Кролики видають звуків?

Я розглядаю кролик і мені цікаво про проблеми шуму.

Якщо собаки гавкають, кішки нявкають; у кроликів, робити які-небудь звуки, або вони мовчать?

+365
user308114 1 вер. 2013 р., 15:27:30
29 відповідей

Мета: проектування природному середовищі, що підходить для черепахи/неповнолітніх крові пітона.

Головне питання: контроль температури і вологості

Прогрес досі: те, що я отримав до цих пір (всі теоретично) - це 36"х 12" х 12" скляний резервуар з Кипарисової субстрату. Там, звичайно, бути миска з водою і ховається в ВІЗ і нині там. Я планую використовувати Raspberry Pi підключений до термометр/гігрометр для контролю джерела тепла/диму. См simple diagram here

Детально проблему: у мене виникли проблеми придумувати відповідний джерело тепла. Тепла лампи було б досить простим, але більшість досліджень я зробила передбачає кровей не подобається/потрібна лампа. Плюс це буде висихати танк швидше, я не впевнений, якщо фоггер б проблеми. Я думав Про під бак обігрівач, але я хвилювався, що не буде постачати достатню кількість тепла через підкладку. Я думав про "цистерни" обігрівач, але схоже, що це було б просто УТ, приклеєний до стороні бака, не впевнений, якщо це буде представляти загрозу безпеці чи ні. Будь-які думки будуть оцінені.

+999
Devon j 03 февр. '09 в 4:24

Так як багато людей я дивився Король Лев в минулі вихідні і читав багато теорій про нього в інтернеті з тих пір. Один, який стояв до мене полягає в тому, що Сімба і Нала стоять дуже близько-родинних (вони двоюрідні брати, в кращому випадку, або, може бути, брат і сестра або брат/сестра в законі). Тепер я читав, що деякі види Леву впоратися з цією проблемою в їх відносинах. Деякі хотіли випхнути все чоловіче кошенят з племені, щоб вони могли побудувати їх, в той час як в інших випадках альфа-самець просто вбиває все чоловіче дитинчат, що не його. Тепер мені цікаво все це. Робить такого роду близьких відносин володіє тими ж ефектами, на левах, як на людях? Я знаю, що це не проблема з щурів або овець, а також ссавців. Я також не впевнений, чому вбивство дитинчат чоловік вирішує це питання, не роблячи його важче для племені, щоб рости. Спасибі за читання цього, я сподіваюся, що я розмістив в правом співтовариства.

+921
KristinaDeath 25 вер. 2015 р., 20:52:19
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Мій кіт дуже дуже приручити, вона добре спілкувалася з кошенятами, як тільки вона стала досить дорослою, я знайшла її і вона щаслива кішка, або так здається. Я приручив її дуже ретельно, так що я можу тримати її вниз головою, або навіть нахилити її догори ногами, або кинути її вгору і зловити її, вона, схоже, абсолютно комфортно з все, що я роблю.

Але коли вона в приємні настрій і я даю їй ласки, придатний для королівської сім'ї, вона буде викладена в моїх руках в будь-зручна позиція муркотіти, дивлячись, як самий щасливий кіт на землі, і я зупиняюся і я дивлюся на її обличчя, і вона дуже швидко напружується і впивається мені в обличчя, часто тікаючи, як ніби вона знає, що вона зробила не так. Я мститися відразу, важко, наче кіт, щоб змусити її думати двічі про це. Вона не досить сильно кусаєте, щоб зробити мене кровоточити, але це невиправданий шок в дуже дивний час.

Іноді вона облизує моє обличчя, щоб розбудити мене, і я вважаю, вона думає, що моє обличчя потрібно чистити в 6 ранку, і я прокидаюся, гладжу її трохи, вона буде лизати моє обличчя, а потім випадково випад і вкусити моє обличчя, перш ніж отримати дійсно хорошу прочуханку у відповідь. Не дуже, але я переконайтеся, щоб ранити її так сильно, як вона мене. Схоже, що вона, звичайно, зрозуміє, як розплату за її агресії по відношенню до мене.

Але я хочу знати, чому. Чому, в найінтимніші моменти, після того, як вона треться своєю щокою до моєї щоки або лиже мене, моя кішка випад і вкусити моє обличчя?

Вся її любов Джюса виверт, щоб змусити мене відмовитися від моєї гвардії??

Я знаю, що тут подібне питання, але це питання не зовсім покрити мою ситуацію і справді не мають задовільної відповіді.

+901
La Chinita 13 січ. 2014 р., 07:16:09

Цей стан називається вивихнути ногу:

Вивихнути ногу, опорно-рухового апарату, умова розвитку, може розглядатися в молоді кролики у віці від декількох днів до декількох місяців або сидячий старший кроликів. Умова може бути пов'язано з житлом гладенькі, слизькі підлоги, що призводить до неможливості тягнути ноги під тілом і подальшою неможливістю ходити ефективно. З часом суглобові зміни конформації і ноги стирчать з тіла, стан, відоме як вивихнути ногу.

Ваш кролик може мати менше вправ(з-за його ваги), а останнім часом і що, можливо, це викликало стан або він може бути поміщений в область, яка має гладку поверхню. Вивихнути ногу теж бачив переважно в передніх лапах у кроликів і може бути викликана ослабленням м'язів, тому що щось генетичне чи інакше.

Задні кінцівки Анатомія більш часто уражаються у кроликів у відношенні неповнолітніх, і передні кінцівки частіше у наших старших кроликів.

У статті йдеться, що проблема може виникнути через гіподинамії і атрофії м'язів. Запобігання або зупинка прогресування, в основному, намагаються збільшити вправи і вийняти кролика з гладкою середовища.


Інші речі, що згодні з моїм Інфо

bio.miami.edu

veterinarypartner.com- це пояснює, як існують інші більш малоймовірно захворювань, які можуть бути причиною проблеми.

+880
SnowballsChance 26 квіт. 2010 р., 12:00:36

Циркуляції повітря:

Це дуже важливо. Повітря, кисню слід додати до ставка серед зими, в основному по причині того, що риба поки дихання і, поряд з цим, проводячи доступні пропозиції. Крім того рухомої води займає більше часу, щоб затвердіти, ніж негазована вода

Антиобліднювачів:

Антиобледенители регулярно називають "ставок грілки" і це неправильне тлумачення. Вони не призначені для того, щоб зігріти весь ставок, а швидше за все, щоб зберегти зазор під льоду досить відкритою для того, чадного газу, щоб уникнути і дати доступ свіжого повітря.

Нашатир:

В даний час ми повинні вирішити цю нюхальну сіль питання в тому разі, що ми повинні за зиму риби. Близько 80% нашатир в ставку походить від риби. Переважна більшість з зябрових ємність і інші з їх відходів. Луги додатково поставляється від гниття природної матерії, мертві речі... листя, рослини, комах, мертвих риб, і так далі.

 • Зламати лід, коли.

 • Зберегти рибу після того, як температура води залишається нижче 50 градусів.

 • Залишити ставка насоси та фільтри, що працюють, якщо є можливість в рамках застигне і вода будуть втрачені.

 • Включають прісної води без використання dechlorinator.

 • Сіль лід на ставку в надії, що він буде зріджувати.

 • Дають фігню шанс розвинути на льоду за зиму.

 • Дати кому-небудь можливість кататися на ковзанах або грати в хокей на ставку.

+867
CiaranC94 27 трав. 2011 р., 05:29:50

Коли ми отримали наш хлопець, ми перестали годувати його близько 10 годин перед процедурою. Йому все-таки вдалося поцупити щось, поки ми спали, який він своєчасно не знудило, коли йому дали знеболювальне. Він був у порядку і операція пройшла добре.

Ми забрали його додому відразу після того, і нам сказали, щоб поставити його на носій так, щоб він не намагався вийти і прогулятися пішки. Вони не розуміють, що відбувається з ними і якщо вони намагаються ходити і бігати вони будуть в кінцевому підсумку шкодить собі. Він прокидався, щоб попісяти, а як хороший хлопчик, що він-це він намагався ходити самостійно у тому, що слабкість держави в його коробку. Я просто взяв підстилку поруч зі своїм ліжком, де він пописав і заснув назад.

Ми також попросили не годувати його що-небудь сильно, що весь день. Ми згодували йому трохи води через три години. Потім дав йому трохи вологого корму трохи пізніше, що він просто відгриз. Ми спеціально просили давати тільки вологий корм.

До 9 години вечора в той вечір він був близько 70% неспання. Я не спав більшу частину ночі з ним. Доктор сказав нам, що вона дала йому антибіотики і болезаспокійливі, так що він повинен бути комфортним. Протягом доби він повністю прокинувся і повернувся до своїх звичайним шахрайством. Нам порадили, щоб не дати йому занадто далеко стрибати або дай йому полизати цю область протягом наступних кількох днів. Ми взяли його на швидкий перевірку на наступний день, і вет нам сказав, що він відновлюється нормально. Протягом наступних 48 годин він повернувся до свого старого сам.

У нас були такі ж побоювання, як ви, але ми це подолали :)

+829
pascalb 29 лист. 2012 р., 04:01:26

enter image description hereenter image description here

У нас принаймні 2-3 років, і він почав робити це як мінімум рік тому. Коли ми в останній раз відвіз його до ветеринара, вони просто припустили, що роздратування і все. Я так боюся і нервую, тому що він постійно смаку і гризти ноги весь день. Може хтось будь ласка, вкажіть на те, що відбувається і що мені робити? Коли я йду до ветеринара, вони не допомагають взагалі.

+810
Britt Wescott 9 жовт. 2012 р., 02:11:30

Профілактика є ключовим. Якщо ви боїтеся спізнитися, або перебуваєте в поганому настрої, просто тримати його на повідку.

Якщо собака розв'язана, або якщо його немає, спробуйте поліпшити його видимість. Ви можете знайти корисну інформацію в цьому питанні: коли гуляю з собакою по ночах, як я можу поліпшити його видимість для інших?

Тому профілактика, а потім навчання. Є багато хороших ресурсів про те, як підготувати близьких до ідеальних згадати. См., наприклад, питання , Як правильно навчати собаку, щоб прийти, коли я дзвоню йому ?, де я додав відповідь з посиланнями.

+808
Mahmoud Ahmed 16 жовт. 2012 р., 15:27:30

Диски можуть бути дуже стресовим для кішки, особливо якщо вони зробили уколи. Настійно рекомендується, що кішки в автомобілі, на човнах або на літаках залишаються лікарським препаратом під час поїздки, а для комфорту, так і з міркувань безпеки.

Замість того, щоб намагатися її спати, я б краще дивився на її досить комфортабельну клітку, і переконавшись, що вона має на увазі під час їзди. Я б також заглядати в феромон спрей, щоб зробити його відчувати себе менш чужий (спрей в основному штучних ароматизаторів маркування, так пахне, більше схоже на її власну територію).

+806
Trevor Gerzen 2 трав. 2014 р., 17:24:42

У мене є шість місяць старий кіт.

Проблема тут дуже багато бродячих собак і вони вбивають кішок. Так що я думаю, мій кіт, маючи гострі нігті дасть їй перевагу, коли справа доходить до бійки з собакою на все життя.

Я отримую випадкові порізи, але я можу терпіти його так довго, як моя кішка добре підготувався до небезпеки.

Але тут кішка сама стикаєтеся з будь-якою проблемою з великими цвяхами як проблеми ходити?

Також є не дуже багато речей у будинку, де моя кішка може подряпати нігті, щоб тримати їх розмір.

+800
user222872 16 лип. 2011 р., 21:00:46

Простий спосіб буде для покриття верхній частині шафи тонке ковдру і закріпити його на місце, використовуючи щось на зразок затискачі. Однак, з цим рішенням ви зіткнетеся з ризиком кішка отримує свої нігті зловили в ковдру.

+795
jaap 17 жовт. 2018 р., 19:39:53

є деякі різні думки про товщині шкіри кішок і собак в останній час на цьому сайті.

я думаю, що товщина шкіри кішок приблизно така ж, як у людини, і що це означає, що потрібно бути дуже обережним при стрижці або гоління кішок хутром.

я вірю, що шкіра собаки принаймні в два рази товще того, що у кішок і людей, і що у нього менше шансів отримати пошкодження по стрижці або гоління хутра.

так от питання, у кішок дуже тонка шкіра порівняно з собаками.

+726
TheLastStark 18 вер. 2012 р., 08:47:31

Мій син збирається зробити акваріум.

Ми вибрали 20-галон довго акваріум (поряд з деякими рослинами і декораціями). Мені ще належить підібрати субстрат, насос/фільтр і т. д.

Я буду сидіти його і піклуватися про нього, поки він не достатньо старий, і досить відповідальною, щоб зберегти його на свій, але ми дозволили йому вибрати те, що піде у ньому.

Риби:

 • неонові тетр
 • незвичайні гуппі
 • вишневих барбусов
 • золоті барбуси

Нерибні

 • Африканський кіготь жаби
 • равликів (для чищення)

Враховуючи розмір акваріума, скільки у кожного з перерахованих вище істот я повинен почати? Існують загальні рекомендації для початку груп населення?

Пройшло багато років з тих пір, як я тримав акваріум. Я припускаю, що я хочу більше ніж один з кожного, оскільки вони всі маленькі. Я також нагадую, що гуппі у мене був у дитинстві, як правило, порода досить швидко.

Чи існують ідеальні цифри, які я повинен стріляти для кожної істоти, для того, щоб зберегти рибу щасливі і здорові? Цей відповідь , здається, вказують, я буду дивитися на максимум між 10 і 20 всього Риби (Якщо я пам'ятаю розмір 4 видів риб я правильно перерахував), але є мінімум?

Деякі з цих видів краще робити у великих кількостях, інші в невеликих групах? Я повинен почати в невеликих кількостях з урахуванням приросту населення за рахунок розмноження?

+719
krebalo 29 серп. 2011 р., 06:06:30

Ми недавно переїхали в будинок (перший раз в житті). Він йде в інші тихі номери у будинок робити свою справу. Хоча він і стару кішку він ще дуже проникливий і розуміє напрямках. Однак ми зробили все запропоновані речі. Ми приймати його регулярно на вулицю в тому числі і після їжі. Ми просиділи з ним, поки він досліджує території одного чи покакати (він завжди був дуже приватний, коли робиш свою справу)
Він не має ніякого інтересу або досвіду з лотка.
Ми зробили дезодорування процедури, але вона триває.
Може хто допоможе нам з іншими варіантами. Будь ласка!!!


+616
raysun 31 трав. 2011 р., 21:00:34

Є безліч способів. Кращий спосіб я знаю, це використовувати дуже дрібний пісок. Субстрат рослина, яке я припускаю, не в порядку, а потім налийте трохи дуже дрібного піску на вершині. Це має зберегти вашу траву, поки вона сама коріння.

Але також можливо, що у вас є труба інвазія равлики. Перевірте, якщо ви це зробите, і якщо це так, то я пропоную вам зробити свій субстрат глибше. Труба равликів і черв'яків, як копати землю, і мають глибокий підкладці дозволяє глибше космосу і листя рослин у світі.

+586
Dartanyan 4 груд. 2016 р., 07:40:30

З мого досвіду, ні, кастрація кота не усуне монтажу або територіального поведінки (обприскування).

Це, як сказав Джеремі у своєму коментарі, значно зменшити поведінку.

Деякі самці не підключена або спрей після каструвати, інші. Я бачив весь спектр. Це, здається, залежить, принаймні частково, як досвідчена кішка з такою поведінкою - кастровані самці, перш ніж вони цілком дозріли, здається, менш імовірно, щоб розпорошити або гору, ніж ті, хто кастровані після настання строку платежу.

+485
New to Mac 18 лип. 2017 р., 14:16:44

Ви самі зробили себе зберегти і стабільне джерело їжі для цих собак. І так ви почали процес приручення собак на домашніх тварин.

Варіанти:

1 - прийняти один, перестати годувати інших. Тепер у вас є тільки 1 собака йшла за тобою.

2 - перестати годувати собак.

3 - годувати їх в дорозі, який не робить зв'язок між вами і їжею. Не впевнений, як піти про це, бо тварини дуже хороший в цьому.


Якщо ви не плануєте взяти шалена, я пропоную вам перестати їх годувати? З більше їжі буде більше цуценят і собак годувати. Ви закінчаться корми для собак, перш ніж вони закінчаться місця для породи...

+464
Stephen Wigg 4 лист. 2016 р., 16:42:58

Насамперед, це безвідповідально приймати будь-яке домашнє тварина, якщо ваше поточне фінансове становище таке, що ви не можете дозволити собі уявити для своїх потреб, яке включає в себе регулярні ветеринарні огляди і possiblility швидкої медичної допомоги або інших медичних витрат, якщо тварина виявляється погано. Особливо у випадку дика кішка, ваша перша дія в якості нового власника домашньої тварини потрібно принести його до ветеринара, щоб зробити всі щеплення, включаючи щеплення від сказу, і оцінки здоров'я.

Що стосується ризику сказу, сказ передається через слину, і тільки передаються через це проявляючи клінічних ознак. Найвідоміший спосіб передачі-через укус зараженого тварини, однак, ви можете укласти контракт та інші способи, наприклад, через контакт інфікованої слини з існуючою відкритої рани.

Оскільки ви сказали, що тварина не має симптомів, і ви не згадали покусали, ймовірно, ваш поточний ризик малий чи ні. Тим не менше, я все одно рекомендую вам негайно звернутися до лікаря, так як сказ-це для всіх практичних цілей на сто відсотків закінчується смертельним результатом симптоматичних і, отже, всі заходи повинні бути прийняті, починаючи з отримання консультації реального лікаря.

Крім того, оскільки ми нічого тварину, що вкусила його знаю, і немає ніяких тестів, щоб визначити, якщо живе тварина сказ, неможливо сказати, чи є тварина на сказ чи ні. Це більше нуля ймовірність, що тварина могла згодом розвиваються симптоми сказу.

Це також, здається, безвідповідально для мене, щоб звільнити тварину, тому що ви боїтеся, що це може бути сказ, а якщо це станеться, ви дозволяєте заражених тварин, щоб піти навколо, поширюючи її, а також залишити його страждати.

Вам слід зв'язатись з місцевої служби відлову бездомних тварин або ветеринаром про процедуру справу з твариною з невідомим прокусывается. Звичайним способом, що можливість впливу сказу здійснюється в карантин тварини. Як саме карантину може змінюватись. В деяких місцях використовують спеціальні установи, інші дозволяють карантин будинку.

Тому, я б сказав, найгуманніша і відповідальна річ, щоб зробити, це правильний карантин, а також спроба переміщення кішку з рук, які можуть дозволити собі ветеринарний догляд.

+294
puffo 3 лют. 2012 р., 14:19:30

Мій чоловік Platy є батьком чотирьох самок в акваріумі. Мама померла близько півроку тому, і ми вирішили, що тато був просто ладити з жінками, коли вони старші. Він завжди був трохи хлопець, але вони набагато більше. Вони можуть бути вагітною. Однак, вони обґрунтовано відкинуті його і він бродить один в танку, іноді просто висить з сомом. Самки дикі і всюди і буквально підняти його, і він почав ховатися. Він також виглядає менше або дівчинки просто більше. Що це дає?

+283
Peter Lairo 26 лют. 2013 р., 17:23:55

Сьогодні я знайшов маленький кошеня в моєму саду без мами в полі зору, тому я і мій брат вирішили годувати його, то ми терпляче чекали маму. Це фактично мій перший раз ще маленький зігрівали її шлях до мого серця в мить ока. Мати не прийшла протягом дня і тим, що маленький бідний спить вночі на мороз на вулиці і це розбиває моє серце. Але це ніколи не голосно плакала мати, ні він, здавалося, був у біді.

Я підозрював, що велика кішка, яка прийшла поруч з ним, щоб бути матір'ю, але не було ніякої взаємодії, які я можу сказати тільки, що вона робить, їсть з Кітті їжі і води. Але Кіті не заперечувала і не боялася від нього. Так як я міг сказати, якщо він покинутий?

Я сходжу з розуму у мене іспит менше ніж через 9 годин, але все в моїй голові це маленьке кошеня, що я знаю, що мати цього не допустить всередину і штовхнути його поза саду тільки і робить його гірше те, що немає місцевого ветеринара або якої-небудь тварини догляд навколо мене.

enter image description here

+283
AKAfreaky 14 груд. 2019 р., 22:12:36

Є три 4 місяці бродячих щенят в моєму районі і я годую кожен з них 100gms в корм один раз на день(10 вечора-11 вечора), як я не отримую час. Так що корм вам перетравлюються просто, як нормальна їжа, або вони просто перетворюються в какашки і напитися?

+277
user3326 22 лют. 2019 р., 21:10:19

Ми переїхали і повинні пристосувати наші вельш коллі туалет і зовні. На даний момент ми повинні прийняти його вгору і вниз деякі кроки в передній і задній частині будинку. Йому 19 років, багато в чому сліпі, і суглобів в задніх лапах і хребет, тому він потребує допомоги, щоб впоратися з цим.

Він використовується для щитка собака, але вдома ми зараз досить високо над землею, в тилу, де ми хотіли б поставити щиток собака. Мій партнер не дуже зручно, і хоча ми говорили про будівництво пандуса, я думаю, що моя собака вже померла, перш ніж це відбудеться. Ми домовилися, що нам знадобиться пандус з боку, тому він не буде падати за його сліпоти. Зараз, коли ми йдемо з ним вниз по сходах, щоб дати йому впевненість, щоб отримати вниз (хоча іноді ми носимо його, 23кг), він відчуває краях сходи, з його передньої лапи, щоб знати, куди ступити. Він старий, але ще й розумні.

Хто-небудь пробував 'укладання' 2 комерційно доступних собака пандуси кінця в кінець довгий пандус? Деякі з'являються, щоб бути придатним, якщо ми просто зробили платформу "міст", щоб закріпити їх.

Може деякі пандуси припруться? Я подивився на Солвит ультралайт Бі рази собака пандус (здається коротким) і Easipet собака пандус - у обох сторін. Я міг би реально використовувати деякі поради, якщо хто-небудь намагався це.

+277
Souzan 25 трав. 2012 р., 00:10:43

У мене є кіт, який тільки що отримав додому з її хвоста ампутувати. Вона становить близько 10 років, вона, як правило, за межами кіт, але після інциденту ми збираємося тримати її всередині.

На моє запитання, як перша кішка відреагує на втрату хвоста, і як це вплине на подальшу поведінку кішки? (відсутність балансу? можливі депресії?)

+153
The Homless Lama 6 трав. 2011 р., 21:02:50

Я ніколи не чув, щоб хто-небудь тримав їх у ємності без кришки до того, просто тому, що краще бути безпечним, ніж шкода, але на моєму шляху досліджень, я знайшов цей цікавий факт:

Рівень води повинен бути за 2.5-5.1 см (1-2 зверху з двох причин; один, щоб забезпечити правильний газообмін і Дихання жаби, і два, щоб запобігти втечі і, отже, смерті. В іншому випадку переконайтеся, що немає втеча отворами для жаб, щоб досліджувати. ДАФ може легко стрибати 7.6-10.2 см (3-4") в повітря від твердого підстави.

(дуже цікавий джерело)

+148
Donoho 2 бер. 2017 р., 12:26:31

Я просто хотів додати одну річ, щоб дійсно подивитися на їжу для тварин. Вони повинні бути здатні і готові розмістити спеціальні дієти (саме тому ви оплачуєте їх).

Деякі з менш гуманні притулки будуть годувати своїх тварин дешевими продуктами, тому що це викликає у них діарею, яка легше для них, щоб очистити багато клітин за один раз, тому що вони можуть просто шланг в клітинах.

Один з притулків в моєму районі був спійманий робимо це тому, що вони не були санобробка клітини, все поширення бактерій з фекалій причиною деяких тварин вони сідали, щоб захворіти.

Я б сказав, що це рідкість з місця, що дошка прийом гостей з домашніми, тому що вони платять по догляду за народних улюбленців, але я знаю багато притулків в моєму районі, які не хочуть витрачати більше грошей на їжу для цієї причини.

У світлі цього. Я думаю, що найважливіше подивитися при відвідуванні місця посадки, щоб перевірити, яку їжу вони дають своїм тваринам, і переконайтеся, що вони можуть пристосувати спеціальні дієти. Якщо вони не бажають надавати особливе харчування, я б сказала, що щось неправильно з тим, як вони працюють.

+124
Kimosin 20 жовт. 2013 р., 14:24:04

Акваріумний фон-це гарна ідея для більш ніж однієї причини. Одна ідея поставити фон в тому, щоб змусити риб відчувають, що вони знаходяться в більш природному середовищі. Вони можуть відчувати себе більш прихованими, ніж бути в передній частині танка, де вона яскравіше (менше світла витримка= більше добре приховані = менше стресу). Також він використовується в якості загального декору... фону може бути красивіше, ніж стіни або іншу сторону в цьому номері ви говорите. Риби люблять, щоб мати місце, щоб приховати і якщо у вас вистачить декор і рослини (штучні або живі), і, можливо, деякі, які плавають на поверхні, ви можете домогтися цього для них, без фону.

Фон також буде тримати від додаткових природним світлом від удару зі всіх сторін танка. Чим менше природного світла, у вас на ваш акваріум = менше зростання водоростей = більше кисню у вашому акваріумі = здорове навколишнє середовище/менше навантаження на рибу.

Примітка: коли ви принесете рибу додому в ясному мішку це зазвичай рекомендується, щоб покласти цей мішок в папір або кольоровий мішок або відро, щоб зменшити стрес під час транспортування. Це та ж концепція.

+121
MJ taleghani 22 бер. 2012 р., 07:45:56

Моя черепаха іноді плаває навколо свого танка і бризки води всюди. Він ляснув ластами і робить дивні, воркуючі шуму. Схоже, він стрибкоподібний. Що я повинен робити?

+86
fogs 16 квіт. 2010 р., 07:13:46

Будь ласка, допоможіть! Моя Бетта риба лежала на дні резервуара для деякий час тепер, і я поняття не маю, чому. Я намагався міняючи воду на теплу воду і чистити воду. Він робив раніше, але зараз він просто змінився. Він тільки піднімається, коли я намагаюся змусити його рухатися з мій палець.(зовні звичайно танк.) Я поняття не маю, якщо він хворий або вмирає. Він навіть не піднятися, щоб отримати більше їжі! Минулого тижня я думав, що він робить краще, він плив вгору, але потім він просто спустився знову. Будь ласка, допоможіть! Я не знаю, що робити.

+53
Sai Ananth 23 лют. 2010 р., 18:24:23

Собаки-хижаки. Їм потрібно м'ясо, щоб бути здоровим.

Собаки-хижаки, а не всеїдні. Собаки дуже адаптується, але тільки тому, що вони можуть вижити на всеїдних дієти не означає, що найкраща дієта для них. Припущення, що собаки природні всеїдні ще не було доведено, тоді правду про собак, натуральні хижаки дуже добре підтверджуються доказами доступні для нас.

Що вони можуть з'їсти людину залишилося за кадром-це артефакт приручення в тому, що це була риса, що б допомогти тваринам вижити, якщо він може з'їсти залишив за залишки їжі стало більш цінним. Коли собаки були вперше одомашнені (доісторичних часів) вони були в основному тримали навколо, щоб піклуватися щурів та інших гризунів-шкідників.(джерело) зі столу недоїдки часто залучають ці гризуни собака, яка буде прибирати недоїдки будуть більш вигідні для людини. Крім того, це додаткове харчування би допомогти собаці вижити у важкі часи.

Як не годує їх м'ясом вплинути на їхнє здоров'я?

Собаки [не] є види корисних бактерій, які розщеплюють целюлоза і крохмаль для них. В результаті велика частина поживних речовин містяться в рослині речовини—навіть оброблені рослинні речовини—це недоступним для собаки. Ось чому собаки виробники продуктів харчування додати така велика кількість синтетичних вітамінів і мінералів (той факт, що теплова обробка руйнує всі вітаміни і мінерали, і таким чином створює необхідність в допаивании в сторону, щоб собака харчовими продуктами. Якщо собака може тільки дайджест 40-60% свого зерна на основі продуктів харчування, то він буде тільки отримувати 40-60% (в ідеалі!) вітамінів і мінералів він потребує. Для компенсації для цього виробник повинен додати високу концентрацію вітамінів і мінералів, ніж собака насправді потребує. (джерело)

+14
Odis Harkins 5 квіт. 2014 р., 07:15:32

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil