Що це значить, коли моя кішка робить цей шум? (ре-пост)

Хтось розмістив питання про шум кішки в цьому відео робить, між їх регулярних мяу-типу шуми.

Вони хотіли знати, що цей шум означає, коли кішка спілкувався з ними. Я зрозуміла, що моя кішка робить те ж шум коли я говорю з нею, так що я почав робити деякі погуглити! Кішки спілкування-це цікаво для мене, тому я був схвильований, щоб відповідати.

Я майже закінчив мою відповідь, коли питання був видалений, тому я повторно відправляю питання на моїй пам'яті кращий (я сподіваюся, що все добре!)

Так от, питання - Що таке голосно, рот закрий шуму цих кішок роблять, і що це значить?

+879
CoolTarka 17 серп. 2013 р., 17:44:51
31 відповідей

У мене є пара хвилястих папуг і жінка поклали перше яйце на 14 квітня, потім другий на 17 квітня і з розривом у два дні вона лежала всього 5 яєць, так що моя проблема... 1-е яйце вже вилупилося 6 травня і інших 4-х яєць не вилупилися ще... можливо, що залишила яйця безплідні?

+955
Instant Hedge 03 февр. '09 в 4:24

Кішки повинні зберігатися в приміщенні або біля зовнішньої кішки ручка , щоб тримати його і дикої природи безпечно.

Кішки роблять багато видів птахів, ящірок і деякі черепахи вимирають. Ви також будете мати ризик заблукати (мікрочіп допоможе, якщо він буде визнаний хтось інший) або убитий більш великі хижаки (лисиці, орли, койоти і т. д.). і транспортних засобів.

Якщо ви вирішили повідку вашу кішку, будьте впевнені, він перебуває під наглядом у всі часи. Якщо хижак знаходиться поруч, він не зможе втекти. У нас було кілька кішок, вам налетіли на яструбів в районі.

Я буду також додати, що якщо ви вирішили випусти його, будь ласка, він повністю щеплений FVRCP, лейкемії і сказу, а також дає йому щомісячний блошиний + dewormer, який буде охоплювати стрічкові черв'яки (а також інші, але не всі анти-паразитних лікувати стрічки).

+937
Ery 3 трав. 2010 р., 03:29:30
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Так, це абсолютно нормально.

Підлогу кроликів не впливає на результат. Стерилізація, принаймні 30 днів, перш ніж намагатися облігацій важливо. Кожен кролик має особистість, міжособистісні конфлікти між кроликами, як правило, як правило.

Кролики дуже територіальні, бійки і шкоду часто більш важкою, то можна було б очікувати з кішками або собаками. Кролик На фото нижче був розміщений з кількома іншими, можна побачити, що вуха відгризли, брови відсутні, їх носи деформоване. Деякі кролики в цьому порятунок померла.

Після порятунку багато з цих зайчики подружилися і тепер живуть щасливо разом. Інші подружилися з новими друзями, деякі залишаються на самоті безосновні і жити зі своїм народом.

enter image description here enter image description here

Стосуються кролики б'ються один з одним до смерті?

Роблячи кролики живуть щасливо разом-це важка праця, це може зайняти кілька місяців і до цих пір не вдалося. В інших випадках, через пару тижнів призведуть до успішної склеювання. Є стаття в Rabbit.org про bonding

У нас є пару постів про кролика склеювання тут

+907
GEEK 30 трав. 2015 р., 10:44:50

Коли моя кішка приходить, щоб сидіти в передній частині моя клітка для морських свинок моя морська свинка Алма-як і раніше робити все, що вона робить, але після трохи, як вона хвилюється? Вона зробить літунів навколо клітини, попкорн і навіть перейти до передньої частини клітини і обнюхати моєї кішки особа. Моя кішка, здається, дуже збентежений всім цим, і іноді стає страшно, Може, тому що вона не веде себе як жертва? Я не впевнений, якщо я повинен турбуватися про те, що моя кішка що-небудь робить як йому здається, більше з цікавості, але я також не впевнений, якщо моя морська свинка збуджена або налякана.

+889
CollinsOconner 20 лист. 2011 р., 04:42:20

Зробити правильний Маска - серйозно. Н95 рейтинг, одноразові маски долара за штуку (і майже напевно досить добре, і мінімум, ви повинні одержувати) і повинен захистити вас від більшості речей, які дають вам неприємності - частинок і цвілі.

Може бути, варто реально отримати зручну маску (а це сильно залежить від особистих переваг - ми, як правило, мають N95 маски навколо occational по всій країні смогу спалахів), якщо ви використовуєте його регулярно.

Також пам'ятайте підходять питання. Якщо маска не створює гарне ущільнення навколо вашого носа і рота, його в основному безглузді.

Також розглянути зручну для очей захист.

+812
maxi8080 8 лип. 2015 р., 13:39:33

Сумно чути, що ваша собака діагноз лімфома :(

Що стосується ставок дихання, потрібно враховувати різницю між оксигенацією і регулюванням температури тіла.

Відбувається неминуче зменшення об'єму легень, що показує збільшення середньої частоти дихання, коли ваша тварина потребує оксигенації і тепло регулювати. Бувають моменти, коли потрібні тільки оксигенації, ті моменти, коли частота дихання падає. Але об'єм легенів досі зменшилася, на жаль. Тварина просто потребує меншої "потоку".

КР

Hewi

+800
alimajaf 24 бер. 2015 р., 22:20:42

Я шукаю інформацію про переїзд з США в іншу країну з двох корелл. (Ми дві людини, подорожами, у випадку кожен має право взяти тільки одну птицю.)

Які авіакомпанії дають можливість подорожувати з птиці в клітці в салоні? Є, що, як правило, рекомендовані для подорожі з тваринами?

Взагалі, якісь важливі речі, щоб думати про те, коли плануєте поїздку? Моєю головною турботою є безпека птахів.

Багато інформації можна знайти про кішок і собак, і подорожі з птахами видається більш складною. Я теж дуже переживаю з приводу перевезення птахів у вантажному відсіку. Кореллі легко психувати і може серйозно травмувати себе, плескаючи в клітці. Я б настійно воліють брати їх в хатину, але незрозуміло, наскільки це буде можливо (хоч і здається, що в залежності від країни призначення може бути дозволена деякими авіакомпаніями).

Я знаю, що є послуги для домашніх тварин транспорт. В цьому випадку краще, щоб спробувати використати їх, а не себе птахи? (Я не думаю, так як хто-то повинен бути там, щоб заспокоїти їх, якщо вони хвилюються.)

+720
mui 6 серп. 2017 р., 04:58:03

У мене є кіт, пес, 15 років, раніше здорові (до вчорашнього дня він завжди був активний, здоровий вага, енергія, рівень приблизно такий же, як 7-8 років), за винятком шуми в серці від народження, до швидкої візиту минулої ночі діагнозом критично низький рівень калію і помірно високий рівень цукру в крові. Поки робоча теорія, заснована на рентген і аналіз крові-це гіперальдостеронізм з-за можливої пухлини на наднирковій залозі, не metasticizing, невідомо, якщо злоякісна. Він стає сьогодні УЗД для підтвердження.

Я досліджував варіанти лікування, якщо вона виявиться позитивною, як пухлина, яку я відчуваю, що це буде.

Всі варіанти до сих пір, здається, дуже високого ризику. Є адреналектомія, яка, мабуть, може піти або дуже добре, або дуже погано, і від мого дослідження це не є прийнятним варіантом, якщо пухлина двостороння або немає особливого функціонування залози, які можуть бути збережені.

Є Lysodren, який видається ризикованим і жахливі побічні ефекти. Там же кетоконазол, який може призвести до пошкодження печінки, яка турбує мене з-за свого віку, хоча я вважаю, що він цілком здоровий.

Я також буду розмовляти з лікарем у лікарні більше можливостей сьогодні, але моє питання для вас, хлопці, чи є інші варіанти лікування, я можу додати в мій список? Я намагаюся побудувати як всеосяжний список, як можна в інтернеті, розмовляючи з лікарем, і досвід інших людей.

Я дивлюся як для особистого досвіду від власників домашніх тварин, а також навів методи лікування і думки фахівців тут. Я відкритий для пропозицій природного лікування.

+715
mhinterdorfer 20 січ. 2015 р., 17:12:10

Я бачив старі фільми, де там був блошиний цирк' я вважаю, що в наш час, більшість 'блошиний цирк, використовувати магніти або інші механічні транспортні засоби для переміщення опори, але я, здається, пригадую реальних бліх пов'язаних з волоссям до невеликих вагонів, і такі.

Може блоха насправді бути навчені, щоб виконувати 'блошиний цирк'? Якщо так, що вони можуть реально зробити?

+703
psandersen 19 черв. 2013 р., 23:56:26

Я живу разом зі співмешканцем і двоє з нас є кішка, хоча кішка particularlly прикріплений до моєї сусідки. Моя сусідка іноді ходить на прогулянки і кіт йде на верхній частині моєї сусідки ліжко і починає нявкати у всю глотку,. Я хочу допомогти моїй кішці відчувати себе краще, так як я можу це зробити? Якщо я не можу допомогти йому як я можу перешкодити йому нявчання в 2 години ночі?

+698
MahmudSiraj 16 груд. 2013 р., 09:07:51

Жодна з відповідей вирішити дві найважливіші міркування.

 1. Карантин ваш нову рибу після покупки, не менш 7-15 днів. Це гарантує, що нові риби не принесе нічого поганого в ваш танк.
 2. Акліматизуватися їх шляхом зіставлення температури води, pH, загальна мінералізація їх старий будинок і новий. Зазвичай це досягається шляхом додавання ваш танк води на мішок риби, пересуваючись на невелику суму.

Крім того, переконайтеся, що нова риба сумісна з вашим існуючим. Можливо, буде потрібно трохи змінити декорації, щоб розірвати будь-територіальної агресії. Я зазвичай тримаю вимкненим світлом після випуску їх в бак, і нехай вони заспокояться. Не намагайтеся годувати їх відразу, вони не будуть їсти і вода буде дізнатися правила. Не додавайте більше, ніж кілька рибин відразу, інакше танк цикл може відновитися.

+697
user3234456 14 груд. 2011 р., 22:45:24

Одна проблема ви можете зіткнутися, це те, що новий силікон не буде прилипати до отвержденного силікону, тому ви не отримаєте ідеального прилягання, тільки шпаклівка на старі речі. Я б також бути стурбовані сила решті частини шва, що не протікає поки.

Що стосується силікону, як Барна каже, Будьте обережні будь-якого з фунгіцидами або іншими добавками. 999A ДОУ Корнінг (зрозуміло) і 795 (чорний, здається) обидва риби-безпечний, я вважаю. Інша річ, щоб виглядати є дата закінчення терміну дії, так як деякі типи (особливо 795) не лікувати, якщо вони занадто старі.

+687
qce88 15 серп. 2010 р., 08:13:37

Я хотів запропонувати просто ловля "бродячих собак і приймати їх до найближчого укриття вихованця, але це, безсумнівно, зашкодить відносини між вами і вашим сусідом. З іншого боку, ваш сусід вже боляче, що відносини, дозволяючи собак безкоштовно.

Собаки какають на вашому подвір'ї-це питання до вашим місцевим урядом, але я не впевнені, який департамент вона буде належати. Це охорона здоров'я та санітарія, пов'язаних з питанням. Ви консультувалися з будь-якої такої департамент?

Ось як вони роблять це в Гамільтон. Цитата:

...забезпечення громадського посередника, який буде працювати з учасниками, щоб спробувати усунути деякі або всі питання. Ми вважаємо, що відкрита, не загрожуючи обговорення допоможе у вирішенні питань і сприяти поліпшенню якості життя в районах.

Питання, перелічені на сторінці "обслуговування двір - собака калом (накопичення у дворах)"

Вони дійсно піклуються про людей та стосунках між сусідами є у Гамільтон, і я думаю, що ви ще не повністю вивчили способи допомоги ви можете отримати від міської влади.

+673
ninyo uno 21 черв. 2017 р., 04:02:09

Я хотів використовувати бренд австралійський собака! Хлопець, який почав це (якщо я правильно пам'ятаю), робив іграшки для котиків і білих ведмедів у зоопарку. Він був засмучений, що він не міг купити іграшки його staffy не знищити так почав робити іграшки поменше. Вони розроблені, щоб бути надзвичайно сильними, особливо той, який вони називають 'Staffy м'яч'. Ось посилання (https://aussiedog.com.au/). Я не впевнений, якщо вони доступні, де ви знаходитесь (я в Австралії), але вони коштують цих грошей точно!

+584
moeeeee 4 січ. 2017 р., 06:24:27

Моя любов тунелі. Погуглити "кіт тунелі" і ви знайдете світ кролик радість. Вони теж люблять картонні коробки, стрибати на вершині, щоб приховати позаду, і жувати.

+582
Philipp Wollermann 1 вер. 2010 р., 03:48:27

Якщо ти зв'язався з агресивною собакою,

 1. присідати низько.
 2. якщо вона не намагається кусати ви поклали руку повільно.
 3. якщо це близьке і calmish спробуйте приголубити його.
 4. якщо вона спробує стрибнути на вас покласти коліно.

Це для навчання нових тварин. Просто переконайтеся, що ви відчувати себе в безпеці людина, я сподіваюся, що це працює. Він зробив для моєї собаки.

+565
ncardeli 17 лист. 2017 р., 14:52:27

Теоретично так

Чому теоретично? Ну, тому що він спирається на ряд інших факторів теж. Наприклад, ви повинні переконатися, що там немає хлору або хлораміну у воді, тому що це вб'є корисні бактерії, які живуть в субстраті (пісок / гравій) і фільтр. (Це може бути ймовірність того, що свердловини є хлор, але варто все одно перевірити).

Ви хочете, щоб переконатися, що вода не мають високі рівні нітратів або слідових кількостей аміаку.

Коротше, більше до якості води, ніж ТДС, але це хороший показник. Я використовував воду в Танки, яка має ТДС 180 і я використовував воду з ТДС 7 років. А строката шкурка передбачає, купувати тест та тест води, яку ви маєте намір помістити у перш ніж додати його в бак.

+513
Cathy Ziglar 8 лист. 2015 р., 20:56:38

У мене три кішки. Один, чоловічий чорний короткошерстий, починає діяти досить дивно. Він починає дивитися на стіни.

Звичайно це не буде проблемою. Однак, це стало так погано, що довелося перенести його кіт окуня далеко від маршрутизатора, тому що ми думали, що він збирається стрибнути на неї, щоб зробити в стіні. Він зараз намагається сісти на мене/мій комп'ютерний стіл, щоб наблизитися до іншої стіни.

Дивна річ про це є те, що він єдиний, дивлячись на стіни. Інші дві кішки, як ніби нічого не було взагалі. Нічого не є, або, в тому числі без звуків, без тріщин.

Він тільки дивився в конкретних місцях. Спочатку там були тільки двоє у вітальні: одна за маршрутизатором (який, можливо, світла від роутера на ньому, хоча я їх не бачу) і одна поруч з кухнею, яка, наскільки я можу сказати немає на нього ніякої. Він має нерухомі тіні фрукти, але я не можу собі уявити, що б він. Він тепер дивиться в стіну в моїй спальні теж, намагається залізти на мій комп'ютер робочий стіл, як я вже згадував. Є якесь світло з тіні на цій стіні рано вранці, а в іншому він дуже непримітний.

Чому моя кішка робить це? Він діє, як ніби там щось на стіні, що він не може бачити/чути, але знає, що це є. Як ніби він ганявся за лазерною указкою, але приглушається приблизно на третину.

+437
atharva joshi 6 жовт. 2010 р., 14:19:05

Я чудово розумію, наскільки це неприємно може бути, зокрема, коли ви хочете закінчити прогулянку і собака не хоче бути поруч з тобою. Мій хлопець має звичку красти взуття і я швидко зрозумів, що багато людей залишають взуття зовні!

Однак є і хороша новина: це не ненормально і це простий проблемного навчання.

Можливо, собака була посилена, щоб тримати м'яч. Якщо ви гоните на нього він переходить в "режим гри" і його розуміння в тому, що гра тримати м'яч. Ви повинні навчити його, що гра дасть вам м'яч назад.

Так що перший крок: перестати зміцнити звичку. Якщо ви хочете грати з ним, якщо він не дає тобі м'яч, через деякий час, просто ігнорувати його і залишити. Не бігайте за ним, не розмовляй і т. д. Не кажіть йому, як засмучений ви, що буде просто зробити його більш схвильований.

Вам доведеться навчати його, але перш ніж ви робите що попередження: не тримайте його на повідку, коли ви гуляти з ним, тримати його на повідку, коли ви тренуєте його віддати м'яч назад і т. д. Якщо ви гуляєте з ним на повідку і звернути увагу не повинно бути, що багато куль, щоб зловити. Профілактика є ключовим.

Потім ви повинні навчити його повернути і дати м'яч. Він ще щеня, так що ви можете використовувати його природна цікавість і бажання грати.

Я не хочу вдаватися в подробиці дресирування собак з допомогою позитивного підкріплення в цей відповідь, але я дам посилання на інші відповіді і ресурси.

Найбільш важливим моментом є розуміти, що навчання повинно бути зроблено до того, як "погано" відбувається поведінку. Ви не тренуєте його, коли ви ходите на нього. Ти ж його в будинок, потім у сад, потім в парку, і тільки після всього цього ви будете вдосконалювати навчання в реальних життєвих ситуаціях.

Що я хотів би зробити це

 • запустити в будинок і посадили його на поводок: повідець є, щоб тримати речі під контролем (запобігти його від роботи в іншу кімнату і триматися подалі від вас - це не насильно повернути його до вас)
 • кинути іграшки та привернути його увагу. Нагорода дрібні кроки: нагорода, коли він дивиться на тебе, нагороду, коли він рухається до вас, і т. д. Не вводити будь-Кий ще! Привернути його увагу, якщо це необхідно (погладжуючи ноги і т. д.).
 • мета полягає в тому, щоб змусити його хочу подарувати тобі іграшку. Для цього вам доведеться сильно посилювати, що. Однак ви повинні почати з 2-3 повторів, коли ви покажете йому, що ви будете винагороджувати це. Тому при першій спробі ви можете взяти іграшку (якщо він досить близько) або перемістити його до вас з повідцем. Коли він дає вам іграшку, винагородити його і дати йому іграшку назад
 • додати словесні репліки тільки тоді, коли він пропонує поведінку на регулярній основі.

Тут у вас є відео 6-тижневий щеня , який вже дізнався що.


Деякі дресирування собак посилань

В кінцевому підсумку ви будете грати в більярд!

Cavalier King Charles fetching in the water

(Джерело зображення)

+411
Daut Mazlami 12 січ. 2012 р., 09:05:49

У нас є 6-місячний Чау-Чау. Ми хотіли б взяти його до професійного грумеру тепер, що літо тут. Чи є якісь особливі заходи обережності слід звернути увагу? Я чув, що деякі собаки мають два шари, і що це може бути небезпечно для гоління обидва шару, це правда?

+391
Jim Downing 8 лип. 2010 р., 17:02:58

Вони впевнені, що зможуть!

Однак стежте, якщо ви бачите, що какає навколо будинку може бути основна проблема, медицина/поведінки на руки. Це звучить, як ви могли злякатися какашки з неї :)

+387
Aslam Jiffry 11 серп. 2011 р., 01:40:29

Ні, вона не буде приймати повну дозу, що, до речі, як вона могла трохи лизнути.

Що я зробив з моїм цуценятам було примусити їх відкрити свої роти, і швидко влити ліки з ложки. Ви могли б обдурити її, щоб відкрити їй рот, показуючи їй, яке її улюблене блюдо, або відкрити його самостійно, використовуючи лише деякі швидкі сили ваших рук.

+350
Mei Lim 14 груд. 2016 р., 10:27:47

Я згоден з М. мат, котенята або навіть котів, які використовуються, щоб усередині не повинні бути розміщені на відкритому повітрі. Ті, що зовні будиночки для кішок, деякі з яких опалюються, як правило, використовується для бездомних тварин, що часто в районі, але відмовляються йти всередину через, можливо, здичавілі або просто боїться людей. Кішки зовні небезпечно, особливо під час холодної, вологою, і вночі. Навіть якщо їм вдається бути надійно захищені від атак ззовні, автомобілі і будь-якої іншої небезпеки у вашому районі, вони все одно доведеться мати справу з постійними метеорологічних елементів і, як кошенят, люди зазвичай приймають їх всередину, щоб врятувати їх від цієї нелегкої життя бездомних. Це ніколи не гарна ідея, щоб перетворити домашню кішку в бездомну кішку.

Якщо коробку турбує вас, то, можливо, буде потрібно більш часта зміна. У мене два кота, один з яких схильний до ІМП, тому я вважаю себе зачерпуючи мій послід кожен день, а не чекати тиждень, як моя сестра, у якої був один кіт, зовсім. Вона також має 2 урни для неї одна кішка. У мене дві урни для двох кішок. У мене з ними пліч-о-пліч, тому що я помітив, що кішки, природно, використовуючи одну коробку для корму та інші коробки для пописати. Ви можете вибрати, щоб поширити їх, якщо ви хочете, особливо якщо ви помітили в кімнаті, що вони є обприскування. Часто кішки пісяють в одному місці в будь-який час.

Також переконайтеся, що ви очистіть область, вони позначені для видалення сечі або хлоркою кожен раз, коли вони пописати щоб запах пішов. Кішки будуть зауваження районі, якщо вони за запахом сечі себе або іншої кота. Я, наприклад, не подобається запах наповнювача, який є, чому я його міняти частіше (це в кутку моєї кухні, тому я не хочу, щоб запах ящик для сміття, щоб бути доконав запах з моєї кухні).

Якщо вони маркування або мочитися поза ящик для сміття, це може означати, що вони хочуть змінити частіше, потрібно більше, ніж один послід в коробці (особливо з більш ніж одним кошеням ви, ймовірно, потрібно більше, ніж один ящик для сміття), чи потрібен ящик для сміття з кришкою. Деякі кішки не люблять використовувати ящик для сміття з кришкою, щоб тримати очі на цю проблему. Я також змінив моє підстилку для скупчення і ущільнення для декількох кішок. Раніше я користувалася акуратна чаша, але виявив запах однієї кішки сильний запах сечі (що є побічним ефектом її на спеціальних більш кислотність їжі, щоб запобігти ІМП), все ще пахло після дня її з допомогою ящик для сміття. Моя сестра любить акуратні кішки, так що це особисті уподобання, я думаю. Іноді зміна для декількох кішок, або в інший посліді можуть бути відповіддю. Може бути, всі чотири зміни допоможе запах вашого будинку, якщо це пов'язано.

+345
Avinash Sinha 15 груд. 2014 р., 04:32:45

Якщо ви тримаєте собаку на даху автомобіля, особливо для такого тривалого періоду, необхідно, щоб він був захищений від негоди, але і необхідну вентиляцію і періодичними зупинками. Тримати собаку на даху вашого авто є безпека, і відсутністю прямого контакту на стан собаки проблеми зі здоров'ям. За передбачувані послідовні, 12-годинний нон-стоп термін, це, звичайно, не є гуманним способом для перевезення собаки.

Якщо собака їде з вами, самий безпечний і правильний спосіб перевезення собаки в контрольованому середовищі: всередині вашого автомобіля, з відповідною кондиціонер або опалення включене.

Автомобіль

Реакції так собаки різні, але якщо ви плануєте їздити протягом довгого часу з вашої собакою, ви повинні ознайомити вашої собаки в автомобілі поведінку з декількох дисків. Як вона стоїть, собака повинна лягти на місце, можливо з ковдрою зчеплення, або килимом. Якщо немає килимового покриття, і це гладкий металевий підлогу, як всередині фургона, вважають гумовим дном килимок, щоб він міг залишитися стабільним. Якщо собака крупніше і сидить з ременем безпеки, зробіть це. Якщо вам потрібно, щоб тримати Фідо в перенесенні, собака в машині, робити так. Якщо у вас є собачу клітку і хочу, щоб він в нього, переконайтесь, що це безпечно, тому вона не ковзання або пересуватися в автомобілі.

Обладнання / Положення

Принести важке ковдра для собаки, щоб відпочити на. Це повинно дати йому гарне зчеплення на баланс. Взяти з собою трохи сухого корму та води і поїлка / контейнер для води. Принести важкі повідка, тому ваша собака не кидає хватку, коли ви гуляти з ним. Принесіть одноразові пластикові пакети, щоб забрати сміття, і рулон паперових рушників і дезинфікуючий засіб для рук у цьому випадку ви отримаєте мазкий. Принести тканину рушника.

Принести копії будь-яких документів, що засвідчують особу вашої собаки, включаючи інформацію мікрочіп, якщо він у вас є, і щеплення, а також ветеринар контактну інформацію вашої собаки.

Годування

Дають пити під час зупинок на відпочинок або якщо ви надасте його в автомобілі, переконайтеся, що він не висипався і тримати рівень води низький. Забезпечують дробити на свій розсуд. Подумайте, як ваша собака, як правило, планує його скидати по відношенню до споживання.

Зупинки Для Відпочинку

Визначити зупинки для відпочинку / парки на карті подорожі. План кілька зупинок за галявинами / зупинки для відпочинку і намагайтеся обґрунтовувати свій розклад, як зазвичай розклад за періоди вашої собаки. Не дозволяйте вашої собаці йти самостійно в незнайомих районах.

Питання

Перевіряємо відповіді на наступні запитання додаткові корисні поради:

+323
Darrin Thomas 14 черв. 2011 р., 19:39:24

Ми будуємо тунель, щоб наші кішки для входу / виходу майстер костюм (спальня + ванна кімната), коли двері закриті. Як я повинен думати про правильний розмір, щоб дозволити кішці комфортно йти по тунелю? Тунель не дуже довгий, але досить довго, що кота доведеться пройти кілька кроків по тунелю (не покроково) і перейдіть в 90 градусів.

Вона дуже маленька для дорослої кішки - але ми могли б отримати більше кішок, так що це повинно бути розміру для будь-якого середньостатистичного кота (може, не найбільший мейн-кунів).

+315
IneyterChatch 13 лют. 2011 р., 06:01:27

Просто хочу додати, що деякі породи кроликів можна знайти в дикій природі може бути або шкідливих видів, що перебувають під загрозою зникнення (приклад) або бути обмеженим ланкою харчового ланцюга.

Диких тварин краще залишити в дикій природі, але в ситуаціях, коли дикі тварини не можуть самі себе обслуговувати і не шкідник видів організацій, з людьми, які мають досвід у відновленні і випускати тварин назад у дику природу (див. Проводу в Австралії).

Інша справа, що відразу прийшло в голову, як на ваше запитання, якщо взяти дика тварина і мати його в безпосередній близькості від інших тварин, в тому числі вітчизняних порід, а потім відпустити дика тварина (або він втече) ви ризикуєте введення захворювання у дикої популяції.

+174
zoranc 27 черв. 2017 р., 23:52:00

Наша старша кішка, Орла, завжди був альфа-королевою. Вона наполягає на насыщаетесь по-перше, претендує на домінуюче положення в ліжку вночі (прямо між моїм дружина і я, в середині ліжка), і чітко визначила свою позицію з приводу двох кішок ми врятували після порятунку її.

Тим не менш, у нас було несподіване порятунок напередодні Нового року, як я знайшов бездомну, хто потребував медичної допомоги. Вона була настільки доброзичливі, що ми завели захопитися тримати її (я не дуже складно продати!), і тепер у нас 4 кішки.

Новітній, Лілі, дуже доброзичливий, товариський, і... наполегливою. Насправді, вона наочно демонструє деякі Альфа-поведінка.

Поки вона не показує будь-яких харчових агресивність, вона вимагає ще більш домінуюче положення в ліжку (на подушці в узголів'я ліжка, між моєю дружиною і я), і вона бере участь у домінування грати з двома іншими, не домінантною кішки.

Крім того, вона постійно кидає виклик старим котом, за нею ганяється, ганяється за нею, коли вона виявиться занадто близько до неї, і т. д..

Наш старший не обробляє це добре. Вона стала помітно нервувати, загалом, і повернулася до шиплячим будь-який час чоловік, наш третій кіт (км), сідає поруч з нею (це було звичайною поведінкою протягом першого року після того, як ми представили його, але врешті-решт зупинився). Ще гірше, миль тепер показує ознаки поведінка домінування, спрямованих на орла (але не на Лілі). Якщо Орла застрибує на ліжко, і милі вже на ліжку, він часто нападе на неї і взяти зачинити лапою. Орла зазвичай реагують на шипіння, і скачіть тому з ліжка.

Все це, схоже, почав кілька місяців після того, як ми привезли Лілі, так що моє припущення, що це пов'язано з проблемою домінування. Орла, здається, в цілому менш впевнено навколо інші кішки, ніж вона була, і це є руйнівним в рази (особливо, коли ми прокинулися в середині ночі на шипіння кішки зарядки на нашу ліжко).

Є все, що я можу зробити, щоб допомогти принести мир між нашими 4 кішками?

+172
ltw 9 черв. 2014 р., 17:55:26

Так що я купив у середу дві золоті рибки, і крамар не кажи мені цикл танка або що-небудь. Я купив гравій і дерево в четвер і моя тітка подарувала мені повітряний насос і фільтр по четвер час чаю.

Сьогодні (у п'ятницю), я купив кілька щотижневих чистіше, щоб убити аміаку і нітратів. Я помила гравію і дерева з використанням води бака риб. Цим ранком вони виглядали добре, плаваючими навколо, але я повинен був перемістити мій 10-літровий акваріум, як дроти, які можуть перекинутися.

Перш ніж класти їх у бак я залишив їх у сумці, щоб звикнути до води, після додавання щотижневі чистіше і змінюється частина води, вона як і раніше виглядає хмарно, навіть з повітрям, насоса і фільтра.

Зараз вони йдуть у бік танка і намагається плисти нагору, але пливу назад і пливе хвостом вперед, тому я включив повітряний насос, і вони ледве ворушаться зараз, тільки на дні сидить за деревом. Ось відео, щоб допомогти зрозуміти: https://www.youtube.com/watch?v=IWVdCnYuIgU&feature=youtu.be

Чому моя золота рибка діючи таким чином, і як я можу виправити це?

+144
OmagaIII 18 квіт. 2016 р., 16:13:26

В мене 1.5 річний бостонський тер'єр, який, коли він був щеням отримав всі свої кадри, в тому числі 3 для парво. Нещодавно мій сусід отримав цуценя. 10 тижнів? він був хворий, і коли я був у ветеринара, він підтвердив парво. Моя собака грає з ним і ділити іграшки/води/харчування цуценя(можливо, навіть їв його какашки) він ризикує парво? Я так боюся за мого Бостона. Я сподіваюся, це правильний розділ.

+99
chrisfargen 27 квіт. 2010 р., 00:47:57

Багато собаки добре пристосовуються до Дві страви і дві прогулянки в день, особливо в активній сім'ї.

 • Змішати в сімейних пікніків, де собака приєднується до вашої сім'ї. Перестають вважати прогулянки, походи, екскурсії, ночівлі, поїздки в парк собаки. Вихідні заходи, які включають всі будуть підтримувати більш тісні зв'язки.
 • Підсилювач частина ходить з пробіжки/біг.
 • Витрачати час на навчання собаки поводитися, виходячи з ваших потреб сімей, на регулярній основі. Підготовка повинна включати в себе здорова собака/людські ігри. Fetch і фрісбі діяльність допомагає задовольняти собак потреба у фізичній активності. Деякі ігри, як "перетягування каната", можуть бути дуже агресивні для маленьких дітей.
 • Навчити дітей доглядати за собакою і допомогти їм зрозуміти команди собаки. Важливо, що вони вчать, як контролювати собаку якщо вас там немає. І це не менш важливо, що собака знає підкорятися ці команди, навіть якщо діти дають тим, команди. Природно, вам потрібно оцінити це з віком відповідні очікування.
 • Я не сумніваюся, що ви б забезпечити належний догляд Veteranarian.

Як ви уявляєте ваших сімей життя з собакою?
Яке рішення має сенс для вас?

Примітка: Я розумію, що іграшки, мініатюрні і стандартного розміру породи мають різні потреби. Будь ласка, змініть мої пропозиції щодо розміру, рівні енергії і потреби вашого (майбутнього) собака.

+76
LjubovVinchester 22 груд. 2017 р., 20:08:45

У мене є цей чудовий чоловічий білий персидський кіт, який буде майже 3 або 3 1/2 і нещодавно я зіткнувся з проблемою. Він почав писати на мої речі, такі як мої ковдри та килими. Він засирает навчений і знає, де правда послід це сталося двічі, і я намагаюся зрозуміти, чому це відбувається, перш ніж він псує мої речі. Я б вдячні за будь-яку допомогу, якщо це можливо.

+67
agustin604 14 січ. 2020 р., 02:10:49

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil