Єдиним даніо залишилося після переселення мої інші чотири

Мій останній даніо буде добре по собі? Я переселені мої інші 4, але не міг зловити останнього! Я не хочу більше, і він дійсно хороший екземпляр, так із задоволенням тримати його, але я чув, що вони повинні бути косяком. Порадьте, будь ласка!

+955
Yassin Hajaj 21 черв. 2015 р., 18:40:17
27 відповідей

У мене це було у двох випадках, коли я підняв птахів вручну, індійська Майна, і папугу. Я пішов від них на роботу. Вони обидва перестали є в мою відсутність і морять себе голодом до смерті.

З що сказав, У мене було багато випадків, коли ми переселили птахів для нас, і вони були прекрасні. Вони досить швидко адаптувалися до нових умов. Але вони не були такими ж ручними, як рука-вихована птах.

Це практично неможливо передбачити, як птахи будуть реагувати на нову середу і власників. Я б припустив попадання птаха звикли до нової людини, який буде дбати про них. Крім того, будуть доступні, щоб забрати птаха назад, якщо вони не регулюють.

Бажаю Вам удачі.

+977
Hasan zulfiqar 03 февр. '09 в 4:24

Де я живу аналіз крові не робили перед операцією, якщо немає медичних умова, що має бути підтверджено або виключено, що може вплинути на результат операції.

Посилання: http://www.pethealthnetwork.com/dog-health/dog-checkups-preventive-care/why-does-my-dog-need-blood-work-anesthesia

Аналіз крові не покаже низький вміст кисню і якщо він робить це просто картинка насичення кисню в точний момент часу, коли був узятий зразок.

Коли операція робиться ветеринар буде використовувати Clip-на електронній кисню метр для того щоб контролювати тварина,це той же тип обладнання, яке використовується на людей в лікарнях, і це показує киснем-сатурації і частоти серцевих скорочень.

Кисню метр використовується, так що ветеринар може контролювати ваші домашні тварини постійно vitalsigns під час операції і невиконання цієї вимоги є основною причиною смерті при анестезії.

Посилання: https://todaysveterinarypractice.com/anesthetic-monitoring-your-questions-answered/

Аналіз крові може показати, якщо у вашого вихованця є алергія на які-небудь ліки, які використовуються під час операції,але аналіз крові повинно бути зроблено задовго до того, як операція буде проведена, так що лікар може отримати результати з лабораторії.

+970
Markus Thrane 11 бер. 2010 р., 02:56:00
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Broken Controller

Я дурень і скинув контролер. Люди в магазині я купив його у не дійсно є рішення про те, як вирішити цю...хто-небудь знає, як я повинен йти про заміну його?

спасибі!

+938
ItsMeMihir 9 груд. 2016 р., 12:59:36

Ми володіли кішка близько 2 1/2 років, зараз - кішки ніколи не загострилася моя алергія раніше. Я не загострюються симптоми алергії на роботі, але я завжди відносив це погана якість повітря (у мене алергія на домашніх тварин і пил).

Але нещодавно ми взяли нового кота з довгими волоссям, і в той час як моя алергія не загострилася будинку, вони гірше в роботі.

Це може бути не по сезону зниження температури ногами опалювальної системи замість системи охолодження, але я хочу виключити перші dander улюбленця.

Можливо, що шерсть мого вихованця викликає симптоми алергії, щоб викликати через кілька годин після того, як я покинув будинок?

+926
MickG 11 лист. 2011 р., 12:39:53

Тл;ін- зробити рів навколо їжі. Мурахи, як правило, не проходять через воду. Один простий підхід, щоб покласти тарілку під миску для корму, потім трохи води на тарілку.

Покладіть рів навколо їжі

"АНТ-доказ домашня тварина їжа чаша", instructibles, показує кілька способів, щоб додати ровом собі. Вони показують поняття як:

enter image description here

Ви можете зробити щось подібне самостійно, наприклад, поставивши тарілку під миску для їжі, або купити комерційне рішення.

Про що варто пам'ятати

Є кілька питань, які повинні бути відомі:

 1. Великі мурахи вимагають великих ровів. Якщо використовувати на відкритому повітрі, ви, швидше за все, є проблеми з великими мурашками, які можуть переступити через тонкий рови або пішки через неглибокі рови. Так, великі рови більш доречні на відкритому повітрі.

 2. Тварини можуть спробувати пити рів. Це не обов'язково є проблемою; деякі сетапи насправді мають намір використовувати той же водойма як рів з водою та миска з водою тварини.

 3. Тварини можуть розкидати їжу в рів, який може бути брудним і нездоровим, якщо тварина також напої з рову. Крита ровом можете допомогти поліпшити цю проблему, хоча чищення та догляду, ймовірно, буде потрібно в більшості випадків.

 4. Якщо стоячої води рів, він повинен бути очищені, щоб уникнути лиття.

Комерційні рішення

Як зазначив @JamesJenkins в коментарях нижче, за запитом "корм для кішок миску з ровом" дає багато DIY і комерційних рішень. Тут я покажу дещо, Що може бути цікаво.

Примітка: цей документ містить комерційну посилання на Amazon.com. Це не означає схвалення, а швидше просто огляд деяких рекламованих рішень. У мене немає ніяких комерційних зв'язків з Amazon.com або пов'язаних продуктів.

Один підхід підняв фідер, як показано в продукті "BugSnub Мураха докази піднятий Кормушка для собак та дрібних собак з нержавіючої сталі чаша" на Amazon.com:

enter image description here

Цей підхід намагається уникнути використання водяний рів. Або, я думаю, ви могли б поставити базу у воду. У будь-якому випадку, це свідчить про те, що "рів" - це будь-якого роду бар'єр, який запобігає мурашки від того, реальний шлях до їжі, не обов'язково з участю води.

Інше рішення-це "3-в-1 АНТ домашнє блюдо" на Amazon.com:

enter image description here

Це приклад рішення, яке використовує той же водойма як джерело води, тваринного і рів. Як не дивно, це також хороший приклад того, як рів може бути покрита, щоб запобігти тварина від вживання його - Хоча він втрачає цю якість тоді, що з'єднує рів передбачуваного вихованця, миска з водою. Один коментар на Amazon.com припустив, що більш великі мурахи могли потрапити через рів у цьому випадку.

Є набагато більш цікаві рішення на Amazon.com крім наведених вище прикладів.

+892
BamaPookie 10 лип. 2019 р., 23:03:00

Багато соціалізовані птахи люблять ніжно чухаючи. Улюблених місць в стороні шиї і деяких птахів насолоджуватися під крилом.

Багато папуги не доглядають один за одним, особливо районів, вони не можуть досягти самі, як задня частина шиї і голови. Чесати ці області тісно імітує цей догляд. Важливою частиною догляду є очищення від 'пластик як' кожух навколо нове перо, як воно виникає.

Птах дасть чітких вказівок, коли їм це подобається, часто опускаючи голову і розпушивши пір'я навколо голови і шиї. Почніть повільно і ніжно, поки ваша птах звикне до нього. Всі птахи різні, деякі люблять його, а інші ні. Це сильно залежить від зв'язок з птахом.

+866
Anand Damodaran 12 лют. 2017 р., 01:01:28

Так я ж здичавілих кішок, щоб використовувати послід-коробка є використання відкритого підстилки-коробка без кришки.

Більшість кошенят вчаться у своїх матері, як використовувати сміття-коробки, якщо вони живуть у приміщенні. Але ваша кішка може народитися від дикої матері і просто не розумієш, що таке сміття і що він повинен робити свою справу там.

Поклав кішку в посліді-поле і показати як копати трохи. Поки кішка не бачить вас, ви, можливо, доведеться зробити це кілька разів, але кішка зрозуміє, що ви хочете просто бути терплячим.

Краще всього, якщо ви розмістите кішку в посліді-коробки відразу після її з'їла. Ще одна річ ви можете зробити, це перейти стільця або сечі у посліді-вікно, з якого ви не хочете його і залишити його там протягом короткого часу не довго, але тільки щоб переконатися, що ваша кішка може відчувати запах його.

Підстилки-коробка повинна бути в спокійне і затишне місце вашого будинку.

Одного разу у мене був кошеня, він був занадто молодий, щоб бути вуличний кіт, так він прожив тільки в приміщенні. І він був тільки використовували туалетну коробку. Ми взяли цю кішку у відпустку на острів, повний піску. Мій кіт не знав, де його туалет, так він утримував протягом майже двох днів, поки я не зробив квадрат в пісок і помістив його туди, і це вирішило проблему.

+861
pink888 23 серп. 2013 р., 14:39:22

Одна з моїх котів абсолютно не реагує на їстівні частування. Будь то лосось, курка або зі смаком яловичини, він повністю ігнорує будь-які ласощі я даю йому.

Я хочу бути в змозі винагородити його/змусити прийти, коли я качаю солодощі, але не можу зрозуміти будь-який спосіб зробити це без їстівних страв, так як він не реагує на похвалу, як собака.

Які є альтернативні способи, щоб винагородити кішок?

+849
andrewH 11 січ. 2020 р., 09:48:41

Всякий раз, коли моя кішка засинає,через хвилину або близько того, він перевертає з ніг на голову (догори пузом)і є деякі посмикування в лапи, ноги, хвіст і вуса. Це нормально чи якась хвороба?

+842
Vicky Nagpal 19 квіт. 2013 р., 18:40:07

Моя кішка народила кошенят. Ми тримали жінки і дав чоловік геть. Новий будинок не вийшло, тому ми взяли один чоловік назад. Будуть вони пам'ятати один одного? Вони були розділені приблизно на тиждень-півтора.

+794
Guillaume Rochat 6 січ. 2013 р., 21:52:05

У мене своєрідна проблема з моєю кішкою.

Ми її взяли з притулку, і, здається, вона мала деякі поганий досвід у минулому (дуже полохливий, не любить людей, зближення). Протягом декількох років, проте, вона вже прогріта до нас і дайте нам грати з ними і навіть погладити її у вітальні.

Однак, в офісі (де я проводжу більшу частину мого часу), у той час як вона нормально йде на частування і грати з далекої перо іграшка, вона дуже полохлива (більшою мірою, ніж в будь-якому іншому приміщенні). Якщо хтось наближається до дверей, блокуючи її вихід, вона буде збільшувати минулому і закінчилися. Якщо двері закривається за неї (що його кілька разів), вона отримує вкрай схвильований і кігтями в двері, поки вона відкриється.

Що я повинен зробити, щоб її розігріти в кімнату? У мене таке відчуття, що це тому, що раніше, коли ми її взяли, вона досліджувала в цю кімнату, а потім застряг на пару годин, і тому, можливо, що страх залишається. Я граю з нею в кабінет і дати їй ласощі, але вона все ще здається полохливою.

+744
Tantraworld 22 лист. 2018 р., 11:04:57

У мене мальтезе і він не їв будь-корм для собак на всіх, поки не знайшли Пурину вологий і м'ясистий. Є 3 види цього бренду, але Такер тільки є 2, які триколірні

+710
Valery Tyurin 30 трав. 2017 р., 15:33:55

У мене є сірий, тигровий таббі, який вже більше десяти років. В останні пару років, вона іноді вирощується великий жмут шерсті на спині, яка застигає до точки, де вона повинна бути обрізана. Коли це відбувається, я вдатися до допомоги грумера, щоб видалити його.

Мені цікаво, що викликає цю брилу, і якщо є який-небудь спосіб для мене, щоб запобігти його в майбутньому?

+700
Mina Samy 24 вер. 2014 р., 01:26:41

Будь-які питання, пов'язані з шкіри слід показати ветеринару це може бути що завгодно від паразитів, алергії (хоча рідко у молодих тварин), зіткнулися з деякими хімічними речовинами, шкіри (бактеріальних, щоб дріжджі) інфекції і т. д.

Вони, можливо, потрібно буде зробити зіскрібок шкіри, або біопсія, щоб виключити причини. Від однієї тільки фотографії не можна сказати.

+686
Prakash Mhasavekar 5 лип. 2012 р., 06:36:50

У мене є кішка, яка робить це занадто...я просто намагаюся не залишати такі речі, як це. Тому що він повний псих. Він любить стрічка. і пластикові пакети. І він дуже здоровий. найголовніше намагайтеся не залишати таку річ на нього потрапити.

+618
zizon65 26 жовт. 2016 р., 16:25:52

Я їм здорову і багато здорові продукти є економічно ефективними.

Якщо я готую квасоля (в основному Пінто) в той день я додаю одну чашку зерен для кожної собаки і годувати їх боби на корм для собак.

Вони любили його, але останнім часом вони ненавидять боби. Ці невыдержал квасоля пінто, що я дайте охолонути. Обидві собаки, як правило, швидко поїли. Для них обох не люблю квасолю, в той же день видається дивним. Може бути, вони потрапили в щось, щоб розладнати їх животи?

Я їх висушити собаку завтра їду, але чому собаки не люблять варені боби? Це не поганий пакет бобів - це ті ж боби я їм.

Будь-які ідеї?

+591
edgardo001 9 жовт. 2015 р., 20:05:45

Я втомилася намагатися зробити мітки мерзота і слиз з акваріума, коли роблю щотижневий чистий, виглядає бридко так у кого-небудь є поради?

+575
jillc 28 трав. 2010 р., 20:19:51

Я живу в районі, де проживають досить велика кількість кішок. Зокрема, димчастий сірий жінка близько 3-4 років, дуже доброзичливий, до точки, де вона випадково забрідає в мої та інших сусідів будинку без особливого догляду за іншими домашніми тваринами. Вона також добре ладнає з іншими сусідських котів, вона була в добрих стосунках з моїм котом і вони часто грайливо ганятися один за одним навколо.

На жаль, ми втратили нашого кота до дорожньо-транспортних пригод, в початку грудня. Регулярні візити і уваги від димчастий сірий кіт грає величезну роль, допомагаючи нам сумувати і відчувати себе краще в період Різдва. Однак, я починаю відчувати, що вона починає відчувати себе трохи занадто ласкаво просимо в наш дім. Ми дозволили їй протягом приблизно 5-10 хвилин, в той час, протягом якого вона терлась своєю головою будь-якому куточку вона може знайти (стверджуючи, що будинок, як свої власні), а бажаючих багато шуму із США. Всякий раз, коли ми повертаємося додому, вона чує брязкіт ключів і тут же кидається до наших дверей.

Ми зараз хочете перенести на новий сервер новий кот (не вона, ми знаємо, де вона живе і хто її господарі :) ) і ми дуже впевнені в тому, як будь-який новий кіт буде реагувати на це сусідська кішка, запрошуючи до себе. Ми будемо тримати будь-яку нову кішку подалі від вхідних дверей, ми б не дозволити йому/її зовні, поки він заспокоївся і готовий повернутися додому. Однак це неминуче, що ці два зустрінуться в приміщенні в якийсь момент, тому ми повинні почати відмовляти її від позначення її запах у нашому домі? Або ми повинні використовувати введення план для її і нашої нової кішки?

+520
mkmostafa 24 серп. 2011 р., 02:03:17

Відведіть його до ветеринара. Симптоми, ховається в темні місця, втративши інтерес до їжі, грати і любити ... дуже характерні для хворих кішок.

+476
Khary Mendez 19 груд. 2013 р., 22:06:53

Чи буде вона працювати?

Можливо, з великим баком, однак бородаті дракони є одиночні тварини, і робити найкраще в самоті.

Як змусити його працювати

 • Великий тераріум - 120г може працювати нормально
 • Дещо приховує в прохолодному і грілися області
 • Кілька гігантських плям
 • Кілька гілок для лазіння
 • Окреме годування - годування разом кілька драконів може в кінцевому підсумку з одного дракона їсть більшість жратви, а інша ледве дістає. Він також може потрапити в випадкового пошкодження від укусів.
 • Дракони мають бути однакового розміру тільки

Якщо який-небудь агресивної поведінки зазначається, що вони повинні бути розділені негайно.

Висновок

Можливо, але в ідеалі ви повинні придбати окремий корпус для кожного дракона (55 мінімальна Гал), вони добре ладнають як немовлята, але це може швидко змінитися після того, як вони стають дорослими. Оскільки ви, по суті, 2 корпуси в один гігантський бак 120г ви можете також купити 2 окремих ємностях, щоб бути безпечним.

+468
user3235881 27 серп. 2011 р., 08:24:15

Аміак-це корінь запах котячої сечі.

Аміак в якості твердого кристалізується в симетричні кубики. Він також змішується з водою і може бути википіла.

У тварин, як правило, пов'язується з кислотою і перетворюється на сечовину і є ключовим компонентом для зниження рівня рН в організмі.

Оцет допомагає розщеплювати сечовину на базові компоненти для очищення. Харчова сода (бікарбонат натрію) нейтралізує будь-яку кислоту. Навальний бікарбонат натрію може бути придбаний як кальцинована сода і є відносно недорогим у порівнянні з продуктового магазину харчова сода. Басейн роздрібних поставок буде нести цей як його використовувати для зниження рівня кислоти в басейнах.

+352
zion colano 10 черв. 2011 р., 20:53:22

Піщані удави потребують теплою/гарячої температури і дуже низької вологості, взагалі кажучи. Під час линьки, для змій виникають проблеми, особливо шапки очі, я прочитав, що джерело води чи вологи) у середу удав може допомогти. Я про можливість зберегти стандартний рівень вологості стурбований.

Це зазвичай рекомендується залишати блюдо води в баку, повному часу? Що тільки під час линьки?

+292
user74905 7 серп. 2017 р., 12:30:27

Я заповнив кілька заяв для кішок, і деякі з питань, мене попросили включають в себе: (на додаток до питань, у відповідь Моніка)

 • Залучення Сім'ї/Історія:

  • Як і всі інші в будинку відчували про додавання нового вихованця?
  • Хто буде нести головну відповідальність за цю кішку (якщо дитина, яка буде перевіряти, що це зробили; якщо ви самотні, чи є хтось втрутитися з-за хвороби/подорожі)?
  • У членів вашої родини є астма або алергія?
  • Опишіть вашу побутову активність/рівень шуму (високий/середній/низький)
  • Як довго кішка буде поодинці кожен день?
  • Ви коли-небудь втратили, продали, віддали або здали домашня тварина? Якщо так, то чому?
  • Ви коли-небудь було тварина помирає в результаті попадання в машину, отруїли або від невідомих причин?
  • У вас коли-небудь була кішка, яка народила?
 • Порода/Вид На Конкретні Питання:

  • Сіамські кішки дуже орієнтовані на людей. Вони вимагають більше часу, ніж в середньому кішки, і можуть вибрати один чоловік у сім'ї у зв'язку с. Вони також можуть бути вокальними, цікавий, наполегливий, і дуже розумний. Як би ви себе почували, якщо ваша кішка вибирає одну людину, щоб зблизитися з? Що, якщо людина не кого ви хочете усиновити кота і як би ви впоратися з цими проблемами?
  • Всі кішки зробити безлад. Вони проливають, штовхати сміття з коробки, можете кинути їжу або відкашлювати грудки вовни, і може, якщо стрес або незадоволені, навіть лотка аварій. Як ви ставитеся до вашої кішки травма або бути нечупарою? Які можливі рішення ви можете спробувати, щоб приборкати деякі заморочки, створені вашої кішки?
  • Ваша кішка буде (відкритий, закритий і відкритий, критий тільки)?
  • Ваша кішка бути віддаленими кігтями (більшість рятує не допускають видалення кігтів у)
 • Розуміння Врятованих Тварин:

  • По прибутті у ваш будинок, як ви думаєте, ваша нова кішка може бути тями після того, що вони пережили?
  • Якими є деякі речі, які ви можете зробити, щоб підвищити рівень комфорту вашого нового кота?
  • Які три найбільш важливі ознаки перебудови можна було б очікувати, щоб побачити протягом перших 36 годин після прибуття в свій будинок, і якщо ви їх не бачите, що ви повинні робити?
  • Які деякі з поведінки, яка може уявити собі, як Ваша нова кішка пристосовується до нового середовища це? Що конкретно ви зробили для вирішення цих питань? Як довго ви готові працювати, щоб вирішити будь-які негативні поведінки перед поверненням кота?
+210
prusya85 13 лист. 2012 р., 23:51:09

Канонічний спосіб запобігти відновлення-це електронний нашийник (вони існують для гризунів), що дозволить запобігти його від вилизування. Ви також могли використовувати пов'язки, але щури гидливо чистим, і він може спробувати видалити його.

+199
Gideon olakunle 13 квіт. 2019 р., 08:49:07

Я подумую про встановлення теплої підлоги в моєму домі, але мене турбує моя собака, 8кг/18lb Лхаса апсо з головою в 30СМ/12" з підлоги і багато волосся.

З системами променистого опалення на поверхню підлоги при 28ºC/82ºF в той час як нижні шари повітря, де моя собака буде жити, між 22 градусами за Цельсієм/72ºF і 25ºC/77ºF.

Це не різні температури в одному ми можемо знайти влітку (в Іспанії) але я все одно хвилююся про здоров'я моєї собаки, враховуючи той тип собак він: малий і волохатий.

Може хто-небудь дати мені якісь поради?

Велике спасибі

+144
Cole Tanner 26 груд. 2014 р., 07:00:44

Влітку я годую свого кролика ласощами, які я отримую від мого двору, включаючи гілки, листя і траву. Однак взимку тут мої дерева втрачають свої листя, а трава по більшій частині мертві. Є будь-які ласощі, я можу зібрати у мене у дворі або сусідньому дворі у ці зимові місяці? Я чув, що більшість вічнозелених рослин є отруйними, але, можливо, є деякі я ніколи не чув.

Мій двір маленький, тому у мене тільки яблуні і болиголов. Яблуня-це здорово в теплий сезон. Наскільки деревах йти, мені доведеться йти до мого сусідів, але я не впевнений, що види з верхньої частини моєї голови. Я живу в Західній Вірджинії, якщо це допомагає, і є багато дерев навколо. Сосни, ялини, болиголов (отруйний), і Холлі поширені вічнозелені рослини але я не знаю, що і які частини знаходяться в безпеці.

+20
Nikhil Phadke 15 бер. 2012 р., 03:45:02

В минулому у мене була пара однопометніков, які я взяв у віці 10 тижнів. Коли вони були близько 12 років, я запитала у ветеринара, скільки буде "занадто старий", щоб прийняти додатковий кішка-тобто, в якому віці вони не були в змозі терпіти додаток-і вона сказала, що "дуже скоро". У мене склалося враження, що вона робить це рішення, базуючись на їхньому віці, а не оцінку своєї особистості.

Мої нинішні кішки середнього віку (близько 6 і 8), і в той час як мій чоловік повідомив мені, що у нас немає планів приймати більше кішки, це змусило мене замислитися про минуле порадою мого ветеринара. Є така річ, як "занадто старий для нових доповнень"? Якщо так, то коли це взагалі і як я можу сказати, якщо мої кішки досягли його? Наскільки актуальна вік новачкові? (Я можу представити аргументи для іншої дорослий кіт і аргументи для отримання нешкідливого кошеня.)

Для цілей цього питання, припустимо, що всі кішки в основному здорових і пристосованих приміщеннях-тільки кастровані коти.

+17
Sage88 27 квіт. 2015 р., 01:08:22

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil