Сидіти/вниз/підставка навчання: собаки зв'язати руху або остаточне положення?

Я треную свою собаку в різних положеннях (сидіти, стояти, і вниз) з мається на увазі "залишся". Це означає, що, коли я прошу його посидіти, він повинен залишатися в такому положенні, поки не "відпустіть" його.

Для "сидіти" і "вниз", до цих пір так добре.

Але потім я зрозумів, що ці перші кроки є легко, тому що у вихідному положенні собака зазвичай стоячи.

Я намагалася навчити "сидіти" з "лежати", потім я зрозумів, що може бути проблема, я додав ще один сигнал, щоб "сидіти вниз", і він швидко зрозумів.

Отже, питання: собаки вивчати рух або остаточне положення?

Аналогічно щодо "стояти" Кий? У моєму випадку це означає "стояти і триматися". Але якщо собака вже стоїть, він просто повинен залишитися. Ризикну чи я плутаю його з допомогою єдиної репліки?

Який ваш досвід з цим?

+82
proprit 11 бер. 2016 р., 23:48:47
27 відповідей

У мене два Платіс, що вагітна. Я знаю, що вони мають квадратну живота і чорної плями на їх задніх кінців. Одна, здається, була вагітна протягом століть і тільки помітили ознаки чорної плями на інше. Як довго вони вагітні? enter image description here

+980
gilu 03 февр. '09 в 4:24

Я знаю, що кішки-тварини пустелі і отримати їх необхідною вологою з вологого корму. Думаю, що сухий корм, як їдять сухий пайок. Потім напій і чорносливом і йде досить швидко, не так вибирав, щоб поїсти. Але бачачи, як немає перелік цукрів у кормах, його все важче зробити, щоб отримати ваш кіт його необхідних поживних речовин. сподіваюся, що це допомагає хтось , і моя наступна кішки буде все вологий корм або варене м'ясо, курка і риба.

+968
UnjustSystem 31 груд. 2013 р., 15:43:53
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

Jestep має хороший відповідь, але іноді це допомагає візуалізувати речі.

За винятком декількох шоу Золота рибка, яка буде тільки рости приблизно до 10 сантиметрів в довжину, для дорослих золота рибка буде близько 14-18 см в довжину. Ви не сказали, Який вид рибки ви, я так вважаю, що це золота рибка, комета, яка у всіх зоомагазинах продають. Вони будуть легко знаходитись на верхньому кінці шкали, як довго, як ви можете зберегти їх живими.

Щоб поставити це в перспективі, стандартної 2,5-літровий акваріум, як правило, тільки 13 дюймів у довжину1, хоча вони можуть бути коротше, якщо ви купите спеціальний комплект.

Це означає, що для танка повинна бути достатньо великою для золота рибка, ви в значній мірі потрібно вміти махати бака 2,5 галона навколо всередині нього. Більшість танків, крім 40г бак заводчик, мають глибину всього 13 дюймів, тобто рибка не зможе повернутися, щоб не занадто багато вигин її хребта. Рибки-активні плавці, тому вони повинні бути в змозі плавати взад і вперед, як їм цього захочеться.

Я б взяв рибу назад в зоомагазин, вони не повинні мати ніяких проблем з поверненням, хоча вони можуть лише дати вам повернення, якщо він протягом визначеного часу. Ви, ймовірно, може зробити це Бета для танка, хоча на мій погляд танк 2,5 галона ще трохи замалий для них. Я б особисто перетворити її в нано бак з деяким рослини/мох і креветок.

Але це особисті переваги. Що ви дійсно хочете зробити, це подивитися навколо в вашому місцевому зоомагазині, і подивитися, яка риба у них є в наявності. Тоді обов'язково подивіться, як великі риби зростає як дорослий, і якщо це зграєва риба, яка зажадає tankmates. Не бійтеся відвідати, щоб записати імена, щоб поглянути на будинок.1за посилання, ось сайт з переліком розміри бака виходячи з їх розміру в галонах/літрах: http://www.anapsid.org/resources/tanksize.html

+929
Prateeksha Keshari 7 вер. 2010 р., 20:52:34

Ви можете знизити шанси того, що собака стрибає на надання який-небудь крок або пандус. Використовувати міцні картонні коробки, підставки для ніг, ящики, пляшки або що ви можете знайти, що

 • не ковзає по підлозі
 • має нековзну поверхню і
 • не дадуть під вагою собаки.
+926
Frostyfrog 29 жовт. 2013 р., 05:51:40

Як вказав у питанні , що температурні діапазони підходять для домашнього кролика? температурі вище 85Ф (29С) небезпечні для кроликів. Як я можу допомогти моєму зайчику залишатися прохолодним в теплі температури?

+916
Badhan Viperz 16 квіт. 2011 р., 00:09:55

Я нарешті вдасться змінити цю поведінку, порушення рутини. Я бачив, як ветеринар сказав, що мій кіт чудово підходить, і тільки після цього я піду у відпустку і протягом 10 днів один дивиться йому вслід на своєму місці.

Коли я йду додому візьми мою кішку назад, він испражнялся у коробці зазвичай.

Я не знаю, чому він почав какати з вікна на першому місці, але, схоже, він триває просто заради рутини...

Спасибі всім за вашу допомогу!

+898
Lee Evans 23 бер. 2012 р., 13:40:46

Найважливіша річ ви можете зробити, щоб допомогти пораненому кролику, щоб уникнути шлунково-стазис рахунок того, що він/вона продовжує їсти!

Таким чином, аптечка повинна включати:

 • Сіно кролика (у разі, якщо ви закінчаться)
 • Тимофій пелети - це збагачений лікує,наче волокна одного бар для людей. Це нормально мати трохи кожен день, але не більше 1/4 склянки за 5 фунтів або кролика. Вони можуть бути використані в якості прийому їжі в складних ситуаціях, де ваша булочка не брати сіна.
 • Інтенсивна терапія - це Тімоті сіно коктейль, що ви змушуєте годувати кролика, якщо він не їсть.
 • 5 кубиків до 25cc шприцом для дозування в реанімації с.
 • Маленький рушник - зробити "зайчика буріто" з так що ви можете тримати кролика ще і спокійно при зусилля подаючи
 • Септик порошок - для того щоб зупинити кровотечу у разі, якщо ви ріжете занадто близько нігтя.

Ви також можете попросити вашого ветеринара, щоб зберегти постійний рецепт для агента моторики, такі як метоклопрамід, на файлу для вас у випадку, якщо ваша булочка надає перетравлюють неприємності.

Крім того, він набагато краще бути активним, ніж реактивна; це дуже важко, щоб допомогти кролика на свій власний, і майже нічого, крім того, сильно обрізаний ніготь може бути вкрай небезпечно. Тому що кролики видобуток тварин, вони, природно, зроблять все від них залежне не показують, вони їх образили і слабкий, і таким чином, це дуже важко сказати, як боляче вони насправді. Будь кролика, який, здається, постраждав на самому справі має бути притягнутий до ветеринара для ретельного обстеження.

У той же час, щоб уникнути відвідування ветеринара, інвестувати в хороший набір кусачки для нігтів (я віддаю перевагу ті, що з опорою, так що ви не можете ковзати і скоротити занадто багато), так що ви можете уникнути цвях проблеми. План на витрачати ціле стан на іграшки, поки ви не можете знайти те, що ваш кролик любить краще, ніж ваші меблі, як повинно виснажувати своїх зубів або ризик хворобливих молярна проблеми. Забезпечити свій будинок і особливо свою плінтуси свинцю (я дізнався про це на гіркому досвіді). І, нарешті, покрити всі дроти, які кролик може отримати доступ до жорсткий пластиковий провід кришку для запобігання ураження електричним струмом.

Якщо у вас є які-небудь інші питання перевірити з вашим місцевим кролик суспільстві, як у них буде інформація про те, де отримати найкращі продукти харчування і лікарів у вашому районі: http://rabbit.org/

+897
Ken Bailey 26 черв. 2010 р., 23:39:45

Моя 12-річна кішка була втратити багато ваги раптом. Вона веде себе нормально, але вона завжди голодна. Як тільки вона закінчує їсти, проте вона йде прямо до неї коробку і був пронос кожен раз.

Я даю їй консерви, тому що вона діє, як це важко для неї, щоб з'їсти тверду їжу, яку я зробив за її віку. Я думав, що, можливо, у неї глисти, хоча я ніколи не бачив у її випорожненні. Я пішов вперед і дав їй точну суму, він сказав, щоб дати їй потім, щоб знову повторити дозу в 2 дні. Це не допомогло їй.

Я змінила своє харчування, щоб зерна-безкоштовне харчування (м'які та тверді), який допоміг їй діарея згущуватися вгору небагато, але вона все одно стає надзвичайно тонким. Ви можете відчути всі її кістки скрізь на її тілі. Її волосся також були дуже напружені. Вона довге волосся кішка і я чищу її регулярно, але останнім часом він був сильно зав'язаний на шкіру

Вона досі їсть як божевільний, і регулярно п'є воду, але сьогодні вона просто відстає. У мене немає грошей, щоб відвезти її до ветеринара, але я не можу змиритися з думкою, що не намагався допомогти їй.

У кого-небудь є ідеї в чому може бути проблема?

enter image description here

+885
Cesare 6 серп. 2018 р., 21:04:46

У мене така ж проблема, як описано як я можу отримати мій кіт, щоб зупинити відхід від своєї матері? Моєму котику близько 12 тижнів, і досі престарілих. Мама намагалася відштовхуєте його від себе, але кошеня б просто забили на неї і накинутися на неї, поки вона не поступилася. Тепер вона не б'ється взагалі. Вона не заперечувала зараз. Однак сосок він живиться величезний. Я маю на увазі 3 рази розміром вони були після того, як вона кошенят і годуючих. (У неї тільки 2 і 1 загинув) сосок дуже великий і важкий, що він звисає велика. Існує також червона лінія навколо нього ( м'ясисті площа величезна навколо соска) і сліди укусів навколо соска, де він годується.

Кошеня їсть тверду їжу. Є 3 тарілки їжі завжди повно навколо будинку. Кішки також отримують деякі люди їжею в якості частування, і молоко з пластівцями. Маленькі шматочки. Це, звичайно, не вистачає продовольства.

Я не знаю, що з цим робити. Схоже, що шкодить мамі. Вона була майже дитиною і очманілий, коли вона завагітніла. Мій чоловік збив її і приніс її додому. Він був активним батька.

+882
DarksydeCAD 28 груд. 2017 р., 01:03:05

Загальноприйнято вважати, що це добре, щоб отримати температуру нової води, щоб відповідати температуру води перед її впровадженням. Ви не хочете сильно змінювати температуру в акваріумі при додаванні нової водою, або ви ризикуєте температурний шок, який може вбити рибу.

Існують кількісні рекомендації щодо того, скільки температура води може варіюватися до і після зміни води?

Моє власне дослідження показує безліч людей, які називають, "0 зміна температури є єдиним прийнятним відповіддю." Інші стверджують, що раптова злива крапель місцеву температуру води, так що Риби звикли до якоїсь зміниться. Акваріум Вікі-проекті не цитувалися стверджують, що ви хочете, щоб уникнути instantanious змін більше, ніж 5С (8Ф)

Чи існують якісь дослідження, які показали, що кількісно ефект миттєве зміна температури на розумний порядок є (я так думаю 0С до 8С змінами). Я бачив досліджень, які охоплюють ефект 20С зміни, які, очевидно, різке, але нічого на невеликі зміни.

Я особливо дивлячись на прісноводних акваріумах, але цифри з морською водою можуть бути корисними для інших.

+809
Christakitos 24 лист. 2010 р., 06:16:35

Для Великобританії

Синій Хрест

З синім хрестом пропонуємо безкоштовно ветеринарних служб у випадках, коли власник не в змозі собі дозволити вет збори. Встановленням права на отримання допомоги по потребі власника, це засновано на тому, чи може власник отримує певний державою/Рада:

 • Пенсійний кредит (не Стандарт державної пенсії)
 • Допомога на житло
 • Підтримка доходів
 • Робоча податковий кредит (не податковий кредит на дитину)
 • Пільги по сплаті комунального податку (25% знижкою одна людина)
 • Допомога по безробіттю
 • Доходу допомога на працевлаштування і зміст
 • Універсальна кредитна

Королівське товариство захисту тварин

В Королівське товариство захисту тварин пропонують знизити вартість ветеринарних послуг, які засновані на необхідний догляд. Право змінюється і слід перевірити з вашим місцевим відділенням.

РПОО

У РПОО пропонує як зниження витрат і безкоштовних послуг в будь 48 КК ветеринарні лікарні з урахуванням права.

Для зниження вартості послуг осіб, що одержують один або кілька з таких дій мають право:

 • Податок на дитину і трудової податковий кредит
 • Універсальний кредит (без корпуса елемента)
 • Пенсійний Кредит
 • Підтримка Доходів
 • Допомога по безробіттю,
 • Зайнятість і допомогу підтримки (ЄКА) (офіційно непрацездатності)
 • Допомога по інвалідності/особиста оплата незалежності (ППН)
 • Держави-пенсії пенсіонерам, які перебувають власників житла в Податковому Ради групах А-D* теж мають право

Безкоштовний сервіс обмежений одним вихованця лише тоді, коли власник отримує один або більше з наступних:

 • Допомога на житло (потреби дитини)
 • Рада схема зменшення податкової підтримки / (потребу допомогти з Радою податкових зобов'язань)
 • Універсальна кредитна з житлом елемент
 • Дохід формується за рахунок скидання швидкості *в Північній Ірландії тільки

Останньої Інстанції

Якщо жоден з перерахованих вище послуг може допомогти і ситуація надзвичайна, то ви можете взяти свого улюбленця до ветеринара, і як частина їх реєстрація з Королівського коледжу ветеринарних хірургів, вони зобов'язані надати короткострокового невідкладної допомоги, де тварина страждає. Це дійсно тільки йде, щоб забезпечити базовий рівень лікування необхідно, щоб полегшити страждання біженців, і ви повинні завжди бути на передовій разом з ветеринаром про платоспроможності (в іншому випадку ви могли б дивлячись на шахрайство) і я не можу підкреслити, що це варіант на крайній аварійний варіант тільки.

+734
Will Bradley 4 лист. 2010 р., 02:14:46

Я абсолютно повністю розумію, що кролики повинні мати споживання близько 80% (або більше) сіна в раціоні. Я пробував кілька разів, і я починаю дивуватися, якщо він навіть не знає, як їдять сіно.

Він не мій кролик, але моєї матері. Я буду дуже тупити тут, але вона той чоловік, який буде вашим вихованцем нічого не досліджуючи його. В її очах, а кролик-це просто тварина. Все, що вона для нього коржики. Нездорові сушені огризки кукурудзи і т. д. гранули.

Це болісно неприємно розповідати їй про те, як важливо, але все, що вона хоче сказати, що шкодує бідного кролика за мене намагаються тільки годувати його сіном і питання, чому є гранули для кроликів в першу чергу. Зітхання. Я відчуваю себе так безнадійно і засмучений. Вона може також переглядати його як собаку. "Дай йому так окатишів і він буде в порядку".

Отже, тепер ви знаєте, що основна проблема тут, я хочу закликати і відучити від гранул, але і якщо мій кролик не забуду, як мені забезпечити/appetize сіно до нього?

+729
jvjv 24 вер. 2019 р., 20:10:03

Мій бородатий дракон чорну пляму/пляма на спині. Вона була його для. Місяць або два. Я купав її в Бетадин тільки у разі інфекції, але це, здається, не бути дінеться. Може хтось будь ласка, скажіть мені, що це так, я можу допомогти моїй beardie. Ідентифікатор розмістити картинку, якщо я можу з'ясувати це. Дякую

+678
Cavaco 28 груд. 2016 р., 15:55:57

Деякі дослідники вважають, що домашні кішки ніколи не розумово рости повністю і вони завжди так дивляться, як їх мама. Кошенята, як слідувати за мамою навколо і робити те, що вона робить, коли вона це робить. (Вони йдуть і робити там теж хоч власну річ). Якщо мама їсть кошенят може бути і що-небудь з'їсти.

Кішки набагато більш загальний, ніж люди думають. При цьому не вважається стайня тварини, як собаки, вони як і раніше витрачають багато часу на спілкування один з одним і тусується зі зграєю (зграєю кішок).

Мої кішки в основному за мною з кімнати в кімнату, і кріпляться на дві з них, як сходити в туалет, коли я навіть. Пару кішок більш незалежні і, як правило, робить свою справу.

Робить вашу кішку слідувати вашій навколо будинку і зазвичай близько? Якщо так, ваша кішка, ймовірно, сильно прив'язані до вас і може розглядати вас як "мама" і любить поїсти, коли ви знаходитесь на їжу, ймовірно їдять.

+648
Devon Parsons 22 січ. 2017 р., 06:04:22

Я просто взяв нову собаку, яка має дивний тригер: вона дуже засмучена і починає шалено гавкати, коли є рух на телевізор, навіть бек вийшов з кімнати в страху. Я зробив кілька тестів (рознесені по кілька годин, щоб не підкреслити її занадто багато) і знайшов наступне:

Речі, які не турбуйте її

 • Нічого не відображається, але телевізор включений (виключаючи обтяжуючи ТБ робить високий пронизливий звук, який люди не можуть почути)
 • Меню або інші статичні екрану
 • Статичні зображення навколишнього середовища
 • Я дивився шоу на iPad з Томом або граючи в комп'ютерну гру з гучності (виключивши, що це шум, емісія)

Речі, які роблять її турбувати

 • Мультфільм з руху
 • Живі сцени з рухом
 • Обидва зазначених вище, коли звук вимкнений

Що я знайшов особливо цікавим було відео, хтось робить з деяких електроніки. Вона була прекрасна, коли знімок просто показав електроніки сидячи на столі, але як тільки рука з'явилася на екрані, і особливо якщо доповідач маніпулювати електронікою (як відкриття групи, щоб відобразити додаткові кнопки), вона почала ричати. Я намагався її втішити, в кінці кінців вона свідомо намагалася не звертати уваги дивитися телевізор, але все одно здавалися трохи на взводі.

Як описано в розділі собаки дивитися телевізор і комп'ютери, як ми робимо?, собаки не бачать екрани, як ми робимо. Як і раніше, руху, здається, турбує і я хочу відмовитися від ТБ зовсім дивитися. Моя квартира дуже маленька, і досі вона воліла залишатися в межах видимості мене. Як я можу зменшити чутливість її до телевізора, так що я можу дивитися його нормально?

+626
LeRoy 17 вер. 2017 р., 09:44:47

Я читала відповідь і побачив цей коментар, Я не чув про це раніше.

Антипригарній посуду повинні абсолютно бути використані як гази, що виділяються смертельні для птахів джерело

Як або чому антипригарній посуду птахів шкода?

Будь-яка антипригарним покриттям, безпечна птах? Що мені шукати в безпечному птах посуд?

+586
Gioker 29 квіт. 2013 р., 07:47:43

Що тренер може зробити, це навчити вас, як дресирувати собаку. Мій друг необхідно саме це, щоб допомогти їй зробити замовлення домінування зрозуміти їй дворняжка. Тепер вони обидва набагато щасливішим.

+562
Taras Lutsk 8 трав. 2010 р., 11:44:56

У мене собака помісь Лхаса і померанський шпіц. Він був дуже дружелюбний пес. У нього була рана поруч і ми застосовували препарати, але чомусь опариш інфікування. Тепер він дуже злий і він не може бути контрольованою. Хоча мій вет пообіцяв мені, що він буде дбати про нього.

Буде опариш інфекцію вбити його, або це ймовірно, що ветеринар вилікує його?

+518
Andy Markl 30 лист. 2014 р., 07:19:29

У мене є 6 кошенят. Мама, тато, 3 томи кошенят і одна кішечка. У них зараз 1 рік.

Самка одна стерилізована.

Спочатку батько пішов від мене, потім ще одного кошеняти. Чому очевидна. Один з кошенят, великий, затероризувати всіх своїх братів.

Нарешті, ще 1 рік кошеня пішов, і я запанікував. Тепер, кожен день, я повинен подорожувати 400М, називаючи це "втрачений кошеня" і повернути його в будинок. Що-то нерозумно.

Все тому що мій найбільший кошеня значиш для нього. Тим не менш, є багато інших кошенят, Що робити Ну і просто відпочинок за межами мого будинку без перечишь моїм найбільшим кошеням.

Чому? Вони брати і грали разом. Я маю на увазі, я добре з моєю бро, ми шукаємо товаришів разом. Чому мій кіт настільки різні?

В основному я хочу запитати, чому один мій кіт Том-це набагато більше значить для свого брата, ніж інші томи кішки.

+469
Tapas Mondal 6 лист. 2011 р., 12:24:57

Моя кішка народила 3 кошенят 3 тижні тому. Вони роблять добре. Але один з них жінка, і менше, ніж інший. Я можу дати їй яку-небудь заміну кошеня молоком (формула кошеня) навіть якщо вона продовжує пити мамі молоко?

Редагувати: вона п'є менше, ніж іншим здається.

+398
James Clarke 21 черв. 2011 р., 02:37:58

Така поведінка може мати різні причини, але це ніколи не занадто пізно, щоб змінити його. На жаль, я не можу діагностувати причину такої поведінки дистанційно і ви можете не розпізнати ознаки, щоб проаналізувати його. Тому я пропоную вам звертатися до професійним тренером собаки (не цуценя школу, але хто-то, хто аналізує поведінку собаки і потяги навіть проблемних собак).

Серед можливих причин:

 • Ви не заявляти будь-яких перевагу над нею. У зграї є собаки завжди повинен бути "альфа" або домінантною собакою (може бути чоловічого чи жіночої статі). Якщо ви не альфа, ваша собака відчуває потребу, щоб заповнити цю роль, але переповнювала його у наш хаотичний світ людини. Він нападає на будь-який рухомий об'єкт, щоб відвернути небезпеку від своєї зграї.
 • Йому нудно в своєму розумі і хапається за будь-яку можливість, щоб мати деяку розумової і фізичної стимуляції. Вівчарки-це робоча порода і потрібно спалити енергії на щоденній основі. Ганяти собак машин або задовольняє його інстинкт, щоб полювати і пропонує деякі зміни від нудної приміщенні.
 • Він насправді невпевнена в собі або боїться цих речей або можуть бути перевантажені шуму (автомобілів). Коли собаки не знають, як підійти щось дивне або лякає, вони часто реагують з агресії. Це пов'язано з їх еволюцією від вовків і здорової поведінки в дикій природі, але проблематично в нашому цивілізованому світі.

Залежно від реальної причини проблемної поведінки, вам потрібен інший підхід, щоб виправити це. Вибираючи підхід не підходить для причини можуть навіть посилити проблему. Ось чому ви повинні поговорити з професійним тренером собаки.

Перш ніж наймати один, ви можете взяти у них інтерв'ю про їх підході. Якщо один пропонує лікувати або навіть покарати собаку, піти і ніколи більше не говорити з ними. Якщо вони вимагають від вас прийняти участь у групових тренінгах (як щеня школи), вони не мають коштів і часу для вирішення індивідуальних проблем. Якщо вони дадуть відповідь, що вони повинні спостерігати за вашою собакою, ви можете припустити, що вони заслуговують довіри.

+390
Justin Davis VinlaellMechFight 20 квіт. 2013 р., 22:11:21

Проста відповідь: з досвіду. Ви думаєте, що вони дурні, щоб думати, і от чому ви можете бачити це у них. Вони, в принципі, що автомобілі зазвичай рухаються в одну сторону. Ви побачите кошенят досі боїться машин із-за відсутності досвіду, але деякі можуть дізнатися від своїх матерів, що автомобілі не Арн реальну загрозу. Крім того, кішки мають набагато кращим слухом, ніж ми, і, коли вони зустрічають нового живої істоти, вони чули, як він дихає. Також ніколи не варто недооцінювати істота тільки тому, що він менше за розміром. Навіть птах знає, що хижак після того, як він це бачить. Також все, що ви можете навчити собаку теж можна навчити кішку, погоди вони зробити це чи ні. Вони можуть знати запит, але поки немає причин робити це, і що ви думаєте, вони дурні. До того ж будь-яка жива істота знає, коли його бачить інший. Взяти до прикладу дітей. Вони були б дуже раді, якщо вони побачать кішку або собаку, або навіть гепарди в зоопарку. Це просто те, що ви не можете не знати.

+371
Kamil Slowikowski 10 січ. 2015 р., 11:52:27

Коли вона залишається одна, ти впевнений, що вона тремтить від холоду? Схоже, вона може бути тряска за її нервів і занепокоєння.

Спілкуючись з тривожним собаку складно-ви повинні з'ясувати, що робить їх незручними (який є жорстким, коли вони не можуть прямо сказати вам), а потім з'ясувати, як зробити їх менш схильні до того, що їм незручно в першу чергу.

Коли вона одна, вона скиглити і гавкати? Якщо так, то це її крики про допомогу, що її підготовки, щоб зрозуміти, що якщо їй незручно, потрібно щось робити для неї. Щоб змусити її перестати скиглити/гавкати, ви повинні дозволити їй треба виплакатися, а потім винагородити її, коли вона заспокоїлася, відвідавши її або даючи їй "хороша дівчинка" з іншої кімнати.

Якщо ви вважаєте, що ваша собака незручно, коли вона в спокої, тому що вона не знає, що робити з собою, іноді собака іграшки можуть допомогти-я вболіваю за "коров'ячі копита" в якості іграшки для жування, так як вони прослужать довго для моєї собаки і жування допомагає її зменшити занепокоєння. Це може бути трохи більшим для вашого цуценя, але щось, що можна жувати на деякий час (гумові іграшки Конг заповнені з арахісовим маслом, нього іграшку-пискавку і т. д.) може допомогти їй полегшити нудьгу, коли вона одна.

Коли ви просто гуляли разом-вдома, вона звичайно сиділа на чиїх колінах? Там не нічого поганого з дозволяючи вашому собаці сидіти на колінах-але переконайтеся, що вона спочатку запитують дозвіл (або даючи її власника або особи, чий коло вона хоче перейти у вигляд і чекає ствердну відповідь). Якщо вона припускає, що вона може стрибати з ким-небудь на коліна, вона вибирає, не питаючи, це може означати, що вона думає, що вона контролює ситуацію. Це не ідеально, як собаки, які встановлюють свої правила, менш імовірно, щоб слідувати правилам, ми теж хочемо їх (наприклад, не гавкає, коли залишається один або коли незнайомі люди навколо).

У мене була хаскі суміш давним-давно, хто починав як багато собаки-і потім, коли він став більш комфортно з нами, він став менш і менш вихований на "викликають тривогу" ситуацій (наприклад, знайомство з новими людьми та собаками, які з часом перетворилися на просто бачити незнайомими людьми або іншими собаками); він буде гавкати і піднімати шерсть на його спині, і він теж буде страшна проблема, як його занепокоєння змусило його важче контролювати і взаємодіяти з ними. Після консультації з тренером собаки, ми перестали давати йому увагу, коли він просив його, та дав йому увагу в нагороду, коли він послухався команди, які ми йому дали. Прийшовши додому з роботи, ми чекали, щоб привітати його, поки ми не поклали всі наші речі, і тільки коли він заспокоївся, ми скажемо "привіт". Протягом тижня ми змогли дозволити йому познайомитися з новими людьми і собаками без будь-яких негативних або тривожних реакцій.

Переїзд може бути страшним досвідом для собаки-і дуже може бути природним для неї, щоб демонструвати таку поведінку, якщо це те, що вона вважає від неї. Однак, це ніколи не пізно щоб відновлювати вашу собаку діяти, як вам хотілося б. Вона дуже розумна і дуже мила дівчина, і я бажаю Вам успіху.

+285
Jorgefilemon 17 черв. 2013 р., 14:28:25

Я дала своєму собаці шапка з риб'ячого жиру і тепер він смердить рибою. Я навіть не доведеться наближатися до його роті запах. Я можу відчувати запах його з кінця повідця і поки я сиджу на дивані а він на підлозі. Крім того, я переконався, що пляшка риб'ячий жир капс не минув.

Для тих, хто дає своїм собакам риб'ячий жир, чи реально це зробити їм пахне? У нього була тільки одна шапка і я більше не доводжу до кінця. Це нормально?

І в кінцевому підсумку, як мені позбутися від цього запаху?

+178
Syfer Polski 6 серп. 2012 р., 19:27:08

Є дуже багато типів ліків, щоб дати загальну рекомендацію.

Є деякі ліки, такі як ті, які використовують інгредієнти малахітового зеленого і формаліну, які дуже важко на безхребетних (равликів, креветок) і важче на бесшкальные риби (сом, в'юн) і для softwater риби (кардинал тетр, німецький синій РАМН, метання диска). Вони також жорстким на рослини. Я б не радив лікувати в загальному акваріумі, якщо він думав, що корінь проблеми зачіпає всі риби і Риби можуть терпіти його в необхідній дозі. Ці два інгредієнти можуть вбити нитрифицирующие бактерії, але вони не можуть.

Антибіотиків (канаміцину, еритроміцину, тетрацикліну і ін), Як правило, краще переноситься самих різноманітних тварин і при правильних обставин, є відносно безпечним у застосуванні на весь акваріум. З урахуванням сказаного, деякі з них будуть вбивати ваших нитрифицирующие бактерії, тим самим ООН-велоспорт вашого акваріума і робить вірогідним, що ви будете мати справу з постійними шипами аміаку, які будуть вбивати або серйозно завдати шкоди вашому риби. Дослідити інгредієнт ретельно оцінити ризик.

Мідь є компонентом, який може бути дуже ефективним для деяких нездужань, але знову ж таки важко бесшкальные риби і взагалі вбиває рибу, якщо передозування. Це абсолютно смертельною для безхребетних і важко видалити з акваріума. Навіть просто сліди, що залишилися від процедури давно може вбити равликів і креветок. Я б ніколи не застосовувати мідь в загальний акваріум.

Є деякі анти-паразитарні препарати, як метронідазол і празиквантел, які є дуже м'якими і не повинні представляти серйозну небезпеку в загальному акваріумі. Я б не стала ставити їх в акваріум, якщо я не впевнений в тому, що деякі риби потрібні, я б не ставив їх в акваріум як чисто превентивний захід.

Як правило, дізнайтеся, що активні компоненти препарату є, прочитайте попередження та рекомендації виробника, а потім досліджувати інгредієнти окремо, щоб вчитися в інших акваріумістів та джерел.

+149
Erica Greaves Au 19 трав. 2011 р., 22:36:50

Я отримав солодкий Cavvie хлопчик в Південній Флориді, яка означає, що кусючі тварюки будуть цілорічна турбота. Я даю йому відповідну дозу Trifexis за його вагу.

Незважаючи на запах, він жере без будь-яких скарг. Він прагне закинути його протягом години, а блювота пахне дуже сильно Trifexis, так це не можливо, що він перетравлюється дуже багато активних інгредієнтів. На повний шлунок або порожній, він, здається, ризиковано він насправді тримає таблетку вниз. Я також намагався скоротити вдвічі таблетки і віддавати йому половину вранці і половину ввечері, але він кидає її частіше, ніж не.

У кого-небудь є які-небудь пропозиції, щоб тримати живіт під контролем після того, як я дав йому Trifexis?

+132
robrich 28 вер. 2018 р., 17:22:36

Мені подобається, коли моя 3-річна собака стрибає на двох задніх ногах, щоб привітати мене. Мені теж подобається робити невеликий танець. Однак, я не хочу, щоб моя собака ставлення до інших людей.

Досі це було його поведінку. Він буде стрибати на мене, але не інших людей.
Це проблематично? Я буду мати неприємностей на дорозі? Собаки здатні зрозуміти, що це ОК, щоб стрибнути на мене, але не інших людей?

+93
Jim Leask 12 бер. 2019 р., 06:25:13

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil