Як я можу покарати мій забудькуватий кіт?

Моя кішка, яку я можу найкраще описати як неприємний характер, довів до досконалості мистецтво збиваючи тарілки/склянки зі столів і полиць, їсть мою їжу, коли я не дивлюся, бігають на шалених швидкостях і мяу-вої як можна голосніше, як тільки він повинен хоча б щось.

Як і будь-який інший власник кішки, я караю його, коли він іде по лінії з одним з наступних:

 • бризок води
 • схопивши його за шкірку і вербалізувати його,
 • даючи йому кричати добрі.

В той час як це працювало для мого попереднього кота, він не працює для цього. Насправді, мій кіт вкрай забудькувата в силу свого віку і все життя працює в двері. Він одразу ж забув, що він отримав покарання і здійснювати свої пустотливі, як ніби нічого не сталося.

Наприклад, минулої ночі я зловив його пити з мого склянки воду, потім охолов (скло розбив). Потім я застосував лікування брызга води, потім повернувся до сну. Кілька хвилин потому вона повертається і стукає по моїй другий стакан води в тому ж порядку. Схопив його за шкірку, жбурнув її за межами спальні і закрив двері. Сьогодні вранці, я налив собі склянку кави, і ... ви отримаєте точку.

Так що я можу зробити, щоб ефективно карати кота, який дуже пустотливий і дуже забудькуватий?

+750
Ann Hogan 21 трав. 2013 р., 10:21:11
27 відповідей

Мій кіт звик красти речі зі столу, але він тільки робить це, коли ми зараз не поруч. Основні шляхи ми вирішили його відвернути йому і відрадити його.

 • Ми направляли його з допомогою струни і інші різні іграшки, вимовляючи його ім'я, або фізично видаливши його грати в іншу кімнату. Ми також використовували лікує і котяча м'ята. Що, я думаю, тому, що він кіт, тільки працює приблизно половину часу.

 • Переконувати його ми використовувати спрей пляшку з водою в ньому. Він не тупий кіт і дізнався, що, коли я поклав пляшку з водою в нього (не наносите його) мені не подобається, що він робить і, як правило, зупиняється. І він зупиниться, якщо я роблю спрей з ним, який я намагаюся уникати робити занадто часто.

Кожна кішка відрізняється. У нас молодший кіт, який повністю ігнорувати ці попередження та нагороди й реагує тільки, щоб бути фізично переміщені або усно сказали "ні".

Я теж думаю, що тому що ви можете витратити багато часу на вашому телефоні, ваш кіт говорить дуже голосно, "пограй зі мною, не треба!" коли він робить це.

+854
Ahmed Saab 03 февр. '09 в 4:24

У мене перська кошеня, і він earmites, я як раз збирався купити очищувач для вух, але я думаю, що це також вплинуло на зростання його шерсті (вона була менше і коротше), чи можете ви порекомендувати мені що-небудь, щоб зробити його шерсть відросте після того, як я видалити ці earmites?

+808
ukidenme lastname 22 лют. 2010 р., 02:28:47
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Привіт, я новачок в цьому у мене питання, моя дитина ( моя собака) отримав її за хвіст схопив, на екрані двері і в неї рана тепер вона боїться увійти всередину або наблизишся до мене і я не знаю, як їй допомогти

+799
Lindsay Parker 19 бер. 2014 р., 06:41:00

Там, здається, багато суперечливої інформації в інтернеті про те, як розводити дафній, з метою годування їм акваріумних рибок.

Деякі з цих великих витрат, в тому числі мають цілий набір танк ДБЖ тільки на дафній.

Що б бути ефективним і економічним способом розводити дафній?

+737
Sophocles 25 вер. 2017 р., 02:37:35

Там не багато ви можете піти поведінково кажучи, що збирається дати вам будь-якого рівня поручителя.

"Плюшевий швейцар" підхід, ймовірно, буде високо хіт-й-Міс - вона боїться Тедді не зовні, тому може бути схильний спробувати швидкий ривок останні страшні Тедді і в кінцевому підсумку саме там, де ви не хочете, щоб вона була!

Набагато краще, щоб фізично завадити їй вийти - я мав гарний успіх з екраном двері ПЕТ-завзята сітка (Великобританія посилання, але сподіваюся, що є еквівалент у вашій мові) в минулому. Вони перестають кішка виходить, але повітря і світло (який отримує вас навколо закрито вікно видачі).

Звичайно, недоліком є те, що це не дешево і якщо у вас багато вікон і дверей, кришку швидко монтує вартість - але це разові витрати, як мінімум!

+723
a tired guy 22 жовт. 2013 р., 23:19:17

Що стосується фруктів та інших товарів у вашому посиланню відповідь "ні", тим більш активний кролик швидше за все не буде споживати значно більшу кількість сіна, щоб зробити його відповідати кролик з великими розмірами тіла. Крім того, кишечника кроля має той самий діаметр інших плюшок його розмір, і, отже, більше споживання цукру може створити руйнівні кишеню небажаної флори навколо цукру болюсу.

Цукор може дестабілізувати кроликів гі флора, яка для кролика, може виявитися смертельно небезпечним. Як таке, перш ніж намагатися додати додатковий цукор в булочки дієтичні, ви напевно хотіли запитати: "чи дійсно варто ризикувати своїм здоров'ям кроликів просто, щоб змусити її випрошувати додаткову половину вишні?"

Далі, є гардеробна ряд наукових досліджень, які, здається, вказують, цукор-це насправді токсичний для всіх тварин, і що цукор наркоманія є реальною і може бути на одному рівні з кокаїном. Хоча це пояснює, чому ваш кролик намагається заповзти в рот, щоб знайти, що з'їла банан, треба ж залишити вас турбує. Таким чином, заблуканих на стороні низького споживання цукру є кращим вибором для зацікавленого господаря.


З урахуванням сказаного, однієї чайної ложки цукру на 2 кг кролик-це тільки орієнтир, а не всі фрукти рівні. Папайя, наприклад, містить ферменти, які допомагають переварити булочку, тому трохи не погано (але менш солодкі таблетки є переважними). Крім того, різниця у вмісті цукру від усього їстівного банана, майже перезрілий ви можете бути ближче до подвійної. Таким чином, ви колобка може бути добре з деякими варіаціями.

Іноді, я годую до 2-х чайних ложок всього ячменю стиглий банан до моїх 2 паундера і не було ніяких проблем. Однак, як банан дозріває, залишає після себе рядки, як шматки, які я використовую в місце відламуючи шматки як струни забезпечують тривалий взаємодія і додаткових можливостей, щоб навчити вашої колобка нові трюки.

Але будьте обережні, надмірна вага булочки, і булочки з проблемами ШЛУНКОВО-кишкового тракту, як правило, споживають менше сіна, чим їх більше підходять аналоги, і тому слід виключити солодкі продукти, які можуть дратувати їх ГІ трек і збільшити їх загальну калорійність раціону.


Крім солодких фруктів і овочів, коржі їжа ще один спосіб отримати кроликів цукру в їх раціоні. Цукор в гранулах їжі, більш розсіяні і, отже, набагато менш імовірно, щоб викликати квіткові питань гі. З-за цього, і велика частина того, що гранули в кролячу дієту, ви можете злегка розглянути питання про збільшення споживання пелет для надзвичайно активних булочок.

В hrs рекомендує не більше 1/4 склянки за 3 фунти з кролика. Ця рекомендація для нормального рівня активності і передбачає вага кролика корелює з кількістю калорій, необхідних для підтримки його і, таким чином, загальне споживання сіна.

Менше кроликів, такі як карлики, як правило, більш активні, ніж нормальні і великі кролики, але, як правило, для підтримки загального споживання сіно до ваги. Це тому, що, чим більше вони отримують, тим більше енергії їм потрібно рухатися. Таким чином, це не доцільно співвіднести високу активність у невеликих булочок на більш високі потреби в калоріях.

Однак, якщо вам пощастило мати великий кролик, який дуже активний, він збільшить його споживання сіна для того, щоб заповнити втрачені калорії. Збільшення кількості сіна, він споживав означає, що може також пропорційно збільшити його споживання пелет.

+717
user313378 16 січ. 2011 р., 10:56:35

Ми були мурахи в нашому домі, і нічого, що я намагався досі була досить успішною. Тепер я розглядаю мураха пастки, але тільки під кухонними шафами за цоколем, місце, де ні мої кішки, ні мої діти (дитина і малюк) ніколи не зможе досягти їх (шансів немає їх там). Це було б безпечно? Чи існують інші аспекти потрібно враховувати?

+700
guthy 25 трав. 2010 р., 20:48:41

Поділ тривога є те, що є загальним у собак і може бути викликано різними причинами.

Поділ тривога спрацьовує, коли собаки стають засмучений через відриву від своїх опікунів, людей, з якими вони прикріплені. Спроб втечі собаки з неспокій, часто екстремальних і може призвести до травм і руйнування побуту, особливо навколо точок виходу, як вікна і двері.

При лікуванні собака з розлуки, мета полягає в тому, щоб вирішити основні занепокоєння собаки, навчаючи його користуватися, або, принаймні, залишитися одному. Це досягається шляхом створення речі так, що собака переживає ситуацію, яка викликає занепокоєння, а саме: бути в самоті, не відчуваючи страху або тривоги.

Схоже, ваша собака була використана в короткі періоди часу на самоті, але в самоті протягом тривалого періоду часу, поки ви були у відпустці, можливо, викликало занепокоєння.

З деяких собак, зміни у їх життя може створити симптоми розлуки. Після того, як каструвати або стерилізувати ми псуємо їх, тому що вони були до ветеринара і зробили операцію. Нам їх шкода і зміцнити свою "потреба". Новий дитина приходить у сім'ю, і собака несподівано понизили в посаді, навіть проігнорували, без підготовки до цієї зміни. Переїзд вдома чи йдучи з дому на тривалі періоди, такі як відпустка, після того як ви були вдома більшу частину часу (навіть просто перехід від вихідних до робочої тижні) може викликати симптоми.

enter image description here

Якщо ваша собака ніколи не виявляла таку поведінку раніше, можливо, що ви можете зменшити своє занепокоєння з перепідготовці його і роблячи невеликі зміни, щоб зробити його більш комфортним сам:

 1. Перш ніж покинути будинок, взяти свою собаку на прогулянку. Почніть свій день, приймаючи вашу собаку на прогулянку. Щоб зробити прогулянку ще більш жорсткою, використовувати рюкзак собака із зайвою вагою в ньому. Тоді нагородою спокійно-покірні вашої собаки енергію з їжею і водою. Деякі собаки, можливо, буде потрібно, щоб відпочити перед їжею, але всі собаки можуть отримати вигоду від гідратації. Ідея в тому, щоб залишити свою собаку в Тихому, режим відпочинку, поки ви знаходитесь далеко.
 2. Не чіпати, не розмовляти, не дивитися в очі. Не роблять велику справу, коли ви залишаєте протягом дня або коли ви повернетеся. Таким чином, ви спілкуєтеся з вашої собакою, що розлука-це не страшно. Це просто бізнес, як зазвичай! Залежно від тяжкості занепокоєння собаки, вам може знадобитися на практиці це правило за п'ять хвилин до години, перш ніж піти і коли повернешся.
 3. Попрощайтеся з вашої собакою довго, перш ніж виїхати. Проблеми практикуючих "не чіпати, не розмовляти, не дивитися в очі"? Скористатися моментом, щоб поділитися любов'ю і сказати своїй собаці, що ви пропустите його, перш ніж ви насправді піти. Майте на увазі, що цей дисплей є для вас, вашу собаку! Ваша собака не буде мати свої почуття боляче, якщо ти не попрощалася.
 4. Залишатися спокійним і наполегливим! Коли ви готові йти на роботу, залишати винних, нервової, і відповідні почуття позаду. Замість цього, нехай ваша собака знає, що все буде добре, проектуючи впевнена енергетика лідера зграї. Спокійний і напористий лідер може полегшити занепокоєння розлуки у собак.
 5. Почати з малого, залишивши собаку в спокої на п'ять хвилин. Залиште свою собаку в спокої протягом п'яти хвилин, потім збільшити час до двадцяти хвилин, потім годину. Продовжуйте збільшувати час, який ви витрачаєте, поки ви можете залишити протягом повних восьми годин без будь-яких проблем собака!

Якщо ви не знайдете нічого з цього не працює, є багато добре написаних статей в інтернеті, наприклад, спілкуючись з собакою розлуки , що обговорювати більш поглибленого навчання і поведінкові проблеми, пов'язані СА у собак.

+661
Janardhana Kondur 31 серп. 2011 р., 20:01:12

З мого досвіду:

Моїй собаці зараз 9 місяців і досі кусається, коли грає, але він тепер знає , що його щелепа може хворіти. Я не констатую це кращий спосіб, існує безліч способів, які я прочитав, і вирішив використати цей один, як це було мені було найбільш комфортно.

Трохи контексту

Коли щеня молодий, він може вкусити без видимої причини, коли гра чи ні. Одна важлива річ, щоб пам'ятати, коли граєш з ним: у вас є дві руки, які можуть бути використані, щоб затримати його заради задоволення. Зверніть пильну увагу на те, скільки разів ви закриєте свою руку на його під час гри (я люблю "пободатися" з мій великий хлопчик). Він хоче зробити те ж саме, але без рук; собаки використовують свій рот. Додайте до цього той факт, що зуби ростуть, і як для людини це боляче і що-небудь жувати приваблива. (Моя собака з'їла велику вулкани, мій вет порівняли їх з дитинства іграшки і не хвилює)

Пам'ятайте, що цуценя не боляче кусатися, він просто кусав, так як він не знає ще краще. Деякі люди кажуть, що собаки не повинні бути в змозі відчувати людську шкіру на зуби. Але він може принести інші проблеми, що моє рішення обходить, але може створити інші.

Ідея

Ідея цього рішення я прийняла, щоб переконатися, що цуценя розуміє, що кусатися може нашкодити, і вчити йому сили, які можуть бути використані при грі. Таким чином, коли малюк підросте, він знає, чому він не повинен кусати важко і не тільки тому, що ми так сказали. Він також будете краще розуміти, як важко вкусити, якщо потрібно бути такі, як у пануванні. Хоча він не повинно бути дозволено кусати важко будь-якою ціною, неважливо, як ви використовуєте його не кусають, він може вкусити. Це означає, що він не кусається так сильно, як він може, він знає краще, ніж зараз.

Як це зробити

Найпростіший спосіб зробити це, коли собака кусає занадто складно (занадто складно має бути 80% міцності, які можуть застосовуватися без шкоди Отже, у вас є буферна зона), щоб просто сказати різкий і гострий "ой" і відразу перестати грати. Повернутися до гри через деякий час після. Прополоскати і повторити. Він може не розуміти, він все одно дізнається, що боляче зупиняє гру. Мені теж довелося показати йому, що кусатися боляче, іноді покусуючи за вухо (легко дістатися, м'який, чистий місце, вам обережні, він буде повертати голову у бік вашого особи)

Мій особистий висновок

Що мені сподобалося, це те, що тепер мій щеня знає, як використовувати свою щелепу, і знає, що це може нашкодити. Такі речі, як дуже повільно взявши іграшку/ласощі з моїх рук, не надто близько від моєї руки, коли потягнувши стало природним, і я ніколи не доводилося його вчити їх. Найбільшою перевагою я бачив між цим і не дозволяти кусати за все, що коли він захоче вкусити по-справжньому, він все одно знає, що це може поранити і може контролювати силу застосовувати, а не робити це.

+622
Negusu Assefa 26 груд. 2010 р., 03:30:27

Зараз мій сусід дика кішка і її дитинчата. Вони знаходяться приблизно в 7-8 тижнів і вона планує віддати їх. Однак вона наполягає на тому, щоб їх зачинили в її гаражі пізно, тому що кошенята "раптом став диким", якщо це дозволено зовні.

Чи є правда у цій претензії?

+602
Elena Eguiguren Rudolphy 27 жовт. 2014 р., 19:53:02

У мене два кота більше року. Вони звикли грати один з одним, віком до 8 місяців, але поступово вони стали ворогами і тепер вони повинні зберігатися окремо. Я бачив більше десятка кішки живуть мирно, але чому не можуть ці двоє бути мирним?

+553
baelx 6 груд. 2019 р., 18:32:22

Моя сім'я просто у шелті. Він становить сім місяців від народження, і був трохи навчений. (Він знає, що потрібно робити свої справи на вулиці, і кілька сідати по команді.)

Ми провели з ним тиждень, і він ще не прогрілося до моєї дружини і п'ятьох дітей, але як і раніше дуже соромиться зі мною. Я кажу дуже по-доброму до нього, але, схоже, він боїться мене, і часто не прийде навіть взяти частування з моїх рук. Ще один приклад його сором'язливість полягає в тому, що він не бажає йти у наш, якщо я той, хто утримує двері.

Я розумію, що у нас не було цієї собаки довга, але я боюся, що мене можуть вчити його послухатися мене. Пропозиції?

+544
Yasuto Tanaka 12 черв. 2012 р., 09:07:29

Хоча облігатні хижаки Кішки не можуть переварити зелених листових овочів і раніше є невід'ємною частиною їхнього раціону. Дивіться мою відповідь в пості є благо для годування кішок Корм для кішок, який включає в себе фрукти і овочі?

Приходячи на ваше запитання, нижче представлені деякі зелені листові овочі, які можна сміливо подавати до кішці -

 • Броколі
 • Тушковані Зелені Боби
 • Пару Спаржа
 • Шпинат (Шпинат і оксалату кальцію, які можуть утворювати кристали в сечових шляхах і нирках. Тому шпинат не слід годувати регулярно, а не кішки з історією сечового і нирок)
 • Свіжий або заморожений горох

Однак у деяких кішок може бути алергія на певні овочі. Так що проконсультуйтеся з вашим ветеринаром.

Джерело -

11 осіб їжа для кішок
8 Осіб Їжа Для Кішок
ЛЮДСЬКА ЇЖА ДЛЯ КІШОК: БАЗОВЕ КЕРІВНИЦТВО
10 Людей Їжі Кішки Можуть З'їсти
Найкращі фрукти і овочі для кішок
Огляди -

Як готувати овочі, щоб годувати кішку?

+397
Christer Berentsen 3 груд. 2019 р., 16:07:30

Таку ж дію, як на людину: прогресивне пошкодження слуху, якщо занадто голосно. Побудувати ваш брат барабан на стенді?

+394
Shane Hartley 12 жовт. 2011 р., 10:22:42

Коли я нуля навколо моїх кішок хребта, він негайно починає лизати повітря.Як мій вет сказав, це явна ознака блошиний алергії. Адвантікс мульти був розчин, а через два дні, і за весь цей час він був на ліки, він не реагував таким чином.

Як роблять кішки, він став старше і те ж лікування не буде мати той же ефект. Він, здається, все ще бути порушені дерматит на старшого віку. Це загальне? Він знаходиться на високій дозі і не може йти вище. Є все, що я можу зробити, щоб зробити його більш комфортним?

+389
Nrj 16 черв. 2018 р., 08:39:41

Я думаю, що одним з ключових моментів тут є, щоб дізнатися, що ваша собака дійсно любить, і пам'ятайте, що він не повинен бути один вид лікування або навіть їжі на всіх. Собаки можуть бути мотивовані будь-яку кількість речей, різною мірою:

 • Їжа
 • Іграшки
 • Досвід

В кожній з цих категорій ви можете побачити різні реакції. Наприклад, собака може подобається отримувати корм, але сходити з розуму з-за шматка сиру. Інша собака не може доглядати за будь-який, але дуже любить грати в перетягування або ганяє м'яч.

Подумайте про деякі з речей, ваша собака дійсно любить (а це може бути буквально що завгодно, що не заподію шкоди) і потім використовувати це в якості нагороди. Ось кілька прикладів, щоб дати вам уявлення про діапазон нагороди

Їжа: годують їжею на вечерю, корм не використовували під час їжі, або різні собачі ласощі, сосиски, сир, варена курка, лосось

Іграшки: смикання на м'які іграшки, смикаючи на жорсткому іграшки, бігати за м'ячем, бігати за фрісбі, ловить м'яч, ганятися за людиною, гризе кісточку, грає з Старий носок

Досвід: словесна похвала, додаткові ігри, ласки, штовхатися, ганятися за білкою, нюхають сад, переходить у щось смердюче, зустрічі когось нового, працюючи з людиною, завчені репліки

Можливості нескінченні, але знайти правильну мотивацію може бути складно. Після того як ви з'ясували, що рухає вашу собаку, то ви можете використовувати це на свою користь. Переконайтеся, що ви хоч і контролюючи підкріплення, тому що якщо він дізнається, він може просто здатися і отримати частування зі своєї кишені, він зробить це. Собаки чудові тренери своїх людей.

+352
Kirsten Weschler 17 лип. 2011 р., 08:56:30

Я тут недавно дізнався, що я, швидше за все, буде рухатися протягом 4 тижнів у новий будинок в тому ж районі (8 кварталів від мого нинішнього будинку), завдяки постійно зростаючій орендної плати в Нью-Йорку.

Я б хотів зробити як можна безболісно для мого 1-річного кеесхонд. На щастя, ми будемо в тому ж районі, так що ми ще поїдемо в ті ж парки, і ми будемо досить близько, щоб ходити навколо однієї і тієї ж місцевості (тобто він не буде абсолютно нове, що вона ніколи там не була). У бік я не очікую нічого іншого змінюється (так само вигулювати собаку, так само ветеринара, той же графік тощо).

Моє питання, чи Є я повинен рухатися швидко чи повільно - у мене є можливість переїхати на початку на новому місці і перекриття 2 тижні, так що я зможу перенести всі свої речі повільно і привезти собаку на нове місце, щоб бовтатися і, сподіваюся, звикну. Я читав, що я повинен просто відправити собаку в садок, все перевезти на нове місце за один день і потім ніколи не повернути собаку назад в стару квартиру по суті, "чистий" прорив.

Якщо є "правильний" варіант між двома, що це? Є інші речі, які я повинен робити, щоб підготувати собаку для переїзду?

Не схоже, це питання було поставлене раніше, але я знайшов 2 питання про те, що робити після того, як ви переїхали з собакою (тут і тут), що не можете відповісти на моє запитання.

+343
Adelaida26 26 квіт. 2019 р., 04:29:25

Кішки можуть вижити на сухому тільки дієтичне харчування, але є побоювання щодо здоров'я, так що я не вважаю, що це буде безпечним.

Вміст Води

Першою проблемою є вміст води. Кішки еволюціонували, щоб набрати води з їх видобутком, вони випивають лише невелику суму. Коли кішок годують сухим кормом, вони не п'ють достатньо води, щоб заповнити недолік і стати хронічно зневоднені.

В Waltham® Центр харчування домашніх тварин (науковий центр підтримки Марс Петкер брендів, таких як Whiskas® і Роял Канін) проводили дослідження, яке показало:

Коли кішок годували 73.3% вологи дієті вони представлені великими обсяги більш розведеної сечі з більш низьким ризиком утворення каменів, ніж коли вони годували нижній вологи дієт

Коли кішки не споживають достатню кількість води, вони можуть бути піддані наступні ризики для здоров'я:

 • Інтерстиціальний цистит (запалення стінок сечового міхура)
 • Обструкція уретри (закупорка, тому кішка не може попісяти, це надзвичайна ситуація, як це може прогресувати до розриву сечового міхура, якщо не лікувати)
 • Інфекції Сечовивідних Шляхів
 • Хронічна Ниркова Недостатність

Всі ці умови вкрай болісно, і може викликати лоток огиду з вашої кішки тільки розуміє, що це боляче, коли вони в ящик для сміття. Навіть після того, як захворювання фіксується, кіт, який розробив приплід огиду коробка може не повернутися в коробку без серйозної кваліфікації.

Вміст Вуглеводів

Другою серйозною проблемою є те, що сухі корми мають високий рівень вуглеводів, який підходить для котячого травлення.

Кішки мають фізіологічне зниження здатності використовувати вуглеводи з-за відсутності специфічних ферментативних шляхів, які в інших ссавців, і їм не вистачає слинної фермент називається амілази.

Коли кішки споживають занадто багато вуглеводів, вони можуть бути піддані наступні ризики для здоров'я:

 • Цукровий діабет
 • Ожиріння
 • Алергія (у багатьох кішок розвиваються алергії на речовини, які вони не можуть переварити)

Інші Проблеми

Сухий корм з покриттям у тварин дайджест, щоб зробити його запах апетитна для кішок (ось чому багато кішки воліють сухий корм за вологий корм), але це може привести до переїдання.

Сухий корм був знайдений, щоб мати цвілі, грибка, мікотоксинів, зберігання кліщів від неправильного зберігання зерна.

 • Складання кліщів зберігання в комерційний сухий корм для собак. Вет Дерматол. 2008 серпня;19(4):209-14. Дої: 10.1111/Дж.1365-3164.2008.00676.х (посилання)
 • Близько 100 собак вмирають від poisioning афлатоксин. Це займає 2-3 місяці, щоб зв'язати ці смерті з джерелом живлення і випуску відкликання. (посилання)
 • Ще нагадаємо їжі з високим рівнем афлатоксину (посилання)
+255
Zaheer Ahmad Gichki 1 серп. 2011 р., 15:07:58

В залежності від того, де ви живете, є мобільні-вет послуги, які можуть і прийдуть до навколишнього середовища вашого будинку / тварин і виконувати основні веть такі речі, як базові огляди/діагностики і деякі щеплення. Ця послуга може коштувати більше, але якщо йти в перевізник підкреслює вашу кішку занадто багато, це може бути спосіб, щоб отримати ці місця визначені.

Ви можете спробувати подзвонити вашому звичайному ветеринара і запитайте їх, якщо є такі послуги у вашому районі, які вони рекомендували б.

+237
Dibyo Ranjan 25 черв. 2016 р., 13:42:12

Його звуть Ланс. Він 15 фунтів Cheweenie і він любить грати, а також рити ями у дворі. У нас немає трави. Що ми можемо зробити, щоб зупинити його від копали? Я був би дуже вдячний за будь-які поради.

+211
DANIEL JETER 4 лют. 2013 р., 13:45:24

virtualxtc має великий відповідь, яку я прийняв. Я також розміщувати свою відповідь, з фотографіями, і пару незначних різниці (думка, засноване, просто інші не правильно або неправильно).

Профілактика є найбільш важливою частиною надання першої допомоги і догляду є інтерактивною частиною профілактики. Перше зображення моєї подорожі догляд комплект.

 • Фон

  • Моє "крісло Зайчик" на замовлення, з кабінету в спину, щоб нести всі припаси. Цей стілець дозволяє мені сидіти на рівні землі зі спинкою, а у зайчика в колінах для догляду за шерстю.
  • Додаткові Q-поради в мішкуваті (на сидіння)
 • На передньому плані зліва > праворуч & топ > дно

  • Маленька кисть з круглим наконечником
  • Кисть Гонконг
  • Головний лампа (світло завжди вказує, де вам це потрібно)
  • Невеликий світлодіодний світло (для блискучими нігті, щоб визначити швидкий)
  • Ножицями (обережно видалити сплутане волосся)
  • Носок кусачки для нігтів (у мене є парочка стилів, будь-яка кішка стиль, який вам подобається)
  • Мане гребінь (окремий килимок з шкіри, обрізки сплутаним волоссям)
  • Ватні палички для чищення пахучі залози)
  • Миски (для води, щоб змочити ватні палички)
  • Вуха чистого розчину

Я не є власником або використовувати септик порошок, тому що якщо я на 100% впевнена, що мені буде не вистачати швидка, я не зрізати ніготь. Це дуже легко сказати і дуже важко зробити, особливо з темними нігтями. Речі станеться, зайчики рухатися і т. д. включаючи септик порошок у вашому наборі-це хороша ідея.

Я не включаю рушник, тому що я свою чергу зайчики на спині для нігтів.

Про специфіку кожного з цих інструментів є кормом для окремих питань. Тому я не буду вдаватися в подробиці.

Traveling Grooming Kit

Аптечка (зліва > направо)

 • Газ падає (маленький Tummys за прилавком, будь-якої марки відмінно)
 • Ложка для годування газу падає
 • Реглан (або як рецепт рухливості препарат ваш забороняє веть)
 • 1 мл/шприц (для сили подачі газу знижується і/або рухливості препарат)
 • Дитяче харчування кабачок (або гарбузи для їжі, коли болять зуби або потребуючи в силі ФРС)
 • 3 мл/шприц (для примусового годування)
 • Інтенсивної терапії (сухий порошок змішати з водою для травоїдних)

Що-небудь ще необхідно, повинні бути частиною вашої особистої аптечки та/або аварійного плану

First Aid Supplies

+190
DanniMae 16 бер. 2013 р., 02:34:09

У вас є вільна стіна-простір? Якщо так, можна спробувати прикріпити дошки до стін, в деяких конфігураціях лазіння для кішки (килимок для дощок деякі, і, можливо, є що-то з них руку, як сходження на допомогу.)
Або, можливо, ви можете просто запропонувати жердинці між вікном і жалюзі? Вузькими або щось подібне?
Ваш кошеня хоче піднятися, і він, здається, шукає якийсь окунь. Отже, ви повинні надати це, навіть якщо здається, тимчасове рішення.
Крім того, ваш кошеня більше уваги, коли вона піднімається на штори? Якщо так, то ви успішно навчав її: "якщо ви хочете, щоб ми звернули увагу, піднімаються жалюзі!"
Пограй ще трохи з нею, і дати їй більш цікаві місця, щоб грати, і штори повинні бути безпечними :).+177
Sajib Biswas 30 груд. 2017 р., 16:57:03

Ніколи.*

* Гаразд, не ніколи , але майже ніколи і ось чому:

Схоже, є кілька речей, які відбувається у вашому акваріумі. Перший, і найважливіший для вирішення на мій погляд, є аміак. Навіть у дуже малих кількостях, аміак є смертельним для Риб. Волокнистий білий ПУ, немає інтересу до їжі і запалюються зябра звучить дуже багато, як ні аміаку, отруєння або захворювання, спричинені поганою якістю води.

Щоб позбутися від аміаку, переконайтеся, що ви робити регулярні невеликі підміни води (я знаю, ви сказали, зробити техогляд, але вам потрібно зробити менше, більш часта зміна води, щоб отримати танк на рейки). Є кілька продуктів на ринку, які будуть детоксикації аміаку для вас, такі як Seachem Прем'єр , так що ви можете використовувати їх разом з водою змінює. Стабільно висока якість води не тільки допоможе уникнути захворювань риб, але вони також допоможуть риба зцілити і відновити, коли є проблеми.

Фільтр

Ваш фільтр виглядає здатної фільтрація в акваріумі, але переконайтеся, що ви дозволити йому зробити свою роботу. Якщо є хлор або хлорамін в воду, це вб'є корисні бактерії, що живуть у вашому фільтрі. Однаково, якщо ви чистої губки або ЗМІ у воду хлору або при дуже екстремальних температурах, ви, ймовірно, вбити корисні бактерії. (Вибачаюсь за список речей, які я впевнений, ви вже знаєте, це добре, щоб бути ґрунтовним).

Відбілювач

Для мене це абсолютний останньої інстанції. Це повниться загрозою і там зазвичай інше рішення. Я теж бачив ютуберов раджу відбілювач, але я ніколи не опинявся в ситуації, коли я дійсно потребував ньому. Важливо виявити проблеми як можна раніше, так що ви можете дати рибі шанс на виживання. Я читав, що дуже розбавлені відбілювати можна використовувати на прикраси, гравію і частини фільтра, але там стільки застережень, що для мене особисто, це просто не переможець.

Гаразд, так що ти пропонуєш?

Надсилайте ваші питання якості води першого (аміак), переконайтеся, що ваш фільтр буде надана можливість створити велику кількість корисних бактерій (при необхідності з використанням продуктів, які можуть допомогти у вирощуванні) і регулярно проводить аналіз води до аміаку не існує. Класичною причиною поганої якості води за годування. В залежності від ваших риб (ти не скажеш, що ви тримаєте) ви хочете, щоб годувати їх мінімум на деякий час. Я регулярно дозволяли голодувати днів для моїх танків, так що у Риб є шанс подивитися навколо танка для будь-яких їстівних недоїдків (зниження біологічного навантаження) і тому що вони будуть більш схильними до змін в їжі.

І, нарешті, спробувати зменшити стресові ситуації для риби, поки вони відновляться. Забезпечити багато укриттів для них і уникати різких рухів або гучних звуків біля танка (риба може відчувати коливання гучні звуки у воді). Ви також можете перетворити ваш освітлення, яке також має допомогти їм відчувати себе більш спокійно.

+172
Hemlata 18 серп. 2014 р., 02:42:38

Я просто взяв деякі Джейд креветки (дуже круто, розводять, щоб бути зеленим, а не фарбовані) та співробітник (з яким я ознайомився з) кинув вагітну одну! Ура, вірно?

У будь-якому випадку, питання в тому, що вона є розкрій і, дивлячись лопне...після того як вона відкладає яйця, вони повинні бути осеменены або вони вже і вона просто піклується про них, поки не вилупляться?

Немає рибка в акваріумі, тільки креветки і равлики, тому він повинен бути маленький урожай.

Спасибі!

+54
Josef Habr 11 лист. 2012 р., 14:00:43

Як часто їх треба годувати?

Це завжди залежить від кожного окремого черепаха (різних метаболизмов/середовище), вирощування черепах слід годувати щодня, дорослі можуть харчуватися раз в їжу щодня. Важливо стежити за своєю вагою, якщо ви помітите зниження ваги з поточного графіка, ніж збільшити обсяг з урахуванням або частоту годувань. Якщо ви помітили, що вони продовжують набирати вагу та ожиріння зовнішності, то вам знову доведеться регулювати кількість або частоту.

Жир черепахи шкіра буде випирати з нього оболонки, ваша черепаха буде також важко втягуючи його кінцівки. Ось приклад товста черепаха, я обійшла жирові мішки.

enter image description here

Чи повинна я кинути їх у своєму ставку за нього, або я повинен помістити їх в неглибоку миску і нехай він їх звідти?

Водних черепах мають більш легке час їжі від води, я знаю, що цей вид є трохи унікальним і любить полювати на землі багато, а так ви можете дати йому в обох варіантах блюдо, а в своєму ставку. Видалити нез'їдені порції зі ставка за годину.

Ви можете також змішати комах з овочів/фруктів/гранули, це може спонукати його до вживання іншої їжі або принаймні випадково проковтнути їх.

Борошняних черв'яків взагалі не мають стільки поживну цінність порівняно з іншими помилками. Ви також можете спробувати цвіркунів, superworms, hornworms або butterworms (з високим вмістом жиру).

Я турбуюся, що вони можуть виповзти в субстрат - це питання?

Немає проблем, якщо вони залазять самі і ніколи не знайшли вони перетворюються в жуків, які ваша черепаха може з'їсти пізніше.

+52
Gustavo Bittencourt 6 трав. 2013 р., 18:29:14

Я думаю, що Шредер в ще більш молоді роки, можливо, були деякі дуже страшний досвід, який залучені деякі пухнасті речі. Вона залишається в його пам'яті. А нинішній пухнаста іграшка нагадує йому події. Він асоціює пухнастий річ з поганий досвід, він колись-то був.

Я пропоную прибрати повністю хутряну іграшку, так що він не завжди пережити жах. І дати йому час, щоб забути цей досвід.

+39
Partharaj Deb 25 серп. 2010 р., 07:29:44

Я шукав цей сайт і не знайти питання з цією проблемою ми стикаємося.

Ми намагалися навчити нашу собаку принести і натрапив на проблему, ми не знали, що у нас до цього і з тих пір зауважив, що це не проблема принести себе навчання. Наша собака (7 років лабораторії змішувати... або пастух... або нічого) піде за м'яч і отримати його. Потім вона запустіть нашу сторону, коли дзвонив, але займайте чергу прямо перед нами. Після цього вона буде лежати і жувати м'яч переконавшись, що вона тримає певну дистанцію з нами. У більшості випадків нам доводиться досить багато "кут" їй наблизитися. Ми впевнені, що це тому, що вона не хоче кидати м'яч. Однак вона не показує жодних ознак агресії, гніву, страху або хвилювання під час процесу. Як тільки ми отримаємо її, вона дає м'яч легко, коли ми схопимо його (ми не тягнемо, або що-небудь, вона, підемо, коли ми торкаємося його). Пізніше ми помітили, що коли ми перейдемо пішки і вона має кульку для того щоб знести, вона не відповідає, Коли згадав, як вона володіє м'ячем.

Додаткові інформація:

Вона любить жувати більше нічого, але це не підходяще заняття для прогулянок і я б хотів, щоб її бігти і бути задіяні під час гри, коли на прогулянці. У неї іграшку доступних в домашніх умовах, що вона має доступ до 24/7 (і я хочу зберегти його таким чином). Відмовившись від Chew іграшка-це не проблема взагалі. Однак вона не може принести щось, але кинути його, коли дзвонив. Вона не одержима іграшки. Вона дасть нам знати, що вона хоче, щоб м'яч, коли воно у нас є, але не так надмірно і добре, коли вона не отримує його. М'яч-це щось особливе у вихідні дні і за її межами досяжності, тому що вона буде гризти його і знищити його.

Ми спробували кілька речей, таких як:

 • Нагороду їй ласощі, коли вона доставляє м'яч (після проходження повороту її) або пропонуючи ласощі в обмін на кульку; вона не буде лікувати причину м'яча є більш важливим.

 • Не турбуйте її, коли вона володіє м'ячем (не пам'ятаю і нічого); вона буде наближатися до нас і ліг там, але все ще тримає певну дистанцію.

 • не пам'ятаю, але підійти до неї і посадити її на поводок, щоб продовжити прогулянку, не "відзначити" кулі взагалі; не впливає на всі видимі наступний раз ми спробували

 • робимо себе більш цікавим, відходячи від неї після виклику її... кричать, ляскають.... Все це; він працював два рази, поки вона не зрозуміла концепції.

Актуальне питання:

Як я можу отримати мою собаку не тікати з м'ячем з урахуванням тих підходів, які ми вже пробували? І на додаток до цього ж питання, так що, ймовірно, той же відповідь) як мені переконатися, що вона відповідає, Коли я згадую її, коли вона володіє м'ячем?

+38
Ionut Ciucanu 14 квіт. 2015 р., 22:15:38

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil