Скільки землі потрібно не корму совок для AVG розміру собака

Я сподіваюся з часом придбати кілька ділянок (не менше 4 соток) за містом, і я планую на прийнятті купа "небажаних" (літніх людей, "поганих" порід, негарно, недружній і т. д.) собак. Вони будуть критий домашніх тварин, але я б двері собачка для них, щоб прийти і піти як вони ласка, коли я не вдома.

Очевидно, я б, ймовірно, корму совок близько до будинку, але я не хочу, щоб турбуватися про більшості власність.

Яку мінімальну кількість землі, мені потрібно для 1 середнього розміру собака, щоб не довелося корми совок? Половину АКРА (приблизно 1/3 поля НФЛ) за собаку досить?

Кілька підпитання:

 • Як змінилася б ваша відповідь якщо земля була лісом проти, якщо б це була бруд або трава?

 • Щодо клімату? Я живу в Північній Вірджинії, у нас є "нормальні" сезони.

 • Їх раціон змінити рівняння?

Примітка: ігнорувати будь-які закони, вам, можливо, відомо з приводу збору какашок, або будь-якого впливу на навколишнє середовище від какашок. Ви можете припустити, я буду дотримуватися всі місцеві закони, бла-бла-бла...

+43
John Fedotov 7 жовт. 2016 р., 13:58:15
34 відповідей

Я переконався, що є ще картонні коробки для моєї молодшої кішки, щоб переробляти і вкусити. Так, вони мерзенні, але кожна поїздка в Costco повертає мене в інше вікно, а коли він інших жертв, він щадить мої зв'язки. (І мої книги.) Всякий раз, коли він дивився, як він був готовий до проколу інший шнур, я отвлеку його в коробку або шматок картону.

Інші речі, які я бачив, як люди включають протирання поверхонь шнури з лимонним соком так, щоб шнури неприємний смак.

+952
Tauqeer Ishaq Soomro 03 февр. '09 в 4:24

Моя німецька вівчарка (2,5 року) трохи зациклений дивлюся на світла/тіні.

Світло я маю на увазі, наприклад, коли мої годинник або телефон відбиває світло сонця і світить маленькою крапкою світла навколо стіни/підлога. Вона поганяє світло, який не турбує мене, але як тільки він пішов, продовжуючи стояти, дивлячись на неї. Вона там стоїть дуже довго.

Вона також трохи зациклилися на тіні людей. Наприклад вечорами, коли ми рухаємося і наші тіні, і вона біжить і дивиться в підлогу, спостерігаючи за ними.

Нещодавно вона зробила, щоб стояти в місцях навколо будинку, втупившись в підлогу або стіни, то роздуми чи ні. Це відбувається майже щовечора тепер. Вона проводить більшу частину вечора, дивився, як це, зациклився.

Як ми можемо перешкодити їй робити це? Будь-які поради або поради допомога буде оцінили, як соромно дивитися їй зробити це дурне поведінку. Ми намагаємося грати з нею і навчати її з частуваннями, які часто дійсно допомагає, Але вона все одно повертаюсь до споглядання пізніше. І з дітьми і т. д. У мене немає часу, щоб розважати її весь вечір, так як у мене є інші речі, щоб піклуватися про, як добре.

Я хотів би зазначити, що ми намагаємося звести до мінімуму відбиття світла стільки, скільки ми можемо і ми ніколи не грали з однією з цих лазерних вказівок з нею, як мені відомо, вони часто можуть почати такого роду поведінки. Ми ніколи не використовували один із нею. Вона, здавалося, просто помічати ці речі самостійно.

+937
bjenks22446 10 жовт. 2013 р., 13:45:54
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Про послух спортивне змагання, де собаку навчають виконувати ряд вправ на послух (каблук роботі, запах дискримінації, тривалих падінь і т. д.).
+927
user61159 11 серп. 2012 р., 18:11:04

У мене 7.5 років червоні-кліща кунхаунд. Хоча я не мисливець, я беру його за три прогулянки в день, зазвичай між 1 та 1,5 години кожному (за винятком 3-го прогулянку, яка просто вечірня прогулянка). Як правило, він досить задоволений цим, але я боюся, що він не отримує достатньо розумової стимуляції, так як я не можу взяти його на полювання. У кого-небудь є ідеї про те, як розважити його в іншу сторону, ніж ходьба/біг?

Спасибі!

+839
Ahmad Aueda 24 серп. 2016 р., 11:31:15

У мене є собака, що не багато пыр, але має схожу зовнішність, розмір, робочий клас, і впертість.

Багато людей використовують e-вороти ефективно

Електронний нашийник дійсно має дуже малу ефективність для моєї собаки. Одного разу Я зловила моя собака тікає з воріт і встиг видати величезна кількість максимум інтенсивності ударів (які були лише незначні незручності для нього), перш ніж він повернеться. Подальше навчання з електронним нашийником в більш контрольованих параметрів вироблених недостовірних результатів, що було дивно і небажані поведінкові побічні ефекти.

рідко можна відпускати без повідка.

Просто для інших читачів, я хотів би тут заявити, що не всі собаки поза прив'язі собак, незалежно від того, скільки ми власники можуть захотіти їм бути, або скільки ми можемо працювати. Крім того , без повідка має свої небезпеки і unpredictabilities.

дуже вперта з відкликанням

У нас були дві гігантські прориви: реєстрація заїзду і подряпин.

"Перевірка"-це коли ви просите вашу собаку прийти до тебе, пізнавай Його, але потім він повернеться до того, що він робив раніше. Це відіграє важливу роль у навчанні нагадаємо, як більшість нагадаємо навчання складається з слухаючи команди і тут найцікавіше (скажімо, парк) видаляються. Отже, реєстрація заїзду може бути, щоб отримати вашу собаку, щоб прийти, похвалити, і тоді він вирушить по своїх справах. Спочатку тренуватися вдома, а потім поступово все більше відволікаючи сценарії.

Наш другий перерва-через це, напевно, більше особиста, ця собака любить бути подряпаним. Він любить її більше, ніж сама їжа. Отже, я використовую це в якості нагороди. Велика похвала, багато любові, і багато подряпин. При деяких формах підвищення кваліфікації, вони не використовують лікує, а інших форм винагороди, як грати в перетягування каната, спеціального лікування і т. д. Тому постарайтеся знайти те, що ваша собака дійсно любить (але не до точки, де він втрачає розум).

Для більшої симпатичності я також включила дитини-як руки-витягнутими руху в Кий тіло для 'прийшов'. Він відмінно працює.

Рівень винагороди

Багато власники не розуміють, що собачки бувають розбірливими та вибагливими, як люди втомилися від того ж старі речі. Ось кілька порад для нагороди:

 • Великої похвали. "Г хлопчик" - це одне, "GOODBOYGOODBOYOHYOURSOGOOD!!!" це абсолютно новий рівень

 • Посмішка. Собаки читають особам і ваше вираз посилює свою нагороду

 • Смердючий. В смердюче нагорода, тим краще. Саме тому сир краще, ніж бісквіт. Ось чому в мікрохвильовці (теплий) сир краще, ніж звичайний сир.

 • Порціями. Кожна нагорода повинна бути хороша порція, не надто великий, не дуже маленький. Досить великий, так що це насправді корисний, стимулює апетит, але досить малі, тому що вони все ще голодні. В основному, уявити собі розмір ravoli для людей скоротилася пропорційно до ваги вашої собаки

 • Різноманітність. Собаки втомилися від речей. Якщо buscuits не працюють, прибери їх і вийміть курку. Потім тунця. Потім сир. І т. д.

 • Робіть перерви. Собак все одно втомлюються. Зробіть перерву і просто неструктурованої гри. Для цуценяти, може бути, 5-10 хвилин занять за один раз, для дорослого собаки, 20-40 хвилин. Кожна собака відрізняється.

+833
Lasam Belen Zarrex Belen 9 вер. 2014 р., 11:41:54

У нас є літня собака (16 років), який страждає від нападів diahorrea і хто в іншому випадку здоровим.

Наш ветеринар прописав литкових нишпорити таблетки, які допомагають керувати бактеріальний дисбаланс в травній системі. Це ліки і тому можна тільки за призначенням ветеринара.

Це допомогло надзвичайно, як дієта з сирої їжі і кістки яловичини.

Як вже згадувалося в інших відповідей, будь ласка, прийняти вашу собаку до негайно зверніться до ветеринара.

Якщо ви можете шлунка - зібрати дуже недавній приклад diahorrea цуценя - це може допомогти ветеринар аналізу проблеми.

Можливі причини diahorrea численні, але, як правило, відносяться до здоров'я травної системи вашої собаки, що може бути пов'язано з собаки:

 • місцеві умови (свій будинок);
 • більш широкого оточення (де ви берете вашу собаку в ваше співтовариство);
 • дієти;
 • поточні або недавні емоційні стани;
 • поточної або недавньої хвороби.

На мій погляд, з урахуванням усіх факторів, які, можливо, тільки ваш ветеринар має професійної підготовки, знань, досвіду і обладнання, необхідних для проведення медичних перевірок і тестів, що це розумна відповідь на ваше запитання.

+810
Zaki Mahmood 9 вер. 2017 р., 02:57:46

Нещодавно мій щеня (в ~5.5-місячний вельш коргі) почав пити тонну води зі своєї миски (іноді аж у два рази частіше), а потім через кілька хвилин, він плюне трохи води.

Це, як правило, досить невелику суму, яка повертається (і це рідко має якісь тверді речовини в ньому, в основному просто воду).

Я цікаво, якщо це питання, яке я хотів взяти його до ветеринара, або якщо є щось, що я можу зробити, щоб змусити його припинити так багато пити відразу. Або, можливо, що йому просто треба частіше пити в невеликих кількостях.

+742
cockey 9 жовт. 2013 р., 15:39:17

У мене цуценя майже 4 місяці який живе на даху будівлі, де я живу.

Проблема в тому, що із-за роботи це неможливо для мене, щоб взяти її на прогулянку, максимум, що я міг зробити, це взяти її на прогулянку кожні 2 місяці. І так буде ще як мінімум 2 роки поспіль.

Це було б добре для цуценя, щоб мати таке життя?

Є погані наслідки про це?

Або я повинен шукати будинок, в якому вона може ходити часто?

Цуценя дуже ласкавий зі мною, до речі, і я дійсно не подобається ідея шукає новий дім з іншими людьми.

+737
Faizan Naseem 19 лют. 2013 р., 01:18:54

У мене така ж проблема, але у нас теж є родимки, які створюють безлад в нашому дворі. Наш Лабрадор ретривер копає досить великі отвори (1-2 метра в діаметрі і 1 фут глибиною) і часто поряд або у верхній частині, де старий кріт пагорби були або існують в даний час. Мій друг, який дуже добре обізнаний про собак (спритність тренує їх), запропонувала мені придбати "дитячий басейн" і заповнити його піском. Думаю, що якщо це більш, що собака "хоче/любить копати" замість "намагаюся знайти що-то", він хотів дати їм прийнятне місце, щоб копати, не руйнуючи нашого двору. Я особисто ще не пробував це, але це звучить як відмінна ідея!

+683
Shubham Vaishnav 24 груд. 2017 р., 01:50:14

Мені рекомендували "повісити на розведення коробка" на інше питання, для поділу вирощеної риби. Вони дешеві і в основному дають доступ риби до отфильтрованному, температура-відповідні води, не даючи їм доступ один до одного і без необхідності в окремому акваріумі.

У подібному ключі, я думаю, ви могли б спробувати Фрай інкубаторію. Дафнії можуть жити в ньому (якщо сітка досить дрібна), і вам не потрібен другий танк.

Я повинен попередити вас, що вони продають живих, заморожених і сушених дафній як корм для риб тут. Моя золота рибка ніколи не пристрастився до нього (а старий не подобається його їжа, щоб рухатися сама по собі в ці дні, тому вони не наїдаються, але воно буде повільно бути з'їдено протягом пари годин. Бронзовий corys я любив його досить добре.

Якщо ви хочете рости ваші власні риби, набагато простіше "відгородитися" рослини, ніж живих істот.

+677
Shravan Alva 10 квіт. 2018 р., 06:11:15

Ласкаво просимо заводити кішок! Здорово, що ви готові дати вашої кішці краще жити ви можете думати!

Дикі Кішки

Зараз, кішок в дикій природі ведуть одиночний спосіб життя, коли дорослі. Зазвичай це означає, що у них виходить досить добре, коли він перебуває у спокої. Але ми, люди, дуже товариські істоти, і ми хотіли б зберегти компанію. І ми прогнозуємо, що до кішок. Ми робимо це так довго, що кішки насправді стає більш соціальним. Там було написано багато уявити кішок один одному, я не буду вдаватися в це тут.

Будинок Кішки

Кішки можуть бути великі тварини, але коли добре годували і дали можливість суміщення, так і зроблю. І якщо мені не зраджує пам'ять, можуть мати 3 посліду на рік. З розміром посліді 5 нормальних, тобто +15 кішок в рік від 2-х батьків. Тепер, кошенята дуже весело, але багато буде проблем з пошуком хороших будинках.

Що, і деякі інші причини, згадані нижче, стане ясно, що стерилізація кішки-це дуже хороша ідея. Дозвольте мені процитувати Вікіпедію на кішок, стерилізувати або каструвати;

Вони можуть бути хірургічно стерилізовані (стерилізувати або каструвати), а вже 7 тижнів для обмеження небажаного розмноження. Ця операція також дозволяє уникнути небажаної сексуальної поведінки, такі як агресія, територія маркування (розпорошення сечі) у чоловіків і крики (виклик) у жінок.

У США близько 80% побутових кішки кастровані.


Щоб відповісти на ваше запитання, Так, це нормальна поведінка, і ваша кішка повинна бути в змозі вважати її власної проти вашого кота. Ця в'язка буде (ймовірно) привести до кошенят. Але, будь ласка, зробити їх каструвати, краще обидва!


Рекомендована література для додаткового догляду за кішкою: (є ще, але вони виглядають добре для мене)

+661
Justice Frye 30 трав. 2011 р., 03:57:05

Перші кілька місяців були найважливішими. Навіть та, що підняв пляшку, але перенесення після 6 місяців має проблеми.

Почала тільки годувати її з руки, хоча ви могли б залишити трохи їжі на ніч або інших тривалих періодів з-за їх високої метаболізму, але робити це, що вона не любить, коли ви повинні залишити що-небудь.

Можливо, вам доведеться носити важкі рукавиці, але підняти її вгору і утримуйте її кілька разів на день, кожен день і, якщо вона візьме її, годувати її, утримуючи щось, але якщо не дати їй що-небудь після. Повільно, з плином часу збільшити, як довго ви тримаєте її. Це трохи напряжно, але це чесно кращий спосіб, вона буде в кінцевому підсумку дізнатися, що кусатися не забиратися обробляється так повинна врешті-решт зупинитися. Я знаю кілька fennecs успішно приручили цей шлях.

+628
xoner 19 бер. 2011 р., 12:14:29

Домашні ідеї іграшки для кішок? Я зробив багато, але тепер мій кіт більше не грати з ними:

 • Струни і палиці
 • картон з отворами
 • куля з паперу
 • кільце з паперу
+587
RahSin 21 лист. 2014 р., 14:37:56

Відповідь вище-це хороша інформація, але також є неповним. Ключова фраза тут:

Проблема в тому, що у неї було три ночі, де вона ходить в туалет в своїй клітці в протилежному кутку, де вона спить.

Той факт, що вона може вибрати кут, щоб піти, і інший кут для сну означає, що ваш ящик занадто великий. Частина ключа з тренування кліті розрахунок кліті, такий, що собака не рекомендується, тому що тоді їм доведеться сидіти в ньому. Вони, природно, не хочу цього робити. Всі @Ешлі пропозиції гарні, але вони є неповними чинності не включаючи розумно застосовувати негативне підкріплення. Як і всі тренування собаки, там мають бути як позитивні, так і негативні наслідки для дресирування, щоб дотримуватися.

+563
user1325350 26 лют. 2019 р., 01:40:05

Просто взяти його повільно. Кошеня впевнено, коли мама і родина тут дуже відрізняється від однієї втраченої і самотньою.

Кращий спосіб зробити кішку більш впевненим у собі, щоб просто провести час в кімнаті, читаючи книгу і не звертаючи уваги на те, як низько до землі, як ви можете отримати. Тоді нехай вони прийдуть до вас.

+541
user18216 3 бер. 2011 р., 22:10:43

У мене є проблема з моїм котом, де він любить їсти людську їжу. Я дав йому багато їжі між ним і моєї іншої кішки. Але він все-таки намагається брати їжу з тарілок і він навіть буде на прилавку розкрити пакети хліба або коржі. (Він любить вуглеводи з якихось причин) мене не так хвилює, коли я їм, як я поліції з ним дуже добре, але як я можу зупинити його від розтину хліба пакети? Він буде навіть піти так далеко, як його витягти з тостера.

+518
user10217340 29 трав. 2012 р., 10:50:51

В даний час обговорюється на новий тег літератури

+508
Andy Schweig 6 лют. 2014 р., 18:02:48

Під час гри, Мій щеня любить пробувати і іноді вкусити мене. Якщо вона досягає успіху, це не повний кусаються, не агресивні. Але я повинен заохочувати таку поведінку? Якщо я виходжу, щоб дозволити їй грати вкусити, що я міг би чекати, коли вона старша?

+503
wakahuula 16 лист. 2014 р., 23:14:41

Одна стратегія, люди використовували з успіхом "торговий до". Пропонуємо Вашій собаки набагато краще, ніж те, що вона, наприклад, високою вартістю лікування. Вона відкрила рот, щоб зробити краще. Якщо ви все зробите правильно, ваша собака буде знайти речі і привезти їх до вас просто для торгівлі. В ідеалі потрібно навчити собаку, що ви хочете, а не намагатися зупинити її від того, що ви не хочете. Це як якщо хтось говорить вам не думати про рожевих слонів. Ви можете хотіти робити те, що вони просять, але ти будеш думати про рожевих слонів. Якщо вони говорять вам, щоб думати про блакитних мавп, ви не будете однаково думати про рожевих слонів.

Це відео є відмінним прикладом того, як можна завести собаку, яка відмовляється від чогось відмовитися вона не мала права на "Кажу їй" https://www.youtube.com/watch?v=yzqs54qMgQA.

+489
Peter Willemsen 26 вер. 2015 р., 02:17:42

У моєї дочки є бородатий дракон і він слабкий, мало їсть і іноді не їсть, може бути, що світло в скляній клітці занадто жарко. Вона його годує цвіркунами з вітамінами. Ми відвезли його до ветеринара і він зараз на спеціальній дієті за кілька днів. Що ще ми можемо нагодувати його, будь ласка

+471
ckirk 7 черв. 2014 р., 04:10:37

Ми живемо в досить сільській місцевості, тому ми не тримаємо в коробку. Моя 2-річна кішка виходить на вулицю, щоб грати і робити свій бізнес. Вона була стерилізована в 7 місяців, але великі сусідству котяра продовжує тероризувати її. Я припускав, що коли-то вона була стерилізована, то не було б ніяких питань. Я не хочу, щоб заблокувати мою кішку всередині.

Що я можу зробити, щоб запобігти ці атаки?

+443
user6960 30 бер. 2014 р., 07:10:09

Всі ці відповіді дуже допоможуть, але ви можете також покласти свій палець в передній частині скла, де ваш Бетта і спостерігати за його поведінкою. Якщо він відступає і, здається, зацікавлена, він, швидше за все, не завдавати шкоди ані нових риб в акваріум, але якщо він здається роздратованим пальцем або стрес, а захисний він, можливо, буде агресивний до будь-якої іншої риби в акваріумі.

+332
shyamnathan 18 лип. 2018 р., 15:37:27

Я почну з трохи довідкової інформації, і спробувати дати "рецепт" відповідь у кінці.

Стимульний контроль

У "технічному плані, чого не вистачає у ваших тренуваннях-це те, що знаю як стимул контролю. У разі сидіти:

 1. собака сидить тільки коли в черзі сидіти;
 2. собака не сидить у відповідь вниз Куе;
 3. собака не сидить, коли не позначено (*);
 4. собака не зробити що-небудь у відповідь на ваші сидять Кий.

(*) це відноситься тільки тоді, коли Собака визначила, що він знаходиться в режимі "робота"; він, звичайно, дозволили посидіти в будь-якій іншій ситуації.

Так що ви будете робити з вашої підготовкою, тільки якщо у вас ідеальне 100% контроль стимулу (такого ніколи не буде). Так що ви повинні практикувати, поки ви не досягнете такого рівня, ви будете задоволені.

Візуальні і словесні сигнали

При навчанні новим поведінкою ви повинні спочатку навчити собаку проаналізувати поведінку, то ви поступово додати контрольним стимулом для вашого візуального сигналу, а потім для вербального сигналу.

Собаки є експертами у читанні мови тіла, тоді дізнаєтеся візуально легко, і при навчанні словесної розмітки можна використовувати візуальні підказки, щоб ініціювати поведінку.

Важливо навчити спочатку візуально (нічого не сказавши), І, тільки коли поведінка перебуває під контролем стимулу з візуальною підказкою, ви можете додати словесний сигнал.

Тому важливо, при навчанні словесного сигналу, зняти який-небудь мову тіла, так що собака фокусується тільки на словесний сигнал. Дайте вашої словесної команді "сидіти", без руху, рахуйте до 3, після чого дати візуальну підказку, собака сидить, ви нагороджуєте. Повільно, в якийсь момент Ви можете видалити свій візуальний сигнал, собака буде реагувати тільки на словесний сигнал. Якщо ні, дайте повернемося на крок назад і дати візуальну підказку.

Багато людей (включаючи мене) були б здивовані, побачивши, що їх собака насправді реагує на візуальні сигнали (мова тіла) вони не в курсі. Мабуть моя собака може читати по губах... він, звичайно, не можу, але я зрозуміла вчора, коли я кажу couché (звичайний сигнал вниз по-французьки) у мене такий вираз обличчя, що він читає легко.

Позитивний навчання підкріплення

Позитивні підкріплення навчання - це метод навчання, заснований на науковому підході, як собаки навчаються. Довга історія коротше зроблено, він не використовує покарань, ми орієнтуємося на поведінку тільки (і не на собаці має домінанта, наприклад) і це просто підкріплення поведінки ми хочемо, і ігнорувати тих, кого ми не хочемо.

На практиці ви виконаєте у три етапи:

 • Ви отримаєте поведінку (різні методи є, для сидячої і вниз, заманюючи, а потім без їжі добре працює)
 • ви відзначаєте правильну поведінку, або з пульта або зі словом (коротким "так")
 • ви дати нагороду

Як вам слід вчинити ?

Якщо ваша собака вже знає, як сидіти і луг вниз, я хотів продовжити, як це, щоб "очистити" свій набір сигналів:

 • Призначте чітку словесну алюзію з "сидіти" і "вниз" (зазвичай сидять і вниз, але переконайтеся, що всі у вашій родині використовує той же).
 • Вибрати візуальну підказку: зробити це ясно, і не змішувати його з надмірним мова тіла, наприклад. одним пальцем вгору, щоб сидіти, але не нахиляйтеся над собакою. Коли ви тренуєте собаку, попросіть кого-небудь перевірити, що ваші візуальні підказки не змішується з іншими, менш очевидні (для людини) сигнали, що собака може інтерпретувати

Тоді ви просто почати тренування, засновані на позитивному підкріпленні. Ти Кий поведінку, якщо він буде правильним Ви "Марк" правильне дію (клікер або словесний сигнал, як коротке "так"), то ви нагородіть собаку. Для сидіти вниз і харчової нагородою є досконалою, вона дозволяє перейти в швидкий, швидкий темп, 5-хвилинні тренування, один або два рази в день.

Тому, коли ви знаходитесь в розслабленому настрої, входячи в кімнату, наодинці з собакою. Потім переходьте спочатку з сиди. Друга сесія вниз, далі ви можете змішати обидва.

Припускаючи, що у нього вже є базові знання сигналів: дати сигнал, як тільки собака починає сидіти, натисніть кнопку (або сказати "так") і нагороду. Поступово "клік" і нагороду тільки тоді, коли він сяде повністю і швидко. Дивіться вище відмінність між зоровою і вербальної підказки.

Як тільки "сидіти" і "вниз" все в порядку з цими критеріями, ви можете почати змішування, а також додавання інших "нейтральних" подразників, наприклад. кажу "банан" (якщо собака сідає або лягає, не нагорода і рухатися далі), білі шкарпетки (але , будь ласка, не роби цього), з іншого осіб в кімнаті і т. д.

Як собака не добре говорити узагальнено, ви повинні тренуватися в різних ситуаціях, номери для некурців, додавши, відволікатися і т. п.

+325
Arun Sai 23 лип. 2010 р., 10:17:36

Так. Це дійсно потребує лікування. Як з травмою для будь-якого живої істоти, це може заразитися.

Вам потрібно негайно ізолювати цю рибу, і почати лікування. По-перше, перемістіть цю рибу в окремому акваріумі, таких як запасний акваріум або ванна. Використовуйте воду від вашого оригінального в цьому акваріумі (не використовуйте свіжі або нові водопровідної води). Встановіть повітряний камінь в цистерні. Вийняти частину цієї води в маленькій мисці і додати трохи солі до нього. Кам'яної солі повинні бути додані в співвідношенні приблизно 1 чайна ложка на 10 літрів (вода у ванні). Солі дозволить запобігти деякі інфекції. Додати поступово ця підсоленій воді, а якщо риба показує ознаки стресу, такі як пробуксовування або задихаючись, припинення додавання солі і додати трохи води, щоб розбавити. Врахуйте, що сіль щипає, і які ви, можливо, трохи стомлює. Ніякого дискомфорту більше ніж на хвилину, коли ви повинні припинити додавання підсоленій воді.

У разі виникнення вторинних інфекцій спостерігають, використовуйте Мерк метиленового синього. Ви можете додати 5 мл на кожні 10 літрів.

Після додавання солі та метиленового синього в ваш оригінальний бак може призвести до небажаних стрес для інших риб, а також оскільки метиленовий синій вбиває корисні бактерії в фільтрі, карантин обов'язковий.

+325
Sebastian Breit 9 січ. 2015 р., 04:11:44

Пояснення того, як перший X-Ray можна чітко показати пом'яті ребра, а другий не є прикладом руху кішки і як рентгенівський апарат робить знімок.

Оскільки у мене були труднощі помічаючи, де ребра виглядають пом'яте, я позначив їх:

enter image description here

Більшість цифрових камер робота з штарки завальцювання. Вони не враховують всю картину відразу, а сканування рядка зображення за рядками зверху вниз. Він працює тільки як сканер, але швидше.

Якщо об'єкт захоплення руху, зображення спотворюється, як показано з обох роторів вертольота:

enter image description here

Кішка, ймовірно, вишиванку рухаючись, як рентгенівський апарат був сканувати область навколо серця, які спотворили образ ребрами.

До речі, багато хто (особливо літні) ветеринари і лікарі не знають про рухомому ефект Штарка, тому що вони навчалися в той час, коли там був тільки аналог рентгена. Якщо об'єкт рухається під час аналоговий рентген, в результаті зображення розмите. Якщо об'єкт рухається під час цифровий рентген, зображення виглядає різким, але спотворені. Є високого класу цифровий рентген, що захопити всі зображення відразу з глобальним затвором, а інші є менш дорогими і, отже, більш поширеними.


Що сказав, ветеринара, ймовірно, слід зосередитися на тому, що блокує ніс цієї кішки, ніж шукати докази важка травма ребра, що просто не існує.

+289
Sadique Khan 2 черв. 2016 р., 11:30:48

На додаток до чаду пропозиції, я рекомендував би шукати місця в межах діапазону, який буде приймати домашні тварини і є список в кожному напрямку, ви, ймовірно, потрібно використовувати, впорядкованих за відстанню (ймовірної евакуації відстань для урагану це зовсім інше, ніж для землетрусу, наприклад).

Я б переконаємося, що відстань розміщення з домашніми тваринами місця теж, так як масова евакуація зазвичай забиті шосе і набагато повільніше, ніж звичайний трафік - це місце в годині їзди при нормальних умовах подорожі може тривати 8 годин, щоб дістатися до масової евакуації.

Ви також повинні переконатися, що список постійно оновлюється, так що ви можете дзвонити вперед, щоб говорити з тваринами готелі забронювати тимчасове житло. При необхідності бути готовим до табору в машині з вашим вихованцем - це обійдеться вам в паливо в холодний погода, але це здійснимо.

Список людей, яких ви знаєте, хто ви зробили попередньою домовленістю з, в комплекті з номерами телефонів, напрями руху та відстані, це також гарна ідея, оскільки багато притулки не приймають тварин.

+281
user3265569 24 січ. 2019 р., 10:22:24

Скільки рад дається дуже схоже на те, що я б рекомендував, але я хотів би повторити деякі речі і додати деякі інші, які також можуть бути корисними для вас і інших з собаками, які розлуки (що це).

Вправи

Якщо у вас є собака, яка піде на прогулянку або грати з м'ячем / гривня / і т. д., це може бути дуже хороший спосіб, допомагаючи позбутися від деструктивного поведінки. Ця стара приказка про втомлену собаку абсолютно вірно.

Підготовка

Перш ніж ви підете, переконайтеся, що ви зібрали всі речі, які ви не хочете, знищили, що ви можете і поставити їх поза досяжності. Ви можете переміщати ящики іграшки, контейнери для їжі, або що-небудь в кімнаті з закритими дверима. Зверніть увагу, що це не є заміною для навчання йому, але він просто заважає йому знищити свої речі і створення шкідливих звичок.

Ви також хочете залишити кілька іграшок для нього, так що він має щось жувати. Лось Рогу, заповнений Конг, хуліган палички всі великі речі розжовувати. Ви можете хотіти спостерігати за ним спочатку з цими речами, хоча, щоб переконатися, що він не має ніяких поганих реакцій і не поранився про них.

Ліки

Ви можете серйозно хочете знайти його на якийсь препарат, такі як Прозак. Якщо він отримує цей працював розумово, коли ви підете, це не буде мати значення, якщо ти кращий тренер в світі, якщо він не може вивчити. Ви повинні прийняти вашу собаку до ветеринара або ще краще навчений психолог, щоб оцінити ситуацію і придумати план.

Препарат не призначається, щоб бути постійним у більшості випадків, а просто спосіб отримати собаку в психічний стан, коли все, що ти вклав у це ефективним.

Тару / Волі

Це буде відрізнятися для кожної собаки. Якщо ви можете, упаковки-це відмінний варіант. Для вашої собаки, хоча, схоже, він також має сильну тривогу стримування, так що тару в цей час не рекомендується. Ви можете спробувати залишити його з різними обсягами свободи і подивитися, що працює краще для нього. Наш нинішній Фостер був руйнівним, коли залишаюся одна в кімнаті, але ні, якщо він мав доступ до увесь будинок.

Це не означає, що ви не можете працювати на вартості будівлі за ящик "безпечне місце". Я рекомендую решетування ігри DVD, щоб допомогти побудувати значення в кліть. Повільно працювати з цим залишити його в спокої, у коробці було лише кілька секунд, а потім повернутися. Це може бути кілька місяців, перш ніж ви можете залишити його в клітині протягом тривалого часу.

Розпорядок і поведінка

Не роблять велику справу йти і повертатися. Ніяких прощань" або "ура я вдома!" Ці просто додати до тривожності. Деякі собаки віддають перевагу рутину, перш ніж ти підеш, щоб вони могли підготуватися, інші воліють не знати. Ви можете спробувати обидва і подивитися, що працює краще.

Ви також можете працювати на більш короткі періоди часу. Збираюся отримати на пошту, погуляти без собаки, або навіть просто перейти в іншу кімнату.

Поділ (і стримування) тривога є одними з найважчих речей, щоб працювати з собакою, але з терпінням і план, ви зможете домогтися прогресу. Сертифікований фахівець з поведінки тварин допоможе у створенні плану, характерні для вашої собаки.

Подальше Читання

+231
Toha Leon 8 квіт. 2018 р., 14:16:20

Моя собака починає пити воду постійно, коли він бачить будь-якого танцю, навіть якщо він тільки що випив достатньо води. Незалежно від того, скільки води він випив раніше , якщо він бачить, що хтось танцює він біжить, щоб знову пити воду.

Мені просто цікаво дізнатися, що є причиною цієї поведінки. Щось мені потрібно турбуватися?

+212
Justin Fay 29 серп. 2014 р., 08:35:58

По-перше, запитайте себе, чому ви хочете, щоб зупинити вашу собаку від смороду. Обнюхуючи це-те, що дійсно важливо для собак. З практичної точки зору, шморгав носом стомлює собаку, тому, коли ви повернетеся додому, ваша собака, менш ймовірно, є й інші питання підготовки. Чи це дійсно коштувати стільки, щоб дозволити ваша собака "живуть мало"?

Якщо так, то є нагороди у вас є, що ви вже знаєте, дуже важливо, щоб ваша собака: можливість обнюхати. Це дивовижний подарунок! Ви можете дресирувати свою собаку з допомогою позитивного підкріплення, коли у вас немає частування на вас, адже тут майже завжди щось поблизу, що ваша собака хоче обнюхати.

Вам просто потрібно зробити дозволяючи вашому собаці обнюхати контингент на те, що ви хочете в першу чергу. Для початку, відрегулюйте нашийник вашої собаки, так що він знаходиться прямо за вухами, і дати йому достатньо лише щоб було зручно стоячи або сидячи, але він не може дістати носом до землі. Зачекайте. Ваша собака буде намагатися винюхувати, потім дивляться на тебе як "так"? Якщо у вас вже є маркер (клікер, "так", і т. д.), використовуйте це, потім скажуть "гаразд, іди нюхай". Якщо немає, це може бути хорошим способом для початку.

Дайте йому понюхати трохи, потім увіткнути лікують прямо в його обличчя й голову підняти, так що ви можете перезавантажити комп'ютер, поправляючи комір.

Переконайтеся в тому, щоб зберегти те, що ви просите дуже коротко на самому початку. Причина це працює, тому що це не буде коштувати багато для вашої собаки, щоб робити те, що ви хочете, і це не кінець, що він хоче робити-це спосіб для нього, щоб бути в змозі зробити ви, щоб дати йому те, чого він хоче.

Моя собака любить нюхати, і коли я гуляю з ним я зупинюся на тих місцях, які він вказав найбільш привабливі нюхати і просити його попрацювати-як правило, в декількох кроках зцілення з сидячою або чергу кидається в ... і кожен, перш ніж він зможе обнюхати. Це здорово, тому що те, що почалося як розвага-ось що зараз мотивує його до роботи.

+208
samDev 23 серп. 2016 р., 16:03:18

Я завжди вважав, що тренування кліті має вирішальне значення для виховання щасливих, здорових цуценя. Це може бути закритий ящик або металеву ручку. Я використовував обидва і мій єдиний коментар на це металева ручка робить набагато більше шуму. Це дає їм місце в безпеці, коли ви не вдома, це утримує їх від розвитку шкідливих звичок, які будуть приймати вас в десять разів більше, щоб скасувати, особливо, якщо ти не будеш регулярно, і це допоможе з привчання до горщика, як вони не хочу бруднити свій "будинок". Наші щенята завжди спав в своєму кошику з закритими дверима і трохи перебільшила, коли нас не було вдома, поки вони не були досить старі, щоб навчилися належному поведінці будинку. У нас завжди були великі собаки (ретрівер і коллі), і вони повільно дозрівають, так що це не рідкість для них, щоб бути створена, поки вони не були 2. Як тільки вони знають правила і є достатньо зрілими, щоб слідувати за ними двері можуть зіскочити з ящика, і він просто стає для них безпечне місце. В будь-якому віці, коли ви вдома з ними, вони повинні бути із загороди і навчитися спілкуватися з родиною.

+183
Idan A 12 січ. 2017 р., 00:19:01

Я нещодавно отримав червоний быстроногой черепасі, яка свистить з кожним вдихом. Я впевнений, що мій корпус і середовище підходить для черепаха та черепаха отримала правильний догляд, перш ніж я купив його. Я не професіонал, але на мій погляд такий свист може бути нормальним. Хоча я не фахівець, я просто прояснив, тому що я думав, було б корисно почути від кого-то ще по ситуації. Сподіваюся, що це допомагає!

+158
Malena Ally 24 лип. 2019 р., 10:40:20

enter image description hereХайді нігтів (збільшити, якщо потрібно)я прокинувся, щоб урізати мої морські свинки' Хайді(жінка), нігті, і помітила, що її шкіра стає дуже великою і опухло навколо нього. Я пробував обрізки його, і він дійсно заподіяв їй біль. Я не знаю, якщо я повинен обрізати її, або сходити до ветеринара. Якщо це погано, я definititly огляд без ризику ушибался мій порося, але мені потрібно знати, якщо я міг би купити медицину, або обрізати його і дати Хайді трохи уваги і турботи.

P. S. Для всіх вас guiinea любителів свиней з їх(я один myselfC:)не хвилюйтеся, якщо ви думаєте, Хайді самотній! У неї є сестра, Хейзел, і вони живуть разом в spacioius і щасливе клітку. Немає необхідності турбуватися!

+140
David McHugh 25 січ. 2015 р., 11:27:42

В FDA повідомило 16 брендів, як правило, вище кінця лінії рекламна зерна їжі може бути пов'язаний з дилатаційної кардіоміопатією (ДКМП) у собак. Як я не ветеринар і вчений, я не зовсім впевнений, що я правильно проаналізувати оголошення. Тим не менш, у мене склалося враження, що їх заява свідчить сама їжа не погана чи небезпечна, а, що годування собаки це їжа виключно не може бути повноцінним раціоном для собаки і призвести до ПЦО. Ця оцінка правильна?

+43
Bob Thule 13 черв. 2017 р., 06:43:19

Точні деталі навколишнього середовища і вимоги можуть відрізнятися від виду до виду, відображають різні розміри, природи і природного середовища існування різних видів змій, але принципи обліку будь-змії дуже схожі.

Основний принцип, як з будь-яким тваринам, звичайно, поставити його здоров'я і добробуту перший, так що і вона може користуватися максимум часу разом і отримувати максимум задоволення.

Простір

Будь-які потреби тварини простору для бігу та фізичних вправ для того, щоб продемонструвати його природна поведінка. Як мінімум, для наземних змій, полягає в тому, що по периметру корпусу повинні бути подвійної довжини тварини. Деревні змії мали, що плюс не менше половини їх довжини доступний у висоту, але навіть у землі-жителя таких як Королівський (м'яч) пітона по достоїнству оцінять можливості витягнути вгору.

Температура

Будинок змії в теплий і прохолодний. Точний діапазон температур необхідно, в залежності від виду, і (меншою мірою) навіть за індивідуальним змія, але асортимент, наприклад, 75°е-90°F (від 24°С-32°С) буде типовим для королівського пітона.

Ви завжди повинні мати точний термометр, щоб відслідковувати температуру. Як правило, цифрові термометри краще відкалібрована, ніж аналогові (циферблат) з них.

Окремі тварини можуть мати різні уподобання, звичайно, так що дивіться, де ваша змія йде і регулювати температуру час від часу. Якщо він завжди в теплу сторону, то, можливо, температури повинні бути підвищені на один щабель.

Приховує

Будь то ховається в нори гризунів, або висить на деревах, кожна змія цінує свою безпеку, у тій мірі, в якій це буде сприяти безпечному місці за тепло, якщо це вибір. ПЕТ змія будинку повинна бути досить великий, щоб бути в змозі надати більше одного приховати, такий, що він може відчувати себе в безпеці, теплу сторону або холодна сторона.

Знову ж таки, дивлячись де ваш індивідуальний вихованець витрачає свій час дасть вам вказівка на те, що ти є середовище проживання, яка його влаштовує. Щасливий змія буде рухатися між ховає час від часу, хоч і рідко, коли ви дивитеся, Так виглядає стежки в субстраті.

Світлий/темний

 • Слідкуйте за нормального циркадного ритму, включаючи освітлення вранці і вимикати на ніч, щоб стежити за сходом і заходом сонця. Крім того, майте на увазі, що деякі змії воліють бути активними в різний час доби (будь то нічний, денний або сутінковий).
 • Перевірити чутливість вашої змії вибір при купівлі лампи, деякі з них можуть виявити інфрачервоний світло (ІК), ультрафіолетові (УФ).

Вологість

Фактичні значення варіюють від виду до виду, але це повинно бути виміряна (за допомогою гігрометра) і керований відповідним чином. Загалом, вологість повинна бути вище (50%-70%) для мешканців дощових лісів, і нижче (30%-50%) для мешканців пустелі. Вологість, як правило, можуть бути підняті запотівання бака з водою і забезпечення живих рослин, і опустив на зерносушильної підкладки і забезпечуючи вентиляцію.

Вологість, як правило, повинні бути трохи вище, коли змія линяє, для того, щоб полегшити видалення старої шкіри. Як створити блок "мох", заповнивши приховати з вологим мохом (сфагнум наприклад мох) може використовуватися, щоб дати концентрований вологості і уникнути підвищення вологості на весь бак.

Субстрат

 • Переконайтеся, що обраний субстрат підходить для конкретних видів, а деякі змії будуть нетерпимі до певним субстратом.
 • Загальні субстрати включають: пісок, тріска/кора (зазвичай осикових), кокосова шкаралупа (ЕКО-земля), газета або паперові рушники/кухонних рулонів.
 • Деякі субстрати буде утримувати вологу краще, ніж інші, які можуть допомогти зберегти більш високу вологість, але вони можуть також заохочувати цвілі і розмноження бактерій, яких слід уникати, вибираючи інший субстрат або заміні часто субстрату.
 • Деякі тварини будуть поглинати субстрату при прийомі їжі. Пісок особливо огидно, якщо це відбудеться, він стане розірвалися травний тракт тварини, потенційно блокуючи його. Цього можна уникнути, використовуючи різні підкладки, та/або подавати в окремому контейнері, який має підкладку.
 • Підкладки повинні бути очищені регулярно (зазвичай щодня), щоб вивезти сміття, залишене змією.

Чистота

 • Кожен так часто, субстрат доведеться замінити повністю, а танк "глибоко очищати" з анти-бактеріальної, ПЕТ-безпечний, очищуючий розчин.

Водопостачання

Змії потребують води для пиття і купання.

Майте на увазі, що деякі змії підбере випорожнюватися в миску з водою, тому воно повинно бути перевірено в різний час протягом дня. Інші умови можуть викликати змію, щоб провести більше часу в воді частіше, ніж зазвичай. Під час линьки раз, і якщо ваша тварина має бути досить невдалим, щоб страждати від нашестя кліщів. Повинні більше піклуватися бути зведені до зберігаючи воду чистою в цей час (і, звичайно ж лікування паразитів якщо це так).

Дієта

 • Відповідні конкретних видів
  Як правило, миші, щури, або multimammates (також відомий як африканський м'яким хутром щурів, іноді просто називають нулів)
  Також яйця, жаб, птахів та ящірок

 • Відповідного розміру
  Як правило, такої ж ширини, як змія в самому широкому місці

Меблі/Декор

Вибір способу обробки віварій в основному зводиться до особистого смаку, і більше на благо людей, дивлячись на нього, ніж змія, але різноманітне оточення буде більш тісно відповідає тому, що тварина в дикій природі і так може дати йому можливість природного поведінки. Деякі види, як нори, в той час як інші будуть лізти, так що перевірити на конкретних потребах вашого виду, наприклад, надаючи деревні об'єкти, щоб піднятися.

Обробка

 • Відповідні конкретних видів. Змії, які були в індустрії улюбленця, і розводять в неволі будуть більш сприйнятливі до обробці, в той час як змії нове в індустрії домашніх тварин і диких зловили, буде важче (іноді і неможливо) справитися.
 • Ручка змія з розміром і космосу в розумі, забезпечуючи належну підтримку в його тіло. Також уникайте обробки змію, поки вона линяти, або після годування.
 • Сміливо брати змій, якщо змія не звикла до звернення за допомогою гачка, або "активним навчанням", може бути необхідним. Гачки завжди повинні бути використані з отруйними зміями.
 • Переконайтеся, що дотримуватись правил гігієни, мити руки як до, так і після, використовуючи антибактеріальне мило.

Невідкладна допомога

Ви повинні знати, переважно перед тим, як придбати тварину, де можна отримати спеціаліст ветеринарної допомоги. Якщо у вас є отруйна змія, ви повинні увійти в контакт з вашою місцевої лікарні, щоб перевірити, чи зможуть вони зберегти будь антидот в наявності, і переконайтеся, що ви виконаєте свої місцеві закони, що стосуються обліку отруйних видів.

Інші міркування

Будьте впевнені, щоб перевірити з місцевою владою на які-небудь правила на володіння змій. - Деякі райони мають правила щодо отруйних змій, де потрібна ліцензія на володіння ними, в деяких місцях анти-отрута повинен бути на місці, інших місцях заборонять повністю у власності отруйних змій. - Деякі райони мають правила щодо розміру змії, а де змії, які ростуть до певної довжини заборонені.

інші тварини можуть фігурувати у списку вимираючих видів".

У більшості місць, там буде відмінність між "неволі розводять" змій, (КБ) і "дикий полон" змій (унітаз): переконайтеся, що ви розумієте різницю між ними і наслідків за них, і знаю, де ваша тварина прийшло з. Дикий захопили змії слід уникати, якщо у вас немає попереднього досвіду роботи з рептиліями.


Більш детальну інформацію можна знайти через інші питання, що стосуються змій, а також пошук "турбота лист" конкретного змії, які зазвичай надаються змія заводчиків і рептилій журналів.

+14
Dalzar 16 січ. 2013 р., 22:09:02

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil