - і не менш цінне - це, щоб навчити собаку, щоб розважити себе. Якщо вдуматися, що відбувається, це нудьга і, можливо, невпевненості ("развлекайте мене, заспокойте мене, дайте мені уваги!"). Ви не зможете завжди робити, що, і собаку потрібно вчити. Не дивно, що він буде неохоче вчиться, тому що собака це в ідеалі тепер (як вона це бачить!). Але будучи в змозі впоратися з недоліком уваги-це корисний навик, і якщо вона не навчилася розважати себе сама, як вона буде вчитися. Купити дитячу ручку або щось (люди часто дають ті забесплатно, як діти підростуть трохи!), поклав її і деякі іграшки і воду в ньому. Потім ігнор (хоча в одній кімнаті). Продовжувати ігнорувати, поки не готові звертати увагу. Вона врешті дізнався. Після того, як вона справляється трохи, повільно продовжити час. Слідкуйте за ознаками собака само-заспокоєння - поведінка, як задихаючись, пестити, великий позіхає, дивиться в сторону, може бути самозаспокоєнням поведінки і навичок собака, природно, дізнатися як цуценя.

+642
user3353136 16 лист. 2013 р., 17:14:11

Зробити на недавні події мого батька життя змінює масово. У моїх батьків 4 кішки. Мій тато вирішив переїхати до Флориди (старий будинок для багатьох спогади про його матері), і він не хоче прийняти понад 4 кішки з ним. Моя сестра буде тримати один з котів. Мій батько запропонував мені вибрати одного з 3 кішок. Мої питання

1) Як це відіб'ється на інших кішок, він втратив один з його власник (моя мама), і (якщо я візьму його) збитки, які у нього інший власник і 3 його/її друзів, що вона знає протягом тривалого часу. Чи це може бути погано для кота

2) у мене вже є кішка (Шило) як би сам вийти на нову кішку, за останні 3 місяці (отримав його тільки в березні) він був царем квартири. Будуть запроваджувати нову кішку, так що незабаром після того, йому буде добре? Я не можу просто взяти один з них для задоволення інших, як я в Балтіморі і мій батько в даний момент знаходиться в Піттсбурзі, і я не думаю, що шило б в 5 годинах їзди (навіщо він ненавидить 10 хвилинах їзди, він плаче весь час, коли я беру його, щоб бути доглянутою)

3) я знаю, що моя квартира є достатньо великим для 1 кішки на 850 кв. футів. Б його вмістити 2 кішки.

4) як це сильно відрізняється, щоб тримати 2 кішки і 1 кіт.

+622
Agop 11 січ. 2019 р., 10:23:54

Тепер, коли ви використовуєте щітки, я припускаю, що тримає гуппі від отримання повз верху підніме трубку і йде в бак.

Спробуйте видалити шпиндельную голівку і автоколивання просто повітряний шланг вниз підняти трубку і нехай тираж відновити, використовуючи тільки потік бульбашок від голої труби. Що повинна забезпечувати достатню циркуляцію (тимчасово), щоб зберегти фільтрації, але як і раніше забезпечують достатньо місця (і струм) смоктати, що малюк по трубі в бак... в кінці кінців.

+616
Pamela Raglin 1 лют. 2013 р., 03:03:31

У мене приблизно 3-місячне кошеня. Після ПОО це, як правило, покласти руки на стілець і руки брудняться.

Це дійсно дратує, тому що потім він бродить навколо і запах скрізь, це з-за розміру лоток? Це потрібно більше простору? Котячий туалет-це свого роду ванна, кругла і потрійна довжина кошеня.

Іноді я просто взяти його, як він зробив з Пу І мене, що пісок поклав за Пу. Потребують керівництва. Це мій перший вихованець.

+612
n00bfuscator 7 лют. 2017 р., 13:56:34

Якщо пов'язка має стабілізуючий вплив на суглоб, ви могли б видалити його. Або оберніть новий (облагороджена) бандаж навколо розрізу або поставити на конус ганьби. Мета полягає в тому, щоб тримати собаку від зняття скоби до розрізу може зцілювати. І повірте мені, вони намагаються витягти їх звідти.

+583
Alexander Bollbach 17 лист. 2017 р., 09:57:58

У нас є 2 кішки, влучно назвав "жирними" і "крихітний".

"Жирні" - це 6-річна домашня кішка, яка не бачить зовнішній світ років.

"Манюня" - це кішка, яку ми врятували близько 45 днів тому, а вона близько 2,5 місяців.

Малолітка прийшла в чомусь схоже інфекція очей, мільйон бліх і глистів. Ми тримали кішок ізолювати, поки маленький міг бути помічений ветеринарний лікар. У неї було лікування, щоб убити бліх і глистів і ми просто промив їй очі і вона швидко очиститься.

Незабаром після того, як товстун почав розвиватися кашель, лікар у клініці сказав, що це був якийсь котячий грип, ймовірно, привезений крихітної, і вона отримала деякі антибіотики.

Якщо грип-це вірус, у мене питання антибіотики.. але ми пройшли в будь-якому випадку.

Зараз ми півтора місяці пізніше і жирне повністю втратила голос і вона артикулює звуки, які схожі на 'КРР'; вона не в змозі зробити будь-який нормальний кіт більше звуків.

Лікар сказав, що це може бути котячий герпес, який з'явився крихітний; якщо це так, вона ніколи не скаже знову. У той же час, крихітні робить дуже добре.

Найбільш яскраві зміни в її поведінці; вона спочатку не брали крихітні, зараз вони друзі, але вона стала повільно, не зацікавлені в будь-якій формі гри, не муркотіти більше, не наблизився до нас і йде, коли ми погладити її.

Отже, моє запитання: якщо у неї вірус герпесу, який є дуже поширеним у бродячих кішок, де ми живемо, може це впливає на її мозок, що пояснює величезні зміни в поведінці? (аналіз крові нормальний)

+562
abali 28 черв. 2018 р., 05:46:38

Погляньте на це місце: k9ballistics.com/ це місце рекламується як має жувати доказ ліжку. Ви могли б дивитися на це і подивитися, якщо є гарантія. Ви також можете подивитися балістичних або високий деньє нейлон і зробити кришку выскальзования для вас ліжко. Ви можете замовити у нас сировину. Я можу підтвердити міцність даного виду матеріалу. У мене є докази води кінські попони, які або 1200 або 1600 деньє, і вони біжать по лісі і напоровся заглушки з ними, лежали на них, і вони тягнуть один на одного. Ці трималися дуже добре, з невеликим збитком. Я думаю, що це дійсно варто спробувати.

Як інший плакат сказав, хоча, ваші собаки занадто довгі нігті. Це може статися, навіть зменшуючи їх щотижня, якщо ви не досить агресивні. Це тонка грань, але як нігті ростуть так швидко. Якщо ви обрізати нігті назад швидко, він помре знову і ви можете обрізати його ще далі. У мене Джек Рассел і вона використовується, щоб бути настільки активними, я мав тільки щоб обрізати нігті пару раз в рік. Майже рік тому, я помітила, що вони виросли, тому що вона сповільнюється з віком, і були насправді злегка повертаючи її пальці. Я почав відразу ж, врівноважуючи їх назад на швидкий щотижня. Пройшло кілька місяців, але я, нарешті, отримав їх, де вона мовчить, коли вона ходить по поверхах. Я б помітив раніше, але вона в основному дворова собака, так що я не чую його. Ви повинні отримати близько швидкий, не зачепивши його. Як я вже сказав, це повільний процес. Мені знадобилося півроку, щоб працювати швидко назад менше, ніж на чверть дюйма.

Це хоч і стоїть,. Якщо ваші собаки нігті досить довго, що ви чуєте їх, потім вони відправлять навантаження на пальці. Це змушує собаку розгойдуватися на п'ятах, підкреслюючи ноги і викликають дискомфорт, біль і артрит. Я помітив певна зміна в тому, як вона бігає від того, коли вони були занадто довгими, щоб, коли я отримав їх скоротити до розумної довжини. Тепер вони там, де я хочу їх, я користуюся дремелем з шліфувальною машиною, щоб тримати їх там. Що є більш комфортним для неї, а також округляючи їх красиво, так, що вони не дряпають підлогу. Удачі.

+516
FuzzyChef 19 черв. 2018 р., 18:27:30

Я піднімаю моя равлик, тільки його раковина весь час і вона, здається, добре.

+482
gerlos 14 лип. 2011 р., 09:50:45

Мій кокер-спанієль просто була термінова операція на непрохідність кишечника чужорідного тіла. Це був шматок кукурудзяного качана, що він з'їв, принаймні 4 місяців тому. Він був покритий чорним. Рентген показав непрохідність, але УЗД зробили. Він 2-й день після ОП і досі в лікарні. Я ніколи не буду їсти кукурудзу в качанах у будинку знову.

+467
RealityRoadie 4 черв. 2013 р., 20:57:07

Я володів трьома собаками, Л, Р, і С. Ось їх розвитку у хронологічному порядку.

L-це наш перший, чоловік, кастрованих собак; народився в 2000 році, він був у нас з 2002 року і він ще живий у цій публікації. Він щулиться багато, і нервував, виходив із своєї скриньки кілька тижнів після того, як ми вперше отримали його. Він любив жити під ліжком. Зрештою, він живе на вершині сам ліжко і заривається, але він також робить свій шлях вниз, їсть, виходить на вулицю, а іноді і розслабляє. Він дуже прив'язаний до моєї дружини, так як хоче бути з нею разом в душ, ми використовували, щоб замкнути двері у ванну, щоб запобігти щоранку мокра собака, поки ми не отримали душ з розсувними дверима. Він, схоже, порозумнішав про ці речі і просто лягає на килимок і чекає. Я не граю в іграшки, якщо ніхто не дивиться. Я б не їла поки ніхто не шукав. Я дуже покірною дружина, перевернувши її і кілька доброзичливий (але теж дуже активно з гавкає), коли вона вдома, але інша, спокійна собака, коли вона не навколо.

R-це наш другий, чоловік, кастрованих собак; народився в 2001 році, ми взяли його в 2003 чи 2004 році в якості доповнення до L, щоб допомогти вам я з своєї оболонки. Він помер 3 роки тому. R був гурманом і їв би, поки він не лопне, якщо ми дозволимо йому (у нього була хвороба Кушинга). R може бути дуже агресивним у грі, і любив посмикала мотузку і переслідувати і ловити фрісбі. Р буде намагатися вкрасти їжу я (і наша їжа). Я б гарчати і ганятися р від його їжі. Іноді р не хвилювало, що я думав, але в інших випадках він відкладається в Лос-Анджелес, щоб отримати я, щоб поїсти, а не чекати для нічного часу, що ми приносимо Р в кімнату, то я б зжерти його їжу. L і R разом грали багато і спокійну один проти одного в рази. Це було рідкісним, але іноді L і R будуть боротися, в основному за частування (Р б вкрасти у Л і збирати; ми, списав це на його хвороба, голод), і кожен з них мав НПВ у вухах від інших те, що вкусив вниз. R був більшого розміру собаки, ніж л. Р був дуже прив'язаний до мене і буде виконувати кожен мій наказ, він діяв в депресії, коли я не був навколо, але все одно беруть участь у грі. Він прийшов, коли я кликав його і намагався бути зі мною щоразу, коли він міг.

C-це наш третій, жіночий, стерилізувати собаку і теж живий в цей час. Ми підозрюємо, що вона народилася в 2008 році, і ми отримали її у 2012 році в якості компаньйона до л після Р пройшло. Вона готує я на обличчі постійно, і я лиже її рот часом і обнюхує її. Там був рідкісний кріплення спроби з Лос-Анджелеса, вони лягли поруч один з одним і сплять разом в кошик, але не таку, як L і R буде. Вона такого ж розміру, як Р був. Тепер, коли я старше, він їсть його їжу без підказок; те, що він дізнався протягом його часу з р. L тепер намагаються вкрасти продукти харчування. Якщо бачить, що я украв її їжу, вона підбігає, пхає л у бік, з гарчанням, і їсть її їжу. Вона іноді бере із миски, але тільки коли він не навколо. Як Р, С, прикріплений до мене і чекає біля дверей для мене, щоб прийти додому; вона танцює, як божевільний, коли я приїду. Вона, здається, засмучений, коли я не вдома, в тій же моді, що L-це депресивний, коли дружини немає вдома. Вона приходить, коли я називаю її і намагається бути зі мною щоразу, коли вона може.

Є (був) є Альфа-Дог, і що може бути використане для визначення Альфа? Це L або C? Був альфа? Можливо, я чи моя дружина?

+423
Diiaablo 27 лип. 2014 р., 18:32:06

Ви могли б бути більш здійснювати його в певній мірі. 60+ хвилин прогулянки для 8-тижневий цуценя звук точно зверху.

Один знак, щоб стежити за те, що має бути втомилися, щеня раптом бігав по кімнаті, як його вжалила бджола. Це вірний показник перевтоми. Таким же чином малюк буде сходити з розуму, коли він перевтомлюватися, щеня буде просто бігати навколо.

Ви будете мати, щоб заспокоїти його, поки він отримує шанс зрозуміти, як він втомився, або відправивши її у вікно, як Salketer згадав (не забудьте зробити це в щасливому голосі, Хоча), або гладить її довгі, повільні удари і говорити заспокійливим і спокійним голосом.

Хороший спосіб навчити собаку не стрибати на людей, щоб змусити його сидіти перед тобою і повільно опустіть ласощі з лоба вниз для вашого цуценя. Коли він підстрибує, тягне руку назад і словесно нагоди втрати винагороди ("ай-ай" чи "ні" суворий голос). Знайти поріг вашої собаки, як низько ви можете піти, перш ніж він стрибає і, при досягненні його без цуценя схопившись, відразу на всіх і винагородити його з задоволенням. Зробіть це кілька разів, потім перемістіть руку трохи нижче, перш ніж нагороджувати. Ви хочете, щоб прицілитися для цуценя, щоб отримати його один раз помилився на кожні чотири або п'ять разів він успішно залишився сидіти. Таким чином, ваш щеня дуже швидко вчиться, якщо він схоплюється, він буде втрачати на частування, але якщо він сидить до сих пір, щастя настає.

+332
Ben Holland 25 лип. 2014 р., 09:30:03

Я збираюся перевезти Бетта на кілька годин поїздку до свята. Це буде означати кілька годин в банку (я знаю, не ідеально, але це краще, ніж іти тривалого періоду без їжі.)

Мій син хвилювався, питаючи мене, щоб ткнути отвори для повітря в кришці.

Я сказав, що вода складається з водню і кисню, і риби дихають зябрами, як ми одержуємо кисень з повітря в легені.

Колега каже, що (деякі) риби потрібно їх воду киснем...але я не впевнений, як це працює, коли вода Н2О?

Тому питання, як я і обіцяв мій син, я питаю:

Б Бетта потрібні повітряні отвори в кришці банки?

Як вода стає "киснем"?

Редагувати: якщо вода-це Н2О, як вона стає ще насичується киснем, особливо якщо він не під тиском? Н2О означає, що сама вода складається з кисню і водню...я не думаю, що риби хотіли б дихання Н2О2...

+312
Modelmat 25 серп. 2019 р., 07:50:40

Дві мої кішки робили те ж саме. Вони були сестрами і жили зі мною все життя. Я іноді у відвідувачів, тому кішки не використовують для інших людей, ніж мене. Вона стала краще, як я мав кілька частіше відвідує.

Кішки просто турбуюся про людей, вони не знають, що немає нічого гіршого. Він стане краще з часом, звичайно, вони можуть ховатися, коли захочуть.

+243
usman shaheen 30 трав. 2014 р., 16:28:31

Ми даємо нашій собаці трохи консервованих кормів для собак, поки їй укол, як диверсія. Вона так зайнята поїданням її лікувати, що вона не помітить уколу. Насправді, вона отримує схвильований, коли ми кажемо: "давайте зроблю укол", дає нам знати, коли настав час для її розстріляли танцює і плаче, якщо ми не дивимося на годинник.

+214
alan sher 4 серп. 2016 р., 06:36:42

У мене є триколірна кішка (4Ф) і золотий мій сусід по лабораторії собак (5м) в townhome разом. У кішки є її власний простір для підстилки, їжа і ліжко. У неї також є іграшки в основний простір. Як правило, обидва ігноруємо один одного, але не друзями за допомогою будь-яких засобів.

Минулу добу кіт був сичачи, ричачи, і розпушити її хутра. Якщо дали шанс, вона нападає на собак в обличчя. Собака нічого не зробила, щоб подражнити кішку або турбувати її. Це все вона йде після собаки.

Коли це сталося в минулому я окрему кішку в невелику ванну кімнату за короткий час, не знаючи, що ще зробити. Це сьогодні не допомогло.

Я гублюся в здогадах. Чи є які пропозиції? Будь ласка, всі оцінили.

+206
Jesse Herrick 18 бер. 2016 р., 08:23:29

Моя кішка була стерилізована тиждень тому і ми були спрямовані, щоб тримати її подалі від інших домашніх тварин та зниження її активності протягом 2 тижнів. Вона зробила все, що могла, щоб продовжити гру з нашого нового кошеня, але я зуміла втримати їх досить розділені, і її шви зажили добре. Сьогодні вона випадково і швидко виліз нашого вікна екран, розташований на завісу перила річ, волали про допомогу лягаю...як я провів руки до неї, щоб вести її, вона прийняла раптове і самовпевненим стрибнути на них, плескаючи її флангу в мої відкриті долоні. Її стібки добре, але я хвилююся за внутрішні пошкодження. Пройшло 2 години і вона, здається, досі нормально. Моє питання-які шанси, що збиток був нанесений?

+204
Pedro Brito 6 груд. 2010 р., 02:04:08

Мої 17 років була резекція товстої кишки і ходить у сні так, що її зад, хвіст і стегна забризкані фекаліями щодня. Я протираю її після кожної ліквідації, якщо я бачу, сухий, потім вологою, а потім сухою тканиною, але зазвичай вона потребує зад лазню раз в тиждень. Сьогодні я помітив, що у неї висушені фекалії в ноги...не було вчора, коли я затиснув її пальцями. Я буцатися купати її в маленькій дрібний наповнювач для котячого туалету лоток вистилається рушник. На руках у мене дві Кварти глечик з теплою водою і невеликий совок. Я використовую невеликий ганчіркою, мою руку і гребінець Каррі вибити висохлі екскременти. Я буду сушити її в рушник, підігріте на сушарці та оздоблення будь-якої залишився сміття. Я використовую трохи кокосового масла в шампунь і дитячий шампунь, щоб мити її.

+173
user54760 2 лют. 2010 р., 07:42:35

У мене золотистий ретривер, жовтий лабораторії, що складає близько 11-12 років. Вона, здається, відчував біль і дискомфорт протягом декількох днів. Ми відвезли її до ветеринара і їй був поставлений діагноз коліт, тому що вона намагається какати, але не вдалося. Це було серед інших симптомів, які я не можу згадати зараз.

Вона має історію низькі тромбоцити і пройшло вже близько року, так як ми поставили її на стероїди. Ми намагалися відучити її від великої дози, але ми зупинилися на 15 мг/добу преднізолону. Вона також приймає глюкозамін кожен день теж, тому що її стегна здаються вже слабшає. Я просто виміряв її серце битися, і начебто в нормальній Зоні (близько 80 ударів/хв.)

В даний час вона знаходиться на попурі з ліків для неї коліт (болі і т. д.) Вона, здавалося, була кращою, але вона як і раніше дуже мало енергії, іноді рухається, звідки вона, і начебто б боляче. Ми повинні взяти її знову до ветеринара, а у кого-небудь є ідеї, що це могло бути?

+166
yellowcat 8 жовт. 2016 р., 10:16:53

Мій щеня-сім тижнів від народження, ми були грати з нею і отримувати її раніше бігав з нашийник і повідець. Вона дуже любить приходити до прогулянок, навіть з ведучим.

Крім питань про вакцинацію:

Безпечно брати свого цуценя на прогулянку?
Як часто ми беремо її гуляти?
Скільки повинно бути прогулянок?

У відповідь на це відповісти, що я можу зробити, якщо мій щеня гіперактивний? Я думав, що це буде хороша ідея, щоб обговорити ефект ходьби на здоров'я цуценя.

+157
Russlee 29 бер. 2015 р., 15:08:15

Поки у мене є час (лежав у ліжку і ласки, їх пестити мене і т. д.) з своїми кошенятами, один з них намагається вкрасти окуляри з мого обличчя і пожувати їх. Вона дуже стійка, але вона, здається, не автомобіля і в інших ситуаціях - наприклад, коли окуляри просто лежать на нічному столику - принаймні зараз. З чого я зрозумів, що це знак прихильності, а скла мають сильний запах тато, але боюся, так як вони є відносно більш цінний і важко замінити товар. Як я можу передати це поведінка (я не проти її, граючи з моїм наприклад, волосся).

+130
Tonya Rabish 30 лист. 2017 р., 21:34:36

Приблизно місяць тому я купив мішок ласощі для мого цуценя (крекер-як кістка в формі). Але коли я повернувся додому, я виявив, що мішок сказав, що це підходить для цуценят з 6-місячного віку.

Я не заперечую проти зберігання ласощі протягом деякого часу (до 6 місяців), але це змусило мене замислитися:

Що робить ласощі підходить тільки для певного віку?

Я припускаю, що нічого не буде токсичним, але, можливо, щось в інгредієнтах важко переварити для молодого шлунка?

+63
Malrois 27 квіт. 2016 р., 17:24:13

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil