Як я можу отримати старий запах котячої сечі з матраца?

Коли ми вирушили на екскурсію у вихідні кілька місяців тому, я забув залишити двері відкритими, щоб кішка коробки. Тому кішечки використовувати матрац в якості заміни. Коли ми повернулися додому, ми прибирали, як могли. Ми купили фермент чистіше і деякі febreeze. Ми були задоволені нашим зусиллям і намагалися продовжувати використовувати матрац.

Однак, через кілька днів після чищення, запах котячої сечі повертається. Запах поверталася після кожного прибирання, тому ми вирішили переключитися матраци зі старшою у нас на гостьовий ліжка. Минуло вже кілька місяців і ще запах котячої сечі, який затримується на матрац. Ми тримали кішок з гостьової спальні, щоб не було яких-небудь додаткових подій. Ми хотіли б позбутися запаху і покупка нового матраца-це не варіант.

Що ще ми можемо зробити?

+617
user2502441 21 лист. 2019 р., 05:33:36
32 відповідей

Всі відповіді здаються правильними.

Я підозрюю, що вік вашої кішки, то, що він/вона не може ще, і особистість кота, як чинники. Важко тримати кішку, особливо коли вони втеча художника, але це повинно бути зроблено, наскільки це можливо. Ось чому.

Я хочу підкреслити тривалість життя відкритий кішка: 7 років 17-25 років, якщо зберігається в закритому приміщенні. Це з-за небезпеки для кішок на відкритому повітрі, а не на відкритому повітрі в цілому.

+975
gf000 03 февр. '09 в 4:24

Схоже, наш 12 тижневий цуценя стало холодно у нас.

Наш старший син прийшов додому матимуть і передав його мені і відправив мене додому. Собачка тут з нами і я просто помітив, як вона чхає і з носа капає.

Є що-небудь робити, коли собаки хворіють?

Чи є які-небудь ліки, ми повинні дати їй (я ще думаю, може, фрукти або щось)?

+938
Sharon Transports 6 жовт. 2011 р., 08:48:12
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Після встановлення акваріума з

  • новий фільтр без бактерій в ЗМІ
  • новий чи гравій промитий
  • рослини, які не мають достатнього коріння ще (для поглинання нітратів/No3<Реф>цитата необхідна для того, що рослини поглинають нітрати з корінням</Реф>)

на нітрит пік відбувається. Яка(і) з цих умов (і можливих інших) викликати нітрит/пік NО2? Яка(і) мати більш або менш впливу?

Я хочу evaulate можливість встановити undergravel фільтр працює В океанаріум, де мені доведеться перемістити гравій і пересаджувати рослини, крок за кроком. У мене 60 л прісноводний акваріум.

+893
Fotofill 29 квіт. 2012 р., 03:58:46

Згідно сайту thinkfish.до.Великобританія, равлики потенційних переносників інфекції. Однак, це, як правило, тільки питання, якщо равлики приходять з природи, або з танка, який вже має хворобу, заражаючи жителів.

Поки ви не впевнені у походженні ваших равликів, ви повинні бути безпечними. Майте на увазі, однак, що яйця равлики може бути легко пропустити, так що якщо ви замініть деякі з ваших дорогих рослин з безкоштовними ті, які ви знайшли в ставок або струмок де-то, ви ризикуєте введення диких равликів.

+876
Hans Rupert 8 квіт. 2013 р., 00:24:54

Стійкий метеоризм-це не нормально. У той час як випадковий фарт нічого, щоб бути стурбовані, якщо це відбувається щодня, то ваш кіт повинен подивитися ветеринар.

Метеоризм може мати декілька різних причин і тільки ваш лікар може визначити причину вашої кішки.

  • Зростання певних видів бактерій
  • Непереносимість певних видів продуктів
  • Захворювання роздратованого кишечника (Кишечник не правильно засвоювати їжу)
  • Або іншими подібними проблемами шлунково-кишкового тракту.

Ваш ветеринар може прописати деякі рецепта ліки, щоб спробувати, можливо, зробити деякі аналізи крові, і може рекомендувати біопсію, щоб визначити причину метеоризму.

Невилікуваний проблеми GI може призвести до недоїдання і дискомфорту для вашого вихованця, тому важливо, щоб отримати вашу кішку до ветеринара для правильного догляду.

+844
Theophrastus 4 черв. 2011 р., 21:14:06

У HAQOS EX1500 засмоктує воду з секційного труба, яка вбудована в стадіях фільтрації і проходить весь шлях вниз. Цей фільтр забезпечує циркуляцію води по щаблях зверху вниз. Як тільки вода досягає дна засмоктується через трубку. ЦЕ ПРОТИЛЕЖНО ДЕЯКИХ ІНШИХ ФІЛЬТРІВ НА РИНКУ. Отже, ви повинні помістити вуглецю у дна, біологічні засоби масової інформації в центральних секцій, і фізичні фільтри грубої і тонкої піни і губки) у верхній частині. Між Пен - груба піна (я думаю, що це поставлено синій) повинен бути на вершині тонкої піни (чорний), і якщо у вас є тонкі фільтри, вони повинні бути нижче цього.

+839
Krishna Carr 24 бер. 2013 р., 02:26:08

Мій хороший і вихований Сіамський доставив її перший послід 6 тижнів тому. У нас була дуже сильна зв'язок, вона буде спати зі мною, і я був її улюбленим людиною. Вона довіряла мені достатньо, щоб пережити пологи, лежачи на мені, який говорить багато про наших відносинах. Перший місяць після пологів все було чудово, вона привезе мені кошенят або вона хотіла залишити мене з ними наодинці, поки вона дрімає в тиші. Я не сильно чіпає, але вони всі люблять спати на мені разом з мамою. 2 тижні тому, коли вони всі спали у мене за спиною, я обернувся, щоб поглянути на них і мама кішка раптом стрибнула на моє обличчя і почали нападати на мене злісно. Вона не зупиниться, я ледве втік і закрився в кімнаті. Я отримала досить серйозні травми по всьому тілу. Я кликав на допомогу, і нам вдалося замкнути її. Вона не пустила мене в найближчі два дні і мені якось вдалося отримати її харчування зсередини. Тепер вона, здається, бути в порядку, коли кошенят не буде поруч, вона навіть приходить для домашніх тварин і спить у мене на колінах, але коли кошенята поруч зі мною, вона розбудовується, і атакує таким же чином, якщо я зроблю яку-небудь підозріле. Найбільша проблема полягає в тому, що кошенята зараз дуже активний і його важко тримати в одній кімнаті. Я думав, що все стане краще, що вони більше, але стає тільки гірше. Мій кіт знову мені довіряти? Як вона відреагує, коли кошенята залишають на 2 тижні?

+749
mcol 17 лип. 2013 р., 23:18:25

Я чув, що Огайо має різні закони (або, може бути, ніякі закони), що регулюють оформлення домашніх тварин, диких, екзотичних та/або немісцевих видів. Я також чув, що іноді люди придбати "вихованця" в Огайо і принести його додому в Пенсільванію. Пізніше залучимо Влада Пенсільванії є.

Приклад:

Хтось придбав срібну Лисиця в Огайо і приніс до себе додому, в штат Пенсільванія, вони дивляться на дорогу і офіційні пошуках засобів тягну.

Так що ж відбувається зараз?

+700
Sunday Ross 7 вер. 2012 р., 09:53:17

Я кролівника в Південному Каліфорнія. І нещодавно двоє моїх не (американська блакитна), і ( новозеландський Білий), обидві народили поноси на 14 цього місяця. Вони обидва хороші і досвідчені матері, що подбає про їх набори, дають багато молока, і підготувати хороші гнізда, з великою кількістю хутра. Бакси, що вони хліб з також перевірені і дуже хороші заводчики. Але з якоїсь причини я втрачаю як мінімум один комплект кожен день!!! Перший послід був послід з 5( який я думаю, досить хороший розмір), а в другому посліді було 10( для мене це великий послід) поки у нас 1 дитина у кожному посліді, і я зневірився зрозуміти, що відбувається. Якщо не втратите своїх останніх дітей( які в даний час здорові, з повними животами і в русі, і тепло) тоді в мене буде дві не повні молока, але вони не мають коштів, щоб позбутися від молока, яке може призвести до інфекції. Будь ласка, якщо хтось має якісь уявлення про те, що я можу спробувати, або те, що може бути неправильно, будь ласка, дайте мені знати. Рут

+557
parjock9 29 бер. 2016 р., 03:56:33

Я б не замерзнути сиром'ятної шкіри. Замість цього, ви можете зробити великі заморожені ласощі, заповнивши Kong з вологим кормом або арахісове масло і замерзати на ніч. Це улюблена заморожених мого цуценя перекус. Якщо у вас немає Конга, підноси кубика льоду теж.

+550
Faiver 30 трав. 2010 р., 19:08:31

Незабаром після того, як ми зрозуміли, наш другий "Бук" була вагітна, ми повинні відокремити її від її чоловіка. Тепер кожен раз, коли ми перевіряємо на їх Бакс на підлозі біля її клітини, намагаючись наречений її через ґрати. Він відмовляється від нас, коли ми намагаємося втішити його і робить нещасним маленьким хрюкає звук, як дитина щосили намагається стримати сльози. Що ми можемо зробити, щоб тримати його щасливим, поки його подруга принесла потомство?

+550
MrCrash 15 бер. 2012 р., 22:46:29

Перші речі спочатку, ви повинні проявляти все лайно з цієї собаки. Я не впевнений, що багато людей бачили боксера як висока енергія собака, як німецька вівчарка або австралійський Шепард, але вони є. Ви повинні бути приймаючи собаку на прогулянку вранці і ввечері перед сном. Прогулянки запропонувати розумових вправ, а також фізичної. Він не повинен тягнути на повідку або зупиняючись, щоб принюхатися речі. Він повинен зосередитися на тому, де ви йдете і залишитися з тобою. Ви самі вирішуєте, коли ваш пакет потрапляє зупинятися і принюхуватися, які не повинні бути часто. Ви не позбавивши його ні в чому, тому що собаки носом і тільки тому, що він не може зупинитися, вдихнути, і слід іншої собаки пісяють, не означає, що він може чудово пахне.

Не очікувала, що він буде ідеальним на прогулянці. Я уявляю, що він буде тягнути, відмов навколо, візьміть повідець в рот і т. д... Ви повинні просто м'яко поправити його і продовжуйте йти. Він стане краще з плином часу. Ви також можете працювати на провідних поводжень в домашніх умовах за допомогою клікер і ласощі, які я ще дещо запропонувати. Ви вб'єте двох зайців одним пострілом. Ви знаходитесь розумової працездатності, а також будівельні навички. Просто майте на увазі, що немає собаки, і особливо гіпер ніхто не збирається бути в змозі зосередитися протягом більш ніж 10-15 хвилин за один раз спочатку. Хитрість полягає в тому, щоб зробити кілька сеансів в день. Будь то собаки чи коні, я йду в план на кілька речей, щоб швидко працювати. Якщо я знайду проблемної зони, я переконатися, що він у списку на тиждень або близько того, а потім почати знову рандомізації його.

Ви повинні грати якомога більше, а також з вашої собакою. Це дійсно допомагає спалити зайву енергію, хоча це не психічно зливу. Це як грати в відеогру. Так, ви концентруєтеся на ній, але ти не виснажуючи запаси енергії. Собака може фізично втомлювався, але як і раніше подумки шукаю що-то потрапити. Я люблю брати своїх собак на річку влітку і носити їх, щоб носити їх лягти на багажнику і просто пройти, поки час, щоб піти додому.

Нарешті, ви повинні містити його, коли він знаходиться в будинку. Він повинен бути в замкнутому просторі, коли без нагляду. Це може бути розплідник, вправи пера, або приміщення, як кухня. Він повинен міститися на меншу площу, де він не може зробити багато шкоди. Я закликаю вас, щоб впустити його в будинок якомога більше, коли ви там, щоб контролювати його. Якщо буде необхідність, можна поставити довгий дріт на нього і використовувати його, щоб зробити невеликі коректування, якщо він не буде слухати твій голос. Ви також можете дати йому іграшки, щоб тримати свій розум окупованих. Я б, напевно, почати з Гонконгу і обробити м'яч. Конг-це жорстка іграшка, яку можна нафарширувати арахісове масло або інші речі і дати йому облизати його. Коли вона стає занадто легкою, ви заморозити арахісове масло. Це може забезпечити велику розвага для нього і відвернути його від речей, він не повинен бути жує лизати. Ласощі м'яч являє собою кулю з отворами, і коли вона каталася, пара буде час від часу випадати. Це навчить його думати речі через і змусити його легше тренуватися в поведінку, тому що він подумає, що його шлях через те, що ви хочете. Він також встановлює його для складніше головоломки іграшки. Ви можете подивитися на Amazon для цих і є вражаючі відео собак вирішуючи якісь дуже жорсткі на YouTube.

Отже, підведемо підсумок, багато структурованих вправ, багато грати, навчання фокус, нагляду і відволікання. Якщо ви будете дотримуватися цих речей, ви будете в кінцевому підсумку з великою собакою. Це не занадто пізно, щоб ваша собака робити 180 на його поведінку. Особливо, якщо в сім'ї допомагає. Вони не повинні нарікати на деструктивну поведінку, якщо вони не хочуть допомогти. Вони мовчазно погодилися взяти на себе відповідальність володіння собакою, коли вони дозволяють привести його в і необхідно підсилити до деякої міри. Я не знаю жодної людини, хто не міг використовувати трохи більше вправ. Якщо кожна людина взяв його на коротку прогулянку кожен день, це було б дійсно додати вгору.

Просто майте на увазі, що ви повинні бути терплячі і послідовні. Ви не можете очікувати досконалості після навіть місяць, але він буде отримувати стабільно краще. Ви також не можете мати один чоловік, навчальний кий або корекція в одну сторону, а інший чоловік, даючи сигнал іншим способом і зриваючись на собаку і кричати на неї. Якщо ви поставите роботу і отримати контроль, ви будете мати велике домашнє тварина. Якщо ви лінуйтеся і труїти в ньому, ви будете мати обтяжуючою кошмар. Ви виходите, що ви поклали в. Якщо ви можете бути чесним із самим собою, що ви будете, то тримати собаку і тримати на нього. Якщо ви знаєте, що ви, ймовірно, не буде, то знайти собаці хороший будинок.

Я бажаю вам великого успіху в будь-якому випадку, і я відчуваю себе дуже впевнено про шлях, який я виклав. Я думаю, що якщо ви поиграетесь з нею навіть тиждень, ви побачите різке поліпшення в поведінці собаки.

ПС - я хотів додати щось про тренера собаки коментаря. Я знаю, що є багато хороших тренерів собаки там, але я можу вам сказати з особистого досвіду, що бабуся завдала один приходив, хто поняття не мав, що він робив. Тепер я знаю, що те, що він робив тоді в цілому правильним, але він пішов не тим шляхом і не врахували собак, що мають різні характери і пристосовуватися до них. Так що ви, можливо, не було хорошого тренера. По-друге, вона не слідувати за одне, що тренер навчив собаку. Вони не механіки, де ви можете відремонтувати ваш автомобіль і він проходить гладко для тих, хто отримує в ньому. Ти завжди навчання вашої собаки, хороші чи погані. Перевага тренера в тому, що вони можуть більш легко спілкуватися з вашої собакою і боротися з перешкодами, як замішання і впертість, що ви можете не знати, як правильно обробляти. Вони вчать вашу собаку, що людину будуть тримати на пробувати, поки вони не робіть, як вони просять, так що краще просто йти вперед і робити це, коли ви запитаєте їх, вони можуть спробувати, але якщо ви правильно як тренер робить, вони думають, що ти готовий піти так далеко і не морочитися ставити ваші репліки.

+546
Sayem Hossain 16 лист. 2018 р., 17:54:30

У мене є зайва кімната, в яку ніхто не використовує, ми поставили лоток нашого кота в ньому. Я люблю котів багато і я подумав, якщо я в кінцевому підсумку принимающ багато з них (бути в змозі піклуватися про них всіх, звичайно) я можу використовувати додаткову ванну (якщо підключити дуже добре з розетки у ванній) в ящик для сміття? Я думаю заповнювати його з великою кількістю сміття, що його не потрібно змінювати протягом не менше 2 місяців.

Якщо я не дозволю, щоб гості бачили його та переконайтеся в тому, щоб підключити його добре з вилкою ванна. Які позитиви і негативи, приймати ванну як ящик для сміття(якщо щодня)? Спасибі.

+542
Yunus Nedim Mehel 8 лют. 2012 р., 19:18:34

Є багато відео, що показують, як навчити собаку приносити іграшку назад. Наприклад, ви можете подивитися на Зака Джорджа канал на YouTube шукати відео його "взяти". Ось два з них я знайшов швидкий пошук, але я упевнений, є ще декілька:

10 простих порад для навчання вашої собаки надійний принести!

Як навчити вашу собаку, щоб принести вам речі

Чому ваша собака не підкуплений їжі, ймовірно, тому, що для неї їжа-це менш весело і приємно, ніж іграшки вона грає. Я дійсно пропоную переглянути кілька відео. Я думаю, що це буде показано в одному з відео точно, але після того, як собака схопить іграшку, ви можете почати працювати трохи в стороні від нього. Зазвичай це роблять собаки наблизитися до вас.

Вам потрібно почати з меншої відстані і тримати її збільшення, як вона загодувала іграшку назад.

+528
crabsticks 7 квіт. 2014 р., 18:45:56

Я почав колекціонувати мокриці в саду і покласти їх у пластикові коробки (з невеликими отворами, ~ 1 мм завширшки) з гнилими листям, шматочками яблука і землі. Які ризики, пов'язані з підтриманням їх у будинку? Може вони або їх потомство втекти і почати навала на мій будинок? Як вони переносять хвороби?

+519
WAQAS AJMAL 13 серп. 2013 р., 07:00:49

Я знаю, що ця відповідь пізно, але для людей, які можуть це побачити в майбутньому, це щур версія "задуха"- щури не давляться, тому що у них немає блювотного рефлексу. (вони не до блювоти джерело) вони як запхати стільки їжі, скільки вони можуть в рот відразу! Це може виглядати страшно, точно - відкривши рот, лежить досі, то, що виходить з їх вуст, типу "хлюп" головою чорний. Це сталося з моїми хлопчиками кілька разів! Як правило, вони цілком здатні очистити його самостійно. Це виглядає страшніше, ніж це я обіцяю :)

Однак якщо є явні ознаки ваша дитина не може дихати або сильно в біді, то ви хотіли б спробувати допомогти, даючи їм води або шматочок їжі, хрустку, щоб допомогти очистити блок :)

+499
user66634 2 черв. 2012 р., 11:07:48

Є відповідь з біології.ЮВ, вказуючи, що лимон світанок може допомогти контролювати бліх, а також не повинен використовуватися на кішках. Які "побічні реакції" у лімонен і ліналоол є на кішках? Чим це відрізняється від реакції на інші види?

+458
FaruShich 7 лют. 2018 р., 10:17:01

Так що я подивився через мою копію кішці власника будинку ветеринарний Довідник по Карлсон і Гиффин (у мене перше видання, мабуть, треба оновити!), і грав з PetMD симптом чекер.

Єдиний можливий патологічний процес, Що я можу знайти посилання (я не ветеринар) був певний тип інфекції, що б у разі лімфатичні вузли набухають. Лімфовузли "розташованому в районі шиї поблизу кута щелепи. Вони лежали поруч слинних залоз" (Лонг-Біч тварин лікарні). Пов'язаного сайту також включає в себе картинку (але будьте обережні, якщо ви прокрутіть вниз занадто далеко ви знайдете хірургічного фотографії). Лімфовузли трохи нижче, що я хотів би розглянути, щоб бути його щоки, а якщо вони вкрай розпухли, що може спотворити його обличчя.

Інші можливості включають різні форми раку, але це не як правило, симетрично в обидві щоки. Рак все одно не передається.

Цілком ймовірно, що цей кіт кастрований (або пізно-кастрованих) чоловік.

Кіт кастровано до статевого дозрівання (більшість кішок каструвати приблизно у віці 6 місяців) не розвиваються вторинні статеві ознаки. Вони включають в себе більш мускулисте тіло, потовщення навколо особи називають "щитами" і шипиків на пенісі. (Мар Віста Тварин Медичний Центр)

Крім того, чоловік-кіт, який кастрований буде більше шансів потрапити в бої, що може бути причиною того, що кішка так кілька поранень.

Здається малоймовірним, що набрякання щоки-симптом інфекційного захворювання, але найкращий спосіб дізнатися-це взяти кішку до ветеринара. Я рекомендую перевірити з вашими сусідами по-перше, у разі, якщо кішка лежить на них.

+437
Ghada Saleh 11 січ. 2010 р., 13:23:13

Це безпечно для мене, щоб використовувати людські ліки на мого кота?

Є випадки, коли це нормально, щоб дати моїй кішці людські ліки?

+412
rchuso 12 лют. 2010 р., 07:12:28

У мене 2 мопса. Коли вони бачать тварин по телевізору, вони насторожі і гавкає як божевільний. Якщо я скажу їм, щоб зупинити, вони перестануть голосно гавкати, але продовжувати гарчати. Якщо тварина залишається на екрані на кілька секунд, вони знову почнуть гавкати.

Здавалося б, гірше з кіньми або іншими гавкіт / галасливі собаки. Якщо вони помічають інших собак по телевізору, вони теж схвильовані.

Як я можу змінити цю поведінку?

+409
BozzMann 25 черв. 2015 р., 13:41:48

Кіт ще молодий і навчається. Ви хочете unteach те, що рухатися і видавати звуки є потенційно небезпечними, заохочуючи поведінку, які ви хочете.

В ідеалі є тип живлення вона любить, як кішка лікувати або кошеня, які ви можете використовувати, щоб винагородити раніше покарані поведінки. Витрачати багато часу, як не загрожує, навколо нього, як ви можете, перевчити його, щоб побачити вас, як джерело позитиву, а не загроза.

Крім того, дослідження способів реабілітації, які піддавалися насильству в минулому. Ваші дії, швидше за все, вплинуло, але у вас ще є шанс позитивно вплинути на кота.

Для кожного те, що було зроблено, щоб негативно вплинути на кішку, як по трапу, переконайтеся, що є нова позитивне підкріплення, пов'язане з цим.

За час, поки ви робите постійні і послідовні зусилля, щоб зовсім не нашкодити тварині ще раз, я вірю, що він може повторно навчені не асоціювати вас з тим злиденністю, що було зруйновано.

+363
Tianxiang Xiong 11 квіт. 2012 р., 07:56:15

Я не знаю, якщо це варіюється від області до області, але я вважаю, що "відкритих дверей" має на увазі, що житло можна будь-яку тварину, будь-який час доби практично в будь-якому стані. Товариства притулки доступу може не приймати певні види тварин або тварин з чим представляється небезпека для здоров'я або проблеми з поведінкою. Вони також можуть приймати певні види тварин, але заборонити певні породи.

Це термін, який я вперше усвідомив, коли я виявив Алея тварин, організацією, яка годує, рятує і місцями збивається в Балтіморі / Вашингтоні і його околицях. Вони прийшли в існування в цілому , тому що так багато притулків і тварин лікарні були / є обмежений доступ - і взагалі не візьмуть відомі здичавілих тварин. Єдиною установою, прийняття цих тварин був контролювати тварина, яке означало майже напевно неприємним наслідком для тварини.

Якщо ви знайшли бездомну або поранена тварина, ви напевно хочете подивитися на відкритій укриття двері. Загублені з тваринами у нашийниках, татуювання і т. д. Як правило, обмежений доступ, але вам краще зателефонувати їм, якщо ви можете бути впевнені.

Варто відзначити, обмежений доступ в зал не обов'язково погані місця, і я, звичайно, не хочу, щоб зобразити їх як такі. Вони просто мають дуже обмежені можливості, і боротися з цим, обмежуючи те, що приходить.

+346
user1575601 17 лип. 2017 р., 10:49:47

Ти не згадувала, якщо вони, як правило, одну і ту ж пару вона йде, але форма ручки і у вертикальному положенні може бути фактором допомоги. У будь-якому випадку, я думаю, що якісь дрібні суми занепокоєння виправдано, оскільки багато зуб і проблеми ясен не видно і тому дуже може бути, що вона відчуває дискомфорт, що є адекватною відповіддю на дії (схожий на дитину полегшення прорізування зубів).

Інший спосіб перевірити це спробувати потираючи щелепу трохи і подивитися, якщо вона спирається на набагато більш безпосередньо, ніж ви очікуєте. Одна з наших кішок напевно має проблеми нижче лінії ясен і реагує з явним полегшенням, коли ми втирайте її в область щелепи. Вона нахиляється до це дуже важко, набагато більше, ніж інші види пестощів. На жаль, із-за стану серця, вони не можуть поставити її під щоб виправити це.

Це могло бути ніщо, однак, просто дивна поведінка, але тільки ветеринар може дійсно підтвердити, що.

+305
Ryan Hartman 20 квіт. 2016 р., 19:17:29

Привіт мені було цікаво, якщо хто може мені допомогти, у мене є кролик, якого я привіз з домашніх тварин вдома, і вона прекрасна, і тепер я отримую кролика-самця у заводчика, мені було цікаво, як я можу сказати, якщо моя жінка була стерилізована, тому що вона не агресивна жодного разу не вкусив мене і не спрей

+295
Berny 4 лип. 2019 р., 15:07:12

Я припускаю, що це складне питання, щоб відповісти, тому я збираюся надати безліч деталей. Спасибі за ваше терпіння!

Тл/ІН: я був на прогулянці з усіма моїми дітьми. Моя собака робить добре з дітьми (маленькі діти у великій кількості відвідують часто нам) але менш добре з дорослими чоловіками. Під час прогулянки на дворі повно дітей, а 2-річний прийшов швидко і дав йому дружній подряпини на шиї. Моя собака здавалося, не на розум (або, принаймні не сильно реагує). Дитини батько підійшов через хвилину і підняв дитини. Кілька хвилин пізніше мій пес видав дві короткі і низькі "завивання" (я не впевнений точно, що звук він робить). Я нічого не помітив у його тіло мова під час зустрічі. Є припущення, що він міг би бути спілкуючись?

Моя собака і люди

Моя собака-це, фактично, моя перша собака, тому я не собачником з допомогою будь-яких засобів, і я намагаюся зрозуміти його. Він немолодий (~10 років) порятунку, важить близько 75 кілограмів, він, здається, головним чином американського бульдога, він був з нами не зовсім в рік, і він, здається, інакше провів все своє життя на ланцюгу в чужому дворі.

Незважаючи на те, що останній факт, він насправді досить добре пристосований для людей і дуже добре з маленькими дітьми. "Інцидент" питання відбулося на прогулянці, але в основному він зустрічається з новими людьми, а вдома (він напевно має "охоронну собаку" аспект його особистості) так що я вирішив пояснити, як це зазвичай буває.

Ми великої родини (5 дітей віком 0-11) і особливо з недавнім народженням нашого молодшого, було багато людей в останні місяці, в тому числі і багато сімей, які мають 4 або 5 маленькими дітьми. Він робить з нашими дітьми, і ніколи не виявляв жодних натяків на агресію по відношенню до них, навіть коли вони випадково заподіяти йому біль (якої не буває багато). Він завжди був дуже ввічливий з дівчатами і дітьми, які відвідують наш будинок, хоча в перші дні він іноді видав низький рик при першій зустрічі з новими людьми в нашому будинку (як правило, одночасно виляючи хвостом, їх обнюхувати, і всіляко показувати цікавим/збуджений орган мовою). Я б його лаяти за гарчання, він зупинив би (або я б йому, якби він не зробив), і (на мою непрофесійну думку) він не розглядає всі страждають. Навіть під час поїздки, яка почалася з гарчанням, він буде чудово через кілька хвилин і буде грати з усіма - з радістю приймаючи домашніми тваринами і подряпин з новими людьми так само, як наші діти.

За останні кілька місяців, особливо у нас було ще більше людей старше (в основному тому, що людей прийде, щоб допомогти з дитиною), і за цей час він перестав гарчати на нових людей все разом. Єдиний раз, коли у нас є проблеми з хлопцями, яких не буває дуже часто. Мені хтось прийшов, щоб зробити деякі роботи по будинку і його син прийшов у перший (він був, напевно, 18-20). На хвилину нашої собаці було добре як завжди, але раптом почала гавкати на нього (я думаю, що працівник проходив повз одного з наших дітей і може бути зробив собаці незручно). Я поставив собаку до тих пір, поки все було зроблено так, що працівники не повинні турбуватися.

На прогулянку

На другий день всі діти, собака, і я вийшов на прогулянку і був прийнятий сім'єю, граючи у дворі. Це часто трапляється в нашому районі. Іноді я переходжу вулицю в випадку я думаю, що наша собака може змусити кого-то нервувати (так як він по більшій стороні), але ми, як правило, ігнорується тими, хто зовні, і наші собаки, як правило, більш зацікавлені в винюхує траву, тому я не завжди.

В цей раз було близько 4 дітей, в основному грають на тротуарі. Вони повернулися в дім, як ми неспішно підійшли, і я не думаю, що переходити вулицю (мої діти були трохи попереду, так що в основному я просто слідом за ними) ці діти були в траві праворуч від тротуару, і моя собака була на лівій стороні, принюхуючись на ходу. Там був дуже молодий хлопець (можливо навіть не зовсім 2 років), що я не помітив, і він "відірвався" від своєї сім'ї і вирушили до моєї собаки досить швидко. Батько стояв поруч і сказав синові, щоб зупинити, але, звичайно, він продовжував йти.

Діти можуть бути дуже швидко, і через мить він підійшов до моєї собаки, простягнув руку, і почухав йому на шию. Батько підійшов через мить і спікірував сина. Я не думаю, що встиг би нічого зробити, якщо я думав, хоча я не хвилювався б, навіть якщо б у мене був час подумати про це. Мій пес просто стояв спокійно, поки хлопчик почухав його. Зустріч була дуже швидкою, але я не помітив ніяких змін моєї собаки мова тіла, щоб припустити, що він був засмучений.

Батько мовчки подивився запанікував, тому я зупинився на мить, щоб дозволити йому знати, що наша собака дуже звикли до маленьких дітей, і що його молодший син ніколи не був у небезпеці. Коли я кажу Мій пес видав низький "виття" звук. Насправді я не знаю, як це описати. Це безперечно була не гавкати або гарчати. Він зробив це двічі. Такий собі глибокий ", як" звук схиливши голову трохи вгору. Через секунду ми продовжили нашу прогулянку.

Я ніколи не чув, як він робив це раніше, тому я не впевнений, що він хотів сказати. Я припускаю, що це було виразом легкої неприязні про що-то в поєдинку, то це була юрба дітлахів, подряпин без попередження, або батька наближалося до нього раптово. Я думаю, важко сказати напевно, але я хотів би припустити, так що я знаю, як діяти в подібних ситуаціях у майбутньому (ака просто перетнути вулицю і уникати їх). Будь-які думки про те, що моя собака могла б говорити?

+249
unperson325680 29 груд. 2018 р., 02:57:30

У мене дві кішки, дві сестри, які завжди жили разом. Коли вони були кошенятами, ми жили у великому будинку з садом, в якому вони могли б грати або полювати. Але я переїхала в меншу квартиру з обидва з них кілька років тому. Вони зараз одинадцять років.

На початку все було добре, але тепер вони борються один з одним часто. Один з них, здається, дуже нервує. Я спробував з допомогою привабливих ароматів, які ветеринар дав мені, але, здається, це не дуже добре. Я не можу відокремити їх : я живу в невеликій квартирі і було б грубо, щоб обмежити один з них в невелику кімнату.

Що я можу зробити, щоб змусити їх розслабитися і прийняти один одного ?

+239
Pedro Henrique Monforte 17 серп. 2013 р., 22:08:29

Час від часу я повинен поставити мій дуже енергійна кішка в мою кімнату на годинку, поки я убираюсь або працюю над чимось, що я не можу бути з нею зв'язався. Вечорами, якщо світло вимкнене, це дуже темно в спальні. Як ви думаєте, мій кіт піклується світло включений або вимкнений?

+211
Rui Pacheco 22 груд. 2017 р., 16:03:08

Привіт, у мене 16 кв. м клітка для 2 морських свинок моя і я старий олова ляльковий будиночок (22 дюйми завширшки x 11 дюймів), що я б хотіла сидіти в клітці, разом з іншими іграшками і гризе, як хатинка улюблене місце. Я використовую повстяний килимок з дизайном "дорожній карті". Буде це шкідливо в будь-якому випадку для моїх вихованців? або їм це подобається?

+88
Kartar Choudhary kt 25 квіт. 2010 р., 19:20:35

Я настійно рекомендую каністру або повісити на задній фільтр. В ОДВ є надзвичайно ефективним при фільтрації, тому що вони в основному весь об'єм субстрату в фільтрі. Однак з плином часу вони поглинають велику кількість відходів у субстраті і в порожнечу під ним. У разі втрати живлення або потоку через фільтр втрачається навіть просто за їх природною здатністю всмоктувати відходи вниз, вони можуть створити безкисневі зони і отруюють весь танк, коли його турбували.

По-друге, вони не дуже добре з рослинами. Рослини, які можуть вижити їх часто відрощують коріння в отвори на платі, яка забиває і робить рослини важко видалити. Багато рослини не дуже добре з багато різних киснем і хімії порівняно із звичайною поверхнею.

+69
Pink and Floyd 23 серп. 2013 р., 17:23:07

Як я виріс, мене вчили, що золота рибка буде рости тільки до певного моменту залежить від розміру контейнера і скільки риб у контейнері; всі риби в одному контейнері будуть обмежені цим правилом.

Це правда, що зростання риби обмежений за розміром контейнер?

+57
Ali Dandan 12 вер. 2017 р., 20:22:41

Мені 12 і мій улюблений плюшевий Йоші почав отримувати пожував. Цуценята 2-3 місяці і ми не змогли навчити їх на всіх.

+38
George Rodriguez 10 серп. 2010 р., 17:47:11

Вона їсть, коли ти не стояв біля миски? Або якщо ти підеш, вона буде продовжувати їсти? Я б хвилювався тільки злегка, якщо вона не буде їсти без вас є, тому що вона буде в якийсь момент повинні навчитися визначати свої кордони так, що дорослий кіт не їсть її їжу...але я думаю, що вони будуть працювати, що з. (Я думаю.)

Це не здається, для мене, як ви робите щось неправильно або викликає які-небудь проблеми. Але ви, можливо, захочете, щоб переконатися, що відступити і припинити гладити її щонайменше половини часу, так що вона не стала, що вона повинна мати, щоб поїсти.

+35
Zerox029 21 груд. 2012 р., 19:15:43

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil