Як я можу тримати мою собаку від сходжу з розуму, поки одужував?

Пару днів назад мою собаку різали подушечки його лап. Це було досить огидно, але насправді не так вже погано. Ми відвезли його до ветеринара, щоб він завернув і вет рекомендували йому відпочити і заспокоїтися.

В цьому є сенс. Будь-який раз, коли він ступає на ногу, він збирається ятрити рани. Бігати буде ще гірше. Проблема в тому, що ми зазвичай бігає або грає в парку для собак протягом години або більше кожен день. Він хаскі з великою кількістю енергії.

Мій малюк збирається сходити з розуму, якщо він не може виходити на прогулянки або грати за 2 тижні. Потім він зведе мене з розуму!

У кого які стратегії, ігри, ласощі, іграшки, продукти харчування або щось ще, що допомогло їм у минулому в аналогічній ситуації? Є така річ, як щеня-Ксанакс? ;)

+228
Rkdv 360 18 вер. 2011 р., 17:45:02
32 відповідей

Наша кішка оговталася від нападу панкреатиту (Пугач Гуд перевищено на 21 або близько того) і на цьому тижні, коли моя дружина відвезла його до ветеринара для рідини верхній-вгору (вет рекомендує щоденні ін'єкції три великих шприца з якоюсь рідиною або іншими зневоднення) ветеринар сказав, що там було багато саме про цей рік, який вона звинуватила в число найсильніших тайфунів, які обрушилися тут (в Японії) цим літом.

У нас був сильний вітер і досить сильний дощ, але моє місто-це добре, в 40 км від моря і не зробило істотного затоплення, щоб це звучало як марення для мене! Чи є зв'язок між панкреатитом і погода?

+968
arnk9 03 февр. '09 в 4:24
Черепах, що живуть на землі рептилій, тримали в якості домашніх тварин; на відміну від [тегу:черепашки]
+964
Tom Sawyer 15 трав. 2015 р., 16:14:53
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

У мене є 4 кошеня, 3 з однієї матері (5 місяців) і ще від різних матерів (6 місяців) і нещодавно ми помітили, що цих трьох маленьких кошенят намагаюся годувати з 6 місяців, рік старий, який, виявляється, чоловік? Мати регулярно годує їх протягом приблизно 3-4 місяців (вона все ще тут, але вона почала уникати їх протягом 4-х місяців, так що вони будуть припинити годування). Це нормальна поведінка кішки чи варто хвилюватися?

Вони регулярно їжу і воду, і вони знаходяться в доброму здоров'ї. Кошеня вони постійно намагаються нагодувати, не заперечував і муркоче, коли вони роблять це. Я не знаю, я ніколи не стикалася з цим раніше, тому я не знаю, якщо це нормально чи варто щось ОД?

+937
mikzke 27 трав. 2019 р., 15:07:40

У мене багато акваріумів, кожен управляється окремим повітряні насоси, тримаючи їх на 24x7 робить його трохи дорожче для мене дотримання місцевих тарифів на електроенергію. Я хотів би зробити один потужний повітряний насос для приводу всіх акваріумів, в надії, що він буде споживати менше енергії, ніж існуючі системи.

Я в курсі подібних продуктів, доступних на ринку, таких як цей акваріум повітряний насос повітродувка для акваріума, однак вони виходять за рамки мого бюджету занадто ! Було б дуже корисно, якщо ви, хлопці, могли б запропонувати проект DIY для цього.

+936
Karthik Hegde 12 бер. 2012 р., 06:35:13

Якщо ви не знаєте, чому вона тебе вкусила, чому ви думаєте, що потрібно робити? Це серйозний момент - тварини кусаються з різних причин.

Посилаючись на: http://www.vetstreet.com/our-pet-experts/why-does-my-cat-bite-me-when-i-pet-her

 • агресія, статус
 • неврологічні стимул від того, як її балували занадто довго
 • засмучений тим, що ти робиш, але не спілкуються на ньому ефективно до фінальної стадії'.

Звідси: http://www.2ndchance.info/aggressivecat.htm

 • медицина/відповідь-біль. Є шанс, що ваша кішка страждає від болю, і ваше взаємодія викликало більше? Тому що це хороший джерело 'укусів'

Особисто я б запропонував, щоб "позбутися" від вашої кішки-це остання інстанція, а не перша. Після того як ви визначили, чому це відбувається, і що це неможливо виправити.

+819
noexit 30 черв. 2016 р., 05:11:59

У мене є 16-річний кіт, який любив пограти в "собачку", коли він був ще кошеням, і кошеня, який зараз любить грати зі своєї весняної іграшки-як незвично для кішки, щоб грати в "собачку"? Я ніколи не чув про нього раніше, ніж ці двоє думають, що це собаки, і коли я говорив людям про це, вони ніколи не чули про нього, і навіть іноді з'являються сумніви в правдоподібності моєї розповіді. Або мені дуже пощастило, або це більше спільного, ніж більшість людей усвідомлюють.

+800
Toby Muhlhofer 30 жовт. 2016 р., 21:50:32

Я подумав про десять галонів (близько 38 літрів) акваріум, так що я можу додати деякі неонові тетр в моєму акваріумі середу, яка вже включає в себе один Бійцівська рибка і нічого більше. Однак, я помітив, що неонові тетр і Бета риби їдять подібні речі. Я не хочу витрачати гроші на акваріум, щоб тримати більше риби, якщо він буде занадто багато клопоту, щоб стримувати мої інші Бетта, а Тетри їдять! Є просте рішення для годування товаришів танк окремо?

+783
Nesta Karshner 13 жовт. 2013 р., 07:23:17

Він може знайти шум двигуна відволікає або дратує (те ж саме може бути сказано для людини теж реакція) і тому обрушила своє невдоволення в підсумку. Я, чесно кажучи, я не думаю, що я чув про це раніше, так що може бути варто мати слух і вуха, щоб бути безпечним.

+729
Eddries 20 квіт. 2011 р., 23:36:12

Через три дні моя подруга завезла свою кішку, тому я можу дивитися його цілий тиждень, поки він знаходиться у відпустці. Правда, останній раз я дивився його кішка напала на нього. Ці дві кішки ненавидять один одного і вони зводять мене з розуму! Як я можу заохочувати їх разом на тиждень?

+727
user87983 26 лип. 2012 р., 20:58:22

У мене чотири пари хвилястих папужок. Клітка зберігається на відкритому повітрі. Тепер його зима. Я не знаю, що робити, щоб зберегти мій птахів теплим і затишним. Клітка велика, і я не можу перемістити його в приміщенні. Я накрийте клітину кожну ніч з тканиною. Але я думаю, це не сильно допоможе. Моє питання: що є кращим способом, щоб тримати мої папужки тепло і затишно взимку?

+706
Sunanda Biswas 30 черв. 2012 р., 09:52:28

Я прийняв минулого тижня собака, і вона дуже нервувала, коли вона приїхала додому, але сьогодні я був здивований, тому що вона хотіла грати зі мною, стрибати, бігати, але і закусили (багато).

Вона хотіла вкусити мене, і кілька речей, які знаходиться поруч з нею. Я хочу знати, якщо це нормально для собаки, і якщо я повинен дозволити їй грати зі мною, чи це викличе проблеми, коли вона доросла з більшою силою, або якщо це нормальна поведінка, пов'язане з її віковими і коли вона виросте, вона перестане це робити.

ЗИ: я не проти такого роду ігор, я не постраждав (поки що)

+683
user145636 17 черв. 2011 р., 13:21:52

З чисто егоїстичних міркувань я б вихованець мій ~10 тиждень старий кошеня, поки вона їсть. Я маю на увазі, вона дуже м'яка, і вона просто дозволяє мені дати їй увагу, а вона муркоче і їсть. Як я не міг??

У будь-якому випадку, на повному серйозі, це нормально чи вона може розвинути якийсь харчове розлад або погане поводження є від нього?

Починаючи приблизно півтора тижні тому я годую її два рази в день в певний час (а не залишати їжу) і вона чудово з цим.

Вона не завжди біжу, щоб почати їсти, коли я стою поруч в мисці, навіть якщо вона раніше була зацікавлена в їжі, які, я вважаю, що результат мене погладити її, але вона здається нешкідливою... я думаю.

Є доросла кішка в будинку, а також, хто любить, щоб її з'їсти їжу, яка може сприяти тому вона з задоволенням їсть, коли я поруч (так як я завжди заважало йому красти її їжу).

+607
aralar 15 січ. 2020 р., 10:14:44

Моя кішка в даний час харчувалися два рази в день розклад. Я планую переїжджати з ним ще один кіт, який в даний час безкоштовно годували. Мій кіт дуже багато їсть нічого і в помині, в той час як безкоштовно-ситий кіт буде плакати, якщо їжа не доступна.

Я відчуваю, що я повинен переключити безкоштовно годували кішку з розкладом, але я не впевнений: я повинен переключити безкоштовно годували кішку з розкладом, або я повинен перемкнутися на планові кішка безкоштовно годування?

+510
Susan Fry 3 лист. 2014 р., 11:42:14

Існують різні стадії гіпотермії, щоб бути в курсі з точки зору ознак, а іноді і поліпшення в знак свідчить про те, що тварині стає гірше, особливо коли мова йде про тремтіння. Ранніх стадіях ще тремтячи, вона вщухає на більш пізніх стадіях, так тримати око на вашого вихованця вкрай важливо в даному випадку.

Молоді і старі тварини, піддаються більшому ризику, як і дрібних тварин з менш природного захисту. При легкої або помірної гіпотермії, можна лікувати з активної зовнішньої потепління, такі як теплі ковдри, тепла повітря, і ніби перевіряючи з ветеринаром рекомендується для помірної гіпотермії. Для сильне переохолодження, ви повинні звернутися за медичною допомогою до ветеринара, хоча починаючи процес потепління шляхом сушіння і покриття їх теж важливо.

Що б ви не робили, не поставити собаку в теплу воду ванни, як це може вбити їх від шоку.

Одна річ, ви, можливо, захочете зробити, це з'ясувати, як взяти ваших собак температури, у вашого ветеринара продемонструвати його, якщо це можливо. Знаючи це дозволить вам перевірити, собаки повинні мати температуру тіла близько 101° - 102.5° так, опустившись нижче, що свідчить про дуже холодною (зверніть увагу, що кішки схожі і мають однакові ознаки).

М'який (95° - 99°)

 • Летаргічний
 • Ознаки слабкості
 • Тремтіння (собаки і кішки рідко тремтіти, зверніть увагу на цей знак особливо)
 • Ознаки замішання або хвилювання
 • Змінна частота дихання
 • Відчуває холод

Помірний (90° - 95°)

 • Крах
 • Тремтіння стихає
 • Здається, ригідність потиличних м'язів
 • Поверхневе і уповільнене дихання

Важка (< 90°)

 • Не тремтячи
 • Здається, ригідність потиличних м'язів
 • Розширені зіниці
 • Поверхневе і уповільнене дихання
 • Можливо, кашель зі слідами крові (ознака рідини в легенях)

Основні джерела (для додаткового читання, якщо ви хочете)

 1. Перший компаньйон допомоги для собак і кішок, Емі Д Шоджаи Табатабаі
 2. П'ять хвилин Блеквелл ветеринарна консультація: собак і кішок, 5-е видання, Ларрі П. Е. Тілло і Френсіс У. К. Сміт, молодший.
+481
user221826 26 січ. 2011 р., 07:45:56

З нагоди у нас був кролик з прозорою слизу, як покакати, кілька разів він досить добре освічений інший раз не так багато. У моєму досвіді це в основному були з кроликом, який має нові або вже існуючі проблеми з травленням. Я шукав навколо в інтернеті і знайшов кілька постів у блозі про подібні симптоми у кроликів, але хороша посилання на можливу причину(И) і потенційне рішення(с) не з'являється.

Шукаю відповіді, наукові докази, посилання і, можливо, приклади.

Стоячи Баунті

Стоячи запропонувати безоплатну допомогу в розмірі 100 очок репутації на новий відповідь, який відповідає цим критеріям:

Існує щедрот системи , що дозволяє, що дозволяє передавати репутацію від одного користувача до іншого з "нагородою існуючий відповідь", який я буду використовувати, щоб передати частину своєї репутацією до вас.

+448
Daniele Curto 20 груд. 2012 р., 12:31:12

Мені сказав мій вет, що я не міг змусити моє тіло собаки вдома зі мною, після того як він був приспати за те, що в термінальній стадії чуми м'ясоїдних.

Вони сказали, що він ще може заразити інших тварин? Це правда? Чи є сенс не дозволить вам дати вашої собаці гідні похорон в цьому випадку?

+433
sorohan 13 груд. 2015 р., 02:36:44

Я був знімаючи верхній в мій тераріум, і я впустив його на мій хвіст леопарда геконів. Він не опустить хвіст, але у нього є відкрита рана. Що я повинен робити?

+330
Anthony Gugiatti 28 серп. 2013 р., 17:44:56

Зробив ветеринар порадить вам робити більше тестів? Я маю на увазі аналіз сечі, УЗД?

З мого досвіду я можу припустити , що ваша кішка страждає від болю. Зазвичай, якщо змінюється поведінка кішки раптом це означає, що кішка намагається вам щось показати, як вони не можуть говорити.

Вашого кота вже є проблеми з сечовипусканням. Писати з маленької краплі може бути з-за циститу або каменю сечі, пісок у нирках. Якщо вона пісяє на вас, то це точно означає, що вона має проблеми. Ви просто повинні з'ясувати, якого роду проблеми.

Відведіть її до ветеринара. Робити більше тестів, перевірити її здоров'я. Чим раніше, тим краще.

Удачі!

+328
Alessandro Cappello 2 лип. 2015 р., 13:24:37

Мій хом'ячок тільки що народила 3 тижні тому і сьогодні знову вони народжують. Я чув, що вони не зможуть ванна купання, пісок для 28 днів, але я прочитав деякі статті, вони сказали, що якщо вони смердючі вони отримають інфекції, це правда?

+317
Smoq 10 жовт. 2012 р., 18:05:26

Коли граєш з моєю дівчиною, іноді він голосно нявкає на неї. Схоже, що він сердиться, тому що вона не піймає його, але після того, як вона зупиняється, він повернеться і спровокувати її, щоб почати іншу жартівливу боротьбу.

Зараз ми не розуміємо, якщо він розсердиться під час гри або якщо він нявкає, тому що він схвильований, щоб грати. В іншій ситуації, він не дуже балакучий кіт.

Нявкання може бути спосіб для вашої кішки, щоб стимулювати інших, щоб грати з ним. Це стосується наших найменших, в безугавно грайливий чоловік.

Його сестри не менш енергійний, ніж його. Перші кілька місяців він буде грати з ними причепилися на них. Дівчатам ніколи не подобався. Якщо він продовжував робити це, вони в кінцевому підсумку злобно переслідувати його. Але приблизно 1 раз в 10, одна з дівчаток буде насправді грати з ним, тому що вони були в настрої.

Згодом він дізнався, що причепилися до дівчат, перш ніж він знав, були вони в грайливому настрої, не буде гарною ставкою; він прогнав би більше, ніж грав.
Він розробив нову тактику: він вбігав в кімнату, біжіть прямо до однієї з кішок, мяу в обличчя, а потім втік. Він повторював цей процес приблизно в п'ять разів. Якщо вони ніколи не гналися за ним, він спробував його з іншого кішкою, а потім спробував його з нами.

Через кілька місяців, він і зараз вдаються, щоб просто бігати по квартирі, голосно нявкати, коли хоче грати (він, здається, прикинутися пораненим, як він нявкає). Але патерн завжди однаковий: він гарячково біжить, зупиняється, гавкає, а потім тікає знову. І ви можете дійсно побачити його перевірити, якщо хтось дивиться на нього, коли він це робить.

Немає абсолютно нічого неправильно з ним, він просто хоче, щоб хтось ганятися за ним (потім він може переслідувати їх).


Те ж саме може бути справедливо і для вашого кота. Може, він спочатку намагався запустити ігри на puncing на вас, але ви відповіли менш привітно, ніж він сподобався (абсолютно зрозуміло для вас не подобається отримувати пазуристі з нізвідки).
Замість цього він вдається до іншого способу запуску гри, який не дає йому негативний відгук.

Тим більше, що він очікує, що ти будеш його переслідувати; він, здається, дуже нагадує те, що моя кішка намагається досягти. Нявкання є, по суті, дражнити playfult ("Злови мене, якщо зможеш").

+309
Melani 31 січ. 2010 р., 12:03:57

Я був піклуватися про моїх змія, як ніби це була кукурудза змія, але сьогодні я був перегляд зображень і моя мама припустила, що це може бути каліфорнійська королівська змія, потім я почав сумніватися, що продавець сказав.

Якщо це каліфорнійська королівська змія, а не кукурудза змія. Які відмінності в турботі про нього (наприклад, тераріум, їжа, etc)?

+306
rwgardner 12 груд. 2010 р., 15:19:29

Я дивлюся на різні клітини для нашого хом'яка (Не пам'ятаю, яку вона...вона просто середнього розміру) але труби/тунелі, які приходять з ними здаються дуже вузькими для нашого хом'яка. Вони можуть відповідати через трубу, яка менше, ніж вони??

+261
martinl 19 груд. 2014 р., 05:38:42

Отже, перше, що потрібно відзначити,... кішок, як правило, бути більш активні вночі і так, якщо ви спите тривожно, то ефект, ймовірно, зменшилася. Сказавши це, я не думаю, що вам потрібно турбуватися. Чому? Тому що у кішок дуже різних сну (стор 9), ніж у нас і найчастіше легкі дози, ніж глибокий сон, як хижак в курсі.

Ти ж не навколо них, 24 і 7, так що будь-яка втрата сну, які можуть мати в результаті свого випадкового нічного проходу, швидше за все, буде складатися в інший час. Вона може насолоджуватися петтінгом (ми робимо це, щоб нас весь час), але я думаю, що якщо ви хочете, щоб швидше заснути, то це насправді контрпродуктивно. Якщо вона любить його, тим не менш, так тримати. :)

+216
Maxime T 16 серп. 2018 р., 14:32:23

Схоже, вона просто робить кроки грумінгу інша кішка облизує очистити і укуси, щоб витягнути сучків і сміття в шерсті. Він працював би набагато краще, якби у тебе була шкура з хутра, а не просто кілька волосків!

"Я молодець!" тип прикусу, який часто називають "перезбудження" - це щось на зразок короткого замикання в маленькій кішкою мозку, де добрі почуття перейти безпосередньо до сигналізації, коли кішка відчуває, що більше не контролює. Це зазвичай відбувається, коли ви гладите їх по спинці біля хвоста, і вони встають і сагайдак і люблю його....тоді реакція натиснути і вони повертають і огризатися на руку.

+210
ianix 21 лип. 2011 р., 12:17:13

У мене була така ж проблема з моєю кішкою грати з берушами. Я зробив пошук на Amazon для силіконові іграшки, щоб замінити його, оскільки здавалося, що він любив, що форму і текстуру. Я натрапив на це, спочатку Це не було зроблено, щоб бути використаний як іграшка для котів (як ви будете читати, лол), але це тіло безпечний і мило виглядає, так що я вирішив купити його. насправді він його не відпускає. по текстурі схожий на шкіру, і це є гнучким, так що я думаю, що він думає, що це миша і карієс навколо, вишукуючи, як ніби він тільки що піймав свою здобич. Я знаю, що цей варіант може здатися дивним для людей, але це єдиний варіант (безпечний) це у мого кота від не безпечних предметів для гри в будинку.

Блоги http://www.amazon.com/Eden-Beginner-Smooth-Silicone-Purple/dp/B00M75RMZ2 Блоги

+202
Tom Cichy 7 черв. 2010 р., 02:44:30

"Затоварення" - це термін, використовуваний для утримання риб. Я чув це раніше, коли хтось занадто багато риби, але я також чув, вона запропонувала як спосіб зробити підлозі-агресивних риб більш боязкі.

Отже, затоварення акваріум добре чи погано? Що це означає?

+182
Mark Su 26 жовт. 2017 р., 08:57:36

За останні кілька тижнів під час прогулянки моя собака, після того, як він мочиться і ставить свою ногу вниз, сеча витікає з нього.

У нас аналіз сечі зробили і все було нормально. Мені цікаво, що трапилося з ним.

+181
Ogedanny 26 квіт. 2010 р., 20:48:43

Опухлі лапи може бути ознакою алергічної реакції. Перевірте цей сайт для отримання додаткової інформації про симптоми і (інших) можливі причини: Запалення лап у собак

+149
user297208 28 лист. 2010 р., 18:40:03

Я впевнений, що єноти, птиці, опосуми, щури,собаки і кішки можуть стати загрозою для вашої повзунки. Я б не радив вам змішувати їх, якщо ставок буде захищений. У віці 1 місяць повзунки може бути небезпечним для кішки, якщо вона його вкусила. Нічого не гарантовано, я можу тільки сказати вам, що вони не змішуються, і це добре відомо.

+133
Shaksham Jaiswal 5 січ. 2017 р., 03:03:06

Ви можете придбати ручний тример овець, дешевше, ніж якісний набір електричних машинок, але це буде коштує додаткових грошей за фізичних зусиль, це допоможе вам заощадити.

Я думаю, що машинки для стрижки овець будуть працювати, але вони дуже важкі, щоб піти знову і знову через всю цю шерсть. Я думаю, що ви можете купити якісну кінь кліпер тіло і робити так само добре. Напевно, вийде також дешевше. Вони призначені для проходження через товстий зимовий волосся, але не треба бути як важких як стриже овець. Вони продають також Собака машинки для стрижки тіла. Ви просто повинні подивитися на це. Жоден з цих дешеві, які ви отримуєте від Walmart збирається нічого робити, крім як для вух, ніг, і, можливо, їх встик.

+109
Muwonge Ronald Culk 18 жовт. 2014 р., 21:37:03

Додаткова річ, щоб розглянути: кішки люблять тепло. Згорнувшись калачиком проти стретчинг-ідеальне положення для сну для підтримки температури тіла, або зігрітися, коли температура холодної для всіх тварин, а також людини. З урахуванням цього, заправляючи голови-це відмінний спосіб зігрітися.

+94
user14261 5 бер. 2016 р., 12:22:45

Чому моя кішка завжди залишають за їжею, і відмовляються з'їсти його пізніше, коли у поєднанні з новою їжею?

Я не перегодовування...

Я не віддам свою кішку більше, ніж вона може з'їсти, а вона, здається, впевнені в тому, щоб залишити їй їжу.

Після декількох днів, вона буде в кінцевому підсумку з надлишком залишилося за кадром.

Її не чаші або безлічі питань...

Я спочатку досліджували його, і я подумав, що, можливо, вона їй не сподобалася wiskers торкаючись до поверхні кулі -- отже, вона не буде живитися від країв чаші.

Можливо, вона протухла...

Це був не той випадок. Я пробував гармошки їй їжу разом в середині чаші і дозаправки з дуже невелика кількість нової їжі, можливо, "обманюючи" її думати, що вся купа була новою.

Вона, схоже, відкидали все, що було раніше залишилося за кадром, і не обманює її.

Цілком ймовірно, вона відчуває що-то по запаху, що я не в повній мірі усвідомити.

Вона, можливо, прийняття рішень охорони здоров'я, і її їду не в її очах...

Їжа "консерви" і я переключився на рибні інгредієнти, коли я сказав їй, птиці продукт викликає висип, що вона (я перевіряти це на рік або близько того)

Єдине, що я можу припустити, грунтуючись на тому, що я знаю про моїй кішці, вона інстинктивно відкидаючи частина її їжі, заснований на її власної чутливості.

Але звідки мені знати напевно? Це загальна поведінка кішки?

Я не хочу втрачати як дістатися до нижньої частини цього питання.

Додаткова Примітка...

Моя дружина і у мене є мила маленька сварка із-за цього. Вона каже, що я балую її, то я вважаю, що кішка-це, ймовірно, реальна проблема я не розумію. Ще про те, що "псує" рівень, якщо я коли-небудь готувати рибу, вона вкрай зацікавлена в нашій їжі і просить багато. Звичайно я годую її рибою!

Розпещена кішечка? Недоїдають Кітті? Несамовитий Кітті?

+10
Tobia Tesan 22 квіт. 2016 р., 10:41:06

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil