Як я можу отримати мій кіт, щоб зупинити штовхаючи його їжу зі столу?

Моя кішка час від часу заганяє кішку фідер за прилавком. У мене є німецька вівчарка, яка 8 місяців, хто хотів би спробувати в їжу моїх кішок, тому ми переїхали на фідер на лічильник/полиці в передпокій, де вони можуть стрибати і де моя собака не може досягти або стрибати.

Моя старша кішка продовжує підштовхувати їжу з прилавка. Він не божевільний, і він дуже любити до нас. Молодший залишає його в спокої і нормально їсть. Чи є спосіб, щоб заохочувати людей похилого кішок, щоб зупинити це або просто закріпити чашу?

Cat feeder with similar mechanics to the one I own.

+247
Aulis 26 черв. 2015 р., 22:01:19
27 відповідей

Проблема в тому, що мій Джек Рассел собака-це не нормально. Ми прийняли два роки тому і у нас все ще є проблеми поведінки з ним. Ми живемо в квартирі два поверхи. Ми намагалися навчити її не мочитися або випорожнюватися на наш диван, але нічого не вийшло навіть, що ми вийшли з ним на початку 4 рази, а потім 3 рази в день. У нас були й інші проблеми, тому ми вирішили взяти тренера собаки. Дресирувальник дав ідею собачої клітці. Ми купили йому клітку і думала, що це вирішило б проблему.

Але ні, іноді він буде пісяти чи какати в квартирі; навіть у своїй власній клітці. Як це можливо? Я чув, що одна з найстрашніших речей, собака хоче їсти, випорожнюватися або мочитися у власну ліжко. Так як це може статися? Крім того, кілька днів тому він насьцяв на кухонний стіл, коли хтось залишив його в спокої, коли мій брат пішов на другий поверх протягом певного часу, чому це?

Також, чому він такий впертий? У мене є сім'я, які не дотримуються правил на 100%, але я можу сказати, що ми дотримуємося? Так чому ж він поклав її ноги на диван, коли ми попросили його цього не робити?

Я знаю, що Джек Рассел-це дійсно дуже вперта і складна порода собак для початку, але в цьому випадку собака не є нормальним і хотіли б допомогти, будь ласка. Можливо, деякі поради та/або якимось чином збагнути своїм розумом.

+981
Helenia 03 февр. '09 в 4:24

У мене є чорно-біла кішка, яка любить іноді приходити і сидіти в мене на колінах. На жаль, коли вона стає дуже зручною вона згинає свої кігтики та (розминання), що не зовсім комфортно для мене.

З іншими кішками (включаючи інших людей), коли вони роблять це, я просто поклав мені на коліна, поки не розберуться. Проблема тут полягає в тому, що хоча ці інші кішки дійсно хотів бути проведено Моллі буде просто піти і зробити що-небудь ще і не намагатися повернутися. Таким чином, цикл з'ясувати тригер, який її видалив не присутній.

Коротка стрижка їй кігті (які я б не хотіла) є інший спосіб, що я можу навчати її, щоб тримати її кігтями до себе?

+936
souser12345 28 квіт. 2018 р., 09:17:27
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

У мене є 1-річний кіт і вона народила чотирьох кошенят п'ять тижнів назад, так вона як і раніше годувати їх груддю. Моє питання: чи можливо, що вона знову вагітна (вона може вийти в будь-який час)?

+928
Tim Pritlove 27 січ. 2011 р., 04:09:27

Моя дружина і я просто побудували невеликий вольєр, і ми хочемо зробити наш Какаду одного. Йому 2 рочки і любить людей. Він зовсім не агресивний.

Я також хотів би зробити кілька в'юркові та почати розводити (зябликів зябликами :). Зяблики будуть в клітці всередині вольєра. Це буде безпечним?

+910
Min Jun 12 лип. 2016 р., 23:08:00

Gfo-це набагато дешевше, якщо ви купите його на вагу, тому я особисто рекомендував би його за інші майнові засоби поглинання ПО4. Я також повинен погодитися з @Manuki, ви можете описати які проблеми у вас виникли і установка бака, включаючи вік, освітлення, включаючи розклад, панчіх, і що у вас за рухи води?

Я зазвичай не рекомендую відразу перейти на сайт gfo або будь-яке інше засіб для видалення ПО4 ціано, тому що воно, зазвичай, складається з питань, які викликають його, що може бути свідчить той факт, що phosban не працює для вас.

+846
Aswn 24 лют. 2015 р., 08:13:27

У нас є рифовом акваріумі близько місяця і пару тижнів. Принаймні, два тижні ми отримаємо на наш живий пісок червоних водоростей, після того, як ми їх видалити, вони знову з'являються через менш ніж дві години. Ось як вони виглядають: enter image description here

enter image description here

Як ми можемо видалити їх назавжди? Зверніть увагу, що всі наші корали роблять дуже добре і всі тести води в порядку.

+807
Roger John 12 лип. 2018 р., 15:30:12

Нещодавно я почала нічної зміни. Щоб зберегти моє розклад сну, я зазвичай спати всю ніч. Буде мені залишатися впливати на мої собаки сплять (здоров'я в цілому), а?

+789
Howard Ellzey 18 лип. 2013 р., 20:10:26

В залежності від того, де ви живете, це може бути проти закону для вас, щоб тримати дику тварину в якості домашнього улюбленця. Є ще міркування на посаді я можу зробити дитину дикий кролик домашня тварина?

Кращий перший крок-зв'язатися з місцевою дикою природою порятунку тварин. Вони можуть відповісти на питання про місцевих законах, і protocals випуску. Ви можете здати заєць до них, для підготовки і випуску.

По черзі: (ігноруючи Правові питання) випустивши дикого тваринного недалеко від фізичного місця і часу, що ви знайшли це завжди краще. Але є кілька причин, це може виявитися неможливим. Описуючи аспекти альтернативного релізу буде виходить за рамки сайту про домашніх тварин. Якщо місцевих диких тварин врятувати не в змозі допомогти вам, я пропоную вам поставити на одному з наших сайтів, біології або на свіжому повітрі

+747
Tessie Bowman 17 січ. 2019 р., 02:02:39

Якщо ваші побоювання підставу на час і простір,що ви повинні побачити "один або два?" питання в цьому аспекті:

Простір:

Якщо ви хочете віддати кроликів простору для реального кролика життя, ви можете собі уявити 6 квадратний метр (прибл. 7 квадратних метрів) для одного або двох кроликів (тут немає відмінностей, тому що двох кроликів може бути дуже добре соціалізувати, і життя "близькі" один до одного).

В приміщенні це означає маленьку кімнату або частину маленькій кімнаті. (Якщо зараз ви запитаєте "там такі милі маленькі клітини, чому 6!! квадратних метрів?" Я хочу представити вам одне: Кролики можуть розвивати швидкість до 60 км/год (прибл. 37.3 миль в годину) і люблю його запустити. Думаю про кроликів більше подобається кішки, ніж миші.)

Додаткова їм потрібен щоденний доступ для мінімум 8 годин, щоб великий і цікавий район, як і всю вашу квартиру, або на сад (для зовнішнього кроликів дивіться на це питання: Як я можу забезпечити безпеку і здоров'я мій відкритий кролик?).

Для дозволити собі зробити це зберегти для кроликів, це не важливо, якщо у вас є один або два.

(І якщо ви виберете "хороший купуються клітини", бо ви не дитина (і батьки на це гроші і влада), або це дійсно не можливо іншим способом (як у притулку при порівняно невеликій площі), то ви повинні купити цей один на двох кролики мають місце в ньому, тому що чим менше "для одного кролика" є малим в будь-якому випадку...)

Час:

(Я припускаю, що ви думаєте про щоденного/щотижневого потреби ваших кроликів, тому що вони впливає на всі-день-життя, як щомісячні/щорічні заходи, як візит до ветеринара)

Якщо у вас є кролів необхідно час для годування та прибирання. Цей раз не змінюються від одного або двох кроликів.

Час, що б це змінити: якщо у вас є один кролик, ти повинен бути "офіційним партнером це одне. Ви повинні стежити за ним, взаємодіяти з ним і розважати його цілий день і ніч: кролики активні вдень і вночі, вони відпочивають не більше 2 годин за один раз).

Якщо у вас є два кролика, вони доглядають, розважають і "розмовляти" між собою. Ви можете "відвідати" їх, коли у вас є час, вони будуть щасливі ні про яку взаємодію. Але ви знаєте, що ваші зайчики пощастило, якщо ви знаходитесь на роботі, або іноді у свята (з кроликом няня).

Ви можете робити все те, що ви хочете зробити з кроликами у вільний час, але у вас немає скорботи про здоров'я вашого вихованця, якщо вам доведеться "скасувати одну зустріч кролика".

Якщо у вас є час для одного кролика, у вас є час для двох. І ваш кролик буде вибрати другий кролик, якщо ви запитаєте його.

Отже, висновок:

Місця собі не відрізняються від одного або двох кроликів.

Час дозволяти буде вище за одного кролика, ніж дві.

Якщо ви хочете мінімізувати час і простір собі, ви повинні вибрати двох кроликів, ніж один.

+702
AldoT 27 квіт. 2019 р., 06:21:55

Спробуйте цю ж секунду Стікс (виготовлення веб-сайту). У мене було дуже лікувати, орієнтованих собака, яка розроблена мегаэзофагус , коли їй було 10 років. Вона буде викидати тверді ласощі, поки я не посадив її в вертикальному положенні протягом 20 хвилин... не практично для швидкої підготовки. Вона сподобалася мені пора додому стік у якості заміни, і це було дуже терпимо, тому що це всього лише невелика кількість рідини кожен раз, коли вони облизують її. Ви можете знайти їх у багатьох магазинах товари для домашніх тварин (оффлайнових і онлайнових).

+638
user82114 15 квіт. 2017 р., 05:44:08

Ви бачили вашу кішку цим? Кішки зазвичай не використовуйте воду для миття себе - вони використовують свої мови, навіть коли він щось дуже грубе, як сміття. (Я бачив кішок, пральна фактичне фекалії з себе зубами/мовою.)

Якщо ви ще не бачили це "пральна поведінку, більш імовірно, що ваша кішка занурюючи її лапу у воду чашу, щоб пити з неї, що є частою кішки поведінку (навіть в тому, що кішки ненавидять промокання).

Сміття, потрапляючи у воду з котячих лап-це побічний продукт такої поведінки. Спробуйте іншу марку наповнювача, що може бути менш "липким", або переконайтеся, що ви не черпаючи ящик для сміття часто так приємно і сухий.

Я був би готовий посперечатися, що ця проблема вирішиться сама собою з плином часу. Кошенята не славиться своєю чистотою, особливо в коробку. Як кішка виросте, вона буде краще тримати себе в чистоті, і навіть якщо вона все-таки опускає свою лапу в воду для пиття, вона буде менше безладу.

+632
Lima Chaves 20 лип. 2010 р., 07:54:57

Причина того, що вона робить це, вона вважає тебе частиною своєї зграї і приносить вам їжу в якості подарунка. Я десь читала, що це тому, що вона думає, що вам потрібна допомога в годуванні себе, так що вона намагається допомогти вам.

Хоча це дійсний інтерес, це насправді ваша кішка показує вам, що любить вас. Вона явно грали з ними раніше, тому що вона полює за ними, і тепер вона дарує їй вбити тебе.

Переконайтеся, що коли вона робить це, ви не кричіть на неї або засмутитися, оскільки вона робить тільки те, що вона повинна робити і що вона вважає нормальним. В іншому випадку ви будете говорити їй, що ви не приймаєте її любов.

Очевидно, ви не хочете, щоб мишей у вашому домі. Я хотів би спробувати приймати мертву мишу і поставивши його на крок прямо за дверима кішка. Якщо вона бачить, що ви робите це, вона може вирішити, що це, де ви плануєте обідати, і вона може почати залишати їх там само. Переконайтеся, що вона бачить, що ти ставиш їх туди.

Цікаво, якщо менша двері кішка, або вона змушує з головою трохи складніше, може відмовити її трохи. Це більше припущення, ніж нічого, хоча, і дійсно залежить від вашої кішки. Ідея полягає в тому, що це більше роботи, щоб потрапити всередину, ніж вона відчуває себе необхідною.

Єдиний варіант, який я можу думати, що це її не виходити назовні, або, принаймні, закрити двері і впустив її і, коли ти поруч. Є так багато турбот, щоб ваша кішка, і я впевнений, що ви знайдете аргументи з обох сторін, але якщо ви хочете відпустити її по своїй волі, ти повинна визнати, що ці речі можуть трапитися.

Я просто сподіваюся, що вона не дозволяла живих мишей, а ти ще не помічаючи!

Редагувати: ось стаття , яка підтримує мою точку зору про те, чому.

+597
lmbcerqueira 21 груд. 2014 р., 05:48:00

Кожне зерно-безкоштовний корм для кішок я бачив наповнений овочі, такі як солодкий картопля і горох. Чому це? Чому вони просто не поклали більше м'яса? Є 100% м'ясний продукт кат харчовими продуктами, вологий чи сухий?

+462
Cody Snyder 11 лют. 2014 р., 19:10:17

Часто тягне на теплокровних тварин, таких як ссавці і птахи, комарі опортуністичних кровососів і відмовлятися не буду холоднокровний пити, коли це зручно.

Від чи комарі п'ють кров у рептилій?

Тільки самки комарів п'ють кров. Вони використовують своє залізо і білок годує їх яйцями перед укладанням їх; крові має важливе значення в репродуктивний процес комара, але не в якості їжі для дорослих. Хоча деякі види віддають перевагу певні види тварин, такі як худобу, багато шукати перше-ліпше істота. Самка комара ротові частини, або хоботок, пропилює навіть жорстку шкіру рептилій і ковзає між зміїну луску.

За даними ФДА, майже всіх рептилій і амфібій, включаючи черепах, заражені сальмонелою бактерій. Черепашки і черепахи особливо схильні до проведення бактерій.

З я Можу захворіти від черепахи?

Сальмонела може жити і панцир черепахи шкіри, а також в їх травної систем. Обробка черепахи можуть передавати сальмонелу; ви може ненавмисно поширити бактерії до себе, інших людей і будь поверхні, ви торкаєтеся потім перед миттям рук. Ви можете підхопити інфекцію від місця проживання вашої черепахи, може як сальмонели живуть на твердих поверхнях протягом кількох днів. В FDA і CDC раджу вагітних жінок, дітей, молодших 5 років, літніх людей і людей з ослабленою імунною системою піддаються найбільшому ризику зараження сальмонели і настійно радять не обробляти черепах.

Не комарі є переносниками сальмонели для людини, я не впевнений.

+446
Lokesh Vishwakarma 9 трав. 2015 р., 10:47:20

Відповісти @Jestep прямо. Це трохи складно сказати, але 20 мікрон-це насправді досить великою у порівнянні з тим, що фільтр рв/ді б зняти. Перевірте діаграму нижче, щоб побачити, що я маю на увазі:

enter image description here

Я також зазначу, що якщо ви відфільтровуючи мікроелементів, ви повинні переконатися, що ви додати їх назад або води може стати нестабільною. Це, напевно, неактуально у вашому випадку, тому що це звучить як цей фільтр більше для витягування великих часток.

Чи можу я використовувати його?

Ви цілком можете використовувати його, але я ставлюся до нього як звичайною водопровідною водою і прийміть відповідні заходи, щоб забезпечити вам видалити з води хлор, як зазвичай.

+398
Milon Corleone 13 бер. 2016 р., 20:47:04

Пару днів тому, я взяла кішку з Леді Крейглисте. Ми пішли, щоб забрати її, і все здавалося добре. Тепер, коли вона вдома, я хвилююся. Вона нічого не їла, була вода, або використовували горщик протягом 24 годин. Я знаю, що це може зайняти деякий час для неї, щоб звикнути до нас, але вона не прогрівається взагалі. Вона завжди ховається. Вона провела всю ніч, затиснутий між ліжком і стіною. Коли я прийшла додому з роботи, вона ховається під комору і була дуже налякана, щоб піти, що вона впісялася. Я дав їй ванну і вона знову ховається.

Вона не вийшла, щоб оглянути будинок. Я дуже хвилююся. Ховатися не турбує мене так, як не їдять. Коли вона не ховається (коли ми її витягнемо, ми не робимо це часто), єдиний спосіб заспокоїти її, обернути її в ковдру, і вона так налякана, що трясеться весь час. Якщо вона не ховається, вона завжди дивиться по кімнаті, як вбивця шукає її або що-то.

Вона не занадто худа і у неї чудове пальто. Я не помітив жодних тілесних ушкоджень на ній, тому вона здається досить здоровим, але я просто не знаю, як їй допомогти. Я знаю, даючи їй простір допоможе трохи, але вона нічого не їсть протягом 24 годин і це мене турбує. Я навіть купила їй вологий корм і вона не найменшу кількість інтересу до неї.

Їй лише рік, і дівчина, яку ми отримали її від, здавалося, бути гарною людиною, але вона сказала мені, Місяць (кішка) жили в основному в своїй кімнаті з 5 іншими кішками, так може в цьому і проблема. Мені просто потрібно знати, як їй допомогти. Ми тільки її пару днів, так що я, очевидно, збираюся дати йому більше часу, але вона повинна їсти!

Picture of Luna the cat

+392
Shreekanth B 1 лип. 2013 р., 06:27:54

Ви не повинні зробити свій власний корм без вивчення того, що собаки потребують їх щоденному дієтхарчування перший.

Жодне з ваших пропозицій здорового харчування собак. Особливо сіль і прянощі в харчуванні людини шкідливі для собак. Є дуже поширені інгредієнти в їжу людини, які шкідливі або навіть отруйні для собак. Ви хотіли стати причиною недоїдання і хвороб у вашої собаки, якщо ви годували його кожен день.

Є деякі рецепти, які циркулюють в інтернеті про те, як зробити собачу їжу вдома, але я не буду показувати Вам будь-який з них, тому що:

  1. Це дуже легко зробити помилки, які ведуть до дефіциту життєво важливих компонентів або надлишок шкідливих компонентів.
  2. Роблячи здорове харчування для собаки це так само дорого, як купувати корм для собак, тому що потрібно годувати великою кількістю м'яса.
+392
Mary Anne 9 січ. 2016 р., 02:15:37

Кролики дуже легко повідку поїзд. Двома головними проблемами є вибір проводів і поводок.

Для проводів слід вибирати м'які, і можуть бути прикріплені щільно. Я особисто віддаю перевагу комфорт джгут супер вихованця. Це м'який, податливий і сітки, так що вона добре дихає. Він поставляється з липучками і пряжками. Особисто я різав скріпів і просто використовувати велкро. У кролик з мовою зайчик, намагається працювати свій шлях під іншим зайчик поведінка домінування (ви мені нареченого!) тому чим менше часу ви проведете під кролика, тим менше вас буде турбувати їх.

На повідку, я віддаю перевагу Retractable поводок від 10 до 20 футів. Маленькі-це добре, але важливо, щоб кінець найближчій до Банні досить широкий вкусять і не зламатися. Перший повідець я використовував вузький капроновий шнур і тривала близько 3 хвилин.

Я волонтер у WPHS і часто беруть зайчиків для виїзних заходів на шлейку і повідець (завжди привернути увагу). З мого досвіду, 9 з 10 зайчиків негайно пристосуватися до неї. Однак, правильний баланс навколишнього середовища, кролячий рівень комфорту і досвід обробник має вирішальне значення у всіх ситуаціях.

Два ключових моменту

Найбільшим перешкодою стає джгута надійно, не порушуючи ваш зайчик. Ви повинні закріпити в своїй шиї, і це Банні найменш улюблене місце, щоб бути оброблені. Як тільки він включений, ви в порядку. Деякі можуть спробувати жувати на це, але більшість буде ігнорувати його, коли він буде на місці.

По-друге, після того, як кролик на повідку і упряжі, тримайте ваші очі на Банні і залишитися позаду кролика. Зайчик вже в передній, і якщо він тягне назад від проводів він не разболтается. Повідець тримати вас підключений до Банні, ви можете запобігти його від йти під речами (наприклад, стільці і столи), і взагалі просто стежити за ним.

Коли виходити

Не дай повідець і упряж дати вам занадто багато довіри. І ви, і ваш зайчик потрібно вчитися і пристосовуватися до то нові процеси. Ходять повільно, нехай ваш зайчик став привчати до нового поступово.

При виході на вулицю в перший раз. Використовуйте вправа ручка (без повідця), щоб дозволити кролику стати привчити до цього. Багато кроликів будинку ніколи не покидав за все своє життя, це великий страшне місце там, це займає час, щоб addjust. Деякі Кролики можуть і не бути відповідного на повідку на вулицю, через 3 роки одна з нас досі дозволено тільки на вулиці вправи пера.

Якщо кролик стає полохливим, починає боротьбу в упряжці, або стає заплутаним, негайно врегулювати ситуацію. Річ може перейти від веселощів до поганих за одну секунду або менше.

Кролик на повідку потребує вашої постійної уваги.

Малюнки нижче показують два різних кроликів в Super Pet упряж, на різних подіях сайту. Темний кролик був кроликом Wrangler Зайчик на заході цієї весни він був прийнятий. Білий кролик з чорними плямами-це Рубін на заході за 20 жовтня 2013 року. (Вона була прийнята 29 листопада 2013 року, але ряд інших, як і раніше, доступний для прийняття.)

Brown rabbit on leash Brown rabbit on leash White rabbit with black spots on leash White rabbit with black spots on leash

Відповідні міркування

Якщо ви берете кролика зовні вони будуть схильні бліх та інших паразитів, правильна профілактика необхідна, див. Як позбутися бліх на мого кролика?

Кролики насправді не "ходити" в будь-якому місці, коли ви їх на повідку. Якщо ви встановите їх на землю в безпечному місці з трави, щоб поїсти, вони там сидять і їдять траву. Якщо ви встановлюєте їх на землю в надійному місці (тобто на стороні дороги, ви бажаєте відправитися на прогулянку) вони будуть шукати безпечне місце і сховатися там. Воліють тінь на сонце. Вони воліють бути під прикриттям, щоб бути у відкриту. Відкрити свій кролик в небезпеці від хижих птахів, навіть якщо вона на повідку поруч з вами і інші preditors.

+371
Nikita223 8 бер. 2010 р., 06:28:31

Я тільки що отримав бельгійський малінуа собака (їй зараз 4 місяці) і мені от цікаво деякі речі. У мене також є 12 років жінка німецька вівчарка, вони ладнають, хоча іноді бельгійський цуценя отримує на її нерви все добре.

Справа в тому, що моя німецька вівчарка дуже агресивна до чужих людей і оборонні, вона тільки дуже дружить з моєю родиною, і я ніколи не брав її на вулицю, тому що вона завжди жила в моєму дворі.

Справа в тому, що я хочу чогось іншого з цим малінуа, і мені було цікаво, якщо це нормально, щоб взяти її на прогулянку, але і її агресивна з незнайомими людьми, коли вона на моєму дворі ( я живу в дуже поганому районі і речей не відбувається навколо тут, так що я теж хочу її захищати, моя німецька вівчарка проявив до неї повагу і люди зазвичай уникають мого будинку хаха)

Вона дуже активна і дуже відрізняється від моєї німецької вівчарки і у мене багато занять з нею, на мій двір, але я не хочу, щоб вона сумувала або що-небудь тільки тут.

Я просто хочу знати, якщо це можливо, проводити її межами (принаймні, один або два рази в тиждень), не атакувати будь-якого чужинця, якщо вона на моєму подвір'ї, або мені потрібен професійний тренер для цього?

Що я намагаюся сказати, що я хочу йти з моєю малінуа зовні і навчити її ні на кого не нападав, але я також хочу, щоб вона захистить мене у дворі і стрибати на всіх, хто намагається отримати і це не сім'я. Вона знає всіх, хто повинен знати.

+309
manny 20 вер. 2017 р., 03:27:03

Це правда, що коти чи собаки вітають жінок більше, ніж чоловіків, і навпаки?

+297
user92007 15 жовт. 2012 р., 21:01:53

Ми виявили через аналіз крові, що наші 3 рівнями складності сильно алергія на кішок. У нас є дві кішки, яким 7 та 8, відповідно, і ми прийняли, як кошенята. Тому їх волосся і лупа-це все в нашому домі. Ми знаходимося в пошуку нового будинку для кішки, але я маю кропіткої рутиною прибирання волосся і лупа від/З все в будинок. Я знаю, це займе деякий час, щоб дійсно очистити будинок і він ніколи не буде повністю вільним від всіх волосся.

Я намагаюся з'ясувати, кращий спосіб очистити так алерген мертвий або денатурований так це не впливає на мою дочку. Будете прати одяг та інше білизна в дуже гарячій воді вбивають все це у волосся і лупа що викликає реакцію? Так що навіть якщо волосся присутня, це не вплине на неї? Є зразок мила або інших агентів, я можу використовувати?

На щастя, у нас немає килимів в будинку, але у нас є килими. І так як ми живемо в холодному кліматі, у нас також є багато толстого, важкого ковдри з різних тканин і матеріалів.

У той час як я прошу, я відкритий для майже будь-якої поради, які можна запропонувати прибирати за кішками! Спасибі!

+292
victortamotsu 17 черв. 2010 р., 18:54:36

На другий день я пішов до моїм сусідам зібратися разом і брав мій 9-місячний лабораторії цуценя чау зі мною. До кінця я чув, що він з'їв кукурудзяні качани, які надає йому розжовувати, що і весь. Просто зжер його. Він 40.6 фунтів середнього розміру собаки і весь день і сьогодні весь день він був здоровий і скаче як зазвичай. У обережності я обмацувати його живіт, щоб переконатися, що це не жорсткий або все, що може бути закупорка. Його Бэллис м'який і дає, як правило, і він не скиглив, ні оснастки ні чого я зазвичай очікувати собаку в біль. Він навіть з'їв дві курки і рису я викинув і котлетою я дав йому в якості лікування плюс свій корм.

Але він пішов, щоб перевірити його перед сном і він веде геть, згорбившись на спині і сидить, коли я його витягну з-під його пера, щоб взяти хороший погляд на нього. Те ж саме, м'якого живота немає жорстких плям і ніяких ознак болю. Я дала йому багато води і їжі і він діяв щасливий, щоб отримати їх, як звичайно, і обидва пили і їли не знудило. Я дуже нервував, як він був подарунок від мого хлопця і я люблю його до смерті. Я не хочу, щоб що-небудь сталося з моєю дитиною.

Я можу що-небудь зробити для нього?

+291
Ott Toomet 20 січ. 2020 р., 08:51:16

Схоже, що у вашої киці просто грають. Укус на передній частині шиї є ефективним способом, щоб вбити жертву. Я думаю, що ваш кіт просто тренуюся на "полювання" - зберігаючи його навички. Поки ваша кішка не скаржиться, вони повинні бути добре, без перебоїв. Якщо ваша кішка шипить або починає скаржитися, просто скажіть ваш кіт немає і прогнати його геть.

Іноді, така поведінка може бути сексуальною. Однак, якщо ваша кішка не встановлюючи вашу кішку, то це напевно не той випадок. Сексуальна поведінка в кастрований кіт не активний, просто набагато менше, ніж якщо б він не був кастровано. Мій кастрований використовується для монтування моя кішка іноді. Мій ветеринар сказав, що він, напевно, навіть не знав, що він робить. Це був просто інстинкт.

+259
Jack albars 28 лют. 2016 р., 11:49:30

Це звучить багато, як наприклад, тривожність. Він не навмисно погано себе вести, щоб позлити тебе.

Перші речі спочатку:
Якщо ви хочете відчитати собаку (або будь-яка тварина), ви повинні зробити це протягом 3 секунд небажаного поведінки. Перетягнувши свою собаку, щоб його какашки наверх і кричати на нього не збирається змінити одну річ. Ваша собака не розуміє, чому ви сердитесь на какашки, тому що він не пов'язує своє догану з більш ранніми його дії какає там.

Тепер його поведінку. Якщо він какає в будинку навіть після того, як він був на вулиці (і був шанс, щоб зробити його справи), тому що ви їдете на короткий час, він, ймовірно, має тривожності завершення. На жаль, це дуже важко лікувати, і я не можу дати вам просте рішення.

Краще звертатися до професійним тренером собаки і попросити їх про допомогу. Під цим я не маю на увазі клас цуценят, а той, хто аналізує поведінку вашого собаки вдома, а потім каже тобі, що робити.

Перегороджують шлях наверх, як хочуть грати запропонував - це гарний початок, але може не мати бажаного ефекту. Надаючи майданчик горщик нагорі-це альтернатива, але вона як раз займається симптомом, а не причиною.

Класична музика або ток-шоу, здається, щоб зменшити стрес у собак, як описано в це питання, наскільки ефективно залишати телевізор або радіо, щоб заспокоїти собак, коли далеко?

Одне можливе рішення, яке приходить в голову-грати або гуляти з вашої собакою, перш ніж покинути будинок, щоб він втомився. У нас є список різних видів діяльності на цій посаді. Сподіваюся, він буде кілька видихався або втомився і використовувати його поодинці-час для відпочинку і сну. Але навіть це не гарантує роботу.

Ваш найкращий шанс-професійний дресирувальник.

+258
Sergio Faro 23 лист. 2017 р., 17:40:45

Я не впевнений, що є переможець в цьому випадку, на жаль для домашніх тварин, автомобілів призначені для захисту людей в разі ДТП, більше нічого.

Найбільша проблема, ви повинні взяти до уваги інерцію. Коли машина потрапляє до раптовій зупинці, наприклад при аварії, утримання автомобіля продовжувати рух на швидкості їде автомобіль. Ось що ремені безпеки і подушки безпеки намагаються вирішити для людей. Ремені безпеки прикріпити людське тіло з автомобілем, тому, коли автомобіль перестає рухатися, людина теж зупиняється. Подушки безпеки пом'якшить удар голови і кінцівок, які не прив'язані, і як і раніше рухатися незалежно (дрібниці: травми шиї від голова рухається вперед, а тіло залишається в автокатастрофі називається хлистовою).

Так що це означає для собаки? Скажімо, собака в клітці.

  • Якщо кліть не пристегнулась, і машина приходить до раптовій зупинці, ящик буде продовжувати рухатися з тією ж швидкістю, поки не дійде проти чогось, що змушує його прийти в себе раптова зупинка. Потім той же процес буде відбуватися з вмістом упаковки (собака, іграшки, миски тощо).
  • Якщо кліть не пристегнется і машина приходить до раптовій зупинці, обрешітка буде кріпитися до машини, і тому зупинка автомобіля. Але, вміст ящика не буде прикріплений, і продовжувати рухатися, поки вони не зупинилися з боків ящика.

Тепер припустимо, що собака носити шлею, яка кріпиться до сидіння. Вони як і раніше залишають місце для собаки, щоб пересуватися, а значить ще є місце для собаки, щоб продовжити рух, якщо автомобіль раптово зупиняється. Особливо, так як у випадку аварії тільки окремі частини, проблеми шийного відділу хребта широко поширена.

Так що те що безпечніше?

З цієї дуже ненауковою дослідження, виходячи з мого розуміння фізики, я б сказав, що вільна кліть-це найгірший з трьох варіантів, які я перерахував. Джгут є кращим варіантом, але все ж залишає деякі речі бажати кращого (на мій погляд).

На мій погляд ящик, який прикріплений до машини це найбезпечніший варіант, тому що навіть якщо собака не стримався, удар має більше шансів бути рівномірно по всьому тілу, а не в конкретній точці, яка може зробити велику різницю (ти б краще приземлитися на спину, чи на руці?). Ви також можете вибрати ящик з щільними стінками замість дротяної сітки і додати відступи з боків ящика, щоб зробити його більш безпечним.

+254
Anime HD 13 січ. 2018 р., 23:14:43

Вид... купання може бути дуже напруженим для кролика; стрес може викликати в організмі зміни, які можуть вбити кролика.

Кролик травної системи досить крихкі, і стрес може порушити баланс в кишечнику, змушуючи їх йти в ГІ стазис. Коли це відбувається, шлунково-кишковий тракт вимикається і, якщо це стосується перших декількох днів, це, як правило, смертельним результатом. Проблема це може зайняти день або два, перш ніж ви можете сказати, що ваш кролик знаходиться в стазисі, так що кролик часто за допомогою, перш ніж помітили проблему. Гі стазис вбиває більше кроликів, ніж будь-якої іншої причини.

У мене є кілька кроликів, які необхідні ванну час від часу. Ці поради у мене є для купання вашого кролика:

Переконайтеся, що у вас є кролик безпечний шампунь. Багато людські, собака, кішка і шампуні містять хімічні речовини, які є токсичними для кроликів. Переконайтеся, що ви збираєтеся використовувати засіб для чищення, що це кролик безпечний. Якщо це не робить держава, що це, припустимо, що це не так, просто, щоб бути безпечним. Переконайтеся, що вам дійсно потрібно шампунем. Якщо ви просто сеча на задні кінцівки (це досить поширено в чоловічій кроликів), що, як правило, може бути змитий водою на поверхні хутра, без необхідності ретельного миття з шампунем.

Використовуйте теплу, але не гарячу воду. Кролячий хутро, як правило, захищає ваш кролик від впливу води, але коли ви купаете їх, вода вбирається через шкіру. Якщо це занадто жарко або дуже холодно, ваш кролик може впасти в кому. Моє правило великого пальця полягає у воді, що я міг покласти мою руку в безпосередній дискомфорт, і залишати без будь-якого дискомфорту. Якщо це занадто жарко/холодно, то занадто жарко/холодно для вашого кролика.

Не змушуйте вашого кролика сидіти в калюжі води. Я підняв решітку, яку я використовую для кролика лазні. Це не нормально для кроликів, щоб сидіти у воді, і це викликає у них стрес.

Тримайте кролика правильно підтримується. - Кролик може зламати хребет досить легко. І навіть якщо він не розіб'ється, якщо ваш кролик не підтримується належним чином, це може бути болючим і викликати стрес. Велику частину часу, ваш кролик захоче задніх ногах підтримав. Коли потрібно прибрати, перевернути кролика в транс-положенні. Переконайтеся, що кролик повернувся належним чином підтримується, потім очистити ноги, і області геніталій.

Купатися тільки на необхідні ділянки. Найпоширеніша проблема, я бачу, що деякі мої Кролики будуть вам какашки запеклася на ногах і/або знизу. Коли це відбудеться, я зроблю все можливе, щоб помити областях, які потребують очищення. Це дозволить скоротити час, проведений в лазні. Також, Коли ви купаете свого кролика, процес змиє деякі з натуральних масел, яка захищає кролика і хутром. Обмеження зони паритися зменшує вплив цього.

Намагайтеся уникати попадання води в ніс. Це так незручно для кролика, як і для вас, і вони не мають можливості сякаються так, як ми. З цієї причини, я намагаюся, щоб уникнути моїх кроликів мочити взагалі. Коли це відбудеться, я тут же намагаюся допомогти кролику при сушінні ніс ватними кульками. Просто утримуйте її протягом секунди або два на кожну ніздрю, повторюючи, поки вона не вийде сухою.

Сухий кролика як можна більш ретельно. При лазні робиться, якщо кролик не сушать, вони мерзнуть і це викликає стрес, і може навіть відправити їх в шок. Я сухий мої кролики з рушниками. Якщо кролик ангорської вовни, ви можете використовувати фен на слабкому вогні.

ВАШ КРОЛИК НЕ ПОВИНЕН ПАХНУТИ ФРУКТАМИ АБО КВІТАМИ! Кролики дуже чутливі до запахів, змінюється і запах на них може бути травматично для кролика, який може викликати проблеми з будь-яким зі своїх товаришів. Кролики зазвичай мають запах дичини до них. Це їх природний запах і з допомогою запашного мила або духів на них може бути дуже напруженим.

Я також хотів би зазначити, що мої кролики звикли підібрав, проведено, балувати, створюваних і ретельно оглянув. Ми робимо це почасти тому, що вони показують, кролики і повинні бути в змозі впоратися з цим, а частково тому, що ми їх дуже любимо і вони отримують багато уваги. Я вважаю, що їх використовують, щоб ця процедура допомагає зменшити стрес, коли потрібна ванна.

+239
kaartic 14 лют. 2013 р., 03:45:55

Головна причина, як мати повертається до неї кошеня, що кошеня не відучила. Тобто, він не покінчив з пияцтвом своєї матері молоко і не готові впоратися з великим світом. Якщо світ був би дикий.

Протягом довгого часу це було нормально відокремити кошенят від матері з 6 тижнів. Мова йде про час вони можуть почати, щоб навчитися їсти та пити самостійно. І, що не маловажно, бути выдрессирован. Тому він буде працювати.

Але останні кілька років, скажімо, після 2000 року, відбулися зміни. Люди стали помічати, що кішки (і собаки) мають час спілкування. Тобто, вивчення форми їх мати, коли вони, строго кажучи, не потрібні їм лише для їжі. І він прагне допомогти кошенят (і цуценят), щоб залишитися довше з батьками. За моїми відомостями це для кошенят близько 12 тижнів. Може бути довший або коротший (близько 10 тижнів).


На мій погляд це рішення між відмовою матері і кошеня разом стільки часу, як вони можуть зробити (гарне спілкування) та / або навчання ви кошеня, що у неї є новий будинок. Я думаю, що ви можете зробити обох водночас.

У найближчі тижні ви побачите, що ваш маленький кошеня буде вчитися довіряти вам і буде менше залежати від матері. Врешті-решт мати може "відмовитися" її, але бачачи, що вони живуть досить близько, вони можуть зберегти хороші відносини між ними.

О, Ваш кошеня буде розвиватися швидко і може стрибати майже так само добре, як її мати в найбільш 8 тижнів.

Найголовніше, отримуйте задоволення! Кошенята чудові!

*Не забудьте-де-хробак, вакцинувати і через деякий час (близько 3 місяців) кастрируйте свого янголятка, це збільшить її життя і їй жити проліт!

+67
Audie 23 черв. 2012 р., 21:10:19

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil