Чому котам подобається валер'янка?

Майже кожен кіт я коли-небудь володів завжди подобався кошеня; настільки, що вони сходять з розуму кожен раз, коли я даю їм котячої м'яти іграшок, щоб грати. Чому деякі кішки так люблять його? Що в цій речі?

+30
Gene Moseley 22 лют. 2019 р., 01:27:24
26 відповідей

Одна порада, який я бачив-це використання приманки для равликів, а потім фізично видалити їх. Це може допомогти вам йти в ногу з ними.

Методи цькування варіюються від простих (покладіть великий шматок салату ваш танк, вимкніть світло й почекайте кілька годин) до більш складних (будувати невелику "пастку" помістивши їжу равликів знайдете привабливі в контейнері досить великий, щоб тримати купу равликів, але занадто малий для ваших риб, щоб потрапити в, щоб з'їсти приманку).

Ще один популярний нехімічних можливість знайти риб, які їдять равликів, і додати їх в свій танк. Гольці з'являються, щоб бути хорошим вибором, якщо такі є; особливо клоун голець або В'юн Йойо.

Голкопузи також згадані, але вони можуть бути агресивні по відношенню до іншим рибам, так що, ймовірно, не хороше рішення.

Ви також можете допомогти зберегти їх чисельність в рахунок скорочення їх їжі. Не допускати перегодовування риб, і періодично чистити свій гравій. Ви можете також додати водорості в їжу риби, такі як риба-присосок (будьте обережні, які лохи ви, як деякі з них можуть рости досить великий, і тому вимагають більшого акваріума, щоб забезпечити їх здоров'я).

Я знайшов кілька гарних загальних ресурсів/керівництва з контролю равлик:

+982
Nathan Nasser 03 февр. '09 в 4:24

У нас є собака-рятувальник, який не соціалізований у всіх і так багато проблем поведінки.

Найскладніша проблема на даний момент полягає в тому, що всякий раз, коли мій партнер не тут вона, здається, дуже трепетно і багато гавкає. Я не можу розслабитися у власному будинку, коли я одна в хвилину.

Коли він тут, вона все ще може бути досить недисциплінованих, однак зрозуміло, що вона його поважає набагато більше, ніж я і буду слухати його зупинити, зупинитися і т. д. команди.

Вона горби багато її ліжку, коли це просто два з нас і, очевидно, бачить нас обох на тому ж рівні, тому я думаю, що це може бути проблемою домінування? Вона джек-рассел-тер'єр бордер-коллі хрест.

Якщо хтось має якісь поради, я буду вдячна. Це стає дійсно нестерпним точки, де я стаю важка депресія, а я не можу розслабитися у власному будинку чи є які-небудь простоїв. Залишити її не варіант, як я впевнений, вона б приспати через її питань, і я люблю її так сильно :'(

+724
jose carneiro 7 серп. 2019 р., 02:46:26
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Дві з чотирьох моїх кішок (двох старших) нещодавно розробили страшної жахливої лупи. Оскільки він розроблений приблизно в той же час як холодна погода і підвищене використання будинку опалення, я вважаю, що їх шкіра суха, тому що зараз зима і повітря сухе.

Я можу вилікувати це вдома? На своїй шкурі я б застосувати лосьйон, але це не діє на кішок шкіри. Як я можу збільшити вологу на своїй шкурі?

+702
Gagantous 20 жовт. 2012 р., 08:45:42

Я помітив, що моя кішка має горбок на її губи. Я не знаю коли це з'явилося точно, але це кілька місяців.

Він відчуває себе дуже м'які і кішка не відчуває болю, коли вона торкнулася. Це не зупиняє її від їжі або пиття небудь.

enter link description here enter link description here

+683
Chuan 25 бер. 2013 р., 12:49:57

Так, але є ряд підводних каменів з такої системи.

По-перше, він не забезпечує надмірності, так що якщо ви засмітити зливної лінії, ви будете переповнювати бак. Особисто я б навіть не розглянути виконання перелив без надмірності.

По-друге, тому, що це донний злив, то у нього буде набагато вище ризик засмічення і чищення труб буде дуже складно. Там немає простий спосіб звільнятися з цієї пастки, а так як ви працюєте не через сифон, це не зрозуміло.

По-третє, шум може бути проблемою в залежності від того, скільки оборотів ви намагаєтеся зробити по відношенню до розміру труби. Взагалі кажучи, біг переповнення вентиляцією, ви хочете, щоб стріляти менше 25% - 35% від номінальної витрати, щоб спокійно працювати. Так, за 1,5 в ПВХ вам буде потрібно зняти щось на зразок 500gph, може менше навіть, незважаючи на серйозність рейтингу 2100gph. В іншому випадку, ви отримаєте булькання або топлячи звуки і постійний шум води.

Тихий перелив досягається за створення кільцевого потоку навколо зовнішньої поверхні труби з повітряним зазором в центрі. Це красиво і гладко і тихо. Коли ви натискаєте занадто багато води, повітряний прошарок руйнується, і ви отримаєте шум, як повітря ясного простору. Однак, я не знаю як вода буде вести себе, коли він потрапляє у вертикальні труби під прямим кутом, як в ваш дизайн, ваш витрата може бути сильно обмежений для тихої роботи, або це може бути абсолютно неможливо, щоб зберегти це в таємниці. Ви можете бути в змозі обійти це шляхом збільшення розміру труби тільки до другого вертикального ділянки, або вентиляції безпосередньо над вертикальної трубою замість вертикальної подаючої труби, але я просто думаю в цей момент. Повітряного шуму буде залежати від того, як ви його скинути, якщо просто відкрита труба такого ж діаметру, я не думаю, що ви будете мати ніякого повітряного шуму, Якщо ви намагаєтеся отвір з малим діаметром труб, ви схильні до більшого ризику повітряного шуму.

Я думаю, що в теорії грубий дизайн буде функціональним, це може зайняти деякий проб і помилок з вашого повернення насос та трубопровід, щоб дістати необхідну течії і висоту води в акваріумі. Я думаю, що ви збираєтеся мати справу з деякими проб і помилок, щоб отримати цю роботу так, як ви хочете. Я б особисто з'ясувати деякий спосіб, щоб зробити це зайвим. Єдиної системи водостоку страховку чекає.

+604
Jude Romano Barredo 15 серп. 2014 р., 03:51:44

Мої кішки і я переїжджаємо на нову квартиру, і я розглядаю наслідки такого різкого зміни в навколишньому середовищі на моїх вихованців.

Від здорового глузду, я придумав ці кілька пунктів:

  • Отримати кішок, що використовується для їх перевезення контейнер (контейнер/ящик/клітина/тощо) Таким чином, вони не хочуть увійти в нього і відчувати себе комфортно/втішив всередині.
  • Їх ящик для сміття, їжі і води готові для їх прибуття в пункт призначення.

Є інші кроки можна почати, щоб звести до мінімуму стрес для тварин (і власника!) протягом усього процесу переїзду?

+590
user2967328 3 жовт. 2017 р., 11:36:50

enter image description hereenter image description hereenter image description here

Привіт, я тільки що повернувся додому після того, як поїхав на місяць, і я помітив, що моя Бетта має чорні плями на тілі, а не його ребра, і шукав я його, але не зміг знайти нічого про це. Коли я пропав, мої батьки його годували, так він був гарний на їжу. Проте, коли я прийшов його танк був огидним, і я зробив ретельну глибоку очистку відразу після того, як я приїхав. Так ІДК, якщо його огидний танк повинен був зробити з ним, або якщо це просто пігментація. Він живе в 10 літровий акваріум з 3 креветок і равликів.

+569
user703099 20 серп. 2014 р., 19:50:40

З діагнозом цукровий діабет для моєї кішки, ми отримали абсолютно нову програму. Я використав, щоб годувати його вологим кормом в 6-7 годин ранку (в основному, коли у мене теж дратують його, намагаючись розбудити мене) і тоді він буде безкоштовно годувати сухим кормом весь день.

Зараз він знаходиться на набагато більш контрольованою дієти. Він отримує вологий корм і трохи сухого в 9 ранку і 9 вечора, коли він теж отримує свою дозу інсуліну. Вони повинні бути в той же час, бо йому треба з'їсти безпосередньо перед інсуліном, і я не можу змінити час я роблю інсулін, так як він повинен бути 12-ти годинний інтервал і з моїм графіком роботи, 9 вечора-це найраніше, коли я можу зробити це ввечері, як буквально через кілька хвилин після того, як я повернуся додому.

Справа в тому, що це робить його...неприємно вранці. Тепер він мене будить, і я нічого не можу дати йому, щоб заспокоїти його, щоб я міг повернутися в сон. Я не хочу, щоб замкнути його з моєї кімнати, це не головне тут. Я просто хочу з'ясувати, як я можу зробити це ясно, що я не встаючи. Я намагався сказати йому " ні " і покласти його на підлогу, я пробувала розпорошувати його з водою, я буквально пробувала все. Я сподівалася, що він буде в кінцевому підсумку пристосуватися, але в той же час я трохи засмучений зі сну я втрачаю.

Як я можу допомогти і мені, і моїй кішці пристосуватися до нової реальності?

+530
Michael Paulus 5 груд. 2016 р., 04:40:40
Посилається на відкликання продукції від виробника або державою.
+512
Dubai Daily Tours 18 жовт. 2014 р., 01:16:41

Кішки дуже чутливі до ефірних масел, тому, будь ласка, не використовуйте їх на своїх домашніх тварин, особливо безпосередньо на них. Їх печінка не може обробити летких і ароматичних сполук, як більшість тварин можуть через відсутність відповідних ферментів. Так як вони намагаються метаболізувати сполук в ефірному маслі, вони не розщеплюються і виводяться, і можуть швидко побудувати до токсичного рівня.

Кішки можуть поглинути цих сполук в ефірних маслах всередину, контакті зі шкірою або при вдиханні, якщо вони використовуються в дифузорі.

Кішки найбільш схильні ефірні олії, що містять терпени (наприклад, масло чайного дерева) і фенолів (чебрець, орегано, гвоздика). Лікувати всі ефірні масла, як потенційно небезпечні і проконсультуйтеся з ветеринаром про те, що ви можете сміливо використовувати на вашого кота.

Джерела: http://cats.about.com/od/housekeeping/a/aromatherapy.htm http://www.thelavendercat.com/images/PDF-TheLavenderCat_temp_use.pdf Холістична ароматерапія для тварин: повне керівництво до використання ефірні масла і гидрозоли з тваринами Крістен Белл чи

+490
Lana Hashem 22 січ. 2014 р., 13:50:34

Старі собаки можуть бути схильні до зміни поведінки, такі як імпульсивність поведінки і когнітивні розлади (деменція) (див. тут) , і які можуть сприяти його собака раптом втекла. Також дивіться розлуки, де тварини можуть поранитися, коли власник пішов, у тому числі намагається захистити свій будинок. (див. тут) поділ тривога є також частиною старшої собаки поведінкові зміни.

Крім того, можливо, що є людського втручання собака тікає - наприклад, багато власників вважають, що їх старший собака нездатна погану поведінку або рідше тікають і беруть менше запобіжні заходи, щоб тримати їх у безпеці собаки. У мене немає посилання на цей один, а безліч відповідей поділяю цю думку.

+454
asymmetric 10 лип. 2016 р., 08:04:55

Ця відповідь не є правильною.

Якщо у вас є проблеми з домінуванням з собакою (що багато роблять), дозволяючи собаці виграти буде тільки посилювати агресія вашої собаки.

Акт гри відбувається викид енергії і агресії, так що я не згоден, що потрібно дозволяти собаці перемагати у будь-яких обставинах. Особисто я не дозволяю своєму собаці перемогти у перетягуванні каната, і вона не крапельки не менш цікаво грати з-за цього.

Це, як кажуть, я підготував ще кілька дуже боязких собак, і для них це вигідно, щоб виграти у перетягуванні каната, так як це підвищує їх упевненість в собі.

Як і багато в чому іншому, одна відповідь не підходить для всіх собак.

Редагувати:

Нехай переможе:

Не дозволяйте їм виграти:

Залежить (є багато з них, я залишив більшість з них):

Тепер, я не стверджую, що всі ці джерела достовірними, але він дає вам уявлення, що проблема навряд чи "вирішуватися".

+447
Gerome Gemar 17 серп. 2017 р., 17:33:51

Я намагаюся знайти дуже ефективний і природний вбивця мурах, щоб убити мурах в моєму будинку. вони всюди, на моїй кухні, в моїй спальні, вікна, вхідні двері. Я пробував деякі вбивці мурашки, але вони так погано пахне. І у мене є собака. Я хочу зробити ефект з тими, вбивцю мурашки. Тому я не використовувати його більше..будь ласка, порадьте який краще Ant вбивця, який є безпечним для моєї собаки.

+441
ArgusGallos 24 жовт. 2011 р., 15:09:09

Тільки оцінку я постійно чую на цю тему, щоб нагодувати рибу стільки, скільки вони зможуть з'їсти приблизно за п'ять хвилин. Поки риби їдять майже все, їжі було не надто багато. Я пропоную використовувати плаваюче харчування. Це робить його набагато легше відстежувати, якщо всі їдять і ти ж ваша риба в пошуках їжі у верхній частині ставка, так що вони видні частіше.

Важко оцінити кількість комах, які з'їдять вашу рибу. Я просто хотів скоригувати суму з вищезазначеної директиви. Найбільша проблема перегодовування, схоже, масовий ріст водоростей, принаймні, я ні разу не чув проблем з ожирінням золота рибка.

+396
DeviantMonkey 26 лют. 2015 р., 05:57:34

Так, і це насправді дуже легко.

Вам знадобляться два контейнера. Великий контейнер для дорослих і поменше для дітей. Я використовую дві пластикові бункери.

Ви можете заповнити контейнери з порваною коробки яєчка, що в магазинах використовувати, якщо ви заглянути в свої контейнери. Або навіть зім'ятими газетами. Це дає цвіркуни місця, щоб вхопитися і сховатися. Це змушує їх відчувати себе в безпеці, і тримає їх у безпеці один від одного.

Цвіркуни будуть жерти один одного, якщо вони не отримують спочатку іншої їжі. Тому, важливо тримати багато їжі. Оскільки ви хочете, щоб годувати їх у рептилій, скористатися цією можливістю, щоб кишечник-завантажити цвіркунів. Ви можете зробити свій власний формулу з овочами і добавки, або використовувати комерційні крикет їжі. Я використовую Fluker крикет харчовими продуктами (обидва апельсинові харчові кубики і жовтий втамовує спрагу), тому що це неймовірно зручно.

Коли ви купуєте цвіркунів, вам потрібно всього лише близько 30 великих цвіркунів. Постарайтеся отримати якомога більше самок, а при такому розмірі вони вже не будуть в тому місці, де вони будуть мати потребу в чоловіках з жіночих цвіркунів магазин Семен. Самок можна визначити за їх яйцеклад (те, що схоже на Стінгер), які вони використовують, щоб відкласти яйця в землю. Ось фото самки цвіркуна для довідки:

Female Cricket (Джерело)

У великий бункер, з дорослими цвіркунами, невеликий контейнер чистої бруду для відкладання яєць. Ви можете використовувати верхній шар грунту, або використовувати Екзо-Терра кокосове постільні приналежності. Не використовуйте грунтом, тому що добавки можуть бути шкідливі, і не використовуйте бруд ззовні, так як він може бути схильний до впливу хімікатів і паразитів.

Тримати в грязі вологий, так що будь-які яйця не висихають, а просто десь чекати від однієї до двох тижнів для цвіркунів, щоб закінчити кладку їх яєць. Коли ви будете готові до насиживанию яєць, візьміть контейнер від бруду, і перемістити його до менше складського місця. Точки, що відокремлюють дорослі, і діти, тому що дорослі їдять немовлят, і навіть яйця, якщо вони залишилися там з ними досить довго.

Тепер, важливо пам'ятати, що дитина цвіркунів крихітні. Вони мікроскопічні, коли вони вперше народилися, так що ви, ймовірно, навіть не помітить, що вони вилупилися на всіх. Залишити кілька шматків крикет, їжа, або поруч, земля для них, щоб знайти, коли вони вперше люк, таким чином, вони не голодують, перш ніж ви навіть побачити їх.

Крім того, оскільки вони настільки малі, вони можуть підніматися майже нічого. Їх ноги може поміститися в недосконалості пластику, скла, і, особливо, кремній акваріуми. Краще покласти смужку пакувальної стрічки навколо внутрішньої частини контейнера, на кілька сантиметрів нижче верхньої. З якої причини пакувальна стрічка є досить гладкою, що вони не можуть забиратися по ній.

Ось погано зробив картину того, як стрічка повинна йти:

Baby cricket bin (Джерело)

Пройде пару тижнів для малюка цвіркунів рости. Але як тільки ваша колонія буде створений, він буде рости як на дріжджах. Кожен цвіркун відкладає за один раз близько 30 яєць. Поставити контейнер бруду назад у великий дорослий бункер, щоб вони могли закласти ще кілька яєць, і якщо ніяких цвіркунів в дитячій складське зробити, щоб бути близько половини дюйма в довжину, ви повинні перевести їх на дорослий бункер, а також.

+369
Jasper Wu 13 серп. 2015 р., 23:53:49

Просто для допитливих, ми в кінцевому підсумку покласти невелику кількість води на невелику тарілку і замінив його в миску. Вона не намагалася більше перевернути її і просто пили як зазвичай. Ми переконаєтеся, що ми регулярно її міняти і що вона завжди має достатньо води.

+337
user212466 8 вер. 2019 р., 20:58:43

У мене дві кішки, які звикли спати зі мною. Їх пора вставати було 3:30 або 4 ранку, так що я ліг спати і закрив двері. Пройшло 2 тижні, перш ніж вони перестали нявкати за дверима. Будні: 4 години ранку починає нявкати. Я почекав, поки вони зупинилися на хвилину, потім відкрив двері. Це зайняло якийсь час, і тепер вони не нявкають взагалі. Коли я встаю о 5 ранку вони на двері, спокійно очікуючи. І іноді я можу спати до 6!

+278
Reve Andersen 18 жовт. 2010 р., 07:20:52

Джон Кавана має деякі розумні і відповідні методи для збільшення ваги кролів у своїй відповіді. Вони повинні як він вказує бути використані при ретельному контролі, оскільки висока вартість продуктів може в кінцевому рахунку бути шкідливими для вашого кролика. Будинок кролика товариство має деякі хороші рекомендації. Кролики деякій мірі залежить від того, мають високий обсяг низьке значення продуктів харчування для оптимального здоров'я , тому дієтичні зміни , щоб при спробі зважити вигоди слід розглядати лише за медичної необхідності, включають реанімації та консервованої гарбуза (не гарбузовий пиріг заповнення) для Джона відповідь, коли необхідно за медичними показаннями.

Ви згадуєте у своєму коментарі, що ваш кролик буде перевірятися, щоб бути в доброму здоров'ї і обґрунтування зважити виграш косметика, для задоволення вказаних вимог, щоб отримати визнання в конкурсі. Припускаючи, що на 9 кілограм поточного ваги дати ваш кролик здоровий оцінкою іспит, то важко уявити, що збільшення ваги на одну третину буде здоровим.

Кролики страждають ризики для здоров'я від підвищеного ваги (жиру) так само, як людей. Припускаючи, що здоров'я вашого кролика і благополуччя вашою головною турботою, і, показуючи її в кращому вигляді-це атрибут, який. Нехай її здоров'я, а не її вага буде вашим гідом.

Ви згадуєте надання свіжою петрушкою щотижня, незрозуміло, чи це спеціального лікування або спроба забезпечити волокна і зелень. У нинішні рекомендації закликають до щоденної порції свіжої зелені.

  • Не обмежувати кількість сіна, доступних для вашого кролика. Серйозних загрозливих для життя умовах, таких як блок вовни може виникнути при відсутності достатньої кількості клітковини. Я не вважаю, що є які-небудь достовірні посилання, які рекомендують обмежувати сіно (люцерна або при необхідності) в будь-який час.

  • Збільшити ваші кролики здійснення можливостей. Припускаючи, що ваш кролик має досить кадру більше, щоб важити 12 кілограмів, додавши, м'язи будуть в оптимальній формі, щоб додати його ст. Вправи збільшити як ваші кролики фізичного і психічного благополуччя. Це може або не може збільшити свою вагу на третину, але це збільшить якість життя.

В резюме на своє питання

"Є що-небудь безпечне і природне, що ми можемо зробити, щоб стимулювати її зростання?"

Так, дай їй здорової дієти, що складається з необмеженого сіно, свіжа зелень, коржі в міру, і лікує лише час від часу. Забезпечити їй як мінімум два рази в день можливості для фізичних вправ, при достатній площі стрибати, грати і бігати.

Редагування розширення можливостей

З-за недавньої хвороби в одній з наших кролів високої харчової цінності харчових продуктів стало необхідністю. Маючи на увазі, що ви повинні бути обережні при зміні кроликів дієті є деякі продукти, які ми використовували, всі вони були рекомендовані кролик відновлення фахівців.

+271
Mark S Cohen 21 січ. 2011 р., 15:06:51

Першою метою повинно бути якесь місце (не у вашій спальні) набагато більш цікавим місцем, щоб бути, ніж з вами. Встановити деякі іграшки у вашій вітальні або якесь інше місце, як годівниця головоломка, автоматична паличка іграшки або інші іграшки, які їм подобаються. Вранці ці іграшки повинні бути прибрані, щоб тримати їх рівень інтересу в них.

Потім двері в спальню так само нецікаво, як це можливо. Ви можете використовувати рух активоване розпилювачі повітря в дверях, але найголовніше ніколи не відповідайте на монстра двері. Мій чоловік і я були "замкнуті" в ліжку на годину раніше, тому що ми не хотіли посилювати "крик у двері, привернути увагу". Це страшенно дратує, і вам може знадобитися генератор білого шуму на деякий час, але не відкривай двері!

Останнє, скористатися полювати на кішок, корми, конюх, циклу сну і неспання. Використовуйте інтерактивну іграшку на деякий час прямо перед сном, потім дати їм трохи їжі. Вони повинні розташовуватися досить швидко після цього і, сподіваюся, ви будете спати, перш ніж вони знову енергії (вона працює дивно добре на нашого молодшого).

+191
Nicolas Schmidt 10 черв. 2013 р., 16:43:03

Та це нормально, щоб тримати їх окремо. Самці дуже територіальні і будуть битися так сильно, що один з них може померти. Так що ви робите правильно, тримати сіамських бійцівських рибок окремо для їхнього ж блага.

+187
Neckerman 19 лип. 2012 р., 06:11:12

Є така компанія LokSak , що робить запах-доказ сумки називається "OpSaks", які часто використовуються для зберігання їжі, коли в пустелі (щоб тримати ведмедів на затоку).

Вони можуть працювати на зберігання, а також собаки. Вони приходять у різні розміри.

+176
ionescu victor 6 черв. 2015 р., 16:11:29

Я просто прийняла 6-місячний жіночий стерилізувати кішку і вона стібками на животі.

Попередній власник нічого не говорив про те, щоб зняти шви, але вони не виглядають, як вони призначені, щоб бути там для мене назавжди. Я повинен відвезти її до ветеринара або немає необхідності?

Картина її живіт:

picture of the suture

+139
Evgeniy Ilyushin 5 серп. 2012 р., 08:03:46

Моя цуценя добермана (10 тижнів) пошкодив ногу, граючи на сходах пару тижнів тому. Ветеринар сказав, що не поспішає його запрошувати, так як великі породи собак тягнути м'язи весь час.

Коли ми взяли його до ветеринара, зробили рентгенівський знімок і показав нам те, що виглядало як перелом, але з якоїсь дивної кругові візерунки навколо неї, що вона ніколи раніше не бачила і не знала, що робити. Ми дозволимо їй взяти ще один рентген. Вона ще не знає.

Можливості вона кинула в нас пройти весь шлях від кіста кістки, яка потребує видалення кінцівки-старий перелом кістки (можливо прямо навколо народження?) при закрутки з зазначенням ремоделювання перелом, що мій щеня згодом посилюється. Це було приблизно через тиждень після візиту, і він має підтримуючу обруч на нозі, що дозволяє йому чинити тиск на нього і ходити.

Клянуся, я не можу дозволити йому пописати або поїсти без нього робити все можливе, щоб рвати навколо будинку. Він не виглядає хворим, або до болю, і я думаю, що він насправді пружними і більш енергійним, ніж наш Великий Датчанин цуценя (1 рік) коли-небудь був. Нічого, крім сон-час утримує його від гри.

Якщо він ніколи не отримав XRAY, я б не турбувалася про нього зараз взагалі, припускаючи, що він міг використовувати свої ноги без приведення. (Він почав ходити по ньому, м'яко, коли він відправився до ветеринара).

Зараз ветеринар хоче взяти ще пару рентгенів($$) відправити їх в спеціалізований сервіс Test($$) для лихоманки долини($$), випробування на кісткову інфекцію($$) та деякі інші речі теж. Ми витратили близько 700 $на цього цуценя минулого місяця, на кілька сотень більше на дога, довелося приспати кота з невиліковною вірусною інфекцією, і у нас виховують 4 дітей. Грошей просто немає на це.

Які речі ми повинні зосередитися на тому, оскільки я не можу зосередитися на все?

+86
drashti pandya 19 вер. 2017 р., 01:51:34

Ми отримали цуценя, і я знаходжу суперечливі поради, якщо вона повинна бути в своїй клітці в першу ніч. Деякі люди кажуть, що мати її в ящик, закрив (її буджу кожні пару годин в туалет) та інші кажуть залишити його відкритим.

Якісь поради?

+77
Katarzyna Woynarowska 21 лют. 2011 р., 03:15:09

У мене 8 місяців мамі Шиба.

Він показує дуже позитивної поведінки (вітання вранці або коли повертаєшся додому, показуючи його живіт треться, вибірки і т. д.) Але є одна гра, здається, він любив, що я хочу отримати підтвердження.

Іноді (приблизно раз в день), він підійшов до мені або моїм партнером та активним або рот (без зубів) нашої ноги або руки. Він буде продовжувати робити це, поки ми йому кланятися, в якийсь момент він буде мчати на повній швидкості, біжать один круг по квартирі повернувся, щоб той ж людина чекає з передньої ноги, задньої ноги і хвоста ворушити злегка. З людської точки зору, здається, що він хоче грати якусь зловити і після 5 хвилин або близько того, він завжди повертається на животик.

Це дійсно, як він грає "зловити" сортів, або ми якось викликати стресову реакцію в ньому, веде до такої поведінки?

+65
user126948 18 лист. 2012 р., 21:41:11

Ні, це не схоже на сказ, якщо чесно. Симптоми сказу, як правило, включають:

  • Змінюється ставлення
  • Мінливе поведінка - дивно кусатися, дивно блукаючі, як правило, збудливі та/або дратівливим, або показує ознаки особливої жорстокості
  • Дезорієнтований
  • Втрата координації, параліч
  • Надмірне слиновиділення

У будь-якому випадку, тут явно якась причина для вас, щоб бути стурбовані (травма голови) і тому я хотів би отримати його до ветеринара для перевірки. Також розглянути і інші фактори навколишнього середовища, такі як спека і так далі. Кішки зазвичай не так активні (насправді вони сплять приблизно дві третини свого життя) і тепло може зробити їх менш так.

+37
dhegamushti 27 лип. 2019 р., 21:29:45

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil