Які форми "мови тіла" може бути визначено поведінка змії?

Очевидно, змія мозок набагато більш примітивні, ніж наші власні, так що не буде включати "емоції" як ми це розуміємо, але як і раніше будуть ідентифікувати реакції на різні ситуації, які можуть бути пов'язані з різними станами свідомості.

Наприклад, "эссинг вгору", що мій удав буде іноді робити це оборонні/наступальні позиції, і передбачає, що він може нанести удар, і спостерігаючи, будуть реагувати по-різному-від наземних мешканців, щоб бути розміщені навколо чиїйсь шиї, в той час як змія, відчуваючи себе "не в своїй тарілці" буде набагато спокійніше, можливо, труться людина просто для тепла. (Спекуляції, як змія сприймає людина в різних умовах виходить за рамки того, що я питаю, але, я впевнений, буде плідною областю для досліджень)

Які інші визначили поведінку, яка може служити, щоб передати швидше за все подальші дії змії?

+840
user103512 24 жовт. 2018 р., 06:52:15
29 відповідей

Я згоден з @katepaulk, що це просто обережність навколо мене незнайомий об'єкт. З websearch "кошеня яблуко" щелепи "відео" для абсолютно прекрасний приклад цього.

+946
JL West 03 февр. '09 в 4:24

Я радий чути, що ви готові взяти на себе відповідальність за це Кролик. Так багато кроликів купують як дітей тварин без належного дослідження!

Кролики соціальні тварини живуть в групах в дикій природі. Ізольованих кроликів може стати дуже пригнічений. Цього кролика потрібно або багато людських компанію і стимуляції, або в ідеалі зайчик одного скласти йому компанію.

Кролів потрібно набагато більше місця, ніж люди схильні думати. У маленьких клітках продаються для них дійсно підходить тільки в якості спальні. Кролик повинен бути або давайте кожен день бігати в кролячу доданого зал або бігати, або, в ідеалі, мати запускати, а також будинок для сну, що щонайменше шість футів площі і в яке він може встати на задні лапи.

В гранульованих кролик їжа не підходить для їхніх зубів, хоча це для них краще, ніж така їжа має безліч яскравих кольорових фрагментів і зерен у ньому. В ідеалі, ваш кролик повинен їсти стільки трави і сіна, як це можливо. Не використовуйте тирсу для підстилки, це вбивство на їх легких і не так легко вичистити.

Кролики люблять жувати й тому, що їхні зуби постійно ростуть, їм потрібно зробити багато. Картонні коробки, щоб знищити часто популярні, і ви можете купити гнізда зроблені з необробленого сплетених трав або верби. Якщо ви знаєте кого-небудь з яблунею, ваш кролик буде любити живцями від того, щоб жувати, і вони, як правило, надається безкоштовно, коли дерево потребує обрізання!

Кролики дуже гормональні тварини, і вони можуть зробити дуже дріб'язковим, якщо не стерилізовані. Кролиці також дуже схильні до порушення репродуктивної функції, тому краще зробити їх каструвати рано, тому вони можуть бути введені до одного.

У моїй країні (Великобританії) захворюваннями, які потребують вакцинації кролів і міксоматоз ПР - але у вашій країні можуть бути різні, тому проконсультуйтеся з вашим ветеринаром.

Кролики можуть жити до 12 років, якщо добре доглядати. В ідеалі вони будуть жити в приміщенні, але вони можуть бути дещо сумбурно і руйнівних супутників в невеликих приміщеннях, в яких важко повноцінно тренуватися вдома, так і в більш теплі країни, не надто багато мерзенних хижаків, вони часто залишаються поза. Це іноді вважають спірним, але на мій погляд це нормально, якщо кролик має багато місця і компанії, добре утепленому сухому місці, наприклад в сараї, спати, і не піддається впливу хижаків або хвороб.

Це не добре, щоб тримати одного кролика на вулиці в маленькій клітці, де він буде самотній і вразливий для хижаків.

Я сподіваюся, що допомагає. Спробувати кролика сайт Асоціації добробуту додаткові.

+904
Brian Entrekin 17 лист. 2018 р., 23:17:56
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

По-перше: приємно, що ви хочете отримати вашу дочку трохи риби і ще більш дивним, що ви не йдете по шляху хапаючи кілька солодких (і в кінці нездорових) золота рибка скло або Бетта бак.

Я думаю, найбільша проблема, що ваш вибір буде за опалення, тому що з вашого опису ви, швидше за все, шукає тропічний Рой риб (як danios або тетри). У той час як деякі з них можуть бути в деякій мірі добре при кімнатній температурі, більшість воліє підігрівом води. Є винятки, але зараз я не можу думати ні про що не дивлячись на нього, так що може ще хто-небудь є деякі ідеї тут.

Однак як мертвий набір риби на ви? Тому що я міг собі уявити іншу альтернативу, яка може бути дуже цікавим для всіх вас, щоб дивитися, як добре.

Чи розглядали ви покласти креветки там замість риби? Я не кажу про крихітних видів, часто продаються як на морі люди (або схожі) в США.

Існує декілька підвидів дрібних креветок, які щасливо живуть в 40л бак, навіть без будь-яких нагрівальних елементів. І є більше переваг для цього.

Можна встановити акваріум, зробити деякі вищі рослини в центрі, додайте ще кілька невеликих печер та/або мох та іншими рослинами, що пропонують схованки (але місця, щоб поплавати вільно), а потім – після того, як цілі танкові циклічно через кілька тижнів – отримати одну або дві котушка равлики і група 10-20 (я дуже рекомендую 20) з Neocaridina davidi В або Neocaridina Heteropoda, часто продається як вишневі креветки, або креветки сакура (але іменування може змінюватись в залежності від кольору).

Вишневі креветки дуже початківців/для дітей і приймаємо широкий спектр властивостей води. Температура може бути що завгодно, від 4-27°C, тому вони будуть прекрасно без опалення і не буде заперечувати, вода стає тепліше влітку. Також вони будуть щасливо розмножуватися в прісній воді і не людожерські. Як таке можна почати з 10-20 тварин і – залежно від годування і т. д. – ще виробляти нове потомство кожні 4-8 тижнів. Їх яйцями і креветками буде дотримуватися зябра їх матері, поки вони не досить великий, щоб вижити самостійно.

Вони будуть жити протягом 1-2 років, але молоді тварини постійно займають своє місце, щоб гарантувати, завжди є що подивитися (і вам не доведеться купувати нові). Також вони не дуже розбірливі в їжі і з радістю підтримувати в чистоті ваш танк, навіть якщо ви пропустили якісь мертві тварини (вони не будуть нападати на живих).

Вони доступні в різних квітів (їх оригінал прозора з чорними або червоними візерунками), але іноді потомство буде мати різні кольори. Ціна дуже сильно варіюється за кольором і може бути що завгодно, від 50 пенсів до декількох фунтів (я припускаю, що ви з Великобританії). Майте на увазі, вони не будуть рости більше ніж на 2-3см (самки на більший кінець). Але як тільки їх популяція достатньо здоровий, можна навіть додати деякі великі креветки, які іноді постараюся з'їсти менше видів (так що це гарний початок для початку).

Ось короткий кліп, який демонструє Червоної варіації в бак 20л:

https://www.youtube.com/watch?v=mo11owXZjrA

Це відео дуже небагато з них плаває навколо (зміна природного кольору):

https://www.youtube.com/watch?v=EUkl_Qy-ZEY

Така поведінка не на основі кольору. Це тільки два випадкових відео-кліпи я вибрав.


Оновлення: якщо ваша дочка дійсно хоче піти з рибами, їхати з рибами або дозволити їй обрати. Ви також можете поєднати креветки з рибами, але це явно не вирішить споконвічну проблему. :)

Якщо ви не заперечуєте asthetics, отримуючи обігрівач в акваріум, який ви вибрали може бути трохи складніше. Він не буде величезним, але все ще ясно видно.

Якщо акваріум не повинен бути круглим, є купа різних акваріума, нано дизайни там, найчастіше мають невеликі барі або "коробка" на одній стороні з фільтрами, нагрівачем і т. д. всередині. Один дизайн мені дуже подобається-це Fluvalбыл краю, але він досить невеликий для Риб (можливо, але на нижній межі):

Picture of the Fluval Edge on Amazon

Ви також можете піти з простий скляний куб (від різних виробників) і додати невеликий фільтр, нагрівач, який буде введений в баку. Ви вже якось мати справу з освітлення і ліній електропередач із зрозумілих причин.

+848
Debbie Williams Cook 9 квіт. 2010 р., 07:55:20

Є кілька карликових порід кроликів найдрібніших здається нідерландських карликів в 2 - 2,5 фунта (0.907 - 1.134 кг). Хоч одну статтю у Вікіпедії стверджує, Ваг настільки ж низько як 500 г (1.1 фунтів) можливо, не впевнений, я вважаю, що це скоріше для дорослого кролика. З 1.5 кг до 2,6 кг (700 до 1,2 кг) , що більш імовірний.

Я не намагаюся знайти якісь якості надійних посилань на даний момент, але маленьких кроликів зазвичай отримують у повному розмірі 5 - 7 місяців, з Великі кролики займає до 18 місяців. Кролики досить старий, щоб породи в 3 - 8-місячного діапазону, і, як правило, досягає 80% - 90% повного розміру в цей час. Очевидно, що це важливо для поділу за статтю близько 4 місяців, пощастило, що хлопчики схильні (тенденція не є правилом), щоб дозріти трохи повільніше, ніж їх сестри.

У резюме можна знайти "кролика, який не зростає більше, ніж розмір руки". Але це навряд чи може бути кимось, він, ймовірно, буде від показати заводчик. Маленьких кроликів, які приходять в організацію, що я волонтер (див. Мій профіль) близько 3 - 4 фунтів повний вирощений.

+835
Voloha 27 бер. 2012 р., 07:53:26

У нас є чарівний колись здичавілого цуценя. - Він у нас вже два місяці і тільки що отримав його йде на регулярні прогулянки на минулого тижня. (Дивись Як я можу переконати свою собаку, що нашийник або шлейку не кінець світу? для більше на цьому). Справа в тому, що він абсолютно не боїться наш ліфт. Він сидить у кутку і тремтить. Я б взяв по сходах, але... Ну це вже інше питання. Він ненавидить їх. Враховуючи вибір, він побіжить до ліфта, а потім струсити всю дорогу.

Я, як правило, говорять заспокоює, щось на зразок "Ти гарна собака." і "це добре", але я читав, що я просто посилюючи свій страх. Як я повинен впоратися з його страхом?

Він повинен піти вниз кілька разів в день, і я ненавиджу травмуючи його. Я повинен просто ігнорувати його страх і зрозуміти, що він отримає в результаті десенсибілізовані? Або я можу зробити щось, щоб полегшити його?

+771
Jack Kenny 12 квіт. 2018 р., 12:25:34

Я збираюся подорожувати між Різдвом і Новий рік, і я працюю над переконавшись, що всі мої тварини піклуються, коли я піду. Деякі з них йдуть зі мною, решта залишаються з автоматизованої годівниці. Але я просто не мають місце, щоб забрати мій бородатий дракон зі мною, і у мене немає ніяких автоматизована годівниця створена для нього.

Він ще до року, тому його раціон повинен бути 90% м'ясоїдні. Я працюю з ним, щоб поїсти коржі, але поки я не отримав його, щоб з'їсти їх без всього іншого.

Так як я новачок в місті я знаю не так багато людей, і люди, яких я знаю також, подорожуючи під час канікул. Тому я не можу когось зупинити, щоб годувати його кожен день.

У мене все ще в його корпус автоматизований, тому я не турбуюся за освітлення та опалення. Але чи є спосіб, щоб переконатися, що він в змозі з'їсти, принаймні перші 5 днів? Я турбуюся про будь-яких овочів, я залишаю висихати, і мені не подобається ідея цвіркуни бігають навколо танка.

+768
Bishwajyoti Roy 27 трав. 2016 р., 02:58:42

Фон

У мене 2,5 років чоловічі, змішані породи собак. Ми вважаємо, що його предки-в основному кокер-спанієль, з неабиякою часткою пуделя і, можливо, деякі інші речі.

Він в цілому добре здоров'я, він цілком слухняний, він багато бігає (бігає без повідця на велосипеді кожен день) і він буде щасливим собакою. Його очі завжди були хоча джерелом легке занепокоєння. Рік тому, вранці, він іноді був м'яким червоні очі, які, здається, трохи свербить. Обидва ока були, як правило, турбують. Він, здається, було в основному вирішено. Один раз, дуже рано, коли йому було всього 9 тижнів, у нього дивні очі-інфекції, протягом якого ліве око був червоний і дуже сильно набрякати (я написав це , коли ця проблема трапилася). Він, як правило, мають трохи сухого лайна очі вранці, але його не так багато, щоб інших собак я бачив.

Питання

Ось сьогодні картину залишив свій очей

enter image description here

В куті ока, на нижню повіку, у нього є чорна пляма. Здається, мій партнер і я, що це чорна пляма росте протягом усього життя. Я не в курсі сімейної історії раку або що-небудь подібне, але я не дуже добре знаю його батьків.

Це чорна пляма в медична проблема чи це просто невинна патч меланіну? Я повинен принести собаку до ветеринара?

+736
291677 12 серп. 2018 р., 13:18:52

Автотомия, або ампутацію власної особистості, коли тварина линяє або скидає один або кілька власних придатків, як правило, в якості механізму самозахисту, щоб вислизнути від хижака схопити або щоб відвернути хижака і тим самим дозволити уникнути. Вигляд, що цього включають деякі гекони і ящірки (хвости), саламандри (хвости), деякі павуки (ноги) і бджоли (жало).

+684
alaricljs 23 квіт. 2018 р., 10:21:51

Шерлок з любов'ю 5-річна суміш бігля, який приїхав з нами з Бразилії в США кілька місяців тому.

Ми приймаємо його як мінімум 3 рази в день за 10-15 хв ходьби в основному пісяє/какає/розтягування.

Ми знаємо, що він не дуже соціальні собаки з іншими на початку (це займає деякий час для нього, щоб завести нових друзів), але він насправді гавкати на (і іноді намагаючись заскочити в) інших собак і навіть людей.

Він жив з 5 іншими собаками в Бразилії, і він звик ладити з ними.

Сьогодні ми відвезли його в парк собаки вперше, і спочатку він соромився/боявся, він хотів тільки лягти поруч з нами.

Він дозволив іншим собакам обнюхати його, але він не бажає грати з ними. Деякі собаки прийшли, щоб спровокувати його (як запросити грати) і спочатку він ігнорував, коли собака наполягав він загарчав, а потім загавкав.

Після те ж саме відбулося і з другої собакою ми вирішили, що більше не повинен наполягати, і ми вийшли.

Моє питання: я повинен просто прийняти, що такий, який він є і не приймати його більше місця для вигулу собак (і жити з ним гостро реагуєте на інших собак/людей) або я можу що-небудь спробувати, щоб виправити це поведінка?

+645
jackdoff 26 жовт. 2011 р., 00:31:09

У мене 4 на 6 футів новий отвір представив на одній з моїх стін. Ця стіна, зокрема, відокремлює фойє та віталень в моєму будинку. Я вже подумки розробив план, щоб використовувати цей отвір для пари потреб, таких як розміщення мого телевізора, а деякі книги можуть бути. Тепер у мене залишилося з простору 3,5 фути на 3 фути (товщина стін 1 футів, включаючи проекції плити), коли я думаю доречно розмістити в акваріумі. Ось символічне зображення того, що я планую зробити. Синій коробці пропонований акваріум.

enter image description here

Зверніть увагу, що буде дивитися з обох сторін акваріума.

enter image description here

Ось вид з іншого кута.

enter image description here

Приблизний вимірювання акваріум буде 106 годину Х 95 Вт х 30д (все в сантиметрах).

У мене немає ніякого досвіду в цій галузі. Тому хотілося б думку фахівця з наступних питань.

Мої Питання

 • Наскільки життєздатний такий проект? (Альтернативна думка також вітається)
 • Чи можна побудувати цю витік бака доказ і без додаткової структурної підтримки, враховуючи великий вимога висоти?
 • Наскільки складно і практичний, щоб побудувати двосторонній акваріум?
 • Як дорого цей проект буде приблизно? (Я живу в Індії)
 • Мій план полягає в тому, щоб поставити дуже маленькі рибки, в невеликій кількості (наприклад, 3-4 гуппі). Якого виду я повинен шукати?
+535
brsata 4 січ. 2015 р., 20:33:24

Ви впевнені, що це "погано", а не "я нещасна, тому що я в моїй кар'єрі, не в домі, можливість робити, що хочу".

З моїм "дитиною" я впевнений, що це другий, а не перший... але для людини вони обидва схожі, так як вони включають плач і блювота.

Кішок взагалі не люблю вирвані зі своєї стихії і деякі отримують набагато більше занепокоєння, ніж інші. Говорити заспокійливим тоном, щоб кішка, здається, щоб допомогти, але тільки невелика кількість.

На поради від Кай я хотів додати елементи улюблених речей і мають запаху на них, які могли б допомогти. У той же час майте на увазі, що це, швидше за все, кішка блює і/або пісяє на пункт (так повинно бути легко чистити).

+521
nagimura 4 лип. 2015 р., 05:12:05

Може бути, ваш друг зробив щось і налякало кішку протягом дня, що він годував його (він, можливо, кинув лоток і натисніть деяка меблі помилково, або ллють воду на кота помилково). Я хотів би запропонувати, що ви тримаєте очищаючи коробку нормально і він звикне до неї.

+499
TheNextBillGates 10 січ. 2016 р., 13:11:05

Наскільки танк їде, сирени може зрости до 24 дюймів, так що вам як мінімум 3 рази їх довжина, розмір бака. Вони живуть на мілководді, так що вам не потрібно, щоб заповнити весь бак.

Температура не так важлива, як вони звикли жити в неглибоких калюжах води.

Отримайте кращі гравію ви можете зробити, тому що вони люблять закопуватися. В ідеалі ви повинні мати бруду, але це напевно не варіант. Вам досить каменів, рослин, тому вони можуть ховатися.

Харчування: вони харчуються живим кормом. Мотиль, пуголовки, ... Вони активні вночі, тому вам доведеться їх годувати незадовго до вашого гасне світло.

Майте на увазі, що самці можуть бути дуже агресивними навколо весна. Вони будуть кусати все, що вони можуть дістати.

Не тримати їх з рибою і пам'ятайте, що вони можуть жити до 14 років.

+480
zevstatiev 5 квіт. 2017 р., 08:45:55

Відведіть її до ветеринара! Це може бути ознакою серйозних захворювань, включаючи рак. Існує досить багато причин для неї, щоб почати рухатися кудись непослідовно. Я хотів відвезти її до ветеринара як можна швидше. якщо ветеринар каже, що це дурниця, я б у першу чергу переконайтеся, що немає ніяких гучних або навіть "тихі" звуки постійно в зоні підстилку. Якщо ні, вони можуть налякати вашу кішку геть. Також могли б ви повідомити нам, якщо ваша кішка стерилізована/кастровано? Якщо вона не може допомогти. Якщо ви збираєтеся перенести вашу котячого туалету, робіть це повільно. різкі рухи, їх майно може турбувати кішку. Перемістити його приблизно на фут кожен день. Це може бути утомливо, але майже ніколи не вдається. Інших причин вона не може бути в її ящик для сміття включають в себе: люди часто проходячи повз; ящик для сміття не пропонуючи усамітнення, або закриватися; (ваша кішка потребує близько двох виходів з коробку.) Встигнувши зайти надто далеко, щоб дістатися до нього. Там повинно бути 1 лоток на матеріал у вашому будинку, включаючи підвал і потім ще 1. Наприклад, припустимо, у вас 2-х поверховий будинок, підвал, Ви б ще 4 урни. Сподіваюся, що це допомогло. Удачі.

+458
staringintospace 2 лип. 2018 р., 02:53:23

Непереносимість лактози є поширеною проблемою серед кішок. В основному в новому народжених кошенят, лактази (ферменту, необхідного для переварювання лактози, присутніх в молоці) вивільняється в шлунково-кишковому тракті. Але в міру дорослішання все менше і менше лактази і кішок з часом стають лактозу. Більш того, навіть багато кошенят було важко перетравлювати коров'яче молоко, яке має більш високу частку лактози.

Тепер це не те ж саме у всіх кішок. У фактах є деякі кішки, які навіть ставши дорослими, люблять коров'яче молоко, і з задоволенням випити його, якщо дано.

З іншого боку, є деякі кішки, які залишають навіть материнське молоко в молодому віці.

Тепер, мій питання,

 1. Це порода кішок має щось робити з цим?
 2. Це географічне розташування кота щось з цим робити?
 3. Деякі зміна відбулася після того, як кішки стали жити з людьми і 10000 років спинах жодної кішки здатні перетравлювати лактозу в дорослому віці?
 4. Деякі кішки просто не люблять молоко, але мають здатність засвоювати лактозу.
+412
Mij 13 лют. 2013 р., 01:08:11

Мій кошеня паскудив в кутку, тому я поставила лоток в той кут. Це велике поле для його розміру, з низькими стінами і утримується в чистоті. Він йде в коробці, подряпин, а потім виходить і йде на горщик прямо поруч з полем. Чому він це робить і як я можу цьому перешкодити?

+387
Ripudaman Teja 10 лют. 2015 р., 01:38:14

Більшість племінних рекомендації, здається, відсилають в кінцевому рахунку до продовольчої і сільськогосподарської Організації Об'єднаних Націй книга Кролик: тваринництво, охорона здоров'я і виробництво.

Перші фолікули з'являються на 13-й день після народження, і перші порожнину фолікулів приблизно від 65 до 70 днів. Не здатні злучатися перший від 10 до 12 тижнів, але як правило це не дасть овуляції. В початок статевого дозрівання сильно різниться з:

 • порода: статевий скоростиглості більш розвинений в малих і середніх порід (від чотирьох до шести місяців), ніж у великих порід (від п'яти до восьми місяців). В Європі взагалі зараз на парі 120 130 днів і показники народжуваності-це добре;
 • розвиток тіла: скоростиглість йде рука об руку з швидким зростанням. Не годують досхочу досягти пубертатний період на три тижні раніше, ніж інших немає того ж штаму отримувати лише 75% від тієї ж щоденний корм. Розвиток тіла останнього теж відкладено на три тижні.

Як правило, досягти статевого дозрівання, коли вони зросли до 70 до 75 відсотків від їх зрілих вага. Однак, як правило, краще почекати, поки вони досягають 80 відсотків від їх маси дорослої тварини, перш ніж розводити їх. Ці відносні Терезам не слід вважати абсолютними порогами для всіх кроликів, а обмеження застосовуються до населення в цілому. Сексуальні поведінки (прийняття в'язки) з'являються задовго до можливості овуляція і виносити сміття. Така поведінка не повинно розглядатися заводчик як ознака статевого дозрівання, але як неповнолітніх грати.

Виділено мною. Я не впевнений, що дослідження на цей номер приходить (є бібліографія, але немає ніяких ознак того, що заяви отримані від посилань, і багато з них не англійською, тому я не можу навіть здогадуватися). Ця книга, здається, були в широкому обігу не менше 30 років у різних формах, тому що я часто знаходжу його в заслання з різними датами.

Я знайшла одне дослідження, яке подивився на вік і маса тіла при першому осіменінні (і взаємодія цих двох факторів). Століть вони подивилися, склали 14,5 і 17,4 тижнів, так що це не пояснює, чому деякі джерела перевагу, як багато хто, як 6 місяців. Це дослідження показало:

Не годували обмежувально і осеменяли в 14.5 тижнів були занадто незрілими для розмноження. У них, вага тіла був низьким (3,2 кг), розвитку протеїну не був завершений, і статевого дозрівання характеристики були бідні.

І

У 14.5 тижнів і досхочу годівлі в період вирощування, більше 70% цього ніяк не досягти оптимальної маси тіла 4 кг. Розмір посліду ці ж скоротився на 1.4 комплект.

(годування досхочу означає, що вони дали стільки їжі, скільки хотіли, в буквальному сенсі це означає "за бажанням")

НГО осіменених у 17,4 тижня обтічну форму краще, ніж ті, у 14,5 тижнів, тому що вони були більш зрілими і не довелося розділити свої сили між власного зростання і зростання своїх дітей.

Годували досхочу не осіменених в 14,5 тижневого віку, набрали вагу в першої вагітності і першого періоду лактації. Конкурс поживні речовини між зростанням тіла і виробництва повинні бути вчинені, і в результаті в невеликих послід і зниження виробництва молока, ніж обмежувальні ФРС робить осіменених в 17,5 тижневого віку. Був зроблений висновок, що молоді не слід мати масу тіла близько 4 кг при першому осіменінні в оптимізація розміру посліду.

У довгостроковій перспективі застосування даного дослідження визначається як

Стратегії виховання впливає лише на розвиток ваги тіла, споживання корму у першому паритету. Довгострокові ефекти більше трьох паритети були відсутня норма вибраковування не постраждав.

Автори припускають, що причина, вони не бачать ефект на другому і третьому співвідношеннях може бути тому, що вони не мають достатньо великий розмір вибірки, або тому що немає ніякого впливу на більш пізніх співвідношень. Є невелике збільшення показника відбраковки при цьому розводять молодше, але це не достатньо, щоб бути статистично значущим з зразком розмірів, які вони використовували (це було досить малого зміни, які могли б бути через випадковості).

Ці дослідження доступні в інтернеті

Праці 8 - го Всесвітнього конгресу –Кролик 7-10 вересня 2004 – Пуебла, Мексика Спеціальний Документ. РОЗМНОЖЕННЯ МОЛОДИХ САМОК РОБИТЬ. ROMMERS Ж. М. веб-посилання

Я не знайшов яких-небудь досліджень, обговорення чекають більше, ніж 17.4 тижнів.

+335
merockstar 2 бер. 2016 р., 11:27:18

Який середній вік настання раку в ши-тцу порода?

Я спробував погуглити трохи і не міг знайти відповіді на перетині породи і цей тип раку.

Прошу зрозуміти, якщо почала у віці 6.5-це дуже рано, що може свідчити про екологічних причин або звичайна подія.

Чоловік ши цу з пухлиною в горлі, підозра на рак (померлого).

+333
CCS 21 серп. 2012 р., 15:42:31

Багато людей (включаючи мене) вважають, що собаки можуть читати і розуміти людські емоції. Дослідження, намагаючись поглянути на це твердження з наукової точки зору довели, що люди проявлять емоції і почуття через свої очі.

З'ясувалося, що коли дві людини зустрічаються, вони дивляться на праву сторону обличчя людини, першого і таку ж поведінку зустрівся з собаками - Собаки дивляться на праву сторону обличчя людини, спочатку як, що бічні дисплеї найсильніших емоцій.

Я недавно дивилась документальний фільм ВВС, який був дуже тісно пов'язаний з цією статтею і що я виніс з це і є ключ, чому собаки так близькі до людей, тому що вони можуть "зрозуміти" ваші емоції і почуття і реагувати відповідним чином, і вони роблять це, прочитавши у вашій міміки, ЕСП. очі. (Див. відповідну послідовність документального фільму на YouTube)

Я не можу говорити за вовків, але собаки, принаймні, здається, погляд на людину очима, щоб оцінити наші емоції.

+301
FaezehYas 15 лют. 2018 р., 22:42:34

А це думка, я б напевно не лікував кішці самі. Якщо випадково медицина ви даєте йому викликає алергічну реакцію або того гірше, він може втекти і в кінцевому підсумку вмирають, тому що ніхто не може зловити його, щоб врятувати його.

Якщо у вас є переноска для дрібних тварин, ви могли б розмістити якийсь лікувати/їжі всередині носія, щоб зловити його, з рушник/лист покриття отвори/вікна (це так, що він не може бачити вас, коли ви йдете вгору).

Все, що ви поклали всередині носія не повинна бути металевою або шкідливої в разі, якщо кішка починає люто стукати навколо в перенесенні, тому що боїться.

Я б також викликати ветеринара, що ви маєте намір вивести його на перший, щоб побачити, якщо вони готові взяти кішку, якщо її занадто дикий, щоб впоратися. Вони також, ймовірно, дають хороші поради щодо того, як можна зловити кішку і що робити.

+291
Jarold 8 квіт. 2013 р., 20:19:12

Серповидні тетри відомі ребра кусачки. Там дійсно ніякого способу, щоб запобігти риби від того, що він робить, якщо ви відокремте її. Дивіться, якщо ви можете повернути їх туди, де ви його придбали або, можливо, продати або подарувати комусь, хто має танк, який може впоратися зі своїм темпераментом.

+230
roots 5 черв. 2013 р., 17:07:12

Це весна, це значить, що настав час для в'язки собак. Ви говорите Брут не фіксується, тому його гормони роблять його трохи більш домінуючим і набагато більше зацікавлені в пошуку хорошою дівчинкою.

Ви повинні очікувати, що він буде більш неспокійним і менш слухняними протягом декількох тижнів. Він може горбить людей або об'єктів (що є вираженням його гормони в такому разі, не ознака домінування). Під час прогулянки він може стати надзвичайно відволікатися на запах самки собаки. Він може втекти, якщо у нього є шанс, і запах жіночого тепла. Краще тримати його на повідку, коли ви йдете з ним.

Як і інші користувачі відзначали, деякі додаткові вправи-це завжди добре, щоб зберегти вашу собаку щасливою. Погляньте на цей пост заради якоїсь ідеї.

+213
Philip Math 22 груд. 2012 р., 17:17:05

Я переїхала з двокімнатної квартири у двоповерховий будинок. Мої кішки мають багато місця, щоб бродити навколо. Моя старша кішка нявкає набагато більше зараз. Він майже ніколи не робив раніше.

Коли він це робить, він робить це знову і знову протягом хвилин. Це горлова або гортанним мяу і звучить трохи тривожно, принаймні, ось як це змушує мене відчувати себе, коли я чую його. Він, здається, подобається носити свого кота іграшки навколо, коли він робив це, так що я сприйняла це як знак, що він задоволений?

Я не впевнений, як я повинен інтерпретувати його новими звуками. Будь-які ідеї?

+190
PieGuy128 6 лют. 2019 р., 16:47:10

У мене дві кішки і нещодавно в мене з'явився новий послід робот. На пропозиції сайтів я поклав підстилку робота поруч зі старим коробку і перестав його чистити, щоб спонукати моїх кішок використовувати робота.

Один з моїх котів почав використовувати робота, але іншого виявився какає у ванній, а не робот. Я намагався тримати його в кімнаті протягом години з роботом, так він буде менше боятися його, але він все одно не пішов би всередині нього. Я залишив його вимкненим протягом 3 днів і я додав свої старі підстилки до нього.

Я боюся, що якщо я прибираю стару коробку, що обидві кішки будуть повернутися на поле, але я також Боюся, що якщо я приберу старий ящик для сміття повністю моя одна кішка буде продовжувати какати в душ або в кутку десь.

+87
joydeep 30 груд. 2019 р., 07:11:30

Один з двох моїх собак (близько року), що мають проблеми з адаптацією до недавніх переїздом в новий стан. Він примхливий і нервовий. Що я можу зробити, щоб допомогти його занепокоєння?

+58
sodik 3 лют. 2012 р., 02:37:08

Ваші Риби мають finrot причиною цього часто є погана якість води як результат накопичення аміаку і нітритів у воді.

Якщо танк не правильно задіяна у вас не виникне корисні бактерії, які перетворюють відходи життєдіяльності риб в нітрати(рослинна їжа), будь ласка, подивіться тут про те, як цикл акваріумі https://www.fishlore.com/NitrogenCycle.htm

Запустити танк можна використовувати фільтр зі старого бака і запустити це протягом декількох тижнів насіння свій новий танк.

Перша допомога при отруєнні нітритами є додавання 0,3% акваріумної солі,більшість риб сімейства коропових (золоті рибки/коропи коі)буде обробляти цієї концентрації, в якому немає проблем.

Будьте дуже обережні при використанні ліки у вашому акваріумі, так як більшість видів препарат вб'є всі бактерії у вашому акваріумі,це означає, що вам доведеться знову цикл ваш танк.

Щоб уникнути цього, можна налаштувати лікарняному акваріумі, так що ви можете обробити тільки ту рибу, яка хворіє і не знищити біологічну рівновагу в основний бак.

на 22 літрів бак занадто малий для золотих рибок,мінімальний резервуар для однієї рибки становить 60 літрів, а бак буде легше підтримувати з меншим коливанням якості води.

+40
user10875 21 квіт. 2017 р., 21:38:59

Це не про собаку - це про людей. Якщо ваш брат хоче собаку, і, ймовірно, він живе в іншому місці, він повинен завести собаку, а не ви. Було ясно, що це не твоя відповідальність і твоя мама і він (і його сім'я) буде нести відповідальність, якщо вони заводять собаку.

У тебе є вагомі причини - більшість родин не готові до собаці, або з точки зору часу, ні з точки зору емоційної готовності, але в кінці дня, його вниз ви говорите братові, ні, не зараз.

+29
J Track 25 лист. 2019 р., 02:13:41

Просто до відома, намагайтеся не тримати його за хвіст, Як те, що вони ящірки і тому може виконувати автотомия і deglove або опустити їх казка як захисний механізм і він не буде рости назад, як це було раніше, так буде коротшим і більше схожі на хрящі. Самці, як правило, показують більш агресивної поведінки, таких як голова, підстрибуючи і перетворення деяких районах чорного тіла. Хоча самки також були відомі, щоб очорнити їх бороди, а також Боб голову прояв домінування.

+15
Rob Baillie 30 лист. 2013 р., 18:26:15

Я збираюся інтерпретувати генетика частина статті у Вікіпедії ви привели у простому англійською мовою, і додати те, що я знаю з коледжу біології клас:

Це залежить від батьків, які ви використовуєте.

Собак схрещування (гібридизації) - це тактика, використовувана заводчиків, щоб зменшити шанс успадкувати погана ознака одного з батьків. Перед селекції, важливо знати, що ймовірність захворювання для конкретного джерела порода, і знаючи хвороби / генетичні історії окремих вихідних батьків. Генетичне обстеження батьків до в'язки може допомогти дискваліфікувати батьків для схрещування.

Як незаконнонародженого теорії, інбридинг традиційно призводять до поганих генетичним результати; в той час як введення додаткових генів шляхом схрещування може вводити різні риси лінії, виходячи з правил еволюції, отримана при схрещуванні собаки більше шансів вижити буде той, у кого кращі гени.

+10
cbron 27 черв. 2011 р., 10:03:10

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil