Я тільки що повернувся від PetSmart з 3 GloFish

1 з них залишається на вершині, іноді 2. Друга сидить біля стіни. Сказала ветеринара, що мій хлору, нітратів і нітритів були в порядку. Я біг мій танк до попадання риби на тиждень. У мене немає водоростей в акваріумі, і все у мене на TopFin. Я повинен додати більше води? У мене є 10 літровий акваріум. Мій фільтр працює нормально (я думаю, індикатор синій, а не червоний), а у мене обігрівач працює на 78 градусів за Фаренгейтом. Мене не годували їх, як їх годували в магазині. Я боюся, як інший рахунок сказав, що всі 7 його GloFish помер. Що мені робити? Я повинен замінити воду?

Редагувати: вони померли. );

+364
sarov 18 жовт. 2011 р., 23:39:51
34 відповідей

Я можу тільки дати вам відповідь, виходячи з особистого досвіду. Я усиновила двох кошенят з притулку для тварин, коли я жила в трьохповерховому особняку, що було три поверхи: на першому поверсі, на другому поверсі, підвал. Я підняв їх, щоб бути повністю критий кішки. Коли їм було 13, ми переїхали в невелике холостяцької квартири. Вони, здавалося, добре там, незважаючи на значно менше місця, щоб бродити навколо. Але вони ніколи не скористалися простору в будинку в будь-якому випадку, вони в основному крутилися навколо мене. І спав багато, а кішки завжди роблять. У них не було бажання виходити на вулицю і навіть не витрачати багато часу в Windows, за винятком, можливо, щоб погрітися на сонячний деньок в будинку або квартирі.

--

Що стосується питання про Одна кішка або дві, я свідомо вибрала у двох кошенят по тим же причинам інші дали: так що вони будуть мати компанії свого виду, навіть у тих випадках, коли мене не було вдома. Озираючись назад, я не впевнений, що це була відмінна ідея. Вони були первісно пов'язані незнайомих людей і мій кіт вирішив, що він хотів бути босом; жінка не ігнорувати його так, як постаратися зробити її власну річ. Він став досить агресивним з нею до точки, де вони билися досить багато часу, і він зробив її дуже нещасною з його домінування гри. Після декількох місяців, вона вирішила дати своєю волею і з цього моменту вони ладнали досить добре. Вони лежали разом, кожен день, принаймні поки і нареченого один одному. (Він також намагатиметься злучитися з нею, з її явної згоди, хоча нічого не могло статися, бо обидва були виправлені.) Незважаючи на поліпшення відносин, я підозрюю, що в цей момент, що вона насправді мали більш щасливе життя, якщо вона могла б бути єдиною кішкою в будинку. Я думаю, вона завжди хотіла бути ласкавою домашньої кицьки, але вона тільки нарешті наважилася зробити це після того, як чоловік помер, а до цього вона, здавалося, не було "дозволу". Спати було так само; вона завжди покладається на нього і дозволити йому спати на моїх грудях; вона була ефективно обмежена спати не ближче, ніж мої коліна. Після того, як він помер, вона переїхала ближче. На жаль, вона померла через кілька місяців після того, як він зробив, так що я дійсно не отримав багато часу на колінах з нею (і він ніколи не намагався сісти мені на коліна.)

Я бачу подібних проблем в моїй нинішній середовищі. Я в одному будинку з моїм братом і у нього є дві кішки, теж нерідного самця і самки. Вони були трохи старші, коли він отримав їх: чоловіків було близько 18 місяців, і самка була лише близько 9 місяців від народження, коли він отримав її через кілька місяців. Вона набагато агресивніше, ніж він є, і він, здається, ходять навшпиньки, коли вона поруч. Він ніколи не намагався лізти в мої коліна, але я думаю, що це тому, що вона вирішила, що моє коло-це тільки для неї. Дві кішки було кілька досить жорстоких сутичках, коли вона вперше приєдналася до сім'ї - до точки, де вона була його, що минає кров'ю, - але врешті-решт вони все залагодили після того, як він, мабуть, вирішив представити її. Відверто кажучи, я думаю, вони обидва були б щасливішими, якби вони були єдиним котом в будинку.

Різниця у віці, ймовірно, основним фактором, маючи двох кішок або кошенят. Один з моїх друзів була 9 річна жінка, тобто кішечка. Чим старше кіт зневажав кошеня з першого дня і ніколи не переставав ненавидіти її до тих пір, поки старший помер 9 років тому. Старша навіть не пускав молодшого на ліжко моєї подруги: вона була вигнана, щоб спати під ліжком. Озираючись назад, я думаю, що мій друг пошкодував, що ті дві кішки в той же час; вона любила їх обох, але бачив, що вони були не дуже щасливі мати іншу кішку в будинку. Коли другий помер, вона отримала новий кошеня і в цей раз зробив точку маючи тільки одну. Останній раз я бачив її, це було дійсно добре працює.

Звичайно, маючи двох кошенят або кішок з одного посліду дещо інша. Я відчув, що занадто і здавалося, що все йде трохи краще, хоча навіть вони іноді билися. (І незважаючи на обидва самці, домінуючі брат намагався злучатися з покірним братом з нагоди.)

Просто мої п'ять копійок....

+980
novadriving school 03 февр. '09 в 4:24

Я ніколи не володів гекона, але ви повинні уважно подивитися або прийняти його до ветеринара.

Я знаю, що їх хвости мають масивні регенерації і може навіть впасти зі стресом або щось.

Спробуйте обробити рану і видалити будь-який субстрат або грязь, що прилипла до рани. Застосовуються дезінфікуючі засоби (див. антисептика, що є безпечним для використання на рептилій) в пень, використовуючи ватяну паличку.

По темі : Мій леопард гекон відвалився хвіст! Що я повинен робити?

+978
cd123 8 серп. 2019 р., 14:48:03

У мене висока енергія собака, яка дуже легко відволікається. Я хочу почати робити вправи, що дозволить йому зосередитися на мене, навіть при відволікаючих факторів навколо (в кінці кінців).

Я читаю книгу і перші запропоновані вправи є, щоб змусити його доторкнутися до мішені (руку, наприклад).

Але мені було цікаво, якщо немає ніяких вправ там. Я не обов'язково маю на увазі більш складні. Просто я не розумію, як мене за руку схопив коли-небудь стати в нагоді.

Отже: що хорошого фокуса вправ для собаки з великою кількістю енергії?

+977
jujil 16 груд. 2010 р., 14:11:36

Я ніколи не мав справу з бойовими раніше. Однак у мене було гірше поводяться тхори. Всякий раз, коли вони зробили щось, що мені не сподобалося, я б злегка торкніться їх на спину. Якщо потім він продовжив, Я б повністю перестати звертати увагу на те, що тхір на решту дня. Ви повинні були помітити, як шукає уваги вони, так їх страшне покарання-це ігнорування.

Так, наприклад, що ви робите, поміщаючи їх в гріх Бен є правильним. Однак майте на увазі, що певні поведінкові проблеми дуже важко відсіяти, тому все, що ви можете зробити, це просто тримати на нього і продовжувати карати нечесну гру. В кінцевому підсумку вони будуть навчатися. Мені знадобилося чотири місяці, щоб навчити їх не кусатися і не спробувати з'їсти свою клавіатуру проводу або знищити клавіатури(вони бадались з клавіатури чомусь).

+977
Hans Meiser 10 груд. 2013 р., 10:44:07

У пащі, що мається на увазі під "бочок" і які бувають типи? Легко бачити, що існує кілька різних типів боків, один йде за годинниковою стрілкою і один проти годинникової стрілки, але я також чув про "чистої" бока і "всередині" фланги. Є хороше опис кожної з них і що вони означають?

+903
retek4 17 бер. 2014 р., 19:42:45

Особисто я абсолютно ненавиджу шампуні для собак. Вони не тільки дуже дорого, але мають дуже сильний запах, я визнаю, що я дуже чутлива до запахів, але це дрібниці порівняно з тим, що собака нюхає. Я згоден з коментарями на рівні ПЕ-аш, і сказавши, що більшість шампунів для собак завантажуються з миючим засобом замість ніжних гліцерину на основі мила, які б нейтральний рН. Для миття моїх собак, я вам натуральне, без запаху мила від магазину здоров'я; і не соромтеся витратитися на хорошу планку якості, тому що на відміну від рідких шампунів, він буде тривати і тривати і тривати. В якості додаткового бонусу, я знайшов його набагато легше використовувати мило для миття як Моя гігантська шавка і кишеньковий хв-пін, просто порівняно барі все за своїм пальто, дати песикам хороший масаж, промити і підготувати для коктейлю-офф :)

+898
Gina C 6 лист. 2011 р., 01:39:53

Я знаю, це старий пост, але у вас якісь дивні і помилкових думок. По-перше, ви, ймовірно, хочете вітчизняний короткі волосся, а не американський короткі волосся. Внутрішні-це ваш запуску млина непородистую кішку, в той час як американський короткі волосся-це рідкісна тварина, яка буде коштувати багато грошей, щоб отримати. По-друге ці кішки в притулках зазвичай є багато чорних кішок і кошенят, якщо вони не покласти їх вниз, тому що ніхто не прийме їх, тому що вони чорні. І ці бідні кішки в притулках будуть убиті, якщо хтось приймає їх, як правило, в газових камерах, заповнених з іншими плакати і кричати кошенят і кішок. По-третє, кішки повинні бути понівечені, як ви це називаєте, щоб запобігти вбивство в фунтах і притулки небажаних і ООН прийняла кішки та кошенята. Чорні кішки-це домінуючий колір, і, є багато з них, народжених. Ви зробили правильно, хоча деякі речі, тому що ваші кішки дожив до 17 років. Це відмінна робота. Також ви маєте рацію з приводу чорних кішок, вони найкращі, милі, і вірні друзі, ви могли б отримати.

+801
Brandon Skerritt 9 серп. 2012 р., 07:49:57

Кішки може або не може лизнути людини на основі всіх видів речей.

Одна причина, чому кішки іноді полизати люди, щоб отримати сіль на народи шкури, можуть бути деякі кішки мають більше тяги до цього, ніж інші (точно так само деякі люди соленее або краще або гірше дегустації як ВЕО вказує)

Кішки теж вміють лизати вас в якості грумінгу, але вони визнають, що люди-не кішки... я виявив, що дружні жести вони роблять один з одним вони не завжди чинять так, або дізнатися від нас. Наприклад, кішка, швидше за все, робити ніс дотику з іншим котом, ніж з людини (тільки один з моїх трьох кішок регулярно чіпає носи зі мною). Кішка має менше шансів трель на людину, ніж вони є на іншого кота (два з моїх котів трелі на мене, але я розцінюю це як дуже гарний і незвичайний бонус, визнання того, що я такий "Мама кішка" довіреності). У зворотному, кішок буде блимати один на одного або на людину, але якщо людина повільно моргає кішка жест рідко, здається, щоб бути визнаним.

Мої коти інколи лижуть мене, але часто не. У мене була кішка (на жаль, вона померла минулого літа у віці 22 років), які іноді будуть лизати мене, а потім жувати. Вона робила це на мій кінчик носа або вуха і в той час це був хороший жест, я б волів, щоб вона цього не робити.

Я не "піт" ваші кішки не лижуть вам багато. Моя лизати мене, але не так часто і я знаю, що моя любов мене багато....

+800
Steven Gardiner 15 груд. 2012 р., 18:20:20

Перестати грати в бійки з руки. Я працюю в розпліднику у притулку для тварин. Перше, що я кажу людям, взявши кошеня --- "ніколи не грати грубо з кошеням руками". Вона навчить кота, що це ОК, щоб відкусити руки. Це мило, коли вони кошеня, не так багато, коли вони старші. Була це ти чи хто-то до вас у вашої кішки, це те, що сталося. Оскільки ваша кішка старше, це буде важкий поведінка зупинитися. Спасибі за те, що люблю свою кицю і бажаючи їй допомогти.

Вам потрібно.... Тільки грати з вашої кішки з іграшками на кінці полюса.
Межа ваших ігрових сесій до декількох хвилин за один раз.
Якщо вона починає приходити після того, як ваша рука, дайте їй іграшки, щоб перенаправити свою увагу і вийти з кімнати.

Ви повинні бути послідовні і терплячі. Я бажаю вам всього найкращого!

+787
user83686 16 серп. 2016 р., 15:34:53

Я і моя сестра хоче отримати бородатий дракон, але ми хочемо зробити дві самки. Чи можуть дві самки живуть разом в 120 літровий акваріум? Я питаю, тому що ми отримуємо їх у суботу.

+776
AnjaH 25 бер. 2012 р., 16:50:42

Схоже, кішка боїться собаки. Кішка може виходити на вулицю, коли він любить? Якщо ні, він буде почувати себе в пастці, і це може бути причиною проблеми. Як @М. мат передбачає, деякі окуні, що собака не може досягти б гарною ідеєю. Ящик, кішка може сховатися і усамітнитися теж буде корисно. Вам може знадобитися потрібно годувати кішку окремо, або в різних кімнатах або в різний час. У собак є спосіб вторгаюсь в чужі страви. Кішка буде сприймати це як знущання.

Звичайно, кішка може просто хочуть грати. Це тримати хвіст прямо вгору, коли він взаємодіє з собакою. Якщо так, то це вірна ознака того, що все добре. Навіть якщо це так, ваша кішка, як і раніше потребує відступі від світу ... місце, де він може відчувати себе абсолютно безпечно. Трохи окунів і маленькому укритті.

+769
user400575 9 квіт. 2012 р., 13:09:00

Вона повинна була піти вчора до ветеринара, так що я запитав її про вільну шкіри. Ветеринар сказав, що, в кінцевому рахунку, вільну шкіру мігрують вниз на живіт і дати їй більше "мішок живота", який буде флопі навколо, коли вона ходить/бігає. Вона не хоче втратити його.

+682
Protocolo 11 вер. 2017 р., 00:26:24

Я нехай мої морські свинки бігають в моїй кімнаті трохи, і моя собака буде ходити посеред них грати. Я б очікував, що це буде милий маленький дует, але я боюся, що моя собака може бути на всякий випадок. Його порода-суміш. Він є частиною шнауцер, і левретка.

+672
Princess Kolee Nyeswah 26 серп. 2011 р., 07:20:26

Так, за словами цього джерела боксери частіше, ніж інші породи страждають від вишневих очей.

Далі, цей коментар (повна різьба тут) підтверджує, що боксери є однією з небагатьох порід, яка може знадобитися їх анальних гланд для того щоб уникнути Дис-комфорт.

+644
Grimorth 6 лип. 2018 р., 06:23:05

Голод найкраща приправа, але раптова зміна, як правило, не кращі з кішками. Спробуйте змішувати сухий і вологий та роботі його на сухий корм. З особистого досвіду я виявив, що легше працювати з кішками на нові продукти шляхом змішування зі старим. Дайте йому тиждень або дві, додаючи більше сухий корм в суміш кожен раз.

+573
Danny P 22 квіт. 2014 р., 00:06:58

Я дуже вдячний за підтримку і відповіді, але хотіла поділитися, що конкретно я зробив, що, здається, працює так, що іншим і в майбутньому може навчитися.

Я зрозумів пару днів тому, що наш метод був ненавмисно посилюючи погану поведінку.

Тут наша помилка:

 1. Щеня буде кусатися брюки / ноги
 2. Ми намагалися замінити з іграшкою або ігнорувати.
 3. Ігнорування зазвичай призводить до тривалої кусатися, щоб спробувати змусити нас спуститися і грати з нею.

Причина цього не відбувається тому, що ми дали їй іграшки і грав з нею, в її свідомість, так що дія, що кусати ноги отримує такий результат. Замість того, що я вчора спробував:

 1. Щеня буде кусатися брюки / ноги
 2. Я хотів потихеньку піти, так що я був в її баченні, а потім відвести погляд з високо піднятою головою (мова тіла для собак, що говорить мені не цікаво). Повільно-це ключ. Якщо занадто швидко, вона думає, що її грає.
 3. Вона приходила і трохи розтопити (гавкіт / скиглення)
 4. Вона піде робити щось інше, як грати з іграшкою
 5. Після трохи її гру, я б винагородити її, граючи з нею.

Один з моїх найбільших дізнавшись, що в її свідомості я граю з нею є одним з кращих нагороди, набагато більше, ніж тварини або "хороша дівчинка".

Повторюючи це принесло великий успіх. Я думаю, що вона трохи розчаровані, як ми були, коли ми були просто кажу не всі. Ключова різниця в ігнор йшов занадто далеко. Цей метод усунув майже все щипає за ноги іноді один день, тому ми продовжуємо його і буде бачити.

+571
amelianesjuria 24 черв. 2018 р., 16:35:43

Я в процесі розробки новий корпус для мого Редфут черепаха. Як південно-американська порода, їй потрібно багато вологи, яка в даний час я займаюся через зволожуючи її субстрат (сфагнум). Я думаю, що змінити її підкладці (див. є підкладка для Редфут черепаха, що не зберігають зайву вологу?), але більш актуальне питання для мене (по суті) герметизація від неї новим корпусом, щоб дозволити для максимального збереження вологи залишить її при недостатньої циркуляції повітря. Здоровий глузд підказує, що я б залишити кілька отворів на вулицю, щоб дозволити повітрю проходити, але як я знаю, якщо у неї досить?

Це практично, щоб "бульбашка" у кисні з будь-якою вологістю джерело в кінцевому підсумку вибрати?

+558
Josh David Miller 19 жовт. 2013 р., 09:01:32

За даними Вікіпедії, сироватка містить 6% лактоза ми знаємо з відповідей на питання, чи Можна годувати собак молочні продукти? що давати молочні продукти для дорослих собак проблематично. Ми також знаємо з питання , Якщо мій вихованець непереносимість лактози, це означає, що вони не можуть мати будь-які молочні продукти? що лактоза може призвести до метеоризму, проноси, нудота.

Багато комерційні корми для собак продукти включають в себе протеїн із сироватки, але це вже оброблений продукт (імовірно з лактоза видалена).

Цуценя, який не повинен мати розвинені непереносимість лактози, і повинен бути здатний переварити помірне кількість сироватки так, як ніби вони повне виробництво молочних продуктів (див. огляди: питання про отримання молоком матері від іншого виду)

Слідкуйте за рідкого стільця і/або газів, не годувати, припинити до того, як щеня дорослішає.

+538
Duccio A 26 квіт. 2010 р., 08:19:59

Косоокість медичне назва цього стану. Це може вплинути на один або обидва ока, а на очах може привести до якогось конкретного напрямку (не всередину). Сіамська порода кішок з оригінальної акції дали європейці, як правило, inherient ця риса, тому що вони були в плюсі (невідомих для європейців!).

(До речі, кіт на картинці не вистачає відмінною colorpoints, що зазвичай вказують сіамських предків, але блакитні очі-загальна характеристика породи зазвичай не бачили в інших породах, я так підозрюю, ця кішка має деяку кількість сиамо-Орієнтал родоводу).

Petmd дає деякі можливі причини косоокості як:

 • дисбаланс окорухових (поза очі) м'язового тонусу,
 • щось знижується рухливість м'язів, що оточують очей

 • Генетика

 • Обмеження рухливості очних м'язів з рубцевої тканини (зазвичай від попередньої травми або запалення)
 • Аномальні перетину зорових волокон в центральній нервовій системі

Провели дослідження, де кішки були нанесені (хірургічно) з косоокістю і їх здатність стрибати було судити з плином часу. Кошенята були в змозі адаптуватися до косоокості, в той час як дорослі кішки були менш здатні адаптуватися.

 • Компанія J Neurophysiol. Березня 1980;43(3):792-806. Просторова локалізація у кішок, вигодуваних з косоокістю. (анотація)

Так що, якщо ви дивитеся на прийняття кошеня з косоокістю, кішка буде навчитися регулювати і ви не повинні чекати якихось проблем.

Якщо ви усиновлюється дорослого і почала косоокість невідомо, тоді ви можете спостерігати кішку, щоб визначити, наскільки добре він/вона має можливість компенсувати. Я не є які-небудь питання прийняття кішки з чітким сіамською спадщини (3 з моїх 4 кішки від сіамських рятувальний центр), тому цілком ймовірно, що ця кішка мала косоокість з народження і був в змозі адаптуватися, як кошеня.

Немає ніяких причин, щоб виправити генетичні косоокість (який був присутній від народження). Це косметичний стан після того, як кішка навчилася регулювати стан.


Якщо ваша кішка має нормальні очі і раптом один або обидва стають косими очима (або інакше включений у непарному напрямку), то ви повинні негайно прийняти вашу кішку до ветеринара. Ваш кіт може бути хвора або поранена, і він повинен бути негайно оглянутий.

+468
Raquib Ridwan 27 серп. 2019 р., 20:05:33

Відведіть його до ветеринара!! Це може бути результатом деяких дуже серйозних захворювань, включаючи рак. Візьміть його до ветеринара як можна швидше!!

+463
garzai 25 лип. 2017 р., 04:09:45
Тварина, яка харчується в основному рослинами.
+453
sjotterman 22 груд. 2010 р., 07:06:11

Я просто взяв тер'єрчик близько тижня тому. Коли я привезла його додому, він був спокійний, напевно, через його каструвати напередодні. Минуло пару днів і він був спокійний і дозволив мені доторкнутися до нього в будь-який час і сили годувати його. У нього було ускладнення, звідки у нього згусток крові в його яєчка, так що він був трохи незручним. Після того, як пухлина пішла вниз, він отримав більш енергійним, але останні пару днів він став гарчати на мене і навіть спробував вкусити. Це важко для мене, щоб сказати, коли він буде гарчати на мене, так як це зазвичай сюрприз. Він, здається, не люблю собак і не люблю, коли мій хлопець ніжний зі мною. Він був у притулку і не виявляв жодних ознак агресії. Я не знаю, що робити, тому що я не хочу ходити навшпиньки поруч з ним весь час. Я хочу відчувати себе спокійно поруч з ним. Будь ласка, допоможіть, я не хочу забрати його назад у притулок.

+452
Pinakie 13 груд. 2015 р., 21:37:29

Я чув, що місцевий ветеринар казав, що сухий корм може викликати хвороби нирок. Я спробував дослідити це твердження, але досі я не зміг знайти наукових статей, присвячених цій проблемі, Хоча існує величезна кількість анекдотичних свідоцтв.

Я було цікаво, якщо хто знає напевно, якщо це правда чи брехня. Мабуть, літні кішки мають схильність страждати від хвороби нирок. Тим не менш, деякі люди кажуть ветеринари сказали, що віскас був відповідальний за смерть своєї кішки. Я вважаю, що ветеринари знають про поширеність хвороби нирок у кішок, так дивно читати таке ковдру виступи професіоналів.

Деякі люди кажуть, що таурин винен. Тим не менш, таурин класифікується як важливого поживного речовини по СВУ ветеринарні лікарні. Інші кажуть, що сухий корм або волокна, що робить кішки хворі, але знову ж ніяких доказів пропонується на користь цього.

Оновлення: У відповідь на @Данс: важко відповісти точно на ваше питання. Наскільки я знаю, немає вказівки на рекомендована добова доза для кішок. Я навіть знайшов деякі думки говорять, що ніхто не знає (наприклад, тут). Однак, коли справа доходить до білка, там, здається, магічне число: 36%. Це майже здається, що харчові підприємства прагнуть досягти цього числа. Звичайно, питання має звучати так: 36% чого? У пакет я купила, написано, що рекомендований обсяг становить від 45г і 90г в залежності від віку. Це еквівалентно 16г і 32г білка, відповідно. Майте на увазі, що продукт, який я купила, призначений для кошенят. Тепер тільки таблицю значень я знайшов, був опублікований (у форматі PDF) за FEDIAF (стор 17.) Він каже, що рекомендована кількість білка становить 25,0 г для дорослих і 28-30г для кішок і раніше, зростає на 100 г сухого корму. Як ви можете бачити, якщо мій пакет 100г, він би 35.5 г білка, збільшившись на 15% по відношенню до максимальна рекомендована добова доза дається FEDIAF. Це значне збільшення? Я не знаю.

Що стосується солі, я знаю тільки, що віскас містить йодовану сіль, але продукт, який я купив не говорить суму. Інші інгредієнти вказані в іншому пункті, але без відсотки або суми.

+445
bloodearnest 30 черв. 2013 р., 17:06:07

Я збираюся зробити стандартного розміру кролика. Це буде у вправі ручка більшу частину часу; скільки людей повинно бути перо?

+394
shivadarshan 26 січ. 2014 р., 10:11:02

мій 1-річна жінка 75 ЛБ доберман, шарпей, стаффордширський тер'єр був чорний стілець кілька разів на тиждень. Це суцільний твердість, але чисто чорні. Іноді змішані з коричневою секції. Провів попередній тест паразитує на чорний зразок на СВУ, був негативним. Провів більш всеосяжного зразка через лабораторії з допомогою ветеринара, який включав тест на приховану кров, все повернулося негативно на чистому чорному зразку. Просто у цих останніх випробувань сьогодні, хто-небудь може дати ідеї про те, що може бути відбувається? Перші пропозиції може бути спробувати інший корм, вона на смак дикого лосося, вона була на смак ягняти і раніше. Вона була на Глюкозамін Хондроїтин для дисплазія кульшових але я її забрав, тому що я вважаю, що це збільшує частоту чорну справу. Також приймає риб'ячий жир з неї їжу. Гризе кісточки кістки, рогів лося, і салага зуболікарський жувати в день.

+318
Sinisa Kovacev 23 квіт. 2019 р., 01:06:41

Якщо кішка живе у вашому будинку (що не є ідеальною ситуацією), ви повинні тримати його обмежується порівняно невеликій території, наприклад, вітальні або схожі меншому просторі. Ви хочете, щоб підготувати номер так, як ніби ви були дитиною-расстойки для гостей з маленькою дитиною, але той, який може стрибати, як професійний гравець в баскетбол (так що просто поставивши небезпечних або крихких предметів "високим" буде недостатньо). Деякі ідеї про те, як поводитися з кішкою під час свого перебування, вивчіть інформацію про додавання нових прийнятих кішку в будинок. Кішка вашого друга буде в подібній ситуації, і повинні бути оброблені аналогічним чином.

Ідеальна ситуація для кішки, щоб залишитися в будинку вашого друга, так що він залишається у звичному просторі. Кішкам пофіг на зміни на їх території, тому, залишивши кішку в свою нинішню територію, ви заощадите велике навантаження на нього. Якщо друг чекає вас, щоб бути навколо кота будь-який час ви не на роботі, це вимагатиме, щоб ви залишилися в будинку вашого друга. Ви і ваш друг доведеться погодитися на такого роду ситуації, але ви повинні принести його зараз, тому він може бути достатньою мірою розглянуті.

Залежно від кішок, постійне спостереження няня не завжди буде необхідно, вони більш незалежні, ніж собаки (або дітей), і може бути залишений без нагляду протягом тривалого періоду часу. Ви будете хотіти консультуватися з вашим другом про те, чи є особливі обставини, що вимагають постійного нагляду, що потрібно, щоб ділити життєвий простір з кішкою, а також особливості його догляду та годівлі. Це часто достатньо, щоб "няня" зайти пару раз на день (іноді більше, в залежності від специфіки лікування; для мене це три рази в день), погодувати кішку, прибрати ящик для сміття, і, можливо, витративши трохи часу, навколо кота (якщо він любить няню, щоб переконатися, що все добре і ніяких нещасних випадків або хвороби придумали.

Якщо це ваш друг в перший раз покидаючи свого кота з нянею, вони захочуть піти інструкцій для годування (що, коли і де), підміна води (чаша, фонтан тощо), ящик для сміття, прибирання (коли, куди викинути відходи), якісь ліки, а цифри, як для своїх постійних ветеринара і найближчій ветеринара. А у вас є досвід роботи з кішками, я хотів би також припустити, що у твого друга, ви пройдете через все, так що ви більше знайомі зі всіма кроками до відходу кота перейшли до вас.

+279
Js Lim 8 груд. 2019 р., 12:56:25

Ці соми схожі на типу Corydora (ака Кору кота). Інша картина буде допомогти, щоб переконатися, але я не знаю ні кору кішки, що зробити, щоб бути трохи більше, ніж 3 дюйми. 2-3 дюйми середній розмір, щоб очікувати, що вони виростуть, я б сказав.

Я був би стурбований danios зебра перед корі котів. У той час як вони отримують лише близько 3-4 дюймів у довжину, вони дуже активні плавці. Ви можете бути в порядку з круговою бак, так як вони можуть плавати навколо колах. У мене немає досвіду з круговою танки дійсно сказати напевно.

+226
erturne 7 серп. 2019 р., 13:16:54

Гаразд у мене є мій кіт (йоду) він півтора року. Він мій перший кіт. Він завжди слідує за мною. Він дуже балакучий кіт. Він любить спати зі мною на моєму ліжку. Не ребра речей або вкусити. Ну він же любить грати відкусити багато . І він завжди буде слухати, коли я назвав його ім'я. Отже, я повинен був виїхати на тиждень, так що я сказав моїй сестрі піклуватися про нього. Йоду був 8 місяців, коли він спочатку вийшов. Я хотів йому бути домашнім котом. Але я думаю, що це не його? Ось що мій друг сказав мені? Його зовнішньої кішки? Але повернемося до історії . Я поїхав на тиждень . І моя сестра тримала його за весь тиждень. Так.. я думала, що це нормально.(Йоду було 10 місяців, коли він почав залишати зовні ) я думав він як на відкритому повітрі. Так я годую його біля вхідних дверей кожен день. Іноді він не покаже, так що я поклав їжу в миски. Йоду-це рік і 5 місяців. Він стає дійсно страшно, коли я підходжу до нього. Він не дозволить мені забрати його. І він вкусив мою сестру, бо вона спробувати його забрати. Я завжди намагаюся перевірити його, якщо він що-то. Досі він не. Він все ще слухав, коли я називаю його ім'я. Але не заходите всередину. Я відчуваю себе так погано :( . Я не повинен був залишати його жили на вулиці? Як мені змусити його бути милим котом він був? Він знову поїзд?

+210
elboev 27 січ. 2015 р., 09:36:21

Немає періоду кісток, кістки не добре для собаки навіть не трохи. Вони сточити зуби і є ризик зламати зуби (див. Весь цей час в клініці), чеверса кістки завжди були жахливі зуби.

Інша справа, що ми бачимо досить часто є перешкоди і перфорація шлунково-кишкового тракту у собак ковтати кісточки цілком або черепки, impactions лікуються з хорошим дорога операція, де, як перфорації, швидше за все, бути фатальним.

Емпіричне правило, якщо ви вдарити його об коліно і болить, то це занадто важко для вашої собаки зуби.

+134
nowen 29 груд. 2014 р., 08:48:31

У мене є домашня тварина хвилястий папужка; один білий(жінка) та інше папугу колір. Взяли два місяці тому.

Щодо кольору папугу хвилястого папужки:

Коли я вставляю свій палець в клітину; колір папуга птах сидить на пальці і також виходить і дозволяють торкнутися і летіти в кімнату і йде в його клітці. Він співає і танцює.

Що стосується білого хвилястого папужки:

Білий хвилястий папужка завжди боротися з кольором папугу хвилястого папужки ; скинути його, від палиці; його вкусити. Якщо він їсть, вона його вкусила і початку прийому їжі і не дозволяє йому є. Також, Коли я беру палець до неї, вона тікає. Вона намагається вкусити палець. Вона кричить.

Як я можу змінити природу білого хвилястого папужки або я повинен змінити його з іншою жінкою?

+91
pask23 19 квіт. 2014 р., 22:23:43

(1) в той час як вірус парво-це дуже заразне, я ніколи не чув про нього стискається від зустрічі з іншою собакою на вулиці. Це не означає, що це не може відбутися, але, як правило, я чув його поширення в середовищі, де тварини утримуються в тісноті та/або жити разом.

(2) чекаємо кілька тижнів, поки у нього всі щеплення йому не збирається зруйнувати всі надії на привчанні до горщика. Мій Дадлі був врятувати від Плюшкін (що означало, що він ходив десь всередині). Коли я отримав його, йому було 10 років і у УТІ. Ніхто не знає, скільки у нього. Він пив тонн води, щоб розбавити сечу. Це означало, що він pottied приблизно раз у годину. Це також означає, що багато нещасних випадків. Незважаючи на роки повторюваного поведінки і стару собаку, він швидко зрозумів, що розповідати мені, що йому потрібно вийти і pottying за її межами принесла йому смачне частування, де зайшовши всередину нього не потрапив ніхто.

Проблема з цуценятами, що, як малі діти, вони не почати контролювати сечовипускання. Але якщо ви позитивно підкріплювати виходячи на вулицю, особливо, якщо ви нагородіть його, він швидко його забрати. До тих пір, я б обмежив де ваш щеня бродить (він може поскаржитися, але він не буде тримати його проти вас) і переконайтеся, що ви використовуєте ферментний очисник на будь-яких пригод, щоб позбавитися від запаху сечі. Дадлі також не горщик, коли він був у скриньці, так можна подумати про створення вашого цуценя, коли ви не вдома. Інстинктивно, собаки не ходять в туалет, де вони сплять. Просто переконайтеся, що там не дуже багато місця в ящику (просто достатньо, щоб розвернутися) бо якщо є, щеня може ходити на горщик в протилежному кінці.

+78
Alex Magnum 20 трав. 2015 р., 14:25:32

Коли я просто нехай моя собака в туалет, вона завжди буде йти нормально, без проблем.

Проблема мене турбує відбувається, коли ми переходимо на більш тривалі піші прогулянки близько 2 Мі. (3.2 км). Вона перестане постійно намагатися покакати. Перші два-три рази все нормально і в мене щось в сумку... але вона продовжує намагатися йти ще багато разів після неї нічого не залишилося в її організмі. Це, як правило, викликає слиз, як речовина для того щоб виділяти і виглядає дуже хворою. На вершині моїх проблем зі здоров'ям, вона також може бути незручно для мене, щоб мої собаки робити рухи йти #2, а потім я піду і нічого не підбираючи - як вона насправді не піти. Моя собака зробила це на прогулянках за 7-8 років я мав її.

Як тільки система моя собака порожня, я повинен поспішати її з собою на прогулянку або дозволити їй спробувати кілька разів, щоб піти..., коли вона не може?

+46
kuldeep sandhu 25 серп. 2019 р., 16:43:23

Дозволено коал і життєздатною в якості домашніх тварин у ЄС (Ірландія)?

Багатьох причин виступають для них як хороші домашні тварини:

 • вони такі милі.
 • вони з'являються, щоб бути чистим
 • вони не шумлять
 • вони теж симпатичні. А кому не хочеться обіймати кожен день?
+21
Pursuing perfection 27 черв. 2019 р., 05:00:28

Мої кішки робити це, щоб нагадати мені їх годувати. "Я приніс вам їжу, тепер це ваша черга, щоб дати мені їжу!" Одна з маминих кішок, робили це з великими шматками консервованого котячого корму. Вона хотіла забрати його з миски з її вуст, довести її до однієї з нас, і зробити це особливий виття звук, який вона зробила, якщо б вона зловила миша або птицю і хотіла в будинок. Це виразно жест обміну. Неважливо, якщо ваш кіт ніколи не бачив миша раніше. Вона вшита в них, що спеціальні форми і певні рухи діють збудливо. Наскільки мені відомо, мої кішки ніколи не бачили справжнього миші, тільки їх іграшки мишей, які вони іноді приносять мені. Вони люблять спостерігати за птахами через вікно, а іноді "полювання" їх через скло!

+18
SeniorSmoke 31 груд. 2016 р., 01:17:54

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil