Намагаються отримати хороший нічний сон з надмірно ласкавий кіт

ТЛ;ІН

Хотілося б порад про те, як мій кіт оселився в рутину не спить у спальні, враховуючи, що ми тільки що переїхали.

Історія

У нас є 9-річний каструвати самку врятувати кота, який ми взяли трохи більше 5 років тому. Вона дуже лагідна, у тому числі з постійними відвідувачами, і не любить нічого більше, ніж спати на колінах і її почухали.

Коли ми тільки удочерили її, ми жили в квартирі і не менше вигнав її з нашої спальні вночі, коли вона розвинула проблеми з нирками у неї досить проблемні, так що ми дозволили їй спати в нашій спальні. Вона порушується наш сон трохи, але менше вона буде, якщо ми закриємо її, і вона здавалася щасливою, тому нам так і не вдалося змусити її знову спить за межами спальні.

Ситуація

Пару тижнів тому ми переїхали в будинок, який має набагато більше місця, і багато іншого зручна кішка-спальний місць, таких як верба горища, де вона може бути досить теплою, і де вона взяла, щоб проводити багато часу в день.

Я недавно почав страждати з Myalgic енцефаломієліт, а так були знайти порушення сну, особливо складним. З урахуванням цього ми вирішили використати процес заселення її до мене до хати впустити її доступ в спальню по ночах, як здається, менш жорстоко, враховуючи, наскільки більше місця, вона тепер вже й проблеми зі здоров'ям, але це, схоже, відбилося в кількості розлуки.

В кінці кінців я б хотів, щоб перемістити їжу, воду і сміття в щілини між кухнею і їдальнею, які б означає, що вона буде трохи місця закриті у цих двох, можливо з кішкою-клапан або відкрити вікно відкритий доступ, але у нас є робота і ми не хочемо випускати її на деякий час, поки вона остаточно вирішено, щоб вона не втекла.

Що ми зробили до сих пір

Протягом перших декількох днів ми дали їй доступ тільки в хол, де її їжа, фонтан води і наповнювачі, а також диван, на якому ми поклали ковдри і подушки з нашій старій квартирі. Далі ми відкрили двері в салон закриті, але всі інші, крім спальні, яка виступає в якості домашнього офісу, де ми проводимо багато часу в день, але цього також дав їй доступ на горище, де вона прагне зовсім щасливий, то через кілька днів ми дали їй доступ до решти внизу, потім кімната, де ми поставили миску з водою для неї. Ще приблизно тиждень ми закрили її у вітальні На ніч, тому ми могли тримати очі на неї у нових місцях і уважно стежити за появою реакції на стрес, але вона вимагає уваги вранці, і ми турбувалися про неї, не стимулювали, тому віддали її в нічний час доступ до іншої частини будинку, за винятком спальні.

На пару ночей це було в порядку, і вона може плакати у двері хвилину чи дві, коли ми лягали спати, а потім, як тільки вона почула, що один з нас вранці, але тепер вона стала досить напружений, і це впливає на наш сон знову. Днями вона кинулася в нашу спальню вранці один з нас пішов в туалет, і тому зараз ми їй даємо доступ в день, але я не впевнений, що краще для її оселився в рутину, яка працює для всіх.

+70
Sunman 25 лист. 2014 р., 16:33:45
30 відповідей

Мені було б цікаво дізнатися, звідки у вас такса (дізнатися про його ранньому вихованні), і як довго ви були його будинку з тобою. Якщо ваші відмінне додаток успішно спілкуватися з великими собаками - фантастичний. Просто переконайтеся, що ніхто не грати дуже грубо і покласти його в небезпеці (назад) травми.

Ви не згадали, наскільки добре навчена ця собака, але якщо ви навчили свою таксу, щоб відповісти на ваш візуальний або сенсорний сигнали, надійно - ви можете навчити його, щоб нагадати, від собаки-собака взаємодій, досить легко. З повторенням, і значні підкріплення, він може дізнатися, що звуть з іншою собакою-це величезне задоволення! Багато чого буде залежати від робочих стосунків у вас з вашої собакою - і усвідомлення того, що особливо мотивує його. Що стосується вашого питання про те, косоокий і його гострота зору, будь ласка, розглянути говорити з ветеринаром моєї. цілком можливо, що не-фахівець може проводити свого роду тестування, але я не впевнений. Все, що візуальні здібності у нього те, що він звик, щоб припустити, що він, ймовірно, робить дуже добре, оскільки він, здається, перейдіть соціального взаємодії з великими собаками, як ви сказали.

Ваша такса, ймовірно, з вибору, основна група собак, з якими він знайомий. Він ніколи не може бути собакою, що можна засунути в бешкетник, більш група змінних, які можна знайти у середньому собачому парку. якщо він має один або два друзі, які можуть просто підійти.

+999
Caspar Friedrich 03 февр. '09 в 4:24

Після прочитання цієї дуже неприємною наступного пункту (собаку, чия морда була закрита з ізолентою) мені стало цікаво: як би ви по-людськи попередити, запобігти або заборонити собаку гавкати надмірно ?

+992
kalj 27 трав. 2019 р., 21:00:56
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Я б сказав так. Неонові тетр отримати лише близько дюйма (може бути до півтора дюйма), коли зміцнів. Разом зі своїми колегами, кардинал тетр, вони, ймовірно, один з наймолодших видів риб можна зробити в якості домашнього улюбленця.

Поки бак не дивної форми, де він високий і худий, який буде обмежувати плавання простір всередині, я б сказав, що ви може поміститися десь між 4-6 неонів туди. Я б не став тримати менше, ніж три, тому що вони стайня рибки і він буде підкреслювати їх, щоб бути в поодинці або в парі,і будь понад шести ти-краще купувати великі ємності, щоб врятувати від зберігаючи воду чистою.

Маючи менше риби в акваріумі дає вам більше буферної зони малої ємності, щоб звести ризик відходи, викликаючи сплеск аміаку від того, що відбувається і вбиває рибу. Недоліком є те, що неони-це стайня риби, тому чим більше тим комфортніше вони будуть з плаванням у відкритому.

З іншого боку, маючи більше риби в акваріумі дає вам більше на вигляд, і додає комфорт рибою знаходження у великій групі, але мають менший буфер у разі будь-яких змін з водою. Це в основному означає, що ви будете мати, щоб бути більш активними у збереженні води чистою, виконуючи більш часта зміна води.

Деякі замітки:

 • Я припускаю, що неони є тільки риби в акваріумі. Навіть тільки з 3-4 неонів я не додати будь-якої іншої риби в бак.

 • Я хотів переконатися, що будь-які прикраси не займають багато місця. Майте на увазі, що це 5 літровий акваріум перед додаванням субстрату і прикраси, додавання великої замку або вулкан буде витісняти воду з бака.

+924
RLaaa 13 січ. 2018 р., 07:19:12

Мій 18-річний Джек Рассел буде пити свою сечу, коли він мочиться на підлогу випадково. Чому він це робить?

+907
Evgeni Anchuk 25 лист. 2013 р., 09:00:57

У мене дві собаки. Ніякого уявлення про породу, вони з притулку. Я живу в будинку з досить великим садом, на схилі лісистого пагорба в центрі міста.

Сад буде ідеальним, тому що мої собаки люблять бігати багато. На жаль, як ми живемо на схилі, землю розмиває з-під паркану, залишаючи отвори, через які собаки можуть покинути сад. Будівля, бетонний фундамент для забору буде занадто дорогим.

На лісистому пагорбі було б занадто ідеально, наш попередній собак любив робити довгі прогулянки і не було ніякої проблеми даючи їм зірватися з прив'язі, вони будуть бігати і повертати при виклику. Ці два хоча, вони тікають у ліс через 2 хвилини і неможливо слідувати за ними. Вони не повертаються, коли їх покличуть.

Коли вони зникли, вони зазвичай повертаються додому після 8 годин пригод - погоні за кішками, увійти і досліджувати чужі сади, і вживання величезної кількості харчових відходів. Єдиний спосіб навчити їх не робити цього (що я знаю) - це жорстокі покарання згодом, але це не схоже на роботу.

Як я можу навчити їх, щоб залишитися в саду і тримайся ближче до мене при ходьбі?

+890
son goku 7 січ. 2016 р., 13:34:24

Я подбаю про цю кішці, і у мене немає великого досвіду з тваринами. Мій друг сказав мені, що кіт був надмірна вага, коли ми вперше отримали її, але я помітила, що вона має досить вираженим живота, а також.

Це кішка вагітна, або вона просто надмірна вага?

https://streamable.com/zldc

+886
Kenney Higley 12 бер. 2019 р., 14:11:46

Золотим стандартом для оцінки лікування є поглянути на мета-аналізів. Цей тип дослідження статті розглядаються кілька досліджень і суддів експериментальний дизайн, розмір вибірки та інших факторів, які можуть впливати на результати, щоб визначити загальний результат численних досліджень.

Мета-аналіз добавки для схуднення в якості засобу для лікування вірусу-1 був опублікований в 2015 році.

Бол з Бюнник їх. Добавки лізину не є ефективним для профілактики або лікування кішок герпесвірусна інфекція кішок 1: систематичний огляд. БМК ветеринарних досліджень. 2015;11:284. номер doi:10.1186/s12917-015-0594-3. посилання

У доповіді було проаналізовано 7 досліджень на лізин і вірус-1 (5 на кішок, 2 на клітинних культурах) і 10 досліджень на лізин і людини ВН-1 (на 7 осіб, 3 на клітинних культурах). Вони прийшли до висновку:

Є дані на декількох рівнях, що добавки лізину не ефективні для профілактики або лікування кішок герпесвірус 1 інфекції у кішок. Лізин не має противірусні властивості, але вважається, що акт за рахунок зниження рівня аргініну. Однак, лізином не злити аргініну у кішок, і докази того, що низький рівень внутрішньоклітинного концентрації аргініну буде перешкоджати не вистачає вірусної реплікації. Крім того, зниження рівнів аргініну вкрай небажано з кішками не може синтезувати цю амінокислоту себе. Дефіцит аргініну призвести до гіперамоніємії, яка може бути фатальною. У лабораторних дослідженнях з котячий герпесвірус 1 показали, що лізин робить ніякого впливу на Кінетика реплікації вірусу. І нарешті, найголовніше, кілька клінічних досліджень з кішками показали, що лізин не ефективний для профілактики і лікування кішок герпесвірус 1 інфекції, і деякі навіть повідомили про збільшення частоти інфекції та тяжкість захворювання у кішок, які отримували добавки лізину.

Ми рекомендуємо негайно припинити прийом добавки лізину з-за повна відсутність будь-яких наукових доказів його ефективності.

+832
sabov95 20 лист. 2019 р., 07:04:19

Ваша перша задача не повинна бути привабливість їжі, але поживний обсяг. Якщо ваші мотиви для створення ваших власних корм для кішок, щоб заощадити гроші або зробити речі простіше для себе, я б рекомендував вам повернутися до якісної комерційної вологий корм замість. Створення домашнє, поживно повноцінний обід для вашої кішки набагато складніше, ніж просто варити шматок курячої грудки і даємо їм це. Якщо у вас є медичні проблеми, що ведуть вас до створення власної мокрою дієта, це має бути зроблено з урахуванням рекомендацій та участі ветеринарного спеціаліста (бажано той, хто знає гарну суму раціоні тварин).

Кішки вимагають тваринний білок, а також певної комбінації амінокислот, жирних кислот, вітамінів і мінералів; годування звичайна куряча грудка не відповідає їх вимогам. Це гарне ласощі, але не хороша регулярна їжа. Вам необхідно додати добавки безпосередньо (шляхом злому відкрити капсули і додавати їх в їжу), або придбати комерційну кішка доповнити суміш, яка може бути додана до їжі. Знайти перевірений рецепт і слідувати йому (користь перевірених сайтів, як WebMD з тваринами за "мама блогер" рецепти, які можуть бути дуже поживно недостатнім).

Якщо у вас є поживно повний рецепт обраний, ви будете хотіти вибрати високоякісне м'ясо. Спрямовані більше в бік темного м'яса білого курячого м'яса, і використовувати хороший бренд, а не позбавленим смаку один. (Ви згадали, використовуючи Тайсон курячі тендери у коментарі; Тайсон, а доступна абсолютно, низька якість м'яса, яке прагне бути позбавленим смаку і залежить від Сухарі панірувальні або приправ, щоб бути прийнятним навіть для людей.) Спробуйте курку варену рівнина з невеликим кішки-дружніх харчового масла для того, щоб побачити, якщо він має смак до нього чи ні; якщо він м'який, тримає його за свої власні перевірені рецепти і спробувати іншу марку. Ви, ймовірно, в кінцевому підсумку з чимось органічні або повністю натуральні, і, можливо, свіжий з місцевих м'ясом ринку або м'ясна лавка, щоб отримати щось, що буде привабливим.

Крім того, вам знадобляться для переходу кішку; це стосується будь-якої дієти, не тільки переходили на домашнє. Кішки, як правило, мають чутливу травну системи і різких змін в режимі харчування може засмутити їх; протягом 1-2 тижнів, змішайте все більша кількість в домашню їжу в менших кількостях комерційного харчування. Не використовувати до кінця ваші комерційні дієти! Вам захочеться повернутися до якщо кішка має проблеми з травленням від домашньої або повністю її відкидає.

Для допомоги у створенні домашньої їжі (або будь-якої їжі) більш привабливим, ви можете зробити котячий пробіотик порошки , які роблять їжа пахне набагато апетитніше до кота. Ці продукти легко доступні через вашого ветеринара, або (принаймні в США) можна купити від Amazon під назвою FortiFlora (пурину) і "Адвіта" (VetOne).

Після того як ви перейшли ваш кіт, ви повинні бути старанними про спостереження за своє здоров'я і зберігаючи правильний баланс добавки в їжу, принаймні на старті. Знову ж таки, партнер з вашим ветеринаром протягом цього періоду. Ви хочете бути впевнені, що ваші домашні дієти полягає в тому поживно повній, і що ваша кішка не страждає будь-яких недоліків, які можуть призвести до серйозних медичних проблем або смерті.

І, якщо за медичними показаннями, де комерційні продукти харчування перестали бути життєздатними, визнати, що ваша кішка може не захотіти це зробити. Деякі кішки дуже вимогливі до своєї їжі, і не хочу нічого міняти з того, що їм подобається, так що, якщо це поживний, повноцінний, нехай їсть. Якщо це звучить занадто дорогі або дуже багато роботи, подібним чином, якщо їм подобається їх нинішня їжа і не маючи жодних проблем, викликаних їх нинішній раціон, нехай їсть.

+831
Scotch McScotch 10 жовт. 2017 р., 12:41:46

Як ви знаєте, це природна річ, щоб статися, тому, з моєї власної кішки, я не звертаю на це увагу, просто нехай кішка вам за це. Я не знаю, якщо є які-небудь болі в ньому, але в моєму розумінні нявкання-це скоріше виклик для будь-якого Томс в районі. Якщо біль була частина питання я б все-таки не напихати кішку в будь-якому випадку, тому що він натуральний, і ліками, то кішка буде більше для мого спокою, ніж для простоти кішки.

Остерігайтеся можливих спроб втечі, особливо якщо кіт поруч, відповідаючи на заклики вашого кота. Жінка-кішка у вогні, почувши кота відповіді в ній, може викликати величезну силу і спритність, щоб перемогти всі перешкоди на її шляху, на відкритому повітрі, щоб зчепитися. Перша плавка молода кішка ще слабка, але надалі нагріває кішка може стати важко.

Стерилізація кішки буде гарним і постійним, рішення її занепокоєння, але це цілком відповідає на ваше запитання "...через тічки цикл?" тому що стерилізація ефективно видаляє більшу частину циклу. Втім, чого це я зробив для моєї кішки після одного або максимум трьох запливів. Набагато простіше для всіх, і насправді це добре для здоров'я кішки.

Критий кішки, які не отримують в маті, а в спеку мають можливість піти в тепло знову дуже скоро, можливо, як тільки через два тижні після попередньої спеки період закінчився. Існує безліч ризиків для котячого здоров'я, пов'язані з кожною з теплового циклу, наприклад, інфекції матки та раку молочної залози, так що в підсумку стерилізації ваша кішка піде на користь і їй, і вам, і навіть ваші сусіди з зменшеною кількістю вільні коти кружляли і розпорошувати ваш будинок і будинки ваших сусідів.

+811
Chetna Dethe 30 жовт. 2016 р., 16:29:44

Втративши інтерес до їжі-це просто щось, що королівські пітони роблять; це абсолютно нормально. Іноді таке голодування триває кілька тижнів, іноді триває кілька місяців. На початку цього року мій власний королівський пітон перестав є близько чотирьох місяців, потім повернувся до їжі кожні 1,5 тижні як ніби нічого не сталося. Це, здається, більше поширений у чоловіків, ніж у жінок, але є причина, по якій королівські пітони мають репутацію прискіпливих їдців!

На жаль, після годування-це один з небагатьох способів сказати, якщо ваш змія має жодних проблем зі здоров'ям, це може бути неприємно.

Записуйте свою вагу змія кожну тиждень або близько того. Якщо його вага залишається приблизно тим же (плюс-мінус кілька грам) кожен раз, і він продовжує лити порядку, то вам нема чого турбуватися. Якщо вага різко знижується, проте, зробити вашу змію до ветеринара, разом з вашими записами годування і зважування його.

Продовжуйте пропонувати йому їжу кожні два тижні. Залишивши його з собою на ніч-це нормально. У нього є де сховатися у темний комору? Якщо він вирішує, що він не голодний, він буде десь хочуть відчувати себе в безпеці і відсутності укриття могли також підкреслюючи його трохи.

+795
Herman Zimmerman 12 лип. 2015 р., 05:12:30

У мене було дві кішки в моєму житті, що "принести" перше, що я дізнався випадково. Я згорнув папірець і викинув її, і вона принесла її мені. Її нагородою був животик. Вона любила їх. Моя нинішня кішка, починаючи грає зі мною кілька місяців тому. Вона принесла іграшку для мене. Я подякував, кинув його і приніс його назад (декілька разів лол) у неї були кошенята кілька тижнів тому, і вони про відучили і тепер вона знову проводить вибірки грі. Нам пощастило мати таких спеціальних кішечки

+751
Bert Geens 8 груд. 2017 р., 11:33:50

Trancing кролика (див. Як транс мій кролик?) використовується в якості методу для управління тваринам, роблячи деякі грумінгу в пахучі залози і нігті. Я отримав деякі питання про можливих, довгострокове накопичувальне негативний вплив, і я шукаю відповіді, що документ довгострокові негативні наслідки для кролика.

+707
Manish Sapkal 21 лип. 2013 р., 14:07:35

"If you think your dog may have eaten something dangerous, CALL YOUR VET or: ASPCA POISON CONTROL HOTLINE (888)426-4435, NATIONAL PET POISON HELPLINE (800)213-6680"

"Якщо ви думаєте, що ваша собака може з'їсти щось небезпечне, зателефонуйте своєму ветеринара або: АСКОЕ токсикологічний гарячої лінії (888)426-4435, народного улюбленця отрута телефон довіри (800)213-6680"

Так, я б сказав, що перше, що потрібно зробити, це зателефонувати за одним з цих номерів. Вони раді допомогти, навіть з помилковими спрацьовуваннями (я сумніваюся, що вони отримують занадто багато дзвінків...)

Крім того, тримати закрити очі на вашого вихованця. Дивно, неосудним поведінка може бути наводку більш серйозної проблеми.

Переконайтеся, що ваша собака п'є багато води, щоб тримати його нирки відкачування. Крім того, не турбуйтеся надто багато, напевно, буде добре. Найгірше, що ви можете зробити для себе, переконати себе, що сталося щось жахливе, коли, по всій імовірності, це скоро закінчиться завтра. Зберегти позитивний настрій. Коли ви чуєте лапи, думаю, Лабрадор ретриверів, не Azawakhs.

ОК. Це прозвучало дивно.

+665
Cosmic Girl 13 жовт. 2016 р., 23:51:37

У мене є 4-річний каструвати кота, останні кілька ночей вона почала кричати і крики всю ніч, коли замкнені. Сьогодні вона розбудила мене в 4 рази, і коли я пішов, щоб включити світло зовні, місцевий кіт Том стояв біля задніх дверей.

Я відпустила свою собаку, щоб налякати кота, але мій кіт все одно не зупинити крики, тому я відпустила її на вулиці. Опинившись на вулиці, вона продовжила виття, поки вона не знайшла Тома. Колись вони разом бігали по вулиці, мій кіт дуже низько до землі, ніби чатувала за ним, а інший кіт невимушену позу. Я думала, може вона спугивая однак вони просто стикаються один з одним нормально, без проблем. Що відбувається? Чому моя кішка виття і чому вона хоче зустрітися з іншим котом?

+621
Pafagans 16 лист. 2014 р., 18:15:53

Вет сьогодні дав нашій собаці 1 ін'єкції Naxcel і призначили Метронідазол. Я можу почати давати Метронідазол сьогодні, чи я повинен чекати до завтра?

+606
kinomaster2016 7 лип. 2015 р., 09:21:26

Я категорично не згоден з теорією, що кішки реагують на сліди тварин жирів на виробництво. Моя особиста теорія полягає в тому, що (кішок, які роблять це) причому пластмас для жирів.

Якщо ви дивилися на молекулярну структуру самих жирів ви знайшли б, що велика частина молекули представляє собою ланцюг вуглеводнів. Такі речі, як поліетилену, так само, як і більш коротких фрагментів (олігомерів), можливо показати до кішки запах / смак Як жири.

Моя проблема з тваринними жирами теорія множинного: 1) я думаю, що більшість пластмас виробляються без будь-яких тварин жирів. Наприклад, форми випуску препаратів магнію стеарат (стеарат у частині може бути тваринним жиром, отриманим чи ні) не завжди використовуються, біо-degradable пластмас є порівняно невелика частина пластмаси (і, як правило, вони використовують щось на зразок кукурудзяного крохмалю, а не тваринний жир)

2) я бачила кішок цієї реакції добре носити продукти. Таким чином, навіть якщо були використані стеарат магнію його залишки мають бути на поверхні і давно прибрали.

3) я зазвичай кішки реагують на пластмаси, які могли б теоретично бути невірно витлумачені" хімічний сенсор (смак, запах нерва) в якості жиру. Вони, здається, більше реагують на такі речі, як polyetheylene, поліпропілену, який буде представляти кінці ланцюжка вуглеводнів.

+497
Nikita van den Hazel 11 жовт. 2017 р., 18:58:40

Я отримую 55 галон танк і плануєте отримати червоний хвіст акули і два три плями гурамі. Це добре? Я подивився на мільйонах інших сайтів і говорять абсолютно нормально. Також будь 3 до 4 дюймів риби, що я міг би зробити 2 або три з них.Думаю топірець рибу, але я чув, що вони стайня і не хочу, щоб отримати 5 або більше.

+486
Joost Barendregt 12 груд. 2014 р., 09:54:01

Ви вказує, що в даний час нікотину є дуже токсичними для використання і має "ніякого істотного застосування у ветеринарній практиці", але і споріднені сполуки (nicotinoids) були використані проти паразитів. (Реф: Довідник з ветеринарної фармакології, випуск 2013 року, і Parisitipedia сайт)

(Foxd Egrrrod, зручне управління не зручне управління.)

+439
Sanket Gyawali 23 січ. 2014 р., 12:29:17

Я не експерт у раків (або ставки), але я знаю трохи

 • Ставок не повинен бути поблизу дерев, куща або купи Буш.

 • Слід передбачити включення ставок для автоматичного зливу.

 • Ставка вода повинна бути dechorinated з рН 7.2-8.2.

 • Переконайтеся, щоб перевірити й випробувати часто ставковою водою, щоб переконатися, аміаку і нітритів не занадто високим або низьким. (Раптова смерть Раків часто через аміаку або нітритів зайвого)

 • Їх води повинен містити достатню кількість кальцію

Крім того, перевірити : як зробити Раків ставок

+424
Pozhnik 21 трав. 2016 р., 07:56:00

Я міг би написати книгу про це; у самому справі, є багато книг на цей. Коротка версія -

 • Водорості корисні для риби таким же чином, що рослини - вони перетворять нітрат у придатний джерело азоту для споживання в побічний продукт кисень. Це насичує киснем воду і видаляє шкідливі (для риби) сполук азоту. Це за умови, лужна вода, він працює по-різному в кислій воді. Погляньте на цей спрощений статті на кругообіг азоту. Відмова від відповідальності: це моя стаття на моєму сайті, де я також може або не може рекламувати товари.
 • Водорості корисні для равликів, риб та інших організмів, які можуть з'їсти його. Це може бути відмінним джерелом їжі, в залежності від типу водоростей і типу організму.
 • Це показник адекватного (або надлишок) поживних речовин в екосистемі. Тому що це рослина, це означає, що є достатня кількість поживних речовин і легенів для того, щоб рости. Він також вказує на те, що вуглець (найбільш поширена обмежуючим фактором) є адекватною.
 • Це збиток для інших видів рослин. Тому що це настільки ефективним при використання поживних речовин і розширюється, щоб видавити інші організми конкурують за них (і світ), він може і пошкодити інші рослини. Він робить це, щоб гарантувати його власне виживання. Він також може виконувати видах алелопатія , які можуть бути шкідливі для інших рослин.
 • За задуха, інші рослини, він може вдавитися з джерел їжі, джерел киснем або камуфляж/покриття для інших організмів. Це, знову ж таки, шкідливо для балансу екосистеми і може привести до аварії.

В резюме, водоростей, саме по собі, є хорошим показником здорової екосистеми, але (як і все) в надлишку, це може бути шкідливо. Це здорово, щоб побачити деякі водорості і знаю, що справи йдуть добре, але це також дуже важливо, щоб тримати його під контролем, щоб не порушити баланс.

+414
selular1 patimpus 31 серп. 2016 р., 16:24:45
 1. Зробити хліб недоступні. Ви можете отримати хлібниці, які призначені для правильного обліку ваш хліб, ви могли б отримати які-небудь інші герметичні контейнери для харчових продуктів для хліба, або можна піти менш оптимальний, але менш витратний шлях тримати свій хліб у холодильнику. Хоча кажуть, що хліб краще всього зберігати при кімнатній температурі, я жив у хлібі побутових холодильних і ніколи не помічав ніяких проблем з хлібом.

 2. Намагайтеся тримати вашу кішку зі столу. На жаль, ваша кішка надзвичайно харчовими продуктами мотивованим, а тому що ви завжди будете готувати їжу на свій лічильник, і лічильник добре від Землі, вона завжди буде мати деяку привабливість для вашої кішки. Спробуйте зробити свій лічильник як зовсім як можна нудніше. Тримати їжу або в герметичних контейнерах (хороша ідея у будь-якому випадку.) Не залишайте немитий посуд на кухні. Очистити ваші лічильники і регулярно раковина для видалення запахів їжі. Поставити котяче дерево, що вище, ніж ваші лічильники десь nearish на кухні, але не так близько до прилавків, що кішка буде спокуса перейти від боротьби до дерева. Зберегти будь Windows за прилавка покрита, а не кішка доступними, коли ви не там.

 3. Ви також можете спробувати щось активно відмовляти вашу кішку від переходу на лічильники. Як, поставити банки з монетами на лічильники, що дозволить вам не перекинув і шуміти, коли кіт йде туди, або покласти речі туди кішку не хочеться наступити на, таких як двосторонній скотч або догори ногами килим вінілової плівки (вид з маленькими шипами, що дратує, щоб йти далі.)

+345
David Suggitt 21 черв. 2014 р., 00:48:56

Що є кращим способом, щоб зупинити свій обгороджений собаку гавкати на людей, які проходять повз на вулиці?

+303
rcabr 17 вер. 2019 р., 01:35:27

Більша частина цього є те, що я пам'ятаю з моєї старої класів біології, тому слід з обережністю застосовувати.

Тварини скидають хутро з тієї ж причини ми линяє: старі, менш здорові волосся зникає і замінюється на новий ріст. Чим більше волосся, тим більше вона отримує сарай - який є тим самим для нас, і для наших вихованців (у мене довге волосся, і я "сараї" набагато більше, ніж мій чоловік).

Тварини, які розвинулися в холодному кліматі і не впадають в сплячку, як правило, отримують літнє і зимове пальто - вони мають густий підшерсток линяє і стоншується навесні, і грубе пальто, яке часто більш або менш водостійку (так що холодний дощ і сніг не потрапляють у своїй шкурі, дозволяючи їм залишатися в теплі). Вони сильно линяють навесні з двох причин - щоб прибрати старі хутра та зменшити кількість хутра, які вони везуть на теплу погоду. Картина не так очевидна, коли ці тварини знаходяться в клімат-контрольованих місцях весь час, але це все-таки відбудеться.

(Як Примітка сторони - старі породи овець скидають шерсть в грудки навесні. Розведення, щоб отримати більше вовни було побічним ефектом втратити цю адаптацію, тому ми повинні ножиць сучасних порід. Мій розум-це болото непарне дрібниці).

+290
divegeek 17 груд. 2018 р., 21:54:09

Існує велика різноманітність варіантів посліду доступні для кішок, хоча наявність конкретного варіанта буде залежати від того, де в світі ви знаходитесь.

Що потрібно враховувати при виборі наповнювача для котячого туалету

При прийнятті рішення, що смітити у використанні, є кілька факторів, які слід мати на увазі, але люди повинні будуть вирішити, скільки ваги, щоб дати кожному.

 1. Мій кіт його використовувати?

Це завжди найважливіший фактор-якщо кішка не буде використовувати конкретний послід, то ні один із його інших характеристик речовини.

Кішки потребують посліді, що вони із задоволенням гуляють, і що дозволяє їм легко копати, щоб зарити фекалії в лотку, що може бути чистою і без запахів.

За даними штату Огайо, коледжу університету ветеринарної медицини

Дослідження показали, що більшість кішок віддають перевагу дрібнозернистий, без запаху приплодів. Приплодів вычерпываемое, як правило, мають більш дрібні зерна, ніж звичайні глини посліду і мають додаткову перевагу, що його легко підтримувати в чистоті на щоденній основі. Багато кішки відкладати на запах з запахом і дезодорант приплодів.

Тим не менш, багато власників кішок, які з радістю використовують інші види наповнювача для котячого туалету.

 1. Наскільки легко тримати в лотку прибирати?

Кішки, як відомо, вибагливі, і більшість кішок буде знайти альтернативу брудної ящик для сміття, який майже напевно буде де-то ти не хочеш їх бруднити.

Отже, варто ящик для сміття, бути зачерпнув у день, і повністю змінив і регулярно мити (як часто залежить від того, який наповнювач ви виберете).

Ще одним фактором є: наскільки добре керувати посліду запах? Ні вам, ні вашій кішці потрібен лоток, щоб запах образливим, і регулярно черпати дуже важливо для цього, але в деяких пометах можуть також зменшити неприємний запах іншими способами.

Ароматичний наповнювач може здатися гарною ідеєю, але багато кішки не люблять їх запах. Деякі поноси містять інші дезодорації речовини, такі як харчова сода або активоване вугілля, а кішки можуть і не прийняти ці ... ви тільки знати, якщо ви спробувати. (Якщо у вас закрита коробка посліду, ви можете часто підходить вугільний фільтр контроль запахів).

 1. Як це дорого?

Важливим фактором для більшості власників.Деякі види є більш дорогими, щоб купити, але вони довше потрібно менше, так що не тільки дивитися на ціну покупки.

 1. Наскільки легко його транспортувати?

Вага має значення, коли ви купуєте підстилку (транспортувати її додому) і зберігати його, і при заміні всього вмісту лотка. Деякі типи послід дуже важкі, інші призначені для дуже легка вага.

Варіанти доставки доступні в деяких частинах світу, але вам все одно потрібно буде переміщати його по вдома і поза домом, коли він використовується (і не забудьте, що використовуються посліді може бути до 40 разів важче, ніж невикористаного сміття).

 1. Наскільки легко це, щоб уникнути сміття відстежується по дому?

Це сміття, який тікає з лотка легко побачити і прибрати, або не наступати на килим і/або відстежити по будинку на лапах у кішки?

 1. Як легко розпоряджатися?

Сміття може бути похований на смітнику і не біо-degradable.

Деякі поноси стверджують, біо-degradable, але вони не повинні бути використані для садового компосту з-за високої кислотності в котячої сечі. (Комерційні сайти компостування повинні звертатися з ними добре, якщо вони беруть їх, не всі роблять).

Деякі виробники стверджують, що забруднене сміття можна спускати в туалет. кажу з досвідом, не (якщо ви не заперечуєте, перекрили стоки), навіть якщо ваші місцеві закони та правила дозволяють це (багато хто не роблять).

 1. Наскільки це безпечно?

Це пилу, або низька пил? (І ніякого сміття не може бути повністю від пилу, але деякі з них краще, ніж інші.) Будь-яка пил, яка виникає при зміні проблеми піднос причини ні для кого в будинку, не найменш кота?

Що станеться, якщо кішка їсть? Чи є ризик отруєння або інші несприятливі наслідки для здоров'я? Пам'ятайте, що кішки проковтують трохи сміття кожен день, коли вони доглядають самі по собі, а кошенят на стадії відлучення (до 3 місяців) схильні намагається з'їсти наповнювач.

 1. Наскільки екологічно чистим є це?

Виготовлення підстилки вимагають видобування невідновлюваних корисних копалин, або він на рослинній основі? Це вона поставила на великі відстані по всьому світу? Скільки енергії та/або речовин, які беруть участь у його виробництві.

Подивитися зелена зона ідеї , якщо це має для вас особливий інтерес.

Злипання або без злипання?

Грудкуванню (вычерпываемое) наповнювач для котячого сформульовані так, що наповнювач утворює тверді грудки, як вона поглинає рідину. Це дозволяє видалити сечу і екскременти з лотка щодня (або навіть частіше) без того, щоб повністю спустошити піднос. Як забруднене сміття видаляється з лотка, слід коригувати, додаючи рівну кількість свіжого наповнювача, тому рівень в лотку залишається постійним для вашої кішки. Послід лоток, наповнений силіконові наповнювачі для туалету необхідно спорожнити, промити і поповнюються з періодичністю (не рідше одного разу на місяць, або частіше, якщо у вас кілька кішок, використовуючи той же лотку та/або ваша кішка особливо 'продуктивним'.) Силіконові наповнювачі для туалету, більш імовірно, щоб дотримуватися котячі лапи і відстежувати навколо будинку.

Не-злипання котячих туалетів може бути підходить для видалення запаху котячої сечі, тому що він може поглинати відносно велика кількість. Однак, як це стає насиченим, сеча може почати в басейн в лоток, і це не можливо, щоб видалити забруднене сміття, не змінюючи весь піднос. Якщо ви виберете не комкующихся наповнювачів (з деякими винятками) ви повинні бути готові змінювати і чистити лоток тиждень (або частіше у мульти-кішка побутових). Не комкующихся наповнювачів, як правило, дешевше купувати, ніж комкующихся наповнювачів, але може бути менш рентабельним в цілому, оскільки він повинні бути замінені більш часто.

Матеріали, використовувані в комерційно доступних кот-послід

Комерційні наповнювач для котячого туалету виготовлений з чотирьох видів матеріалу:

 1. Глина

На основі глини посліду проводиться з глини, яка була оброблена в гранули різних розмірів і потім сушать. Це можуть бути пучки або не утворює грудок. Це важко перевозити і часто пилова (хоча низька-пилу формул). Це найпоширеніша торгова наповнювач матеріал у використанні.

Більш пізні процеси для виготовлення глиняних посліді можуть виробляти більш гладкою, більш легкі частинки, які більше абсорбенту і дорожче.

На основі глини приплодів схильні прилипає до лап кота, і сталева стіна навколо будинку. Послід з великим/гостріше гранул може бути незручно для кішки, щоб йти далі, але, менш імовірно, щоб бути відстежені.

На основі глини сорі не біо-degradable.

Хоча глиняні наповнювачі використовуються з 1950-х років, сорти злипання є більш недавній розвиток. Є деякі неофіційні повідомлення про те, що бентоніт натрію використовується в деяких з них може викликати серйозні проблеми зі здоров'ям для кішок при попаданні в організм (і окремі повідомлення, що суперечать цьому) -- див. сміття кота бентоніту натрію небезпек. Ніяких наукових досліджень не було зроблено на цю тему, але багато заводчики кішок затримки при використанні комкующихся наповнювачів з кошенятами, поки вони не пройшли 3-місячного віку (і тому менш імовірно, щоб спробувати з'їсти послід).

 1. Кристали кремнезему

Кремнезему або кристал наповнювач виготовлений з силікагелю, який сушений в гранулах. Це не комкующихся наповнювачів, а тому, що він поглинає і утримує сечу дуже добре (це може адсорбувати до 40 разів більше власної ваги) і витягує вологу з фекалій, це добре для контролю запаху і повинен бути змінений так часто, як грудкуванню приплодів (поки тел черпали хоч щодня, а решта сміття заворушився.)

Він має легкий вага і практично без пилу (хоча деякі бренди пил може бути проблемою при зміні лотка). Це дорожче купити, ніж інші типи, але може бути економічно ефективним за зниженої частоти зміни піднос. Деякі кішки не люблять гострі краї кристалів.

Цей послід не відстежує, але не так сильно, як типів глини посліду, і не вам протоптати в килимі так легко.

Кремнезему сорі не біо-degradable, але менш об'ємні, ніж глина.

Врахуйте, що силікагель для котячого туалету є токсичною при вживанні. Крім того, принаймні в одному дослідженні (тут) говорить про те, що силікагель для котячого туалету є можливим' тригер для саркоїдозу щоб купити низький пил формулювання, якщо ви вирішите використовувати цей послід. (Примітка: пил від глини на основі посліду також містить багато кремнезему.)

 1. Інші корисні копалини

Інших приплодів кота доступні на основі різних поєднань мінеральних, наприклад, Крейда/кварцовий пісок, але не будуть докладно описані тут. Вони, як правило, претендують на більш легкі-вага/більше абсорбенту/більш міцного, ніж альтернативи глини.

 1. Біо-органічні матеріали

Деякі наповнювачі виготовляються з екологічно чистих, поновлюваних джерел, біо-розкладаються матеріалів, таких як:

 • кукурудза або пшениця: ефективне приплодів, але кукурудза і пшениця є одними з найпоширеніших харчових алергенів для кішок, так що ви можете уникнути цих.
 • переробленого паперу перетворювалися в окатиші або гранули: пилу (інші біо-органічні типи не).
 • сосни, кедра та інших деревних наповнювач: природний запах може допомогти контролювати запах, але не може звернутися до вашої кішки.
 • інші альтернативи, такі як волоський горіх і трави.

Більшість біо-органічні матеріали можуть бути грудок або грудкуванню (в залежності від виробника і рецептури, тому переконайтеся, що ви ретельно купівля). Більшість біо-органічні матеріали менше курний і менш імовірно, щоб доріжки навколо будинку, ніж на основі глини приплодів.

Ці типи сміття, як правило, дорожче, ніж на основі глини приплодів, і не такий хороший контроль запаху, як в інших видах, тому лоток потрібно буде зачерпувати частіше.

Домашні або недорогі альтернативи засирать

Ви можете вибрати, щоб зробити свій власний наповнювач для котячого туалету, або тому, що відповідні матеріали доступні за низькою вартістю або в екстрених випадках. Проте всі ці альтернативи мають свої недоліки-зокрема, вони легко відслідковуються по будинку і/або слабкий контроль запаху. Вони всі дуже часто змінюється, так що ви повинні мати доступ до стабільних постачань сировини для регулярного використання.

 • Грунт/бруд/пісок/попіл (це те, що використовувалося до комерційного наповнювач для котячого туалету був винайдений). Більшість з них не вбирає рідини, мають поганий контроль запаху, не грудка (за винятком піску), трек скрізь в будинку, і це може ввести бактерії і паразити.

 • Тирса і/або тирса/гранули добре вбирають рідину, світло, вам не потрібно використовувати багато, і це має деякий антибактеріальну дію. Уникайте обробленої деревини, так як хімічні речовини можуть бути погано для вас та/або вашої кішки. Тирсу треків, стружка та гранули менше.

 • Подрібнені папір вбирає рідини і легкі. Ви повинні використовувати більший об'єм для того, щоб бути ефективним. Ви також можете ввібрати його, змішати його з содою і просушіть, щоб створити вычерпываемое сміття, але це дуже трудомістко.

+206
mrmacross 12 жовт. 2011 р., 17:44:14

Я шкодую про вашу втрату.

Строки введення нового свині залежить від того, наскільки ваша нинішня морська свинка горює. Дотримуватися свині настрою і звички (зважувати його щодня, щоб перевірити зміни ваги). Як тільки ваша свиня вже не сумуючи, ви зможете ввести новий компаньйон.

Якщо ваша свиня сумує, ви можете спробувати дати йому м'яку іграшку (переконайтеся, що немає ніяких частин, які він міг би відгризти), щоб обійматися з, або переставити його клітку або годування/графік грати, щоб втрата здаватися більш далеким.

+200
myname is 2 черв. 2016 р., 02:15:57

Я добровільно для спасіння, яке виконує часті перевезення кішок (і моя молодша, Ромео, їздив зі мною в Меріленді з Флориди).

Порятунок використовує великого перевізника і додає невеликий послід Пан. Підстилки лотки часто називають "розмір кошеня" в магазині, а не займають більше 1/2 перевізника. Простір, що залишився в перевізник повинен бути достатньо великим для вашої кішки, щоб встати, повернутися, і зручно лягати без того, щоб сидіти в послід лоток.

Послід лоток закріплений на задній частині несучої (зазвичай скотчем), щоб він не рухався навколо. Там досить сміття, щоб увібрати в себе хоча б один раз попісає, але це не так глибоко, як ви зазвичай заповнюєте полі.

Я також пропоную переконавшись, що у вас є деякі resealable поліетиленові пакети, так що, коли кішка використовує лоток, ви можете зупинитися і очистити його. Ніхто з вас не буде щасливий довго з брудною підстилкою Пан.

Щоб очистити каструлю, спочатку переконайтеся, що двері і всі вікна в машині закриті (і всіх попутників знаєте, що ви робите, щоб вони не відкрити двері/вікна). Ви будете мати, щоб відкрити перевізник і ви не хочете, щоб ваша кішка загубиться! Потім поверніть пластиковий мішок навиворіт собі на руку і забрати відходи. Переверніть сумку виверни назад за сміття і запечатати його. Ви можете додати більше сміття, якщо це необхідно.

Деякі кішки нервують, коли подорожі і віддаєте перевагу сидіти в послід лоток. Якщо ви вважаєте, що ваша кішка, швидше за все, для цього можна додати підстилку, яка пахне будинком, щоб не засмічувати боку, але в іншому це звичайна справа і так довго, як ви зможете оперативно очистити будь-яку відходами це не те, щоб бути надмірно стурбовані.

+189
Gerson C Filho 16 трав. 2013 р., 22:36:28

Кожна собака відрізняється. Деякі собаки впевнені в собі і адаптується і буде регулювати протягом декількох днів. Повільно відрегулювати собак може зайняти кілька тижнів.

+171
harpematt 2 вер. 2019 р., 15:42:26

Моя кішка жуйку інфекція (вірус) і ветеринар рекомендував повний edentation (видалення зубів). Це дуже сумно бачити, як моя кішка з її гумки кровотеча майже весь час ...

Кішка (стерилізована) становить 6 років і має добрий загальний стан здоров'я.

Не Зважаючи на фактичне благо для цієї конкретної проблеми, є життя проблеми можна очікувати ? Чи може кішка харчуватися правильно (сухий корм) після цього ?

+78
ipek 21 квіт. 2014 р., 00:57:10

Кішки можуть перестати їсти з різних причин. Вони з'їли помилково, у них є грудку шерсті, що робить їх відчувати себе дивно, вони підкреслювали, у них холодна, є маса причин.

Печінковий Липидоз Кішок

Головна небезпека, коли кішка перестає є котячий печінковий липидоз, зазвичай званий жирової хвороби печінки.

Точний механізм, за допомогою якого посту у раніше здорових кішок причини печінковий липидоз не зрозуміло. Процес є унікальним для кішок в обох вираженості і частоти появи. Це розуміти як анорексія триває все більше і більше жиру розщеплюється протягом тіло і цей жир транспортується в печінку. Печінка потім слідує процес цей жиру і експортувати його назад до решти тіло в новій формі. У кішок розвивається печінковий липидоз цей процес порушується і жир, що накопичується в печінці. Пошкодження печінки виникає в результаті клітини печінки занадто запливла жиром.

Це теж не дуже добре розумів, як довго він приймає для кішки, щоб розвиватися жирова хвороба печінки, але вважається, що надмірна вага кішки буде розвиватися швидше, ніж нормальний/недостатній вага кішки.

У мене була кішка з повторюваними анорексія (у зв'язку з проблемами пазухи) і взагалі графік у нас був:

 • Один день: їжа, ніякого тиску
 • Дні 2-4: почати годувати силу (високої калорійності м'якою їжею з допомогою шприца кожні 2 години)
 • День 5+: перебування в стаціонарі для регулярного моніторингу функції печінки (персонал лікарні продовжував сила подачі)

На щастя, він ніколи не розвивається жирова дистрофія печінки (він був дуже виснажений від цих повторюваних епізодів). Це дуже важко отримати достатню кількість калорій в кішку з допомогою шприца, і якщо б я знав, як часто ми будемо робити це я б трубку для годування в шиї, щоб допомогти в годувань.

Зневоднення

Ще однією проблемою, коли кішка перестає їсти-це зневоднення, тому що кішки отримують більшу частину своєї води через їжу (особливо на мокрій дієтичне харчування). Є два способи, щоб перевірити вашу кішку на зневоднення в домашніх умовах.

 • Тест шкірку. Підтягнути шкіру загривок (потилицю) від їх тіла на невеликій відстані і спостерігати, як швидко вона повертається на місце (у здорової кішки повинні негайно поверне назад, зневоднена кішка буде такою гіркою на місце).
 • Тест ясен. Натисніть пальцем на ясна кішки. Коли ви відпустіть палець, там має бути біла пляма, де ваш палець. У здорового кота, це займе 1-2 секунди, за це місце, щоб повернутися в рожевий. В обезвоженном кішка це займе більше часу.

Зневоднення може бути легко лікується, але ветеринар повинен обстежити кішку, щоб переконатися, що немає прихованої проблеми, що викликають зневоднення.

Коли, щоб побачити вашого ветеринара

Якщо ваша кішка зневоднена, ви повинні негайно зверніться до ветеринара.

Якщо ваш кіт не їв 2 дні, ви повинні негайно зверніться до ветеринара.

Якщо це п'ятниця і ваш кіт просто перестав їсти і ваш ветеринар не працює у вихідні, подзвоню тобі веть і звернутися за порадою, специфічні для здоров'я вашої кішки, а всі існуючі умови.

Чого очікувати

Найбільш поширеним методом лікування анорексії є стимулятори апетиту. Цей препарат часто використовується в доповнення до лікування, що основною причиною анорексії може бути. Наприклад, в кішку з проблемами пазухи, ми часто давали йому антибіотики для інфекції пазухи і стимулятори апетиту, щоб він знову почав їсти.

Годування труби - це метод лікування при хронічних анорексія або анорексія, яка розвинулася в печінковий липидоз. Іноді це може бути використано як метод лікування в інших випадках анорексії, а також. Наприклад, після операції, Джульєт перестала їсти з-за стресу. Вона ненавидить обробляється люди (ліки, годування, шприц і т. д.), Тому я ветеринар поставив відразу в трубочку і вона була в порядку, через тиждень. Я вважаю, що якщо ми намагалися шприца годувати її, вона продовжувала б підкреслити її (продовжуючи анорексія).

Якщо ваша кішка також зневоднені, ветеринар може керувати підшкірної рідини , щоб ваша кішка або використовувати крапельницю для більш інтенсивної терапії.

Вашій кішці може знадобитися, щоб залишитися на ніч або на ПТО протягом декількох днів, якщо вона дуже хвора (від анорексії, зневоднення, або від першопричини).

Уникаючи печінковий липидоз кішок при зміні харчовими продуктами

Ця проблема частіше всього проявляється при спробі змінити кіт їв тільки сухий корм, щоб їв вологий корм. Щоб уникнути ризику печінковий липидоз, ви хочете, щоб кішка повинна бути голодною, але не в буквальному сенсі голодували. Годувати приблизно 1/4 калорій кішці як звичної їжі, поки кішка починає їсти нову їжу.

+66
federivo 17 бер. 2015 р., 23:53:41

Так, близько місяця тому мій гекон трьох років помер, я все ще вбита горем донині..це був серцевий переломний момент...вона взагалі не їв і не пив мій батько сказав, що вона лежала її безплідних яєць, тому я трохи розслабився (мій тато розмовляв з ветеринаром) і живіт почав здуватися багато вона мертва шкіра прилипла до неї руки, вона поклала її руки якимось дивним чином, коли вона спала. Вона теж почала не рухалася, вона тільки й робили, що спали, і він почав відносно мене. У неї губи і очних інфекцій. Її звали Plinxton. Ми збиралися відвезти її до ветеринара, але, на жаль, напередодні ввечері ми збиралися...вона померла, я знаю, що ви збираєтеся сказати "звідки ти знаєш, що вона мертва?" ну, для початку вона більше не дихає. Вона була навіть лимпера, ніж вона була. У неї немає серця. Нарешті вона була бліда. Вона була так багато болю, вона не могла підняти її нижню частину її тіла. Я її таак сильно сумую. Хто-небудь з вас знає, що мій гекон було? будь ласка, і спасибі за читання цього..

+35
ingorichter 14 лют. 2015 р., 13:05:26

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil