Чоловік + жінка: кого каструвати, кого спай

У мене є незафіксовані кобель 4 років, і нещодавно ми придбали цуценя жіночої статі. Ми не хочемо, щоб у них були щенята.

Моє питання, якщо мені потрібно виправити, щоб обидва з них, або якщо я можу піти з фіксацією одного чи іншого, і якщо так, то які краще. Я розумію, що простіше для чоловіка. Я більше шукаю інформацію про те, як тварини будуть займатися соціально. Е. Р., буде нефіксованим чоловік приводу фіксованого жіночого розуму (або, можливо, навіть нашкодити їй)?

Я не хочу починати дискусію про те, чому самець не кастровано. Моя відповідь зводиться до не відчуваю себе чудово про видалення його сімейні коштовності. Давай просто залишимо це.

+244
Vlad Skurtolov 2 квіт. 2018 р., 13:14:05
34 відповідей

Поки ще занадто рано впадати в паніку, так що будь спокійний, але бути готовим. Я часто мав кореллі, які не намагалися годувати своїх дітей протягом перших 24 годин. Діти, як правило, ще зберігається жовтковий мішок і буде нормально, поки батьки тримають їх в теплі. Якщо немає годування через 24 години, то вам може знадобитися допомога.

По-перше, вам потрібна якісна птах дитяче харчування. (Я мав відмінні результати з LaFeber в нутрі-старт.) Не витрачайте гроші на дешеве дитяче харчування, якщо немає нічого іншого. Потім, ретельно дотримуйтесь інструкції на упаковці. Їжа повинна бути дуже водянистої для молодих пташенят. Температура їжі повинна бути близько 104 градусів за Фаренгейтом (температура тіла папуги). Ви можете використовувати шприц або піпетка, щоб нагодувати дитину, або використовувати 1/4 чайної ложки стали мірна ложка в зігнуті на кінцях (так, що вона нагадує батька папугу Біл ... я мав великий успіх з цим, але це брудно, і ви повинні очистити дитини серветкою після кожного годування). Дитину не слід годувати. Обрізати дитини повинна бути напруженою, але трохи дають (майже так само, як відчуття тенісного м'яча) після годування.

Дуже хороший джерело для отримання рекомендацій по годівлі методів: http://www.cockatiel.com/handfeeding.html

Найкращі побажання-я впевнена, що ти впораєшся.

+942
Jerocarson 03 февр. '09 в 4:24

Вона 10 років врятувати ши-тцу. Коли я ношу її за пахви з її обличчям вперед (в напрямку я йду) вона відкриває рот. Коли ми носимо її з її обличчям позаду мене, вона не відкриває рот. Вона також не відкривала рота, коли вона ходить, зазвичай, або нічого. Вона може стрибати на її піднесеною ліжко нормально (1 фут від підлоги).

+901
Wilmar 7 серп. 2015 р., 23:48:47
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Будь ласка, відвезіть її до ветеринара!!! Це може бути показником для деяких дуже серйозні проблеми! Це також може бути індикатором для менш серйозних проблем. У будь-якому випадку, кішка не просто зробити це без причини. Кішки виконайте процедури. Немає жодних видимих причин, чому ваша кішка раптом це робити. Шкода засмучувати вас, але часто кішки роблять це тільки тоді, коли вони мають дуже серйозні проблеми (рак, що в їх сечовивідних шляхів, інші) це часто #1 попереджувальний знак, що щось неправильно з вашим котом. Зробити вет відвідати якомога швидше. Удачі вам і вашій кішці.

+874
Rose Galvez 17 серп. 2017 р., 17:17:27

Акваріум нагрівачі вмирають весь час. Просто купити нові.

Я завжди тримаю запасні у разі, якщо один помре.

Ви повинні дійсно отримати термометр, щоб контролювати температуру бака як параметри про ці речі може бути вимкнений. І навіть палицею по термометр може попередити вас про несправність нагрівача. Інша річ, яку люди зробити, це доторкнутися до скла всякий раз, коли ви йдете на додаткову перевірку.

+833
Animefan 11 лист. 2019 р., 06:37:37

Схоже, це більше звичка, ніж насправді медсестра в цей момент, бачачи, як він смокче на свого брата. Смоктати на речі насправді досить поширена звичка у кішок, схожі на звичка замішувати, хоча і не так часто, як розминання.

Якщо ви помітили підсосі викликає проблеми, або якщо ви просто хочете, щоб запобігти поведінку, можна прикрити соски інших ваших кішок. Простий спосіб зробити це з допомогою великої носок з кінця відрізати, якщо ваші кішки досить малі. Або ж знайти якийсь спосіб, щоб обернути живіт кішки.

+829
Farog 5 лип. 2012 р., 07:06:30

Я знаю, що є багато animial притулки в США та інших місцях у світі. Вони не всі біжать до рятувальних організаціям? Якщо ні, то яка різниця між притулком керує рятувальною організації і тієї, яка управляється державною установою?

+812
KCHsieh 22 груд. 2011 р., 16:26:37

Кожна кішка має різні особистості. Крім того, перші 3-4 місяці є найважливішими в будинок кішку особистості. Якщо кішка має невдалий досвід з людиною в його попередньому житті, він стане підозрілих людей.

Щоб придбати кішок впевненість у собі поступово.

 1. Дайте кішці окрему кімнату. Вона може злякатися нових людей, інших тварин.
 2. Дати їй куточок ховатися, як довго листяних рослин, коробки для карт, де кішка буде відчувати себе захищеним.
 3. Їжа-це найважливіше, щоб побудувати довіру. Спочатку тримати їжу на піднос і йди. Потім зупинитися і дивитися, як він їсть. Нарешті, спробуйте подавати вручну.
 4. Регулярно приносять нові подарунки та іграшки для кішки, щоб грати.
 5. Зробити котяче дерево. Висота, як правило, вселяє в них впевненість.
 6. Тримайте сміття прибирати вікно в безпечному місці, де кішка не буде боятися йти.
 7. Поволі почала погладжувати м'яко кішка.
 8. Поговорити зі своїм котом.
 9. Спробуйте піднявши кота на грудях і тримати погладжуючи.
 10. Останнє, але не принаймі спробувати зробити його соціалізувати шляхом введення членів вашої родини і друзів.
+780
Jean Claude 14 вер. 2011 р., 09:33:25

Я ніколи не чув від кошеня з вагою проблеми. Вони, як правило, щоб отримати багато вправ через гру, і не їдять більше, ніж їм потрібно. Так що я б не турбуватися про кошеня їсть занадто багато.

Проблеми з вагою зазвичай виникають, коли кішка старіє і стає менш активною.

+771
Rohit Devlekar 13 бер. 2011 р., 03:43:24

Мій кіт ніколи не буде, якщо я не з ним, скласти йому компанію.

Якщо я покладу їжу в миску, а потім піти, він з'їсть кілька ложок, а потім піти.

Чому він це робить?

P.s.: Я не проти скласти йому компанію, просто іноді я не встигаю. Я повинен їхати в поспіху, і я просто заповнити чашу і сподіваюся, що він їсть.

+759
Ozziereturnz 19 лип. 2010 р., 17:17:13

Залишивши дітей, де вони знаходяться-це перше, що необхідно зробити в короткостроковій перспективі. Кролики народжували дітей (набори) протягом тривалого часу, вони, звичайно, добре.

У довгостроковій перспективі вам потрібно буде подумати про обмеження частини будинку комплекти можуть зробити до тих пір, поки вони навчилися вести себе (тобто те, що не жувати. і т. д.). У довгостроковій перспективі, ви повинні думати про розділяє їх (див. В якому віці можна/потрібно кроленя (комплект) бути розлучена зі своєю матір'ю? і у кроликів, колгоспник?)

Я припускаю, що кролик у вас втік або кинутий кролик будинку. Виховання диких кроликів може бути problomatic (див. чи Можу я зробити дитину дикий кролик домашня тварина?)

У районі, де мама йде у ванну, необхідно в коробку, як і площа біля комплекти для їх подальшого використання.

У нас є кілька сотень питання з хорошими відповідями про будинок, кролики, подивіться, є багато, щоб вчитися

Якщо у вас є питання про те, що не запитав, не соромтеся розміщувати нове питання.

+725
user3879983 22 вер. 2010 р., 09:02:45

У мене є Каліфорнія кингснейк. Вона жінка і близько 4 років. У мене були деякі проблеми з годуванням її, як описано тут.

Зрештою, ми прийшли до висновку, що проблема була їй було нудно мишей; коли ми намагалися її з добових курчат, вона пішла за ними.

На жаль, пташенята трохи занадто великий для неї. Я вже урізали свої ноги перед годуванням, але на цей раз я збираюся спробувати ще раз і переконатися, що немає обрубки ніг залишаються, і відрізати також крила.

Крім дівчата, є якісь додаткові альтернативні продукти, я можу спробувати?

Я повинен відзначити, я живу в годівлі великої Британії і є незаконним.

+640
ddiepo 16 лип. 2017 р., 11:14:30

Деякі інтернет-пошук показує, що зірка магнолії не токсичні для собак, тому я не турбуюся про отруєння. Мене більше хвилюють такі речі, як кишкова непрохідність, від їх їжі.

Цуценята, природно, будуть жувати листя, кора і гілочки. Вони ріжуться зуби і треба розжувати. Жуючи на нетоксичних рослинних речовин не має, взагалі, бути проблемою, навіть бачачи іноді залишити справу в калі-це нормально. Якщо це стає надмірним і ви бачите рослинної підстилкою в калі кожен раз, коли ваш щеня знімає сама або вона стає запор, насилу какати, або нежить* або жорсткий кал, то вам можливо слід переглянути дозволяючи їй грати в листовій підстилці без нагляду.

Цуценята жувати всякі речі, і справа закликаючи їх гризти речі, ми хочемо, щоб вони жували. Кращий спосіб керувати цуценята в напрямку того, що ми хочемо, щоб вони жували, щоб видалити об'єкти з цуценят досягти, тобто взуття, щоб видалити цуценя з джерела (в даному випадку листя) або замінити предмет жувальні прихильність з більш бажаним жувальні об'єкта.

Якщо ви стурбовані, надавати своїх цуценят з жувати іграшки, зубні жує і відповідні свіжі м'ясні кістки для них, щоб жувати (вони будуть насолоджуватися цим, і вони гарні для них). При впровадженні свіжих кісток, робити це поступово, оскільки різка зміна раціону може викликати розлад шлунку.

Ви могли б також очистити листя від манежу кожен день, або перемістити Манеж в інше місце, де листя не падають; або забезпечити захисний і кутовий тканина тіні за перо, якщо воно залишається під деревом, листя каскад на тканину тіні і падають на землю за межами відтінок тканини, якщо переїхав з-під дерева, ваші цуценята будуть мати відтінок.

Доброю новиною є те, ці щенята не тривати протягом багатьох сезонів, так що це може бути єдине, що вам потрібно турбуватися.

 • Записка про рідкий кал із засміченням. Коли кишечник частково перекрита, там можуть бути деякі рідкі фекальні переповнення, який проходить через кишечник у спробі очистити організм від відходів.
+618
Pawel Troka 22 січ. 2018 р., 03:36:57

Найголовніша причина я можу думати, що ви заберете захисний механізм для кота. Це ваш знайомий кіт з віддаленими кігтями випадково? Якщо це так, цілком може бути, що він більше не побачить ці лапи оборони. В цілому, однак, я виявив, що коти бачать, що агресивна поведінка і реагувати (у мене буде кусати, якщо я зроблю це).

+531
Luca Citi 11 квіт. 2011 р., 21:12:46

Ми взяли нашого 3-річного борзо після того, як вона була забита на тиждень місцевої ветлікарні. Коли ми повернулися додому, ми виявили, що у неї висип на фото нижче.

Ми взяли її до ветеринара, де вона була забита, і вони не знають, що це таке. Вони кажуть, що це забій і зробили аналіз крові. Кількість крові виглядають абсолютно ідеально підходить для гончака, але вони турбуються про її низький рівень лейкоцитів і високий рівень тромбоцитів, низький для більшості собак, але ідеально підходить для хортів.

Друге фото-це на наступний день. Вони намалювали круги навколо знебарвлення, щоб оцінити будь-які зміни. На фотографіях видно, що він ближче до фіолетового в день.

Я читала, що висип буває з різних причин, і веть це називають синцем.

Це щось турбуватися?

First image

Second image

+530
abirpahlwan 15 січ. 2011 р., 19:18:04

Від http://m.livescience.com/40548-why-do-cats-knead.html

"У зрілому віці, кіт нібито буде місити, коли він почуває себе щасливим або утримання, тому що він пов'язує рух з комфортом і відхід її матері. Додавання додаткової ваги до пояснення: деякі кішки навіть харчуються на поверхні вони розминання."

Коли він приходить вниз до нього, ніхто не знає напевно, чому деякі дорослі кішки місять.

+527
Ampage Green 24 лист. 2019 р., 17:44:50

Важливий момент: як і більшість тварин, кішки потребують негайного зворотного зв'язку, щоб зрозуміти, що ти відповідаючи на. Фактично, вони не пам'ятають, що вони робили кілька хвилин тому, або принаймні не вважають важливим або чому ви б зараз заперечувати. Так що ви повинні передбачати їх дії і шукати "повчальний момент", або створити ці моменти.

(Ось чому "не ткнеш їх носом в це" ідея є образливим, ніж корисні. Вони справді не розуміють повідомленні. )

+497
sbha 25 трав. 2019 р., 00:31:04

Кролики роблять різні звуки. Нижче наведені найбільш значні.

Найгучніший нормальний звук неголосові: ноги плющить. Кожен, хто бачив читака в диснеївському фільмі знайомі з цією акцією. Банні буде топати одній із своїх потужних задніх ніг. Він висловлює крайнє незадоволення або надсилає попередження про небезпеку. Я посилаюся на нього, як кролик ненормативної лексики.

Можливо, найгучніший звук кричати чи плакати. Це звучить як людський дитина в біль. Сподіваюся, ви ніколи не почуєте. Кролик швидше за все в крайніх болю, або в страху за своє життя.

Тихіше, ніж собака, і, може бути, приблизно такого ж обсягу, як кіт, бурчить використовується, щоб висловити невдоволення і зажадати розірвання договору ("тримайся подалі від моїх речей!"). У деяких кролів, це може бути попередженням; якщо ви не знайомі з кролика, припускаю, що це означає те ж саме, як кішка або собака. Деякі дрібні породи, особливо в Lionhead видах, будуть використовувати його для спілкування ("я хочу лікувати зараз!"). Якщо я працюю з гарчанням кролика в притулок, Я обережно. Якщо він Тигр, наші критики, я буду тыкаться носом з моїм і скажи йому, щоб перестав.

Найкрасивіших шуму зубів уривчастими, іноді називають муркотання; кролика буде натиснути її задні зуби разом в приємній невеликий шум. Кролик дуже задоволений і, ймовірно, теж розтопленого на колінах або лежить поряд з вами. Ваш кролик любить, що ти робиш, не зупиняйся.

Кролики в 35-на швидкості в 40 км / год, і вони можуть отримати до максимальної швидкості у вашій вітальні. Є трохи шуму, коли вони рухаються на такій швидкості, яка може включати в себе стрибки на або за меблями. Це буде видно тільки на високе зчеплення поверхні, як килим, і це видовище дивитися. Як правило, вони будуть завершені до ви можете отримати свій камера працює.

Вони їдять сіно, п'ють з пляшки з водою (чаші набагато тихіше), копати в коробку, і видавати інші звуки життя. Вони також будуть робити ці речі, поки ти спиш. Якщо вам потрібна абсолютна тиша вночі, що кролик-це не тварина для вас. Для нормальних людей, звуки не дратують.

Якщо у вас дуже духових інструментів Банні, і ви живете в апартаментах на верхньому поверсі, навряд чи хтось буде чути ваш кролик за межами вашого будинку. Ми беремо наші кролики в похід весь час, вони залишаються в автофургоні (з кондиціонер для спекотної погоди), навіть самого прискіпливого сусіда не гавкати, гарчати або вити, щоб скаржитися.

+449
ErYe 28 лип. 2018 р., 23:13:47

Мій кіт здається перегрітися протягом дня на відкритому повітрі. Що я можу зробити, щоб допомогти йому залишатися свіжим і залишитися охолола?

+417
dianegraynorris 14 січ. 2013 р., 12:09:26

Це нормально, але ви повинні дати їй багато уваги. Молодий кошеня дуже відрізняється від не така молода. Вам доведеться багато часу проводити з нею протягом 2-6 тижнів.

Ми закінчили з покинутим 3-х або 4-х тижневого віку кошеня. Кішки не залежать від їх матері, від 6 до 20 тижнів (в залежності від породи, умов і індивідуальних кішки). У той час як вони залежать від чогось, що буде, коли ви віддалені від своєї матері. Коли вони нявкають вони демонструють потребу в чомусь, це може бути щось термінове або це може бути просто вони хочуть уваги, знаю, що ви там, щоб тримати їх у безпеці.

Речі, які дуже маленьких кошенят потрібно:

 • Комфорт і увагу; кошенята знають, що вони хижаки і без матері, щоб захистити їх, вони безпорадні. Якщо говорити з її (ваш вибір людський голос, МІУ чи як там) і дати їй трохи метушні не змусити її замовчати, то спробуйте щось інше. Наші зараз 2-річний кіт раніше реагує на її назву з мью, а ми хотіли поговорити з нею, використовуючи її як кошеня.

 • Харчовими продуктами; молоді кошенята швидко ростуть і мають маленькі шлунки. Ми годували нашого дуже молодого кожні 2-4 години протягом перших двох тижнів. На щастя, як вона прийшла з ферми, вона, здається, вже з задоволенням їсть вологий корм кошеняті і не просто кошеня молоком. Зверніть увагу, що є спеціальні продукти кошеня і кошеня молоко. Коров'яче молоко не підходить для багатьох порід кішок та причини... Біль у шлунку. Якщо кошеня не їв протягом кількох годин у вас може бути проблема, якщо це день ви майже напевно.

 • Туалет; молоді кошенята не можуть здати відходи без сторонньої допомоги. Мама-кішка сигналізує, що пора йти, облизуючи кошеня живіт і задній кінець. Я пропоную вам використовувати вологий рушник, фланель або тканина з теплою водою і спробувати потираючи м'яко. Якщо кошеня почав регулярно ходити самостійно, ви можете перестати робити це. Якщо кошеня не передати відходи, це дуже серйозне питання, яке потребує медичної допомоги, в залежності від віку кошеня кілька годин без взагалі може бути дуже поганий знак.

 • Води або рідини; маленькі тіла у маленьких магазинах. Якщо ви годуєте молоком або вологий корм кошеняті, то кошеня може знадобитися трохи більше води. Якщо ви використовуєте сухий корм, то потрібно давати багато води або кошеня молоком (у наших друзів був кошеня, що б не торкнутися мокрого кошеня чи кішок, тепер у нас є кішка і вона тільки їсть печиво, вони примхливі істоти). Якщо кошеня відмовляється пити воду, ви повинні спробуйте запропонувати кошеняті молока (кат молока, якщо ви повинні або з натяжкою коров'ячого молока). Кошеня і кішка молоко часто козяче молоко побудована таким чином, що може бути краще, ніж корів. Якщо це стає важким, шукати ветеринарний рада, як кошенята потрібні рівні рідин тримаються на високому рівні.

 • Тепло; як вони не можуть регулювати свою температуру тіла. Дайте кошеня пляшку з гарячою водою, загорнутий у рушник, або нехай спить на вас. Кішки температура тіла приблизно на одній лінії з нами, так що ви краще, ніж холодна підлога. Просто спробуйте, щоб не заснути і котитися на ній, як вони досить маленькі і ніжні.

З усім перерахованим вище, якщо ви не впевнені, зверніться за допомогою (що ви зробили тут). Ваш сусід може бути в змозі запропонувати деякі поради, якщо вони виростили кошенят до. Там може бути твариною благодійні організації в вашому районі, які можуть дати раду. Там може бути місцевий ветеринар і на якомусь етапі, ви збираєтеся потрібен, так що можна тільки включати їх, якщо ви можете дозволити собі зробити це.

Кошенята отримують більш самостійним плином часу. Як наша збільшилася частота годування може піти вниз, так як розміри частини піднялися.

Тепер є що дивитися з піднятою рукою кішок, вони часто жахливо з тобою пізніше. Мумію кішки просто дав їм боз на голові або шипінням, коли вони погано поводяться і кусаються, коли вони не повинні робити що-то. Людські мами й татусі прагнуть СОО і думаю, що такі речі милі, поки вони не болять. Потрібно заохочувати її, щоб грати з іграшками, а не нападати на ваші руки і так далі Скоро. Якщо ви цього не зробите, вона завжди буде атакувати ваших руках. Тепер у мене є 8 кг кішка, яка любить бути проведено в обличчі і на вашому плечі, як коли він був кошеням це, як ми тримали його. Вони вивчають поведінку дуже рано, розглянути, якщо ви були б задоволені повністю вирощеної кішки щось робить, і діяти відповідно.

Нарешті, насолоджуйтеся! Вони такі милі і чарівні, і наш виявився дуже віддана і дружелюбна кішка. Вона ще дуже голосно під час їжі, або в будь-який час ви йдете поруч з гарним миску, або коли вона хоче щось робити. Решта 3 кішки в основному мовчить, це все нормально, як кішки різняться.

+401
ntnn 12 квіт. 2017 р., 14:45:45

Нещодавно ми додали два папуги в нашій родині. Я займаюся тонн читала і вивчала, але мені ще багато чого треба зробити.

На підставі моїх досліджень я встановив, що клітини, що в зоомагазині мені продали занадто малі, щоб тримати наші папужки щасливо (але ідеально підходить для відвідування ветеринара).

Мені подобається якість збірки і розмір клітини нижче, але на сайті не список папужок в "причини для [вставити тут видів птахів]" інформація.

Є досвідчені власники папуг, які могли б сказати мені, якщо це гарна клітка для двох нових папуг?

Ось сторінка в оригінальному іспанською (ми живемо в Іспанії).

Вони також мають англійську версію сторінки, але він має менше інформації.

Нарешті, ось відео YouTube , який показує деякі хороші великі плани клітини.

+377
Bill Maidment 18 трав. 2013 р., 00:48:44

У мене кролик і у мене 28"х 15,5" клітка для нього все налаштовано і зручні тільки для нього, але я не знаю, якщо я хочу тримати його в кімнаті для гостей або в моїй кімнаті. Якщо він залишиться в моїй кімнаті, я буду мати телевізор і я не знаю, швидше він буде щасливий в живий кімнаті або в кімнаті з легкими?

+337
vikust 7 жовт. 2015 р., 04:30:55

Уперта собака не перестане повністю їсть, він буде їсти. Помістіть їжу в миску або на тарілку і почекати, коли ви бачите, що він їсть з його нагорода блюдо з частуваннями і похвали.

Не соромтеся додавати щось дуже смачне на вершині, то він йде банани для того щоб зламати його силу волі і йти до миски :).

+331
Zizou Madrid 7 трав. 2018 р., 05:29:53

У мене ~120 літровий акваріум, що містить 30-40 дрібних риб (тетр і барбусов).

Який обсяг рослин достатньо, щоб тримати його у балансі? Я б вважав за краще не вводити нові сутності, щоб вода як можна довше, крім годування риб.

+300
Morales Dan Guersola 21 вер. 2012 р., 05:18:15

Сечовипускання, як це часто є результатом якого страху або хвилювання і захоплення явно не той випадок. Так що, я практично впевнений, що це через її бити. Фізичне покарання, як це, може призвести до сильний страх, який, у свою чергу, може призвести до сечовипускання відбувається зі страху.

В принципі, зараз вона вважає, що, коли ви називаєте її ім'я, що ви, швидше за все, вдарить її і вона так реагує. Не всі собаки реагують на ці речі однаково.

У будь-якому випадку, тілесні покарання, як правило, не ефективні. Ви припускаєте, що собаки можуть підключатися проступок з покаранням, а це часто не так. Часто трапляється, що покарання буде пов'язано з одним введенням. Я вважаю, більшість тварин, як правило, краще працювати з моделлю винагороди для заохочення бажаного поведінки.

+289
Minh Chau Vu 9 лип. 2014 р., 02:41:40

Моя подруга використовує пляшки з водою. Він також покласти пінопласт або бульбашкову плівку навколо утеплити бак від спеки. Я використовував пінопласт навколо мого танка, коли у нас було відключення електроенергії в січні. Танк не було в кімнаті з каміном.

+282
frogola 14 квіт. 2011 р., 20:33:29

Я і моя дружина прийняла кішка близько місяця тому. Він не з'їв або випив багато, в місяць ми були з ним. Він завжди ховається і просто не рухатися. Ми взяли його в нашу вет, і вони нічого не знайшли неправильно з ним. Але він їсть все менше і менше. Ми повинні поставити їжу перед ним, і він їсть тільки один або два укусу. Ми не можемо думати ні про що іншому, щоб зробити, і ми думаємо покласти його спати, просто його біль. Що це останнє, що ми хочемо зробити. Може хто-небудь допомогти?

+193
user6579908 24 черв. 2015 р., 02:30:51

У мене redeared повзунки чоловіки і жінки я знайшла кілька гнид (трохи соромно) але у мене на кухні сміття я зберігаю обривки для моїх босів свиней, але я не пішов на роботу на 2 дні, тому ніби забув деякі продукти харчування впали на відро кришкою і вчора мій друг зауважив лол він не чіпав їх і не сказав мені до цього ранку... коли я подивився на кришку, вона була повністю покрита черв'яками. Тому, не думаючи, я кинув їх у мій акваріум для черепахи у воді моя черепаха з'їла їх, як Pac-людина гра я помилився? Моя черепаха буде добре?

+186
pyther 22 лип. 2010 р., 23:51:54

Я знаю, що кам'яна сіль-це недорогий, але можуть бути як маленькі ножі на голі лапи. Я знаю деякі особливі формули можуть бути більш токсичними для домашніх тварин. Що потрібно знати при виборі утримання тварин антиобліднювачів?

Наші домашні улюбленці не йдуть у зиму, тому лапу пошкодити низько в нашому списку. Великі побоювання споживання, які можуть відслідковуватися люди і залишкові явища поза двері навесні.

Якщо ви споживаєте досить, що це шкідливо. Ми тримаємо наші антиобледенители, де домашні тварини не можуть дістатися до нього. Тому основна увага приділяється для разового споживання, як лизати відслідковуються в сіль з підлоги.

+176
Ladykupzo Ladiva Lapse 26 січ. 2019 р., 03:15:59

Якщо у вас є обгороджений двір, що собака може залишитися в той час як ви знаходитесь на роботі, це не повинно бути проблемою. Але розглянути можливість отримання двох собак, так що вони можуть тримати один одного компанією. Крім того, розглянути питання про прийняття доросла собака(с) з притулку, як щеня, буде більше шансів отримати самотньо.

Якщо у вас немає двору, тобто питання про те, як собака отримає шанс попісяти чи покакати. Ви не кажете, де ви знаходитесь, але це, ймовірно, ви могли б знайти з ким ходити, як тільки ваша собака в день поки ви на роботі. Крім того, може бути "ясла" центрів.

+149
hassan ibrar 13 квіт. 2011 р., 20:41:00

Відповідь на це питання-так буває, але секс-це тільки один із способів кішки можуть заразитися інші види близького контакту може занадто поширених захворювань.

 • Котячий герпес може передаватися рідини організму.
 • Фів котячий СНІД може передаватися рідини в організмі.
 • Котячий хламідіоз може передаватися через рідини організму,
 • Panelukopenia вірус може передаватися через рідини організму.
 • Calcivirus може передаватися через рідини тіла.
 • Catflu може бути передано рідини в організмі
 • Сказ може напевно передаватися через рідини організму, і не тільки для інших кішок, але для всіх видів тварин, включаючи людину.

Я припускаю, що є кілька інших типів хвороби, що можуть передаватися через рідини організму не тільки від спілкування але і від укусів теж.

Джерелом для деяких з його http://wtvr.com/2013/04/30/cat-stds-on-the-rise/

Два джерела моїх кішок картку вакцинації стандартні щеплення для кішок тут в Норвегії.

+111
Omar Tanti 25 січ. 2015 р., 22:24:40

Мальтезе або англійського бульдога

З двох порід ви згадали, Мальтезе краще вписався б. 4 молодих братів і сестер було занадто багато для англійського бульдога. З-за їх генетичної схильності вони будуть мати важкий час в ногу, а також їх складності навчання буде ще складніше з 4 маленькими братами і сестрами.

Які можуть бути інші варіанти?

Лабрадор ретрівер і золотистий ретривер завжди буде топ список кращих сімейних собак, вони енергійні, легко піддається дресируванню і може терпіти поразки (як у грубу гру з дітьми).

Ці собаки також дуже задоволені ранкових і вечірніх прогулянок, вони не вимагають напруженої роботи-аути, як бордер-коллі або вівчарська собака будуть.

Є багато способів, щоб тримати собаку щасливою, коли у вас немає задній двір:

 • Найняти собака ходок
 • Собачий Дитячий Сад
 • Собачого Спорту - Флайбол, Собачі Диск, Док-Дайвінг
 • Собака Головоломки Іграшки

З 4 дітьми, без сумніву, собака буде улюблена і грав з великим.

+73
robn 23 бер. 2010 р., 15:51:52

Так всі говорять, Так, але, чесно кажучи, ви і ваша собака може бути щаслива так само, як ви. Це дуже важливо, щоб посидіти і розглянути всі можливості:

 • якщо нова собака має більш слабкий сечовий міхур, ніж ваш поточний, вам може знадобитися хтось, щоб їх випустити

 • чим більше собак, тим складніше/дорожче подорожувати

 • завжди існує можливість, що дві собаки не вживаються або їх спори вимагають більше рук майстерність, чим ви володієте, наприклад, питання ревнощів, охороняє їжу, і т. д

 • є дуже велика ймовірність того, що обидві собаки терпіти один одного просто відмінно і це кінець історії, тому вони ніколи не грають один з одним або займатися соціально

 • ти добре з прогулянки дві собаки? що, якщо ця собака має значно більш високу потребу в енергії, ніж ваш нинішній собака?

Багато з цих питань можна відповісти шляхом ретельного вибору собака буде працювати краще і дивитися - не ідеалізуючи, дійсно дивляться - як ваша собака спілкується на собачому парку.

Немає ж відповідати за всіх. Але "тому що ваша собака може бути самотньою!" - це не найкращий відповідь.

+68
azlinaG 21 серп. 2018 р., 22:57:17

Я пробував погуглити в інтернеті про те, що ти будеш робити з трупом і кому Ви звернетеся, але я не отримав чітких відповідей.

Що робити, коли кішка вмирає? До кого Ви звертаєтеся, і що відбувається з тілом?

+49
AnWa 27 трав. 2015 р., 23:13:21

З більш тепла погода, то рація мита не підняли. Коли виходити на більш тривалі піші прогулянки в спекотні дні, я беру з собою пляшку води і миску.

Але я думав, я хотів би запитати - що правило 'правило', як далеко ви йдете, перш ніж ви б розглянути питання про прийняття собаку пити з тобою? Я, як правило, припускають до близько години ходьби, і біг 30м/грати. Це занадто довго? (В теплий день)

І є краще рішення, щоб взяти рюкзак з водою і (скласти) миска з нами?

+48
Peypey Peypeh 6 черв. 2015 р., 05:12:52

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil