Як пом'якшити собаки шелушаться очі?

У мене був швидкий питання, я сподівався, що ти зможеш мені допомогти. У мене 15yr старий Джек Рассел. У неї виникли проблеми, які я особисто ніколи не доводилося мати справу.

Ви знаєте, як деякі білі собаки мають ті коричневі плями, що йдуть від внутрішніх куточків очей. Вона ніколи не було, але почав недавно. Ветеринар сказав, що це може бути алергія. Я знаю, що вони навіть роблять спеціальні чистячі одяг для цього. Вона також має те, що я називаю "оку". Це не мертві в куточках її очей, але і на дюйм нижче. Вони загартовані в місці. Я міг би, напевно, дряпати їх, але я б взяв волосся і, ймовірно, трохи шкіри з ним.

Я шукаю хороше рішення. Я викупала її і вона теж, але тільки трохи. Мої думки тут, а ви, хлопці, можете зважити, покласти трохи вазеліну на тверді області. Моя думка полягає в тому, що це нетоксичний, як люди ставлять у своїх органах весь час, він не має сильний запах, і волога розм'якшують crusties, так що вони легко відшаровуються.

Це хороше рішення чи є що-то краще. Я переконався, що мочити їх добре при купанні її та це не мало особливої різниці. Вони були ще досить сплавляються на. Спасибі.

+14
ibrahimates 16 лист. 2011 р., 04:55:09
40 відповідей

У мене немає багато, щоб сказати про наземних раків-пустельників спеціально, але морські піхотинці, які є у мене досвід може точно бути розбірливі. Хтось ще запропонували відповісти на інше питання відлюдника кілька тижнів тому, так що, сподіваюся, вони побачать це.

Я особисто бачив пустельників пройти в середньому 2-3 хороших варіантів, перш ніж вони обирають нову оболонку, і, коли у вас більше одного пустельника, вони розберуться, хто і що отримує для себе. Володіння Shell-це дуже великий фактор у їх соціальних взаємодіях: я бачив пустельників витягнути інших з своєї оболонки, брати, а потім не дай голим відлюдником в старій. (Знову ж, це моє морських мешканців-вид земель не може бути таким агресивним, я не знаю.) І там були цікаві дослідження останнім часом у вакансії ланцюгів , які утворюють, коли велика відлюдник знаходить нову оболонку, наступного відлюдник переходить в старий, і так далі вниз по лінії.

Різних видів рака-відлюдника воліють снарядів з різних видів равликів, і що переваги можуть змінюватися, так як тварина росте, але у мене таке відчуття, що снаряди, які ви бачите в самих пристойних зоомагазинах, ймовірно, прийнятній формі для пустельників вони продають. Безпечна ставка буде просто зробити снаряд, який виглядає як велика версія один пустельник прийшов.

Крім видів равликів, два найбільш важливих факторів, я помітив, що А. є оболонкою правильний розмір, і Ст. Це в хорошому стані.

Для розміру, краб повинен бути в змозі фактично здійснювати оболонка навколо (очевидно), і взагалі він повинен бути в змозі вивести весь свій орган в неї, з кігтями, яка виступає в якості "пробки". Мають оболонку, яка добре сидить, це дуже важливо для їх загального здоров'я, так тримати очей поза для пустельників, які починають виглядати трохи затісно.

Для якості, уникнути яких-небудь оболонок з отворами, або з ямчатой кіркою або інтер'єрів. Морський ті, які я знаю, здається, не дбають про коралові водорості, гидроиды, або інше новоутворення на зовнішній стороні, поки він не послабить саму оболонку.

+946
Abdullah Ahmed 03 февр. '09 в 4:24

Я знаю, що кішки можуть бачити в темряві, але мені було цікаво: може кішки бачать і в темряві, а в світлі?

Чи їм краще бачити в світі?

+939
wilson thomas 23 бер. 2016 р., 14:17:49

Кішки зазвичай не люблять, щоб їх лапи тримав, чіпав, або що-небудь подібне. Якщо вони в помірному настрої і довіряти вам, вони, можливо, не стільки. Мій "grrrls", як правило, не проти, що я ніжно гладив їх передніми лапами, але ті, що я вже (і скріплений з) більш терпимі до неї. Лапи в чутливі зони, від яких вони залежать і маючи лапою провів, напевно, здається, інстинктивно "поганого" і "небезпечне" для них. Вони можуть розглядати його як серйозно обмежуючи їх рухливість. Вони мають схожий менталітет з їх гладити живіт (кіт, який довіряє вам і поступливість може дозволити вам зробити це, але інакше вони можуть розлютитися), так як це "слабке місце".

Я б ніколи не зробив цього сам, але я дійсно спостерігав (коли я був молодшим) хтось поклав мішки на своїх кішок ноги (з гумками). Кіт був так стурбований з приводу того, що мішки на ноги, вона не перестаючи йшов назад, щоб спробувати отримати свої лапи з сумки. Не робіть цього, так як він психологічно жорстока до них.

+939
Niels Uiterwijk Winkel 7 бер. 2011 р., 00:19:35

Який тип кішки швидко вчаться? Перська або будь-якої іншої?

Будь ласка, запропонуйте мені будь один, так що я можу купити?

+856
I N De 27 серп. 2015 р., 22:16:32

Це може зайняти 4-6 тижнів для вашого акваріума в цикл. Так що потрібно просто чекати.

Вам не потрібно робити будь-які зміни води, це потрібно тільки при виконанні циклу з рибою, так що аміак/нітрит підтримується на низькому рівні.

Все, що вам потрібно зробити, це тримати аміаку вгору. Перевірте свій танк кожен день і якщо аміаку нижче 2 проміле потім зверху його до 2 проміле. (ви повинні продовжувати годувати бактерії, яка виробляє аміак або вони будуть відмирати)

Колись амиак/нітрити перейти до нуля протягом 24 годин після 2 проміле, то ви знаходитеся циклічно.

Ви просто повинні бути терплячими.

+853
user66473 28 груд. 2016 р., 22:32:15

Ви можете спостерігати за діями кролика, але не його намір. Ваша інтерпретація того, що відбувається, передбачає набагато більше інтелекту, ніж необхідно.

  1. Ми можемо спостерігати кролика прибрала в бар, але там не достатньо доказів, щоб зробити висновок, що він зробив це для того, щоб уникнути стрибки через перешкоду.

  2. Рухаючись через отвір-це те, що багатьох тварин (навіть комах) може не інстинктивно і не передбачає інтелект.

  3. Ми бачимо кролика за баром, але ми не можемо укласти, що він зробив це з якої-небудь думки про майбутнє.

+761
Kuvam Devgan 20 жовт. 2011 р., 03:05:03

Ок, ваш кіт не кастровано вірно? Плакати, напевно, називати жінок, яких він хоче спаровуватися. Жінок він приніс додому поїхав з якихось причин і тепер він хоче злучитися ще. Не їсть і залишаючись зовні надзвичайно звичайний . Але от якщо він все-таки їсть небагато. Тільки якщо він ніколи не їсть, що б бути реальною проблемою. Так що ветеринар каже, що він ОК? Здорово, але коли він робить це знову, ви повинні знати, що тепер його проблема.

+732
Kellie Furney 1 квіт. 2016 р., 07:20:03

У нас є 7 місячний кіт/кішка. Його мати живе в одному під'їзді і вона і він мають доступ до будинків один одного. Мій сусід, який володіє мати спостерігає за нашим хлопчиком, поки ми на роботі, яка допомагає зберегти наші уми в своїй тарілці спеціально, як нам відучити його у зовнішній світ.

Мама кішка була вагітна з її другого посліду (вона скоро буде стерилізована), коли сусіди виїхали в закордонну поїздку кілька днів тому - ми з радістю погодилися-кішки сидять, як ми зробили в минулому. Я не надто багато думав те, що вона народить, поки вони були у від'їзді, а сусіди, схоже, справлялися перші пологи так легко.

На 3 дитини народилися сьогодні (в неділю), і я просто зрозуміла, коли ми на роботі весь день, наш хлопчик буде вдома з нею і дітьми. Які шанси, що він не розуміє, що кошенята і будемо намагатися і грати з ними? Крім того, він розуміє, що він і спробує вбити їх, щоб заявити права на територію? Дивлячись на нових немовлят забарвлення я впевнений, що вони були народжені в тому, що висить навколо нашої області, який породив наш хлопчик, так наш хлопчик 100%, пов'язані з цим новим послідом.

Наш хлопчик не було кастровано - я скоро організую, як тільки час і фінанси дозволяють. Його реакція на них досі тільки повільно/боязко підходити до коробки, перебирається через край, а потім так само повільно відступати. Він робить це приблизно раз на годину, решта часу йде про його звичайної господарської діяльності в інших приміщеннях будинку - грає, спить, їсть - навіть без того, щоб заохочувати його, щоб бути подалі від них. Це ознака того, що у нього немає ворожості по відношенню до них? Я завжди думав, що якщо кіт були вбити кошенят, вони спробують зробити це з першого погляду.

+724
Saneer Ladani 8 серп. 2017 р., 17:24:21

Так, літні кішки ще люблять грати! Рухомий об'єкт імітує видобуток. Природний інстинкт кішки полювати, переслідувати, і накинутися ніколи не піде. Вони будуть гальмувати трохи, так як вони старіють, але вони ніколи не повинні втрачати відчуття "полюванні".

Іноді, це до нас, щоб переконатися, що вони не занадто сильно гальмувати. Ми робимо це шляхом надання різних видів стимуляції - всі види іграшок, речей до нуля, і місця для сходження. Перетягніть рядок-типу іграшки або перо палички є відмінним способом, щоб зберегти ваші старі Кітті тіло і розум здоровими.

+703
Aditi Shetty 28 жовт. 2011 р., 08:16:27

Це неправильно, що треба робити, якщо можна піти і відбити кроликів. Взяти їх у притулок. Якщо ви не можете піти відбити їх, шукати порятунку організації у вашому районі, скажіть, що ви відомі домашні кролі на волі в районі (не потрібно говорити, як ви знаєте) і попросіть їх, щоб врятувати їх. Якщо ви знаходитесь в районі Піттсбурга, залиште мені записку і я зв'яже вас з потрібними людьми.

+681
mcstar 22 трав. 2012 р., 11:50:24

Я впевнений, що ти помиляєшся в цьому.

Щипати, тикати і т. д. звучить дуже характерно для "О! Гей! Ти повернувся, я хочу грати!". Це звучить дуже нагадують враховуючи наші лайки.

Собака може також запустити так запустити після (що характерно ігрове поведінка).

Якщо у вас є щеня з шести тижнів цілком можливо, собаку не дізнатися, досі з приводу поведінки, так що, можливо, ненавмисно показують дивне поведінка, але не за призначенням.

Я б настійно рекомендуємо вам перевірити місцеву школу, собака з цуценям класи для правильної соціалізації (в якості альтернативи є старший соціалізована собака Ви довіряєте, грати з цуценям, час від часу). Навіть просто один або два рази в тиждень обов'язково треба допомогти.

+679
SkeetJon 24 бер. 2010 р., 22:01:14

Ви можете спробувати нові актуальні блоху ліки. Перевага перестав працювати для мого кота і я переключився на Comfortis , який продовжує працювати дуже добре протягом останніх 2 років. Розчісування вашої кішки також допоможе і він може насолоджуватися додаткову увагу. Якщо шкіра лущиться, можна зробити розчин з колоїдного вівса в тазик з теплою водою. Змочіть шматок старої футболки в розчині і протріть його пальто, полоскав ганчірку часто чистою, теплою водою, а потім знову вмочуючи його в розчин вівсяної муки. Постарайтеся опуститися на його шкіру і видалити будь лускатими плямами з Wipe.

Мій кіт переносить це добре, поки серветки не дуже мокрі, просто вологі. Вам не потрібно змити, і це безпечно для його вилизувати свою шерсть після цього. Є ряд процедур і доповнень ви можете подивитися в якщо ситуація не покращиться.

+659
user94027 8 груд. 2011 р., 02:40:09

Я прийняв собаці близько 6 місяців тому. У неї було багато квітів в її пальто, але вона перші 2 groomings зробило її зовсім темно. Тоді наступний пестити повернув їй блондинка! І як вона росте, вона як і раніше блондинка. Як не дивно, вона зараз відповідає моїй іншої собаки, яка, безумовно, блондинка (як і я) люди, хто не бачив мої нові усиновленими протягом декількох місяців навіть не впізнав її. Тепер я знаю, що це неперевірена інформація і моя нова собака була дуже напруженою притулку - але чи може собака змінити своє пальто, щоб відповідати своїй новій сім'ї? Я, здається, відчувають це. Я не можу пояснити це я просто повідомляю.

+634
vlas47 29 квіт. 2018 р., 14:17:36

Червоний вуха повзунків зазвичай закладають між 2-4 кладок яєць, так як ваша черепаха відклала дві кладки, і ви можете все ще відчуваю яйця, цілком ймовірно, він більше лежав, рентген покаже, чи вона все ще має деякі відкладають яйця. Іноді черепахи перестати копати і не відкладають яйця, тому що вони відчувають, що щось не так з нинішнім гніздів'я, вони потім переходять на різних сайтах і копати, поки вони в гнізді почуває себе досить добре. Ваша черепаха може не бути задоволені з будь-яким з гнізда і тому було перенесення її несучість. Черепахи перестануть копати, якщо вони відчувають, що існує занадто багато перешкод на їх шляху, що може бути можливо в вашому саду. Ви можете спробувати зробити свій власний місце гніздування черепах, тоді ви можете контролювати умови для того, щоб полегшити копання і змушують його відчувати себе, як гарне місце гніздування черепахи.

Так як ваше черепаха має трохи вляглося, він, можливо, заклав яйця без вашого відома, як повідомляється, деякі черепахи знають, що яйця є безплідними і тому вони можуть просто помістіть їх в будь-якому місці, у тому числі і у воді.

Інша можлива причина-це, звичайно, яйця густіє. Черепахи можуть проявляти ознаки обов'язкового яйце, там може бути набряк в клоаку, ваша черепаха може впасти в депресію, і як це зараз відбувається, вона може копати, але не відкласти яйця. Якщо так буде продовжуватися ви хочете, щоб проконсультуватися з ветеринаром, оскільки яйця можуть вапно і гниль, і причиною бактеріального накопичуватися і в кінцевому підсумку хвороба(і можливо вбити) черепаху. Якщо ваш РЕЗ досі казиться і продовжує копати, але не відкладають яйця, то цілком ймовірно, яйця пов'язані. Яєць можна пов'язати для безліч причин: стрес, неправильна дієта, яйця занадто великі.. якщо так, то їм, можливо, доведеться бути видалені хірургічним шляхом, і звичайно, веть для цього потрібно.

Майте на увазі, клатчі не є тотожними, черепаха може відчувати труднощі укладання конкретного зчеплення це не досвід з іншими зчепленнями.

Відчувати себе за яйця на черепаху, вони можуть також бути пішов, так як здається, це могло б вирішено. Якщо вони ще там пропонують гніздів'я, зроблені вами, або якщо ви не можете помістити його в саду. Якщо збій під час укладання триває, то рекомендується звернутися до ветеринара, щоб видалити їх хірургічним шляхом або віддати свою черепашку окситоцину з метою стимуляції яйцекладки. Хоча багато людей просто віддають свій час черепаху, щоб закласти їх і, врешті-решт черепаха управляти, їх ще певний ризик, що не повинно бути зроблено.

Велику роботу, рятуючи свою черепашку, нижче я перерахую кілька сайтів, які можуть вам знадобитися:

  • www.turtleforum.com/forum/upload/?showtopic=144645
  • www.redearslider.com/reproduction.html
  • www.tortoisetrust.org/articles/Nestsites.htm
  • www.turtletimes.com/forums/topic/75133-female-gravid-turtle-wont-lay-eggs-and-is-not-eating-please-help/
+624
deizel 20 вер. 2014 р., 14:04:04

Спробуйте дихлофосом смужки. Ви можете купити їх в більшості господарських магазинів і парів із смужки впливають на безхребетних; проте, ці смужки повинні використовуватися тільки протягом короткого часу і не повинні використовуватися в той час як ви, що населяють номер (хоча мої люди ігнорують попередження на упаковці і зробити це.

CDC зазначає:

Не використовуйте на кухні або приготування їжі або зберігання в місцях, де розгорнув живлення можуть бути піддані. Посуд не повинна контактувати смужки. Домашні тварини і діти не повинні грати або спати там, де смужки використовуються, не повинні смужки бути використаний в будь-якому приміщенні, де люди, ймовірно, проведуть більш чотирьох годин у день. Важлива замітка на полях: більшість хвороб (65%) повідомили, що в газеті ЦКЗ стався, коли опромінення перевищує чотирьох годин на день.

Ви можете закрити кімнату і залишити смугу, щоб запустити його курс протягом ночі і потім перемістіть смугу десь ще. Як тільки смуга була вилучена, за умови, що існує деяка вентиляція, там не буде ніяких шкідливих залишків, що залишилися позаду. Якщо ви рухаєтеся по кімнаті, зрідка парам не зашкодить вам і вашому собаці. Ви можете зберегти ці смужки на зовнішні стіни (зовні будинку), щоб допомогти утримати їх.

Примітка: я також використовувати діатомовий землю, щоб убити/відлякування мурах як у моєї дружини жахлива фобія мураха.

+592
MOHAMMED TUKUR SAID 11 груд. 2013 р., 18:06:07

Це звучить, як ви робите речі правильно. Ти ставиш його у своїй будці, коли ви не можете доглядати за ним і приймати його, коли він просить.

Пара речей, які я хотів би спробувати ,По-перше, прибирання, де він pottied з очищувач призначений для видалення запахів домашніх тварин. Коли собаки ходять в туалет в будинку, млосний запах, навіть після очищення, може призвести до зауваження в одному і тому ж місці. Я б також розглянути можливість перенесення цієї таблиці тимчасово. Це повинно трохи струснути і порушити його розпорядок дня йти під нього, щоб піти в ванну. Це не назавжди, тільки поки ви це питання владнається.

Далі, я б розглянути можливість отримання йому х Pen. В основному, це зона значно більше, ніж в розпліднику, але все одно тримає його. Вона зроблена зі світла дроти, так було б легко усунути, якщо приходять гості або переміщати з кімнати в кімнату по мірі необхідності. Я знаю, що це, ймовірно, був там у кількох місцях, але я вперше побачив його на Leerburg розплідники DVD-диск. Вони використовують його, щоб утримувати навіть своїх дорослих собак, які можуть легко збити його з ніг. Вони просто звикли до цього. Коли вони у молодих собак це просто дно з цуценя колодки. Вони також покласти іграшки туди і повертати їх раз на тиждень.

Нарешті, вважайте, що ваша собака тільки 3 місяці. Він не має повного контролю над його сечовий міхур, а не протягом деякого часу. Я думаю, що правило полягає в тому, що від них можна очікувати, щоб тримати його на 1 годину в місяць їм років, не повинен перевищувати 9hrs. Звичайно, ви будете мати виключення. Ви знайдете, що молодша собака може тримати його довше або більш короткі терміни. Ви повинні просто чекати нещасних випадків неважливо, що ви робите. Однак, якщо ви будете продовжувати тренування і дотримуватися його, я впевнений, що собака стане добре приручений собака.

Може бути, намагаючись приймати його частіше, запитує він чи ні. Там може бути щось зовні, що провокує його на горщик. Інші речі, які заохочують використання у ванній кімнаті у собак прокидається, їсть, п'є, грає. Переконайтеся, що ви берете його після цих заходів, щоб уникнути нещасних випадків. Удачі.

+578
HTTP203 7 трав. 2012 р., 09:49:35

Це відмінна можливість для вас, щоб випробувати співчуття, терпіння і смирення, сила прощення. Кішки неймовірно надійні тварин, фізично і психічно (принаймні в загальних європейських порід, у мене немає досвіду з "модні" породи). Я образив моїх кішок кілька разів, і я завжди знаходив, що всякий раз, коли мені стало соромно за мої дії, жалів їх і був готовий вибачитися перед котом, він би простив мене і дозволити любові проявлятися.

Важливо, що ви робите щиру прихильність до себе, що ви хочете, щоб ставлення до роботи. Це ваше психічне здоров'я під загрозою, кіт буде відновлюватися набагато швидше, ніж ви будете, якщо ви насправді не спробувати, щоб змусити його працювати.

Вам потрібно багато терпіння (ресурсом, який є дефіцитним 17, я знаю..), тому що тривале зловживання займе тривалий період "вибачатися". Ні в якому разі змушувати свого кота у відносини. Не тримати її в полоні, не силою тримати її близько до вас, і навіть не торкайтеся до неї, якщо очевидно, що це не те, чого вона хоче. Просто дайте їй знати, що ви зацікавлені у встановленні відносин, приділяючи їй увагу, коли вона готова, щоб отримати деякі. Не дивися на неї, як це може бути сприйнято як ознака агресії, але дивитися на неї і моргати їй. Якщо вона не віддає ніякої уваги, показати, що ви зацікавлені, але давайте її ініціювати будь-які контакти.

Якщо ви щирі у своєму бажанні виправити відносини, і не роби дурниць (як ніби її знову), я б сказав, що це повинно зайняти стільки ж часу ви не зловживаючи (місяць), поки їй буде комфортно з вами знову. Якщо б я був на вашому місці, я б постарався протягом 3 місяців. Жодних результатів за 3 місяці-значить, ти робиш щось неправильно і воно того не варто, заради кішки.

Але в іншому випадку, фіксація цього відносини-це дуже важливо для вашого психічного здоров'я по-перше, а по-друге кішки. З мого досвіду, людей або тварин, яких я образив в 17, і нічого не зробив, щоб виправити це, досі боляче і заважає мені спати по ночах трохи, зараз 20 років потому.

І цей же випадок навпаки. Це набагато краще для вашої кішки, щоб повернути довіру людей через вас і вашого покаяння. Світ буде набагато більше сенсу з ним таким чином.

Мої 2 центи (як я ні психолог, ні кішки експерт, просто хлопець, який зробив багато дурниць в 17 років і поступово навчилася справлятися з цим).

+575
tarkeshwar 23 бер. 2011 р., 11:54:28

Коли справа доходить до розміру танка, і параметри води, великий бак має більше буфера по відношенню до будь-якої та всіх змін, з-за більшої ємності. Він буде вважати, що набагато більше для РН або температури, або будь-який інший параметр, щоб кардинально змінитися. Розмір танка 20+ галонів ідеально підходить. Ви можете запасти вгору 20 гуппі в ньому, якщо у вас є хороший фільтр якості.

Враховуючи, що ви хочете залишити тільки гуппі, правильного обслуговування, такі як очищення і часткова заміна води приблизно 20-30% (не повна зміна води), буде гарантувати, що якість води залишається хорошим. Будь ласка, почитайте про азотному циклі в акваріумі, щоб знати про важливість вищезазначених пропозицій.

Забезпечити поєднання різних продуктів, таких як Хікарі фантазії гуппі, гуппі сірка біт, Хікарі тропічний мікро пластівці, Хікарі тропічний мікро-гранули і т. д. Хікарі і сироватки хороші бренди. Я запропонував мікро-гранули, тому що гуппі не їдять інших середніх і великих розмір коржі живлення з урахуванням їх крихітні роти Тіні.

+567
siena 9 лют. 2012 р., 09:53:43

Є спалах Алабама гнити в собаку поруч з моїм будинком. Це викликало проблеми для моїх вихованців. Я намагався знайти деяку інформацію про те, що його викликає, і які профілактичні заходи приймати, але більша частина інформації в інтернеті виглядає дуже нечітко і суперечливо.

Може хто-небудь дати деякі вичерпної інформації про новітніх ідей навколо цієї хвороби? Його причини, прийняття ефективних превентивних заходів, і т. д.?

+564
Hossein Malakoot 19 груд. 2016 р., 08:32:24

Змушуючи вашу собаку робити щось не вчити його чого-небудь. Замість цього, думайте про те, що рухає вашу собаку і використовувати це, щоб навчити його робити те, що ви хочете. Якщо ваша собака не веде себе на повідку, ви, звичайно, не хочете спробувати працювати без повідка, навіть якщо ви знаходитесь в захищеній зоні.

Оскільки ви не питаєте про конкретному крену поведінку, але замість цього дуже вільному повідку ходити, я постараюся тримати мої пропозиції, що відносяться до цього, хоча ніякого винагороди на основі крениться уроки будуть також працювати, щоб допомогти зберегти вашу собаку поруч з вами.

Побудови Відносин Абсолютний кращий спосіб, щоб тримати собаку близько до вас, щоб побудувати значення для Бути поруч з вами. Грати в ігри з ним, дати йому частування йду до тебе, навчити новим трюкам. Нічого від гри в перетягування для навчання плете добре. Що ви робите, залежить від того, що Собака любить і коли ви це зрозумієте, ви можете почати передавати це значення в тому, що вам подобається.

Армування Зони Армування зони (РЗ) є відмінним місцем, щоб почати тримати вашу собаку близько. РЗ-це просто зона безпосередньо ліворуч або праворуч від вас. Коли ваша собака приходить в це місце, він отримує ласощі. Зрештою, він почне приходити в це місце більш часто, і ви можете почати рухатися навколо і нагороджуючи його перебування в цьому місці.

Випадкових Рухів Коли ви йдете, бути непередбачуваним і робити різких змін напрямку, щоб тримати увагу собаки. Якщо він слідує за вами правильно, заохочуйте його за правильне рішення. Не хвилюйся, якщо він зазнає невдачі, коли він вчиться!

Нагорода тільки бажане поведінка Якщо ваша собака працює самостійно без вас відпустити його і він повернеться, не хвали його. Навіть якщо ви думаєте, що ви нагороджуєте його пам'ятаю, ти насправді корисний ланцюжку він втік, а потім повернувся. Замість цього, зачекайте кілька секунд або відійти на кілька кроків, перш ніж винагороджувати його. Переконайтеся, що рішення ви нагородження вашу собаку залишатися поруч з вами, не тікаючи і повертаючись. Що сказав, вчення "пограти" Кий може бути велику винагороду і стрес редуктор для собаки. Якщо ви дали дозвіл на собаку і йду бігати далеко від вас, напевно нагороду, коли він приходить, коли його кличуть.

Керувати Відволікатися Не чекайте, що вашу собаку слідувати за вами, якщо там білка 50 метрах праворуч від готелю. Це величезне відволікання. Почніть в спокійній обстановці і поступово нарощувати кількість відволікаючих чинників, даючи вашої собаці місце, щоб зазнати невдачі, але не здатність бути винагороджені за невдачу.


Це всього лише кілька пропозицій. Зараз я хотів би зосередитися на відносинах будівлі гри. Навіть не розглянути собаку з повідця в неконтрольованої середовищі, поки ви на 100% впевнені, що ви можете згадати вашу собаку від чого-небудь (та навіть якщо він заряджається повній швидкості на кролика або білку). Це для безпеки собаки.

Для подальшого читання:

Класичне обумовлення [Вікі]

Принцип премаков це [Вікі]

+563
Dineesha Malshan 11 бер. 2018 р., 02:01:09

У нас був невеликій каструлі на кухонній стійці з цукром дуже довгий час, але тільки минулого тижня мій кіт почав шукати його. Він ніколи не виявляв інтерес до цукру оскільки зовсім недавно. Він намагається її відкрити, а коли це йому вдається, він починає лизати його.

Це зміна пристрасті те, що я повинен бути стурбовані?

+549
lucy heartfillia 28 лип. 2019 р., 13:59:37

Непередбачений тег використовується для позначення питань, проблем, які вимагають (або вимагали) негайної реакції та уваги. Як це інтернет, і домашні тварини.SE-це не клініка екстреної допомоги, ти не повинен чекати відповіді, а замість цього повинні розглянути негайно зв'язатися місцевому ветеринару за консультацією.

+497
Ronald Manlapao 31 бер. 2013 р., 22:28:12

Як вже згадувалося вище, цуценята проходять через декілька етапів розвитку, які часто викликають страх перед новим, раніше не поміченим 'візків'. Надмірно оберігаючи ваш щеня може посилити проблему. І навпаки, кожен раз новий страх подолай цуценя підвищує стійкість і впевненість у собі, яка є більш безпечною. Я також рекомендував би читати те, що Патрісія Макконнелл пише про боротьбу зі страхом. Вона є відомим фахівцем в області поведінки і навчання собак, чиї записи дуже доступно. Удачі!

+472
user1952936 30 груд. 2016 р., 07:41:28

Ми гордо мати 3-річний мікс лабрадора і золотистого ретривера. Ми дбаємо про неї, і регулярно мити її з допомогою відповідного шампуню для собак.

Сама собака ніколи не має неприємний запах на її вовни. Вона втрачає багато вовни, але не більше, ніж в середньому для її породи(с). Хоча, ми помітили, що деякі з одягу трохи більше висить в гардеробі почне акумулювати запах собаки.

Що викликає цей неприємний запах і як я можу видалити його? Це не пов'язано з її здоров'ям, так?

+443
Shervin Gharib 17 груд. 2019 р., 00:37:21

Я часто чув, що курячі кістки небезпечні для собак, так як вони можуть зламатися, Сплінтер і пошкодження внутрішніх органів.

Чи є правда у цій претензії?

+376
Grosiak 11 січ. 2010 р., 05:26:37

На жаль, у мене немає ніяких наукових доказів, щоб підтримати це або ще більше узагальнюю, але в той час як наш мопс розпізнає тварин на екрані, це не представляється таким же чином людини.

Вона реагує на більшість зображень тварин, як рух, зі звуком або без звуку (що підтверджується телевізору без звуку). Це може бути як собака, або лисиця переїзду на відстань або ведмедя лісопиляння через середину кадру. Вона реагує на обидва живі постріли дією, а також мультфільм або комп'ютер анімовані картинки. Рух, здається, буде легше визначити, як вона реагує набагато сильніше, щоб тварина рухається, ніж нерухоме зображення.

Наш мопс розпізнає звуки, а також зображення, і вона буде гавкати у відповідь на звуки іншої собаки або тварини на екрані.

У самому справі, якщо є щось особливо цікаве відбувається на екрані, наш мопс буде бігати і заглядати за ширму, щоб спробувати знайти його. Як щеня, вона буде вити і скаржитися нам, що ця цікава річ не вистачає, а якщо ми потрібні, щоб виправити це.

З урахуванням сказаного, основний зміст собаки-це запах, не зір. Зображення або відео на екрані може виглядати і звучати реалістично, але якщо він не має відповідного запаху, ваша собака зможе з легкістю сказати, що це не реальна тварина.

+376
limc 3 січ. 2018 р., 07:41:15

Ви можете спробувати перенаправити поведінка розминання. Всякий раз, коли він починається заміс (у будь-який час доби), поставити його на конкретну ковдра/сорочки, які ви для цієї мети (ми помітили, що наші кішки люблять пухнасті/м'які ковдри, тому я пропоную почати з чимось подібним). Якщо він знову почне заміс, дайте йому ласощі (або шматочок сухого корму).

Переконайтеся, що коли ви лягаєте спати, що призначений ковдру розминання поруч. Якщо ваша кішка любить висоту, поклав його на башті/дерево, а не на підлозі (це буде ігноруватися на підлозі). Коли він починає замішувати в ніч, перемістити його в ковдру.

Зрештою, він буде зв'язати ковдру як місце розминати. Поки він поруч вночі, він повинен йти до неї, не ваше ліжко.

Перенаправлення на таку поведінку краще, ніж покарання. Вражаючі або дисциплінувати вашу кішку за природним поведінкою може зашкодити довіру, яку ви створили.

+364
Hook Guo 30 жовт. 2011 р., 05:27:26

Мій кролик втратив апетит і не так багато п'є, вона втрачає вагу. Я б годувала її раціон корм для кролика і моркву, і гарантуючи, що вона має багато прісної води.

Ветеринар сказав, що вона має блок вовни, і це повинно бути нормально, якщо я змінити свою дієту. Я хочу більше інформації про це.

Що таке блок вовни?

Як вона виникає?

Який канал я повинен запропонувати мій кролик з блок вовни?

Що я повинен годувати мого кролика, щоб запобігти це від траплятися знову?

+341
askibum02 7 лист. 2016 р., 19:39:56

Якщо ви можете перемістити всі кошенята, це, як правило, краще. У природі кішка-мати, природно відвикає кошенят, вчити їх полювати і приносити їх напівживий здобиччю, щоб переслідувати і вбивати. Вона починає відокремлювати себе повільно від кошенят, щоб навчити їх бути самостійними.

Залишивши кошеня з матір'ю до 8 тижнів-це мінімум. Якщо ви можете залишити їх з матір'ю, поки вони є 12 тижнів. Ідея - ви хочете залишити їх з матір'ю досить довго для матері, щоб навчити їх використовувати послід лоток і не грати дуже грубо. Це справляє добре соціалізованого кошеня. Протягом останніх 4 тижнів, ви почнете відокремлювати кошенят (кілька за один раз) від матері протягом години або двох.

Якщо мати тримає кошеня, це буде важко відучити, що кошеня, який може викликати мати, щоб стати вичерпані, і її залози набухають і болісно. Якщо у вас новий будинок всі кошенята, не забудьте дати мамі нову ліжко і мити або видалити що-небудь з запахом кошенят. Якщо мати почує запах, вона може продовжувати шукати кошенят, викликає її занепокоєння, коли вона не може знайти їх.

Видається логічним нам нехай маму залишити кошеня. Однак, у котячому світі, мама зробила свою справу, коли всі кошенята успішно незалежною від неї. Тоді вона буде пишатися мамою!

+328
Gourav Yadav 2 жовт. 2019 р., 08:12:59

Активного навчання. Отримати випадку дешеві навушники і познайомити собаку з ними під наглядом, активно навчаючи *ні! Не твоє, не чіпай!"

У мене працює з кішками.

Примітка: Я не думаю, що ви сказали нам, що вік собаки. Цуценята жувати, період; це відповідальність людини направити, що відповідні жувати іграшки.

+320
Altafa 1 лип. 2017 р., 00:59:54

Принести частування разом з вами під час вашої прогулянки. Коли ви починаєте ходити після зупинки, якщо ваша собака все ще на вашій стороні сказати " так " (або позитивного заохочення, що він знає) і дати йому ласощі. Спочатку ви будете мати, щоб перевірити тільки пару кроків, але незабаром ви самі зможете перевірити рідше.

Якщо він починає ходити дуже далеко вперед, спробувати щось привернути його увагу... зазвичай я цокаю язиком або сказати "ближче" до моєї собаки (насправді нічого, щоб привернути її увагу, щоб вона повільно вниз, щоб побачити те, що я хочу). Якщо ваша собака продовжує рухатися вперед і тягне, просто продовжуй робити те, що ви зробили і попросити його прийти поруч. Якщо ваша собака уповільнює або дивиться на вас, потім похваліть собаку знову і дати йому ласощі.

Зрештою, собака бачить, що близько до вас, коли він отримує задоволення, і ви можете звужуватися, як часто ви даєте їм, як собака звикає до нього. (Я працюю в цей процес зі своєю собакою приблизно протягом 3 тижнів, і тепер я тільки нагородити її кожен полублок або близько того).

Одна річ, яка прискорила мій процес є корисним для мого пса, дивлячись на мене, поки ми ходимо, тому що це навичка собаки в кінцевому підсумку повинен підтримувати слабину повідця при змінній швидкості ходьби.

+317
yeedle 7 груд. 2010 р., 03:36:53

Вони більш ніж ймовірно плавальний нематод. Білий і коричневий іш є дуже поширеними в більшості акваріумів. Ви побачите їх на скло або плавання. Вони зазвичай охоче поїдаються рибою.

Малоймовірно, що вони будуть загрозою для будь-якої риби. Практично немає риби паразити не видно в танку, навіть якщо у них є фази, де вони не прив'язані до риб, таких як прісна вода ич.

Крім того, не повністю порожній бак, ніколи! Робити звичайні невеликі зміни води і переконайтеся в тому, щоб використовувати лікування водопровідною водою, щоб видалити хлор та хлорамін. Більшість шкідників, як вони будуть йти самостійно за здоровий танк.

+312
shiminsh 21 лип. 2018 р., 05:52:45

Я перезавантаження мого танка. Це було вниз протягом року. У мене є всі хімічні речовини, та такі, щоб отримати це почалося, але ще не купили нові фільтри.

Це безпечно, щоб йти вперед і дехлорируйте воду і робити інші кроки, перш ніж мій фільтр йде?

+270
Patrick Pcboys Phibetrho 13 лют. 2019 р., 17:40:26

Це, мабуть, безпечніше, ніж цілувати більшості людей. Менше хвороб легко перетнути між видами, ніж між представниками одного виду.

Ви, напевно, не миєте руки кожен раз, коли ви гладите кішку, значить, ти вже викрито. Якщо кішка спить на вашому ліжку, це додатковий ризик. Ви отримуєте деякі витяги з лотка, а також, звичайно.

Більшість хвороб кішок можуть бути ті, що ви принесли в будинок.

Кішки не мають деяких ризиків вам не обнюхувати взуття, наприклад, від полювання/поїдаючи дрібних звірків, або просто від того, що вони кусати/лизати/mouthe більше речей, ніж у нас. І в приміщенні не повний захист від комах, які можуть нести хвороби або паразитів.

Але мій власний висновок, що я взяв деякі незначні ризики, коли я вирішив привезти кішок в домашньому господарстві. Прийнявши таке рішення, я не збираюся турбуватися про це. Кішки і я, обидва ми отримуємо річний техогляд, плюс відвідування ветеринара, коли ми, здається, хворий, і це досить добре для мене. (Насправді, кішки бачать їх лікар частіше, ніж я бачу моє.)

+255
user317559 22 бер. 2012 р., 13:08:38

Я чув, що розміщення Алігатор приманку в ставок буде стримувати чаплі з будинком зупинка, щоб з'їсти всіх дорогих коропів коі, які живуть у ньому.

Це змусило мене цікаво, тому що я живу в північному штаті, де алігатори не існує, буде манок як і раніше бути ефективною в стримуванні чаплі? Імовірно, чаплі мігрувати на південь протягом зими, і повинні усвідомлювати загрозу, яку представляють алігатори, але вони визнають, що алігатори не живуть так далеко на північ і ігнорувати приманку?

+206
Camsoft 4 серп. 2016 р., 16:20:25

У мене ставок протягом декількох місяців. До цього тижня, там були сотні жаба пуголовків, які живуть у ньому. Однак, Риби постійно вмирають в басейн. Не знаю, що робити. Я залишила одне в поліетиленовий пакет з половиною зоомагазин води і половину води у ставку, і вона виглядає добре. У мене є насос в ставку, може бути що надто потужний насос для риби, щоб вижити? Пуголовки, здається, пережив нормально. Ставок

+198
Larrisa Emmanuel 26 квіт. 2013 р., 17:13:16

Ваша кішка раніше їсть і п'є, і це хороший знак, але все одно треба йти до ветеринара

Кілька речей, які ви згадали у вашому питанні це ознака можливих серйозних захворювань. Наприклад, вузлики в хутра означає, що ваша кішка має проблеми прибирання сама, який міг би запропонувати ваша кішка знаходиться в болю.

Інші проблеми також потрібно відвезти її до ветеринара. Зателефонувати ветеринара і сказати йому, як є. Що вам не вистачає грошей, але ваша кішка потребує допомоги.

У нас є питання на цю тему: я не можу собі дозволити вет лікування, які у мене варіанти?

Діарея дуже небезпечна для кішок, тому що вони можуть отримати зневоднення дуже швидко, тому важливо отримати допомогу якомога швидше.

+175
sproing 12 черв. 2016 р., 14:55:43

Ви лайте його, якщо ви виявите какашок в свій ящик? Як хороший хлопчик, він може бути узагальнений, що вам не подобаються його какашки/не люблю какашки. Що може бути причиною його соромитися поведінки на вулиці: він, можливо, намагається дістатися до "безпечної" дистанції від вас в будь-якій ситуації, коли какашки навколо і особливо, коли він сам про те, щоб зробити це саме, що робить мама так роздратована.

Можливе рішення: просто перестаньте лаяти будинку, краще виглядають абсолютно спокійними і щасливими, коли ви повернутися і взяти його з кімнати в дружній обстановці, перш ніж приступити до очищення. Важко, я знаю! Поговоріть з вашим ветеринаром, що ФРС і спробувати різний час/різні корми для їх живлення, щоб зменшити їх повинні усунути протягом часу, в той час як вони повинні бути упаковані в решітчасту тару. Звичайно, ви даєте їм хорошу можливість усунути, перш ніж залишити їх? Що, в поєднанні з правильним харчуванням і правильний час, щоб дати йому і не наганяй на всіх пов'язаних з какашками має допомогти через якийсь час.

Як ходити собака, яка має такого роду проблеми? Організувати харчування та годування час по рації-розклад. Вивести його на довгий ПУ і Пі - зупинка в тихому місці Похвалити і дати смакоту за виключення є, потім почала ходити десь цікаве для вашої собаки - шляху назад, як тільки вони звільнили себе буде виступати в якості покарання за що - вони вважають за краще більше часу проводити на вулиці, так що, повертаючи назад, як тільки вони зробили це, ви вчите їх потримати подовше)... якщо цікава прогулянка починається, як тільки вони зробили це, то навчитеся поспішайте - який допомагає, якщо ви перебуваєте в поспіху. Все досить складно з 3 собаками з такою ж проблемою... краще зробити окремо, спочатку з колишньої 'хороший хлопчик", навіть якщо це займе якийсь час кожен день, поки він не почне видужувати. Краще витрачати час на ходьбу, ніж чищення собак і ящики...

+108
Manoj Nair 30 лист. 2012 р., 05:07:34

Переконайтеся, що є нагорі і внизу лотка, так що вона може легко дістатися до одного без переходу по сходах. Вона, ймовірно, виграють від лотка з коротких сторін, так легше увійти і вийти з. Краще зробити це перш, ніж вона починає "забувати" використовувати ящик для сміття, тому що це занадто багато зусиль.

Вона може сподобатися, якщо ви носите її вниз вранці, і назад наверх на ніч, щоб вона могла бути поруч з тобою без того, щоб підніматися по сходах.

Пригнувшись, щоб поїсти може бути не так комфортно, як раніше, так що ви, можливо, захочете спробувати піднятою миски з їжею, як це.

Якщо вона любить спати в кошику кішку або ліжко, перевірте, щоб побачити, якщо сторони занадто високі для неї.

Крім того, подивіться на її улюблені місця-вони легко до неї доступ? Скочивши на тепле сонячне підвіконня може бути зараз складніше. Але якщо поставити стілець, табурет або щось подібне поруч з вікном, вона може застрибнути, а потім на підвіконня.

Якщо у вас є галаслива собака чи інша тварина, яка може змусити її нервувати, це може бути більш важким для неї, щоб втекти від них, перестрибуючи з їх досяжності. Ви можете переконатися, що є безпечні місця на рівні землі навколо будинку. Це може бути як простий, як коробка з кішкою-розмір отвору вирізати у бік входу.

+104
user315952 29 жовт. 2016 р., 04:48:32

У мене така ж проблема і що я роблю, схоже на роботу, що після ПУ сумки готово (я зазвичай беру 2-3), я тримаю мій собака мені ближче, регулюючи, де я тримала повідець з. Таким чином я вожу собаку і собаку не відвезти мене і це більш важким для нього, щоб знайти місце, яке він хоче какати.

Схоже, що таким чином собака не дуже комфортно какати і продовжує свій шлях з вами, не намагаючись зробити це.

+21
Richard Honti 26 черв. 2010 р., 03:36:32

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil