Що є кращим способом, щоб управляти полудикая кішка в якості домашньої тварини?

У нас є два стерилізованих кішок, Аліса і Кеша. Ми взяли Алісу в як кошеня, який народився від дикої кішки в приватному будинку у дворі. Ми отримали Кеша з її попередніх власників, які виявили, що вони були алергія на кішок.

Обидві кішки мають абсолютно різні характери / відносини. Кеша-це дружна, любляча кішка у Всесвіті; Аліса, здається, тільки терпіти нас, тому що ми годуємо її. Ми живемо в 2-поверховому багатоквартирному будинку, і за останні півроку-рік, ми вже бореться з бажанням Аліси на свободу. Вона збігає з будинку — бродив по саду, іноді в боях з іншими кішками (кілька разів вона повернулася з-за травми стегна). Вона повертається додому, щоб їсти, спати, відпочивати, потім знову намагається втекти.

Ми боїмося, що вона збирається забрати хвороб і бліх з вулиці, який вона може передати нам чи Кеша. З Еліс відчуває, як ми годуємо вуличну кішку з нічого натомість (вона просто не піклуватися про наше існування). Закривши двері й вікна, здається, не допоможе, так як вона просто чекає на мене, щоб прийти додому з моїм велосипедом, коли я не можу зупинити їх від втечі. З іншого боку, вона, здається, не хочуть жити поза небудь; вона плаче, щоб повернутися в будинок, коли вона голодна.

Я не хочу бути просто годує вуличну кішку; я не впевнений, що я можу зробити з нею, і могли б використати деякі поради про те, як продовжити обробку поведінка Еліс вперед.

Оновлення: я припускаю, що я зробив мій розум. Я був дуже під впливом моєї подруги, сказавши, що це нерозумно тримати такі кішки, які не потрібні вдома. Тепер я думаю, я просто дайте їй йти на вулицю як можна рідше, а якщо вона працює... ну, я відкрию мережа я поставив на вікна (для запобігання її від втечі), так що вона зможе повернутися. Звичайно, це буде слідувати блохи лікування. Я думаю, що найкраще впоратися з цим, прийняти її такою, яка вона є.

+967
tnightingale 2 лип. 2017 р., 09:43:21
39 відповідей

Я б, напевно, відваріть курку з кількох причин:

 1. На всяк випадок, є паразити, варити його слід убити їх.

 2. Сира курка може нести сальмонели. Я чесно не знаю, скільки отруєння ризик сальмонели черепах, але так як вони не можуть нести сальмонелу також, можна збільшити кількість бактерій на черепаху і в баку. Яке також не може бути занадто великої проблеми, за умови, що ви регулярно мийте руки після обробки черепаху або торкнутися води. Ось ЦКЗ статті на курку і сальмонели отруєння) для довідки.

 3. Ви могли б випарити більшу частину жиру, а це означає менше жиру, що ваша черепаха їсть.

Крім цього, якщо ви вважаєте, що їжа, хмари, трохи води, що може бути яєчний жовток розпадається. В цьому випадку можна спробувати використовувати яєчний білок в якості сполучного матеріалу замість цього. Яєчний білок не має стільки ж білка, як жовток, але я не думаю, що це не має сенсу, так як ви в тому числі і курки. Є також альтернатива желатину, який роблять з водоростей, називається агар , що може бути варто подивитися.

Ви також можете використовувати яєчну шкаралупу, мелений в порошок, дати трохи підвищити кальцій в їжу.

Крім цього, я б сказав, що схоже у вас досить хороший баланс буде свіжою і комерційних продуктів.

+994
HP Elite Book 03 февр. '09 в 4:24

Ви можете дати вашої домашньої кішці дієти на основі сирих продуктів. Хоча для того, щоб бути збалансованим, не можна годувати тільки м'ясом індички.

Ви повинні годувати м'ясо, субпродукти і сирі м'ясисті кістки. Ви також повинні годувати як мінімум трьох різних видів м'яса, в тому числі не менше двох червоного м'яса.

Сироїдіння це Здоровий, якщо все зроблено правильно, і може бути небезпечно, якщо не правильно збалансовані. Я раджу вам зробити дослідження про це перед початком.

Ось два посилання з двох різних способів, щоб збалансувати сирої дієти. Абсолютно Rawsome , які пояснюють, як зробити "здобич" моделі дієта. І сирим годували і ботан про те, як зробити сирої дієти після національного дослідницького ради поживних рекомендацій

+976
poroh1986 9 квіт. 2014 р., 20:18:40
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

По-перше, двічі перевірте у собаки мова тіла , щоб переконатися, що це дійсно агресивна. Якщо це агресивна собака бігає без нагляду, це те, що поліція, або контроль за тваринами повинні піклуватися. Якщо вони вже заглядали в нього, вони обидва власника попередження або вирішив, що це не було проблемою.

Є лише закони , де ви живете? Якщо ні, ви можете почати процес здачі його в одному місці (щоб штрафи для власників, які відпускають своїх собак "побігати на волі" в місто).

Те, що ви повинні працювати на стороні, стає ваша собака комфортно з більш великими породами. Відведіть його в деякі класи навчання собаки, і зробити його соціалізації. rae1n виховує хороший момент, де ваші дії, коли інша собака насправді підходи заважає його здатності спілкуватися. Він довідався від вас, що великі собаки лякають, і ви повинні захистити його. Це не обов'язково погано, але це не добре, що тепер він панікує.

В цілому я б сказав, що краще, що ви можете зробити, це поговорити з власником собаки. Запитайте їх, якщо вони можуть тримати собаку від бігу до вас, поки ви не комфортно з ним. Не звинувачувати їх, а вони в багнети і зневажливе. Ви можете запропонувати їх купити повідець так у них один вигулювати собаку, або я прошу їх, якщо вони вигулюють собаку за розкладом, так що я міг уникнути перетину шляхів.

Нарешті, я б не спрей чужу собаку, поки що вони йшли. Якщо ви можете сміливо стверджувати, що собака була агресивною і працює на вас напасти, тобто напад чужої собаки, що викликає страх у людей. Якщо собака не працює в агресивній манері, проблема в тому, що собака ненавчений. Я б сказав, що це до вас, щоб зрозуміти мову тіла собаки, майже так само, як це до них, щоб навчати своїх собак.

+966
Dt23 30 груд. 2011 р., 13:35:25

Вона вела себе з розуму, намагаючись вибратися з її бак і прискіпливий. Я просто почав читати про її симптоми і виявив, що вона може бути eggbound. Досі я не підозрювала, що таке взагалі можливо.

Коли я вперше отримав її в Google нічого не було, я просто купував книги про червоні вухаті повзунки і відчував себе досить впевнено і компетентно. Вона навіть ніколи не бачила, а веть раніше, у неї завжди був здоровий апетит, сон. Ніколи не відчував потребу взяти її. Я закинув її на 16 років?! Коли я отримав її, я буквально зняв її з ганку твикеров. Вони її відрізали відро на вулицю в грудні. Вона була розміром з 50 центів і тепер вона 11 дюймів у довжину.

Вона відкладає яйця в минулому, в її танк, і вона завжди їх їли. Будь ласка, допоможіть! Я відчуваю себе так погано, у черепах є зміни в гормонах, як клімакс? Я просто припустила, що вона переросла це і тепер я сходжу з розуму! Вона яйце прив'язане? Вона не відкладала яйця років. У черепах стають безплідними з віком, як жінки?

+950
Sahil Kolwankar 15 лют. 2019 р., 23:15:25

У дослідженні інший відповідь, я знайшов у цьому керівництві , говорячи про годівлю риби взимку.

Ось кілька пунктів, щоб дати певний контекст. (Це керівництво, спрямоване на коі і/або власники Срібний ставок, у випадку, якщо вам цікаво, чому він говорить, Не годуйте риб взагалі.)

Оскільки температура води в ставку падає, риба буде вимагати менше їжі. Дивитися їх раціон харчування і відкоригувати годування. Повністю перестати годувати вашу рибу коли температура води у ставку досягає в середньому 45°З (7°С). На 47-50°Ф (8-10°С) риба почне зимують на дні ставка.

Незалежно від зовнішньої температури, або якщо ваша риба виходить на поверхню під час зиму не годувати. Вони спливають на поверхню за киснем не їжа. Якщо ви годуєте в цей період їжа не перетравлюється.

Якщо ваш ставок не придатний для зимової риб ви можете принести їх додому. Вони можна тримати у ванній або акваріум у вашому домі.

В середині абзацу є ключовим моментом, особливо це трохи: якщо їх годувати в цей період їжа не перетравлюється. Що говорить про те, що немає прямих шкідливих впливів на самих риб через годування їх взимку. Там, звичайно, буде впливати на якість води (яке, в свою чергу, чинять негативний вплив на рибу), якщо нез'їдений корм був залишений гнити в ставку - а якщо осетра їдять їжу, що, звичайно, не проблема.

+945
DennisN 18 трав. 2019 р., 19:36:57

Не повинно бути ніякої суттєвої різниці між ними, крім собаки, що мають набагато легше жувати розкол, особливо якщо недосвідчений (що робить їх кращим варіантом на даний момент). Щеня може втратити інтерес на повну рогу, не вміючи дістатися до "солодкою начинкою".

Як правило, тут не повинно бути ніякого поділу і т. д. (ось що робить рогу настільки великі в порівнянні з кістками). Але, як зазвичай, тримайте очей на вашу собаку, особливо в перші кілька разів.

Як для травлення: тримайте його рідкісну закуску і вона повинна бути тонкою, без будь-яких побічних ефектів (доданих поживних речовин буде плюсом те). Собака, швидше за все, жувати його на деякий час, ніж намагатися відразу з'їсти його.

+924
Unni Krishnan 5 жовт. 2017 р., 06:17:19

Ця стаття з Прінстонського університету пропозиції з лазерною указкою використовувати і людські ефекту, і зазначається, що використання лазерних вказівок понад 5 МВт небезпечні і не повинні використовуватися, так здається, що зелений може бути безпечним, хоча вони рекомендують, що чим менший вихід, тим краще, так як вони будуть безпечніше.

Як і з будь-яким лазером, не направляйте його в очі своєї кішки, або на поверхні, що відбивають, які можуть відображати лазерний промінь в очі, і це може викликати проблеми, так само, як це можуть люди.

Крім того, хоча, а не тільки на вихід, іншою проблемою є те, що з кішками не може "вбити" лазер, вони не змогли спуститися з "високою" полювання, і, можливо, передати цю енергію в негативному сенсі (надмірний догляд, агресія тощо), тому передбачається, що в кінці лазерна указка ігрової сесії ви дати кішці що-то "вбити", наприклад, м'яку іграшку або щось подібне.

+889
Vera1232523 5 черв. 2016 р., 03:36:36

Моя рекомендація буде поставити вашу собаку на гіпоалергенну дієту. Одним із джерел інформації ви можете знайти тут: ГІПОАЛЕРГЕННИЙ раціон улюблениці . Це написано для кішок, але так само і з собаками. Я знаю, тому що я звик вирішувати подібні проблеми, і ця стаття була дуже корисна.

+889
user272783 24 вер. 2018 р., 14:19:27

За останні кілька років, я чув з новин, що уривчасті лікує отруєння домашніх собак і кішок. Навіть сьогодні (23 жовтня 2013 року), я про це чую в новинах.

Мене турбує, що відбувається, як я можу визначити отруєне частування, як я дізнаюся, що вплинуло на моє домашнє тварина, і де я можу отримати більше інформації?

+823
aldorath 7 серп. 2014 р., 02:34:00

Поєднання пензликом, щетинки з одного боку і приколоти на інший працює добре для мене. Кисті щетина гарні для її хутра тіла, яка є прямий, середньої довжини, тому вона не схильні плутати. Я користуюся масажною щіткою з металевими зубчиками на її вуха, які мають довгий, кучерявий спанієль хутра, що можна заплутатися.

Причина, по якій я спочатку зі знижкою, контактний кисті полягає в тому, що я шукаю одну кисть, щоб використовувати всі її хутра, і пін щітки не мав ніякого ефекту на її вовни тіла. Як тільки я зрозумів, двох видів хутра були настільки різні, я вирішила прийняти комбінований підхід, який добре працював.

+760
Mihkel 3 лют. 2019 р., 12:45:35

У мене була кішка давно, схоже її навколо '93, у всякому разі, вона буде мати лише один виводок на рік, що змусило нас думати, що всі кішки робили, кішка, на жаль померла кілька років тому і я попросила маму ще один(так як я не живу вдома більше) і ми думали, що вона збиралася стати домашнім котом, моя сім'я переїхала в інший будинок і кішку виставили, у неї почалися збори. Але у неї було стільки приплодів за останні 3 роки.

Приклад: кішка вагітна, є цуценята, котенята до 3 місяців і кішка вже вагітна знову. Це не напружує доглядати за кошенятами, але його важко отримати їх всі нові будинки(не те що у нас нема, але все одно трохи клопоту)

Так що, може хтось пояснить різницю? Я зовсім заплутався. (До речі, ми плануємо стерилізувати кішку, як тільки поточна кошенят натисніть 2 1/2 місяців)

+702
Alejandro Santa Cruz 24 бер. 2015 р., 12:47:45

У мене в 10 років трохи ожирінням критий кішки. Нещодавно, я гладив його живіт і думав, що я знайшов те, що може бути парша. Мені в лом його м'яко з моїм нігтем, перш ніж я волосся повністю очистити від простору (щоб краще бачити) і він злетів. Коли я був в змозі очистити волосся в сторону, зовсім я зрозумів, до свого жаху, що він був фактично одним з його сосків. Вона не кровоточила, а він навіть віддалено не засмутилася через це на всіх (я так вважаю, що ніщо йому не заважало). Я домовилася з ветеринаром, але я не змогла побачити їх пізніше на цьому тижні. Мені було цікаво, якщо хто-то ще кожен чув про це або може знаєте, чим це викликано.

Я намагався зробити деякі дослідження і знайшов усе, що ожиріння не дозволяючи йому доглядати себе правильно, щоб дармоїди, нічого поганого взагалі. Не було чітких відповідей на те, що це може бути викликано. Якщо у кого є які ідеї вони можуть запропонувати буде прийнята з вдячністю.

+690
d12frosted 1 черв. 2018 р., 07:30:46

що гриби не є природною їжею для Германа черепахи

Наскільки мені відомо, вони не - їх раціон складається, природно, в зелений-зелень (салат, конюшина тощо) та деякі овочі (капуста, броколі, морква і т. д.) І невелику кількість фруктів (яблука, полуниця і т. д.). Будь-яка дієта в полоні я очікую, щоб відповідати їх "природного" дієті по більшій частині.

Гриби, природно, зростають в Європейському лісі

Делікти Герман не природно лісові черепахи точно так само, як, наприклад, Redfoots (хто буде радісно жувати гриби до речі!) так що поки більшість їстівних грибів, ймовірно, не зашкодить , а Германа вони швидше за все навіть не реально вважають їх їжею. Їх "мисливських" місцях, як правило, лугів.

і так черепахи був, мабуть, навчилися користуватися ними.

Це не просто на всіх. Я уявляю їх проживання включає в себе дуже багато речей, які вони б не насолоджуватися їжею.

+662
JoelKuiper 25 груд. 2014 р., 21:44:10

Більше цікавить полювання, напевно. "Ей, я взагалі-то зловили одного" це було весело, давайте спробуємо це знову."

Інші зміни в поведінці, швидше за все, не виникне. Навіщо вони? Інші собаки не кролики, і знаю, як сигнал "вистачить, я награлася."

+616
Gareth Somerville 12 квіт. 2018 р., 14:56:43

Ви не повинні втручатися, а твоїй подружці. Якщо вас лякають кота у своєму домі ви будете вважатися ворогом, а також Собака. Кішка може зробити sickenly нервує з цього приводу, і, ймовірно, продовжують лякати собаку, коли ти помреш.Вашій подрузі слід було б зробити догану на кішку, коли кішка намагається боротися. Вона повинна показати, що вона все ще кішки і дати їй більше любові,грати і увагу, але як тільки кішка намагається боротися, вона повинна відвернути його чимось приємно, якщо вона не може допомогти, вона повинна взяти кішку з комір і сказати "Ні" твердо. Якщо кішка його не тренували на це раніше(що очікувалося), вона повинна утримати її від нашийника, сказати "Ні" твердо і потім нести її м'яко від пуза і відвести її в іншу кімнату(скажімо, у спальні) та зробити позитивний момент з кішкою, але тільки тоді, коли кішка знаходиться в спокійному стані знову. Кішка може боротися з вашою подругою, якщо їх відношення не так гарні, так що нехай вона буде обережна. Я повинен також згадати, що партнер не повинен діяти налякав кота і потрібно виглядати сильніше, ніж він. Якби не кіт, можливо, просто подряпати її до смерті і все розвалиться. Я не кажу, що кішка буде бачити її як альфа-або що-небудь, він буде тільки визнати, що якщо жінка не погоджується на її вчинок, вона здатна зупинити її. І сенс жінки-це така радість для кішки (якщо вона грає, дає багато уваги і годує її) і також готовий зупинити кішку після disbehaving кішка не захоче йти проти леді. Кішки і собаки, як правило, повинні залишатися відокремленим, поки обидва спокійні. Грати з обома, поки не втомився, і тоді і тільки тоді нехай вони будуть в одній кімнаті. Контролювати все, звичайно, (ви і ваша дружина або будь-який інший) кожен на це тварина. Якщо який-небудь агресії, здається, почала акуратно видаліть агресора. Ви обоє повинні повною мірою усвідомити, що кішка сприймає собаку як загрозу і, швидше за все, боїться. Для цього ваша подруга повинна зробити кішка, побачивши, що вона на її стороні не собаки, але не згоден на агресивну поведінку.

Також ви можете дати фотографію, яка показує, як в тій же кімнаті, відео краще, але я не впевнений, що ви можете зробити це. Що б допомогти людям судити про ситуацію.

+611
Raheel Sadiq 10 квіт. 2018 р., 21:14:53

Ви повинні бути в змозі використати будь акваріум повітряний насос, але швидше за все ви хочете, дуже маленьке. Є ряд інтернет-зоомагазинах або вашої локальної велика коробка або невеликі місцеві рибні магазини будуть нести їх. Шепіт марки насосів пристойні і коштують близько $5 або $6 для моделі 10, яка я думаю, буде багато. Azoo, aqueon, і деякі інші виробники також роблять невеликі дешеві насоси. Можливо, ви захочете зробити невеликий вбудований клапан в той же час у випадку, коли насос видає занадто багато повітря для того, що вам потрібно.

+575
Dashadasha6363 8 лип. 2011 р., 08:56:35

Є невеличка дика кішка, яка продовжує приходити в мій двір і нападають на мою собаку 65lb. Наш двір повністю обгороджений і ми у двері собака, то наша собака входить і виходить, як йому заманеться. Зазвичай я не бачу нападу, але почути його (страхітливе виття і плач за нашою собакою ... він явно боїться його).

Під час останнього кота зіткнутися (у нас було 6 або близько того), мій пес поранився, що проходить через двері, собака швидко, як тільки міг. Щоб зробити справи гірше, тепер кішка, здається, зацікавлені в отриманні в будинок через двері для собаки. Я відчуваю, що повинна охороняти будинок від цієї кішки; я дуже турбуюся, що кішка-сяк всередину (через двері для собаки, віконце, скріплювати болтами через двері).

Кішка не боїться людей. Я вийти і прогнати його з мітлою, але він часто повертається.

Це відбувається протягом місяців. Жодних кошенят в наш двір, і якщо він був шаленим, він вже мертвий. Я намагався (безуспішно) зловити кота, але там не так багато, що по-людськи я можу робити з ним; місцеві притулки не беруть диких кішок. І пастка/середній/повернення не допоможе моя проблема в цьому випадку.

+550
AbdullaAmm 6 бер. 2011 р., 19:49:57

Ми недавно (близько 2 місяців тому) взяли кошеня. Йому зараз близько 5 місяців. В той час ми обидва були проводити набагато більше часу вдома, граючи з ним і перебуваючи з ним в цілому. Тепер ми обидва отримали роботу на повний робочий день, тому ми далеко по буднях з 8 годин в день. У нього купа іграшок, кошеня Кондо НПД/подряпини, і ми даємо йому доступ у всі приміщення квартири (за винятком ванній, так як він потрапляє в корзину).

Моє питання чи можливо йому отримати занадто самотньо і нудно, коли він один вдома? Я не хочу, щоб він був дуже незадоволений або засмучений, що він один більшу частину часу, тому що він дуже доброзичливий і взагалі дуже любить увагу від нас.

+534
Dennis Chen 13 вер. 2015 р., 08:50:25

Даючи коні скибочки хліба як ласощі є загальним, де я живу (Австралія). Для багатьох людей це так часто, як давати коней морквою і яблуками. Сказавши це, кінь може зробити те, що я називаю снек кількості, одним або двома скибочками або на 6 шматочків, як ласощі і, як правило, не більше в день. Кількість зерна в цьому кількість хліба настільки маленький, порівняно з забору зерна з коней сили годували зерном. Я годую пару моїх коней 4 літри ложок зерна в день (роздільне харчування). Покласти в цю точку зору, зерна хліб незначна.

Я годую своїх коней на хліб як ласощі, може бути, один або два рази на тиждень і робити це без жодної шкоди для свого здоров'я і знаю багатьох людей, які роблять те ж саме і використовувати хліб, щоб допомогти спіймати своїх коней. Наскільки мені відомо, немає питань здоров'я для годування снек-кількість білий, цільна або многозерновой хліб для коней. Це, звичайно, не те, що повинно скласти основу раціону, як і яблука або моркву.

Я взяв деякі цікаві фрагменти з цієї статті.

Якщо припустити, що хліб з пшеничного борошна, дріжджів, солі і води, в ній немає нічого, що є токсичним для коня, і це може значною мірою сприяти споживання калорій, якщо годувати у великих кількостях. Немає ніякої шкоди в зрідка подаючи хліб, але це не найбільш поживні корми при використанні в якості єдиного концентрату. У той час як хліб повний калорій, він містить мало поживних речовин.

.../...

Високий вміст крохмалю хліба можуть бути потенційні проблеми, якщо годувати у великих кількостях. .../...

Не прийнято фуражна пшениця зерно для коней з-за високого вмісту клейковини. Проблема з пшеничної клейковини склав в шлунок або кишковий тракт і викликаючи закупорку (коліки) не викликає проблем з годуванням хліб, тому що дріжджі і тепла випічки змінили клейковини крохмалю.

Обережно з хлібом, як і з будь-яким кормом для коней, сіно, солому і т. д., цвіль. Переконайтеся, що ви не годуєте коней пліснявим хлібом, це може зробити кінь дуже хвора і навіть бути смертельним.

+525
NotaGoodProgrammer 1 лют. 2011 р., 07:25:24

Оголошення означає, що вони знайшли кореляцію між DCM і собак їдять ці види продуктів. Кореляція означає просто, що ці дві речі, як правило, виникають разом, але це нічого не каже про те, чому або як.

Від https://www.fda.gov/animal-veterinary/science-research/vet-lirn-update-investigation-dilated-cardiomyopathy

"У період з 1 січня 2014 року по 30 квітня 2019 року, в управління надійшло 524 доповіді з участю 560 собак і 14 кішок з діагнозом ДКМП. В FDA також отримали багато повідомлень про ДКМП захворювання серця у собак і кішок протягом цього періоду. Щоб краще зрозуміти повідомляється серцевих захворювань, FDA досліджено в багатьох випадках ДКМП, так само як деякі з цих країн, ДКМ серцевих справах, переглянувши медичні записи і виконання дієтичних і екологічних інтерв'ю впливу".

Це означає, в FDA прийшли до висновку, є якась зв'язок після отримувати безліч повідомлень, та проведення розслідування у цих доповідях, щоб спробувати виключити інші фактори навколишнього середовища. Він буде приймати реальних експериментів або для медичних досліджень, щоб насправді розібратися в тому, чому така залежність має місце.

Як у вихідної статті йдеться, це навіть не відомо точно, що причина DCM є, так що немає висновок може бути зроблено в цей час, чому це так.

Це заява призначається, щоб бути прийняті як попередження про те, що ця їжа може бути причиною ДКМП, але він також може і не бути. Якщо це турбує вас, то не годуйте ваших собак продукти в списку.

Зазначу також, що "зерно-безкоштовно" - це щось з недавнього дієту для домашніх тварин. Собаки і кішки є хижаками, і тому люди думають, що годують їх зерном-це автоматично погано, і реклама підібрали в цьому. Правда корм для собак і кішок, особливо сухий корм, потрібні деякі інгредієнти, крім м'яса для того, щоб об'єднати харчування, і, можливо, допомогти отримати точний правильний баланс харчування. Зерно-безкоштовна їжа, тому вони містять і інші інгредієнти в якості заміни для зернових культур, таких як бобові або картопля, яку я вкажу також суперечить те, що люди думають, що собаки і кішки повинні їсти. Хоча будь-який з цих продуктів насправді може бути споживаються собак і кішок на натуральне харчування хижих тварин, так як ці продукти можуть бути в шлунку тварин, яких вони їдять. Дослідження FDA не просто показує зерно-безкоштовна їжа досить нова, що він не тільки знав, який ефект вони справляють на домашніх тварин.

На закінчення, хоча і не можна сказати, якщо зерно-це погано для тварин, це не обов'язково краще для домашніх тварин небудь.

+463
Rhea Lalantacon 30 трав. 2011 р., 02:42:44

Я знаю, що це поширене, але мій кіт ненавидить, зневажає, боїться і нападає на мою пилосос! Чому кішки це робити?!

+445
Catherine Lefebre 1 лист. 2018 р., 23:13:57

Моя дружина любить її годівниці для птахів. Проблема в тому, що ми або магазин насіння птиці та птиці дістатися до нього, зробити великий паперовий безлад, і ми зберігаємо його всередині. Зберігати його всередині, ми повинні турбуватися про ногами навколо великий мішок насіння птиці (простір у великій пошані в нашому будинку, тому він повинен сидіти біля задніх дверей). Я думаю це не погана ідея для зберігання насіння в мішки для сміття всередині один великий жовтий пластиковий наповнювач для котячого туалету-ванни.

Тут питання наскільки це безпечно для птахів? Я смутно усвідомлюю, що деякі види пластику не продукти харчування безпечними і просочуються токсини, і ні сміття, ні урн, Кітті здаються хорошими кандидатами для виробників для тестування безпеки харчових продуктів. Якщо звичайні сміттєві мішки є проблемою, чи є який-небудь матеріал, який є безпечним для даного виду зберігання?

+417
Leha48 11 трав. 2012 р., 16:57:12

Я зовсім новачок у з риби, у нас є 65 літрів (14г) танк 6 см, 2 Данні, 2 плати і Гонконг плека, яка працює вже близько 1 місяця.

За цей місяць я дізнався багато нового про хімії води і хотів би задати деякі поради про те, як перемістити хімії води в потрібному напрямку.

Статистика для нашого танка є: РН: 8.2, аміак: 0.25 проміле, нітрит: 0.25 проміле, селітри: 40-60ppm

Статистика для води прямо з водопровідного крана є: РН: 7.2, аміак: 0.25 проміле, нітрит: концентрацію 0ppm, селітри: 40-60ppm

(Обидва тіста, отримані за допомогою тесту API комплекту)

Я хотів би знати, як якщо рН 8.2 розташовується хороший асортимент риби в нашому танку (якщо не можна зробити, щоб виправити це)? Що б бути кращою причиною дій для зниження рівня нітратів у нашій воді? Я припускаю, що регулярні підміни води не має великого значення на рівень нітратів, так як вони так високо прямо з-під крана.

Досі я додав наступні хімічні речовини зі зміною води: Тетра AquaSafe, EasyBallance Тетра API і швидкого старту. Тетра хімічні речовини були використані, оскільки бак був придбаний, то API Швидкий старт був використаний протягом 25% підміни води зробити ще вчора.

У мене також почали замінювати підроблені рослини акваріум з живими рослинами, як я чув, що вони можуть допомогти знизити рівень нітратів у воді.

Мій єдиний найкращий варіант/щоб купити воду в пляшках або є інші/більш ефективні рішення?

+394
sonu jawaharpuria 15 серп. 2011 р., 11:18:44

Один з наших золотих рибок знайшли недалеко від ставка, на землі, а кіт сидів поруч з ним, гратися з ним. Ми не впевнені, що кіт ловив золоту рибку, або якщо він вистрибнув, а ставок був дуже повний з-за недавнього дощу.

Рибу покласти назад і, здається, здоровий, але може мати незначні травми, які ми не можемо бачити, так як ми не обстежили його, просто дозволяла їй покупатися та відпочити.

Коли я годував їх на наступний день, одна з риб була натикаючись в інший бік, коли вони годують (і я не можу сказати, що з одного, що була зі ставка). Це сталося, коли було більше риби в ставку, з ними і цієї великої риби згодом був введений в його/її власному ставку.

Це просто може бути збігом термінів із ставка нещасний випадок, але я знаю, що птахи можуть клювати поранена птиця. Може те ж саме статися з золотими рибками.

Може це дідівщина натикаючись поведінку бути результатом того, що, можливо, поранені?

+380
Anthony Pollmann 11 квіт. 2017 р., 16:45:54

Ви в праві припустити, що линька у кішок, собак та інших тварин (як домашніх, так і диких) тісно пов'язані з сезонними коливаннями:

Линька у тварин тісно пов'язана з сезонними циклами. У більшості випадків, цикл линьки знаходиться в черзі від зміни кількості денного світла. Ріст волосся і випадання регулюються коливання в кількості мелатонін, "гормон темряви", який виробляється шишкоподібною залозою у відповідь на сезонні зміни сонячного світла.

Збільшується тривалість дня стимулює ріст волосся навесні. Навесні линяти зазвичай важче, тому що зимове пальто поступово замінені на більш легкі, літні пальто.

Незважаючи на сезонні коливання представляється основною причиною, стаття продовжує обговорювати інші фактори, що впливають линяти:

 • Температури (сезонні, регулюється довжина дня)
 • Спосіб життя (критий і відкритий тварин)
 • Харчування (випадання волосся з-за поганого харчування)
 • Порода
 • Підлогу (стерилізованих/кастрованих собак можуть мати більш виражений підшерсток, так що линяти можуть бути більш помітні)
 • Вік
 • Гормональний статус (визначення фази росту волосся)
 • Поведінка
 • Здоров'я
 • Власник

Як вже говорилося, це багато в чому залежить від породи кішки або собаки. Різні породи мають різні характеристики (наприклад, довге волосся або подвійний шар), що зробить їх линьки суми відрізняються.

Такі фактори, як склад шкіри , в тому числі шарів (Епідерміс, кераміди, дерми, базальної клітини, гиподерма) і функції; волосся собі , включаючи склад, структуру, шари, шаблон фолікул, і зростання волосся різних фаз і типів волосся (в тому числі остьовий волос, під волоссям і дотикові волоски) - все це впливає на тип волосся і тому пролиття моделей.

enter image description here

Линяти моделей для собак і кішок також обговорили:

Подвійний-покрынный собак, як правило, падіння їх м'яким грунтах, два рази в рік і втрачають своє пальто раз на рік. Якщо вони скидають все відразу, хутро вийде в пучки і часто називається "дме пальто". Інші собаки постійно линяють протягом усього року або тільки кожні 10-12 місяців. Линяти може зайняти від трьох тижнів до двох місяців. Собаки, які живуть за межами зазвичай сильно линяє, як дні складаються навесні, але ті, що живуть в основному в приміщенні, часто здається, щоб пролити хоч трохи працює цілий рік.

У кішок немає один період линьки волосся. Сусідні фолікули знаходяться в різних фазах циклу волосся за один раз. Домашні кішки, як правило, постійно линяють протягом усього року, з піками активності відбувається навесні і восени.

+373
user2617804 26 вер. 2011 р., 23:32:24

Вчити їх окремо, а коли голодний. Ідеальний час тренувань перед сніданком і перед вечерею, ніяких перекусів у проміжках. Закінчити на високій ноті, після того, як останній трюк дати їй повний сніданок/вечеря і дати багато любові.

+364
rizla 29 серп. 2016 р., 01:27:18

Це складна ситуація і, на жаль, немає ніяких реальних один-розмір-підходить-всім підхід, і напевно не відразу виправити. Є деякі речі, які ви можете спробувати і ви, можливо, захочете поекспериментувати з ними, щоб побачити, якщо ви можете знайти те, що працює.

Зробити дифузор феромонів

Різних компаній ринку цими та з різними повідомленнями, але всі вони по суті те ж саме - вони містять синтетичний варіант кришки, який є феромоном, що кішки виділяють матері після пологів, має заохочувати кішок, щоб відчувати себе в безпеці і допомогти знизити конфліктність поведінки. Вони не панацея від всіх бід і різні кішки реагують по-різному, але я ніколи не бачила, щоб кішки погано реагують на один і з мого досвіду, вони можуть допомогти зняти гостроту напруги. Особисто я використовую Feliway друзів і бачили гарні результати.

Грати перенаправити Майло інстинкти

Коли ви бачите, Майло намагається бути грайливим, спробуйте відволікти його увагу на іграшку (вудку типу іграшка ідеально підходить для такого роду речі, але ви повинні визначити пріоритетність тих типів, які він любить). Це має дві переваги - По-перше, це означає, що Майло може зробити його грати закликає задоволений без того, щоб турбувати Роксі, а по-друге він може (з часом) заохочувати Роксі приєднатися. Все краще, якщо ви можете грати з ним в місці, де Роксі можемо спостерігати з безпечного місця, тому що давши їй трохи часу, щоб освоїтися з спостерігаючи за його грою ви можете почати заохочувати її з іграшкою.

Грати з Роксі в спокої

Це може допомогти побудувати її впевненість - й упевненіше вона почувається, тим менше шансів, що вона буде психувати на Майло

Переконайтеся, що Роксі має "безпечне" місце в будинку

Вона, напевно, вже знайшли один або більше, але якщо ви можете переконатися в тому, що вона завжди десь вона може відступити, якщо їй потрібно, - і якщо вона пішла туди наступним Майло турбує її, то спробуйте і тримати його подалі, наскільки це можливо, відвести його в іншу кімнату і дати йому якусь метушню або грати з ним, щоб вона могла зробити перепочинок.

Дайте йому час

Кішки може зайняти несподівано багато часу, щоб по-справжньому налагодити свої стосунки - вони одиночні тварини по натурі, тому спілкування з подібними не завжди приходить швидко. І з фоном Роксі там, напевно, багато досить сильно вкоренилася досвід, який вчить її бути обережні з іншими кішками (особливо великі)

Поділитися любов'ю

Якщо обидва присутні їх чергуючи суєта - коли ви сваритеся кішка, ви будете піднімаючи свій запах на твоїх руках тому, коли ви тоді город городити другий кішкою вони підберуть на цей аромат і, з плином часу, пов'язати цей запах з приємними речами (тобто шум)

Дайте йому час

Дослідження показують, що кішки мають "епізодична" спогади схожі на людей, так що вам потрібно зробити, це створити серію "щасливих" спогадів в Roxy, пов'язані з себе і мило і овертайм почнеться, щоб зменшити вплив її старі спогади інших котів == погано, вона, напевно, завжди буде побоюватися "чужих", але я думаю, що ви, ймовірно, може змусити її прийняти Майло

+355
ELEK23 13 вер. 2014 р., 12:17:18

Ви говорили смердючі випорожнення до ветеринара? Є деякі медичні проблеми, які можуть викликати смердючого калу (паразити, мальабсорбції, алергії). Лікування може зменшити запах, тому він менш потужний.

+323
Marius Chiosea 4 січ. 2011 р., 03:46:37

Щоб отримати вашу собаку ходити з комфортом на повідку, спочатку все, що вам потрібно, віддаєте перевагу легкий нашийник і легкий повідець.

 • Перший крок, щоб отримати ваша собака знайома з нашийником.
 • Якщо ви надаєте йому нашийник тільки тоді, коли ви берете собаку на вулицю, то почніть приєднувати навіть в будинку, коли ви взаємодіяти з ним.
 • Просто переконайтеся, що під час здачі нашийник просто поставити її співають, але не так туго, інакше це буде незручно і небезпечно для вашого пса; він повинен забути про це, як ви отримуєте його уваги та спілкування, щоб відволіктися від носіння коміра.
+268
Suneth Attygalle 23 квіт. 2016 р., 20:12:51

ми дати домашнє тварина в якості подарунка для когось і продавці не знають, як доглядати за ними, або не хочуть їх в першу чергу. Не додати в список загиблих, даючи неправильний подарунок не тій людині.

+255
Abdul Wahid 10 лип. 2018 р., 07:35:36

Це дійсно залежить від вашої життєвої ситуації, як довго далеко від дому занадто довго, а також віку і типу собаку ви отримуєте. Для маленького цуценяти, більше ніж на пару годин-це занадто багато. Якщо це доросла собака, яку можна залишити на вулиці в гарну погоду, вони можуть працювати дуже тривалий час, за межами (деякі собаки до 12 годин) але от коли друга собака допоможе тримати їх від нудьги і самотності. Якщо собака знаходиться за межами самі по собі так довго кожен день, вони не будуть вести щасливе життя. Але якщо ви живете десь без обгородженій дворі, якщо у вас середній або більш дорослої собаки, вони повинні йти не більше 8 годин між горщик перерв і що повинно бути виключення. Вони повинні зробити невелику перерву приблизно кожні 4 години.

Що стосується породи, як вже згадувалося в коментарях, самі гіпоалергенні собаки досить маленькі, як Бішон Фризі. Пуделі великі гіпоалергенна порода, але вони іноді не роблять кращі домашні тварини. Може бути, шнауцери, як і інші рекомендовані людина, але що б породу ви не отримаєте, це завжди краще, щоб купити з притулку і багато собаки притулку, мікси. Шукати суміш, яка має волосся , а не шерсть (волосся зазвичай довше і більш жилавий, ніж хутра)

+246
setareh 28 черв. 2010 р., 11:30:48

У мене є неповнолітній леопардовий гекон, я скоро їду у відпустку на 3 дні. Я не знаю, якщо він буде в порядку, поки мене немає? Я буду годувати його, перш ніж я піду, але я зазвичай годую його 10-15 цвіркунів кожен день. Але, я не буду там 3 дні і я боюся, що він буде голодувати, поки мене не буде.

+232
Christopher Rathermel 30 квіт. 2015 р., 13:27:20

На моє питання, я залишу наші сини дорослий е мастиф на деякий час і подавати йому 16 0z, і сухий з 1 банкою родоводу ам і 8 унцій сухий і я/2 можна м'яку їжу ввечері. Чи цього достатньо ?

+231
Jazzmine 1 груд. 2010 р., 15:10:30

Припускаючи, що ваш довгошерста кішка здорова - і це не маючи ніяких дієтичних проблем, я б сказав, що ви робите просто відмінно. Кілька людей з длинношерстными кішками щасливі зберегти кількість волосся, які вони проливають, але це просто частина пакету, який поставляється з будучи кішки батько.

За час, проведений грумінгу вашої кішки, цілком імовірно, що у вас більше шансів виявити незвичайні фізичні симптоми, як чурки, ваги ЛОС, і, можливо, зневоднення, перш ніж інші менш добросовісні власники кішок. Добре для вас!

+210
David Jaw Hpan 28 лип. 2014 р., 20:49:42

Перший рік чекали далеко на довго чекати, щоб кіт кастровано - занадто довго.

А helathy кота можна каструвати в будь-який час після 6 або 7 місяців. Ветеринар буде вирішити, якщо ви повинні чекати.

Затягування кастрація не добре і може викликати проблеми зі здоров'ям. Однорічного ООН-neudtered кіт може почати розпорошувати, щоб помітити територію. Я говорю не тільки про сечі, я кажу про сечі у поєднанні з неймовірно неприємним запахом анальних залоз секреції.

Я може бути дуже важко зупинити чоловічий розпилення навіть після того, як вони кастровані.

Що стосується самої процедури - я бачив, як це відбувалося досить часто, що я б посоромився робити процедуру, якщо це було абсолютно необхідно робити це тоді і там.

Ветеринар знеболити кішку, зробити невеликий надріз в котячої мошонки, дотягнутися пінцетом і gentely тягнути одне яєчко назовні, перев'язати труби, а також СНиП яєчку, а потім повторіть процедуру для другого яєчка.

Правильно кастрований чоловік повернеться в своє нормальне самоврядування після закінчення дії анестезії.

Вам не потрібно покласти на нього єлизаветинський комір, він не зашкодить місці операції.

Насправді, я ніколи не знав ветеринара, щоб поставити ще один шов або використовувати хірургічний клей. Як один вет сказав мені, після того, як яєчка були видалені, мошонку просто замикається і залишається закритим.

У нас кастровані, може бути, 15 чоловіків і не мав жодних проблем з будь-якої з них.

SimonT

+173
Andrey Izman 7 січ. 2012 р., 07:40:44

Ми просто купили 5 місячного щеняти, пройшов тиждень і я думаю, що можливо, я поспішив нашийник і повідець навчання як щеня не може ходити з нашийником і часто трясе головою і чухає за комір. Це дуже м'який комір з тегом світле ім'я. Скільки часу зазвичай брати цуценя приймати нашийник? Прив'язі?

Як тільки поводок, вона відмовляється йти куди завгодно і кладе на перерви. Я дозволив їй носити і тягнути повідець навколо трохи в приміщенні, щоб вона звикла до неї, але як тільки я підберу інший кінець, вона відмовляється виконувати. Без коміра на неї frolicks і грає і хоче потрапити у всякі капості, як їдять камені і кусючі у філіях. Маючи це на увазі, я б вважав за краще, щоб вона була на повідку.

Я повинен спробувати знайти більш тонкий комір і почати з самого верху? Спасибі!

+167
Just a Lurker 25 серп. 2019 р., 04:12:30

Мій кіт старіє, і жоден з моїх вихованців збираєтеся бути навколо протягом іншої частини мого життя. Коли вони проходять, я думаю, я буду занадто емоційні, щоб думати про логістики, тому я хотів би з'ясувати, що потрібно робити заздалегідь.

Я живу в місті, поховання не найлегший варіант. Як правильно (і в ідеалі шанобливо, хоча цей аспект може бути занадто особиста думка) спосіб позбутися від великої мертвої тварини, наприклад, кішка, собака, або що-небудь ще, особливо в районі, де відкрита земля не легко добратися чи доречно використовувати?

+64
Olaoluwa Aladejana 29 трав. 2010 р., 02:48:15

В жовтні 2013 року з-за Naegleria fowleri (а.до.а "мізки амеби"), було підтверджено, щоб бути знайдений в Луїзіані суспільних систем питної води. Я живу в південній частині США, і я стурбований, так як у мене собаки в місцях, де є невисокі водні шляхи, і я надати їм воду з крана пити.

Я знайшов "чи може ваша собака бути в небезпеці для мозку, що харчуються амеби?" на PetMD, але авторинга лікар зазначає, що, хоча смертельно небезпечних мікробів стверджує, собаки не ризикують (тільки мишей і людини), його дослідження ветеринарної інформаційної мережі виявила одну потенційну разі інфікованої собаки з 1997 року (Стіл, К. Е. та ін..Аль. Амебіаз у собак з виразковою хворобою шлунка і аденокарцинома. Ж. Вет. Діагностичне Дослідження 9(1): 91-93. 1997.) (випадок). Він не зміг підтвердити свої висновки в якості вихідного документу не може бути розташований під час статті. Стаття була розташована і лікар був попереджений свого існування через Twitter.

Я припускаю, що запобіжні заходи можна вжити, щоб використовувати дистильовану воду, щоб годувати моїх собак і не допускати їх купання або пиття з водойм стоячої води.

Отже, питання залишається: собаки можуть бути зараженим цієї жахливої амеби? Я можу відчувати себе в безпеці, дозволяючи мої собаки купатися в ставку?

+47
Walt Sully 13 жовт. 2011 р., 08:11:12

Моя кішка може нявкати, але тільки коли вона дуже хоче в будинок, інший раз вона робить високої тональності шум чи ні шуму взагалі.
Схоже, вона відкриває рот, почекати кілька мілісекунд, і маленький писк виходить. Мої інші кішки цілком можуть нявкати, і вони обоє прийшли з того ж будинку, де ми взяли їх, бо вдома їм знехтували, і вони були там протягом такого ж часу.
Допомогти? мяу

Деяка інформація про неї . вона американка shortfur, або щось подібне коли ми її взяли, вона була дуже fleabitten.
Вона також глистів.
У неї було багато бліх.
Її сестра хотіла вдарити її багато.


+13
looseyi 31 січ. 2013 р., 04:05:30

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil