Скільки домінування-це нормально в 2-х кішок в грі

У мене 2 кішки, одна молода (8 місяців), а інший-1,5 року. Під час гри, старша кішка завжди бере на себе роль переслідувача, а молодший кіт завжди тікає. Я десь читав, що під час гри, кішки повинні вимкнути, хто має і хто за ним женуться. Молодший кіт провокує старшого кота ганяє її, моргнувши на нього, коли він знаходиться дуже близько і, як правило, провокує молодшого брата.

Питання полягає в тому, що після погоні прийшла до висновку, чим старше кішка ставить молодого кота в еквіваленті задушливий захоплення, який часто призводить до молодшої кішці вдаючись до шиплячим на старшого кота, вказуючи на те, що старша кішка прийняла це крок дуже далеко.

У мене питання, така поведінка нормально? Зовсім старі кішки, як правило, беруть постійно в ролі агресора і завжди переслідувати молодого кота, або це щось типу домінування грати?

+317
Mathias Schopmans 29 лист. 2018 р., 13:08:04
27 відповідей

Один з моїх тварин була сильна носова кровотеча і я зробив наступне:

  • Тримати домашню тварину якомога спокійніше. У будь-яку тварину, включаючи людину носова кровотеча може бути кілька контролюється артеріальний тиск і гормони, що виробляються організмом.

  • Покладіть лід на ніс і тримати номер прохолодним. Тепло може викликати розширення кровоносних судин, що дозволяє більше крові текти, якщо кішка хвилюється, коли лід кладеться спробуйте помістити лід в рушник або просто тримати номер прохолодним. Чим сильніше кіт, тим більше буде литися кров.

  • У деяких випадках тиснути і затискати заткнути ніс допомагає зупинити кровотечу. Але це може хвилювати ваша кішка.

Якщо крові багато, ви повинні проконсультуватися з надзвичайною тварин лікарні або ваш ветеринар. Якщо крові не багато, ви, ймовірно, може почекати до ранку. Завжди консультуйтеся зі своїм ветеринаром про кровотечі у вашої кішки, так як це може бути ознакою чогось більш серйозного. В мій вихованець був ознака смертельної хвороби, що пізніше вбив мого вихованця. Ви повинні бути обережні, що ви поклали ВАШІ КІШКИ ніс, так як це може викликати чхання і посилити ще почнеться кровотеча. Навіть фізіологічний розчин може дратувати ніс. Поговоріть з вашим ветеринаром, тому що кровотеча може бути побічним ефектом або його може не бути.

  • Завжди знаю, що антикоагулянти всередину, тому що це може зробити кровотеча гірше. Якщо не впевнені, проконсультуйтеся з вашим лікарем.

Додаткова Інформація

vcahospitals.com

veterinarypartner.com

+975
ogusta 03 февр. '09 в 4:24

Тип Корпусу

Циркуляція повітря-це дуже вигідно для будь-якої тварини, що має корпус, який може забезпечити це допоможе з якістю повітря і температури. Скляні тераріуми не забезпечують достатню циркуляцію повітря і, як правило, зберігають тепло.

                                        enter image description here

Варіанти Охолодження

1) гранітний камінь зубний наліт - камінь-це взагалі круто, це не довгострокове рішення, але допоможе.

2) тримати клітку від прямих сонячних променів.

3) використовувати жалюзі, щоб запобігти сонце від прогріву кімнати.

4) придбати портативний кондиціонер.

+968
Ashish khadka 19 черв. 2018 р., 13:27:19
Інші відповіді

Пов'язані питання


Схожі питання

У мене є 2 місячне кошеня і вона любить погризти/пограти з моєї кабелі ТВ і інтернет кабелі. Щоразу, коли вона робить мені сказати, ні! або піти СОД зрушити її, але вона просто продовжує робити це. IM на моєму кінці дотепності з ним. Єдиний номер, який я вдома у мене немає проводів у моїй ванній, так що тепер я повинен покласти її туди, коли я виходжу і коли я лягаю спати, тому що я знаю, що вона буде жувати через них усіх, коли я або сплю, я поклав їй їжі води, туалетний лоток і скребок у ванній з нею і її ліжка, щоб вона ні в чому не потребує, але як мені змусити її припинити робити це, особливо, коли їм або в ліжку.

+929
Christian Arce 26 лип. 2010 р., 12:56:43

Я думаю, що відповідей на це питання може бути залежить від виду вихованця. Так я питаю загальний питання, якщо мій вихованець, хто є членом моєї сім'ї має послід слід уникати дотику до них і попадання на них мій запах? Якщо так, як довго слід уникати дотику до них?

Я чув, що якщо доторкнутися до дикої Baby тварин це мати може відкинути його, і ваше дотик може призвести до смерті немовлят. Стосується це дитині домашні тварини?

+916
MiguelB 16 лип. 2017 р., 11:48:11

Я відчуваю, що я повинен відповісти на це питання, навіть якщо я занадто пізно!

Остерігайтеся відмінності між карликові жаби і шпорцеві жаби. Друга стаття у Вікіпедії, там навіть написано:

Шпорцеві жаби часто mislabeled як африканські карликові жаби в зоомагазинах. Проникливий власник тварини проте розпізнати різницю, з-за наступних характеристик:

-Карликові жаби мають чотири перетинчасті лапи. Шпорцеві жаби є перетинки на задніх ногах, в той час як їхні передні ноги мають автономні цифр.

-Африканські карликові жаби є очі розташовані з боків голови, а у африканської шпорцевой жаби є очі на верхній частині голови.

-Шпорцеві жаби мають вигнуті, плоскі морди. Рило африканських карликових жаби вказав.

Це важливо, тому що пазуристі них зросте трохи більше, ніж карликові (розміром з долоню або більше, навіть якщо вони рушать розмір ваших нігтів!) і їдять все, що поміщається в їх рот. І своїх ротів досить великі відносно голови. Як їх ім'я передбачає, у них теж є кігті і може виконувати деякі божевільні йоги кіготь на "їжу" вони в даний час покласти в рот. Особисто я думаю, що вони могли б і з'їсти Моллі, коли вони повністю виросли.

+894
Si Mon 8 жовт. 2014 р., 05:32:43

Нявкання є основним способом кішку, щоб дозволити вам знати, чого вона хоче. Якщо вона хоче вийти на вулицю, вона, ймовірно, навчиться нявкати у двері. Точно так само, якщо вона на відкритому повітрі і хоче, вона буде нявкати, щоб змусити вас пускати її всередину.

+844
Neeta Panchal 5 вер. 2013 р., 22:50:47

Мініатюрні корови існують, вони були виведені, щоб відповідати менші посівні площі фермерських господарств. Вони зазвичай ростуть, щоб бути близько 3-4 футів висотою (виміряний від Землі до плечей я вважаю). Вони зазвичай містяться в якості домашніх тварин, або на молоко - із-за їх маленького росту не так багато використовувати, щоб тримати їх на м'ясо.

Я чесно не знаю, що ви очікуєте з "котяча спритність". Неважливо, якого розміру вона буде, він все одно буде корова. М'язів і кісткової структури точно так само, як нормального розміру корови. Для того, щоб зробити тварина, я думаю, ти уявляєш, що тобі доведеться зробити це самому. Який не те, що ми будемо робити найближчим часом. Дійсно, якщо це звучить неможливо, це. Інакше б ви вже чули про це в новинах.

+807
Noel Forte 28 бер. 2016 р., 06:40:40

По-перше, не панікуйте тільки поки.. 24 години-це час з точки зору двох кішок, дізнаючись один одного. Це може зайняти тижні для кішки-Кішка відносинах, щоб заспокоїтися, коли я отримав свій другий кошеня був майже два місяці, перш ніж світ спалахнув повністю і тепер вони практично нерозлучні!

Якщо ви можете спробувати і тримати кошеня в одній кімнаті зі всім необхідним (їжа, вода, підстилка, лоток, куди "сховати) та дотримуватися встановлені кішку. Ви, ймовірно, хочете зробити це протягом 24-48 годин, щоб дати новий кошеня якийсь час, щоб заспокоїтися, коли їй не доведеться турбуватися про Митче.

Як тільки ви щасливі, що новий кошеня їсть, п'є і в туалет принести деякі предмети в "її" кімнату, що запах Мітч (ковдру, іграшка тощо) і дати їй шанс отримати безпечний понюхати його. Якщо ви можете спробувати зробити зворотне.

Тоді ви можете спробувати даючи їм "зустрітися" один з одним знову, переконайтеся, що кожен з них має свої власні "безпечне простір для відступу, якщо вони хочуть. Тримайте їжу і воду в достатку, і переконатися, що кожен має доступ до кюветі, і ви хочете бути досить підкажіть на збереженні підстилки зрозуміло, як добре, поки вони оселилися один з одним, як я знаю, деякі кішки, які відмовляються користуватися лотком, якщо він містив..хм..вихід на дивний кіт.

+723
Dmitriy 16 груд. 2017 р., 14:05:05

виглядає як карликовий кролик. чорний і білий колір, як я можу позбавити його від бліх, як я не можу наблизитися, тому що вона дикунка.

+718
Sputnik 13 лип. 2015 р., 16:41:35

Так, цілком можливо, що вони будуть. Ви бачите його багато в матері знову своїх цуценят після довгої розлуки. Я впевнений, що однопометніков будуть схожі. Вони можуть не піти розуму у перший момент, але після того, як вони запах один одного, вони можуть бути нагадав про своїх попередніх відносинах.

+659
Kevin Mamaqi 21 квіт. 2015 р., 09:40:15

Наш джунгарського хом'ячка була великий, дерев'яний будинок (під кермом), де вона звикла жити, так як ми отримали її кілька місяців тому. Але нещодавно вона перестала використовувати його для сну. Замість цього вона просто заривається під неї пляшку з водою і він там спить, використовує будинок тільки в якості зберігання продуктів.

Hamster terarium

Що може бути можливі причини такої поведінки? Це може бути будинок не задовольнити її потреби з якихось причин більше?

В будинку є кілька відсіків, розділених крихітними стінами з отворами, так що вона може проповзти між них:

House internals

Ми спробували прибрати стіни, на всяк випадок, але їй було абсолютно наплювати на всі ці зміни.

+585
bander alghamdi 22 жовт. 2011 р., 20:38:26

Кішки мають природну потребу лізти в дикій природі - в буквальному сенсі врятувати своє життя від хижаків і полювання - і без інших альтернатив, вони будуть ігнорувати довільні правила. Кращий спосіб мислення, щоб забезпечити прийнятну альтернативу , щоб щось вам не подобається...як в цьому випадку кішка дерево, або хороше подряпин пост, щоб тримати кішку від дряпання килим або диван.

Можна навіть перемістити годинник над новим деревом дозволити коту весело зупинивши руку!

+528
CiscoIPPhone 7 січ. 2016 р., 14:22:35
Питання про одомашнених членів Каніс Люпис видів
+479
mohhamed rafi 7 лип. 2016 р., 07:55:18

Якщо ви турбуєтеся про її звички в їжі, можна спробувати годувати її м'який корм кошеняті і побачити, якщо вона з'їсть більше. Як для постійного сну, у мене було кілька кошенят, які я отримав приблизно місяць тому, і вони всі спали зовсім небагато. Не весь день, але хороший шматок. Всі вони скиглили і плакали близько тижня, стає все більше і більше, Раніше я і моя сім'я, і поступово, вони перестали плакати. Приблизно через 1 з половиною до 2 з половиною тижні вони були повністю звик до нас. Вони тепер дорослі кішки, які почувають себе добре. Але, якщо через декілька тижнів ваш кошеня ще не стало більш комфортно з вами, та ще весь день спить і майже не їсть, ви могли б хотіти перевірити з ветеринаром, щоб переконатися, що все в порядку. Особливо якщо вона стає дуже худий і/або показує інші ознаки, що стосуються. Або, якщо ви просто відчуваю, що вона може використовувати огляд. Якщо ви турбуєтеся і відчуваєте, як ви повинні, взявши її до ветеринара, не може бути поганою ідеєю.

+472
llhuii 7 лист. 2017 р., 00:09:43

Перш за все - ви праві, це 100% нормальна поведінка. Блейз не сподобалося, але вона була просто слідуючи за своїми інстинктами. Справді, було б дивно знайти померлого щур, що не з'їли, на жаль.

1) щури можуть раптово померти по безлічі причин. Як хижі тварини, вони дуже вправні у приховуванні будь-яких травм або захворювань, які в дикій природі були б ознаки слабкості. Вона могла б мати основного захворювання. Внутрішнього абсцесу або кісти, яка лопнула. Швидко зростаюча пухлина (так, на жаль, вони можуть рости так швидко). Інсульт, судоми, мегаколон, серцевий напад... не відчуваю себе винуватим, що ви пропустили знаки, це чесно відбувається так часто, що вони такі потайні істоти. Тільки розтин ветеринар зможе дати однозначну відповідь.

2) Боротьба-це абсолютно нормально - це як вони показують домінування, і як вони підтримують панування. Писк був як зірка плаче дядько. Це також, як вони грають, як груба малюків. Якщо ні крові, ні порізів, ні подряпин, то все було абсолютно нормально. Там немає нічого агресивного у їх відносинах. Блейз не убив сестру, особливо враховуючи відсутність оборонних ран на ній. Щури Круті дрібнички.

Крім того, їх тасує після годування може допомогти годувати їх хоча б раз у день. Кожен день не вистачає, на жаль. Вони їдять багато, і навіть якщо там ще залишилося їжі в своїй мисці, то, швидше за все, тому що ті їх не менш улюблені шматки. Вони потребують регулярної підгодівлі, щодня фрукти і овочі, іноді лікує, а найголовніше різноманітність в їх раціон.

3) Так, ви повинні знайти їй нового супутника як можна швидше. Бажано два молодих щурів; в тріо, вони, менш імовірно, щоб забрати на одній конкретній щури, але й тому, що пожежа неминуче пройдуть, швидше за все, перед вами нова щур, і ти не хочеш, щоб твоя нова дівчина, щоб його залишили в спокої. Не турбуйтеся про те, що вона агресивна по відношенню до нових щур(и), поки ви самі правильно введення (повільно, обережно, під наглядом, поза клітини, по-перше, тощо) Вони будуть ладити гладко. Просто дивитися на агресивну поведінку, але це справедливо для всіх введень щур.

Удачі, і будь ласка, не відчуваю себе по-різному по відношенню до Блейз зараз. Вона захищала свою територію, і вона не потрапляє в зірки так само, як ви робите.

+387
user213810 31 жовт. 2017 р., 10:35:56

Це моє розуміння того, що конуси приходять в стандартних розмірах, і я не вірю, що вони урізані, тому що ви можете випадково створити гострі краї, які собака може поранитися (або її мову) с. Болі собака буде тільки бути в змозі отримати у вухо з-за спини, так, конус повинен залишатися ефективним, якщо не поправили значно.

Конус на голову собаці боляче, щоб захистити її від втручання вашої другої собаки (читай: лизати рану). Це, як кажуть, якщо у вас є другий конус, щоб замінити його у випадку, якщо ви облажаетесь, я не бачу нічого поганого у обрізки вниз від стандартного розміру, поки він не виставить вухо на дегустацію-напад. Я не ветлікар, але це те, що я хотів би спробувати на основі раціоналізації сценарій, що ти пояснив.

Тепер, як ви сміливо обрізати, щоб не залишити краю? Конуса пластика, тому вам потрібні хороші ножиці, щоб вирізати. Я б впав на 0,5-1 дюйм по всьому краю, і повторити його на вашому собаці кожен раз, бачачи, якщо вона може отримати її лікує і досі не можуть чіпати себе з її передньої або задньої лапи. Ви повинні мати деякі тонкі сорти наждачним папером, щоб притупити краю, які ви скопіювали і видалити будь сметливости, які можуть подряпати вашу собаку. Переконайтеся, що ви тупа краю вашого кінцевого продукту, і намагайтеся тримати рівний край. Намагайтеся не обрізати ремінь, який тримає занадто багато конуса разом, або він може вже не втримати.

Тільки робити це, якщо у вас є запасні конуса в крила, щоб одягти у разі, якщо ви заходите надто далеко. Ви завжди можете звернутися до вашого ветеринара за радою по цьому так само, як це повинно бути частиною послуги, яку ти заплатив їх.

+364
GradSoon 27 вер. 2014 р., 21:13:57

У нас є 3 кішки, як зараз.. каса 10 років, демон, який становить 3 роки, а новачок Твіггі, який йде на 2. Все виправлено Каса-це перше, що у нас є і вона більше ппл кішка. Їй знадобилося 4 місяці, щоб взяти в демона, коли він був кошеням. Демон не перестанеш ганятися за Твіггі, він шльопає її, жене її до мене, схоже, він принижує її. Іноді він буде гарчати і шипіти. Ми тримаємо Демон і Твіггі окремо. Каса і Твіггі абсолютно нормально. Ми пробували перенаправлення з іграшками,feliway лікує, він з'їсть його їжу мочити перед нею, але як тільки вона зробила, якщо вона йде, він повинен бути там, з нею! Коли вона в спальні на "обертання", він залишиться за дверима або в двері, якщо ми перебуваємо в спальні. Він навіть має невелику істерику, якщо ми поставимо його в спальні, а вона в інше місце. Будь-які ідеї про те, що робити?

+351
Bastian 7 лип. 2012 р., 00:54:15

Кішки більш незалежні і менше соціальної, ніж собак. Це правда, що кинуті кішки може шукати нове місце для життя, якщо їх власники не надають харчування чи зловживання ними.

Вагітних кішок є інстинкт прагнути до спокійної і зберегти місце, щоб зробити гнізда для своїх кошенят. Новонароджені кошенята сліпими і безпорадними, мати хоче знайти місце, де кошенята знаходяться в безпеці протягом декількох тижнів. Ось чому ви повинні надати декілька місць для вагітної кішки люблять коробки та ящики з м'якими ковдрами.

Інстинкт, щоб знайти безпечне гніздо, настільки сильна у кішок, що іноді вони ходять і шукають нове гніздо, а перейми вже почалися, а народження неминуче. Потім вони повинні народжувати в наступний найкраще місце, вони знаходять. Це, можливо, сталося у вашому випадку.

Інша можливість полягає в тому, що є діти або інші домашні тварини в будинку кішка і вона відчувала, що її кошенята будуть турбувати їх. Вона не була покинута, але шукав спокійне місце.

+338
user66231 20 лист. 2010 р., 08:46:04

Мій кіт любить кусати і тягнути на килим скрізь є шов (між номери, патчі і т. д.). Я пробував бризкати водою, але тепер він просто тікає, якщо я навіть поворухнутися в той час як він робить це. Так як я не можу бути там весь час, мені потрібен спосіб, щоб тримати його від розриваючи килим, поки я на роботі або сплю. Я бачив продукти, які повинні тримати кішок подалі від площі, але це потребує стерилізації дверях. Я не хочу, щоб перешкодити йому в цих номерах, просто перестати возитися з килимом.

+277
Black Voron 13 черв. 2010 р., 00:24:55

Вода важка! Такий резервуар може легко містити сотні кілограмів води. Тобто велику вагу. Це означає, що акваріум повинен бути міцним для того, щоб зберегти все, що води всередині, вийшла з вітальні.

У проекті, як це, де у вас є дерев'яна шафа навколо вашого акваріума, важливо, щоб тиск води не ставити на слабкі місця, як ці довгі тонкі дерев'яні підпірки. Щоб зробити це, ви могли б стекол бачка, ущільнення їх разом так, що вони виступають як самостійний танк, який може підтримувати воду всередині нього. А потім побудувати дерев'яний корпус навколо нього.

Важко сказати, але схоже, що це не той випадок. Схоже, скла встановлюються між опорами. Таким чином, всі тиск води на опори, штовхаючи її назовні. Дуже можливо, що це тиск натуживание дерева, що робить його зробити звуки, які ви описуєте. Це не дуже хороший знак. Це означає, що ваша структура не впорається із завданням збереження цих тисяч сомів води на місці.

+249
Natali Chut 25 квіт. 2012 р., 15:15:05

Вперше в моєму житті я брикнула кінь. Моя власна кінь, насправді. Вона не агресивна кінь.

Я відволікся і розмовляв з людьми через паркан про конях, вказуючи на коней. Я підійшов ззаду неї і лоскотали всередині неї задня нога, і вона одразу ж вигнали і мене на стегні.

Надзвичайно болючим.

Як я можу захистити від брикнула кінь?

Нічого не підозрюючи, коні
enter image description here

+229
Susan Simmons 28 серп. 2018 р., 02:59:53

Люди виділяють велику кількість солі при пітливості і багатьох тварин, особливо кішок, залучає до смаку, що з якоїсь причини.

Інша причина-це, власне, запах. Ваша кішка може намагатися застосувати їх аромат, щоб ви, НУ, досить очевидне місце для них, щоб перевизначити.

Третя причина-це догляд. Кішки будуть доглядати за своїми компаньйонами. Це ознака того, що вони досить спокійно і комфортно навколо вас.

Як для здоров'я, ну я не можу сказати, крім того, що я сумніваюся, що це небезпечно, якщо антиперспірант дійсно пішов. Ви могли б поглянути на цитрусові дезодоранти в якості стримуючого фактора, так що ваша кішка не подобається смак. Може хоч укольчик...

+173
user286497 1 квіт. 2015 р., 09:26:58

Ви впевнені , що там немає інших джерел їжі? Може вона є старі тумани і не помітили?

Вона не покакає протягом великих проміжків не їси? Це "дні не їсть" трапляються, коли ти її чи не раз з тих пір? Якщо перше, то це може бути просто перехідний стрес. Якщо друге, то може бути її спосіб сказати вам, що вона має проблеми з довірою (зловживання? Зневага?) і потребує додаткової любові і реабілітації.

Які стосунки у цуценят з дорослими собаками як? Ви пробували розділяє дві під час годування?

Що скуштувати:

Вводити чашу з рук годує. Дивіться, якщо ви можете годувати вручну з чашею під рукою. Коли щеня приступає до їжі, слайд їжею свої сили і в чаші - тримати вашу руку в чашу, якщо потрібно. Є ще корм в мисці, так що там ще є, якщо щеня хоче продовжувати їсти.

Один з коментарів запропонував психолог, ветеринар. Я підтримую цю ідею.

Ще одна пропозиція-залишатися в сьогоденні з її подавати і використовувати заспокійливий голос. Може бути, провести якийсь час будинку їй впевненості перед годуванням, особливо якщо є проблеми домінування зі старшою собакою. Може, посидіти з нею на колінах, поки ви годуєте, так вона відчуває себе захищеною, в безпеці і любові дотик/контакт?

Не цуценя пити достатньо води? Як регулярні рухи кишечника?

Бічні Примітка детальніше про тренінг: вважаю тільки годувати її зі своєї лівої руки. Більшість людей правша. Таким чином, ви уникнете права рука рухається = продовольчої асоціації, яка в кінцевому підсумку може призвести її діяти з незнайомцями, що жест правою рукою.

Це добре, що ви не годуєте їх уривки й окремі свій час їли з них. Також добре поставити миски подалі, геть з очей, коли годівля здійснюється. Нарешті, тримайте регулярний графік годування за часом створення і підтримки звичайної для годування, вправи, какає/пісяє буде йти довгий шлях у напрямку гарного цуценя поведінку.

У обох собак є свій сформований "пляма" (ящик, ліжко, подушка, ковдра?)

+145
Geovana 28 лист. 2017 р., 20:21:15

В США, якщо ви не мати свій власний ну, ви будете мати хлору і аміаку, ймовірно, також додані до вашого води. Я міняю 10% води по суботах. У четвер я малюю 5 галон відро води хлор і аміак випарується з відерця в суботу.

+138
dchanson 4 груд. 2017 р., 19:24:40

яйця-хороший джерело поживних речовин для їжачків, але це не є загальною частиною їхнього раціону, тому я не думаю, що вони визнають його як їжі, якщо оболонка порушена.

і маленький їжачок, ймовірно, виникнуть проблеми з відкриттям яйце,крупніше їжачків може бути в змозі відкрити його, якщо вони бачать його в якості їжі.

ваша ідея хороша, якщо їжачки бачити його в якості їжі. це моя думка і я можу помилятися,якщо це працює, будь ласка, дайте зворотного зв'язку він може допомогти іншим.

+71
Urbs 7 лют. 2013 р., 14:22:18

Мій ши-тцу були анальні залози видалені 8 днів тому. Він стрімголов трохи і коли він робить фекальних мас прагне вийти назовні. Це буде краще і врешті-решт зупиниться?

+48
Kent Seaton 1 лип. 2012 р., 17:34:05

Страх вашої кішки може бути викликана цілою низкою факторів. mhwombat має деякі розумні поради по взаємодії спокійно з вашою кішкою. Він міг би погано вивченої асоціацію з людьми, і оскільки ви не можете змусити його поговорити з психіатром про його kittenhood найкраще, що ви можете зробити, щоб виправити це, щоб бути безпечним і спокійним людям - на жаль, це означає, що дозволили йому прийти до вас, а не ви коли-небудь?) йти до нього першою.

Схоже, він не відчуває себе в безпеці. Відступаючи до улюблених темних кутках може бути ознакою того, що він не вважає велику частину будинку, щоб бути на його територію.

Ви завжди повинні говорити про серйозні проблеми поведінці, як це з вашим ветеринаром. В іншому випадку, якщо він буде гірше, ти можеш закінчити справу з подряпин, сечу в недозволених місцях, або кішку, яка тікає.

Якщо він відчуває стрес, і це звучить як він, тоді Felliway може допомогти. Свого роду феромон (непомітно для людини), що відображає як вилка в освіжувач повітря і дозволяє кішці відчувати себе спокійніше - немов кіт був відзначений в будинок як свою власну супер безпечну територію. Попросіть вашого ветеринара за свою думку - вони можуть порекомендувати.

+16
cfalderidams 6 квіт. 2013 р., 01:41:53

Показати питання з тегом

$200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available blue chew viagra scam buy viagra buy viagra online buy viagra online canada pharmacy buy viagra online without script canada pharmacy viagra generic canadian pharcharmy online viagra canadian viagra canadian viagra without a doctor prescription cheap viagra cialis vs viagra cost of viagra female viagra female viagra pills free viagra free viagra samples generic viagra generic viagra 100mg generic viagra available generic viagra canada price generic viagra online pharmacy generic viagra sildenafil citrate generic viagra without a doctor prescription herbal viagra how does viagra work how long does viagra last how much does viagra cost how to take viagra for maximum effect i took viagra mom levitra vs viagra mom gives son viagra natural viagra natural viagra alternatives that work natural viagra substitute nizagara 100 mg vs viagra online viagra online viagra without subscription over the counter viagra real life viagra demonstration revatio vs viagra side effects of viagra sildenafil sildenafil 100mg sildenafil 20 mg sildenafil 20 mg tablet sildenafil 20 mg tablet vs viagra sildenafil citrate sildenafil citrate 100mg sildenafil citrate 20 mg sildenafil coupons sildenafil dosage sildenafil dosage recommendations sildenafil generic sildenafil side effects sophia viagra sophia viagra bikini sophia viagra hot stendra vs viagra stepmom gives son viagra viagra viagra 100mg viagra before after photo actual viagra boner viagra canada online pharmacy viagra coupon viagra coupons viagra coupons from pfizer viagra dosage viagra dosage recommendations viagra erection viagra erection after ejaculation viagra for men viagra for sale viagra for sale on amazon viagra for women viagra generic viagra generic availability viagra generic release date viagra in action viagra on line viagra online viagra online canada pharmacy viagra online pharmacy viagra patent expiration viagra pill viagra pills viagra porn viagra prank viagra prices viagra samples viagra sex viagra side effects viagra substitute viagra vs cialis viagra without a doctor prescription viagra without doctor prescription what is viagra when will generic viagra be available $200 cialis coupon 10 mg tadalafil generic 5 mg cialis over the counter at walmart best price for tadalafil 20 mg buy cialis buy cialis generic tadalafil buy cialis online buy cialis online without script buy tadalafil buy tadalafil online canadian cialis online pharmacy canadian pharmacy cialis cheap cialis cheap cialis generic cialis cialis 20 mg best price cialis 20mg cialis 30 day sample cialis 30 day trial coupon cialis and alcohol cialis before and after cialis canada cialis canada pharmacy online cialis cost cialis coupon cialis coupons cialis coupons printable cialis dosage cialis dosage information cialis for daily use cialis for sale cialis free trial cialis free trial voucher for cialis cialis generic cialis generic release date cialis generic tadalafil cialis lowest price cialis online cialis online pharmacy cialis over the counter cialis over the counter at walmart cialis patent expiration date extended cialis picture testimonials cialis pills cialis price cialis prices cialis reviews cialis side effects cialis tadalafil cialis tadalafil 20 mg cialis vs viagra cialis vs viagra which is better cialis without a doctor's prescription cialis without doctor prescription cost of cialis cost of tadalafil generic at walgreens coupon for cialis by manufacturer does cialis lower blood pressure generic cialis generic cialis at walmart generic cialis canada generic cialis canada pharmacy generic cialis from india generic cialis tadalafil generic tadalafil generic tadalafil 20 mg is there a generic for cialis online cialis purchasing cialis on the internet side effects for cialis side effects for tadalafil side effects of cialis tadalafil tadalafil 20 mg tadalafil 20 mg canadian drug stores tadalafil 20mg tadalafil 20mg lowest price tadalafil 5 mg tadalafil 5mg tadalafil cost at walmart tadalafil dosage tadalafil generic tadalafil generic at walgreens tadalafil generic best prices tadalafil online tadalafil price tadalafil side effects tadalafil tablets tadalafil without a doctor's prescription viagra vs cialis viagra vs cialis vs levitra warnings for tadalafil