Це плавниковая гниль або просто його рвати або гризти себе

Я не знаю, що сталося з його фінами і мені потрібна допомога, щоб з'ясувати, в чому проблема і як я можу допомогти його лікувати. Він живе в 2 галона фільтрують і нагрівають бак з гравієм і штучними рослинами. У нього є одна скеля, яка злегка гострий з живої рослини, що живуть на вершині. Я також помітив, що він отримав ці коричневі точки На верхній частині голови і тіла, що раніше не було. Це просто окремо змінюють колорит чи це симптом іншого питання? Спасибі і дайте мені знати як можна швидше!!enter image description here

+343
Abdul Moeed 30 січ. 2019 р., 06:52:27
34 відповідей

Це те, що я був зацікавлений в останній час. Я не знайшов детальну інформацію, але я поділюся азами.

Я знайшов статтю тут. Найбільш важлива риса, з того що я читав, це можливість зосередитися, не відволікатися:

При виборі собаки будь-якого віку, вибрати один з високим рівнем м'яч/гри диск не потрібно. Ви хочете собаку, яка знаходиться у фокусі і інтенсивний про гру.

Порода ще не дуже важливо, так довго, як це досить розумна порода. Щоб почати навчання САР, собака повинна вже мати базову підготовку послуху. Важко знайти більше інформації без отримання в контакті з групою, яка пропонує навчання.

Я короткий час працювала волонтером з СЕС (австралійський аварійна служба), і в той час вони шукали добровольців, які мали собак, які були б зацікавлені у навчанні своїх собак. У мене таке враження, що тренери і хендлеры часто той же чоловік, і це безперервний процес підтримання необхідного рівня підготовки, як для дресирувальника і собаки.

Редагувати: Ах, я забув, собака, яка жадає навколо люди будуть мати важкий час працює в галузі пошуку і рятування.

+947
MrPromethee 03 февр. '09 в 4:24

Диких собак у стані смак і запах отруйних рослин (або більше специфічних токсичних компонентів) і як така буде просто уникати їх якомога більше.

Домашні собаки часто не володіють такою здатністю (чи це заважає/не повністю "функціональний").

Щеня буде часто просто намагатися гризти все і кожна рослина (і досвід), тому найкращий порада полягає в тому, щоб дресирувати свою собаку і не давайте його без нагляду або без повідка, поки ви знаєте, що це не проблема.

Також важливо відзначити, що, очевидно, є різні рівні токсичність на різних видах рослин.

Тримати злісних порушників поза досяжності для собаки (напевно, роздати їх, а не намагатися визначити "досягти" тут). Для менш отруйних рослин (як ті, що може викликати деякі діарея), лише деякі тренування повинні бути досить гарні.

Що стосується фактичних трави (на прогулянку наприклад), не повинно бути занадто багато, щоб турбуватися.

Не дозволяйте вашої собаці жувати на будь-якому заводі. Звичайна трава цілком безпечна і навіть корисні для їх травлення (якщо немає добрив або інсектицидів на ньому).

Я часто на пасовищах, де багато різних рослин в траві і досі я ніколи не бачив нашу собаку торкаючись нічого це не класичний травинка (за винятком одного або двох кульбаби).

Але крім цього, я думаю, що є більше небезпеки вашу собаку підбирати щось ще, це не трава або рослина, а не вистачати деяких отруйних рослин. Так що кращий рада, напевно, щоб тримати очі відкритими. Також не забувайте про гриби.

+828
user6203688 30 жовт. 2018 р., 18:44:14
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Одна з моїх кішок, і мій ветеринар запропонував (а) проб і помилок і (Б) якщо це не робота, тестування алергії.

Часто проблема-це харчування. У цьому випадку ви перемістіть кішку на ексклюзивний раціон нових білків (наприклад, кролик або качка-є рецепт дієти для цього) протягом декількох тижнів. Якщо симптоми вам краще, то є харчова алергія бере; у цей момент Ви можете повторно ввести один до їжі (типу курки, яловичини і т. д.) і подивитися, що відбувається. Якщо симптоми не повертаються, ви можете просто дотримуватися цього типу живлення; якщо вони не повернуться, вам доведеться перебирати. (Ви могли б просто дотримуватися рецепту їжі, але це зазвичай набагато дорожче, ніж звичайну їжу, так що ви, ймовірно, не хочуть.) Відповідно до цього відповіді, найбільш поширена харчова алергія у кішок є курка, риба, кукурудза, пшениця і соя. Якщо це дійсно реакція організму на продукти харчування, ви повинні бути обережні з їжею сумішей, лікує, і все, що ваша кішка може знайти на вулиці, якщо ви дозволите зовні.

Якщо це, здається, не бути харчова реакція, або, якщо ви просто не хочете, щоб пройти через все це, ветеринари можуть зробити тест на алергію. Я не знаю, якщо цей тест насправді говорить вам, що у кота алергія, в моєму випадку було рекомендовано в якості прелюдії до розробки ліків від алергії. Ми використовували різні ліки замість одного, що не обов'язково бути налаштовані для кішки, тому у мене немає досвіду з цим тестом.

+800
Steven Young 16 груд. 2011 р., 01:55:30

Наскільки мені відомо, немає легких лікування яйце обов'язковими. Те, що я чув припущення, просто даючи птаха легкий масаж, щоб умовити яйцю. Приймаючи його в більш тепле приміщення або надати йому теплу ванну, це повинно допомогти. Це все про розслаблює м'язи, щоб допомогти яйцеклітині пройти.

Якщо ви не можете умовити його самостійно, то єдиним способом "лікування", щоб взяти птицю до ветеринара, де вони постараються випитати у нього, і, в крайньому випадку, розбийте яйце і дістаньте шматки руками. Якщо це станеться, важливо, що птах, і десь протягом наступних кількох днів, міститься в чистоті, так як ризик зараження неймовірно високий.

Я не знаю, якщо причини були насправді розібрався ще точно (сподіваюся, хтось з більш знання про птахів, ніж мені, може приєднатися пізніше), але найбільш прийняте пояснення дефіциту кальцію. Роблячи яєчна шкаралупа потрібно багато кальцію, для птахів і рептилій. Є багато різних продуктів, щоб допомогти вашій птиці зберегти здорове споживання кальцію. Найцікавіших, які я бачив, каракатиці кістки. Я чув, що землі навшпиньки теж використовують.

Я також чув деякі пропозиції, що це може бути інші фактори в їх раціоні, наприклад, насіння-тільки дієта. Щось це не природно для більшості птахів тримали в якості домашніх тварин.

Ще одна пропозиція, що я чув, це викликано малорухливим способом життя більшості домашніх птахів свинцем. Оскільки більшість домашніх птахів живуть у клітці, вони не добиралися, щоб провести багато часу в польоті напевне, не від того, що вони будуть в дикій природі. Так що цілком можливо, що здоровий вправи і здорова дієта може допомогти вам уникнути необхідності турбуватися про цієї проблеми.

Ви, мабуть, помітите ознаки депресії більше, ніж все інше. Птах, ймовірно, припинити їсти, і може пройти більше посліду, ніж зазвичай, або взагалі, через яйця заважають кишкового тракту. Я думаю, що частіше за все, вони будуть сидіти на дні клітки, розпустив і напружуючись так, що виглядає, наче задихаючись.

Ось декілька посилань, які, сподіваюся, допоможуть зрозуміти, що я сказав, і може навіть дати ще кілька ідей про те, як запобігти/лікувати.

avianweb.com/eggbinding

tailfeathersnetwork.com/birdinformation/egglaying

+755
foyez 6 груд. 2017 р., 01:33:09

Я чув хтось говорив про "літати удару і свого вихованця, що це? Чи можна запобігти і/або лікувати?

+742
Blake McCowan 2 січ. 2012 р., 13:01:01

Мені цікаво, що іншими способами ми можемо навчити собаку спілкуватися з калом. Собаки можуть навчитися прикривати свої фекалії? Це навіть природно для них? А чому не звичайні собаки закривають свої випорожнення? Це територія? Вони не бояться великих тварин, щоб їх знайти, або це просто, що вони не піклуються або думаю, що це не привід для інших тварин, щоб приїхати подивитися на них?

Було б здорово, якщо хтось зможе пояснити мені все це, тому що мій друг думає про прийняття цуценя, але вона боїться, що собака буде брудна до її будинку, який може зробити сім'я для неї завдань. Вона думала про те, щоб пісочниці у дворі свого будинку і дозволити собаці робити це справа там, як кішка.

+724
Param jit 12 квіт. 2013 р., 21:55:00

Мій кіт майже 2 роки старий і сьогодні вперше він нявкає багато і це не його звичайний нявкає. Він теж зупинився дуже близько до мене і не залишить мене і буде бігти попереду мене трохи, а потім озирнутися назад, щоб побачити, якщо я слідом за ним (він цього ніколи не робив). Він, в основному, за межами кіт. Він приходить вранці додому, їсть, лягає на пару годин, а потім назад на вулицю він ходить протягом дня, але сьогодні він поводився абсолютно інакше. Після того, як я зрозумів, він хотів, щоб я пішов за ним на вулицю, я зробив.

Він продовжував бігти трохи попереду мене переконавшись, що я йду за ним, а потім він дістався до того місця, де він зупинився, подивився на мене і почав нявкати, дивлячись на мене і до того місця, він хотів, щоб я поїхала. Ну проблему він хоче, щоб я пішов під квартирами я живу в і я, очевидно, не може проходити через маленькі отвори.

Так коротше кажучи, я не впевнений, що він хоче, може він намагається показати мені щось важливе чи, може, він просто грав, але по тому, як він нявкає і такий наполегливий, що я за ним не схоже, що він грає. Спасибі.

+724
lowk3y 7 лист. 2018 р., 15:41:44

Іноді, в середині пестити, моя кішка сходить з розуму і починає кусати його задні ноги, щиколотки, а також стусанів під підборіддя з ноги, без видимих на те причин. І він настільки хаотично, що він майже перекидається мій монітор, якщо я не втручаюся.

Це відбувається тільки тоді, коли вона знаходиться на відстані витягнутої руки і я дивлюся на нього. Я ніколи не бачив він це робить, коли його відхід від мене.

Він проявляє таку дивну поведінку останнім часом набагато частіше.

Крім того, він є м'яким і мудрим 5 років імбир Таббі Європейська кішка. Я усиновила його у віці 2,5 з притулку і мені нічого не відомо про його ранньої життя.

Мені цікаво, що може бути причиною такої поведінки і як з цим боротися?

+714
Soknet 25 черв. 2019 р., 03:34:14

Іноді, коли мій гекон линяє, не вся шкіра сходить і я знаходжу лупиться білі плями залишилися позаду. Я знаю, ви не повинні тягнути за них, щоб допомогти їм відірватися, так що ви повинні робити замість цього?

+673
Abder ramjun 14 трав. 2011 р., 10:55:49

Два місяці тому я взяв у Кот моєї бабусі після її смерті. Він 13-річний котяра, який був зіпсованим - моя бабуся буде годувати його з рук - часто "розкіш" речі, як креветки і шинку! Так що він досить великий.

Він оселився в дуже добре з нами, незважаючи на наш спосіб життя дуже різних - два напруженого трудового народу (але вдома кожен вечір) і 8-річний хлопчик. Він використовував лотка відразу без проблем, їв добре, грав добре з паперу і т. д. Він виходить на вулицю на кілька годин ввечері і повертається пізно для вечері. Ми годуємо його трохи менше, ніж рекомендується для його віку в надії, що він буде втрачати вагу. Він втратив трохи, але все-таки досить жирна.

Тим не менш, він дуже малорухливий. Він любить ходити на вулиці, але не часто надто далеко. Ми також купили йому кілька різних іграшок, які він ігнорує. Деякий час він грав з маленьким білим зайчиком (який він вкрав від кімнати хлопчика!) але зараз просто ігнорує його. Він рідко грає з будь-яким з інших більш декількох секунд, перш ніж втратити інтерес. Він би вважав за краще просто сидіти на твоїх колінах і заснути, що є прекрасним, але не завжди є для цього час і це не допомагає йому скинути вагу!

Що я можу зробити, щоб стимулювати його? Я боюся, що йому нудно вдома весь день, і навіть більше турбує, що він не рухається навколо дуже багато, і не втрачає вагу.

+662
Sreenu 17 трав. 2018 р., 04:12:53

Вона буде пестити його, і він хоче вкусити її за руку. Або він залюбки прийшов до неї в той час як ми лежимо в ліжку, обніматися, любити, а потім кусає її обличчя важко.

Парадоксально, це може означати, що він любить свого партнера більше, ніж він любить тебе.

Одна з наших кішок показує любов, кусатися. Всякий раз, коли ми погладити її, і вона дійсно щаслива, вона буде вдаватися до відкушування кінцівок (пальці ніг, рук, носа, зап'ястя, руки, ноги ...). Судячи з її поведінки, ви можете ясно бачити, що вона має намір це як акт любові. Вона робить те ж саме з її сестрою, коли вони згорнулися калачиком.

Вона, як правило, не пошкодити шкіру, так що я дозволив їй м'яко вкусити. Я ціную ваше любляче намір більше, ніж кусає мене запарило. Якщо вона коли-небудь укусить занадто сильно, я відступити, сказати "ай" і перестати пестити її. Що, здається, дуже швидко навчить її, де я малюю лінію.

Не виключено, що закликаю вашу кішку вкусив виходить від такого наміру взаємну любов, але він просто не звертаючи уваги, наскільки сильний він кусатися.

Якщо ви хочете, щоб виправити це, перше питання, яке необхідно відповісти, де ви малюєте лінію. Ви збираєтеся заборонити будь-які (любить) кусатися; або є просто певний поріг болю, що він повинен залишитися нижче?

Принцип той же: веди себе, як тобі боляче і не хочу більше спілкуватися. Кіт буде (через декілька разів), дізнавшись, що він зробив щось, щоб псувати час обніматися, і, таким чином, перестане кусатися.
В залежності від того, де ви малюєте лінію, ви повинні діяти більш/менш образив. Якщо ви хочете інститут нетерпимості, діяти більш ображатися і immeditaly кінці обнімашки (змусити їх залишати на ліжка/дивані). Якщо ти в порядку з м'якими укусами, бути менше ображатися: відступити, сказати їм пару ласкавих, виконувати короткий перерву (від 5 до 20 секунд), а потім відновити обнімашки.

+631
monarchSurfeit 24 квіт. 2019 р., 19:53:49

У мене 2 кастрованих котів один-Лео, що він 1 & 1/2 і Смокі в 9 років він був бродячим котом, поки недавно (2 тижні тому), коли його брат отримав травму. У мене 3 коробки кішка і Лев був розпорошений всередині всі вони всі покриті КПП коробки але зараз Смокі не піде всередині кожного з них (він використовував їх, поки Лео явно розпорошується) і продовжує йти, куди він хоче в будинок. Я перейшла на ящики, де він йде і він просто рухається кудись ще. У мене навіть є розкриті коробки, але вони не люблять його, я припускаю, що вони хочуть усамітнення. Коробки як далеко один від одного, так як вони можуть бути, що ще я повинен робити?

+514
dpassage 7 лист. 2013 р., 19:59:59

Ви бачите, ви дійсно не можете видресирувати кішку, щоб ніколи не вийти, особливо якщо це був чоловік. Однак, якщо ви повернути справу назад у кішці розум, він вирішить зупинитися. Наприклад, якщо ви живете в квартирі або житловому будинку ви можете переконатися, що зовні двері закриті, так що немає собаки, а коли ваш кошеня біжить поза ви закриваєте двері позаду нього і прикинутися, що ти не дозволяєш їй, або ви самі її викинути і зачинити за нею двері, коли вона показує погану поведінку ( от тільки якщо вона розуміє, що це покарання, хоча і вона просить повернутися, залишити її на деякий час, тому вона хотіла б повернутися. Це здається жорстоким, але кіт повинен дізнатися про загрози. І в цьому випадку загроза, що вона не зможе повернутися додому, якщо вона тримає вирішивши вийти.

Якщо ви спробуєте зупинити вашу кішку від виходу він, ймовірно, хочете зробити це ще більше. Так само, як діти. Якщо кішка не вирішиш залишитися там, це ні в якому разі ви можете зберегти її назавжди.

Якщо ви не живете в квартирі і всякий раз, коли ваша кішка за двері вона дуже багато у зовнішньому світі ти не повинен випускати її на вулицю, якщо ви не впевнені, не завалявся навколо. Тепер, що на неї напали перед собаками у неї, напевно, визнає собак як загрозу, так що ви можете є друг, який володіє добре навчений собака, щоб прийти і тримати собаку у дворі і, можливо, нагавкати кішку, коли вона вийде. Так вона повинна принаймні бути більш обережними, коли вона вирішує вийти назовні.

Кішки не дотримуються правил, вони слідують своїм рішенням. І щоб змусити кішку піти ваш шлях, ви повинні дати їм причин, щоб зробити вас рішення. Ви повинні показати їй, що краще місце в світі-ваш будинок, і зовні нудно (немає контакту з людиною або грати або лікує) і небезпечно. Зробити свій дім комфортним місцем для вашого кошеняти, надаючи багато іграшок і грати з вашим котом і дати йому ласощі, коли він грає добре, навіть розглядати навчання вашу кішку робити трюки і отримати високу оцінку. Спробуйте дозволити їй використовувати його по повній енергії на ігри і ніколи не виходити на вулицю, тому що це буде спати. Вам кішка великі продукти та ласощі. Він скоро зрозуміє, що вдома набагато більш весело і приємно, ніж на відкритому повітрі.

+467
Steve Lemongrass 1 жовт. 2019 р., 00:30:13

Я думаю, що це велике задоволення ви знаєте, відчуття, що свербіж ви не можете досягти і почуття отримання допомоги удару в потрібному місці.

Багато кішки реагують, як у тебе, коли вони стають занадто матовий. Вони втрачають контроль над собою і може почати лизати вам і місити тебе. Деякі починають кусати і жувати вашу руку і пальці.

Це те, що я думаю, відбувається і багато кішки подібним чином.

Маленьке попередження: деякі кішки дійсно ненавиджу стає матовою. Якщо це станеться, ви повинні чистити вашу кішку за більш короткий термін і дати вашої кішці відпочити, перш ніж спробувати знову. Більшість кішок буде звикати до розчісування через якийсь час.

+462
Muscles 8 квіт. 2012 р., 11:13:12

У мене 2 самки і 2 самця, і я хочу їх розводити. Справа в тому, я тільки хочу розводити їх один раз, а потім отримати їх все виправив, але я боюся, що якщо я почекаю і потім розводити їх я не зможу повільно і в кінцевому підсумку покласти їх всіх в одну клітку. Можна повільно Бонда кроликів або це неможливо із-за гормональних змін і матеріалів, які вже виробили? Я читав, що після досягнення статевої зрілості кролик став більш агресивним, це зміниться, якщо я їх пізніше?

+458
Ken Traynham 2 груд. 2017 р., 14:06:48

У той час як багато сайтів цитують "претензій", я досі знайшов тільки одне реальне наукове дослідження того, частинки діоксиду кремнію від наповнювача для котячого туалету і респіраторні захворювання у кішок пов'язані, в якому укладено "може бути".

Пояснювальна Резюме

Вдиханні силікатною пилу були залучені як причина раку легенів та інших захворювань дихальних шляхів у людини і деяких видів тварин. Електронної мікроскопії і рентгенівської спектроскопії були використані для ідентифікації та характеризації частинок пилу з семи марок наявних у продажу глиняні наповнювач для котячого і виявити, охарактеризувати і кількісно частинками при пранні легких рідина з шести котів і шість котів без ознак респіраторних захворювань. Частинки пилу з глини для котячого туалету мати певну зовнішність і елементарного відносини (в першу чергу алюмінію і кремнію) і та ж картина спостерігалася і в частинках, отриманих з легких промивної рідини. Значно більше кремнезему частинки були отримані від кішок, з чим і без респіраторних захворювань. Це свідчить про зв'язок між наявністю частинок кремнезему і респіраторних захворювань, але поки невідомо, чи буде пил частинки кремнезему сприяють респіраторне захворювання або накопичувати, тому що перешкод для нормальних легких циліарного функції.

Виявлення частинок кремнезему в легенях промивної рідини у кішок З і без захворювання дихальних шляхів (виділено мною)

У той час як там не може бути однозначних доказів в цей час, буде чи не кремнеземної пилу конкретно від наповнювача для котячого туалету є шкідливим для вас або вашого кота, існує набагато більш широкий спектр досліджень, що демонструють ризик кремнеземної пилу в цілому.

Ви також згадали "злипання глини", який є бентоніт натрію. Він дуже добре вбирає вологу, але якщо ваша кішка прагне отримати послід прилип до його шерсті і облизати, це може викликати проблеми відрізняються від ризиків вдихання пилу кремнезему.

Якщо ви хочете, щоб уникнути опока, є основними в даний час існують альтернативні приплодів, використовуючи матеріали, такі як дерево (стружка/стружка/пил), паперу і рослинних продуктів (кукурудза, пшениця, горіхова шкаралупа). Колона на науково американських перераховує ряд цих продуктів на фірмове найменування.

+457
Oran Dennison 12 бер. 2016 р., 10:55:02

Через мої дослідження на черепахи, я натрапив на кілька відео і статей, які заохочують вас "приручити" свою черепашку або навіть сказати вам, як це зробити.

Як правило, плазуни не самі ручними тваринами, і вони не фанати обробляється, і часто стають стрес від цього. Загалом, щоб приручити черепаху, кажуть, щоб привчити черепаху вашій присутності або роблячи певний звук або рух перед годуванням.

Один із способів я бачив, коли приручення черепах, щоб покласти його в невеликий контейнер поруч з вами під час перегляду 30-хвилинного шоу або так. Інші способи включають в себе тільки відвідування або навіть операцію, поки вона не звикне до вашої присутності. За умови, що ці методи працюють, здається, що стрес через цей процес неминучий. Особисто я волів би не спробувати це на моїх черепах, так як це спочатку дика черепаха (я тепер в курсі ризиків на дикі популяції, маючи дикі черепахи, а також підвищена складність, коли справа доходить до догляду за ними. Я напевно розумію, так це буде остання дика черепаха, я продовжую.) та її вигляд більше відомий як боязкі і "зникав при найменшої перешкоди". Я хотів би зазначити, однак, що деякі популяції цього виду були відомі в руки годуються від туристів або місцевих жителів. Моя черепаха в основному боязкі і також витрачає велику кількість часу ховається (я встановити кілька укриттів для нього). Припустимо, я "приручити" моя черепаха, що буде особливо корисно для нього, коли я відвідую, щоб нагодувати це, оскільки це вже не інстинктивно сховатися, і не нервую з моїх візитів.

Моя головна мета моя черепаха насправді, щоб забезпечити його натуралістичної навколишнього середовища і дієти. Мене хвилює не більше, ніж бачити, як він щасливо процвітає, і особисто відійшов від естетики, оскільки я знаю, що я не можу дозволити собі, щоб дати йому кращий будинок і одночасно зробити його особливо привабливим для людського ока. Що я намагаюся сказати, що я дійсно не піклуються про приручення ця черепаха, я просто особливо цікавить, чи є ці методи ефективні і буде стресу від процесу того варто.

+402
Praveen Gundu 27 серп. 2018 р., 09:22:49

Мій кошеня 6 місяці і ранок коли вона прокинеться, то почне ходити і зробити партнерство prrr звук як зазвичай вона звучить, коли вона не знайде її сам зайнятий... Потім вона приходить в ліжко пахне моє обличчя, потім починає облизувати мої очі, якщо я не показуючи знаком, що я прокинувся, вона піде назад на підлогу і стрибає на моє обличчя з жорстким укусом в ніс мені між очей... в більшості випадків перше, що вона робить, коли я тільки відкриваю очі, вона починає постійно стрибати на мій кусає все обличчя і вона кусається дуже сильно, що після цих нападів укусів кровоточать... Вона ніколи не робить це зі своїм хлопцем і я знаходжу це дуже дивним... я роблю щось неправильно? Я ніколи не ображав її, у неї немає причин ненавидіти мене...

+373
Joebeurg 18 лют. 2015 р., 00:39:49

Кішки зазвичай воліють йти до лотка. Є кілька речей, які ви можете спробувати:

1) отримати велику коробку. Може бути, він не думає, що розмір досить великий, і знайти його важко використовувати через конуса. Більш велика одне може зробити його простіше для нього.

2) зробити кілька лотків і поставити їх навколо будинку. Це зробить його легше для нього, щоб побачити його і він, сподіваюся, не доведеться так багато неприємностей.

3) Якщо є загальний час, який він йде, щоб забрати його на той момент і поставив його в ньому. Він може відчувати себе трохи краще про місцезнаходження.

Я пропоную вам подумати про те, щоб чорний світло і ходити навколо, щоб побачити, якщо ви можете знайти частини, які ви або пропустили або не чистити ну. Кішки отримують стрес сечі навколо будинку, і цілком імовірно, що він пішов, коли ти не стежила за ним. Подивися в кутах і під меблями, на всякий випадок.

+358
Samrat 9 січ. 2018 р., 04:10:47

- Це кліщ вони роблять переклад для всіх тварин, що живуть на землі,їм потрібна кров, щоб жити і розмножуватися.

Вони можуть зробити вас і ваше тварина хворіє,вони можуть передавати серйозні захворювання і навіть вбити вас або ваших тварин.

https://en.wikipedia.org/wiki/Tick

Краще всього видалити його, як тільки ви бачите одне,щоб обмежити possibillity серйозної інфекції у вас і вашої тварини.

можна купити ТВК репелент для вас і вашого вихованця,але вони часто не тривають більше декількох тижнів в кращому випадку.

вибачте за короткий відповідь, але кліщі можуть бути дуже небезпечні.

+353
user2827428 22 груд. 2010 р., 03:51:45

У вас є вагомі причини для занепокоєння з приводу глухоти у вашої кішки, у відповідності з міжнародними кішки, білі кішки з одним блакитним оком близько 30-40% шанс мати деяку кількість глухота.

У кішок, успадковані вроджені (присутні з народження) глухота видно майже виключно в білий покрынный особи. Глухота виникає дегенерації слухового апарату внутрішнього вуха і може впливають на одне вухо (односторонній) або обидва вуха (двосторонній).

Доктор Джордж процідити писав на цю тему за визначенням, якщо тварина є глухим:

Поведінкове тестування має обмежене значення; відповіді тварині швидко адаптуватися навіть якщо слух присутній, стресованих тварин з інтактним слуху може не реагувати, і однобічна глухота не можуть бути виявлені. В односторонньо глухих тварин, єдиний поведінковий ознака глухоти - трудність локалізації джерела звуку, і багато тварини пристосовуються до цього також.

Ветеринарні клініки Північної Америки: невелика практика тварини - спеціальні Питання: Педіатрія - Липні 1999 Року. "Вроджена глухота і визнання" Штам Джордж М., К. М. Н.

Тобто, іншими словами, якщо ви плескає в долоні і ваша кішка озирається в пошуках джерела звуку, а не безпосередньо на вас, то ваша кішка може бути в односторонньому порядку глухим. Якщо кіт знає, що ти-джерело звуку (ти єдина людина в кімнаті), то кішка буде дивитися на вас, і ви не будете знати, якщо це тому, що вона може сказати, де звук виходить від Чи якщо вона розумна!

Один спосіб бути абсолютно впевненим-це фахівець виконати тест Баєр.

Баєр може бути визначена як електрична реакція мозку на серію звукових стимулів.

На здоров'я тварини цільовій сторінці представлені приклади і фотографії собак і кішок, що проходять цей тест. Цей тест також виконується на дітей, оскільки не вимагають взаємодії суб'єкта.

+300
Martin Vejmelka 4 січ. 2016 р., 14:57:24

Я зіткнувся з деякими проблемами і потребують вашої допомоги і раджу. В моїй країні, на жаль, я не знаходжу Акваріум безпечний герметик, за винятком 2-х видів. Тільки те, що я бачив в місцевих магазинах скока і Loctite Акваріум безпечним силікону труби, але у них чітко написано, що можна використовувати для максимум протягом 30 галон акваріум і максимальна висота має бути 45см.

Будь ласка, порадьте мені все-таки звернутися за скока або Локтайт Акваріум безпечним силікону труби для моєї 95 галонів (356 літрів) акваріум ультра-прозоре скло товщиною 12 мм, що

Я купив у місцевого скляного заводу і ще будувати/збирати як новий перший раз.

Розміри мого акваріума буде:

Л= 121 см Ч = 55 см Вт= 55 см Товщина= 12мм

Якщо ні, то будь ласка порадьте, що мені використовувати. Крім невеликих пробок, у мене нижче варіанти тільки на затикання силікони в моєму місцевому ринку і це те, що я бачив наших місцевих

Зоомагазини також використовую нижче, щоб зробити свої акваріуми.

  • Соудал "Виправити" Кристал
  • Соудал "Silirub 2" Універсальний
  • Ге Silglaze Н10
  • Зубр "Полі Макс" високий Текс
  • Скока "кухні, ванни та сантехніка" ясно
  • Скока "вікна, двері і сайдинг" ясно
  • Скока "Квік друк ультра" ясно
+277
poltosic 6 лип. 2010 р., 06:11:15

Мій кузен кошеня. Він її годує, в основному, варену рибу, варену курку печінку і варені курячі потрухи. Крім цього, він годує його дуже мало (пару ложок) кошеня сухий корм кожен день. Інші, ніж його - він годує дуже мало (3-4 ложки) домашній кефір для кошеняти. Він також годує котів таурин добавки. Він купує капсули 500 мг таурину (призначених для людей) і бризкає порошок у капсулі кошеня їжа. Він використовує 1 капсула за 2 дні.

Це правильне харчування для кошеняти - каже, що він тільки речі не вистачає в відварне м'ясо є таурин і кальцій. Кефір дасть необхідний кальцій і таурин добавка містить таурин.

Це нормальне харчування для кошеняти? Кошеня виглядає здоровим. Здається, добре росте також.

+274
Krzysztof Bociurko 31 серп. 2010 р., 16:01:18

Я не дала йому людських розмірів шпинат з тієї ж причини інший плакат заявив.

Але я скажу, що він, напевно, просто любить крем. Більшість кішок люблять смак що-небудь молочне-огляди.

Однак, кішки не переносять лактозу, так що якщо ви хотіли дати йому особливе задоволення ви могли б дати йому козяче молоко кожен зараз і потім.

+240
asasin 14 лист. 2014 р., 16:22:02

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Feline_infectious_peritonitis

Як в статті у Вікіпедії написано: запалення в ураженій тканині (що може призвести до поліорганної недостатності; жовтяниця є одним з прикладів), плюс накопичення рідини чинить тиск на легкі і утруднюють дихання. Витік може зменшити, що останній ефект, але не допомагають інші органи. Так як це вірус, антибіотики не можуть робити нічого, окрім як зупинити вторинної інфекції.

Вважалося, що ніяке лікування для МФП; лікування симптоматичне та паліативне, т. е. як правило, власник рекомендується зробити кішці незабутнім. Преднізолон або іншими імуносупресивними препаратами, прописаними ветеринаром може допомогти продовжити кішці життя на кілька тижнів або місяців, але може бути протипоказана в деяких випадках супутньої інфекції(и), хоча цей ризик можна зменшити шляхом лікування антибіотиками. Нові підходи, використовуючи імуномодулятори розробляються кількома компаніями. В цитованій вище статті Лежандра і Bartges (2009), три кішки, які отримали polyprenyl імуностимулюючу вижив протягом року, і одна з тих кішок, лікування яких розпочато у 2006 році був ще живий через 8 років, як опубліковані Котя [5]

Ефузивні ["мокрим"] ФІП, як правило, прогресує дуже швидко для ефективної терапії слід робити.

Шкода, що у мене хороші новини для вас. Удачі...

+183
Charlie M 3 січ. 2011 р., 08:11:14

Моя самка кролика дає шум, якщо вона доглядає за її спиною. Схоже, її дихання виходить з-за малого простору для повітря в її легені. Як людина з великим животом шуміти, отримуючи руки на ноги.

Тепер я боюся, якщо вона біль, тому що я чув, кролики дав ніякого шуму, тільки великий біль.

Коли кролики шумлять? Є з причин, не пов'язаним з небезпекою або болем?

+146
user571764 13 бер. 2017 р., 23:33:34

Мій молодший використовує ecoturf, в той час як в старому килимі, як внизу, у неї була травма на її підчерев'я і ми поміняли його під час її відновлення, щоб її місце не заразитися. Але вона любить килим краще, так що ми залишилися з цим.

+141
diffalot 13 черв. 2010 р., 14:54:09

Я помітив, що ніс моєї собаки завжди сопливий, мокрий і холодний.
Здається, що це хороша річ.

Однак, якщо мій ніс був сопливий, мокрий і холодний, це не дуже хороша річ.

+138
user274449 4 жовт. 2018 р., 19:32:06

У мене є (майже) 8-річна самка лабрадора, який завжди був дуже милим з людьми.

У її перші дні, вона грала з іншими сусідства з собаками без проблем, але коли я переїхав у Лондон (Великобританія), стало важко спілкуватися з нею, а я був у більш гарній частині міста, де більшість собак були виховані, щоб бути агресивним.

З тих пір я переїхав в набагато приємніше частині Лондона, але, на жаль, більшість собак навколо кішки розміром, і досить яппі, який їй не особливо подобається. Він був у цій частині міста, що вона вкусила бульмастифа.

З тих пір у мене були проблеми з її іншими собаками. Вона не має жодного інтересу в грі або перебуваючи поруч з ними, і почала вона на інших собак, коли вони наблизяться.

Я поняття не маю, як виправити це поведінка, і я вирішила звернутися до вас за порадою.

Є якийсь конкретний тренінг, я маю з нею робити? Змінити деякі речі, які зроблять його ще легше буде?

Я розумію, що у собак різні характери, і я не хочу змушувати її бути навколо інших собак, якщо вона не подобається, але в той же час, я не хочу, щоб вона тягне мене і моєї подруги по відношенню до інших собакам, коли ми гуляємо з нею, або ще гірше, почати себе інші собаки, коли вона без повідка в парку, граючи з м'ячем.

Зазначу, що вона ні разу не вкусив нічого і нікого, хоча вона виглядає, як вона намагається, коли вона стає агресивною по відношенню до інших собак.

Я би дуже вдячний за будь-які рекомендації ви можете дати мені в цьому питанні.

Дякую

+136
Khelender Sasan 26 бер. 2014 р., 01:51:46

Це не та собака, яка потребує тренуванні, це сімейні собаки.

Деякі з речей, які ви згадуєте як на меблі особистий вибір, було б недоречно для вас, як гість, щоб диктувати на цьому.

Інші речі, як кусатися і гарчати, можуть бути вирішені тільки через довгострокові зміни поведінки. Ви не можете змінити його під час візиту. Сім'я може бути вчив, щоб змінити поведінку собаки. Якщо вони не хочуть або не можуть навчитися змінювати поведінку, немає нічого, що можна зробити в короткостроковій перспективі, що призведе в довгостроковій перспективі зміна поведінки собаки.

+97
Matt Tanner 7 серп. 2018 р., 07:26:52

У мене в 9 місяців Лабрадор.

Ми підемо на одну годину прогулянки раз або два в день і грати з фрісбі. Вона без розуму від нього, дійсно любить його.

Так тому що вона любить його так сильно, я використовую цю вправу її як фізично, так і психічно.

Зазвичай я прошу її виконати команду, а якщо вона це робить добре - я кину іграшку, так що вона може бігти за ним і повернути його. Хлопчика вона любить його!

Але я дійсно не знаю, як навчити її, щоб дати його назад до мене. Вона повернеться і залишиться пару метрів від мене і не повернула його. Як правило, вона захоче, щоб я бігти за нею і забирати її. Я розумію, що це ще одна гра для неї, але мені це не подобається.

Я досить терплячий і пробував різні закуски, ковбаски для торгівлі, але вона його не любить. Вона може зробити це за шматок ковбаси раз в той час, але це все.

Тому в основному я шукаю поради, як навчити свою собаку, щоб дати їй улюблену іграшку назад до мене, так що гра є задоволення для нас обох.

+96
ilovepeople 4 лют. 2015 р., 18:58:56

Моя зайка 6 років, і за останній рік він там потрібен періодичні ванни, тому що він має крайнє закаканные попки. До тих пір, Банні ніколи не було ванни. Я ненавиджу купати його, тому що я знаю, що це його засмучує, але якщо я не він буде дуже великий, збентежений, смердючий грудку какашки прилипли до його дупі. Я взяв його до двох ветлікаря і не міг зрозуміти його проблему. Він їсть зелене листя або листя салату і моркву тільки Тімоті сіно. Іноді він отримує снек з його молодшою сестрою (рік). Ми пробували давати йому знеболюючі, тому що ми думали, що може у нього проблеми, але він просто не їсть його cecotropes.

У будь-якому випадку, я використовую м'який шампунь дрібних тварин я купувала в зоомагазині в теплій воді. Я тримаю його у ванній, раковині і обережно спробуйте масаж какашки з його прикладом і хвіст. Після цього, я очистити територію від сміття і промити холодною водою. Потім загорніть його в рушники microfiber і тримати його на колінах поряд з обігрівач так довго, як він дозволить мені. Він волів би сам сухий, тому я його відпустив, коли я більше не бачу капає вода з нього.

+78
aty 10 лист. 2015 р., 21:22:02

Це УФ лампа нагоді для декоративних прісноводних (акваріумних) риб або, може бути, замість досить небезпечно ?


Наскільки мені відомо, що сонце викликає забарвлення риб для насичення, хоча УФ лампа нагадує тільки сонце, все одно повинен надати таке майно. А з іншого боку, опромінення як потенційно шкідливі для людей протягом тривалого впливу можуть бути як небезпечні для Риб ?

+72
d nieto 17 січ. 2010 р., 11:20:03

Так, абсолютно. Я намагаюся зберегти залишилося м'ясо від їжі і заморозити для подальшого використання теж. Ось декілька, які добре працюють: куряча грудка, стейк/смажена, печінка, курячі сердечка. І різав сир працює дуже добре і не повинні бути заморожені. Ви також можете скоротити до Туреччини або всі яловичини хот-доги і використовувати їх, але використовувати це економно, так як вони мають високий вміст натрію та низька в те, що добре для вас", де інші речі, перераховані тут, мають хорошу поживну цінність. На нижньому рівні сприймає як те, що ви хочете змішати і залишити Гонконг ви можете використовувати заморожені овочі, такі як морква і горох. Нічого не з цибулею... якщо це залишилося за кадром, приготовані з ними в порядку, але не включає в себе власне цибулю в те, що ви даєте вашому собаці.

+24
frow 14 лют. 2016 р., 06:39:48

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil